Arena Swim Test Szukamy Talentów Kraków, 17/3/2019 |
1 - Arena Swim Test Szukamy Talentów I | 17/3/2019 - 9:15 |
Konkurencja 1 17/3/2019 - 9:15 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 9:15 |
2 3 4 | Chmielewska Nina Werner Aleksandra Dorociak Natalia | 12 12 12 | SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków | 06 06 06 | NT 26.59 34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/3/2019 - 9:17 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 9:17 |
2 3 4 5 | Waktor Michał Li- Woźniak Oskar Uszko Ksawery Pokorski Leon | 12 12 12 13 | Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków | 06 06 06 06 | 48.00 29.00 44.00 50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/3/2019 - 9:18 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:18 |
2 3 4 | Pudełko Katarzyna Chudzik Alicja Wolfinger Kaja | 10 10 10 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:21 |
2 3 4 5 | Ryszka Maja Pitala Oliwia Gawron Zuzanna Walczak Ewa | 10 11 11 10 | SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT 1:04.59 1:06.77 NT |
Seria 3 z 6, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 | Stankiewicz Julia Zajączkowska Nina Rolnicka Milena Caba Barbara Rosińska Nina Gałuszka Karolina | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.11 40.78 34.76 39.31 47.01 1:01.37 |
Seria 4 z 6, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 | Bielecka Laila Uszko Ania Golonek Amelia Miętus Patrycija Turchan Antonia Mietelska Kamila | 10 10 10 10 11 10 | SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.90 28.00 27.67 27.89 28.10 32.54 |
Seria 5 z 6, 9:27 |
1 2 3 4 5 6 | Dygulska Julia Oullette Charlotte Wierzbicka Lena Strzyżewska Nina Dejana Laura Bodzoń Mia | 10 10 10 11 11 10 | SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.44 24.50 24.00 24.50 25.85 27.14 |
Seria 6 z 6, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 | Baranowska Maria Kubis Gabriela Nowacka Emilia Lew Milena Rachwał Olga Adamczuk Agata | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 23.67 22.49 20.68 22.04 22.79 23.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/3/2019 - 9:29 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 9:29 |
2 3 4 | Swatek Mikołaj Gawroński Krystian Andrzejewski Aleksander | 11 11 10 | Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 9:32 |
1 2 3 4 5 | Pomorski-Różyk Seweryn Bułacz Antoni Góra Damian Owsianka Szymon Wójtowicz Jakub | 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 1:15.06 1:10.48 1:12.08 NT |
Seria 3 z 10, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 | Hajduga Ksawery Bucci Leonardo Zięba Oskar Nowak Dawid Staszkiewicz Michał Urbuś Wojciech | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:03.16 55.13 53.09 54.03 56.49 1:05.74 |
Seria 4 z 10, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 | Rusek Konrad Kubowicz Maciej Kruszewski Tytus Piskorz Makary Róg Filip Sikora Piotr | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 50.97 46.96 44.50 46.00 49.49 52.51 |
Seria 5 z 10, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 | Paluch Borys Grochola Kamil Otrysko Marek Pieczara Mateusz Białek Igor Knych-Góra Kacper | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.67 37.50 34.53 35.44 37.58 42.63 |
Seria 6 z 10, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Zięba Jacek Caba Julian Jurkowski Jan Nowak Witold Moskal Tomasz Żubrowski Bernard | 10 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.21 30.50 29.64 29.81 30.64 32.98 |
Seria 7 z 10, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Bugajski Michał Kapera Maksymilian Głogowski Kuba Siąkała Adam Wolnicki Franciszek Strug Igor | 11 10 10 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.60 28.35 27.08 27.82 28.57 29.42 |
Seria 8 z 10, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 | Tatarczyński Edmund Chowaniec-Sieniawski Szymon Majerski Paweł Dudek Mikołaj Ślusarczyk Jan Timmermans Krystian | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.78 25.02 24.78 24.94 25.58 26.85 |
Seria 9 z 10, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 | Dorociak Franciszek Wojasiński Franciszek Frączek-Burkacki Franciszek Kotynia Juliusz Mirek Szymon Chmielowski Piotr | 10 11 10 10 10 10 | Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.50 23.50 23.17 23.23 24.00 24.50 |
Seria 10 z 10, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 | Swałdek Adrian Zięba Bartek Szymacha Aleksy Sakłak Michał Toboła Antoni Siwior Filip | 10 10 10 10 10 10 | SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.69 22.56 19.74 22.50 22.64 22.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/3/2019 - 9:48 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:48 |
2 3 4 | Cebula Monika Turchan Emilia Rosół Martyna | 09 09 09 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 9:50 |
2 3 4 5 | Pietrzyk Maja Chrząszcz Matylda Korycińska Kaja Swatek Amelia | 09 09 09 09 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Tracz Kaja Strzyżewska Aleksandra Gawlik Maja Fryc Marianna Lutomska Klara Szymczak Karolina | 09 09 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 54.05 48.50 47.50 48.00 52.00 56.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/3/2019 - 9:54 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:54 |
2 3 4 | Łętocha Norbert Kadula Kacper Patro Michał | 09 09 09 | SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 | Gubała Eryk Kotleszka Bartek Baklarz Bartłomiej Słaboń Stanisław Pilch Ernest Pawłowocz Jan | 09 09 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 55.00 50.64 51.01 58.05 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/3/2019 - 9:58 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 9:58 |
2 3 4 | Chmielewska Nina Werner Aleksandra Dorociak Natalia | 12 12 12 | SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków | 06 06 06 | NT 26.46 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/3/2019 - 9:59 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 9:59 |
2 3 4 5 | Pokorski Leon Li- Woźniak Oskar Uszko Ksawery Waktor Michał | 13 12 12 12 | Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków | 06 06 06 06 | NT 40.00 44.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/3/2019 - 10:01 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:01 |
2 3 4 | Wolfinger Kaja Walczak Ewa Ryszka Maja | 10 10 10 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:04 |
2 3 4 5 | Chudzik Alicja Gawron Zuzanna Zajączkowska Nina Pudełko Katarzyna | 10 11 11 10 | SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT 1:25.58 1:30.00 NT |
Seria 3 z 6, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 | Pitala Oliwia Rosińska Nina Caba Barbara Rolnicka Milena Stankiewicz Julia Gałuszka Karolina | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:00.82 44.15 36.91 40.98 47.38 1:18.13 |
Seria 4 z 6, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Mietelska Kamila Golonek Amelia Miętus Patrycija Adamczuk Agata Bielecka Laila Turchan Antonia | 10 10 10 10 10 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.52 27.00 26.17 26.22 29.06 33.53 |
Seria 5 z 6, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Uszko Ania Oullette Charlotte Wierzbicka Lena Lew Milena Dejana Laura Bodzoń Mia | 10 10 10 10 11 10 | Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 23.00 22.50 22.73 24.90 25.98 |
Seria 6 z 6, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Strzyżewska Nina Rachwał Olga Nowacka Emilia Baranowska Maria Kubis Gabriela Dygulska Julia | 11 10 10 10 10 10 | Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.00 19.29 18.38 19.19 19.58 22.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/3/2019 - 10:13 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 10:13 |
2 3 4 | Gawroński Krystian Wójtowicz Jakub Swatek Mikołaj | 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Andrzejewski Aleksander Hajduga Ksawery Bucci Leonardo Urbuś Wojciech Bułacz Antoni Pomorski-Różyk Seweryn | 10 11 11 11 11 11 | SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:16.37 1:10.56 1:13.50 1:20.34 NT |
Seria 3 z 10, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Staszkiewicz Michał Knych-Góra Kacper Sikora Piotr Owsianka Szymon Nowak Dawid Góra Damian | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:10.06 1:03.67 1:02.46 1:02.54 1:05.35 1:10.35 |
Seria 4 z 10, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Rusek Konrad Zięba Oskar Kruszewski Tytus Kubowicz Maciej Paluch Borys Róg Filip | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 58.41 51.38 47.64 49.07 52.66 1:00.42 |
Seria 5 z 10, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 | Grochola Kamil Moskal Tomasz Pieczara Mateusz Otrysko Marek Żubrowski Bernard Białek Igor | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.96 41.92 41.17 41.85 42.73 44.74 |
Seria 6 z 10, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Piskorz Makary Zięba Jacek Nowak Witold Strug Igor Krochmal Filip Caba Julian | 11 10 11 11 10 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.30 33.05 30.65 30.81 38.00 40.82 |
Seria 7 z 10, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Jurkowski Jan Głogowski Kuba Wolnicki Franciszek Chmielowski Piotr Siąkała Adam Kapera Maksymilian | 11 10 11 10 11 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 29.35 28.21 27.78 28.17 28.66 30.55 |
Seria 8 z 10, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Bugajski Michał Zięba Bartek Dudek Mikołaj Ślusarczyk Jan Tatarczyński Edmund Wojasiński Franciszek | 11 10 10 10 10 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.41 24.51 24.12 24.30 25.09 27.52 |
Seria 9 z 10, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Timmermans Krystian Frączek-Burkacki Franciszek Majerski Paweł Dorociak Franciszek Siwior Filip Chowaniec-Sieniawski Szymon | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.43 21.88 21.37 21.50 21.91 22.80 |
Seria 10 z 10, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 | Sakłak Michał Toboła Antoni Szymacha Aleksy Mirek Szymon Swałdek Adrian Kotynia Juliusz | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 20.55 20.30 16.42 19.50 20.40 21.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/3/2019 - 10:31 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:31 |
2 3 4 | Chrząszcz Matylda Pietrzyk Maja Swatek Amelia | 09 09 09 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:33 |
2 3 4 5 | Szymczak Karolina Lutomska Klara Tracz Kaja Rosół Martyna | 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | 58.13 49.00 51.17 NT |
Seria 3 z 3, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Turchan Emilia Fryc Marianna Korycińska Kaja Gawlik Maja Strzyżewska Aleksandra Cebula Monika | 09 09 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.14 46.00 43.46 45.00 46.00 48.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/3/2019 - 10:36 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:36 |
2 3 4 5 | Baklarz Bartłomiej Pilch Ernest Łętocha Norbert Pawłowocz Jan | 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT 1:15.40 NT NT |
Seria 2 z 2, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Kotleszka Bartek Patro Michał Kadula Kacper Gubała Eryk Słaboń Stanisław Ziębiński Bruno | 09 09 09 09 09 09 | Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków SP Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 55.00 46.69 42.00 45.80 48.94 1:01.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 17/3/2019 - 10:41 | 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 10:41 |
1 | Galicja 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
2 | Galicja 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
3 | Swim Academy Kraków 1 | Swim Academy Kraków | 06 | 1:30.00 |
Dorociak Franciszek, Mirek Szymon, Strzyżewska Aleksandra, Lutomska Klara |
4 | SP Swim Test Kraków 6 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
Ryszka Maja, Pudełko Katarzyna, Chudzik Alicja, Pilch Ernest |
5 | Galicja 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
6 | SP Swim Test Kraków 7 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
Swatek Amelia, Swałdek Adrian, Andrzejewski Aleksander, Kadula Kacper |
<< TOP >> |
2 - Arena Swim Test Szukamy Talentów II | 17/3/2019 - 11:00 |
Konkurencja 14 17/3/2019 - 11:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:00 |
2 3 4 5 | Koczwara Natalia Waktor Zofia Szostak Wiktoria Śmiałek Laura | 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT 45.00 51.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 17/3/2019 - 11:02 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:02 |
3 | Wielgus Wojciech | 08 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 17/3/2019 - 11:03 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:03 |
2 3 4 | Nocoń Milena Bielecka Otylia Śmiałek Laura | 07 06 08 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 11:05 |
1 2 3 4 5 | Pudełko Magdalena Szostak Wiktoria Szafrańska Martyna Drzniewicz Maja Koczwara Natalia | 07 08 08 08 08 | Swim Test Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 49.00 46.00 48.50 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 17/3/2019 - 11:06 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:06 |
2 3 4 | Wolfinger Aleksander Kumela Jerzy Górowski Piotr | 06 07 06 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 11:08 |
1 2 3 4 5 | Pietrzyk Antoni Rosół Bartosz Górak Łukasz Wójs Brunon Derwisz Piotr | 07 07 06 08 06 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 52.60 58.87 NT |
Seria 3 z 3, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Bała Oskar Zapała Maksymilian Pokorski Jakub Li- Woźniak Dawid Dudek Mateusz Goc Jan | 07 06 07 08 07 07 | Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.50 41.00 38.00 38.50 42.00 49.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 17/3/2019 - 11:12 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:12 |
3 4 | Kraj Małgorzata Sobota Adrianna | 03 03 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 | NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 17/3/2019 - 11:13 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:13 |
2 3 4 5 | Wielgus Michał Wielgus Krzysztof Kafara Łukasz Proc Wiktor | 05 03 03 05 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Bielecki Dymitr Mazur Mikołaj Ciapała Jarosław Kraj Michał Kot Krzyszfot Orkisz Jan | 05 05 03 01 03 05 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 17/3/2019 - 11:17 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:17 |
2 3 4 | Pudełko Magdalena Szafrańska Martyna Nocoń Milena | 07 08 07 | Swim Test Kraków Swim Academy Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT 49.50 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 17/3/2019 - 11:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:19 |
2 3 4 | Wójs Brunon Wielgus Wojciech Kusy Miłosz | 08 08 06 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 11:20 |
2 3 4 5 | Górak Łukasz Kościński Kajetan Goc Jan Pietrzyk Antoni | 06 06 07 07 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 | Kafara Konrad Dudek Mateusz Li- Woźniak Dawid Pokorski Jakub Bała Oskar Wolfinger Aleksander | 06 07 08 07 07 06 | SP Swim Test Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 55.00 50.00 50.00 55.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 17/3/2019 - 11:24 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:24 |
3 | Bielecka Otylia | 06 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 17/3/2019 - 11:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:25 |
2 3 4 | Rosół Bartosz Górowski Piotr Kościński Kajetan | 07 06 06 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 11:27 |
1 2 3 4 5 | Kafara Konrad Kumela Jerzy Zapała Maksymilian Derwisz Piotr Kusy Miłosz | 06 07 06 06 06 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków Swim Academy Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 49.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 17/3/2019 - 11:28 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:28 |
3 4 | Sobota Adrianna Kraj Małgorzata | 03 03 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 | NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 17/3/2019 - 11:29 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:29 |
2 3 4 5 | Kafara Łukasz Mazur Mikołaj Ciapała Jarosław Wielgus Krzysztof | 03 05 03 03 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Orkisz Jan Proc Wiktor Kot Krzyszfot Kraj Michał Wielgus Michał Bielecki Dymitr | 05 05 03 01 05 05 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17/3/2019 - 11:31 | 4 x 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 11:31 |
2 | SP Swim Test Kraków 4 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
Wielgus Krzysztof, Wielgus Michał, Wielgus Wojciech, Chrząszcz Matylda |
3 | SP Swim Test Kraków 1 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kot Krzyszfot, Kraj Małgorzata, Kraj Michał, Rosół Bartosz |
4 | Sekcja SWIM TEST 9 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kumela Jerzy, Rosół Martyna, Orkisz Jan, Pietrzyk Maja |
Seria 2 z 2, 11:35 |
1 | SP Swim Test Kraków 8 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
Górowski Piotr, Śmiałek Laura, Ciapała Jarosław, Derwisz Piotr |
2 | SP Swim Test Kraków 3 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
Wolfinger Aleksander, Sobota Adrianna, Proc Wiktor, Pietrzyk Antoni |
3 | Swim Academy Kraków 2 | Swim Academy Kraków | 06 | 2:55.00 |
Dudek Mateusz, Li- Woźniak Dawid, Szafrańska Martyna, Pokorski Jakub |
4 | SP Swim Test Kraków 2 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kafara Konrad, Kafara Łukasz, Bielecka Otylia, Bielecki Dymitr |
5 | SP Swim Test Kraków 5 | SP Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kusy Miłosz, Mazur Mikołaj, Nocoń Milena, Kościński Kajetan |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |