Arena Swim Test Szukamy Talentów Kraków, 17/3/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Andrzejewski Aleksander | 10 | 04506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||
Bielecka Otylia | 06 | 04506 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | NT NT |
|||||
Bielecki Dymitr | 05 | 04506 | 100m dowolny (19) 100m zmienny (25) | NT NT |
|||||
Chmielewska Nina | 12 | 04506 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (1) | NT NT |
|||||
Chrząszcz Matylda | 09 | 04506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Chudzik Alicja | 10 | 04506 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Ciapała Jarosław | 03 | 04506 | 100m dowolny (19) 100m zmienny (25) | NT NT |
|||||
Derwisz Piotr | 06 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (23) | NT NT |
|||||
Goc Jan | 07 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | 49.43 NT |
|||||
Górak Łukasz | 06 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | 52.60 NT |
|||||
Górowski Piotr | 06 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (23) | NT NT |
|||||
Kadula Kacper | 09 | 04506 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | 42.00 NT |
|||||
Kafara Konrad | 06 | 04506 | 50m klasyczny (21) 50m motylkowy (23) | NT NT |
|||||
Kafara Łukasz | 03 | 04506 | 100m dowolny (19) 100m zmienny (25) | NT NT |
|||||
Kot Krzyszfot | 03 | 04506 | 100m dowolny (19) 100m zmienny (25) | NT NT |
|||||
Kościński Kajetan | 06 | 04506 | 50m klasyczny (21) 50m motylkowy (23) | NT NT |
|||||
Kraj Małgorzata | 03 | 04506 | 100m dowolny (18) 100m zmienny (24) | NT NT |
|||||
Kraj Michał | 01 | 04506 | 100m dowolny (19) 100m zmienny (25) | NT NT |
|||||
Kumela Jerzy | 07 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (23) | NT NT |
|||||
Kusy Miłosz | 06 | 04506 | 50m klasyczny (21) 50m motylkowy (23) | NT NT |
|||||
Mazur Mikołaj | 05 | 04506 | 100m dowolny (19) 100m zmienny (25) | NT NT |
|||||
Nocoń Milena | 07 | 04506 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Orkisz Jan | 05 | 04506 | 100m dowolny (19) 100m zmienny (25) | NT NT |
|||||
Pietrzyk Antoni | 07 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Pietrzyk Maja | 09 | 04506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Pilch Ernest | 09 | 04506 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | 1:15.40 58.05 |
|||||
Proc Wiktor | 05 | 04506 | 100m dowolny (19) 100m zmienny (25) | NT NT |
|||||
Pudełko Katarzyna | 10 | 04506 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Rosół Bartosz | 07 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (23) | NT NT |
|||||
Rosół Martyna | 09 | 04506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Ryszka Maja | 10 | 04506 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Sobota Adrianna | 03 | 04506 | 100m dowolny (18) 100m zmienny (24) | NT NT |
|||||
Swatek Amelia | 09 | 04506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Swałdek Adrian | 10 | 04506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 20.40 22.69 |
|||||
Wielgus Krzysztof | 03 | 04506 | 100m dowolny (19) 100m zmienny (25) | NT NT |
|||||
Wielgus Michał | 05 | 04506 | 100m dowolny (19) 100m zmienny (25) | NT NT |
|||||
Wielgus Wojciech | 08 | 04506 | 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Wolfinger Aleksander | 06 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Wójs Brunon | 08 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | 58.87 NT |
|||||
Wójtowicz Jakub | 11 | 04506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Śmiałek Laura | 08 | 04506 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) | NT NT |
SP Swim Test Kraków 6 | 04506 | 4 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Ryszka Maja Pudełko Katarzyna | 10 10 | Chudzik Alicja Pilch Ernest | 10 09 |
SP Swim Test Kraków 7 | 04506 | 4 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Swatek Amelia Swałdek Adrian | 09 10 | Andrzejewski Aleksander Kadula Kacper | 10 09 |
SP Swim Test Kraków 1 | 04506 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 16 lat i starsi | NT |
Kot Krzyszfot Kraj Małgorzata | 03 03 | Kraj Michał Rosół Bartosz | 01 07 |
SP Swim Test Kraków 2 | 04506 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 16 lat i starsi | NT |
Kafara Konrad Kafara Łukasz | 06 03 | Bielecka Otylia Bielecki Dymitr | 06 05 |
SP Swim Test Kraków 3 | 04506 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 16 lat i starsi | NT |
Wolfinger Aleksander Sobota Adrianna | 06 03 | Proc Wiktor Pietrzyk Antoni | 05 07 |
SP Swim Test Kraków 4 | 04506 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 16 lat i starsi | NT |
Wielgus Krzysztof Wielgus Michał | 03 05 | Wielgus Wojciech Chrząszcz Matylda | 08 09 |
SP Swim Test Kraków 5 | 04506 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 11 - 15 lat | NT |
Kusy Miłosz Mazur Mikołaj | 06 05 | Nocoń Milena Kościński Kajetan | 07 06 |
SP Swim Test Kraków 8 | 04506 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 16 lat i starsi | NT |
Górowski Piotr Śmiałek Laura | 06 08 | Ciapała Jarosław Derwisz Piotr | 03 06 |
Sekcja SWIM TEST 9 | 04506 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 11 - 15 lat | NT |
Kumela Jerzy Rosół Martyna | 07 09 | Orkisz Jan Pietrzyk Maja | 05 09 |
Bała Oskar | 07 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | 42.50 55.00 | |||||
Dorociak Franciszek | 10 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 21.50 24.50 |
|||||
Dorociak Natalia | 12 | SAKRA | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (1) | 40.00 34.00 |
|||||
Drzniewicz Maja | 08 | SAKRA | 50m dowolny (16) | 48.50 | |||||
Dudek Mateusz | 07 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | 42.00 55.00 |
|||||
Fryc Marianna | 09 | SAKRA | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | 46.00 48.00 |
|||||
Gawlik Maja | 09 | SAKRA | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | 45.00 47.50 |
|||||
Kotleszka Bartek | 09 | SAKRA | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | 55.00 55.00 |
|||||
Krochmal Filip | 10 | SAKRA | 25m dowolny (10) | 38.00 | |||||
Li- Woźniak Dawid | 08 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | 38.50 50.00 |
|||||
Li- Woźniak Oskar | 12 | SAKRA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (2) | 40.00 29.00 |
|||||
Lutomska Klara | 09 | SAKRA | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | 49.00 52.00 |
|||||
Mirek Szymon | 10 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 19.50 24.00 |
|||||
Oullette Charlotte | 10 | SAKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 23.00 24.50 |
|||||
Pokorski Jakub | 07 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | 38.00 50.00 |
|||||
Pokorski Leon | 13 | SAKRA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (2) | NT 50.00 |
|||||
Strzyżewska Aleksandra | 09 | SAKRA | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | 46.00 48.50 |
|||||
Strzyżewska Nina | 11 | SAKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 22.00 24.50 |
|||||
Szafrańska Martyna | 08 | SAKRA | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | 46.00 49.50 |
|||||
Szostak Wiktoria | 08 | SAKRA | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) | 49.00 51.00 |
|||||
Uszko Ania | 10 | SAKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 25.00 28.00 |
|||||
Uszko Ksawery | 12 | SAKRA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (2) | 44.00 44.00 |
|||||
Waktor Michał | 12 | SAKRA | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (2) | NT 48.00 |
|||||
Waktor Zofia | 08 | SAKRA | 50m grzbietowy (14) | 45.00 | |||||
Wierzbicka Lena | 10 | SAKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 22.50 24.00 |
|||||
Wojasiński Franciszek | 11 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 27.52 23.50 |
|||||
Zapała Maksymilian | 06 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (23) | 41.00 49.00 |
Swim Academy Kraków 1 | SAKRA | 4 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 1:30.00 |
Dorociak Franciszek Mirek Szymon | 10 10 | Strzyżewska Aleksandra Lutomska Klara | 09 09 |
Swim Academy Kraków 2 | SAKRA | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 11 - 15 lat | 2:55.00 |
Dudek Mateusz Li- Woźniak Dawid | 07 08 | Szafrańska Martyna Pokorski Jakub | 08 07 |
Pawłowocz Jan | 09 | SWKRA | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | NT NT | |||||
Pudełko Magdalena | 07 | SWKRA | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Swatek Mikołaj | 11 | SWKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Walczak Ewa | 10 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Wolfinger Kaja | 10 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
Adamczuk Agata | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 26.22 23.88 | |||||
Baklarz Bartłomiej | 09 | 03606 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | NT 50.64 |
|||||
Baranowska Maria | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 19.19 23.67 |
|||||
Białek Igor | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 44.74 37.58 |
|||||
Bielecka Laila | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 29.06 28.90 |
|||||
Bodzoń Mia | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 25.98 27.14 |
|||||
Bucci Leonardo | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:10.56 55.13 |
|||||
Bugajski Michał | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 27.41 28.60 |
|||||
Bułacz Antoni | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:20.34 1:15.06 |
|||||
Caba Barbara | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 36.91 39.31 |
|||||
Caba Julian | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 40.82 30.50 |
|||||
Cebula Monika | 09 | 03606 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | 48.36 NT |
|||||
Chmielowski Piotr | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 28.17 24.50 |
|||||
Chowaniec-Sieniawski Szymon | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 22.80 25.02 |
|||||
Dejana Laura | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 24.90 25.85 |
|||||
Dudek Mikołaj | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 24.12 24.94 |
|||||
Dygulska Julia | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 22.26 26.44 |
|||||
Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 21.88 23.17 |
|||||
Gawron Zuzanna | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 1:25.58 1:06.77 |
|||||
Gawroński Krystian | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Gałuszka Karolina | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 1:18.13 1:01.37 |
|||||
Golonek Amelia | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 27.00 27.67 |
|||||
Grochola Kamil | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 42.96 37.50 |
|||||
Gubała Eryk | 09 | 03606 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | 45.80 NT |
|||||
Góra Damian | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:10.35 1:10.48 |
|||||
Głogowski Kuba | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 28.21 27.08 |
|||||
Hajduga Ksawery | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:16.37 1:03.16 |
|||||
Jurkowski Jan | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 29.35 29.64 |
|||||
Kapera Maksymilian | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 30.55 28.35 |
|||||
Knych-Góra Kacper | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:03.67 42.63 |
|||||
Koczwara Natalia | 08 | 03606 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||
Korycińska Kaja | 09 | 03606 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | 43.46 NT |
|||||
Kotynia Juliusz | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 21.30 23.23 |
|||||
Kruszewski Tytus | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 47.64 44.50 |
|||||
Kubis Gabriela | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 19.58 22.49 |
|||||
Kubowicz Maciej | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 49.07 46.96 |
|||||
Lew Milena | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 22.73 22.04 |
|||||
Majerski Paweł | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 21.37 24.78 |
|||||
Mietelska Kamila | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 32.52 32.54 |
|||||
Miętus Patrycija | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 26.17 27.89 |
|||||
Moskal Tomasz | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 41.92 30.64 |
|||||
Nowacka Emilia | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 18.38 20.68 |
|||||
Nowak Dawid | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:05.35 54.03 |
|||||
Nowak Witold | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 30.65 29.81 |
|||||
Otrysko Marek | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 41.85 34.53 |
|||||
Owsianka Szymon | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:02.54 1:12.08 |
|||||
Paluch Borys | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 52.66 39.67 |
|||||
Patro Michał | 09 | 03606 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | 46.69 NT |
|||||
Pieczara Mateusz | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 41.17 35.44 |
|||||
Piskorz Makary | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 38.30 46.00 |
|||||
Pitala Oliwia | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 1:00.82 1:04.59 |
|||||
Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Rachwał Olga | 10 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 19.29 22.79 |
|||||
Rolnicka Milena | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 40.98 34.76 |
|||||
Rosińska Nina | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 44.15 47.01 |
|||||
Rusek Konrad | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 58.41 50.97 |
|||||
Róg Filip | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:00.42 49.49 |
|||||
Sakłak Michał | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 20.55 22.50 |
|||||
Sikora Piotr | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:02.46 52.51 |
|||||
Siwior Filip | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 21.91 22.98 |
|||||
Siąkała Adam | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 28.66 27.82 |
|||||
Stankiewicz Julia | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 47.38 47.11 |
|||||
Staszkiewicz Michał | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:10.06 56.49 |
|||||
Strug Igor | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 30.81 29.42 |
|||||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 16.42 19.74 |
|||||
Szymczak Karolina | 09 | 03606 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | 58.13 56.06 |
|||||
Słaboń Stanisław | 09 | 03606 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | 48.94 51.01 |
|||||
Tatarczyński Edmund | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 25.09 26.78 |
|||||
Timmermans Krystian | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 22.43 26.85 |
|||||
Toboła Antoni | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 20.30 22.64 |
|||||
Tracz Kaja | 09 | 03606 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | 51.17 54.05 |
|||||
Turchan Antonia | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 33.53 28.10 |
|||||
Turchan Emilia | 09 | 03606 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | 48.14 NT |
|||||
Urbuś Wojciech | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:13.50 1:05.74 |
|||||
Werner Aleksandra | 12 | 03606 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (1) | 26.46 26.59 |
|||||
Wolnicki Franciszek | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 27.78 28.57 |
|||||
Zajączkowska Nina | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 1:30.00 40.78 |
|||||
Zięba Bartek | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 24.51 22.56 |
|||||
Zięba Jacek | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 33.05 32.21 |
|||||
Zięba Oskar | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 51.38 53.09 |
|||||
Ziębiński Bruno | 09 | 03606 | 50m dowolny (12) | 1:01.08 | |||||
Łętocha Norbert | 09 | 03606 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Ślusarczyk Jan | 10 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 24.30 25.58 |
|||||
Żubrowski Bernard | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 42.73 32.98 |
Galicja 2 | 03606 | 4 x 25m dowolny (13) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | NT |
Galicja 2 | 03606 | 4 x 25m dowolny (13) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | NT |
Galicja 3 | 03606 | 4 x 25m dowolny (13) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |