X Jubileuszowe Pływackie Mistrzostwa Skawiny I Skawina, 6/4/2019 |
Konkurencja 1 6/4/2019 | Dziewcząt, 12m dowolny | 7 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ciborowska Tatiana | 12 | KS Speed Jasło | 14.00 | |||
2 | dorociak Natalia | 12 | Swim Academy Kraków | 20.00 | |||
3 | Adamek Karolina | 12 | CKiS Miechów | NT | |||
4 | Więcek Oliwia | 12 | CKiS Miechów | NT | |||
5 | Korpulska Sandra | 12 | CKiS Miechów | NT | |||
6 | Urbańczyk Nela | 14 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
7 | Lembas Sara | 13 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
8 | Łoza Zofia | 12 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
9 | Cyganek Maja | 12 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
10 | Klimek Marika | 13 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
11 | Szklarska Karina | 13 | KS Optima Skawina | NT | |||
12 | Przywara Iga | 13 | KS Optima Skawina | NT | |||
13 | Majdzik Amelia | 13 | KS Optima Skawina | NT | |||
14 | Szklarska Zuzanna | 12 | KS Optima Skawina | NT | |||
15 | Tejchma Zuzanna | 12 | KS Optima Skawina | NT | |||
16 | Nestoruk Aleksandra | 13 | KS Optima Skawina | NT | |||
17 | Machnik Pola | 13 | KS Optima Skawina | NT | |||
18 | Baran Julita | 14 | KS Optima Skawina | NT | |||
19 | Bartosh Kaja | 16 | KS Optima Skawina | NT | |||
20 | Balcer Antonina | 14 | KS Optima Skawina | NT | |||
21 | Kierepko Hanna | 13 | Równa Szansa Skawina | NT | |||
22 | Wydrych Aleksandra | 13 | Równa Szansa Skawina | NT | |||
23 | Kuna Jagoda | 14 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
24 | Chrząszcz Dominika | 12 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
25 | Chrząszcz Aleksandra | 14 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
26 | Krawiec Kinga | 12 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
27 | Klamka Dagmara | 12 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 6/4/2019 | Chłopców, 12m dowolny | 7 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | li-wozniak Oscar | 12 | Swim Academy Kraków | 19.50 | |||
2 | Waktor Michal | 12 | Swim Academy Kraków | 21.50 | |||
3 | uszko Ksawery | 12 | Swim Academy Kraków | 22.00 | |||
4 | pokorski Leon | 12 | Swim Academy Kraków | 23.00 | |||
5 | Motal Oliwier | 12 | KS Optima Skawina | 1:01.01 | |||
6 | Michta Wiktor | 12 | CKiS Miechów | NT | |||
7 | Nowak Konrad | 12 | CKiS Miechów | NT | |||
8 | Madej Szymon | 13 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
9 | Stefański Andrzej | 13 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
10 | Krawczyk Leon | 13 | KS Optima Skawina | NT | |||
11 | Kuc Franciszek | 12 | KS Optima Skawina | NT | |||
12 | Przywara Tymon | 15 | KS Optima Skawina | NT | |||
13 | Kondaszewski Aleksander | 13 | KS Optima Skawina | NT | |||
14 | Zdunek Maksymilian | 12 | KS Optima Skawina | NT | |||
15 | Bartosh Oliwier | 12 | KS Optima Skawina | NT | |||
16 | Skrzypiec Adam | 12 | KS Optima Skawina | NT | |||
17 | Ślizowski Michał | 13 | KS Optima Skawina | NT | |||
18 | Ciepły Olaf | 13 | Równa Szansa Skawina | NT | |||
19 | Dudek Kacper | 13 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 6/4/2019 | Dziewcząt, 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Krzyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 16.00 | |||
2 | Adamus Amelia | 08 | MKS Jordan Kraków | 17.00 | |||
3 | Wojtunik Oliwia | 09 | KS Speed Jasło | 17.00 | |||
4 | Bednarz Zofia | 08 | CKiS Skawina | 17.65 | |||
5 | Laskowska Wanda | 09 | KS Optima Skawina | 18.00 | |||
6 | Król Maja | 08 | KS Limanowa-Swim | 18.30 | |||
7 | Bętkowska Emilia | 11 | CKiS Skawina | 18.78 | |||
8 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 18.90 | |||
9 | Piecuch Klaudia | 11 | MKS Jordan Kraków | 18.94 | |||
10 | Szydło Sabina | 09 | KS Speed Jasło | 19.00 | |||
11 | Giebułtowska Natalia | 09 | KS Speed Jasło | 19.00 | |||
12 | Sieprawska Natalia | 09 | KS Optima Skawina | 19.00 | |||
13 | Boboń Amelia | 10 | MKS Jordan Kraków | 19.89 | |||
14 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 20.48 | |||
15 | waktor Zofia | 08 | Swim Academy Kraków | 21.00 | |||
16 | Utila Morin | 09 | UKS PS Salwator Kraków | 21.01 | |||
17 | ouellette Charlottee | 10 | Swim Academy Kraków | 21.50 | |||
18 | Siwek Lilianna | 10 | MKS Jordan Kraków | 21.57 | |||
19 | Chmielowska Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 21.59 | |||
20 | strzyzewska Aleksandra | 09 | Swim Academy Kraków | 22.00 | |||
21 | wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Kraków | 22.00 | |||
22 | Kułach Joanna | 08 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
23 | Kondaszewska Amelia | 10 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
24 | Cierniak Aleksandra | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.03 | |||
25 | strzyzewska Nina | 11 | Swim Academy Kraków | 22.50 | |||
26 | Czarnecka Maja | 11 | MKS Jordan Kraków | 22.61 | |||
27 | Jamro Anna | 10 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
28 | Stefańska Agata | 11 | UKS PS Salwator Kraków | 23.01 | |||
29 | Wywiał Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 23.35 | |||
30 | Świderski Antonina | 10 | TS Wisła Kraków | 23.61 | |||
31 | Bogacka Zofia | 10 | TS Wisła Kraków | 24.18 | |||
32 | Fleszar Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.49 | |||
33 | uszko Anna | 10 | Swim Academy Kraków | 24.50 | |||
34 | Murzyn Olga | 10 | TS Wisła Kraków | 24.68 | |||
35 | Szostak Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 25.79 | |||
36 | Styczeń Małgorzata | 11 | MKS Jordan Kraków | 26.03 | |||
37 | Zych Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.05 | |||
38 | Matiaszek Paulina | 09 | UKS Gladiator Krynica | 26.57 | |||
39 | Morek Magdalena | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.60 | |||
40 | Dubel Maja | 08 | UKS Gladiator Krynica | 27.05 | |||
41 | Ciborowska Tatiana | 12 | KS Speed Jasło | 28.00 | |||
42 | Mirek Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.19 | |||
43 | Łojek Gabriella | 11 | MKS Jordan Kraków | 29.98 | |||
44 | Łaś Hania | 09 | UKS Gladiator Krynica | 31.53 | |||
45 | Hapek Martyna | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
46 | Stawinoga Bianka | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
47 | Kobińska Alicja | 11 | CKiS Miechów | NT | |||
48 | Bęczyńska Anna | 08 | CKiS Miechów | NT | |||
49 | Nowak Zofia | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
50 | Kuc Julia | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
51 | Marchańska Julia | 08 | CKiS Miechów | NT | |||
52 | Warchala Michalina | 08 | CKiS Miechów | NT | |||
53 | Jaśkiewicz Maria | 09 | CKiS Miechów | NT | |||
54 | Pikiel Milena | 09 | CKiS Miechów | NT | |||
55 | Włosek Antonina | 11 | CKiS Miechów | NT | |||
56 | Możdzan Hanna | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
57 | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
58 | Dębowska Amelia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
59 | Kosek Karolina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
60 | Wójcik Joanna | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
61 | Szymańska Wiktoria | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
62 | Kościelniak Hanna | 10 | TS Wisła Kraków | NT | |||
63 | Hus Nikola | 11 | TS Wisła Kraków | NT | |||
64 | Leśniowska Małgorzata | 11 | TS Wisła Kraków | NT | |||
65 | Popiołek Barbara | 11 | TS Wisła Kraków | NT | |||
66 | Leszczyńska Katarzyna | 09 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
67 | Kieras Julita | 10 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
68 | Siembab Melania | 08 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
69 | Weberman Krysia | 09 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
70 | Chrząszcz Matylda | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
71 | Makarewicz Jagoda | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
72 | Ryszka Maja | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
73 | Śmiałek Laura | 08 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
74 | Liffrego Alice | 08 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
75 | Zawada Zuzanna | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
76 | Motal Amelia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
77 | Żmuda Aleksandra | 11 | KS Optima Skawina | NT | |||
78 | Szewczyk Julia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
79 | Bularz Natalia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
80 | Brózda Julia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
81 | Kuc Maja | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
82 | Blak Milena | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
83 | Manista Gabriela | 11 | KS Optima Skawina | NT | |||
84 | Winiarz Gabriela | 11 | KS Optima Skawina | NT | |||
85 | Janicka Natalia | 08 | Równa Szansa Skawina | NT | |||
86 | Szopa Aleksandra | 09 | Równa Szansa Skawina | NT | |||
87 | Richa Oliwia | 08 | SP 2 Skawina | NT | |||
88 | Sroka Zuzanna | 10 | SP 2 Skawina | NT | |||
89 | Krasnohalova Anastazja | 10 | SP 53 Kraków | NT | |||
90 | Wąs Julia | 08 | SP 53 Kraków | NT | |||
91 | Jaworska Krystyna | 08 | SP 53 Kraków | NT | |||
92 | Dąbroś Anna | 08 | SP 53 Kraków | NT | |||
93 | Mazur Maja | 08 | SP 53 Kraków | NT | |||
94 | Schneider Magdalena | 09 | SP 53 Kraków | NT | |||
95 | Sekuła Natalia | 08 | SP 53 Kraków | NT | |||
96 | Zegartowska Lidia | 09 | SP Rzozów | NT | |||
97 | Stopka Julia | 11 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
98 | Bogdali Natalia | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
99 | Gadzała Klaudia | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
100 | Chrząszcz Matylda | 09 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
101 | Opach Aleksandra | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
102 | Kwapisz Alicja | 09 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
103 | Krzysik Karina | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
104 | Bielecka Laila | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
105 | Stawiarz Julia | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
106 | Paciorek Julia | 09 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
107 | Zawisza Gabriela | 09 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
108 | Szajna Maja | 10 | KS Optima Skawina | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 6/4/2019 | Chłopców, 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 14.92 | |||
2 | li-wozniak Dawid | 08 | Swim Academy Kraków | 16.50 | |||
3 | Kutermak Szymon | 10 | CKiS Skawina | 16.54 | |||
4 | Bańdo Wojciech | 10 | TS Wisła Kraków | 16.67 | |||
5 | Bąk Jakub | 10 | Swim-Sport Kraków | 18.17 | |||
6 | Czernecki Leon | 10 | TS Wisła Kraków | 18.20 | |||
7 | Hajdo Michał | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 18.30 | |||
8 | Kurianowicz Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | 18.31 | |||
9 | Targiel Tomasz | 10 | TS Wisła Kraków | 18.44 | |||
10 | Żuk Oskar | 10 | MKS Jordan Kraków | 18.87 | |||
11 | mirek Szymon | 10 | Swim Academy Kraków | 19.00 | |||
12 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.80 | |||
13 | Dywan Michał | 10 | KS Optima Skawina | 20.00 | |||
14 | Czech Tymon | 10 | UKS PS Salwator Kraków | 20.60 | |||
15 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
16 | dorociak Franciszek | 10 | Swim Academy Kraków | 21.50 | |||
17 | Bieńkowski Miłosz | 09 | UKS PS Salwator Kraków | 21.90 | |||
18 | Makuch Pawel | 10 | UKS Gladiator Krynica | 21.92 | |||
19 | Łach Adam | 10 | TS Wisła Kraków | 22.05 | |||
20 | Cieniek Kacper | 10 | TS Wisła Kraków | 22.08 | |||
21 | Stafiński Wiktor | 11 | Swim-Sport Kraków | 22.18 | |||
22 | Baścik Igor | 10 | TS Wisła Kraków | 22.25 | |||
23 | Szałaj Alex | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.47 | |||
24 | Dunayeu Wiktor | 11 | TS Wisła Kraków | 22.71 | |||
25 | wojasinski Franciszek | 11 | Swim Academy Kraków | 23.00 | |||
26 | Rawiński Jan | 10 | TS Wisła Kraków | 23.05 | |||
27 | Chmielek Adam | 10 | TS Wisła Kraków | 23.52 | |||
28 | Jędras Michał | 10 | MKS Jordan Kraków | 23.59 | |||
29 | Borys Bartłomiej | 10 | TS Wisła Kraków | 23.77 | |||
30 | Kupiec Piotr | 11 | MKS Jordan Kraków | 24.08 | |||
31 | Jania Filip | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.74 | |||
32 | Knapek Leon | 11 | TS Wisła Kraków | 24.76 | |||
33 | Szydłowski Patryk | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
34 | Dubel Adrian | 10 | UKS Gladiator Krynica | 25.71 | |||
35 | Wójcik Wojciech | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.55 | |||
36 | Martowicz Aleks | 10 | TS Wisła Kraków | 27.42 | |||
37 | Balawejder Sebastian | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.33 | |||
38 | Krupski Jan | 11 | TS Wisła Kraków | 28.43 | |||
39 | Hajto Borys | 11 | MKS Jordan Kraków | 28.85 | |||
40 | Grzemba Oskar | 11 | MKS Jordan Kraków | 32.07 | |||
41 | Lisak Blazej | 09 | UKS Gladiator Krynica | 32.17 | |||
42 | Matiaszek Jakub | 11 | UKS Gladiator Krynica | 33.00 | |||
43 | Kieras Dawid | 10 | UKS Gladiator Krynica | 35.06 | |||
44 | Klimek Tomasz | 10 | UKS Gladiator Krynica | 35.65 | |||
45 | Faron Arek | 11 | UKS Gladiator Krynica | 41.87 | |||
46 | Trela Sergiusz | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
47 | Stec Piotr | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
48 | Kołaś Feliks | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
49 | Wojakiewicz Mikołaj | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
50 | Paszczak Maksymilian | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
51 | Wiklik Filip | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
52 | Sarota Wiktor | 08 | CKiS Miechów | NT | |||
53 | Domański Maciej | 09 | CKiS Miechów | NT | |||
54 | Nowak Michał | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
55 | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
56 | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
57 | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
58 | Pasek Kamil | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
59 | Kowalski Franciszek | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
60 | Głuch Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
61 | Fojtik Allan | 10 | TS Wisła Kraków | NT | |||
62 | Grzybowski Tomasz | 10 | TS Wisła Kraków | NT | |||
63 | Witek Jeremiasz | 10 | TS Wisła Kraków | NT | |||
64 | Mazur Hubert | 10 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
65 | Kwiecień Tomasz | 09 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
66 | Stelmach Kacper | 10 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
67 | Dziura Kacper | 09 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
68 | Chronowski Patryk | 10 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
69 | Wolak Daniel | 10 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
70 | Stelmach Karol | 09 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
71 | Drozd Adam | 08 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
72 | Andrzejewski Aleksander | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
73 | Koczur Adam | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
74 | Kadula Kacper | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
75 | Swałdek Adrian | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
76 | Madej Julia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
77 | Miękus Tymon | 11 | KS Optima Skawina | NT | |||
78 | Miękus Julian | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
79 | Kudra Samuel | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
80 | Makuch Igor | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
81 | Wójciak Karol | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
82 | Zajda Szymon | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
83 | Urban Kacper | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
84 | Tomasik Adam | 10 | SP 2 Skawina | NT | |||
85 | Szybiak Jakub | 09 | SP 53 Kraków | NT | |||
86 | Foltyn Jakub | 09 | SP 53 Kraków | NT | |||
87 | Paszulewicz Jan | 09 | SP 53 Kraków | NT | |||
88 | Zapała Bartosz | 09 | SP 53 Kraków | NT | |||
89 | Skrzypiec Nikodem | 10 | SP 53 Kraków | NT | |||
90 | Gawron Marcin | 10 | SP 53 Kraków | NT | |||
91 | Szostak Michał | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
92 | Kutela Szymon | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
93 | Rapacz Jan | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
94 | Pazdzior Jan | 11 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
95 | Rychlik Patryk | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
96 | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
97 | Kołodziej Paweł | 09 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
98 | Śmietana Olivier | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
99 | Żmuda Jakub | 11 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
100 | Klamka Bartosz | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 6/4/2019 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 11 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Adamus Amelia | 08 | MKS Jordan Kraków | 18.00 | |||
2 | Sołtysik Łucja | 08 | MKS Jordan Kraków | 18.00 | |||
3 | Bednarz Zofia | 08 | CKiS Skawina | 19.87 | |||
4 | Laskowska Wanda | 09 | KS Optima Skawina | 20.00 | |||
5 | Ciernia Jagoda | 09 | KS Optima Skawina | 20.00 | |||
6 | Jarosz Hanna | 10 | UKS Omega Olkusz | 20.11 | |||
7 | Bętkowska Emilia | 11 | CKiS Skawina | 20.98 | |||
8 | Wojtunik Oliwia | 09 | KS Speed Jasło | 21.00 | |||
9 | waktor Zofia | 08 | Swim Academy Kraków | 22.00 | |||
10 | Sieprawska Natalia | 09 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
11 | Siwek Lilianna | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.06 | |||
12 | Szydło Sabina | 09 | KS Speed Jasło | 23.00 | |||
13 | Giebułtowska Natalia | 09 | KS Speed Jasło | 23.00 | |||
14 | gawlik Maja | 09 | Swim Academy Kraków | 23.00 | |||
15 | Świderski Antonina | 10 | TS Wisła Kraków | 23.09 | |||
16 | Czarnecka Maja | 11 | MKS Jordan Kraków | 23.16 | |||
17 | strzyzewska Nina | 11 | Swim Academy Kraków | 23.50 | |||
18 | Chmielowska Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 23.89 | |||
19 | Zarzycka Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.50 | |||
20 | ouellette Charlottee | 10 | Swim Academy Kraków | 24.50 | |||
21 | Maczuga Milena | 10 | KS Speed Jasło | 25.00 | |||
22 | Hus Nikola | 11 | TS Wisła Kraków | 25.11 | |||
23 | wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Kraków | 25.50 | |||
24 | Fleszar Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.75 | |||
25 | Murzyn Olga | 10 | TS Wisła Kraków | 25.79 | |||
26 | Utila Morin | 09 | UKS PS Salwator Kraków | 25.90 | |||
27 | Mirek Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.58 | |||
28 | Wywiał Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.66 | |||
29 | Stefańska Agata | 11 | UKS PS Salwator Kraków | 26.70 | |||
30 | Łojek Gabriella | 11 | MKS Jordan Kraków | 26.87 | |||
31 | Matiaszek Paulina | 09 | UKS Gladiator Krynica | 27.08 | |||
32 | Styczeń Małgorzata | 11 | MKS Jordan Kraków | 27.70 | |||
33 | Morek Magdalena | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.89 | |||
34 | Zych Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.99 | |||
35 | Szostak Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 28.39 | |||
36 | Zębala Katarzyna | 11 | TS Wisła Kraków | 29.39 | |||
37 | Szutko Nadia | 11 | TS Wisła Kraków | 31.32 | |||
38 | Łaś Hania | 09 | UKS Gladiator Krynica | 32.17 | |||
39 | Ciborowska Tatiana | 12 | KS Speed Jasło | 35.00 | |||
40 | dorociak Natalia | 12 | Swim Academy Kraków | 38.00 | |||
41 | Hapek Martyna | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
42 | Stawinoga Bianka | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
43 | Furman Maja | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
44 | Kobińska Alicja | 11 | CKiS Miechów | NT | |||
45 | Adamek Karolina | 12 | CKiS Miechów | NT | |||
46 | Bęczyńska Anna | 08 | CKiS Miechów | NT | |||
47 | Bejm Magdalena | 11 | CKiS Miechów | NT | |||
48 | Więcek Oliwia | 12 | CKiS Miechów | NT | |||
49 | Nowak Zofia | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
50 | Kuc Julia | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
51 | Marchańska Julia | 08 | CKiS Miechów | NT | |||
52 | Korpulska Sandra | 12 | CKiS Miechów | NT | |||
53 | Kruszec Maja | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
54 | Warchala Michalina | 08 | CKiS Miechów | NT | |||
55 | Cisowska Klaudia | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
56 | Jaśkiewicz Maria | 09 | CKiS Miechów | NT | |||
57 | Pikiel Milena | 09 | CKiS Miechów | NT | |||
58 | Włosek Antonina | 11 | CKiS Miechów | NT | |||
59 | Możdzan Hanna | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
60 | Stanek Lena | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
61 | Szymańska Wiktoria | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
62 | Kościelniak Hanna | 10 | TS Wisła Kraków | NT | |||
63 | Andreew Julia | 11 | TS Wisła Kraków | NT | |||
64 | Leśniowska Małgorzata | 11 | TS Wisła Kraków | NT | |||
65 | Podsiadło Róża | 11 | TS Wisła Kraków | NT | |||
66 | Popiołek Barbara | 11 | TS Wisła Kraków | NT | |||
67 | Paschek Zuzanna | 11 | TS Wisła Kraków | NT | |||
68 | Leszczyńska Katarzyna | 09 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
69 | Kieras Julita | 10 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
70 | Siembab Melania | 08 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
71 | Weberman Krysia | 09 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
72 | Makarewicz Jagoda | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
73 | Ryszka Maja | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
74 | Śmiałek Laura | 08 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
75 | Przywara Iga | 13 | KS Optima Skawina | NT | |||
76 | Żmuda Aleksandra | 11 | KS Optima Skawina | NT | |||
77 | Szewczyk Julia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
78 | Kopieć Jagoda | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
79 | Bularz Natalia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
80 | Brózda Julia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
81 | Winiarz Aldona | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
82 | Kuc Maja | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
83 | Blak Milena | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
84 | Przybyło Emilia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
85 | Manista Gabriela | 11 | KS Optima Skawina | NT | |||
86 | Krupnik Tatiana | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
87 | Winiarz Gabriela | 11 | KS Optima Skawina | NT | |||
88 | Sroka Zuzanna | 10 | SP 2 Skawina | NT | |||
89 | Zaradny Zuzanna | 10 | SP 2 Skawina | NT | |||
90 | Krasnohalova Anastazja | 10 | SP 53 Kraków | NT | |||
91 | Wąs Julia | 08 | SP 53 Kraków | NT | |||
92 | Mazur Maja | 08 | SP 53 Kraków | NT | |||
93 | Zegartowska Lidia | 09 | SP Rzozów | NT | |||
94 | Bogdali Gabriela | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
95 | Opach Aleksandra | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
96 | Bielecka Laila | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
97 | Stawiarz Julia | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 6/4/2019 | Chłopców, 25m grzbietowy | 11 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 18.50 | |||
2 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa-Swim | 20.00 | |||
3 | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 20.16 | |||
4 | Bańdo Wojciech | 10 | TS Wisła Kraków | 21.25 | |||
5 | Walanus Krzysztof | 10 | TS Wisła Kraków | 21.97 | |||
6 | Hajdo Michał | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 22.30 | |||
7 | Czernecki Leon | 10 | TS Wisła Kraków | 22.44 | |||
8 | Nieścioruk Jakub | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.83 | |||
9 | Dywan Michał | 10 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
10 | Rawiński Jan | 10 | TS Wisła Kraków | 23.42 | |||
11 | dorociak Franciszek | 10 | Swim Academy Kraków | 23.50 | |||
12 | wojasinski Franciszek | 11 | Swim Academy Kraków | 24.00 | |||
13 | Chmielek Adam | 10 | TS Wisła Kraków | 24.08 | |||
14 | Bieńkowski Miłosz | 09 | UKS PS Salwator Kraków | 24.50 | |||
15 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.64 | |||
16 | Ruda Franciszek | 11 | TS Wisła Kraków | 24.78 | |||
17 | Czech Tymon | 10 | UKS PS Salwator Kraków | 24.89 | |||
18 | Stafiński Wiktor | 11 | Swim-Sport Kraków | 25.05 | |||
19 | Dubel Adrian | 10 | UKS Gladiator Krynica | 25.31 | |||
20 | Kupiec Piotr | 11 | MKS Jordan Kraków | 25.57 | |||
21 | Wójcik Wojciech | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.73 | |||
22 | Jędras Michał | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.84 | |||
23 | Makuch Pawel | 10 | UKS Gladiator Krynica | 26.09 | |||
24 | Krupski Jan | 11 | TS Wisła Kraków | 26.33 | |||
25 | Martowicz Aleks | 10 | TS Wisła Kraków | 26.48 | |||
26 | Knapek Leon | 11 | TS Wisła Kraków | 26.57 | |||
27 | Dunayeu Wiktor | 11 | TS Wisła Kraków | 26.58 | |||
28 | Szydłowski Patryk | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.00 | |||
29 | krochmal Filip | 10 | Swim Academy Kraków | 27.00 | |||
30 | Szałaj Alex | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.73 | |||
31 | Jania Filip | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.45 | |||
32 | Hajto Borys | 11 | MKS Jordan Kraków | 29.51 | |||
33 | li-wozniak Oscar | 12 | Swim Academy Kraków | 30.00 | |||
34 | Grzemba Oskar | 11 | MKS Jordan Kraków | 30.70 | |||
35 | Balawejder Sebastian | 10 | MKS Jordan Kraków | 30.74 | |||
36 | Lisak Blazej | 09 | UKS Gladiator Krynica | 32.38 | |||
37 | Rynduch Tymoteusz | 12 | TS Wisła Kraków | 34.28 | |||
38 | Klimek Tomasz | 10 | UKS Gladiator Krynica | 35.25 | |||
39 | uszko Ksawery | 12 | Swim Academy Kraków | 36.00 | |||
40 | Waktor Michal | 12 | Swim Academy Kraków | 36.00 | |||
41 | pokorski Leon | 12 | Swim Academy Kraków | 36.00 | |||
42 | Kieras Dawid | 10 | UKS Gladiator Krynica | 36.34 | |||
43 | Stelmach Kacper | 10 | UKS Gladiator Krynica | 38.55 | |||
44 | Trela Sergiusz | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
45 | Stec Piotr | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
46 | Kołaś Feliks | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
47 | Wojakiewicz Mikołaj | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
48 | Paszczak Maksymilian | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
49 | Klim Piotr | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
50 | Michta Wiktor | 12 | CKiS Miechów | NT | |||
51 | Kowalczyk Filip | 11 | CKiS Miechów | NT | |||
52 | Marszałek Maciej | 11 | CKiS Miechów | NT | |||
53 | Bęczyński Tomasz | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
54 | Bejm Szymon | 11 | CKiS Miechów | NT | |||
55 | Nowak Konrad | 12 | CKiS Miechów | NT | |||
56 | Wiklik Filip | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
57 | Cedzidło Artur | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
58 | Furgał Dominik | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
59 | Nowak Karol | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
60 | Sarota Wiktor | 08 | CKiS Miechów | NT | |||
61 | Cisowski Daniel | 11 | CKiS Miechów | NT | |||
62 | Szczepka Kacper | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
63 | Domański Maciej | 09 | CKiS Miechów | NT | |||
64 | Nowak Michał | 10 | CKiS Miechów | NT | |||
65 | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
66 | Kopta Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
67 | Lembas Hugo | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
68 | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
69 | Sobek Michał | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
70 | Horbal Ignacy | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
71 | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
72 | Pasek Kamil | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
73 | Fojtik Allan | 10 | TS Wisła Kraków | NT | |||
74 | Witek Jeremiasz | 10 | TS Wisła Kraków | NT | |||
75 | Richards Michał | 12 | TS Wisła Kraków | NT | |||
76 | Kwiecień Tomasz | 09 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
77 | Faron Arek | 11 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
78 | Matiaszek Jakub | 11 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
79 | Dziura Kacper | 09 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
80 | Chronowski Patryk | 10 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
81 | Wolak Daniel | 10 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
82 | Stelmach Karol | 09 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
83 | Drozd Adam | 08 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
84 | Andrzejewski Aleksander | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
85 | Koczur Adam | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
86 | Kuc Franciszek | 12 | KS Optima Skawina | NT | |||
87 | Madej Julia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
88 | Kudra Samuel | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
89 | Kondaszewski Aleksander | 13 | KS Optima Skawina | NT | |||
90 | Makuch Igor | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
91 | Zasępa Oliwier | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
92 | Wójciak Karol | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
93 | Zajda Szymon | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
94 | Urban Kacper | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
95 | Foltyn Jakub | 09 | SP 53 Kraków | NT | |||
96 | Kopacz Kacper | 11 | SP 53 Kraków | NT | |||
97 | Zapała Bartosz | 09 | SP 53 Kraków | NT | |||
98 | Szostak Michał | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
99 | Rapacz Jan | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
100 | Pazdzior Jan | 11 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
101 | Żmuda Jakub | 11 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
102 | Klamka Bartosz | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 6/4/2019 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 11 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ciernia Jagoda | 09 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
2 | Jarosz Hanna | 10 | UKS Omega Olkusz | 23.45 | |||
3 | Król Maja | 08 | KS Limanowa-Swim | 24.50 | |||
4 | Kułach Joanna | 08 | KS Optima Skawina | 25.00 | |||
5 | Tabor Kaja | 10 | KS Optima Skawina | 25.00 | |||
6 | Piecuch Klaudia | 11 | MKS Jordan Kraków | 26.06 | |||
7 | gawlik Maja | 09 | Swim Academy Kraków | 27.00 | |||
8 | Jeziorska Wiktoria | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.21 | |||
9 | Gorczyca Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.32 | |||
10 | Maczuga Milena | 10 | KS Speed Jasło | 28.00 | |||
11 | Kondaszewska Amelia | 10 | KS Optima Skawina | 28.00 | |||
12 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.45 | |||
13 | Cierniak Aleksandra | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.50 | |||
14 | Czarnecka Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.88 | |||
15 | uszko Anna | 10 | Swim Academy Kraków | 29.50 | |||
16 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 29.57 | |||
17 | Bogacka Zofia | 10 | TS Wisła Kraków | 30.81 | |||
18 | Zarzycka Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 31.17 | |||
19 | Boboń Amelia | 10 | MKS Jordan Kraków | 32.67 | |||
20 | Piecuch Julia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
21 | Kozioł Alicja | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
22 | Kosek Karolina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
23 | Wójcik Joanna | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
24 | Dubel Maja | 08 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
25 | Sołtysik Łucja | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
26 | Zawada Zuzanna | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
27 | Motal Amelia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
28 | Kopieć Jagoda | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
29 | Winiarz Aldona | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
30 | Przybyło Emilia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
31 | Krupnik Tatiana | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
32 | Pilarczyk Alicja | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
33 | Kwapisz Alicja | 09 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
34 | Zawisza Gabriela | 09 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
35 | Szajna Maja | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
36 | Kotula Kaja | 09 | KS Optima Skawina | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 6/4/2019 | Chłopców, 25m klasyczny | 11 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.55 | |||
2 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.15 | |||
3 | Bąk Jakub | 10 | Swim-Sport Kraków | 24.56 | |||
4 | Kurianowicz Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.59 | |||
5 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 26.00 | |||
6 | Targiel Tomasz | 10 | TS Wisła Kraków | 26.44 | |||
7 | Grzybowski Tomasz | 10 | TS Wisła Kraków | 28.08 | |||
8 | Cieniek Kacper | 10 | TS Wisła Kraków | 28.86 | |||
9 | Łach Adam | 10 | TS Wisła Kraków | 29.23 | |||
10 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | 30.18 | |||
11 | krochmal Filip | 10 | Swim Academy Kraków | 31.00 | |||
12 | Kopta Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
13 | Sobek Michał | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
14 | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
15 | Kowalski Franciszek | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
16 | Borys Bartłomiej | 10 | TS Wisła Kraków | NT | |||
17 | Mazur Hubert | 10 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
18 | Swałdek Adrian | 10 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
19 | Miękus Julian | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
20 | Zasępa Oliwier | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
21 | Kutela Szymon | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
22 | Kadula Kacper | 09 | SP Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 6/4/2019 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 11 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Krzyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 20.00 | |||
2 | Tabor Kaja | 10 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
3 | strzyzewska Aleksandra | 09 | Swim Academy Kraków | 25.00 | |||
4 | Jeziorska Wiktoria | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.71 | |||
5 | Czarnecka Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.41 | |||
6 | Gorczyca Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
7 | Piecuch Julia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
8 | Kozioł Alicja | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
9 | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
10 | Dębowska Amelia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
11 | Stanek Lena | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
12 | Chrząszcz Matylda | 09 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
13 | Liffrego Alice | 08 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
14 | Jamro Anna | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
15 | Richa Oliwia | 08 | SP 2 Skawina | NT | |||
16 | Chrząszcz Matylda | 09 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
17 | Krzysik Karina | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
18 | Kot Walentyna | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 6/4/2019 | Chłopców, 25m motylkowy | 11 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 18.00 | |||
2 | li-wozniak Dawid | 08 | Swim Academy Kraków | 18.50 | |||
3 | Kutermak Szymon | 10 | CKiS Skawina | 18.76 | |||
4 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa-Swim | 19.00 | |||
5 | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 20.38 | |||
6 | mirek Szymon | 10 | Swim Academy Kraków | 21.50 | |||
7 | Nieścioruk Jakub | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.56 | |||
8 | Żuk Oskar | 10 | MKS Jordan Kraków | 29.12 | |||
9 | Lembas Hugo | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
10 | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
11 | Horbal Ignacy | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
12 | Głuch Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
13 | Baścik Igor | 10 | TS Wisła Kraków | NT | |||
14 | Walanus Krzysztof | 10 | TS Wisła Kraków | NT | |||
15 | Paszulewicz Jan | 09 | SP 53 Kraków | NT | |||
16 | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 6/4/2019 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | Speed Jasło 1 | KS Speed Jasło | 1:00.00 | ||||
2 | Swim Academy Kraków 1 | Swim Academy Kraków | 1:26.00 | ||||
3 | CKiS Miechów 3 | CKiS Miechów | NT | ||||
4 | Wisła Kraków 1 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
5 | Wisła Kraków 2 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
6 | Gladiator Krynica | UKS Gladiator Krynica | NT | ||||
7 | Swim Test Kraków 3 | SP Swim Test Kraków | NT | ||||
8 | Optima Skawina 1 | KS Optima Skawina | NT | ||||
9 | Optima Skawina 2 | KS Optima Skawina | NT | ||||
10 | Optima Skawina 3 | KS Optima Skawina | NT | ||||
11 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 6/4/2019 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | Swim Academy Kraków 2 | Swim Academy Kraków | 1:24.50 | ||||
2 | Wisła Kraków 3 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
3 | Wisła Kraków 4 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
4 | Wisła Kraków 5 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
5 | Wisła Kraków 6 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
6 | Wisła Kraków 7 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
7 | Gladiator Krynica | UKS Gladiator Krynica | NT | ||||
8 | Swim Test Kraków 2 | SP Swim Test Kraków | NT | ||||
9 | Optima Skawina 1 | KS Optima Skawina | NT | ||||
10 | Optima Skawina 2 | KS Optima Skawina | NT | ||||
11 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 6/4/2019 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Speed Jasło 1 | KS Speed Jasło | 2:15.00 | ||||
2 | CKiS Miechów 1 | CKiS Miechów | NT | ||||
3 | CKiS Miechów 2 | CKiS Miechów | NT | ||||
4 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
5 | Optima Skawina 1 | KS Optima Skawina | NT | ||||
6 | Optima Skawina 2 | KS Optima Skawina | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 6/4/2019 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | CKiS Miechów 4 | CKiS Miechów | NT | ||||
2 | Swim Test Kraków 1 | SP Swim Test Kraków | NT | ||||
3 | Optima Skawina 1 | KS Optima Skawina | NT | ||||
4 | Optima Skawina 2 | KS Optima Skawina | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 6/4/2019 | Kobiet, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Żurkowska Weronika | 04 | UKS PS Salwator Kraków | 29.80 | |||
2 | Ciborowska Roksana | 03 | KS Speed Jasło | 30.00 | |||
3 | Jarecka Anna | 03 | KS Speed Jasło | 33.00 | |||
4 | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 33.24 | |||
5 | Waszczuk Klara | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 34.01 | |||
6 | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 34.54 | |||
7 | Jeż Oliwia | 05 | UKS PS Salwator Kraków | 34.90 | |||
8 | Byrgiel Amelia | 03 | CKiS Skawina | 35.46 | |||
9 | Kasowicz Zuzanna | 07 | KS Speed Jasło | 37.00 | |||
10 | Grzegorzewska Olga | 06 | Swim Academy Kraków | 38.00 | |||
11 | Makuch Wiktoria | 06 | UKS Gladiator Krynica | 39.03 | |||
12 | Lelek Marianna | 07 | CKiS Skawina | 39.87 | |||
13 | Opyrchał Łucja | 07 | CKiS Skawina | 39.87 | |||
14 | Konieczna Nadia | 07 | CKiS Miechów | 43.21 | |||
15 | Swiatkowska Wiktoria | 06 | UKS Gladiator Krynica | 50.69 | |||
16 | Hencel Agata | 06 | CKiS Miechów | NT | |||
17 | Błaszkiewicz Gabriela | 06 | CKiS Miechów | NT | |||
18 | Fordymacka Martyna | 04 | CKiS Miechów | NT | |||
19 | Warchala Anna | 05 | CKiS Miechów | NT | |||
20 | Sarota Agnieszka | 02 | CKiS Miechów | NT | |||
21 | Siembab Julia | 03 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
22 | Pietrzak Anna | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
23 | Dziekan Emma | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
24 | Konewka Zuzanna | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
25 | Bielecka Otylia | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
26 | Nocoń Milena | 07 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
27 | Żmuda Julia | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
28 | Foltyn Emilia | 05 | SP 53 Kraków | NT | |||
29 | Kopacz Natalia | 07 | SP 53 Kraków | NT | |||
30 | Prabucka Emilia | 07 | SP 53 Kraków | NT | |||
31 | Dudek Karolina | 07 | SP Rzozów | NT | |||
32 | Radziszowska Lena | 07 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
33 | Kołodziej Beata | 04 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
34 | Krupnik Zofia | 07 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 6/4/2019 | Mężczyzn, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ciborowski Alan | 00 | KS Speed Jasło | 26.99 | |||
2 | Ostrogórski Filip | 03 | CKiS Skawina | 29.87 | |||
3 | Stepek Przemysław | 02 | KS Speed Jasło | 29.99 | |||
4 | Latoń Bartosz | UKS Gladiator Krynica | 30.39 | ||||
5 | Lesiak Nikodem | 05 | CKiS Skawina | 31.23 | |||
6 | Jarecki Piotr | 03 | KS Speed Jasło | 32.00 | |||
7 | Szczepanik Dawid | 06 | KS Speed Jasło | 35.00 | |||
8 | Pankowski Dawid | 06 | CKiS Skawina | 35.65 | |||
9 | Furmanek Karolina | 06 | KS Speed Jasło | 36.00 | |||
10 | Kierzkowski Eryk | 05 | CKiS Skawina | 36.54 | |||
11 | zapala Maksymilian | 06 | Swim Academy Kraków | 37.00 | |||
12 | pokorski Jakub | 07 | Swim Academy Kraków | 38.00 | |||
13 | Zemła Antoni | 07 | KS Optima Skawina | 39.00 | |||
14 | Małota Jan | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 41.20 | |||
15 | Slazyk Oliwier | 07 | UKS Gladiator Krynica | 45.03 | |||
16 | Syguła Klaudiusz | 04 | CKiS Miechów | NT | |||
17 | Miłek Kamil | 03 | CKiS Miechów | NT | |||
18 | Adamek Wiktor | 03 | CKiS Miechów | NT | |||
19 | Tyliszczak Jan | 07 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
20 | Kusy Miłosz | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
21 | Kot Krzysztof | 03 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
22 | Kraj Michał | 01 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
23 | Urbaniec Wojciech | 66 | CKiS Skawina | NT | |||
24 | Machinko Tomasz | 80 | CKiS Skawina | NT | |||
25 | Zięba Filip | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
26 | Zawada Wojciech | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
27 | Strojny Bartłomiej | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
28 | Kułach Przemysław | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
29 | Kopieć Jan | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
30 | Moskała Kamil | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
31 | Bębenek Adrian | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
32 | Maleszka Aleksander | 05 | KS Optima Skawina | NT | |||
33 | Michałek Patryk | 06 | SP 53 Kraków | NT | |||
34 | Zapała Jan | 07 | SP 53 Kraków | NT | |||
35 | Gawron Antoni | 07 | SP 53 Kraków | NT | |||
36 | Dubiel Szymon | 02 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
37 | Maleszka Łukasz | 00 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
38 | Sasor Hubert | 00 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
39 | Dryja Piotr | 04 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 6/4/2019 | Kobiet, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 36.77 | |||
2 | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 37.79 | |||
3 | Waszczuk Klara | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 38.60 | |||
4 | Mróz Wiktoria | 06 | CKiS Skawina | 38.76 | |||
5 | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 41.91 | |||
6 | Kasowicz Zuzanna | 07 | KS Speed Jasło | 42.00 | |||
7 | Grzegorzewska Olga | 06 | Swim Academy Kraków | 42.00 | |||
8 | Nowak Kinga | 04 | CKiS Miechów | 42.77 | |||
9 | Kisielewska Joanna | 07 | KS Optima Skawina | 44.00 | |||
10 | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 45.91 | |||
11 | Konieczna Nadia | 07 | CKiS Miechów | 47.82 | |||
12 | Hencel Agata | 06 | CKiS Miechów | NT | |||
13 | Błaszkiewicz Gabriela | 06 | CKiS Miechów | NT | |||
14 | Fordymacka Martyna | 04 | CKiS Miechów | NT | |||
15 | Warchala Anna | 05 | CKiS Miechów | NT | |||
16 | Siembab Julia | 03 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
17 | Pietrzak Anna | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
18 | Dziekan Emma | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
19 | Malcher Katarzyna | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
20 | Nocoń Milena | 07 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
21 | Kicka Paulina | 07 | SP 53 Kraków | NT | |||
22 | Mishchanina Juliia | 04 | SP 53 Kraków | NT | |||
23 | Kurach Milena | 07 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
24 | Gęsicka Małgorzata | 07 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 6/4/2019 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Oprządek Magdalena | 03 | KS Speed Jasło | 36.00 | |||
2 | Jarecki Piotr | 03 | KS Speed Jasło | 41.50 | |||
3 | pokorski Jakub | 07 | Swim Academy Kraków | 42.50 | |||
4 | Reroń Antoni | 07 | CKiS Miechów | 44.45 | |||
5 | Miłek Kamil | 03 | CKiS Miechów | NT | |||
6 | Adamek Wiktor | 03 | CKiS Miechów | NT | |||
7 | Latoń Bartosz | UKS Gladiator Krynica | NT | ||||
8 | Tyliszczak Jan | 07 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
9 | Bielecki Dymitr | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Kułach Przemysław | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
11 | Tabor Kamil | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
12 | Trzyszczyk Piotr | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
13 | Jezioro Szymon | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
14 | Jamro Michał | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
15 | Maleszka Aleksander | 05 | KS Optima Skawina | NT | |||
16 | Tomasik Wiktor | 06 | SP 2 Skawina | NT | |||
17 | Zapała Jan | 07 | SP 53 Kraków | NT | |||
18 | Dubiel Szymon | 02 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 6/4/2019 | Kobiet, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Waga Monika | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 40.40 | |||
2 | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 41.23 | |||
3 | Byrgiel Amelia | 03 | CKiS Skawina | 41.23 | |||
4 | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 41.40 | |||
5 | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 42.48 | |||
6 | Nowak Kinga | 04 | CKiS Miechów | 45.19 | |||
7 | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 45.43 | |||
8 | Lelek Marianna | 07 | CKiS Skawina | 47.65 | |||
9 | Sarota Agnieszka | 02 | CKiS Miechów | NT | |||
10 | Makuch Wiktoria | 06 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
11 | Swiatkowska Wiktoria | 06 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
12 | Malcher Katarzyna | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
13 | Konewka Zuzanna | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
14 | Opyrchał Łucja | 07 | CKiS Skawina | NT | |||
15 | Żmuda Julia | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
16 | Badura Emilia | 05 | KS Optima Skawina | NT | |||
17 | Kicka Paulina | 07 | SP 53 Kraków | NT | |||
18 | Prabucka Emilia | 07 | SP 53 Kraków | NT | |||
19 | Kołodziej Beata | 04 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 6/4/2019 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Oprządek Magdalena | 03 | KS Speed Jasło | 39.00 | |||
2 | Furmanek Karolina | 06 | KS Speed Jasło | 40.00 | |||
3 | Szczepanik Dawid | 06 | KS Speed Jasło | 42.00 | |||
4 | Reroń Antoni | 07 | CKiS Miechów | 47.47 | |||
5 | zapala Maksymilian | 06 | Swim Academy Kraków | 48.50 | |||
6 | Syguła Klaudiusz | 04 | CKiS Miechów | NT | |||
7 | Małota Jan | 07 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
8 | Slazyk Oliwier | 07 | UKS Gladiator Krynica | NT | |||
9 | Kusy Miłosz | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Bielecki Dymitr | 05 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
11 | Zięba Filip | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
12 | Zawada Wojciech | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
13 | Moskała Kamil | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
14 | Tabor Kamil | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
15 | Trzyszczyk Piotr | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
16 | Jezioro Szymon | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
17 | Bębenek Adrian | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
18 | Jamro Michał | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
19 | Legutek Adam | 06 | SP 53 Kraków | NT | |||
20 | Sysło Filip | 91 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
21 | Dziejma Adrian | 06 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
22 | Dryja Piotr | 04 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 6/4/2019 | Kobiet, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ciborowska Roksana | 03 | KS Speed Jasło | 33.00 | |||
2 | Żurkowska Weronika | 04 | UKS PS Salwator Kraków | 33.90 | |||
3 | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 37.98 | |||
4 | Jarecka Anna | 03 | KS Speed Jasło | 38.00 | |||
5 | Waga Monika | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 38.40 | |||
6 | Jeż Oliwia | 05 | UKS PS Salwator Kraków | 38.80 | |||
7 | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 41.30 | |||
8 | Kisielewska Joanna | 07 | KS Optima Skawina | 45.00 | |||
9 | Bielecka Otylia | 06 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Badura Emilia | 05 | KS Optima Skawina | NT | |||
11 | Foltyn Emilia | 05 | SP 53 Kraków | NT | |||
12 | Gęsicka Małgorzata | 07 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
13 | Radziszowska Lena | 07 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 6/4/2019 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ciborowski Alan | 00 | KS Speed Jasło | 28.20 | |||
2 | Stepek Przemysław | 02 | KS Speed Jasło | 34.00 | |||
3 | Kierzkowski Eryk | 05 | CKiS Skawina | 40.84 | |||
4 | Zemła Antoni | 07 | KS Optima Skawina | 48.00 | |||
5 | Kot Krzysztof | 03 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
6 | Kraj Michał | 01 | SP Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Pankowski Dawid | 06 | CKiS Skawina | NT | |||
8 | Urbaniec Wojciech | 66 | CKiS Skawina | NT | |||
9 | Machinko Tomasz | 80 | CKiS Skawina | NT | |||
10 | Kopieć Jan | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
11 | Maleszka Łukasz | 00 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
12 | Sysło Kacper | 03 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
13 | Sysło Filip | 91 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
14 | Sasor Hubert | 00 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |