Puchar Burmistrza Nowego Targu 2019 Nowy Targ, 31/3/2019 |
1 - Puchar Burmistrza Nowego Targu I | 31/3/2019 - 9:40 |
Konkurencja 1 31/3/2019 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 16.41 | |||
2 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 18.48 | |||
3 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 18.50 | |||
4 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 18.87 | |||
5 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.00 | |||
6 | Trochimiuk Tamara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.25 | |||
7 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 19.68 | |||
8 | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 19.72 | |||
9 | Leśniakiewicz Julia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 20.00 | |||
10 | Puźniak Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 20.00 | |||
11 | Kliś Hanna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 20.65 | |||
12 | Wiertelak Lena | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.50 | |||
13 | Ruchała Wiktoria | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.50 | |||
14 | Kubicz Malwina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.50 | |||
15 | Kurzeja Małgorzata | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 25.74 | |||
16 | Iskrzycka Karolina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 | |||
17 | Barnaś Kinga | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 26.84 | |||
18 | Dębicka Zuzanna | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
19 | Tolala Lena | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 29.34 | |||
20 | Nawrocka Nadia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.00 | |||
21 | Pachowicz Marcelina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
22 | Cwalina Sabina | 12 | Nur z Gór Nowy Targ | 35.00 | |||
23 | Świerczek Oliwia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.50 | |||
24 | Wida Ada | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.40 | |||
25 | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 41.22 | |||
26 | Węgrzyniak Klara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
27 | Zaręba Magdalena | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
28 | Kulec Martyna | 10 | SP Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 31/3/2019 - 9:47 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 16.00 | |||
2 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 16.50 | |||
3 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 17.84 | |||
4 | Skoczek Jan | 12 | SP H2O Bochnia | 18.00 | |||
5 | Pieprzak Jakub | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.50 | |||
6 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 19.64 | |||
7 | Studentowicz Dawid | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.75 | |||
8 | Zemelferd Patryk | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 19.89 | |||
9 | Gasek Jan | 11 | SP H2O Bochnia | 20.00 | |||
10 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 20.57 | |||
11 | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 20.90 | |||
12 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 20.90 | |||
13 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 21.00 | |||
14 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.00 | |||
15 | Habura Hubert | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.50 | |||
16 | Kliś Szymon | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 21.68 | |||
17 | Multan Bartłomiej | 11 | SP H2O Bochnia | 22.00 | |||
18 | Leśnicki Franciszek | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.00 | |||
19 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 23.73 | |||
20 | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 24.37 | |||
21 | Molek Maciej | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.00 | |||
22 | Molek Mikołaj | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.00 | |||
23 | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 26.00 | |||
24 | Parszywka Bartosz | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 | |||
25 | Świdrak Marcel | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 27.31 | |||
26 | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 29.00 | |||
27 | Stożek Oskar | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
28 | Parzygnat Wojciech | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
29 | Warzecha Alan | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.35 | |||
30 | Dobrzyński Wiktor | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.00 | |||
31 | Kapuściak Patryk | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
32 | Krzystoń Karol | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.30 | |||
33 | Madeja Filip | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Walicki Bartłomiej | 19 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Węglarczyk Patryk | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
36 | Leśniakiewicz Andrzej | 12 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
37 | Boroń Adam | 10 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
38 | Garbacz Maksym | 12 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
39 | Watycha Maksymilian | 11 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
40 | Bednar Wiktor | 13 | SP Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 31/3/2019 - 9:58 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 19.47 | |||
2 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 20.97 | |||
3 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 20.97 | |||
4 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 21.02 | |||
5 | Puźniak Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.50 | |||
6 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.50 | |||
7 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 22.67 | |||
8 | Leśniakiewicz Julia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.00 | |||
9 | Trochimiuk Tamara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.00 | |||
10 | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 23.16 | |||
11 | Kliś Hanna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 23.59 | |||
12 | Barnaś Kinga | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 24.91 | |||
13 | Ruchała Wiktoria | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.00 | |||
14 | Nawrocka Nadia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
15 | Wiertelak Lena | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
16 | Dębicka Zuzanna | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
17 | Iskrzycka Karolina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
18 | Kubicz Malwina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
19 | Kurzeja Małgorzata | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 28.45 | |||
20 | Tolala Lena | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.40 | |||
21 | Świerczek Oliwia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.40 | |||
22 | Cwalina Sabina | 12 | Nur z Gór Nowy Targ | 35.00 | |||
23 | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 38.91 | |||
24 | Wida Ada | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.40 | |||
25 | Pachowicz Marcelina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Węgrzyniak Klara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
27 | Zaręba Magdalena | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
28 | Kulec Martyna | 10 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
29 | Giełczyńska Natalia | 12 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 31/3/2019 - 10:05 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Skoczek Jan | 12 | SP H2O Bochnia | 18.00 | |||
2 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 19.50 | |||
3 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 20.45 | |||
4 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 21.56 | |||
5 | Pieprzak Jakub | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.30 | |||
6 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 23.00 | |||
7 | Zemelferd Patryk | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 23.15 | |||
8 | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 23.39 | |||
9 | Kliś Szymon | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 23.50 | |||
10 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.00 | |||
11 | Studentowicz Dawid | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.00 | |||
12 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 24.16 | |||
13 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 24.22 | |||
14 | Multan Bartłomiej | 11 | SP H2O Bochnia | 25.00 | |||
15 | Gasek Jan | 11 | SP H2O Bochnia | 25.00 | |||
16 | Leśnicki Franciszek | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.00 | |||
17 | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 26.00 | |||
18 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 26.34 | |||
19 | Habura Hubert | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.50 | |||
20 | Molek Maciej | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
21 | Molek Mikołaj | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
22 | Stożek Oskar | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
23 | Parszywka Bartosz | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
24 | Parzygnat Wojciech | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
25 | Świdrak Marcel | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 28.54 | |||
26 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 29.38 | |||
27 | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 29.89 | |||
28 | Dobrzyński Wiktor | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
29 | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 31.00 | |||
30 | Warzecha Alan | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.30 | |||
31 | Kapuściak Patryk | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.00 | |||
32 | Krzystoń Karol | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 46.50 | |||
33 | Madeja Filip | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Walicki Bartłomiej | 19 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Węglarczyk Patryk | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
36 | Leśniakiewicz Andrzej | 12 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
37 | Boroń Adam | 10 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
38 | Garbacz Maksym | 12 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
39 | Watycha Maksymilian | 11 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
40 | Bednar Wiktor | 13 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
41 | Bryniarski Szymon | 13 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 31/3/2019 - 10:15 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:13.00 | ||||
2 | STP 1 Młodsi | MKS STP Nowy Sącz | 1:14.91 | ||||
3 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:17.00 | ||||
4 | STP 2 Młodsi | MKS STP Nowy Sącz | 1:25.68 | ||||
5 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 31/3/2019 - 10:48 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 32.59 | |||
2 | Węgrzyn Hanna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.88 | |||
3 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 33.11 | |||
4 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 34.70 | |||
5 | Grzesiak Oliwia | 08 | SP H2O Bochnia | 35.00 | |||
6 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.89 | |||
7 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 37.11 | |||
8 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.95 | |||
9 | Lis Monika | 08 | SP H2O Bochnia | 40.00 | |||
10 | Darowska Zofia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.84 | |||
11 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 41.15 | |||
12 | Gołaszewska Lena | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 41.73 | |||
13 | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | 43.22 | |||
14 | Baczyńska Danuta | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 45.78 | |||
15 | Owca Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 49.82 | |||
16 | Maciuszek Katarzyna | 08 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
17 | Gasek Zuzanna | 07 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
18 | Lachor Zuzanna | 09 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
19 | Bryniarska Amelia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
20 | Para Gabriela | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
21 | Piszczek Joanna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
22 | Walkosz Emilia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
23 | Pilch Nadia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
24 | Strycharz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
25 | Pycińska Kornelia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Batkiewicz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 31/3/2019 - 10:57 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.55 | |||
2 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.11 | |||
3 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myslenice | 34.29 | |||
4 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 34.69 | |||
5 | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.89 | |||
6 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 36.14 | |||
7 | Wielgus Kacper | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.23 | |||
8 | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.55 | |||
9 | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.15 | |||
10 | Kamiński Franciszek | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.55 | |||
11 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 38.96 | |||
12 | Smoleń Arkadiusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.25 | |||
13 | Hanula Mateusz | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 41.11 | |||
14 | Tomecki Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 41.31 | |||
15 | Zagata Jakub | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.67 | |||
16 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 42.81 | |||
17 | Gut Filip | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 49.00 | |||
18 | Para Kacper | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 49.00 | |||
19 | Hajduk Jacek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 49.01 | |||
20 | Tkaczyk Dezyderiusz | 09 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
21 | Maciuszek Bartosz | 07 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
22 | Błąkała Jakub | 07 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
23 | Gut Hubert | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 50.00 | |||
24 | Janik Nikodem | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 52.62 | |||
25 | Multan Piotr | 09 | SP H2O Bochnia | 59.00 | |||
26 | Iskrzycki Paweł | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
27 | Kosmal Igor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
28 | Kołodziej Igor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
29 | Madyda Mateusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
30 | Magiera Daniel | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
31 | Szczepaniec Wiktor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
32 | Tarłowski Szymon | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
33 | Rusnak Aleksander | 08 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Krauszowski Antoni | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Głuc Kacper | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
36 | Głuc Oskar | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
37 | Kwiatkowski Mikołaj | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
38 | Sójka Patryk | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
39 | Żaczek Piotr | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
40 | Smoleń Kamil | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
41 | Rakoczy Nikodem | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 31/3/2019 - 11:09 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 33.98 | |||
2 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 34.35 | |||
3 | Węgrzyn Aleksandra | 06 | KS Limanowa-Swim | 36.00 | |||
4 | Węgrzyn Hanna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.15 | |||
5 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 37.27 | |||
6 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 37.99 | |||
7 | Grzesiak Oliwia | 08 | SP H2O Bochnia | 38.00 | |||
8 | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.55 | |||
9 | Migacz Anna | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 38.73 | |||
10 | Zagata Magdalena | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.89 | |||
11 | Lis Monika | 08 | SP H2O Bochnia | 40.00 | |||
12 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.10 | |||
13 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 41.24 | |||
14 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 41.44 | |||
15 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 41.61 | |||
16 | Gacek Martyna | 06 | ArtSwim Naprawa | 45.55 | |||
17 | Sikora Gabriela | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.86 | |||
18 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 46.65 | |||
19 | Gołaszewska Lena | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 47.20 | |||
20 | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 47.55 | |||
21 | Owca Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 48.85 | |||
22 | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | 49.43 | |||
23 | Maciuszek Katarzyna | 08 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
24 | Gasek Zuzanna | 07 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
25 | Pilch Nadia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 53.23 | |||
26 | Lachor Zuzanna | 09 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
27 | Baczyńska Danuta | 07 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
28 | Bryniarska Amelia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
29 | Para Gabriela | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
30 | Piszczek Joanna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
31 | Walkosz Emilia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
32 | Darowska Zofia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
33 | Żelazko Nadia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Strycharz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Onieszczuk Brygida | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
36 | Pycińska Kornelia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
37 | Batkiewicz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 31/3/2019 - 11:22 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 34.91 | |||
2 | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 35.21 | |||
3 | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 36.66 | |||
4 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 37.88 | |||
5 | Tworek Wiktor | 05 | KS Płetwal Zakopane | 38.24 | |||
6 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.48 | |||
7 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 39.77 | |||
8 | Madyda Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.85 | |||
9 | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 40.12 | |||
10 | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 41.11 | |||
11 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myslenice | 41.45 | |||
12 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 41.86 | |||
13 | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.15 | |||
14 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.98 | |||
15 | Adamczyk Maciej | 05 | SP H2O Bochnia | 45.00 | |||
16 | Bulanda Dawid | 04 | SP H2O Bochnia | 45.00 | |||
17 | Zagata Jakub | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.92 | |||
18 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 46.54 | |||
19 | Wielgus Kacper | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 47.94 | |||
20 | Hanula Mateusz | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 48.32 | |||
21 | Gut Hubert | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 49.00 | |||
22 | Tomecki Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 49.15 | |||
23 | Tkaczyk Dezyderiusz | 09 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
24 | Maciuszek Bartosz | 07 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
25 | Błąkała Jakub | 07 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
26 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 50.39 | |||
27 | Kamiński Franciszek | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 51.58 | |||
28 | Gut Filip | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 52.00 | |||
29 | Hajduk Jacek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 52.15 | |||
30 | Multan Piotr | 09 | SP H2O Bochnia | 55.00 | |||
31 | Janik Nikodem | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 1:05.04 | |||
32 | Iskrzycki Paweł | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
33 | Kosmal Igor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Kołodziej Igor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Madyda Mateusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
36 | Magiera Daniel | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
37 | Para Kacper | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
38 | Szczepaniec Wiktor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
39 | Tarłowski Szymon | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
40 | Rusnak Aleksander | 08 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
41 | Krauszowski Antoni | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
42 | Smoleń Arkadiusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
43 | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
44 | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Głuc Kacper | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
46 | Głuc Oskar | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
47 | Kwiatkowski Mikołaj | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
48 | Sójka Patryk | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
49 | Bryniarski Piotr | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
50 | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
51 | Żaczek Piotr | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
52 | Smoleń Kamil | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
53 | Bizub Oskar | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
54 | Limanowski Piotr | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
55 | Rakoczy Nikodem | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 31/3/2019 - 11:40 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 34.96 | |||
2 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 38.40 | |||
3 | Węgrzyn Aleksandra | 06 | KS Limanowa-Swim | 39.00 | |||
4 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.76 | |||
5 | Wielkiewicz Anastazja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.55 | |||
6 | Wojdyła Olga | 05 | ArtSwim Naprawa | 43.22 | |||
7 | Migacz Anna | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 43.34 | |||
8 | Gacek Martyna | 06 | ArtSwim Naprawa | 48.33 | |||
9 | Wojtyczka Alekksandra | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
10 | Onieszczuk Brygida | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 31/3/2019 - 11:44 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 33.69 | |||
2 | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.25 | |||
3 | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 36.67 | |||
4 | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.55 | |||
5 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 37.57 | |||
6 | Szyszka Bartłomiej | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.55 | |||
7 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 41.22 | |||
8 | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 42.36 | |||
9 | Bulanda Dawid | 04 | SP H2O Bochnia | 45.00 | |||
10 | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 46.73 | |||
11 | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 47.42 | |||
12 | Adamczyk Maciej | 05 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
13 | Chowaniec Krystian | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 31/3/2019 - 11:49 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 1:04.76 | |||
2 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 1:07.98 | |||
3 | Wielkiewicz Anastazja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:12.23 | |||
4 | Wojdyła Olga | 05 | ArtSwim Naprawa | 1:13.12 | |||
5 | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:14.33 | |||
6 | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:18.33 | |||
7 | Zagata Magdalena | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:26.40 | |||
8 | Sikora Gabriela | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:28.41 | |||
9 | Wojtyczka Alekksandra | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 31/3/2019 - 11:54 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 56.51 | |||
2 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 1:01.20 | |||
3 | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:03.44 | |||
4 | Tworek Wiktor | 05 | KS Płetwal Zakopane | 1:07.45 | |||
5 | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:08.09 | |||
6 | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 1:08.62 | |||
7 | Madyda Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:08.88 | |||
8 | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:10.22 | |||
9 | Szyszka Bartłomiej | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:10.57 | |||
10 | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:15.22 | |||
11 | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
12 | Chowaniec Krystian | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 31/3/2019 - 11:58 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | STP I | MKS STP Nowy Sącz | 2:01.01 | ||||
2 | STP II | MKS STP Nowy Sącz | 2:10.09 | ||||
3 | STP 3 Starsi | MKS STP Nowy Sącz | 2:39.00 | ||||
4 | STP 4 Starsi | MKS STP Nowy Sącz | 3:00.00 | ||||
5 | ArtSwim Naprawa 1 | ArtSwim Naprawa | NT | ||||
6 | Delfin 1 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
7 | Delfin 2 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
8 | Delfin 3 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
9 | Delfin 4 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |