III Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza o Puchar Prezydenta Nowy Sącz, 17/11/2019 |
1 - III Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza o Puchar Prezydenta BLOK I | 17/11/2019 - 10:05 |
Konkurencja 1 17/11/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:05 |
2 3 4 | Matras Katarzyna Daniluk Sylwia Klimek Marika | 14 12 13 | STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony Gladiator Krynica | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | Barnaś Kinga Jakubowska Helena Rataj Anna Bawół Julia Jędrzejczyk Julia Mordarska Liliana | 11 13 11 11 12 14 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Orka Proszówki Orka Proszówki STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | NT 33.32 31.00 33.00 39.14 NT |
Seria 3 z 8, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Zuzanna Widła Magdalena Drews Matylda Jałocha Alina Sysło Emilia Wątorek Amelia | 11 11 10 13 11 11 | Orka Proszówki Orka Proszówki Gladiator Krynica ArtSwim Naprawa Orka Proszówki Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 30.00 29.38 26.00 26.90 30.00 31.00 |
Seria 4 z 8, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Łopata Martyna Hapek Martyna Kurzeja Małgorzata Warunek Emilia Sadzikowska Maria Makarewicz Jagoda | 12 11 13 10 12 10 | Aquarius Myślenice Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Delfin Gorlice Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.37 24.75 23.97 24.00 24.87 26.00 |
Seria 5 z 8, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Czarnecka Maja Jeziorska Wiktoria Kielar Julia Kacer Maria Kosmal Maja Gorczyca Klaudia | 11 10 10 12 10 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Spartakus Zgłobice Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.56 21.40 21.03 21.07 21.42 23.52 |
Seria 6 z 8, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | Kliś Hanna Siwek Lilianna Tolala Lena Czarnecka Lena Matyasik Łucja Oliwia Świerczek | 11 10 11 10 11 11 | Zawodnik niezrzeszony Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 20.65 20.03 20.00 20.03 20.45 21.00 |
Seria 7 z 8, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Chmielowska Emilia Trochimiuk Tamara Brońska Anna Węgrzyn Aleksandra Leśniakiewicz Julia Murzyn Olga | 11 10 11 10 10 10 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 19.35 18.50 18.26 18.35 19.00 19.72 |
Seria 8 z 8, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Piecuch Klaudia Gąsior Iga Kuźma Katarzyna Łaśko Emilia Puźniak Maja Gos Maja | 11 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Spartakus Zgłobice Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 17.88 17.60 16.13 17.01 17.60 17.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/11/2019 - 10:16 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:16 |
2 3 4 | Skoczek Jan Magiera Rafał Zemerfeld Patryk | 12 11 11 | BOSiR Brzesko Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 10:18 |
1 2 3 4 5 | Nowak Piotr Kotara Tymoteusz Lichowski Łukasz Stefanski Franciszek Klimek Tomek | 13 10 13 12 10 | STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 | NT NT 50.06 NT NT |
Seria 3 z 9, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kaźmirek Jakub Gieras Sebastian Jaromin Igor Mirek Milan Gargas Bartłomiej Bodurka Wojciech | 11 11 13 13 11 11 | Orka Proszówki Orka Proszówki ArtSwim Naprawa Zawodnik niezrzeszony STP Nowy Sącz Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 39.00 35.00 32.20 33.95 36.40 44.00 |
Seria 4 z 9, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Trojak Mikołaj Grecki Marcel Dyrek Mikołaj Tomasik Krzysztof Nogaj Wojciech Chyla Patryk | 11 10 11 11 13 11 | Orka Proszówki Orka Proszówki STP Nowy Sącz Orka Proszówki ArtSwim Naprawa Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 30.00 29.00 28.09 29.00 29.18 31.00 |
Seria 5 z 9, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Świdrak Marcel Zięba Kamil Świdrak Oliwier Zapiór Grzegorz Rylewicz Jan Piwowarczyk Darek | 12 10 12 10 13 10 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków STP Nowy Sącz Orka Proszówki STP Nowy Sącz Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 27.31 24.44 23.73 24.00 26.63 28.00 |
Seria 6 z 9, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | Kielczyk Leon DeVault Daniel Sobotkowski Bruno Włodarczyk Mikołaj Ochal Antoni Bołoz Arkadiusz | 12 11 11 11 10 10 | Centrum Staszów Wisła Kraków H2O Bochnia Orka Proszówki Jordan Kraków Zawodnik niezrzeszony | 12 06 06 06 06 06 | 22.15 22.07 22.00 22.00 22.10 23.47 |
Seria 7 z 9, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | Hajto Borys Chmielek Adam Warzecha Alan Szyszkowski Kacper Cieniek Kacper Dunajew Wiktor | 11 10 11 11 10 11 | Jordan Kraków Wisła Kraków Delfin Nowy Targ Centrum Staszów Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 12 06 06 | 21.78 21.23 20.00 20.36 21.57 21.91 |
Seria 8 z 9, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Pastwa Jeremi Kronenberger Franciszek Leśnicki Franciszek Bodziony Filip Kliś Szymon Boroń Adam | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 20.00 19.32 18.60 18.94 19.65 20.00 |
Seria 9 z 9, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Rusek Michał Słota Filip Tokarski Szymon Łopata Michał Żuk Oskar Szydłowski Patryk | 11 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Centrum Staszów Delfin Nowy Targ Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 12 06 06 06 06 | 17.78 17.52 14.90 17.09 17.53 18.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/11/2019 - 10:30 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:30 |
1 2 3 4 5 | Paruch Maja Klimek Marika Matras Katarzyna Kacer Maria Barnaś Kinga | 13 13 14 12 11 | Orka Proszówki Gladiator Krynica STP Nowy Sącz Spartakus Zgłobice Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 | Daniluk Sylwia Bawół Julia Jędrzejczyk Julia Widła Magdalena Jakubowska Helena Mordarska Liliana | 12 11 12 11 13 14 | Zawodnik niezrzeszony Orka Proszówki STP Nowy Sącz Orka Proszówki STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | NT 34.00 33.16 33.45 37.06 NT |
Seria 3 z 6, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Zuzanna Łopata Martyna Kurzeja Małgorzata Tokarczyk Marlena Rataj Anna Sysło Emilia | 11 12 13 11 11 11 | Orka Proszówki Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Orka Proszówki Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 33.00 30.25 28.52 28.99 32.00 33.00 |
Seria 4 z 6, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 | Jałocha Alina Gorczyca Klaudia Hapek Martyna Kubis Gabriela Sadzikowska Maria Tkaczyk Helena | 13 10 11 10 12 11 | ArtSwim Naprawa Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Gorlice STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 26.90 25.03 24.43 24.51 25.66 27.28 |
Seria 5 z 6, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 | Kliś Hanna Murzyn Olga Gos Maja Czarnecka Lena Kielar Julia Oliwia Świerczek | 11 10 10 10 10 11 | Zawodnik niezrzeszony Wisła Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 23.69 22.72 22.47 22.56 23.00 24.00 |
Seria 6 z 6, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Czarnecka Maja Wilczak Karolina Gąsior Iga Nowacka Emilia Brońska Anna Siwek Lilianna | 11 10 10 10 11 10 | Jordan Kraków ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 21.37 20.91 20.00 20.19 21.02 21.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/11/2019 - 10:38 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:38 |
1 2 3 4 5 | Magiera Rafał Skoczek Jan Nowak Piotr Warzecha Alan Klimek Tomek | 11 12 13 11 10 | Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Włodarczyk Oliwier Stefanski Franciszek Kaźmirek Jakub Mirek Milan Lichowski Łukasz Matiaszek Jakub | 13 12 11 13 13 11 | Orka Proszówki Zawodnik niezrzeszony Orka Proszówki Zawodnik niezrzeszony STP Nowy Sącz Gladiator Krynica | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 37.00 37.28 NT NT |
Seria 3 z 6, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | Chyla Patryk Jaromin Igor Gargas Bartłomiej Trojak Mikołaj Dyrek Mikołaj Bodurka Wojciech | 11 13 11 11 11 11 | Orka Proszówki ArtSwim Naprawa STP Nowy Sącz Orka Proszówki STP Nowy Sącz Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 35.00 33.40 32.39 33.00 34.97 37.00 |
Seria 4 z 6, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Nogaj Wojciech Piwowarczyk Darek Zapiór Grzegorz Świdrak Oliwier Rylewicz Jan Tomasik Krzysztof | 13 10 10 12 13 11 | ArtSwim Naprawa Orka Proszówki Orka Proszówki STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 29.80 29.00 27.00 27.85 29.26 31.00 |
Seria 5 z 6, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Świdrak Marcel Bołoz Arkadiusz Kielczyk Leon Borys Bartłomiej Zięba Kamil Hajto Borys | 12 10 12 10 10 11 | STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony Centrum Staszów Wisła Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 12 06 06 06 | 25.76 25.00 24.09 24.37 25.75 26.94 |
Seria 6 z 6, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 | Rusek Michał Chmielek Adam Król Marek Piętka Adam Paruch Maciej Szydłowski Patryk | 11 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Wisła Kraków Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Orka Proszówki Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.10 21.83 18.50 21.59 22.00 23.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/11/2019 - 10:48 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Drews Matylda Makarewicz Jagoda Chmielowska Emilia Tkaczyk Helena Tokarczyk Marlena Wątorek Amelia | 10 10 11 11 11 11 | Gladiator Krynica Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 34.27 34.87 NT NT |
Seria 2 z 3, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | Kosmal Maja Leśniakiewicz Julia Tolala Lena Jeziorska Wiktoria Matyasik Łucja Szewczyk Dominika | 10 10 11 10 11 11 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 29.07 26.00 25.00 25.80 28.39 31.86 |
Seria 3 z 3, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Trochimiuk Tamara Kamińska Zofia Kuźma Katarzyna Leśnik Milena Piecuch Klaudia Węgrzyn Aleksandra | 10 10 10 11 11 10 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 21.33 19.22 20.23 23.88 24.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/11/2019 - 10:52 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 | Gieras Sebastian Sobotkowski Bruno Szyszkowski Kacper Grecki Marcel Zemerfeld Patryk Matiaszek Jakub | 11 11 11 10 11 11 | Orka Proszówki H2O Bochnia Centrum Staszów Orka Proszówki Delfin Nowy Targ Gladiator Krynica | 06 06 12 06 06 06 | NT 32.00 28.70 30.00 NT NT |
Seria 2 z 3, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Wilczak Wojciech Boroń Adam Leśnicki Franciszek Kronenberger Franciszek Włodarczyk Mikołaj Dunajew Wiktor | 11 10 10 10 11 11 | ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Orka Proszówki Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.04 26.00 25.00 25.59 27.00 27.52 |
Seria 3 z 3, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Paruch Maciej Wilczak Franciszek Tokarski Szymon Pastwa Jeremi Piętka Adam Cieniek Kacper | 10 10 10 10 10 10 | Orka Proszówki ArtSwim Naprawa Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 23.18 19.50 23.00 23.82 24.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/11/2019 - 10:57 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:57 |
2 3 4 | Szewczyk Dominika Kamińska Zofia Warunek Emilia | 11 10 10 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Jordan Kraków | 06 06 06 | NT 24.16 26.00 |
Seria 2 z 2, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Wilczak Karolina Leśnik Milena Nowacka Emilia Puźniak Maja Łaśko Emilia Kubis Gabriela | 10 11 10 10 10 10 | ArtSwim Naprawa STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Spartakus Zgłobice SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 20.20 19.66 18.89 19.00 19.67 21.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/11/2019 - 11:00 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:00 |
1 2 3 4 5 | Kliś Szymon DeVault Daniel Borys Bartłomiej Wilczak Wojciech Ochal Antoni | 10 11 10 11 10 | Zawodnik niezrzeszony Wisła Kraków Wisła Kraków ArtSwim Naprawa Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 27.22 24.54 26.20 NT |
Seria 2 z 2, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Żuk Oskar Łopata Michał Król Marek Słota Filip Wilczak Franciszek Bodziony Filip | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Aquarius Myślenice Limanowa-Swim Centrum Staszów ArtSwim Naprawa STP Nowy Sącz | 06 06 06 12 06 06 | 22.27 20.83 17.90 20.01 21.00 24.39 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |