X Jubileuszowe Pływackie Mistrzostwa Skawiny I Skawina, 6/4/2019 |
1 - X Pływackie Mistrzostwa Skawiny I | 6/4/2019 - 9:00 |
Konkurencja 1 6/4/2019 - 9:00 | Dziewcząt, 12m dowolny | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 9:00 |
1 2 3 | Bartosh Kaja Balcer Antonina Urbańczyk Nela | 16 14 14 | Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 9:01 |
1 2 3 | Kuna Jagoda Baran Julita Chrząszcz Aleksandra | 14 14 14 | Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 3 z 9, 9:03 |
1 2 3 | Przywara Iga Lembas Sara Klimek Marika | 13 13 13 | Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Gladiator Krynica | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 4 z 9, 9:04 |
1 2 3 | Szklarska Karina Machnik Pola Majdzik Amelia | 13 13 13 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 5 z 9, 9:05 |
1 2 3 | Kierepko Hanna Nestoruk Aleksandra Wydrych Aleksandra | 13 13 13 | Równa Szansa Skawina Optima Skawina Równa Szansa Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 6 z 9, 9:06 |
1 2 3 | Łoza Zofia Ciborowska Tatiana Cyganek Maja | 12 12 12 | Salwator Kraków Speed Jasło Salwator Kraków | 06 08 06 | NT 14.00 NT |
Seria 7 z 9, 9:07 |
1 2 3 | Dorociak Natalia Więcek Oliwia Adamek Karolina | 12 12 12 | Swim Academy Kraków CKiS Miechów CKiS Miechów | 06 06 06 | 20.00 NT NT |
Seria 8 z 9, 9:09 |
1 2 3 | Chrząszcz Dominika Klamka Dagmara Tejchma Zuzanna | 12 12 12 | Zawodnik Niezrzeszony Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 9 z 9, 9:10 |
1 2 3 | Krawiec Kinga Korpulska Sandra Szklarska Zuzanna | 12 12 12 | Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 6/4/2019 - 9:11 | Chłopców, 12m dowolny | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:11 |
1 2 3 | Przywara Tymon Stefański Andrzej Madej Szymon | 15 13 13 | Optima Skawina Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:13 |
1 2 3 | Kondaszewski Aleksander Krawczyk Leon Ciepły Olaf | 13 13 13 | Optima Skawina Optima Skawina Równa Szansa Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 3 z 6, 9:15 |
1 2 3 | Dudek Kacper Li-Wozniak Oscar Ślizowski Michał | 13 12 13 | Zawodnik Niezrzeszony Swim Academy Kraków Optima Skawina | 06 06 06 | NT 19.50 NT |
Seria 4 z 6, 9:16 |
1 2 3 | Uszko Ksawery Nowak Konrad Waktor Michal | 12 12 12 | Swim Academy Kraków CKiS Miechów Swim Academy Kraków | 06 06 06 | 22.00 NT 21.50 |
Seria 5 z 6, 9:18 |
1 2 3 | Michta Wiktor Skrzypiec Adam Zdunek Maksymilian | 12 12 12 | CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 6 z 6, 9:20 |
1 2 3 | Motal Oliwier Bartosh Oliwier Kuc Franciszek | 12 12 12 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | 1:01.01 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 6/4/2019 - 9:22 | Dziewcząt, 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 18, 9:22 |
2 3 4 5 | Richa Oliwia Wąs Julia Bielecka Laila Kosek Karolina | 08 08 10 10 | SP 2 Skawina SP 53 Kraków Zawodnik Niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 18, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 | Popiołek Barbara Kuc Julia Siembab Melania Stopka Julia Żmuda Aleksandra Mazur Maja | 11 10 08 11 11 08 | Wisła Kraków CKiS Miechów Gladiator Krynica Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina SP 53 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 18, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 | Szopa Aleksandra Jaśkiewicz Maria Marchańska Julia Zawisza Gabriela Dąbroś Anna Krzysik Karina | 09 09 08 09 08 08 | Równa Szansa Skawina CKiS Miechów CKiS Miechów Zawodnik Niezrzeszony SP 53 Kraków Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 18, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 | Szymańska Wiktoria Szewczyk Julia Sroka Zuzanna Opach Aleksandra Brózda Julia Kuc Maja | 10 09 10 10 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina SP 2 Skawina Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 18, 9:27 |
1 2 3 4 5 6 | Warchala Michalina Śmiałek Laura Zawada Zuzanna Włosek Antonina Schneider Magdalena Leśniowska Małgorzata | 08 08 09 11 09 11 | CKiS Miechów Swim Test Kraków Optima Skawina CKiS Miechów SP 53 Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 18, 9:29 |
1 2 3 4 5 6 | Chrząszcz Matylda Sekuła Natalia Chrząszcz Matylda Kieras Julita Kobińska Alicja Pikiel Milena | 09 08 09 10 11 09 | Zawodnik Niezrzeszony SP 53 Kraków Swim Test Kraków Gladiator Krynica CKiS Miechów CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 18, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Szajna Maja Krasnohalova Anastazja Kościelniak Hanna Liffrego Alice Wójcik Joanna Stawinoga Bianka | 10 10 10 08 10 11 | Optima Skawina SP 53 Kraków Wisła Kraków Swim Test Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 18, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 | Bogdali Natalia Manista Gabriela Nowak Zofia Hapek Martyna Jaworska Krystyna Bularz Natalia | 10 11 10 11 08 10 | Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina CKiS Miechów Jordan Kraków SP 53 Kraków Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 18, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 | Winiarz Gabriela Weberman Krysia Hus Nikola Makarewicz Jagoda Gadzała Klaudia Leszczyńska Katarzyna | 11 09 11 10 08 09 | Optima Skawina Gladiator Krynica Wisła Kraków Swim Test Kraków Zawodnik Niezrzeszony Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 18, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Blak Milena Kuna Alina Ryszka Maja Zegartowska Lidia Dębowska Amelia Paciorek Julia | 08 10 10 09 10 09 | Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Swim Test Kraków SP Rzozów Solne Miasto Wieliczka Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 18, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 | Janicka Natalia Stawiarz Julia Bęczyńska Anna Kwapisz Alicja Motal Amelia Możdzan Hanna | 08 10 08 09 09 10 | Równa Szansa Skawina Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 12 z 18, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 | Łojek Gabriella Ciborowska Tatiana Morek Magdalena Dubel Maja Mirek Emilia Łaś Hania | 11 12 10 08 10 09 | Jordan Kraków Speed Jasło Jordan Kraków Gladiator Krynica Jordan Kraków Gladiator Krynica | 06 08 06 06 06 06 | 29.98 28.00 26.60 27.05 28.19 31.53 |
Seria 13 z 18, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 | Zych Emilia Szostak Emilia Uszko Anna Murzyn Olga Styczeń Małgorzata Matiaszek Paulina | 10 11 10 10 11 09 | Jordan Kraków Jordan Kraków Swim Academy Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 06 | 26.05 25.79 24.50 24.68 26.03 26.57 |
Seria 14 z 18, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Bogacka Zofia Wywiał Lena Jamro Anna Stefańska Agata Świderski Antonina Fleszar Klaudia | 10 10 10 11 10 10 | Wisła Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Salwator Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.18 23.35 23.00 23.01 23.61 24.49 |
Seria 15 z 18, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Cierniak Aleksandra Wierzbicka Lena Chmielowska Emilia Kułach Joanna Kondaszewska Amelia Czarnecka Maja | 10 10 11 08 10 11 | Jordan Kraków Swim Academy Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.03 22.00 21.59 22.00 22.00 22.61 |
Seria 16 z 18, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 | Ouellette Charlottee Waktor Zofia Boboń Amelia Kielar Julia Utila Morin Siwek Lilianna | 10 08 10 10 09 10 | Swim Academy Kraków Swim Academy Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Salwator Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 21.50 21.00 19.89 20.48 21.01 21.57 |
Seria 17 z 18, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | Sieprawska Natalia Piecuch Klaudia Bętkowska Emilia Gos Maja Szydło Sabina Giebułtowska Natalia | 09 11 11 10 09 09 | Optima Skawina Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków Speed Jasło Speed Jasło | 06 06 06 06 08 08 | 19.00 18.94 18.78 18.90 19.00 19.00 |
Seria 18 z 18, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 | Laskowska Wanda Adamus Amelia Krzyszkowska Amelia Wojtunik Oliwia Bednarz Zofia Król Maja | 09 08 09 09 08 08 | Optima Skawina Jordan Kraków Optima Skawina Speed Jasło CKiS Skawina Limanowa-Swim | 06 06 06 08 06 06 | 18.00 17.00 16.00 17.00 17.65 18.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 6/4/2019 - 9:47 | Chłopców, 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 9:47 |
2 3 4 5 | Stelmach Karol Zajda Szymon Tomasik Adam Paszczak Maksymilian | 09 10 10 11 | Gladiator Krynica Optima Skawina SP 2 Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 17, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 | Zapała Bartosz Domański Maciej Wolak Daniel Nowak Michał Skrzypiec Nikodem Witek Jeremiasz | 09 09 10 10 10 10 | SP 53 Kraków CKiS Miechów Gladiator Krynica CKiS Miechów SP 53 Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 17, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Julia Gawron Marcin Andrzejewski Aleksander Grzybowski Tomasz Szybiak Jakub Wiklik Filip | 10 10 10 10 09 10 | Optima Skawina SP 53 Kraków Swim Test Kraków Wisła Kraków SP 53 Kraków CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 17, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Pazdzior Jan Fojtik Allan Kowalski Franciszek Pawlica Kornel Kwiecień Tomasz Chronowski Patryk | 11 10 10 10 09 10 | Zawodnik Niezrzeszony Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Salwator Kraków Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 17, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 | Śmietana Olivier Dulak Wiktor Smulski Antoni Koczur Adam Szymacha Aleksy Makuch Igor | 10 10 10 09 10 10 | Zawodnik Niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Swim Test Kraków Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 17, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | Trela Sergiusz Kołodziej Paweł Stelmach Kacper Wójciak Karol Kutela Szymon Swałdek Adrian | 11 09 10 10 08 10 | Jordan Kraków Zawodnik Niezrzeszony Gladiator Krynica Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 17, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 | Olearczyk Krzysztof Wojakiewicz Mikołaj Kadula Kacper Klamka Bartosz Żmuda Jakub Rapacz Jan | 10 11 09 10 11 08 | Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Swim Test Kraków Zawodnik Niezrzeszony Zawodnik Niezrzeszony Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 17, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 | Pasek Kamil Sarota Wiktor Głuch Jakub Drozd Adam Mazur Hubert Urban Kacper | 10 08 10 08 10 08 | Solne Miasto Wieliczka CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka Gladiator Krynica Salwator Kraków Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 17, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 | Miękus Tymon Paszulewicz Jan Kołaś Feliks Stec Piotr Dziura Kacper Kudra Samuel | 11 09 11 11 09 10 | Optima Skawina SP 53 Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Gladiator Krynica Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 17, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Michał Faron Arek Kieras Dawid Klimek Tomasz Foltyn Jakub Rychlik Patryk | 08 11 10 10 09 08 | Zawodnik Niezrzeszony Gladiator Krynica Gladiator Krynica Gladiator Krynica SP 53 Kraków Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | NT 41.87 35.06 35.65 NT NT |
Seria 11 z 17, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | Lisak Blazej Hajto Borys Balawejder Sebastian Krupski Jan Grzemba Oskar Matiaszek Jakub | 09 11 10 11 11 11 | Gladiator Krynica Jordan Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 06 | 32.17 28.85 28.33 28.43 32.07 33.00 |
Seria 12 z 17, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Wojciech Szydłowski Patryk Jania Filip Knapek Leon Dubel Adrian Martowicz Aleks | 10 10 10 11 10 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków Gladiator Krynica Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.55 25.00 24.74 24.76 25.71 27.42 |
Seria 13 z 17, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 | Borys Bartłomiej Chmielek Adam Wojasinski Franciszek Rawiński Jan Jędras Michał Kupiec Piotr | 10 10 11 10 10 11 | Wisła Kraków Wisła Kraków Swim Academy Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 23.77 23.52 23.00 23.05 23.59 24.08 |
Seria 14 z 17, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | Szałaj Alex Stafiński Wiktor Łach Adam Cieniek Kacper Baścik Igor Dunayeu Wiktor | 10 11 10 10 10 11 | Jordan Kraków Swim-Sport Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.47 22.18 22.05 22.08 22.25 22.71 |
Seria 15 z 17, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Bieńkowski Miłosz Durek Wiktor Dywan Michał Czech Tymon Dorociak Franciszek Makuch Pawel | 09 09 10 10 10 10 | Salwator Kraków Optima Skawina Optima Skawina Salwator Kraków Swim Academy Kraków Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 06 | 21.90 21.00 20.00 20.60 21.50 21.92 |
Seria 16 z 17, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Mirek Szymon Targiel Tomasz Hajdo Michał Kurianowicz Wiktor Żuk Oskar Pastwa Jeremi | 10 10 08 10 10 10 | Swim Academy Kraków Wisła Kraków Salwator Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 19.00 18.44 18.30 18.31 18.87 19.80 |
Seria 17 z 17, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Bąk Jakub Kutermak Szymon Tokarski Szymon Li-Wozniak Dawid Bańdo Wojciech Czernecki Leon | 10 10 10 08 10 10 | Swim-Sport Kraków CKiS Skawina Delfin Nowy Targ Swim Academy Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 18.17 16.54 14.92 16.50 16.67 18.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 6/4/2019 - 10:12 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 10:12 |
1 2 3 4 5 | Adamek Karolina Furman Maja Weberman Krysia Kruszec Maja Szymańska Wiktoria | 12 10 09 10 10 | CKiS Miechów CKiS Miechów Gladiator Krynica CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 16, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | Kuc Maja Możdzan Hanna Manista Gabriela Podsiadło Róża Marchańska Julia Żmuda Aleksandra | 09 10 11 11 08 11 | Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Wisła Kraków CKiS Miechów Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 16, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Szewczyk Julia Nowak Zofia Stawinoga Bianka Stawiarz Julia Kopieć Jagoda Popiołek Barbara | 09 10 11 10 08 11 | Optima Skawina CKiS Miechów Jordan Kraków Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 16, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Bularz Natalia Brózda Julia Kuc Julia Opach Aleksandra Bejm Magdalena Makarewicz Jagoda | 10 09 10 10 11 10 | Optima Skawina Optima Skawina CKiS Miechów Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 16, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Bogdali Gabriela Winiarz Gabriela Przybyło Emilia Pikiel Milena Winiarz Aldona Stanek Lena | 08 11 10 09 09 10 | Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 16, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Leszczyńska Katarzyna Paschek Zuzanna Zegartowska Lidia Kieras Julita Ryszka Maja Jaśkiewicz Maria | 09 11 09 10 10 09 | Gladiator Krynica Wisła Kraków SP Rzozów Gladiator Krynica Swim Test Kraków CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 16, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Kobińska Alicja Andreew Julia Siembab Melania Krupnik Tatiana Blak Milena Bielecka Laila | 11 11 08 10 08 10 | CKiS Miechów Wisła Kraków Gladiator Krynica Optima Skawina Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 16, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Przywara Iga Warchala Michalina Włosek Antonina Leśniowska Małgorzata Zaradny Zuzanna Śmiałek Laura | 13 08 11 11 10 08 | Optima Skawina CKiS Miechów CKiS Miechów Wisła Kraków SP 2 Skawina Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 16, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Sroka Zuzanna Hapek Martyna Korpulska Sandra Wąs Julia Więcek Oliwia Cisowska Klaudia | 10 11 12 08 12 10 | SP 2 Skawina Jordan Kraków CKiS Miechów SP 53 Kraków CKiS Miechów CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 16, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | Bęczyńska Anna Krasnohalova Anastazja Ciborowska Tatiana Dorociak Natalia Mazur Maja Kościelniak Hanna | 08 10 12 12 08 10 | CKiS Miechów SP 53 Kraków Speed Jasło Swim Academy Kraków SP 53 Kraków Wisła Kraków | 06 06 08 06 06 06 | NT NT 35.00 38.00 NT NT |
Seria 11 z 16, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Szutko Nadia Szostak Emilia Morek Magdalena Zych Emilia Zębala Katarzyna Łaś Hania | 11 11 10 10 11 09 | Wisła Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 06 | 31.32 28.39 27.89 27.99 29.39 32.17 |
Seria 12 z 16, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 | Matiaszek Paulina Stefańska Agata Mirek Emilia Wywiał Lena Łojek Gabriella Styczeń Małgorzata | 09 11 10 10 11 11 | Gladiator Krynica Salwator Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.08 26.70 26.58 26.66 26.87 27.70 |
Seria 13 z 16, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Murzyn Olga Wierzbicka Lena Maczuga Milena Hus Nikola Fleszar Klaudia Utila Morin | 10 10 10 11 10 09 | Wisła Kraków Swim Academy Kraków Speed Jasło Wisła Kraków Jordan Kraków Salwator Kraków | 06 06 08 06 06 06 | 25.79 25.50 25.00 25.11 25.75 25.90 |
Seria 14 z 16, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Zarzycka Julia Czarnecka Maja Szydło Sabina Świderski Antonina Chmielowska Emilia Ouellette Charlottee | 10 11 09 10 11 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Speed Jasło Wisła Kraków Jordan Kraków Swim Academy Kraków | 06 06 08 06 06 06 | 24.50 23.16 23.00 23.09 23.89 24.50 |
Seria 15 z 16, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 | Siwek Lilianna Waktor Zofia Bętkowska Emilia Wojtunik Oliwia Sieprawska Natalia Giebułtowska Natalia | 10 08 11 09 09 09 | Jordan Kraków Swim Academy Kraków CKiS Skawina Speed Jasło Optima Skawina Speed Jasło | 06 06 06 08 06 08 | 22.06 22.00 20.98 21.00 22.00 23.00 |
Seria 16 z 16, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 | Laskowska Wanda Bednarz Zofia Adamus Amelia Sołtysik Łucja Ciernia Jagoda Jarosz Hanna | 09 08 08 08 09 10 | Optima Skawina CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 20.00 19.87 18.00 18.00 20.00 20.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 6/4/2019 - 10:36 | Chłopców, 25m grzbietowy | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 10:36 |
1 2 3 4 5 | Zajda Szymon Lembas Hugo Stec Piotr Rapacz Jan Stelmach Karol | 10 10 11 08 09 | Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Zawodnik Niezrzeszony Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 17, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Kuc Franciszek Wojakiewicz Mikołaj Makuch Igor Permus Maciej Olearczyk Krzysztof Cisowski Daniel | 12 11 10 10 10 11 | Optima Skawina Jordan Kraków Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 17, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Chronowski Patryk Kołaś Feliks Kowalczyk Filip Dulak Wiktor Nowak Karol Drozd Adam | 10 11 11 10 10 08 | Gladiator Krynica Jordan Kraków CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka CKiS Miechów Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 17, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Richards Michał Andrzejewski Aleksander Trela Sergiusz Urban Kacper Żmuda Jakub Paszczak Maksymilian | 12 10 11 08 11 11 | Wisła Kraków Swim Test Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 17, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | Wiklik Filip Domański Maciej Bejm Szymon Klim Piotr Horbal Ignacy Kopacz Kacper | 10 09 11 10 10 11 | CKiS Miechów CKiS Miechów CKiS Miechów CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka SP 53 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 17, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Pazdzior Jan Cedzidło Artur Matiaszek Jakub Sarota Wiktor Pasek Kamil Michta Wiktor | 11 10 11 08 10 12 | Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów Gladiator Krynica CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 17, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kopta Jakub Kwiecień Tomasz Szostak Michał Foltyn Jakub Klamka Bartosz Sobek Michał | 10 09 08 09 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Zawodnik Niezrzeszony SP 53 Kraków Zawodnik Niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 17, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 | Furgał Dominik Koczur Adam Wolak Daniel Kudra Samuel Madej Julia Kondaszewski Aleksander | 10 09 10 10 10 13 | CKiS Miechów Swim Test Kraków Gladiator Krynica Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 17, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepka Kacper Fojtik Allan Bęczyński Tomasz Zapała Bartosz Faron Arek Nowak Konrad | 10 10 10 09 11 12 | CKiS Miechów Wisła Kraków CKiS Miechów SP 53 Kraków Gladiator Krynica CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 17, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Marszałek Maciej Nowak Michał Dziura Kacper Zasępa Oliwier Wójciak Karol Witek Jeremiasz | 11 10 09 08 10 10 | CKiS Miechów CKiS Miechów Gladiator Krynica Optima Skawina Optima Skawina Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 17, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Kieras Dawid Uszko Ksawery Rynduch Tymoteusz Klimek Tomasz Waktor Michal Stelmach Kacper | 10 12 12 10 12 10 | Gladiator Krynica Swim Academy Kraków Wisła Kraków Gladiator Krynica Swim Academy Kraków Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 06 | 36.34 36.00 34.28 35.25 36.00 38.55 |
Seria 12 z 17, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Balawejder Sebastian Li-Wozniak Oscar Jania Filip Hajto Borys Grzemba Oskar Lisak Blazej | 10 12 10 11 11 09 | Jordan Kraków Swim Academy Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 06 | 30.74 30.00 28.45 29.51 30.70 32.38 |
Seria 13 z 17, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Szydłowski Patryk Dunayeu Wiktor Martowicz Aleks Knapek Leon Krochmal Filip Szałaj Alex | 10 11 10 11 10 10 | Jordan Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Swim Academy Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.58 26.48 26.57 27.00 27.73 |
Seria 14 z 17, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 | Makuch Pawel Wójcik Wojciech Dubel Adrian Kupiec Piotr Jędras Michał Krupski Jan | 10 10 10 11 10 11 | Gladiator Krynica Jordan Kraków Gladiator Krynica Jordan Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.09 25.73 25.31 25.57 25.84 26.33 |
Seria 15 z 17, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | Czech Tymon Zięba Kamil Chmielek Adam Bieńkowski Miłosz Ruda Franciszek Stafiński Wiktor | 10 10 10 09 11 11 | Salwator Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków Salwator Kraków Wisła Kraków Swim-Sport Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.89 24.64 24.08 24.50 24.78 25.05 |
Seria 16 z 17, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Dorociak Franciszek Dywan Michał Czernecki Leon Nieścioruk Jakub Rawiński Jan Wojasinski Franciszek | 10 10 10 10 10 11 | Swim Academy Kraków Optima Skawina Wisła Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków Swim Academy Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 23.50 23.00 22.44 22.83 23.42 24.00 |
Seria 17 z 17, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Walanus Krzysztof Janczyk Mateusz Król Marek Kulma Leon Bańdo Wojciech Hajdo Michał | 10 08 10 09 10 08 | Wisła Kraków CKiS Miechów Limanowa-Swim Limanowa-Swim Wisła Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 21.97 20.16 18.50 20.00 21.25 22.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 6/4/2019 - 11:01 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:01 |
1 2 3 4 5 | Pilarczyk Alicja Kwapisz Alicja Kosek Karolina Krupnik Tatiana Wójcik Joanna | 08 09 10 10 10 | Zawodnik Niezrzeszony Zawodnik Niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 | Zawisza Gabriela Kopieć Jagoda Kozioł Alicja Piecuch Julia Dubel Maja Sołtysik Łucja | 09 08 10 10 08 08 | Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Gladiator Krynica Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | Winiarz Aldona Motal Amelia Kotula Kaja Szajna Maja Zawada Zuzanna Przybyło Emilia | 09 09 09 10 09 10 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Zarzycka Julia Kielar Julia Czarnecka Lena Uszko Anna Bogacka Zofia Boboń Amelia | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Swim Academy Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.17 29.57 28.88 29.50 30.81 32.67 |
Seria 5 z 6, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Gos Maja Kondaszewska Amelia Jeziorska Wiktoria Gorczyca Klaudia Maczuga Milena Cierniak Aleksandra | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Optima Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Speed Jasło Jordan Kraków | 06 06 06 06 08 06 | 28.45 28.00 27.21 27.32 28.00 28.50 |
Seria 6 z 6, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 | Tabor Kaja Król Maja Ciernia Jagoda Jarosz Hanna Kułach Joanna Piecuch Klaudia | 10 08 09 10 08 11 | Optima Skawina Limanowa-Swim Optima Skawina Omega Olkusz Optima Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 24.50 22.00 23.45 25.00 26.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 6/4/2019 - 11:10 | Chłopców, 25m klasyczny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:10 |
2 3 4 5 | Swałdek Adrian Borys Bartłomiej Zasępa Oliwier Smulski Antoni | 10 10 08 10 | Swim Test Kraków Wisła Kraków Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 | Sobek Michał Kopta Jakub Kowalski Franciszek Pawlica Kornel Kutela Szymon Kadula Kacper | 10 10 10 10 08 09 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Krochmal Filip Łach Adam Grzybowski Tomasz Cieniek Kacper Zięba Kamil Mazur Hubert | 10 10 10 10 10 10 | Swim Academy Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.00 29.23 28.08 28.86 30.18 NT |
Seria 4 z 4, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Durek Wiktor Bąk Jakub Tokarski Szymon Pastwa Jeremi Kurianowicz Wiktor Targiel Tomasz | 09 10 10 10 10 10 | Optima Skawina Swim-Sport Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.00 24.56 19.55 23.15 24.59 26.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 6/4/2019 - 11:16 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:16 |
1 2 3 4 5 | Jamro Anna Kozioł Alicja Gorczyca Klaudia Richa Oliwia Chrząszcz Matylda | 10 10 10 08 09 | Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków SP 2 Skawina Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Liffrego Alice Piecuch Julia Krzysik Karina Kot Walentyna Chrząszcz Matylda Kuna Alina | 08 10 08 08 09 10 | Swim Test Kraków Solne Miasto Wieliczka Zawodnik Niezrzeszony Zawodnik Niezrzeszony Zawodnik Niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Lena Jeziorska Wiktoria Krzyszkowska Amelia Tabor Kaja Czarnecka Lena Dębowska Amelia | 10 10 09 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT 27.71 20.00 23.00 28.41 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 6/4/2019 - 11:20 | Chłopców, 25m motylkowy | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:20 |
2 3 4 5 | Głuch Jakub Paszulewicz Jan Szymacha Aleksy Lembas Hugo | 10 09 10 10 | Solne Miasto Wieliczka SP 53 Kraków Zawodnik Niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 | Walanus Krzysztof Baścik Igor Nieścioruk Jakub Żuk Oskar Permus Maciej Horbal Ignacy | 10 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 26.56 29.12 NT NT |
Seria 3 z 3, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Janczyk Mateusz Kutermak Szymon Król Marek Li-Wozniak Dawid Kulma Leon Mirek Szymon | 08 10 10 08 09 10 | CKiS Miechów CKiS Skawina Limanowa-Swim Swim Academy Kraków Limanowa-Swim Swim Academy Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 20.38 18.76 18.00 18.50 19.00 21.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 6/4/2019 - 11:24 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 11:24 |
1 | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 06 | NT |
2 | Optima Skawina 3 | Optima Skawina | 06 | NT |
3 | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 06 | NT |
4 | Swim Test Kraków 3 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Chrząszcz Matylda, Makarewicz Jagoda, Śmiałek Laura, Liffrego Alice |
5 | CKiS Miechów 3 | CKiS Miechów | 06 | NT |
Włosek Antonina, Pikiel Milena |
Seria 2 z 2, 11:26 |
1 | Gladiator Krynica | Gladiator Krynica | 06 | NT |
Dubel Maja, Leszczyńska Katarzyna, Matiaszek Paulina, Łaś Hania |
2 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | NT |
3 | Speed Jasło 1 | Speed Jasło | 08 | 1:00.00 |
4 | Swim Academy Kraków 1 | Swim Academy Kraków | 06 | 1:26.00 |
5 | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 06 | NT |
6 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 6/4/2019 - 11:29 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 11:29 |
1 | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 06 | NT |
2 | Wisła Kraków 5 | Wisła Kraków | 06 | NT |
3 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
4 | Wisła Kraków 4 | Wisła Kraków | 06 | NT |
5 | Wisła Kraków 7 | Wisła Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 11:31 |
1 | Swim Test Kraków 2 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Andrzejewski Aleksander, Kadula Kacper, Koczur Adam, Swałdek Adrian |
2 | Gladiator Krynica | Gladiator Krynica | 06 | NT |
Makuch Pawel, Lisak Blazej, Dubel Adrian, Latoń Bartosz |
3 | Swim Academy Kraków 2 | Swim Academy Kraków | 06 | 1:24.50 |
4 | Wisła Kraków 6 | Wisła Kraków | 06 | NT |
5 | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 06 | NT |
6 | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 06 | NT |
11:33 | Dekoracje zawodników 11 lat i młodsi |
12:00 | Rozgrzewka dla zawodników 12 lat i starsi |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 6/4/2019 - 12:30 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 12:30 |
1 | CKiS Miechów 2 | CKiS Miechów | 06 | NT |
Krysa Kamila, Nowak Kinga, Konieczna Nadia |
2 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Dziekan Emma, Konewka Zuzanna, Malcher Katarzyna, Pietrzak Anna |
3 | Speed Jasło 1 | Speed Jasło | 08 | 2:15.00 |
4 | CKiS Miechów 1 | CKiS Miechów | 06 | NT |
Banach Oliwia, Janczyk Nikola, Piestrzyńska Kinga, Nowak Alicja |
5 | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 06 | NT |
6 | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 6/4/2019 - 12:34 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 12:34 |
2 | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 06 | NT |
3 | Swim Test Kraków 1 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Bielecki Dymitr, Kot Krzysztof, Kusy Miłosz, Kraj Michał |
4 | CKiS Miechów 4 | CKiS Miechów | 06 | NT |
Reroń Antoni, Janczyk Mateusz, Adamek Wiktor, Domański Maciej |
5 | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 6/4/2019 - 12:36 | Kobiet, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:36 |
2 3 4 5 | Foltyn Emilia Hencel Agata Prabucka Emilia Dziekan Emma | 05 06 07 07 | SP 53 Kraków CKiS Miechów SP 53 Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 12:38 |
1 2 3 4 5 6 | Bielecka Otylia Dudek Karolina Krupnik Zofia Żmuda Julia Kołodziej Beata Fordymacka Martyna | 06 07 07 06 04 04 | Swim Test Kraków SP Rzozów Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Siembab Julia Nocoń Milena Konewka Zuzanna Pietrzak Anna Radziszowska Lena Warchala Anna | 03 07 07 07 07 05 | Gladiator Krynica Swim Test Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 | Kopacz Natalia Swiatkowska Wiktoria Opyrchał Łucja Konieczna Nadia Błaszkiewicz Gabriela Sarota Agnieszka | 07 06 07 07 06 02 | SP 53 Kraków Gladiator Krynica CKiS Skawina CKiS Miechów CKiS Miechów CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT 50.69 39.87 43.21 NT NT |
Seria 5 z 6, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 | Makuch Wiktoria Kasowicz Zuzanna Jeż Oliwia Byrgiel Amelia Grzegorzewska Olga Lelek Marianna | 06 07 05 03 06 07 | Gladiator Krynica Speed Jasło Salwator Kraków CKiS Skawina Swim Academy Kraków CKiS Skawina | 06 08 06 06 06 06 | 39.03 37.00 34.90 35.46 38.00 39.87 |
Seria 6 z 6, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Waszczuk Klara Jarecka Anna Żurkowska Weronika Ciborowska Roksana Banach Oliwia Płonka Martyna | 06 03 04 03 06 06 | Salwator Kraków Speed Jasło Salwator Kraków Speed Jasło CKiS Miechów CKiS Skawina | 06 08 06 08 06 06 | 34.01 33.00 29.80 30.00 33.24 34.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 6/4/2019 - 12:47 | Mężczyzn, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:47 |
2 3 4 | Michałek Patryk Dubiel Szymon Maleszka Aleksander | 06 02 05 | SP 53 Kraków Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 12:48 |
1 2 3 4 5 | Urbaniec Wojciech Adamek Wiktor Strojny Bartłomiej Kopieć Jan Zawada Wojciech | 66 03 07 06 06 | CKiS Skawina CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kułach Przemysław Kusy Miłosz Zapała Jan Maleszka Łukasz Zięba Filip Miłek Kamil | 07 06 07 00 06 03 | Optima Skawina Swim Test Kraków SP 53 Kraków Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 12:52 |
1 2 3 4 5 6 | Bębenek Adrian Machinko Tomasz Kraj Michał Gawron Antoni Syguła Klaudiusz Sasor Hubert | 06 80 01 07 04 00 | Optima Skawina CKiS Skawina Swim Test Kraków SP 53 Kraków CKiS Miechów Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 | Dryja Piotr Moskała Kamil Małota Jan Slazyk Oliwier Tyliszczak Jan Kot Krzysztof | 04 07 07 07 07 03 | Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Salwator Kraków Gladiator Krynica Gladiator Krynica Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 41.20 45.03 NT NT |
Seria 6 z 7, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Zapala Maksymilian Furmanek Karolina Szczepanik Dawid Pankowski Dawid Kierzkowski Eryk Zemła Antoni | 06 06 06 06 05 07 | Swim Academy Kraków Speed Jasło Speed Jasło CKiS Skawina CKiS Skawina Optima Skawina | 06 08 08 06 06 06 | 37.00 36.00 35.00 35.65 36.54 39.00 |
Seria 7 z 7, 12:56 |
1 2 3 4 5 6 | Lesiak Nikodem Stepek Przemysław Ciborowski Alan Ostrogórski Filip Latoń Bartosz Jarecki Piotr | 05 02 00 03 03 | CKiS Skawina Speed Jasło Speed Jasło CKiS Skawina Gladiator Krynica Speed Jasło | 06 08 08 06 06 08 | 31.23 29.99 26.99 29.87 30.39 32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 6/4/2019 - 12:58 | Kobiet, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:58 |
2 3 4 | Hencel Agata Błaszkiewicz Gabriela Kicka Paulina | 06 06 07 | CKiS Miechów CKiS Miechów SP 53 Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 13:00 |
2 3 4 5 | Kurach Milena Warchala Anna Siembab Julia Pietrzak Anna | 07 05 03 07 | Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów Gladiator Krynica Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 13:01 |
1 2 3 4 5 6 | Dziekan Emma Malcher Katarzyna Fordymacka Martyna Gęsicka Małgorzata Nocoń Milena Mishchanina Juliia | 07 07 04 07 07 04 | Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Miechów Zawodnik Niezrzeszony Swim Test Kraków SP 53 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 | Krysa Kamila Nowak Kinga Kasowicz Zuzanna Grzegorzewska Olga Kisielewska Joanna Konieczna Nadia | 07 04 07 06 07 07 | CKiS Miechów CKiS Miechów Speed Jasło Swim Academy Kraków Optima Skawina CKiS Miechów | 06 06 08 06 06 06 | 45.91 42.77 42.00 42.00 44.00 47.82 |
Seria 5 z 5, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Mróz Wiktoria Janczyk Nikola Oprządek Magdalena Piestrzyńska Kinga Waszczuk Klara Nowak Alicja | 06 06 03 06 06 07 | CKiS Skawina CKiS Miechów Speed Jasło CKiS Miechów Salwator Kraków CKiS Miechów | 06 06 08 06 06 06 | 38.76 37.79 36.00 36.77 38.60 41.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 6/4/2019 - 13:07 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:07 |
2 3 4 5 | Bielecki Dymitr Jezioro Szymon Dubiel Szymon Miłek Kamil | 05 07 02 03 | Swim Test Kraków Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 13:08 |
1 2 3 4 5 6 | Tomasik Wiktor Zapała Jan Trzyszczyk Piotr Latoń Bartosz Tyliszczak Jan Tabor Kamil | 06 07 07 07 07 | SP 2 Skawina SP 53 Kraków Optima Skawina Gladiator Krynica Gladiator Krynica Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kułach Przemysław Jamro Michał Jarecki Piotr Reroń Antoni Maleszka Aleksander Adamek Wiktor | 07 07 03 07 05 03 | Optima Skawina Optima Skawina Speed Jasło CKiS Miechów Optima Skawina CKiS Miechów | 06 06 08 06 06 06 | NT NT 41.50 44.45 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 6/4/2019 - 13:12 | Kobiet, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:12 |
2 3 4 | Konewka Zuzanna Prabucka Emilia Żmuda Julia | 07 07 06 | Jordan Kraków SP 53 Kraków Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:13 |
1 2 3 4 5 | Kołodziej Beata Makuch Wiktoria Malcher Katarzyna Badura Emilia Swiatkowska Wiktoria | 04 06 07 05 06 | Zawodnik Niezrzeszony Gladiator Krynica Jordan Kraków Optima Skawina Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kicka Paulina Lelek Marianna Nowak Kinga Krysa Kamila Opyrchał Łucja Sarota Agnieszka | 07 07 04 07 07 02 | SP 53 Kraków CKiS Skawina CKiS Miechów CKiS Miechów CKiS Skawina CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT 47.65 45.19 45.43 NT NT |
Seria 4 z 4, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 | Banach Oliwia Byrgiel Amelia Oprządek Magdalena Waga Monika Płonka Martyna Piestrzyńska Kinga | 06 03 03 06 06 06 | CKiS Miechów CKiS Skawina Speed Jasło Salwator Kraków CKiS Skawina CKiS Miechów | 06 06 08 06 06 06 | 41.40 41.23 39.00 40.40 41.23 42.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 6/4/2019 - 13:18 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:18 |
2 3 4 | Zięba Filip Syguła Klaudiusz Trzyszczyk Piotr | 06 04 07 | Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Małota Jan Zawada Wojciech Slazyk Oliwier Sysło Filip Dziejma Adrian Kusy Miłosz | 07 06 07 91 06 06 | Salwator Kraków Optima Skawina Gladiator Krynica Zawodnik Niezrzeszony Zawodnik Niezrzeszony Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 13:22 |
1 2 3 4 5 6 | Bębenek Adrian Moskała Kamil Jamro Michał Legutek Adam Jezioro Szymon Tabor Kamil | 06 07 07 06 07 07 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina SP 53 Kraków Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 13:24 |
1 2 3 4 5 6 | Dryja Piotr Reroń Antoni Furmanek Karolina Szczepanik Dawid Zapala Maksymilian Bielecki Dymitr | 04 07 06 06 06 05 | Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów Speed Jasło Speed Jasło Swim Academy Kraków Swim Test Kraków | 06 06 08 08 06 06 | NT 47.47 40.00 42.00 48.50 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 6/4/2019 - 13:25 | Kobiet, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:25 |
2 3 4 | Foltyn Emilia Bielecka Otylia Badura Emilia | 05 06 05 | SP 53 Kraków Swim Test Kraków Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 13:27 |
2 3 4 5 | Radziszowska Lena Nowak Alicja Kisielewska Joanna Gęsicka Małgorzata | 07 07 07 07 | Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 06 | NT 41.30 45.00 NT |
Seria 3 z 3, 13:29 |
1 2 3 4 5 6 | Waga Monika Janczyk Nikola Ciborowska Roksana Żurkowska Weronika Jarecka Anna Jeż Oliwia | 06 06 03 04 03 05 | Salwator Kraków CKiS Miechów Speed Jasło Salwator Kraków Speed Jasło Salwator Kraków | 06 06 08 06 08 06 | 38.40 37.98 33.00 33.90 38.00 38.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 6/4/2019 - 13:30 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:30 |
2 3 4 | Urbaniec Wojciech Kot Krzysztof Kopieć Jan | 66 03 06 | CKiS Skawina Swim Test Kraków Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 13:32 |
1 2 3 4 5 | Kraj Michał Sysło Kacper Pankowski Dawid Machinko Tomasz Sysło Filip | 01 03 06 80 91 | Swim Test Kraków Zawodnik Niezrzeszony CKiS Skawina CKiS Skawina Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 13:34 |
1 2 3 4 5 6 | Maleszka Łukasz Kierzkowski Eryk Ciborowski Alan Stepek Przemysław Zemła Antoni Sasor Hubert | 00 05 00 02 07 00 | Zawodnik Niezrzeszony CKiS Skawina Speed Jasło Speed Jasło Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 08 08 06 06 | NT 40.84 28.20 34.00 48.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 6/4/2019 | 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 6/4/2019 | Mężczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |