VIII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha Herby, 30/3/2019 |
1 - VII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha I | 30/3/2019 - 9:30 |
Konkurencja 1 30/3/2019 - 9:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:30 |
2 3 4 5 | Jarek Lena Mielczarek Paulina Gaca Justyna Siarkowska Nadia | 11 12 13 11 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfinek Częstochowa Start Opole Delfinek Częstochowa | 11 11 07 11 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:31 |
1 2 3 4 5 | Łapa Daria Bomba julia Puszczyk Aleksandra Trela Marysia Bachniak Lidia | 11 11 11 11 11 | Delfinek Częstochowa Dragon Będzin Orka Częstochowa TKKF Szczygłowice - Knurów Swim Team Częstochowa | 11 11 11 11 11 | NT 29.03 25.83 26.90 32.00 |
Seria 3 z 4, 9:32 |
1 2 3 4 5 | Piątkiewicz Martyna Chmielowska Emilia Halberda Milena Czarnecka Maja Kinek Amelia | 11 11 11 11 11 | Górnik Sosnowiec Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków TKKF Szczygłowice - Knurów | 11 06 06 06 11 | 25.11 24.77 21.95 22.61 25.00 |
Seria 4 z 4, 9:33 |
1 2 3 4 5 | Musiał Milena Cichoń Karolina Piecuch Klaudia Toporek Alicja Kierońska Maryla | 11 11 11 11 11 | MKP Zabrze Delfin Kłobuck Jordan Kraków Delfin Kłobuck Nika Sport Team Kraków | 11 11 06 11 06 | 21.00 20.54 19.24 19.89 20.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 30/3/2019 - 9:35 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:35 |
2 3 4 | Przyklenk Tycjan Miś Jakub Mulewicz Maciej | 11 11 11 | Gwiazda Olesno Delfinek Częstochowa Delfinek Częstochowa | 07 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:36 |
2 3 4 5 | Kołodziejczyk Stanisław Ormański Tomasz Gajda Michał Tomys Piotr | 11 11 11 11 | Delfinek Częstochowa Sukces Chorzów Gwiazda Olesno Gwiazda Olesno | 11 11 07 07 | NT 28.90 NT NT |
Seria 3 z 4, 9:37 |
1 2 3 4 5 | Grochowski Julian Czerw Mateusz Kupiec Piotr Wierzbicki Karol Krzowski Witold | 11 11 11 11 11 | Victoria Zawiercie Swim Team Częstochowa Jordan Kraków HS Team Kłodzko Aquatica Pawłowice | 11 11 06 01 11 | 28.50 27.00 24.08 25.15 28.29 |
Seria 4 z 4, 9:38 |
1 2 3 4 5 | Jaskuła Dominik Rusek Michał Suleja Radosław Wacowski Antoni Filipiak Aleksander | 12 11 11 12 11 | Delfin Kłobuck Jordan Kraków Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Huragan Koło | 11 06 11 11 15 | 22.78 20.16 18.98 20.13 22.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 30/3/2019 - 9:39 | Dziewcząt, 200m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:39 |
2 3 4 | Vydrová Marie Němcová Julie Sopel Zofia | 06 06 06 | Plavecký Klub Zlín Plavecký Klub Zlín TKKF Szczygłowice - Knurów | 11 | NT 3:07.98 NT |
Seria 2 z 2, 9:43 |
2 3 4 | Bělíčková Amálie Tomsia Oliwia Gernand Emilia | 06 06 06 | Plavecký Klub Zlín Omega Olkusz Gwiazda Olesno | 06 07 | 2:51.43 2:27.05 2:42.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 30/3/2019 - 9:47 | Chłopców, 200m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 9:47 |
1 2 3 4 5 | Cielecký Max Sobieraj Michał Nieckarz Paweł Grzebinoga Franciszek Włoszek Maciej | 06 06 06 06 06 | Plavecký Klub Zlín TKKF Szczygłowice - Knurów UKS 190 Łódź Omega Olkusz Delfin Kłobuck | 11 05 06 11 | NT 2:53.04 2:25.73 2:41.52 3:03.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 30/3/2019 - 9:51 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:51 |
2 3 4 | Gaca Justyna Mielczarek Paulina Łapa Daria | 13 12 11 | Start Opole Delfinek Częstochowa Delfinek Częstochowa | 07 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:52 |
1 2 3 4 5 | Siarkowska Nadia Bomba julia Piątkiewicz Martyna Puszczyk Aleksandra Bachniak Lidia | 11 11 11 11 11 | Delfinek Częstochowa Dragon Będzin Górnik Sosnowiec Orka Częstochowa Swim Team Częstochowa | 11 11 11 11 11 | NT 30.04 26.53 27.90 NT |
Seria 3 z 4, 9:53 |
1 2 3 4 5 | Trela Marysia Kierońska Maryla Halberda Milena Czarnecka Maja Kinek Amelia | 11 11 11 11 11 | TKKF Szczygłowice - Knurów Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków TKKF Szczygłowice - Knurów | 11 06 06 06 11 | 26.00 25.13 24.18 24.40 25.80 |
Seria 4 z 4, 9:54 |
1 2 3 4 5 | Chmielowska Emilia Musiał Milena Piecuch Klaudia Toporek Alicja Cichoń Karolina | 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków MKP Zabrze Jordan Kraków Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck | 06 11 06 11 11 | 23.89 23.00 21.31 22.34 23.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 30/3/2019 - 9:55 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:55 |
2 3 4 | Gajda Michał Przyklenk Tycjan Tomys Piotr | 11 11 11 | Gwiazda Olesno Gwiazda Olesno Gwiazda Olesno | 07 07 07 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:57 |
2 3 4 | Kołodziejczyk Stanisław Miś Jakub Mulewicz Maciej | 11 11 11 | Delfinek Częstochowa Delfinek Częstochowa Delfinek Częstochowa | 11 11 11 | NT NT NT |
Seria 3 z 4, 9:58 |
1 2 3 4 5 | Czerw Mateusz Ormański Tomasz Jaskuła Dominik Wierzbicki Karol Krzowski Witold | 11 11 12 11 11 | Swim Team Częstochowa Sukces Chorzów Delfin Kłobuck HS Team Kłodzko Aquatica Pawłowice | 11 11 11 01 11 | 29.00 28.37 25.65 28.25 28.81 |
Seria 4 z 4, 9:59 |
1 2 3 4 5 | Kupiec Piotr Rusek Michał Suleja Radosław Wacowski Antoni Filipiak Aleksander | 11 11 11 12 11 | Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Huragan Koło | 06 06 11 11 15 | 25.57 22.60 20.22 22.13 24.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30/3/2019 - 10:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:00 |
2 3 4 | Poręba Małgorzata Giese Oliwia Lewandowska Aleksandra | 07 07 07 | TKKF Szczygłowice - Knurów Sikret Gliwice MKP Zabrze | 11 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:03 |
2 3 4 | Glapiak Julia Urbaniec Zofia Zawada Julia | 08 07 07 | Start Opole Solne Miasto Wieliczka Sukces Chorzów | 07 06 11 | 1:47.42 1:33.44 1:39.52 |
Seria 3 z 4, 10:05 |
1 2 3 4 5 | Doležalová Radka Łuczka Natalia Wierzbicka Maria Gernand Emilia Łukasik Zuzanna | 08 08 07 06 08 | Plavecký Klub Zlín Manta Kochłowice Ruda Śl. HS Team Kłodzko Gwiazda Olesno Jedynka Łazy | 11 01 07 10 | 1:33.07 1:30.98 1:24.35 1:27.91 1:32.90 |
Seria 4 z 4, 10:07 |
1 2 3 4 5 | Walkiewicz Zuzanna Poppe Marta Janik Julia Kaszuba Maja Pucek Wiktoria | 08 07 06 06 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Omega Olkusz Omega Olkusz Jedynka Łazy | 11 11 06 06 10 | 1:21.42 1:15.17 1:09.17 1:10.56 1:17.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30/3/2019 - 10:09 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:09 |
2 3 4 5 | Kopecký Filip Hąbek Antoni Pasich Hubert Kavečka Swbatian | 08 07 07 08 | Plavecký Klub Zlín Gwiazda Olesno Jedynka Łazy Plavecký Klub Zlín | 07 10 | NT 2:05.33 NT NT |
Seria 2 z 3, 10:12 |
1 2 3 4 5 | Petrů Eduard Grychtoł Maciej Wioska-Kaganiec Wiktor Wójcikowski Patryk Paciepnik Kacper | 06 07 06 08 06 | Plavecký Klub Zlín Manta Kochłowice Ruda Śl. Omega Olkusz Omega Olkusz Delfin Kłobuck | 11 06 06 11 | 1:38.25 1:32.09 1:17.48 1:30.41 1:36.62 |
Seria 3 z 3, 10:14 |
1 2 3 4 5 | Katana Jakub Wdowiak Dominik Brzóska Jan Pacewicz Wiktor Giec Kacper | 07 07 06 06 07 | MKP Zabrze Jedynka Łazy G-8 Bielany Warszawa UKS 190 Łódź Omega Olkusz | 11 10 14 05 06 | 1:14.84 1:10.54 1:00.71 1:10.00 1:13.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 30/3/2019 - 10:17 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:17 |
2 3 4 | Bomba julia Gaca Justyna Siarkowska Nadia | 11 13 11 | Dragon Będzin Start Opole Delfinek Częstochowa | 11 07 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:18 |
1 2 3 4 5 | Jarek Lena Czarnecka Maja Trela Marysia Chmielowska Emilia Kinek Amelia | 11 11 11 11 11 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Jordan Kraków TKKF Szczygłowice - Knurów Jordan Kraków TKKF Szczygłowice - Knurów | 11 06 11 06 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 10:19 |
1 2 3 4 5 | Łapa Daria Puszczyk Aleksandra Piątkiewicz Martyna Musiał Milena Bachniak Lidia | 11 11 11 11 11 | Delfinek Częstochowa Orka Częstochowa Górnik Sosnowiec MKP Zabrze Swim Team Częstochowa | 11 11 11 11 11 | NT 32.12 28.97 30.00 NT |
Seria 4 z 4, 10:20 |
1 2 3 4 5 | Kierońska Maryla Halberda Milena Toporek Alicja Piecuch Klaudia Cichoń Karolina | 11 11 11 11 11 | Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Delfin Kłobuck Jordan Kraków Delfin Kłobuck | 06 06 11 06 11 | 28.50 26.30 24.23 26.06 26.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 30/3/2019 - 10:21 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:21 |
2 3 4 | Mulewicz Maciej Filipiak Aleksander Miś Jakub | 11 11 11 | Delfinek Częstochowa Huragan Koło Delfinek Częstochowa | 11 15 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:23 |
2 3 4 5 | Wierzbicki Karol Tomys Piotr Kołodziejczyk Stanisław Ormański Tomasz | 11 11 11 11 | HS Team Kłodzko Gwiazda Olesno Delfinek Częstochowa Sukces Chorzów | 01 07 11 11 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 10:24 |
1 2 3 4 5 | Krzowski Witold Jaskuła Dominik Wacowski Antoni Suleja Radosław Grochowski Julian | 11 12 12 11 11 | Aquatica Pawłowice Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Victoria Zawiercie | 11 11 11 11 11 | 38.63 27.67 24.23 24.34 30.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30/3/2019 - 10:26 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 27, 10:26 |
2 3 4 | Boboń Amelia Michael Emma Bidowaniec Amelia | 10 10 09 | Jordan Kraków Górnik Sosnowiec HS Team Kłodzko | 06 11 01 | NT NT NT |
Seria 2 z 27, 10:28 |
2 3 4 | Królak Martyna Klajmon Karolina Chadzyńska Hanna | 08 10 09 | Jedynka Łazy NKP Bielsko Biała UKS 48 Częstochowa | 10 11 11 | NT NT NT |
Seria 3 z 27, 10:30 |
1 2 3 4 5 | Zasada Lena Ogińska Lena Moroziuk Maja Dudek Marta Wywiał Lena | 10 10 10 09 10 | Delfin Kłobuck Manta Kochłowice Ruda Śl. Pirania Częstochowa UKS 48 Częstochowa Jordan Kraków | 11 11 11 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 27, 10:32 |
1 2 3 4 5 | Głąb Vanessa Minaříková Tereza Lutak Ewa Kozlak Hanna Kot Barbara | 09 09 08 10 08 | Delfin Kłobuck Plavecký Klub Zlín Delfin Kłobuck HS Team Kłodzko UKS 48 Częstochowa | 11 11 01 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 27, 10:34 |
1 2 3 4 5 | Łaskawiec Emilia Gaca Izabela Michalska Patrycja Michalak Maja Jeziorska Wiktoria | 10 10 07 09 10 | Dragon Będzin Start Opole Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Jordan Kraków | 11 07 11 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 27, 10:37 |
1 2 3 4 5 | Gorczyca Klaudia Szulc Alicja Kaczmarzyk Julia Puk Agata Zarzycka Julia | 10 09 09 10 10 | Jordan Kraków Atut Czestochowa Delfin Kłobuck TKKF Szczygłowice - Knurów Jordan Kraków | 06 11 11 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 27, 10:39 |
1 2 3 4 5 | Jędrzejewska Agata Kowalczyk Wiktoria Kubis Gabriela Karcz Maja Siwek Lilianna | 10 08 10 10 10 | MKP Zabrze UKS 48 Częstochowa SMS Galicja Kraków Dragon Będzin Jordan Kraków | 11 11 06 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 27, 10:41 |
1 2 3 4 5 | Płonka Nadia Dudek Lena Ogińska Laura Gos Maja Olszowska Ewa | 10 09 10 10 06 | Omega Olkusz Górnik Sosnowiec Manta Kochłowice Ruda Śl. Jordan Kraków TKKF Szczygłowice - Knurów | 06 11 11 06 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 27, 10:43 |
1 2 3 4 5 | Siarkowska Kinga Osadnik Emilia Mermer Weronika Klińska Amelia Sadowska Sandra | 10 10 10 10 08 | Delfinek Częstochowa Delfin Kłobuck Orka Częstochowa Pirania Częstochowa UKS 48 Częstochowa | 11 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 27, 10:46 |
1 2 3 4 5 | Przybyła Maria Doležalová Radka Iskierka Katarzyna Okońska Nadia Ciura Anna | 08 08 08 06 08 | Jedynka Łazy Plavecký Klub Zlín Jedynka Łazy Dragon Będzin Swim Team Częstochowa | 10 10 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 27, 10:48 |
1 2 3 4 5 | Kosmal Maja Kapka Antonina Gernand Hanna Peshtewan Dalia Kaczmarzyk Julia | 10 09 10 08 09 | Jordan Kraków Górnik Sosnowiec Gwiazda Olesno UKS 48 Częstochowa Delfin Kłobuck | 06 11 07 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 12 z 27, 10:50 |
1 2 3 4 5 | Zasada Ewa Smyła Zuzanna Rozpondek Antonina Maniura Jessica Starzak Nadia | 08 07 08 09 10 | Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Delfinek Częstochowa Sukces Chorzów HS Team Kłodzko | 11 11 11 11 01 | 1:33.92 1:13.72 1:07.88 1:08.89 1:21.15 |
Seria 13 z 27, 10:52 |
1 2 3 4 5 | Czarnecka Lena Wieczorek Maria Mikołajczyk Maja Grzebinoga Hanna Gomolec Maja | 10 09 10 09 09 | Jordan Kraków Orka Herby Park Wodny Tarn. Góry Omega Olkusz Delfinek Częstochowa | 06 11 11 06 11 | 1:04.35 1:02.56 1:02.20 1:02.41 1:04.28 |
Seria 14 z 27, 10:54 |
1 2 3 4 5 | Radoń Magdalena Stankowska Jagoda Dąbrowska Iga Chrzęstek Agata Gradoń Maja | 10 10 09 09 10 | Park Wodny Tarn. Góry HS Team Kłodzko HS Team Kłodzko Gwiazda Olesno Orka Częstochowa | 11 01 01 07 11 | 1:01.14 1:00.12 57.80 58.41 1:00.24 |
Seria 15 z 27, 10:56 |
1 2 3 4 5 | Kupczak Olga Miśta Karolina Rogoz Antonia Poreba Martyna Zielonka Julia | 08 10 08 10 08 | Pirania Częstochowa Park Wodny Tarn. Góry HS Team Kłodzko HS Team Kłodzko Gwiazda Olesno | 11 11 01 01 07 | 57.42 55.70 55.23 55.31 55.98 |
Seria 16 z 27, 10:57 |
1 2 3 4 5 | Szczygieł Maja Oleśków Milena Kulesza Kinga Bachniak Zuzanna Mazik Antonina | 08 07 07 09 10 | Jedynka Łazy Start Opole Park Wodny Tarn. Góry Swim Team Częstochowa Delfin Kłobuck | 10 07 11 11 11 | 54.98 53.73 53.59 53.64 54.68 |
Seria 17 z 27, 10:59 |
1 2 3 4 5 | Gradoń Zuzanna Kumko Hanna Vrlová Kateřina Krysiak Zuzanna Matysik Alicja | 08 08 07 07 10 | Orka Częstochowa HS Team Kłodzko Plavecký Klub Zlín Orka Herby Nika Sport Team Kraków | 11 01 11 06 | 53.47 52.75 52.26 52.47 53.04 |
Seria 18 z 27, 11:01 |
1 2 3 4 5 | Mączka Klaudia Porebska Zofia Dąbrowska Maja Ciekot Zuzanna Jarosz Hanna | 08 08 08 07 10 | Omega Olkusz HS Team Kłodzko Jedynka Łazy Atut Czestochowa Omega Olkusz | 06 01 10 11 06 | 51.84 51.44 51.02 51.30 51.55 |
Seria 19 z 27, 11:02 |
1 2 3 4 5 | Rogoz Kornelia Pucek Patrycja Sas Weronika Krakowczyk Martyna Skiba Natalia | 07 08 09 08 10 | HS Team Kłodzko Jedynka Łazy Delfin Kłobuck Sikret Gliwice TKKF Szczygłowice - Knurów | 01 10 11 11 11 | 50.14 50.08 49.71 49.84 50.10 |
Seria 20 z 27, 11:04 |
1 2 3 4 5 | Urbaniec Zofia Bojczuk Łucja Sprutta Kinga Wujkowska Malwina Dusza Michalina | 07 06 07 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Delfinek Częstochowa Sukces Chorzów Start Opole Piątka Chorzów | 06 11 11 07 11 | 49.61 49.44 49.22 49.43 49.54 |
Seria 21 z 27, 11:05 |
1 2 3 4 5 | Zbróg Dominika Kotasińska Julia Drzewiecka Karolina Fryc Nadia Langier Milena | 08 08 08 08 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Atut Czestochowa Orka Częstochowa Omega Olkusz Delfinek Częstochowa | 11 11 11 06 11 | 48.72 48.06 47.75 47.92 48.18 |
Seria 22 z 27, 11:07 |
1 2 3 4 5 | Kreduszyńska Alicja Łanda Zofia Trzeciak Oliwia Beránková Adéla Włodara Aleksandra | 06 06 07 07 07 | Atut Czestochowa Nika Sport Team Kraków Gwiazda Olesno Plavecký Klub Zlín Pirania Częstochowa | 11 06 07 11 | 47.50 46.92 46.55 46.62 46.93 |
Seria 23 z 27, 11:08 |
1 2 3 4 5 | Kaszycka Wiktoria Janicka Katarzyna Pękala Marta Krzowska Hanna Wieczorek Diana | 08 08 07 09 07 | Sikret Gliwice Start Opole Sukces Chorzów Aquatica Pawłowice Jedynka Łazy | 11 07 11 11 10 | 46.32 46.24 45.33 46.16 46.29 |
Seria 24 z 27, 11:09 |
1 2 3 4 5 | Góral Michalina Chylińska Matylda Westfal Wiktoria Widuła Zuzanna Boruta Alicja | 08 08 08 06 07 | Jedynka Łazy Wodnik Siemianowice Śl. G-8 Bielany Warszawa Delfin Kłobuck Manta Kochłowice Ruda Śl. | 10 11 14 11 11 | 45.25 45.12 44.74 44.76 45.21 |
Seria 25 z 27, 11:11 |
1 2 3 4 5 | Pach Patrycja Goj Katarzyna Lewicka Hanna Niewiadomska Maja Swaczyna Olivia | 09 08 07 08 08 | Nika Sport Team Kraków Victoria Zawiercie HS Team Kłodzko Manta Kochłowice Ruda Śl. Sikret Gliwice | 06 11 01 11 11 | 44.20 43.74 43.10 43.52 43.74 |
Seria 26 z 27, 11:12 |
1 2 3 4 5 | Sontag Zofia Wąsowicz Izabela Noga Dominika Machno Anna Nahibowicz Patrycja | 06 08 07 07 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów Salwator Kraków Delfin Kłobuck Victoria Zawiercie TKKF Szczygłowice - Knurów | 11 06 11 11 11 | 40.83 39.74 38.78 38.98 40.68 |
Seria 27 z 27, 11:14 |
1 2 3 4 5 | Borkowska Dominika Ryznar Katarzyna Jarosz Helena Drynkowska Lena Poreba Maja | 07 07 06 06 07 | Omega Olkusz G-8 Bielany Warszawa Omega Olkusz G-8 Bielany Warszawa HS Team Kłodzko | 06 14 06 14 01 | 38.76 37.33 35.45 35.65 37.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 30/3/2019 - 11:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 23, 11:15 |
2 3 4 | Świniarski Wojciech Szczepański Jakub Bonk Maciej | 09 09 10 | Sukces Chorzów Gwiazda Olesno TKKF Szczygłowice - Knurów | 11 07 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 23, 11:17 |
2 3 4 | Kopiec Kamil Tame Mateusz Szewczyk Jakub | 07 09 09 | Delfin Kłobuck Pirania Częstochowa Delfinek Częstochowa | 11 11 11 | NT NT NT |
Seria 3 z 23, 11:19 |
1 2 3 4 5 | Pastuszka Jakub Ochal Antoni Kajdana Karol Polaczek Franciszek Majsnerowski Filip | 10 10 06 07 09 | Gwiazda Olesno Jordan Kraków Atut Czestochowa Atut Czestochowa Sikret Gliwice | 07 06 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 23, 11:21 |
1 2 3 4 5 | Szłapak Filip Machura Marcel Sukiennik Oskar Gil Adam Muchin Alan | 10 09 07 10 09 | TKKF Szczygłowice - Knurów Park Wodny Tarn. Góry UKS 48 Częstochowa UKS 48 Częstochowa UKS 48 Częstochowa | 11 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 23, 11:23 |
1 2 3 4 5 | Kisiel Kamil Psica Bartosz Pietroniec Konrad Szubert Oskar Kotlicki Jan | 10 10 10 10 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów Jordan Kraków Sukces Chorzów Sukces Chorzów Delfin Kłobuck | 11 06 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 23, 11:25 |
1 2 3 4 5 | Pęczak Jakub Żuk Oskar Edelam Kacper Gibaszek Bartosz Julian Gruszka | 07 10 08 07 10 | Delfin Kłobuck Jordan Kraków Delfin Kłobuck Orka Częstochowa UKS 48 Częstochowa | 11 06 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 23, 11:27 |
1 2 3 4 5 | Rucinski Jakub Szymacha Aleksy Linek Fabian Stelmach Jędrzej Wacowski Maksymilian | 08 10 09 10 10 | UKS 48 Częstochowa SMS Galicja Kraków Sukces Chorzów Gwiazda Olesno Delfin Kłobuck | 11 06 11 07 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 23, 11:29 |
1 2 3 4 5 | Hobza Richard Kula Karol Milanowski Michał Pawlik Daniel Zięba Kamil | 09 08 08 10 10 | Plavecký Klub Zlín HS Team Kłodzko Aquatica Pawłowice TKKF Szczygłowice - Knurów Jordan Kraków | 01 11 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 23, 11:31 |
1 2 3 4 5 | Jędras Michał Kopera Kacper Włodarczyk Miłosz Kmieć Maciej Kycia Wojtek | 10 06 07 10 10 | Jordan Kraków Delfin Kłobuck Delfinek Częstochowa Delfin Kłobuck MKP Zabrze | 06 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 23, 11:33 |
1 2 3 4 5 | Zak Mateusz Całus Igor Włóczyk Dominik Brożek Igor Rektorek Maurycy | 08 10 08 06 10 | HS Team Kłodzko Delfinek Częstochowa Gwiazda Olesno Atut Czestochowa Delfinek Częstochowa | 01 11 07 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 23, 11:35 |
1 2 3 4 5 | Kierlik Piotr Kubicki Jakub Mroncz Wiktor Nazarkieiwcz Igor Milanowski Szymon | 09 09 09 08 10 | Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Jedynka Łazy Delfin Kłobuck Aquatica Pawłowice | 11 11 10 11 11 | 1:19.00 1:09.13 1:05.42 1:06.77 1:17.41 |
Seria 12 z 23, 11:37 |
1 2 3 4 5 | Surma Marcel Florczyk Szymon Ogrodnik Aleksander Kopeć Szymon Edelman Kacper | 09 09 08 09 08 | Dragon Będzin Delfin Kłobuck Orka Częstochowa Jedynka Łazy Delfin Kłobuck | 11 11 11 10 11 | 1:04.43 1:02.41 59.26 1:01.72 1:03.15 |
Seria 13 z 23, 11:39 |
1 2 3 4 5 | Werk Adam Domagała Krystian Pichit Patryk Mroncz Filip Domagała Krystian | 07 08 10 09 08 | Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Dragon Będzin Jedynka Łazy Delfin Kłobuck | 11 11 11 10 11 | 59.21 57.65 56.14 56.77 57.65 |
Seria 14 z 23, 11:40 |
1 2 3 4 5 | Kowal Bartosz Boryczka Maciej Zyzanski Alan Tarasek Igor Zabłocki Miłosz | 09 07 09 10 08 | Omega Olkusz Park Wodny Tarn. Góry HS Team Kłodzko Salwator Kraków Gwiazda Olesno | 06 11 01 06 07 | 56.00 55.61 53.82 55.01 55.82 |
Seria 15 z 23, 11:42 |
1 2 3 4 5 | Mazik Franciszek Wegier Mateusz Ciupka Artur Mięsowski Jakub Szwed Kasper | 10 09 09 06 07 | Delfin Kłobuck UKS 48 Częstochowa Solne Miasto Wieliczka Delfin Kłobuck Delfinek Częstochowa | 11 11 06 11 11 | 53.68 53.49 52.59 53.39 53.64 |
Seria 16 z 23, 11:43 |
1 2 3 4 5 | Kreduszyński Patryk Błaszczyk Olaf Przydacz Bartłomiej Przybyłek Wiktor Więckowski Kacper | 08 09 06 09 07 | Atut Czestochowa Jedynka Łazy Orka Herby Winner Zdzieszowice Atut Czestochowa | 11 10 11 07 11 | 52.18 51.58 51.20 51.39 52.08 |
Seria 17 z 23, 11:45 |
1 2 3 4 5 | Pasich Marcel Kowalczyk Bartek Mulewicz Bartosz Kapusta Eryk Ledabyl Tomáš | 07 08 07 08 09 | Jedynka Łazy Omega Olkusz Delfinek Częstochowa Solne Miasto Wieliczka Plavecký Klub Zlín | 10 06 11 06 | 51.02 50.38 50.06 50.18 50.50 |
Seria 18 z 23, 11:47 |
1 2 3 4 5 | Andryszczak Piotr Jedrzejewski Oliwier Wieczorek Kacper Ćwirko Michał Czapliński Kajetan | 06 08 08 08 07 | Delfinek Częstochowa MKP Zabrze Pirania Częstochowa MMKS Kędzierzyn-Koźle Delfin Kłobuck | 11 11 11 07 11 | 49.91 49.18 48.82 49.16 49.69 |
Seria 19 z 23, 11:48 |
1 2 3 4 5 | Woźniak Hubert Marchwiński Stanisław Halberda Mateusz Pietrakowski Aleksander Klajmon Wojciech | 07 06 08 09 07 | Pirania Częstochowa Sukces Chorzów Nika Sport Team Kraków Victoria Zawiercie NKP Bielsko Biała | 11 11 06 11 11 | 48.75 48.05 47.62 47.94 48.39 |
Seria 20 z 23, 11:49 |
1 2 3 4 5 | Piechaczek Paweł Niestój Igor Konieczny Miłosz Rumian Szymon Niedźwiecki Roch | 09 08 07 08 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków Park Wodny Tarn. Góry Start Opole | 11 06 06 11 07 | 47.59 45.93 45.72 45.77 47.14 |
Seria 21 z 23, 11:51 |
1 2 3 4 5 | Cichy Szymon Massalski Mateusz Cielecký Max Owczarek Łukasz Wójtowicz Stanisław | 06 07 06 08 07 | HS Team Kłodzko Dragon Będzin Plavecký Klub Zlín Orka Częstochowa Atut Czestochowa | 01 11 11 11 | 45.71 44.77 43.87 44.52 44.99 |
Seria 22 z 23, 11:52 |
1 2 3 4 5 | Mastalski Kacper Grzebinoga Franciszek Wróblewski Borys Nieckarz Paweł Kycia Kacper | 08 06 08 06 07 | Delfin Nowy Targ Omega Olkusz G-8 Bielany Warszawa UKS 190 Łódź MKP Zabrze | 06 06 14 05 11 | 42.70 40.85 39.68 40.59 42.02 |
Seria 23 z 23, 11:54 |
1 2 3 4 5 | Czernek Jakub Nosowicz Mikołaj Topp Filip Czogała Grzegorz Watycha Aleksander | 06 06 06 07 07 | Gwiazda Olesno Omega Olkusz G-8 Bielany Warszawa Sikret Gliwice Delfin Nowy Targ | 07 06 14 11 06 | 39.32 38.36 33.02 35.08 39.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 30/3/2019 - 11:55 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 24, 11:55 |
2 3 4 | Siwek Lilianna Kowalczyk Wiktoria Ciura Anna | 10 08 08 | Jordan Kraków UKS 48 Częstochowa Swim Team Częstochowa | 06 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 24, 11:57 |
2 3 4 5 | Michalska Patrycja Radoń Magdalena Ciszewska Agata Włodarek Julia | 07 10 08 10 | Delfin Kłobuck Park Wodny Tarn. Góry Swim Team Częstochowa Orka Herby | 11 11 11 11 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 24, 11:59 |
1 2 3 4 5 | Kozlak Hanna Płonka Nadia Michael Emma Malcher Anna Jarosz Hanna | 10 10 10 07 10 | HS Team Kłodzko Omega Olkusz Górnik Sosnowiec Orka Herby Omega Olkusz | 01 06 11 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 24, 12:01 |
1 2 3 4 5 | Burešová Linda Gorczyca Klaudia Kaczmarzyk Julia Josek Kinga Jeziorska Wiktoria | 08 10 09 07 10 | Plavecký Klub Zlín Jordan Kraków Delfin Kłobuck Orka Herby Jordan Kraków | 06 11 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 24, 12:03 |
1 2 3 4 5 | Karcz Maja Osadnik Emilia Pasoń Paulina Dudek Marta Boboń Amelia | 10 10 10 09 10 | Dragon Będzin Delfin Kłobuck Orka Herby UKS 48 Częstochowa Jordan Kraków | 11 11 11 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 24, 12:04 |
1 2 3 4 5 | Ogińska Lena Skiba Natalia Kubis Gabriela Peshtewan Dalia Wywiał Lena | 10 10 10 08 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. TKKF Szczygłowice - Knurów SMS Galicja Kraków UKS 48 Częstochowa Jordan Kraków | 11 11 06 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 24, 12:06 |
1 2 3 4 5 | Chadzyńska Hanna Głąb Vanessa Iskierka Katarzyna Kapka Antonina Pucek Patrycja | 09 09 08 09 08 | UKS 48 Częstochowa Delfin Kłobuck Jedynka Łazy Górnik Sosnowiec Jedynka Łazy | 11 11 10 11 10 | NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 24, 12:08 |
1 2 3 4 5 | Mięsowska Emilia Mazia Zuzia Sadowska Sandra Kosmal Maja Zasada Lena | 07 08 08 10 10 | Delfin Kłobuck Atut Czestochowa UKS 48 Częstochowa Jordan Kraków Delfin Kłobuck | 11 11 11 06 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 24, 12:10 |
1 2 3 4 5 | Zarzycka Julia Szczygieł Maja Kaczmarzyk Julia Jędrzejewska Agata Bidowaniec Amelia | 10 08 09 10 09 | Jordan Kraków Jedynka Łazy Delfin Kłobuck MKP Zabrze HS Team Kłodzko | 06 10 11 11 01 | NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 24, 12:12 |
1 2 3 4 5 | Puk Agata Michalak Maja Łaskawiec Emilia Bachniak Zuzanna Siarkowska Kinga | 10 09 10 09 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów Delfin Kłobuck Dragon Będzin Swim Team Częstochowa Delfinek Częstochowa | 11 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 24, 12:14 |
1 2 3 4 5 | Kot Barbara Moroziuk Maja Panasiuk Agata Gomolec Maja Zasada Ewa | 08 10 09 09 08 | UKS 48 Częstochowa Pirania Częstochowa Omega Olkusz Delfinek Częstochowa Delfin Kłobuck | 11 11 06 11 11 | NT 1:04.82 1:00.75 1:01.60 1:10.51 |
Seria 12 z 24, 12:15 |
1 2 3 4 5 | Gościniak Sonia Smyła Zuzanna Klińska Amelia Starzak Nadia Rozpondek Antonina | 10 07 10 10 08 | Pirania Częstochowa Delfin Kłobuck Pirania Częstochowa HS Team Kłodzko Delfinek Częstochowa | 11 11 11 01 11 | 1:00.64 1:00.04 58.61 58.91 1:00.39 |
Seria 13 z 24, 12:17 |
1 2 3 4 5 | Maniura Jessica Boruta Alicja Filejska Emilia Stankowska Jagoda Wieczorek Maria | 09 07 09 10 09 | Sukces Chorzów Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfinek Częstochowa HS Team Kłodzko Orka Herby | 11 11 11 01 11 | 57.88 54.58 53.90 54.44 55.06 |
Seria 14 z 24, 12:19 |
1 2 3 4 5 | Gradoń Maja Syguda Maja Gos Maja Kujawska Julia Czarnecka Lena | 10 09 10 07 10 | Orka Częstochowa Delfin Kłobuck Jordan Kraków Delfinek Częstochowa Jordan Kraków | 11 11 06 11 06 | 53.39 52.82 52.37 52.72 52.87 |
Seria 15 z 24, 12:20 |
1 2 3 4 5 | Zielonka Julia Mikołajczyk Maja Ciupa Natalia Rozumek Dominika Gernand Hanna | 08 10 06 09 10 | Gwiazda Olesno Park Wodny Tarn. Góry Sukces Chorzów TKKF Szczygłowice - Knurów Gwiazda Olesno | 07 11 11 11 07 | 52.30 51.25 50.44 50.55 51.81 |
Seria 16 z 24, 12:22 |
1 2 3 4 5 | Przybyła Maria Miśta Karolina Porada Martyna Rogoz Antonia Poreba Martyna | 08 10 07 08 10 | Jedynka Łazy Park Wodny Tarn. Góry Atut Czestochowa HS Team Kłodzko HS Team Kłodzko | 10 11 11 01 01 | 50.38 49.18 48.96 49.06 49.37 |
Seria 17 z 24, 12:23 |
1 2 3 4 5 | Telęga Anna Kumko Hanna Szafranek Aleksandra Kałasznik Julia Góra Natalia | 08 08 09 09 09 | Delfin Kłobuck HS Team Kłodzko Manta Kochłowice Ruda Śl. Start Opole Solne Miasto Wieliczka | 11 01 11 07 06 | 48.83 48.28 47.87 48.02 48.53 |
Seria 18 z 24, 12:25 |
1 2 3 4 5 | Gaca Izabela Ciupa Ewelina Klajmon Karolina Porebska Zofia Królak Martyna | 10 09 10 08 08 | Start Opole Sukces Chorzów NKP Bielsko Biała HS Team Kłodzko Jedynka Łazy | 07 11 11 01 10 | 47.33 46.91 44.61 46.34 47.30 |
Seria 19 z 24, 12:26 |
1 2 3 4 5 | Sztreker-Wójcik Iga Grzegorzek Magdalena Dulak Emilia Rogoz Kornelia Krysiak Zuzanna | 09 07 07 07 07 | G-8 Bielany Warszawa Delfin Kłobuck Solne Miasto Wieliczka HS Team Kłodzko Orka Herby | 14 11 06 01 11 | 44.30 43.98 43.88 43.88 44.00 |
Seria 20 z 24, 12:28 |
1 2 3 4 5 | Matysik Alicja Mazik Antonina Gauden Kornelia Setnicka Victoria Trąbczyńska Julia | 10 10 09 07 07 | Nika Sport Team Kraków Delfin Kłobuck Huragan Koło Start Opole Orka Częstochowa | 06 11 15 07 11 | 43.10 42.12 41.73 41.97 42.13 |
Seria 21 z 24, 12:29 |
1 2 3 4 5 | Łuczak Agata Krystek Karolina Goj Katarzyna Czuryło Alicja Wawrosz Nadia | 09 07 08 07 08 | Solne Miasto Wieliczka TKKF Szczygłowice - Knurów Victoria Zawiercie Start Opole Jedynka Zabrze | 06 11 11 07 11 | 41.53 40.85 40.24 40.68 41.53 |
Seria 22 z 24, 12:30 |
1 2 3 4 5 | Stachowicz Maja Zagonari Sydney Kordziak Kinga Marcjanek Wiktoria Kowalik Aleksandra | 08 08 08 07 08 | Dragon Będzin Victoria Kozy G-8 Bielany Warszawa Delfinek Częstochowa Nika Sport Team Kraków | 11 11 14 11 06 | 40.02 39.68 38.87 39.43 39.94 |
Seria 23 z 24, 12:32 |
1 2 3 4 5 | Gil Malwina Cygrimus Marta Greń Martyna Jakubczyk Natalia Łopianiak Amelia | 08 08 07 08 07 | Nika Sport Team Kraków Sikret Gliwice Dragon Będzin MOS Dąbrowa Grn. Start Opole | 06 11 11 11 07 | 38.76 36.15 35.77 35.98 36.17 |
Seria 24 z 24, 12:33 |
1 2 3 4 5 | Machno Anna Dolata Julia Janik Julia Brojanowska Natalia Nowara Kinga | 07 07 06 07 07 | Victoria Zawiercie Start Opole Omega Olkusz G-8 Bielany Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 07 06 14 11 | 35.06 34.36 32.38 34.30 34.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 30/3/2019 - 12:35 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 23, 12:35 |
1 2 3 4 5 | Psica Bartosz Pastuszka Jakub Muchin Alan Edelman Kacper Kavečka Swbatian | 10 10 09 08 08 | Jordan Kraków Gwiazda Olesno UKS 48 Częstochowa Delfin Kłobuck Plavecký Klub Zlín | 06 07 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 23, 12:36 |
1 2 3 4 5 | Rektorek Maurycy Jędras Michał Bednarczyk Bartłomiej Całus Igor Hiltawski Piotr | 10 10 09 10 09 | Delfinek Częstochowa Jordan Kraków Swim Team Częstochowa Delfinek Częstochowa Sukces Chorzów | 11 06 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 23, 12:38 |
1 2 3 4 5 | Świniarski Wojciech Machura Marcel Aleksandrowski Dominik Szłapak Filip Pietroniec Konrad | 09 09 08 10 10 | Sukces Chorzów Park Wodny Tarn. Góry Sukces Chorzów TKKF Szczygłowice - Knurów Sukces Chorzów | 11 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 23, 12:40 |
1 2 3 4 5 | Polaczek Tymoteusz Żuk Oskar Żmuda Jakub Kmieć Maciej Majsnerowski Filip | 09 10 08 10 09 | Atut Czestochowa Jordan Kraków Jedynka Łazy Delfin Kłobuck Sikret Gliwice | 11 06 10 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 23, 12:42 |
1 2 3 4 5 | Pawlik Daniel Milanowski Szymon Zięba Kamil Gil Adam Wegier Mateusz | 10 10 10 10 09 | TKKF Szczygłowice - Knurów Aquatica Pawłowice Jordan Kraków UKS 48 Częstochowa UKS 48 Częstochowa | 11 11 06 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 23, 12:44 |
1 2 3 4 5 | Jaskuła Bartosz Bonk Maciej Edelam Kacper Kycia Wojtek Ochal Antoni | 08 10 08 10 10 | Start Opole TKKF Szczygłowice - Knurów Delfin Kłobuck MKP Zabrze Jordan Kraków | 07 11 11 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 23, 12:45 |
1 2 3 4 5 | Kopiec Kamil Wacowski Maksymilian Szubert Oskar Paciepnik Wiktor Linek Fabian | 07 10 10 08 09 | Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Sukces Chorzów Delfin Kłobuck Sukces Chorzów | 11 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 23, 12:47 |
1 2 3 4 5 | Sukiennik Oskar Resler Jakub Pęczak Jakub Szczepański Jakub Paprotny Filip | 07 07 07 09 10 | UKS 48 Częstochowa Atut Czestochowa Delfin Kłobuck Gwiazda Olesno Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 11 07 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 23, 12:49 |
1 2 3 4 5 | Bratowski Błażej Kubat Dawid Kisiel Kamil Szewczyk Jakub Stelmach Jędrzej | 10 08 10 09 10 | Orka Herby Delfin Kłobuck TKKF Szczygłowice - Knurów Delfinek Częstochowa Gwiazda Olesno | 11 11 11 11 07 | NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 23, 12:51 |
1 2 3 4 5 | Szymacha Aleksy Ponichtera Maksymilian Gibaszek Igor Drobotko Mark Rucinski Jakub | 10 10 10 10 08 | SMS Galicja Kraków TKKF Szczygłowice - Knurów Orka Częstochowa Pirania Częstochowa UKS 48 Częstochowa | 06 11 11 11 11 | NT NT 1:02.90 1:09.25 NT |
Seria 11 z 23, 12:53 |
1 2 3 4 5 | Werk Adam Kierlik Piotr Ormański Jakub Tame Mateusz Kubicki Jakub | 07 09 08 09 09 | Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Sukces Chorzów Pirania Częstochowa Delfin Kłobuck | 11 11 11 11 11 | 1:02.65 58.67 56.68 56.98 59.66 |
Seria 12 z 23, 12:54 |
1 2 3 4 5 | Urbański Szymon Mateja Jakub Mroncz Wiktor Kula Karol Zak Mateusz | 06 08 09 08 08 | TKKF Szczygłowice - Knurów Sukces Chorzów Jedynka Łazy HS Team Kłodzko HS Team Kłodzko | 11 11 10 01 01 | 56.30 54.62 52.95 53.25 55.67 |
Seria 13 z 23, 12:56 |
1 2 3 4 5 | Czaja Franciszek Surma Marcel Mroncz Filip Florczyk Szymon Kopeć Szymon | 08 09 09 09 09 | Pirania Częstochowa Dragon Będzin Jedynka Łazy Delfin Kłobuck Jedynka Łazy | 11 11 10 11 10 | 52.86 51.95 51.28 51.73 52.26 |
Seria 14 z 23, 12:58 |
1 2 3 4 5 | Pichit Patryk Gąszczak Mateusz Julian Gruszka Olczak Szymon Włodarczyk Miłosz | 10 08 10 09 07 | Dragon Będzin Dragon Będzin UKS 48 Częstochowa Swim Team Częstochowa Delfinek Częstochowa | 11 11 11 11 11 | 50.59 50.00 49.81 49.91 50.09 |
Seria 15 z 23, 12:59 |
1 2 3 4 5 | Ogrodnik Aleksander Baranowski Maksymilian Pietrakowski Aleksander Mróz Dominik Brycht Aleksander | 08 09 09 08 06 | Orka Częstochowa HS Team Kłodzko Victoria Zawiercie Pirania Częstochowa Orka Herby | 11 01 11 11 11 | 49.56 48.57 47.89 48.11 48.93 |
Seria 16 z 23, 13:01 |
1 2 3 4 5 | Ciupka Artur Pałasz Kacper Ćwirko Dominik Bujar Tomasz Błaszczyk Olaf | 09 07 09 07 09 | Solne Miasto Wieliczka Orka Częstochowa Winner Zdzieszowice Sukces Chorzów Jedynka Łazy | 06 11 07 11 10 | 47.63 47.17 47.01 47.13 47.30 |
Seria 17 z 23, 13:02 |
1 2 3 4 5 | Mańczyński Filip Szwed Kasper Cichy Szymon Konig Szymon Marciniak Amadeusz | 07 07 06 06 09 | Start Opole Delfinek Częstochowa HS Team Kłodzko Sukces Chorzów Pirania Częstochowa | 07 11 01 11 11 | 46.96 46.86 45.30 46.53 46.94 |
Seria 18 z 23, 13:04 |
1 2 3 4 5 | Nowak Dominik Rozumek Jan Seidel Dominik Pasich Hubert Gibaszek Bartosz | 08 09 07 07 07 | Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka Gwiazda Olesno Jedynka Łazy Orka Częstochowa | 11 06 07 10 11 | 45.18 44.46 43.97 44.38 45.07 |
Seria 19 z 23, 13:05 |
1 2 3 4 5 | Andryszczak Piotr Jedrzejewski Oliwier Pakosz Maksymilian Martyna Bartosz Tarasek Igor | 06 08 09 08 10 | Delfinek Częstochowa MKP Zabrze Atut Czestochowa Start Opole Salwator Kraków | 11 11 11 07 06 | 43.75 42.89 42.52 42.85 43.34 |
Seria 20 z 23, 13:06 |
1 2 3 4 5 | Drej Cezary Mazik Franciszek Szewczun Mikołaj Całus Kacper Pasich Marcel | 07 10 06 07 07 | Atut Czestochowa Delfin Kłobuck HS Team Kłodzko Delfinek Częstochowa Jedynka Łazy | 11 11 01 11 10 | 42.28 42.10 41.46 41.99 42.26 |
Seria 21 z 23, 13:08 |
1 2 3 4 5 | Loch Borys Żmijewski Borys Ociepa Norbert Konieczny Miłosz Melerowicz Antoni | 08 07 09 07 09 | Park Wodny Tarn. Góry Solne Miasto Wieliczka Jedynka Łazy Nika Sport Team Kraków G-8 Bielany Warszawa | 11 06 10 06 14 | 41.36 40.46 39.13 39.93 40.83 |
Seria 22 z 23, 13:09 |
1 2 3 4 5 | Słota Wojciech Gąsiorek Wiktor Wioska-Kaganiec Wiktor Ślepecki Szymon Szczygieł Stanisław | 08 07 06 07 07 | Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz MKP Zabrze Start Opole | 11 06 06 11 07 | 38.69 37.88 37.01 37.84 38.43 |
Seria 23 z 23, 13:10 |
1 2 3 4 5 | Kubieniec Oskar Ślesik Oskar Brzóska Jan Łukasik Oliwier Mędrek Krzysztof | 07 07 06 06 06 | Sikret Gliwice G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Jedynka Łazy Omega Olkusz | 11 14 14 10 06 | 34.61 33.80 30.42 30.80 34.51 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |