XVIII Festyn Pływacki Swim Test Kraków, 24/11/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Gacek Martyna | 06 | ASNAP | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) 100m zmienny (23) | 36.87 48.11 NT | |||||
Gluza Wiktoria | 06 | ASNAP | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) 100m zmienny (23) | 36.87 46.40 NT |
|||||
Jaromin Maja | 09 | ASNAP | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) 100m zmienny (23) | NT 50.85 NT |
|||||
Jałocha Alina | 13 | ASNAP | 25m dowolny (7) | 25.87 | |||||
Jałocha Kacper | 06 | ASNAP | 50m dowolny (18) 50m klasyczny (22) 100m zmienny (24) | 31.40 36.97 1:12.11 |
|||||
Jałocha Tomasz | 08 | ASNAP | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) 100m zmienny (24) | 34.87 39.34 NT |
|||||
Nogaj Wojciech | 13 | ASNAP | 25m dowolny (8) | NT | |||||
Tupta Katarzyna | 07 | ASNAP | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | 40.55 48.40 |
|||||
Wilczak Franciszek | 10 | ASNAP | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (24) | 18.76 22.49 NT |
|||||
Wilczak Karolina | 10 | ASNAP | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) 100m zmienny (23) | 17.78 20.91 NT |
|||||
Wilczak Piotr | 05 | ASNAP | 50m dowolny (18) 50m klasyczny (22) 100m zmienny (24) | 36.81 44.56 NT |
|||||
Wilczak Wojciech | 11 | ASNAP | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (24) | 25.37 27.07 NT |
Rodzina Jałocha | ASNAP | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Jałocha Kacper Jałocha Alina | 06 13 | Jałocha Tomasz | 08 |
Rodzina Wilczak | ASNAP | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Wilczak Piotr Wilczak Franciszek | 05 10 | Wilczak Karolina | 10 |
ArtSwim Naprawa 1 | ASNAP | 4 x 25m dowolny (14) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Wilczak Franciszek Wilczak Wojciech | 10 11 | Wilczak Karolina Jaromin Maja | 10 09 |
ArtSwim Naprawa 2 | ASNAP | 4 x 50m dowolny (25) | Mieszane | 11 lat i starsi | NT |
Jałocha Kacper Jałocha Tomasz | 06 08 | Gluza Wiktoria Wilczak Piotr | 06 05 |
Mężyk Anastazja | 07 | ISCHE | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
Rzepka Filip | 13 | 00506 | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | 30.00 29.20 | |||||
Zając Julia | 12 | 00506 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 30.00 30.00 |
|||||
Łopata Martyna | 12 | 00506 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 25.00 30.00 |
|||||
Łopata Michał | 10 | 00506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 17.50 20.00 |
|||||
Żaba Marcel | 11 | 00506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 29.14 29.99 |
Aquarius Myślenice 1 | 00506 | 4 x 25m dowolny (14) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 1:34.00 |
Łopata Michał Łopata Martyna | 10 12 |
Bielecka Otylia | 06 | 04506 | 50m dowolny (17) 100m zmienny (23) | 38.06 NT | |||||
Bielecki Dymitr | 05 | 04506 | 50m klasyczny (22) 100m zmienny (24) | 43.50 1:26.00 |
|||||
Chmielewska Nina | 12 | 04506 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 30.34 29.49 |
|||||
Dobosz Alicja | 12 | 04506 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 35.57 32.67 |
|||||
Dominek Michał | 11 | 04506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 25.50 27.50 |
|||||
Goc Jan | 07 | 04506 | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) | NT 51.00 |
|||||
Gurgul Tymoteusz | 10 | 04506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 38.90 37.17 |
|||||
Górak Łukasz | 06 | 04506 | 50m dowolny (18) 50m klasyczny (22) | 47.00 NT |
|||||
Halski Szymon | 08 | 04506 | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) | NT NT |
|||||
Kafara Konrad | 06 | 04506 | 50m dowolny (18) 100m zmienny (24) | 33.68 1:21.93 |
|||||
Kafara Łukasz | 03 | 04506 | 50m dowolny (18) 100m zmienny (24) | 31.34 1:26.58 |
|||||
Kot Krzysztof | 03 | 04506 | 50m dowolny (18) 100m zmienny (24) | 27.27 1:21.01 |
|||||
Kościński Kajetan | 06 | 04506 | 50m dowolny (18) 100m zmienny (24) | 37.22 1:39.54 |
|||||
Kraj Michał | 01 | 04506 | 50m dowolny (18) 100m zmienny (24) | 30.70 1:21.93 |
|||||
Kusy Miłosz | 06 | 04506 | 50m dowolny (18) 100m zmienny (24) | 42.41 1:36.53 |
|||||
Ledwos Maksymilian | 13 | 04506 | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | 48.24 38.21 |
|||||
Lifredo Alice | 08 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Machnik Jan | 08 | 04506 | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) | NT NT |
|||||
Magura-Witkowski Adam | 08 | 04506 | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) | 38.06 43.94 |
|||||
Matusiak Wojciech | 08 | 04506 | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) | 1:07.10 1:08.86 |
|||||
Mazur Mikołaj | 05 | 04506 | 50m dowolny (18) 100m zmienny (24) | 35.94 1:34.18 |
|||||
Mól Jakub | 11 | 04506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 29.18 24.99 |
|||||
Nocoń Milena | 07 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | 35.34 41.97 |
|||||
Nowak Julia | 12 | 04506 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 29.49 30.61 |
|||||
Pilch Ernest | 09 | 04506 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | NT 1:28.00 |
|||||
Proc Wiktor | 05 | 04506 | 50m dowolny (18) 100m zmienny (24) | 33.62 1:31.43 |
|||||
Stós Maksymilian | 06 | 04506 | 50m dowolny (18) 50m klasyczny (22) | NT NT |
|||||
Stępień Karolina | 12 | 04506 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 34.11 28.90 |
|||||
Swatek Amelia | 09 | 04506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | NT 49.00 |
|||||
Swałdek Adrian | 10 | 04506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Słowakiewicz Oliwia | 08 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Targosz Jakub | 03 | 04506 | 50m dowolny (18) 100m zmienny (24) | 37.91 1:41.58 | 14/8/2019 | ||||
Wielgus Krzysztof | 03 | 04506 | 50m klasyczny (22) 100m zmienny (24) | 36.22 1:29.70 |
|||||
Wielgus Michał | 05 | 04506 | 50m dowolny (18) 100m zmienny (24) | 32.33 1:28.04 |
|||||
Wielgus Wojciech | 08 | 04506 | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) | 37.97 NT |
|||||
Wójs Brunon | 08 | 04506 | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) | 48.00 54.00 |
|||||
Wójtowicz Jakub | 11 | 04506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 33.11 28.34 |
|||||
Zaręba Emilia | 09 | 04506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Śmiałek Laura | 08 | 04506 | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Żołna Michał | 11 | 04506 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 31.70 29.50 |
Sekcja SwimTest Kraków 2 | 04506 | 4 x 25m dowolny (14) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Zaręba Emilia Dominek Michał | 09 11 | Pilch Ernest Żołna Michał | 09 11 |
Sekcja SwimTest Kraków 1 | 04506 | 4 x 50m dowolny (25) | Mieszane | 11 lat i starsi | NT |
Mól Jakub Chmielewska Nina | 11 12 | Swatek Amelia Swałdek Adrian | 09 10 |
Sekcja SwimTest Kraków 1 | 04506 | 4 x 50m dowolny (25) | Mieszane | 11 lat i starsi | NT |
Bielecka Otylia Targosz Jakub | 06 03 | Kraj Michał Kot Krzysztof | 01 03 |
Sekcja SwimTest Kraków 1 | 04506 | 4 x 50m dowolny (25) | Mieszane | 11 lat i starsi | NT |
Nocoń Milena Proc Wiktor | 07 05 | Wielgus Krzysztof Kafara Łukasz | 03 03 |
Chudzik Tamara | 11 | SAKRA | 25m grzbietowy (3) | 40.00 | |||||
Czachura Adam | 13 | SAKRA | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | 1:00.00 1:00.00 |
|||||
Dorociak Natalia | 12 | SAKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 30.00 30.00 |
|||||
Fryc Marianna | 09 | SAKRA | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | NT 46.50 |
|||||
Gawel Ewa | 05 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | 40.00 46.00 |
|||||
Grzegorzewska Olga | 06 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | 36.00 45.50 |
|||||
Janusz Maciek | 10 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 18.90 23.00 |
|||||
Kotleszka Bartlomiej | 09 | SAKRA | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | NT 54.00 |
|||||
Krochmal Filip | 10 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 27.50 28.50 |
|||||
Krochmal Jagoda | 12 | SAKRA | 25m grzbietowy (3) | 50.00 | |||||
Kurnik Kornelia | 09 | SAKRA | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | NT 52.00 |
|||||
Kvalheim Breivik Solveig | 09 | SAKRA | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | NT 50.00 |
|||||
Kwasniewska Aleksandra | 05 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | 32.00 44.50 |
|||||
Li-wozniak Dawid | 08 | SAKRA | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) | 36.00 41.00 |
|||||
Li-Wozniak Oscar | 12 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 24.50 27.00 |
|||||
Migdal Luiza | 08 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | 45.00 48.00 |
|||||
Monica Antek | 13 | SAKRA | 25m Kumkające żabki (2) | 50.00 | |||||
Pilch Liliana | 07 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | 42.00 46.00 |
|||||
Pilch Mateusz | 81 | SAKRA | 50m dowolny (20) | 29.50 | |||||
Pilch Nadia | 09 | SAKRA | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (5) | NT 49.00 |
|||||
Pilichowski Piotr | 10 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 25.00 28.00 |
|||||
Pludowski Antek | 09 | SAKRA | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | NT 55.00 |
|||||
Pokorski Leon | 13 | SAKRA | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | 30.00 30.00 |
|||||
Raashid Khatri Ammaar | 08 | SAKRA | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) | 50.00 54.00 |
|||||
Raashid Khatri Raafay | 10 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 28.00 30.00 |
|||||
Rey Adrianna | 10 | SAKRA | 25m grzbietowy (3) | 40.00 | |||||
Sauerberg Kann | 12 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 23.50 27.00 |
|||||
Smorag-Orzadala Juliusz | 11 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 30.00 30.00 |
|||||
strzyzewska Nina | 11 | SAKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 20.50 22.50 |
|||||
Surowka Amelia | 12 | SAKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 30.00 27.50 |
|||||
Szymczyk Joanna | 08 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | 1:00.00 1:07.00 |
|||||
Trzeciak Aleksandra | 13 | SAKRA | 25m Kumkające żabki (1) 25m dowolny (7) | 50.00 50.00 |
|||||
Uszko Anna | 10 | SAKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 23.00 26.50 |
|||||
Uszko Janusz | 71 | SAKRA | 50m dowolny (20) | 30.00 | |||||
Uszko Ksawery | 12 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 34.00 34.00 |
|||||
Waktor Michal | 12 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 34.00 34.00 |
|||||
Waktor Zofia | 08 | SAKRA | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | 42.00 46.50 |
|||||
Wierzbicka Lena | 10 | SAKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 20.50 23.00 |
|||||
Wojasinski Franciszek | 11 | SAKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 22.00 23.50 |
|||||
Zapala Maksymilian | 06 | SAKRA | 50m dowolny (18) 50m klasyczny (22) | 36.00 43.00 |
RODZINA KŁOSAK | SAKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 49.00 |
RODZINA PILCH | SAKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 1:02.00 |
RODZINA WOŹNIAKI | SAKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 1:03.00 |
RODZINA USZKO | SAKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 1:05.00 |
RODZINA GŁODEK | SAKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 1:35.00 |
RODZINA RAASHID KHATRI | SAKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 1:35.00 |
Swim Academy Krakow 1 | SAKRA | 4 x 25m dowolny (14) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 1:20.00 |
Swim Academy Krakow 2 | SAKRA | 4 x 25m dowolny (14) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 1:30.00 |
Swim Academy Krakow 1 | SAKRA | 4 x 50m dowolny (25) | Mieszane | 11 lat i starsi | 2:24.50 |
Basta Borys | 11 | SWKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||
Basta Jakub | 06 | SWKRA | 50m dowolny (18) 50m klasyczny (22) 100m zmienny (24) | NT NT NT |
|||||
Biernat Emilia | 13 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (1) 25m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Biernat Mieszko | 15 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | NT NT |
|||||
Bławińska Dominika | 10 | SWKRA | 25m grzbietowy (3) | NT | |||||
Bławiński Michał | 08 | SWKRA | 50m dowolny (18) | NT | |||||
Chmielewska Iga | 10 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Dalmata Konrad | 77 | SWKRA | 50m dowolny (20) 100m zmienny (24) | NT NT |
|||||
Dalmata Lena | 10 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Dańda Piotr | 13 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | NT NT |
|||||
Dańda Szymon | 10 | SWKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Duda Ada | 14 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (1) 25m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Duda Grzegorz | 79 | SWKRA | 50m dowolny (20) 100m zmienny (24) | NT NT |
|||||
Duda Joanna | 82 | SWKRA | 50m dowolny (19) | NT | |||||
Duda Martyna | 10 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Gajewska Maja | 12 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Gniewek Oliwia | 05 | SWKRA | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Hetman Liliana | 13 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (1) 25m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Jagiełło Michał | 13 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | NT NT |
|||||
Jamróz Oliwier | 10 | SWKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kamzol Harold | 11 | SWKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 24.01 26.96 |
|||||
Komala Lena | 13 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (1) 25m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Komosa Aleksandra | 13 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (1) 25m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Komosa Magdalena | 10 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Korbiel Aleksandra | 08 | SWKRA | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Kowalska Kinga | 12 | SWKRA | 25m dowolny (9) | NT | |||||
Kowalski Mateusz | 88 | SWKRA | 50m dowolny (20) | NT | |||||
Kowalski Mikołaj | 14 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (2) | NT | |||||
Krawczyk Magdalena | 14 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (1) 25m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Krawczyk Szymon | 10 | SWKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Krawczyk- Kubowicz Gabriela | 83 | SWKRA | |||||||
Kubowicz Piotr | 83 | SWKRA | |||||||
Lewicka Helena | 11 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Małecki Jakub | 14 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | NT NT |
|||||
Małecki Kacper | 08 | SWKRA | 50m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) | NT NT |
|||||
Midera Andrzej | 54 | SWKRA | 50m dowolny (20) | NT | |||||
Mietelska Ewelina | 81 | SWKRA | |||||||
Mietelska Kamila | SWKRA | ||||||||
Mietelska Natalia | SWKRA | ||||||||
Mituś Weronika | 07 | SWKRA | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Moksa Maria | 13 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (1) 25m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Mrzygłód Kacper | 06 | SWKRA | 50m dowolny (18) 50m klasyczny (22) | NT NT |
|||||
Mrzygłód Tymon | 06 | SWKRA | 50m dowolny (18) 50m klasyczny (22) | NT NT |
|||||
Mróz Emilia | 12 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Mróz Kacper | 08 | SWKRA | 50m dowolny (18) | NT | |||||
Mróz Wojciech | 76 | SWKRA | 50m dowolny (20) | NT | |||||
Patrzałek Leon | 10 | SWKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Patrzałek Maksym | 13 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | NT NT |
|||||
Pawłowska Hanna | 04 | SWKRA | 50m dowolny (17) 50m klasyczny (21) | NT NT |
|||||
Radym Lidia | 08 | SWKRA | 50m dowolny (17) | NT | |||||
Rościszewski Franciszek | 12 | SWKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Rościszewski Jakub | 07 | SWKRA | 50m dowolny (18) | NT | |||||
Rycerz Szymon | 09 | SWKRA | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Seweryn Małgorzata | 90 | SWKRA | |||||||
Seweryn Zbigniew | 59 | SWKRA | 50m dowolny (20) | NT | |||||
Sieja Michał | 08 | SWKRA | 50m dowolny (18) | NT | |||||
Stelmach Arkadiusz | 06 | SWKRA | 50m dowolny (18) 50m klasyczny (22) | NT NT |
|||||
Stelmach Kornelia | 07 | SWKRA | 50m dowolny (17) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Stelmach Urszula | 12 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Swatek Michał | 79 | SWKRA | 50m dowolny (20) 100m zmienny (24) | NT NT |
|||||
Swatek Mikołaj | 11 | SWKRA | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Słowakiewicz Julia | 12 | SWKRA | 25m dowolny (9) | NT | |||||
Słowakiewicz Wiktor | 79 | SWKRA | |||||||
Warachim Lena | 11 | SWKRA | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Warachim Oliwia | 14 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (1) 25m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Wieczorek Karol | 13 | SWKRA | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | NT NT |
Swatek | SWKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Swatek Mikołaj | 11 | Swatek Michał | 79 |
Duda | SWKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Duda Martyna Duda Joanna | 10 82 | Duda Grzegorz | 79 |
Mróz | SWKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Mróz Emilia Mróz Kacper | 12 08 | Mróz Wojciech | 76 |
Seweryn | SWKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Seweryn Małgorzata | 90 | Seweryn Zbigniew | 59 |
Kubowicz | SWKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Krawczyk- Kubowicz Gabriela | 83 | Kubowicz Piotr | 83 |
Słowakiewicz | SWKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Słowakiewicz Julia Słowakiewicz Oliwia | 12 08 | Słowakiewicz Wiktor | 79 |
Kowalski | SWKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Kowalska Kinga Kowalski Mateusz | 12 88 | Kowalski Mikołaj | 14 |
Mietelscy | SWKRA | 3 x 25m dowolny (13) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Mietelska Ewelina Mietelska Kamila | 81 | Mietelska Natalia |
Białek Igor | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 33.00 31.54 | |||||
Bielecki Olaf | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Bucci Leonardo | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 50.85 35.60 |
|||||
Bugajski Michał | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 27.33 25.21 |
|||||
Bujas Franciszek | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Bułacz Antoni | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 49.93 41.59 |
|||||
Błąkała Lena | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Caba Barbara | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 32.12 27.59 |
|||||
Caba Julian | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 36.00 28.96 |
|||||
Cebula Adam | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Cebula Aleks | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Dejana Chiara | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Dejana Laura | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 22.78 24.55 |
|||||
Gawron Zuzanna | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 36.99 28.90 |
|||||
Gawroński Krystian | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 32.30 28.00 |
|||||
Gałuszka Karolina | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 54.68 38.08 |
|||||
Grochola Kamil | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 32.27 32.53 |
|||||
Gubała Kamil | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Góra Damian | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:10.36 35.48 |
|||||
Głogowska Natalia | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Hajduga Ksawery | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 1:04.61 30.21 |
|||||
Jeleń Aleksander | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Jones Sebastian | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Jordan Albert | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Jurkowski Jan | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 29.62 25.99 |
|||||
Karwat Adam | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Knych-Góra Kacper | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT 30.25 |
|||||
Kotelon Aleksandra | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Kowalczewski Paweł | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kowalczyk Karol | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kruszewski Tytus | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 43.81 34.13 |
|||||
Kubowicz Maciej | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 38.40 33.36 |
|||||
Kubowicz Michał | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kubowicz Natalia | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Kusz Zuzanna | 13 | 03606 | 25m Kumkające żabki (1) 25m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Lach Szymon | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Maj Lidia | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Michniak Kornel | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Moskal Tomasz | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 28.69 26.82 |
|||||
Nabiałek Maciej | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Nocoń Sebastian | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Nowak Witold | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 29.57 25.99 |
|||||
Nowakowski Jakub | 13 | 03606 | 25m Kumkające żabki (2) 25m dowolny (8) | NT NT |
|||||
Nowicki Franciszek | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Otrysko Marek | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 39.96 28.49 |
|||||
Pajdak Mateusz | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Pieczara Mateusz | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 29.04 25.66 |
|||||
Piskorz Makary | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 37.45 30.38 |
|||||
Pitala Oliwia | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 57.59 36.84 |
|||||
Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 28.93 27.58 |
|||||
Radziwon Helena | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Rolnicka Milena | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 36.37 29.94 |
|||||
Rosińska Nina | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 37.25 29.66 |
|||||
Rusek Konrad | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 48.75 30.79 |
|||||
Róg Filip | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 40.83 36.93 |
|||||
Serafin Nadia | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Siąkała Adam | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 26.90 26.05 |
|||||
Skibiński Adam | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Skorupa Szymon | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Skrzypek Weronika | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Soja Hanna | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Staszkiewicz Michał | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 51.38 33.10 |
|||||
Stolczyk Antoni | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Surówska Amelia | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Sywak Angelika | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Szmaj Gabriela | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Turchan Antonia | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 29.77 28.05 |
|||||
Urbuś Wojciech | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 56.57 32.08 |
|||||
Waś Sandra | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Werner Aleksandra | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 24.32 26.79 |
|||||
Wiśniewska Matylda | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT 38.62 |
|||||
Wolnicki Franciszek | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 28.36 27.09 |
|||||
Zajączkowska Nina | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | 43.46 31.56 |
|||||
Ziobro Franciszek | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Zięba Oskar | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 44.15 34.15 |
|||||
Łętocha Hubert | 12 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Żubrowska Helena | 12 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Żubrowski Bernard | 11 | 03606 | 25m dowolny (10) 25m grzbietowy (4) | 30.76 28.63 |
|||||
Żurowska Amelia | 11 | 03606 | 25m dowolny (9) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |