Puchar Burmistrza Nowego Targu 2019 Nowy Targ, 31/3 - 12/5/2019 |
2 - Puchar Burmistrza Nowego Targu I | 12/5/2019 - 9:40 |
Konkurencja 19 12/5/2019 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:40 |
2 3 4 5 | Pachowicz Marcelina Barnaś Kinga Chrząszcz Dominika Zaręba Magdalena | 10 11 12 11 | Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Swim Test Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Jałocha Alina Tolala Lena Tkaczyk Helena Baran Aleksandra Świerczek Oliwia Wida Adrianna | 13 11 11 11 11 11 | ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Aquarius Myslenice Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 32.00 29.00 27.66 28.97 31.00 43.00 |
Seria 3 z 5, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 | Iskrzycka Karolina Kuśmierkiewicz Emilia Kliś Hanna Ruchała Wiktoria Kurzeja Małgorzata Szewczyk Dominika | 10 11 11 10 13 11 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 26.00 25.34 22.90 24.00 25.74 27.39 |
Seria 4 z 5, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 | Drab Oliwia Wilczak Karolina Trochimiuk Tamara Leśniakiewicz Julia Święchowicz Maja Wiertelak Lena | 11 10 10 10 10 10 | Płetwal Zakopane ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 20.94 20.00 19.01 19.57 20.06 21.00 |
Seria 5 z 5, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 | Puźniak Maja Brońska Anna Leśnik Milena Węgrzyn Aleksandra Kamińska Zofia Gąsior Iga | 10 11 11 10 10 10 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 18.90 18.48 18.43 18.46 18.89 18.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12/5/2019 - 9:47 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:47 |
2 3 4 | Bednar Wiktor Madeja Filip Boroń Adam | 13 10 10 | SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 9:49 |
1 2 3 4 5 | Dobrzyński Wiktor Warzecha Alan Michór Oskar Nowakowski Antoni Suchecki Tymoteusz | 10 11 11 11 10 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 | NT 45.00 39.00 40.00 NT |
Seria 3 z 7, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Borys Całka Antoni Markowicz Jakub Świdrak Marcel Parzygnat Wojciech Tomasik Krzysztof | 11 12 11 12 10 11 | Nur z Gór Nowy Targ Pływak Bochnia Nur z Gór Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 29.00 28.00 25.62 27.31 28.00 34.97 |
Seria 4 z 7, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Parszywka Bartosz Wilczak Wojciech Kamiński Jan Węglarczyk Patryk Krupa Norbert Skoczek Jan | 10 11 11 10 11 12 | Delfin Nowy Targ ArtSwim Naprawa Nur z Gór Nowy Targ Delfin Nowy Targ Orka Proszówki H2O Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 24.50 24.00 24.00 24.70 25.00 |
Seria 5 z 7, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 | Kliś Szymon Habura Hubert Leśnicki Franciszek Włodarczyk Mikołaj Zapiór Grzegorz Świdrak Oliwier | 10 10 10 11 10 12 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Orka Proszówki Orka Proszówki STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 23.01 22.00 21.51 21.78 22.13 23.73 |
Seria 6 z 7, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | Łacek Kamil Piętka Adam Bodziony Filip Studentowicz Dawid Kronenberger Franciszek Wilczak Franciszek | 11 10 10 10 10 10 | Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz ArtSwim Naprawa | 06 06 06 06 06 06 | 20.94 20.57 19.64 20.00 20.90 21.44 |
Seria 7 z 7, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 | Gasek Jan Łopata Michał Tokarski Szymon Król Marek Zemelferd Patryk Pieprzak Jakub | 11 10 10 10 11 10 | H2O Bochnia Aquarius Myslenice Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 18.90 18.72 15.90 16.00 18.82 19.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12/5/2019 - 9:58 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:58 |
2 3 4 | Ruchała Wiktoria Kurzeja Małgorzata Iskrzycka Karolina | 10 13 10 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:59 |
1 2 3 4 5 | Kuśmierkiewicz Emilia Zaręba Magdalena Kliś Hanna Barnaś Kinga Pachowicz Marcelina | 11 11 11 11 10 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 | Tkaczyk Helena Baran Aleksandra Tolala Lena Szewczyk Dominika Jałocha Alina Wiertelak Lena | 11 11 11 11 13 10 | STP Nowy Sącz Aquarius Myslenice Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 39.40 30.00 33.11 51.23 NT |
Seria 4 z 5, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | Drab Oliwia Leśniakiewicz Julia Węgrzyn Aleksandra Puźniak Maja Wilczak Karolina Świerczek Oliwia | 11 10 10 10 10 11 | Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 27.79 27.00 26.00 26.00 27.22 30.00 |
Seria 5 z 5, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsior Iga Święchowicz Maja Kamińska Zofia Leśnik Milena Brońska Anna Trochimiuk Tamara | 10 10 10 11 11 10 | Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 25.50 23.86 22.32 22.48 25.08 25.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12/5/2019 - 10:06 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:06 |
1 2 3 4 5 | Suchecki Tymoteusz Skoczek Jan Świdrak Marcel Węglarczyk Patryk Boroń Adam | 10 12 12 10 10 | Płetwal Zakopane H2O Bochnia STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Madeja Filip Włodarczyk Mikołaj Świdrak Oliwier Habura Hubert Pieprzak Jakub Leśnicki Franciszek | 10 11 12 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Orka Proszówki STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | Warzecha Alan Kliś Szymon Wilczak Wojciech Kamiński Jan Zapiór Grzegorz Dobrzyński Wiktor | 11 10 11 11 10 10 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz ArtSwim Naprawa Nur z Gór Nowy Targ Orka Proszówki Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 39.00 32.38 29.33 30.00 37.00 NT |
Seria 4 z 5, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Wilczak Franciszek Piętka Adam Łopata Michał Węgrzyn Borys Kronenberger Franciszek Łacek Kamil | 10 10 10 11 10 11 | ArtSwim Naprawa STP Nowy Sącz Aquarius Myslenice Nur z Gór Nowy Targ STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 28.33 28.02 27.66 28.00 28.14 29.17 |
Seria 5 z 5, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | Studentowicz Dawid Król Marek Tokarski Szymon Zemelferd Patryk Gasek Jan Bodziony Filip | 10 10 10 11 11 10 | Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ H2O Bochnia STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 23.00 19.80 22.55 25.00 27.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 12/5/2019 - 10:14 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 10:14 |
2 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Habura Hubert, Puźniak Maja, Trochimiuk Tamara |
3 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | NT |
Łacek Kamil, Suchecki Tymoteusz, Drab Oliwia, Święchowicz Maja |
4 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Gąsior Iga, Studentowicz Dawid, Tokarski Szymon, Tarłowski Szymon |
Seria 2 z 2, 10:16 |
1 | ArtSwim Naprawa 2 | ArtSwim Naprawa | 06 | NT |
Wilczak Wojciech, Jałocha Alina, Wilczak Franciszek, Wilczak Karolina |
2 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Gąsior Iga, Studentowicz Dawid, Tokarski Szymon, Tarłowski Szymon |
3 | STP Młodsi 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 1:14.33 |
4 | STP Młodsi 2 | STP Nowy Sącz | 06 | 1:23.04 |
5 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Habura Hubert, Puźniak Maja, Trochimiuk Tamara |
10:19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 12/5/2019 - 10:49 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:49 |
2 3 4 | Batkiewicz Julia Gajdosz Nadia Gęsicka Małgorzata | 07 08 07 | SP Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Szk. Podst. 2 Łańcut | 06 06 08 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtyczko Zofia Pęczek Karolina Baran Jagoda Jaromin Maja Pilch Nadia Chrząszcz Matylda | 09 09 07 09 07 09 | Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Siemacha Kraków ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 59.32 55.41 58.00 NT NT |
Seria 3 z 4, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 | Darowska Zofia Kurzeja Karolina Orzechowska Blanka Gołaszewska Lena Garbacz Martyna Polak Iga | 09 09 07 07 09 09 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 50.25 46.60 46.38 46.51 49.55 51.50 |
Seria 4 z 4, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Strycharz Julia Grzesiak Oliwia Tokarska Justyna Mucha Julia Król Maja Koczwara Iga | 07 08 08 07 08 08 | Delfin Nowy Targ H2O Bochnia Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.55 44.00 40.76 42.72 44.00 46.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 12/5/2019 - 10:56 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:56 |
2 3 4 | Gut Hubert Krauszowski Antoni Szczepaniec Wiktor | 09 09 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 10:58 |
1 2 3 4 5 | Ślimak Stanisław Zaremba Jan Smoleń Kamil Żaczek Piotr Gut Filip | 09 09 07 07 09 | Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Rogowiec Andrzej Kamiński Franciszek Depczyński Jakub Smoleń Arkadiusz Staszel Mikołaj Tolala Mikołaj | 07 08 08 09 09 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 55.81 54.00 55.26 57.67 NT |
Seria 4 z 5, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | Sopata Marcel Zając Mateusz Maciuszek Bartosz Staniszewski Kacper Tomecki Sebastian Bielawa Andrzej | 09 08 07 07 07 09 | STP Nowy Sącz Aquarius Myslenice H2O Bochnia Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 53.15 52.00 50.00 51.73 53.12 53.48 |
Seria 5 z 5, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 | Sotkowski Kacper Gal Konrad Watycha Aleksander Mastalski Kacper Wójcik Gerard Jałocha Tomasz | 07 07 07 08 08 08 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków ArtSwim Naprawa | 06 06 06 06 06 06 | 48.08 44.55 39.17 42.89 45.00 48.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/5/2019 - 11:05 | Kobiet, 50m dowolny | 10 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:05 |
2 3 4 5 | Pilch Nadia Miłek Alicja Gajdosz Nadia Gęsicka Małgorzata | 07 06 08 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Szk. Podst. 2 Łańcut | 06 06 06 08 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Michór Kinga Strycharz Julia Wojtyczko Zofia Batkiewicz Julia Kraj Jagoda Para Gabriela | 06 07 09 07 08 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Mleczko Anna Gacek Martyna Darowska Zofia Ruchała Weronika Nylecka Emilia Onieszczuk Brygida | 09 06 09 08 08 06 | Płetwal Zakopane ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 44.48 40.20 40.12 40.18 42.02 NT |
Seria 4 z 8, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Garbacz Martyna Sikora Gabriela Gluza Wiktoria Koczwara Iga Zagata Magdalena Chrząszcz Matylda | 09 06 06 08 06 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ ArtSwim Naprawa Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.88 39.29 38.73 38.99 39.34 40.12 |
Seria 5 z 8, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | Król Maja Kurzeja Karolina Gołaszewska Lena Pęczek Karolina Kniaziewicz Maja Polak Iga | 08 09 07 09 08 09 | Limanowa-Swim STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Siemacha Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 38.00 37.11 36.51 36.61 38.00 38.20 |
Seria 6 z 8, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Rumińska Wiktoria Wojtyczka Alekksandra Wielkiewicz Anastazja Orzechowska Blanka Figiel Emilia Orzechowska Wiktoria | 07 06 06 07 06 05 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Siemacha Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.08 34.52 33.65 33.67 35.00 35.31 |
Seria 7 z 8, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Hanna Bukowska Aleksandra Węgrzyn Aleksandra Liszka Amelia Mucha Julia Budnik Małgorzata | 07 05 06 06 07 07 | Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 33.25 32.44 32.09 32.15 32.59 33.32 |
Seria 8 z 8, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Aksamit Gabriela Kercel Emilia Trojanowska Julia Basta Julia Janik Anna Piętka Zuzanna | 04 05 06 06 05 07 | Limanowa-Swim Siemacha Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 31.17 29.64 28.62 28.99 30.34 31.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/5/2019 - 11:18 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Krauszowski Antoni Tarłowski Szymon Kot Krzysztof Smoleń Kamil Głuc Oskar Derwisz Piotr | 09 09 03 07 09 06 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Swim Test Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 12, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Piekarczyk Karol Kołaciak Kamil Sulka Jan Rakoczy Nikodem Iskrzycki Paweł Komperda Dawid | 06 09 06 09 09 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 | Tolala Mikołaj Bryniarski Michał Szczepaniec Wiktor Mazur Mikołaj Rogowiec Andrzej Kraj Michał | 07 08 09 05 07 01 | Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Swim Test Kraków Delfin Nowy Targ Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziej Igor Zaremba Jan Kosmal Igor Tkaczyk Dezyderiusz Żaczek Piotr Głuc Kacper | 09 09 09 09 07 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ H2O Bochnia Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 52.00 55.00 NT NT |
Seria 5 z 12, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 | Gut Hubert Staniszewski Kacper Zając Mateusz Pilch Hubert Długopolski Paweł Cholewa Jakub | 09 07 08 07 08 09 | Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Aquarius Myslenice Pływak Bochnia Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 48.00 45.00 45.00 45.00 46.00 49.43 |
Seria 6 z 12, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | Bielawa Andrzej Madyda Mateusz Tomecki Sebastian Para Kacper Gut Filip Bajda Karol | 09 09 07 09 09 06 | Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Pływak Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | 44.99 44.36 42.98 44.30 44.85 45.00 |
Seria 7 z 12, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 | Sopata Marcel Smoleń Arkadiusz Ślimak Stanisław Staszel Mikołaj Kamiński Franciszek Zagata Jakub | 09 09 09 09 08 08 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 41.78 40.55 40.13 40.14 40.99 42.67 |
Seria 8 z 12, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 | Świdrak Kacper Jałocha Tomasz Gal Konrad Czajkowski Benjamin Wójcik Gerard Kukułka Aleksander | 09 08 07 05 08 08 | STP Nowy Sącz ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ Pływak Bochnia Siemacha Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.22 37.88 36.55 37.00 38.00 38.68 |
Seria 9 z 12, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 | Karpiel Mateusz Przybyła Jakub Mietelka Karol Przybyłko Tomasz Jałocha Kacper Wielgus Kacper | 07 05 06 07 06 07 | Delfin Nowy Targ Pływak Bochnia Siemacha Kraków Orka Proszówki ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 36.15 35.00 34.26 34.50 35.66 36.23 |
Seria 10 z 12, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Filip Mastalski Kacper Szyszka Bartłomiej Imiołek Michał Wójcik Hubert Miczołek Maksymilian | 06 08 06 06 06 07 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Orka Proszówki Siemacha Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 33.62 33.05 32.55 33.00 33.27 33.74 |
Seria 11 z 12, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Watycha Aleksander Madyda Michał Tworek Wiktor Aksamit Wiktor Ogórek Dawid Nowak Piotr | 07 06 05 06 03 06 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Limanowa-Swim STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 31.27 30.15 29.60 30.13 30.89 32.34 |
Seria 12 z 12, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Karcz Filip Sadowy Piotr Mordarski Filip Tomaniewski Filip Pilch Emil Limanowski Piotr | 04 04 05 04 04 06 | Pływak Bochnia STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Pływak Bochnia Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 29.00 28.12 25.43 27.71 29.00 29.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 12/5/2019 - 11:38 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Kraj Jagoda Jaromin Maja Nylecka Emilia Mleczko Anna Wojtyczko Zofia Para Gabriela | 08 09 08 09 09 09 | Delfin Nowy Targ ArtSwim Naprawa Siemacha Kraków Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 55.45 50.62 51.85 NT NT |
Seria 2 z 3, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Jagoda Pęczek Karolina Kniaziewicz Maja Rumińska Wiktoria Polak Iga Gasek Zuzanna | 07 09 08 07 09 07 | Siemacha Kraków Płetwal Zakopane Siemacha Kraków Siemacha Kraków Płetwal Zakopane H2O Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | 45.72 44.33 43.00 43.09 44.40 46.00 |
Seria 3 z 3, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 | Budnik Małgorzata Grzesiak Oliwia Węgrzyn Hanna Piętka Zuzanna Tokarska Justyna Ruchała Weronika | 07 08 07 07 08 08 | STP Nowy Sącz H2O Bochnia Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 41.24 40.00 36.55 37.27 40.10 41.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 12/5/2019 - 11:44 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:44 |
2 3 4 5 | Madyda Mateusz Bryniarski Michał Rakoczy Nikodem Głuc Kacper | 09 08 09 09 | Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | Para Kacper Iskrzycki Paweł Głuc Oskar Przybyłko Tomasz Kosmal Igor Kołaciak Kamil | 09 09 09 07 09 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Orka Proszówki Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziej Igor Cholewa Jakub Pilch Hubert Maciuszek Bartosz Tkaczyk Dezyderiusz Tarłowski Szymon | 09 09 07 07 09 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Pływak Bochnia H2O Bochnia H2O Bochnia Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 50.69 50.00 50.00 59.00 NT |
Seria 4 z 5, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 | Staszel Mikołaj Świdrak Kacper Długopolski Paweł Zagata Jakub Bielawa Andrzej Wielgus Kacper | 09 09 08 08 09 07 | Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 47.88 46.54 45.00 45.92 47.60 47.94 |
Seria 5 z 5, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 | Ślimak Stanisław Karpiel Mateusz Sotkowski Kacper Miczołek Maksymilian Wójcik Gerard Kukułka Aleksander | 09 07 07 07 08 08 | Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.80 41.57 38.50 39.21 42.00 44.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 12/5/2019 - 11:53 | Kobiet, 100m grzbietowy | 13 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 | Gluza Wiktoria Zagata Magdalena Liszka Amelia Figiel Emilia Sikora Gabriela Onieszczuk Brygida | 06 06 06 06 06 06 | ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:39.77 1:38.72 1:24.81 1:32.00 1:38.89 NT |
Seria 2 z 2, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 | Orzechowska Wiktoria Basta Julia Połeć Julia Janik Anna Wojdyła Olga Aksamit Gabriela | 05 06 05 05 05 04 | Siemacha Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane ArtSwim Naprawa Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.41 1:15.36 1:14.54 1:14.82 1:21.12 1:24.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 12/5/2019 - 11:58 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:58 |
2 3 4 | Mazur Mikołaj Derwisz Piotr Limanowski Piotr | 05 06 06 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 12:01 |
1 2 3 4 5 | Piekarczyk Karol Madyda Michał Tworek Wiktor Wilczak Piotr Kowal Kamil | 06 06 05 05 04 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane ArtSwim Naprawa H2O Bochnia | 06 06 06 06 06 | NT 1:24.91 1:21.40 1:23.55 1:34.00 |
Seria 3 z 3, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 | Ogórek Dawid Nowak Wojciech Mordarski Filip Sadowy Piotr Aksamit Wiktor Nowak Piotr | 03 05 05 04 06 06 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Limanowa-Swim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.55 1:12.85 1:04.91 1:08.83 1:13.77 1:17.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 12/5/2019 - 12:06 | Kobiet, 100m klasyczny | 13 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtyczka Alekksandra Gacek Martyna Wielkiewicz Anastazja Kercel Emilia Miłek Alicja Michór Kinga | 06 06 06 05 06 06 | Delfin Nowy Targ ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:43.22 1:30.25 1:34.06 NT NT |
Seria 2 z 2, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Aleksandra Trojanowska Julia Bukowska Aleksandra Aksamit Gabriela Połeć Julia Wojdyła Olga | 06 06 05 04 05 05 | Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Limanowa-Swim STP Nowy Sącz ArtSwim Naprawa | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.16 1:22.57 1:22.26 1:22.53 1:24.12 1:28.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 12/5/2019 - 12:11 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:11 |
2 3 4 5 | Kot Krzysztof Czajkowski Benjamin Bajda Karol Wójcik Hubert | 03 05 06 06 | Swim Test Kraków Pływak Bochnia Pływak Bochnia Siemacha Kraków | 06 06 06 06 | NT 1:40.00 1:45.00 NT |
Seria 2 z 3, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 | Kowal Kamil Wilczak Piotr Żak Filip Imiołek Michał Tworek Wiktor Mietelka Karol | 04 05 06 06 05 06 | H2O Bochnia ArtSwim Naprawa Siemacha Kraków Orka Proszówki Płetwal Zakopane Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.00 1:32.33 1:28.62 1:30.00 1:32.50 1:39.40 |
Seria 3 z 3, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 | Szyszka Bartłomiej Jałocha Kacper Tomaniewski Filip Nowak Wojciech Kraj Michał Pilch Emil | 06 06 04 05 01 04 | Delfin Nowy Targ ArtSwim Naprawa STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Swim Test Kraków Pływak Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.55 1:20.12 1:14.82 1:19.17 1:25.23 1:28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 12/5/2019 - 12:19 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 12:19 |
2 | Delfin 3 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Zagata Magdalena, Mastalski Kacper, Wielgus Kacper |
3 | ArtSwim Naprawa 1 | ArtSwim Naprawa | 06 | NT |
Wojdyła Olga, Jałocha Kacper, Jałocha Tomasz, Gluza Wiktoria |
4 | Delfin 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Węgrzyn Hanna, Liszka Amelia, Madyda Michał |
Seria 2 z 2, 12:22 |
1 | Delfin 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Karpiel Mateusz, Tokarska Justyna, Wielkiewicz Anastazja, Szyszka Bartłomiej |
2 | H2O Bochnia 1 | H2O Bochnia | 06 | 2:20.00 |
Grzesiak Oliwia, Maciuszek Bartosz, Gasek Zuzanna, Kowal Kamil |
3 | STP Starsi 3 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:05.88 |
4 | STP Starsi 4 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:09.89 |
5 | STP Starsi 2 | STP Nowy Sącz | 06 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |