XVIII Festyn Pływacki Swim Test Kraków, 24/11/2019 |
1 - XVIII Festyn Pływacki Swim Test BLOK I | 24/11/2019 - 9:30 |
Konkurencja 1 24/11/2019 - 9:30 | Dziewcząt, 25m Kumkające żabki | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hetman Liliana | 13 | Swim Test Kraków | 44.66 | ||||
2. | Kusz Zuzanna | 13 | SMS Galicja Kraków | 45.17 | ||||
3. | Biernat Emilia | 13 | Swim Test Kraków | 49.23 | ||||
4. | Komosa Aleksandra | 13 | Swim Test Kraków | 52.43 | ||||
5. | Trzeciak Aleksandra | 13 | Swim Academy Krakow | 53.23 | ||||
6. | Komala Lena | 13 | Swim Test Kraków | 57.95 | ||||
7. | Warachim Oliwia | 14 | Swim Test Kraków | 58.51 | ||||
8. | Krawczyk Magdalena | 14 | Swim Test Kraków | 1:07.69 | ||||
9. | Moksa Maria | 13 | Swim Test Kraków | 1:08.86 | ||||
10. | Duda Ada | 14 | Swim Test Kraków | 1:10.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 24/11/2019 - 9:34 | Chłopców, 25m Kumkające żabki | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Monica Antek | 13 | Swim Academy Krakow | 42.87 | ||||
2. | Czachura Adam | 13 | Swim Academy Krakow | 43.19 | ||||
3. | Jagiełło Michał | 13 | Swim Test Kraków | 44.86 | ||||
4. | Nowakowski Jakub | 13 | SMS Galicja Kraków | 45.98 | ||||
5. | Ledwos Maksymilian | 13 | Sekcja SwimTest Kraków | 46.37 | ||||
6. | Patrzałek Maksym | 13 | Swim Test Kraków | 46.43 | ||||
7. | Rzepka Filip | 13 | Aquarius Myślenice | 49.56 | ||||
8. | Wieczorek Karol | 13 | Swim Test Kraków | 56.93 | ||||
9. | Małecki Jakub | 14 | Swim Test Kraków | 1:11.62 | ||||
10. | Kowalski Mikołaj | 14 | Swim Test Kraków | 1:33.11 | ||||
11. | Biernat Mieszko | 15 | Swim Test Kraków | 2:38.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 24/11/2019 - 9:41 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 24.82 | 115 | |||
2. | Wiśniewska Matylda | 12 | SMS Galicja Kraków | 26.84 | 91 | |||
3. | Chmielewska Nina | 12 | Sekcja SwimTest Kraków | 28.03 | 80 | |||
4. | Surówska Amelia | 12 | SMS Galicja Kraków | 28.35 | 77 | |||
5. | Łopata Martyna | 12 | Aquarius Myślenice | 28.46 | 76 | |||
6. | Dejana Chiara | 12 | SMS Galicja Kraków | 29.87 | 66 | |||
7. | Soja Hanna | 12 | SMS Galicja Kraków | 31.11 | 58 | |||
8. | Szmaj Gabriela | 12 | SMS Galicja Kraków | 31.50 | 56 | |||
9. | Dorociak Natalia | 12 | Swim Academy Krakow | 31.69 | 55 | |||
10. | Skrzypek Weronika | 12 | SMS Galicja Kraków | 31.92 | 54 | |||
11. | Radziwon Helena | 12 | SMS Galicja Kraków | 33.77 | 45 | |||
12. | Mróz Emilia | 12 | Swim Test Kraków | 33.91 | 45 | |||
13. | Zając Julia | 12 | Aquarius Myślenice | 35.45 | 39 | |||
14. | Stelmach Urszula | 12 | Swim Test Kraków | 36.14 | 37 | |||
15. | Głogowska Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 36.62 | 35 | |||
16. | Waś Sandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 37.30 | 33 | |||
17. | Serafin Nadia | 12 | SMS Galicja Kraków | 37.34 | 33 | |||
18. | Sywak Angelika | 12 | SMS Galicja Kraków | 40.04 | 27 | |||
19. | Żubrowska Helena | 12 | SMS Galicja Kraków | 43.70 | 21 | |||
20. | Krochmal Jagoda | 12 | Swim Academy Krakow | 46.02 | 18 | |||
21. | Kotelon Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 48.01 | 15 | |||
22. | Gajewska Maja | 12 | Swim Test Kraków | 50.30 | 13 | |||
23. | Maj Lidia | 12 | SMS Galicja Kraków | 57.31 | 9 | |||
24. | Błąkała Lena | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:00.96 | 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 24/11/2019 - 9:41 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | strzyzewska Nina | 11 | Swim Academy Krakow | 23.94 | 128 | |||
2. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 24.07 | 126 | |||
3. | Rosińska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 24.64 | 117 | |||
4. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.03 | 112 | |||
5. | Gawron Zuzanna | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.08 | 111 | |||
6. | Zajączkowska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.79 | 102 | |||
7. | Żurowska Amelia | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.22 | 97 | |||
8. | Caba Barbara | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.78 | 91 | |||
9. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.42 | 85 | |||
10. | Lewicka Helena | 11 | Swim Test Kraków | 27.96 | 80 | |||
11. | Warachim Lena | 11 | Swim Test Kraków | 31.94 | 54 | |||
12. | Gałuszka Karolina | 11 | SMS Galicja Kraków | 32.32 | 52 | |||
13. | Chudzik Tamara | 11 | Swim Academy Krakow | 32.90 | 49 | |||
14. | Pitala Oliwia | 11 | SMS Galicja Kraków | 33.19 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 24/11/2019 - 9:41 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 20.41 | 207 | |||
2. | Dalmata Lena | 10 | Swim Test Kraków | 23.36 | 138 | |||
3. | Duda Martyna | 10 | Swim Test Kraków | 25.18 | 110 | |||
4. | Wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Krakow | 25.61 | 104 | |||
5. | Uszko Anna | 10 | Swim Academy Krakow | 28.24 | 78 | |||
6. | Komosa Magdalena | 10 | Swim Test Kraków | 30.79 | 60 | |||
7. | Bławińska Dominika | 10 | Swim Test Kraków | 30.96 | 59 | |||
8. | Chmielewska Iga | 10 | Swim Test Kraków | 33.16 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 24/11/2019 - 9:58 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sauerberg Kann | 12 | Swim Academy Krakow | 24.94 | 71 | |||
2. | Stolczyk Antoni | 12 | SMS Galicja Kraków | 27.90 | 51 | |||
3. | Ziobro Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 28.22 | 49 | |||
4. | Li-Wozniak Oscar | 12 | Swim Academy Krakow | 28.64 | 47 | |||
5. | Karwat Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 30.67 | 38 | |||
6. | Uszko Ksawery | 12 | Swim Academy Krakow | 31.56 | 35 | |||
7. | Kowalczyk Karol | 12 | SMS Galicja Kraków | 32.29 | 33 | |||
8. | Lach Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 32.75 | 31 | |||
9. | Michniak Kornel | 12 | SMS Galicja Kraków | 32.96 | 31 | |||
10. | Gubała Kamil | 12 | SMS Galicja Kraków | 33.61 | 29 | |||
11. | Bujas Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 33.82 | 28 | |||
12. | Jeleń Aleksander | 12 | SMS Galicja Kraków | 33.96 | 28 | |||
13. | Pajdak Mateusz | 12 | SMS Galicja Kraków | 34.08 | 28 | |||
14. | Waktor Michal | 12 | Swim Academy Krakow | 34.98 | 25 | |||
15. | Skorupa Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 35.34 | 25 | |||
16. | Skibiński Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 35.85 | 24 | |||
17. | Nabiałek Maciej | 12 | SMS Galicja Kraków | 38.68 | 19 | |||
18. | Cebula Aleks | 12 | SMS Galicja Kraków | 40.30 | 16 | |||
19. | Łętocha Hubert | 12 | SMS Galicja Kraków | 43.46 | 13 | |||
20. | Kubowicz Michał | 12 | SMS Galicja Kraków | 53.15 | 7 | |||
21. | Kowalczewski Paweł | 12 | SMS Galicja Kraków | 53.25 | 7 | |||
22. | Nowicki Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:00.11 | 5 | |||
23. | Cebula Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:01.49 | 4 | |||
24. | Jones Sebastian | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:05.37 | 3 | |||
25. | Rościszewski Franciszek | 12 | Swim Test Kraków | 1:22.19 | 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 24/11/2019 - 9:58 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 20.21 | 134 | |||
2. | Dominek Michał | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 22.51 | 97 | |||
3. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 23.45 | 86 | |||
4. | Gawroński Krystian | 11 | SMS Galicja Kraków | 23.97 | 80 | |||
5. | Wojasinski Franciszek | 11 | Swim Academy Krakow | 24.28 | 77 | |||
6. | Hajduga Ksawery | 11 | SMS Galicja Kraków | 24.48 | 75 | |||
7. | Żołna Michał | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 24.56 | 75 | |||
8. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 24.78 | 73 | |||
9. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 24.84 | 72 | |||
10. | Mól Jakub | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 25.35 | 68 | |||
11. | Swatek Mikołaj | 11 | Swim Test Kraków | 25.48 | 67 | |||
12. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.53 | 66 | |||
13. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.64 | 65 | |||
14. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.81 | 64 | |||
15. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.87 | 64 | |||
16. | Otrysko Marek | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.09 | 62 | |||
17. | Kamzol Harold | 11 | Swim Test Kraków | 26.25 | 61 | |||
18. | Jurkowski Jan | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.40 | 60 | |||
19. | Białek Igor | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.62 | 58 | |||
20. | Smorag-Orzadala Juliusz | 11 | Swim Academy Krakow | 26.86 | 57 | |||
21. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 27.35 | 54 | |||
22. | Wójtowicz Jakub | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 27.45 | 53 | |||
23. | Urbuś Wojciech | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.82 | 51 | |||
24. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.87 | 51 | |||
25. | Żaba Marcel | 11 | Aquarius Myślenice | 28.29 | 49 | |||
26. | Pieczara Mateusz | 11 | SMS Galicja Kraków | 28.43 | 48 | |||
27. | Bucci Leonardo | 11 | SMS Galicja Kraków | 28.44 | 48 | |||
28. | Knych-Góra Kacper | 11 | SMS Galicja Kraków | 28.56 | 47 | |||
29. | Kruszewski Tytus | 11 | SMS Galicja Kraków | 29.24 | 44 | |||
30. | Kubowicz Maciej | 11 | SMS Galicja Kraków | 29.44 | 43 | |||
31. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 30.18 | 40 | |||
32. | Basta Borys | 11 | Swim Test Kraków | 30.41 | 39 | |||
33. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 30.51 | 39 | |||
34. | Żubrowski Bernard | 11 | SMS Galicja Kraków | 30.68 | 38 | |||
35. | Caba Julian | 11 | SMS Galicja Kraków | 31.57 | 35 | |||
36. | Góra Damian | 11 | SMS Galicja Kraków | 31.83 | 34 | |||
37. | Róg Filip | 11 | SMS Galicja Kraków | 32.76 | 31 | |||
38. | Bielecki Olaf | 11 | SMS Galicja Kraków | 37.74 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 24/11/2019 - 9:58 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 20.98 | 120 | |||
2. | Swałdek Adrian | 10 | Sekcja SwimTest Kraków | 22.01 | 104 | |||
3. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 22.10 | 103 | |||
4. | Janusz Maciek | 10 | Swim Academy Krakow | 24.40 | 76 | |||
5. | Pilichowski Piotr | 10 | Swim Academy Krakow | 24.80 | 72 | |||
6. | Krochmal Filip | 10 | Swim Academy Krakow | 25.47 | 67 | |||
7. | Krawczyk Szymon | 10 | Swim Test Kraków | 26.02 | 63 | |||
8. | Jamróz Oliwier | 10 | Swim Test Kraków | 26.10 | 62 | |||
9. | Raashid Khatri Raafay | 10 | Swim Academy Krakow | 28.02 | 50 | |||
10. | Patrzałek Leon | 10 | Swim Test Kraków | 29.68 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 24/11/2019 - 10:22 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Swatek Amelia | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | 43.59 | 204 | |||
2. | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | 46.64 | 166 | |||
3. | Kvalheim Breivik Solveig | 09 | Swim Academy Krakow | 48.74 | 146 | |||
4. | Zaręba Emilia | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | 56.47 | 93 | |||
5. | Kurnik Kornelia | 09 | Swim Academy Krakow | 1:00.58 | 76 | |||
6. | Fryc Marianna | 09 | Swim Academy Krakow | 1:02.52 | 69 | |||
7. | Pilch Nadia | 09 | Swim Academy Krakow | 1:11.13 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 24/11/2019 - 10:26 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pilch Ernest | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | 51.03 | 82 | |||
2. | Pludowski Antek | 09 | Swim Academy Krakow | 55.27 | 64 | |||
3. | Kotleszka Bartlomiej | 09 | Swim Academy Krakow | 56.64 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 24/11/2019 - 10:29 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kusz Zuzanna | 13 | SMS Galicja Kraków | 35.93 | 24 | |||
2. | Hetman Liliana | 13 | Swim Test Kraków | 44.46 | 13 | |||
3. | Warachim Oliwia | 14 | Swim Test Kraków | 56.66 | 6 | |||
4. | Komosa Aleksandra | 13 | Swim Test Kraków | 58.20 | 5 | |||
5. | Biernat Emilia | 13 | Swim Test Kraków | 1:01.45 | 4 | |||
6. | Duda Ada | 14 | Swim Test Kraków | 1:02.03 | 4 | |||
7. | Moksa Maria | 13 | Swim Test Kraków | 1:09.20 | 3 | |||
8. | Trzeciak Aleksandra | 13 | Swim Academy Krakow | 1:09.44 | 3 | |||
9. | Krawczyk Magdalena | 14 | Swim Test Kraków | 1:28.47 | 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 24/11/2019 - 10:33 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 30.20 | 27 | |||
2. | Rzepka Filip | 13 | Aquarius Myślenice | 31.34 | 24 | |||
3. | Jagiełło Michał | 13 | Swim Test Kraków | 40.78 | 11 | |||
4. | Ledwos Maksymilian | 13 | Sekcja SwimTest Kraków | 41.15 | 10 | |||
5. | Czachura Adam | 13 | Swim Academy Krakow | 46.71 | 7 | |||
6. | Patrzałek Maksym | 13 | Swim Test Kraków | 48.53 | 6 | |||
7. | Nowakowski Jakub | 13 | SMS Galicja Kraków | 48.87 | 6 | |||
8. | Wieczorek Karol | 13 | Swim Test Kraków | 1:03.21 | 3 | |||
9. | Małecki Jakub | 14 | Swim Test Kraków | 1:14.95 | 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 24/11/2019 - 10:38 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.85 | 109 | |||
2. | Łopata Martyna | 12 | Aquarius Myślenice | 24.20 | 80 | |||
3. | Chmielewska Nina | 12 | Sekcja SwimTest Kraków | 27.71 | 53 | |||
4. | Surówska Amelia | 12 | SMS Galicja Kraków | 28.36 | 50 | |||
5. | Wiśniewska Matylda | 12 | SMS Galicja Kraków | 29.56 | 44 | |||
6. | Zając Julia | 12 | Aquarius Myślenice | 32.78 | 32 | |||
7. | Dejana Chiara | 12 | SMS Galicja Kraków | 32.83 | 32 | |||
8. | Soja Hanna | 12 | SMS Galicja Kraków | 33.03 | 31 | |||
9. | Waś Sandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 34.25 | 28 | |||
10. | Słowakiewicz Julia | 12 | Swim Test Kraków | 34.40 | 28 | |||
11. | Szmaj Gabriela | 12 | SMS Galicja Kraków | 34.59 | 27 | |||
12. | Dorociak Natalia | 12 | Swim Academy Krakow | 35.70 | 25 | |||
13. | Serafin Nadia | 12 | SMS Galicja Kraków | 35.85 | 24 | |||
14. | Skrzypek Weronika | 12 | SMS Galicja Kraków | 35.88 | 24 | |||
15. | Mróz Emilia | 12 | Swim Test Kraków | 36.44 | 23 | |||
16. | Głogowska Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 37.80 | 21 | |||
17. | Radziwon Helena | 12 | SMS Galicja Kraków | 39.41 | 18 | |||
18. | Stelmach Urszula | 12 | Swim Test Kraków | 43.81 | 13 | |||
19. | Sywak Angelika | 12 | SMS Galicja Kraków | 44.58 | 12 | |||
20. | Kotelon Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 44.93 | 12 | |||
21. | Żubrowska Helena | 12 | SMS Galicja Kraków | 47.73 | 10 | |||
22. | Gajewska Maja | 12 | Swim Test Kraków | 47.82 | 10 | |||
23. | Kowalska Kinga | 12 | Swim Test Kraków | 52.56 | 7 | |||
24. | Błąkała Lena | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:05.84 | 4 | |||
25. | Maj Lidia | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:10.93 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 24/11/2019 - 10:38 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | strzyzewska Nina | 11 | Swim Academy Krakow | 20.64 | 130 | |||
2. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 21.12 | 121 | |||
3. | Gawron Zuzanna | 11 | SMS Galicja Kraków | 23.03 | 93 | |||
4. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 24.47 | 78 | |||
5. | Żurowska Amelia | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.60 | 60 | |||
6. | Rosińska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.62 | 60 | |||
7. | Caba Barbara | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.00 | 58 | |||
8. | Zajączkowska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.06 | 57 | |||
9. | Lewicka Helena | 11 | Swim Test Kraków | 28.26 | 50 | |||
10. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 30.30 | 41 | |||
11. | Warachim Lena | 11 | Swim Test Kraków | 32.60 | 33 | |||
12. | Gałuszka Karolina | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.57 | 23 | |||
13. | Pitala Oliwia | 11 | SMS Galicja Kraków | 39.07 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 24/11/2019 - 10:38 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 18.43 | 182 | |||
2. | Wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Krakow | 21.92 | 108 | |||
3. | Dalmata Lena | 10 | Swim Test Kraków | 22.67 | 98 | |||
4. | Uszko Anna | 10 | Swim Academy Krakow | 22.84 | 96 | |||
5. | Duda Martyna | 10 | Swim Test Kraków | 25.65 | 67 | |||
6. | Komosa Magdalena | 10 | Swim Test Kraków | 26.59 | 60 | |||
7. | Chmielewska Iga | 10 | Swim Test Kraków | 38.04 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 24/11/2019 - 10:56 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sauerberg Kann | 12 | Swim Academy Krakow | 21.65 | 74 | |||
2. | Łętocha Hubert | 12 | SMS Galicja Kraków | 27.21 | 37 | |||
3. | Li-Wozniak Oscar | 12 | Swim Academy Krakow | 27.88 | 35 | |||
4. | Ziobro Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 30.12 | 27 | |||
5. | Michniak Kornel | 12 | SMS Galicja Kraków | 30.56 | 26 | |||
6. | Stolczyk Antoni | 12 | SMS Galicja Kraków | 31.81 | 23 | |||
7. | Karwat Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 32.86 | 21 | |||
8. | Lach Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 33.05 | 21 | |||
9. | Uszko Ksawery | 12 | Swim Academy Krakow | 34.30 | 18 | |||
10. | Nabiałek Maciej | 12 | SMS Galicja Kraków | 36.12 | 16 | |||
11. | Waktor Michal | 12 | Swim Academy Krakow | 36.83 | 15 | |||
12. | Gubała Kamil | 12 | SMS Galicja Kraków | 37.74 | 14 | |||
13. | Skibiński Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 37.80 | 14 | |||
14. | Pajdak Mateusz | 12 | SMS Galicja Kraków | 39.58 | 12 | |||
15. | Cebula Aleks | 12 | SMS Galicja Kraków | 41.55 | 10 | |||
16. | Kowalczyk Karol | 12 | SMS Galicja Kraków | 41.79 | 10 | |||
17. | Jones Sebastian | 12 | SMS Galicja Kraków | 43.90 | 8 | |||
18. | Bujas Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 46.54 | 7 | |||
19. | Nowicki Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 47.52 | 7 | |||
20. | Skorupa Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 49.81 | 6 | |||
21. | Cebula Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 50.14 | 6 | |||
22. | Kowalczewski Paweł | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:09.00 | 2 | |||
23. | Kubowicz Michał | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:15.05 | 1 | |||
24. | Jeleń Aleksander | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:16.67 | 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 24/11/2019 - 10:56 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 19.07 | 109 | |||
2. | Dominek Michał | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 21.09 | 81 | |||
3. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 21.96 | 71 | |||
4. | Wojasinski Franciszek | 11 | Swim Academy Krakow | 22.68 | 65 | |||
5. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 23.18 | 61 | |||
6. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 24.34 | 52 | |||
7. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 24.39 | 52 | |||
8. | Żołna Michał | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 24.44 | 52 | |||
9. | Smorag-Orzadala Juliusz | 11 | Swim Academy Krakow | 24.80 | 49 | |||
10. | Jurkowski Jan | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.14 | 47 | |||
11. | Kamzol Harold | 11 | Swim Test Kraków | 25.70 | 44 | |||
12. | Swatek Mikołaj | 11 | Swim Test Kraków | 25.73 | 44 | |||
13. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 25.92 | 43 | |||
14. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.61 | 40 | |||
15. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 26.91 | 39 | |||
16. | Pieczara Mateusz | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.57 | 36 | |||
17. | Białek Igor | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.65 | 36 | |||
18. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.72 | 35 | |||
19. | Hajduga Ksawery | 11 | SMS Galicja Kraków | 27.75 | 35 | |||
20. | Gawroński Krystian | 11 | SMS Galicja Kraków | 28.95 | 31 | |||
21. | Basta Borys | 11 | Swim Test Kraków | 29.56 | 29 | |||
22. | Żubrowski Bernard | 11 | SMS Galicja Kraków | 29.59 | 29 | |||
23. | Wójtowicz Jakub | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 29.76 | 28 | |||
24. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 29.91 | 28 | |||
25. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 31.05 | 25 | |||
26. | Żaba Marcel | 11 | Aquarius Myślenice | 31.12 | 25 | |||
27. | Urbuś Wojciech | 11 | SMS Galicja Kraków | 31.65 | 24 | |||
28. | Kubowicz Maciej | 11 | SMS Galicja Kraków | 31.95 | 23 | |||
29. | Mól Jakub | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 32.00 | 23 | |||
30. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 32.54 | 22 | |||
31. | Caba Julian | 11 | SMS Galicja Kraków | 32.63 | 21 | |||
32. | Otrysko Marek | 11 | SMS Galicja Kraków | 34.16 | 19 | |||
33. | Bucci Leonardo | 11 | SMS Galicja Kraków | 34.78 | 18 | |||
34. | Róg Filip | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.58 | 15 | |||
35. | Kruszewski Tytus | 11 | SMS Galicja Kraków | 38.63 | 13 | |||
36. | Knych-Góra Kacper | 11 | SMS Galicja Kraków | 39.16 | 12 | |||
37. | Góra Damian | 11 | SMS Galicja Kraków | 40.84 | 11 | |||
38. | Bielecki Olaf | 11 | SMS Galicja Kraków | 42.57 | 9 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 24/11/2019 - 10:56 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 17.03 | 154 | |||
2. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 18.21 | 126 | |||
3. | Swałdek Adrian | 10 | Sekcja SwimTest Kraków | 18.62 | 117 | |||
4. | Janusz Maciek | 10 | Swim Academy Krakow | 19.65 | 100 | |||
5. | Pilichowski Piotr | 10 | Swim Academy Krakow | 21.19 | 79 | |||
6. | Jamróz Oliwier | 10 | Swim Test Kraków | 22.84 | 63 | |||
7. | Krawczyk Szymon | 10 | Swim Test Kraków | 25.03 | 48 | |||
8. | Krochmal Filip | 10 | Swim Academy Krakow | 26.12 | 42 | |||
9. | Raashid Khatri Raafay | 10 | Swim Academy Krakow | 27.88 | 35 | |||
10. | Patrzałek Leon | 10 | Swim Test Kraków | 34.72 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 24/11/2019 - 11:24 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Swatek Amelia | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | 39.73 | 192 | |||
2. | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | 40.46 | 182 | |||
3. | Fryc Marianna | 09 | Swim Academy Krakow | 46.43 | 120 | |||
4. | Zaręba Emilia | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | 50.70 | 92 | |||
5. | Kvalheim Breivik Solveig | 09 | Swim Academy Krakow | 51.15 | 90 | |||
6. | Kurnik Kornelia | 09 | Swim Academy Krakow | 59.57 | 57 | |||
7. | Pilch Nadia | 09 | Swim Academy Krakow | 1:07.39 | 39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 24/11/2019 - 11:27 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pilch Ernest | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | 51.01 | 62 | |||
2. | Kotleszka Bartlomiej | 09 | Swim Academy Krakow | 54.66 | 50 | |||
3. | Pludowski Antek | 09 | Swim Academy Krakow | 1:02.30 | 34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 24/11/2019 - 11:29 | Wszystkie, 3 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | RODZINA KŁOSAK | Swim Academy Krakow | 51.37 |
2. | Rodzina Wilczak | ArtSwim Naprawa | 55.45 |
Wilczak Piotr, Wilczak Franciszek, Wilczak Karolina |
3. | Swatek | Swim Test Kraków | 1:01.32 |
Swatek Amelia, Swatek Mikołaj, Swatek Michał |
4. | Duda | Swim Test Kraków | 1:05.46 |
Duda Martyna, Duda Joanna, Duda Grzegorz |
5. | RODZINA PILCH | Swim Academy Krakow | 1:06.63 |
6. | Kubowicz | Swim Test Kraków | 1:12.10 |
Krawczyk- Kubowicz Gabriela, Kubowicz Maciej, Kubowicz Piotr |
7. | Mróz | Swim Test Kraków | 1:12.75 |
Mróz Emilia, Mróz Kacper, Mróz Wojciech |
8. | RODZINA USZKO | Swim Academy Krakow | 1:14.89 |
9. | RODZINA RAASHID KHATRI | Swim Academy Krakow | 1:19.52 |
10. | Słowakiewicz | Swim Test Kraków | 1:20.30 |
Słowakiewicz Julia, Słowakiewicz Oliwia, Słowakiewicz Wiktor |
11. | RODZINA WOŹNIAKI | Swim Academy Krakow | 1:25.53 |
12. | Mietelscy | Swim Test Kraków | 1:28.54 |
Mietelska Ewelina, Mietelska Kamila, Mietelska Natalia |
13. | Seweryn | Swim Test Kraków | 1:28.78 |
Maj Lidia, Seweryn Małgorzata, Seweryn Zbigniew |
14. | RODZINA GŁODEK | Swim Academy Krakow | 1:42.20 |
15. | Kowalski | Swim Test Kraków | 2:35.62 |
Kowalska Kinga, Kowalski Mateusz, Kowalski Mikołaj |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 24/11/2019 - 11:37 | Wszystkie, 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | ArtSwim Naprawa 1 | ArtSwim Naprawa | 1:25.15 |
Wilczak Franciszek, Wilczak Wojciech, Wilczak Karolina, Jaromin Maja |
2. | Swim Academy Krakow 1 | Swim Academy Krakow | 1:31.47 |
Wierzbicka Lena, strzyzewska Nina, Janusz Maciek, Sauerberg Kann |
3. | Sekcja SwimTest Kraków 2 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:32.66 |
Zaręba Emilia, Dominek Michał, Pilch Ernest, Żołna Michał |
4. | Sekcja SwimTest Kraków 1 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:34.95 | 60 |
Mól Jakub, Chmielewska Nina, Swatek Amelia, Swałdek Adrian |
5. | Swim Academy Krakow 2 | Swim Academy Krakow | 1:40.11 |
Uszko Anna, Pilichowski Piotr, Wojasinski Franciszek |
6. | Aquarius Myślenice 1 | Aquarius Myślenice | 1:45.59 |
Łopata Michał, Marcel FIlip, Łopata Martyna, Rzepka Filip |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |