XIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 13/4/2019 |
4 - XIV Puchar Rycerza Kmity FINAŁY 8-9 lat | 13/4/2019 - 16:00 |
Konkurencja 1 13/4/2019 - 16:00 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Kierońska Maryla Święchowicz Maja Matysik Alicja Klajmon Karolina Kubis Gabriela Rachwał Olga | 11 10 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków NKP Bielsko-Biała SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 11 06 06 | 22.83 20.75 19.29 20.05 21.80 23.05 |
Zawodnicy rezerwowi |
Serafin Matylda | 10 | Nika Sport Team Kraków | 06 | 24.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13/4/2019 - 16:01 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał, 16:01 |
1 2 3 4 5 6 | Suchecki Tymoteusz Tarasek Igor Król Marek Szymacha Aleksy Osak Kacper Bigos Patryk | 10 10 10 10 10 11 | Płetwal Zakopane Salwator Kraków Limanowa-Swim SMS Galicja Kraków Sport Wise Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 21.94 18.64 18.19 18.36 19.45 22.42 |
Zawodnicy rezerwowi |
Borys Bartłomiej Cieniek Kacper | 10 10 | Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 | 25.80 26.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13/4/2019 - 16:02 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał, 9 lat, 16:02 |
1 2 3 4 5 6 | Kubis Gabriela Łaśko Emilia Matysik Alicja Rachwał Olga Klajmon Karolina Święchowicz Maja | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 11 06 | 18.54 18.46 17.92 18.46 18.54 18.54 |
Zawodnicy rezerwowi, 9 lat |
Murzyn Olga Świderski Antonina | 10 10 | Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 | 21.28 22.09 |
Finał, 8 lat, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 | Popiołek Barbara Halberda Milena Drab Oliwia Kierońska Maryla Leśniowska Małgorzata Piątkiewicz Martyna | 11 11 11 11 11 11 | Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków Górnik Sosnowiec | 06 06 06 06 06 06 | 25.01 22.66 19.80 20.65 23.29 25.38 |
Zawodnicy rezerwowi, 8 lat |
Gracjasz Natalia Miklusiak Lidia | 11 11 | Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. | 06 06 | 27.37 28.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13/4/2019 - 16:05 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał, 9 lat, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Osak Kacper Bańdo Wojciech Tokarski Szymon Król Marek Tarasek Igor Szymacha Aleksy | 10 10 10 10 10 10 | Sport Wise Kraków Wisła Kraków Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim Salwator Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 17.23 16.72 15.43 16.59 16.87 17.24 |
Zawodnicy rezerwowi, 9 lat |
Suchecki Tymoteusz Targiel Tomasz | 10 10 | Płetwal Zakopane Wisła Kraków | 06 06 | 18.80 18.98 |
Finał, 8 lat, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 | Hohenauer Łukasz Burliga Adam Bigos Patryk Łacek Kamil Knapek Leon Strzelecki Maksymilian | 11 11 11 11 11 11 | Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. Nika Sport Team Kraków Płetwal Zakopane Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 22.79 21.33 19.50 20.65 22.44 26.29 |
Zawodnicy rezerwowi, 8 lat |
Gajocha Nataniel Stradomski Jan | 11 11 | Górnik Sosnowiec Jasień Sucha Besk. | 06 06 | 26.32 30.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13/4/2019 - 16:07 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał, 9 lat, 16:07 |
1 2 3 4 5 6 | Serafin Matylda Kubis Gabriela Matysik Alicja Klajmon Karolina Rachwał Olga Łaśko Emilia | 10 10 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków NKP Bielsko-Biała SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 11 06 06 | 23.43 22.21 20.76 20.95 22.67 23.48 |
Zawodnicy rezerwowi, 9 lat |
Świderski Antonina Witas Lena | 10 10 | Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 | 23.75 24.37 |
Finał, 8 lat, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 | Piątkiewicz Martyna Gracjasz Natalia Halberda Milena Kierońska Maryla Drab Oliwia Bistroń Hanna | 11 11 11 11 11 11 | Górnik Sosnowiec Jasień Sucha Besk. Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Płetwal Zakopane Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 27.81 24.51 23.64 24.25 25.28 30.72 |
Zawodnicy rezerwowi, 8 lat |
Miklusiak Lidia | 11 | Jasień Sucha Besk. | 06 | 31.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13/4/2019 - 16:10 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał, 9 lat, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Bańdo Wojciech Szymacha Aleksy Król Marek Tarasek Igor Tokarski Szymon Suchecki Tymoteusz | 10 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim Salwator Kraków Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 20.96 20.42 19.42 20.03 20.49 22.13 |
Zawodnicy rezerwowi, 9 lat |
Chmielek Adam Lupa Szymon | 10 10 | Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 | 23.17 23.65 |
Finał, 8 lat, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 | Knapek Leon Łacek Kamil Bigos Patryk Burliga Adam Hohenauer Łukasz Strzelecki Maksymilian | 11 11 11 11 11 11 | Wisła Kraków Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 26.35 24.55 22.41 24.45 26.05 30.82 |
Zawodnicy rezerwowi, 8 lat |
Gajocha Nataniel Stradomski Jan | 11 11 | Górnik Sosnowiec Jasień Sucha Besk. | 06 06 | 31.63 37.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13/4/2019 - 16:12 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał, 9 lat, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 | Rachwał Olga Klajmon Karolina Matysik Alicja Święchowicz Maja Sacha Paulina Kubis Gabriela | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Nika Sport Team Kraków Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 11 06 06 06 06 | 26.41 25.91 23.45 24.65 26.06 26.51 |
Finał, 8 lat, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 | Popiołek Barbara Drab Oliwia Halberda Milena Kierońska Maryla Gracjasz Natalia Miklusiak Lidia | 11 11 11 11 11 11 | Wisła Kraków Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 31.07 27.32 26.26 27.01 29.48 32.55 |
Zawodnicy rezerwowi, 8 lat |
Leśniowska Małgorzata | 11 | Wisła Kraków | 06 | 34.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13/4/2019 - 16:15 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Szymacha Aleksy Bańdo Wojciech Tokarski Szymon Osak Kacper Król Marek Tarasek Igor | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Delfin Nowy Targ Sport Wise Kraków Limanowa-Swim Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 23.48 22.91 19.59 22.65 23.02 24.18 |
Zawodnicy rezerwowi |
Zajda Dawid Lupa Szymon | 10 10 | Jasień Sucha Besk. Nika Sport Team Kraków | 06 06 | 24.50 25.34 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |