XIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 13/4/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Łaśko Emilia | 10 | 01506 | 101506600037 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m motylkowy (1) | NT NT NT |
Gajocha Nataniel | 11 | 02111 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) | 28.41 29.99 30.01 | |||||
Michael Emma | 10 | 02111 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | 25.00 28.00 28.17 |
|||||
Piątkiewicz Martyna | 11 | 02111 | 102111600110 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m motylkowy (1) | 24.98 26.50 25.41 |
Król Marek | 10 | 03206 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) 25m motylkowy (2) | 16.50 18.50 23.00 18.50 |
Drab Oliwia | 11 | 04206 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 21.30 24.60 | |||||
Suchecki Tymoteusz | 10 | 04206 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 18.50 21.45 |
|||||
Łacek Kamil | 11 | 04206 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 20.34 23.80 |
|||||
Święchowicz Maja | 10 | 04206 | 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (1) | 22.00 21.60 |
Musiał Milena | 11 | 06111 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | 19.00 22.00 26.00 |
Klajmon Karolina | 10 | 04811 | 104811600089 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (1) | 19.37 21.91 25.65 20.22 | 21/4/2018 22/4/2018 21/4/2018 15/12/2018 | XIII Zawody o Puchar Rycerza K (POL) XIII Zawody o Puchar Rycerza K (POL) XIII Zawody o Puchar Rycerza K (POL) XV Mikołajkowe Zawody Pływacki (POL) |
Osak Kacper | 10 | SWKRA | 25m dowolny (4) 25m klasyczny (8) 25m motylkowy (2) | 17.04 22.89 19.86 |
Bańdo Wojciech | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 16.67 21.25 26.15 | |||||
Borys Bartłomiej | 10 | 01806 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) | 23.65 27.65 |
|||||
Chmielek Adam | 10 | 01806 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 24.08 NT |
|||||
Cieniek Kacper | 10 | 01806 | 25m klasyczny (8) 25m motylkowy (2) | 28.86 NT |
|||||
Grzybowski Tomasz | 10 | 01806 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 26.53 28.08 |
|||||
Knapek Leon | 11 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 24.76 26.57 |
|||||
Krupski Jan | 11 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 26.33 26.33 |
|||||
Leśniowska Małgorzata | 11 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Murzyn Olga | 10 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | 24.68 NT |
|||||
Popiołek Barbara | 11 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m klasyczny (7) | NT NT |
|||||
Stachyra Tomasz | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 20.43 23.40 25.84 |
|||||
Targiel Tomasz | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 18.44 25.18 26.44 |
|||||
Łach Adam | 10 | 01806 | 25m dowolny (4) 25m motylkowy (2) | 22.05 29.77 |
|||||
Świderski Antonina | 10 | 01806 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 23.61 23.09 |
Bistroń Anna | 11 | 00906 | 25m grzbietowy (5) | 33.18 | |||||
Cup Oskar | 10 | 00906 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Czarniecka Wiktoria | 10 | 00906 | 25m grzbietowy (5) | NT | |||||
Flaga Mikołaj | 10 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Gawin Jan | 10 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Jaros Nikodem | 10 | 00906 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Kucharczyk Franciszek | 10 | 00906 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Machlowska Maja | 10 | 00906 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Machlowski Kacper | 10 | 00906 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Miszta Antoni | 10 | 00906 | 25m grzbietowy (6) | NT | |||||
Olszewski Igor | 10 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 22.00 28.00 30.00 |
|||||
Piechowicz Malwina | 10 | 00906 | 25m grzbietowy (5) | NT | |||||
Romański Karol | 10 | 00906 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 14.92 21.55 19.55 | 31/3/2019 13/2/2019 11/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
Burliga Adam | 11 | 02706 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 21.00 26.00 NT | |||||
Gracjasz Natalia | 11 | 02706 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | 23.00 30.00 NT |
|||||
Miklusiak Lidia | 11 | 02706 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | NT 31.00 33.00 |
|||||
Stradomski Jan | 11 | 02706 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | NT NT NT |
|||||
Strzelecki Maksymilian | 11 | 02706 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | 27.00 32.00 34.00 |
|||||
Zajda Dawid | 10 | 02706 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) 25m motylkowy (2) | 19.00 22.00 24.00 NT |
Bigos Patryk | 11 | 03906 | 103906700030 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) | 19.94 22.56 NT | 9/12/2018 9/12/2018 | Zakopane Zakopane |
||
Halberda Milena | 11 | 03906 | 103906600023 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) | 21.94 24.93 26.30 | 16/2/2019 16/2/2019 9/12/2018 | Wieliczka Wieliczka Zakopane |
||
Hohenauer Łukasz | 11 | 03906 | 103906700032 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 24.56 24.95 | 17/3/2019 17/3/2019 | Myślenice Myślenice |
||
Kierońska Maryla | 11 | 03906 | 103906600027 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (1) | 20.24 25.10 28.50 NT | 16/2/2019 17/3/2019 9/12/2018 | Wieliczka Myślenice Zakopane |
||
Lupa Szymon | 10 | 03906 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) | NT NT |
|||||
Matysik Alicja | 10 | 03906 | 103906600033 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (1) | 17.12 19.92 25.52 19.75 | 17/3/2019 17/3/2019 25/5/2018 20/10/2018 | Myślenice Myślenice Wieliczka Nowy Sącz |
||
Sacha Paulina | 10 | 03906 | 103906600019 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (1) | 24.35 27.75 NT | 17/3/2019 16/2/2019 | Myślenice Wieliczka |
||
Serafin Matylda | 10 | 03906 | 103906600021 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (1) | 23.73 26.58 NT | 9/12/2018 20/10/2018 | Zakopane Nowy Sącz |
||
Witas Lena | 10 | 03906 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (1) | 24.30 27.14 NT | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka Wieliczka |
Tarasek Igor | 10 | 03406 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) 25m motylkowy (2) | 16.50 18.90 25.01 19.01 |
Bielecka Laila | 10 | 03606 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) | 27.84 26.92 | |||||
Kubis Gabriela | 10 | 03606 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (1) | 19.08 22.21 NT 21.37 |
|||||
Rachwał Olga | 10 | 03606 | 25m dowolny (3) 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (7) 25m motylkowy (1) | 18.31 21.37 NT 25.13 |
|||||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (8) 25m motylkowy (2) | 17.37 21.41 24.43 18.54 |
|||||
Ślusarczyk Jan | 10 | 03606 | 25m dowolny (4) 25m grzbietowy (6) | 24.30 25.28 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |