X Jubileuszowe Pływackie Mistrzostwa Skawiny II Skawina, 6/4/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 100m klasyczny (31) 100m zmienny (39) | 1:16.40 1:19.54 | 23/3/2019 5/5/2018 | Krakow (POL) Olkusz (POL) |
||
Kondaszewski Antoni | 08 | 00606 | 100606700060 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 38.55 50.24 | 23/3/2019 16/12/2018 | Piekary (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kołaczyk Antonina | 08 | 00606 | 100606600061 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 38.99 48.11 | 23/3/2019 22/12/2018 | Piekary (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kutermak Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600049 | 100m grzbietowy (35) 100m zmienny (39) | 1:20.37 NT | 16/2/2019 | Wieliczka (POL) | ||
Kłos Amelia | 08 | 00606 | 100606600063 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 42.82 NT | 15/12/2018 | Zabierzow (POL) | ||
Maliszewski Szymon | 08 | 00606 | 100606700059 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 37.56 46.76 | 23/3/2019 22/12/2018 | Piekary (POL) Oswiecim (POL) |
||
Manista Kornelia | 07 | 00606 | 100606600055 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | 1:19.83 1:28.44 | 16/2/2019 24/3/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Płonka Aleksandra | 09 | 00606 | 100606600058 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 41.77 51.81 | 16/2/2019 23/3/2019 | Wieliczka (POL) Piekary (POL) |
||
Raputa Gabriela | 08 | 00606 | 100606600057 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 37.70 46.02 | 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
CKiS Skawina 1 | 00606 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | Open | NT |
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 103206600048 | 100m dowolny (27) 100m klasyczny (31) | NT 1:22.53 | 24/11/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 103206700052 | 100m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) | 1:09.07 1:15.35 | 16/2/2019 22/12/2018 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Duchnik Konrad | 09 | 03206 | 103206700060 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 36.96 53.24 | 9/12/2018 9/12/2018 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 100m dowolny (27) 100m zmienny (39) | 1:13.10 1:18.43 | 19/5/2018 22/12/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 103206600046 | 100m grzbietowy (35) 100m zmienny (39) | 1:17.51 1:23.68 | 20/10/2018 23/12/2017 | Nowy Sacz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Myszka Roksana | 08 | 03206 | 103206600059 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (37) | 40.48 45.23 | 20/10/2018 9/12/2018 | Nowy Sacz (POL) Zakopane (POL) |
||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 103206600049 | 100m klasyczny (31) 100m zmienny (39) | 1:26.48 1:19.99 | 15/12/2018 15/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
Bartnikowski Wiktor | 08 | 00106 | 100106700435 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | NT 51.14 | 16/12/2018 | Zabierzow (POL) |
||
Bielecki Patryk | 09 | 00106 | 100106700459 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | NT NT |
||||
Bobak Oliwia | 08 | 00106 | 100106600436 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 45.35 56.68 | 23/3/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 100m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) | 1:10.78 1:18.51 | 23/2/2019 23/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Frączek Adam | 09 | 00106 | 100106700443 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 45.32 48.36 | 26/5/2018 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Grigorian Kyle | 08 | 00106 | 100106700434 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 45.26 54.41 | 23/3/2019 16/12/2018 | Piekary (POL) Zabierzow (POL) |
||
Grzywa Magdalena | 08 | 00106 | 100106600462 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 47.74 59.44 | 23/3/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Idęć Szymon | 08 | 00106 | 100106700463 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 48.50 56.35 | 23/3/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kaczmarczyk Hanna | 08 | 00106 | 100106600432 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 34.14 40.80 | 23/3/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kaczmarczyk Jakub | 09 | 00106 | 100106700449 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 39.33 46.12 | 23/3/2019 9/3/2019 | Piekary (POL) Bochnia (POL) |
||
Kalczyński- Kowacki Aleksander | 09 | 00106 | 100106700479 | 50m grzbietowy (34) | NT | ||||
Kita Eryk | 09 | 00106 | 100106700465 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 46.68 57.97 | 9/3/2019 9/3/2019 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Koszykowska Karolina | 09 | 00106 | 100106600452 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (29) | 53.69 1:05.02 | 23/3/2019 23/3/2019 | Piekary (POL) Piekary (POL) |
||
Król Julia | 08 | 00106 | 100106600428 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 42.94 47.24 | 15/12/2018 25/11/2018 | Zabierzow (POL) Kozy (POL) |
||
Kuźnicki Michał | 09 | 00106 | 100106700441 | 50m klasyczny (30) 50m motylkowy (38) | 55.49 NT | 9/3/2019 | Bochnia (POL) | ||
Lasota Tomasz | 09 | 00106 | 100106700439 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (30) | 52.71 1:07.17 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Litewka Gabriela | 09 | 00106 | 100106600450 | 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (37) | 51.04 56.24 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mamot Maria | 07 | 00106 | 100106600426 | 100m dowolny (27) 100m zmienny (39) | 1:26.43 1:37.59 | 16/2/2019 8/12/2018 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Marczyńska Magdalena | 09 | 00106 | 100106600478 | 50m grzbietowy (33) | NT | ||||
Matyasik Mikołaj | 09 | 00106 | 100106700466 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 37.55 43.65 | 23/3/2019 23/3/2019 | Piekary (POL) Piekary (POL) |
||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 100m dowolny (28) 100m zmienny (40) | 1:08.64 NT | 23/2/2019 | Krakow (POL) | ||
Mykicka Wiktoria | 07 | 00106 | 100106600424 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | 1:21.41 1:40.60 | 24/3/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Nieciuńska Julia | 07 | 00106 | 100106600423 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | 1:28.04 1:30.67 | 24/3/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Paluch Igor | 07 | 00106 | 100106700421 | 100m dowolny (28) 100m zmienny (40) | 1:13.14 1:27.65 | 24/3/2019 15/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Piecuch Mateusz | 09 | 00106 | 100106700480 | 50m dowolny (26) 50m motylkowy (38) | 35.51 46.41 | 23/3/2019 5/5/2018 | Piekary (POL) Olkusz (POL) |
||
Piotrowski Aleksander | 08 | 00106 | 100106700419 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 43.59 53.43 | 23/3/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Piotrowski Mateusz | 10 | 00106 | 100106700445 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | NT NT |
||||
Piwowarczyk Antonina | 08 | 00106 | 100106600467 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 51.87 59.90 | 25/11/2018 25/11/2018 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
||
Przybysz Greta | 07 | 00106 | 100106600418 | 100m dowolny (27) 100m klasyczny (31) | 1:27.23 1:39.25 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Reguła Alicja | 08 | 00106 | 100106600470 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 48.80 1:00.74 | 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Ropka Oliwia | 08 | 00106 | 100106600416 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 46.59 57.60 | 25/11/2018 25/11/2018 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
||
Sokołowska Lena | 08 | 00106 | 100106600415 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (37) | 44.83 NT | 23/3/2019 | Piekary (POL) | ||
Stanisz Mikołaj | 07 | 00106 | 100106700414 | 100m dowolny (28) 100m zmienny (40) | 1:16.43 1:28.99 | 9/3/2019 8/12/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Strzyżewski Patryk | 07 | 00106 | 100106700413 | 100m dowolny (28) 100m zmienny (40) | 1:23.08 1:36.02 | 24/3/2019 15/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szałaj Norbert | 08 | 00106 | 100106700474 | 50m grzbietowy (34) | NT | ||||
Szostak Natasza | 08 | 00106 | 100106600412 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 37.14 50.48 | 23/3/2019 16/12/2018 | Piekary (POL) Zabierzow (POL) |
||
Urbańczyk Iga | 03 | 00106 | 100106600402 | 100m dowolny (27) 100m klasyczny (31) | 1:17.52 NT | 20/10/2018 | Nowy Sacz (POL) | ||
Wierciński Loki | 08 | 00106 | 100106700481 | 50m grzbietowy (34) | NT | ||||
Wojtaszek Kacper | 08 | 00106 | 100106700475 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 45.11 49.64 | 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wyrwiak Julia | 09 | 00106 | 100106600438 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (29) | 48.99 53.96 | 23/3/2019 16/2/2019 | Piekary (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zarzycki Sebastian | 07 | 00106 | 100106700410 | 100m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) | 1:20.60 1:31.98 | 24/3/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Zięba Maksymilian | 09 | 00106 | 100106700477 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 47.21 56.85 | 9/3/2019 23/3/2019 | Bochnia (POL) Piekary (POL) |
||
Łapajerska Zofia | 07 | 00106 | 100106600427 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | NT NT |
||||
Łuczyńska Nikola | 09 | 00106 | 100106600457 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (37) | 42.73 52.93 | 25/11/2018 16/2/2019 | Kozy (POL) Wieliczka (POL) |
||
Żak Bartosz | 08 | 00106 | 100106700409 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 41.28 50.53 | 15/12/2018 14/10/2018 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Żmudzki Stanisław | 09 | 00106 | 100106700476 | 50m grzbietowy (34) | NT |
Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 2 Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 2 Jordan Kraków 3 | 00106 00106 00106 00106 00106 | 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (23) 4 x 50m dowolny (23) 4 x 50m dowolny (23) | Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet | Open Open Open Open Open | NT NT NT NT NT |
Kudela Wiktoria | 04 | 00207 | 100207600338 | 100m dowolny (27) 100m klasyczny (31) | 1:17.92 1:26.64 | 12/5/2018 11/5/2018 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
Chryc Aleksandra | 05 | 00506 | 100506600057 | 100m dowolny (27) 100m zmienny (39) | 1:09.08 1:24.79 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 100506700058 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (30) | 42.80 45.27 | 16/12/2018 8/4/2018 | Zabierzow (POL) Nowy Sacz (POL) |
Brońka Anna | 08 | 03506 | 103506600085 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (37) | 34.84 41.43 | 23/3/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Całka Piotr | 08 | 03506 | 103506700083 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 36.05 44.67 | 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Ciupka Artur | 09 | 03506 | 103506700103 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (30) | 47.63 52.59 | 9/3/2019 16/2/2019 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dudziak Maja | 08 | 03506 | 103506600092 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 39.07 48.08 | 23/3/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 103506700084 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 35.15 38.54 | 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Góra Natalia | 09 | 03506 | 103506600105 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 43.56 48.53 | 23/3/2019 23/3/2019 | Piekary (POL) Piekary (POL) |
||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 103506600082 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 39.47 44.01 | 8/12/2018 24/2/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Klimkowski Adam | 09 | 03506 | 103506700110 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 43.38 52.04 | 23/3/2019 26/5/2018 | Piekary (POL) Wieliczka (POL) |
||
Knapik Julia | 09 | 03506 | 103506600107 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 42.48 46.55 | 23/3/2019 23/3/2019 | Piekary (POL) Piekary (POL) |
||
Kolasa Natalia | 08 | 03506 | 103506600090 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 42.18 47.59 | 10/2/2018 16/12/2018 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Korpak Maja | 09 | 03506 | 103506600108 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (29) | 44.83 55.64 | 23/3/2019 26/5/2018 | Piekary (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | 103506700086 | 50m klasyczny (30) 50m motylkowy (38) | 47.90 47.27 | 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 100m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) 100m zmienny (40) | 1:05.32 1:13.84 NT | 22/4/2018 3/2/2018 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Kryza Jagoda | 08 | 03506 | 103506600091 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 40.77 47.28 | 23/3/2019 16/12/2018 | Piekary (POL) Zabierzow (POL) |
||
Marciniak Małgorzata | 09 | 03506 | 103506600100 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (29) | 58.21 57.64 | 23/3/2019 23/3/2019 | Piekary (POL) Piekary (POL) |
||
Palmi Julia | 09 | 03506 | 103506600106 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 44.53 50.64 | 9/3/2019 23/3/2019 | Bochnia (POL) Piekary (POL) |
||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | 1:05.98 1:13.10 | 24/3/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Rozumek jan | 09 | 03506 | 103506700094 | 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (38) | 44.46 44.98 | 23/3/2019 16/2/2019 | Piekary (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wieleba Michał | 08 | 03506 | 103506700088 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 45.30 55.83 | 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wrześniak Oskar | 09 | 03506 | 103506700096 | 50m dowolny (26) 50m motylkowy (38) | 36.11 42.75 | 9/3/2019 16/2/2019 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łuczak Agata | 09 | 03506 | 103506600093 | 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (37) | 41.53 41.85 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łukasik Blanka | 09 | 03506 | 103506600102 | 50m klasyczny (29) 50m motylkowy (37) | 47.42 46.17 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łupińska Barbara | 09 | 03506 | 103506600099 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 42.17 53.31 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Śliwa Antonina | 09 | 03506 | 103506600097 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 42.51 51.83 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Żak Zoya | 09 | 03506 | 103506600101 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 37.70 54.99 | 23/3/2019 26/5/2018 | Piekary (POL) Wieliczka (POL) |
||
Żmijewska Nina | 09 | 03506 | 103506600098 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 47.91 1:11.79 | 16/2/2019 26/5/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Solne Miasto Wieliczka 1 Solne Miasto Wieliczka 2 Solne Miasto Wieliczka 1 | 03506 03506 03506 | 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (23) | Mężczyzn Mężczyzn Kobiet | Open Open Open | NT NT NT |
Baran Jagoda | 07 | 03706 | 103706600099 | 100m grzbietowy (35) 100m zmienny (39) | 1:46.57 1:44.83 | 2/6/2018 14/10/2018 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | 103706600073 | 100m klasyczny (31) 100m zmienny (39) | 1:47.76 1:50.70 | 14/10/2018 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Depczyński Jakub | 08 | 03706 | 103706700130 | 50m klasyczny (30) | 54.72 | 16/12/2018 | Zabierzow (POL) | ||
Figiel Emilia | 06 | 03706 | 103706600120 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | NT NT |
||||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 100m dowolny (27) 100m zmienny (39) | 1:06.63 1:15.44 | 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Koczwara Anna | 08 | 03706 | 103706600106 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 39.17 46.31 | 23/3/2019 16/12/2018 | Piekary (POL) Zabierzow (POL) |
||
Koczwara Iga | 08 | 03706 | 103706600121 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 40.95 51.44 | 8/12/2018 16/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 103706600093 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | 1:09.90 1:17.96 | 24/11/2018 23/2/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Kukułka Aleksander | 08 | 03706 | 103706700119 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 41.26 49.13 | 8/4/2018 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Malik Emilia | 08 | 03706 | 103706600116 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (29) | 46.30 49.12 | 14/10/2018 14/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Miodek Jagoda | 08 | 03706 | 103706600125 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | NT 50.02 | 16/12/2018 | Zabierzow (POL) |
||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 103706600098 | 100m dowolny (27) 100m zmienny (39) | 1:17.97 1:28.79 | 24/2/2019 8/12/2018 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | 1:18.39 1:28.41 | 4/2/2018 2/6/2018 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Pieniążek Sara | 08 | 03706 | 103706600107 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 42.47 54.07 | 8/12/2018 16/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Popiela Jakub | 05 | 03706 | 103706700094 | 100m dowolny (28) 100m klasyczny (32) | 1:14.99 1:32.25 | 3/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Roman Jakub | 07 | 03706 | 103706700100 | 100m dowolny (28) 100m zmienny (40) | 1:16.51 1:27.09 | 16/12/2018 15/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03706 | 103706600110 | 100m dowolny (27) 100m zmienny (39) | 1:21.69 1:31.15 | 16/12/2018 15/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Salamon Julia | 06 | 03706 | 103706600103 | 100m klasyczny (31) | 1:42.60 | 16/2/2019 | Wieliczka (POL) | ||
Sotkowski Kacper | 07 | 03706 | 103706700101 | 100m grzbietowy (36) 100m zmienny (40) | 1:25.57 1:27.82 | 8/12/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Staniszewski Kacper | 07 | 03706 | 103706700129 | 100m klasyczny (32) 100m zmienny (40) | 1:52.52 NT | 16/2/2019 | Wieliczka (POL) | ||
Stefański Juliusz | 08 | 03706 | 103706700118 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 40.24 45.90 | 15/12/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Surowiecka Julia | 08 | 03706 | 103706600105 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (37) | 40.60 NT | 8/12/2018 | Krakow (POL) | ||
Sławiński Patryk | 07 | 03706 | 103706700128 | 100m dowolny (28) 100m klasyczny (32) | NT NT |
||||
Wójcik Gerard | 08 | 03706 | 103706700117 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 39.87 46.89 | 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wójcik Hubert | 06 | 03706 | 103706700112 | 100m dowolny (28) 100m zmienny (40) | 1:12.09 1:39.31 | 9/3/2019 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Węgrzyn Arkadiusz | 06 | 03706 | 103706700097 | 100m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) | NT NT |
||||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600047 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | 1:07.54 1:12.61 | 24/11/2018 23/2/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Ślęzak Emilia | 08 | 03706 | 103706600115 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (37) | 35.69 41.21 | 14/10/2018 2/6/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Żak Filip | 06 | 03706 | 103706700111 | 100m klasyczny (32) 100m zmienny (40) | 1:36.89 1:24.19 | 14/10/2018 8/12/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
Siemacha Kraków 1 Siemacha Kraków 1 | 03706 03706 | 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (23) | Mężczyzn Kobiet | Open Open | NT NT |
Babraj Mikołaj | 08 | 01906 | 101906700032 | 50m dowolny (26) 50m motylkowy (38) | 38.01 44.83 | 15/12/2018 9/3/2019 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
Czekaj Franciszek | 09 | 01806 | 101806700092 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (30) | NT 56.08 | 16/2/2019 | Wieliczka (POL) |
||
Dudek Antoni | 09 | 01806 | 101806700095 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (30) | 48.11 47.62 | 16/2/2019 23/3/2019 | Wieliczka (POL) Piekary (POL) |
||
Dwernicki Artur | 09 | 01806 | 101806700077 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 45.50 54.24 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Długopolska Nikola | 09 | 01806 | 101806600094 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 37.82 45.67 | 23/3/2019 16/2/2019 | Piekary (POL) Wieliczka (POL) |
||
Frankowicz Mateusz | 09 | 01806 | 101806700083 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 46.13 50.26 | 16/2/2019 23/3/2019 | Wieliczka (POL) Piekary (POL) |
||
Frączek Katarzyna | 08 | 01806 | 101806600069 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (37) | 39.45 58.67 | 20/10/2018 22/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) |
||
Gulba Jakub | 09 | 01806 | 101806700103 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (30) | NT 52.36 | 23/3/2019 | Piekary (POL) |
||
Gąsior Karol | 09 | 01806 | 101806700084 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | 50.86 1:02.94 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Heiza Ignacy | 08 | 01806 | 101806700068 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 38.81 43.75 | 15/12/2018 18/11/2018 | Zabierzow (POL) Tarnow (POL) |
||
Hus Olivia | 09 | 01806 | 101806600099 | 50m klasyczny (29) 50m motylkowy (37) | 46.74 NT | 23/3/2019 | Piekary (POL) | ||
Jaje Mikołaj | 08 | 01806 | 101806700065 | 50m dowolny (26) 50m motylkowy (38) | 40.56 45.67 | 20/10/2018 23/3/2019 | Nowy Sacz (POL) Piekary (POL) |
||
Kasprzycki Adam | 07 | 01806 | 101806700056 | 100m dowolny (28) 100m klasyczny (32) | 1:23.76 1:37.72 | 3/6/2018 16/2/2019 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kaszuba Igor | 09 | 01806 | 101806700085 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (30) | NT NT |
||||
Klimowicz Jan | 07 | 01806 | 101806700064 | 100m dowolny (28) 100m klasyczny (32) | 1:39.44 1:52.65 | 10/6/2018 16/2/2019 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kusiński Zenon | 09 | 01806 | 101806700090 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 38.74 44.35 | 23/3/2019 23/3/2019 | Piekary (POL) Piekary (POL) |
||
Kuszewski Antoni | 09 | 01806 | 101806700102 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | 38.27 43.35 | 23/3/2019 23/3/2019 | Piekary (POL) Piekary (POL) |
||
Lichoński Jan | 09 | 01806 | 101806700086 | 50m dowolny (26) 50m motylkowy (38) | 44.15 NT | 16/2/2019 | Wieliczka (POL) | ||
Małecka Karolina | 09 | 01806 | 101806600093 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (29) | 43.32 50.94 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mielech Magdalena | 08 | 01806 | 101806600072 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (37) | 42.76 47.16 | 15/12/2018 23/3/2019 | Zabierzow (POL) Piekary (POL) |
||
Napierała Matylda | 09 | 01806 | 101806600087 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | NT NT |
||||
Popiołek Jan | 09 | 01806 | 101806700100 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (30) | 43.99 47.62 | 16/2/2019 23/3/2019 | Wieliczka (POL) Piekary (POL) |
||
Płaczek Mateusz | 07 | 01806 | 101806700070 | 100m dowolny (28) 100m zmienny (40) | 1:15.20 NT | 16/2/2019 | Wieliczka (POL) | ||
Sagan Tomasz | 09 | 01806 | 101806700080 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (34) | NT 50.63 | 23/3/2019 | Piekary (POL) |
||
Sanowski Patryk | 07 | 01806 | 101806700059 | 100m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) | 1:21.07 1:29.64 | 6/10/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Sekunda Miłosz | 09 | 01806 | 101806700091 | 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (38) | 45.07 43.23 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | 01806 | 101806600081 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 40.28 44.42 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Stasiewicz Julia | 09 | 01806 | 101806600088 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | NT 1:03.53 | 23/3/2019 | Piekary (POL) |
||
Walewski Kacper | 08 | 01806 | 101806700067 | 50m dowolny (26) 50m motylkowy (38) | 48.95 1:13.27 | 20/10/2018 20/10/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Warunek Antoni | 08 | 01806 | 101806700063 | 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (38) | 51.02 49.78 | 10/6/2018 23/3/2019 | Nowy Targ (POL) Piekary (POL) |
||
Wiendlocha Zuzanna | 09 | 01806 | 101806600098 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 45.72 53.43 | 16/2/2019 23/3/2019 | Wieliczka (POL) Piekary (POL) |
||
Woźny Liliana | 08 | 01806 | 101806600066 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 36.94 47.83 | 20/10/2018 16/12/2018 | Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) |
||
Łożyński Dariusz | 08 | 01806 | 101806700073 | 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (38) | 55.04 44.51 | 10/6/2018 23/3/2019 | Nowy Targ (POL) Piekary (POL) |
||
Światłoń Bartosz | 09 | 01806 | 101806700089 | 50m dowolny (26) 50m motylkowy (38) | 40.91 51.69 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Świeży Szymon | 09 | 01806 | 101806700096 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (30) | 46.78 54.25 | 16/2/2019 23/3/2019 | Wieliczka (POL) Piekary (POL) |
Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 4 Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2 | 01806 01806 01806 01806 01806 01806 | 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (23) 4 x 50m dowolny (23) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet | Open Open Open Open Open Open | NT NT NT NT NT NT |
Śliz Kalina | 08 | 03211 | 103211600074 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (37) | 37.16 40.23 | 17/2/2018 25/1/2019 | Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Ślęczek Zuzanna | 09 | 03211 | 103211600080 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 42.16 47.19 | 17/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | 1:10.22 1:21.71 | 24/3/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
Drob Dagmara | 05 | 03906 | 103906600029 | 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (31) | 1:24.84 1:42.32 | 23/2/2019 9/12/2018 | Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 100m grzbietowy (36) 100m klasyczny (32) | 1:29.81 1:49.33 | 23/2/2019 9/12/2018 | Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Kierońska Maryla | 11 | 03906 | 103906600027 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 45.66 1:03.87 | 25/11/2018 25/11/2018 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
||
Kieroński Marcel | 07 | 03906 | 103906700028 | 100m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) | 1:11.10 1:26.13 | 16/2/2019 22/12/2018 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 100m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) | 1:06.43 1:14.14 | 23/2/2019 23/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 100m dowolny (28) 100m klasyczny (32) | 1:18.18 1:39.98 | 25/3/2018 16/2/2019 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (33) | 35.83 39.94 | 7/10/2018 6/10/2018 | Berlin (GER) Berlin (GER) |
||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 100m dowolny (28) 100m klasyczny (32) | 1:08.04 1:33.75 | 25/11/2018 16/2/2019 | Kozy (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łanda Zofia | 06 | 03906 | 103906600018 | 100m dowolny (27) 100m klasyczny (31) | 1:12.69 1:40.42 | 16/2/2019 20/10/2018 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 100m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) | 58.96 1:02.77 | 23/2/2019 23/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 100m klasyczny (31) 100m zmienny (39) | 1:15.58 1:10.44 | 23/3/2019 8/12/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Krakow (POL) |
Cebula Karol | 07 | 03406 | 103406700021 | 100m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) | 1:16.48 1:23.23 | 16/12/2018 27/10/2018 | Zabierzow (POL) Bielsko-Biala (POL) |
||
Chabasiewicz Jakub | 07 | 03406 | 103406700012 | 100m klasyczny (32) 100m zmienny (40) | 1:33.47 1:27.09 | 15/12/2018 18/11/2018 | Zabierzow (POL) Tarnow (POL) |
||
Czarny Radosław | 08 | 03406 | 103406700018 | 50m dowolny (26) 50m motylkowy (38) | 33.96 39.28 | 23/3/2019 15/12/2018 | Piekary (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dzierwa Maciej | 04 | 03406 | 103406700020 | 100m dowolny (28) 100m klasyczny (32) | 1:11.38 1:23.62 | 19/5/2018 24/11/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gorlich Łucja | 06 | 03406 | 103406600025 | 100m klasyczny (31) 100m zmienny (39) | 1:30.08 1:22.64 | 4/11/2017 26/5/2018 | Tarnow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Marciniak Aleksandra | 07 | 03406 | 103406600015 | 100m dowolny (27) 100m klasyczny (31) | 1:10.57 1:31.88 | 24/2/2019 10/6/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Olszewski Maciej | 07 | 03406 | 103406700024 | 100m dowolny (28) 100m zmienny (40) | NT 1:24.12 | 14/10/2018 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Sawińska Antonina | 08 | 03406 | 103406600026 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (29) | 37.08 45.11 | 21/4/2018 18/11/2018 | Zabierzow (POL) Tarnow (POL) |
||
Sawiński Wojciech | 08 | 03406 | 103406700013 | 50m dowolny (26) 50m motylkowy (38) | 35.64 42.09 | 23/3/2019 15/12/2018 | Piekary (POL) Zabierzow (POL) |
Salwator Kraków 1 Salwator Kraków 2 Salwator Kraków 1 | 03406 03406 03406 | 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (24) 4 x 50m dowolny (23) | Mężczyzn Mężczyzn Kobiet | Open Open Open | NT NT NT |
Ciurkowski Igor | 08 | 01203 | 101203700061 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (30) | 40.52 NT | 28/4/2018 | Lublin (POL) | ||
Jarosińska Magdalena | 07 | 01203 | 101203600055 | 100m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | 1:20.15 1:23.19 | 18/3/2018 10/3/2019 | Kielce (POL) Konstancin (POL) |
Konopczyński Szymon | 07 | 00806 | 100806700359 | 100m dowolny (28) 100m klasyczny (32) | 1:19.71 1:39.24 | 9/3/2019 9/3/2019 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Strąk Krystian | 08 | 00806 | 100806700385 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (30) | 40.84 46.23 | 18/11/2018 24/2/2019 | Tarnow (POL) Nowy Targ (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |