XVIII Festyn Pływacki Swim Test Kraków, 24/11/2019 |
2 - XVIII Festyn Pływacki Swim Test BLOK II | 24/11/2019 - 12:00 |
Konkurencja 15 24/11/2019 - 12:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nocoń Milena | 07 | Sekcja SwimTest Kraków | 39.81 | 268 | |||
2. | Mituś Weronika | 07 | Swim Test Kraków | 40.13 | 261 | |||
3. | Mężyk Anastazja | 07 | Iskry Chełmiec | 41.60 | 234 | |||
4. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 43.89 | 200 | |||
5. | Stelmach Kornelia | 07 | Swim Test Kraków | 45.77 | 176 | |||
6. | Śmiałek Laura | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 47.90 | 153 | |||
7. | Waktor Zofia | 08 | Swim Academy Krakow | 50.23 | 133 | |||
8. | Migdal Luiza | 08 | Swim Academy Krakow | 54.81 | 102 | |||
9. | Pilch Liliana | 07 | Swim Academy Krakow | 57.21 | 90 | |||
10. | Słowakiewicz Oliwia | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:00.10 | 77 | |||
11. | Szymczyk Joanna | 08 | Swim Academy Krakow | 1:05.53 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 24/11/2019 - 12:06 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 39.31 | 180 | |||
2. | Magura-Witkowski Adam | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 41.46 | 153 | |||
3. | Li-wozniak Dawid | 08 | Swim Academy Krakow | 42.51 | 142 | |||
4. | Wielgus Wojciech | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 43.61 | 132 | |||
5. | Wójs Brunon | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 49.70 | 89 | |||
6. | Halski Szymon | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 56.86 | 59 | |||
7. | Machnik Jan | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 57.74 | 56 | |||
8. | Raashid Khatri Ammaar | 08 | Swim Academy Krakow | 1:02.48 | 44 | |||
9. | Małecki Kacper | 08 | Swim Test Kraków | 1:03.12 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 24/11/2019 - 12:10 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mężyk Anastazja | 07 | Iskry Chełmiec | 35.43 | 271 | |||
2. | Mituś Weronika | 07 | Swim Test Kraków | 36.23 | 253 | |||
3. | Radym Lidia | 08 | Swim Test Kraków | 37.42 | 230 | |||
4. | Nocoń Milena | 07 | Sekcja SwimTest Kraków | 37.62 | 226 | |||
5. | Lifredo Alice | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 40.09 | 187 | |||
6. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 40.65 | 179 | |||
7. | Śmiałek Laura | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 40.67 | 179 | |||
8. | Waktor Zofia | 08 | Swim Academy Krakow | 51.99 | 85 | |||
9. | Stelmach Kornelia | 07 | Swim Test Kraków | 52.03 | 85 | |||
10. | Pilch Liliana | 07 | Swim Academy Krakow | 54.24 | 75 | |||
11. | Szymczyk Joanna | 08 | Swim Academy Krakow | 56.90 | 65 | |||
12. | Słowakiewicz Oliwia | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 58.82 | 59 | |||
13. | Migdal Luiza | 08 | Swim Academy Krakow | 1:04.34 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 24/11/2019 - 12:10 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gniewek Oliwia | 05 | Swim Test Kraków | 34.98 | 281 | |||
2. | Bielecka Otylia | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 35.60 | 267 | |||
3. | Gacek Martyna | 06 | ArtSwim Naprawa | 35.87 | 261 | |||
4. | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 36.45 | 248 | |||
5. | Grzegorzewska Olga | 06 | Swim Academy Krakow | 38.39 | 213 | |||
6. | Gawel Ewa | 05 | Swim Academy Krakow | 45.64 | 126 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 24/11/2019 - 12:10 | Kobiet, 50m dowolny | 15 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pawłowska Hanna | 04 | Swim Test Kraków | 34.16 | 302 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 24/11/2019 - 12:17 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 34.55 | 201 | |||
2. | Magura-Witkowski Adam | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 36.13 | 176 | |||
3. | Li-wozniak Dawid | 08 | Swim Academy Krakow | 36.67 | 168 | |||
4. | Wielgus Wojciech | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 39.90 | 130 | |||
5. | Sieja Michał | 08 | Swim Test Kraków | 43.95 | 97 | |||
6. | Wójs Brunon | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 44.24 | 96 | |||
7. | Rościszewski Jakub | 07 | Swim Test Kraków | 50.48 | 64 | |||
8. | Bławiński Michał | 08 | Swim Test Kraków | 50.70 | 63 | |||
9. | Mróz Kacper | 08 | Swim Test Kraków | 50.95 | 62 | |||
10. | Raashid Khatri Ammaar | 08 | Swim Academy Krakow | 54.04 | 52 | |||
11. | Halski Szymon | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 58.10 | 42 | |||
12. | Machnik Jan | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 58.74 | 41 | |||
13. | Małecki Kacper | 08 | Swim Test Kraków | 1:00.56 | 37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 24/11/2019 - 12:17 | Chłopców, 50m dowolny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wielgus Michał | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 29.69 | 317 | |||
2. | Proc Wiktor | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 29.81 | 313 | |||
3. | Kafara Konrad | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 30.83 | 283 | |||
4. | Basta Jakub | 06 | Swim Test Kraków | 31.00 | 279 | |||
5. | Mazur Mikołaj | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 31.59 | 263 | |||
6. | Zapala Maksymilian | 06 | Swim Academy Krakow | 34.70 | 199 | |||
7. | Stós Maksymilian | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 34.92 | 195 | |||
8. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 35.83 | 180 | |||
9. | Mrzygłód Tymon | 06 | Swim Test Kraków | 36.24 | 174 | |||
10. | Stelmach Arkadiusz | 06 | Swim Test Kraków | 37.84 | 153 | |||
11. | Mrzygłód Kacper | 06 | Swim Test Kraków | 41.29 | 118 | |||
12. | Górak Łukasz | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 41.56 | 115 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 24/11/2019 - 12:17 | Mężczyzn, 50m dowolny | 15 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kot Krzysztof | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 26.67 | 438 | |||
2. | Kafara Łukasz | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 28.17 | 372 | |||
3. | Wielgus Krzysztof | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 29.01 | 340 | |||
4. | Targosz Jakub | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 33.46 | 221 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 24/11/2019 - 12:28 | Kobiet, 50m dowolny | 31 - 40 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Duda Joanna | 82 | Swim Test Kraków | 1:02.89 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 24/11/2019 - 12:29 | Mężczyzn, 50m dowolny | 31 - 40 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowalski Mateusz | 88 | Swim Test Kraków | 31.00 | 279 | |||
2. | Duda Grzegorz | 79 | Swim Test Kraków | 33.03 | 230 | |||
3. | Pilch Mateusz | 81 | Swim Academy Krakow | 34.64 | 200 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 24/11/2019 - 12:29 | Mężczyzn, 50m dowolny | 41 - 50 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Uszko Janusz | 71 | Swim Academy Krakow | 32.24 | 248 | |||
2. | Dalmata Konrad | 77 | Swim Test Kraków | 34.26 | 206 | |||
3. | Mróz Wojciech | 76 | Swim Test Kraków | 34.59 | 200 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 24/11/2019 - 12:29 | Mężczyzn, 50m dowolny | 51 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Seweryn Zbigniew | 59 | Swim Test Kraków | 46.87 | 80 | |||
2. | Midera Andrzej | 54 | Swim Test Kraków | 54.01 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 24/11/2019 - 12:32 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gacek Martyna | 06 | ArtSwim Naprawa | 47.06 | 223 | |||
2. | Grzegorzewska Olga | 06 | Swim Academy Krakow | 47.80 | 213 | |||
3. | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 50.28 | 183 | |||
4. | Gawel Ewa | 05 | Swim Academy Krakow | 50.90 | 176 | |||
5. | Gniewek Oliwia | 05 | Swim Test Kraków | 51.59 | 169 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 24/11/2019 - 12:32 | Kobiet, 50m klasyczny | 15 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pawłowska Hanna | 04 | Swim Test Kraków | 45.86 | 241 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 24/11/2019 - 12:36 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kusy Miłosz | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 40.30 | 245 | |||
2. | Bielecki Dymitr | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 41.54 | 224 | |||
3. | Zapala Maksymilian | 06 | Swim Academy Krakow | 44.58 | 181 | |||
4. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 45.45 | 171 | |||
5. | Basta Jakub | 06 | Swim Test Kraków | 46.40 | 161 | |||
6. | Mrzygłód Tymon | 06 | Swim Test Kraków | 50.75 | 123 | |||
7. | Stós Maksymilian | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 52.76 | 109 | |||
8. | Mrzygłód Kacper | 06 | Swim Test Kraków | 53.81 | 103 | |||
9. | Górak Łukasz | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 56.25 | 90 | |||
10. | Stelmach Arkadiusz | 06 | Swim Test Kraków | 58.48 | 80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 24/11/2019 - 12:36 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 15 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kraj Michał | 01 | Sekcja SwimTest Kraków | 37.69 | 300 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 24/11/2019 - 12:39 | Kobiet, 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bielecka Otylia | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:29.99 | 247 | |||
2. | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:35.43 | 207 | |||
3. | Gacek Martyna | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:36.21 | 202 | |||
4. | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | 1:42.99 | 165 | |||
5. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 1:46.28 | 150 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 24/11/2019 - 12:41 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kot Krzysztof | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:14.05 | 312 | |||
2. | Kafara Łukasz | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:15.50 | 295 | |||
3. | Kraj Michał | 01 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:18.72 | 260 | |||
4. | Wielgus Krzysztof | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:19.99 | 248 | |||
5. | Kafara Konrad | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:20.67 | 241 | |||
6. | Proc Wiktor | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:21.15 | 237 | |||
7. | Wielgus Michał | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:21.18 | 237 | |||
8. | Bielecki Dymitr | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:22.37 | 227 | |||
9. | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:25.26 | 204 | |||
10. | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 1:26.21 | 198 | |||
11. | Kusy Miłosz | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:27.04 | 192 | |||
12. | Mazur Mikołaj | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:27.08 | 192 | |||
13. | Dalmata Konrad | 77 | Swim Test Kraków | 1:33.08 | 157 | |||
14. | Duda Grzegorz | 79 | Swim Test Kraków | 1:34.89 | 148 | |||
15. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 1:36.90 | 139 | |||
16. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 1:46.84 | 104 | |||
17. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 2:18.74 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 24/11/2019 - 12:51 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sekcja SwimTest Kraków 1 | Sekcja SwimTest Kraków | 2:12.52 | 291 |
Nocoń Milena, Proc Wiktor, Wielgus Krzysztof, Kafara Łukasz |
2. | Sekcja SwimTest Kraków 1 | Sekcja SwimTest Kraków | 2:12.55 | 291 |
Bielecka Otylia, Targosz Jakub, Kraj Michał, Kot Krzysztof |
3. | ArtSwim Naprawa 2 | ArtSwim Naprawa | 2:24.68 | 224 |
Gacek Martyna, Jałocha Tomasz, Gluza Wiktoria, Wilczak Piotr |
4. | Swim Academy Krakow 1 | Swim Academy Krakow | 2:39.41 | 167 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |