VIII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha Herby, 30/3/2019 |
2 - VII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha II | 30/3/2019 - 14:30 |
Konkurencja 15 30/3/2019 - 14:30 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 5, 14:30 |
2 | Sukces Chorzów 2 | Sukces Chorzów | 11 | NT |
3 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
Gąsiorek Wiktor, Cholewa Hanna, Łuczak Agata, Kot Kacper |
4 | Nika Team 2 | Nika Sport Team Kraków | 06 | NT |
Kościarz Wiktoria, Halberda Mateusz, Konieczny Miłosz, Łanda Zofia |
Seria 2 z 5, 14:33 |
2 | TKKF Szczygłowice - Knurów 1 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 11 | NT |
Krystek Karolina, Sobieraj Michał, Rozumek Dominika |
3 | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | 06 | 2:56.00 |
4 | UKS G-8 Bielany II | G-8 Bielany Warszawa | 14 | 2:02.00 |
Kordziak Kinga, Topp Filip, Brojanowska Natalia, Boruc Przemysław |
5 | Nika Team 1 | Nika Sport Team Kraków | 06 | NT |
Gil Malwina, Pach Patrycja, Sarnat Szymon, Kieroński Marcel |
Seria 3 z 5, 14:37 |
1 | Delfinek Częstochowa 1 | Delfinek Częstochowa | 11 | 2:56.00 |
Filejska Emilia, Langier Milena, Całus Kacper, Rozpondek Antonina |
2 | Start Opole 1 | Start Opole | 07 | 2:47.00 |
Dolata Julia, Niedźwiecki Roch, Janicka Katarzyna |
3 | Plavecký Klub Zlín 2 | Plavecký Klub Zlín | 2:35.80 |
Bělíčková Amálie, Minaříková Tereza, Petrla Adam, Kavečka Swbatian |
4 | HS Team Kłodzko 2 | HS Team Kłodzko | 01 | 2:43.23 |
5 | HS Team Kłodzko 3 | HS Team Kłodzko | 01 | 2:50.00 |
Seria 4 z 5, 14:40 |
1 | Jedynka Łazy 2 | Jedynka Łazy | 10 | 2:35.58 |
Pasich Marcel, Góral Michalina, Pucek Wiktoria, Ociepa Norbert |
2 | HS Team Kłodzko 1 | HS Team Kłodzko | 01 | 2:31.15 |
3 | Jedynka Łazy 1 | Jedynka Łazy | 10 | 2:23.46 |
Łukasik Oliwier, Wdowiak Dominik, Łukasik Zuzanna, Kostańczyk Kaja |
4 | Plavecký Klub Zlín 1 | Plavecký Klub Zlín | 2:30.50 |
Vydrová Marie, Ledabyl Tomáš, Kopecký Filip, Koplíková Barbora |
5 | sztafeta Delfina Kłobuck | Delfin Kłobuck | 11 | 2:34.56 |
Telęga Anna, Noga Dominika, Paciepnik Kacper, Florczyk Szymon |
Seria 5 z 5, 14:43 |
1 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | 2:23.00 |
Janik Julia, Borkowska Dominika, Wójcikowski Patryk, Gumółka Kuba |
2 | Sikret Gliwice 1 | Sikret Gliwice | 11 | 2:20.96 |
Cygrimus Marta, Czogała Grzegorz, Długosz Zuzanna, Majsnerowski Filip |
3 | UKS G-8 Bielany I | G-8 Bielany Warszawa | 14 | 2:01.00 |
Melerowicz Antoni, Ryznar Katarzyna, Brzóska Jan, Westfal Wiktoria |
4 | UKS G-8 Bielany III | G-8 Bielany Warszawa | 14 | 2:03.00 |
Drynkowska Lena, Wróblewski Borys, Ślesik Oskar, Sztreker-Wójcik Iga |
5 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:22.22 |
Halkiewicz Maciej, Jarosz Helena, Giec Kacper, Wioska-Kaganiec Wiktoria |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/3/2019 - 14:46 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 26, 14:46 |
2 3 4 | Kubis Gabriela Siarkowska Kinga Ogińska Laura | 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Delfinek Częstochowa Manta Kochłowice Ruda Śl. | 06 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 26, 14:48 |
2 3 4 5 | Mazia Zuzia Jarosz Hanna Płonka Nadia Bachniak Zuzanna | 08 10 10 09 | Atut Czestochowa Omega Olkusz Omega Olkusz Swim Team Częstochowa | 11 06 06 11 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 26, 14:49 |
1 2 3 4 5 | Olszowska Ewa Mermer Weronika Karcz Maja Malcher Anna Ernekerová Elizabeth | 06 10 10 07 08 | TKKF Szczygłowice - Knurów Orka Częstochowa Dragon Będzin Orka Herby Plavecký Klub Zlín | 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 26, 14:51 |
1 2 3 4 5 | Ciszewska Agata Pasoń Paulina Kaczmarzyk Julia Osadnik Emilia Gernand Hanna | 08 10 09 10 10 | Swim Team Częstochowa Orka Herby Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Gwiazda Olesno | 11 11 11 11 07 | NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 26, 14:52 |
1 2 3 4 5 | Kapka Antonina Bidowaniec Amelia Ciura Anna Jędrzejewska Agata Michael Emma | 09 09 08 10 10 | Górnik Sosnowiec HS Team Kłodzko Swim Team Częstochowa MKP Zabrze Górnik Sosnowiec | 11 01 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 26, 14:54 |
1 2 3 4 5 | Iskierka Katarzyna Kozlak Hanna Rosiak Hanna Łaskawiec Emilia Kaczmarzyk Julia | 08 10 09 10 09 | Jedynka Łazy HS Team Kłodzko Delfin Kłobuck Dragon Będzin Delfin Kłobuck | 10 01 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 26, 14:55 |
1 2 3 4 5 | Josek Kinga Dudek Lena Zasada Lena Włodarek Julia Mięsowska Emilia | 07 09 10 10 07 | Orka Herby Górnik Sosnowiec Delfin Kłobuck Orka Herby Delfin Kłobuck | 11 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 26, 14:57 |
1 2 3 4 5 | Michalak Maja Michalska Patrycja Moroziuk Maja Maniura Jessica Puk Agata | 09 07 10 09 10 | Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Pirania Częstochowa Sukces Chorzów TKKF Szczygłowice - Knurów | 11 11 11 11 11 | NT NT 1:00.77 1:00.93 NT |
Seria 9 z 26, 14:58 |
1 2 3 4 5 | Zasada Ewa Smyła Zuzanna Szulc Alicja Gomolec Maja Gościniak Sonia | 08 07 09 09 10 | Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Atut Czestochowa Delfinek Częstochowa Pirania Częstochowa | 11 11 11 11 11 | 1:00.70 55.96 50.75 51.79 58.54 |
Seria 10 z 26, 15:00 |
1 2 3 4 5 | Wieczorek Maria Klińska Amelia Chrzęstek Agata Żmijewska Nina Radoń Magdalena | 09 10 09 09 10 | Orka Herby Pirania Częstochowa Gwiazda Olesno Solne Miasto Wieliczka Park Wodny Tarn. Góry | 11 11 07 06 11 | 49.89 49.27 47.67 47.91 49.49 |
Seria 11 z 26, 15:01 |
1 2 3 4 5 | Grzebinoga Hanna Mikołajczyk Maja Stankowska Jagoda Przybyła Maria Gradoń Maja | 09 10 10 08 10 | Omega Olkusz Park Wodny Tarn. Góry HS Team Kłodzko Jedynka Łazy Orka Częstochowa | 06 11 01 10 11 | 47.56 46.69 46.36 46.67 47.41 |
Seria 12 z 26, 15:03 |
1 2 3 4 5 | Syguda Maja Szafranek Aleksandra Filejska Emilia Rozpondek Antonina Kloc Martyna | 09 09 09 08 09 | Delfin Kłobuck Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfinek Częstochowa Delfinek Częstochowa Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 11 11 11 | 46.08 45.75 44.15 44.82 45.86 |
Seria 13 z 26, 15:04 |
1 2 3 4 5 | Góra Natalia Miśta Karolina Kotasińska Julia Mączka Klaudia Gradoń Zuzanna | 09 10 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Park Wodny Tarn. Góry Atut Czestochowa Omega Olkusz Orka Częstochowa | 06 11 11 06 11 | 43.56 43.37 43.28 43.36 43.53 |
Seria 14 z 26, 15:05 |
1 2 3 4 5 | Satora Rita Poreba Martyna Porada Martyna Vrlová Kateřina Rogoz Antonia | 09 10 07 07 08 | Omega Olkusz HS Team Kłodzko Atut Czestochowa Plavecký Klub Zlín HS Team Kłodzko | 06 01 11 01 | 43.27 42.70 42.39 42.58 42.83 |
Seria 15 z 26, 15:06 |
1 2 3 4 5 | Wujkowska Malwina Łuczak Agata Rozumek Dominika Lutak Ewa Gaca Izabela | 07 09 09 08 10 | Start Opole Solne Miasto Wieliczka TKKF Szczygłowice - Knurów Delfin Kłobuck Start Opole | 07 06 11 11 07 | 42.28 41.58 41.39 41.47 42.04 |
Seria 16 z 26, 15:07 |
1 2 3 4 5 | Koplíková Barbora Klajmon Karolina Dąbrowska Maja Ciupa Natalia Proksza Natalia | 07 10 08 06 07 | Plavecký Klub Zlín NKP Bielsko Biała Jedynka Łazy Sukces Chorzów Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 10 11 11 | 41.33 41.23 40.95 41.03 41.24 |
Seria 17 z 26, 15:09 |
1 2 3 4 5 | Kumko Hanna Sprutta Kinga Winkler Natalia Trąbczyńska Julia Kujawska Julia | 08 07 08 07 07 | HS Team Kłodzko Sukces Chorzów Atut Czestochowa Orka Częstochowa Delfinek Częstochowa | 01 11 11 11 11 | 40.94 40.31 39.82 40.13 40.74 |
Seria 18 z 26, 15:10 |
1 2 3 4 5 | Karkocha Gabriela Ciupa Ewelina Trzeciak Oliwia Matysik Alicja Dusza Michalina | 09 09 07 10 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Sukces Chorzów Gwiazda Olesno Nika Sport Team Kraków Piątka Chorzów | 11 11 07 06 11 | 39.60 39.44 39.34 39.38 39.51 |
Seria 19 z 26, 15:11 |
1 2 3 4 5 | Krzowska Hanna Ciekot Zuzanna Skiba Natalia Kupczak Olga Buła Natalia | 09 07 10 08 07 | Aquatica Pawłowice Atut Czestochowa TKKF Szczygłowice - Knurów Pirania Częstochowa Gwiazda Olesno | 11 11 11 11 07 | 39.27 38.63 38.53 38.57 39.09 |
Seria 20 z 26, 15:12 |
1 2 3 4 5 | Bojczuk Łucja Wioska-Kaganiec Wiktoria Zawada Julia Starzak Nadia Mazik Antonina | 06 09 07 10 10 | Delfinek Częstochowa Omega Olkusz Sukces Chorzów HS Team Kłodzko Delfin Kłobuck | 11 06 11 01 11 | 38.50 38.14 37.81 38.01 38.34 |
Seria 21 z 26, 15:13 |
1 2 3 4 5 | Gauden Kornelia Langier Milena Chylińska Matylda Kaszycka Wiktoria Kreduszyńska Alicja | 09 06 08 08 06 | Huragan Koło Delfinek Częstochowa Wodnik Siemianowice Śl. Sikret Gliwice Atut Czestochowa | 15 11 11 11 11 | 37.32 36.79 36.53 36.61 36.97 |
Seria 22 z 26, 15:14 |
1 2 3 4 5 | Kostańczyk Kaja Němcová Julie Glapiak Julia Kościarz Wiktoria Piotrowska Emilia | 09 06 08 09 07 | Jedynka Łazy Plavecký Klub Zlín Start Opole Nika Sport Team Kraków MKP Zabrze | 10 07 06 11 | 36.43 36.35 35.83 35.89 36.43 |
Seria 23 z 26, 15:16 |
1 2 3 4 5 | Swaczyna Olivia Łanda Zofia Poręba Małgorzata Pach Patrycja Łukasik Zuzanna | 08 06 07 09 08 | Sikret Gliwice Nika Sport Team Kraków TKKF Szczygłowice - Knurów Nika Sport Team Kraków Jedynka Łazy | 11 06 11 06 10 | 35.72 35.26 34.68 34.82 35.52 |
Seria 24 z 26, 15:17 |
1 2 3 4 5 | Westfal Wiktoria Drzewiecka Karolina Sontag Zofia Wąsowicz Izabela Okońska Nadia | 08 08 06 08 06 | G-8 Bielany Warszawa Orka Częstochowa TKKF Szczygłowice - Knurów Salwator Kraków Dragon Będzin | 14 11 11 06 11 | 34.37 34.01 33.51 33.54 34.27 |
Seria 25 z 26, 15:18 |
1 2 3 4 5 | Sztreker-Wójcik Iga Iwanicka Dominika Lis Weronika Pękala Marta Gernand Emilia | 09 07 07 07 06 | G-8 Bielany Warszawa MKP Zabrze Delfin Kłobuck Sukces Chorzów Gwiazda Olesno | 14 11 11 11 07 | 33.43 32.72 31.81 32.49 33.13 |
Seria 26 z 26, 15:19 |
1 2 3 4 5 | Dolata Julia Długosz Zuzanna Kamzol Flawia Markocka Hanna Tomsia Oliwia | 07 06 07 07 06 | Start Opole Sikret Gliwice Fala Niepołomice Dragon Będzin Omega Olkusz | 07 11 06 11 06 | 31.17 30.45 28.58 30.15 30.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/3/2019 - 15:20 | Chłopców, 50m dowolny | 9 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 30, 15:20 |
2 3 4 5 | Jaskuła Bartosz Pastuszka Jakub Polaczek Tymoteusz Edelam Kacper | 08 10 09 08 | Start Opole Gwiazda Olesno Atut Czestochowa Delfin Kłobuck | 07 07 11 11 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 30, 15:21 |
1 2 3 4 5 | Kycia Wojtek Pęczak Jakub Polaczek Franciszek Świniarski Wojciech Bratowski Błażej | 10 07 07 09 10 | MKP Zabrze Delfin Kłobuck Atut Czestochowa Sukces Chorzów Orka Herby | 11 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 30, 15:23 |
1 2 3 4 5 | Kisiel Kamil Bednarczyk Bartłomiej Kopiec Kamil Rektorek Maurycy Kubat Dawid | 10 09 07 10 08 | TKKF Szczygłowice - Knurów Swim Team Częstochowa Delfin Kłobuck Delfinek Częstochowa Delfin Kłobuck | 11 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 30, 15:25 |
1 2 3 4 5 | Machura Marcel Kowal Bartosz Ponichtera Maksymilian Pawlik Daniel Szewczyk Jakub | 09 09 10 10 09 | Park Wodny Tarn. Góry Omega Olkusz TKKF Szczygłowice - Knurów TKKF Szczygłowice - Knurów Delfinek Częstochowa | 11 06 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 30, 15:26 |
1 2 3 4 5 | Stelmach Jędrzej Hobza Richard Całus Igor Majsnerowski Filip Resler Jakub | 10 09 10 09 07 | Gwiazda Olesno Plavecký Klub Zlín Delfinek Częstochowa Sikret Gliwice Atut Czestochowa | 07 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 30, 15:28 |
1 2 3 4 5 | Wacowski Maksymilian Pietroniec Konrad Szymacha Aleksy Żmuda Jakub Szłapak Filip | 10 10 10 08 10 | Delfin Kłobuck Sukces Chorzów SMS Galicja Kraków Jedynka Łazy TKKF Szczygłowice - Knurów | 11 11 06 10 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 30, 15:29 |
1 2 3 4 5 | Bonk Maciej Kotlicki Jan Werk Adam Linek Fabian Gołda Bartek | 10 06 07 09 07 | TKKF Szczygłowice - Knurów Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Sukces Chorzów Jedynka Łazy | 11 11 11 11 10 | NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 30, 15:31 |
1 2 3 4 5 | Aleksandrowski Dominik Neradil Tomáš Kajdana Karol Kmieć Maciej Paprotny Filip | 08 07 06 10 10 | Sukces Chorzów Plavecký Klub Zlín Atut Czestochowa Delfin Kłobuck Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 30, 15:33 |
1 2 3 4 5 | Kierlik Piotr Drobotko Mark Edelman Kacper Gibaszek Igor Milanowski Szymon | 09 10 08 10 10 | Delfin Kłobuck Pirania Częstochowa Delfin Kłobuck Orka Częstochowa Aquatica Pawłowice | 11 11 11 11 11 | 1:07.33 59.68 55.38 57.98 1:02.81 |
Seria 10 z 30, 15:34 |
1 2 3 4 5 | Paciepnik Wiktor Nazarkieiwcz Igor Surma Marcel Kubicki Jakub Ormański Jakub | 08 08 09 09 08 | Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Dragon Będzin Delfin Kłobuck Sukces Chorzów | 11 11 11 11 11 | 54.55 53.09 51.65 53.07 53.52 |
Seria 11 z 30, 15:36 |
1 2 3 4 5 | Przydacz Bartłomiej Szczepański Jakub Hiltawski Piotr Włóczyk Dominik Tame Mateusz | 06 09 09 08 09 | Orka Herby Gwiazda Olesno Sukces Chorzów Gwiazda Olesno Pirania Częstochowa | 11 07 11 07 11 | 51.61 50.04 48.08 48.94 50.54 |
Seria 12 z 30, 15:37 |
1 2 3 4 5 | Domagała Krystian Zak Mateusz Szubert Oskar Kopeć Szymon Domagała Krystian | 08 08 10 09 08 | Delfin Kłobuck HS Team Kłodzko Sukces Chorzów Jedynka Łazy Delfin Kłobuck | 11 01 11 10 11 | 47.89 46.69 45.81 46.35 47.89 |
Seria 13 z 30, 15:38 |
1 2 3 4 5 | Mroncz Wiktor Mateja Jakub Florczyk Szymon Kula Karol Klajmon Wojciech | 09 08 09 08 07 | Jedynka Łazy Sukces Chorzów Delfin Kłobuck HS Team Kłodzko NKP Bielsko Biała | 10 11 11 01 11 | 45.72 44.49 44.26 44.47 44.89 |
Seria 14 z 30, 15:40 |
1 2 3 4 5 | Mroncz Filip Włodarczyk Miłosz Szolc Oliwier Bujar Tomasz Ćwirko Dominik | 09 07 09 07 09 | Jedynka Łazy Delfinek Częstochowa Manta Kochłowice Ruda Śl. Sukces Chorzów Winner Zdzieszowice | 10 11 11 11 07 | 43.80 43.31 43.12 43.19 43.59 |
Seria 15 z 30, 15:41 |
1 2 3 4 5 | Ogrodnik Aleksander Pinkawa Maciej Urbański Szymon Więckowski Kacper Pichit Patryk | 08 07 06 07 10 | Orka Częstochowa Manta Kochłowice Ruda Śl. TKKF Szczygłowice - Knurów Atut Czestochowa Dragon Będzin | 11 11 11 11 11 | 42.89 41.74 41.35 41.64 42.00 |
Seria 16 z 30, 15:42 |
1 2 3 4 5 | Kreduszyński Patryk Czapliński Kajetan Brożek Igor Baranowski Maksymilian Gąszczak Mateusz | 08 07 06 09 08 | Atut Czestochowa Delfin Kłobuck Atut Czestochowa HS Team Kłodzko Dragon Będzin | 11 11 11 01 11 | 41.32 41.11 40.95 41.10 41.25 |
Seria 17 z 30, 15:43 |
1 2 3 4 5 | Marciniak Amadeusz Ledabyl Tomáš Czaja Franciszek Rybak Jakub Mróz Dominik | 09 09 08 08 08 | Pirania Częstochowa Plavecký Klub Zlín Pirania Częstochowa Park Wodny Tarn. Góry Pirania Częstochowa | 11 11 11 11 | 40.84 40.48 40.34 40.41 40.65 |
Seria 18 z 30, 15:45 |
1 2 3 4 5 | Roszak Szymon Zabłocki Miłosz Olczak Szymon Gibaszek Bartosz Kowalczyk Bartek | 06 08 09 07 08 | Delfin Kłobuck Gwiazda Olesno Swim Team Częstochowa Orka Częstochowa Omega Olkusz | 11 07 11 11 06 | 40.25 40.06 39.75 39.89 40.14 |
Seria 19 z 30, 15:46 |
1 2 3 4 5 | Gumółka Kuba Mańczyński Filip Gierlach Szymon Ciurzyński Igor Radzioch Konrad | 09 07 08 07 08 | Omega Olkusz Start Opole Sukces Chorzów Pirania Częstochowa Delfin Kłobuck | 06 07 11 11 11 | 39.66 39.04 38.70 38.80 39.18 |
Seria 20 z 30, 15:47 |
1 2 3 4 5 | Owczarek Łukasz Marchwiński Stanisław Tarasek Igor Kopera Kacper Brycht Aleksander | 08 06 10 06 06 | Orka Częstochowa Sukces Chorzów Salwator Kraków Delfin Kłobuck Orka Herby | 11 11 06 11 11 | 38.67 38.63 38.55 38.56 38.65 |
Seria 21 z 30, 15:48 |
1 2 3 4 5 | Błaszczyk Olaf Niedźwiecki Roch Mazik Franciszek Babraj Mikołaj Kapusta Eryk | 09 06 10 08 08 | Jedynka Łazy Start Opole Delfin Kłobuck Pływak Bochnia Solne Miasto Wieliczka | 10 07 11 06 06 | 38.35 38.25 37.71 38.01 38.28 |
Seria 22 z 30, 15:49 |
1 2 3 4 5 | Milanowski Michał Mulewicz Bartosz Pałasz Kacper Pakosz Maksymilian Konig Szymon | 08 07 07 09 06 | Aquatica Pawłowice Delfinek Częstochowa Orka Częstochowa Atut Czestochowa Sukces Chorzów | 11 11 11 11 11 | 37.57 37.01 36.92 36.98 37.51 |
Seria 23 z 30, 15:50 |
1 2 3 4 5 | Rybak Grzegorz Woźniak Hubert Jedrzejewski Oliwier Wieczorek Kacper Pasich Marcel | 08 07 08 08 07 | Park Wodny Tarn. Góry Pirania Częstochowa MKP Zabrze Pirania Częstochowa Jedynka Łazy | 11 11 11 11 10 | 36.63 36.34 35.93 36.13 36.56 |
Seria 24 z 30, 15:51 |
1 2 3 4 5 | Szwast Mateusz Grochowski Kacper Massalski Mateusz Szewczun Mikołaj Zyzanski Alan | 09 08 07 06 09 | Huragan Koło Victoria Zawiercie Dragon Będzin HS Team Kłodzko HS Team Kłodzko | 15 11 11 01 01 | 35.78 35.41 35.13 35.19 35.69 |
Seria 25 z 30, 15:52 |
1 2 3 4 5 | Krzowski Bartłomiej Melerowicz Antoni Włoszek Maciej Petrů Eduard Paciepnik Kacper | 07 09 06 06 06 | Aquatica Pawłowice G-8 Bielany Warszawa Delfin Kłobuck Plavecký Klub Zlín Delfin Kłobuck | 11 14 11 11 | 34.92 34.36 34.28 34.33 34.69 |
Seria 26 z 30, 15:54 |
1 2 3 4 5 | Dusza Maciej Kraska Mateusz Kycia Kacper Minta Michał Czernek Jakub | 07 07 07 06 06 | Piątka Chorzów Piątka Chorzów MKP Zabrze Dragon Będzin Gwiazda Olesno | 11 11 11 11 07 | 34.17 33.96 33.78 33.85 33.98 |
Seria 27 z 30, 15:55 |
1 2 3 4 5 | Drej Cezary Mastalski Kacper Ślepecki Szymon Kot Kacper Boruc Przemysław | 07 08 07 08 09 | Atut Czestochowa Delfin Nowy Targ MKP Zabrze Solne Miasto Wieliczka G-8 Bielany Warszawa | 11 06 11 06 14 | 33.56 33.11 32.83 33.04 33.53 |
Seria 28 z 30, 15:56 |
1 2 3 4 5 | Wójtowicz Stanisław Sobieraj Michał Kieroński Marcel Halkiewicz Maciej Petrla Adam | 07 06 07 08 07 | Atut Czestochowa TKKF Szczygłowice - Knurów Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Plavecký Klub Zlín | 11 11 06 06 | 32.30 32.20 32.14 32.18 32.23 |
Seria 29 z 30, 15:57 |
1 2 3 4 5 | Watycha Aleksander Pinczak Mateusz Łata Łukasz Giec Kacper Wróblewski Borys | 07 08 06 07 08 | Delfin Nowy Targ Dragon Będzin Sikret Gliwice Omega Olkusz G-8 Bielany Warszawa | 06 11 11 06 14 | 31.66 31.40 31.28 31.29 31.62 |
Seria 30 z 30, 15:58 |
1 2 3 4 5 | Sarnat Szymon Kubieniec Oskar Mędrek Krzysztof Choma Maksym Sakamoto Louis | 06 07 06 06 06 | Nika Sport Team Kraków Sikret Gliwice Omega Olkusz Omega Olkusz Sikret Gliwice | 06 11 06 06 11 | 30.85 29.00 28.18 28.60 30.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30/3/2019 - 15:59 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 15:59 |
2 3 4 | Kloc Tatiana Ciszewska Agata Mięsowska Emilia | 09 08 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Swim Team Częstochowa Delfin Kłobuck | 11 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 16:01 |
1 2 3 4 5 | Góral Michalina Kulesza Kinga Panasiuk Agata Minaříková Tereza Szafranek Aleksandra | 08 07 09 09 09 | Jedynka Łazy Park Wodny Tarn. Góry Omega Olkusz Plavecký Klub Zlín Manta Kochłowice Ruda Śl. | 10 11 06 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 16:04 |
1 2 3 4 5 | Telęga Anna Oleśków Milena Kościarz Wiktoria Grzegorzek Magdalena Proksza Natalia | 08 07 09 07 07 | Delfin Kłobuck Start Opole Nika Sport Team Kraków Delfin Kłobuck Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 07 06 11 11 | 2:02.62 1:36.71 1:34.74 1:34.78 1:41.57 |
Seria 4 z 8, 16:06 |
1 2 3 4 5 | Doležalová Radka Zagonari Sydney Dulak Emilia Setnicka Victoria Burešová Linda | 08 08 07 07 08 | Plavecký Klub Zlín Victoria Kozy Solne Miasto Wieliczka Start Opole Plavecký Klub Zlín | 11 06 07 | 1:33.31 1:30.72 1:29.36 1:30.13 1:31.32 |
Seria 5 z 8, 16:08 |
1 2 3 4 5 | Wawrosz Nadia Lewicka Hanna Marcjanek Wiktoria Kowalik Aleksandra Stachowicz Maja | 08 07 07 08 08 | Jedynka Zabrze HS Team Kłodzko Delfinek Częstochowa Nika Sport Team Kraków Dragon Będzin | 11 01 11 06 11 | 1:28.22 1:27.66 1:26.07 1:27.48 1:27.91 |
Seria 6 z 8, 16:10 |
1 2 3 4 5 | Goj Katarzyna Kordziak Kinga Cholewa Hanna Koplíková Barbora Krystek Karolina | 08 08 07 07 07 | Victoria Zawiercie G-8 Bielany Warszawa Solne Miasto Wieliczka Plavecký Klub Zlín TKKF Szczygłowice - Knurów | 11 14 06 11 | 1:26.04 1:22.84 1:21.18 1:22.37 1:25.70 |
Seria 7 z 8, 16:12 |
1 2 3 4 5 | Noga Dominika Kuryłek Nikola Pucek Wiktoria Jakubczyk Natalia Greń Martyna | 07 08 06 08 07 | Delfin Kłobuck Fala Niepołomice Jedynka Łazy MOS Dąbrowa Grn. Dragon Będzin | 11 06 10 11 11 | 1:20.14 1:19.54 1:17.34 1:17.81 1:19.90 |
Seria 8 z 8, 16:14 |
1 2 3 4 5 | Bělíčková Amálie Dolata Julia Drynkowska Lena Vydrová Marie Nowara Kinga | 06 07 06 06 07 | Plavecký Klub Zlín Start Opole G-8 Bielany Warszawa Plavecký Klub Zlín Manta Kochłowice Ruda Śl. | 07 14 11 | 1:16.32 1:14.10 1:08.58 1:10.60 1:15.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/3/2019 - 16:16 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:16 |
2 3 4 | Olczak Szymon Kavečka Swbatian Rozumek Jan | 09 08 09 | Swim Team Częstochowa Plavecký Klub Zlín Solne Miasto Wieliczka | 11 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:18 |
1 2 3 4 5 | Kubat Dawid Hąbek Antoni Seidel Dominik Nowak Dominik Mięsowski Jakub | 08 07 07 08 06 | Delfin Kłobuck Gwiazda Olesno Gwiazda Olesno Dragon Będzin Delfin Kłobuck | 11 07 07 11 11 | NT 1:46.31 1:38.91 1:40.31 1:48.08 |
Seria 3 z 6, 16:21 |
1 2 3 4 5 | Andryszczak Piotr Całus Kacper Halberda Mateusz Ćwirko Michał Martyna Bartosz | 06 07 08 08 08 | Delfinek Częstochowa Delfinek Częstochowa Nika Sport Team Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Start Opole | 11 11 06 07 07 | 1:35.25 1:31.66 1:30.12 1:31.00 1:34.76 |
Seria 4 z 6, 16:23 |
1 2 3 4 5 | Ociepa Norbert Wójcikowski Patryk Żmijewski Borys Minta Michał Loch Borys | 09 08 07 06 08 | Jedynka Łazy Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin Park Wodny Tarn. Góry | 10 06 06 11 11 | 1:29.93 1:27.63 1:23.97 1:25.30 1:28.07 |
Seria 5 z 6, 16:25 |
1 2 3 4 5 | Gąsiorek Wiktor Słota Wojciech Witkiewicz Piotr Grychtoł Maciej Szczygieł Stanisław | 07 08 06 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin HS Team Kłodzko Manta Kochłowice Ruda Śl. Start Opole | 06 11 01 11 07 | 1:23.79 1:21.68 1:19.72 1:21.06 1:23.45 |
Seria 6 z 6, 16:27 |
1 2 3 4 5 | Sas Karol Ślesik Oskar Popiel Mikołaj Wdowiak Dominik Swaczyna David | 06 07 06 07 06 | Delfin Kłobuck G-8 Bielany Warszawa Meduza Pajęczno Jedynka Łazy Sikret Gliwice | 11 14 05 10 11 | 1:19.48 1:11.69 1:03.64 1:09.87 1:12.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/3/2019 - 16:28 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 16:28 |
2 3 4 | Sopel Zofia Giese Oliwia Telęga Anna | 06 07 08 | TKKF Szczygłowice - Knurów Sikret Gliwice Delfin Kłobuck | 11 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 16:30 |
2 3 4 | Syguda Maja Królak Martyna Cygrimus Marta | 09 08 08 | Delfin Kłobuck Jedynka Łazy Sikret Gliwice | 11 10 11 | NT NT NT |
Seria 3 z 10, 16:31 |
1 2 3 4 5 | Kałasznik Julia Kloc Martyna Grzebinoga Hanna Żmijewska Nina Kloc Tatiana | 09 09 09 09 09 | Start Opole Manta Kochłowice Ruda Śl. Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Manta Kochłowice Ruda Śl. | 07 11 06 06 11 | NT NT 1:04.37 NT NT |
Seria 4 z 10, 16:33 |
1 2 3 4 5 | Satora Rita Karkocha Gabriela Wioska-Kaganiec Wiktoria Dąbrowska Iga Zielonka Julia | 09 09 09 09 08 | Omega Olkusz Manta Kochłowice Ruda Śl. Omega Olkusz HS Team Kłodzko Gwiazda Olesno | 06 11 06 01 07 | 55.88 49.41 48.45 48.80 53.89 |
Seria 5 z 10, 16:34 |
1 2 3 4 5 | Beránková Adéla Buła Natalia Włodara Aleksandra Rogoz Kornelia Sas Weronika | 07 07 07 07 09 | Plavecký Klub Zlín Gwiazda Olesno Pirania Częstochowa HS Team Kłodzko Delfin Kłobuck | 07 11 01 11 | 47.32 45.66 44.97 45.03 46.61 |
Seria 6 z 10, 16:36 |
1 2 3 4 5 | Zawada Julia Zbróg Dominika Zagonari Sydney Łuczak Agata Kościarz Wiktoria | 07 08 08 09 09 | Sukces Chorzów Manta Kochłowice Ruda Śl. Victoria Kozy Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków | 11 11 11 06 06 | 44.81 43.41 40.74 41.85 44.28 |
Seria 7 z 10, 16:37 |
1 2 3 4 5 | Urbaniec Zofia Poręba Małgorzata Łuczka Natalia Lis Weronika Czuryło Alicja | 07 07 08 07 07 | Solne Miasto Wieliczka TKKF Szczygłowice - Knurów Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfin Kłobuck Start Opole | 06 11 11 11 07 | 40.70 40.30 39.34 39.78 40.65 |
Seria 8 z 10, 16:38 |
1 2 3 4 5 | Łukasik Zuzanna Niewiadomska Maja Łopianiak Amelia Marcjanek Wiktoria Lewandowska Aleksandra | 08 08 07 07 07 | Jedynka Łazy Manta Kochłowice Ruda Śl. Start Opole Delfinek Częstochowa MKP Zabrze | 10 11 07 11 11 | 39.15 37.78 37.39 37.63 38.64 |
Seria 9 z 10, 16:39 |
1 2 3 4 5 | Gil Malwina Jeleniewska Julia Kuryłek Nikola Poppe Marta Greń Martyna | 08 06 08 07 07 | Nika Sport Team Kraków Sikret Gliwice Fala Niepołomice Manta Kochłowice Ruda Śl. Dragon Będzin | 06 11 06 11 11 | 37.05 35.65 34.76 35.44 36.40 |
Seria 10 z 10, 16:40 |
1 2 3 4 5 | Ryznar Katarzyna Brojanowska Natalia Pucek Wiktoria Kaszuba Maja Wierzbicka Maria | 07 07 06 06 07 | G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Jedynka Łazy Omega Olkusz HS Team Kłodzko | 14 14 10 06 01 | 34.74 32.95 32.24 32.66 34.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30/3/2019 - 16:42 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 16:42 |
2 3 4 | Szolc Oliwier Żmuda Jakub Ciurzyński Igor | 09 08 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Jedynka Łazy Pirania Częstochowa | 11 10 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 16:43 |
2 3 4 5 | Milanowski Michał Kopecký Filip Kowal Bartosz Piechaczek Paweł | 08 08 09 09 | Aquatica Pawłowice Plavecký Klub Zlín Omega Olkusz Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 06 11 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 10, 16:45 |
1 2 3 4 5 | Gołda Bartek Roszak Szymon Paciepnik Wiktor Ciupka Artur Aleksandrowski Dominik | 07 06 08 09 08 | Jedynka Łazy Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck Solne Miasto Wieliczka Sukces Chorzów | 10 11 11 06 11 | NT NT 1:23.04 NT NT |
Seria 4 z 10, 16:47 |
1 2 3 4 5 | Domagała Krystian Rybak Jakub Radzioch Konrad Gumółka Kuba Domagała Krystian | 08 08 08 09 08 | Delfin Kłobuck Park Wodny Tarn. Góry Delfin Kłobuck Omega Olkusz Delfin Kłobuck | 11 11 11 06 11 | 55.92 50.27 47.43 49.30 55.92 |
Seria 5 z 10, 16:49 |
1 2 3 4 5 | Parzoch Krzysztof Grochowski Kacper Konig Szymon Rybak Grzegorz Zabłocki Miłosz | 07 08 06 08 08 | Jedynka Łazy Victoria Zawiercie Sukces Chorzów Park Wodny Tarn. Góry Gwiazda Olesno | 10 11 11 11 07 | 46.29 45.14 43.26 43.83 45.27 |
Seria 6 z 10, 16:50 |
1 2 3 4 5 | Mulewicz Bartosz Kraska Mateusz Wójtowicz Stanisław Minta Michał Wrześniak Oskar | 07 07 07 06 09 | Delfinek Częstochowa Piątka Chorzów Atut Czestochowa Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka | 11 11 11 11 06 | 43.22 40.74 40.34 40.58 42.75 |
Seria 7 z 10, 16:51 |
1 2 3 4 5 | Petrla Adam Petrů Eduard Wójcikowski Patryk Paciepnik Kacper Całus Kacper | 07 06 08 06 07 | Plavecký Klub Zlín Plavecký Klub Zlín Omega Olkusz Delfin Kłobuck Delfinek Częstochowa | 06 11 11 | 40.17 39.58 38.12 39.17 40.16 |
Seria 8 z 10, 16:52 |
1 2 3 4 5 | Kieroński Marcel Ociepa Norbert Boruc Przemysław Grzebinoga Franciszek Witkiewicz Piotr | 07 09 09 06 06 | Nika Sport Team Kraków Jedynka Łazy G-8 Bielany Warszawa Omega Olkusz HS Team Kłodzko | 06 10 14 06 01 | 38.12 37.90 37.83 37.87 38.03 |
Seria 9 z 10, 16:53 |
1 2 3 4 5 | Konieczny Miłosz Sobieraj Michał Katana Jakub Wioska-Kaganiec Wiktor Dusza Maciej | 07 06 07 06 07 | Nika Sport Team Kraków TKKF Szczygłowice - Knurów MKP Zabrze Omega Olkusz Piątka Chorzów | 06 11 11 06 11 | 37.47 35.69 33.63 34.74 35.73 |
Seria 10 z 10, 16:55 |
1 2 3 4 5 | Sas Karol Pacewicz Wiktor Topp Filip Choma Maksym Łata Łukasz | 06 06 06 06 06 | Delfin Kłobuck UKS 190 Łódź G-8 Bielany Warszawa Omega Olkusz Sikret Gliwice | 11 05 14 06 11 | 33.61 31.10 29.26 30.83 32.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30/3/2019 - 16:56 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 16:56 |
1 2 3 4 5 | Ciekot Zuzanna Filejska Emilia Rozumek Dominika Żmijewska Nina Kloc Martyna | 07 09 09 09 09 | Atut Czestochowa Delfinek Częstochowa TKKF Szczygłowice - Knurów Solne Miasto Wieliczka Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 11 06 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 16:58 |
1 2 3 4 5 | Dudek Lena Sztreker-Wójcik Iga Winkler Natalia Kostańczyk Kaja Trąbczyńska Julia | 09 09 08 09 07 | Górnik Sosnowiec G-8 Bielany Warszawa Atut Czestochowa Jedynka Łazy Orka Częstochowa | 11 14 11 10 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 17:00 |
1 2 3 4 5 | Panasiuk Agata Kupczak Olga Satora Rita Gauden Kornelia Olszowska Ewa | 09 08 09 09 06 | Omega Olkusz Pirania Częstochowa Omega Olkusz Huragan Koło TKKF Szczygłowice - Knurów | 06 11 06 15 11 | NT 1:50.15 1:41.75 1:46.55 NT |
Seria 4 z 13, 17:03 |
1 2 3 4 5 | Lutak Ewa Sprutta Kinga Ciupa Natalia Wioska-Kaganiec Wiktoria Kujawska Julia | 08 07 06 09 07 | Delfin Kłobuck Sukces Chorzów Sukces Chorzów Omega Olkusz Delfinek Częstochowa | 11 11 11 06 11 | 1:39.55 1:32.41 1:31.25 1:31.28 1:35.52 |
Seria 5 z 13, 17:05 |
1 2 3 4 5 | Trzeciak Oliwia Karkocha Gabriela Buła Natalia Ciupa Ewelina Dąbrowska Iga | 07 09 07 09 09 | Gwiazda Olesno Manta Kochłowice Ruda Śl. Gwiazda Olesno Sukces Chorzów HS Team Kłodzko | 07 11 07 11 01 | 1:30.74 1:29.63 1:25.94 1:28.43 1:29.95 |
Seria 6 z 13, 17:07 |
1 2 3 4 5 | Oleśków Milena Krakowczyk Martyna Sopel Zofia Setnicka Victoria Fryc Nadia | 07 08 06 07 08 | Start Opole Sikret Gliwice TKKF Szczygłowice - Knurów Start Opole Omega Olkusz | 07 11 11 07 06 | 1:24.96 1:23.20 1:21.06 1:22.42 1:24.46 |
Seria 7 z 13, 17:09 |
1 2 3 4 5 | Stachowicz Maja Giese Oliwia Wawrosz Nadia Glapiak Julia Dulak Emilia | 08 07 08 08 07 | Dragon Będzin Sikret Gliwice Jedynka Zabrze Start Opole Solne Miasto Wieliczka | 11 11 11 07 06 | 1:20.56 1:20.14 1:18.89 1:18.92 1:20.48 |
Seria 8 z 13, 17:11 |
1 2 3 4 5 | Piotrowska Emilia Okońska Nadia Drzewiecka Karolina Lis Weronika Łuczka Natalia | 07 06 08 07 08 | MKP Zabrze Dragon Będzin Orka Częstochowa Delfin Kłobuck Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 11 11 11 | 1:18.02 1:16.32 1:15.71 1:15.78 1:16.43 |
Seria 9 z 13, 17:12 |
1 2 3 4 5 | Niewiadomska Maja Wierzbicka Maria Cygrimus Marta Gil Malwina Kordziak Kinga | 08 07 08 08 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. HS Team Kłodzko Sikret Gliwice Nika Sport Team Kraków G-8 Bielany Warszawa | 11 01 11 06 14 | 1:15.56 1:13.98 1:13.48 1:13.50 1:15.21 |
Seria 10 z 13, 17:14 |
1 2 3 4 5 | Gernand Emilia Pękala Marta Łanda Zofia Kuryłek Nikola Iwanicka Dominika | 06 07 06 08 07 | Gwiazda Olesno Sukces Chorzów Nika Sport Team Kraków Fala Niepołomice MKP Zabrze | 07 11 06 06 11 | 1:13.37 1:13.21 1:12.69 1:13.11 1:13.21 |
Seria 11 z 13, 17:16 |
1 2 3 4 5 | Němcová Julie Ernekerová Elizabeth Jakubczyk Natalia Nowara Kinga Walkiewicz Zuzanna | 06 08 08 07 08 | Plavecký Klub Zlín Plavecký Klub Zlín MOS Dąbrowa Grn. Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 11 | 1:12.67 1:11.71 1:10.21 1:11.16 1:12.15 |
Seria 12 z 13, 17:18 |
1 2 3 4 5 | Koplíková Barbora Markocka Hanna Bělíčková Amálie Poppe Marta Machno Anna | 07 07 06 07 07 | Plavecký Klub Zlín Dragon Będzin Plavecký Klub Zlín Manta Kochłowice Ruda Śl. Victoria Zawiercie | 11 11 11 | 1:08.80 1:07.31 1:06.05 1:06.11 1:08.29 |
Seria 13 z 13, 17:19 |
1 2 3 4 5 | Vydrová Marie Tomsia Oliwia Kamzol Flawia Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 07 06 06 | Plavecký Klub Zlín Omega Olkusz Fala Niepołomice Omega Olkusz Omega Olkusz | 06 06 06 06 | 1:03.85 1:03.44 1:02.52 1:02.91 1:03.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30/3/2019 - 17:21 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 17:21 |
1 2 3 4 5 | Kreduszyński Patryk Bujar Tomasz Hobza Richard Parzoch Krzysztof Hiltawski Piotr | 08 07 09 07 09 | Atut Czestochowa Sukces Chorzów Plavecký Klub Zlín Jedynka Łazy Sukces Chorzów | 11 11 10 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 14, 17:23 |
1 2 3 4 5 | Ormański Jakub Kopera Kacper Urbański Szymon Marciniak Amadeusz Wrześniak Oskar | 08 06 06 09 09 | Sukces Chorzów Delfin Kłobuck TKKF Szczygłowice - Knurów Pirania Częstochowa Solne Miasto Wieliczka | 11 11 11 11 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 14, 17:26 |
1 2 3 4 5 | Szolc Oliwier Boruc Przemysław Babraj Mikołaj Cielecký Max Zyzanski Alan | 09 09 08 06 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. G-8 Bielany Warszawa Pływak Bochnia Plavecký Klub Zlín HS Team Kłodzko | 11 14 06 01 | NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 14, 17:29 |
1 2 3 4 5 | Kotlicki Jan Szczepański Jakub Jaskuła Bartosz Mateja Jakub Więckowski Kacper | 06 09 08 08 07 | Delfin Kłobuck Gwiazda Olesno Start Opole Sukces Chorzów Atut Czestochowa | 11 07 07 11 11 | NT 2:09.22 1:40.64 1:40.80 NT |
Seria 5 z 14, 17:31 |
1 2 3 4 5 | Gąszczak Mateusz Czaja Franciszek Hąbek Antoni Wieczorek Kacper Gumółka Kuba | 08 08 07 08 09 | Dragon Będzin Pirania Częstochowa Gwiazda Olesno Pirania Częstochowa Omega Olkusz | 11 11 07 11 06 | 1:39.55 1:38.48 1:38.17 1:38.30 1:39.49 |
Seria 6 z 14, 17:34 |
1 2 3 4 5 | Seidel Dominik Ciurzyński Igor Boryczka Maciej Pinkawa Maciej Roszak Szymon | 07 07 07 07 06 | Gwiazda Olesno Pirania Częstochowa Park Wodny Tarn. Góry Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfin Kłobuck | 07 11 11 11 11 | 1:34.81 1:34.16 1:32.89 1:32.93 1:34.76 |
Seria 7 z 14, 17:36 |
1 2 3 4 5 | Radzioch Konrad Baranowski Maksymilian Gierlach Szymon Szwast Mateusz Mróz Dominik | 08 09 08 09 08 | Delfin Kłobuck HS Team Kłodzko Sukces Chorzów Huragan Koło Pirania Częstochowa | 11 01 11 15 11 | 1:32.40 1:31.46 1:29.85 1:30.40 1:31.95 |
Seria 8 z 14, 17:38 |
1 2 3 4 5 | Mańczyński Filip Zabłocki Miłosz Nowak Dominik Pałasz Kacper Kapusta Eryk | 07 08 08 07 08 | Start Opole Gwiazda Olesno Dragon Będzin Orka Częstochowa Solne Miasto Wieliczka | 07 07 11 11 06 | 1:29.43 1:26.98 1:26.39 1:26.85 1:27.31 |
Seria 9 z 14, 17:40 |
1 2 3 4 5 | Woźniak Hubert Melerowicz Antoni Żmijewski Borys Grochowski Kacper Przybyłek Wiktor | 07 09 07 08 09 | Pirania Częstochowa G-8 Bielany Warszawa Solne Miasto Wieliczka Victoria Zawiercie Winner Zdzieszowice | 11 14 06 11 07 | 1:24.04 1:21.73 1:18.82 1:21.61 1:23.80 |
Seria 10 z 14, 17:42 |
1 2 3 4 5 | Szewczun Mikołaj Krzowski Bartłomiej Kraska Mateusz Kot Kacper Włoszek Maciej | 06 07 07 08 06 | HS Team Kłodzko Aquatica Pawłowice Piątka Chorzów Solne Miasto Wieliczka Delfin Kłobuck | 01 11 11 06 11 | 1:18.64 1:16.19 1:14.65 1:14.81 1:17.33 |
Seria 11 z 14, 17:43 |
1 2 3 4 5 | Gąsiorek Wiktor Neradil Tomáš Grychtoł Maciej Witkiewicz Piotr Słota Wojciech | 07 07 07 06 08 | Solne Miasto Wieliczka Plavecký Klub Zlín Manta Kochłowice Ruda Śl. HS Team Kłodzko Dragon Będzin | 06 11 01 11 | 1:14.61 1:13.44 1:11.28 1:11.45 1:14.46 |
Seria 12 z 14, 17:45 |
1 2 3 4 5 | Kieroński Marcel Petrla Adam Wróblewski Borys Pinczak Mateusz Swaczyna David | 07 07 08 08 06 | Nika Sport Team Kraków Plavecký Klub Zlín G-8 Bielany Warszawa Dragon Będzin Sikret Gliwice | 06 14 11 11 | 1:11.10 1:10.46 1:09.80 1:10.38 1:11.10 |
Seria 13 z 14, 17:47 |
1 2 3 4 5 | Katana Jakub Sarnat Szymon Łata Łukasz Giec Kacper Halkiewicz Maciej | 07 06 06 07 08 | MKP Zabrze Nika Sport Team Kraków Sikret Gliwice Omega Olkusz Omega Olkusz | 11 06 11 06 06 | 1:09.73 1:08.04 1:07.16 1:07.98 1:08.81 |
Seria 14 z 14, 17:48 |
1 2 3 4 5 | Czogała Grzegorz Kubieniec Oskar Popiel Mikołaj Łukasik Oliwier Ślesik Oskar | 07 07 06 06 07 | Sikret Gliwice Sikret Gliwice Meduza Pajęczno Jedynka Łazy G-8 Bielany Warszawa | 11 11 05 10 14 | 1:05.67 1:04.79 57.96 1:01.54 1:05.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 30/3/2019 - 17:50 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:50 |
2 3 4 | Wieczorek Diana Szczygieł Maja Bojczuk Łucja | 07 08 06 | Jedynka Łazy Jedynka Łazy Delfinek Częstochowa | 10 10 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 17:52 |
2 3 4 5 | Włodara Aleksandra Mączka Klaudia Proksza Natalia Pucek Patrycja | 07 08 07 08 | Pirania Częstochowa Omega Olkusz Manta Kochłowice Ruda Śl. Jedynka Łazy | 11 06 11 10 | 1:54.53 1:49.12 1:54.14 NT |
Seria 3 z 6, 17:55 |
1 2 3 4 5 | Widuła Zuzanna Wujkowska Malwina Kaszycka Wiktoria Porebska Zofia Langier Milena | 06 07 08 08 06 | Delfin Kłobuck Start Opole Sikret Gliwice HS Team Kłodzko Delfinek Częstochowa | 11 07 11 01 11 | 1:47.97 1:46.92 1:43.88 1:46.49 1:47.13 |
Seria 4 z 6, 17:57 |
1 2 3 4 5 | Trzeciak Oliwia Janicka Katarzyna Fryc Nadia Swaczyna Olivia Chylińska Matylda | 07 08 08 08 08 | Gwiazda Olesno Start Opole Omega Olkusz Sikret Gliwice Wodnik Siemianowice Śl. | 07 07 06 11 11 | 1:42.96 1:40.08 1:39.45 1:39.81 1:41.51 |
Seria 5 z 6, 17:59 |
1 2 3 4 5 | Beránková Adéla Cholewa Hanna Lewicka Hanna Sontag Zofia Góral Michalina | 07 07 07 06 08 | Plavecký Klub Zlín Solne Miasto Wieliczka HS Team Kłodzko TKKF Szczygłowice - Knurów Jedynka Łazy | 06 01 11 10 | 1:37.06 1:35.05 1:30.73 1:34.52 1:36.76 |
Seria 6 z 6, 18:02 |
1 2 3 4 5 | Nahibowicz Patrycja Noga Dominika Poreba Maja Borkowska Dominika Wąsowicz Izabela | 06 07 07 07 08 | TKKF Szczygłowice - Knurów Delfin Kłobuck HS Team Kłodzko Omega Olkusz Salwator Kraków | 11 11 01 06 06 | 1:28.82 1:27.10 1:22.10 1:22.54 1:27.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/3/2019 - 18:03 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 18:03 |
2 3 4 | Cielecký Max Mięsowski Jakub Szwed Kasper | 06 06 07 | Plavecký Klub Zlín Delfin Kłobuck Delfinek Częstochowa | 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 18:06 |
2 3 4 | Gołda Bartek Włóczyk Dominik Nazarkieiwcz Igor | 07 08 08 | Jedynka Łazy Gwiazda Olesno Delfin Kłobuck | 10 07 11 | NT 2:03.10 NT |
Seria 3 z 6, 18:09 |
1 2 3 4 5 | Zabłocki Miłosz Klajmon Wojciech Pinkawa Maciej Kowalczyk Bartek Czapliński Kajetan | 08 07 07 08 07 | Gwiazda Olesno NKP Bielsko Biała Manta Kochłowice Ruda Śl. Omega Olkusz Delfin Kłobuck | 07 11 11 06 11 | 1:56.57 1:50.24 1:49.72 1:49.90 1:51.27 |
Seria 4 z 6, 18:11 |
1 2 3 4 5 | Cichy Szymon Marchwiński Stanisław Niestój Igor Massalski Mateusz Halberda Mateusz | 06 06 08 07 08 | HS Team Kłodzko Sukces Chorzów Omega Olkusz Dragon Będzin Nika Sport Team Kraków | 01 11 06 11 06 | 1:45.38 1:43.00 1:38.76 1:39.98 1:43.25 |
Seria 5 z 6, 18:13 |
1 2 3 4 5 | Rumian Szymon Niedźwiecki Roch Czernek Jakub Mastalski Kacper Owczarek Łukasz | 08 06 06 08 08 | Park Wodny Tarn. Góry Start Opole Gwiazda Olesno Delfin Nowy Targ Orka Częstochowa | 11 07 07 06 11 | 1:37.61 1:36.22 1:31.38 1:33.46 1:36.81 |
Seria 6 z 6, 18:15 |
1 2 3 4 5 | Kycia Kacper Nieckarz Paweł Nosowicz Mikołaj Grzebinoga Franciszek Watycha Aleksander | 07 06 06 06 07 | MKP Zabrze UKS 190 Łódź Omega Olkusz Omega Olkusz Delfin Nowy Targ | 11 05 06 06 06 | 1:29.89 1:25.22 1:24.62 1:24.92 1:26.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/3/2019 - 18:17 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 18:17 |
2 3 4 | Vrlová Kateřina Krzowska Hanna Dąbrowska Maja | 07 09 08 | Plavecký Klub Zlín Aquatica Pawłowice Jedynka Łazy | 11 10 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 18:20 |
1 2 3 4 5 | Pach Patrycja Kałasznik Julia Kloc Tatiana Minaříková Tereza Kulesza Kinga | 09 09 09 09 07 | Nika Sport Team Kraków Start Opole Manta Kochłowice Ruda Śl. Plavecký Klub Zlín Park Wodny Tarn. Góry | 06 07 11 11 | NT NT 1:55.28 NT NT |
Seria 3 z 10, 18:22 |
1 2 3 4 5 | Gradoń Zuzanna Kostańczyk Kaja Dusza Michalina Sas Weronika Grzegorzek Magdalena | 08 09 08 09 07 | Orka Częstochowa Jedynka Łazy Piątka Chorzów Delfin Kłobuck Delfin Kłobuck | 11 10 11 11 11 | 1:51.38 1:40.32 1:36.91 1:38.53 1:42.14 |
Seria 4 z 10, 18:25 |
1 2 3 4 5 | Krakowczyk Martyna Wieczorek Diana Burešová Linda Czuryło Alicja Zbróg Dominika | 08 07 08 07 08 | Sikret Gliwice Jedynka Łazy Plavecký Klub Zlín Start Opole Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 10 07 11 | 1:35.38 1:32.66 1:32.06 1:32.58 1:33.20 |
Seria 5 z 10, 18:27 |
1 2 3 4 5 | Widuła Zuzanna Piotrowska Emilia Němcová Julie Doležalová Radka Kowalik Aleksandra | 06 07 06 08 08 | Delfin Kłobuck MKP Zabrze Plavecký Klub Zlín Plavecký Klub Zlín Nika Sport Team Kraków | 11 11 06 | 1:31.38 1:29.77 1:27.73 1:28.16 1:29.82 |
Seria 6 z 10, 18:29 |
1 2 3 4 5 | Krystek Karolina Beránková Adéla Janicka Katarzyna Iwanicka Dominika Lewandowska Aleksandra | 07 07 08 07 07 | TKKF Szczygłowice - Knurów Plavecký Klub Zlín Start Opole MKP Zabrze MKP Zabrze | 11 07 11 11 | 1:27.48 1:26.94 1:26.50 1:26.59 1:27.15 |
Seria 7 z 10, 18:31 |
1 2 3 4 5 | Ernekerová Elizabeth Cholewa Hanna Nahibowicz Patrycja Westfal Wiktoria Łopianiak Amelia | 08 07 06 08 07 | Plavecký Klub Zlín Solne Miasto Wieliczka TKKF Szczygłowice - Knurów G-8 Bielany Warszawa Start Opole | 06 11 14 07 | 1:25.80 1:25.16 1:24.71 1:24.75 1:25.32 |
Seria 8 z 10, 18:33 |
1 2 3 4 5 | Borkowska Dominika Walkiewicz Zuzanna Jeleniewska Julia Bělíčková Amálie Koplíková Barbora | 07 08 06 06 07 | Omega Olkusz Manta Kochłowice Ruda Śl. Sikret Gliwice Plavecký Klub Zlín Plavecký Klub Zlín | 06 11 11 | 1:23.43 1:22.45 1:19.81 1:21.36 1:23.24 |
Seria 9 z 10, 18:34 |
1 2 3 4 5 | Poreba Maja Ryznar Katarzyna Kaszuba Maja Brojanowska Natalia Markocka Hanna | 07 07 06 07 07 | HS Team Kłodzko G-8 Bielany Warszawa Omega Olkusz G-8 Bielany Warszawa Dragon Będzin | 01 14 06 14 11 | 1:19.66 1:17.48 1:14.22 1:14.55 1:19.54 |
Seria 10 z 10, 18:36 |
1 2 3 4 5 | Długosz Zuzanna Drynkowska Lena Jarosz Helena Kamzol Flawia Vydrová Marie | 06 06 06 07 06 | Sikret Gliwice G-8 Bielany Warszawa Omega Olkusz Fala Niepołomice Plavecký Klub Zlín | 11 14 06 06 | 1:14.00 1:12.96 1:10.44 1:10.70 1:13.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 30/3/2019 - 18:38 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 18:38 |
2 3 4 | Pasich Hubert Brzóska Jan Boryczka Maciej | 07 06 07 | Jedynka Łazy G-8 Bielany Warszawa Park Wodny Tarn. Góry | 10 14 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 18:40 |
2 3 4 | Hobza Richard Ćwirko Dominik Piechaczek Paweł | 09 09 09 | Plavecký Klub Zlín Winner Zdzieszowice Manta Kochłowice Ruda Śl. | 07 11 | NT NT NT |
Seria 3 z 9, 18:42 |
1 2 3 4 5 | Parzoch Krzysztof Szwast Mateusz Rybak Jakub Rumian Szymon Rozumek Jan | 07 09 08 08 09 | Jedynka Łazy Huragan Koło Park Wodny Tarn. Góry Park Wodny Tarn. Góry Solne Miasto Wieliczka | 10 15 11 11 06 | NT 1:41.00 1:39.27 1:39.69 1:41.34 |
Seria 4 z 9, 18:45 |
1 2 3 4 5 | Ledabyl Tomáš Rybak Grzegorz Martyna Bartosz Przybyłek Wiktor Ćwirko Michał | 09 08 08 09 08 | Plavecký Klub Zlín Park Wodny Tarn. Góry Start Opole Winner Zdzieszowice MMKS Kędzierzyn-Koźle | 11 07 07 07 | 1:39.24 1:38.21 1:37.02 1:37.29 1:38.31 |
Seria 5 z 9, 18:47 |
1 2 3 4 5 | Babraj Mikołaj Krzowski Bartłomiej Loch Borys Niestój Igor Kopecký Filip | 08 07 08 08 08 | Pływak Bochnia Aquatica Pawłowice Park Wodny Tarn. Góry Omega Olkusz Plavecký Klub Zlín | 06 11 11 06 | 1:36.66 1:33.89 1:31.45 1:33.15 1:35.70 |
Seria 6 z 9, 18:49 |
1 2 3 4 5 | Szczygieł Stanisław Kot Kacper Neradil Tomáš Petrů Eduard Ślepecki Szymon | 07 08 07 06 07 | Start Opole Solne Miasto Wieliczka Plavecký Klub Zlín Plavecký Klub Zlín MKP Zabrze | 07 06 11 | 1:28.62 1:27.34 1:25.51 1:25.80 1:27.46 |
Seria 7 z 9, 18:51 |
1 2 3 4 5 | Dusza Maciej Nosowicz Mikołaj Pinczak Mateusz Sarnat Szymon Sas Karol | 07 06 08 06 06 | Piątka Chorzów Omega Olkusz Dragon Będzin Nika Sport Team Kraków Delfin Kłobuck | 11 06 11 06 11 | 1:24.88 1:20.90 1:19.77 1:19.83 1:21.77 |
Seria 8 z 9, 18:53 |
1 2 3 4 5 | Halkiewicz Maciej Pacewicz Wiktor Mędrek Krzysztof Wdowiak Dominik Popiel Mikołaj | 08 06 06 07 06 | Omega Olkusz UKS 190 Łódź Omega Olkusz Jedynka Łazy Meduza Pajęczno | 06 05 06 10 05 | 1:19.60 1:15.51 1:13.00 1:13.13 1:18.78 |
Seria 9 z 9, 18:55 |
1 2 3 4 5 | Czogała Grzegorz Sakamoto Louis Topp Filip Łukasik Oliwier Choma Maksym | 07 06 06 06 06 | Sikret Gliwice Sikret Gliwice G-8 Bielany Warszawa Jedynka Łazy Omega Olkusz | 11 11 14 10 06 | 1:12.96 1:10.97 1:05.37 1:10.51 1:12.59 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |