Arena Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 27 - 28/10/2018 |
2 - Arena Grand Prix Puchar Polskii BLOK II | 27/10/2018 - 17:00 |
Konkurencja 12 27/10/2018 - 17:00 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 55.55 | 740 | 26.94 | 28.61 | |||
2. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 56.14 | 717 | 27.24 | 28.90 | |||
3. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 57.08 | 682 | 27.15 | 29.93 | |||
4. | Kołodziej Katarzyna | 00 | AZS UMCS Lublin | 57.13 | 680 | 27.34 | 29.79 | |||
5. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 57.47 | 668 | 27.95 | 29.52 | |||
6. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.54 | 666 | 28.05 | 29.49 | |||
7. | Klonowska Julia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 57.78 | 657 | 27.49 | 30.29 | |||
8. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.79 | 657 | 27.57 | 30.22 | |||
9. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 57.95 | 652 | 28.28 | 29.67 | |||
10. | Osiniak Ewa | 00 | AZS UMCS Lublin | 58.20 | 643 | 28.03 | 30.17 | |||
11. | Żukowska Paula | 93 | AZS AWF Katowice | 58.40 | 637 | 28.53 | 29.87 | |||
12. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 58.47 | 634 | 28.26 | 30.21 | |||
13. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 58.53 | 632 | 28.35 | 30.18 | |||
14. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS Politechniki Łódzkiej | 58.55 | 632 | 28.43 | 30.12 | |||
15. | Domżalska Wiktoria | 00 | Jedynka Elbląg | 58.58 | 631 | 28.14 | 30.44 | |||
16. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.72 | 626 | 28.22 | 30.50 | |||
17. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 58.86 | 622 | 28.57 | 30.29 | |||
18. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.91 | 620 | 28.43 | 30.48 | |||
19. | Piepiórka Martyna | 03 | Żabianka Gdańsk | 59.36 | 606 | 28.77 | 30.59 | |||
20. | Pisarczyk Amelia | 98 | AZS AGH Kraków | 59.47 | 603 | 28.74 | 30.73 | |||
21. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 59.53 | 601 | 28.65 | 30.88 | |||
22. | Mielczarek Sandra | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.55 | 600 | 28.71 | 30.84 | |||
23. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 59.83 | 592 | 28.73 | 31.10 | |||
24. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.88 | 590 | 28.81 | 31.07 | |||
25. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 59.89 | 590 | 29.00 | 30.89 | |||
26. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.95 | 588 | 28.75 | 31.20 | |||
27. | Zrobek Natalia | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 59.97 | 588 | 28.56 | 31.41 | |||
28. | Wróbel Julia | 01 | AZS Politechniki Łódzkiej | 59.99 | 587 | 28.45 | 31.54 | |||
29. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:00.20 | 581 | 28.62 | 31.58 | |||
30. | Wygnał Maja | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:00.22 | 581 | 28.97 | 31.25 | |||
31. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:00.34 | 577 | 29.25 | 31.09 | |||
32. | Gąsior Oliwia | 03 | Shark Rudna | 1:00.82 | 563 | 29.75 | 31.07 | |||
33. | Skwara Oliwia | 03 | Huragan Sosnowiec | 1:01.32 | 550 | 29.35 | 31.97 | |||
34. | Zbrojewska Zofia | 03 | Trójka Łódź | 1:01.70 | 540 | 29.73 | 31.97 | |||
35. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:01.82 | 537 | 29.68 | 32.14 | |||
36. | Kuziów Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 1:01.89 | 535 | 29.95 | 31.94 | |||
37. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:01.94 | 533 | 29.93 | 32.01 | |||
38. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.33 | 523 | 29.82 | 32.51 | |||
39. | Suchecka Katarzyna | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:02.52 | 519 | 29.73 | 32.79 | |||
40. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 1:03.08 | 505 | 31.14 | 31.94 | |||
Molenda Dominika | 03 | Żabianka Gdańsk | 1:03.08 | 505 | 30.25 | 32.83 | ||||
42. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.29 | 500 | 30.14 | 33.15 | |||
43. | Kowalska Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 1:03.30 | 500 | 30.11 | 33.19 | |||
44. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:03.31 | 500 | 30.29 | 33.02 | |||
45. | Nagraba Oliwia | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:03.35 | 499 | 29.73 | 33.62 | |||
46. | Piejko Dorota | 03 | CSTiR Strzyżów | 1:03.82 | 488 | 31.04 | 32.78 | |||
47. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 1:03.88 | 486 | 30.72 | 33.16 | |||
48. | Gmiter Barbara | 04 | Barakuda Starachowice | 1:03.91 | 486 | 30.57 | 33.34 | |||
49. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:04.10 | 481 | 30.65 | 33.45 | |||
50. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:04.62 | 470 | 30.39 | 34.23 | |||
51. | Kukiełka Liliana | 02 | Orka Iława | 1:04.93 | 463 | 31.12 | 33.81 | |||
52. | Kosiec Małgorzata | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:05.37 | 454 | 31.13 | 34.24 | |||
53. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 1:05.79 | 445 | 31.74 | 34.05 | |||
54. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:05.94 | 442 | 31.96 | 33.98 | |||
55. | Poppe Anna | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:05.95 | 442 | 31.54 | 34.41 | |||
56. | Nowak Jagoda | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:05.96 | 442 | 31.66 | 34.30 | |||
57. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:06.36 | 434 | 31.85 | 34.51 | |||
58. | Kucharska Marta | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:06.50 | 431 | 31.47 | 35.03 | |||
59. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 1:06.72 | 427 | 32.35 | 34.37 | |||
60. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:06.77 | 426 | 31.30 | 35.47 | |||
61. | Błażejczyk Karolina | 03 | Żabianka Gdańsk | 1:06.87 | 424 | 32.40 | 34.47 | |||
62. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:07.39 | 414 | 32.38 | 35.01 | |||
63. | Andrzejwska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 1:07.83 | 406 | 32.25 | 35.58 | |||
64. | Jarosz Kinga | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:08.77 | 390 | 32.93 | 35.84 | |||
65. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:09.30 | 381 | 33.49 | 35.81 | |||
66. | Karbowska Agata | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:10.50 | 362 | 33.81 | 36.69 | |||
67. | Milewska Maja | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.03 | 354 | 33.46 | 37.57 | |||
68. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:11.70 | 344 | 34.83 | 36.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 27/10/2018 - 17:09 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 48.46 | 797 | 23.45 | 25.01 | |||
2. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS Politechniki Łódzkiej | 48.64 | 788 | 23.26 | 25.38 | |||
3. | Orlicz Filip | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 49.41 | 752 | 23.60 | 25.81 | |||
4. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 49.49 | 748 | 23.40 | 26.09 | |||
5. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 49.71 | 738 | 23.97 | 25.74 | |||
6. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 50.02 | 725 | 23.98 | 26.04 | |||
7. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 50.20 | 717 | 24.06 | 26.14 | |||
8. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 50.31 | 712 | 24.12 | 26.19 | |||
9. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 50.33 | 711 | 24.12 | 26.21 | |||
10. | Karolczak Jan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 50.66 | 698 | 24.52 | 26.14 | |||
11. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 51.07 | 681 | 24.42 | 26.65 | |||
12. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 51.36 | 669 | 24.80 | 26.56 | |||
13. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 51.40 | 668 | 24.81 | 26.59 | |||
14. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 51.57 | 661 | 24.58 | 26.99 | |||
15. | Jemielita Oskar | 01 | Orka Ciechanów | 51.59 | 661 | 25.04 | 26.55 | |||
16. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 51.64 | 659 | 24.75 | 26.89 | |||
17. | Krzywnicki Adrian | 01 | Orka Ciechanów | 51.72 | 656 | 24.76 | 26.96 | |||
18. | Sadłowski Piotr | 00 | Kormoran Olsztyn | 51.73 | 655 | 24.99 | 26.74 | |||
19. | Michalczyk Andrzej | 00 | Unia Oświęcim | 51.88 | 649 | 24.54 | 27.34 | |||
20. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 51.91 | 648 | 24.81 | 27.10 | |||
21. | Komorowski Jan | 01 | Trójka Łódź | 52.05 | 643 | 25.16 | 26.89 | |||
22. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 52.09 | 642 | 25.06 | 27.03 | |||
23. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 52.11 | 641 | 25.20 | 26.91 | |||
24. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 52.13 | 640 | 25.14 | 26.99 | |||
25. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 52.17 | 639 | 25.70 | 26.47 | |||
26. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 52.20 | 638 | 25.00 | 27.20 | |||
27. | Klich Kacper | 94 | AZS UMCS Lublin | 52.23 | 636 | 25.21 | 27.02 | |||
28. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 52.24 | 636 | 25.06 | 27.18 | |||
29. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 52.38 | 631 | 24.98 | 27.40 | |||
30. | Gąstał Jan | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 52.43 | 629 | 25.17 | 27.26 | |||
31. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 52.46 | 628 | 25.02 | 27.44 | |||
Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 52.46 | 628 | 25.38 | 27.08 | ||||
33. | Jura Maciej | 96 | AZS AWF Warszawa | 52.47 | 628 | 25.49 | 26.98 | |||
34. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 52.81 | 616 | 25.68 | 27.13 | |||
35. | Nowotny Dawid | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 53.04 | 608 | 25.70 | 27.34 | |||
36. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 53.10 | 606 | 25.58 | 27.52 | |||
37. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 53.12 | 605 | 25.25 | 27.87 | |||
38. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 53.16 | 604 | 25.27 | 27.89 | |||
39. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 53.22 | 602 | 25.35 | 27.87 | |||
40. | Drozd Tymoteusz | 99 | AZS AWF Warszawa | 53.34 | 598 | 25.78 | 27.56 | |||
41. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 53.41 | 595 | 25.08 | 28.33 | |||
42. | Nowak Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 53.54 | 591 | 25.98 | 27.56 | |||
43. | Kowalczyk Kacper | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 53.57 | 590 | 25.50 | 28.07 | |||
44. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 53.62 | 588 | 25.63 | 27.99 | |||
45. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 53.68 | 586 | 25.84 | 27.84 | |||
46. | Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 53.86 | 580 | 25.67 | 28.19 | |||
47. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 53.87 | 580 | 25.99 | 27.88 | |||
48. | Mitrus Paweł | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 54.02 | 575 | 25.72 | 28.30 | |||
49. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 54.03 | 575 | 25.79 | 28.24 | |||
50. | Rozmysłowski Eryk | 02 | GOS Raszyn | 54.26 | 568 | 25.92 | 28.34 | |||
51. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 54.29 | 567 | 26.69 | 27.60 | |||
52. | Rytter Igor | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.43 | 562 | 25.92 | 28.51 | |||
53. | Białecki Jan | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 54.58 | 558 | 25.68 | 28.90 | |||
54. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 54.60 | 557 | 25.13 | 29.47 | |||
55. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 54.64 | 556 | 26.60 | 28.04 | |||
56. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 54.65 | 556 | 26.86 | 27.79 | |||
57. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 54.68 | 555 | 26.14 | 28.54 | |||
58. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 54.72 | 553 | 25.88 | 28.84 | |||
59. | Sobieszuk Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 54.73 | 553 | 25.79 | 28.94 | |||
60. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 54.88 | 549 | 26.73 | 28.15 | |||
Chomiczewski Michał | 02 | AZS UMCS Lublin | 54.88 | 549 | 26.51 | 28.37 | ||||
62. | Chojnowski Tomasz | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 54.91 | 548 | 26.33 | 28.58 | |||
63. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.95 | 547 | 26.33 | 28.62 | |||
64. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 54.96 | 546 | 26.52 | 28.44 | |||
65. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 55.03 | 544 | 26.06 | 28.97 | |||
66. | Jasionowski Mikołaj | 01 | TP Zielona Góra | 55.05 | 544 | 26.75 | 28.30 | |||
67. | Krystyniak Mateusz | 00 | SMS Victoria Racibórz | 55.16 | 540 | 26.45 | 28.71 | |||
68. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 55.26 | 537 | 26.84 | 28.42 | |||
69. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 55.35 | 535 | 27.37 | 27.98 | |||
Mikoś Dawid | 02 | Trójka Łódź | 55.35 | 535 | 26.69 | 28.66 | ||||
71. | Woźny Wiktor | 01 | Shark Rudna | 55.40 | 533 | 26.29 | 29.11 | |||
72. | Bliźniewski Franciszek | 02 | Trójka Łódź | 55.48 | 531 | 26.34 | 29.14 | |||
73. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 55.56 | 529 | 26.52 | 29.04 | |||
74. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 55.64 | 526 | 26.77 | 28.87 | |||
75. | Chałat Stanisław | 99 | AZS UMCS Lublin | 55.66 | 526 | 27.20 | 28.46 | |||
76. | Holod Arsenij | 01 | GOS Raszyn | 55.75 | 523 | 26.58 | 29.17 | |||
77. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 55.95 | 518 | 27.19 | 28.76 | |||
78. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 56.04 | 515 | 26.36 | 29.68 | |||
79. | Woźniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 56.07 | 514 | 26.70 | 29.37 | |||
80. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 56.10 | 514 | 27.05 | 29.05 | |||
81. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 56.31 | 508 | 27.20 | 29.11 | |||
82. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 56.53 | 502 | 27.28 | 29.25 | |||
83. | Jędrzejewski Albert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 56.59 | 500 | 26.80 | 29.79 | |||
84. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.75 | 496 | 27.02 | 29.73 | |||
85. | Chmielowiec Łukasz | 00 | Nawa Skierniewice | 56.76 | 496 | 26.95 | 29.81 | |||
86. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 56.79 | 495 | 27.70 | 29.09 | |||
87. | Mróz Jakub | 00 | Na Fali Bytom | 56.86 | 493 | 27.19 | 29.67 | |||
88. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 56.93 | 491 | 27.11 | 29.82 | |||
89. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 56.99 | 490 | 27.22 | 29.77 | |||
90. | Abd El Razek Jakub | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 57.12 | 487 | 27.53 | 29.59 | |||
91. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 57.33 | 481 | 27.56 | 29.77 | |||
92. | Rowiński Aleksander | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 57.34 | 481 | 27.48 | 29.86 | |||
93. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 57.35 | 481 | 27.60 | 29.75 | |||
94. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 57.40 | 479 | 27.77 | 29.63 | |||
95. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 57.80 | 470 | 26.98 | 30.82 | |||
96. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 57.83 | 469 | 27.68 | 30.15 | |||
Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 57.83 | 469 | 27.32 | 30.51 | ||||
98. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 57.92 | 467 | 27.90 | 30.02 | |||
99. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 58.10 | 462 | 27.78 | 30.32 | |||
100. | Musiński Mikołaj | 02 | Orka Iława | 58.43 | 454 | 27.26 | 31.17 | |||
Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | 58.43 | 454 | 28.31 | 30.12 | ||||
102. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 58.48 | 453 | 28.82 | 29.66 | |||
103. | Grzegorzyca Paweł | 03 | Górnik Sosnowiec | 58.71 | 448 | 28.51 | 30.20 | |||
104. | Lisik Kacper | 03 | Shark Rudna | 58.74 | 447 | 28.09 | 30.65 | |||
105. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 58.78 | 446 | 28.38 | 30.40 | |||
Guścin Eryk | 01 | Shark Rudna | 58.78 | 446 | 28.05 | 30.73 | ||||
107. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 59.06 | 440 | 28.88 | 30.18 | |||
108. | Mielke Dawid | 02 | Delfin Cieszyn | 59.13 | 439 | 28.23 | 30.90 | |||
109. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 59.17 | 438 | 28.00 | 31.17 | |||
110. | Ostrowski Krzysztof | 03 | Wodnik Rawicz | 59.22 | 437 | 28.31 | 30.91 | |||
111. | Schreiber Patrick | 02 | SMS Victoria Racibórz | 59.66 | 427 | 28.42 | 31.24 | |||
112. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 1:00.08 | 418 | 28.80 | 31.28 | |||
113. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:00.19 | 416 | 28.80 | 31.39 | |||
114. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 1:00.30 | 413 | 28.09 | 32.21 | |||
115. | Goryński Dawid | 00 | Orka Iława | 1:00.46 | 410 | 28.75 | 31.71 | |||
116. | Cebula Kamil | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:00.51 | 409 | 28.67 | 31.84 | |||
117. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:01.00 | 399 | 29.37 | 31.63 | |||
118. | Rowiński Dominik | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.17 | 396 | 29.71 | 31.46 | |||
119. | Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 1:01.33 | 393 | 29.70 | 31.63 | |||
120. | Majkowski Aleksander | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:01.50 | 390 | 29.26 | 32.24 | |||
121. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 1:01.60 | 388 | 29.51 | 32.09 | |||
122. | Słowiński Kamil | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:01.84 | 383 | 29.97 | 31.87 | |||
123. | Boryczka Dominik | 04 | Wodnik Rawicz | 1:01.90 | 382 | 29.56 | 32.34 | |||
124. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 1:02.25 | 376 | 29.79 | 32.46 | |||
125. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.82 | 366 | 29.84 | 32.98 | |||
126. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:03.04 | 362 | 30.47 | 32.57 | |||
127. | Skowronek Patryk | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:03.37 | 356 | 30.24 | 33.13 | |||
128. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.58 | 353 | 30.65 | 32.93 | |||
129. | Oliwa Oskar | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.30 | 341 | 30.23 | 34.07 | |||
130. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 1:04.32 | 341 | 30.38 | 33.94 | |||
131. | Boba Arkadiusz | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.39 | 339 | 30.95 | 33.44 | |||
132. | Kordziak Witold | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.41 | 339 | 30.53 | 33.88 | |||
133. | Popanda Szymon | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:05.64 | 320 | 31.18 | 34.46 | |||
134. | Dulniak Ryszard | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.69 | 305 | 31.41 | 35.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 27/10/2018 - 17:17 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 30.28 | 846 | |||
2. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 30.57 | 822 | |||
3. | Samuła Wiktoria | 99 | AZS UMCS Lublin | 31.89 | 724 | |||
4. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 32.59 | 678 | |||
5. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 32.62 | 676 | |||
6. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 32.92 | 658 | |||
7. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 32.99 | 654 | |||
8. | Szopa Marta | 00 | CSTiR Strzyżów | 33.05 | 650 | |||
9. | Kobuszewska Karolina | 96 | Huragan Sosnowiec | 33.22 | 640 | |||
10. | Maruszczyk Beata | 00 | SMS Victoria Racibórz | 33.31 | 635 | |||
11. | Lewandowska Natalia | 01 | Unia Oświęcim | 33.55 | 622 | |||
12. | Banaczkowska Aleksandra | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 33.71 | 613 | |||
13. | Kocjan Victoria | 00 | SMS Victoria Racibórz | 33.77 | 609 | |||
14. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 33.86 | 605 | |||
15. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 33.90 | 603 | |||
16. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.13 | 590 | |||
17. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 34.17 | 588 | |||
18. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 34.40 | 577 | |||
19. | Oleszak Maja | 02 | TP Zielona Góra | 34.48 | 573 | |||
20. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 34.53 | 570 | |||
21. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 34.58 | 568 | |||
22. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 34.70 | 562 | |||
23. | Zientarska Karolina | 02 | IKS Konstancin | 34.79 | 557 | |||
24. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 34.85 | 555 | |||
25. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 34.98 | 548 | |||
26. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 35.00 | 547 | |||
27. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 35.12 | 542 | |||
28. | Beruś Marta | 02 | AZS AWF Katowice | 35.14 | 541 | |||
29. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 35.36 | 531 | |||
30. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 35.45 | 527 | |||
31. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 35.52 | 524 | |||
32. | Rosińska Karolina | 02 | Orka Gridziądz | 35.57 | 521 | |||
33. | Kucharska Marta | 04 | UKS 307 Warszawa | 35.71 | 515 | |||
34. | Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.83 | 510 | |||
35. | Szymkowiak Aleksandra | 02 | Swim Academy TJ Oława | 36.35 | 489 | |||
36. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 36.45 | 485 | |||
37. | Zięba Natalia | 02 | SMS Victoria Racibórz | 36.58 | 479 | |||
38. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 36.69 | 475 | |||
39. | Piepiórka Martyna | 03 | Żabianka Gdańsk | 36.95 | 465 | |||
40. | Biegańska Weronika | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 37.02 | 463 | |||
41. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 37.22 | 455 | |||
42. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 37.85 | 433 | |||
43. | Poppe Anna | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 38.14 | 423 | |||
44. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 38.81 | 401 | |||
45. | Lubińska Oliwia | 04 | NKP Bielsko Biała | 38.86 | 400 | |||
46. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 38.94 | 397 | |||
47. | Milewska Maja | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 41.80 | 321 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 27/10/2018 - 17:24 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 27.60 | 765 | |||
2. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 27.86 | 744 | |||
3. | Sobiecki Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 28.40 | 702 | |||
4. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 28.41 | 702 | |||
5. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 28.51 | 694 | |||
6. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS Politechniki Łódzkiej | 28.59 | 688 | |||
7. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 28.64 | 685 | |||
8. | Krystyniak Mateusz | 00 | SMS Victoria Racibórz | 28.76 | 676 | |||
9. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 28.80 | 673 | |||
10. | Nowak Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 28.84 | 671 | |||
11. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 28.86 | 669 | |||
12. | Michalczyk Andrzej | 00 | Unia Oświęcim | 29.10 | 653 | |||
13. | Nowak Patryk | 95 | AZS AWF Katowice | 29.12 | 651 | |||
14. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 29.13 | 651 | |||
15. | Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 29.15 | 649 | |||
Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 29.15 | 649 | ||||
17. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 29.21 | 645 | |||
18. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 29.22 | 645 | |||
19. | Holod Arsenij | 01 | GOS Raszyn | 29.33 | 638 | |||
20. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 29.39 | 634 | |||
21. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 29.50 | 627 | |||
22. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 29.63 | 618 | |||
23. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 29.88 | 603 | |||
24. | Sagan Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 30.16 | 586 | |||
25. | Kała Mikołaj | 00 | Sikret Gliwice | 30.21 | 583 | |||
26. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 30.22 | 583 | |||
27. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 30.24 | 582 | |||
28. | Rogulin Bogdan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 30.25 | 581 | |||
29. | Grabek Oskar | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 30.39 | 573 | |||
30. | Szynawa Oskar | 00 | Unia Oświęcim | 30.51 | 566 | |||
31. | Półtorak Patryk | 02 | Lider Chełm | 30.70 | 556 | |||
32. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.76 | 553 | |||
33. | Volodin Hryhorii | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.78 | 552 | |||
34. | Wituszyński Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.80 | 550 | |||
35. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.83 | 549 | |||
36. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 31.03 | 538 | |||
37. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 31.17 | 531 | |||
38. | Rokita Aleksander | 99 | AZS AGH Kraków | 31.27 | 526 | |||
39. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 31.34 | 522 | |||
40. | Jurczak Kacper | 01 | Kormoran Olsztyn | 31.48 | 516 | |||
41. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 31.49 | 515 | |||
42. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 31.51 | 514 | |||
43. | Smolorz Dawid | 02 | UKP Ruda Śląska | 31.61 | 509 | |||
44. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 31.79 | 501 | |||
45. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.05 | 488 | |||
46. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 32.85 | 454 | |||
47. | Ostrowski Krzysztof | 03 | Wodnik Rawicz | 32.88 | 452 | |||
48. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 33.07 | 445 | |||
49. | Snoch Michał | 03 | Na Fali Bytom | 33.16 | 441 | |||
50. | Kałusowski Gracjan | 04 | Trójka Łódź | 33.84 | 415 | |||
51. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 33.87 | 414 | |||
52. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 34.01 | 409 | |||
53. | Majkowski Aleksander | 04 | UKS 307 Warszawa | 34.18 | 403 | |||
54. | Rowiński Dominik | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 34.70 | 385 | |||
55. | Maruwka Bruno | 03 | Wodnik Rawicz | 35.30 | 365 | |||
56. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 35.63 | 355 | |||
57. | Słowiński Kamil | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.97 | 345 | |||
58. | Skowronek Patryk | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 36.26 | 337 | |||
59. | Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 36.57 | 329 | |||
60. | Kordziak Witold | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 38.00 | 293 | |||
61. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 38.51 | 281 | |||
62. | Oliwa Oskar | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 39.37 | 263 | |||
63. | Popanda Szymon | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 42.87 | 204 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 27/10/2018 - 17:31 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:17.16 | 663 | 31.73 | 34.88 | 35.65 | 34.90 | |||
2. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:18.68 | 641 | 31.30 | 35.25 | 35.72 | 36.41 | |||
3. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:20.18 | 621 | 31.57 | 35.86 | 36.75 | 36.00 | |||
4. | Kusion Weronika | 02 | Unia Oświęcim | 2:21.58 | 602 | 31.69 | 36.10 | 37.37 | 36.42 | |||
5. | Dąbrowska Tatiana | 02 | UKS 190 Łódź | 2:22.49 | 591 | 32.18 | 36.82 | 36.45 | 37.04 | |||
6. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:22.96 | 585 | 31.51 | 36.19 | 37.20 | 38.06 | |||
7. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 2:23.23 | 582 | 30.14 | 36.48 | 37.80 | 38.81 | |||
8. | Iżycka Marta | 00 | AZS AGH Kraków | 2:23.27 | 581 | 32.12 | 36.45 | 36.82 | 37.88 | |||
9. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:23.30 | 581 | 32.33 | 36.25 | 37.02 | 37.70 | |||
10. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:24.00 | 573 | 31.75 | 36.48 | 37.46 | 38.31 | |||
11. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 2:25.41 | 556 | 32.98 | 37.50 | 37.64 | 37.29 | |||
12. | Sadlik Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:27.36 | 534 | 33.34 | 37.32 | 38.03 | 38.67 | |||
13. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:27.56 | 532 | 33.91 | 37.80 | 38.10 | 37.75 | |||
14. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:28.41 | 523 | 31.94 | 36.65 | 39.49 | 40.33 | |||
15. | Piejko Dorota | 03 | CSTiR Strzyżów | 2:28.79 | 519 | 34.07 | 37.74 | 39.11 | 37.87 | |||
16. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:28.95 | 517 | 33.68 | 37.82 | 38.66 | 38.79 | |||
17. | Kapcińska Maja | 02 | Unia Oświęcim | 2:29.09 | 516 | 33.99 | 38.21 | 38.14 | 38.75 | |||
18. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 2:29.25 | 514 | 32.75 | 38.03 | 39.60 | 38.87 | |||
19. | Rygiel Oliwia | 02 | Junior Kluczbork | 2:30.15 | 505 | 33.20 | 37.59 | 39.36 | 40.00 | |||
20. | Możdżan Milena | 03 | Shark Rudna | 2:32.35 | 483 | 33.96 | 38.40 | 39.87 | 40.12 | |||
21. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:34.71 | 462 | 34.43 | 39.19 | 40.31 | 40.78 | |||
22. | Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | 2:34.92 | 460 | 32.79 | 38.54 | 41.84 | 41.75 | |||
23. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:35.43 | 455 | 34.76 | 38.91 | 42.12 | 39.64 | |||
24. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:37.36 | 439 | 34.01 | 39.58 | 41.97 | 41.80 | |||
25. | Wąsik Julia | 03 | Unia Oświęcim | 2:38.05 | 433 | 35.03 | 40.37 | 41.91 | 40.74 | |||
26. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 2:39.08 | 425 | 34.61 | 39.48 | 42.01 | 42.98 | |||
27. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:45.03 | 380 | 36.61 | 41.07 | 44.11 | 43.24 | |||
28. | Witek Oliwia | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:46.43 | 371 | 37.24 | 42.19 | 43.47 | 43.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 27/10/2018 - 17:44 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 1:56.15 | 816 | 26.04 | 29.80 | 30.73 | 29.58 | ||||
2. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.10 | 702 | 26.97 | 30.76 | 31.78 | 32.59 | ||||
3. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:02.29 | 699 | 28.04 | 31.64 | 31.50 | 31.11 | ||||
4. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 2:02.55 | 695 | 27.27 | 31.14 | 31.64 | 32.50 | ||||
Rekord Polski 14 lat | |||||||||||||
5. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 2:02.96 | 688 | 27.46 | 31.51 | 31.75 | 32.24 | ||||
6. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.14 | 685 | 27.06 | 30.83 | 32.07 | 33.18 | ||||
7. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 2:04.82 | 657 | 28.88 | 32.08 | 32.23 | 31.63 | ||||
8. | Sadłowski Piotr | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:05.32 | 650 | 28.69 | 32.49 | 32.74 | 31.40 | ||||
9. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:05.47 | 647 | 28.32 | 32.17 | 32.68 | 32.30 | ||||
10. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:05.62 | 645 | 29.41 | 32.45 | 32.58 | 31.18 | ||||
11. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:05.80 | 642 | 29.53 | 31.89 | 32.10 | 32.28 | ||||
12. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 2:05.92 | 640 | 28.07 | 31.71 | 32.42 | 33.72 | ||||
13. | Borkowski Kacper | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:06.67 | 629 | 28.90 | 32.68 | 32.58 | 32.51 | ||||
14. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:06.93 | 625 | 28.10 | 33.00 | 33.29 | 32.54 | ||||
15. | Oller Krzysztof | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:07.01 | 624 | 28.73 | 32.63 | 33.45 | 32.20 | ||||
16. | Stec Kacper | 99 | AZS AWF Katowice | 2:07.24 | 621 | 28.23 | 32.18 | 32.99 | 33.84 | ||||
17. | Popiołek Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 2:07.70 | 614 | 28.62 | 33.02 | 33.09 | 32.97 | ||||
18. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:07.81 | 612 | 28.49 | 32.46 | 33.02 | 33.84 | ||||
19. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 2:08.30 | 605 | 28.59 | 32.81 | 33.86 | 33.04 | ||||
20. | Krzywnicki Adrian | 01 | Orka Ciechanów | 2:08.76 | 599 | 28.57 | 32.66 | 33.08 | 34.45 | ||||
21. | Mayerberg Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 2:09.04 | 595 | 28.85 | 32.92 | 33.38 | 33.89 | ||||
22. | Pacławski Jakub | 00 | Aqua Sport Rzeszów | 2:09.23 | 592 | 29.32 | 32.56 | 34.07 | 33.28 | ||||
23. | Chodulski Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 2:09.71 | 586 | 30.02 | 33.09 | 33.30 | 33.30 | ||||
24. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:10.13 | 580 | 29.69 | 32.69 | 33.21 | 34.54 | ||||
25. | Sobieszuk Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 2:11.16 | 567 | 27.32 | 32.73 | 35.12 | 35.99 | ||||
26. | Bruzdewicz Hubert | 02 | Kormoran Olsztyn | 2:11.36 | 564 | 29.24 | 34.06 | 34.77 | 33.29 | ||||
27. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:11.82 | 558 | 29.11 | 33.58 | 34.25 | 34.88 | ||||
28. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 2:11.87 | 557 | 28.63 | 33.60 | 34.61 | 35.03 | ||||
29. | Sordyl Mateusz | 99 | AZS AWF Katowice | 2:12.36 | 551 | 28.44 | 33.87 | 35.03 | 35.02 | ||||
30. | Fajkowski Piotr | 01 | Trójka Łódź | 2:12.48 | 550 | 29.72 | 34.05 | 34.57 | 34.14 | ||||
31. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 2:13.33 | 539 | 30.09 | 33.57 | 34.25 | 35.42 | ||||
32. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 2:13.79 | 534 | 29.54 | 34.16 | 35.71 | 34.38 | ||||
33. | Mróz Adam | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:13.96 | 532 | 29.08 | 34.16 | 35.48 | 35.24 | ||||
34. | Kwaśny Jakub | 01 | AZS AWF Katowice | 2:14.25 | 528 | 30.04 | 34.52 | 35.07 | 34.62 | ||||
35. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:15.32 | 516 | 29.20 | 35.01 | 36.28 | 34.83 | ||||
36. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 2:15.87 | 510 | 29.26 | 34.50 | 35.63 | 36.48 | ||||
37. | Borsuk Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 2:16.74 | 500 | 28.78 | 34.02 | 35.88 | 38.06 | ||||
38. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 2:16.85 | 499 | 29.85 | 34.68 | 36.21 | 36.11 | ||||
39. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 2:18.95 | 476 | 30.17 | 34.73 | 36.21 | 37.84 | ||||
40. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:20.43 | 461 | 30.81 | 35.41 | 37.80 | 36.41 | ||||
41. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:22.83 | 439 | 32.17 | 36.13 | 37.52 | 37.01 | ||||
42. | Schreiber Patrick | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:23.35 | 434 | 30.60 | 36.46 | 38.59 | 37.70 | ||||
43. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:24.17 | 426 | 31.68 | 36.24 | 39.03 | 37.22 | ||||
44. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:29.83 | 380 | 32.57 | 36.80 | 38.21 | 42.25 | ||||
45. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:31.67 | 366 | 33.18 | 38.59 | 40.19 | 39.71 | ||||
46. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:32.59 | 360 | 33.76 | 39.21 | 39.97 | 39.65 | ||||
47. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:33.46 | 354 | 33.21 | 40.62 | 40.51 | 39.12 | ||||
48. | Maruwka Bruno | 03 | Wodnik Rawicz | 2:38.02 | 324 | 33.98 | 39.77 | 41.76 | 42.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 27/10/2018 - 18:00 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 58.73 | 822 | 28.39 | 30.34 | |||
2. | Górecka Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:02.15 | 694 | 30.00 | 32.15 | |||
3. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:02.32 | 688 | 30.89 | 31.43 | |||
4. | Koluch Julia | 00 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:02.84 | 671 | 30.77 | 32.07 | |||
5. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:03.34 | 655 | 31.31 | 32.03 | |||
6. | Piesko Martyna | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:03.46 | 652 | 30.65 | 32.81 | |||
7. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 1:03.87 | 639 | 31.17 | 32.70 | |||
8. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 1:04.43 | 623 | 31.03 | 33.40 | |||
9. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:04.48 | 621 | 31.23 | 33.25 | |||
10. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 1:04.60 | 618 | 30.77 | 33.83 | |||
11. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 1:04.92 | 609 | 31.59 | 33.33 | |||
12. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:05.69 | 587 | 31.85 | 33.84 | |||
13. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:06.08 | 577 | 31.53 | 34.55 | |||
14. | Wygnał Maja | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:06.66 | 562 | 32.65 | 34.01 | |||
15. | Sczogiel Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:07.18 | 549 | 32.82 | 34.36 | |||
16. | Rosińska Karolina | 02 | Orka Gridziądz | 1:07.25 | 547 | 32.81 | 34.44 | |||
17. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.29 | 546 | 32.69 | 34.60 | |||
18. | Suchecka Katarzyna | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:07.38 | 544 | 32.34 | 35.04 | |||
19. | Molenda Dominika | 03 | Żabianka Gdańsk | 1:07.64 | 538 | 32.78 | 34.86 | |||
20. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:07.90 | 532 | 32.74 | 35.16 | |||
21. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.20 | 525 | 32.71 | 35.49 | |||
22. | Łysakowska Julia | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:08.35 | 521 | 33.45 | 34.90 | |||
23. | Oleszak Maja | 02 | TP Zielona Góra | 1:08.52 | 518 | 33.63 | 34.89 | |||
Skwara Oliwia | 03 | Huragan Sosnowiec | 1:08.52 | 518 | 33.07 | 35.45 | ||||
25. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:08.55 | 517 | 33.38 | 35.17 | |||
26. | Poznakowska Wiktoria | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:08.93 | 508 | 33.46 | 35.47 | |||
27. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 1:09.25 | 501 | 33.08 | 36.17 | |||
Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:09.25 | 501 | 33.57 | 35.68 | ||||
29. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:09.33 | 500 | 33.32 | 36.01 | |||
30. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:10.13 | 483 | 33.76 | 36.37 | |||
31. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 1:10.58 | 473 | 35.04 | 35.54 | |||
32. | Błażejczyk Karolina | 03 | Żabianka Gdańsk | 1:10.59 | 473 | 34.44 | 36.15 | |||
33. | Kosiec Małgorzata | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:12.16 | 443 | 35.03 | 37.13 | |||
34. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:12.81 | 431 | 35.72 | 37.09 | |||
35. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 1:12.98 | 428 | 36.24 | 36.74 | |||
36. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 1:13.26 | 423 | 35.61 | 37.65 | |||
37. | Misiorny Julia | 04 | Trójka Łódź | 1:14.43 | 404 | 36.47 | 37.96 | |||
38. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:14.52 | 402 | 35.85 | 38.67 | |||
39. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:16.56 | 371 | 37.27 | 39.29 | |||
40. | Karbowska Agata | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:19.67 | 329 | 39.18 | 40.49 | |||
41. | Andrzejwska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 1:19.96 | 325 | 39.23 | 40.73 | |||
42. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:22.16 | 300 | 40.03 | 42.13 | |||
43. | Jarosz Kinga | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:22.26 | 299 | 40.79 | 41.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 27/10/2018 - 18:09 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 52.09 | 827 | 25.35 | 26.74 | ||||
2. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów | 52.50 | 808 | 25.31 | 27.19 | ||||
3. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 54.24 | 732 | 26.52 | 27.72 | ||||
Karolczak Jan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.24 | 732 | 26.39 | 27.85 | |||||
5. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 54.55 | 720 | 26.72 | 27.83 | ||||
6. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 54.57 | 719 | 26.62 | 27.95 | ||||
7. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 54.62 | 717 | 26.56 | 28.06 | ||||
8. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 54.71 | 714 | 27.12 | 27.59 | ||||
9. | Miciul Michał | 00 | TP Zielona Góra | 55.06 | 700 | 27.13 | 27.93 | ||||
10. | Mościcki Jakub | 01 | Kormoran Olsztyn | 55.38 | 688 | 26.89 | 28.49 | ||||
11. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 55.62 | 679 | 26.66 | 28.96 | ||||
12. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 56.30 | 655 | 27.51 | 28.79 | ||||
13. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 56.56 | 646 | 27.84 | 28.72 | ||||
Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 56.56 | 646 | 27.64 | 28.92 | |||||
15. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 56.70 | 641 | 27.18 | 29.52 | ||||
16. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.27 | 622 | 28.00 | 29.27 | ||||
Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 57.27 | 622 | 27.46 | 29.81 | |||||
18. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 57.78 | 606 | 27.98 | 29.80 | ||||
19. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 58.08 | 596 | 27.70 | 30.38 | ||||
20. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 58.12 | 595 | 27.90 | 30.22 | ||||
21. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 59.22 | 563 | 29.00 | 30.22 | ||||
22. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 59.23 | 562 | 29.25 | 29.98 | ||||
23. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 59.43 | 557 | 28.92 | 30.51 | ||||
24. | Guścin Eryk | 01 | Shark Rudna | 59.72 | 548 | 29.01 | 30.71 | ||||
25. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.76 | 547 | 28.99 | 30.77 | ||||
26. | Opolka Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 59.77 | 547 | 29.46 | 30.31 | ||||
27. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 59.98 | 541 | 29.16 | 30.82 | ||||
28. | Sobota Jakub | 03 | Na Fali Bytom | 1:00.44 | 529 | 29.36 | 31.08 | ||||
29. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 1:00.47 | 528 | 29.44 | 31.03 | ||||
30. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:00.66 | 523 | 29.04 | 31.62 | ||||
31. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 1:00.89 | 517 | 29.61 | 31.28 | ||||
32. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:01.01 | 514 | 29.81 | 31.20 | ||||
33. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.16 | 511 | 29.81 | 31.35 | ||||
34. | Bliźniewski Franciszek | 02 | Trójka Łódź | 1:01.27 | 508 | 29.92 | 31.35 | ||||
35. | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:01.46 | 503 | 29.88 | 31.58 | ||||
36. | Sagan Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 1:01.80 | 495 | 29.72 | 32.08 | ||||
37. | Grychtoł Arkadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:01.84 | 494 | 29.84 | 32.00 | ||||
38. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.91 | 492 | 29.53 | 32.38 | ||||
39. | Abd El Razek Jakub | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:02.23 | 485 | 30.42 | 31.81 | ||||
40. | Bidowaniec Kacper | 03 | Wodnik Rawicz | 1:02.31 | 483 | 30.32 | 31.99 | ||||
41. | Miodoński Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.41 | 481 | 31.01 | 31.40 | ||||
42. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:02.64 | 475 | 30.51 | 32.13 | ||||
Woronko Krzysztof | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:02.64 | 475 | 31.00 | 31.64 | |||||
44. | Alencynowicz Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.41 | 458 | 30.43 | 32.98 | ||||
45. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:03.56 | 455 | 31.36 | 32.20 | ||||
46. | Holod Arsenij | 01 | GOS Raszyn | 1:03.57 | 455 | 31.14 | 32.43 | ||||
47. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:04.03 | 445 | 31.34 | 32.69 | ||||
48. | Borzymek Hubert | 02 | UKS 307 Warszawa | 1:05.10 | 423 | 31.88 | 33.22 | ||||
49. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:05.38 | 418 | 32.31 | 33.07 | ||||
50. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 1:06.09 | 405 | 31.79 | 34.30 | ||||
51. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:06.45 | 398 | 32.40 | 34.05 | ||||
52. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:06.81 | 392 | 32.54 | 34.27 | ||||
53. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:11.16 | 324 | 35.07 | 36.09 | ||||
54. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 1:14.53 | 282 | 35.64 | 38.89 | ||||
DYSKW. | Rząsa Jacek | 03 | Żabianka Gdańsk | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 19:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 27/10/2018 - 18:18 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 2:13.15 | 766 | 28.45 | 33.58 | 38.80 | 32.32 | |||
2. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS Politechniki Łódzkiej | 2:18.15 | 686 | 30.45 | 34.94 | 39.98 | 32.78 | |||
3. | Samuła Wiktoria | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:19.84 | 661 | 30.74 | 38.70 | 39.38 | 31.02 | |||
4. | Żukowska Paula | 93 | AZS AWF Katowice | 2:20.07 | 658 | 30.80 | 35.76 | 40.88 | 32.63 | |||
5. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:20.73 | 649 | 29.81 | 36.32 | 40.49 | 34.11 | |||
6. | Osiniak Ewa | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:21.90 | 633 | 30.93 | 36.42 | 41.31 | 33.24 | |||
7. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:22.52 | 625 | 30.60 | 36.28 | 42.73 | 32.91 | |||
8. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 2:22.99 | 618 | 31.55 | 35.59 | 41.18 | 34.67 | |||
9. | Banaczkowska Aleksandra | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:23.20 | 616 | 32.48 | 37.65 | 39.35 | 33.72 | |||
10. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:23.71 | 609 | 31.27 | 37.91 | 40.47 | 34.06 | |||
11. | Wilczewska Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:24.39 | 601 | 32.32 | 36.56 | 41.74 | 33.77 | |||
Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:24.39 | 601 | 31.16 | 38.66 | 40.02 | 34.55 | ||||
13. | Szopa Marta | 00 | CSTiR Strzyżów | 2:24.82 | 595 | 31.15 | 39.16 | 41.00 | 33.51 | |||
14. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:25.34 | 589 | 30.40 | 38.20 | 43.99 | 32.75 | |||
15. | Piesko Martyna | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:25.98 | 581 | 30.93 | 36.20 | 42.89 | 35.96 | |||
16. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 2:26.03 | 581 | 30.93 | 38.14 | 42.73 | 34.23 | |||
17. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:26.07 | 580 | 32.56 | 38.17 | 40.25 | 35.09 | |||
18. | Lewandowska Natalia | 01 | Unia Oświęcim | 2:26.14 | 579 | 31.74 | 37.76 | 42.56 | 34.08 | |||
19. | Gąsior Oliwia | 03 | Shark Rudna | 2:27.55 | 563 | 33.50 | 37.34 | 43.28 | 33.43 | |||
20. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 2:27.78 | 560 | 33.07 | 38.51 | 42.03 | 34.17 | |||
21. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:28.29 | 554 | 33.16 | 38.42 | 43.95 | 32.76 | |||
22. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 2:28.47 | 552 | 32.09 | 38.77 | 43.31 | 34.30 | |||
23. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:28.67 | 550 | 33.35 | 39.54 | 41.21 | 34.57 | |||
24. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:29.95 | 536 | 32.06 | 38.37 | 44.81 | 34.71 | |||
25. | Zientarska Karolina | 02 | IKS Konstancin | 2:30.53 | 530 | 32.37 | 40.02 | 43.48 | 34.66 | |||
26. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:30.60 | 529 | 32.91 | 39.89 | 42.09 | 35.71 | |||
27. | Rygiel Oliwia | 02 | Junior Kluczbork | 2:30.74 | 528 | 32.87 | 37.66 | 46.39 | 33.82 | |||
28. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:31.25 | 522 | 33.55 | 39.88 | 44.07 | 33.75 | |||
29. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:31.38 | 521 | 33.22 | 41.23 | 41.50 | 35.43 | |||
30. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 2:32.07 | 514 | 32.23 | 38.80 | 45.34 | 35.70 | |||
31. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:32.25 | 512 | 32.60 | 39.50 | 45.81 | 34.34 | |||
32. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:32.92 | 506 | 32.41 | 40.57 | 44.30 | 35.64 | |||
33. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:33.02 | 505 | 32.23 | 39.94 | 46.11 | 34.74 | |||
34. | Kapcińska Maja | 02 | Unia Oświęcim | 2:33.14 | 503 | 32.95 | 38.46 | 45.61 | 36.12 | |||
35. | Gazda Małgorzata | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:33.18 | 503 | 34.16 | 38.34 | 44.28 | 36.40 | |||
36. | Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | 2:34.14 | 494 | 33.05 | 39.81 | 45.08 | 36.20 | |||
37. | Biegańska Weronika | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:35.19 | 484 | 32.73 | 39.59 | 45.03 | 37.84 | |||
38. | Maciejewska Beata | 03 | UKS SP-149 Łódź | 2:35.90 | 477 | 33.73 | 39.36 | 46.02 | 36.79 | |||
39. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:36.50 | 472 | 34.09 | 41.82 | 43.70 | 36.89 | |||
Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:36.50 | 472 | 33.07 | 39.29 | 46.33 | 37.81 | ||||
41. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:38.27 | 456 | 33.47 | 40.07 | 48.31 | 36.42 | |||
42. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:41.01 | 433 | 34.80 | 41.74 | 46.45 | 38.02 | |||
43. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:46.26 | 393 | 35.13 | 44.97 | 48.24 | 37.92 | |||
44. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:50.79 | 363 | 37.34 | 43.07 | 51.24 | 39.14 | |||
45. | Lubińska Oliwia | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:53.78 | 344 | 34.41 | 39.93 | 45.70 | 53.74 | |||
46. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:57.43 | 323 | 40.63 | 46.45 | 52.43 | 37.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 27/10/2018 - 18:35 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 1:59.44 | 773 | 26.09 | 31.62 | 34.33 | 27.40 | |||
2. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:59.48 | 772 | 25.78 | 30.47 | 34.89 | 28.34 | |||
3. | Bałabuch Krystian | 95 | BOSiR Brzesko | 2:02.35 | 719 | 26.88 | 31.90 | 34.67 | 28.90 | |||
4. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.53 | 698 | 27.24 | 32.13 | 34.86 | 29.30 | |||
5. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 2:04.18 | 688 | 27.75 | 32.19 | 34.88 | 29.36 | |||
6. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:04.22 | 687 | 26.82 | 30.92 | 37.61 | 28.87 | |||
7. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 2:06.03 | 658 | 27.91 | 31.84 | 36.21 | 30.07 | |||
8. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:06.62 | 649 | 27.14 | 34.12 | 34.15 | 31.21 | |||
9. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 2:06.83 | 645 | 26.68 | 33.04 | 37.23 | 29.88 | |||
Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 2:06.83 | 645 | 27.57 | 32.39 | 37.72 | 29.15 | ||||
11. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 2:07.12 | 641 | 27.32 | 32.41 | 36.78 | 30.61 | |||
12. | Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 2:07.17 | 640 | 27.68 | 34.04 | 34.93 | 30.52 | |||
13. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:07.60 | 634 | 28.59 | 31.65 | 37.19 | 30.17 | |||
14. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 2:07.84 | 630 | 26.99 | 33.80 | 35.34 | 31.71 | |||
15. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 2:07.97 | 628 | 26.83 | 33.68 | 36.61 | 30.85 | |||
16. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.71 | 617 | 27.63 | 32.87 | 37.42 | 30.79 | |||
Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.71 | 617 | 26.89 | 33.77 | 36.76 | 31.29 | ||||
18. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:08.96 | 614 | 27.92 | 33.25 | 37.75 | 30.04 | |||
19. | Fajkowski Piotr | 01 | Trójka Łódź | 2:09.55 | 606 | 28.88 | 32.43 | 38.59 | 29.65 | |||
20. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 2:09.77 | 602 | 28.24 | 34.43 | 36.72 | 30.38 | |||
21. | Walczysko Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:09.96 | 600 | 28.03 | 33.25 | 37.88 | 30.80 | |||
22. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:10.52 | 592 | 28.37 | 32.71 | 38.07 | 31.37 | |||
23. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 2:11.86 | 574 | 28.47 | 35.44 | 37.77 | 30.18 | |||
24. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:11.89 | 574 | 28.34 | 33.92 | 38.52 | 31.11 | |||
25. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 2:12.99 | 560 | 27.92 | 33.98 | 40.89 | 30.20 | |||
26. | Grabek Oskar | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:13.12 | 558 | 29.51 | 35.46 | 37.76 | 30.39 | |||
27. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:13.49 | 553 | 28.87 | 35.19 | 38.04 | 31.39 | |||
28. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 2:14.10 | 546 | 29.93 | 34.87 | 38.67 | 30.63 | |||
29. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 2:14.96 | 536 | 28.94 | 35.01 | 39.00 | 32.01 | |||
30. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 2:14.99 | 535 | 28.55 | 33.05 | 42.75 | 30.64 | |||
31. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:15.22 | 532 | 27.19 | 35.34 | 41.27 | 31.42 | |||
32. | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:15.56 | 528 | 28.82 | 33.68 | 41.45 | 31.61 | |||
33. | Trzcionka Maciej | 03 | Na Fali Bytom | 2:15.61 | 528 | 28.34 | 34.57 | 41.72 | 30.98 | |||
34. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:16.46 | 518 | 28.77 | 34.71 | 40.21 | 32.77 | |||
35. | Popiołek Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 2:16.77 | 515 | 29.07 | 35.03 | 40.67 | 32.00 | |||
36. | Malarz Marcin | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.49 | 506 | 28.68 | 35.32 | 41.76 | 31.73 | |||
37. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 2:18.12 | 500 | 28.28 | 33.93 | 43.03 | 32.88 | |||
38. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:18.75 | 493 | 31.08 | 36.06 | 41.06 | 30.55 | |||
39. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 2:18.82 | 492 | 29.62 | 38.29 | 38.50 | 32.41 | |||
40. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:19.89 | 481 | 29.54 | 36.98 | 42.85 | 30.52 | |||
41. | Volodin Hryhorii | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:20.11 | 479 | 29.85 | 38.49 | 38.77 | 33.00 | |||
42. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:20.26 | 477 | 30.06 | 36.53 | 39.95 | 33.72 | |||
43. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 2:20.40 | 476 | 29.22 | 35.88 | 42.57 | 32.73 | |||
44. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:21.16 | 468 | 31.87 | 37.66 | 39.02 | 32.61 | |||
45. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:21.32 | 466 | 30.57 | 37.29 | 40.23 | 33.23 | |||
46. | Rząsa Jacek | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:21.56 | 464 | 30.43 | 35.32 | 43.17 | 32.64 | |||
47. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:24.32 | 438 | 30.15 | 38.02 | 42.99 | 33.16 | |||
48. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 2:24.93 | 432 | 29.34 | 35.84 | 44.58 | 35.17 | |||
49. | Kałusowski Gracjan | 04 | Trójka Łódź | 2:25.66 | 426 | 32.49 | 39.04 | 41.61 | 32.52 | |||
50. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:26.44 | 419 | 31.59 | 38.07 | 42.56 | 34.22 | |||
51. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:27.01 | 414 | 31.31 | 37.95 | 43.64 | 34.11 | |||
52. | Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:27.32 | 412 | 30.13 | 37.57 | 45.07 | 34.55 | |||
53. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:30.28 | 388 | 33.35 | 40.48 | 41.18 | 35.27 | |||
54. | Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:30.45 | 386 | 31.39 | 39.26 | 45.19 | 34.61 | |||
55. | Snoch Michał | 03 | Na Fali Bytom | 2:31.50 | 378 | 33.25 | 40.12 | 41.34 | 36.79 | |||
56. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:33.61 | 363 | 34.59 | 42.83 | 41.87 | 34.32 | |||
57. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:34.33 | 358 | 33.40 | 40.88 | 45.90 | 34.15 | |||
58. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 2:37.18 | 339 | 34.75 | 41.80 | 46.89 | 33.74 | |||
59. | Jonowski Michał | 04 | Orka Iława | 2:37.21 | 339 | 32.77 | 40.61 | 44.20 | 39.63 | |||
60. | Dulniak Ryszard | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:42.63 | 306 | 34.04 | 41.81 | 48.06 | 38.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 27/10/2018 - 18:50 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 4:11.89 | 807 |
50m: 100m: | 29.80 1:01.64 | 29.80 31.84 | 150m: 200m: | 1:33.63 2:05.51 | 31.99 31.88 | 250m: 300m: | 2:37.42 3:09.44 | 31.91 32.02 | 350m: 400m: | 3:41.14 4:11.89 | 31.70 30.75 |
2. | Żukowska Paula | 93 | AZS AWF Katowice | 4:17.51 | 755 |
50m: 100m: | 30.44 1:03.37 | 30.44 32.93 | 150m: 200m: | 1:36.52 2:09.49 | 33.15 32.97 | 250m: 300m: | 2:41.98 3:14.33 | 32.49 32.35 | 350m: 400m: | 3:46.28 4:17.51 | 31.95 31.23 |
3. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 4:19.01 | 742 |
50m: 100m: | 30.10 1:02.40 | 30.10 32.30 | 150m: 200m: | 1:35.17 2:08.02 | 32.77 32.85 | 250m: 300m: | 2:41.01 3:14.44 | 32.99 33.43 | 350m: 400m: | 3:47.43 4:19.01 | 32.99 31.58 |
4. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:20.66 | 728 |
50m: 100m: | 30.36 1:03.35 | 30.36 32.99 | 150m: 200m: | 1:36.91 2:10.06 | 33.56 33.15 | 250m: 300m: | 2:43.05 3:16.12 | 32.99 33.07 | 350m: 400m: | 3:48.71 4:20.66 | 32.59 31.95 |
5. | Kossakowska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 4:20.69 | 728 |
50m: 100m: | 29.73 1:02.03 | 29.73 32.30 | 150m: 200m: | 1:34.26 2:07.14 | 32.23 32.88 | 250m: 300m: | 2:40.39 3:13.94 | 33.25 33.55 | 350m: 400m: | 3:47.87 4:20.69 | 33.93 32.82 |
6. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 4:20.70 | 727 |
50m: 100m: | 30.71 1:03.74 | 30.71 33.03 | 150m: 200m: | 1:37.09 2:10.64 | 33.35 33.55 | 250m: 300m: | 2:43.38 3:16.52 | 32.74 33.14 | 350m: 400m: | 3:49.56 4:20.70 | 33.04 31.14 |
7. | Jaszczuk Ewa | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:20.90 | 726 |
50m: 100m: | 31.06 1:04.16 | 31.06 33.10 | 150m: 200m: | 1:37.33 2:10.75 | 33.17 33.42 | 250m: 300m: | 2:43.53 3:16.37 | 32.78 32.84 | 350m: 400m: | 3:48.87 4:20.90 | 32.50 32.03 |
8. | Wardzińska Martyna | 98 | AZS AWF Warszawa | 4:24.77 | 694 |
50m: 100m: | 31.00 1:04.51 | 31.00 33.51 | 150m: 200m: | 1:38.55 2:12.66 | 34.04 34.11 | 250m: 300m: | 2:46.63 3:20.46 | 33.97 33.83 | 350m: 400m: | 3:53.53 4:24.77 | 33.07 31.24 |
Pisarek Justyna | 00 | Unia Oświęcim | 4:24.77 | 694 |
50m: 100m: | 30.35 1:03.38 | 30.35 33.03 | 150m: 200m: | 1:36.79 2:10.28 | 33.41 33.49 | 250m: 300m: | 2:44.07 3:18.05 | 33.79 33.98 | 350m: 400m: | 3:51.75 4:24.77 | 33.70 33.02 |
10. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:25.35 | 690 |
50m: 100m: | 30.22 1:03.72 | 30.22 33.50 | 150m: 200m: | 1:37.39 2:11.25 | 33.67 33.86 | 250m: 300m: | 2:45.28 3:19.30 | 34.03 34.02 | 350m: 400m: | 3:53.32 4:25.35 | 34.02 32.03 |
11. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 4:26.25 | 683 |
50m: 100m: | 31.27 1:04.91 | 31.27 33.64 | 150m: 200m: | 1:38.66 2:12.31 | 33.75 33.65 | 250m: 300m: | 2:46.09 3:20.04 | 33.78 33.95 | 350m: 400m: | 3:53.74 4:26.25 | 33.70 32.51 |
12. | Kołodziej Katarzyna | 00 | AZS UMCS Lublin | 4:26.78 | 679 |
50m: 100m: | 30.32 1:04.17 | 30.32 33.85 | 150m: 200m: | 1:37.62 2:11.74 | 33.45 34.12 | 250m: 300m: | 2:45.40 3:18.99 | 33.66 33.59 | 350m: 400m: | 3:53.04 4:26.78 | 34.05 33.74 |
13. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:28.80 | 664 |
50m: 100m: | 30.82 1:04.82 | 30.82 34.00 | 150m: 200m: | 1:39.30 2:13.22 | 34.48 33.92 | 250m: 300m: | 2:47.76 3:22.28 | 34.54 34.52 | 350m: 400m: | 3:56.26 4:28.80 | 33.98 32.54 |
14. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 4:30.01 | 655 |
50m: 100m: | 32.19 1:07.29 | 32.19 35.10 | 150m: 200m: | 1:41.93 2:16.45 | 34.64 34.52 | 250m: 300m: | 2:51.10 3:24.92 | 34.65 33.82 | 350m: 400m: | 3:58.15 4:30.01 | 33.23 31.86 |
15. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 4:30.20 | 653 |
50m: 100m: | 30.34 1:04.15 | 30.34 33.81 | 150m: 200m: | 1:38.25 2:12.63 | 34.10 34.38 | 250m: 300m: | 2:47.42 3:22.54 | 34.79 35.12 | 350m: 400m: | 3:57.23 4:30.20 | 34.69 32.97 |
16. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:30.36 | 652 |
50m: 100m: | 31.82 1:05.47 | 31.82 33.65 | 150m: 200m: | 1:39.55 2:13.45 | 34.08 33.90 | 250m: 300m: | 2:47.93 3:22.71 | 34.48 34.78 | 350m: 400m: | 3:57.39 4:30.36 | 34.68 32.97 |
17. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:31.87 | 641 |
50m: 100m: | 32.29 1:06.54 | 32.29 34.25 | 150m: 200m: | 1:41.09 2:15.17 | 34.55 34.08 | 250m: 300m: | 2:49.37 3:23.70 | 34.20 34.33 | 350m: 400m: | 3:58.44 4:31.87 | 34.74 33.43 |
18. | Możdżan Milena | 03 | Shark Rudna | 4:32.19 | 639 |
50m: 100m: | 30.99 1:04.78 | 30.99 33.79 | 150m: 200m: | 1:39.67 2:14.85 | 34.89 35.18 | 250m: 300m: | 2:48.96 3:23.95 | 34.11 34.99 | 350m: 400m: | 3:58.64 4:32.19 | 34.69 33.55 |
19. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:33.42 | 631 |
50m: 100m: | 31.98 1:06.73 | 31.98 34.75 | 150m: 200m: | 1:41.61 2:16.17 | 34.88 34.56 | 250m: 300m: | 2:50.72 3:25.06 | 34.55 34.34 | 350m: 400m: | 3:57.33 4:33.42 | 32.27 36.09 |
20. | Skarwecka Wiktoria | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.48 | 623 |
50m: 100m: | 31.83 1:06.44 | 31.83 34.61 | 150m: 200m: | 1:41.18 2:16.10 | 34.74 34.92 | 250m: 300m: | 2:50.77 3:25.70 | 34.67 34.93 | 350m: 400m: | 4:00.71 4:34.48 | 35.01 33.77 |
21. | Kusion Weronika | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.69 | 622 |
50m: 100m: | 31.79 1:06.52 | 31.79 34.73 | 150m: 200m: | 1:41.77 2:16.93 | 35.25 35.16 | 250m: 300m: | 2:51.93 3:26.78 | 35.00 34.85 | 350m: 400m: | 4:01.70 4:34.69 | 34.92 32.99 |
22. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:34.73 | 622 |
50m: 100m: | 30.96 1:05.85 | 30.96 34.89 | 150m: 200m: | 1:41.02 2:16.38 | 35.17 35.36 | 250m: 300m: | 2:51.82 3:27.24 | 35.44 35.42 | 350m: 400m: | 4:02.09 4:34.73 | 34.85 32.64 |
23. | Łysakowska Julia | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:34.96 | 620 |
50m: 100m: | 31.89 1:06.36 | 31.89 34.47 | 150m: 200m: | 1:40.89 2:15.84 | 34.53 34.95 | 250m: 300m: | 2:49.99 3:24.67 | 34.15 34.68 | 350m: 400m: | 3:59.76 4:34.96 | 35.09 35.20 |
24. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 4:35.10 | 619 |
50m: 100m: | 30.53 1:04.28 | 30.53 33.75 | 150m: 200m: | 1:38.41 2:13.38 | 34.13 34.97 | 250m: 300m: | 2:48.94 3:24.71 | 35.56 35.77 | 350m: 400m: | 4:00.21 4:35.10 | 35.50 34.89 |
25. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 4:35.54 | 616 |
50m: 100m: | 31.71 1:05.65 | 31.71 33.94 | 150m: 200m: | 1:40.42 2:16.04 | 34.77 35.62 | 250m: 300m: | 2:51.66 3:27.20 | 35.62 35.54 | 350m: 400m: | 4:02.25 4:35.54 | 35.05 33.29 |
26. | Dąbrowska Tatiana | 02 | UKS 190 Łódź | 4:35.58 | 616 |
50m: 100m: | 31.63 1:05.75 | 31.63 34.12 | 150m: 200m: | 1:40.97 2:16.36 | 35.22 35.39 | 250m: 300m: | 2:51.60 3:26.75 | 35.24 35.15 | 350m: 400m: | 4:01.34 4:35.58 | 34.59 34.24 |
27. | Maciejewska Beata | 03 | UKS SP-149 Łódź | 4:36.58 | 609 |
50m: 100m: | 32.19 1:07.15 | 32.19 34.96 | 150m: 200m: | 1:42.44 2:17.61 | 35.29 35.17 | 250m: 300m: | 2:52.48 3:27.33 | 34.87 34.85 | 350m: 400m: | 4:02.20 4:36.58 | 34.87 34.38 |
28. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:38.13 | 599 |
50m: 100m: | 31.65 1:06.73 | 31.65 35.08 | 150m: 200m: | 1:42.55 2:18.62 | 35.82 36.07 | 250m: 300m: | 2:53.98 3:29.46 | 35.36 35.48 | 350m: 400m: | 4:04.83 4:38.13 | 35.37 33.30 |
29. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 4:38.15 | 599 |
50m: 100m: | 31.86 1:06.42 | 31.86 34.56 | 150m: 200m: | 1:41.23 2:16.11 | 34.81 34.88 | 250m: 300m: | 2:51.54 3:27.24 | 35.43 35.70 | 350m: 400m: | 4:03.42 4:38.15 | 36.18 34.73 |
30. | Wilczewska Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 4:40.49 | 584 |
50m: 100m: | 31.93 1:06.41 | 31.93 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.53 2:17.15 | 35.12 35.62 | 250m: 300m: | 2:52.85 3:28.92 | 35.70 36.07 | 350m: 400m: | 4:05.15 4:40.49 | 36.23 35.34 |
31. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 4:40.62 | 583 |
50m: 100m: | 31.37 1:05.98 | 31.37 34.61 | 150m: 200m: | 1:41.64 2:17.44 | 35.66 35.80 | 250m: 300m: | 2:53.76 3:30.20 | 36.32 36.44 | 350m: 400m: | 4:06.24 4:40.62 | 36.04 34.38 |
32. | Sczogiel Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:41.42 | 578 |
50m: 100m: | 31.44 1:06.30 | 31.44 34.86 | 150m: 200m: | 1:41.78 2:17.27 | 35.48 35.49 | 250m: 300m: | 2:53.24 3:29.49 | 35.97 36.25 | 350m: 400m: | 4:05.74 4:41.42 | 36.25 35.68 |
33. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 4:42.09 | 574 |
50m: 100m: | 32.10 1:07.32 | 32.10 35.22 | 150m: 200m: | 1:42.97 2:19.04 | 35.65 36.07 | 250m: 300m: | 2:55.05 3:31.63 | 36.01 36.58 | 350m: 400m: | 4:07.93 4:42.09 | 36.30 34.16 |
34. | Krawczyk Nikola | 03 | Unia Oświęcim | 4:42.50 | 572 |
50m: 100m: | 31.91 1:06.91 | 31.91 35.00 | 150m: 200m: | 1:42.84 2:19.03 | 35.93 36.19 | 250m: 300m: | 2:55.61 3:32.09 | 36.58 36.48 | 350m: 400m: | 4:07.93 4:42.50 | 35.84 34.57 |
35. | Bednarek Aleksandra | 98 | UKS SP-149 Łódź | 4:43.80 | 564 |
50m: 100m: | 32.74 1:07.68 | 32.74 34.94 | 150m: 200m: | 1:43.16 2:18.93 | 35.48 35.77 | 250m: 300m: | 2:55.15 3:31.49 | 36.22 36.34 | 350m: 400m: | 4:08.22 4:43.80 | 36.73 35.58 |
36. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 4:43.83 | 564 |
50m: 100m: | 32.62 1:08.52 | 32.62 35.90 | 150m: 200m: | 1:44.40 2:20.24 | 35.88 35.84 | 250m: 300m: | 2:56.38 3:32.49 | 36.14 36.11 | 350m: 400m: | 4:08.48 4:43.83 | 35.99 35.35 |
37. | Gazda Małgorzata | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 4:44.79 | 558 |
50m: 100m: | 32.13 1:07.86 | 32.13 35.73 | 150m: 200m: | 1:44.15 2:20.47 | 36.29 36.32 | 250m: 300m: | 2:57.07 3:33.78 | 36.60 36.71 | 350m: 400m: | 4:09.90 4:44.79 | 36.12 34.89 |
38. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 4:44.98 | 557 |
50m: 100m: | 32.30 1:08.24 | 32.30 35.94 | 150m: 200m: | 1:44.95 2:21.42 | 36.71 36.47 | 250m: 300m: | 2:58.20 3:34.59 | 36.78 36.39 | 350m: 400m: | 4:10.58 4:44.98 | 35.99 34.40 |
39. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:45.23 | 555 |
50m: 100m: | 33.35 1:09.35 | 33.35 36.00 | 150m: 200m: | 1:44.89 2:21.06 | 35.54 36.17 | 250m: 300m: | 2:57.36 3:33.72 | 36.30 36.36 | 350m: 400m: | 4:10.05 4:45.23 | 36.33 35.18 |
40. | Topp Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:46.97 | 545 |
50m: 100m: | 32.63 1:08.44 | 32.63 35.81 | 150m: 200m: | 1:44.86 2:21.07 | 36.42 36.21 | 250m: 300m: | 2:57.70 3:34.52 | 36.63 36.82 | 350m: 400m: | 4:11.60 4:46.97 | 37.08 35.37 |
41. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 4:47.17 | 544 |
50m: 100m: | 32.36 1:08.30 | 32.36 35.94 | 150m: 200m: | 1:44.66 2:20.98 | 36.36 36.32 | 250m: 300m: | 2:57.29 3:33.99 | 36.31 36.70 | 350m: 400m: | 4:10.88 4:47.17 | 36.89 36.29 |
42. | Iżycka Marta | 00 | AZS AGH Kraków | 4:48.98 | 534 |
50m: 100m: | 32.70 1:07.88 | 32.70 35.18 | 150m: 200m: | 1:44.26 2:21.14 | 36.38 36.88 | 250m: 300m: | 2:57.57 3:35.08 | 36.43 37.51 | 350m: 400m: | 4:11.96 4:48.98 | 36.88 37.02 |
43. | Zbrojewska Zofia | 03 | Trójka Łódź | 4:51.96 | 518 |
50m: 100m: | 32.39 1:08.46 | 32.39 36.07 | 150m: 200m: | 1:45.24 2:22.23 | 36.78 36.99 | 250m: 300m: | 2:59.49 3:36.98 | 37.26 37.49 | 350m: 400m: | 4:14.71 4:51.96 | 37.73 37.25 |
44. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 4:52.88 | 513 |
50m: 100m: | 33.39 1:09.74 | 33.39 36.35 | 150m: 200m: | 1:46.63 2:23.78 | 36.89 37.15 | 250m: 300m: | 3:01.22 3:38.71 | 37.44 37.49 | 350m: 400m: | 4:15.93 4:52.88 | 37.22 36.95 |
45. | Kumor Aleksandra | 03 | Unia Oświęcim | 4:53.62 | 509 |
50m: 100m: | 33.32 1:09.26 | 33.32 35.94 | 150m: 200m: | 1:46.29 2:23.46 | 37.03 37.17 | 250m: 300m: | 3:00.84 3:38.37 | 37.38 37.53 | 350m: 400m: | 4:16.26 4:53.62 | 37.89 37.36 |
46. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 4:54.58 | 504 |
50m: 100m: | 32.46 1:08.61 | 32.46 36.15 | 150m: 200m: | 1:46.48 2:24.71 | 37.87 38.23 | 250m: 300m: | 3:02.60 3:40.87 | 37.89 38.27 | 350m: 400m: | 4:18.85 4:54.58 | 37.98 35.73 |
47. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:54.61 | 504 |
50m: 100m: | 33.14 1:10.47 | 33.14 37.33 | 150m: 200m: | 1:48.57 2:26.96 | 38.10 38.39 | 250m: 300m: | 3:04.42 3:42.18 | 37.46 37.76 | 350m: 400m: | 4:19.95 4:54.61 | 37.77 34.66 |
48. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:54.78 | 503 |
50m: 100m: | 32.49 1:09.56 | 32.49 37.07 | 150m: 200m: | 1:47.41 2:25.65 | 37.85 38.24 | 250m: 300m: | 3:03.27 3:41.08 | 37.62 37.81 | 350m: 400m: | 4:17.81 4:54.78 | 36.73 36.97 |
49. | Nagraba Oliwia | 04 | UKS 307 Warszawa | 4:54.88 | 503 |
50m: 100m: | 32.59 1:09.49 | 32.59 36.90 | 150m: 200m: | 1:47.00 2:24.58 | 37.51 37.58 | 250m: 300m: | 3:02.70 3:40.68 | 38.12 37.98 | 350m: 400m: | 4:18.62 4:54.88 | 37.94 36.26 |
50. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 4:55.48 | 499 |
50m: 100m: | 32.95 1:09.55 | 32.95 36.60 | 150m: 200m: | 1:47.08 2:24.90 | 37.53 37.82 | 250m: 300m: | 3:02.60 3:41.47 | 37.70 38.87 | 350m: 400m: | 4:19.22 4:55.48 | 37.75 36.26 |
51. | Witek Oliwia | 04 | UKS SP-149 Łódź | 4:57.34 | 490 |
50m: 100m: | 33.69 1:11.06 | 33.69 37.37 | 150m: 200m: | 1:49.11 2:27.36 | 38.05 38.25 | 250m: 300m: | 3:05.19 3:43.21 | 37.83 38.02 | 350m: 400m: | 4:21.59 4:57.34 | 38.38 35.75 |
52. | Kowalska Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 5:03.44 | 461 |
50m: 100m: | 33.66 1:10.60 | 33.66 36.94 | 150m: 200m: | 1:49.30 2:28.06 | 38.70 38.76 | 250m: 300m: | 3:06.92 3:45.85 | 38.86 38.93 | 350m: 400m: | 4:25.25 5:03.44 | 39.40 38.19 |
53. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 5:04.20 | 458 |
50m: 100m: | 34.20 1:11.72 | 34.20 37.52 | 150m: 200m: | 1:50.77 2:29.87 | 39.05 39.10 | 250m: 300m: | 3:09.25 3:48.78 | 39.38 39.53 | 350m: 400m: | 4:27.12 5:04.20 | 38.34 37.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2018 - 19:06 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech | 96 | BOSiR Brzesko | 3:46.48 | 823 |
50m: 100m: | 26.50 54.74 | 26.50 28.24 | 150m: 200m: | 1:23.05 1:51.76 | 28.31 28.71 | 250m: 300m: | 2:20.23 2:49.13 | 28.47 28.90 | 350m: 400m: | 3:18.29 3:46.48 | 29.16 28.19 |
2. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 3:51.79 | 767 |
50m: 100m: | 26.80 56.13 | 26.80 29.33 | 150m: 200m: | 1:25.83 1:55.56 | 29.70 29.73 | 250m: 300m: | 2:25.28 2:54.89 | 29.72 29.61 | 350m: 400m: | 3:24.72 3:51.79 | 29.83 27.07 |
3. | Klich Kacper | 94 | AZS UMCS Lublin | 3:54.77 | 738 |
50m: 100m: | 26.78 56.81 | 26.78 30.03 | 150m: 200m: | 1:26.63 1:56.61 | 29.82 29.98 | 250m: 300m: | 2:26.56 2:56.42 | 29.95 29.86 | 350m: 400m: | 3:26.21 3:54.77 | 29.79 28.56 |
4. | Komorowski Jan | 01 | Trójka Łódź | 3:56.02 | 727 |
50m: 100m: | 26.86 56.39 | 26.86 29.53 | 150m: 200m: | 1:26.76 1:56.94 | 30.37 30.18 | 250m: 300m: | 2:26.93 2:57.45 | 29.99 30.52 | 350m: 400m: | 3:27.37 3:56.02 | 29.92 28.65 |
5. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 3:56.10 | 726 |
50m: 100m: | 26.11 55.09 | 26.11 28.98 | 150m: 200m: | 1:24.86 1:54.88 | 29.77 30.02 | 250m: 300m: | 2:24.97 2:55.13 | 30.09 30.16 | 350m: 400m: | 3:25.77 3:56.10 | 30.64 30.33 |
6. | Karolczak Jan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 3:58.45 | 705 |
50m: 100m: | 27.16 56.60 | 27.16 29.44 | 150m: 200m: | 1:26.28 1:55.91 | 29.68 29.63 | 250m: 300m: | 2:25.59 2:55.81 | 29.68 30.22 | 350m: 400m: | 3:26.56 3:58.45 | 30.75 31.89 |
7. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 3:59.06 | 699 |
50m: 100m: | 26.75 56.27 | 26.75 29.52 | 150m: 200m: | 1:26.37 1:56.30 | 30.10 29.93 | 250m: 300m: | 2:26.62 2:57.58 | 30.32 30.96 | 350m: 400m: | 3:28.73 3:59.06 | 31.15 30.33 |
8. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 3:59.48 | 696 |
50m: 100m: | 27.73 57.80 | 27.73 30.07 | 150m: 200m: | 1:28.28 1:58.87 | 30.48 30.59 | 250m: 300m: | 2:29.76 3:00.59 | 30.89 30.83 | 350m: 400m: | 3:30.43 3:59.48 | 29.84 29.05 |
9. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 3:59.50 | 696 |
50m: 100m: | 27.71 57.98 | 27.71 30.27 | 150m: 200m: | 1:28.15 1:58.61 | 30.17 30.46 | 250m: 300m: | 2:28.99 2:59.48 | 30.38 30.49 | 350m: 400m: | 3:30.26 3:59.50 | 30.78 29.24 |
10. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 4:00.23 | 689 |
50m: 100m: | 27.50 57.41 | 27.50 29.91 | 150m: 200m: | 1:27.47 1:57.92 | 30.06 30.45 | 250m: 300m: | 2:28.71 2:59.42 | 30.79 30.71 | 350m: 400m: | 3:30.08 4:00.23 | 30.66 30.15 |
11. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 4:00.93 | 683 |
50m: 100m: | 27.49 57.27 | 27.49 29.78 | 150m: 200m: | 1:27.98 1:58.93 | 30.71 30.95 | 250m: 300m: | 2:29.60 3:00.98 | 30.67 31.38 | 350m: 400m: | 3:31.94 4:00.93 | 30.96 28.99 |
12. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 4:00.95 | 683 |
50m: 100m: | 27.39 58.20 | 27.39 30.81 | 150m: 200m: | 1:30.06 2:01.51 | 31.86 31.45 | 250m: 300m: | 2:32.45 3:02.89 | 30.94 30.44 | 350m: 400m: | 3:32.64 4:00.95 | 29.75 28.31 |
13. | Jura Maciej | 96 | AZS AWF Warszawa | 4:00.96 | 683 |
50m: 100m: | 27.53 56.89 | 27.53 29.36 | 150m: 200m: | 1:26.65 1:57.19 | 29.76 30.54 | 250m: 300m: | 2:28.17 2:59.39 | 30.98 31.22 | 350m: 400m: | 3:30.66 4:00.96 | 31.27 30.30 |
14. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:01.15 | 681 |
50m: 100m: | 27.87 58.33 | 27.87 30.46 | 150m: 200m: | 1:29.10 1:59.63 | 30.77 30.53 | 250m: 300m: | 2:30.26 3:01.08 | 30.63 30.82 | 350m: 400m: | 3:31.55 4:01.15 | 30.47 29.60 |
15. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:01.28 | 680 |
50m: 100m: | 28.13 58.75 | 28.13 30.62 | 150m: 200m: | 1:29.31 1:59.85 | 30.56 30.54 | 250m: 300m: | 2:30.45 3:01.14 | 30.60 30.69 | 350m: 400m: | 3:31.95 4:01.28 | 30.81 29.33 |
16. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 4:01.42 | 679 |
50m: 100m: | 27.97 58.05 | 27.97 30.08 | 150m: 200m: | 1:28.58 1:59.14 | 30.53 30.56 | 250m: 300m: | 2:29.92 3:00.70 | 30.78 30.78 | 350m: 400m: | 3:31.60 4:01.42 | 30.90 29.82 |
17. | Bruzdewicz Hubert | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:02.28 | 672 |
50m: 100m: | 28.18 58.60 | 28.18 30.42 | 150m: 200m: | 1:29.74 2:01.23 | 31.14 31.49 | 250m: 300m: | 2:32.23 3:03.78 | 31.00 31.55 | 350m: 400m: | 3:33.84 4:02.28 | 30.06 28.44 |
18. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 4:02.55 | 670 |
50m: 100m: | 28.29 58.66 | 28.29 30.37 | 150m: 200m: | 1:29.45 2:00.56 | 30.79 31.11 | 250m: 300m: | 2:31.50 3:02.54 | 30.94 31.04 | 350m: 400m: | 3:33.38 4:02.55 | 30.84 29.17 |
19. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:03.37 | 663 |
50m: 100m: | 27.34 57.77 | 27.34 30.43 | 150m: 200m: | 1:28.45 1:59.23 | 30.68 30.78 | 250m: 300m: | 2:29.86 3:01.31 | 30.63 31.45 | 350m: 400m: | 3:32.30 4:03.37 | 30.99 31.07 |
20. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 4:04.47 | 654 |
50m: 100m: | 28.01 58.81 | 28.01 30.80 | 150m: 200m: | 1:29.94 2:01.30 | 31.13 31.36 | 250m: 300m: | 2:32.57 3:03.89 | 31.27 31.32 | 350m: 400m: | 3:35.17 4:04.47 | 31.28 29.30 |
21. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 4:04.51 | 654 |
50m: 100m: | 28.25 58.87 | 28.25 30.62 | 150m: 200m: | 1:29.96 2:00.96 | 31.09 31.00 | 250m: 300m: | 2:32.22 3:03.65 | 31.26 31.43 | 350m: 400m: | 3:34.79 4:04.51 | 31.14 29.72 |
22. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 4:04.94 | 650 |
50m: 100m: | 28.93 1:00.05 | 28.93 31.12 | 150m: 200m: | 1:30.80 2:01.86 | 30.75 31.06 | 250m: 300m: | 2:32.84 3:03.89 | 30.98 31.05 | 350m: 400m: | 3:34.83 4:04.94 | 30.94 30.11 |
23. | Chałat Stanisław | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:05.10 | 649 |
50m: 100m: | 28.42 59.28 | 28.42 30.86 | 150m: 200m: | 1:30.66 2:02.05 | 31.38 31.39 | 250m: 300m: | 2:33.26 3:04.61 | 31.21 31.35 | 350m: 400m: | 3:35.35 4:05.10 | 30.74 29.75 |
24. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 4:05.11 | 649 |
50m: 100m: | 27.79 57.83 | 27.79 30.04 | 150m: 200m: | 1:28.41 1:59.63 | 30.58 31.22 | 250m: 300m: | 2:31.12 3:03.00 | 31.49 31.88 | 350m: 400m: | 3:34.59 4:05.11 | 31.59 30.52 |
25. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 4:05.36 | 647 |
50m: 100m: | 27.85 58.50 | 27.85 30.65 | 150m: 200m: | 1:29.92 2:01.07 | 31.42 31.15 | 250m: 300m: | 2:32.70 3:04.15 | 31.63 31.45 | 350m: 400m: | 3:35.57 4:05.36 | 31.42 29.79 |
26. | Chodulski Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 4:05.43 | 646 |
50m: 100m: | 29.50 1:01.00 | 29.50 31.50 | 150m: 200m: | 1:32.47 2:03.37 | 31.47 30.90 | 250m: 300m: | 2:34.19 3:05.07 | 30.82 30.88 | 350m: 400m: | 3:36.01 4:05.43 | 30.94 29.42 |
27. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:05.54 | 645 |
50m: 100m: | 27.58 58.15 | 27.58 30.57 | 150m: 200m: | 1:29.10 2:00.41 | 30.95 31.31 | 250m: 300m: | 2:31.62 3:03.16 | 31.21 31.54 | 350m: 400m: | 3:34.42 4:05.54 | 31.26 31.12 |
28. | Stec Kacper | 99 | AZS AWF Katowice | 4:05.56 | 645 |
50m: 100m: | 27.66 57.72 | 27.66 30.06 | 150m: 200m: | 1:28.32 1:59.89 | 30.60 31.57 | 250m: 300m: | 2:31.29 3:03.36 | 31.40 32.07 | 350m: 400m: | 3:35.07 4:05.56 | 31.71 30.49 |
29. | Borkowski Kacper | 00 | AZS UMCS Lublin | 4:06.20 | 640 |
50m: 100m: | 28.60 58.83 | 28.60 30.23 | 150m: 200m: | 1:29.91 2:01.03 | 31.08 31.12 | 250m: 300m: | 2:32.09 3:03.56 | 31.06 31.47 | 350m: 400m: | 3:35.12 4:06.20 | 31.56 31.08 |
30. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:06.21 | 640 |
50m: 100m: | 28.15 58.78 | 28.15 30.63 | 150m: 200m: | 1:30.36 2:01.40 | 31.58 31.04 | 250m: 300m: | 2:32.78 3:04.35 | 31.38 31.57 | 350m: 400m: | 3:35.76 4:06.21 | 31.41 30.45 |
31. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 4:07.53 | 630 |
50m: 100m: | 28.77 59.80 | 28.77 31.03 | 150m: 200m: | 1:30.95 2:01.83 | 31.15 30.88 | 250m: 300m: | 2:32.66 3:03.52 | 30.83 30.86 | 350m: 400m: | 3:35.57 4:07.53 | 32.05 31.96 |
32. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 4:07.81 | 628 |
50m: 100m: | 28.36 59.90 | 28.36 31.54 | 150m: 200m: | 1:31.81 2:04.22 | 31.91 32.41 | 250m: 300m: | 2:35.93 3:07.39 | 31.71 31.46 | 350m: 400m: | 3:38.57 4:07.81 | 31.18 29.24 |
33. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 4:08.44 | 623 |
50m: 100m: | 27.44 58.10 | 27.44 30.66 | 150m: 200m: | 1:30.13 2:02.08 | 32.03 31.95 | 250m: 300m: | 2:34.24 3:06.70 | 32.16 32.46 | 350m: 400m: | 3:38.20 4:08.44 | 31.50 30.24 |
34. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 4:08.64 | 622 |
50m: 100m: | 28.72 59.69 | 28.72 30.97 | 150m: 200m: | 1:31.37 2:03.49 | 31.68 32.12 | 250m: 300m: | 2:34.96 3:06.57 | 31.47 31.61 | 350m: 400m: | 3:38.04 4:08.64 | 31.47 30.60 |
35. | Oller Krzysztof | 00 | Kormoran Olsztyn | 4:08.66 | 621 |
50m: 100m: | 28.63 1:00.66 | 28.63 32.03 | 150m: 200m: | 1:32.32 2:04.18 | 31.66 31.86 | 250m: 300m: | 2:35.37 3:07.27 | 31.19 31.90 | 350m: 400m: | 3:38.90 4:08.66 | 31.63 29.76 |
36. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 4:08.68 | 621 |
50m: 100m: | 28.50 59.79 | 28.50 31.29 | 150m: 200m: | 1:31.72 2:04.07 | 31.93 32.35 | 250m: 300m: | 2:35.91 3:07.69 | 31.84 31.78 | 350m: 400m: | 3:38.96 4:08.68 | 31.27 29.72 |
37. | Gąstał Jan | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:09.02 | 619 |
50m: 100m: | 26.61 57.56 | 26.61 30.95 | 150m: 200m: | 1:29.55 2:01.87 | 31.99 32.32 | 250m: 300m: | 2:34.15 3:06.69 | 32.28 32.54 | 350m: 400m: | 3:39.30 4:09.02 | 32.61 29.72 |
38. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 4:09.06 | 618 |
50m: 100m: | 28.77 1:00.25 | 28.77 31.48 | 150m: 200m: | 1:32.06 2:04.03 | 31.81 31.97 | 250m: 300m: | 2:35.47 3:07.08 | 31.44 31.61 | 350m: 400m: | 3:38.83 4:09.06 | 31.75 30.23 |
Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 4:09.06 | 618 |
50m: 100m: | 28.53 59.69 | 28.53 31.16 | 150m: 200m: | 1:31.44 2:03.32 | 31.75 31.88 | 250m: 300m: | 2:34.94 3:06.80 | 31.62 31.86 | 350m: 400m: | 3:38.36 4:09.06 | 31.56 30.70 |
40. | Rytter Igor | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:09.43 | 616 |
50m: 100m: | 28.84 1:00.20 | 28.84 31.36 | 150m: 200m: | 1:32.05 2:03.80 | 31.85 31.75 | 250m: 300m: | 2:35.24 3:07.17 | 31.44 31.93 | 350m: 400m: | 3:38.89 4:09.43 | 31.72 30.54 |
41. | Sieprawski Roch | 03 | Unia Oświęcim | 4:11.64 | 600 |
50m: 100m: | 29.40 1:01.23 | 29.40 31.83 | 150m: 200m: | 1:33.46 2:05.60 | 32.23 32.14 | 250m: 300m: | 2:37.67 3:09.53 | 32.07 31.86 | 350m: 400m: | 3:41.26 4:11.64 | 31.73 30.38 |
42. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:11.94 | 597 |
50m: 100m: | 29.09 1:01.12 | 29.09 32.03 | 150m: 200m: | 1:33.48 2:05.90 | 32.36 32.42 | 250m: 300m: | 2:38.43 3:10.68 | 32.53 32.25 | 350m: 400m: | 3:42.41 4:11.94 | 31.73 29.53 |
43. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 4:12.24 | 595 |
50m: 100m: | 29.12 1:01.22 | 29.12 32.10 | 150m: 200m: | 1:33.14 2:04.70 | 31.92 31.56 | 250m: 300m: | 2:35.58 3:07.17 | 30.88 31.59 | 350m: 400m: | 3:39.50 4:12.24 | 32.33 32.74 |
44. | Woronko Krzysztof | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:12.70 | 592 |
50m: 100m: | 28.54 1:00.42 | 28.54 31.88 | 150m: 200m: | 1:32.55 2:04.43 | 32.13 31.88 | 250m: 300m: | 2:36.23 3:08.46 | 31.80 32.23 | 350m: 400m: | 3:41.17 4:12.70 | 32.71 31.53 |
45. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 4:12.72 | 592 |
50m: 100m: | 28.73 1:01.03 | 28.73 32.30 | 150m: 200m: | 1:33.35 2:05.38 | 32.32 32.03 | 250m: 300m: | 2:37.41 3:09.47 | 32.03 32.06 | 350m: 400m: | 3:41.31 4:12.72 | 31.84 31.41 |
46. | Rozmysłowski Eryk | 02 | GOS Raszyn | 4:12.81 | 591 |
50m: 100m: | 28.37 59.59 | 28.37 31.22 | 150m: 200m: | 1:31.15 2:02.96 | 31.56 31.81 | 250m: 300m: | 2:35.13 3:07.67 | 32.17 32.54 | 350m: 400m: | 3:40.98 4:12.81 | 33.31 31.83 |
47. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:12.98 | 590 |
50m: 100m: | 28.52 59.72 | 28.52 31.20 | 150m: 200m: | 1:31.57 2:04.14 | 31.85 32.57 | 250m: 300m: | 2:36.65 3:09.60 | 32.51 32.95 | 350m: 400m: | 3:42.05 4:12.98 | 32.45 30.93 |
48. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 4:14.01 | 583 |
50m: 100m: | 28.80 1:00.65 | 28.80 31.85 | 150m: 200m: | 1:32.70 2:05.49 | 32.05 32.79 | 250m: 300m: | 2:38.15 3:10.67 | 32.66 32.52 | 350m: 400m: | 3:43.18 4:14.01 | 32.51 30.83 |
49. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:14.12 | 582 |
50m: 100m: | 28.32 59.50 | 28.32 31.18 | 150m: 200m: | 1:31.08 2:03.38 | 31.58 32.30 | 250m: 300m: | 2:35.82 3:08.79 | 32.44 32.97 | 350m: 400m: | 3:41.45 4:14.12 | 32.66 32.67 |
50. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 4:14.17 | 582 |
50m: 100m: | 29.53 1:01.32 | 29.53 31.79 | 150m: 200m: | 1:34.11 2:06.57 | 32.79 32.46 | 250m: 300m: | 2:38.55 3:10.35 | 31.98 31.80 | 350m: 400m: | 3:42.45 4:14.17 | 32.10 31.72 |
51. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 4:14.60 | 579 |
50m: 100m: | 29.06 1:01.21 | 29.06 32.15 | 150m: 200m: | 1:33.64 2:05.87 | 32.43 32.23 | 250m: 300m: | 2:37.89 3:10.87 | 32.02 32.98 | 350m: 400m: | 3:43.79 4:14.60 | 32.92 30.81 |
52. | Mróz Adam | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 4:14.71 | 578 |
50m: 100m: | 28.93 1:00.97 | 28.93 32.04 | 150m: 200m: | 1:33.42 2:06.16 | 32.45 32.74 | 250m: 300m: | 2:38.23 3:11.39 | 32.07 33.16 | 350m: 400m: | 3:43.73 4:14.71 | 32.34 30.98 |
53. | Walczysko Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 4:15.39 | 574 |
50m: 100m: | 29.17 1:00.93 | 29.17 31.76 | 150m: 200m: | 1:33.23 2:05.63 | 32.30 32.40 | 250m: 300m: | 2:37.68 3:10.50 | 32.05 32.82 | 350m: 400m: | 3:43.32 4:15.39 | 32.82 32.07 |
54. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 4:16.22 | 568 |
50m: 100m: | 29.55 1:01.98 | 29.55 32.43 | 150m: 200m: | 1:34.55 2:07.07 | 32.57 32.52 | 250m: 300m: | 2:39.20 3:12.62 | 32.13 33.42 | 350m: 400m: | 3:44.74 4:16.22 | 32.12 31.48 |
55. | Borsuk Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 4:16.35 | 567 |
50m: 100m: | 28.64 1:00.49 | 28.64 31.85 | 150m: 200m: | 1:33.05 2:05.50 | 32.56 32.45 | 250m: 300m: | 2:38.18 3:11.27 | 32.68 33.09 | 350m: 400m: | 3:44.36 4:16.35 | 33.09 31.99 |
56. | Woźny Wiktor | 01 | Shark Rudna | 4:16.91 | 563 |
50m: 100m: | 27.15 58.13 | 27.15 30.98 | 150m: 200m: | 1:30.75 2:03.85 | 32.62 33.10 | 250m: 300m: | 2:37.28 3:11.40 | 33.43 34.12 | 350m: 400m: | 3:44.46 4:16.91 | 33.06 32.45 |
57. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 4:17.01 | 563 |
50m: 100m: | 29.33 1:01.43 | 29.33 32.10 | 150m: 200m: | 1:34.23 2:07.12 | 32.80 32.89 | 250m: 300m: | 2:39.99 3:12.97 | 32.87 32.98 | 350m: 400m: | 3:45.69 4:17.01 | 32.72 31.32 |
58. | Mayerberg Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 4:17.18 | 562 |
50m: 100m: | 29.06 1:00.65 | 29.06 31.59 | 150m: 200m: | 1:32.94 2:05.41 | 32.29 32.47 | 250m: 300m: | 2:37.66 3:10.53 | 32.25 32.87 | 350m: 400m: | 3:43.80 4:17.18 | 33.27 33.38 |
59. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:17.19 | 562 |
50m: 100m: | 28.57 1:00.83 | 28.57 32.26 | 150m: 200m: | 1:33.13 2:06.03 | 32.30 32.90 | 250m: 300m: | 2:39.02 3:12.51 | 32.99 33.49 | 350m: 400m: | 3:45.57 4:17.19 | 33.06 31.62 |
60. | Borzymek Hubert | 02 | UKS 307 Warszawa | 4:17.99 | 556 |
50m: 100m: | 29.24 1:01.20 | 29.24 31.96 | 150m: 200m: | 1:33.93 2:06.66 | 32.73 32.73 | 250m: 300m: | 2:40.05 3:13.25 | 33.39 33.20 | 350m: 400m: | 3:46.58 4:17.99 | 33.33 31.41 |
61. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 4:18.13 | 555 |
50m: 100m: | 28.81 1:00.18 | 28.81 31.37 | 150m: 200m: | 1:32.70 2:05.42 | 32.52 32.72 | 250m: 300m: | 2:38.39 3:11.82 | 32.97 33.43 | 350m: 400m: | 3:45.41 4:18.13 | 33.59 32.72 |
62. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 4:18.49 | 553 |
50m: 100m: | 28.87 1:01.10 | 28.87 32.23 | 150m: 200m: | 1:34.47 2:07.92 | 33.37 33.45 | 250m: 300m: | 2:40.81 3:13.50 | 32.89 32.69 | 350m: 400m: | 3:46.33 4:18.49 | 32.83 32.16 |
63. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:18.93 | 550 |
50m: 100m: | 29.55 1:01.56 | 29.55 32.01 | 150m: 200m: | 1:34.79 2:08.22 | 33.23 33.43 | 250m: 300m: | 2:41.45 3:15.17 | 33.23 33.72 | 350m: 400m: | 3:48.32 4:18.93 | 33.15 30.61 |
64. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:19.55 | 546 |
50m: 100m: | 28.94 1:00.93 | 28.94 31.99 | 150m: 200m: | 1:33.56 2:06.18 | 32.63 32.62 | 250m: 300m: | 2:39.63 3:13.05 | 33.45 33.42 | 350m: 400m: | 3:46.81 4:19.55 | 33.76 32.74 |
65. | Mikoś Dawid | 02 | Trójka Łódź | 4:19.70 | 545 |
50m: 100m: | 29.07 1:01.66 | 29.07 32.59 | 150m: 200m: | 1:34.91 2:08.13 | 33.25 33.22 | 250m: 300m: | 2:41.41 3:15.20 | 33.28 33.79 | 350m: 400m: | 3:48.42 4:19.70 | 33.22 31.28 |
66. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 4:20.21 | 542 |
50m: 100m: | 28.97 1:00.49 | 28.97 31.52 | 150m: 200m: | 1:32.75 2:05.81 | 32.26 33.06 | 250m: 300m: | 2:39.23 3:13.28 | 33.42 34.05 | 350m: 400m: | 3:47.13 4:20.21 | 33.85 33.08 |
67. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 4:20.57 | 540 |
50m: 100m: | 28.96 1:01.36 | 28.96 32.40 | 150m: 200m: | 1:34.58 2:08.21 | 33.22 33.63 | 250m: 300m: | 2:41.80 3:15.54 | 33.59 33.74 | 350m: 400m: | 3:49.41 4:20.57 | 33.87 31.16 |
68. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 4:21.27 | 536 |
50m: 100m: | 29.08 1:01.25 | 29.08 32.17 | 150m: 200m: | 1:34.27 2:07.44 | 33.02 33.17 | 250m: 300m: | 2:41.33 3:15.19 | 33.89 33.86 | 350m: 400m: | 3:48.71 4:21.27 | 33.52 32.56 |
69. | Woźniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 4:22.00 | 531 |
50m: 100m: | 29.74 1:01.91 | 29.74 32.17 | 150m: 200m: | 1:34.58 2:07.27 | 32.67 32.69 | 250m: 300m: | 2:40.27 3:13.59 | 33.00 33.32 | 350m: 400m: | 3:48.09 4:22.00 | 34.50 33.91 |
70. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 4:22.28 | 529 |
50m: 100m: | 29.89 1:02.57 | 29.89 32.68 | 150m: 200m: | 1:35.58 2:08.75 | 33.01 33.17 | 250m: 300m: | 2:41.88 3:15.59 | 33.13 33.71 | 350m: 400m: | 3:49.29 4:22.28 | 33.70 32.99 |
71. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:23.07 | 525 |
50m: 100m: | 29.84 1:02.60 | 29.84 32.76 | 150m: 200m: | 1:35.77 2:09.45 | 33.17 33.68 | 250m: 300m: | 2:42.70 3:16.33 | 33.25 33.63 | 350m: 400m: | 3:49.92 4:23.07 | 33.59 33.15 |
72. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 4:23.69 | 521 |
50m: 100m: | 30.94 1:04.05 | 30.94 33.11 | 150m: 200m: | 1:38.06 2:11.60 | 34.01 33.54 | 250m: 300m: | 2:45.02 3:18.51 | 33.42 33.49 | 350m: 400m: | 3:52.15 4:23.69 | 33.64 31.54 |
73. | Rowiński Aleksander | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:24.57 | 516 |
50m: 100m: | 29.04 1:01.98 | 29.04 32.94 | 150m: 200m: | 1:35.20 2:09.11 | 33.22 33.91 | 250m: 300m: | 2:43.15 3:17.41 | 34.04 34.26 | 350m: 400m: | 3:51.60 4:24.57 | 34.19 32.97 |
74. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 4:24.88 | 514 |
50m: 100m: | 30.21 1:02.84 | 30.21 32.63 | 150m: 200m: | 1:36.43 2:10.39 | 33.59 33.96 | 250m: 300m: | 2:44.08 3:18.32 | 33.69 34.24 | 350m: 400m: | 3:52.36 4:24.88 | 34.04 32.52 |
75. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 4:24.94 | 514 |
50m: 100m: | 29.85 1:02.74 | 29.85 32.89 | 150m: 200m: | 1:36.20 2:10.13 | 33.46 33.93 | 250m: 300m: | 2:43.82 3:17.56 | 33.69 33.74 | 350m: 400m: | 3:52.04 4:24.94 | 34.48 32.90 |
76. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:28.82 | 492 |
50m: 100m: | 29.90 1:03.36 | 29.90 33.46 | 150m: 200m: | 1:37.54 2:11.15 | 34.18 33.61 | 250m: 300m: | 2:45.91 3:21.21 | 34.76 35.30 | 350m: 400m: | 3:55.92 4:28.82 | 34.71 32.90 |
77. | Chomiczewski Michał | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:33.72 | 466 |
50m: 100m: | 30.17 1:04.43 | 30.17 34.26 | 150m: 200m: | 1:39.71 2:15.63 | 35.28 35.92 | 250m: 300m: | 2:50.33 3:25.40 | 34.70 35.07 | 350m: 400m: | 4:00.50 4:33.72 | 35.10 33.22 |
78. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:34.66 | 461 |
50m: 100m: | 30.87 1:04.72 | 30.87 33.85 | 150m: 200m: | 1:40.17 2:15.77 | 35.45 35.60 | 250m: 300m: | 2:51.02 3:26.51 | 35.25 35.49 | 350m: 400m: | 4:01.25 4:34.66 | 34.74 33.41 |
79. | Lisik Kacper | 03 | Shark Rudna | 4:35.04 | 459 |
50m: 100m: | 29.68 1:02.83 | 29.68 33.15 | 150m: 200m: | 1:37.47 2:13.35 | 34.64 35.88 | 250m: 300m: | 2:48.18 3:24.01 | 34.83 35.83 | 350m: 400m: | 4:00.06 4:35.04 | 36.05 34.98 |
80. | Cierpiał Wiktor | 04 | Unia Oświęcim | 4:35.55 | 457 |
50m: 100m: | 31.24 1:05.72 | 31.24 34.48 | 150m: 200m: | 1:40.09 2:14.63 | 34.37 34.54 | 250m: 300m: | 2:49.67 3:24.91 | 35.04 35.24 | 350m: 400m: | 4:00.53 4:35.55 | 35.62 35.02 |
81. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:36.45 | 452 |
50m: 100m: | 31.41 1:06.10 | 31.41 34.69 | 150m: 200m: | 1:40.96 2:16.34 | 34.86 35.38 | 250m: 300m: | 2:51.55 3:26.83 | 35.21 35.28 | 350m: 400m: | 4:02.07 4:36.45 | 35.24 34.38 |
82. | Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 4:50.12 | 391 |
50m: 100m: | 30.60 1:06.04 | 30.60 35.44 | 150m: 200m: | 1:42.53 2:20.33 | 36.49 37.80 | 250m: 300m: | 2:58.50 3:37.18 | 38.17 38.68 | 350m: 400m: | 4:15.14 4:50.12 | 37.96 34.98 |
83. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 4:51.03 | 387 |
50m: 100m: | 32.82 1:09.42 | 32.82 36.60 | 150m: 200m: | 1:46.40 2:23.48 | 36.98 37.08 | 250m: 300m: | 3:00.68 3:38.00 | 37.20 37.32 | 350m: 400m: | 4:15.89 4:51.03 | 37.89 35.14 |
84. | Boba Arkadiusz | 04 | Unia Oświęcim | 4:51.85 | 384 |
50m: 100m: | 34.27 1:12.42 | 34.27 38.15 | 150m: 200m: | 1:49.81 2:28.07 | 37.39 38.26 | 250m: 300m: | 3:05.72 3:43.46 | 37.65 37.74 | 350m: 400m: | 4:20.09 4:51.85 | 36.63 31.76 |
85. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 4:58.58 | 359 |
50m: 100m: | 34.78 1:13.11 | 34.78 38.33 | 150m: 200m: | 1:51.27 2:29.64 | 38.16 38.37 | 250m: 300m: | 3:07.59 3:45.81 | 37.95 38.22 | 350m: 400m: | 4:23.69 4:58.58 | 37.88 34.89 |
86. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 4:59.14 | 357 |
50m: 100m: | 34.10 1:12.04 | 34.10 37.94 | 150m: 200m: | 1:49.93 2:28.34 | 37.89 38.41 | 250m: 300m: | 3:07.01 3:45.05 | 38.67 38.04 | 350m: 400m: | 4:22.79 4:59.14 | 37.74 36.35 |
87. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 4:59.82 | 354 |
50m: 100m: | 33.09 1:10.87 | 33.09 37.78 | 150m: 200m: | 1:50.33 2:29.13 | 39.46 38.80 | 250m: 300m: | 3:08.19 3:45.43 | 39.06 37.24 | 350m: 400m: | 4:23.83 4:59.82 | 38.40 35.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 27/10/2018 - 19:20 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 55.55 | 740 | 26.94 | 28.61 | |||
2. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 56.14 | 717 | 27.24 | 28.90 | |||
3. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 57.08 | 682 | 27.15 | 29.93 | |||
4. | Kołodziej Katarzyna | 00 | AZS UMCS Lublin | 57.13 | 680 | 27.34 | 29.79 | |||
5. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 57.47 | 668 | 27.95 | 29.52 | |||
6. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.54 | 666 | 28.05 | 29.49 | |||
7. | Klonowska Julia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 57.78 | 657 | 27.49 | 30.29 | |||
8. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.79 | 657 | 27.57 | 30.22 | |||
9. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 57.95 | 652 | 28.28 | 29.67 | |||
10. | Osiniak Ewa | 00 | AZS UMCS Lublin | 58.20 | 643 | 28.03 | 30.17 | |||
11. | Żukowska Paula | 93 | AZS AWF Katowice | 58.40 | 637 | 28.53 | 29.87 | |||
12. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 58.47 | 634 | 28.26 | 30.21 | |||
13. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 58.53 | 632 | 28.35 | 30.18 | |||
14. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS Politechniki Łódzkiej | 58.55 | 632 | 28.43 | 30.12 | |||
15. | Domżalska Wiktoria | 00 | Jedynka Elbląg | 58.58 | 631 | 28.14 | 30.44 | |||
16. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.72 | 626 | 28.22 | 30.50 | |||
17. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 58.86 | 622 | 28.57 | 30.29 | |||
18. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.91 | 620 | 28.43 | 30.48 | |||
19. | Piepiórka Martyna | 03 | Żabianka Gdańsk | 59.36 | 606 | 28.77 | 30.59 | |||
20. | Pisarczyk Amelia | 98 | AZS AGH Kraków | 59.47 | 603 | 28.74 | 30.73 | |||
21. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 59.53 | 601 | 28.65 | 30.88 | |||
22. | Mielczarek Sandra | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.55 | 600 | 28.71 | 30.84 | |||
23. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 59.83 | 592 | 28.73 | 31.10 | |||
24. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.88 | 590 | 28.81 | 31.07 | |||
25. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 59.89 | 590 | 29.00 | 30.89 | |||
26. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.95 | 588 | 28.75 | 31.20 | |||
27. | Zrobek Natalia | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 59.97 | 588 | 28.56 | 31.41 | |||
28. | Wróbel Julia | 01 | AZS Politechniki Łódzkiej | 59.99 | 587 | 28.45 | 31.54 | |||
29. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:00.20 | 581 | 28.62 | 31.58 | |||
30. | Wygnał Maja | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:00.22 | 581 | 28.97 | 31.25 | |||
31. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:00.34 | 577 | 29.25 | 31.09 | |||
32. | Gąsior Oliwia | 03 | Shark Rudna | 1:00.82 | 563 | 29.75 | 31.07 | |||
33. | Skwara Oliwia | 03 | Huragan Sosnowiec | 1:01.32 | 550 | 29.35 | 31.97 | |||
34. | Zbrojewska Zofia | 03 | Trójka Łódź | 1:01.70 | 540 | 29.73 | 31.97 | |||
35. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:01.82 | 537 | 29.68 | 32.14 | |||
36. | Kuziów Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 1:01.89 | 535 | 29.95 | 31.94 | |||
37. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:01.94 | 533 | 29.93 | 32.01 | |||
38. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.33 | 523 | 29.82 | 32.51 | |||
39. | Suchecka Katarzyna | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:02.52 | 519 | 29.73 | 32.79 | |||
40. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 1:03.08 | 505 | 31.14 | 31.94 | |||
Molenda Dominika | 03 | Żabianka Gdańsk | 1:03.08 | 505 | 30.25 | 32.83 | ||||
42. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.29 | 500 | 30.14 | 33.15 | |||
43. | Kowalska Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 1:03.30 | 500 | 30.11 | 33.19 | |||
44. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:03.31 | 500 | 30.29 | 33.02 | |||
45. | Nagraba Oliwia | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:03.35 | 499 | 29.73 | 33.62 | |||
46. | Piejko Dorota | 03 | CSTiR Strzyżów | 1:03.82 | 488 | 31.04 | 32.78 | |||
47. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 1:03.88 | 486 | 30.72 | 33.16 | |||
48. | Gmiter Barbara | 04 | Barakuda Starachowice | 1:03.91 | 486 | 30.57 | 33.34 | |||
49. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:04.10 | 481 | 30.65 | 33.45 | |||
50. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:04.62 | 470 | 30.39 | 34.23 | |||
51. | Kukiełka Liliana | 02 | Orka Iława | 1:04.93 | 463 | 31.12 | 33.81 | |||
52. | Kosiec Małgorzata | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:05.37 | 454 | 31.13 | 34.24 | |||
53. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 1:05.79 | 445 | 31.74 | 34.05 | |||
54. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:05.94 | 442 | 31.96 | 33.98 | |||
55. | Poppe Anna | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:05.95 | 442 | 31.54 | 34.41 | |||
56. | Nowak Jagoda | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:05.96 | 442 | 31.66 | 34.30 | |||
57. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:06.36 | 434 | 31.85 | 34.51 | |||
58. | Kucharska Marta | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:06.50 | 431 | 31.47 | 35.03 | |||
59. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 1:06.72 | 427 | 32.35 | 34.37 | |||
60. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:06.77 | 426 | 31.30 | 35.47 | |||
61. | Błażejczyk Karolina | 03 | Żabianka Gdańsk | 1:06.87 | 424 | 32.40 | 34.47 | |||
62. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:07.39 | 414 | 32.38 | 35.01 | |||
63. | Andrzejwska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 1:07.83 | 406 | 32.25 | 35.58 | |||
64. | Jarosz Kinga | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:08.77 | 390 | 32.93 | 35.84 | |||
65. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:09.30 | 381 | 33.49 | 35.81 | |||
66. | Karbowska Agata | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:10.50 | 362 | 33.81 | 36.69 | |||
67. | Milewska Maja | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.03 | 354 | 33.46 | 37.57 | |||
68. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:11.70 | 344 | 34.83 | 36.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 27/10/2018 - 19:28 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 48.46 | 797 | 23.45 | 25.01 | |||
2. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS Politechniki Łódzkiej | 48.64 | 788 | 23.26 | 25.38 | |||
3. | Orlicz Filip | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 49.41 | 752 | 23.60 | 25.81 | |||
4. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 49.49 | 748 | 23.40 | 26.09 | |||
5. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 49.71 | 738 | 23.97 | 25.74 | |||
6. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 50.02 | 725 | 23.98 | 26.04 | |||
7. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 50.20 | 717 | 24.06 | 26.14 | |||
8. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 50.31 | 712 | 24.12 | 26.19 | |||
9. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 50.33 | 711 | 24.12 | 26.21 | |||
10. | Karolczak Jan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 50.66 | 698 | 24.52 | 26.14 | |||
11. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 51.07 | 681 | 24.42 | 26.65 | |||
12. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 51.36 | 669 | 24.80 | 26.56 | |||
13. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 51.40 | 668 | 24.81 | 26.59 | |||
14. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 51.57 | 661 | 24.58 | 26.99 | |||
15. | Jemielita Oskar | 01 | Orka Ciechanów | 51.59 | 661 | 25.04 | 26.55 | |||
16. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 51.64 | 659 | 24.75 | 26.89 | |||
17. | Krzywnicki Adrian | 01 | Orka Ciechanów | 51.72 | 656 | 24.76 | 26.96 | |||
18. | Sadłowski Piotr | 00 | Kormoran Olsztyn | 51.73 | 655 | 24.99 | 26.74 | |||
19. | Michalczyk Andrzej | 00 | Unia Oświęcim | 51.88 | 649 | 24.54 | 27.34 | |||
20. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 51.91 | 648 | 24.81 | 27.10 | |||
21. | Komorowski Jan | 01 | Trójka Łódź | 52.05 | 643 | 25.16 | 26.89 | |||
22. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 52.09 | 642 | 25.06 | 27.03 | |||
23. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 52.11 | 641 | 25.20 | 26.91 | |||
24. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 52.13 | 640 | 25.14 | 26.99 | |||
25. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 52.17 | 639 | 25.70 | 26.47 | |||
26. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 52.20 | 638 | 25.00 | 27.20 | |||
27. | Klich Kacper | 94 | AZS UMCS Lublin | 52.23 | 636 | 25.21 | 27.02 | |||
28. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 52.24 | 636 | 25.06 | 27.18 | |||
29. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 52.38 | 631 | 24.98 | 27.40 | |||
30. | Gąstał Jan | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 52.43 | 629 | 25.17 | 27.26 | |||
31. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 52.46 | 628 | 25.02 | 27.44 | |||
Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 52.46 | 628 | 25.38 | 27.08 | ||||
33. | Jura Maciej | 96 | AZS AWF Warszawa | 52.47 | 628 | 25.49 | 26.98 | |||
34. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 52.81 | 616 | 25.68 | 27.13 | |||
35. | Nowotny Dawid | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 53.04 | 608 | 25.70 | 27.34 | |||
36. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 53.10 | 606 | 25.58 | 27.52 | |||
37. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 53.12 | 605 | 25.25 | 27.87 | |||
38. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 53.16 | 604 | 25.27 | 27.89 | |||
39. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 53.22 | 602 | 25.35 | 27.87 | |||
40. | Drozd Tymoteusz | 99 | AZS AWF Warszawa | 53.34 | 598 | 25.78 | 27.56 | |||
41. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 53.41 | 595 | 25.08 | 28.33 | |||
42. | Nowak Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 53.54 | 591 | 25.98 | 27.56 | |||
43. | Kowalczyk Kacper | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 53.57 | 590 | 25.50 | 28.07 | |||
44. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 53.62 | 588 | 25.63 | 27.99 | |||
45. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 53.68 | 586 | 25.84 | 27.84 | |||
46. | Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 53.86 | 580 | 25.67 | 28.19 | |||
47. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 53.87 | 580 | 25.99 | 27.88 | |||
48. | Mitrus Paweł | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 54.02 | 575 | 25.72 | 28.30 | |||
49. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 54.03 | 575 | 25.79 | 28.24 | |||
50. | Rozmysłowski Eryk | 02 | GOS Raszyn | 54.26 | 568 | 25.92 | 28.34 | |||
51. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 54.29 | 567 | 26.69 | 27.60 | |||
52. | Rytter Igor | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.43 | 562 | 25.92 | 28.51 | |||
53. | Białecki Jan | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 54.58 | 558 | 25.68 | 28.90 | |||
54. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 54.60 | 557 | 25.13 | 29.47 | |||
55. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 54.64 | 556 | 26.60 | 28.04 | |||
56. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 54.65 | 556 | 26.86 | 27.79 | |||
57. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 54.68 | 555 | 26.14 | 28.54 | |||
58. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 54.72 | 553 | 25.88 | 28.84 | |||
59. | Sobieszuk Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 54.73 | 553 | 25.79 | 28.94 | |||
60. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 54.88 | 549 | 26.73 | 28.15 | |||
Chomiczewski Michał | 02 | AZS UMCS Lublin | 54.88 | 549 | 26.51 | 28.37 | ||||
62. | Chojnowski Tomasz | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 54.91 | 548 | 26.33 | 28.58 | |||
63. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.95 | 547 | 26.33 | 28.62 | |||
64. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 54.96 | 546 | 26.52 | 28.44 | |||
65. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 55.03 | 544 | 26.06 | 28.97 | |||
66. | Jasionowski Mikołaj | 01 | TP Zielona Góra | 55.05 | 544 | 26.75 | 28.30 | |||
67. | Krystyniak Mateusz | 00 | SMS Victoria Racibórz | 55.16 | 540 | 26.45 | 28.71 | |||
68. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 55.26 | 537 | 26.84 | 28.42 | |||
69. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 55.35 | 535 | 27.37 | 27.98 | |||
Mikoś Dawid | 02 | Trójka Łódź | 55.35 | 535 | 26.69 | 28.66 | ||||
71. | Woźny Wiktor | 01 | Shark Rudna | 55.40 | 533 | 26.29 | 29.11 | |||
72. | Bliźniewski Franciszek | 02 | Trójka Łódź | 55.48 | 531 | 26.34 | 29.14 | |||
73. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 55.56 | 529 | 26.52 | 29.04 | |||
74. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 55.64 | 526 | 26.77 | 28.87 | |||
75. | Chałat Stanisław | 99 | AZS UMCS Lublin | 55.66 | 526 | 27.20 | 28.46 | |||
76. | Holod Arsenij | 01 | GOS Raszyn | 55.75 | 523 | 26.58 | 29.17 | |||
77. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 55.95 | 518 | 27.19 | 28.76 | |||
78. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 56.04 | 515 | 26.36 | 29.68 | |||
79. | Woźniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 56.07 | 514 | 26.70 | 29.37 | |||
80. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 56.10 | 514 | 27.05 | 29.05 | |||
81. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 56.31 | 508 | 27.20 | 29.11 | |||
82. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 56.53 | 502 | 27.28 | 29.25 | |||
83. | Jędrzejewski Albert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 56.59 | 500 | 26.80 | 29.79 | |||
84. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.75 | 496 | 27.02 | 29.73 | |||
85. | Chmielowiec Łukasz | 00 | Nawa Skierniewice | 56.76 | 496 | 26.95 | 29.81 | |||
86. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 56.79 | 495 | 27.70 | 29.09 | |||
87. | Mróz Jakub | 00 | Na Fali Bytom | 56.86 | 493 | 27.19 | 29.67 | |||
88. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 56.93 | 491 | 27.11 | 29.82 | |||
89. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 56.99 | 490 | 27.22 | 29.77 | |||
90. | Abd El Razek Jakub | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 57.12 | 487 | 27.53 | 29.59 | |||
91. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 57.33 | 481 | 27.56 | 29.77 | |||
92. | Rowiński Aleksander | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 57.34 | 481 | 27.48 | 29.86 | |||
93. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 57.35 | 481 | 27.60 | 29.75 | |||
94. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 57.40 | 479 | 27.77 | 29.63 | |||
95. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 57.80 | 470 | 26.98 | 30.82 | |||
96. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 57.83 | 469 | 27.68 | 30.15 | |||
Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 57.83 | 469 | 27.32 | 30.51 | ||||
98. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 57.92 | 467 | 27.90 | 30.02 | |||
99. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 58.10 | 462 | 27.78 | 30.32 | |||
100. | Musiński Mikołaj | 02 | Orka Iława | 58.43 | 454 | 27.26 | 31.17 | |||
Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | 58.43 | 454 | 28.31 | 30.12 | ||||
102. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 58.48 | 453 | 28.82 | 29.66 | |||
103. | Grzegorzyca Paweł | 03 | Górnik Sosnowiec | 58.71 | 448 | 28.51 | 30.20 | |||
104. | Lisik Kacper | 03 | Shark Rudna | 58.74 | 447 | 28.09 | 30.65 | |||
105. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 58.78 | 446 | 28.38 | 30.40 | |||
Guścin Eryk | 01 | Shark Rudna | 58.78 | 446 | 28.05 | 30.73 | ||||
107. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 59.06 | 440 | 28.88 | 30.18 | |||
108. | Mielke Dawid | 02 | Delfin Cieszyn | 59.13 | 439 | 28.23 | 30.90 | |||
109. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 59.17 | 438 | 28.00 | 31.17 | |||
110. | Ostrowski Krzysztof | 03 | Wodnik Rawicz | 59.22 | 437 | 28.31 | 30.91 | |||
111. | Schreiber Patrick | 02 | SMS Victoria Racibórz | 59.66 | 427 | 28.42 | 31.24 | |||
112. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 1:00.08 | 418 | 28.80 | 31.28 | |||
113. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:00.19 | 416 | 28.80 | 31.39 | |||
114. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 1:00.30 | 413 | 28.09 | 32.21 | |||
115. | Goryński Dawid | 00 | Orka Iława | 1:00.46 | 410 | 28.75 | 31.71 | |||
116. | Cebula Kamil | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:00.51 | 409 | 28.67 | 31.84 | |||
117. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:01.00 | 399 | 29.37 | 31.63 | |||
118. | Rowiński Dominik | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.17 | 396 | 29.71 | 31.46 | |||
119. | Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 1:01.33 | 393 | 29.70 | 31.63 | |||
120. | Majkowski Aleksander | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:01.50 | 390 | 29.26 | 32.24 | |||
121. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 1:01.60 | 388 | 29.51 | 32.09 | |||
122. | Słowiński Kamil | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:01.84 | 383 | 29.97 | 31.87 | |||
123. | Boryczka Dominik | 04 | Wodnik Rawicz | 1:01.90 | 382 | 29.56 | 32.34 | |||
124. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 1:02.25 | 376 | 29.79 | 32.46 | |||
125. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.82 | 366 | 29.84 | 32.98 | |||
126. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:03.04 | 362 | 30.47 | 32.57 | |||
127. | Skowronek Patryk | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:03.37 | 356 | 30.24 | 33.13 | |||
128. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.58 | 353 | 30.65 | 32.93 | |||
129. | Oliwa Oskar | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.30 | 341 | 30.23 | 34.07 | |||
130. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 1:04.32 | 341 | 30.38 | 33.94 | |||
131. | Boba Arkadiusz | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.39 | 339 | 30.95 | 33.44 | |||
132. | Kordziak Witold | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.41 | 339 | 30.53 | 33.88 | |||
133. | Popanda Szymon | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:05.64 | 320 | 31.18 | 34.46 | |||
134. | Dulniak Ryszard | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.69 | 305 | 31.41 | 35.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 27/10/2018 - 19:49 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 30.28 | 846 | |||
2. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 30.57 | 822 | |||
3. | Samuła Wiktoria | 99 | AZS UMCS Lublin | 31.89 | 724 | |||
4. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 32.59 | 678 | |||
5. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 32.62 | 676 | |||
6. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 32.92 | 658 | |||
7. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 32.99 | 654 | |||
8. | Szopa Marta | 00 | CSTiR Strzyżów | 33.05 | 650 | |||
9. | Kobuszewska Karolina | 96 | Huragan Sosnowiec | 33.22 | 640 | |||
10. | Maruszczyk Beata | 00 | SMS Victoria Racibórz | 33.31 | 635 | |||
11. | Lewandowska Natalia | 01 | Unia Oświęcim | 33.55 | 622 | |||
12. | Banaczkowska Aleksandra | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 33.71 | 613 | |||
13. | Kocjan Victoria | 00 | SMS Victoria Racibórz | 33.77 | 609 | |||
14. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 33.86 | 605 | |||
15. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 33.90 | 603 | |||
16. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.13 | 590 | |||
17. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 34.17 | 588 | |||
18. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 34.40 | 577 | |||
19. | Oleszak Maja | 02 | TP Zielona Góra | 34.48 | 573 | |||
20. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 34.53 | 570 | |||
21. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 34.58 | 568 | |||
22. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 34.70 | 562 | |||
23. | Zientarska Karolina | 02 | IKS Konstancin | 34.79 | 557 | |||
24. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 34.85 | 555 | |||
25. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 34.98 | 548 | |||
26. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 35.00 | 547 | |||
27. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 35.12 | 542 | |||
28. | Beruś Marta | 02 | AZS AWF Katowice | 35.14 | 541 | |||
29. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 35.36 | 531 | |||
30. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 35.45 | 527 | |||
31. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 35.52 | 524 | |||
32. | Rosińska Karolina | 02 | Orka Gridziądz | 35.57 | 521 | |||
33. | Kucharska Marta | 04 | UKS 307 Warszawa | 35.71 | 515 | |||
34. | Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.83 | 510 | |||
35. | Szymkowiak Aleksandra | 02 | Swim Academy TJ Oława | 36.35 | 489 | |||
36. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 36.45 | 485 | |||
37. | Zięba Natalia | 02 | SMS Victoria Racibórz | 36.58 | 479 | |||
38. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 36.69 | 475 | |||
39. | Piepiórka Martyna | 03 | Żabianka Gdańsk | 36.95 | 465 | |||
40. | Biegańska Weronika | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 37.02 | 463 | |||
41. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 37.22 | 455 | |||
42. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 37.85 | 433 | |||
43. | Poppe Anna | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 38.14 | 423 | |||
44. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 38.81 | 401 | |||
45. | Lubińska Oliwia | 04 | NKP Bielsko Biała | 38.86 | 400 | |||
46. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 38.94 | 397 | |||
47. | Milewska Maja | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 41.80 | 321 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 27/10/2018 - 19:51 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 27.60 | 765 | |||
2. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 27.86 | 744 | |||
3. | Sobiecki Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 28.40 | 702 | |||
4. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 28.41 | 702 | |||
5. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 28.51 | 694 | |||
6. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS Politechniki Łódzkiej | 28.59 | 688 | |||
7. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 28.64 | 685 | |||
8. | Krystyniak Mateusz | 00 | SMS Victoria Racibórz | 28.76 | 676 | |||
9. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 28.80 | 673 | |||
10. | Nowak Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 28.84 | 671 | |||
11. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 28.86 | 669 | |||
12. | Michalczyk Andrzej | 00 | Unia Oświęcim | 29.10 | 653 | |||
13. | Nowak Patryk | 95 | AZS AWF Katowice | 29.12 | 651 | |||
14. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 29.13 | 651 | |||
15. | Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 29.15 | 649 | |||
Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 29.15 | 649 | ||||
17. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 29.21 | 645 | |||
18. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 29.22 | 645 | |||
19. | Holod Arsenij | 01 | GOS Raszyn | 29.33 | 638 | |||
20. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 29.39 | 634 | |||
21. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 29.50 | 627 | |||
22. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 29.63 | 618 | |||
23. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 29.88 | 603 | |||
24. | Sagan Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 30.16 | 586 | |||
25. | Kała Mikołaj | 00 | Sikret Gliwice | 30.21 | 583 | |||
26. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 30.22 | 583 | |||
27. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 30.24 | 582 | |||
28. | Rogulin Bogdan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 30.25 | 581 | |||
29. | Grabek Oskar | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 30.39 | 573 | |||
30. | Szynawa Oskar | 00 | Unia Oświęcim | 30.51 | 566 | |||
31. | Półtorak Patryk | 02 | Lider Chełm | 30.70 | 556 | |||
32. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.76 | 553 | |||
33. | Volodin Hryhorii | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.78 | 552 | |||
34. | Wituszyński Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.80 | 550 | |||
35. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.83 | 549 | |||
36. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 31.03 | 538 | |||
37. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 31.17 | 531 | |||
38. | Rokita Aleksander | 99 | AZS AGH Kraków | 31.27 | 526 | |||
39. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 31.34 | 522 | |||
40. | Jurczak Kacper | 01 | Kormoran Olsztyn | 31.48 | 516 | |||
41. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 31.49 | 515 | |||
42. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 31.51 | 514 | |||
43. | Smolorz Dawid | 02 | UKP Ruda Śląska | 31.61 | 509 | |||
44. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 31.79 | 501 | |||
45. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.05 | 488 | |||
46. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 32.85 | 454 | |||
47. | Ostrowski Krzysztof | 03 | Wodnik Rawicz | 32.88 | 452 | |||
48. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 33.07 | 445 | |||
49. | Snoch Michał | 03 | Na Fali Bytom | 33.16 | 441 | |||
50. | Kałusowski Gracjan | 04 | Trójka Łódź | 33.84 | 415 | |||
51. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 33.87 | 414 | |||
52. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 34.01 | 409 | |||
53. | Majkowski Aleksander | 04 | UKS 307 Warszawa | 34.18 | 403 | |||
54. | Rowiński Dominik | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 34.70 | 385 | |||
55. | Maruwka Bruno | 03 | Wodnik Rawicz | 35.30 | 365 | |||
56. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 35.63 | 355 | |||
57. | Słowiński Kamil | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.97 | 345 | |||
58. | Skowronek Patryk | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 36.26 | 337 | |||
59. | Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 36.57 | 329 | |||
60. | Kordziak Witold | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 38.00 | 293 | |||
61. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 38.51 | 281 | |||
62. | Oliwa Oskar | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 39.37 | 263 | |||
63. | Popanda Szymon | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 42.87 | 204 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 27/10/2018 - 19:56 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:17.16 | 663 | 31.73 | 34.88 | 35.65 | 34.90 | |||
2. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:18.68 | 641 | 31.30 | 35.25 | 35.72 | 36.41 | |||
3. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:20.18 | 621 | 31.57 | 35.86 | 36.75 | 36.00 | |||
4. | Kusion Weronika | 02 | Unia Oświęcim | 2:21.58 | 602 | 31.69 | 36.10 | 37.37 | 36.42 | |||
5. | Dąbrowska Tatiana | 02 | UKS 190 Łódź | 2:22.49 | 591 | 32.18 | 36.82 | 36.45 | 37.04 | |||
6. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:22.96 | 585 | 31.51 | 36.19 | 37.20 | 38.06 | |||
7. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 2:23.23 | 582 | 30.14 | 36.48 | 37.80 | 38.81 | |||
8. | Iżycka Marta | 00 | AZS AGH Kraków | 2:23.27 | 581 | 32.12 | 36.45 | 36.82 | 37.88 | |||
9. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:23.30 | 581 | 32.33 | 36.25 | 37.02 | 37.70 | |||
10. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:24.00 | 573 | 31.75 | 36.48 | 37.46 | 38.31 | |||
11. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 2:25.41 | 556 | 32.98 | 37.50 | 37.64 | 37.29 | |||
12. | Sadlik Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:27.36 | 534 | 33.34 | 37.32 | 38.03 | 38.67 | |||
13. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:27.56 | 532 | 33.91 | 37.80 | 38.10 | 37.75 | |||
14. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:28.41 | 523 | 31.94 | 36.65 | 39.49 | 40.33 | |||
15. | Piejko Dorota | 03 | CSTiR Strzyżów | 2:28.79 | 519 | 34.07 | 37.74 | 39.11 | 37.87 | |||
16. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:28.95 | 517 | 33.68 | 37.82 | 38.66 | 38.79 | |||
17. | Kapcińska Maja | 02 | Unia Oświęcim | 2:29.09 | 516 | 33.99 | 38.21 | 38.14 | 38.75 | |||
18. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 2:29.25 | 514 | 32.75 | 38.03 | 39.60 | 38.87 | |||
19. | Rygiel Oliwia | 02 | Junior Kluczbork | 2:30.15 | 505 | 33.20 | 37.59 | 39.36 | 40.00 | |||
20. | Możdżan Milena | 03 | Shark Rudna | 2:32.35 | 483 | 33.96 | 38.40 | 39.87 | 40.12 | |||
21. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:34.71 | 462 | 34.43 | 39.19 | 40.31 | 40.78 | |||
22. | Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | 2:34.92 | 460 | 32.79 | 38.54 | 41.84 | 41.75 | |||
23. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:35.43 | 455 | 34.76 | 38.91 | 42.12 | 39.64 | |||
24. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:37.36 | 439 | 34.01 | 39.58 | 41.97 | 41.80 | |||
25. | Wąsik Julia | 03 | Unia Oświęcim | 2:38.05 | 433 | 35.03 | 40.37 | 41.91 | 40.74 | |||
26. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 2:39.08 | 425 | 34.61 | 39.48 | 42.01 | 42.98 | |||
27. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:45.03 | 380 | 36.61 | 41.07 | 44.11 | 43.24 | |||
28. | Witek Oliwia | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:46.43 | 371 | 37.24 | 42.19 | 43.47 | 43.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 27/10/2018 - 19:56 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 1:56.15 | 816 | 26.04 | 29.80 | 30.73 | 29.58 | ||||
2. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.10 | 702 | 26.97 | 30.76 | 31.78 | 32.59 | ||||
3. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:02.29 | 699 | 28.04 | 31.64 | 31.50 | 31.11 | ||||
4. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 2:02.55 | 695 | 27.27 | 31.14 | 31.64 | 32.50 | ||||
Rekord Polski 14 lat | |||||||||||||
5. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 2:02.96 | 688 | 27.46 | 31.51 | 31.75 | 32.24 | ||||
6. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.14 | 685 | 27.06 | 30.83 | 32.07 | 33.18 | ||||
7. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 2:04.82 | 657 | 28.88 | 32.08 | 32.23 | 31.63 | ||||
8. | Sadłowski Piotr | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:05.32 | 650 | 28.69 | 32.49 | 32.74 | 31.40 | ||||
9. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:05.47 | 647 | 28.32 | 32.17 | 32.68 | 32.30 | ||||
10. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:05.62 | 645 | 29.41 | 32.45 | 32.58 | 31.18 | ||||
11. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:05.80 | 642 | 29.53 | 31.89 | 32.10 | 32.28 | ||||
12. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 2:05.92 | 640 | 28.07 | 31.71 | 32.42 | 33.72 | ||||
13. | Borkowski Kacper | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:06.67 | 629 | 28.90 | 32.68 | 32.58 | 32.51 | ||||
14. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:06.93 | 625 | 28.10 | 33.00 | 33.29 | 32.54 | ||||
15. | Oller Krzysztof | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:07.01 | 624 | 28.73 | 32.63 | 33.45 | 32.20 | ||||
16. | Stec Kacper | 99 | AZS AWF Katowice | 2:07.24 | 621 | 28.23 | 32.18 | 32.99 | 33.84 | ||||
17. | Popiołek Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 2:07.70 | 614 | 28.62 | 33.02 | 33.09 | 32.97 | ||||
18. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:07.81 | 612 | 28.49 | 32.46 | 33.02 | 33.84 | ||||
19. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 2:08.30 | 605 | 28.59 | 32.81 | 33.86 | 33.04 | ||||
20. | Krzywnicki Adrian | 01 | Orka Ciechanów | 2:08.76 | 599 | 28.57 | 32.66 | 33.08 | 34.45 | ||||
21. | Mayerberg Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 2:09.04 | 595 | 28.85 | 32.92 | 33.38 | 33.89 | ||||
22. | Pacławski Jakub | 00 | Aqua Sport Rzeszów | 2:09.23 | 592 | 29.32 | 32.56 | 34.07 | 33.28 | ||||
23. | Chodulski Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 2:09.71 | 586 | 30.02 | 33.09 | 33.30 | 33.30 | ||||
24. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:10.13 | 580 | 29.69 | 32.69 | 33.21 | 34.54 | ||||
25. | Sobieszuk Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 2:11.16 | 567 | 27.32 | 32.73 | 35.12 | 35.99 | ||||
26. | Bruzdewicz Hubert | 02 | Kormoran Olsztyn | 2:11.36 | 564 | 29.24 | 34.06 | 34.77 | 33.29 | ||||
27. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:11.82 | 558 | 29.11 | 33.58 | 34.25 | 34.88 | ||||
28. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 2:11.87 | 557 | 28.63 | 33.60 | 34.61 | 35.03 | ||||
29. | Sordyl Mateusz | 99 | AZS AWF Katowice | 2:12.36 | 551 | 28.44 | 33.87 | 35.03 | 35.02 | ||||
30. | Fajkowski Piotr | 01 | Trójka Łódź | 2:12.48 | 550 | 29.72 | 34.05 | 34.57 | 34.14 | ||||
31. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 2:13.33 | 539 | 30.09 | 33.57 | 34.25 | 35.42 | ||||
32. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 2:13.79 | 534 | 29.54 | 34.16 | 35.71 | 34.38 | ||||
33. | Mróz Adam | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:13.96 | 532 | 29.08 | 34.16 | 35.48 | 35.24 | ||||
34. | Kwaśny Jakub | 01 | AZS AWF Katowice | 2:14.25 | 528 | 30.04 | 34.52 | 35.07 | 34.62 | ||||
35. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:15.32 | 516 | 29.20 | 35.01 | 36.28 | 34.83 | ||||
36. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 2:15.87 | 510 | 29.26 | 34.50 | 35.63 | 36.48 | ||||
37. | Borsuk Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 2:16.74 | 500 | 28.78 | 34.02 | 35.88 | 38.06 | ||||
38. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 2:16.85 | 499 | 29.85 | 34.68 | 36.21 | 36.11 | ||||
39. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 2:18.95 | 476 | 30.17 | 34.73 | 36.21 | 37.84 | ||||
40. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:20.43 | 461 | 30.81 | 35.41 | 37.80 | 36.41 | ||||
41. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:22.83 | 439 | 32.17 | 36.13 | 37.52 | 37.01 | ||||
42. | Schreiber Patrick | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:23.35 | 434 | 30.60 | 36.46 | 38.59 | 37.70 | ||||
43. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:24.17 | 426 | 31.68 | 36.24 | 39.03 | 37.22 | ||||
44. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:29.83 | 380 | 32.57 | 36.80 | 38.21 | 42.25 | ||||
45. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:31.67 | 366 | 33.18 | 38.59 | 40.19 | 39.71 | ||||
46. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:32.59 | 360 | 33.76 | 39.21 | 39.97 | 39.65 | ||||
47. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:33.46 | 354 | 33.21 | 40.62 | 40.51 | 39.12 | ||||
48. | Maruwka Bruno | 03 | Wodnik Rawicz | 2:38.02 | 324 | 33.98 | 39.77 | 41.76 | 42.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 27/10/2018 - 20:00 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 58.73 | 822 | 28.39 | 30.34 | |||
2. | Górecka Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:02.15 | 694 | 30.00 | 32.15 | |||
3. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:02.32 | 688 | 30.89 | 31.43 | |||
4. | Koluch Julia | 00 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:02.84 | 671 | 30.77 | 32.07 | |||
5. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:03.34 | 655 | 31.31 | 32.03 | |||
6. | Piesko Martyna | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:03.46 | 652 | 30.65 | 32.81 | |||
7. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 1:03.87 | 639 | 31.17 | 32.70 | |||
8. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 1:04.43 | 623 | 31.03 | 33.40 | |||
9. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:04.48 | 621 | 31.23 | 33.25 | |||
10. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 1:04.60 | 618 | 30.77 | 33.83 | |||
11. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 1:04.92 | 609 | 31.59 | 33.33 | |||
12. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:05.69 | 587 | 31.85 | 33.84 | |||
13. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:06.08 | 577 | 31.53 | 34.55 | |||
14. | Wygnał Maja | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:06.66 | 562 | 32.65 | 34.01 | |||
15. | Sczogiel Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:07.18 | 549 | 32.82 | 34.36 | |||
16. | Rosińska Karolina | 02 | Orka Gridziądz | 1:07.25 | 547 | 32.81 | 34.44 | |||
17. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.29 | 546 | 32.69 | 34.60 | |||
18. | Suchecka Katarzyna | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:07.38 | 544 | 32.34 | 35.04 | |||
19. | Molenda Dominika | 03 | Żabianka Gdańsk | 1:07.64 | 538 | 32.78 | 34.86 | |||
20. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:07.90 | 532 | 32.74 | 35.16 | |||
21. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.20 | 525 | 32.71 | 35.49 | |||
22. | Łysakowska Julia | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:08.35 | 521 | 33.45 | 34.90 | |||
23. | Oleszak Maja | 02 | TP Zielona Góra | 1:08.52 | 518 | 33.63 | 34.89 | |||
Skwara Oliwia | 03 | Huragan Sosnowiec | 1:08.52 | 518 | 33.07 | 35.45 | ||||
25. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:08.55 | 517 | 33.38 | 35.17 | |||
26. | Poznakowska Wiktoria | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:08.93 | 508 | 33.46 | 35.47 | |||
27. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 1:09.25 | 501 | 33.08 | 36.17 | |||
Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:09.25 | 501 | 33.57 | 35.68 | ||||
29. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:09.33 | 500 | 33.32 | 36.01 | |||
30. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:10.13 | 483 | 33.76 | 36.37 | |||
31. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 1:10.58 | 473 | 35.04 | 35.54 | |||
32. | Błażejczyk Karolina | 03 | Żabianka Gdańsk | 1:10.59 | 473 | 34.44 | 36.15 | |||
33. | Kosiec Małgorzata | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:12.16 | 443 | 35.03 | 37.13 | |||
34. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:12.81 | 431 | 35.72 | 37.09 | |||
35. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 1:12.98 | 428 | 36.24 | 36.74 | |||
36. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 1:13.26 | 423 | 35.61 | 37.65 | |||
37. | Misiorny Julia | 04 | Trójka Łódź | 1:14.43 | 404 | 36.47 | 37.96 | |||
38. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:14.52 | 402 | 35.85 | 38.67 | |||
39. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:16.56 | 371 | 37.27 | 39.29 | |||
40. | Karbowska Agata | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:19.67 | 329 | 39.18 | 40.49 | |||
41. | Andrzejwska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 1:19.96 | 325 | 39.23 | 40.73 | |||
42. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:22.16 | 300 | 40.03 | 42.13 | |||
43. | Jarosz Kinga | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:22.26 | 299 | 40.79 | 41.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 27/10/2018 - 20:03 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 52.09 | 827 | 25.35 | 26.74 | ||||
2. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów | 52.50 | 808 | 25.31 | 27.19 | ||||
3. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 54.24 | 732 | 26.52 | 27.72 | ||||
Karolczak Jan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.24 | 732 | 26.39 | 27.85 | |||||
5. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 54.55 | 720 | 26.72 | 27.83 | ||||
6. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 54.57 | 719 | 26.62 | 27.95 | ||||
7. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 54.62 | 717 | 26.56 | 28.06 | ||||
8. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 54.71 | 714 | 27.12 | 27.59 | ||||
9. | Miciul Michał | 00 | TP Zielona Góra | 55.06 | 700 | 27.13 | 27.93 | ||||
10. | Mościcki Jakub | 01 | Kormoran Olsztyn | 55.38 | 688 | 26.89 | 28.49 | ||||
11. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 55.62 | 679 | 26.66 | 28.96 | ||||
12. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 56.30 | 655 | 27.51 | 28.79 | ||||
13. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 56.56 | 646 | 27.84 | 28.72 | ||||
Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 56.56 | 646 | 27.64 | 28.92 | |||||
15. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 56.70 | 641 | 27.18 | 29.52 | ||||
16. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.27 | 622 | 28.00 | 29.27 | ||||
Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 57.27 | 622 | 27.46 | 29.81 | |||||
18. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 57.78 | 606 | 27.98 | 29.80 | ||||
19. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 58.08 | 596 | 27.70 | 30.38 | ||||
20. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 58.12 | 595 | 27.90 | 30.22 | ||||
21. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 59.22 | 563 | 29.00 | 30.22 | ||||
22. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 59.23 | 562 | 29.25 | 29.98 | ||||
23. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 59.43 | 557 | 28.92 | 30.51 | ||||
24. | Guścin Eryk | 01 | Shark Rudna | 59.72 | 548 | 29.01 | 30.71 | ||||
25. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.76 | 547 | 28.99 | 30.77 | ||||
26. | Opolka Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 59.77 | 547 | 29.46 | 30.31 | ||||
27. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 59.98 | 541 | 29.16 | 30.82 | ||||
28. | Sobota Jakub | 03 | Na Fali Bytom | 1:00.44 | 529 | 29.36 | 31.08 | ||||
29. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 1:00.47 | 528 | 29.44 | 31.03 | ||||
30. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:00.66 | 523 | 29.04 | 31.62 | ||||
31. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 1:00.89 | 517 | 29.61 | 31.28 | ||||
32. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:01.01 | 514 | 29.81 | 31.20 | ||||
33. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.16 | 511 | 29.81 | 31.35 | ||||
34. | Bliźniewski Franciszek | 02 | Trójka Łódź | 1:01.27 | 508 | 29.92 | 31.35 | ||||
35. | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:01.46 | 503 | 29.88 | 31.58 | ||||
36. | Sagan Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 1:01.80 | 495 | 29.72 | 32.08 | ||||
37. | Grychtoł Arkadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:01.84 | 494 | 29.84 | 32.00 | ||||
38. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.91 | 492 | 29.53 | 32.38 | ||||
39. | Abd El Razek Jakub | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:02.23 | 485 | 30.42 | 31.81 | ||||
40. | Bidowaniec Kacper | 03 | Wodnik Rawicz | 1:02.31 | 483 | 30.32 | 31.99 | ||||
41. | Miodoński Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.41 | 481 | 31.01 | 31.40 | ||||
42. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:02.64 | 475 | 30.51 | 32.13 | ||||
Woronko Krzysztof | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:02.64 | 475 | 31.00 | 31.64 | |||||
44. | Alencynowicz Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.41 | 458 | 30.43 | 32.98 | ||||
45. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:03.56 | 455 | 31.36 | 32.20 | ||||
46. | Holod Arsenij | 01 | GOS Raszyn | 1:03.57 | 455 | 31.14 | 32.43 | ||||
47. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:04.03 | 445 | 31.34 | 32.69 | ||||
48. | Borzymek Hubert | 02 | UKS 307 Warszawa | 1:05.10 | 423 | 31.88 | 33.22 | ||||
49. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:05.38 | 418 | 32.31 | 33.07 | ||||
50. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 1:06.09 | 405 | 31.79 | 34.30 | ||||
51. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:06.45 | 398 | 32.40 | 34.05 | ||||
52. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:06.81 | 392 | 32.54 | 34.27 | ||||
53. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:11.16 | 324 | 35.07 | 36.09 | ||||
54. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 1:14.53 | 282 | 35.64 | 38.89 | ||||
DYSKW. | Rząsa Jacek | 03 | Żabianka Gdańsk | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 19:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 27/10/2018 - 20:07 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 2:13.15 | 766 | 28.45 | 33.58 | 38.80 | 32.32 | |||
2. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS Politechniki Łódzkiej | 2:18.15 | 686 | 30.45 | 34.94 | 39.98 | 32.78 | |||
3. | Samuła Wiktoria | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:19.84 | 661 | 30.74 | 38.70 | 39.38 | 31.02 | |||
4. | Żukowska Paula | 93 | AZS AWF Katowice | 2:20.07 | 658 | 30.80 | 35.76 | 40.88 | 32.63 | |||
5. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:20.73 | 649 | 29.81 | 36.32 | 40.49 | 34.11 | |||
6. | Osiniak Ewa | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:21.90 | 633 | 30.93 | 36.42 | 41.31 | 33.24 | |||
7. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:22.52 | 625 | 30.60 | 36.28 | 42.73 | 32.91 | |||
8. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 2:22.99 | 618 | 31.55 | 35.59 | 41.18 | 34.67 | |||
9. | Banaczkowska Aleksandra | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:23.20 | 616 | 32.48 | 37.65 | 39.35 | 33.72 | |||
10. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:23.71 | 609 | 31.27 | 37.91 | 40.47 | 34.06 | |||
11. | Wilczewska Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:24.39 | 601 | 32.32 | 36.56 | 41.74 | 33.77 | |||
Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:24.39 | 601 | 31.16 | 38.66 | 40.02 | 34.55 | ||||
13. | Szopa Marta | 00 | CSTiR Strzyżów | 2:24.82 | 595 | 31.15 | 39.16 | 41.00 | 33.51 | |||
14. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:25.34 | 589 | 30.40 | 38.20 | 43.99 | 32.75 | |||
15. | Piesko Martyna | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:25.98 | 581 | 30.93 | 36.20 | 42.89 | 35.96 | |||
16. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 2:26.03 | 581 | 30.93 | 38.14 | 42.73 | 34.23 | |||
17. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:26.07 | 580 | 32.56 | 38.17 | 40.25 | 35.09 | |||
18. | Lewandowska Natalia | 01 | Unia Oświęcim | 2:26.14 | 579 | 31.74 | 37.76 | 42.56 | 34.08 | |||
19. | Gąsior Oliwia | 03 | Shark Rudna | 2:27.55 | 563 | 33.50 | 37.34 | 43.28 | 33.43 | |||
20. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 2:27.78 | 560 | 33.07 | 38.51 | 42.03 | 34.17 | |||
21. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:28.29 | 554 | 33.16 | 38.42 | 43.95 | 32.76 | |||
22. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 2:28.47 | 552 | 32.09 | 38.77 | 43.31 | 34.30 | |||
23. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:28.67 | 550 | 33.35 | 39.54 | 41.21 | 34.57 | |||
24. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:29.95 | 536 | 32.06 | 38.37 | 44.81 | 34.71 | |||
25. | Zientarska Karolina | 02 | IKS Konstancin | 2:30.53 | 530 | 32.37 | 40.02 | 43.48 | 34.66 | |||
26. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:30.60 | 529 | 32.91 | 39.89 | 42.09 | 35.71 | |||
27. | Rygiel Oliwia | 02 | Junior Kluczbork | 2:30.74 | 528 | 32.87 | 37.66 | 46.39 | 33.82 | |||
28. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:31.25 | 522 | 33.55 | 39.88 | 44.07 | 33.75 | |||
29. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:31.38 | 521 | 33.22 | 41.23 | 41.50 | 35.43 | |||
30. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 2:32.07 | 514 | 32.23 | 38.80 | 45.34 | 35.70 | |||
31. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:32.25 | 512 | 32.60 | 39.50 | 45.81 | 34.34 | |||
32. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:32.92 | 506 | 32.41 | 40.57 | 44.30 | 35.64 | |||
33. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:33.02 | 505 | 32.23 | 39.94 | 46.11 | 34.74 | |||
34. | Kapcińska Maja | 02 | Unia Oświęcim | 2:33.14 | 503 | 32.95 | 38.46 | 45.61 | 36.12 | |||
35. | Gazda Małgorzata | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:33.18 | 503 | 34.16 | 38.34 | 44.28 | 36.40 | |||
36. | Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | 2:34.14 | 494 | 33.05 | 39.81 | 45.08 | 36.20 | |||
37. | Biegańska Weronika | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:35.19 | 484 | 32.73 | 39.59 | 45.03 | 37.84 | |||
38. | Maciejewska Beata | 03 | UKS SP-149 Łódź | 2:35.90 | 477 | 33.73 | 39.36 | 46.02 | 36.79 | |||
39. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:36.50 | 472 | 34.09 | 41.82 | 43.70 | 36.89 | |||
Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:36.50 | 472 | 33.07 | 39.29 | 46.33 | 37.81 | ||||
41. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:38.27 | 456 | 33.47 | 40.07 | 48.31 | 36.42 | |||
42. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:41.01 | 433 | 34.80 | 41.74 | 46.45 | 38.02 | |||
43. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:46.26 | 393 | 35.13 | 44.97 | 48.24 | 37.92 | |||
44. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:50.79 | 363 | 37.34 | 43.07 | 51.24 | 39.14 | |||
45. | Lubińska Oliwia | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:53.78 | 344 | 34.41 | 39.93 | 45.70 | 53.74 | |||
46. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:57.43 | 323 | 40.63 | 46.45 | 52.43 | 37.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 27/10/2018 - 20:10 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 1:59.44 | 773 | 26.09 | 31.62 | 34.33 | 27.40 | |||
2. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:59.48 | 772 | 25.78 | 30.47 | 34.89 | 28.34 | |||
3. | Bałabuch Krystian | 95 | BOSiR Brzesko | 2:02.35 | 719 | 26.88 | 31.90 | 34.67 | 28.90 | |||
4. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.53 | 698 | 27.24 | 32.13 | 34.86 | 29.30 | |||
5. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 2:04.18 | 688 | 27.75 | 32.19 | 34.88 | 29.36 | |||
6. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:04.22 | 687 | 26.82 | 30.92 | 37.61 | 28.87 | |||
7. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 2:06.03 | 658 | 27.91 | 31.84 | 36.21 | 30.07 | |||
8. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:06.62 | 649 | 27.14 | 34.12 | 34.15 | 31.21 | |||
9. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 2:06.83 | 645 | 26.68 | 33.04 | 37.23 | 29.88 | |||
Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 2:06.83 | 645 | 27.57 | 32.39 | 37.72 | 29.15 | ||||
11. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 2:07.12 | 641 | 27.32 | 32.41 | 36.78 | 30.61 | |||
12. | Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 2:07.17 | 640 | 27.68 | 34.04 | 34.93 | 30.52 | |||
13. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:07.60 | 634 | 28.59 | 31.65 | 37.19 | 30.17 | |||
14. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 2:07.84 | 630 | 26.99 | 33.80 | 35.34 | 31.71 | |||
15. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 2:07.97 | 628 | 26.83 | 33.68 | 36.61 | 30.85 | |||
16. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.71 | 617 | 27.63 | 32.87 | 37.42 | 30.79 | |||
Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.71 | 617 | 26.89 | 33.77 | 36.76 | 31.29 | ||||
18. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:08.96 | 614 | 27.92 | 33.25 | 37.75 | 30.04 | |||
19. | Fajkowski Piotr | 01 | Trójka Łódź | 2:09.55 | 606 | 28.88 | 32.43 | 38.59 | 29.65 | |||
20. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 2:09.77 | 602 | 28.24 | 34.43 | 36.72 | 30.38 | |||
21. | Walczysko Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:09.96 | 600 | 28.03 | 33.25 | 37.88 | 30.80 | |||
22. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:10.52 | 592 | 28.37 | 32.71 | 38.07 | 31.37 | |||
23. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 2:11.86 | 574 | 28.47 | 35.44 | 37.77 | 30.18 | |||
24. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:11.89 | 574 | 28.34 | 33.92 | 38.52 | 31.11 | |||
25. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 2:12.99 | 560 | 27.92 | 33.98 | 40.89 | 30.20 | |||
26. | Grabek Oskar | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:13.12 | 558 | 29.51 | 35.46 | 37.76 | 30.39 | |||
27. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:13.49 | 553 | 28.87 | 35.19 | 38.04 | 31.39 | |||
28. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 2:14.10 | 546 | 29.93 | 34.87 | 38.67 | 30.63 | |||
29. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 2:14.96 | 536 | 28.94 | 35.01 | 39.00 | 32.01 | |||
30. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 2:14.99 | 535 | 28.55 | 33.05 | 42.75 | 30.64 | |||
31. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:15.22 | 532 | 27.19 | 35.34 | 41.27 | 31.42 | |||
32. | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:15.56 | 528 | 28.82 | 33.68 | 41.45 | 31.61 | |||
33. | Trzcionka Maciej | 03 | Na Fali Bytom | 2:15.61 | 528 | 28.34 | 34.57 | 41.72 | 30.98 | |||
34. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:16.46 | 518 | 28.77 | 34.71 | 40.21 | 32.77 | |||
35. | Popiołek Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 2:16.77 | 515 | 29.07 | 35.03 | 40.67 | 32.00 | |||
36. | Malarz Marcin | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.49 | 506 | 28.68 | 35.32 | 41.76 | 31.73 | |||
37. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 2:18.12 | 500 | 28.28 | 33.93 | 43.03 | 32.88 | |||
38. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:18.75 | 493 | 31.08 | 36.06 | 41.06 | 30.55 | |||
39. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 2:18.82 | 492 | 29.62 | 38.29 | 38.50 | 32.41 | |||
40. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:19.89 | 481 | 29.54 | 36.98 | 42.85 | 30.52 | |||
41. | Volodin Hryhorii | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:20.11 | 479 | 29.85 | 38.49 | 38.77 | 33.00 | |||
42. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:20.26 | 477 | 30.06 | 36.53 | 39.95 | 33.72 | |||
43. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 2:20.40 | 476 | 29.22 | 35.88 | 42.57 | 32.73 | |||
44. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:21.16 | 468 | 31.87 | 37.66 | 39.02 | 32.61 | |||
45. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:21.32 | 466 | 30.57 | 37.29 | 40.23 | 33.23 | |||
46. | Rząsa Jacek | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:21.56 | 464 | 30.43 | 35.32 | 43.17 | 32.64 | |||
47. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:24.32 | 438 | 30.15 | 38.02 | 42.99 | 33.16 | |||
48. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 2:24.93 | 432 | 29.34 | 35.84 | 44.58 | 35.17 | |||
49. | Kałusowski Gracjan | 04 | Trójka Łódź | 2:25.66 | 426 | 32.49 | 39.04 | 41.61 | 32.52 | |||
50. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:26.44 | 419 | 31.59 | 38.07 | 42.56 | 34.22 | |||
51. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:27.01 | 414 | 31.31 | 37.95 | 43.64 | 34.11 | |||
52. | Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:27.32 | 412 | 30.13 | 37.57 | 45.07 | 34.55 | |||
53. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:30.28 | 388 | 33.35 | 40.48 | 41.18 | 35.27 | |||
54. | Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:30.45 | 386 | 31.39 | 39.26 | 45.19 | 34.61 | |||
55. | Snoch Michał | 03 | Na Fali Bytom | 2:31.50 | 378 | 33.25 | 40.12 | 41.34 | 36.79 | |||
56. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:33.61 | 363 | 34.59 | 42.83 | 41.87 | 34.32 | |||
57. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:34.33 | 358 | 33.40 | 40.88 | 45.90 | 34.15 | |||
58. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 2:37.18 | 339 | 34.75 | 41.80 | 46.89 | 33.74 | |||
59. | Jonowski Michał | 04 | Orka Iława | 2:37.21 | 339 | 32.77 | 40.61 | 44.20 | 39.63 | |||
60. | Dulniak Ryszard | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:42.63 | 306 | 34.04 | 41.81 | 48.06 | 38.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 27/10/2018 - 20:21 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 4:11.89 | 807 |
50m: 100m: | 29.80 1:01.64 | 29.80 31.84 | 150m: 200m: | 1:33.63 2:05.51 | 31.99 31.88 | 250m: 300m: | 2:37.42 3:09.44 | 31.91 32.02 | 350m: 400m: | 3:41.14 4:11.89 | 31.70 30.75 |
2. | Żukowska Paula | 93 | AZS AWF Katowice | 4:17.51 | 755 |
50m: 100m: | 30.44 1:03.37 | 30.44 32.93 | 150m: 200m: | 1:36.52 2:09.49 | 33.15 32.97 | 250m: 300m: | 2:41.98 3:14.33 | 32.49 32.35 | 350m: 400m: | 3:46.28 4:17.51 | 31.95 31.23 |
3. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 4:19.01 | 742 |
50m: 100m: | 30.10 1:02.40 | 30.10 32.30 | 150m: 200m: | 1:35.17 2:08.02 | 32.77 32.85 | 250m: 300m: | 2:41.01 3:14.44 | 32.99 33.43 | 350m: 400m: | 3:47.43 4:19.01 | 32.99 31.58 |
4. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:20.66 | 728 |
50m: 100m: | 30.36 1:03.35 | 30.36 32.99 | 150m: 200m: | 1:36.91 2:10.06 | 33.56 33.15 | 250m: 300m: | 2:43.05 3:16.12 | 32.99 33.07 | 350m: 400m: | 3:48.71 4:20.66 | 32.59 31.95 |
5. | Kossakowska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 4:20.69 | 728 |
50m: 100m: | 29.73 1:02.03 | 29.73 32.30 | 150m: 200m: | 1:34.26 2:07.14 | 32.23 32.88 | 250m: 300m: | 2:40.39 3:13.94 | 33.25 33.55 | 350m: 400m: | 3:47.87 4:20.69 | 33.93 32.82 |
6. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 4:20.70 | 727 |
50m: 100m: | 30.71 1:03.74 | 30.71 33.03 | 150m: 200m: | 1:37.09 2:10.64 | 33.35 33.55 | 250m: 300m: | 2:43.38 3:16.52 | 32.74 33.14 | 350m: 400m: | 3:49.56 4:20.70 | 33.04 31.14 |
7. | Jaszczuk Ewa | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:20.90 | 726 |
50m: 100m: | 31.06 1:04.16 | 31.06 33.10 | 150m: 200m: | 1:37.33 2:10.75 | 33.17 33.42 | 250m: 300m: | 2:43.53 3:16.37 | 32.78 32.84 | 350m: 400m: | 3:48.87 4:20.90 | 32.50 32.03 |
8. | Wardzińska Martyna | 98 | AZS AWF Warszawa | 4:24.77 | 694 |
50m: 100m: | 31.00 1:04.51 | 31.00 33.51 | 150m: 200m: | 1:38.55 2:12.66 | 34.04 34.11 | 250m: 300m: | 2:46.63 3:20.46 | 33.97 33.83 | 350m: 400m: | 3:53.53 4:24.77 | 33.07 31.24 |
Pisarek Justyna | 00 | Unia Oświęcim | 4:24.77 | 694 |
50m: 100m: | 30.35 1:03.38 | 30.35 33.03 | 150m: 200m: | 1:36.79 2:10.28 | 33.41 33.49 | 250m: 300m: | 2:44.07 3:18.05 | 33.79 33.98 | 350m: 400m: | 3:51.75 4:24.77 | 33.70 33.02 |
10. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:25.35 | 690 |
50m: 100m: | 30.22 1:03.72 | 30.22 33.50 | 150m: 200m: | 1:37.39 2:11.25 | 33.67 33.86 | 250m: 300m: | 2:45.28 3:19.30 | 34.03 34.02 | 350m: 400m: | 3:53.32 4:25.35 | 34.02 32.03 |
11. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 4:26.25 | 683 |
50m: 100m: | 31.27 1:04.91 | 31.27 33.64 | 150m: 200m: | 1:38.66 2:12.31 | 33.75 33.65 | 250m: 300m: | 2:46.09 3:20.04 | 33.78 33.95 | 350m: 400m: | 3:53.74 4:26.25 | 33.70 32.51 |
12. | Kołodziej Katarzyna | 00 | AZS UMCS Lublin | 4:26.78 | 679 |
50m: 100m: | 30.32 1:04.17 | 30.32 33.85 | 150m: 200m: | 1:37.62 2:11.74 | 33.45 34.12 | 250m: 300m: | 2:45.40 3:18.99 | 33.66 33.59 | 350m: 400m: | 3:53.04 4:26.78 | 34.05 33.74 |
13. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:28.80 | 664 |
50m: 100m: | 30.82 1:04.82 | 30.82 34.00 | 150m: 200m: | 1:39.30 2:13.22 | 34.48 33.92 | 250m: 300m: | 2:47.76 3:22.28 | 34.54 34.52 | 350m: 400m: | 3:56.26 4:28.80 | 33.98 32.54 |
14. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 4:30.01 | 655 |
50m: 100m: | 32.19 1:07.29 | 32.19 35.10 | 150m: 200m: | 1:41.93 2:16.45 | 34.64 34.52 | 250m: 300m: | 2:51.10 3:24.92 | 34.65 33.82 | 350m: 400m: | 3:58.15 4:30.01 | 33.23 31.86 |
15. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 4:30.20 | 653 |
50m: 100m: | 30.34 1:04.15 | 30.34 33.81 | 150m: 200m: | 1:38.25 2:12.63 | 34.10 34.38 | 250m: 300m: | 2:47.42 3:22.54 | 34.79 35.12 | 350m: 400m: | 3:57.23 4:30.20 | 34.69 32.97 |
16. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:30.36 | 652 |
50m: 100m: | 31.82 1:05.47 | 31.82 33.65 | 150m: 200m: | 1:39.55 2:13.45 | 34.08 33.90 | 250m: 300m: | 2:47.93 3:22.71 | 34.48 34.78 | 350m: 400m: | 3:57.39 4:30.36 | 34.68 32.97 |
17. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:31.87 | 641 |
50m: 100m: | 32.29 1:06.54 | 32.29 34.25 | 150m: 200m: | 1:41.09 2:15.17 | 34.55 34.08 | 250m: 300m: | 2:49.37 3:23.70 | 34.20 34.33 | 350m: 400m: | 3:58.44 4:31.87 | 34.74 33.43 |
18. | Możdżan Milena | 03 | Shark Rudna | 4:32.19 | 639 |
50m: 100m: | 30.99 1:04.78 | 30.99 33.79 | 150m: 200m: | 1:39.67 2:14.85 | 34.89 35.18 | 250m: 300m: | 2:48.96 3:23.95 | 34.11 34.99 | 350m: 400m: | 3:58.64 4:32.19 | 34.69 33.55 |
19. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:33.42 | 631 |
50m: 100m: | 31.98 1:06.73 | 31.98 34.75 | 150m: 200m: | 1:41.61 2:16.17 | 34.88 34.56 | 250m: 300m: | 2:50.72 3:25.06 | 34.55 34.34 | 350m: 400m: | 3:57.33 4:33.42 | 32.27 36.09 |
20. | Skarwecka Wiktoria | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.48 | 623 |
50m: 100m: | 31.83 1:06.44 | 31.83 34.61 | 150m: 200m: | 1:41.18 2:16.10 | 34.74 34.92 | 250m: 300m: | 2:50.77 3:25.70 | 34.67 34.93 | 350m: 400m: | 4:00.71 4:34.48 | 35.01 33.77 |
21. | Kusion Weronika | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.69 | 622 |
50m: 100m: | 31.79 1:06.52 | 31.79 34.73 | 150m: 200m: | 1:41.77 2:16.93 | 35.25 35.16 | 250m: 300m: | 2:51.93 3:26.78 | 35.00 34.85 | 350m: 400m: | 4:01.70 4:34.69 | 34.92 32.99 |
22. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:34.73 | 622 |
50m: 100m: | 30.96 1:05.85 | 30.96 34.89 | 150m: 200m: | 1:41.02 2:16.38 | 35.17 35.36 | 250m: 300m: | 2:51.82 3:27.24 | 35.44 35.42 | 350m: 400m: | 4:02.09 4:34.73 | 34.85 32.64 |
23. | Łysakowska Julia | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:34.96 | 620 |
50m: 100m: | 31.89 1:06.36 | 31.89 34.47 | 150m: 200m: | 1:40.89 2:15.84 | 34.53 34.95 | 250m: 300m: | 2:49.99 3:24.67 | 34.15 34.68 | 350m: 400m: | 3:59.76 4:34.96 | 35.09 35.20 |
24. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 4:35.10 | 619 |
50m: 100m: | 30.53 1:04.28 | 30.53 33.75 | 150m: 200m: | 1:38.41 2:13.38 | 34.13 34.97 | 250m: 300m: | 2:48.94 3:24.71 | 35.56 35.77 | 350m: 400m: | 4:00.21 4:35.10 | 35.50 34.89 |
25. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 4:35.54 | 616 |
50m: 100m: | 31.71 1:05.65 | 31.71 33.94 | 150m: 200m: | 1:40.42 2:16.04 | 34.77 35.62 | 250m: 300m: | 2:51.66 3:27.20 | 35.62 35.54 | 350m: 400m: | 4:02.25 4:35.54 | 35.05 33.29 |
26. | Dąbrowska Tatiana | 02 | UKS 190 Łódź | 4:35.58 | 616 |
50m: 100m: | 31.63 1:05.75 | 31.63 34.12 | 150m: 200m: | 1:40.97 2:16.36 | 35.22 35.39 | 250m: 300m: | 2:51.60 3:26.75 | 35.24 35.15 | 350m: 400m: | 4:01.34 4:35.58 | 34.59 34.24 |
27. | Maciejewska Beata | 03 | UKS SP-149 Łódź | 4:36.58 | 609 |
50m: 100m: | 32.19 1:07.15 | 32.19 34.96 | 150m: 200m: | 1:42.44 2:17.61 | 35.29 35.17 | 250m: 300m: | 2:52.48 3:27.33 | 34.87 34.85 | 350m: 400m: | 4:02.20 4:36.58 | 34.87 34.38 |
28. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:38.13 | 599 |
50m: 100m: | 31.65 1:06.73 | 31.65 35.08 | 150m: 200m: | 1:42.55 2:18.62 | 35.82 36.07 | 250m: 300m: | 2:53.98 3:29.46 | 35.36 35.48 | 350m: 400m: | 4:04.83 4:38.13 | 35.37 33.30 |
29. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 4:38.15 | 599 |
50m: 100m: | 31.86 1:06.42 | 31.86 34.56 | 150m: 200m: | 1:41.23 2:16.11 | 34.81 34.88 | 250m: 300m: | 2:51.54 3:27.24 | 35.43 35.70 | 350m: 400m: | 4:03.42 4:38.15 | 36.18 34.73 |
30. | Wilczewska Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 4:40.49 | 584 |
50m: 100m: | 31.93 1:06.41 | 31.93 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.53 2:17.15 | 35.12 35.62 | 250m: 300m: | 2:52.85 3:28.92 | 35.70 36.07 | 350m: 400m: | 4:05.15 4:40.49 | 36.23 35.34 |
31. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 4:40.62 | 583 |
50m: 100m: | 31.37 1:05.98 | 31.37 34.61 | 150m: 200m: | 1:41.64 2:17.44 | 35.66 35.80 | 250m: 300m: | 2:53.76 3:30.20 | 36.32 36.44 | 350m: 400m: | 4:06.24 4:40.62 | 36.04 34.38 |
32. | Sczogiel Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:41.42 | 578 |
50m: 100m: | 31.44 1:06.30 | 31.44 34.86 | 150m: 200m: | 1:41.78 2:17.27 | 35.48 35.49 | 250m: 300m: | 2:53.24 3:29.49 | 35.97 36.25 | 350m: 400m: | 4:05.74 4:41.42 | 36.25 35.68 |
33. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 4:42.09 | 574 |
50m: 100m: | 32.10 1:07.32 | 32.10 35.22 | 150m: 200m: | 1:42.97 2:19.04 | 35.65 36.07 | 250m: 300m: | 2:55.05 3:31.63 | 36.01 36.58 | 350m: 400m: | 4:07.93 4:42.09 | 36.30 34.16 |
34. | Krawczyk Nikola | 03 | Unia Oświęcim | 4:42.50 | 572 |
50m: 100m: | 31.91 1:06.91 | 31.91 35.00 | 150m: 200m: | 1:42.84 2:19.03 | 35.93 36.19 | 250m: 300m: | 2:55.61 3:32.09 | 36.58 36.48 | 350m: 400m: | 4:07.93 4:42.50 | 35.84 34.57 |
35. | Bednarek Aleksandra | 98 | UKS SP-149 Łódź | 4:43.80 | 564 |
50m: 100m: | 32.74 1:07.68 | 32.74 34.94 | 150m: 200m: | 1:43.16 2:18.93 | 35.48 35.77 | 250m: 300m: | 2:55.15 3:31.49 | 36.22 36.34 | 350m: 400m: | 4:08.22 4:43.80 | 36.73 35.58 |
36. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 4:43.83 | 564 |
50m: 100m: | 32.62 1:08.52 | 32.62 35.90 | 150m: 200m: | 1:44.40 2:20.24 | 35.88 35.84 | 250m: 300m: | 2:56.38 3:32.49 | 36.14 36.11 | 350m: 400m: | 4:08.48 4:43.83 | 35.99 35.35 |
37. | Gazda Małgorzata | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 4:44.79 | 558 |
50m: 100m: | 32.13 1:07.86 | 32.13 35.73 | 150m: 200m: | 1:44.15 2:20.47 | 36.29 36.32 | 250m: 300m: | 2:57.07 3:33.78 | 36.60 36.71 | 350m: 400m: | 4:09.90 4:44.79 | 36.12 34.89 |
38. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 4:44.98 | 557 |
50m: 100m: | 32.30 1:08.24 | 32.30 35.94 | 150m: 200m: | 1:44.95 2:21.42 | 36.71 36.47 | 250m: 300m: | 2:58.20 3:34.59 | 36.78 36.39 | 350m: 400m: | 4:10.58 4:44.98 | 35.99 34.40 |
39. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:45.23 | 555 |
50m: 100m: | 33.35 1:09.35 | 33.35 36.00 | 150m: 200m: | 1:44.89 2:21.06 | 35.54 36.17 | 250m: 300m: | 2:57.36 3:33.72 | 36.30 36.36 | 350m: 400m: | 4:10.05 4:45.23 | 36.33 35.18 |
40. | Topp Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:46.97 | 545 |
50m: 100m: | 32.63 1:08.44 | 32.63 35.81 | 150m: 200m: | 1:44.86 2:21.07 | 36.42 36.21 | 250m: 300m: | 2:57.70 3:34.52 | 36.63 36.82 | 350m: 400m: | 4:11.60 4:46.97 | 37.08 35.37 |
41. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 4:47.17 | 544 |
50m: 100m: | 32.36 1:08.30 | 32.36 35.94 | 150m: 200m: | 1:44.66 2:20.98 | 36.36 36.32 | 250m: 300m: | 2:57.29 3:33.99 | 36.31 36.70 | 350m: 400m: | 4:10.88 4:47.17 | 36.89 36.29 |
42. | Iżycka Marta | 00 | AZS AGH Kraków | 4:48.98 | 534 |
50m: 100m: | 32.70 1:07.88 | 32.70 35.18 | 150m: 200m: | 1:44.26 2:21.14 | 36.38 36.88 | 250m: 300m: | 2:57.57 3:35.08 | 36.43 37.51 | 350m: 400m: | 4:11.96 4:48.98 | 36.88 37.02 |
43. | Zbrojewska Zofia | 03 | Trójka Łódź | 4:51.96 | 518 |
50m: 100m: | 32.39 1:08.46 | 32.39 36.07 | 150m: 200m: | 1:45.24 2:22.23 | 36.78 36.99 | 250m: 300m: | 2:59.49 3:36.98 | 37.26 37.49 | 350m: 400m: | 4:14.71 4:51.96 | 37.73 37.25 |
44. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 4:52.88 | 513 |
50m: 100m: | 33.39 1:09.74 | 33.39 36.35 | 150m: 200m: | 1:46.63 2:23.78 | 36.89 37.15 | 250m: 300m: | 3:01.22 3:38.71 | 37.44 37.49 | 350m: 400m: | 4:15.93 4:52.88 | 37.22 36.95 |
45. | Kumor Aleksandra | 03 | Unia Oświęcim | 4:53.62 | 509 |
50m: 100m: | 33.32 1:09.26 | 33.32 35.94 | 150m: 200m: | 1:46.29 2:23.46 | 37.03 37.17 | 250m: 300m: | 3:00.84 3:38.37 | 37.38 37.53 | 350m: 400m: | 4:16.26 4:53.62 | 37.89 37.36 |
46. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 4:54.58 | 504 |
50m: 100m: | 32.46 1:08.61 | 32.46 36.15 | 150m: 200m: | 1:46.48 2:24.71 | 37.87 38.23 | 250m: 300m: | 3:02.60 3:40.87 | 37.89 38.27 | 350m: 400m: | 4:18.85 4:54.58 | 37.98 35.73 |
47. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:54.61 | 504 |
50m: 100m: | 33.14 1:10.47 | 33.14 37.33 | 150m: 200m: | 1:48.57 2:26.96 | 38.10 38.39 | 250m: 300m: | 3:04.42 3:42.18 | 37.46 37.76 | 350m: 400m: | 4:19.95 4:54.61 | 37.77 34.66 |
48. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:54.78 | 503 |
50m: 100m: | 32.49 1:09.56 | 32.49 37.07 | 150m: 200m: | 1:47.41 2:25.65 | 37.85 38.24 | 250m: 300m: | 3:03.27 3:41.08 | 37.62 37.81 | 350m: 400m: | 4:17.81 4:54.78 | 36.73 36.97 |
49. | Nagraba Oliwia | 04 | UKS 307 Warszawa | 4:54.88 | 503 |
50m: 100m: | 32.59 1:09.49 | 32.59 36.90 | 150m: 200m: | 1:47.00 2:24.58 | 37.51 37.58 | 250m: 300m: | 3:02.70 3:40.68 | 38.12 37.98 | 350m: 400m: | 4:18.62 4:54.88 | 37.94 36.26 |
50. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 4:55.48 | 499 |
50m: 100m: | 32.95 1:09.55 | 32.95 36.60 | 150m: 200m: | 1:47.08 2:24.90 | 37.53 37.82 | 250m: 300m: | 3:02.60 3:41.47 | 37.70 38.87 | 350m: 400m: | 4:19.22 4:55.48 | 37.75 36.26 |
51. | Witek Oliwia | 04 | UKS SP-149 Łódź | 4:57.34 | 490 |
50m: 100m: | 33.69 1:11.06 | 33.69 37.37 | 150m: 200m: | 1:49.11 2:27.36 | 38.05 38.25 | 250m: 300m: | 3:05.19 3:43.21 | 37.83 38.02 | 350m: 400m: | 4:21.59 4:57.34 | 38.38 35.75 |
52. | Kowalska Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 5:03.44 | 461 |
50m: 100m: | 33.66 1:10.60 | 33.66 36.94 | 150m: 200m: | 1:49.30 2:28.06 | 38.70 38.76 | 250m: 300m: | 3:06.92 3:45.85 | 38.86 38.93 | 350m: 400m: | 4:25.25 5:03.44 | 39.40 38.19 |
53. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 5:04.20 | 458 |
50m: 100m: | 34.20 1:11.72 | 34.20 37.52 | 150m: 200m: | 1:50.77 2:29.87 | 39.05 39.10 | 250m: 300m: | 3:09.25 3:48.78 | 39.38 39.53 | 350m: 400m: | 4:27.12 5:04.20 | 38.34 37.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2018 - 20:44 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech | 96 | BOSiR Brzesko | 3:46.48 | 823 |
50m: 100m: | 26.50 54.74 | 26.50 28.24 | 150m: 200m: | 1:23.05 1:51.76 | 28.31 28.71 | 250m: 300m: | 2:20.23 2:49.13 | 28.47 28.90 | 350m: 400m: | 3:18.29 3:46.48 | 29.16 28.19 |
2. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 3:51.79 | 767 |
50m: 100m: | 26.80 56.13 | 26.80 29.33 | 150m: 200m: | 1:25.83 1:55.56 | 29.70 29.73 | 250m: 300m: | 2:25.28 2:54.89 | 29.72 29.61 | 350m: 400m: | 3:24.72 3:51.79 | 29.83 27.07 |
3. | Klich Kacper | 94 | AZS UMCS Lublin | 3:54.77 | 738 |
50m: 100m: | 26.78 56.81 | 26.78 30.03 | 150m: 200m: | 1:26.63 1:56.61 | 29.82 29.98 | 250m: 300m: | 2:26.56 2:56.42 | 29.95 29.86 | 350m: 400m: | 3:26.21 3:54.77 | 29.79 28.56 |
4. | Komorowski Jan | 01 | Trójka Łódź | 3:56.02 | 727 |
50m: 100m: | 26.86 56.39 | 26.86 29.53 | 150m: 200m: | 1:26.76 1:56.94 | 30.37 30.18 | 250m: 300m: | 2:26.93 2:57.45 | 29.99 30.52 | 350m: 400m: | 3:27.37 3:56.02 | 29.92 28.65 |
5. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 3:56.10 | 726 |
50m: 100m: | 26.11 55.09 | 26.11 28.98 | 150m: 200m: | 1:24.86 1:54.88 | 29.77 30.02 | 250m: 300m: | 2:24.97 2:55.13 | 30.09 30.16 | 350m: 400m: | 3:25.77 3:56.10 | 30.64 30.33 |
6. | Karolczak Jan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 3:58.45 | 705 |
50m: 100m: | 27.16 56.60 | 27.16 29.44 | 150m: 200m: | 1:26.28 1:55.91 | 29.68 29.63 | 250m: 300m: | 2:25.59 2:55.81 | 29.68 30.22 | 350m: 400m: | 3:26.56 3:58.45 | 30.75 31.89 |
7. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 3:59.06 | 699 |
50m: 100m: | 26.75 56.27 | 26.75 29.52 | 150m: 200m: | 1:26.37 1:56.30 | 30.10 29.93 | 250m: 300m: | 2:26.62 2:57.58 | 30.32 30.96 | 350m: 400m: | 3:28.73 3:59.06 | 31.15 30.33 |
8. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 3:59.48 | 696 |
50m: 100m: | 27.73 57.80 | 27.73 30.07 | 150m: 200m: | 1:28.28 1:58.87 | 30.48 30.59 | 250m: 300m: | 2:29.76 3:00.59 | 30.89 30.83 | 350m: 400m: | 3:30.43 3:59.48 | 29.84 29.05 |
9. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 3:59.50 | 696 |
50m: 100m: | 27.71 57.98 | 27.71 30.27 | 150m: 200m: | 1:28.15 1:58.61 | 30.17 30.46 | 250m: 300m: | 2:28.99 2:59.48 | 30.38 30.49 | 350m: 400m: | 3:30.26 3:59.50 | 30.78 29.24 |
10. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 4:00.23 | 689 |
50m: 100m: | 27.50 57.41 | 27.50 29.91 | 150m: 200m: | 1:27.47 1:57.92 | 30.06 30.45 | 250m: 300m: | 2:28.71 2:59.42 | 30.79 30.71 | 350m: 400m: | 3:30.08 4:00.23 | 30.66 30.15 |
11. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 4:00.93 | 683 |
50m: 100m: | 27.49 57.27 | 27.49 29.78 | 150m: 200m: | 1:27.98 1:58.93 | 30.71 30.95 | 250m: 300m: | 2:29.60 3:00.98 | 30.67 31.38 | 350m: 400m: | 3:31.94 4:00.93 | 30.96 28.99 |
12. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 4:00.95 | 683 |
50m: 100m: | 27.39 58.20 | 27.39 30.81 | 150m: 200m: | 1:30.06 2:01.51 | 31.86 31.45 | 250m: 300m: | 2:32.45 3:02.89 | 30.94 30.44 | 350m: 400m: | 3:32.64 4:00.95 | 29.75 28.31 |
13. | Jura Maciej | 96 | AZS AWF Warszawa | 4:00.96 | 683 |
50m: 100m: | 27.53 56.89 | 27.53 29.36 | 150m: 200m: | 1:26.65 1:57.19 | 29.76 30.54 | 250m: 300m: | 2:28.17 2:59.39 | 30.98 31.22 | 350m: 400m: | 3:30.66 4:00.96 | 31.27 30.30 |
14. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:01.15 | 681 |
50m: 100m: | 27.87 58.33 | 27.87 30.46 | 150m: 200m: | 1:29.10 1:59.63 | 30.77 30.53 | 250m: 300m: | 2:30.26 3:01.08 | 30.63 30.82 | 350m: 400m: | 3:31.55 4:01.15 | 30.47 29.60 |
15. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:01.28 | 680 |
50m: 100m: | 28.13 58.75 | 28.13 30.62 | 150m: 200m: | 1:29.31 1:59.85 | 30.56 30.54 | 250m: 300m: | 2:30.45 3:01.14 | 30.60 30.69 | 350m: 400m: | 3:31.95 4:01.28 | 30.81 29.33 |
16. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 4:01.42 | 679 |
50m: 100m: | 27.97 58.05 | 27.97 30.08 | 150m: 200m: | 1:28.58 1:59.14 | 30.53 30.56 | 250m: 300m: | 2:29.92 3:00.70 | 30.78 30.78 | 350m: 400m: | 3:31.60 4:01.42 | 30.90 29.82 |
17. | Bruzdewicz Hubert | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:02.28 | 672 |
50m: 100m: | 28.18 58.60 | 28.18 30.42 | 150m: 200m: | 1:29.74 2:01.23 | 31.14 31.49 | 250m: 300m: | 2:32.23 3:03.78 | 31.00 31.55 | 350m: 400m: | 3:33.84 4:02.28 | 30.06 28.44 |
18. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 4:02.55 | 670 |
50m: 100m: | 28.29 58.66 | 28.29 30.37 | 150m: 200m: | 1:29.45 2:00.56 | 30.79 31.11 | 250m: 300m: | 2:31.50 3:02.54 | 30.94 31.04 | 350m: 400m: | 3:33.38 4:02.55 | 30.84 29.17 |
19. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:03.37 | 663 |
50m: 100m: | 27.34 57.77 | 27.34 30.43 | 150m: 200m: | 1:28.45 1:59.23 | 30.68 30.78 | 250m: 300m: | 2:29.86 3:01.31 | 30.63 31.45 | 350m: 400m: | 3:32.30 4:03.37 | 30.99 31.07 |
20. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 4:04.47 | 654 |
50m: 100m: | 28.01 58.81 | 28.01 30.80 | 150m: 200m: | 1:29.94 2:01.30 | 31.13 31.36 | 250m: 300m: | 2:32.57 3:03.89 | 31.27 31.32 | 350m: 400m: | 3:35.17 4:04.47 | 31.28 29.30 |
21. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 4:04.51 | 654 |
50m: 100m: | 28.25 58.87 | 28.25 30.62 | 150m: 200m: | 1:29.96 2:00.96 | 31.09 31.00 | 250m: 300m: | 2:32.22 3:03.65 | 31.26 31.43 | 350m: 400m: | 3:34.79 4:04.51 | 31.14 29.72 |
22. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 4:04.94 | 650 |
50m: 100m: | 28.93 1:00.05 | 28.93 31.12 | 150m: 200m: | 1:30.80 2:01.86 | 30.75 31.06 | 250m: 300m: | 2:32.84 3:03.89 | 30.98 31.05 | 350m: 400m: | 3:34.83 4:04.94 | 30.94 30.11 |
23. | Chałat Stanisław | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:05.10 | 649 |
50m: 100m: | 28.42 59.28 | 28.42 30.86 | 150m: 200m: | 1:30.66 2:02.05 | 31.38 31.39 | 250m: 300m: | 2:33.26 3:04.61 | 31.21 31.35 | 350m: 400m: | 3:35.35 4:05.10 | 30.74 29.75 |
24. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 4:05.11 | 649 |
50m: 100m: | 27.79 57.83 | 27.79 30.04 | 150m: 200m: | 1:28.41 1:59.63 | 30.58 31.22 | 250m: 300m: | 2:31.12 3:03.00 | 31.49 31.88 | 350m: 400m: | 3:34.59 4:05.11 | 31.59 30.52 |
25. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 4:05.36 | 647 |
50m: 100m: | 27.85 58.50 | 27.85 30.65 | 150m: 200m: | 1:29.92 2:01.07 | 31.42 31.15 | 250m: 300m: | 2:32.70 3:04.15 | 31.63 31.45 | 350m: 400m: | 3:35.57 4:05.36 | 31.42 29.79 |
26. | Chodulski Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 4:05.43 | 646 |
50m: 100m: | 29.50 1:01.00 | 29.50 31.50 | 150m: 200m: | 1:32.47 2:03.37 | 31.47 30.90 | 250m: 300m: | 2:34.19 3:05.07 | 30.82 30.88 | 350m: 400m: | 3:36.01 4:05.43 | 30.94 29.42 |
27. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:05.54 | 645 |
50m: 100m: | 27.58 58.15 | 27.58 30.57 | 150m: 200m: | 1:29.10 2:00.41 | 30.95 31.31 | 250m: 300m: | 2:31.62 3:03.16 | 31.21 31.54 | 350m: 400m: | 3:34.42 4:05.54 | 31.26 31.12 |
28. | Stec Kacper | 99 | AZS AWF Katowice | 4:05.56 | 645 |
50m: 100m: | 27.66 57.72 | 27.66 30.06 | 150m: 200m: | 1:28.32 1:59.89 | 30.60 31.57 | 250m: 300m: | 2:31.29 3:03.36 | 31.40 32.07 | 350m: 400m: | 3:35.07 4:05.56 | 31.71 30.49 |
29. | Borkowski Kacper | 00 | AZS UMCS Lublin | 4:06.20 | 640 |
50m: 100m: | 28.60 58.83 | 28.60 30.23 | 150m: 200m: | 1:29.91 2:01.03 | 31.08 31.12 | 250m: 300m: | 2:32.09 3:03.56 | 31.06 31.47 | 350m: 400m: | 3:35.12 4:06.20 | 31.56 31.08 |
30. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:06.21 | 640 |
50m: 100m: | 28.15 58.78 | 28.15 30.63 | 150m: 200m: | 1:30.36 2:01.40 | 31.58 31.04 | 250m: 300m: | 2:32.78 3:04.35 | 31.38 31.57 | 350m: 400m: | 3:35.76 4:06.21 | 31.41 30.45 |
31. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 4:07.53 | 630 |
50m: 100m: | 28.77 59.80 | 28.77 31.03 | 150m: 200m: | 1:30.95 2:01.83 | 31.15 30.88 | 250m: 300m: | 2:32.66 3:03.52 | 30.83 30.86 | 350m: 400m: | 3:35.57 4:07.53 | 32.05 31.96 |
32. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 4:07.81 | 628 |
50m: 100m: | 28.36 59.90 | 28.36 31.54 | 150m: 200m: | 1:31.81 2:04.22 | 31.91 32.41 | 250m: 300m: | 2:35.93 3:07.39 | 31.71 31.46 | 350m: 400m: | 3:38.57 4:07.81 | 31.18 29.24 |
33. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 4:08.44 | 623 |
50m: 100m: | 27.44 58.10 | 27.44 30.66 | 150m: 200m: | 1:30.13 2:02.08 | 32.03 31.95 | 250m: 300m: | 2:34.24 3:06.70 | 32.16 32.46 | 350m: 400m: | 3:38.20 4:08.44 | 31.50 30.24 |
34. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 4:08.64 | 622 |
50m: 100m: | 28.72 59.69 | 28.72 30.97 | 150m: 200m: | 1:31.37 2:03.49 | 31.68 32.12 | 250m: 300m: | 2:34.96 3:06.57 | 31.47 31.61 | 350m: 400m: | 3:38.04 4:08.64 | 31.47 30.60 |
35. | Oller Krzysztof | 00 | Kormoran Olsztyn | 4:08.66 | 621 |
50m: 100m: | 28.63 1:00.66 | 28.63 32.03 | 150m: 200m: | 1:32.32 2:04.18 | 31.66 31.86 | 250m: 300m: | 2:35.37 3:07.27 | 31.19 31.90 | 350m: 400m: | 3:38.90 4:08.66 | 31.63 29.76 |
36. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 4:08.68 | 621 |
50m: 100m: | 28.50 59.79 | 28.50 31.29 | 150m: 200m: | 1:31.72 2:04.07 | 31.93 32.35 | 250m: 300m: | 2:35.91 3:07.69 | 31.84 31.78 | 350m: 400m: | 3:38.96 4:08.68 | 31.27 29.72 |
37. | Gąstał Jan | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:09.02 | 619 |
50m: 100m: | 26.61 57.56 | 26.61 30.95 | 150m: 200m: | 1:29.55 2:01.87 | 31.99 32.32 | 250m: 300m: | 2:34.15 3:06.69 | 32.28 32.54 | 350m: 400m: | 3:39.30 4:09.02 | 32.61 29.72 |
38. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 4:09.06 | 618 |
50m: 100m: | 28.77 1:00.25 | 28.77 31.48 | 150m: 200m: | 1:32.06 2:04.03 | 31.81 31.97 | 250m: 300m: | 2:35.47 3:07.08 | 31.44 31.61 | 350m: 400m: | 3:38.83 4:09.06 | 31.75 30.23 |
Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 4:09.06 | 618 |
50m: 100m: | 28.53 59.69 | 28.53 31.16 | 150m: 200m: | 1:31.44 2:03.32 | 31.75 31.88 | 250m: 300m: | 2:34.94 3:06.80 | 31.62 31.86 | 350m: 400m: | 3:38.36 4:09.06 | 31.56 30.70 |
40. | Rytter Igor | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:09.43 | 616 |
50m: 100m: | 28.84 1:00.20 | 28.84 31.36 | 150m: 200m: | 1:32.05 2:03.80 | 31.85 31.75 | 250m: 300m: | 2:35.24 3:07.17 | 31.44 31.93 | 350m: 400m: | 3:38.89 4:09.43 | 31.72 30.54 |
41. | Sieprawski Roch | 03 | Unia Oświęcim | 4:11.64 | 600 |
50m: 100m: | 29.40 1:01.23 | 29.40 31.83 | 150m: 200m: | 1:33.46 2:05.60 | 32.23 32.14 | 250m: 300m: | 2:37.67 3:09.53 | 32.07 31.86 | 350m: 400m: | 3:41.26 4:11.64 | 31.73 30.38 |
42. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:11.94 | 597 |
50m: 100m: | 29.09 1:01.12 | 29.09 32.03 | 150m: 200m: | 1:33.48 2:05.90 | 32.36 32.42 | 250m: 300m: | 2:38.43 3:10.68 | 32.53 32.25 | 350m: 400m: | 3:42.41 4:11.94 | 31.73 29.53 |
43. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 4:12.24 | 595 |
50m: 100m: | 29.12 1:01.22 | 29.12 32.10 | 150m: 200m: | 1:33.14 2:04.70 | 31.92 31.56 | 250m: 300m: | 2:35.58 3:07.17 | 30.88 31.59 | 350m: 400m: | 3:39.50 4:12.24 | 32.33 32.74 |
44. | Woronko Krzysztof | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:12.70 | 592 |
50m: 100m: | 28.54 1:00.42 | 28.54 31.88 | 150m: 200m: | 1:32.55 2:04.43 | 32.13 31.88 | 250m: 300m: | 2:36.23 3:08.46 | 31.80 32.23 | 350m: 400m: | 3:41.17 4:12.70 | 32.71 31.53 |
45. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 4:12.72 | 592 |
50m: 100m: | 28.73 1:01.03 | 28.73 32.30 | 150m: 200m: | 1:33.35 2:05.38 | 32.32 32.03 | 250m: 300m: | 2:37.41 3:09.47 | 32.03 32.06 | 350m: 400m: | 3:41.31 4:12.72 | 31.84 31.41 |
46. | Rozmysłowski Eryk | 02 | GOS Raszyn | 4:12.81 | 591 |
50m: 100m: | 28.37 59.59 | 28.37 31.22 | 150m: 200m: | 1:31.15 2:02.96 | 31.56 31.81 | 250m: 300m: | 2:35.13 3:07.67 | 32.17 32.54 | 350m: 400m: | 3:40.98 4:12.81 | 33.31 31.83 |
47. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:12.98 | 590 |
50m: 100m: | 28.52 59.72 | 28.52 31.20 | 150m: 200m: | 1:31.57 2:04.14 | 31.85 32.57 | 250m: 300m: | 2:36.65 3:09.60 | 32.51 32.95 | 350m: 400m: | 3:42.05 4:12.98 | 32.45 30.93 |
48. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 4:14.01 | 583 |
50m: 100m: | 28.80 1:00.65 | 28.80 31.85 | 150m: 200m: | 1:32.70 2:05.49 | 32.05 32.79 | 250m: 300m: | 2:38.15 3:10.67 | 32.66 32.52 | 350m: 400m: | 3:43.18 4:14.01 | 32.51 30.83 |
49. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:14.12 | 582 |
50m: 100m: | 28.32 59.50 | 28.32 31.18 | 150m: 200m: | 1:31.08 2:03.38 | 31.58 32.30 | 250m: 300m: | 2:35.82 3:08.79 | 32.44 32.97 | 350m: 400m: | 3:41.45 4:14.12 | 32.66 32.67 |
50. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 4:14.17 | 582 |
50m: 100m: | 29.53 1:01.32 | 29.53 31.79 | 150m: 200m: | 1:34.11 2:06.57 | 32.79 32.46 | 250m: 300m: | 2:38.55 3:10.35 | 31.98 31.80 | 350m: 400m: | 3:42.45 4:14.17 | 32.10 31.72 |
51. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 4:14.60 | 579 |
50m: 100m: | 29.06 1:01.21 | 29.06 32.15 | 150m: 200m: | 1:33.64 2:05.87 | 32.43 32.23 | 250m: 300m: | 2:37.89 3:10.87 | 32.02 32.98 | 350m: 400m: | 3:43.79 4:14.60 | 32.92 30.81 |
52. | Mróz Adam | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 4:14.71 | 578 |
50m: 100m: | 28.93 1:00.97 | 28.93 32.04 | 150m: 200m: | 1:33.42 2:06.16 | 32.45 32.74 | 250m: 300m: | 2:38.23 3:11.39 | 32.07 33.16 | 350m: 400m: | 3:43.73 4:14.71 | 32.34 30.98 |
53. | Walczysko Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 4:15.39 | 574 |
50m: 100m: | 29.17 1:00.93 | 29.17 31.76 | 150m: 200m: | 1:33.23 2:05.63 | 32.30 32.40 | 250m: 300m: | 2:37.68 3:10.50 | 32.05 32.82 | 350m: 400m: | 3:43.32 4:15.39 | 32.82 32.07 |
54. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 4:16.22 | 568 |
50m: 100m: | 29.55 1:01.98 | 29.55 32.43 | 150m: 200m: | 1:34.55 2:07.07 | 32.57 32.52 | 250m: 300m: | 2:39.20 3:12.62 | 32.13 33.42 | 350m: 400m: | 3:44.74 4:16.22 | 32.12 31.48 |
55. | Borsuk Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 4:16.35 | 567 |
50m: 100m: | 28.64 1:00.49 | 28.64 31.85 | 150m: 200m: | 1:33.05 2:05.50 | 32.56 32.45 | 250m: 300m: | 2:38.18 3:11.27 | 32.68 33.09 | 350m: 400m: | 3:44.36 4:16.35 | 33.09 31.99 |
56. | Woźny Wiktor | 01 | Shark Rudna | 4:16.91 | 563 |
50m: 100m: | 27.15 58.13 | 27.15 30.98 | 150m: 200m: | 1:30.75 2:03.85 | 32.62 33.10 | 250m: 300m: | 2:37.28 3:11.40 | 33.43 34.12 | 350m: 400m: | 3:44.46 4:16.91 | 33.06 32.45 |
57. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 4:17.01 | 563 |
50m: 100m: | 29.33 1:01.43 | 29.33 32.10 | 150m: 200m: | 1:34.23 2:07.12 | 32.80 32.89 | 250m: 300m: | 2:39.99 3:12.97 | 32.87 32.98 | 350m: 400m: | 3:45.69 4:17.01 | 32.72 31.32 |
58. | Mayerberg Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 4:17.18 | 562 |
50m: 100m: | 29.06 1:00.65 | 29.06 31.59 | 150m: 200m: | 1:32.94 2:05.41 | 32.29 32.47 | 250m: 300m: | 2:37.66 3:10.53 | 32.25 32.87 | 350m: 400m: | 3:43.80 4:17.18 | 33.27 33.38 |
59. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:17.19 | 562 |
50m: 100m: | 28.57 1:00.83 | 28.57 32.26 | 150m: 200m: | 1:33.13 2:06.03 | 32.30 32.90 | 250m: 300m: | 2:39.02 3:12.51 | 32.99 33.49 | 350m: 400m: | 3:45.57 4:17.19 | 33.06 31.62 |
60. | Borzymek Hubert | 02 | UKS 307 Warszawa | 4:17.99 | 556 |
50m: 100m: | 29.24 1:01.20 | 29.24 31.96 | 150m: 200m: | 1:33.93 2:06.66 | 32.73 32.73 | 250m: 300m: | 2:40.05 3:13.25 | 33.39 33.20 | 350m: 400m: | 3:46.58 4:17.99 | 33.33 31.41 |
61. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 4:18.13 | 555 |
50m: 100m: | 28.81 1:00.18 | 28.81 31.37 | 150m: 200m: | 1:32.70 2:05.42 | 32.52 32.72 | 250m: 300m: | 2:38.39 3:11.82 | 32.97 33.43 | 350m: 400m: | 3:45.41 4:18.13 | 33.59 32.72 |
62. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 4:18.49 | 553 |
50m: 100m: | 28.87 1:01.10 | 28.87 32.23 | 150m: 200m: | 1:34.47 2:07.92 | 33.37 33.45 | 250m: 300m: | 2:40.81 3:13.50 | 32.89 32.69 | 350m: 400m: | 3:46.33 4:18.49 | 32.83 32.16 |
63. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:18.93 | 550 |
50m: 100m: | 29.55 1:01.56 | 29.55 32.01 | 150m: 200m: | 1:34.79 2:08.22 | 33.23 33.43 | 250m: 300m: | 2:41.45 3:15.17 | 33.23 33.72 | 350m: 400m: | 3:48.32 4:18.93 | 33.15 30.61 |
64. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:19.55 | 546 |
50m: 100m: | 28.94 1:00.93 | 28.94 31.99 | 150m: 200m: | 1:33.56 2:06.18 | 32.63 32.62 | 250m: 300m: | 2:39.63 3:13.05 | 33.45 33.42 | 350m: 400m: | 3:46.81 4:19.55 | 33.76 32.74 |
65. | Mikoś Dawid | 02 | Trójka Łódź | 4:19.70 | 545 |
50m: 100m: | 29.07 1:01.66 | 29.07 32.59 | 150m: 200m: | 1:34.91 2:08.13 | 33.25 33.22 | 250m: 300m: | 2:41.41 3:15.20 | 33.28 33.79 | 350m: 400m: | 3:48.42 4:19.70 | 33.22 31.28 |
66. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 4:20.21 | 542 |
50m: 100m: | 28.97 1:00.49 | 28.97 31.52 | 150m: 200m: | 1:32.75 2:05.81 | 32.26 33.06 | 250m: 300m: | 2:39.23 3:13.28 | 33.42 34.05 | 350m: 400m: | 3:47.13 4:20.21 | 33.85 33.08 |
67. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 4:20.57 | 540 |
50m: 100m: | 28.96 1:01.36 | 28.96 32.40 | 150m: 200m: | 1:34.58 2:08.21 | 33.22 33.63 | 250m: 300m: | 2:41.80 3:15.54 | 33.59 33.74 | 350m: 400m: | 3:49.41 4:20.57 | 33.87 31.16 |
68. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 4:21.27 | 536 |
50m: 100m: | 29.08 1:01.25 | 29.08 32.17 | 150m: 200m: | 1:34.27 2:07.44 | 33.02 33.17 | 250m: 300m: | 2:41.33 3:15.19 | 33.89 33.86 | 350m: 400m: | 3:48.71 4:21.27 | 33.52 32.56 |
69. | Woźniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 4:22.00 | 531 |
50m: 100m: | 29.74 1:01.91 | 29.74 32.17 | 150m: 200m: | 1:34.58 2:07.27 | 32.67 32.69 | 250m: 300m: | 2:40.27 3:13.59 | 33.00 33.32 | 350m: 400m: | 3:48.09 4:22.00 | 34.50 33.91 |
70. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 4:22.28 | 529 |
50m: 100m: | 29.89 1:02.57 | 29.89 32.68 | 150m: 200m: | 1:35.58 2:08.75 | 33.01 33.17 | 250m: 300m: | 2:41.88 3:15.59 | 33.13 33.71 | 350m: 400m: | 3:49.29 4:22.28 | 33.70 32.99 |
71. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:23.07 | 525 |
50m: 100m: | 29.84 1:02.60 | 29.84 32.76 | 150m: 200m: | 1:35.77 2:09.45 | 33.17 33.68 | 250m: 300m: | 2:42.70 3:16.33 | 33.25 33.63 | 350m: 400m: | 3:49.92 4:23.07 | 33.59 33.15 |
72. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 4:23.69 | 521 |
50m: 100m: | 30.94 1:04.05 | 30.94 33.11 | 150m: 200m: | 1:38.06 2:11.60 | 34.01 33.54 | 250m: 300m: | 2:45.02 3:18.51 | 33.42 33.49 | 350m: 400m: | 3:52.15 4:23.69 | 33.64 31.54 |
73. | Rowiński Aleksander | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:24.57 | 516 |
50m: 100m: | 29.04 1:01.98 | 29.04 32.94 | 150m: 200m: | 1:35.20 2:09.11 | 33.22 33.91 | 250m: 300m: | 2:43.15 3:17.41 | 34.04 34.26 | 350m: 400m: | 3:51.60 4:24.57 | 34.19 32.97 |
74. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 4:24.88 | 514 |
50m: 100m: | 30.21 1:02.84 | 30.21 32.63 | 150m: 200m: | 1:36.43 2:10.39 | 33.59 33.96 | 250m: 300m: | 2:44.08 3:18.32 | 33.69 34.24 | 350m: 400m: | 3:52.36 4:24.88 | 34.04 32.52 |
75. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 4:24.94 | 514 |
50m: 100m: | 29.85 1:02.74 | 29.85 32.89 | 150m: 200m: | 1:36.20 2:10.13 | 33.46 33.93 | 250m: 300m: | 2:43.82 3:17.56 | 33.69 33.74 | 350m: 400m: | 3:52.04 4:24.94 | 34.48 32.90 |
76. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:28.82 | 492 |
50m: 100m: | 29.90 1:03.36 | 29.90 33.46 | 150m: 200m: | 1:37.54 2:11.15 | 34.18 33.61 | 250m: 300m: | 2:45.91 3:21.21 | 34.76 35.30 | 350m: 400m: | 3:55.92 4:28.82 | 34.71 32.90 |
77. | Chomiczewski Michał | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:33.72 | 466 |
50m: 100m: | 30.17 1:04.43 | 30.17 34.26 | 150m: 200m: | 1:39.71 2:15.63 | 35.28 35.92 | 250m: 300m: | 2:50.33 3:25.40 | 34.70 35.07 | 350m: 400m: | 4:00.50 4:33.72 | 35.10 33.22 |
78. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:34.66 | 461 |
50m: 100m: | 30.87 1:04.72 | 30.87 33.85 | 150m: 200m: | 1:40.17 2:15.77 | 35.45 35.60 | 250m: 300m: | 2:51.02 3:26.51 | 35.25 35.49 | 350m: 400m: | 4:01.25 4:34.66 | 34.74 33.41 |
79. | Lisik Kacper | 03 | Shark Rudna | 4:35.04 | 459 |
50m: 100m: | 29.68 1:02.83 | 29.68 33.15 | 150m: 200m: | 1:37.47 2:13.35 | 34.64 35.88 | 250m: 300m: | 2:48.18 3:24.01 | 34.83 35.83 | 350m: 400m: | 4:00.06 4:35.04 | 36.05 34.98 |
80. | Cierpiał Wiktor | 04 | Unia Oświęcim | 4:35.55 | 457 |
50m: 100m: | 31.24 1:05.72 | 31.24 34.48 | 150m: 200m: | 1:40.09 2:14.63 | 34.37 34.54 | 250m: 300m: | 2:49.67 3:24.91 | 35.04 35.24 | 350m: 400m: | 4:00.53 4:35.55 | 35.62 35.02 |
81. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:36.45 | 452 |
50m: 100m: | 31.41 1:06.10 | 31.41 34.69 | 150m: 200m: | 1:40.96 2:16.34 | 34.86 35.38 | 250m: 300m: | 2:51.55 3:26.83 | 35.21 35.28 | 350m: 400m: | 4:02.07 4:36.45 | 35.24 34.38 |
82. | Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 4:50.12 | 391 |
50m: 100m: | 30.60 1:06.04 | 30.60 35.44 | 150m: 200m: | 1:42.53 2:20.33 | 36.49 37.80 | 250m: 300m: | 2:58.50 3:37.18 | 38.17 38.68 | 350m: 400m: | 4:15.14 4:50.12 | 37.96 34.98 |
83. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 4:51.03 | 387 |
50m: 100m: | 32.82 1:09.42 | 32.82 36.60 | 150m: 200m: | 1:46.40 2:23.48 | 36.98 37.08 | 250m: 300m: | 3:00.68 3:38.00 | 37.20 37.32 | 350m: 400m: | 4:15.89 4:51.03 | 37.89 35.14 |
84. | Boba Arkadiusz | 04 | Unia Oświęcim | 4:51.85 | 384 |
50m: 100m: | 34.27 1:12.42 | 34.27 38.15 | 150m: 200m: | 1:49.81 2:28.07 | 37.39 38.26 | 250m: 300m: | 3:05.72 3:43.46 | 37.65 37.74 | 350m: 400m: | 4:20.09 4:51.85 | 36.63 31.76 |
85. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 4:58.58 | 359 |
50m: 100m: | 34.78 1:13.11 | 34.78 38.33 | 150m: 200m: | 1:51.27 2:29.64 | 38.16 38.37 | 250m: 300m: | 3:07.59 3:45.81 | 37.95 38.22 | 350m: 400m: | 4:23.69 4:58.58 | 37.88 34.89 |
86. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 4:59.14 | 357 |
50m: 100m: | 34.10 1:12.04 | 34.10 37.94 | 150m: 200m: | 1:49.93 2:28.34 | 37.89 38.41 | 250m: 300m: | 3:07.01 3:45.05 | 38.67 38.04 | 350m: 400m: | 4:22.79 4:59.14 | 37.74 36.35 |
87. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 4:59.82 | 354 |
50m: 100m: | 33.09 1:10.87 | 33.09 37.78 | 150m: 200m: | 1:50.33 2:29.13 | 39.46 38.80 | 250m: 300m: | 3:08.19 3:45.43 | 39.06 37.24 | 350m: 400m: | 4:23.83 4:59.82 | 38.40 35.99 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |