Puchar Burmistrza Nowego Targu 2019 Nowy Targ, 31/3/2019 |
1 - Puchar Burmistrza Nowego Targu I | 31/3/2019 - 9:40 |
Konkurencja 1 31/3/2019 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 16.13 | ||||
2. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 18.46 | ||||
3. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 18.89 | ||||
4. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 18.90 | ||||
5. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 18.95 | ||||
6. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 19.01 | ||||
7. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 19.57 | ||||
8. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 20.02 | ||||
9. | Wiertelak Lena | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.05 | ||||
10. | Ruchała Wiktoria | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.24 | ||||
11. | Węgrzyniak Klara | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.92 | ||||
12. | Kubicz Malwina | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.01 | ||||
13. | Dębicka Zuzanna | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.17 | ||||
14. | Iskrzycka Karolina | 10 | Delfin Nowy Targ | 27.21 | ||||
15. | Nawrocka Nadia | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.13 | ||||
16. | Kulec Martyna | 10 | SP Delfin Nowy Targ | 29.39 | ||||
17. | Pachowicz Marcelina | 10 | Delfin Nowy Targ | 32.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 31/3/2019 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 18.43 | ||||
2. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 19.04 | ||||
3. | Kliś Hanna | 11 | STP Nowy Sącz | 22.90 | ||||
4. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 24.13 | ||||
5. | Barnaś Kinga | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 27.64 | ||||
6. | Świerczek Oliwia | 11 | Delfin Nowy Targ | 28.95 | ||||
7. | Zaręba Magdalena | 11 | Delfin Nowy Targ | 29.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 31/3/2019 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 26.10 | ||||
2. | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 32.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 31/3/2019 - 9:47 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 14.92 | ||||
2. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 16.50 | ||||
3. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 17.28 | ||||
4. | Studentowicz Dawid | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.02 | ||||
5. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 20.70 | ||||
6. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.28 | ||||
7. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.51 | ||||
8. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 21.57 | ||||
9. | Habura Hubert | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.82 | ||||
10. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 22.29 | ||||
11. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 22.31 | ||||
12. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 22.45 | ||||
13. | Boroń Adam | 10 | SP Delfin Nowy Targ | 22.88 | ||||
14. | Parszywka Bartosz | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.27 | ||||
15. | Madeja Filip | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.33 | ||||
16. | Parzygnat Wojciech | 10 | Delfin Nowy Targ | 27.49 | ||||
17. | Stożek Oskar | 10 | Delfin Nowy Targ | 29.88 | ||||
18. | Dobrzyński Wiktor | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.34 | ||||
19. | Stefaniak Maksym | 10 | Nur z Gór Nowy Targ | 31.61 | ||||
NIE UK. | Pieprzak Jakub | 10 | Delfin Nowy Targ |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 31/3/2019 - 9:47 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zemelferd Patryk | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 18.92 | ||||
2. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 20.13 | ||||
3. | Gasek Jan | 11 | H2O Bochnia | 20.99 | ||||
4. | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 22.71 | ||||
5. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 24.05 | ||||
6. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 25.47 | ||||
7. | Markowicz Jakub | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 25.62 | ||||
8. | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 26.61 | ||||
9. | Watycha Maksymilian | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 29.07 | ||||
10. | Krzystoń Karol | 11 | Delfin Nowy Targ | 33.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 31/3/2019 - 9:47 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 24.74 | ||||
2. | Skoczek Jan | 12 | H2O Bochnia | 27.88 | ||||
3. | Świdrak Marcel | 12 | STP Nowy Sącz | 28.09 | ||||
4. | Garbacz Maksym | 12 | SP Delfin Nowy Targ | 32.13 | ||||
5. | Bednar Wiktor | 13 | SP Delfin Nowy Targ | 51.02 | ||||
6. | Leśniakiewicz Andrzej | 12 | SP Delfin Nowy Targ | 54.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 31/3/2019 - 9:58 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 19.06 | ||||
2. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.84 | ||||
Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.84 | |||||
4. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 22.23 | ||||
5. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 22.36 | ||||
6. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 22.55 | ||||
7. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 23.18 | ||||
8. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.24 | ||||
9. | Ruchała Wiktoria | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.85 | ||||
10. | Wiertelak Lena | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.51 | ||||
11. | Węgrzyniak Klara | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.57 | ||||
12. | Dębicka Zuzanna | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.29 | ||||
13. | Nawrocka Nadia | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.93 | ||||
14. | Kubicz Malwina | 10 | Delfin Nowy Targ | 27.75 | ||||
15. | Iskrzycka Karolina | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.07 | ||||
16. | Kulec Martyna | 10 | SP Delfin Nowy Targ | 28.53 | ||||
17. | Pachowicz Marcelina | 10 | Delfin Nowy Targ | 29.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 31/3/2019 - 9:58 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 21.38 | ||||
2. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 22.36 | ||||
3. | Kliś Hanna | 11 | STP Nowy Sącz | 24.35 | ||||
4. | Barnaś Kinga | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 25.01 | ||||
5. | Świerczek Oliwia | 11 | Delfin Nowy Targ | 26.77 | ||||
6. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 26.89 | ||||
7. | Zaręba Magdalena | 11 | Delfin Nowy Targ | 30.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 31/3/2019 - 9:58 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 28.97 | ||||
2. | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 31.77 | ||||
3. | Giełczyńska Natalia | 12 | Miasto Nowy Targ | 35.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 31/3/2019 - 10:05 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 18.91 | ||||
2. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 19.58 | ||||
3. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 22.17 | ||||
4. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 23.06 | ||||
5. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 23.14 | ||||
6. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.31 | ||||
7. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 24.17 | ||||
8. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 24.87 | ||||
9. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.92 | ||||
10. | Habura Hubert | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.60 | ||||
11. | Studentowicz Dawid | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.61 | ||||
12. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 25.68 | ||||
13. | Madeja Filip | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.93 | ||||
14. | Boroń Adam | 10 | SP Delfin Nowy Targ | 26.26 | ||||
15. | Parszywka Bartosz | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.33 | ||||
16. | Stefaniak Maksym | 10 | Nur z Gór Nowy Targ | 29.40 | ||||
17. | Parzygnat Wojciech | 10 | Delfin Nowy Targ | 30.14 | ||||
18. | Dobrzyński Wiktor | 10 | Delfin Nowy Targ | 30.85 | ||||
19. | Stożek Oskar | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 31/3/2019 - 10:05 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zemelferd Patryk | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 22.09 | ||||
2. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 23.19 | ||||
3. | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 23.23 | ||||
4. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 26.75 | ||||
5. | Gasek Jan | 11 | H2O Bochnia | 27.75 | ||||
6. | Markowicz Jakub | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 27.90 | ||||
7. | Watycha Maksymilian | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 28.75 | ||||
8. | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 30.37 | ||||
9. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 30.69 | ||||
10. | Krzystoń Karol | 11 | Delfin Nowy Targ | 33.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 31/3/2019 - 10:05 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skoczek Jan | 12 | H2O Bochnia | 26.28 | ||||
2. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 27.43 | ||||
3. | Garbacz Maksym | 12 | SP Delfin Nowy Targ | 27.44 | ||||
4. | Świdrak Marcel | 12 | STP Nowy Sącz | 28.58 | ||||
5. | Leśniakiewicz Andrzej | 12 | SP Delfin Nowy Targ | 53.72 | ||||
6. | Bednar Wiktor | 13 | SP Delfin Nowy Targ | 58.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 31/3/2019 - 10:15 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 1 Młodsi | STP Nowy Sącz | 1:14.46 |
Kuźma Katarzyna Bodziony Filip | 10 10 | 37.92 | Leśnik Milena Maciak Adam | 11 10 | 36.54 |
2. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 1:15.24 |
Tokarski Szymon Studentowicz Dawid | 10 10 | 37.32 | Gąsior Iga Węgrzyn Aleksandra | 10 10 | 37.92 |
3. | Delfin Nowy Targ 2 | Delfin Nowy Targ | 1:20.81 |
Habura Hubert Pieprzak Jakub | 10 10 | 39.57 | Puźniak Maja Trochimiuk Tamara | 10 10 | 41.24 |
4. | STP 2 Młodsi | STP Nowy Sącz | 1:23.04 |
Brońska Anna Kronenberger Franciszek | 11 10 | 42.36 | Kamińska Zofia Piętka Adam | 10 10 | 40.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 31/3/2019 - 10:48 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 31.78 | 8,5 | |||
2. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 32.30 | 7,3 | |||
3. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 32.81 | 6,1 | |||
4. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 34.01 | 3,2 | |||
5. | Gołaszewska Lena | 07 | STP Nowy Sącz | 36.51 | ||||
6. | Batkiewicz Julia | 07 | Delfin Nowy Targ | 38.99 | ||||
7. | Strycharz Julia | 07 | Delfin Nowy Targ | 39.31 | ||||
8. | Owca Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 39.79 | ||||
9. | Pilch Nadia | 07 | Delfin Nowy Targ | 39.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 31/3/2019 - 10:48 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 35.99 | 1,6 | |||
2. | Grzesiak Oliwia | 08 | H2O Bochnia | 38.09 | ||||
3. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 40.18 | ||||
4. | Pycińska Kornelia | 08 | Delfin Nowy Targ | 46.43 | ||||
5. | Maciuszek Katarzyna | 08 | H2O Bochnia | 48.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 31/3/2019 - 10:48 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 37.65 | 2,8 | |||
2. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 40.80 | ||||
3. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 42.49 | ||||
4. | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | 43.22 | ||||
5. | Para Gabriela | 09 | Delfin Nowy Targ | 57.05 | ||||
6. | Walkosz Emilia | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:02.57 | ||||
7. | Bryniarska Amelia | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:05.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 31/3/2019 - 10:57 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 31.45 | 6,7 | |||
2. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 33.74 | ||||
3. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 34.31 | ||||
4. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 34.81 | ||||
5. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 36.90 | ||||
6. | Gal Konrad | 07 | Delfin Nowy Targ | 37.07 | ||||
7. | Rogowiec Andrzej | 07 | Delfin Nowy Targ | 38.03 | ||||
8. | Tomecki Sebastian | 07 | STP Nowy Sącz | 42.98 | ||||
9. | Żaczek Piotr | 07 | Delfin Nowy Targ | 45.84 | ||||
10. | Hajduk Jacek | 07 | STP Nowy Sącz | 47.52 | ||||
11. | Smoleń Kamil | 07 | Delfin Nowy Targ | 51.22 | ||||
12. | Błąkała Jakub | 07 | H2O Bochnia | 55.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 31/3/2019 - 10:57 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 34.25 | 5,1 | |||
2. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myslenice | 34.56 | 4,4 | |||
3. | Kamiński Franciszek | 08 | Delfin Nowy Targ | 39.70 | ||||
4. | Hanula Mateusz | 08 | STP Nowy Sącz | 40.46 | ||||
5. | Zagata Jakub | 08 | Delfin Nowy Targ | 40.86 | ||||
6. | Kwiatkowski Mikołaj | 08 | Delfin Nowy Targ | 48.01 | ||||
7. | Janik Nikodem | 08 | STP Nowy Sącz | 49.65 | ||||
8. | Rusnak Aleksander | 08 | SP Delfin Nowy Targ | 1:25.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 31/3/2019 - 10:57 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 38.22 | ||||
2. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 41.78 | ||||
3. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 42.36 | ||||
4. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 44.30 | ||||
5. | Madyda Mateusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 44.36 | ||||
6. | Zaremba Jan | 09 | Delfin Nowy Targ | 44.48 | ||||
7. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 44.85 | ||||
8. | Krauszowski Antoni | 09 | Delfin Nowy Targ | 44.99 | ||||
9. | Sójka Patryk | 09 | Delfin Nowy Targ | 46.45 | ||||
10. | Głuc Oskar | 09 | Delfin Nowy Targ | 48.17 | ||||
11. | Głuc Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 50.04 | ||||
12. | Cholewa Jakub | 09 | Delfin Nowy Targ | 50.05 | ||||
13. | Multan Piotr | 09 | H2O Bochnia | 51.50 | ||||
14. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 51.94 | ||||
15. | Kosmal Igor | 09 | Delfin Nowy Targ | 52.86 | ||||
16. | Kołodziej Igor | 09 | Delfin Nowy Targ | 54.37 | ||||
17. | Szczepaniec Wiktor | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:02.74 | ||||
18. | Iskrzycki Paweł | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:03.78 | ||||
19. | Rakoczy Nikodem | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:13.05 | ||||
20. | Tarłowski Szymon | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:17.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 31/3/2019 - 11:09 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 33.78 | 8,1 | |||
2. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 36.54 | 3,4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 31/3/2019 - 11:09 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 34.27 | 10,2 | |||
2. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 36.59 | 5,1 | |||
3. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 38.17 | 1,7 | |||
4. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 44.97 | ||||
5. | Onieszczuk Brygida | 06 | Delfin Nowy Targ | 45.15 | ||||
6. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 45.96 | ||||
7. | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 48.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 31/3/2019 - 11:09 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 35.48 | 10,1 | |||
2. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 36.20 | 8,6 | |||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 37.96 | 4,9 | |||
4. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 39.66 | 1,4 | |||
5. | Gołaszewska Lena | 07 | STP Nowy Sącz | 44.58 | ||||
6. | Owca Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 47.03 | ||||
7. | Batkiewicz Julia | 07 | Delfin Nowy Targ | 47.21 | ||||
8. | Strycharz Julia | 07 | Delfin Nowy Targ | 48.06 | ||||
9. | Pilch Nadia | 07 | Delfin Nowy Targ | 51.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 31/3/2019 - 11:09 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 40.22 | 3,5 | |||
2. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 43.06 | ||||
3. | Grzesiak Oliwia | 08 | H2O Bochnia | 46.49 | ||||
4. | Maciuszek Katarzyna | 08 | H2O Bochnia | 59.38 | ||||
5. | Pycińska Kornelia | 08 | Delfin Nowy Targ | 59.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 31/3/2019 - 11:09 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 42.70 | 4,9 | |||
2. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 47.34 | ||||
3. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 55.44 | ||||
4. | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | 55.45 | ||||
5. | Żelazko Nadia | 09 | Delfin Nowy Targ | 56.69 | ||||
6. | Walkosz Emilia | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:03.97 | ||||
7. | Para Gabriela | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:06.07 | ||||
8. | Bryniarska Amelia | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:09.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 31/3/2019 - 11:22 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 35.31 | ||||
2. | Limanowski Piotr | 03 | Delfin Nowy Targ | 35.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 31/3/2019 - 11:22 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 33.80 | 4,5 | |||
2. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 34.37 | 3,1 | |||
3. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 37.53 | ||||
4. | Bizub Oskar | 04 | Delfin Nowy Targ | 38.04 | ||||
5. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 40.97 | ||||
6. | Bulanda Dawid | 04 | H2O Bochnia | 53.15 | ||||
7. | Adamczyk Maciej | 05 | H2O Bochnia | 1:03.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 31/3/2019 - 11:22 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 35.66 | 2,6 | |||
2. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 38.84 | ||||
3. | Piekarczyk Karol | 06 | Delfin Nowy Targ | 43.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 31/3/2019 - 11:22 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 38.04 | 2,0 | |||
2. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 39.21 | ||||
3. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 40.92 | ||||
4. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 41.67 | ||||
5. | Rogowiec Andrzej | 07 | Delfin Nowy Targ | 43.35 | ||||
6. | Gal Konrad | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.17 | ||||
7. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 45.55 | ||||
8. | Smoleń Kamil | 07 | Delfin Nowy Targ | 48.88 | ||||
9. | Tomecki Sebastian | 07 | STP Nowy Sącz | 50.72 | ||||
10. | Hajduk Jacek | 07 | STP Nowy Sącz | 51.17 | ||||
11. | Żaczek Piotr | 07 | Delfin Nowy Targ | 56.23 | ||||
12. | Błąkała Jakub | 07 | H2O Bochnia | 56.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 31/3/2019 - 11:22 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myslenice | 40.24 | 2,6 | |||
2. | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 41.47 | ||||
3. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 41.52 | ||||
4. | Kamiński Franciszek | 08 | Delfin Nowy Targ | 48.74 | ||||
5. | Zagata Jakub | 08 | Delfin Nowy Targ | 49.14 | ||||
6. | Hanula Mateusz | 08 | STP Nowy Sącz | 49.57 | ||||
7. | Kwiatkowski Mikołaj | 08 | Delfin Nowy Targ | 55.74 | ||||
8. | Janik Nikodem | 08 | STP Nowy Sącz | 57.48 | ||||
9. | Rusnak Aleksander | 08 | SP Delfin Nowy Targ | 1:12.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 31/3/2019 - 11:22 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 46.65 | ||||
2. | Głuc Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 47.68 | ||||
3. | Cholewa Jakub | 09 | Delfin Nowy Targ | 50.71 | ||||
4. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 50.72 | ||||
5. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 52.74 | ||||
6. | Głuc Oskar | 09 | Delfin Nowy Targ | 53.98 | ||||
7. | Tkaczyk Dezyderiusz | 09 | H2O Bochnia | 54.68 | ||||
8. | Zaremba Jan | 09 | Delfin Nowy Targ | 54.71 | ||||
9. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 55.20 | ||||
10. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 55.25 | ||||
11. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 55.91 | ||||
12. | Sójka Patryk | 09 | Delfin Nowy Targ | 56.01 | ||||
13. | Kosmal Igor | 09 | Delfin Nowy Targ | 56.20 | ||||
14. | Krauszowski Antoni | 09 | Delfin Nowy Targ | 56.48 | ||||
15. | Iskrzycki Paweł | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:00.83 | ||||
16. | Madyda Mateusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:02.73 | ||||
17. | Kołodziej Igor | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:04.05 | ||||
18. | Multan Piotr | 09 | H2O Bochnia | 1:04.49 | ||||
19. | Rakoczy Nikodem | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:05.14 | ||||
20. | Tarłowski Szymon | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:09.18 | ||||
21. | Szczepaniec Wiktor | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:12.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 31/3/2019 - 11:40 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 35.55 | 11,9 | |||
2. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 41.20 | 1,9 | |||
3. | Wojdyła Olga | 05 | ArtSwim Naprawa | 43.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 31/3/2019 - 11:40 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 39.15 | 7,4 | |||
2. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 39.80 | 6,1 | |||
3. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 41.50 | 2,7 | |||
4. | Wojtyczka Alekksandra | 06 | Delfin Nowy Targ | 44.19 | ||||
5. | Onieszczuk Brygida | 06 | Delfin Nowy Targ | 55.51 |
PK | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 42.18 | 8,6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 31/3/2019 - 11:44 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gal Grzegorz | 03 | Delfin Nowy Targ | 38.87 | ||||
2. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 40.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 31/3/2019 - 11:44 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 32.92 | 13,2 | |||
2. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 36.11 | 4,8 | |||
3. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 36.66 | 5,1 | |||
4. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 46.76 | ||||
5. | Bulanda Dawid | 04 | H2O Bochnia | 1:00.75 | ||||
6. | Adamczyk Maciej | 05 | H2O Bochnia | 1:12.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 31/3/2019 - 11:44 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 38.76 | 4,5 | |||
2. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 39.19 | 3,6 | |||
3. | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 42.81 | ||||
4. | Chowaniec Krystian | 06 | Delfin Nowy Targ | 54.13 |
PK | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 44.15 | 15,8 | |||
PK | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 48.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 31/3/2019 - 11:49 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wojdyła Olga | 05 | ArtSwim Naprawa | 1:27.55 | 40.93 | 46.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 31/3/2019 - 11:49 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:03.74 | 11,9 | 31.33 | 32.41 | |||
2. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:04.33 | 11,2 | 30.54 | 33.79 | |||
3. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:12.44 | 1,9 | 34.43 | 38.01 | |||
4. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:12.56 | 1,8 | 34.54 | 38.02 | |||
5. | Wojtyczka Alekksandra | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:20.49 | 38.35 | 42.14 | ||||
6. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:25.48 | 40.60 | 44.88 | ||||
7. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:26.95 | 40.71 | 46.24 | ||||
8. | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:38.15 | 46.52 | 51.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 31/3/2019 - 11:54 | Mężczyzn, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gal Grzegorz | 03 | Delfin Nowy Targ | 1:03.23 | 2,9 | 29.32 | 33.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 31/3/2019 - 11:54 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 56.53 | 14,3 | 27.07 | 29.46 | |||
2. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:01.65 | 5,7 | 29.30 | 32.35 | |||
3. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:06.98 | 1,3 | 31.54 | 35.44 | |||
4. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 1:07.56 | 31.45 | 36.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 31/3/2019 - 11:54 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:08.31 | 2,6 | 32.86 | 35.45 | |||
2. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:10.49 | 33.45 | 37.04 | ||||
3. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:10.96 | 34.15 | 36.81 | ||||
4. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:15.26 | 35.21 | 40.05 | ||||
5. | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:22.28 | 39.05 | 43.23 | ||||
6. | Piekarczyk Karol | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:23.86 | 39.78 | 44.08 | ||||
7. | Chowaniec Krystian | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:43.65 | 48.26 | 55.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 31/3/2019 - 11:58 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP I | STP Nowy Sącz | 1:55.39 |
Mordarski Filip Sopata Sandra | 05 04 | 25.95 30.70 | Basta Julia Nowak Wojciech | 06 05 | 29.78 28.96 |
2. | STP II | STP Nowy Sącz | 2:01.75 |
Piętka Zuzanna Trojanowska Julia | 07 06 | 32.29 29.74 | Tomaniewski Filip Mółka Bartosz | 04 05 | 28.87 30.85 |
3. | Delfin 1 | Delfin Nowy Targ | 2:08.52 |
Węgrzyn Hanna Pastwa Amadeusz | 07 06 | 33.32 31.76 | Liszka Amelia Watycha Aleksander | 06 07 | 31.81 31.63 |
4. | Delfin 2 | Delfin Nowy Targ | 2:13.59 |
Limanowski Piotr Tokarska Justyna | 03 08 | 29.45 | Wielkiewicz Anastazja Gal Grzegorz | 06 03 | 43.33 |
5. | STP 3 Starsi | STP Nowy Sącz | 2:18.90 |
Kurzeja Karolina Mółka Mateusz | 09 07 | 38.57 33.80 | Mucha Julia Miczołek Maksymilian | 07 07 | 32.77 33.76 |
6. | Delfin 4 | Delfin Nowy Targ | 2:21.17 |
Sikora Gabriela Strycharz Julia | 06 07 | 37.68 38.74 | Bizub Oskar Mastalski Kacper | 04 08 | 30.18 34.57 |
7. | Delfin 3 | Delfin Nowy Targ | 2:22.19 |
Zagata Magdalena Szyszka Bartłomiej | 06 06 | 38.80 33.59 | Wielgus Kacper Wojtyczka Alekksandra | 07 06 | 35.23 34.57 |
8. | ArtSwim Naprawa 1 | ArtSwim Naprawa | 2:38.88 |
Wojdyła Olga Wilczak Piotr | 05 05 | 37.61 40.77 | Jałocha Tomasz Gluza Wiktoria | 08 06 | 41.14 39.36 |
9. | STP 4 Starsi | STP Nowy Sącz | 2:39.35 |
Ruchała Weronika Sopata Marcel | 08 09 | 40.73 41.78 | Gołaszewska Lena Świdrak Kacper | 07 09 | 35.70 41.14 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |