VIII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha Herby, 30/3/2019 |
2 - VII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha II | 30/3/2019 - 14:30 |
Konkurencja 15 30/3/2019 - 14:30 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS G-8 Bielany II | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.35 | 378 |
Kordziak Kinga Topp Filip | 08 06 | +0,69 | 36.46 31.71 | Brojanowska Natalia Boruc Przemysław | 07 09 | 32.09 34.09 |
2. | UKS G-8 Bielany I | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.38 | 361 |
Melerowicz Antoni Ryznar Katarzyna | 09 07 | +0,68 | 39.62 37.34 | Brzóska Jan Westfal Wiktoria | 06 08 | 26.58 32.84 |
3. | UKS G-8 Bielany III | G-8 Bielany Warszawa | 2:17.04 | 356 |
Drynkowska Lena Wróblewski Borys | 06 08 | +0,69 | 32.06 39.25 | Ślesik Oskar Sztreker-Wójcik Iga | 07 09 | 32.65 33.08 |
4. | Sikret Gliwice 1 | Sikret Gliwice | 2:17.71 | 351 |
Cygrimus Marta Czogała Grzegorz | 08 07 | +0,74 | 35.00 34.74 | Długosz Zuzanna Majsnerowski Filip | 06 09 | 31.79 36.18 |
5. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:20.55 | 330 |
Halkiewicz Maciej Jarosz Helena | 08 06 | +0,85 | 36.45 35.51 | Giec Kacper Wioska-Kaganiec Wiktoria | 07 09 | 32.40 36.19 |
6. | Jedynka Łazy 1 | Jedynka Łazy | 2:21.35 | 324 |
Łukasik Oliwier Wdowiak Dominik | 06 07 | +0,61 | 31.17 36.72 | Łukasik Zuzanna Kostańczyk Kaja | 08 09 | 37.65 35.81 |
7. | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 2:24.01 | 307 |
Janik Julia Borkowska Dominika | 06 07 | +0,63 | 31.69 37.45 | Wójcikowski Patryk Gumółka Kuba | 08 09 | 38.04 36.83 |
8. | Nika Team 1 | Nika Sport Team Kraków | 2:27.66 | 284 |
Gil Malwina Pach Patrycja | 08 09 | +0,99 | 38.30 44.53 | Sarnat Szymon Kieroński Marcel | 06 07 | 32.87 31.96 |
9. | HS Team Kłodzko 1 | HS Team Kłodzko | 2:28.69 | 279 |
Porebska Zofia Poreba Maja | 08 07 | +0,68 | 42.30 37.27 | Witkiewicz Piotr Zyzanski Alan | 06 09 | 34.98 34.14 |
10. | Jedynka Łazy 2 | Jedynka Łazy | 2:29.19 | 276 |
Pasich Marcel Góral Michalina | 07 08 | +0,61 | 38.90 44.05 | Pucek Wiktoria Ociepa Norbert | 06 09 | 32.14 34.10 |
11. | Plavecký Klub Zlín 1 | Plavecký Klub Zlín | 2:29.76 | 273 |
Vydrová Marie Ledabyl Tomáš | 06 09 | +0,75 | 32.55 47.18 | Kopecký Filip Koplíková Barbora | 08 07 | 38.35 31.68 |
12. | Plavecký Klub Zlín 2 | Plavecký Klub Zlín | 2:32.62 | 258 |
Bělíčková Amálie Minaříková Tereza | 06 09 | +0,90 | 35.43 46.26 | Petrla Adam Kavečka Swbatian | 07 08 | 35.62 35.31 |
13. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:32.96 | 256 |
Gąsiorek Wiktor Cholewa Hanna | 07 07 | +0,68 | 38.85 40.10 | Łuczak Agata Kot Kacper | 09 08 | 42.19 31.82 |
14. | Nika Team 2 | Nika Sport Team Kraków | 2:37.14 | 236 |
Kościarz Wiktoria Halberda Mateusz | 09 08 | +0,69 | 41.29 46.68 | Konieczny Miłosz Łanda Zofia | 07 06 | 37.98 31.19 |
15. | sztafeta Delfina Kłobuck | Delfin Kłobuck | 2:40.71 | 221 |
Telęga Anna Noga Dominika | 08 07 | +1,06 | 47.10 39.83 | Paciepnik Kacper Florczyk Szymon | 06 09 | 33.65 40.13 |
16. | Start Opole 1 | Start Opole | 2:42.28 | 214 |
Dolata Julia Niedźwiecki Roch | 07 06 | +0,65 | 33.86 43.30 | Kałasznik Julia Martyna Bartosz | 09 08 | 46.71 38.41 |
17. | Sukces Chorzów 2 | Sukces Chorzów | 2:48.76 | 190 |
Ciupa Ewelina Marchwiński Stanisław | 09 06 | +0,84 | 45.97 45.40 | Gierlach Szymon Pękala Marta | 08 07 | 45.11 32.28 |
18. | HS Team Kłodzko 3 | HS Team Kłodzko | 2:54.38 | 173 |
Baranowski Maksymilian Rogoz Antonia | 09 08 | +1,19 | 47.13 51.71 | Rogoz Kornelia Szewczun Mikołaj | 07 06 | 43.57 31.97 |
19. | Delfinek Częstochowa 1 | Delfinek Częstochowa | 3:06.83 | 140 |
Szewczyk Jakub Langier Milena | 09 06 | +0,62 | 59.26 46.17 | Całus Kacper Rozpondek Antonina | 07 08 | 40.45 40.95 |
PK | HS Team Kłodzko 2 | HS Team Kłodzko | 2:46.39 | 199 |
Lewicka Hanna Cichy Szymon | 07 06 | +0,77 | 37.71 42.00 | Dąbrowska Iga Kumko Hanna | 09 08 | 46.49 40.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/3/2019 - 14:46 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 38.28 | 214 | |||
2. | Gaca Izabela | 10 | Start Opole | 39.09 | 201 | |||
3. | Mazik Antonina | 10 | Delfin Kłobuck | 39.47 | 196 | |||
4. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 40.41 | 182 | |||
5. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 40.42 | 182 | |||
6. | Osadnik Emilia | 10 | Delfin Kłobuck | 41.03 | 174 | |||
7. | Płonka Nadia | 10 | Omega Olkusz | 41.33 | 170 | |||
8. | Miśta Karolina | 10 | Park Wodny Tarn. Góry | 42.45 | 157 | |||
9. | Gradoń Maja | 10 | Orka Częstochowa | 42.49 | 157 | |||
10. | Poreba Martyna | 10 | HS Team Kłodzko | 42.80 | 153 | |||
11. | Stankowska Jagoda | 10 | HS Team Kłodzko | 43.68 | 144 | |||
12. | Radoń Magdalena | 10 | Park Wodny Tarn. Góry | 43.78 | 143 | |||
13. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 43.79 | 143 | |||
14. | Mermer Weronika | 10 | Orka Częstochowa | 45.70 | 126 | |||
15. | Jędrzejewska Agata | 10 | MKP Zabrze | 47.59 | 111 | |||
16. | Starzak Nadia | 10 | HS Team Kłodzko | 48.07 | 108 | |||
17. | Zasada Lena | 10 | Delfin Kłobuck | 48.10 | 108 | |||
18. | Klińska Amelia | 10 | Pirania Częstochowa | 49.67 | 98 | |||
19. | Mikołajczyk Maja | 10 | Park Wodny Tarn. Góry | 49.93 | 96 | |||
20. | Siarkowska Kinga | 10 | Delfinek Częstochowa | 50.15 | 95 | |||
21. | Moroziuk Maja | 10 | Pirania Częstochowa | 50.55 | 93 | |||
22. | Karcz Maja | 10 | Dragon Będzin | 51.55 | 88 | |||
23. | Skiba Natalia | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 53.72 | 77 | |||
24. | Gościniak Sonia | 10 | Pirania Częstochowa | 53.92 | 76 | |||
25. | Kozlak Hanna | 10 | HS Team Kłodzko | 54.72 | 73 | |||
26. | Łaskawiec Emilia | 10 | Dragon Będzin | 54.88 | 72 | |||
27. | Michael Emma | 10 | Górnik Sosnowiec | 56.09 | 68 | |||
28. | Ogińska Laura | 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 59.99 | 55 | |||
29. | Pasoń Paulina | 10 | Orka Herby | 1:00.60 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/3/2019 - 14:46 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sztreker-Wójcik Iga | 09 | G-8 Bielany Warszawa | 34.67 | 289 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 34.95 | 282 | |||
3. | Kostańczyk Kaja | 09 | Jedynka Łazy | 36.05 | 257 | |||
4. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 36.42 | 249 | |||
5. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 37.18 | 234 | |||
6. | Krzowska Hanna | 09 | Aquatica Pawłowice | 37.21 | 234 | |||
7. | Gauden Kornelia | 09 | Huragan Koło | 37.88 | 221 | |||
8. | Karkocha Gabriela | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.90 | 221 | |||
9. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 39.04 | 202 | |||
10. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 39.06 | 202 | |||
11. | Ciupa Ewelina | 09 | Sukces Chorzów | 39.36 | 197 | |||
12. | Rozumek Dominika | 09 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 39.51 | 195 | |||
13. | Szafranek Aleksandra | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 41.87 | 164 | |||
14. | Chrzęstek Agata | 09 | Gwiazda Olesno | 42.48 | 157 | |||
15. | Syguda Maja | 09 | Delfin Kłobuck | 42.69 | 154 | |||
16. | Bachniak Zuzanna | 09 | Swim Team Częstochowa | 43.06 | 151 | |||
17. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 43.13 | 150 | |||
18. | Szulc Alicja | 09 | Atut Czestochowa | 43.81 | 143 | |||
19. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 44.04 | 141 | |||
20. | Filejska Emilia | 09 | Delfinek Częstochowa | 44.32 | 138 | |||
21. | Dudek Lena | 09 | Górnik Sosnowiec | 44.94 | 132 | |||
22. | Rosiak Hanna | 09 | Delfin Kłobuck | 45.80 | 125 | |||
23. | Kapka Antonina | 09 | Górnik Sosnowiec | 47.31 | 113 | |||
24. | Kloc Martyna | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 47.53 | 112 | |||
25. | Bidowaniec Amelia | 09 | HS Team Kłodzko | 48.19 | 107 | |||
26. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 48.21 | 107 | |||
27. | Wieczorek Maria | 09 | Orka Herby | 48.90 | 103 | |||
28. | Maniura Jessica | 09 | Sukces Chorzów | 49.30 | 100 | |||
29. | Gomolec Maja | 09 | Delfinek Częstochowa | 51.03 | 90 | |||
30. | Kaczmarzyk Julia | 09 | Delfin Kłobuck | 57.96 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/3/2019 - 14:46 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ernekerová Elizabeth | 08 | Plavecký Klub Zlín | 32.49 | 351 | |||
2. | Westfal Wiktoria | 08 | G-8 Bielany Warszawa | 32.63 | 347 | |||
3. | Wąsowicz Izabela | 08 | Salwator Kraków | 32.99 | 335 | |||
4. | Swaczyna Olivia | 08 | Sikret Gliwice | 33.73 | 314 | |||
5. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 34.32 | 298 | |||
6. | Łukasik Zuzanna | 08 | Jedynka Łazy | 35.35 | 272 | |||
7. | Kaszycka Wiktoria | 08 | Sikret Gliwice | 35.58 | 267 | |||
8. | Chylińska Matylda | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.65 | 266 | |||
9. | Winkler Natalia | 08 | Atut Czestochowa | 36.41 | 249 | |||
10. | Dusza Michalina | 08 | Piątka Chorzów | 36.42 | 249 | |||
11. | Mazia Zuzia | 08 | Atut Czestochowa | 37.42 | 230 | |||
12. | Kupczak Olga | 08 | Pirania Częstochowa | 37.60 | 226 | |||
13. | Glapiak Julia | 08 | Start Opole | 38.04 | 219 | |||
14. | Ciura Anna | 08 | Swim Team Częstochowa | 38.83 | 205 | |||
15. | Gradoń Zuzanna | 08 | Orka Częstochowa | 39.28 | 198 | |||
16. | Kotasińska Julia | 08 | Atut Czestochowa | 39.49 | 195 | |||
17. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 39.94 | 189 | |||
18. | Dąbrowska Maja | 08 | Jedynka Łazy | 40.11 | 186 | |||
19. | Kumko Hanna | 08 | HS Team Kłodzko | 41.11 | 173 | |||
20. | Rozpondek Antonina | 08 | Delfinek Częstochowa | 41.26 | 171 | |||
21. | Przybyła Maria | 08 | Jedynka Łazy | 42.13 | 161 | |||
22. | Rogoz Antonia | 08 | HS Team Kłodzko | 42.69 | 154 | |||
23. | Zasada Ewa | 08 | Delfin Kłobuck | 49.65 | 98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/3/2019 - 14:46 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Fala Niepołomice | 28.46 | 523 | |||
2. | Markocka Hanna | 07 | Dragon Będzin | 29.75 | 457 | |||
3. | Dolata Julia | 07 | Start Opole | 31.43 | 388 | |||
4. | Lis Weronika | 07 | Delfin Kłobuck | 31.59 | 382 | |||
5. | Pękala Marta | 07 | Sukces Chorzów | 31.91 | 371 | |||
6. | Koplíková Barbora | 07 | Plavecký Klub Zlín | 32.27 | 358 | |||
7. | Iwanicka Dominika | 07 | MKP Zabrze | 32.45 | 352 | |||
8. | Vrlová Kateřina | 07 | Plavecký Klub Zlín | 33.93 | 308 | |||
9. | Poręba Małgorzata | 07 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 34.55 | 292 | |||
10. | Piotrowska Emilia | 07 | MKP Zabrze | 35.25 | 275 | |||
11. | Ciekot Zuzanna | 07 | Atut Czestochowa | 35.26 | 275 | |||
12. | Trzeciak Oliwia | 07 | Gwiazda Olesno | 36.52 | 247 | |||
13. | Buła Natalia | 07 | Gwiazda Olesno | 37.58 | 227 | |||
14. | Wujkowska Malwina | 07 | Start Opole | 38.59 | 209 | |||
15. | Porada Martyna | 07 | Atut Czestochowa | 38.74 | 207 | |||
16. | Proksza Natalia | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 38.84 | 205 | |||
17. | Sprutta Kinga | 07 | Sukces Chorzów | 39.71 | 192 | |||
18. | Kujawska Julia | 07 | Delfinek Częstochowa | 42.72 | 154 | |||
19. | Smyła Zuzanna | 07 | Delfin Kłobuck | 43.38 | 147 | |||
20. | Josek Kinga | 07 | Orka Herby | 48.29 | 107 | |||
21. | Malcher Anna | 07 | Orka Herby | 52.49 | 83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/3/2019 - 14:46 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 29.55 | 467 | |||
2. | Długosz Zuzanna | 06 | Sikret Gliwice | 29.65 | 462 | |||
3. | Sontag Zofia | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 30.47 | 426 | |||
4. | Łanda Zofia | 06 | Nika Sport Team Kraków | 32.13 | 363 | |||
5. | Němcová Julie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 32.84 | 340 | |||
6. | Okońska Nadia | 06 | Dragon Będzin | 33.06 | 333 | |||
7. | Kreduszyńska Alicja | 06 | Atut Czestochowa | 35.11 | 278 | |||
8. | Langier Milena | 06 | Delfinek Częstochowa | 36.29 | 252 | |||
9. | Olszowska Ewa | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 37.02 | 237 | |||
10. | Bojczuk Łucja | 06 | Delfinek Częstochowa | 37.69 | 225 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/3/2019 - 15:20 | Chłopców, 50m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Igor | 10 | Salwator Kraków | 35.68 | 183 | |||
2. | Mazik Franciszek | 10 | Delfin Kłobuck | 37.32 | 159 | |||
3. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 37.54 | 157 | |||
4. | Kycia Wojtek | 10 | MKP Zabrze | 41.39 | 117 | |||
5. | Ponichtera Maksymilian | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 41.91 | 112 | |||
6. | Pichit Patryk | 10 | Dragon Będzin | 43.78 | 99 | |||
7. | Kmieć Maciej | 10 | Delfin Kłobuck | 43.87 | 98 | |||
8. | Pastuszka Jakub | 10 | Gwiazda Olesno | 44.73 | 92 | |||
9. | Wacowski Maksymilian | 10 | Delfin Kłobuck | 45.65 | 87 | |||
10. | Szubert Oskar | 10 | Sukces Chorzów | 45.68 | 87 | |||
11. | Pietroniec Konrad | 10 | Sukces Chorzów | 47.46 | 77 | |||
12. | Gibaszek Igor | 10 | Orka Częstochowa | 48.67 | 72 | |||
13. | Kisiel Kamil | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 48.83 | 71 | |||
14. | Paprotny Filip | 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 50.43 | 64 | |||
15. | Pawlik Daniel | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 50.93 | 62 | |||
16. | Całus Igor | 10 | Delfinek Częstochowa | 51.00 | 62 | |||
17. | Milanowski Szymon | 10 | Aquatica Pawłowice | 53.79 | 53 | |||
18. | Szłapak Filip | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 53.85 | 53 | |||
19. | Bonk Maciej | 10 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 54.55 | 51 | |||
20. | Drobotko Mark | 10 | Pirania Częstochowa | 54.69 | 50 | |||
21. | Bratowski Błażej | 10 | Orka Herby | 55.52 | 48 | |||
22. | Stelmach Jędrzej | 10 | Gwiazda Olesno | 1:00.08 | 38 | |||
23. | Rektorek Maurycy | 10 | Delfinek Częstochowa | 1:02.75 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/3/2019 - 15:20 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Boruc Przemysław | 09 | G-8 Bielany Warszawa | 34.13 | 209 | ||||
2. | Melerowicz Antoni | 09 | G-8 Bielany Warszawa | 34.78 | 197 | ||||
3. | Zyzanski Alan | 09 | HS Team Kłodzko | 35.13 | 191 | ||||
4. | Szwast Mateusz | 09 | Huragan Koło | 35.37 | 187 | ||||
5. | Pakosz Maksymilian | 09 | Atut Czestochowa | 35.82 | 180 | ||||
6. | Olczak Szymon | 09 | Swim Team Częstochowa | 36.29 | 174 | ||||
7. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 36.67 | 168 | ||||
8. | Majsnerowski Filip | 09 | Sikret Gliwice | 37.90 | 152 | ||||
9. | Baranowski Maksymilian | 09 | HS Team Kłodzko | 38.06 | 150 | ||||
10. | Ledabyl Tomáš | 09 | Plavecký Klub Zlín | 38.99 | 140 | ||||
11. | Ćwirko Dominik | 09 | Winner Zdzieszowice | 39.00 | 140 | ||||
12. | Marciniak Amadeusz | 09 | Pirania Częstochowa | 42.00 | 112 | ||||
13. | Mroncz Filip | 09 | Jedynka Łazy | 42.16 | 110 | ||||
14. | Polaczek Tymoteusz | 09 | Atut Czestochowa | 42.66 | 107 | ||||
15. | Szolc Oliwier | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 42.77 | 106 | ||||
16. | Tame Mateusz | 09 | Pirania Częstochowa | 43.22 | 103 | ||||
17. | Florczyk Szymon | 09 | Delfin Kłobuck | 43.25 | 102 | ||||
18. | Kopeć Szymon | 09 | Jedynka Łazy | 44.02 | 97 | ||||
19. | Szczepański Jakub | 09 | Gwiazda Olesno | 44.87 | 92 | ||||
20. | Hobza Richard | 09 | Plavecký Klub Zlín | 44.97 | 91 | ||||
21. | Hiltawski Piotr | 09 | Sukces Chorzów | 46.84 | 80 | ||||
22. | Mroncz Wiktor | 09 | Jedynka Łazy | 47.02 | 79 | ||||
23. | Szewczyk Jakub | 09 | Delfinek Częstochowa | 47.64 | 76 | ||||
24. | Bednarczyk Bartłomiej | 09 | Swim Team Częstochowa | 50.58 | 64 | ||||
25. | Kierlik Piotr | 09 | Delfin Kłobuck | 50.96 | 62 | ||||
26. | Świniarski Wojciech | 09 | Sukces Chorzów | 53.75 | 53 | ||||
27. | Machura Marcel | 09 | Park Wodny Tarn. Góry | 54.37 | 51 | ||||
28. | Linek Fabian | 09 | Sukces Chorzów | 1:04.57 | 30 | ||||
DYSKW. | Błaszczyk Olaf | 09 | Jedynka Łazy | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 15:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/3/2019 - 15:20 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pinczak Mateusz | 08 | Dragon Będzin | 30.73 | 286 | ||||
2. | Wróblewski Borys | 08 | G-8 Bielany Warszawa | 32.03 | 253 | ||||
3. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 32.48 | 242 | ||||
4. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 33.74 | 216 | ||||
5. | Jedrzejewski Oliwier | 08 | MKP Zabrze | 34.77 | 197 | ||||
6. | Grochowski Kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 35.14 | 191 | ||||
7. | Wieczorek Kacper | 08 | Pirania Częstochowa | 35.82 | 180 | ||||
8. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 36.98 | 164 | ||||
9. | Milanowski Michał | 08 | Aquatica Pawłowice | 37.44 | 158 | ||||
10. | Rybak Jakub | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 37.77 | 154 | ||||
11. | Kreduszyński Patryk | 08 | Atut Czestochowa | 37.89 | 152 | ||||
12. | Radzioch Konrad | 08 | Delfin Kłobuck | 37.90 | 152 | ||||
13. | Rybak Grzegorz | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 38.22 | 148 | ||||
14. | Kowalczyk Bartek | 08 | Omega Olkusz | 38.24 | 148 | ||||
15. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 38.28 | 148 | ||||
16. | Zabłocki Miłosz | 08 | Gwiazda Olesno | 38.53 | 145 | ||||
17. | Gierlach Szymon | 08 | Sukces Chorzów | 39.03 | 139 | ||||
18. | Jaskuła Bartosz | 08 | Start Opole | 39.85 | 131 | ||||
19. | Kubat Dawid | 08 | Delfin Kłobuck | 42.27 | 110 | ||||
20. | Aleksandrowski Dominik | 08 | Sukces Chorzów | 42.47 | 108 | ||||
21. | Ormański Jakub | 08 | Sukces Chorzów | 43.63 | 100 | ||||
22. | Żmuda Jakub | 08 | Jedynka Łazy | 44.35 | 95 | ||||
23. | Domagała Krystian | 08 | Delfin Kłobuck | 44.41 | 94 | ||||
24. | Mateja Jakub | 08 | Sukces Chorzów | 44.69 | 93 | ||||
25. | Paciepnik Wiktor | 08 | Delfin Kłobuck | 45.18 | 90 | ||||
26. | Włóczyk Dominik | 08 | Gwiazda Olesno | 45.43 | 88 | ||||
27. | Edelam Kacper | 08 | Delfin Kłobuck | 53.75 | 53 | ||||
DYSKW. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 15:57) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/3/2019 - 15:20 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kubieniec Oskar | 07 | Sikret Gliwice | 29.73 | 316 | |||
2. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 30.83 | 283 | |||
3. | Kieroński Marcel | 07 | Nika Sport Team Kraków | 31.38 | 269 | |||
4. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 31.48 | 266 | |||
5. | Petrla Adam | 07 | Plavecký Klub Zlín | 31.49 | 266 | |||
6. | Wójtowicz Stanisław | 07 | Atut Czestochowa | 31.52 | 265 | |||
Kycia Kacper | 07 | MKP Zabrze | 31.52 | 265 | ||||
8. | Drej Cezary | 07 | Atut Czestochowa | 31.94 | 255 | |||
9. | Ślepecki Szymon | 07 | MKP Zabrze | 31.96 | 254 | |||
10. | Dusza Maciej | 07 | Piątka Chorzów | 32.05 | 252 | |||
11. | Neradil Tomáš | 07 | Plavecký Klub Zlín | 33.73 | 216 | |||
12. | Pasich Marcel | 07 | Jedynka Łazy | 33.98 | 211 | |||
13. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 34.17 | 208 | |||
14. | Krzowski Bartłomiej | 07 | Aquatica Pawłowice | 34.19 | 208 | |||
15. | Massalski Mateusz | 07 | Dragon Będzin | 34.28 | 206 | |||
16. | Pałasz Kacper | 07 | Orka Częstochowa | 34.52 | 202 | |||
17. | Mulewicz Bartosz | 07 | Delfinek Częstochowa | 34.97 | 194 | |||
18. | Woźniak Hubert | 07 | Pirania Częstochowa | 35.11 | 192 | |||
19. | Mańczyński Filip | 07 | Start Opole | 36.30 | 173 | |||
20. | Więckowski Kacper | 07 | Atut Czestochowa | 36.74 | 167 | |||
21. | Gołda Bartek | 07 | Jedynka Łazy | 37.81 | 153 | |||
22. | Ciurzyński Igor | 07 | Pirania Częstochowa | 38.06 | 150 | |||
23. | Pinkawa Maciej | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 39.04 | 139 | |||
24. | Bujar Tomasz | 07 | Sukces Chorzów | 39.93 | 130 | |||
25. | Gibaszek Bartosz | 07 | Orka Częstochowa | 40.27 | 127 | |||
26. | Resler Jakub | 07 | Atut Czestochowa | 40.73 | 123 | |||
27. | Klajmon Wojciech | 07 | NKP Bielsko Biała | 41.10 | 119 | |||
28. | Włodarczyk Miłosz | 07 | Delfinek Częstochowa | 42.69 | 106 | |||
29. | Werk Adam | 07 | Delfin Kłobuck | 46.70 | 81 | |||
30. | Polaczek Franciszek | 07 | Atut Czestochowa | 47.35 | 78 | |||
31. | Kopiec Kamil | 07 | Delfin Kłobuck | 50.30 | 65 | |||
32. | Pęczak Jakub | 07 | Delfin Kłobuck | 50.67 | 63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/3/2019 - 15:20 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 27.86 | 384 | |||
2. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 28.04 | 377 | |||
3. | Sakamoto Louis | 06 | Sikret Gliwice | 29.33 | 329 | |||
4. | Łata Łukasz | 06 | Sikret Gliwice | 29.54 | 322 | |||
5. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 29.85 | 312 | |||
6. | Sobieraj Michał | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 30.95 | 280 | |||
7. | Włoszek Maciej | 06 | Delfin Kłobuck | 31.65 | 262 | |||
8. | Paciepnik Kacper | 06 | Delfin Kłobuck | 32.42 | 244 | |||
9. | Minta Michał | 06 | Dragon Będzin | 32.81 | 235 | |||
10. | Czernek Jakub | 06 | Gwiazda Olesno | 32.84 | 234 | |||
11. | Szewczun Mikołaj | 06 | HS Team Kłodzko | 33.10 | 229 | |||
12. | Petrů Eduard | 06 | Plavecký Klub Zlín | 33.89 | 213 | |||
13. | Brożek Igor | 06 | Atut Czestochowa | 34.17 | 208 | |||
14. | Kajdana Karol | 06 | Atut Czestochowa | 34.52 | 202 | |||
15. | Marchwiński Stanisław | 06 | Sukces Chorzów | 34.93 | 195 | |||
16. | Niedźwiecki Roch | 06 | Start Opole | 34.99 | 194 | |||
17. | Roszak Szymon | 06 | Delfin Kłobuck | 35.45 | 186 | |||
18. | Przydacz Bartłomiej | 06 | Orka Herby | 35.63 | 183 | |||
19. | Urbański Szymon | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 36.77 | 167 | |||
20. | Konig Szymon | 06 | Sukces Chorzów | 37.18 | 161 | |||
21. | Kotlicki Jan | 06 | Delfin Kłobuck | 38.77 | 142 | |||
22. | Brycht Aleksander | 06 | Orka Herby | 39.23 | 137 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30/3/2019 - 15:59 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 1:28.86 | 237 | 42.60 | 46.26 | |||
2. | Szafranek Aleksandra | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:37.59 | 179 | 46.22 | 51.37 | |||
3. | Minaříková Tereza | 09 | Plavecký Klub Zlín | 1:38.61 | 173 | 47.81 | 50.80 | |||
4. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 1:48.00 | 132 | 51.52 | 56.48 | |||
5. | Kloc Tatiana | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:53.17 | 114 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30/3/2019 - 15:59 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kordziak Kinga | 08 | G-8 Bielany Warszawa | 1:18.56 | 343 | 37.80 | 40.76 | |||
2. | Kuryłek Nikola | 08 | Fala Niepołomice | 1:20.68 | 317 | 39.38 | 41.30 | |||
3. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 1:23.88 | 282 | 40.47 | 43.41 | |||
4. | Zagonari Sydney | 08 | Victoria Kozy | 1:25.25 | 268 | |||||
5. | Stachowicz Maja | 08 | Dragon Będzin | 1:26.50 | 257 | |||||
6. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 1:28.11 | 243 | 44.32 | 43.79 | |||
7. | Burešová Linda | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:28.50 | 240 | 42.97 | 45.53 | |||
8. | Doležalová Radka | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:28.51 | 240 | 43.17 | 45.34 | |||
9. | Wawrosz Nadia | 08 | Jedynka Zabrze | 1:28.65 | 239 | 43.21 | 45.44 | |||
10. | Góral Michalina | 08 | Jedynka Łazy | 1:30.97 | 221 | 43.86 | 47.11 | |||
11. | Telęga Anna | 08 | Delfin Kłobuck | 1:48.78 | 129 | 51.17 | 57.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30/3/2019 - 15:59 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dolata Julia | 07 | Start Opole | 1:14.90 | 396 | 36.84 | 38.06 | |||
2. | Nowara Kinga | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:15.19 | 392 | 36.04 | 39.15 | |||
3. | Greń Martyna | 07 | Dragon Będzin | 1:19.74 | 328 | 38.22 | 41.52 | |||
4. | Noga Dominika | 07 | Delfin Kłobuck | 1:20.14 | 323 | 38.29 | 41.85 | |||
5. | Koplíková Barbora | 07 | Plavecký Klub Zlín | 1:21.53 | 307 | 40.19 | 41.34 | |||
6. | Lewicka Hanna | 07 | HS Team Kłodzko | 1:21.86 | 303 | 39.86 | 42.00 | |||
7. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:22.12 | 300 | 40.35 | 41.77 | |||
8. | Krystek Karolina | 07 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:23.80 | 283 | 41.32 | 42.48 | |||
9. | Marcjanek Wiktoria | 07 | Delfinek Częstochowa | 1:24.74 | 273 | 42.12 | 42.62 | |||
10. | Setnicka Victoria | 07 | Start Opole | 1:27.51 | 248 | 42.82 | 44.69 | |||
11. | Grzegorzek Magdalena | 07 | Delfin Kłobuck | 1:29.94 | 229 | 44.31 | 45.63 | |||
12. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.47 | 217 | 45.12 | 46.35 | |||
13. | Oleśków Milena | 07 | Start Opole | 1:36.28 | 186 | 45.86 | 50.42 | |||
14. | Proksza Natalia | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:37.51 | 179 | 47.49 | 50.02 | |||
15. | Kulesza Kinga | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:45.95 | 140 | 48.46 | 57.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30/3/2019 - 15:59 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Vydrová Marie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 1:09.78 | 490 | 34.51 | 35.27 | |||
2. | Drynkowska Lena | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:10.80 | 469 | 34.10 | 36.70 | |||
3. | Bělíčková Amálie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 1:16.88 | 366 | 37.48 | 39.40 | |||
4. | Pucek Wiktoria | 06 | Jedynka Łazy | 1:16.98 | 365 | 38.14 | 38.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/3/2019 - 16:16 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ociepa Norbert | 09 | Jedynka Łazy | 1:22.47 | 208 | 40.33 | 42.14 | |||
2. | Olczak Szymon | 09 | Swim Team Częstochowa | 1:34.35 | 139 | 45.38 | 48.97 | |||
3. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.14 | 116 | 50.56 | 49.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/3/2019 - 16:16 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Słota Wojciech | 08 | Dragon Będzin | 1:21.61 | 215 | 40.59 | 41.02 | |||
2. | Kavečka Swbatian | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:27.64 | 173 | 42.94 | 44.70 | |||
3. | Loch Borys | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:29.17 | 164 | 43.39 | 45.78 | |||
4. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 1:29.20 | 164 | 42.80 | 46.40 | |||
5. | Ćwirko Michał | 08 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:30.25 | 159 | 44.70 | 45.55 | |||
6. | Halberda Mateusz | 08 | Nika Sport Team Kraków | 1:32.63 | 147 | 45.22 | 47.41 | |||
7. | Martyna Bartosz | 08 | Start Opole | 1:33.23 | 144 | 45.64 | 47.59 | |||
8. | Nowak Dominik | 08 | Dragon Będzin | 1:35.01 | 136 | 47.15 | 47.86 | |||
9. | Kubat Dawid | 08 | Delfin Kłobuck | 2:01.61 | 65 | 1:00.33 | 1:01.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/3/2019 - 16:16 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ślesik Oskar | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.13 | 311 | 35.13 | 37.00 | ||||
2. | Szczygieł Stanisław | 07 | Start Opole | 1:23.01 | 204 | 40.69 | 42.32 | ||||
3. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.37 | 194 | 41.18 | 43.19 | ||||
4. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.13 | 183 | 42.60 | 43.53 | ||||
5. | Całus Kacper | 07 | Delfinek Częstochowa | 1:28.67 | 167 | 42.17 | 46.50 | ||||
6. | Seidel Dominik | 07 | Gwiazda Olesno | 1:40.41 | 115 | ||||||
7. | Hąbek Antoni | 07 | Gwiazda Olesno | 1:46.97 | 95 | 52.30 | 54.67 | ||||
DYSKW. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | ||||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 16:29) | |||||||||||
DYSKW. | Grychtoł Maciej | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | ||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 16:29) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/3/2019 - 16:16 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Popiel Mikołaj | 06 | Meduza Pajęczno | 1:02.65 | 475 | 29.81 | 32.84 | |||
2. | Swaczyna David | 06 | Sikret Gliwice | 1:13.06 | 299 | 35.32 | 37.74 | |||
3. | Sas Karol | 06 | Delfin Kłobuck | 1:19.20 | 235 | 37.44 | 41.76 | |||
4. | Witkiewicz Piotr | 06 | HS Team Kłodzko | 1:19.29 | 234 | 38.21 | 41.08 | |||
5. | Minta Michał | 06 | Dragon Będzin | 1:25.49 | 187 | 41.12 | 44.37 | |||
6. | Andryszczak Piotr | 06 | Delfinek Częstochowa | 1:29.43 | 163 | 42.84 | 46.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/3/2019 - 16:28 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 39.62 | 233 | |||
2. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 42.74 | 185 | |||
3. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 45.80 | 150 | |||
4. | Karkocha Gabriela | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 46.08 | 148 | |||
5. | Dąbrowska Iga | 09 | HS Team Kłodzko | 46.42 | 144 | |||
6. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 48.03 | 130 | |||
7. | Kałasznik Julia | 09 | Start Opole | 48.28 | 128 | |||
8. | Sas Weronika | 09 | Delfin Kłobuck | 49.92 | 116 | |||
9. | Syguda Maja | 09 | Delfin Kłobuck | 51.86 | 103 | |||
10. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 55.42 | 85 | |||
11. | Kloc Tatiana | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 56.87 | 78 | |||
12. | Kloc Martyna | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 57.39 | 76 | |||
13. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 57.73 | 75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/3/2019 - 16:28 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cygrimus Marta | 08 | Sikret Gliwice | 36.10 | 308 | |||
2. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 36.11 | 307 | |||
3. | Kuryłek Nikola | 08 | Fala Niepołomice | 36.21 | 305 | |||
4. | Zagonari Sydney | 08 | Victoria Kozy | 39.01 | 244 | |||
5. | Łukasik Zuzanna | 08 | Jedynka Łazy | 39.57 | 233 | |||
6. | Niewiadomska Maja | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 39.86 | 228 | |||
7. | Łuczka Natalia | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 40.11 | 224 | |||
8. | Zbróg Dominika | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 41.74 | 199 | |||
9. | Telęga Anna | 08 | Delfin Kłobuck | 52.64 | 99 | |||
10. | Zielonka Julia | 08 | Gwiazda Olesno | 53.11 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/3/2019 - 16:28 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brojanowska Natalia | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 32.84 | 409 | |||
2. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 33.90 | 371 | |||
3. | Ryznar Katarzyna | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 34.06 | 366 | |||
4. | Łopianiak Amelia | 07 | Start Opole | 34.63 | 348 | |||
5. | Greń Martyna | 07 | Dragon Będzin | 36.84 | 289 | |||
6. | Marcjanek Wiktoria | 07 | Delfinek Częstochowa | 37.36 | 277 | |||
7. | Lis Weronika | 07 | Delfin Kłobuck | 38.13 | 261 | |||
8. | Lewandowska Aleksandra | 07 | MKP Zabrze | 38.89 | 246 | |||
9. | Beránková Adéla | 07 | Plavecký Klub Zlín | 39.77 | 230 | |||
10. | Poręba Małgorzata | 07 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 40.33 | 220 | |||
11. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 40.36 | 220 | |||
12. | Włodara Aleksandra | 07 | Pirania Częstochowa | 41.60 | 201 | |||
13. | Czuryło Alicja | 07 | Start Opole | 42.08 | 194 | |||
14. | Buła Natalia | 07 | Gwiazda Olesno | 45.13 | 157 | |||
15. | Rogoz Kornelia | 07 | HS Team Kłodzko | 45.83 | 150 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/3/2019 - 16:28 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 31.90 | 446 | |||
2. | Pucek Wiktoria | 06 | Jedynka Łazy | 33.21 | 395 | |||
3. | Jeleniewska Julia | 06 | Sikret Gliwice | 34.57 | 350 | |||
4. | Sopel Zofia | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 37.94 | 265 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30/3/2019 - 16:42 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Boruc Przemysław | 09 | G-8 Bielany Warszawa | 37.78 | 192 | |||
2. | Ociepa Norbert | 09 | Jedynka Łazy | 38.07 | 187 | |||
3. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 42.82 | 131 | |||
4. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 43.89 | 122 | |||
5. | Szolc Oliwier | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 51.78 | 74 | |||
6. | Piechaczek Paweł | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 55.90 | 59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30/3/2019 - 16:42 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopecký Filip | 08 | Plavecký Klub Zlín | 36.54 | 212 | |||
2. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 38.99 | 174 | |||
3. | Rybak Grzegorz | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 43.49 | 125 | |||
4. | Milanowski Michał | 08 | Aquatica Pawłowice | 45.09 | 113 | |||
5. | Grochowski Kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 45.14 | 112 | |||
6. | Radzioch Konrad | 08 | Delfin Kłobuck | 46.51 | 102 | |||
7. | Zabłocki Miłosz | 08 | Gwiazda Olesno | 47.54 | 96 | |||
8. | Żmuda Jakub | 08 | Jedynka Łazy | 48.33 | 91 | |||
9. | Rybak Jakub | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 52.06 | 73 | |||
10. | Aleksandrowski Dominik | 08 | Sukces Chorzów | 53.10 | 69 | |||
11. | Domagała Krystian | 08 | Delfin Kłobuck | 55.69 | 59 | |||
12. | Paciepnik Wiktor | 08 | Delfin Kłobuck | 58.40 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30/3/2019 - 16:42 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Katana Jakub | 07 | MKP Zabrze | 33.34 | 279 | |||
2. | Dusza Maciej | 07 | Piątka Chorzów | 35.13 | 238 | |||
3. | Wójtowicz Stanisław | 07 | Atut Czestochowa | 35.75 | 226 | |||
4. | Kieroński Marcel | 07 | Nika Sport Team Kraków | 36.70 | 209 | |||
5. | Petrla Adam | 07 | Plavecký Klub Zlín | 37.02 | 204 | |||
6. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 37.58 | 195 | |||
7. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 37.98 | 189 | |||
8. | Całus Kacper | 07 | Delfinek Częstochowa | 40.76 | 152 | |||
9. | Mulewicz Bartosz | 07 | Delfinek Częstochowa | 43.15 | 128 | |||
10. | Gołda Bartek | 07 | Jedynka Łazy | 44.43 | 118 | |||
11. | Parzoch Krzysztof | 07 | Jedynka Łazy | 44.95 | 114 | |||
12. | Ciurzyński Igor | 07 | Pirania Częstochowa | 46.66 | 101 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30/3/2019 - 16:42 | Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Topp Filip | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 28.41 | 451 | |||
2. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 30.27 | 373 | |||
3. | Pacewicz Wiktor | 06 | UKS 190 Łódź | 30.32 | 371 | |||
4. | Łata Łukasz | 06 | Sikret Gliwice | 32.01 | 315 | |||
5. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 33.19 | 283 | |||
6. | Sobieraj Michał | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 34.91 | 243 | |||
7. | Paciepnik Kacper | 06 | Delfin Kłobuck | 35.42 | 233 | |||
8. | Witkiewicz Piotr | 06 | HS Team Kłodzko | 35.51 | 231 | |||
9. | Sas Karol | 06 | Delfin Kłobuck | 35.73 | 227 | |||
10. | Petrů Eduard | 06 | Plavecký Klub Zlín | 39.27 | 171 | |||
11. | Minta Michał | 06 | Dragon Będzin | 40.29 | 158 | |||
12. | Roszak Szymon | 06 | Delfin Kłobuck | 44.05 | 121 | |||
13. | Konig Szymon | 06 | Sukces Chorzów | 44.99 | 113 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30/3/2019 - 16:56 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sztreker-Wójcik Iga | 09 | G-8 Bielany Warszawa | 1:18.35 | 263 | 38.90 | 39.45 | |||
2. | Gauden Kornelia | 09 | Huragan Koło | 1:23.51 | 217 | 41.38 | 42.13 | |||
3. | Kostańczyk Kaja | 09 | Jedynka Łazy | 1:23.90 | 214 | 38.25 | 45.65 | |||
4. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 1:23.95 | 214 | 40.14 | 43.81 | |||
5. | Karkocha Gabriela | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:26.39 | 196 | 40.82 | 45.57 | |||
6. | Ciupa Ewelina | 09 | Sukces Chorzów | 1:26.59 | 195 | 40.97 | 45.62 | |||
7. | Dąbrowska Iga | 09 | HS Team Kłodzko | 1:28.60 | 182 | 41.46 | 47.14 | |||
8. | Rozumek Dominika | 09 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:32.10 | 162 | 42.73 | 49.37 | |||
9. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 1:32.75 | 159 | 44.47 | 48.28 | |||
10. | Filejska Emilia | 09 | Delfinek Częstochowa | 1:38.80 | 131 | 47.82 | 50.98 | |||
11. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 1:40.66 | 124 | 46.05 | 54.61 | |||
12. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:45.36 | 108 | 51.41 | 53.95 | |||
13. | Kloc Martyna | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:45.97 | 106 | 51.43 | 54.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30/3/2019 - 16:56 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ernekerová Elizabeth | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:10.99 | 354 | 34.47 | 36.52 | |||
2. | Cygrimus Marta | 08 | Sikret Gliwice | 1:11.96 | 340 | 34.69 | 37.27 | |||
3. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 1:12.80 | 328 | 35.94 | 36.86 | |||
4. | Kordziak Kinga | 08 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.90 | 327 | 34.47 | 38.43 | |||
5. | Walkiewicz Zuzanna | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:13.48 | 319 | 34.96 | 38.52 | |||
6. | Kuryłek Nikola | 08 | Fala Niepołomice | 1:14.39 | 308 | 35.45 | 38.94 | |||
7. | Wawrosz Nadia | 08 | Jedynka Zabrze | 1:15.57 | 294 | 36.55 | 39.02 | |||
8. | Niewiadomska Maja | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:15.98 | 289 | 36.10 | 39.88 | |||
9. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 1:16.85 | 279 | 35.68 | 41.17 | |||
10. | Krakowczyk Martyna | 08 | Sikret Gliwice | 1:17.43 | 273 | 36.99 | 40.44 | |||
11. | Łuczka Natalia | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:17.94 | 267 | 37.04 | 40.90 | |||
12. | Stachowicz Maja | 08 | Dragon Będzin | 1:18.89 | 258 | 38.44 | 40.45 | |||
13. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 1:21.00 | 238 | 38.53 | 42.47 | |||
14. | Glapiak Julia | 08 | Start Opole | 1:21.75 | 232 | 39.85 | 41.90 | |||
15. | Kupczak Olga | 08 | Pirania Częstochowa | 1:24.66 | 209 | 38.99 | 45.67 | |||
16. | Winkler Natalia | 08 | Atut Czestochowa | 1:26.55 | 195 | 39.48 | 47.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30/3/2019 - 16:56 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Fala Niepołomice | 1:02.68 | 515 | 30.43 | 32.25 | |||
2. | Markocka Hanna | 07 | Dragon Będzin | 1:05.77 | 445 | 31.80 | 33.97 | |||
3. | Machno Anna | 07 | Victoria Zawiercie | 1:06.05 | 440 | 32.30 | 33.75 | |||
4. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:06.14 | 438 | 32.26 | 33.88 | |||
5. | Koplíková Barbora | 07 | Plavecký Klub Zlín | 1:10.25 | 365 | 34.20 | 36.05 | |||
6. | Pękala Marta | 07 | Sukces Chorzów | 1:11.08 | 353 | 34.54 | 36.54 | |||
7. | Lis Weronika | 07 | Delfin Kłobuck | 1:12.57 | 331 | 34.00 | 38.57 | |||
8. | Nowara Kinga | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:13.35 | 321 | 34.82 | 38.53 | |||
9. | Iwanicka Dominika | 07 | MKP Zabrze | 1:13.89 | 314 | 35.71 | 38.18 | |||
10. | Piotrowska Emilia | 07 | MKP Zabrze | 1:18.45 | 262 | 37.64 | 40.81 | |||
11. | Setnicka Victoria | 07 | Start Opole | 1:20.57 | 242 | 38.80 | 41.77 | |||
12. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.64 | 233 | 39.53 | 42.11 | |||
13. | Buła Natalia | 07 | Gwiazda Olesno | 1:23.12 | 220 | 40.70 | 42.42 | |||
14. | Trzeciak Oliwia | 07 | Gwiazda Olesno | 1:23.47 | 218 | 39.94 | 43.53 | |||
15. | Ciekot Zuzanna | 07 | Atut Czestochowa | 1:24.44 | 210 | 38.23 | 46.21 | |||
16. | Sprutta Kinga | 07 | Sukces Chorzów | 1:28.00 | 186 | 40.67 | 47.33 | |||
17. | Oleśków Milena | 07 | Start Opole | 1:31.24 | 167 | 42.99 | 48.25 | |||
18. | Kujawska Julia | 07 | Delfinek Częstochowa | 1:31.37 | 166 | 44.10 | 47.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30/3/2019 - 16:56 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 1:02.77 | 513 | 30.92 | 31.85 | |||
2. | Vydrová Marie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 1:03.04 | 506 | 30.91 | 32.13 | |||
3. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 1:04.38 | 475 | 31.27 | 33.11 | |||
4. | Bělíčková Amálie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 1:06.22 | 436 | 32.19 | 34.03 | |||
5. | Němcová Julie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 1:11.53 | 346 | 34.52 | 37.01 | |||
6. | Łanda Zofia | 06 | Nika Sport Team Kraków | 1:11.58 | 345 | 35.04 | 36.54 | |||
7. | Okońska Nadia | 06 | Dragon Będzin | 1:12.58 | 331 | 34.61 | 37.97 | |||
8. | Sopel Zofia | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:16.56 | 282 | 37.41 | 39.15 | |||
9. | Olszowska Ewa | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:21.67 | 232 | 39.54 | 42.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30/3/2019 - 17:21 | Chłopców, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Zyzanski Alan | 09 | HS Team Kłodzko | 1:18.14 | 190 | 37.00 | 41.14 | |||
2. | Szwast Mateusz | 09 | Huragan Koło | 1:18.20 | 189 | 36.11 | 42.09 | |||
3. | Boruc Przemysław | 09 | G-8 Bielany Warszawa | 1:18.48 | 187 | 37.52 | 40.96 | |||
4. | Melerowicz Antoni | 09 | G-8 Bielany Warszawa | 1:19.07 | 183 | 37.71 | 41.36 | |||
5. | Przybyłek Wiktor | 09 | Winner Zdzieszowice | 1:20.54 | 173 | 38.08 | 42.46 | |||
6. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 1:23.01 | 158 | 38.86 | 44.15 | |||
7. | Baranowski Maksymilian | 09 | HS Team Kłodzko | 1:24.59 | 149 | 41.52 | 43.07 | |||
8. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.88 | 148 | 41.54 | 43.34 | |||
9. | Marciniak Amadeusz | 09 | Pirania Częstochowa | 1:31.13 | 119 | 43.58 | 47.55 | |||
10. | Szolc Oliwier | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:42.74 | 83 | 46.34 | 56.40 | |||
11. | Hobza Richard | 09 | Plavecký Klub Zlín | 1:44.04 | 80 | 50.17 | 53.87 | |||
12. | Szczepański Jakub | 09 | Gwiazda Olesno | 1:44.26 | 80 | 46.66 | 57.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30/3/2019 - 17:21 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wróblewski Borys | 08 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.97 | 276 | 32.79 | 36.18 | ||||
2. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 1:09.38 | 271 | 33.10 | 36.28 | ||||
3. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.41 | 239 | 35.41 | 37.00 | ||||
4. | Słota Wojciech | 08 | Dragon Będzin | 1:14.10 | 223 | 35.41 | 38.69 | ||||
5. | Grochowski Kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 1:19.28 | 182 | 38.14 | 41.14 | ||||
6. | Wieczorek Kacper | 08 | Pirania Częstochowa | 1:21.07 | 170 | 38.48 | 42.59 | ||||
7. | Nowak Dominik | 08 | Dragon Będzin | 1:23.94 | 153 | 40.46 | 43.48 | ||||
8. | Zabłocki Miłosz | 08 | Gwiazda Olesno | 1:24.65 | 149 | 39.90 | 44.75 | ||||
9. | Kreduszyński Patryk | 08 | Atut Czestochowa | 1:26.69 | 139 | 39.59 | 47.10 | ||||
10. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 1:26.82 | 138 | 39.87 | 46.95 | ||||
11. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.30 | 136 | 42.18 | 45.12 | ||||
12. | Gierlach Szymon | 08 | Sukces Chorzów | 1:27.79 | 134 | 41.68 | 46.11 | ||||
13. | Radzioch Konrad | 08 | Delfin Kłobuck | 1:31.04 | 120 | 42.92 | 48.12 | ||||
14. | Jaskuła Bartosz | 08 | Start Opole | 1:33.69 | 110 | 44.24 | 49.45 | ||||
15. | Mateja Jakub | 08 | Sukces Chorzów | 1:35.59 | 103 | 45.31 | 50.28 | ||||
16. | Ormański Jakub | 08 | Sukces Chorzów | 1:43.64 | 81 | 45.92 | 57.72 | ||||
DYSKW. | Pinczak Mateusz | 08 | Dragon Będzin | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 17:38) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30/3/2019 - 17:21 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Czogała Grzegorz | 07 | Sikret Gliwice | 1:04.23 | 342 | 30.77 | 33.46 | |||
2. | Kubieniec Oskar | 07 | Sikret Gliwice | 1:05.51 | 322 | 31.37 | 34.14 | |||
3. | Katana Jakub | 07 | MKP Zabrze | 1:07.71 | 292 | 32.44 | 35.27 | |||
4. | Ślesik Oskar | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.15 | 286 | 32.28 | 35.87 | |||
5. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:08.30 | 284 | 32.68 | 35.62 | |||
6. | Grychtoł Maciej | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:09.18 | 274 | 33.27 | 35.91 | |||
7. | Petrla Adam | 07 | Plavecký Klub Zlín | 1:11.79 | 245 | 34.46 | 37.33 | |||
8. | Kieroński Marcel | 07 | Nika Sport Team Kraków | 1:12.42 | 238 | 35.26 | 37.16 | |||
9. | Neradil Tomáš | 07 | Plavecký Klub Zlín | 1:12.46 | 238 | 34.75 | 37.71 | |||
10. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 1:14.18 | 222 | 36.57 | 37.61 | |||
11. | Krzowski Bartłomiej | 07 | Aquatica Pawłowice | 1:15.72 | 209 | 36.46 | 39.26 | |||
12. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.86 | 207 | 36.14 | 39.72 | |||
13. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.95 | 177 | 39.01 | 40.94 | |||
14. | Mańczyński Filip | 07 | Start Opole | 1:21.96 | 164 | 40.39 | 41.57 | |||
15. | Woźniak Hubert | 07 | Pirania Częstochowa | 1:22.20 | 163 | 37.90 | 44.30 | |||
16. | Pałasz Kacper | 07 | Orka Częstochowa | 1:22.45 | 161 | 40.02 | 42.43 | |||
17. | Więckowski Kacper | 07 | Atut Czestochowa | 1:27.30 | 136 | 42.03 | 45.27 | |||
18. | Parzoch Krzysztof | 07 | Jedynka Łazy | 1:27.87 | 133 | 40.75 | 47.12 | |||
19. | Boryczka Maciej | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:28.49 | 130 | 41.35 | 47.14 | |||
20. | Pinkawa Maciej | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:28.60 | 130 | 41.91 | 46.69 | |||
21. | Hąbek Antoni | 07 | Gwiazda Olesno | 1:32.89 | 113 | 43.77 | 49.12 | |||
22. | Ciurzyński Igor | 07 | Pirania Częstochowa | 1:33.87 | 109 | 42.11 | 51.76 | |||
23. | Seidel Dominik | 07 | Gwiazda Olesno | 1:34.14 | 108 | 45.70 | 48.44 | |||
24. | Bujar Tomasz | 07 | Sukces Chorzów | 1:35.75 | 103 | 44.43 | 51.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30/3/2019 - 17:21 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Popiel Mikołaj | 06 | Meduza Pajęczno | 57.35 | 481 | 27.57 | 29.78 | ||||
2. | Łukasik Oliwier | 06 | Jedynka Łazy | 1:01.92 | 382 | 29.91 | 32.01 | ||||
3. | Łata Łukasz | 06 | Sikret Gliwice | 1:03.62 | 352 | 31.07 | 32.55 | ||||
4. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 1:06.30 | 311 | 31.59 | 34.71 | ||||
5. | Witkiewicz Piotr | 06 | HS Team Kłodzko | 1:08.66 | 280 | 32.67 | 35.99 | ||||
6. | Swaczyna David | 06 | Sikret Gliwice | 1:08.72 | 279 | 32.70 | 36.02 | ||||
7. | Włoszek Maciej | 06 | Delfin Kłobuck | 1:11.10 | 252 | 33.72 | 37.38 | ||||
8. | Roszak Szymon | 06 | Delfin Kłobuck | 1:18.89 | 184 | 37.47 | 41.42 | ||||
9. | Urbański Szymon | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:21.85 | 165 | 38.20 | 43.65 | ||||
10. | Kotlicki Jan | 06 | Delfin Kłobuck | 1:29.02 | 128 | 41.32 | 47.70 | ||||
DYSKW. | Szewczun Mikołaj | 06 | HS Team Kłodzko | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 17:34) |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 30/3/2019 - 17:50 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wąsowicz Izabela | 08 | Salwator Kraków | 1:26.19 | 378 | 40.52 | 45.67 | |||
2. | Janicka Katarzyna | 08 | Start Opole | 1:34.86 | 284 | 45.33 | 49.53 | |||
3. | Góral Michalina | 08 | Jedynka Łazy | 1:35.17 | 281 | 43.81 | 51.36 | |||
4. | Kaszycka Wiktoria | 08 | Sikret Gliwice | 1:35.19 | 281 | 43.77 | 51.42 | |||
5. | Swaczyna Olivia | 08 | Sikret Gliwice | 1:36.33 | 271 | 45.01 | 51.32 | |||
6. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 1:38.18 | 256 | 46.96 | 51.22 | |||
7. | Chylińska Matylda | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:41.71 | 230 | 46.76 | 54.95 | |||
8. | Porebska Zofia | 08 | HS Team Kłodzko | 1:43.19 | 220 | 47.53 | 55.66 | |||
9. | Szczygieł Maja | 08 | Jedynka Łazy | 1:44.05 | 215 | 47.39 | 56.66 | |||
10. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 1:47.43 | 195 | 50.49 | 56.94 | |||
11. | Pucek Patrycja | 08 | Jedynka Łazy | 1:48.38 | 190 | 51.01 | 57.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 30/3/2019 - 17:50 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Poreba Maja | 07 | HS Team Kłodzko | 1:20.29 | 468 | 37.34 | 42.95 | |||
2. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 1:22.61 | 430 | 39.24 | 43.37 | |||
3. | Noga Dominika | 07 | Delfin Kłobuck | 1:27.01 | 368 | 40.53 | 46.48 | |||
4. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.30 | 340 | 41.99 | 47.31 | |||
5. | Lewicka Hanna | 07 | HS Team Kłodzko | 1:30.48 | 327 | 43.55 | 46.93 | |||
6. | Beránková Adéla | 07 | Plavecký Klub Zlín | 1:35.20 | 281 | 45.18 | 50.02 | |||
7. | Wieczorek Diana | 07 | Jedynka Łazy | 1:37.88 | 258 | 46.03 | 51.85 | |||
8. | Trzeciak Oliwia | 07 | Gwiazda Olesno | 1:40.10 | 241 | 46.53 | 53.57 | |||
9. | Włodara Aleksandra | 07 | Pirania Częstochowa | 1:42.57 | 224 | 47.94 | 54.63 | |||
10. | Wujkowska Malwina | 07 | Start Opole | 1:44.66 | 211 | 48.89 | 55.77 | |||
11. | Proksza Natalia | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:47.90 | 193 | 52.89 | 55.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 30/3/2019 - 17:50 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sontag Zofia | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:27.56 | 361 | 40.82 | 46.74 | |||
2. | Nahibowicz Patrycja | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:29.80 | 334 | 42.92 | 46.88 | |||
3. | Widuła Zuzanna | 06 | Delfin Kłobuck | 1:37.74 | 259 | 45.24 | 52.50 | |||
4. | Langier Milena | 06 | Delfinek Częstochowa | 1:38.30 | 255 | 45.13 | 53.17 | |||
5. | Bojczuk Łucja | 06 | Delfinek Częstochowa | 1:46.83 | 198 | 48.38 | 58.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/3/2019 - 18:03 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Owczarek Łukasz | 08 | Orka Częstochowa | 1:35.80 | 195 | 45.27 | 50.53 | |||
2. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 1:37.85 | 183 | 44.26 | 53.59 | |||
3. | Rumian Szymon | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:38.54 | 179 | 46.12 | 52.42 | |||
4. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 1:39.52 | 174 | 46.38 | 53.14 | |||
5. | Halberda Mateusz | 08 | Nika Sport Team Kraków | 1:42.83 | 158 | 49.51 | 53.32 | |||
6. | Kowalczyk Bartek | 08 | Omega Olkusz | 1:46.70 | 141 | 51.67 | 55.03 | |||
7. | Włóczyk Dominik | 08 | Gwiazda Olesno | 1:55.36 | 112 | 54.45 | 1:00.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/3/2019 - 18:03 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:27.12 | 260 | 41.13 | 45.99 | ||||
2. | Kycia Kacper | 07 | MKP Zabrze | 1:30.22 | 234 | 42.43 | 47.79 | ||||
3. | Massalski Mateusz | 07 | Dragon Będzin | 1:39.66 | 173 | 46.53 | 53.13 | ||||
4. | Czapliński Kajetan | 07 | Delfin Kłobuck | 1:46.32 | 143 | 50.54 | 55.78 | ||||
5. | Pinkawa Maciej | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:46.61 | 141 | 50.95 | 55.66 | ||||
6. | Gołda Bartek | 07 | Jedynka Łazy | 1:47.87 | 137 | 50.33 | 57.54 | ||||
7. | Klajmon Wojciech | 07 | NKP Bielsko Biała | 1:49.11 | 132 | 51.52 | 57.59 | ||||
DYSKW. | Szwed Kasper | 07 | Delfinek Częstochowa | ||||||||
K17 - Pływak dotknął ścianę dłońmi nałożonymi na siebie przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 17:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/3/2019 - 18:03 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nieckarz Paweł | 06 | UKS 190 Łódź | 1:22.24 | 309 | 39.09 | 43.15 | |||
2. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:24.87 | 281 | 39.85 | 45.02 | |||
3. | Czernek Jakub | 06 | Gwiazda Olesno | 1:26.20 | 268 | 39.67 | 46.53 | |||
4. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 1:28.42 | 248 | 41.26 | 47.16 | |||
5. | Niedźwiecki Roch | 06 | Start Opole | 1:33.96 | 207 | 44.60 | 49.36 | |||
6. | Marchwiński Stanisław | 06 | Sukces Chorzów | 1:36.65 | 190 | 45.45 | 51.20 | |||
7. | Cichy Szymon | 06 | HS Team Kłodzko | 1:37.03 | 188 | 46.02 | 51.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/3/2019 - 18:17 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 1:27.23 | 271 | 40.81 | 46.42 | ||||
2. | Krzowska Hanna | 09 | Aquatica Pawłowice | 1:31.99 | 231 | 42.09 | 49.90 | ||||
3. | Sas Weronika | 09 | Delfin Kłobuck | 1:36.35 | 201 | 45.09 | 51.26 | ||||
4. | Minaříková Tereza | 09 | Plavecký Klub Zlín | 1:37.06 | 197 | 45.45 | 51.61 | ||||
5. | Kostańczyk Kaja | 09 | Jedynka Łazy | 1:38.48 | 188 | 45.71 | 52.77 | ||||
6. | Kloc Tatiana | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:53.82 | 122 | 53.69 | 1:00.13 | ||||
DYSKW. | Kałasznik Julia | 09 | Start Opole | Z-3 | |||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 18:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/3/2019 - 18:17 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Walkiewicz Zuzanna | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:22.02 | 327 | 37.87 | 44.15 | |||
2. | Westfal Wiktoria | 08 | G-8 Bielany Warszawa | 1:23.42 | 310 | 38.78 | 44.64 | |||
3. | Ernekerová Elizabeth | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:25.00 | 293 | 41.88 | 43.12 | |||
4. | Doležalová Radka | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:25.16 | 292 | 39.59 | 45.57 | |||
5. | Janicka Katarzyna | 08 | Start Opole | 1:27.47 | 269 | 41.70 | 45.77 | |||
6. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 1:29.85 | 248 | 40.72 | 49.13 | |||
7. | Krakowczyk Martyna | 08 | Sikret Gliwice | 1:30.34 | 244 | 43.24 | 47.10 | |||
8. | Dusza Michalina | 08 | Piątka Chorzów | 1:30.95 | 239 | 41.36 | 49.59 | |||
9. | Burešová Linda | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:31.50 | 235 | 42.31 | 49.19 | |||
10. | Zbróg Dominika | 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:31.61 | 234 | 45.20 | 46.41 | |||
11. | Gradoń Zuzanna | 08 | Orka Częstochowa | 1:39.98 | 180 | 47.60 | 52.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/3/2019 - 18:17 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Fala Niepołomice | 1:10.45 | 516 | 31.40 | 39.05 | |||
2. | Brojanowska Natalia | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:13.92 | 446 | 34.56 | 39.36 | |||
3. | Ryznar Katarzyna | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:16.34 | 405 | 35.84 | 40.50 | |||
4. | Markocka Hanna | 07 | Dragon Będzin | 1:16.81 | 398 | 36.21 | 40.60 | |||
5. | Łopianiak Amelia | 07 | Start Opole | 1:19.42 | 360 | 35.76 | 43.66 | |||
6. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 1:21.08 | 338 | 38.65 | 42.43 | |||
7. | Poreba Maja | 07 | HS Team Kłodzko | 1:21.54 | 332 | 38.60 | 42.94 | |||
8. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:22.28 | 323 | 39.76 | 42.52 | |||
9. | Krystek Karolina | 07 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:24.72 | 296 | 38.75 | 45.97 | |||
10. | Koplíková Barbora | 07 | Plavecký Klub Zlín | 1:24.75 | 296 | 38.77 | 45.98 | |||
11. | Iwanicka Dominika | 07 | MKP Zabrze | 1:25.17 | 292 | 39.99 | 45.18 | |||
12. | Lewandowska Aleksandra | 07 | MKP Zabrze | 1:25.34 | 290 | 40.05 | 45.29 | |||
13. | Vrlová Kateřina | 07 | Plavecký Klub Zlín | 1:27.10 | 273 | 41.12 | 45.98 | |||
14. | Beránková Adéla | 07 | Plavecký Klub Zlín | 1:29.13 | 254 | 42.44 | 46.69 | |||
15. | Piotrowska Emilia | 07 | MKP Zabrze | 1:29.71 | 249 | 40.96 | 48.75 | |||
16. | Wieczorek Diana | 07 | Jedynka Łazy | 1:31.11 | 238 | 43.77 | 47.34 | |||
17. | Czuryło Alicja | 07 | Start Opole | 1:32.57 | 227 | 42.94 | 49.63 | |||
18. | Grzegorzek Magdalena | 07 | Delfin Kłobuck | 1:34.62 | 213 | 45.12 | 49.50 | |||
19. | Kulesza Kinga | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:50.61 | 133 | 54.57 | 56.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/3/2019 - 18:17 | Dziewcząt, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:09.56 | 536 | 32.60 | 36.96 | |||
2. | Drynkowska Lena | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:10.01 | 525 | 32.40 | 37.61 | |||
3. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:13.17 | 460 | 33.14 | 40.03 | |||
4. | Długosz Zuzanna | 06 | Sikret Gliwice | 1:13.20 | 460 | 32.41 | 40.79 | |||
5. | Vydrová Marie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 1:15.21 | 424 | 35.15 | 40.06 | |||
6. | Bělíčková Amálie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 1:17.87 | 382 | 35.88 | 41.99 | |||
7. | Jeleniewska Julia | 06 | Sikret Gliwice | 1:19.96 | 352 | 36.48 | 43.48 | |||
8. | Nahibowicz Patrycja | 06 | TKKF Szczygłowice - Knurów | 1:23.32 | 311 | 40.27 | 43.05 | |||
9. | Němcová Julie | 06 | Plavecký Klub Zlín | 1:25.67 | 287 | 42.07 | 43.60 | |||
10. | Widuła Zuzanna | 06 | Delfin Kłobuck | 1:30.36 | 244 | 44.98 | 45.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 30/3/2019 - 18:38 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Przybyłek Wiktor | 09 | Winner Zdzieszowice | 1:29.68 | 176 | 41.11 | 48.57 | ||||
2. | Szwast Mateusz | 09 | Huragan Koło | 1:30.20 | 173 | 41.23 | 48.97 | ||||
3. | Ćwirko Dominik | 09 | Winner Zdzieszowice | 1:38.58 | 132 | 46.47 | 52.11 | ||||
4. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:45.05 | 109 | 47.46 | 57.59 | ||||
5. | Piechaczek Paweł | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:45.31 | 108 | 53.20 | 52.11 | ||||
6. | Hobza Richard | 09 | Plavecký Klub Zlín | 1:53.18 | 87 | 54.26 | 58.92 | ||||
DYSKW. | Ledabyl Tomáš | 09 | Plavecký Klub Zlín | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 18:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 30/3/2019 - 18:38 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pinczak Mateusz | 08 | Dragon Będzin | 1:18.53 | 262 | 36.74 | 41.79 | |||
2. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 1:22.75 | 224 | 36.59 | 46.16 | |||
3. | Kopecký Filip | 08 | Plavecký Klub Zlín | 1:24.11 | 213 | 38.25 | 45.86 | |||
4. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.76 | 194 | 41.34 | 45.42 | |||
5. | Loch Borys | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:29.22 | 179 | 41.19 | 48.03 | |||
6. | Ćwirko Michał | 08 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:30.11 | 173 | 43.05 | 47.06 | |||
7. | Rumian Szymon | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:32.49 | 160 | 43.07 | 49.42 | |||
8. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 1:33.28 | 156 | |||||
9. | Rybak Grzegorz | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:34.14 | 152 | 44.73 | 49.41 | |||
10. | Martyna Bartosz | 08 | Start Opole | 1:37.69 | 136 | 45.21 | 52.48 | |||
11. | Rybak Jakub | 08 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:38.06 | 134 | 47.24 | 50.82 | |||
12. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 1:39.31 | 129 | 46.18 | 53.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 30/3/2019 - 18:38 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Czogała Grzegorz | 07 | Sikret Gliwice | 1:10.73 | 359 | 33.50 | 37.23 | |||
2. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | 1:10.97 | 356 | 32.57 | 38.40 | |||
3. | Ślepecki Szymon | 07 | MKP Zabrze | 1:20.56 | 243 | 36.36 | 44.20 | |||
4. | Dusza Maciej | 07 | Piątka Chorzów | 1:21.83 | 232 | 36.79 | 45.04 | |||
5. | Pasich Hubert | 07 | Jedynka Łazy | 1:21.88 | 231 | 36.20 | 45.68 | |||
6. | Szczygieł Stanisław | 07 | Start Opole | 1:26.88 | 194 | 39.64 | 47.24 | |||
7. | Neradil Tomáš | 07 | Plavecký Klub Zlín | 1:27.54 | 189 | 43.06 | 44.48 | |||
8. | Krzowski Bartłomiej | 07 | Aquatica Pawłowice | 1:34.69 | 149 | 43.91 | 50.78 | |||
9. | Parzoch Krzysztof | 07 | Jedynka Łazy | 1:36.62 | 141 | 47.47 | 49.15 | |||
10. | Boryczka Maciej | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:44.31 | 112 | 47.26 | 57.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 30/3/2019 - 18:38 | Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Popiel Mikołaj | 06 | Meduza Pajęczno | 1:02.97 | 509 | 29.74 | 33.23 | |||
2. | Topp Filip | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.57 | 495 | 29.79 | 33.78 | |||
3. | Brzóska Jan | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.00 | 485 | 28.78 | 35.22 | |||
4. | Łukasik Oliwier | 06 | Jedynka Łazy | 1:09.05 | 386 | 31.64 | 37.41 | |||
5. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 1:09.73 | 375 | 32.22 | 37.51 | |||
6. | Sakamoto Louis | 06 | Sikret Gliwice | 1:10.51 | 363 | 32.46 | 38.05 | |||
7. | Pacewicz Wiktor | 06 | UKS 190 Łódź | 1:11.96 | 341 | 32.36 | 39.60 | |||
8. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 1:14.74 | 304 | 33.94 | 40.80 | |||
9. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 1:19.19 | 256 | 36.23 | 42.96 | |||
10. | Sas Karol | 06 | Delfin Kłobuck | 1:21.60 | 234 | 36.39 | 45.21 | |||
11. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:23.41 | 219 | 39.69 | 43.72 | |||
12. | Petrů Eduard | 06 | Plavecký Klub Zlín | 1:25.47 | 203 | 40.78 | 44.69 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |