Arena Swim Test Szukamy Talentów Kraków, 17/3/2019 |
1 - Arena Swim Test Szukamy Talentów I | 17/3/2019 - 9:15 |
Konkurencja 1 17/3/2019 - 9:15 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Werner Aleksandra | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.59 | |||
2 | Dorociak Natalia | 12 | Swim Academy Kraków | 34.00 | |||
3 | Chmielewska Nina | 12 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/3/2019 - 9:17 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Li- Woźniak Oskar | 12 | Swim Academy Kraków | 29.00 | |||
2 | Uszko Ksawery | 12 | Swim Academy Kraków | 44.00 | |||
3 | Waktor Michał | 12 | Swim Academy Kraków | 48.00 | |||
4 | Pokorski Leon | 13 | Swim Academy Kraków | 50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/3/2019 - 9:18 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Nowacka Emilia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 20.68 | |||
2 | Lew Milena | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.04 | |||
3 | Kubis Gabriela | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.49 | |||
4 | Rachwał Olga | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.79 | |||
5 | Baranowska Maria | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 23.67 | |||
6 | Adamczuk Agata | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 23.88 | |||
7 | Wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Kraków | 24.00 | |||
8 | Oullette Charlotte | 10 | Swim Academy Kraków | 24.50 | |||
9 | Strzyżewska Nina | 11 | Swim Academy Kraków | 24.50 | |||
10 | Dejana Laura | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 25.85 | |||
11 | Dygulska Julia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.44 | |||
12 | Bodzoń Mia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.14 | |||
13 | Golonek Amelia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.67 | |||
14 | Miętus Patrycija | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.89 | |||
15 | Uszko Ania | 10 | Swim Academy Kraków | 28.00 | |||
16 | Turchan Antonia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.10 | |||
17 | Bielecka Laila | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.90 | |||
18 | Mietelska Kamila | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 32.54 | |||
19 | Rolnicka Milena | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 34.76 | |||
20 | Caba Barbara | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 39.31 | |||
21 | Zajączkowska Nina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 40.78 | |||
22 | Rosińska Nina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 47.01 | |||
23 | Stankiewicz Julia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 47.11 | |||
24 | Gałuszka Karolina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:01.37 | |||
25 | Pitala Oliwia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:04.59 | |||
26 | Gawron Zuzanna | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:06.77 | |||
27 | Ryszka Maja | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
28 | Pudełko Katarzyna | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
29 | Chudzik Alicja | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
30 | Walczak Ewa | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
31 | Wolfinger Kaja | 10 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/3/2019 - 9:29 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Szymacha Aleksy | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 19.74 | |||
2 | Sakłak Michał | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.50 | |||
3 | Zięba Bartek | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.56 | |||
4 | Toboła Antoni | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.64 | |||
5 | Swałdek Adrian | 10 | SP Swim Test Kraków | 22.69 | |||
6 | Siwior Filip | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.98 | |||
7 | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 23.17 | |||
8 | Kotynia Juliusz | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 23.23 | |||
9 | Wojasiński Franciszek | 11 | Swim Academy Kraków | 23.50 | |||
10 | Mirek Szymon | 10 | Swim Academy Kraków | 24.00 | |||
11 | Chmielowski Piotr | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 24.50 | |||
12 | Dorociak Franciszek | 10 | Swim Academy Kraków | 24.50 | |||
13 | Majerski Paweł | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 24.78 | |||
14 | Dudek Mikołaj | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 24.94 | |||
15 | Chowaniec-Sieniawski Szymon | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 25.02 | |||
16 | Ślusarczyk Jan | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 25.58 | |||
17 | Tatarczyński Edmund | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.78 | |||
18 | Timmermans Krystian | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.85 | |||
19 | Głogowski Kuba | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.08 | |||
20 | Siąkała Adam | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.82 | |||
21 | Kapera Maksymilian | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.35 | |||
22 | Wolnicki Franciszek | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.57 | |||
23 | Bugajski Michał | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.60 | |||
24 | Strug Igor | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.42 | |||
25 | Jurkowski Jan | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.64 | |||
26 | Nowak Witold | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.81 | |||
27 | Caba Julian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 30.50 | |||
28 | Moskal Tomasz | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 30.64 | |||
29 | Zięba Jacek | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 32.21 | |||
30 | Żubrowski Bernard | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 32.98 | |||
31 | Otrysko Marek | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 34.53 | |||
32 | Pieczara Mateusz | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 35.44 | |||
33 | Grochola Kamil | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 37.50 | |||
34 | Białek Igor | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 37.58 | |||
35 | Paluch Borys | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 39.67 | |||
36 | Knych-Góra Kacper | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 42.63 | |||
37 | Kruszewski Tytus | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 44.50 | |||
38 | Piskorz Makary | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 46.00 | |||
39 | Kubowicz Maciej | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 46.96 | |||
40 | Róg Filip | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 49.49 | |||
41 | Rusek Konrad | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 50.97 | |||
42 | Sikora Piotr | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 52.51 | |||
43 | Zięba Oskar | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 53.09 | |||
44 | Nowak Dawid | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 54.03 | |||
45 | Bucci Leonardo | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 55.13 | |||
46 | Staszkiewicz Michał | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 56.49 | |||
47 | Hajduga Ksawery | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:03.16 | |||
48 | Urbuś Wojciech | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:05.74 | |||
49 | Góra Damian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:10.48 | |||
50 | Owsianka Szymon | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:12.08 | |||
51 | Bułacz Antoni | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:15.06 | |||
52 | Gawroński Krystian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
53 | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
54 | Wójtowicz Jakub | 11 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
55 | Andrzejewski Aleksander | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
56 | Swatek Mikołaj | 11 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/3/2019 - 9:48 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Gawlik Maja | 09 | Swim Academy Kraków | 47.50 | |||
2 | Fryc Marianna | 09 | Swim Academy Kraków | 48.00 | |||
3 | Strzyżewska Aleksandra | 09 | Swim Academy Kraków | 48.50 | |||
4 | Lutomska Klara | 09 | Swim Academy Kraków | 52.00 | |||
5 | Tracz Kaja | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 54.05 | |||
6 | Szymczak Karolina | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 56.06 | |||
7 | Cebula Monika | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
8 | Korycińska Kaja | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
9 | Turchan Emilia | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
10 | Chrząszcz Matylda | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
11 | Swatek Amelia | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
12 | Rosół Martyna | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
13 | Pietrzyk Maja | 09 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/3/2019 - 9:54 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Baklarz Bartłomiej | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 50.64 | |||
2 | Słaboń Stanisław | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 51.01 | |||
3 | Kotleszka Bartek | 09 | Swim Academy Kraków | 55.00 | |||
4 | Pilch Ernest | 09 | SP Swim Test Kraków | 58.05 | |||
5 | Gubała Eryk | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
6 | Łętocha Norbert | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
7 | Patro Michał | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
8 | Kadula Kacper | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
9 | Pawłowocz Jan | 09 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/3/2019 - 9:58 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Werner Aleksandra | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.46 | |||
2 | Dorociak Natalia | 12 | Swim Academy Kraków | 40.00 | |||
3 | Chmielewska Nina | 12 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/3/2019 - 9:59 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Li- Woźniak Oskar | 12 | Swim Academy Kraków | 40.00 | |||
2 | Uszko Ksawery | 12 | Swim Academy Kraków | 44.00 | |||
3 | Pokorski Leon | 13 | Swim Academy Kraków | NT | |||
4 | Waktor Michał | 12 | Swim Academy Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/3/2019 - 10:01 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Nowacka Emilia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 18.38 | |||
2 | Baranowska Maria | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 19.19 | |||
3 | Rachwał Olga | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 19.29 | |||
4 | Kubis Gabriela | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 19.58 | |||
5 | Strzyżewska Nina | 11 | Swim Academy Kraków | 22.00 | |||
6 | Dygulska Julia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.26 | |||
7 | Wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Kraków | 22.50 | |||
8 | Lew Milena | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.73 | |||
9 | Oullette Charlotte | 10 | Swim Academy Kraków | 23.00 | |||
10 | Dejana Laura | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 24.90 | |||
11 | Uszko Ania | 10 | Swim Academy Kraków | 25.00 | |||
12 | Bodzoń Mia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 25.98 | |||
13 | Miętus Patrycija | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.17 | |||
14 | Adamczuk Agata | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.22 | |||
15 | Golonek Amelia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.00 | |||
16 | Bielecka Laila | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.06 | |||
17 | Mietelska Kamila | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 32.52 | |||
18 | Turchan Antonia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 33.53 | |||
19 | Caba Barbara | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 36.91 | |||
20 | Rolnicka Milena | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 40.98 | |||
21 | Rosińska Nina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 44.15 | |||
22 | Stankiewicz Julia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 47.38 | |||
23 | Pitala Oliwia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:00.82 | |||
24 | Gałuszka Karolina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:18.13 | |||
25 | Gawron Zuzanna | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:25.58 | |||
26 | Zajączkowska Nina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:30.00 | |||
27 | Ryszka Maja | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
28 | Pudełko Katarzyna | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
29 | Chudzik Alicja | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
30 | Walczak Ewa | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
31 | Wolfinger Kaja | 10 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/3/2019 - 10:13 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Szymacha Aleksy | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 16.42 | |||
2 | Mirek Szymon | 10 | Swim Academy Kraków | 19.50 | |||
3 | Toboła Antoni | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 20.30 | |||
4 | Swałdek Adrian | 10 | SP Swim Test Kraków | 20.40 | |||
5 | Sakłak Michał | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 20.55 | |||
6 | Kotynia Juliusz | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 21.30 | |||
7 | Majerski Paweł | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 21.37 | |||
8 | Dorociak Franciszek | 10 | Swim Academy Kraków | 21.50 | |||
9 | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 21.88 | |||
10 | Siwior Filip | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 21.91 | |||
11 | Timmermans Krystian | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.43 | |||
12 | Chowaniec-Sieniawski Szymon | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.80 | |||
13 | Dudek Mikołaj | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 24.12 | |||
14 | Ślusarczyk Jan | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 24.30 | |||
15 | Zięba Bartek | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 24.51 | |||
16 | Tatarczyński Edmund | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 25.09 | |||
17 | Bugajski Michał | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.41 | |||
18 | Wojasiński Franciszek | 11 | Swim Academy Kraków | 27.52 | |||
19 | Wolnicki Franciszek | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.78 | |||
20 | Chmielowski Piotr | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.17 | |||
21 | Głogowski Kuba | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.21 | |||
22 | Siąkała Adam | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.66 | |||
23 | Jurkowski Jan | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.35 | |||
24 | Kapera Maksymilian | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 30.55 | |||
25 | Nowak Witold | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 30.65 | |||
26 | Strug Igor | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 30.81 | |||
27 | Zięba Jacek | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 33.05 | |||
28 | Krochmal Filip | 10 | Swim Academy Kraków | 38.00 | |||
29 | Piskorz Makary | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 38.30 | |||
30 | Caba Julian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 40.82 | |||
31 | Pieczara Mateusz | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 41.17 | |||
32 | Otrysko Marek | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 41.85 | |||
33 | Moskal Tomasz | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 41.92 | |||
34 | Żubrowski Bernard | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 42.73 | |||
35 | Grochola Kamil | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 42.96 | |||
36 | Białek Igor | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 44.74 | |||
37 | Kruszewski Tytus | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 47.64 | |||
38 | Kubowicz Maciej | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 49.07 | |||
39 | Zięba Oskar | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 51.38 | |||
40 | Paluch Borys | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 52.66 | |||
41 | Rusek Konrad | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 58.41 | |||
42 | Róg Filip | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:00.42 | |||
43 | Sikora Piotr | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:02.46 | |||
44 | Owsianka Szymon | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:02.54 | |||
45 | Knych-Góra Kacper | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:03.67 | |||
46 | Nowak Dawid | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:05.35 | |||
47 | Staszkiewicz Michał | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:10.06 | |||
48 | Góra Damian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:10.35 | |||
49 | Bucci Leonardo | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:10.56 | |||
50 | Urbuś Wojciech | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:13.50 | |||
51 | Hajduga Ksawery | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:16.37 | |||
52 | Bułacz Antoni | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:20.34 | |||
53 | Gawroński Krystian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
54 | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
55 | Wójtowicz Jakub | 11 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
56 | Andrzejewski Aleksander | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
57 | Swatek Mikołaj | 11 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/3/2019 - 10:31 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Korycińska Kaja | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 43.46 | |||
2 | Gawlik Maja | 09 | Swim Academy Kraków | 45.00 | |||
3 | Strzyżewska Aleksandra | 09 | Swim Academy Kraków | 46.00 | |||
4 | Fryc Marianna | 09 | Swim Academy Kraków | 46.00 | |||
5 | Turchan Emilia | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 48.14 | |||
6 | Cebula Monika | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 48.36 | |||
7 | Lutomska Klara | 09 | Swim Academy Kraków | 49.00 | |||
8 | Tracz Kaja | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 51.17 | |||
9 | Szymczak Karolina | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 58.13 | |||
10 | Chrząszcz Matylda | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
11 | Swatek Amelia | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
12 | Rosół Martyna | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
13 | Pietrzyk Maja | 09 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/3/2019 - 10:36 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kadula Kacper | 09 | SP Swim Test Kraków | 42.00 | |||
2 | Gubała Eryk | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 45.80 | |||
3 | Patro Michał | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 46.69 | |||
4 | Słaboń Stanisław | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 48.94 | |||
5 | Kotleszka Bartek | 09 | Swim Academy Kraków | 55.00 | |||
6 | Ziębiński Bruno | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:01.08 | |||
7 | Pilch Ernest | 09 | SP Swim Test Kraków | 1:15.40 | |||
8 | Baklarz Bartłomiej | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
9 | Łętocha Norbert | 09 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
10 | Pawłowocz Jan | 09 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 17/3/2019 - 10:41 | 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | Swim Academy Kraków 1 | Swim Academy Kraków | 1:30.00 | ||||
2 | Galicja 2 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | ||||
3 | Galicja 2 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | ||||
4 | Galicja 3 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | ||||
5 | SP Swim Test Kraków 6 | SP Swim Test Kraków | NT | ||||
6 | SP Swim Test Kraków 7 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
2 - Arena Swim Test Szukamy Talentów II | 17/3/2019 - 11:00 |
Konkurencja 14 17/3/2019 - 11:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Waktor Zofia | 08 | Swim Academy Kraków | 45.00 | |||
2 | Szostak Wiktoria | 08 | Swim Academy Kraków | 51.00 | |||
3 | Koczwara Natalia | 08 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
4 | Śmiałek Laura | 08 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 17/3/2019 - 11:02 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wielgus Wojciech | 08 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 17/3/2019 - 11:03 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Szafrańska Martyna | 08 | Swim Academy Kraków | 46.00 | |||
2 | Drzniewicz Maja | 08 | Swim Academy Kraków | 48.50 | |||
3 | Szostak Wiktoria | 08 | Swim Academy Kraków | 49.00 | |||
4 | Koczwara Natalia | 08 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
5 | Nocoń Milena | 07 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
6 | Bielecka Otylia | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Śmiałek Laura | 08 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Pudełko Magdalena | 07 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 17/3/2019 - 11:06 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Pokorski Jakub | 07 | Swim Academy Kraków | 38.00 | |||
2 | Li- Woźniak Dawid | 08 | Swim Academy Kraków | 38.50 | |||
3 | Zapała Maksymilian | 06 | Swim Academy Kraków | 41.00 | |||
4 | Dudek Mateusz | 07 | Swim Academy Kraków | 42.00 | |||
5 | Bała Oskar | 07 | Swim Academy Kraków | 42.50 | |||
6 | Goc Jan | 07 | SP Swim Test Kraków | 49.43 | |||
7 | Górak Łukasz | 06 | SP Swim Test Kraków | 52.60 | |||
8 | Wójs Brunon | 08 | SP Swim Test Kraków | 58.87 | |||
9 | Derwisz Piotr | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Górowski Piotr | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
11 | Pietrzyk Antoni | 07 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
12 | Wolfinger Aleksander | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
13 | Rosół Bartosz | 07 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
14 | Kumela Jerzy | 07 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 17/3/2019 - 11:12 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kraj Małgorzata | 03 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
2 | Sobota Adrianna | 03 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 17/3/2019 - 11:13 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Orkisz Jan | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
2 | Kafara Łukasz | 03 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
3 | Kraj Michał | 01 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
4 | Bielecki Dymitr | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
5 | Wielgus Krzysztof | 03 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
6 | Wielgus Michał | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Kot Krzyszfot | 03 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Mazur Mikołaj | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
9 | Proc Wiktor | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Ciapała Jarosław | 03 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 17/3/2019 - 11:17 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Szafrańska Martyna | 08 | Swim Academy Kraków | 49.50 | |||
2 | Nocoń Milena | 07 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
3 | Pudełko Magdalena | 07 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 17/3/2019 - 11:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Li- Woźniak Dawid | 08 | Swim Academy Kraków | 50.00 | |||
2 | Pokorski Jakub | 07 | Swim Academy Kraków | 50.00 | |||
3 | Bała Oskar | 07 | Swim Academy Kraków | 55.00 | |||
4 | Dudek Mateusz | 07 | Swim Academy Kraków | 55.00 | |||
5 | Pietrzyk Antoni | 07 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
6 | Wolfinger Aleksander | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Górak Łukasz | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Goc Jan | 07 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
9 | Wójs Brunon | 08 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Kafara Konrad | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
11 | Kusy Miłosz | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
12 | Wielgus Wojciech | 08 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
13 | Kościński Kajetan | 06 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 17/3/2019 - 11:24 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Bielecka Otylia | 06 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 17/3/2019 - 11:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Zapała Maksymilian | 06 | Swim Academy Kraków | 49.00 | |||
2 | Derwisz Piotr | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
3 | Górowski Piotr | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
4 | Rosół Bartosz | 07 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
5 | Kumela Jerzy | 07 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
6 | Kafara Konrad | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Kusy Miłosz | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Kościński Kajetan | 06 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 17/3/2019 - 11:28 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kraj Małgorzata | 03 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
2 | Sobota Adrianna | 03 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 17/3/2019 - 11:29 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Orkisz Jan | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
2 | Kafara Łukasz | 03 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
3 | Kraj Michał | 01 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
4 | Bielecki Dymitr | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
5 | Wielgus Krzysztof | 03 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
6 | Wielgus Michał | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Kot Krzyszfot | 03 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Mazur Mikołaj | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
9 | Proc Wiktor | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Ciapała Jarosław | 03 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17/3/2019 - 11:31 | 4 x 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Swim Academy Kraków 2 | Swim Academy Kraków | 2:55.00 | ||||
2 | SP Swim Test Kraków 1 | SP Swim Test Kraków | NT | ||||
3 | SP Swim Test Kraków 2 | SP Swim Test Kraków | NT | ||||
4 | SP Swim Test Kraków 3 | SP Swim Test Kraków | NT | ||||
5 | SP Swim Test Kraków 4 | SP Swim Test Kraków | NT | ||||
6 | SP Swim Test Kraków 5 | SP Swim Test Kraków | NT | ||||
7 | SP Swim Test Kraków 8 | SP Swim Test Kraków | NT | ||||
8 | Sekcja SWIM TEST 9 | SP Swim Test Kraków | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |