X Jubileuszowe Pływackie Mistrzostwa Skawiny I Skawina, 6/4/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Adamek Karolina | 12 | 04006 | 12m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT | |||||
Adamek Wiktor | 03 | 04006 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
|||||
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | 33.24 41.40 | 3/12/2017 5/5/2018 | Miechow (POL) Olkusz (POL) |
|||
Bejm Magdalena | 11 | 04006 | 25m grzbietowy (5) | NT | |||||
Bejm Szymon | 11 | 04006 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Bęczyńska Anna | 08 | 04006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Bęczyński Tomasz | 10 | 04006 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Błaszkiewicz Gabriela | 06 | 04006 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | NT NT |
|||||
Cedzidło Artur | 10 | 04006 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Cisowska Klaudia | 10 | 04006 | 25m grzbietowy (5) | NT | |||||
Cisowski Daniel | 11 | 04006 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Domański Maciej | 09 | 04006 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Fordymacka Martyna | 04 | 04006 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | NT NT |
|||||
Furgał Dominik | 10 | 04006 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Furman Maja | 10 | 04006 | 25m grzbietowy (5) | NT | |||||
Hencel Agata | 06 | 04006 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | NT NT |
|||||
Janczyk Mateusz | 08 | 04006 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (10) | 20.16 20.38 | 19/5/2018 19/5/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (21) | 37.79 37.98 | 6/10/2018 9/12/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Zakopane (POL) |
|||
Jaśkiewicz Maria | 09 | 04006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Klim Piotr | 10 | 04006 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Kobińska Alicja | 11 | 04006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Konieczna Nadia | 07 | 04006 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 43.21 47.82 |
|||||
Korpulska Sandra | 12 | 04006 | 12m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Kowalczyk Filip | 11 | 04006 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Kruszec Maja | 10 | 04006 | 25m grzbietowy (5) | NT | |||||
Krysa Kamila | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (19) | 45.91 45.43 | 10/3/2018 5/5/2018 | Wadowice (POL) Olkusz (POL) |
|||
Kuc Julia | 10 | 04006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Marchańska Julia | 08 | 04006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Marszałek Maciej | 11 | 04006 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Michta Wiktor | 12 | 04006 | 12m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Miłek Kamil | 03 | 04006 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
|||||
Nowak Alicja | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (21) | 41.91 41.30 | 10/3/2018 9/12/2018 | Wadowice (POL) Zakopane (POL) |
|||
Nowak Karol | 10 | 04006 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Nowak Kinga | 04 | 04006 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (19) | 42.77 45.19 | 19/5/2018 19/5/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Nowak Konrad | 12 | 04006 | 12m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Nowak Michał | 10 | 04006 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Nowak Zofia | 10 | 04006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (19) | 36.77 42.48 | 6/10/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
|||
Pikiel Milena | 09 | 04006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Reroń Antoni | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (20) | 44.45 47.47 | 17/12/2017 10/3/2018 | Zabierzow (POL) Wadowice (POL) |
|||
Sarota Agnieszka | 02 | 04006 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | NT NT |
|||||
Sarota Wiktor | 08 | 04006 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Syguła Klaudiusz | 04 | 04006 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Szczepka Kacper | 10 | 04006 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Warchala Anna | 05 | 04006 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | NT NT |
|||||
Warchala Michalina | 08 | 04006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Wiklik Filip | 10 | 04006 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Więcek Oliwia | 12 | 04006 | 12m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Włosek Antonina | 11 | 04006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
CKiS Miechów 4 CKiS Miechów 3 CKiS Miechów 1 CKiS Miechów 2 | 04006 04006 04006 04006 | 4 x 50m dowolny (14) 4 x 25m dowolny (11) 4 x 50m dowolny (13) 4 x 50m dowolny (13) | Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet | 12 lat i starsi 11 lat i młodsi 12 lat i starsi 12 lat i starsi | NT NT NT NT |
Bednarz Zofia | 08 | 00606 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 17.65 19.87 | |||||
Byrgiel Amelia | 03 | 00606 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | 35.46 41.23 |
|||||
Bętkowska Emilia | 11 | 00606 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 18.78 20.98 |
|||||
Kierzkowski Eryk | 05 | 00606 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | 36.54 40.84 |
|||||
Kutermak Szymon | 10 | 00606 | 25m dowolny (4) 25m motylkowy (10) | 16.54 18.76 |
|||||
Lelek Marianna | 07 | 00606 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | 39.87 47.65 |
|||||
Lesiak Nikodem | 05 | 00606 | 50m dowolny (16) | 31.23 | |||||
Machinko Tomasz | 80 | 00606 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | NT NT |
|||||
Mróz Wiktoria | 06 | 00606 | 50m grzbietowy (17) | 38.76 | |||||
Opyrchał Łucja | 07 | 00606 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | 39.87 NT |
|||||
Ostrogórski Filip | 03 | 00606 | 50m dowolny (16) | 29.87 | |||||
Pankowski Dawid | 06 | 00606 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | 35.65 NT |
|||||
Płonka Martyna | 06 | 00606 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | 34.54 41.23 |
|||||
Urbaniec Wojciech | 66 | 00606 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | NT NT |
Król Maja | 08 | 03206 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 18.30 24.50 | |||||
Król Marek | 10 | 03206 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (10) | 18.50 18.00 |
|||||
Kulma Leon | 09 | 03206 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (10) | 20.00 19.00 |
Badura Emilia | 05 | OPSKA | 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (21) | NT NT | |||||
Balcer Antonina | 14 | OPSKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Baran Julita | 14 | OPSKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Bartosh Kaja | 16 | OPSKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Bartosh Oliwier | 12 | OPSKA | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Blak Milena | 08 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Brózda Julia | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Bularz Natalia | 10 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Bębenek Adrian | 06 | OPSKA | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Ciernia Jagoda | 09 | OPSKA | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | 20.00 22.00 |
|||||
Durek Wiktor | 09 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | 21.00 26.00 |
|||||
Dywan Michał | 10 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 20.00 23.00 |
|||||
Jamro Anna | 10 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m motylkowy (9) | 23.00 NT |
|||||
Jamro Michał | 07 | OPSKA | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Jezioro Szymon | 07 | OPSKA | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Kisielewska Joanna | 07 | OPSKA | 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (21) | 44.00 45.00 |
|||||
Kondaszewska Amelia | 10 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 22.00 28.00 |
|||||
Kondaszewski Aleksander | 13 | OPSKA | 12m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Kopieć Jagoda | 08 | OPSKA | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Kopieć Jan | 06 | OPSKA | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | NT NT |
|||||
Kotula Kaja | 09 | OPSKA | 25m klasyczny (7) | NT | |||||
Krawczyk Leon | 13 | OPSKA | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Krupnik Tatiana | 10 | OPSKA | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Krzyszkowska Amelia | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m motylkowy (9) | 16.00 20.00 |
|||||
Kuc Franciszek | 12 | OPSKA | 12m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Kuc Maja | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Kudra Samuel | 10 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Kułach Joanna | 08 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 22.00 25.00 |
|||||
Kułach Przemysław | 07 | OPSKA | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
|||||
Laskowska Wanda | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 18.00 20.00 |
|||||
Machnik Pola | 13 | OPSKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Madej Julia | 10 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Majdzik Amelia | 13 | OPSKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Makuch Igor | 10 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Maleszka Aleksander | 05 | OPSKA | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
|||||
Manista Gabriela | 11 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Miękus Julian | 09 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Miękus Tymon | 11 | OPSKA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Moskała Kamil | 07 | OPSKA | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Motal Amelia | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Motal Oliwier | 12 | OPSKA | 12m dowolny (2) | 1:01.01 | |||||
Nestoruk Aleksandra | 13 | OPSKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Przybyło Emilia | 10 | OPSKA | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Przywara Iga | 13 | OPSKA | 12m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Przywara Tymon | 15 | OPSKA | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Sieprawska Natalia | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 19.00 22.00 |
|||||
Skrzypiec Adam | 12 | OPSKA | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Strojny Bartłomiej | 07 | OPSKA | 50m dowolny (16) | NT | |||||
Szajna Maja | 10 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Szewczyk Julia | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Szklarska Karina | 13 | OPSKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Szklarska Zuzanna | 12 | OPSKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Tabor Kaja | 10 | OPSKA | 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (9) | 25.00 23.00 |
|||||
Tabor Kamil | 07 | OPSKA | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Tejchma Zuzanna | 12 | OPSKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Trzyszczyk Piotr | 07 | OPSKA | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Urban Kacper | 08 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Winiarz Aldona | 09 | OPSKA | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Winiarz Gabriela | 11 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Wójciak Karol | 10 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Zajda Szymon | 10 | OPSKA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Zasępa Oliwier | 08 | OPSKA | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Zawada Wojciech | 06 | OPSKA | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Zawada Zuzanna | 09 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Zdunek Maksymilian | 12 | OPSKA | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Zemła Antoni | 07 | OPSKA | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | 39.00 48.00 |
|||||
Zięba Filip | 06 | OPSKA | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Ślizowski Michał | 13 | OPSKA | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Żmuda Aleksandra | 11 | OPSKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Żmuda Julia | 06 | OPSKA | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | NT NT |
Optima Skawina 1 Optima Skawina 2 Optima Skawina 1 Optima Skawina 2 Optima Skawina 1 Optima Skawina 2 Optima Skawina 3 Optima Skawina 1 Optima Skawina 2 | OPSKA OPSKA OPSKA OPSKA OPSKA OPSKA OPSKA OPSKA OPSKA | 4 x 25m dowolny (12) 4 x 25m dowolny (12) 4 x 50m dowolny (14) 4 x 50m dowolny (14) 4 x 25m dowolny (11) 4 x 25m dowolny (11) 4 x 25m dowolny (11) 4 x 50m dowolny (13) 4 x 50m dowolny (13) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 12 lat i starsi 12 lat i starsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 12 lat i starsi 12 lat i starsi | NT NT NT NT NT NT NT NT NT |
Ciborowska Roksana | 03 | 01708 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 30.00 33.00 | 2/4/2019 2/4/2019 | ||||
Ciborowska Tatiana | 12 | 01708 | 12m dowolny (1) 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 14.00 28.00 35.00 |
|||||
Ciborowski Alan | 00 | 01708 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | 26.99 28.20 | 2/4/2019 2/4/2019 | ||||
Furmanek Karolina | 06 | 01708 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | 36.00 40.00 | 2/4/2019 2/4/2019 | ||||
Giebułtowska Natalia | 09 | 01708 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 19.00 23.00 |
|||||
Jarecka Anna | 03 | 01708 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 33.00 38.00 | 2/4/2019 2/4/2019 | ||||
Jarecki Piotr | 03 | 01708 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 32.00 41.50 |
|||||
Kasowicz Zuzanna | 07 | 01708 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 37.00 42.00 |
|||||
Maczuga Milena | 10 | 01708 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | 25.00 28.00 |
|||||
Oprządek Magdalena | 03 | 01708 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (20) | 36.00 39.00 | 2/4/2019 2/4/2019 | ||||
Stepek Przemysław | 02 | 01708 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | 29.99 34.00 |
|||||
Szczepanik Dawid | 06 | 01708 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | 35.00 42.00 |
|||||
Szydło Sabina | 09 | 01708 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 19.00 23.00 |
|||||
Wojtunik Oliwia | 09 | 01708 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 17.00 21.00 |
Speed Jasło 1 Speed Jasło 1 | 01708 01708 | 4 x 25m dowolny (11) 4 x 50m dowolny (13) | Kobiet Kobiet | 11 lat i młodsi 12 lat i starsi | 1:00.00 2:15.00 |
Adamus Amelia | 08 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 17.00 18.00 | |||||
Balawejder Sebastian | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 28.33 30.74 |
|||||
Boboń Amelia | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 19.89 32.67 |
|||||
Chmielowska Emilia | 11 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 21.59 23.89 |
|||||
Cierniak Aleksandra | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 22.03 28.50 |
|||||
Czarnecka Lena | 10 | 00106 | 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (9) | 28.88 28.41 |
|||||
Czarnecka Maja | 11 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 22.61 23.16 |
|||||
Dziekan Emma | 07 | 00106 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | NT NT |
|||||
Fleszar Klaudia | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 24.49 25.75 |
|||||
Gorczyca Klaudia | 10 | 00106 | 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (9) | 27.32 NT |
|||||
Gos Maja | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 18.90 28.45 |
|||||
Grzemba Oskar | 11 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 32.07 30.70 |
|||||
Hajto Borys | 11 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 28.85 29.51 |
|||||
Hapek Martyna | 11 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Jania Filip | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 24.74 28.45 |
|||||
Jeziorska Wiktoria | 10 | 00106 | 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (9) | 27.21 27.71 |
|||||
Jędras Michał | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 23.59 25.84 |
|||||
Kielar Julia | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 20.48 29.57 |
|||||
Konewka Zuzanna | 07 | 00106 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | NT NT |
|||||
Kołaś Feliks | 11 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Kupiec Piotr | 11 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 24.08 25.57 |
|||||
Kurianowicz Wiktor | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | 18.31 24.59 |
|||||
Malcher Katarzyna | 07 | 00106 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (19) | NT NT |
|||||
Mirek Emilia | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 28.19 26.58 |
|||||
Morek Magdalena | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 26.60 27.89 |
|||||
Nieścioruk Jakub | 10 | 00106 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (10) | 22.83 26.56 |
|||||
Paszczak Maksymilian | 11 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Piecuch Klaudia | 11 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 18.94 26.06 |
|||||
Pietrzak Anna | 07 | 00106 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | NT NT |
|||||
Siwek Lilianna | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 21.57 22.06 |
|||||
Sołtysik Łucja | 08 | 00106 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | 18.00 NT |
|||||
Stawinoga Bianka | 11 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Stec Piotr | 11 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Styczeń Małgorzata | 11 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 26.03 27.70 |
|||||
Szałaj Alex | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 22.47 27.73 |
|||||
Szostak Emilia | 11 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 25.79 28.39 |
|||||
Szydłowski Patryk | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 25.00 27.00 |
|||||
Trela Sergiusz | 11 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Wojakiewicz Mikołaj | 11 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Wywiał Lena | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 23.35 26.66 |
|||||
Wójcik Wojciech | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 26.55 25.73 |
|||||
Zarzycka Julia | 10 | 00106 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | 24.50 31.17 |
|||||
Zięba Kamil | 10 | 00106 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 24.64 30.18 |
|||||
Zych Emilia | 10 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 26.05 27.99 |
|||||
Łojek Gabriella | 11 | 00106 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 29.98 26.87 |
|||||
Żuk Oskar | 10 | 00106 | 25m dowolny (4) 25m motylkowy (10) | 18.87 29.12 |
Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 1 | 00106 00106 00106 | 4 x 25m dowolny (12) 4 x 25m dowolny (11) 4 x 50m dowolny (13) | Mężczyzn Kobiet Kobiet | 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 12 lat i starsi | NT NT NT |
Ciepły Olaf | 13 | RSSKA | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Janicka Natalia | 08 | RSSKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Kierepko Hanna | 13 | RSSKA | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Szopa Aleksandra | 09 | RSSKA | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Wydrych Aleksandra | 13 | RSSKA | 12m dowolny (1) | NT |
Dulak Wiktor | 10 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT | |||||
Dębowska Amelia | 10 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m motylkowy (9) | NT NT |
|||||
Głuch Jakub | 10 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m motylkowy (10) | NT NT |
|||||
Horbal Ignacy | 10 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (10) | NT NT |
|||||
Kopta Jakub | 10 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Kosek Karolina | 10 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Kowalski Franciszek | 10 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Kozioł Alicja | 10 | 03506 | 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (9) | NT NT |
|||||
Kuna Alina | 10 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m motylkowy (9) | NT NT |
|||||
Lembas Hugo | 10 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (10) | NT NT |
|||||
Lembas Sara | 13 | 03506 | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Madej Szymon | 13 | 03506 | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Możdzan Hanna | 10 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Olearczyk Krzysztof | 10 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Pasek Kamil | 10 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Permus Maciej | 10 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (10) | NT NT |
|||||
Piecuch Julia | 10 | 03506 | 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (9) | NT NT |
|||||
Smulski Antoni | 10 | 03506 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Sobek Michał | 10 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Stanek Lena | 10 | 03506 | 25m grzbietowy (5) 25m motylkowy (9) | NT NT |
|||||
Szymańska Wiktoria | 10 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Urbańczyk Nela | 14 | 03506 | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Wójcik Joanna | 10 | 03506 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | NT NT |
Richa Oliwia | 08 | SP2SKA | 25m dowolny (3) 25m motylkowy (9) | NT NT | |||||
Sroka Zuzanna | 10 | SP2SKA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Tomasik Adam | 10 | SP2SKA | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Tomasik Wiktor | 06 | SP2SKA | 50m grzbietowy (18) | NT | |||||
Zaradny Zuzanna | 10 | SP2SKA | 25m grzbietowy (5) | NT |
Dąbroś Anna | 08 | SP53KR | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Foltyn Emilia | 05 | SP53KR | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | NT NT |
|||||
Foltyn Jakub | 09 | SP53KR | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Gawron Antoni | 07 | SP53KR | 50m dowolny (16) | NT | |||||
Gawron Marcin | 10 | SP53KR | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Jaworska Krystyna | 08 | SP53KR | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Kicka Paulina | 07 | SP53KR | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (19) | NT NT |
|||||
Kopacz Kacper | 11 | SP53KR | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Kopacz Natalia | 07 | SP53KR | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Krasnohalova Anastazja | 10 | SP53KR | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Legutek Adam | 06 | SP53KR | 50m klasyczny (20) | NT | |||||
Mazur Maja | 08 | SP53KR | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Michałek Patryk | 06 | SP53KR | 50m dowolny (16) | NT | |||||
Mishchanina Juliia | 04 | SP53KR | 50m grzbietowy (17) | NT | |||||
Paszulewicz Jan | 09 | SP53KR | 25m dowolny (4) 25m motylkowy (10) | NT NT |
|||||
Prabucka Emilia | 07 | SP53KR | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | NT NT |
|||||
Schneider Magdalena | 09 | SP53KR | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Sekuła Natalia | 08 | SP53KR | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Skrzypiec Nikodem | 10 | SP53KR | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Szybiak Jakub | 09 | SP53KR | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Wąs Julia | 08 | SP53KR | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Zapała Bartosz | 09 | SP53KR | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Zapała Jan | 07 | SP53KR | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
Dudek Karolina | 07 | SPRZO | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Zegartowska Lidia | 09 | SPRZO | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
Andrzejewski Aleksander | 10 | 04506 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT | |||||
Bielecka Otylia | 06 | 04506 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | NT NT |
|||||
Bielecki Dymitr | 05 | 04506 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Chrząszcz Matylda | 09 | 04506 | 25m dowolny (3) 25m motylkowy (9) | NT NT |
|||||
Kadula Kacper | 09 | 04506 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Koczur Adam | 09 | 04506 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Kot Krzysztof | 03 | 04506 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | NT NT |
|||||
Kraj Michał | 01 | 04506 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | NT NT |
|||||
Kusy Miłosz | 06 | 04506 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Liffrego Alice | 08 | 04506 | 25m dowolny (3) 25m motylkowy (9) | NT NT |
|||||
Makarewicz Jagoda | 10 | 04506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Nocoń Milena | 07 | 04506 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | NT NT |
|||||
Ryszka Maja | 10 | 04506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Swałdek Adrian | 10 | 04506 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Śmiałek Laura | 08 | 04506 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
Swim Test Kraków 2 Swim Test Kraków 1 Swim Test Kraków 3 | 04506 04506 04506 | 4 x 25m dowolny (12) 4 x 50m dowolny (14) 4 x 25m dowolny (11) | Mężczyzn Mężczyzn Kobiet | 11 lat i młodsi 12 lat i starsi 11 lat i młodsi | NT NT NT |
dorociak Franciszek | 10 | SAKRA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 21.50 23.50 | |||||
dorociak Natalia | 12 | SAKRA | 12m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 20.00 38.00 |
|||||
gawlik Maja | 09 | SAKRA | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | 23.00 27.00 |
|||||
Grzegorzewska Olga | 06 | SAKRA | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 38.00 42.00 |
|||||
krochmal Filip | 10 | SAKRA | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 27.00 31.00 |
|||||
li-wozniak Dawid | 08 | SAKRA | 25m dowolny (4) 25m motylkowy (10) | 16.50 18.50 |
|||||
li-wozniak Oscar | 12 | SAKRA | 12m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 19.50 30.00 |
|||||
mirek Szymon | 10 | SAKRA | 25m dowolny (4) 25m motylkowy (10) | 19.00 21.50 |
|||||
ouellette Charlottee | 10 | SAKRA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 21.50 24.50 |
|||||
pokorski Jakub | 07 | SAKRA | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 38.00 42.50 |
|||||
pokorski Leon | 12 | SAKRA | 12m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 23.00 36.00 |
|||||
strzyzewska Aleksandra | 09 | SAKRA | 25m dowolny (3) 25m motylkowy (9) | 22.00 25.00 |
|||||
strzyzewska Nina | 11 | SAKRA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 22.50 23.50 |
|||||
uszko Anna | 10 | SAKRA | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 24.50 29.50 |
|||||
uszko Ksawery | 12 | SAKRA | 12m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 22.00 36.00 |
|||||
Waktor Michal | 12 | SAKRA | 12m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 21.50 36.00 |
|||||
waktor Zofia | 08 | SAKRA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 21.00 22.00 |
|||||
wierzbicka Lena | 10 | SAKRA | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 22.00 25.50 |
|||||
wojasinski Franciszek | 11 | SAKRA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 23.00 24.00 |
|||||
zapala Maksymilian | 06 | SAKRA | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | 37.00 48.50 |
Swim Academy Kraków 2 Swim Academy Kraków 1 | SAKRA SAKRA | 4 x 25m dowolny (12) 4 x 25m dowolny (11) | Mężczyzn Kobiet | 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi | 1:24.50 1:26.00 |
Bąk Jakub | 10 | SWKRA | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | 18.17 24.56 | |||||
Stafiński Wiktor | 11 | SWKRA | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 22.18 25.05 |
Andreew Julia | 11 | 01806 | 25m grzbietowy (5) | NT | |||||
Bańdo Wojciech | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 16.67 21.25 |
|||||
Baścik Igor | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m motylkowy (10) | 22.25 NT |
|||||
Bogacka Zofia | 10 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 24.18 30.81 |
|||||
Borys Bartłomiej | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | 23.77 NT |
|||||
Chmielek Adam | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 23.52 24.08 |
|||||
Cieniek Kacper | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | 22.08 28.86 |
|||||
Czernecki Leon | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 18.20 22.44 |
|||||
Dunayeu Wiktor | 11 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 22.71 26.58 |
|||||
Fojtik Allan | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Grzybowski Tomasz | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | NT 28.08 |
|||||
Hus Nikola | 11 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT 25.11 |
|||||
Knapek Leon | 11 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 24.76 26.57 |
|||||
Kościelniak Hanna | 10 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Krupski Jan | 11 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 28.43 26.33 |
|||||
Leśniowska Małgorzata | 11 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Martowicz Aleks | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 27.42 26.48 |
|||||
Murzyn Olga | 10 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 24.68 25.79 |
|||||
Paschek Zuzanna | 11 | 01806 | 25m grzbietowy (5) | NT | |||||
Podsiadło Róża | 11 | 01806 | 25m grzbietowy (5) | NT | |||||
Popiołek Barbara | 11 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Rawiński Jan | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 23.05 23.42 |
|||||
Richards Michał | 12 | 01806 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Ruda Franciszek | 11 | 01806 | 25m grzbietowy (6) | 24.78 | |||||
Rynduch Tymoteusz | 12 | 01806 | 25m grzbietowy (6) | 34.28 | |||||
Szutko Nadia | 11 | 01806 | 25m grzbietowy (5) | 31.32 | |||||
Targiel Tomasz | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | 18.44 26.44 |
|||||
Walanus Krzysztof | 10 | 01806 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (10) | 21.97 NT |
|||||
Witek Jeremiasz | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Zębala Katarzyna | 11 | 01806 | 25m grzbietowy (5) | 29.39 | |||||
Łach Adam | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | 22.05 29.23 |
|||||
Świderski Antonina | 10 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 23.61 23.09 |
Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 4 Wisła Kraków 5 Wisła Kraków 6 Wisła Kraków 7 Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2 | 01806 01806 01806 01806 01806 01806 01806 | 4 x 25m dowolny (12) 4 x 25m dowolny (12) 4 x 25m dowolny (12) 4 x 25m dowolny (12) 4 x 25m dowolny (12) 4 x 25m dowolny (11) 4 x 25m dowolny (11) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet | 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi | NT NT NT NT NT NT NT |
Pastwa Jeremi | 10 | 04106 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | 19.80 23.15 | 13/2/2019 18/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | 14.92 19.55 | 31/3/2019 19/3/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
Chronowski Patryk | 10 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT | |||||
Drozd Adam | 08 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Dubel Adrian | 10 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 25.71 25.31 |
|||||
Dubel Maja | 08 | GLKRY | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 27.05 NT |
|||||
Dziura Kacper | 09 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Faron Arek | 11 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 41.87 NT |
|||||
Kieras Dawid | 10 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 35.06 36.34 |
|||||
Kieras Julita | 10 | GLKRY | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Klimek Marika | 13 | GLKRY | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Klimek Tomasz | 10 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 35.65 35.25 |
|||||
Latoń Bartosz | GLKRY | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 30.39 NT |
||||||
Leszczyńska Katarzyna | 09 | GLKRY | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Lisak Blazej | 09 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 32.17 32.38 |
|||||
Makuch Pawel | 10 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 21.92 26.09 |
|||||
Makuch Wiktoria | 06 | GLKRY | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | 39.03 NT |
|||||
Matiaszek Jakub | 11 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 33.00 NT |
|||||
Matiaszek Paulina | 09 | GLKRY | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 26.57 27.08 |
|||||
Siembab Julia | 03 | GLKRY | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | NT NT |
|||||
Siembab Melania | 08 | GLKRY | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Slazyk Oliwier | 07 | GLKRY | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | 45.03 NT |
|||||
Stelmach Kacper | 10 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT 38.55 |
|||||
Stelmach Karol | 09 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Swiatkowska Wiktoria | 06 | GLKRY | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | 50.69 NT |
|||||
Tyliszczak Jan | 07 | GLKRY | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
|||||
Weberman Krysia | 09 | GLKRY | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Wolak Daniel | 10 | GLKRY | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Łaś Hania | 09 | GLKRY | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 31.53 32.17 |
Gladiator Krynica Gladiator Krynica | GLKRY GLKRY | 4 x 25m dowolny (12) 4 x 25m dowolny (11) | Mężczyzn Kobiet | 11 lat i młodsi 11 lat i młodsi | NT NT |
Jarosz Hanna | 10 | 03306 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | 20.11 23.45 |
Bieńkowski Miłosz | 09 | 03406 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 21.90 24.50 | |||||
Cyganek Maja | 12 | 03406 | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Czech Tymon | 10 | 03406 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 20.60 24.89 |
|||||
Hajdo Michał | 08 | 03406 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 18.30 22.30 |
|||||
Jeż Oliwia | 05 | 03406 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 34.90 38.80 |
|||||
Kwiecień Tomasz | 09 | 03406 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Mazur Hubert | 10 | 03406 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Małota Jan | 07 | 03406 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | 41.20 NT |
|||||
Stefańska Agata | 11 | 03406 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 23.01 26.70 |
|||||
Stefański Andrzej | 13 | 03406 | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Utila Morin | 09 | 03406 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 21.01 25.90 |
|||||
Waga Monika | 06 | 03406 | 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (21) | 40.40 38.40 |
|||||
Waszczuk Klara | 06 | 03406 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 34.01 38.60 |
|||||
Łoza Zofia | 12 | 03406 | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Żurkowska Weronika | 04 | 03406 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 29.80 33.90 |
Bielecka Laila | 10 | 006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT | |||||
Bogdali Gabriela | 08 | 006 | 25m grzbietowy (5) | NT | |||||
Bogdali Natalia | 10 | 006 | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Chrząszcz Aleksandra | 14 | 006 | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Chrząszcz Dominika | 12 | 006 | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Chrząszcz Matylda | 09 | 006 | 25m dowolny (3) 25m motylkowy (9) | NT NT |
|||||
Dryja Piotr | 04 | 006 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Dubiel Szymon | 02 | 006 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
|||||
Dudek Kacper | 13 | 006 | 12m dowolny (2) | NT | |||||
Dziejma Adrian | 06 | 006 | 50m klasyczny (20) | NT | |||||
Gadzała Klaudia | 08 | 006 | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Gęsicka Małgorzata | 07 | 006 | 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (21) | NT NT |
|||||
Klamka Bartosz | 10 | 006 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Klamka Dagmara | 12 | 006 | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Kot Walentyna | 08 | 006 | 25m motylkowy (9) | NT | |||||
Kołodziej Beata | 04 | 006 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (19) | NT NT |
|||||
Kołodziej Paweł | 09 | 006 | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Krawiec Kinga | 12 | 006 | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Krupnik Zofia | 07 | 006 | 50m dowolny (15) | NT | |||||
Krzysik Karina | 08 | 006 | 25m dowolny (3) 25m motylkowy (9) | NT NT |
|||||
Kuna Jagoda | 14 | 006 | 12m dowolny (1) | NT | |||||
Kurach Milena | 07 | 006 | 50m grzbietowy (17) | NT | |||||
Kutela Szymon | 08 | 006 | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Kwapisz Alicja | 09 | 006 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Maleszka Łukasz | 00 | 006 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | NT NT |
|||||
Opach Aleksandra | 10 | 006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Paciorek Julia | 09 | 006 | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Pazdzior Jan | 11 | 006 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Pilarczyk Alicja | 08 | 006 | 25m klasyczny (7) | NT | |||||
Radziszowska Lena | 07 | 006 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | NT NT |
|||||
Rapacz Jan | 08 | 006 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Rychlik Patryk | 08 | 006 | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Sasor Hubert | 00 | 006 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | NT NT |
|||||
Stawiarz Julia | 10 | 006 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Stopka Julia | 11 | 006 | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Sysło Filip | 91 | 006 | 50m klasyczny (20) 50m motylkowy (22) | NT NT |
|||||
Sysło Kacper | 03 | 006 | 50m motylkowy (22) | NT | |||||
Szostak Michał | 08 | 006 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Szymacha Aleksy | 10 | 006 | 25m dowolny (4) 25m motylkowy (10) | NT NT |
|||||
Zawisza Gabriela | 09 | 006 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Śmietana Olivier | 10 | 006 | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Żmuda Jakub | 11 | 006 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |