III Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza o Puchar Prezydenta Nowy Sącz, 17/11/2019 |
1 - III Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza o Puchar Prezydenta BLOK I | 17/11/2019 - 10:05 |
Konkurencja 1 17/11/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 16.27 | 265 | |||
2. | Łaśko Emilia | 10 | Spartakus Zgłobice | 16.81 | 240 | |||
3. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 16.88 | 237 | |||
4. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 17.27 | 222 | |||
5. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 17.91 | 199 | |||
6. | Piecuch Klaudia | 11 | Jordan Kraków | 17.97 | 197 | |||
7. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 18.04 | 194 | |||
8. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 18.21 | 189 | |||
9. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 18.34 | 185 | |||
10. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 18.59 | 178 | |||
11. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 19.08 | 164 | |||
12. | Chmielowska Emilia | 11 | Jordan Kraków | 19.22 | 161 | |||
13. | Kliś Hanna | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 19.24 | 160 | |||
14. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 19.35 | 157 | |||
15. | Murzyn Olga | 10 | Wisła Kraków | 19.50 | 154 | |||
16. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 20.10 | 140 | |||
17. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 20.16 | 139 | |||
18. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 20.37 | 135 | |||
19. | Drews Matylda | 10 | Gladiator Krynica | 20.79 | 127 | |||
20. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 21.04 | 122 | |||
21. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 21.17 | 120 | |||
22. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 21.76 | 111 | |||
23. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 22.00 | 107 | |||
24. | Kacer Maria | 12 | Spartakus Zgłobice | 22.59 | 99 | |||
25. | Barnaś Kinga | 11 | Delfin Nowy Targ | 22.72 | 97 | |||
26. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 22.82 | 96 | |||
27. | Oliwia Świerczek | 11 | Delfin Nowy Targ | 23.07 | 93 | |||
28. | Hapek Martyna | 11 | Jordan Kraków | 23.38 | 89 | |||
29. | Makarewicz Jagoda | 10 | Jordan Kraków | 23.87 | 84 | |||
30. | Łopata Martyna | 12 | Aquarius Myślenice | 25.12 | 72 | |||
31. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 25.31 | 70 | |||
32. | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 25.87 | 66 | |||
33. | Sysło Emilia | 11 | Orka Proszówki | 25.95 | 65 | |||
34. | Sadzikowska Maria | 12 | Delfin Gorlice | 26.27 | 63 | |||
35. | Daniluk Liliana | 12 | Zawodnik niezrzeszony | 26.34 | 62 | |||
36. | Widła Magdalena | 11 | Orka Proszówki | 27.25 | 56 | |||
37. | Rataj Anna | 11 | Orka Proszówki | 28.45 | 49 | |||
38. | Stanek Zuzanna | 11 | Orka Proszówki | 29.44 | 44 | |||
39. | Bawół Julia | 11 | Orka Proszówki | 30.23 | 41 | |||
40. | Jakubowska Helena | 13 | STP Nowy Sącz | 30.57 | 40 | |||
41. | Jędrzejczyk Julia | 12 | STP Nowy Sącz | 38.62 | 19 | |||
42. | Klimek Marika | 13 | Gladiator Krynica | 47.83 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 17/11/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 16.27 | 265 | |||
2. | Łaśko Emilia | 10 | Spartakus Zgłobice | 16.81 | 240 | |||
3. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 16.88 | 237 | |||
4. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 17.27 | 222 | |||
5. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 17.91 | 199 | |||
6. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 18.04 | 194 | |||
7. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 18.34 | 185 | |||
8. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 19.08 | 164 | |||
9. | Murzyn Olga | 10 | Wisła Kraków | 19.50 | 154 | |||
10. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 20.10 | 140 | |||
11. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 20.16 | 139 | |||
12. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 20.37 | 135 | |||
13. | Drews Matylda | 10 | Gladiator Krynica | 20.79 | 127 | |||
14. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 21.17 | 120 | |||
15. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 21.76 | 111 | |||
16. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 22.00 | 107 | |||
17. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 22.82 | 96 | |||
18. | Makarewicz Jagoda | 10 | Jordan Kraków | 23.87 | 84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 17/11/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Klaudia | 11 | Jordan Kraków | 17.97 | 197 | |||
2. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 18.21 | 189 | |||
3. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 18.59 | 178 | |||
4. | Chmielowska Emilia | 11 | Jordan Kraków | 19.22 | 161 | |||
5. | Kliś Hanna | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 19.24 | 160 | |||
6. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 19.35 | 157 | |||
7. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 21.04 | 122 | |||
8. | Barnaś Kinga | 11 | Delfin Nowy Targ | 22.72 | 97 | |||
9. | Oliwia Świerczek | 11 | Delfin Nowy Targ | 23.07 | 93 | |||
10. | Hapek Martyna | 11 | Jordan Kraków | 23.38 | 89 | |||
11. | Sysło Emilia | 11 | Orka Proszówki | 25.95 | 65 | |||
12. | Widła Magdalena | 11 | Orka Proszówki | 27.25 | 56 | |||
13. | Rataj Anna | 11 | Orka Proszówki | 28.45 | 49 | |||
14. | Stanek Zuzanna | 11 | Orka Proszówki | 29.44 | 44 | |||
15. | Bawół Julia | 11 | Orka Proszówki | 30.23 | 41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 17/11/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kacer Maria | 12 | Spartakus Zgłobice | 22.59 | 99 | |||
2. | Łopata Martyna | 12 | Aquarius Myślenice | 25.12 | 72 | |||
3. | Sadzikowska Maria | 12 | Delfin Gorlice | 26.27 | 63 | |||
4. | Daniluk Liliana | 12 | Zawodnik niezrzeszony | 26.34 | 62 | |||
5. | Jędrzejczyk Julia | 12 | STP Nowy Sącz | 38.62 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 17/11/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 25.31 | 70 | |||
2. | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 25.87 | 66 | |||
3. | Jakubowska Helena | 13 | STP Nowy Sącz | 30.57 | 40 | |||
4. | Mordarska Liliana | 14 | STP Nowy Sącz | 36.79 | 22 | |||
5. | Matras Katarzyna | 14 | STP Nowy Sącz | 40.08 | 17 | |||
6. | Klimek Marika | 13 | Gladiator Krynica | 47.83 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/11/2019 - 10:16 | Chłopców, 25m dowolny | 6 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 14.72 | 238 | |||
2. | Żuk Oskar | 10 | Jordan Kraków | 17.41 | 144 | |||
3. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 17.50 | 142 | |||
4. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 17.80 | 134 | |||
5. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 17.87 | 133 | |||
6. | Słota Filip | 10 | Centrum Staszów | 17.90 | 132 | |||
7. | Zemerfeld Patryk | 11 | Delfin Nowy Targ | 18.06 | 129 | |||
8. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 18.61 | 118 | |||
9. | Kliś Szymon | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 18.92 | 112 | |||
10. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 19.21 | 107 | |||
11. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 19.38 | 104 | |||
12. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 19.87 | 97 | |||
13. | Grecki Marcel | 10 | Orka Proszówki | 19.95 | 95 | |||
14. | Cieniek Kacper | 10 | Wisła Kraków | 19.96 | 95 | |||
15. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 20.04 | 94 | |||
16. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.07 | 94 | |||
17. | Skoczek Jan | 12 | BOSiR Brzesko | 20.28 | 91 | |||
18. | Magiera Rafał | 11 | Delfin Nowy Targ | 20.67 | 86 | |||
19. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.76 | 85 | |||
20. | Chmielek Adam | 10 | Wisła Kraków | 21.09 | 81 | |||
21. | Bołoz Arkadiusz | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 21.11 | 80 | |||
22. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 21.36 | 78 | |||
23. | Dunajew Wiktor | 11 | Wisła Kraków | 21.53 | 76 | |||
24. | DeVault Daniel | 11 | Wisła Kraków | 21.70 | 74 | |||
25. | Kielczyk Leon | 12 | Centrum Staszów | 21.93 | 72 | |||
26. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 21.95 | 71 | |||
27. | Sobotkowski Bruno | 11 | H2O Bochnia | 22.41 | 67 | |||
28. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 22.43 | 67 | |||
29. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 22.72 | 64 | |||
30. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 23.45 | 59 | |||
31. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 24.01 | 54 | |||
32. | Świdrak Marcel | 12 | STP Nowy Sącz | 24.46 | 52 | |||
33. | Dyrek Mikołaj | 11 | STP Nowy Sącz | 27.93 | 34 | |||
34. | Nowak Piotr | 13 | STP Nowy Sącz | 29.22 | 30 | |||
35. | Trojak Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 29.93 | 28 | |||
36. | Gieras Sebastian | 11 | Orka Proszówki | 29.96 | 28 | |||
37. | Jaromin Igor | 13 | ArtSwim Naprawa | 30.04 | 28 | |||
38. | Chyla Patryk | 11 | Orka Proszówki | 30.16 | 27 | |||
39. | Gargas Bartłomiej | 11 | STP Nowy Sącz | 30.61 | 26 | |||
40. | Rylewicz Jan | 13 | STP Nowy Sącz | 30.63 | 26 | |||
41. | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 33.50 | 20 | |||
42. | Klimek Tomek | 10 | Gladiator Krynica | 34.29 | 18 | |||
43. | Lichowski Łukasz | 13 | STP Nowy Sącz | 34.84 | 17 | |||
44. | Stefanski Franciszek | 12 | Zawodnik niezrzeszony | 35.50 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/11/2019 - 10:16 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 14.72 | 238 | |||
2. | Żuk Oskar | 10 | Jordan Kraków | 17.41 | 144 | |||
3. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 17.50 | 142 | |||
4. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 17.80 | 134 | |||
5. | Słota Filip | 10 | Centrum Staszów | 17.90 | 132 | |||
6. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 18.61 | 118 | |||
7. | Kliś Szymon | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 18.92 | 112 | |||
8. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 19.21 | 107 | |||
9. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 19.87 | 97 | |||
10. | Grecki Marcel | 10 | Orka Proszówki | 19.95 | 95 | |||
11. | Cieniek Kacper | 10 | Wisła Kraków | 19.96 | 95 | |||
12. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 20.04 | 94 | |||
13. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.07 | 94 | |||
14. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.76 | 85 | |||
15. | Chmielek Adam | 10 | Wisła Kraków | 21.09 | 81 | |||
16. | Bołoz Arkadiusz | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 21.11 | 80 | |||
17. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 22.72 | 64 | |||
18. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 24.01 | 54 | |||
19. | Klimek Tomek | 10 | Gladiator Krynica | 34.29 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/11/2019 - 10:16 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 17.87 | 133 | |||
2. | Zemerfeld Patryk | 11 | Delfin Nowy Targ | 18.06 | 129 | |||
3. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 19.38 | 104 | |||
4. | Magiera Rafał | 11 | Delfin Nowy Targ | 20.67 | 86 | |||
5. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 21.36 | 78 | |||
6. | Dunajew Wiktor | 11 | Wisła Kraków | 21.53 | 76 | |||
7. | DeVault Daniel | 11 | Wisła Kraków | 21.70 | 74 | |||
8. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 21.95 | 71 | |||
9. | Sobotkowski Bruno | 11 | H2O Bochnia | 22.41 | 67 | |||
10. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 22.43 | 67 | |||
11. | Dyrek Mikołaj | 11 | STP Nowy Sącz | 27.93 | 34 | |||
12. | Trojak Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 29.93 | 28 | |||
13. | Gieras Sebastian | 11 | Orka Proszówki | 29.96 | 28 | |||
14. | Chyla Patryk | 11 | Orka Proszówki | 30.16 | 27 | |||
15. | Gargas Bartłomiej | 11 | STP Nowy Sącz | 30.61 | 26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/11/2019 - 10:16 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skoczek Jan | 12 | BOSiR Brzesko | 20.28 | 91 | |||
2. | Kielczyk Leon | 12 | Centrum Staszów | 21.93 | 72 | |||
3. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 23.45 | 59 | |||
4. | Świdrak Marcel | 12 | STP Nowy Sącz | 24.46 | 52 | |||
5. | Stefanski Franciszek | 12 | Zawodnik niezrzeszony | 35.50 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/11/2019 - 10:16 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Piotr | 13 | STP Nowy Sącz | 29.22 | 30 | |||
2. | Jaromin Igor | 13 | ArtSwim Naprawa | 30.04 | 28 | |||
3. | Rylewicz Jan | 13 | STP Nowy Sącz | 30.63 | 26 | |||
4. | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 33.50 | 20 | |||
5. | Lichowski Łukasz | 13 | STP Nowy Sącz | 34.84 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/11/2019 - 10:30 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 19.99 | 220 | |||
2. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.37 | 208 | |||
3. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.76 | 197 | |||
4. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 21.27 | 183 | |||
5. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 22.77 | 149 | |||
6. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 22.97 | 145 | |||
7. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 23.62 | 133 | |||
8. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 23.68 | 132 | |||
9. | Murzyn Olga | 10 | Wisła Kraków | 23.78 | 131 | |||
10. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 25.15 | 110 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/11/2019 - 10:30 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 22.50 | 154 | |||
2. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 23.81 | 130 | |||
3. | Barnaś Kinga | 11 | Delfin Nowy Targ | 23.96 | 128 | |||
4. | Hapek Martyna | 11 | Jordan Kraków | 23.97 | 127 | |||
5. | Kliś Hanna | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 25.19 | 110 | |||
6. | Oliwia Świerczek | 11 | Delfin Nowy Targ | 25.71 | 103 | |||
7. | Bawół Julia | 11 | Orka Proszówki | 28.34 | 77 | |||
8. | Tokarczyk Marlena | 11 | STP Nowy Sącz | 28.67 | 74 | |||
9. | Tkaczyk Helena | 11 | STP Nowy Sącz | 28.74 | 74 | |||
10. | Widła Magdalena | 11 | Orka Proszówki | 28.82 | 73 | |||
11. | Stanek Zuzanna | 11 | Orka Proszówki | 29.20 | 70 | |||
12. | Rataj Anna | 11 | Orka Proszówki | 31.69 | 55 | |||
13. | Sysło Emilia | 11 | Orka Proszówki | 33.45 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/11/2019 - 10:30 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kacer Maria | 12 | Spartakus Zgłobice | 26.06 | 99 | |||
2. | Sadzikowska Maria | 12 | Delfin Gorlice | 26.53 | 94 | |||
3. | Daniluk Liliana | 12 | Zawodnik niezrzeszony | 27.09 | 88 | |||
4. | Łopata Martyna | 12 | Aquarius Myślenice | 27.56 | 84 | |||
5. | Jędrzejczyk Julia | 12 | STP Nowy Sącz | 31.85 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/11/2019 - 10:30 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 25.81 | 102 | |||
2. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 27.09 | 88 | |||
3. | Jakubowska Helena | 13 | STP Nowy Sącz | 32.66 | 50 | |||
4. | Mordarska Liliana | 14 | STP Nowy Sącz | 35.57 | 39 | |||
5. | Matras Katarzyna | 14 | STP Nowy Sącz | 40.55 | 26 | |||
6. | Paruch Maja | 13 | Orka Proszówki | 44.26 | 20 | |||
7. | Klimek Marika | 13 | Gladiator Krynica | 46.30 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/11/2019 - 10:38 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 18.42 | 177 | |||
2. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 20.76 | 124 | |||
3. | Paruch Maciej | 10 | Orka Proszówki | 21.31 | 114 | |||
4. | Chmielek Adam | 10 | Wisła Kraków | 21.57 | 110 | |||
5. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 21.94 | 105 | |||
6. | Borys Bartłomiej | 10 | Wisła Kraków | 22.29 | 100 | |||
7. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 25.64 | 65 | |||
8. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 26.08 | 62 | |||
9. | Bołoz Arkadiusz | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 27.11 | 55 | |||
10. | Klimek Tomek | 10 | Gladiator Krynica | 32.99 | 30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/11/2019 - 10:38 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 21.56 | 110 | |||
2. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 23.88 | 81 | |||
3. | Magiera Rafał | 11 | Delfin Nowy Targ | 26.64 | 58 | |||
4. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 27.31 | 54 | |||
5. | Trojak Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 29.36 | 43 | |||
6. | Dyrek Mikołaj | 11 | STP Nowy Sącz | 29.44 | 43 | |||
7. | Matiaszek Jakub | 11 | Gladiator Krynica | 31.31 | 36 | |||
8. | Gargas Bartłomiej | 11 | STP Nowy Sącz | 31.60 | 35 | |||
9. | Chyla Patryk | 11 | Orka Proszówki | 34.02 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/11/2019 - 10:38 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kielczyk Leon | 12 | Centrum Staszów | 23.53 | 85 | |||
2. | Skoczek Jan | 12 | BOSiR Brzesko | 23.65 | 84 | |||
3. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 25.68 | 65 | |||
4. | Świdrak Marcel | 12 | STP Nowy Sącz | 27.38 | 54 | |||
5. | Stefanski Franciszek | 12 | Zawodnik niezrzeszony | 36.13 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/11/2019 - 10:38 | Chłopców, 25m grzbietowy | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rylewicz Jan | 13 | STP Nowy Sącz | 30.24 | 40 | |||
2. | Nowak Piotr | 13 | STP Nowy Sącz | 30.35 | 39 | |||
3. | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 31.73 | 34 | |||
4. | Jaromin Igor | 13 | ArtSwim Naprawa | 32.29 | 33 | |||
5. | Lichowski Łukasz | 13 | STP Nowy Sącz | 35.86 | 24 | |||
6. | Włodarczyk Oliwier | 13 | Orka Proszówki | 42.05 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/11/2019 - 10:48 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 19.44 | 318 | |||
2. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 21.61 | 232 | |||
3. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 22.65 | 201 | |||
4. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.32 | 162 | |||
5. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.27 | 145 | |||
6. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 25.35 | 143 | |||
7. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 27.49 | 112 | |||
8. | Drews Matylda | 10 | Gladiator Krynica | 30.54 | 82 | |||
9. | Makarewicz Jagoda | 10 | Jordan Kraków | 31.64 | 73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/11/2019 - 10:48 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 20.82 | 259 | |||
2. | Piecuch Klaudia | 11 | Jordan Kraków | 23.25 | 186 | |||
3. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 23.50 | 180 | |||
4. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 25.03 | 149 | |||
5. | Chmielowska Emilia | 11 | Jordan Kraków | 27.82 | 108 | |||
6. | Szewczyk Dominika | 11 | STP Nowy Sącz | 29.14 | 94 | |||
7. | Tkaczyk Helena | 11 | STP Nowy Sącz | 30.89 | 79 | |||
8. | Tokarczyk Marlena | 11 | STP Nowy Sącz | 34.95 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/11/2019 - 10:52 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 19.88 | 199 | |||
2. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 22.73 | 133 | |||
3. | Paruch Maciej | 10 | Orka Proszówki | 24.51 | 106 | |||
4. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.89 | 101 | |||
5. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.91 | 101 | |||
6. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 25.29 | 97 | |||
7. | Cieniek Kacper | 10 | Wisła Kraków | 26.00 | 89 | |||
8. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 26.16 | 87 | |||
9. | Grecki Marcel | 10 | Orka Proszówki | 26.72 | 82 | |||
10. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.48 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/11/2019 - 10:52 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zemerfeld Patryk | 11 | Delfin Nowy Targ | 25.13 | 98 | |||
2. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 26.52 | 84 | |||
3. | Dunajew Wiktor | 11 | Wisła Kraków | 27.25 | 77 | |||
4. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 29.60 | 60 | |||
5. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 30.33 | 56 | |||
6. | Gieras Sebastian | 11 | Orka Proszówki | 31.23 | 51 | |||
7. | Sobotkowski Bruno | 11 | H2O Bochnia | 33.08 | 43 | |||
8. | Matiaszek Jakub | 11 | Gladiator Krynica | 33.88 | 40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/11/2019 - 10:57 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 18.49 | 221 | |||
2. | Łaśko Emilia | 10 | Spartakus Zgłobice | 19.22 | 197 | |||
3. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 19.48 | 189 | |||
4. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 19.60 | 186 | |||
5. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 20.03 | 174 | |||
6. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 21.16 | 147 | |||
7. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 26.20 | 77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/11/2019 - 10:57 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 20.28 | 167 | |||
2. | Szewczyk Dominika | 11 | STP Nowy Sącz | 28.69 | 59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/11/2019 - 11:00 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 17.38 | 183 | |||
2. | Słota Filip | 10 | Centrum Staszów | 20.09 | 118 | |||
3. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 20.73 | 107 | |||
4. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 20.90 | 105 | |||
5. | Kliś Szymon | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 22.44 | 85 | |||
6. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 23.15 | 77 | |||
7. | Żuk Oskar | 10 | Jordan Kraków | 24.59 | 64 | |||
8. | Borys Bartłomiej | 10 | Wisła Kraków | 24.90 | 62 | |||
9. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 25.70 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/11/2019 - 11:00 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 25.12 | 60 | |||
2. | DeVault Daniel | 11 | Wisła Kraków | 28.08 | 43 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |