Arena Swim Test Szukamy Talentów Kraków, 17/3/2019 |
1 - Arena Swim Test Szukamy Talentów I | 17/3/2019 - 9:15 |
Konkurencja 1 17/3/2019 - 9:15 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 26.79 | ||||
2. | Chmielewska Nina | 12 | SP Swim Test Kraków | 32.06 | ||||
3. | Dorociak Natalia | 12 | Swim Academy Kraków | 34.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/3/2019 - 9:17 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Li- Woźniak Oskar | 12 | Swim Academy Kraków | 27.35 | ||||
2. | Uszko Ksawery | 12 | Swim Academy Kraków | 38.02 | ||||
3. | Waktor Michał | 12 | Swim Academy Kraków | 42.10 | ||||
4. | Pokorski Leon | 13 | Swim Academy Kraków | 51.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/3/2019 - 9:18 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 24.55 | ||||
2. | Strzyżewska Nina | 11 | Swim Academy Kraków | 24.79 | ||||
3. | Caba Barbara | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.59 | ||||
4. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 28.05 | ||||
5. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 29.94 | ||||
6. | Gawron Zuzanna | 11 | SMS Galicja Kraków | 29.96 | ||||
7. | Rosińska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 31.08 | ||||
8. | Zajączkowska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 33.32 | ||||
9. | Pitala Oliwia | 11 | SMS Galicja Kraków | 38.36 | ||||
10. | Gałuszka Karolina | 11 | SMS Galicja Kraków | 39.44 | ||||
11. | Stankiewicz Julia | 11 | SMS Galicja Kraków | 39.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/3/2019 - 9:18 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.19 | ||||
2. | Lew Milena | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.33 | ||||
3. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.37 | ||||
4. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.21 | ||||
5. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.88 | ||||
6. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.18 | ||||
7. | Miętus Patrycija | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.91 | ||||
8. | Adamczuk Agata | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.03 | ||||
9. | Wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Kraków | 25.17 | ||||
10. | Golonek Amelia | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.42 | ||||
11. | Oullette Charlotte | 10 | Swim Academy Kraków | 25.68 | ||||
12. | Pudełko Katarzyna | 10 | SP Swim Test Kraków | 25.90 | ||||
13. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 26.02 | ||||
14. | Bielecka Laila | 10 | SMS Galicja Kraków | 26.92 | ||||
15. | Wolfinger Kaja | 10 | Swim Test Kraków | 27.07 | ||||
16. | Chudzik Alicja | 10 | SP Swim Test Kraków | 27.22 | ||||
17. | Uszko Ania | 10 | Swim Academy Kraków | 31.43 | ||||
18. | Walczak Ewa | 10 | Swim Test Kraków | 31.65 | ||||
19. | Mietelska Kamila | 10 | SMS Galicja Kraków | 33.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/3/2019 - 9:29 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.21 | ||||
2. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.99 | ||||
3. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.51 | ||||
4. | Pieczara Mateusz | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.85 | ||||
5. | Strug Igor | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.89 | ||||
6. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.09 | ||||
7. | Swatek Mikołaj | 11 | Swim Test Kraków | 27.37 | ||||
8. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.53 | ||||
9. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.58 | ||||
10. | Wojasiński Franciszek | 11 | Swim Academy Kraków | 27.94 | ||||
11. | Jurkowski Jan | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.95 | ||||
12. | Żubrowski Bernard | 11 | SMS Galicja Kraków | 28.63 | ||||
13. | Gawroński Krystian | 11 | SMS Galicja Kraków | 28.71 | ||||
14. | Piskorz Makary | 11 | SMS Galicja Kraków | 30.38 | ||||
15. | Caba Julian | 11 | SMS Galicja Kraków | 30.40 | ||||
16. | Paluch Borys | 11 | SMS Galicja Kraków | 30.96 | ||||
17. | Białek Igor | 11 | SMS Galicja Kraków | 31.54 | ||||
18. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 31.63 | ||||
19. | Wójtowicz Jakub | 11 | SP Swim Test Kraków | 31.98 | ||||
20. | Otrysko Marek | 11 | SMS Galicja Kraków | 32.09 | ||||
21. | Hajduga Ksawery | 11 | SMS Galicja Kraków | 34.08 | ||||
22. | Kruszewski Tytus | 11 | SMS Galicja Kraków | 34.13 | ||||
23. | Kubowicz Maciej | 11 | SMS Galicja Kraków | 34.15 | ||||
24. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 35.43 | ||||
25. | Bucci Leonardo | 11 | SMS Galicja Kraków | 35.60 | ||||
26. | Góra Damian | 11 | SMS Galicja Kraków | 35.92 | ||||
27. | Sikora Piotr | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.17 | ||||
28. | Nowak Dawid | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.68 | ||||
29. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.76 | ||||
30. | Owsianka Szymon | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.87 | ||||
31. | Róg Filip | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.93 | ||||
32. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 38.76 | ||||
33. | Urbuś Wojciech | 11 | SMS Galicja Kraków | 40.91 | ||||
34. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 41.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/3/2019 - 9:29 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 19.10 | ||||
2. | Sakłak Michał | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.90 | ||||
3. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.07 | ||||
4. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.47 | ||||
5. | Swałdek Adrian | 10 | SP Swim Test Kraków | 23.02 | ||||
6. | Siwior Filip | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.20 | ||||
7. | Zięba Bartek | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.72 | ||||
8. | Dorociak Franciszek | 10 | Swim Academy Kraków | 23.73 | SC 1 | |||
9. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.73 | SC 2 | |||
10. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.81 | ||||
11. | Chowaniec-Sieniawski Szymon | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.36 | ||||
12. | Tatarczyński Edmund | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.06 | ||||
13. | Ślusarczyk Jan | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.68 | ||||
14. | Timmermans Krystian | 10 | SMS Galicja Kraków | 26.36 | ||||
15. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 26.42 | ||||
16. | Głogowski Kuba | 10 | SMS Galicja Kraków | 26.98 | ||||
17. | Kapera Maksymilian | 10 | SMS Galicja Kraków | 27.53 | ||||
18. | Mirek Szymon | 10 | Swim Academy Kraków | 28.80 | ||||
19. | Zięba Jacek | 10 | SMS Galicja Kraków | 29.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/3/2019 - 9:48 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Swatek Amelia | 09 | SP Swim Test Kraków | 46.90 | 192 | |||
2. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.30 | 187 | |||
3. | Pietrzyk Maja | 09 | SP Swim Test Kraków | 47.48 | 185 | |||
4. | Chrząszcz Matylda | 09 | SP Swim Test Kraków | 47.70 | 182 | |||
5. | Turchan Emilia | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.17 | 166 | |||
6. | Lutomska Klara | 09 | Swim Academy Kraków | 49.87 | 159 | |||
7. | Cebula Monika | 09 | SMS Galicja Kraków | 51.09 | 148 | |||
8. | Rosół Martyna | 09 | SP Swim Test Kraków | 51.74 | 143 | |||
9. | Tracz Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 52.93 | 133 | |||
10. | Gawlik Maja | 09 | Swim Academy Kraków | 54.17 | 124 | |||
11. | Szymczak Karolina | 09 | SMS Galicja Kraków | 55.35 | 116 | |||
12. | Strzyżewska Aleksandra | 09 | Swim Academy Kraków | 1:01.42 | 85 | |||
13. | Fryc Marianna | 09 | Swim Academy Kraków | 1:07.15 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/3/2019 - 9:54 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 46.12 | 140 | |||
2. | Kadula Kacper | 09 | SP Swim Test Kraków | 47.74 | 127 | |||
3. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 51.13 | 103 | |||
4. | Pawłowocz Jan | 09 | Swim Test Kraków | 51.42 | 101 | |||
5. | Gubała Eryk | 09 | SMS Galicja Kraków | 51.72 | 99 | |||
6. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 52.89 | 93 | |||
7. | Pilch Ernest | 09 | SP Swim Test Kraków | 54.23 | 86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/3/2019 - 9:58 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 24.32 | ||||
2. | Dorociak Natalia | 12 | Swim Academy Kraków | 34.71 | ||||
3. | Chmielewska Nina | 12 | SP Swim Test Kraków | 36.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/3/2019 - 9:59 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Li- Woźniak Oskar | 12 | Swim Academy Kraków | 36.46 | ||||
2. | Uszko Ksawery | 12 | Swim Academy Kraków | 39.49 | ||||
3. | Pokorski Leon | 13 | Swim Academy Kraków | 44.04 | ||||
4. | Waktor Michał | 12 | Swim Academy Kraków | 44.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/3/2019 - 10:01 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 22.78 | ||||
2. | Strzyżewska Nina | 11 | Swim Academy Kraków | 24.04 | ||||
3. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 29.77 | ||||
4. | Caba Barbara | 11 | SMS Galicja Kraków | 32.12 | ||||
5. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.37 | ||||
6. | Gawron Zuzanna | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.99 | ||||
7. | Rosińska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 37.25 | ||||
8. | Zajączkowska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 43.46 | ||||
9. | Stankiewicz Julia | 11 | SMS Galicja Kraków | 48.04 | ||||
10. | Gałuszka Karolina | 11 | SMS Galicja Kraków | 54.68 | ||||
11. | Pitala Oliwia | 11 | SMS Galicja Kraków | 57.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/3/2019 - 10:01 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 17.97 | ||||
2. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 18.31 | ||||
3. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 18.87 | ||||
4. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 19.08 | ||||
5. | Lew Milena | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.10 | ||||
6. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.13 | ||||
7. | Oullette Charlotte | 10 | Swim Academy Kraków | 22.34 | ||||
8. | Wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Kraków | 23.25 | ||||
9. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.68 | ||||
10. | Golonek Amelia | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.73 | ||||
11. | Adamczuk Agata | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.36 | ||||
12. | Miętus Patrycija | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.56 | ||||
13. | Pudełko Katarzyna | 10 | SP Swim Test Kraków | 25.75 | ||||
14. | Uszko Ania | 10 | Swim Academy Kraków | 25.97 | ||||
15. | Chudzik Alicja | 10 | SP Swim Test Kraków | 27.70 | ||||
16. | Bielecka Laila | 10 | SMS Galicja Kraków | 27.84 | ||||
17. | Mietelska Kamila | 10 | SMS Galicja Kraków | 30.08 | ||||
18. | Wolfinger Kaja | 10 | Swim Test Kraków | 30.82 | ||||
19. | Walczak Ewa | 10 | Swim Test Kraków | 35.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/3/2019 - 10:13 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojasiński Franciszek | 11 | Swim Academy Kraków | 26.10 | ||||
2. | Strug Igor | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.42 | ||||
3. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.90 | ||||
4. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.33 | ||||
5. | Swatek Mikołaj | 11 | Swim Test Kraków | 28.12 | ||||
6. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 28.36 | ||||
7. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 28.69 | ||||
8. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 28.93 | ||||
9. | Pieczara Mateusz | 11 | SMS Galicja Kraków | 29.04 | ||||
10. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 29.57 | ||||
11. | Jurkowski Jan | 11 | SMS Galicja Kraków | 29.62 | ||||
12. | Żubrowski Bernard | 11 | SMS Galicja Kraków | 30.76 | ||||
13. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 32.27 | ||||
14. | Gawroński Krystian | 11 | SMS Galicja Kraków | 32.30 | ||||
15. | Białek Igor | 11 | SMS Galicja Kraków | 33.00 | ||||
16. | Wójtowicz Jakub | 11 | SP Swim Test Kraków | 33.53 | ||||
17. | Paluch Borys | 11 | SMS Galicja Kraków | 33.64 | ||||
18. | Caba Julian | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.00 | ||||
19. | Piskorz Makary | 11 | SMS Galicja Kraków | 37.45 | ||||
20. | Kubowicz Maciej | 11 | SMS Galicja Kraków | 38.40 | ||||
21. | Otrysko Marek | 11 | SMS Galicja Kraków | 39.96 | ||||
22. | Róg Filip | 11 | SMS Galicja Kraków | 40.83 | ||||
23. | Kruszewski Tytus | 11 | SMS Galicja Kraków | 43.81 | ||||
24. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 44.15 | ||||
25. | Sikora Piotr | 11 | SMS Galicja Kraków | 47.36 | ||||
26. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 48.75 | ||||
27. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 49.93 | ||||
28. | Bucci Leonardo | 11 | SMS Galicja Kraków | 50.85 | ||||
29. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 51.38 | ||||
30. | Urbuś Wojciech | 11 | SMS Galicja Kraków | 56.57 | ||||
31. | Hajduga Ksawery | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:04.61 | ||||
32. | Owsianka Szymon | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:05.99 | ||||
33. | Góra Damian | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:10.36 | ||||
34. | Nowak Dawid | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:11.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/3/2019 - 10:13 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 17.02 | ||||
2. | Swałdek Adrian | 10 | SP Swim Test Kraków | 18.51 | ||||
3. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.13 | ||||
4. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.70 | ||||
5. | Mirek Szymon | 10 | Swim Academy Kraków | 21.03 | ||||
6. | Sakłak Michał | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.11 | ||||
7. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.72 | ||||
8. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.83 | ||||
9. | Zięba Bartek | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.33 | ||||
10. | Siwior Filip | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.57 | ||||
11. | Chowaniec-Sieniawski Szymon | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.61 | ||||
12. | Dorociak Franciszek | 10 | Swim Academy Kraków | 24.01 | ||||
13. | Tatarczyński Edmund | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.18 | ||||
14. | Timmermans Krystian | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.81 | ||||
15. | Ślusarczyk Jan | 10 | SMS Galicja Kraków | 26.76 | ||||
16. | Głogowski Kuba | 10 | SMS Galicja Kraków | 27.92 | ||||
17. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 28.03 | ||||
18. | Zięba Jacek | 10 | SMS Galicja Kraków | 30.40 | ||||
19. | Kapera Maksymilian | 10 | SMS Galicja Kraków | 30.99 | ||||
20. | Krochmal Filip | 10 | Swim Academy Kraków | 33.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/3/2019 - 10:31 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrząszcz Matylda | 09 | SP Swim Test Kraków | 40.80 | 195 | |||
2. | Swatek Amelia | 09 | SP Swim Test Kraków | 43.37 | 162 | |||
3. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 44.32 | 152 | |||
4. | Pietrzyk Maja | 09 | SP Swim Test Kraków | 45.31 | 142 | |||
5. | Tracz Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.31 | 125 | |||
6. | Cebula Monika | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.46 | 124 | |||
7. | Lutomska Klara | 09 | Swim Academy Kraków | 49.34 | 110 | |||
8. | Rosół Martyna | 09 | SP Swim Test Kraków | 49.83 | 107 | |||
9. | Turchan Emilia | 09 | SMS Galicja Kraków | 51.15 | 99 | |||
10. | Gawlik Maja | 09 | Swim Academy Kraków | 51.87 | 95 | |||
11. | Fryc Marianna | 09 | Swim Academy Kraków | 51.90 | 94 | |||
12. | Szymczak Karolina | 09 | SMS Galicja Kraków | 57.05 | 71 | |||
13. | Strzyżewska Aleksandra | 09 | Swim Academy Kraków | 57.10 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/3/2019 - 10:36 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kadula Kacper | 09 | SP Swim Test Kraków | 42.59 | 118 | |||
2. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 43.16 | 113 | |||
3. | Pawłowocz Jan | 09 | Swim Test Kraków | 47.12 | 87 | |||
4. | Gubała Eryk | 09 | SMS Galicja Kraków | 48.23 | 81 | |||
5. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.09 | 77 | |||
6. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 50.27 | 71 | |||
7. | Pilch Ernest | 09 | SP Swim Test Kraków | 58.39 | 45 | |||
8. | Ziębiński Bruno | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:03.51 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 17/3/2019 - 10:41 | Wszystkie, 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Galicja 2 | SMS Galicja Kraków | 1:14.62 |
Łętocha Norbert Korycińska Kaja | 09 09 | Szymacha Aleksy Nowacka Emilia | 10 10 |
2. | Galicja 1 | SMS Galicja Kraków | 1:18.23 |
Toboła Antoni Gubała Eryk | 10 09 | Kubis Gabriela Rachwał Olga | 10 10 |
3. | Galicja 3 | SMS Galicja Kraków | 1:20.48 |
Lew Milena Baranowska Maria | 10 10 | Sakłak Michał Patro Michał | 10 09 |
4. | SP Swim Test Kraków 7 | SP Swim Test Kraków | 1:24.18 |
Swatek Amelia Swałdek Adrian | 09 10 | Andrzejewski Aleksander Kadula Kacper | 10 09 |
5. | Swim Academy Kraków 1 | Swim Academy Kraków | 1:29.48 |
Dorociak Franciszek Mirek Szymon | 10 10 | Strzyżewska Aleksandra Lutomska Klara | 09 09 |
<< TOP >> |
2 - Arena Swim Test Szukamy Talentów II | 17/3/2019 - 11:00 |
Konkurencja 14 17/3/2019 - 11:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koczwara Natalia | 08 | SMS Galicja Kraków | 46.67 | 194 | |||
2. | Śmiałek Laura | 08 | SP Swim Test Kraków | 49.17 | 166 | |||
3. | Waktor Zofia | 08 | Swim Academy Kraków | 51.05 | 148 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 17/3/2019 - 11:02 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wielgus Wojciech | 08 | SP Swim Test Kraków | 46.26 | 139 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 17/3/2019 - 11:03 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nocoń Milena | 07 | SP Swim Test Kraków | 36.47 | 273 | |||
2. | Bielecka Otylia | 06 | SP Swim Test Kraków | 37.45 | 252 | |||
3. | Pudełko Magdalena | 07 | Swim Test Kraków | 49.87 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 17/3/2019 - 11:03 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koczwara Natalia | 08 | SMS Galicja Kraków | 47.44 | 124 | |||
2. | Śmiałek Laura | 08 | SP Swim Test Kraków | 47.54 | 123 | |||
3. | Szafrańska Martyna | 08 | Swim Academy Kraków | 51.37 | 97 | |||
4. | Drzniewicz Maja | 08 | Swim Academy Kraków | 52.68 | 90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 17/3/2019 - 11:06 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wolfinger Aleksander | 06 | SP Swim Test Kraków | 35.22 | 209 | |||
2. | Derwisz Piotr | 06 | SP Swim Test Kraków | 36.15 | 193 | |||
3. | Pietrzyk Antoni | 07 | SP Swim Test Kraków | 36.43 | 189 | |||
4. | Rosół Bartosz | 07 | SP Swim Test Kraków | 37.87 | 168 | |||
5. | Zapała Maksymilian | 06 | Swim Academy Kraków | 37.90 | 167 | |||
6. | Pokorski Jakub | 07 | Swim Academy Kraków | 39.42 | 149 | |||
7. | Kumela Jerzy | 07 | SP Swim Test Kraków | 41.86 | 124 | |||
8. | Górak Łukasz | 06 | SP Swim Test Kraków | 45.36 | 97 | |||
9. | Bała Oskar | 07 | Swim Academy Kraków | 45.73 | 95 | |||
10. | Goc Jan | 07 | SP Swim Test Kraków | 45.81 | 95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 17/3/2019 - 11:06 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Li- Woźniak Dawid | 08 | Swim Academy Kraków | 39.12 | 152 | |||
2. | Wójs Brunon | 08 | SP Swim Test Kraków | 47.50 | 85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 17/3/2019 - 11:12 | Kobiet, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sobota Adrianna | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:09.02 | 420 | |||
2. | Kraj Małgorzata | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:20.64 | 263 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 17/3/2019 - 11:13 | Mężczyzn, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kot Krzyszfot | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:01.42 | 445 | |||
2. | Wielgus Krzysztof | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:03.90 | 395 | |||
3. | Kraj Michał | 01 | SP Swim Test Kraków | 1:07.66 | 333 | |||
4. | Kafara Łukasz | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:07.76 | 331 | |||
5. | Ciapała Jarosław | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:10.10 | 299 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 17/3/2019 - 11:13 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wielgus Michał | 05 | SP Swim Test Kraków | 1:08.96 | 314 | |||
2. | Proc Wiktor | 05 | SP Swim Test Kraków | 1:13.71 | 257 | |||
3. | Bielecki Dymitr | 05 | SP Swim Test Kraków | 1:16.79 | 227 | |||
4. | Mazur Mikołaj | 05 | SP Swim Test Kraków | 1:18.08 | 216 | |||
5. | Orkisz Jan | 05 | SP Swim Test Kraków | 1:29.95 | 141 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 17/3/2019 - 11:17 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nocoń Milena | 07 | SP Swim Test Kraków | 50.65 | 195 | |||
2. | Pudełko Magdalena | 07 | Swim Test Kraków | 58.31 | 128 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 17/3/2019 - 11:17 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szafrańska Martyna | 08 | Swim Academy Kraków | 1:05.62 | 89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 17/3/2019 - 11:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wolfinger Aleksander | 06 | SP Swim Test Kraków | 43.78 | 208 | |||
2. | Kusy Miłosz | 06 | SP Swim Test Kraków | 43.83 | 207 | |||
3. | Kafara Konrad | 06 | SP Swim Test Kraków | 44.75 | 194 | |||
4. | Pokorski Jakub | 07 | Swim Academy Kraków | 50.51 | 135 | |||
5. | Kościński Kajetan | 06 | SP Swim Test Kraków | 51.50 | 127 | |||
6. | Pietrzyk Antoni | 07 | SP Swim Test Kraków | 53.95 | 111 | |||
7. | Bała Oskar | 07 | Swim Academy Kraków | 55.38 | 102 | |||
8. | Górak Łukasz | 06 | SP Swim Test Kraków | 1:02.71 | 70 | |||
9. | Goc Jan | 07 | SP Swim Test Kraków | 1:11.38 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 17/3/2019 - 11:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Li- Woźniak Dawid | 08 | Swim Academy Kraków | 52.70 | 119 | |||
2. | Wielgus Wojciech | 08 | SP Swim Test Kraków | 55.59 | 101 | |||
3. | Wójs Brunon | 08 | SP Swim Test Kraków | 1:07.20 | 57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 17/3/2019 - 11:24 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bielecka Otylia | 06 | SP Swim Test Kraków | 44.93 | 160 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 17/3/2019 - 11:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kafara Konrad | 06 | SP Swim Test Kraków | 41.52 | 154 | |||
2. | Kościński Kajetan | 06 | SP Swim Test Kraków | 43.87 | 130 | |||
3. | Kusy Miłosz | 06 | SP Swim Test Kraków | 45.18 | 119 | |||
4. | Derwisz Piotr | 06 | SP Swim Test Kraków | 47.58 | 102 | |||
5. | Rosół Bartosz | 07 | SP Swim Test Kraków | 53.31 | 72 | |||
6. | Zapała Maksymilian | 06 | Swim Academy Kraków | 56.82 | 60 | |||
7. | Kumela Jerzy | 07 | SP Swim Test Kraków | 1:03.55 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 17/3/2019 - 11:28 | Kobiet, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kraj Małgorzata | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:34.59 | |||||
DYSKW. | Sobota Adrianna | 03 | SP Swim Test Kraków | ||||||
Z2 - Pływak pokonał jednym stylem więcej niż 1 dystansu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 17/3/2019 - 11:29 | Mężczyzn, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kraj Michał | 01 | SP Swim Test Kraków | 1:16.30 | ||||
2. | Wielgus Krzysztof | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:17.57 | ||||
3. | Kot Krzyszfot | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:19.59 | ||||
4. | Kafara Łukasz | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:22.08 | ||||
5. | Ciapała Jarosław | 03 | SP Swim Test Kraków | 1:23.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 17/3/2019 - 11:29 | Chłopców, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wielgus Michał | 05 | SP Swim Test Kraków | 1:23.21 | ||||
2. | Bielecki Dymitr | 05 | SP Swim Test Kraków | 1:26.96 | ||||
3. | Mazur Mikołaj | 05 | SP Swim Test Kraków | 1:31.84 | ||||
4. | Orkisz Jan | 05 | SP Swim Test Kraków | 1:48.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17/3/2019 - 11:31 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP Swim Test Kraków 1 | SP Swim Test Kraków | 2:11.74 |
Kot Krzyszfot Kraj Małgorzata | 03 03 | Kraj Michał Rosół Bartosz | 01 07 |
2. | SP Swim Test Kraków 2 | SP Swim Test Kraków | 2:16.33 |
Kafara Konrad Kafara Łukasz | 06 03 | Bielecka Otylia Bielecki Dymitr | 06 05 |
3. | SP Swim Test Kraków 3 | SP Swim Test Kraków | 2:18.25 |
Wolfinger Aleksander Sobota Adrianna | 06 03 | Proc Wiktor Pietrzyk Antoni | 05 07 |
4. | SP Swim Test Kraków 4 | SP Swim Test Kraków | 2:23.69 |
Wielgus Krzysztof Wielgus Michał | 03 05 | Wielgus Wojciech Chrząszcz Matylda | 08 09 |
5. | SP Swim Test Kraków 8 | SP Swim Test Kraków | 2:41.00 |
Górowski Piotr Śmiałek Laura | 06 08 | Ciapała Jarosław Derwisz Piotr | 03 06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17/3/2019 - 11:31 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 11 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP Swim Test Kraków 5 | SP Swim Test Kraków | 2:19.75 |
Kusy Miłosz Mazur Mikołaj | 06 05 | Nocoń Milena Kościński Kajetan | 07 06 |
2. | Swim Academy Kraków 2 | Swim Academy Kraków | 2:52.23 |
Zapała Maksymilian Li- Woźniak Dawid | 06 08 | Szafrańska Martyna Pokorski Jakub | 08 07 |
3. | Sekcja SWIM TEST 9 | SP Swim Test Kraków | 2:59.42 |
Kumela Jerzy Rosół Martyna | 07 09 | Orkisz Jan Pietrzyk Maja | 05 09 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt My¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |