VIII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha Herby, 30/3/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Ciurzyński Igor | 07 | 06311 | 106311700007 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 38.80 1:34.16 NT | 21/4/2018 14/10/2017 | Wola (POL) Dobrodzien (POL) |
||
Czaja Franciszek | 08 | 06311 | 106311700021 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 40.34 1:38.48 52.86 | 28/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Czestochowa (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
||
Drobotko Mark | 10 | 06311 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | 59.68 1:09.25 | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Gościniak Sonia | 10 | 06311 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) | 58.54 1:00.64 | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Klińska Amelia | 10 | 06311 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 49.27 58.61 NT | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Kupczak Olga | 08 | 06311 | 106311600016 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) | 38.57 1:50.15 57.42 | 20/10/2018 14/10/2017 18/3/2018 | Miedzna (POL) Dobrodzien (POL) Kielce (POL) |
||
Marciniak Amadeusz | 09 | 06311 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 40.84 NT 46.94 | 21/4/2018 28/4/2018 | Wola (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Moroziuk Maja | 10 | 06311 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 1:00.77 1:04.82 NT | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Mróz Dominik | 08 | 06311 | 106311700015 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 40.65 1:31.95 48.11 | 28/4/2018 21/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Wola (POL) Czestochowa (POL) |
||
Tame Mateusz | 09 | 06311 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 50.54 56.98 NT | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Wieczorek Kacper | 08 | 06311 | 106311700017 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) | 36.13 1:38.30 48.82 | 7/4/2018 14/10/2017 20/10/2018 | Herby (POL) Dobrodzien (POL) Miedzna (POL) |
||
Woźniak Hubert | 07 | 06311 | 106311700010 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) | 36.34 1:24.04 48.75 | 21/4/2018 21/4/2018 20/10/2018 | Wola (POL) Wola (POL) Miedzna (POL) |
||
Włodara Aleksandra | 07 | 06311 | 106311600012 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (20) | 46.93 1:54.53 44.97 | 20/10/2018 18/3/2018 20/10/2018 | Miedzna (POL) Kielce (POL) Miedzna (POL) |
Jakubczyk Natalia | 08 | 02711 | 102711600314 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | 1:10.21 35.98 1:17.81 | 9/11/2018 30/11/2018 25/1/2019 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
Cichoń Karolina | 11 | 04511 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 20.54 23.12 26.56 | |||||
Czapliński Kajetan | 07 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 41.11 49.69 1:51.27 | 5/5/2018 28/4/2018 7/4/2018 | Olkusz (POL) Czestochowa (POL) Herby (POL) |
|||
Domagała Krystian | 08 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (21) 50m motylkowy (21) | 47.89 47.89 57.65 57.65 55.92 55.92 | 26/11/2017 26/11/2017 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Kozy (POL) Kozy (POL) Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Edelam Kacper | 08 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Edelman Kacper | 08 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 55.38 NT 1:03.15 | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Florczyk Szymon | 09 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 44.26 51.73 1:02.41 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Grzegorzek Magdalena | 07 | 04511 | 105611600021 | 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) 100m zmienny (26) | 43.98 1:34.78 1:42.14 | 6/10/2018 18/11/2017 18/11/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
||
Głąb Vanessa | 09 | 04511 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Jaskuła Dominik | 12 | 04511 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 22.78 25.65 27.67 |
|||||
Kaczmarzyk Julia | 09 | 04511 | 50m dowolny (16) 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) 50m klasyczny (11) | NT NT NT NT NT NT |
|||||
Kierlik Piotr | 09 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 1:07.33 58.67 1:19.00 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Kmieć Maciej | 10 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kopera Kacper | 06 | 04511 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) | 38.56 NT NT | 7/4/2018 | Herby (POL) | |||
Kopiec Kamil | 07 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kotlicki Jan | 06 | 04511 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kubat Dawid | 08 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) | NT NT NT |
|||||
Kubicki Jakub | 09 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 53.07 59.66 1:09.13 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Lis Weronika | 07 | 04511 | 105611600025 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) | 31.81 1:15.78 39.78 | 1/12/2018 1/12/2018 1/12/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Lutak Ewa | 08 | 04511 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) | 41.47 1:39.55 NT | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Mazik Antonina | 10 | 04511 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 38.34 42.12 54.68 | 28/4/2018 28/4/2018 26/11/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Kozy (POL) |
|||
Mazik Franciszek | 10 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 37.71 42.10 53.68 | 28/4/2018 28/4/2018 26/11/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Kozy (POL) |
|||
Michalak Maja | 09 | 04511 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Michalska Patrycja | 07 | 04511 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Mięsowska Emilia | 07 | 04511 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | NT NT NT |
|||||
Mięsowski Jakub | 06 | 04511 | 105611700022 | 100m grzbietowy (19) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:48.08 53.39 NT | 30/9/2017 30/9/2017 | Siemianowice Slaskie (POL) Siemianowice Slaskie (POL) |
||
Nazarkieiwcz Igor | 08 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 53.09 1:06.77 NT | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Noga Dominika | 07 | 04511 | 105611600018 | 100m grzbietowy (18) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:20.14 38.78 1:27.10 | 16/1/2019 1/2/2019 2/2/2019 | Radlin (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Osadnik Emilia | 10 | 04511 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Paciepnik Kacper | 06 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (21) 100m motylkowy (8) | 34.69 39.17 1:36.62 | 5/5/2018 5/5/2018 5/5/2018 | Olkusz (POL) Olkusz (POL) Olkusz (POL) |
|||
Paciepnik Wiktor | 08 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (21) | 54.55 NT 1:23.04 | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Pęczak Jakub | 07 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Radzioch Konrad | 08 | 04511 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 39.18 1:32.40 47.43 | 28/4/2018 5/5/2018 25/11/2018 | Czestochowa (POL) Olkusz (POL) Kozy (POL) |
|||
Rosiak Hanna | 09 | 04511 | 50m dowolny (16) | NT | |||||
Roszak Szymon | 06 | 04511 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 40.25 1:34.76 NT | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Sas Karol | 06 | 04511 | 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (21) 100m zmienny (27) | 1:19.48 33.61 1:21.77 | 18/2/2018 7/10/2018 23/9/2017 | Leiden (NED) Dordrecht (NED) Dordrecht (NED) |
|||
Sas Weronika | 09 | 04511 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (20) 100m zmienny (26) | 49.71 46.61 1:38.53 | 10/11/2018 23/9/2018 10/6/2018 | Dordrecht (NED) Den Haag (NED) Dordrecht (NED) |
|||
Smyła Zuzanna | 07 | 04511 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 55.96 1:00.04 1:13.72 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Suleja Radosław | 11 | 04511 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 18.98 20.22 24.34 |
|||||
Syguda Maja | 09 | 04511 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (20) | 46.08 52.82 NT | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Telęga Anna | 08 | 04511 | 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (20) | 48.83 2:02.62 NT | 26/11/2017 7/4/2018 | Kozy (POL) Herby (POL) |
|||
Toporek Alicja | 11 | 04511 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 19.89 22.34 24.23 |
|||||
Wacowski Antoni | 12 | 04511 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 20.13 22.13 24.23 |
|||||
Wacowski Maksymilian | 10 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Werk Adam | 07 | 04511 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT 1:02.65 59.21 | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Widuła Zuzanna | 06 | 04511 | 105611600020 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 44.76 1:47.97 1:31.38 | 6/10/2018 5/5/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Olkusz (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Włoszek Maciej | 06 | 04511 | 1056611700023 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 200m dowolny (4) | 34.28 1:17.33 3:03.53 | 6/10/2018 6/10/2018 18/11/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Paniowki (POL) |
||
Zasada Ewa | 08 | 04511 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 1:00.70 1:10.51 1:33.92 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Zasada Lena | 10 | 04511 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
sztafeta Delfina Kłobuck | 04511 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:34.56 |
Telęga Anna Noga Dominika | 08 07 | Paciepnik Kacper Florczyk Szymon | 06 09 |
Cygrimus Marta | 08 | 06911 | 106911600209 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (20) | 1:13.48 36.15 NT | 30/11/2018 30/11/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Czogała Grzegorz | 07 | 06911 | 106911700085 | 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 1:05.67 35.08 1:12.96 | 3/2/2019 1/2/2019 22/12/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Długosz Zuzanna | 06 | 06911 | 106911600216 | 50m dowolny (16) 100m zmienny (26) | 30.45 1:14.00 | 13/4/2018 19/11/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Giese Oliwia | 07 | 06911 | 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) | 1:20.14 NT NT | 16/1/2019 | Radlin (POL) | |||
Jeleniewska Julia | 06 | 06911 | 106911600073 | 50m motylkowy (20) 100m zmienny (26) | 35.65 1:19.81 | 6/12/2018 3/2/2019 | Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Kaszycka Wiktoria | 08 | 06911 | 106911600136 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 36.61 46.32 1:43.88 | 30/11/2018 9/11/2018 30/11/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Krakowczyk Martyna | 08 | 06911 | 106911600229 | 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:23.20 49.84 1:35.38 | 9/11/2018 30/11/2018 30/11/2018 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Kubieniec Oskar | 07 | 06911 | 106911700138 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 29.00 1:04.79 34.61 | 2/2/2019 3/2/2019 3/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Majsnerowski Filip | 09 | 06911 | 106911700220 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
||||
Sakamoto Louis | 06 | 06911 | 106911700193 | 50m dowolny (17) 100m zmienny (27) | 30.34 1:10.97 | 28/10/2017 6/10/2018 | Rybnik (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Swaczyna David | 06 | 06911 | 106911700101 | 100m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) | 1:11.10 1:12.65 | 2/6/2018 6/12/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Swaczyna Olivia | 08 | 06911 | 106911600140 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 35.72 43.74 1:39.81 | 25/1/2019 9/11/2018 30/11/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Łata Łukasz | 06 | 06911 | 106911700093 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 31.28 1:07.16 32.06 | 20/5/2018 6/12/2018 6/12/2018 | Pawlowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Sikret Gliwice 1 | 06911 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:20.96 |
Cygrimus Marta Czogała Grzegorz | 08 07 | Długosz Zuzanna Majsnerowski Filip | 06 09 |
Aleksandrowski Dominik | 08 | 05111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (21) | NT NT NT | |||||
Bujar Tomasz | 07 | 05111 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 43.19 NT 47.13 | 15/12/2018 15/12/2018 | Wola (POL) Wola (POL) |
|||
Ciupa Ewelina | 09 | 05111 | 105111600135 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) | 39.44 1:28.43 46.91 | 2/2/2019 3/2/2019 15/12/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Wola (POL) |
||
Ciupa Natalia | 06 | 05111 | 105111600121 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) | 41.03 1:31.25 50.44 | 2/2/2019 15/12/2018 21/10/2017 | Katowice (POL) Wola (POL) Miedzna (POL) |
||
Gierlach Szymon | 08 | 05111 | 105111700133 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) | 38.70 1:29.85 | 2/2/2019 3/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Hiltawski Piotr | 09 | 05111 | 105111700139 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 48.08 NT NT | 15/12/2018 | Wola (POL) | ||
Konig Szymon | 06 | 05111 | 105111700123 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (21) | 37.51 46.53 43.26 | 15/12/2018 2/12/2017 15/12/2018 | Wola (POL) Wola (POL) Wola (POL) |
||
Linek Fabian | 09 | 05111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Maniura Jessica | 09 | 05111 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 1:00.93 57.88 1:08.89 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Marchwiński Stanisław | 06 | 05111 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 38.63 48.05 1:43.00 | 20/10/2018 7/4/2018 20/10/2018 | Tychy (POL) Herby (POL) Tychy (POL) |
|||
Mateja Jakub | 08 | 05111 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 44.49 1:40.80 54.62 | 20/10/2018 21/10/2018 21/10/2018 | Tychy (POL) Tychy (POL) Tychy (POL) |
|||
Ormański Jakub | 08 | 05111 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 53.52 NT 56.68 | 15/12/2018 15/12/2018 | Wola (POL) Wola (POL) |
|||
Ormański Tomasz | 11 | 05111 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 28.90 28.37 NT |
|||||
Pietroniec Konrad | 10 | 05111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Pękala Marta | 07 | 05111 | 105111600120 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) | 32.49 1:13.21 45.33 | 1/12/2018 1/12/2018 15/12/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Wola (POL) |
||
Sprutta Kinga | 07 | 05111 | 105111600134 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) | 40.31 1:32.41 49.22 | 1/12/2018 1/12/2018 21/10/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Tychy (POL) |
||
Szubert Oskar | 10 | 05111 | 105111700137 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 45.81 NT NT | 15/12/2018 | Wola (POL) | ||
Zawada Julia | 07 | 05111 | 105111600126 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) | 37.81 44.81 1:39.52 | 1/12/2018 1/12/2018 1/12/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Świniarski Wojciech | 09 | 05111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
Sukces Chorzów 2 | 05111 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Kamzol Flawia | 07 | 02806 | 102806600091 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 100m zmienny (26) | 28.58 1:02.52 1:10.70 | 2/2/2019 10/6/2018 3/2/2019 | Katowice (POL) Nowy Targ (POL) Katowice (POL) |
||
Kuryłek Nikola | 08 | 02806 | 102806600090 | 100m dowolny (22) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (20) | 1:13.11 1:19.54 34.76 | 9/3/2019 9/3/2019 9/3/2019 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Fala Niepołomice 1 | 02806 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:56.00 |
Dudek Lena | 09 | 02111 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT | |||||
Kapka Antonina | 09 | 02111 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Michael Emma | 10 | 02111 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Piątkiewicz Martyna | 11 | 02111 | 102111600110 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 25.11 26.53 28.97 |
Dusza Maciej | 07 | 03611 | 103611700352 | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (21) 100m zmienny (27) | 34.17 35.73 1:24.88 | 6/10/2018 1/12/2018 1/12/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Dusza Michalina | 08 | 03611 | 103611600393 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 39.51 49.54 1:36.91 | 21/4/2018 15/12/2018 30/11/2018 | Wola (POL) Wola (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Kraska Mateusz | 07 | 03611 | 103611700371 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 33.96 1:14.65 40.74 | 1/12/2018 16/1/2019 24/10/2018 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
Czuryło Alicja | 07 | 01407 | 101407600042 | 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (20) 100m zmienny (26) | 40.68 40.65 1:32.58 | 24/10/2018 1/2/2019 3/2/2019 | Olesno (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Dolata Julia | 07 | 01407 | 101407600001 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | 31.17 34.36 1:14.10 | 2/2/2019 3/2/2019 1/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Gaca Izabela | 10 | 01407 | 101407600055 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 42.04 47.33 NT | 15/11/2018 24/10/2018 | Opole (POL) Olesno (POL) |
||
Gaca Justyna | 13 | 01407 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | NT NT NT |
|||||
Glapiak Julia | 08 | 01407 | 101407600003 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 100m motylkowy (7) | 35.83 1:18.92 1:47.42 | 2/2/2019 3/2/2019 22/12/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Janicka Katarzyna | 08 | 01407 | 101407600004 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 46.24 1:40.08 1:26.50 | 16/2/2019 15/11/2018 22/12/2018 | Osiecznica (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jaskuła Bartosz | 08 | 01407 | 101407700063 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | NT 1:40.64 NT | 24/10/2018 | Olesno (POL) |
||
Kałasznik Julia | 09 | 01407 | 101407600056 | 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (20) 100m zmienny (26) | 48.02 NT NT | 24/10/2018 | Olesno (POL) | ||
Martyna Bartosz | 08 | 01407 | 101407700048 | 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (27) | 42.85 1:34.76 1:37.02 | 15/2/2019 16/3/2019 17/3/2019 | Osiecznica (POL) Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) |
||
Mańczyński Filip | 07 | 01407 | 101407700059 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 39.04 1:29.43 46.96 | 16/2/2019 15/2/2019 15/2/2019 | Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) |
||
Niedźwiecki Roch | 06 | 01407 | 101407700046 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 38.25 47.14 1:36.22 | 30/10/2018 8/12/2018 16/3/2019 | Zdzieszowice (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Bruntal (CZE) |
||
Oleśków Milena | 07 | 01407 | 101407600052 | 100m dowolny (22) 100m grzbietowy (18) 50m klasyczny (11) | 1:24.96 1:36.71 53.73 | 24/10/2018 19/1/2019 29/9/2018 | Olesno (POL) Krapkowice (POL) Opole (POL) |
||
Setnicka Victoria | 07 | 01407 | 101407600054 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | 1:22.42 41.97 1:30.13 | 17/3/2019 15/2/2019 16/3/2019 | Bruntal (CZE) Osiecznica (POL) Bruntal (CZE) |
||
Szczygieł Stanisław | 07 | 01407 | 101407700018 | 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (27) | 38.43 1:23.45 1:28.62 | 3/2/2019 1/2/2019 16/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) Osiecznica (POL) |
||
Wujkowska Malwina | 07 | 01407 | 101407600060 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 42.28 49.43 1:46.92 | 16/2/2019 16/2/2019 15/2/2019 | Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) |
||
Łopianiak Amelia | 07 | 01407 | 101407600005 | 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (20) 100m zmienny (26) | 36.17 37.39 1:25.32 | 15/2/2019 19/1/2019 8/12/2018 | Osiecznica (POL) Krapkowice (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
Start Opole 1 | 01407 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:47.00 |
Dolata Julia Niedźwiecki Roch | 07 06 | Janicka Katarzyna | 08 |
Goj Katarzyna | 08 | 04611 | 104611600005 | 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) 50m klasyczny (11) | 40.24 1:26.04 43.74 | 15/12/2018 1/2/2019 1/2/2019 | Wola (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Grochowski Julian | 11 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (10) | 28.50 30.30 |
|||||
Grochowski Kacper | 08 | 04611 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 35.41 1:21.61 45.14 | 21/4/2018 20/6/2018 21/4/2018 | Wola (POL) Radlin (POL) Wola (POL) |
|||
Machno Anna | 07 | 04611 | 104611600002 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 1:08.29 35.06 38.98 | 16/1/2019 3/2/2019 1/2/2019 | Radlin (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Pietrakowski Aleksander | 09 | 04611 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 47.89 47.94 | 26/5/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Przybyłek Wiktor | 09 | 01107 | 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 1:23.80 51.39 1:37.29 | 24/10/2018 29/9/2018 20/10/2018 | Olesno (POL) Opole (POL) Dobrodzien (POL) |
|||
Ćwirko Dominik | 09 | 01107 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (27) | 43.59 47.01 NT | 15/11/2018 24/10/2018 | Opole (POL) Olesno (POL) |
Iwanicka Dominika | 07 | 06111 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 100m zmienny (26) | 32.72 1:13.21 1:26.59 | 1/12/2018 24/10/2018 24/10/2018 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
|||
Jedrzejewski Oliwier | 08 | 06111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 35.93 42.89 49.18 | 11/12/2018 12/6/2018 30/11/2018 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
|||
Jędrzejewska Agata | 10 | 06111 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Katana Jakub | 07 | 06111 | 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) 100m motylkowy (8) | 1:09.73 33.63 1:14.84 | 16/1/2019 1/12/2018 1/12/2018 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
|||
Kycia Kacper | 07 | 06111 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 33.78 42.02 1:29.89 | 24/10/2018 1/12/2018 1/12/2018 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
|||
Kycia Wojtek | 10 | 06111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Lewandowska Aleksandra | 07 | 06111 | 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) 100m zmienny (26) | 38.64 NT 1:27.15 | 1/12/2018 1/12/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
|||
Musiał Milena | 11 | 06111 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 21.00 23.00 30.00 |
|||||
Piotrowska Emilia | 07 | 06111 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 100m zmienny (26) | 36.43 1:18.02 1:29.77 | 1/12/2018 24/10/2018 24/10/2018 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
|||
Ślepecki Szymon | 07 | 06111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (27) | 32.83 37.84 1:27.46 | 1/12/2018 1/12/2018 24/10/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
Boboń Amelia | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT | |||||
Chmielowska Emilia | 11 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 24.77 23.89 NT |
|||||
Czarnecka Lena | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 52.87 1:04.35 | 25/11/2018 25/11/2018 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Czarnecka Maja | 11 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 22.61 24.40 NT |
|||||
Gorczyca Klaudia | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Gos Maja | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 52.37 NT | 25/11/2018 | Kozy (POL) | |||
Jeziorska Wiktoria | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Jędras Michał | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Kosmal Maja | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Kupiec Piotr | 11 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 24.08 25.57 |
|||||
Ochal Antoni | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Piecuch Klaudia | 11 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 19.24 21.31 26.06 |
|||||
Psica Bartosz | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Rusek Michał | 11 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 20.16 22.60 |
|||||
Siwek Lilianna | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Wywiał Lena | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Zarzycka Julia | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Zięba Kamil | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Żuk Oskar | 10 | 00106 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT |
Boryczka Maciej | 07 | 01011 | 101011700209 | 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 1:32.89 55.61 NT | 1/12/2018 1/2/2019 | Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Kulesza Kinga | 07 | 01011 | 101011600210 | 100m grzbietowy (18) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | NT 53.59 NT | 1/12/2018 | Gliwice (POL) |
||
Loch Borys | 08 | 01011 | 101011700153 | 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (27) | 41.36 1:28.07 1:31.45 | 3/2/2019 1/2/2019 3/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Machura Marcel | 09 | 01011 | 101011700218 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
||||
Mikołajczyk Maja | 10 | 01011 | 101011600193 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 46.69 51.25 1:02.20 | 2/2/2019 3/2/2019 1/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Miśta Karolina | 10 | 01011 | 101011600168 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 43.37 49.18 55.70 | 6/10/2018 3/2/2019 1/2/2019 | Tarnowskie Gory (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Radoń Magdalena | 10 | 01011 | 101011600194 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 49.49 NT 1:01.14 | 6/10/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Rumian Szymon | 08 | 01011 | 101011700187 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 45.77 1:37.61 1:39.69 | 9/11/2018 30/11/2018 12/6/2018 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Rybak Grzegorz | 08 | 01011 | 101011700195 | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (21) 100m zmienny (27) | 36.63 43.83 1:38.21 | 25/1/2019 25/1/2019 3/2/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Rybak Jakub | 08 | 01011 | 101011700196 | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (21) 100m zmienny (27) | 40.41 50.27 1:39.27 | 25/1/2019 25/1/2019 3/2/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
Ćwirko Michał | 08 | 00207 | 100m grzbietowy (19) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 1:31.00 49.16 1:38.31 | 19/1/2019 20/10/2018 20/10/2018 | Krapkowice (POL) Dobrodzien (POL) Dobrodzien (POL) |
Filipiak Aleksander | 11 | 05215 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 22.75 24.85 NT | 23/2/2019 10/11/2018 | Poznań (POL) Toruń (POL) |
|||
Gauden Kornelia | 09 | 05215 | 105215600004 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) | 37.32 1:46.55 41.73 | 9/3/2019 20/1/2018 9/2/2019 | Bydgoszcz (POL) Mogilno (POL) Mogilno (POL) |
||
Szwast Mateusz | 09 | 05215 | 105215700002 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 100m zmienny (27) | 35.78 1:30.40 1:41.00 | 9/3/2019 20/1/2018 29/9/2018 | Bydgoszcz (POL) Mogilno (POL) Ciechanow (POL) |
Klajmon Karolina | 10 | 04811 | 104811600089 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 41.23 44.61 NT | 25/11/2018 3/2/2019 | Kozy (POL) Katowice (POL) |
||
Klajmon Wojciech | 07 | 04811 | 104811700088 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 44.89 48.39 1:50.24 | 7/4/2018 1/2/2019 27/10/2018 | Herby (POL) Katowice (POL) Bielsko-Biala (POL) |
Bratowski Błażej | 10 | ORHER | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | NT NT | |||||
Brycht Aleksander | 06 | ORHER | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | 38.65 48.93 | 7/4/2018 28/4/2018 | Herby (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Josek Kinga | 07 | ORHER | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Krysiak Zuzanna | 07 | ORHER | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 44.00 52.47 | 28/4/2018 7/4/2018 | Czestochowa (POL) Herby (POL) |
|||
Malcher Anna | 07 | ORHER | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Pasoń Paulina | 10 | ORHER | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Przydacz Bartłomiej | 06 | ORHER | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) | 51.61 51.20 | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Wieczorek Maria | 09 | ORHER | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 49.89 55.06 1:02.56 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Włodarek Julia | 10 | ORHER | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
Beránková Adéla | 07 | ZLIN | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (20) 100m zmienny (26) | 46.62 1:37.06 47.32 1:26.94 | 7/4/2018 16/3/2019 5/5/2018 17/3/2019 | Cieszyn (POL) Bruntal (CZE) Muerzzuschlag (AUT) Bruntal (CZE) |
|||
Burešová Linda | 08 | ZLIN | 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) 100m zmienny (26) | NT 1:31.32 1:32.06 | 16/3/2019 17/3/2019 | Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) |
|||
Bělíčková Amálie | 06 | ZLIN | 100m dowolny (22) 200m dowolny (3) 100m grzbietowy (18) 100m zmienny (26) | 1:06.05 2:51.43 1:16.32 1:21.36 | 17/3/2019 7/4/2018 16/3/2019 17/3/2019 | Bruntal (CZE) Cieszyn (POL) Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) |
|||
Cielecký Max | 06 | ZLIN | 100m dowolny (23) 200m dowolny (4) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | NT NT 43.87 NT | 20/10/2018 | Graz (AUT) |
|||
Doležalová Radka | 08 | ZLIN | 100m grzbietowy (18) 50m klasyczny (11) 100m motylkowy (7) 100m zmienny (26) | 1:33.31 NT 1:33.07 1:28.16 | 16/3/2019 16/3/2019 17/3/2019 | Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) |
|||
Ernekerová Elizabeth | 08 | ZLIN | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 100m zmienny (26) | NT 1:11.71 1:25.80 | 17/3/2019 17/3/2019 | Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) |
|||
Hobza Richard | 09 | ZLIN | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | NT NT NT NT |
|||||
Kavečka Swbatian | 08 | ZLIN | 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) 100m motylkowy (8) | NT NT NT |
|||||
Kopecký Filip | 08 | ZLIN | 50m motylkowy (21) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (27) | NT NT 1:35.70 | 7/4/2018 | Cieszyn (POL) |
|||
Koplíková Barbora | 07 | ZLIN | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 100m grzbietowy (18) 100m zmienny (26) | 41.33 1:08.80 1:22.37 1:23.24 | 16/9/2017 17/3/2019 16/3/2019 17/3/2019 | Havirov (CZE) Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) |
|||
Ledabyl Tomáš | 09 | ZLIN | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 40.48 50.50 1:39.24 | 17/3/2019 16/3/2019 17/3/2019 | Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) |
|||
Minaříková Tereza | 09 | ZLIN | 100m grzbietowy (18) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | NT NT NT |
|||||
Neradil Tomáš | 07 | ZLIN | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 100m zmienny (27) | NT 1:13.44 1:25.51 | 17/3/2019 17/3/2019 | Bruntal (CZE) Bruntal (CZE) |
|||
Němcová Julie | 06 | ZLIN | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 200m dowolny (3) 100m zmienny (26) | 36.35 1:12.67 3:07.98 1:27.73 | 6/5/2018 17/3/2019 7/4/2018 17/3/2019 | Muerzzuschlag (AUT) Bruntal (CZE) Cieszyn (POL) Bruntal (CZE) |
|||
Petrla Adam | 07 | ZLIN | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 32.23 1:10.46 40.17 | 6/5/2018 17/3/2019 20/10/2018 | Muerzzuschlag (AUT) Bruntal (CZE) Graz (AUT) |
|||
Petrů Eduard | 06 | ZLIN | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (21) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (27) | 34.33 39.58 1:38.25 1:25.80 | 20/10/2018 20/10/2018 10/3/2018 6/5/2018 | Graz (AUT) Graz (AUT) Karvina (CZE) Muerzzuschlag (AUT) |
|||
Vrlová Kateřina | 07 | ZLIN | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 42.58 52.26 NT | 17/2/2018 18/2/2018 | Opava (CZE) Opava (CZE) |
|||
Vydrová Marie | 06 | ZLIN | 100m dowolny (22) 200m dowolny (3) 100m grzbietowy (18) 100m zmienny (26) | 1:03.85 NT 1:10.60 1:13.05 | 23/12/2018 23/12/2018 15/12/2018 | Vienna (AUT) Vienna (AUT) Braunau (AUT) |
Plavecký Klub Zlín 1 | ZLIN | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:30.50 |
Vydrová Marie Ledabyl Tomáš | 06 09 | Kopecký Filip Koplíková Barbora | 08 07 |
Plavecký Klub Zlín 2 | ZLIN | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:35.80 |
Bělíčková Amálie Minaříková Tereza | 06 09 | Petrla Adam Kavečka Swbatian | 07 08 |
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 103506600073 | 100m grzbietowy (18) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 1:21.18 1:35.05 1:25.16 | 16/2/2019 9/12/2018 15/12/2018 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) Zabierzow (POL) |
||
Ciupka Artur | 09 | 03506 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (21) | 47.63 52.59 NT | 9/3/2019 16/2/2019 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | 103506600061 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | 1:20.48 43.88 1:29.36 | 24/3/2019 24/2/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Góra Natalia | 09 | 03506 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) | 43.56 48.53 | 23/3/2019 23/3/2019 | Piekary (POL) Piekary (POL) |
|||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) | 1:14.61 37.88 1:23.79 | 16/2/2019 24/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 103506700080 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) | 38.28 1:27.31 50.18 | 24/2/2019 16/2/2019 10/2/2018 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 103506700078 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 100m zmienny (27) | 33.04 1:14.81 1:27.34 | 24/2/2019 9/12/2018 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (27) | 44.46 NT 1:41.34 | 23/3/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) | 49.61 40.70 1:33.44 | 24/2/2019 24/2/2019 16/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Wrześniak Oskar | 09 | 03506 | 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | NT 42.75 | 16/2/2019 | Wieliczka (POL) |
|||
Łuczak Agata | 09 | 03506 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (20) | 41.58 41.53 41.85 | 26/5/2018 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Żmijewska Nina | 09 | 03506 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) | 47.91 NT NT | 16/2/2019 | Wieliczka (POL) | |||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) | 1:18.82 40.46 1:23.97 | 24/3/2019 24/2/2019 16/2/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 03506 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Gąsiorek Wiktor Cholewa Hanna | 07 07 | Łuczak Agata Kot Kacper | 09 08 |
Popiel Mikołaj | 06 | 00805 | 100805700087 | 100m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (27) | 57.96 1:03.64 1:18.78 | 22/12/2018 22/12/2018 23/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
Bachniak Lidia | 11 | 05711 | 105711600010 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 32.00 NT NT | ||||
Bachniak Zuzanna | 09 | 05711 | 105711600008 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT 53.64 | 16/2/2019 | Wieliczka (POL) |
||
Bednarczyk Bartłomiej | 09 | 05711 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||
Ciszewska Agata | 08 | 05711 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | NT NT NT |
|||||
Ciura Anna | 08 | 05711 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Czerw Mateusz | 11 | 05711 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 27.00 29.00 |
|||||
Olczak Szymon | 09 | 05711 | 105711700011 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) | 39.75 49.91 NT | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Bonk Maciej | 10 | 03811 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT | |||||
Kinek Amelia | 11 | 03811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 25.00 25.80 NT |
|||||
Kisiel Kamil | 10 | 03811 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Krystek Karolina | 07 | 03811 | 103811600088 | 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) 100m zmienny (26) | 40.85 1:25.70 1:27.48 | 1/12/2018 16/1/2019 1/12/2018 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Gliwice (POL) |
||
Nahibowicz Patrycja | 06 | 03811 | 103811600064 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 40.68 1:28.82 1:24.71 | 21/4/2018 6/12/2018 6/12/2018 | Wola (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Olszowska Ewa | 06 | 03811 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Pawlik Daniel | 10 | 03811 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Ponichtera Maksymilian | 10 | 03811 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||
Poręba Małgorzata | 07 | 03811 | 103811600083 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) | 34.68 40.30 NT | 15/6/2018 1/12/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Puk Agata | 10 | 03811 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Rozumek Dominika | 09 | 03811 | 103811600090 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) | 41.39 NT 50.55 | 21/4/2018 7/4/2018 | Wola (POL) Herby (POL) |
||
Skiba Natalia | 10 | 03811 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 38.53 NT 50.10 | 24/11/2018 15/12/2018 | Grojec (POL) Warsaw (POL) |
|||
Sobieraj Michał | 06 | 03811 | 103811700087 | 50m dowolny (17) 200m dowolny (4) 50m motylkowy (21) | 32.20 2:53.04 35.69 | 21/4/2018 19/11/2018 6/12/2018 | Wola (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Sontag Zofia | 06 | 03811 | 103811600078 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 33.51 40.83 1:34.52 | 7/4/2018 13/4/2018 6/12/2018 | Herby (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Sopel Zofia | 06 | 03811 | 103811600091 | 100m dowolny (22) 200m dowolny (3) 50m motylkowy (20) | 1:21.06 NT NT | 21/4/2018 | Wola (POL) | ||
Szłapak Filip | 10 | 03811 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Trela Marysia | 11 | 03811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 26.90 26.00 NT |
|||||
Urbański Szymon | 06 | 03811 | 103811700092 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 41.35 NT 56.30 | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
TKKF Szczygłowice - Knurów 1 | 03811 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Krystek Karolina Sobieraj Michał | 07 06 | Rozumek Dominika | 09 |
Babraj Mikołaj | 08 | 01906 | 101906700032 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 100m zmienny (27) | 38.01 NT 1:36.66 | 15/12/2018 9/3/2019 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
Nieckarz Paweł | 06 | 01605 | 101605700184 | 200m dowolny (4) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 2:25.73 40.59 1:25.22 | 22/1/2019 31/10/2018 22/1/2019 | Lodz (POL) Skierniewice (POL) Lodz (POL) |
||
Pacewicz Wiktor | 06 | 01605 | 101605700183 | 50m motylkowy (21) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (27) | 31.10 1:10.00 1:15.51 | 11/11/2018 15/3/2019 31/10/2018 | Kielce (POL) Kutno (POL) Skierniewice (POL) |
Chadzyńska Hanna | 09 | 00511 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT | |||||
Dudek Marta | 09 | 00511 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Gil Adam | 10 | 00511 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Julian Gruszka | 10 | 00511 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 49.81 NT | 27/10/2018 | Bielsko-Biala (POL) | |||
Kot Barbara | 08 | 00511 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Kowalczyk Wiktoria | 08 | 00511 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Muchin Alan | 09 | 00511 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Peshtewan Dalia | 08 | 00511 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Rucinski Jakub | 08 | 00511 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Sadowska Sandra | 08 | 00511 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Sukiennik Oskar | 07 | 00511 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Wegier Mateusz | 09 | 00511 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT 53.49 | 27/10/2018 | Bielsko-Biala (POL) |
Krzowska Hanna | 09 | 01211 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 39.27 46.16 NT | 27/10/2018 27/10/2018 | Bielsko-Biala (POL) Bielsko-Biala (POL) |
|||
Krzowski Bartłomiej | 07 | 01211 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 100m zmienny (27) | 34.92 1:16.19 1:33.89 | 22/12/2018 16/1/2019 27/10/2018 | Oswiecim (POL) Radlin (POL) Bielsko-Biala (POL) |
|||
Krzowski Witold | 11 | 01211 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 28.29 28.81 38.63 |
|||||
Milanowski Michał | 08 | 01211 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (21) | 37.57 NT NT | 7/4/2018 | Herby (POL) | |||
Milanowski Szymon | 10 | 01211 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 1:02.81 NT 1:17.41 | 27/10/2018 27/10/2018 | Bielsko-Biala (POL) Bielsko-Biala (POL) |
Brożek Igor | 06 | 04011 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) | 40.95 NT | 28/4/2018 | Czestochowa (POL) | |||
Ciekot Zuzanna | 07 | 04011 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) | 38.63 NT 51.30 | 28/4/2018 7/4/2018 | Czestochowa (POL) Herby (POL) |
|||
Drej Cezary | 07 | 04011 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | 33.56 42.28 | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Kajdana Karol | 06 | 04011 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Kotasińska Julia | 08 | 04011 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) | 43.28 48.06 | 7/4/2018 28/4/2018 | Herby (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Kreduszyńska Alicja | 06 | 04011 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) | 36.97 47.50 | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Kreduszyński Patryk | 08 | 04011 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) | 41.32 NT 52.18 | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Mazia Zuzia | 08 | 04011 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Pakosz Maksymilian | 09 | 04011 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | 36.98 42.52 | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Polaczek Franciszek | 07 | 04011 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Polaczek Tymoteusz | 09 | 04011 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||
Porada Martyna | 07 | 04011 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) | 42.39 48.96 | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Resler Jakub | 07 | 04011 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||
Szulc Alicja | 09 | 04011 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) | 50.75 NT | 28/4/2018 | Czestochowa (POL) | |||
Winkler Natalia | 08 | 04011 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) | 39.82 NT | 28/4/2018 | Czestochowa (POL) | |||
Więckowski Kacper | 07 | 04011 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) | 41.64 NT 52.08 | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Wójtowicz Stanisław | 07 | 04011 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (21) | 32.30 44.99 40.34 | 28/4/2018 28/4/2018 7/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Herby (POL) |
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 104106700026 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 33.11 42.70 1:33.46 | 24/2/2019 24/2/2019 16/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 31.66 39.17 1:26.37 | 8/12/2018 16/12/2018 9/3/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
Andryszczak Piotr | 06 | 04111 | 104111700042 | 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) 50m klasyczny (12) | 43.75 1:35.25 49.91 | 20/10/2018 27/10/2018 28/4/2018 | Dobrodzien (POL) Bielsko-Biala (POL) Czestochowa (POL) |
||
Bojczuk Łucja | 06 | 04111 | 104111600050 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 38.50 49.44 NT | 20/10/2018 7/4/2018 | Dobrodzien (POL) Herby (POL) |
||
Całus Igor | 10 | 04111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Całus Kacper | 07 | 04111 | 104111700053 | 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (21) | 41.99 1:31.66 40.16 | 1/12/2018 1/12/2018 15/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Filejska Emilia | 09 | 04111 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) | 44.15 NT 53.90 | 28/4/2018 7/4/2018 | Czestochowa (POL) Herby (POL) |
|||
Gomolec Maja | 09 | 04111 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 51.79 1:01.60 1:04.28 | 27/10/2018 7/4/2018 27/10/2018 | Bielsko-Biala (POL) Herby (POL) Bielsko-Biala (POL) |
|||
Kołodziejczyk Stanisław | 11 | 04111 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | NT NT NT |
|||||
Kujawska Julia | 07 | 04111 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) | 40.74 1:35.52 52.72 | 20/10/2018 27/10/2018 7/4/2018 | Dobrodzien (POL) Bielsko-Biala (POL) Herby (POL) |
|||
Langier Milena | 06 | 04111 | 104111600040 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 36.79 48.18 1:47.13 | 10/11/2018 20/10/2018 10/11/2018 | Kielce (POL) Dobrodzien (POL) Kielce (POL) |
||
Marcjanek Wiktoria | 07 | 04111 | 104111600047 | 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (20) | 39.43 1:26.07 37.63 | 15/6/2018 1/12/2018 1/12/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Mielczarek Paulina | 12 | 04111 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Miś Jakub | 11 | 04111 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | NT NT NT |
|||||
Mulewicz Bartosz | 07 | 04111 | 104111700054 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (21) | 37.01 50.06 43.22 | 15/6/2018 1/12/2018 1/12/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Mulewicz Maciej | 11 | 04111 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | NT NT NT |
|||||
Rektorek Maurycy | 10 | 04111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Rozpondek Antonina | 08 | 04111 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 44.82 1:00.39 1:07.88 | 20/10/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Dobrodzien (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Siarkowska Kinga | 10 | 04111 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Siarkowska Nadia | 11 | 04111 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | NT NT NT |
|||||
Szewczyk Jakub | 09 | 04111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Szwed Kasper | 07 | 04111 | 104111700049 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 46.86 53.64 NT | 28/4/2018 1/12/2018 | Czestochowa (POL) Gliwice (POL) |
||
Włodarczyk Miłosz | 07 | 04111 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 43.31 50.09 NT | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Łapa Daria | 11 | 04111 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | NT NT NT |
Delfinek Częstochowa 1 | 04111 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:56.00 |
Filejska Emilia Langier Milena | 09 06 | Całus Kacper Rozpondek Antonina | 07 08 |
Bomba julia | 11 | 06711 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 29.03 30.04 NT | |||||
Greń Martyna | 07 | 06711 | 106711600005 | 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (20) | 35.77 1:19.90 36.40 | 3/2/2019 1/2/2019 1/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Gąszczak Mateusz | 08 | 06711 | 106711700012 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 41.25 1:39.55 50.00 | 25/1/2019 3/2/2019 3/2/2019 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Karcz Maja | 10 | 06711 | 106711600011 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
||||
Markocka Hanna | 07 | 06711 | 106711600006 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 100m zmienny (26) | 30.15 1:07.31 1:19.54 | 1/12/2018 1/12/2018 1/12/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Massalski Mateusz | 07 | 06711 | 106711700003 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 35.13 44.77 1:39.98 | 1/12/2018 22/12/2018 22/12/2018 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Minta Michał | 06 | 06711 | 50m dowolny (17) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (21) | 33.85 1:25.30 40.58 | 22/12/2018 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Nowak Dominik | 08 | 06711 | 106711700008 | 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) | 1:26.39 45.18 1:40.31 | 3/2/2019 3/2/2019 30/11/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Okońska Nadia | 06 | 06711 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) | 34.27 1:16.32 NT | 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Pichit Patryk | 10 | 06711 | 106711700010 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 42.00 50.59 56.14 | 2/2/2019 3/2/2019 1/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Pinczak Mateusz | 08 | 06711 | 106711700002 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 100m zmienny (27) | 31.40 1:10.38 1:19.77 | 22/12/2018 30/11/2018 30/11/2018 | Oswiecim (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Stachowicz Maja | 08 | 06711 | 106711600007 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | 1:20.56 40.02 1:27.91 | 3/2/2019 3/2/2019 1/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Surma Marcel | 09 | 06711 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 51.65 51.95 1:04.43 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Słota Wojciech | 08 | 06711 | 106711700004 | 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) | 1:14.46 38.69 1:21.68 | 30/11/2018 22/12/2018 30/11/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Oswiecim (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Łaskawiec Emilia | 10 | 06711 | 106711600009 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
Boruc Przemysław | 09 | 05114 | 105114700476 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 33.53 NT 37.83 | 2/3/2019 2/3/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Brojanowska Natalia | 07 | 05114 | 105114600347 | 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (20) 100m zmienny (26) | 34.30 32.95 1:14.55 | 20/11/2018 17/11/2018 15/12/2018 | Warsaw (POL) Mlawa (POL) Warsaw (POL) |
||
Brzóska Jan | 06 | 05114 | 105114700279 | 50m grzbietowy (14) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (27) | 30.42 1:00.71 NT | 17/11/2018 23/3/2019 | Mlawa (POL) Ciechanow (POL) |
||
Drynkowska Lena | 06 | 05114 | 105114600280 | 100m grzbietowy (18) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:08.58 35.65 1:12.96 | 2/3/2019 19/2/2019 9/12/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kordziak Kinga | 08 | 05114 | 105114600416 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | 1:15.21 38.87 1:22.84 | 6/3/2019 21/11/2018 8/12/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Melerowicz Antoni | 09 | 05114 | 105114700486 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 34.36 1:21.73 40.83 | 15/12/2018 5/3/2019 27/11/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Ryznar Katarzyna | 07 | 05114 | 105114600351 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (20) 100m zmienny (26) | 37.33 34.74 1:17.48 | 8/12/2018 17/11/2018 15/12/2018 | Olsztyn (POL) Mlawa (POL) Warsaw (POL) |
||
Sztreker-Wójcik Iga | 09 | 05114 | 105114600497 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) | 33.43 NT 44.30 | 2/3/2019 27/11/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Topp Filip | 06 | 05114 | 105114700247 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (21) 100m zmienny (27) | 33.02 29.26 1:05.37 | 19/2/2019 17/11/2018 9/12/2018 | Warsaw (POL) Mlawa (POL) Olsztyn (POL) |
||
Westfal Wiktoria | 08 | 05114 | 105114600442 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 34.37 44.74 1:24.75 | 6/3/2019 6/3/2019 15/12/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Wróblewski Borys | 08 | 05114 | 105114700415 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) | 31.62 1:09.80 39.68 | 8/12/2018 2/3/2019 8/12/2018 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Ślesik Oskar | 07 | 05114 | 105114700393 | 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) | 1:05.52 33.80 1:11.69 | 2/3/2019 8/12/2018 24/3/2019 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Ciechanow (POL) |
UKS G-8 Bielany I | 05114 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:01.00 |
Melerowicz Antoni Ryznar Katarzyna | 09 07 | Brzóska Jan Westfal Wiktoria | 06 08 |
UKS G-8 Bielany II | 05114 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:02.00 |
Kordziak Kinga Topp Filip | 08 06 | Brojanowska Natalia Boruc Przemysław | 07 09 |
UKS G-8 Bielany III | 05114 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:03.00 |
Drynkowska Lena Wróblewski Borys | 06 08 | Ślesik Oskar Sztreker-Wójcik Iga | 07 09 |
Buła Natalia | 07 | 00807 | 100807600032 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) | 39.09 1:25.94 45.66 | 15/11/2018 8/12/2018 8/12/2018 | Opole (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Chrzęstek Agata | 09 | 00807 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) | 47.67 58.41 | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Czernek Jakub | 06 | 00807 | 100807700042 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 33.98 39.32 1:31.38 | 7/4/2018 8/12/2018 8/12/2018 | Herby (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Gajda Michał | 11 | 00807 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Gernand Emilia | 06 | 00807 | 100807600028 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 200m dowolny (3) 100m motylkowy (7) | 33.13 1:13.37 2:42.11 1:27.91 | 21/4/2018 17/11/2018 8/12/2018 9/12/2018 | Olesnica (POL) Dobrodzien (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Gernand Hanna | 10 | 00807 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT 51.81 NT | 24/10/2018 | Olesno (POL) |
|||
Hąbek Antoni | 07 | 00807 | 100807700037 | 100m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) 100m motylkowy (8) | 1:38.17 1:46.31 2:05.33 | 26/5/2018 26/5/2018 29/5/2018 | Strzecle Opolskie (POL) Strzecle Opolskie (POL) Krapkowice (POL) |
||
Pastuszka Jakub | 10 | 00807 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Przyklenk Tycjan | 11 | 00807 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Seidel Dominik | 07 | 00807 | 100807700034 | 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) | 1:34.81 43.97 1:38.91 | 24/10/2018 24/10/2018 19/1/2019 | Olesno (POL) Olesno (POL) Krapkowice (POL) |
||
Stelmach Jędrzej | 10 | 00807 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Szczepański Jakub | 09 | 00807 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 50.04 2:09.22 NT NT | 15/11/2018 24/10/2018 | Opole (POL) Olesno (POL) |
|||
Tomys Piotr | 11 | 00807 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | NT NT NT |
|||||
Trzeciak Oliwia | 07 | 00807 | 100807600040 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 39.34 1:30.74 46.55 1:42.96 | 7/4/2018 8/12/2018 8/12/2018 26/5/2018 | Herby (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Strzecle Opolskie (POL) |
||
Włóczyk Dominik | 08 | 00807 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 48.94 NT 2:03.10 | 15/11/2018 15/11/2018 | Opole (POL) Opole (POL) |
|||
Zabłocki Miłosz | 08 | 00807 | 100807700049 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 50m motylkowy (21) | 40.06 1:26.98 55.82 1:56.57 45.27 | 7/4/2018 24/10/2018 29/5/2018 15/11/2018 19/1/2019 | Herby (POL) Olesno (POL) Krapkowice (POL) Opole (POL) Krapkowice (POL) |
||
Zielonka Julia | 08 | 00807 | 100807600048 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (20) | 52.30 55.98 53.89 | 24/10/2018 26/5/2018 19/1/2019 | Olesno (POL) Strzecle Opolskie (POL) Krapkowice (POL) |
Baranowski Maksymilian | 09 | 05501 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 41.10 1:31.46 48.57 | 15/12/2018 15/12/2018 15/12/2018 | Swidnica (POL) Swidnica (POL) Swidnica (POL) |
|||
Bidowaniec Amelia | 09 | 05501 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Cichy Szymon | 06 | 05501 | 105501700013 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 45.30 45.71 1:45.38 | 14/4/2018 6/10/2018 14/4/2018 | Olawa (POL) Nowa Ruda (POL) Olawa (POL) |
||
Dąbrowska Iga | 09 | 05501 | 105501600032 | 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (20) | 1:29.95 57.80 48.80 | 15/12/2018 6/10/2018 15/12/2018 | Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) Swidnica (POL) |
||
Kozlak Hanna | 10 | 05501 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Kula Karol | 08 | 05501 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 44.47 53.25 NT | 15/12/2018 15/12/2018 | Swidnica (POL) Swidnica (POL) |
|||
Kumko Hanna | 08 | 05501 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 40.94 48.28 52.75 | 15/12/2018 15/12/2018 6/10/2018 | Swidnica (POL) Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) |
|||
Lewicka Hanna | 07 | 05501 | 105501600009 | 100m grzbietowy (18) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:27.66 43.10 1:30.73 | 7/12/2018 15/12/2018 12/3/2019 | Nowa Ruda (POL) Swidnica (POL) Wroclaw (POL) |
||
Poreba Maja | 07 | 05501 | 105501600006 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 37.41 1:22.10 1:19.66 | 15/12/2018 12/3/2019 15/12/2018 | Swidnica (POL) Wroclaw (POL) Swidnica (POL) |
||
Poreba Martyna | 10 | 05501 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 42.70 49.37 55.31 | 15/12/2018 6/10/2018 15/12/2018 | Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) Swidnica (POL) |
|||
Porebska Zofia | 08 | 05501 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 46.34 51.44 1:46.49 | 25/5/2018 15/12/2018 15/12/2018 | Nowa Ruda (POL) Swidnica (POL) Swidnica (POL) |
|||
Rogoz Antonia | 08 | 05501 | 105501600014 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 42.83 49.06 55.23 | 15/12/2018 15/12/2018 15/12/2018 | Swidnica (POL) Swidnica (POL) Swidnica (POL) |
||
Rogoz Kornelia | 07 | 05501 | 105501600015 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (20) | 43.88 50.14 45.03 | 12/3/2019 7/12/2018 6/10/2018 | Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Stankowska Jagoda | 10 | 05501 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 46.36 54.44 1:00.12 | 6/10/2018 28/4/2018 6/10/2018 | Nowa Ruda (POL) Czestochowa (POL) Nowa Ruda (POL) |
|||
Starzak Nadia | 10 | 05501 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 38.01 58.91 1:21.15 | 28/4/2018 6/10/2018 15/12/2018 | Czestochowa (POL) Nowa Ruda (POL) Swidnica (POL) |
|||
Szewczun Mikołaj | 06 | 05501 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 35.19 1:18.64 41.46 | 7/12/2018 8/12/2018 8/12/2018 | Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
|||
Wierzbicka Maria | 07 | 05501 | 105501600020 | 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) | 1:13.98 34.56 1:24.35 | 8/12/2018 8/12/2018 7/12/2018 | Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Wierzbicki Karol | 11 | 05501 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 25.15 28.25 NT |
|||||
Witkiewicz Piotr | 06 | 05501 | 105501700017 | 100m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (21) | 1:11.45 1:19.72 38.03 | 24/3/2018 14/4/2018 6/10/2018 | Nowa Ruda (POL) Olawa (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Zak Mateusz | 08 | 05501 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 46.69 55.67 NT | 15/12/2018 15/12/2018 | Swidnica (POL) Swidnica (POL) |
|||
Zyzanski Alan | 09 | 05501 | 105501700010 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m klasyczny (12) | 35.69 NT 53.82 | 15/12/2018 6/10/2018 | Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) |
HS Team Kłodzko 1 | 05501 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:31.15 |
HS Team Kłodzko 2 | 05501 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:43.23 |
HS Team Kłodzko 3 | 05501 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:50.00 |
Błaszczyk Olaf | 09 | 05411 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 38.35 47.30 51.58 | 25/11/2018 7/4/2018 25/11/2018 | Kozy (POL) Herby (POL) Kozy (POL) |
|||
Dąbrowska Maja | 08 | 05411 | 105411600027 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 40.95 51.02 NT | 30/11/2018 30/11/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Gołda Bartek | 07 | 05411 | 105411700016 | 50m dowolny (17) 100m klasyczny (25) 50m motylkowy (21) | NT NT NT |
||||
Góral Michalina | 08 | 05411 | 105411600023 | 100m grzbietowy (18) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT 45.25 1:36.76 | 20/6/2018 30/11/2018 | Radlin (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Iskierka Katarzyna | 08 | 05411 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Kopeć Szymon | 09 | 05411 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 46.35 52.26 1:01.72 | 7/4/2018 28/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Czestochowa (POL) Herby (POL) |
|||
Kostańczyk Kaja | 09 | 05411 | 105411600029 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 100m zmienny (26) | 36.43 NT 1:40.32 | 15/11/2018 3/2/2019 | Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) |
||
Królak Martyna | 08 | 05411 | 105411600021 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (20) | 47.30 NT NT | 7/4/2018 | Herby (POL) | ||
Mroncz Filip | 09 | 05411 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 43.80 51.28 56.77 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Mroncz Wiktor | 09 | 05411 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 45.72 52.95 1:05.42 | 7/4/2018 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Ociepa Norbert | 09 | 05411 | 105411700028 | 50m grzbietowy (14) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (21) | 39.13 1:29.93 37.90 | 30/1/2019 1/2/2019 1/2/2019 | Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Parzoch Krzysztof | 07 | 05411 | 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) 100m zmienny (27) | NT 46.29 NT | 28/4/2018 | Czestochowa (POL) |
|||
Pasich Hubert | 07 | 05411 | 50m grzbietowy (14) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (27) | 44.38 NT NT | 18/2/2018 | Katowice (POL) | |||
Pasich Marcel | 07 | 05411 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 36.56 42.26 51.02 | 17/2/2018 18/2/2018 7/4/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Herby (POL) |
|||
Przybyła Maria | 08 | 05411 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 46.67 50.38 NT | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Pucek Patrycja | 08 | 05411 | 105411600025 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT 50.08 NT | 25/11/2018 | Kozy (POL) |
||
Pucek Wiktoria | 06 | 05411 | 105411600013 | 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) | 1:17.34 32.24 1:17.07 | 25/11/2018 1/2/2019 6/12/2018 | Kozy (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szczygieł Maja | 08 | 05411 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT 54.98 NT | 7/4/2018 | Herby (POL) |
|||
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 105411700017 | 100m grzbietowy (19) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (27) | 1:09.87 1:10.54 1:13.13 | 16/1/2019 2/3/2019 22/12/2018 | Radlin (POL) Warsaw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wieczorek Diana | 07 | 05411 | 105411600018 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 46.29 NT 1:32.66 | 28/4/2018 7/4/2018 | Czestochowa (POL) Herby (POL) |
||
Łukasik Oliwier | 06 | 05411 | 105411700014 | 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (27) | 1:01.54 30.80 1:10.51 | 3/2/2019 3/2/2019 19/11/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Łukasik Zuzanna | 08 | 05411 | 105411600020 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) | 35.52 39.15 1:32.90 | 2/2/2019 15/12/2018 2/2/2019 | Katowice (POL) Warsaw (POL) Katowice (POL) |
||
Żmuda Jakub | 08 | 05411 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (21) | NT NT NT |
Jedynka Łazy 1 | 05411 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:23.46 |
Łukasik Oliwier Wdowiak Dominik | 06 07 | Łukasik Zuzanna Kostańczyk Kaja | 08 09 |
Jedynka Łazy 2 | 05411 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:35.58 |
Pasich Marcel Góral Michalina | 07 08 | Pucek Wiktoria Ociepa Norbert | 06 09 |
Boruta Alicja | 07 | 04711 | 104711600124 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 54.58 45.21 | 24/11/2017 15/12/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Wola (POL) |
||
Grychtoł Maciej | 07 | 04711 | 104711700097 | 100m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) 100m motylkowy (8) | 1:11.28 1:21.06 1:32.09 | 16/1/2019 1/12/2018 11/5/2018 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Jarek Lena | 11 | 04711 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (9) | NT NT |
|||||
Karkocha Gabriela | 09 | 04711 | 104711600164 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) | 39.60 1:29.63 49.41 | 19/1/2019 3/2/2019 1/2/2019 | Cieszyn (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Kloc Martyna | 09 | 04711 | 104711600155 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) | 45.86 NT NT | 2/2/2019 | Katowice (POL) | ||
Kloc Tatiana | 09 | 04711 | 104711600156 | 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (20) 100m zmienny (26) | NT NT 1:55.28 | 3/2/2019 | Katowice (POL) |
||
Niewiadomska Maja | 08 | 04711 | 104711600122 | 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (20) | 1:15.56 43.52 37.78 | 3/2/2019 1/2/2019 25/1/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Nowara Kinga | 07 | 04711 | 104711600108 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | 1:11.16 34.81 1:15.76 | 16/1/2019 3/2/2019 16/1/2019 | Radlin (POL) Katowice (POL) Radlin (POL) |
||
Ogińska Laura | 10 | 04711 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Ogińska Lena | 10 | 04711 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Paprotny Filip | 10 | 04711 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||
Piechaczek Paweł | 09 | 04711 | 104711700160 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (21) 100m zmienny (27) | 47.59 NT NT | 1/2/2019 | Katowice (POL) | ||
Pinkawa Maciej | 07 | 04711 | 104711700129 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 100m klasyczny (25) | 41.74 1:32.93 1:49.72 | 22/12/2018 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Poppe Marta | 07 | 04711 | 104711600085 | 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) | 1:06.11 35.44 1:15.17 | 3/2/2019 22/4/2018 22/12/2018 | Katowice (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Proksza Natalia | 07 | 04711 | 104711600130 | 50m dowolny (16) 100m grzbietowy (18) 100m klasyczny (24) | 41.24 1:41.57 1:54.14 | 1/12/2018 22/12/2018 1/12/2018 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Szafranek Aleksandra | 09 | 04711 | 104711600162 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | 45.75 47.87 NT | 2/2/2019 3/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Szolc Oliwier | 09 | 04711 | 104711700163 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 43.12 NT NT | 19/1/2019 | Cieszyn (POL) | ||
Walkiewicz Zuzanna | 08 | 04711 | 104711600116 | 100m dowolny (22) 100m motylkowy (7) 100m zmienny (26) | 1:12.15 1:21.42 1:22.45 | 3/2/2019 22/12/2018 22/12/2018 | Katowice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zbróg Dominika | 08 | 04711 | 104711600139 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (20) 100m zmienny (26) | 48.72 43.41 1:33.20 | 9/11/2018 25/1/2019 30/11/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Łuczka Natalia | 08 | 04711 | 104711600126 | 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) | 1:16.43 39.34 1:30.98 | 30/11/2018 25/1/2019 22/12/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
Gil Malwina | 08 | 03906 | 103906600017 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (20) | 1:13.50 38.76 37.05 | 16/2/2019 6/10/2018 9/12/2018 | Wieliczka (POL) Berlin (GER) Zakopane (POL) |
||
Halberda Mateusz | 08 | 03906 | 103906700022 | 100m grzbietowy (19) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:30.12 47.62 1:43.25 | 16/2/2019 9/12/2018 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) Wieliczka (POL) |
||
Halberda Milena | 11 | 03906 | 103906600023 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 21.95 24.18 26.30 | 9/12/2018 9/12/2018 9/12/2018 | Zakopane Zakopane Zakopane |
||
Kierońska Maryla | 11 | 03906 | 103906600027 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 20.77 25.13 28.50 | 20/10/2018 9/12/2018 9/12/2018 | Nowy Sącz Zakopane Zakopane |
||
Kieroński Marcel | 07 | 03906 | 103906700028 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 32.14 1:11.10 38.12 | 22/12/2018 16/2/2019 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (21) | 39.93 45.72 37.47 | 16/12/2018 21/4/2018 9/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zakopane (POL) |
||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) 100m zmienny (26) | 39.94 1:27.48 1:29.82 | 6/10/2018 16/2/2019 25/11/2018 | Berlin (GER) Wieliczka (POL) Kozy (POL) |
||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 103906600014 | 50m dowolny (16) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (20) | 35.89 1:34.74 44.28 | 16/2/2019 7/10/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Berlin (GER) Wieliczka (POL) |
||
Matysik Alicja | 10 | 03906 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 39.38 43.10 53.04 | 7/10/2018 6/10/2018 25/11/2018 | Berlin (GER) Berlin (GER) Kozy (POL) |
|||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 103906600016 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 34.82 44.20 NT | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 100m zmienny (27) | 30.85 1:08.04 1:19.83 | 15/12/2018 25/11/2018 15/12/2018 | Zabierzow (POL) Kozy (POL) Zabierzow (POL) |
||
Łanda Zofia | 06 | 03906 | 103906600018 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) | 35.26 1:12.69 46.92 | 7/10/2018 16/2/2019 21/4/2018 | Berlin (GER) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
Nika Team 1 | 03906 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Gil Malwina Pach Patrycja | 08 09 | Sarnat Szymon Kieroński Marcel | 06 07 |
Nika Team 2 | 03906 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Kościarz Wiktoria Halberda Mateusz | 09 08 | Konieczny Miłosz Łanda Zofia | 07 06 |
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 38.76 1:22.54 1:23.43 | 16/12/2018 16/2/2019 15/12/2018 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 50m dowolny (17) 50m motylkowy (21) 100m zmienny (27) | 28.60 30.83 1:12.59 | 8/12/2018 11/11/2018 8/12/2018 | Krakow (POL) Kielce (POL) Krakow (POL) |
||
Fryc Nadia | 08 | 03306 | 103306600069 | 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:24.46 47.92 1:39.45 | 27/10/2018 16/12/2018 9/3/2019 | Rybnik (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 100m motylkowy (8) | 31.29 1:07.98 1:13.02 | 22/12/2018 9/3/2019 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | 200m dowolny (4) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 50m motylkowy (21) | 2:41.52 40.85 1:24.92 37.87 | 17/3/2018 26/5/2018 23/3/2019 14/10/2018 | Kielce (POL) Wieliczka (POL) Ostrowiec Sw (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Grzebinoga Hanna | 09 | 03306 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (20) | 47.56 1:02.41 1:04.37 | 17/3/2018 18/3/2018 26/5/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Gumółka Kuba | 09 | 03306 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m motylkowy (21) | 39.66 1:39.49 49.30 | 26/5/2018 18/3/2018 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Halkiewicz Maciej | 08 | 03306 | 103306700070 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 100m zmienny (27) | 32.18 1:08.81 1:19.60 | 27/10/2018 2/3/2019 2/3/2019 | Rybnik (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 100m motylkowy (7) | 1:02.91 32.38 1:09.17 | 24/3/2019 16/12/2018 24/2/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Jarosz Hanna | 10 | 03306 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT 51.55 | 20/10/2018 | Warsaw (POL) |
|||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:03.70 35.45 1:10.44 | 9/3/2019 22/12/2018 8/12/2018 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 50m motylkowy (20) 100m motylkowy (7) 100m zmienny (26) | 32.66 1:10.56 1:14.22 | 15/12/2018 23/3/2019 15/12/2018 | Zabierzow (POL) Ostrowiec Sw (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kowal Bartosz | 09 | 03306 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (21) | NT 56.00 NT | 18/3/2018 | Kielce (POL) |
|||
Kowalczyk Bartek | 08 | 03306 | 103306700072 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 40.14 50.38 1:49.90 | 8/12/2018 14/10/2018 27/10/2018 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Rybnik (POL) |
||
Mączka Klaudia | 08 | 03306 | 103306600068 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 43.36 51.84 1:49.12 | 15/12/2018 16/12/2018 9/3/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (27) | 28.18 34.51 1:13.00 | 22/12/2018 16/12/2018 8/12/2018 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Niestój Igor | 08 | 03306 | 103306700064 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 45.93 1:38.76 1:33.15 | 27/10/2018 27/10/2018 15/12/2018 | Rybnik (POL) Rybnik (POL) Zabierzow (POL) |
||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 38.36 1:24.62 1:20.90 | 16/12/2018 23/3/2019 8/12/2018 | Zabierzow (POL) Ostrowiec Sw (POL) Krakow (POL) |
||
Panasiuk Agata | 09 | 03306 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | NT 1:00.75 NT | 26/5/2018 | Wieliczka (POL) |
|||
Płonka Nadia | 10 | 03306 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Satora Rita | 09 | 03306 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) | 43.27 1:41.75 55.88 | 17/3/2018 18/3/2018 17/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 200m dowolny (3) | 30.60 1:03.44 2:27.05 | 2/6/2018 24/3/2019 15/12/2018 | Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (21) 100m motylkowy (8) | 37.01 34.74 1:17.48 | 15/12/2018 15/12/2018 23/3/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | 03306 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m motylkowy (20) | 38.14 1:31.28 48.45 | 26/5/2018 18/3/2018 17/3/2018 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 103306700066 | 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (21) 100m motylkowy (8) | 1:27.63 38.12 1:30.41 | 16/2/2019 9/3/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:22.22 |
Halkiewicz Maciej Jarosz Helena | 08 06 | Giec Kacper Wioska-Kaganiec Wiktoria | 07 09 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m zmienny (15) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:23.00 |
Janik Julia Borkowska Dominika | 06 07 | Wójcikowski Patryk Gumółka Kuba | 08 09 |
Drzewiecka Karolina | 08 | 06011 | 106011600017 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m klasyczny (11) | 34.01 1:15.71 47.75 | 30/11/2018 20/10/2018 25/11/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Miedzna (POL) Kozy (POL) |
||
Gibaszek Bartosz | 07 | 06011 | 106011700016 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 39.89 45.07 NT | 7/4/2018 7/4/2018 | Herby (POL) Herby (POL) |
||
Gibaszek Igor | 10 | 06011 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) | 57.98 1:02.90 | 28/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Gradoń Maja | 10 | 06011 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | 47.41 53.39 1:00.24 | 28/4/2018 28/4/2018 14/4/2018 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Olawa (POL) |
|||
Gradoń Zuzanna | 08 | 06011 | 106011600026 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 43.53 53.47 1:51.38 | 20/10/2018 20/10/2018 28/4/2018 | Miedzna (POL) Miedzna (POL) Czestochowa (POL) |
||
Mermer Weronika | 10 | 06011 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Ogrodnik Aleksander | 08 | 06011 | 106011700022 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 42.89 49.56 59.26 | 28/4/2018 21/4/2018 28/4/2018 | Czestochowa (POL) Wola (POL) Czestochowa (POL) |
||
Owczarek Łukasz | 08 | 06011 | 106011700023 | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 38.67 44.52 1:36.81 | 25/1/2019 15/12/2018 30/11/2018 | Gliwice (POL) Wola (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Pałasz Kacper | 07 | 06011 | 106011700018 | 50m dowolny (17) 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (14) | 36.92 1:26.85 47.17 | 15/12/2018 15/12/2018 7/4/2018 | Wola (POL) Wola (POL) Herby (POL) |
||
Puszczyk Aleksandra | 11 | 06011 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 25.83 27.90 32.12 |
|||||
Trąbczyńska Julia | 07 | 06011 | 106011600020 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) | 40.13 NT 42.13 | 14/10/2017 7/4/2018 | Dobrodzien (POL) Herby (POL) |
Tarasek Igor | 10 | 03406 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | 38.55 43.34 55.01 | 15/12/2018 16/12/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Wąsowicz Izabela | 08 | 03406 | 103406600019 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 33.54 39.74 1:27.52 | 22/12/2018 22/12/2018 23/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Piekary (POL) |
Kubis Gabriela | 10 | 03606 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (11) | NT NT NT | |||||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
Zagonari Sydney | 08 | 03411 | 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (20) | 39.68 1:30.72 40.74 | 15/12/2018 20/6/2018 30/11/2018 | Wola (POL) Radlin (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Chylińska Matylda | 08 | 01711 | 101711600449 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 36.53 45.12 1:41.51 | 25/1/2019 9/11/2018 2/2/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
Wawrosz Nadia | 08 | 03011 | 103011600171 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (13) 100m grzbietowy (18) | 1:18.89 41.53 1:28.22 | 9/11/2018 30/11/2018 30/11/2018 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |