VIII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha Herby, 30/3/2019 |
1 - VII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha I | 30/3/2019 - 9:30 |
Konkurencja 1 30/3/2019 - 9:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Klaudia | 11 | Jordan Kraków | 18.92 | 168 | |||
2. | Kierońska Maryla | 11 | Nika Sport Team Kraków | 19.96 | 143 | |||
Musiał Milena | 11 | MKP Zabrze | 19.96 | 143 | ||||
4. | Chmielowska Emilia | 11 | Jordan Kraków | 21.52 | 114 | |||
5. | Halberda Milena | 11 | Nika Sport Team Kraków | 21.94 | 108 | |||
6. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 22.36 | 102 | |||
7. | Łapa Daria | 11 | Delfinek Częstochowa | 23.16 | 92 | |||
8. | Kinek Amelia | 11 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 23.32 | 90 | |||
9. | Puszczyk Aleksandra | 11 | Orka Częstochowa | 24.17 | 81 | |||
10. | Trela Marysia | 11 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 24.46 | 78 | |||
11. | Piątkiewicz Martyna | 11 | Górnik Sosnowiec | 24.98 | 73 | |||
12. | Toporek Alicja | 11 | Delfin Kłobuck | 25.15 | 71 | |||
13. | Bachniak Lidia | 11 | Swim Team Częstochowa | 25.59 | 68 | |||
14. | Bomba Julia | 11 | Dragon Będzin | 25.90 | 65 | |||
15. | Jarek Lena | 11 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 34.36 | 28 | |||
16. | Siarkowska Nadia | 11 | Delfinek Częstochowa | 36.30 | 23 | |||
17. | Gaca Justyna | 13 | Start Opole | 36.43 | 23 | |||
18. | Mielczarek Paulina | 12 | Delfinek Częstochowa | 1:01.58 | 4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 30/3/2019 - 9:35 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Filipiak Aleksander | 11 | Huragan Koło | 20.38 | 89 | |||
2. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 20.57 | 87 | |||
3. | Kupiec Piotr | 11 | Jordan Kraków | 22.87 | 63 | |||
4. | Wierzbicki Karol | 11 | HS Team Kłodzko | 23.37 | 59 | |||
5. | Grochowski Julian | 11 | Victoria Zawiercie | 24.33 | 52 | |||
6. | Krzowski Witold | 11 | Aquatica Pawłowice | 25.16 | 47 | |||
7. | Suleja Radosław | 11 | Delfin Kłobuck | 25.47 | 46 | |||
8. | Wacowski Antoni | 12 | Delfin Kłobuck | 25.87 | 43 | |||
9. | Czerw Mateusz | 11 | Swim Team Częstochowa | 27.28 | 37 | |||
10. | Ormański Tomasz | 11 | Sukces Chorzów | 27.43 | 36 | |||
11. | Mulewicz Maciej | 11 | Delfinek Częstochowa | 27.59 | 36 | |||
12. | Przyklenk Tycjan | 11 | Gwiazda Olesno | 27.60 | 36 | |||
13. | Tomys Piotr | 11 | Gwiazda Olesno | 28.15 | 34 | |||
14. | Jaskuła Dominik | 12 | Delfin Kłobuck | 29.73 | 28 | |||
15. | Gajda Michał | 11 | Gwiazda Olesno | 31.34 | 24 | |||
16. | Kołodziejczyk Stanisław | 11 | Delfinek Częstochowa | 36.46 | 15 | |||
17. | Miś Jakub | 11 | Delfinek Częstochowa | 37.67 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 30/3/2019 - 9:39 | Dziewcząt, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Vydrová Marie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 2:21.74 | 472 | 32.18 | 36.52 | 38.32 | 34.72 | |||
2. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 2:23.03 | 460 | 32.19 | 36.26 | 38.12 | 36.46 | |||
3. | Bělíčková Amálie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 2:31.08 | 390 | 34.82 | 37.74 | 39.67 | 38.85 | |||
4. | Němcová Julie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 2:40.18 | 327 | 36.66 | 39.84 | 41.99 | 41.69 | |||
5. | Sopel Zofia | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 2:43.88 | 305 | 36.66 | 41.28 | 43.36 | 42.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 30/3/2019 - 9:47 | Chłopców, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nieckarz Paweł | 06 | UKS 190 Łódź | 2:25.18 | 320 | 32.08 | 36.95 | 38.48 | 37.67 | |||
2. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 2:32.56 | 276 | 33.18 | 38.36 | 41.09 | 39.93 | |||
3. | Sobieraj Michał | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 2:36.69 | 255 | 35.46 | 38.83 | 40.93 | 41.47 | |||
4. | Cielecký Max | 06 | Plavecký Klub Zlín | 2:42.23 | 229 | 36.94 | 41.72 | 42.80 | 40.77 | |||
5. | Włoszek Maciej | 06 | Delfin Kłobuck | 2:44.74 | 219 | 36.06 | 41.74 | 43.58 | 43.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 30/3/2019 - 9:51 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Klaudia | 11 | Jordan Kraków | 22.23 | 160 | |||
2. | Musiał Milena | 11 | MKP Zabrze | 22.92 | 146 | |||
3. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 23.76 | 131 | |||
4. | Kinek Amelia | 11 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 24.05 | 126 | |||
5. | Chmielowska Emilia | 11 | Jordan Kraków | 24.40 | 121 | |||
6. | Halberda Milena | 11 | Nika Sport Team Kraków | 24.87 | 114 | |||
7. | Kierońska Maryla | 11 | Nika Sport Team Kraków | 25.81 | 102 | |||
8. | Łapa Daria | 11 | Delfinek Częstochowa | 26.19 | 98 | |||
9. | Trela Marysia | 11 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 26.28 | 97 | |||
10. | Puszczyk Aleksandra | 11 | Orka Częstochowa | 26.31 | 96 | |||
11. | Piątkiewicz Martyna | 11 | Górnik Sosnowiec | 26.50 | 94 | |||
12. | Bachniak Lidia | 11 | Swim Team Częstochowa | 28.18 | 78 | |||
13. | Bomba Julia | 11 | Dragon Będzin | 28.38 | 77 | |||
14. | Siarkowska Nadia | 11 | Delfinek Częstochowa | 29.90 | 65 | |||
15. | Toporek Alicja | 11 | Delfin Kłobuck | 31.66 | 55 | |||
16. | Gaca Justyna | 13 | Start Opole | 34.13 | 44 | |||
17. | Mielczarek Paulina | 12 | Delfinek Częstochowa | 40.66 | 26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 30/3/2019 - 9:55 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Filipiak Aleksander | 11 | Huragan Koło | 21.97 | 104 | |||
2. | Przyklenk Tycjan | 11 | Gwiazda Olesno | 24.73 | 73 | |||
3. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 25.17 | 69 | |||
4. | Kupiec Piotr | 11 | Jordan Kraków | 25.46 | 67 | |||
5. | Krzowski Witold | 11 | Aquatica Pawłowice | 25.77 | 64 | |||
6. | Ormański Tomasz | 11 | Sukces Chorzów | 27.39 | 54 | |||
7. | Czerw Mateusz | 11 | Swim Team Częstochowa | 27.62 | 52 | |||
8. | Wierzbicki Karol | 11 | HS Team Kłodzko | 27.94 | 50 | |||
9. | Suleja Radosław | 11 | Delfin Kłobuck | 29.00 | 45 | |||
10. | Kołodziejczyk Stanisław | 11 | Delfinek Częstochowa | 29.35 | 43 | |||
11. | Tomys Piotr | 11 | Gwiazda Olesno | 29.54 | 43 | |||
12. | Wacowski Antoni | 12 | Delfin Kłobuck | 29.66 | 42 | |||
13. | Jaskuła Dominik | 12 | Delfin Kłobuck | 32.20 | 33 | |||
14. | Gajda Michał | 11 | Gwiazda Olesno | 33.89 | 28 | |||
15. | Mulewicz Maciej | 11 | Delfinek Częstochowa | 34.48 | 27 | |||
16. | Miś Jakub | 11 | Delfinek Częstochowa | 34.79 | 26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30/3/2019 - 10:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Walkiewicz Zuzanna | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:19.41 | 325 | 36.55 | 42.86 | |||
2. | Doležalová Radka | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:24.36 | 271 | 38.65 | 45.71 | |||
3. | Łuczka Natalia | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:27.43 | 243 | 38.85 | 48.58 | |||
4. | Łukasik Zuzanna | 08 | Jedynka Łazy | 1:30.92 | 216 | 39.62 | 51.30 | |||
5. | Glapiak Julia | 08 | Start Opole | 1:39.88 | 163 | 45.51 | 54.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30/3/2019 - 10:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:16.90 | 358 | 35.27 | 41.63 | |||
2. | Lewandowska Aleksandra | 07 | MKP Zabrze | 1:29.17 | 229 | 39.72 | 49.45 | |||
3. | Poręba Małgorzata | 07 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:30.14 | 222 | 40.39 | 49.75 | |||
4. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:34.02 | 195 | 43.82 | 50.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30/3/2019 - 10:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 1:10.05 | 473 | 31.99 | 38.06 | |||
2. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:12.00 | 436 | 33.17 | 38.83 | |||
3. | Pucek Wiktoria | 06 | Jedynka Łazy | 1:15.02 | 385 | 35.66 | 39.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30/3/2019 - 10:09 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kopecký Filip | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:23.66 | 189 | 38.47 | 45.19 | |||
2. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 1:28.53 | 160 | 38.50 | 50.03 | |||
3. | Kavečka Swbatian | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:49.86 | 83 | 47.81 | 1:02.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30/3/2019 - 10:09 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | 1:09.63 | 329 | 32.76 | 36.87 | |||
2. | Katana Jakub | 07 | MKP Zabrze | 1:12.35 | 293 | 33.20 | 39.15 | |||
3. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:14.06 | 273 | 33.76 | 40.30 | |||
4. | Pasich Hubert | 07 | Jedynka Łazy | 1:22.94 | 194 | 37.68 | 45.26 | |||
5. | Grychtoł Maciej | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:28.83 | 158 | 40.21 | 48.62 | |||
6. | Hąbek Antoni | 07 | Gwiazda Olesno | 1:54.70 | 73 | 51.69 | 1:03.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30/3/2019 - 10:09 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Brzóska Jan | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.04 | 488 | 27.87 | 33.17 | |||
2. | Pacewicz Wiktor | 06 | UKS 190 Łódź | 1:08.57 | 344 | 32.12 | 36.45 | |||
3. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:20.56 | 212 | 36.77 | 43.79 | |||
4. | Paciepnik Kacper | 06 | Delfin Kłobuck | 1:25.49 | 177 | 38.43 | 47.06 | |||
5. | Petrů Eduard | 06 | Plavecký Klub Zlín | 1:27.62 | 165 | 39.45 | 48.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 30/3/2019 - 10:17 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Klaudia | 11 | Jordan Kraków | 26.35 | 129 | |||
2. | Musiał Milena | 11 | MKP Zabrze | 26.36 | 129 | |||
3. | Halberda Milena | 11 | Nika Sport Team Kraków | 26.56 | 126 | |||
4. | Kierońska Maryla | 11 | Nika Sport Team Kraków | 26.99 | 120 | |||
5. | Puszczyk Aleksandra | 11 | Orka Częstochowa | 29.28 | 94 | |||
6. | Łapa Daria | 11 | Delfinek Częstochowa | 31.25 | 77 | |||
7. | Trela Marysia | 11 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 31.44 | 76 | |||
8. | Piątkiewicz Martyna | 11 | Górnik Sosnowiec | 33.49 | 62 | |||
9. | Kinek Amelia | 11 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 33.90 | 60 | |||
10. | Chmielowska Emilia | 11 | Jordan Kraków | 34.27 | 58 | |||
11. | Jarek Lena | 11 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 34.71 | 56 | |||
12. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 34.81 | 56 | |||
13. | Toporek Alicja | 11 | Delfin Kłobuck | 34.86 | 55 | |||
14. | Bachniak Lidia | 11 | Swim Team Częstochowa | 35.21 | 54 | |||
15. | Gaca Justyna | 13 | Start Opole | 42.97 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 30/3/2019 - 10:21 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grochowski Julian | 11 | Victoria Zawiercie | 29.20 | 63 | |||
2. | Tomys Piotr | 11 | Gwiazda Olesno | 32.48 | 45 | |||
3. | Wierzbicki Karol | 11 | HS Team Kłodzko | 33.89 | 40 | |||
4. | Filipiak Aleksander | 11 | Huragan Koło | 35.60 | 34 | |||
5. | Ormański Tomasz | 11 | Sukces Chorzów | 35.98 | 33 | |||
6. | Krzowski Witold | 11 | Aquatica Pawłowice | 36.07 | 33 | |||
7. | Suleja Radosław | 11 | Delfin Kłobuck | 36.97 | 31 | |||
8. | Wacowski Antoni | 12 | Delfin Kłobuck | 37.32 | 30 | |||
9. | Jaskuła Dominik | 12 | Delfin Kłobuck | 41.20 | 22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30/3/2019 - 10:26 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 49.77 | 190 | |||
2. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 50.18 | 185 | |||
3. | Płonka Nadia | 10 | Omega Olkusz | 51.38 | 173 | |||
4. | Poreba Martyna | 10 | HS Team Kłodzko | 51.56 | 171 | |||
5. | Gaca Izabela | 10 | Start Opole | 52.99 | 157 | |||
6. | Osadnik Emilia | 10 | Delfin Kłobuck | 53.05 | 157 | |||
7. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 53.85 | 150 | |||
8. | Gradoń Maja | 10 | Orka Częstochowa | 53.97 | 149 | |||
9. | Mazik Antonina | 10 | Delfin Kłobuck | 54.26 | 147 | |||
10. | Jędrzejewska Agata | 10 | MKP Zabrze | 55.06 | 140 | |||
11. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 55.61 | 136 | |||
12. | Klińska Amelia | 10 | Pirania Częstochowa | 57.12 | 126 | |||
13. | Mermer Weronika | 10 | Orka Częstochowa | 57.30 | 124 | |||
14. | Stankowska Jagoda | 10 | HS Team Kłodzko | 57.33 | 124 | |||
15. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 57.47 | 123 | |||
16. | Radoń Magdalena | 10 | Park Wodny Tarn. Góry | 57.59 | 122 | |||
17. | Miśta Karolina | 10 | Park Wodny Tarn. Góry | 58.42 | 117 | |||
18. | Mikołajczyk Maja | 10 | Park Wodny Tarn. Góry | 59.94 | 109 | |||
19. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 1:00.04 | 108 | |||
20. | Michael Emma | 10 | Górnik Sosnowiec | 1:00.20 | 107 | |||
21. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 1:00.47 | 106 | |||
22. | Kozlak Hanna | 10 | HS Team Kłodzko | 1:01.62 | 100 | |||
23. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:02.10 | 98 | |||
24. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 1:02.58 | 95 | |||
25. | Puk Agata | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:04.07 | 89 | |||
26. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:04.19 | 88 | |||
27. | Zasada Lena | 10 | Delfin Kłobuck | 1:04.31 | 88 | |||
28. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 1:04.40 | 87 | |||
29. | Łaskawiec Emilia | 10 | Dragon Będzin | 1:05.35 | 84 | |||
30. | Ogińska Lena | 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:05.77 | 82 | |||
31. | Starzak Nadia | 10 | HS Team Kłodzko | 1:06.20 | 80 | |||
32. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 1:06.68 | 79 | |||
33. | Skiba Natalia | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:10.59 | 66 | |||
34. | Moroziuk Maja | 10 | Pirania Częstochowa | 1:12.11 | 62 | |||
35. | Wywiał Lena | 10 | Jordan Kraków | 1:12.92 | 60 | |||
36. | Ogińska Laura | 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:14.34 | 57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30/3/2019 - 10:26 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krzowska Hanna | 09 | Aquatica Pawłowice | 43.88 | 278 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 46.17 | 238 | |||
3. | Minaříková Tereza | 09 | Plavecký Klub Zlín | 46.32 | 236 | |||
4. | Sas Weronika | 09 | Delfin Kłobuck | 48.30 | 208 | |||
5. | Kapka Antonina | 09 | Górnik Sosnowiec | 49.86 | 189 | |||
6. | Dąbrowska Iga | 09 | HS Team Kłodzko | 50.80 | 179 | |||
7. | Bachniak Zuzanna | 09 | Swim Team Częstochowa | 52.91 | 158 | |||
8. | Szulc Alicja | 09 | Atut Czestochowa | 53.53 | 153 | |||
9. | Dudek Lena | 09 | Górnik Sosnowiec | 54.32 | 146 | |||
10. | Chrzęstek Agata | 09 | Gwiazda Olesno | 54.45 | 145 | |||
11. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 54.56 | 144 | |||
12. | Bidowaniec Amelia | 09 | HS Team Kłodzko | 55.92 | 134 | |||
13. | Chadzyńska Hanna | 09 | UKS 48 Częstochowa | 56.12 | 132 | |||
14. | Maniura Jessica | 09 | Sukces Chorzów | 59.16 | 113 | |||
15. | Wieczorek Maria | 09 | Orka Herby | 1:00.38 | 106 | |||
16. | Kaczmarzyk Julia | 09 | Delfin Kłobuck | 1:01.44 | 101 | |||
17. | Dudek Marta | 09 | UKS 48 Częstochowa | 1:01.73 | 99 | |||
18. | Gomolec Maja | 09 | Delfinek Częstochowa | 1:01.94 | 98 | |||
19. | Głąb Vanessa | 09 | Delfin Kłobuck | 1:02.12 | 97 | |||
20. | Michalak Maja | 09 | Delfin Kłobuck | 1:04.47 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30/3/2019 - 10:26 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wąsowicz Izabela | 08 | Salwator Kraków | 41.13 | 337 | |||
2. | Niewiadomska Maja | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 42.25 | 311 | |||
3. | Westfal Wiktoria | 08 | G-8 Bielany Warszawa | 42.63 | 303 | |||
4. | Swaczyna Olivia | 08 | Sikret Gliwice | 42.71 | 301 | |||
5. | Chylińska Matylda | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 43.03 | 294 | |||
6. | Kaszycka Wiktoria | 08 | Sikret Gliwice | 44.36 | 269 | |||
7. | Doležalová Radka | 08 | Plavecký Klub Zlín | 44.43 | 267 | |||
8. | Góral Michalina | 08 | Jedynka Łazy | 44.52 | 266 | |||
9. | Janicka Katarzyna | 08 | Start Opole | 44.69 | 263 | |||
10. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 44.74 | 262 | |||
11. | Kotasińska Julia | 08 | Atut Czestochowa | 45.07 | 256 | |||
12. | Krakowczyk Martyna | 08 | Sikret Gliwice | 45.36 | 251 | |||
13. | Szczygieł Maja | 08 | Jedynka Łazy | 45.67 | 246 | |||
14. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 46.07 | 240 | |||
15. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 46.80 | 229 | |||
16. | Dusza Michalina | 08 | Piątka Chorzów | 47.15 | 224 | |||
17. | Porebska Zofia | 08 | HS Team Kłodzko | 47.16 | 223 | |||
18. | Zbróg Dominika | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 47.79 | 215 | |||
19. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 48.86 | 201 | |||
20. | Pucek Patrycja | 08 | Jedynka Łazy | 49.22 | 197 | |||
21. | Dąbrowska Maja | 08 | Jedynka Łazy | 49.50 | 193 | |||
22. | Kupczak Olga | 08 | Pirania Częstochowa | 51.23 | 174 | |||
23. | Gradoń Zuzanna | 08 | Orka Częstochowa | 51.30 | 174 | |||
24. | Rozpondek Antonina | 08 | Delfinek Częstochowa | 51.54 | 171 | |||
25. | Rogoz Antonia | 08 | HS Team Kłodzko | 51.75 | 169 | |||
26. | Królak Martyna | 08 | Jedynka Łazy | 52.00 | 167 | |||
27. | Sadowska Sandra | 08 | UKS 48 Częstochowa | 52.23 | 164 | |||
28. | Ciura Anna | 08 | Swim Team Częstochowa | 52.86 | 159 | |||
29. | Kumko Hanna | 08 | HS Team Kłodzko | 54.08 | 148 | |||
30. | Przybyła Maria | 08 | Jedynka Łazy | 54.99 | 141 | |||
31. | Zielonka Julia | 08 | Gwiazda Olesno | 55.11 | 140 | |||
32. | Peshtewan Dalia | 08 | UKS 48 Częstochowa | 56.97 | 127 | |||
33. | Kowalczyk Wiktoria | 08 | UKS 48 Częstochowa | 59.20 | 113 | |||
34. | Zasada Ewa | 08 | Delfin Kłobuck | 59.99 | 108 | |||
35. | Kot Barbara | 08 | UKS 48 Częstochowa | 1:01.77 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30/3/2019 - 10:26 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Poreba Maja | 07 | HS Team Kłodzko | 37.13 | 458 | |||
2. | Ryznar Katarzyna | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 37.80 | 434 | |||
3. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 37.82 | 434 | |||
4. | Noga Dominika | 07 | Delfin Kłobuck | 38.61 | 408 | |||
5. | Machno Anna | 07 | Victoria Zawiercie | 38.66 | 406 | |||
6. | Pękala Marta | 07 | Sukces Chorzów | 42.70 | 301 | |||
7. | Beránková Adéla | 07 | Plavecký Klub Zlín | 42.74 | 300 | |||
8. | Vrlová Kateřina | 07 | Plavecký Klub Zlín | 42.75 | 300 | |||
9. | Boruta Alicja | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 42.78 | 300 | |||
10. | Lewicka Hanna | 07 | HS Team Kłodzko | 42.79 | 299 | |||
11. | Trzeciak Oliwia | 07 | Gwiazda Olesno | 45.18 | 254 | |||
12. | Wieczorek Diana | 07 | Jedynka Łazy | 45.54 | 248 | |||
13. | Włodara Aleksandra | 07 | Pirania Częstochowa | 45.64 | 247 | |||
14. | Rogoz Kornelia | 07 | HS Team Kłodzko | 47.87 | 214 | |||
15. | Wujkowska Malwina | 07 | Start Opole | 48.06 | 211 | |||
16. | Ciekot Zuzanna | 07 | Atut Czestochowa | 49.39 | 194 | |||
17. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 49.42 | 194 | |||
18. | Sprutta Kinga | 07 | Sukces Chorzów | 50.67 | 180 | |||
19. | Kulesza Kinga | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 51.34 | 173 | |||
20. | Krysiak Zuzanna | 07 | Orka Herby | 52.43 | 162 | |||
21. | Oleśków Milena | 07 | Start Opole | 52.52 | 162 | |||
22. | Smyła Zuzanna | 07 | Delfin Kłobuck | 1:18.54 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30/3/2019 - 10:26 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 34.79 | 557 | |||
2. | Drynkowska Lena | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 36.01 | 503 | |||
3. | Sontag Zofia | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 38.56 | 409 | |||
4. | Nahibowicz Patrycja | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 41.31 | 333 | |||
5. | Okońska Nadia | 06 | Dragon Będzin | 42.79 | 299 | |||
6. | Łanda Zofia | 06 | Nika Sport Team Kraków | 44.23 | 271 | |||
7. | Widuła Zuzanna | 06 | Delfin Kłobuck | 44.91 | 259 | |||
8. | Kreduszyńska Alicja | 06 | Atut Czestochowa | 45.08 | 256 | |||
9. | Langier Milena | 06 | Delfinek Częstochowa | 45.34 | 252 | |||
10. | Olszowska Ewa | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 45.38 | 251 | |||
11. | Bojczuk Łucja | 06 | Delfinek Częstochowa | 47.61 | 217 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 30/3/2019 - 11:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 50.45 | 125 | |||
2. | Mazik Franciszek | 10 | Delfin Kłobuck | 52.08 | 113 | |||
3. | Kycia Wojtek | 10 | MKP Zabrze | 52.28 | 112 | |||
4. | Tarasek Igor | 10 | Salwator Kraków | 52.34 | 112 | |||
5. | Pichit Patryk | 10 | Dragon Będzin | 54.56 | 99 | |||
6. | Pietroniec Konrad | 10 | Sukces Chorzów | 57.69 | 83 | |||
7. | Wacowski Maksymilian | 10 | Delfin Kłobuck | 1:00.63 | 72 | |||
8. | Szubert Oskar | 10 | Sukces Chorzów | 1:00.96 | 71 | |||
9. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 1:01.81 | 68 | |||
10. | Bonk Maciej | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:01.98 | 67 | |||
11. | Kmieć Maciej | 10 | Delfin Kłobuck | 1:03.11 | 64 | |||
12. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 1:03.71 | 62 | |||
13. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 1:04.71 | 59 | |||
14. | Gil Adam | 10 | UKS 48 Częstochowa | 1:06.19 | 55 | |||
15. | Julian Gruszka | 10 | UKS 48 Częstochowa | 1:06.65 | 54 | |||
16. | Milanowski Szymon | 10 | Aquatica Pawłowice | 1:07.47 | 52 | |||
17. | Całus Igor | 10 | Delfinek Częstochowa | 1:08.24 | 50 | |||
18. | Pawlik Daniel | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:09.73 | 47 | |||
19. | Rektorek Maurycy | 10 | Delfinek Częstochowa | 1:11.36 | 44 | |||
20. | Jędras Michał | 10 | Jordan Kraków | 1:12.92 | 41 | |||
21. | Stelmach Jędrzej | 10 | Gwiazda Olesno | 1:17.30 | 34 | |||
22. | Kisiel Kamil | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:20.05 | 31 | |||
23. | Pastuszka Jakub | 10 | Gwiazda Olesno | 1:25.18 | 26 | |||
24. | Szłapak Filip | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:37.11 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 30/3/2019 - 11:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechaczek Paweł | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 46.24 | 162 | |||
2. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 46.81 | 156 | |||
3. | Przybyłek Wiktor | 09 | Winner Zdzieszowice | 47.77 | 147 | |||
4. | Zyzanski Alan | 09 | HS Team Kłodzko | 48.05 | 145 | |||
5. | Ledabyl Tomáš | 09 | Plavecký Klub Zlín | 48.41 | 141 | |||
6. | Majsnerowski Filip | 09 | Sikret Gliwice | 48.70 | 139 | |||
7. | Błaszczyk Olaf | 09 | Jedynka Łazy | 49.39 | 133 | |||
8. | Wegier Mateusz | 09 | UKS 48 Częstochowa | 50.79 | 122 | |||
9. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 53.00 | 108 | |||
10. | Kopeć Szymon | 09 | Jedynka Łazy | 55.16 | 95 | |||
11. | Mroncz Filip | 09 | Jedynka Łazy | 55.20 | 95 | |||
12. | Florczyk Szymon | 09 | Delfin Kłobuck | 57.54 | 84 | |||
13. | Szczepański Jakub | 09 | Gwiazda Olesno | 57.90 | 82 | |||
14. | Muchin Alan | 09 | UKS 48 Częstochowa | 57.98 | 82 | |||
15. | Tame Mateusz | 09 | Pirania Częstochowa | 58.03 | 82 | |||
16. | Hobza Richard | 09 | Plavecký Klub Zlín | 1:00.07 | 74 | |||
17. | Mroncz Wiktor | 09 | Jedynka Łazy | 1:01.41 | 69 | |||
18. | Świniarski Wojciech | 09 | Sukces Chorzów | 1:01.59 | 68 | |||
19. | Szewczyk Jakub | 09 | Delfinek Częstochowa | 1:01.79 | 68 | |||
20. | Kierlik Piotr | 09 | Delfin Kłobuck | 1:04.52 | 59 | |||
21. | Linek Fabian | 09 | Sukces Chorzów | 1:08.71 | 49 | |||
22. | Machura Marcel | 09 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:10.77 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 30/3/2019 - 11:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróblewski Borys | 08 | G-8 Bielany Warszawa | 39.03 | 270 | |||
2. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 43.02 | 202 | |||
3. | Owczarek Łukasz | 08 | Orka Częstochowa | 44.13 | 187 | |||
4. | Rumian Szymon | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 44.70 | 180 | |||
5. | Ćwirko Michał | 08 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 45.10 | 175 | |||
6. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 45.39 | 172 | |||
7. | Jedrzejewski Oliwier | 08 | MKP Zabrze | 45.44 | 171 | |||
8. | Wieczorek Kacper | 08 | Pirania Częstochowa | 47.13 | 153 | |||
9. | Halberda Mateusz | 08 | Nika Sport Team Kraków | 47.18 | 153 | |||
10. | Kowalczyk Bartek | 08 | Omega Olkusz | 47.79 | 147 | |||
11. | Kreduszyński Patryk | 08 | Atut Czestochowa | 49.57 | 132 | |||
12. | Milanowski Michał | 08 | Aquatica Pawłowice | 49.65 | 131 | |||
13. | Ogrodnik Aleksander | 08 | Orka Częstochowa | 51.08 | 120 | |||
14. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 51.27 | 119 | |||
15. | Włóczyk Dominik | 08 | Gwiazda Olesno | 54.32 | 100 | |||
16. | Rucinski Jakub | 08 | UKS 48 Częstochowa | 55.28 | 95 | |||
17. | Domagała Krystian | 08 | Delfin Kłobuck | 56.09 | 91 | |||
18. | Edelam Kacper | 08 | Delfin Kłobuck | 1:02.71 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 30/3/2019 - 11:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czogała Grzegorz | 07 | Sikret Gliwice | 35.40 | 362 | |||
2. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 38.22 | 288 | |||
3. | Kycia Kacper | 07 | MKP Zabrze | 40.77 | 237 | |||
4. | Wójtowicz Stanisław | 07 | Atut Czestochowa | 42.10 | 215 | |||
5. | Massalski Mateusz | 07 | Dragon Będzin | 43.73 | 192 | |||
6. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 44.75 | 179 | |||
7. | Pasich Marcel | 07 | Jedynka Łazy | 44.97 | 177 | |||
8. | Więckowski Kacper | 07 | Atut Czestochowa | 48.11 | 144 | |||
9. | Mulewicz Bartosz | 07 | Delfinek Częstochowa | 48.34 | 142 | |||
10. | Woźniak Hubert | 07 | Pirania Częstochowa | 48.99 | 136 | |||
11. | Klajmon Wojciech | 07 | NKP Bielsko Biała | 49.05 | 136 | |||
12. | Czapliński Kajetan | 07 | Delfin Kłobuck | 50.75 | 123 | |||
13. | Włodarczyk Miłosz | 07 | Delfinek Częstochowa | 50.83 | 122 | |||
14. | Polaczek Franciszek | 07 | Atut Czestochowa | 52.59 | 110 | |||
15. | Gibaszek Bartosz | 07 | Orka Częstochowa | 52.72 | 109 | |||
16. | Boryczka Maciej | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 53.42 | 105 | |||
17. | Szwed Kasper | 07 | Delfinek Częstochowa | 53.97 | 102 | |||
18. | Werk Adam | 07 | Delfin Kłobuck | 54.36 | 100 | |||
19. | Sukiennik Oskar | 07 | UKS 48 Częstochowa | 56.79 | 87 | |||
20. | Kopiec Kamil | 07 | Delfin Kłobuck | 1:08.29 | 50 | |||
21. | Pęczak Jakub | 07 | Delfin Kłobuck | 1:17.74 | 34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 30/3/2019 - 11:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Topp Filip | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 32.23 | 480 | |||
2. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 37.67 | 301 | |||
3. | Czernek Jakub | 06 | Gwiazda Olesno | 38.11 | 290 | |||
4. | Nieckarz Paweł | 06 | UKS 190 Łódź | 38.63 | 279 | |||
5. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 39.21 | 267 | |||
6. | Cichy Szymon | 06 | HS Team Kłodzko | 42.15 | 214 | |||
7. | Kajdana Karol | 06 | Atut Czestochowa | 42.79 | 205 | |||
8. | Brożek Igor | 06 | Atut Czestochowa | 43.13 | 200 | |||
9. | Przydacz Bartłomiej | 06 | Orka Herby | 43.39 | 197 | |||
10. | Niedźwiecki Roch | 06 | Start Opole | 43.89 | 190 | |||
11. | Marchwiński Stanisław | 06 | Sukces Chorzów | 44.79 | 179 | |||
12. | Andryszczak Piotr | 06 | Delfinek Częstochowa | 45.20 | 174 | |||
13. | Kotlicki Jan | 06 | Delfin Kłobuck | 53.20 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 30/3/2019 - 11:55 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 42.47 | 220 | ||||
2. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 44.32 | 194 | ||||
3. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 44.85 | 187 | ||||
4. | Mazik Antonina | 10 | Delfin Kłobuck | 46.49 | 168 | ||||
5. | Gaca Izabela | 10 | Start Opole | 47.02 | 162 | ||||
6. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 48.02 | 152 | ||||
7. | Płonka Nadia | 10 | Omega Olkusz | 48.07 | 152 | ||||
8. | Karcz Maja | 10 | Dragon Będzin | 49.27 | 141 | ||||
9. | Jędrzejewska Agata | 10 | MKP Zabrze | 49.29 | 141 | ||||
10. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 49.45 | 139 | ||||
11. | Poreba Martyna | 10 | HS Team Kłodzko | 50.08 | 134 | ||||
12. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 50.52 | 131 | ||||
13. | Stankowska Jagoda | 10 | HS Team Kłodzko | 50.85 | 128 | ||||
14. | Gradoń Maja | 10 | Orka Częstochowa | 51.03 | 127 | ||||
15. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 51.21 | 125 | ||||
16. | Osadnik Emilia | 10 | Delfin Kłobuck | 51.37 | 124 | ||||
17. | Mikołajczyk Maja | 10 | Park Wodny Tarn. Góry | 51.38 | 124 | ||||
18. | Radoń Magdalena | 10 | Park Wodny Tarn. Góry | 52.44 | 117 | ||||
19. | Starzak Nadia | 10 | HS Team Kłodzko | 53.35 | 111 | ||||
20. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 53.61 | 109 | ||||
21. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 54.01 | 107 | ||||
22. | Zasada Lena | 10 | Delfin Kłobuck | 54.29 | 105 | ||||
23. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 54.30 | 105 | ||||
24. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 55.59 | 98 | ||||
25. | Klińska Amelia | 10 | Pirania Częstochowa | 55.71 | 97 | ||||
26. | Pasoń Paulina | 10 | Orka Herby | 55.88 | 96 | ||||
27. | Kozlak Hanna | 10 | HS Team Kłodzko | 56.43 | 94 | ||||
28. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 56.72 | 92 | ||||
29. | Łaskawiec Emilia | 10 | Dragon Będzin | 56.88 | 91 | ||||
30. | Puk Agata | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 57.94 | 86 | ||||
31. | Siarkowska Kinga | 10 | Delfinek Częstochowa | 58.49 | 84 | ||||
32. | Moroziuk Maja | 10 | Pirania Częstochowa | 1:00.14 | 77 | ||||
33. | Gościniak Sonia | 10 | Pirania Częstochowa | 1:01.37 | 73 | ||||
34. | Wywiał Lena | 10 | Jordan Kraków | 1:01.65 | 72 | ||||
35. | Skiba Natalia | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:02.44 | 69 | ||||
36. | Ogińska Lena | 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:03.66 | 65 | ||||
37. | Michael Emma | 10 | Górnik Sosnowiec | 1:04.67 | 62 | ||||
DYSKW. | Miśta Karolina | 10 | Park Wodny Tarn. Góry | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:24) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 30/3/2019 - 11:55 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sztreker-Wójcik Iga | 09 | G-8 Bielany Warszawa | 42.18 | 225 | |||
2. | Gauden Kornelia | 09 | Huragan Koło | 42.41 | 221 | |||
3. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 42.54 | 219 | |||
4. | Szafranek Aleksandra | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 44.17 | 196 | |||
5. | Ciupa Ewelina | 09 | Sukces Chorzów | 44.39 | 193 | |||
6. | Kałasznik Julia | 09 | Start Opole | 45.78 | 176 | |||
7. | Kapka Antonina | 09 | Górnik Sosnowiec | 47.37 | 159 | |||
8. | Syguda Maja | 09 | Delfin Kłobuck | 47.81 | 154 | |||
9. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 48.61 | 147 | |||
10. | Rozumek Dominika | 09 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 48.62 | 147 | |||
11. | Bidowaniec Amelia | 09 | HS Team Kłodzko | 49.82 | 136 | |||
12. | Chadzyńska Hanna | 09 | UKS 48 Częstochowa | 50.31 | 132 | |||
13. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 50.45 | 131 | |||
14. | Dudek Marta | 09 | UKS 48 Częstochowa | 51.83 | 121 | |||
15. | Wieczorek Maria | 09 | Orka Herby | 51.93 | 120 | |||
16. | Filejska Emilia | 09 | Delfinek Częstochowa | 53.23 | 112 | |||
17. | Gomolec Maja | 09 | Delfinek Częstochowa | 53.41 | 111 | |||
18. | Bachniak Zuzanna | 09 | Swim Team Częstochowa | 54.01 | 107 | |||
19. | Głąb Vanessa | 09 | Delfin Kłobuck | 54.56 | 104 | |||
20. | Maniura Jessica | 09 | Sukces Chorzów | 55.50 | 98 | |||
21. | Kaczmarzyk Julia | 09 | Delfin Kłobuck | 57.85 | 87 | |||
22. | Michalak Maja | 09 | Delfin Kłobuck | 1:02.98 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 30/3/2019 - 11:55 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kordziak Kinga | 08 | G-8 Bielany Warszawa | 36.07 | 360 | ||||
2. | Cygrimus Marta | 08 | Sikret Gliwice | 36.10 | 359 | ||||
3. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 37.36 | 324 | ||||
4. | Stachowicz Maja | 08 | Dragon Będzin | 40.02 | 263 | ||||
5. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 40.07 | 262 | ||||
6. | Wawrosz Nadia | 08 | Jedynka Zabrze | 40.52 | 254 | ||||
7. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 41.39 | 238 | ||||
8. | Burešová Linda | 08 | Plavecký Klub Zlín | 41.43 | 237 | ||||
9. | Królak Martyna | 08 | Jedynka Łazy | 42.69 | 217 | ||||
10. | Porebska Zofia | 08 | HS Team Kłodzko | 43.03 | 212 | ||||
11. | Szczygieł Maja | 08 | Jedynka Łazy | 44.04 | 198 | ||||
12. | Pucek Patrycja | 08 | Jedynka Łazy | 45.50 | 179 | ||||
13. | Mazia Zuzia | 08 | Atut Czestochowa | 45.52 | 179 | ||||
14. | Telęga Anna | 08 | Delfin Kłobuck | 46.89 | 164 | ||||
15. | Ciura Anna | 08 | Swim Team Częstochowa | 47.50 | 157 | ||||
16. | Przybyła Maria | 08 | Jedynka Łazy | 47.90 | 153 | ||||
17. | Rogoz Antonia | 08 | HS Team Kłodzko | 48.13 | 151 | ||||
18. | Sadowska Sandra | 08 | UKS 48 Częstochowa | 48.53 | 147 | ||||
19. | Peshtewan Dalia | 08 | UKS 48 Częstochowa | 50.17 | 133 | ||||
20. | Kumko Hanna | 08 | HS Team Kłodzko | 51.02 | 127 | ||||
21. | Zielonka Julia | 08 | Gwiazda Olesno | 53.97 | 107 | ||||
22. | Kot Barbara | 08 | UKS 48 Częstochowa | 55.01 | 101 | ||||
23. | Rozpondek Antonina | 08 | Delfinek Częstochowa | 55.34 | 99 | ||||
24. | Kowalczyk Wiktoria | 08 | UKS 48 Częstochowa | 58.60 | 84 | ||||
DYSKW. | Zagonari Sydney | 08 | Victoria Kozy | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:31) | |||||||||
DYSKW. | Zasada Ewa | 08 | Delfin Kłobuck | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 30/3/2019 - 11:55 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brojanowska Natalia | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 33.16 | 463 | |||
2. | Dolata Julia | 07 | Start Opole | 33.40 | 453 | |||
3. | Nowara Kinga | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 34.17 | 423 | |||
4. | Machno Anna | 07 | Victoria Zawiercie | 34.49 | 412 | |||
5. | Greń Martyna | 07 | Dragon Będzin | 36.18 | 357 | |||
6. | Łopianiak Amelia | 07 | Start Opole | 36.59 | 345 | |||
7. | Marcjanek Wiktoria | 07 | Delfinek Częstochowa | 37.34 | 324 | |||
8. | Krystek Karolina | 07 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 38.31 | 300 | |||
9. | Czuryło Alicja | 07 | Start Opole | 40.29 | 258 | |||
10. | Grzegorzek Magdalena | 07 | Delfin Kłobuck | 40.35 | 257 | |||
11. | Setnicka Victoria | 07 | Start Opole | 40.95 | 246 | |||
12. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.31 | 208 | |||
13. | Krysiak Zuzanna | 07 | Orka Herby | 43.49 | 205 | |||
14. | Rogoz Kornelia | 07 | HS Team Kłodzko | 43.80 | 201 | |||
15. | Porada Martyna | 07 | Atut Czestochowa | 47.22 | 160 | |||
16. | Boruta Alicja | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 47.36 | 159 | |||
17. | Kujawska Julia | 07 | Delfinek Częstochowa | 48.71 | 146 | |||
18. | Malcher Anna | 07 | Orka Herby | 49.74 | 137 | |||
19. | Smyła Zuzanna | 07 | Delfin Kłobuck | 53.11 | 112 | |||
20. | Josek Kinga | 07 | Orka Herby | 55.30 | 100 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 30/3/2019 - 11:55 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 31.68 | 532 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 30/3/2019 - 12:35 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Igor | 10 | Salwator Kraków | 43.51 | 133 | ||||
2. | Kycia Wojtek | 10 | MKP Zabrze | 45.13 | 119 | ||||
3. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 45.25 | 118 | ||||
4. | Mazik Franciszek | 10 | Delfin Kłobuck | 45.58 | 115 | ||||
5. | Julian Gruszka | 10 | UKS 48 Częstochowa | 48.05 | 98 | ||||
6. | Ponichtera Maksymilian | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 49.30 | 91 | ||||
7. | Pietroniec Konrad | 10 | Sukces Chorzów | 49.32 | 91 | ||||
8. | Wacowski Maksymilian | 10 | Delfin Kłobuck | 52.17 | 77 | ||||
9. | Kmieć Maciej | 10 | Delfin Kłobuck | 52.26 | 76 | ||||
10. | Gibaszek Igor | 10 | Orka Częstochowa | 53.44 | 71 | ||||
11. | Pawlik Daniel | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 53.97 | 69 | ||||
12. | Gil Adam | 10 | UKS 48 Częstochowa | 54.05 | 69 | ||||
13. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 54.08 | 69 | ||||
14. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 54.48 | 67 | ||||
15. | Szubert Oskar | 10 | Sukces Chorzów | 54.64 | 67 | ||||
16. | Stelmach Jędrzej | 10 | Gwiazda Olesno | 54.99 | 65 | ||||
17. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 55.43 | 64 | ||||
18. | Pastuszka Jakub | 10 | Gwiazda Olesno | 55.85 | 62 | ||||
19. | Bratowski Błażej | 10 | Orka Herby | 56.76 | 59 | ||||
20. | Kisiel Kamil | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 57.02 | 59 | ||||
21. | Milanowski Szymon | 10 | Aquatica Pawłowice | 57.53 | 57 | ||||
22. | Jędras Michał | 10 | Jordan Kraków | 58.61 | 54 | ||||
23. | Bonk Maciej | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 58.67 | 54 | ||||
24. | Drobotko Mark | 10 | Pirania Częstochowa | 59.68 | 51 | ||||
25. | Całus Igor | 10 | Delfinek Częstochowa | 1:01.35 | 47 | ||||
26. | Szłapak Filip | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:02.01 | 46 | ||||
27. | Rektorek Maurycy | 10 | Delfinek Częstochowa | 1:04.85 | 40 | ||||
DYSKW. | Pichit Patryk | 10 | Dragon Będzin | ||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). | |||||||||
DYSKW. | Paprotny Filip | 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 30/3/2019 - 12:35 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ociepa Norbert | 09 | Jedynka Łazy | 38.53 | 191 | ||||
2. | Melerowicz Antoni | 09 | G-8 Bielany Warszawa | 39.91 | 172 | ||||
3. | Pakosz Maksymilian | 09 | Atut Czestochowa | 41.64 | 151 | ||||
4. | Olczak Szymon | 09 | Swim Team Częstochowa | 43.32 | 134 | ||||
5. | Błaszczyk Olaf | 09 | Jedynka Łazy | 44.37 | 125 | ||||
6. | Majsnerowski Filip | 09 | Sikret Gliwice | 44.39 | 125 | ||||
7. | Marciniak Amadeusz | 09 | Pirania Częstochowa | 44.47 | 124 | ||||
8. | Ćwirko Dominik | 09 | Winner Zdzieszowice | 44.70 | 122 | ||||
9. | Baranowski Maksymilian | 09 | HS Team Kłodzko | 45.26 | 118 | ||||
10. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 46.33 | 110 | ||||
11. | Tame Mateusz | 09 | Pirania Częstochowa | 48.12 | 98 | ||||
12. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 48.31 | 97 | ||||
13. | Kopeć Szymon | 09 | Jedynka Łazy | 48.46 | 96 | ||||
14. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 48.75 | 94 | ||||
15. | Mroncz Filip | 09 | Jedynka Łazy | 49.43 | 90 | ||||
16. | Florczyk Szymon | 09 | Delfin Kłobuck | 49.70 | 89 | ||||
17. | Hiltawski Piotr | 09 | Sukces Chorzów | 49.90 | 88 | ||||
18. | Muchin Alan | 09 | UKS 48 Częstochowa | 50.13 | 87 | ||||
19. | Wegier Mateusz | 09 | UKS 48 Częstochowa | 50.74 | 83 | ||||
20. | Polaczek Tymoteusz | 09 | Atut Czestochowa | 51.61 | 79 | ||||
21. | Świniarski Wojciech | 09 | Sukces Chorzów | 55.86 | 62 | ||||
22. | Szewczyk Jakub | 09 | Delfinek Częstochowa | 56.35 | 61 | ||||
23. | Szczepański Jakub | 09 | Gwiazda Olesno | 57.38 | 58 | ||||
24. | Mroncz Wiktor | 09 | Jedynka Łazy | 57.46 | 57 | ||||
25. | Machura Marcel | 09 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:02.21 | 45 | ||||
26. | Linek Fabian | 09 | Sukces Chorzów | 1:04.97 | 40 | ||||
27. | Bednarczyk Bartłomiej | 09 | Swim Team Częstochowa | 1:06.12 | 37 | ||||
DYSKW. | Kierlik Piotr | 09 | Delfin Kłobuck | ||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 12:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 30/3/2019 - 12:35 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Słota Wojciech | 08 | Dragon Będzin | 37.73 | 204 | ||||
2. | Loch Borys | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 40.56 | 164 | ||||
3. | Kavečka Swbatian | 08 | Plavecký Klub Zlín | 40.64 | 163 | ||||
4. | Jedrzejewski Oliwier | 08 | MKP Zabrze | 41.26 | 156 | ||||
5. | Martyna Bartosz | 08 | Start Opole | 42.76 | 140 | ||||
6. | Nowak Dominik | 08 | Dragon Będzin | 44.83 | 121 | ||||
7. | Ogrodnik Aleksander | 08 | Orka Częstochowa | 48.84 | 94 | ||||
8. | Mateja Jakub | 08 | Sukces Chorzów | 50.62 | 84 | ||||
Rucinski Jakub | 08 | UKS 48 Częstochowa | 50.62 | 84 | |||||
10. | Żmuda Jakub | 08 | Jedynka Łazy | 51.65 | 79 | ||||
11. | Kubat Dawid | 08 | Delfin Kłobuck | 53.34 | 72 | ||||
12. | Edelam Kacper | 08 | Delfin Kłobuck | 1:00.74 | 48 | ||||
DYSKW. | Jaskuła Bartosz | 08 | Start Opole | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:44) | |||||||||
DYSKW. | Ormański Jakub | 08 | Sukces Chorzów | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:51) | |||||||||
DYSKW. | Paciepnik Wiktor | 08 | Delfin Kłobuck | ||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 12:48) | |||||||||
DYSKW. | Aleksandrowski Dominik | 08 | Sukces Chorzów | ||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 12:40) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 30/3/2019 - 12:35 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślesik Oskar | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 32.79 | 311 | ||||
2. | Kubieniec Oskar | 07 | Sikret Gliwice | 35.04 | 254 | ||||
3. | Ślepecki Szymon | 07 | MKP Zabrze | 35.93 | 236 | ||||
4. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 37.80 | 203 | ||||
5. | Szczygieł Stanisław | 07 | Start Opole | 38.54 | 191 | ||||
6. | Pasich Marcel | 07 | Jedynka Łazy | 39.12 | 183 | ||||
7. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 39.27 | 181 | ||||
8. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 39.35 | 180 | ||||
9. | Całus Kacper | 07 | Delfinek Częstochowa | 40.88 | 160 | ||||
10. | Pałasz Kacper | 07 | Orka Częstochowa | 41.17 | 157 | ||||
11. | Mańczyński Filip | 07 | Start Opole | 45.12 | 119 | ||||
12. | Seidel Dominik | 07 | Gwiazda Olesno | 45.20 | 118 | ||||
13. | Gibaszek Bartosz | 07 | Orka Częstochowa | 45.60 | 115 | ||||
14. | Bujar Tomasz | 07 | Sukces Chorzów | 45.88 | 113 | ||||
15. | Szwed Kasper | 07 | Delfinek Częstochowa | 46.70 | 107 | ||||
16. | Włodarczyk Miłosz | 07 | Delfinek Częstochowa | 47.70 | 101 | ||||
17. | Resler Jakub | 07 | Atut Czestochowa | 48.24 | 97 | ||||
18. | Sukiennik Oskar | 07 | UKS 48 Częstochowa | 51.93 | 78 | ||||
19. | Kopiec Kamil | 07 | Delfin Kłobuck | 54.87 | 66 | ||||
20. | Werk Adam | 07 | Delfin Kłobuck | 54.88 | 66 | ||||
21. | Pęczak Jakub | 07 | Delfin Kłobuck | 1:07.91 | 35 | ||||
DYSKW. | Pasich Hubert | 07 | Jedynka Łazy | ||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 13:07) | |||||||||
DYSKW. | Drej Cezary | 07 | Atut Czestochowa | ||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 13:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 30/3/2019 - 12:35 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brzóska Jan | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 29.31 | 435 | ||||
2. | Łukasik Oliwier | 06 | Jedynka Łazy | 30.35 | 392 | ||||
3. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 33.33 | 296 | ||||
4. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 36.11 | 232 | ||||
5. | Andryszczak Piotr | 06 | Delfinek Częstochowa | 41.07 | 158 | ||||
6. | Konig Szymon | 06 | Sukces Chorzów | 44.70 | 122 | ||||
7. | Cichy Szymon | 06 | HS Team Kłodzko | 44.77 | 122 | ||||
8. | Brycht Aleksander | 06 | Orka Herby | 45.73 | 114 | ||||
9. | Urbański Szymon | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 46.52 | 108 | ||||
DYSKW. | Szewczun Mikołaj | 06 | HS Team Kłodzko | ||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 13:07) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |