XVIII Festyn Pływacki Swim Test Kraków, 24/11/2019 |
1 - XVIII Festyn Pływacki Swim Test BLOK I | 24/11/2019 - 9:30 |
Konkurencja 1 24/11/2019 - 9:00 | Dziewcząt, 25m Kumkające żabki | 6 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Trzeciak Aleksandra | 13 | Swim Academy Krakow | 50.00 | |||
2 | Warachim Oliwia | 14 | Swim Test Kraków | NT | |||
3 | Biernat Emilia | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
4 | Moksa Maria | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
5 | Duda Ada | 14 | Swim Test Kraków | NT | |||
6 | Komala Lena | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Krawczyk Magdalena | 14 | Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Hetman Liliana | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
9 | Kusz Zuzanna | 13 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
10 | Komosa Aleksandra | 13 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 24/11/2019 - 9:01 | Chłopców, 25m Kumkające żabki | 6 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Rzepka Filip | 13 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
2 | Pokorski Leon | 13 | Swim Academy Krakow | 30.00 | |||
3 | Ledwos Maksymilian | 13 | Sekcja SwimTest Kraków | 48.24 | |||
4 | Monica Antek | 13 | Swim Academy Krakow | 50.00 | |||
5 | Czachura Adam | 13 | Swim Academy Krakow | 1:00.00 | |||
6 | Patrzałek Maksym | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Wieczorek Karol | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Jagiełło Michał | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
9 | Małecki Jakub | 14 | Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Biernat Mieszko | 15 | Swim Test Kraków | NT | |||
11 | Nowakowski Jakub | 13 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
12 | Kowalski Mikołaj | 14 | Swim Test Kraków | NT | |||
13 | Dańda Piotr | 13 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 24/11/2019 - 9:03 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 20.91 | |||
2 | strzyzewska Nina | 11 | Swim Academy Krakow | 22.50 | |||
3 | Wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Krakow | 23.00 | |||
4 | Dejana Laura | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 24.55 | |||
5 | Uszko Anna | 10 | Swim Academy Krakow | 26.50 | |||
6 | Werner Aleksandra | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.79 | |||
7 | Surowka Amelia | 12 | Swim Academy Krakow | 27.50 | |||
8 | Caba Barbara | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.59 | |||
9 | Turchan Antonia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.05 | |||
10 | Stępień Karolina | 12 | Sekcja SwimTest Kraków | 28.90 | |||
11 | Gawron Zuzanna | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.90 | |||
12 | Chmielewska Nina | 12 | Sekcja SwimTest Kraków | 29.49 | |||
13 | Rosińska Nina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.66 | |||
14 | Rolnicka Milena | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.94 | |||
15 | Łopata Martyna | 12 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
16 | Zając Julia | 12 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
17 | Dorociak Natalia | 12 | Swim Academy Krakow | 30.00 | |||
18 | Nowak Julia | 12 | Sekcja SwimTest Kraków | 30.61 | |||
19 | Zajączkowska Nina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 31.56 | |||
20 | Dobosz Alicja | 12 | Sekcja SwimTest Kraków | 32.67 | |||
21 | Pitala Oliwia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 36.84 | |||
22 | Gałuszka Karolina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 38.08 | |||
23 | Wiśniewska Matylda | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | 38.62 | |||
24 | Chudzik Tamara | 11 | Swim Academy Krakow | 40.00 | |||
25 | Rey Adrianna | 10 | Swim Academy Krakow | 40.00 | |||
26 | Krochmal Jagoda | 12 | Swim Academy Krakow | 50.00 | |||
27 | Dalmata Lena | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
28 | Bławińska Dominika | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
29 | Warachim Lena | 11 | Swim Test Kraków | NT | |||
30 | Duda Martyna | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
31 | Mróz Emilia | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
32 | Gajewska Maja | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
33 | Stelmach Urszula | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
34 | Chmielewska Iga | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
35 | Głogowska Natalia | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
36 | Kotelon Aleksandra | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
37 | Maj Lidia | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
38 | Radziwon Helena | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
39 | Serafin Nadia | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
40 | Soja Hanna | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
41 | Sywak Angelika | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
42 | Szmaj Gabriela | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
43 | Waś Sandra | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
44 | Żurowska Amelia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
45 | Żubrowska Helena | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
46 | Błąkała Lena | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
47 | Dejana Chiara | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
48 | Kubowicz Natalia | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
49 | Skrzypek Weronika | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
50 | Surówska Amelia | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
51 | Lewicka Helena | 11 | Swim Test Kraków | NT | |||
52 | Komosa Magdalena | 10 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 24/11/2019 - 9:08 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 20.00 | |||
2 | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 22.49 | |||
3 | Janusz Maciek | 10 | Swim Academy Krakow | 23.00 | |||
4 | Wojasinski Franciszek | 11 | Swim Academy Krakow | 23.50 | |||
5 | Mól Jakub | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 24.99 | |||
6 | Bugajski Michał | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 25.21 | |||
7 | Pieczara Mateusz | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 25.66 | |||
8 | Jurkowski Jan | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 25.99 | |||
9 | Nowak Witold | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 25.99 | |||
10 | Siąkała Adam | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.05 | |||
11 | Moskal Tomasz | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.82 | |||
12 | Kamzol Harold | 11 | Swim Test Kraków | 26.96 | |||
13 | Li-Wozniak Oscar | 12 | Swim Academy Krakow | 27.00 | |||
14 | Sauerberg Kann | 12 | Swim Academy Krakow | 27.00 | |||
15 | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 27.07 | |||
16 | Wolnicki Franciszek | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.09 | |||
17 | Dominek Michał | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 27.50 | |||
18 | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.58 | |||
19 | Pilichowski Piotr | 10 | Swim Academy Krakow | 28.00 | |||
20 | Gawroński Krystian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.00 | |||
21 | Wójtowicz Jakub | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 28.34 | |||
22 | Otrysko Marek | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.49 | |||
23 | Krochmal Filip | 10 | Swim Academy Krakow | 28.50 | |||
24 | Żubrowski Bernard | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.63 | |||
25 | Caba Julian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.96 | |||
26 | Żołna Michał | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 29.50 | |||
27 | Żaba Marcel | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 29.99 | |||
28 | Smorag-Orzadala Juliusz | 11 | Swim Academy Krakow | 30.00 | |||
29 | Raashid Khatri Raafay | 10 | Swim Academy Krakow | 30.00 | |||
30 | Hajduga Ksawery | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 30.21 | |||
31 | Knych-Góra Kacper | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 30.25 | |||
32 | Piskorz Makary | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 30.38 | |||
33 | Rusek Konrad | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 30.79 | |||
34 | Białek Igor | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 31.54 | |||
35 | Urbuś Wojciech | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 32.08 | |||
36 | Grochola Kamil | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 32.53 | |||
37 | Staszkiewicz Michał | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 33.10 | |||
38 | Kubowicz Maciej | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 33.36 | |||
39 | Uszko Ksawery | 12 | Swim Academy Krakow | 34.00 | |||
40 | Waktor Michal | 12 | Swim Academy Krakow | 34.00 | |||
41 | Kruszewski Tytus | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 34.13 | |||
42 | Zięba Oskar | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 34.15 | |||
43 | Góra Damian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 35.48 | |||
44 | Bucci Leonardo | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 35.60 | |||
45 | Róg Filip | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 36.93 | |||
46 | Gurgul Tymoteusz | 10 | Sekcja SwimTest Kraków | 37.17 | |||
47 | Bułacz Antoni | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 41.59 | |||
48 | Swałdek Adrian | 10 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
49 | Patrzałek Leon | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
50 | Swatek Mikołaj | 11 | Swim Test Kraków | NT | |||
51 | Jamróz Oliwier | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
52 | Krawczyk Szymon | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
53 | Rościszewski Franciszek | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
54 | Basta Borys | 11 | Swim Test Kraków | NT | |||
55 | Bujas Franciszek | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
56 | Cebula Aleks | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
57 | Jeleń Aleksander | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
58 | Karwat Adam | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
59 | Kubowicz Michał | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
60 | Lach Szymon | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
61 | Nabiałek Maciej | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
62 | Nocoń Sebastian | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
63 | Pajdak Mateusz | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
64 | Skibiński Adam | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
65 | Bielecki Olaf | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
66 | Cebula Adam | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
67 | Gubała Kamil | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
68 | Jones Sebastian | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
69 | Jordan Albert | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
70 | Kowalczewski Paweł | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
71 | Kowalczyk Karol | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
72 | Łętocha Hubert | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
73 | Michniak Kornel | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
74 | Nowicki Franciszek | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
75 | Skorupa Szymon | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
76 | Stolczyk Antoni | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
77 | Ziobro Franciszek | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
78 | Dańda Szymon | 10 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 24/11/2019 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Fryc Marianna | 09 | Swim Academy Krakow | 46.50 | |||
2 | Pilch Nadia | 09 | Swim Academy Krakow | 49.00 | |||
3 | Swatek Amelia | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | 49.00 | |||
4 | Kvalheim Breivik Solveig | 09 | Swim Academy Krakow | 50.00 | |||
5 | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | 50.85 | |||
6 | Kurnik Kornelia | 09 | Swim Academy Krakow | 52.00 | |||
7 | Zaręba Emilia | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 24/11/2019 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kotleszka Bartlomiej | 09 | Swim Academy Krakow | 54.00 | |||
2 | Pludowski Antek | 09 | Swim Academy Krakow | 55.00 | |||
3 | Pilch Ernest | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:28.00 | |||
4 | Rycerz Szymon | 09 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 24/11/2019 - 9:43 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 25.87 | |||
2 | Trzeciak Aleksandra | 13 | Swim Academy Krakow | 50.00 | |||
3 | Warachim Oliwia | 14 | Swim Test Kraków | NT | |||
4 | Biernat Emilia | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
5 | Moksa Maria | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
6 | Duda Ada | 14 | Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Komala Lena | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Krawczyk Magdalena | 14 | Swim Test Kraków | NT | |||
9 | Hetman Liliana | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Kusz Zuzanna | 13 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
11 | Komosa Aleksandra | 13 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 24/11/2019 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Rzepka Filip | 13 | MSP Aquarius Myślenice | 29.20 | |||
2 | Pokorski Leon | 13 | Swim Academy Krakow | 30.00 | |||
3 | Ledwos Maksymilian | 13 | Sekcja SwimTest Kraków | 38.21 | |||
4 | Czachura Adam | 13 | Swim Academy Krakow | 1:00.00 | |||
5 | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
6 | Patrzałek Maksym | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Wieczorek Karol | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Jagiełło Michał | 13 | Swim Test Kraków | NT | |||
9 | Małecki Jakub | 14 | Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Biernat Mieszko | 15 | Swim Test Kraków | NT | |||
11 | Nowakowski Jakub | 13 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
12 | Dańda Piotr | 13 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 24/11/2019 - 9:52 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 17.78 | |||
2 | strzyzewska Nina | 11 | Swim Academy Krakow | 20.50 | |||
3 | Wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Krakow | 20.50 | |||
4 | Dejana Laura | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.78 | |||
5 | Uszko Anna | 10 | Swim Academy Krakow | 23.00 | |||
6 | Werner Aleksandra | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | 24.32 | |||
7 | Łopata Martyna | 12 | MSP Aquarius Myślenice | 25.00 | |||
8 | Nowak Julia | 12 | Sekcja SwimTest Kraków | 29.49 | |||
9 | Turchan Antonia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.77 | |||
10 | Zając Julia | 12 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
11 | Dorociak Natalia | 12 | Swim Academy Krakow | 30.00 | |||
12 | Surowka Amelia | 12 | Swim Academy Krakow | 30.00 | |||
13 | Chmielewska Nina | 12 | Sekcja SwimTest Kraków | 30.34 | |||
14 | Caba Barbara | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 32.12 | |||
15 | Stępień Karolina | 12 | Sekcja SwimTest Kraków | 34.11 | |||
16 | Dobosz Alicja | 12 | Sekcja SwimTest Kraków | 35.57 | |||
17 | Rolnicka Milena | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 36.37 | |||
18 | Gawron Zuzanna | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 36.99 | |||
19 | Rosińska Nina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 37.25 | |||
20 | Zajączkowska Nina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 43.46 | |||
21 | Gałuszka Karolina | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 54.68 | |||
22 | Pitala Oliwia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 57.59 | |||
23 | Dalmata Lena | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
24 | Warachim Lena | 11 | Swim Test Kraków | NT | |||
25 | Duda Martyna | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
26 | Mróz Emilia | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
27 | Gajewska Maja | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
28 | Stelmach Urszula | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
29 | Chmielewska Iga | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
30 | Głogowska Natalia | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
31 | Kotelon Aleksandra | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
32 | Maj Lidia | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
33 | Radziwon Helena | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
34 | Serafin Nadia | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
35 | Soja Hanna | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
36 | Sywak Angelika | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
37 | Szmaj Gabriela | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
38 | Waś Sandra | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
39 | Wiśniewska Matylda | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
40 | Żurowska Amelia | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
41 | Żubrowska Helena | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
42 | Błąkała Lena | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
43 | Dejana Chiara | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
44 | Kubowicz Natalia | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
45 | Skrzypek Weronika | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
46 | Surówska Amelia | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
47 | Słowakiewicz Julia | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
48 | Kowalska Kinga | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
49 | Lewicka Helena | 11 | Swim Test Kraków | NT | |||
50 | Komosa Magdalena | 10 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 24/11/2019 - 9:53 | Chłopców, 25m dowolny | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 17.50 | |||
2 | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 18.76 | |||
3 | Janusz Maciek | 10 | Swim Academy Krakow | 18.90 | |||
4 | Wojasinski Franciszek | 11 | Swim Academy Krakow | 22.00 | |||
5 | Sauerberg Kann | 12 | Swim Academy Krakow | 23.50 | |||
6 | Kamzol Harold | 11 | Swim Test Kraków | 24.01 | |||
7 | Li-Wozniak Oscar | 12 | Swim Academy Krakow | 24.50 | |||
8 | Pilichowski Piotr | 10 | Swim Academy Krakow | 25.00 | |||
9 | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 25.37 | |||
10 | Dominek Michał | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 25.50 | |||
11 | Siąkała Adam | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.90 | |||
12 | Bugajski Michał | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 27.33 | |||
13 | Krochmal Filip | 10 | Swim Academy Krakow | 27.50 | |||
14 | Raashid Khatri Raafay | 10 | Swim Academy Krakow | 28.00 | |||
15 | Wolnicki Franciszek | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.36 | |||
16 | Moskal Tomasz | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.69 | |||
17 | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.93 | |||
18 | Pieczara Mateusz | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.04 | |||
19 | Żaba Marcel | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 29.14 | |||
20 | Mól Jakub | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 29.18 | |||
21 | Nowak Witold | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.57 | |||
22 | Jurkowski Jan | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 29.62 | |||
23 | Smorag-Orzadala Juliusz | 11 | Swim Academy Krakow | 30.00 | |||
24 | Żubrowski Bernard | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 30.76 | |||
25 | Żołna Michał | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 31.70 | |||
26 | Grochola Kamil | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 32.27 | |||
27 | Gawroński Krystian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 32.30 | |||
28 | Białek Igor | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 33.00 | |||
29 | Wójtowicz Jakub | 11 | Sekcja SwimTest Kraków | 33.11 | |||
30 | Uszko Ksawery | 12 | Swim Academy Krakow | 34.00 | |||
31 | Waktor Michal | 12 | Swim Academy Krakow | 34.00 | |||
32 | Caba Julian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 36.00 | |||
33 | Piskorz Makary | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 37.45 | |||
34 | Kubowicz Maciej | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 38.40 | |||
35 | Gurgul Tymoteusz | 10 | Sekcja SwimTest Kraków | 38.90 | |||
36 | Otrysko Marek | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 39.96 | |||
37 | Róg Filip | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 40.83 | |||
38 | Kruszewski Tytus | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 43.81 | |||
39 | Zięba Oskar | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 44.15 | |||
40 | Rusek Konrad | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 48.75 | |||
41 | Bułacz Antoni | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 49.93 | |||
42 | Bucci Leonardo | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 50.85 | |||
43 | Staszkiewicz Michał | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 51.38 | |||
44 | Urbuś Wojciech | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 56.57 | |||
45 | Hajduga Ksawery | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:04.61 | |||
46 | Góra Damian | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | 1:10.36 | |||
47 | Swałdek Adrian | 10 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
48 | Patrzałek Leon | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
49 | Swatek Mikołaj | 11 | Swim Test Kraków | NT | |||
50 | Jamróz Oliwier | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
51 | Krawczyk Szymon | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
52 | Rościszewski Franciszek | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
53 | Basta Borys | 11 | Swim Test Kraków | NT | |||
54 | Bujas Franciszek | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
55 | Cebula Aleks | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
56 | Jeleń Aleksander | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
57 | Karwat Adam | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
58 | Knych-Góra Kacper | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
59 | Kubowicz Michał | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
60 | Lach Szymon | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
61 | Nabiałek Maciej | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
62 | Nocoń Sebastian | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
63 | Pajdak Mateusz | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
64 | Skibiński Adam | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
65 | Bielecki Olaf | 11 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
66 | Cebula Adam | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
67 | Gubała Kamil | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
68 | Jones Sebastian | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
69 | Jordan Albert | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
70 | Kowalczewski Paweł | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
71 | Kowalczyk Karol | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
72 | Łętocha Hubert | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
73 | Michniak Kornel | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
74 | Nowicki Franciszek | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
75 | Skorupa Szymon | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
76 | Stolczyk Antoni | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
77 | Ziobro Franciszek | 12 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
78 | Dańda Szymon | 10 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 24/11/2019 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Swatek Amelia | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
2 | Zaręba Emilia | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
3 | Kurnik Kornelia | 09 | Swim Academy Krakow | NT | |||
4 | Kvalheim Breivik Solveig | 09 | Swim Academy Krakow | NT | |||
5 | Pilch Nadia | 09 | Swim Academy Krakow | NT | |||
6 | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
7 | Fryc Marianna | 09 | Swim Academy Krakow | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 24/11/2019 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Pilch Ernest | 09 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
2 | Rycerz Szymon | 09 | Swim Test Kraków | NT | |||
3 | Kotleszka Bartlomiej | 09 | Swim Academy Krakow | NT | |||
4 | Pludowski Antek | 09 | Swim Academy Krakow | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 24/11/2019 - 11:00 | 3 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | RODZINA KŁOSAK | Swim Academy Krakow | 49.00 | ||||
2 | RODZINA PILCH | Swim Academy Krakow | 1:02.00 | ||||
3 | RODZINA WOŹNIAKI | Swim Academy Krakow | 1:03.00 | ||||
4 | RODZINA USZKO | Swim Academy Krakow | 1:05.00 | ||||
5 | RODZINA GŁODEK | Swim Academy Krakow | 1:35.00 | ||||
6 | RODZINA RAASHID KHATRI | Swim Academy Krakow | 1:35.00 | ||||
7 | Rodzina Jałocha | ArtSwim Naprawa | NT | ||||
8 | Rodzina Wilczak | ArtSwim Naprawa | NT | ||||
9 | Swatek | Swim Test Kraków | NT | ||||
10 | Duda | Swim Test Kraków | NT | ||||
11 | Mróz | Swim Test Kraków | NT | ||||
12 | Seweryn | Swim Test Kraków | NT | ||||
13 | Kubowicz | Swim Test Kraków | NT | ||||
14 | Słowakiewicz | Swim Test Kraków | NT | ||||
15 | Kowalski | Swim Test Kraków | NT | ||||
16 | Mietelscy | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 24/11/2019 | 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | Swim Academy Krakow 1 | Swim Academy Krakow | 1:20.00 | ||||
2 | Swim Academy Krakow 2 | Swim Academy Krakow | 1:30.00 | ||||
3 | Aquarius Myślenice 1 | MSP Aquarius Myślenice | 1:34.00 | ||||
4 | ArtSwim Naprawa 1 | ArtSwim Naprawa | NT | ||||
5 | Sekcja SwimTest Kraków 2 | Sekcja SwimTest Kraków | NT |
<< TOP >> |
2 - XVIII Festyn Pływacki Swim Test BLOK II | 24/11/2019 - 11:45 |
Konkurencja 15 24/11/2019 - 11:45 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Nocoń Milena | 07 | Sekcja SwimTest Kraków | 41.97 | |||
2 | Pilch Liliana | 07 | Swim Academy Krakow | 46.00 | |||
3 | Waktor Zofia | 08 | Swim Academy Krakow | 46.50 | |||
4 | Migdal Luiza | 08 | Swim Academy Krakow | 48.00 | |||
5 | Tupta Katarzyna | 07 | ArtSwim Naprawa | 48.40 | |||
6 | Szymczyk Joanna | 08 | Swim Academy Krakow | 1:07.00 | |||
7 | Śmiałek Laura | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
8 | Słowakiewicz Oliwia | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
9 | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
10 | Mituś Weronika | 07 | Swim Test Kraków | NT | |||
11 | Stelmach Kornelia | 07 | Swim Test Kraków | NT | |||
12 | Lifredo Alice | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
13 | Mężyk Anastazja | 07 | Iskry Chełmiec | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 24/11/2019 - 11:46 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 39.34 | |||
2 | Li-wozniak Dawid | 08 | Swim Academy Krakow | 41.00 | |||
3 | Magura-Witkowski Adam | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 43.94 | |||
4 | Goc Jan | 07 | Sekcja SwimTest Kraków | 51.00 | |||
5 | Raashid Khatri Ammaar | 08 | Swim Academy Krakow | 54.00 | |||
6 | Wójs Brunon | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 54.00 | |||
7 | Matusiak Wojciech | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:08.86 | |||
8 | Wielgus Wojciech | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
9 | Halski Szymon | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
10 | Machnik Jan | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
11 | Małecki Kacper | 08 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 24/11/2019 - 11:50 | Kobiet, 50m dowolny | 11 - 19 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kwasniewska Aleksandra | 05 | Swim Academy Krakow | 32.00 | |||
2 | Nocoń Milena | 07 | Sekcja SwimTest Kraków | 35.34 | |||
3 | Grzegorzewska Olga | 06 | Swim Academy Krakow | 36.00 | |||
4 | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 36.87 | |||
5 | Gacek Martyna | 06 | ArtSwim Naprawa | 36.87 | |||
6 | Bielecka Otylia | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 38.06 | |||
7 | Gawel Ewa | 05 | Swim Academy Krakow | 40.00 | |||
8 | Tupta Katarzyna | 07 | ArtSwim Naprawa | 40.55 | |||
9 | Pilch Liliana | 07 | Swim Academy Krakow | 42.00 | |||
10 | Waktor Zofia | 08 | Swim Academy Krakow | 42.00 | |||
11 | Migdal Luiza | 08 | Swim Academy Krakow | 45.00 | |||
12 | Szymczyk Joanna | 08 | Swim Academy Krakow | 1:00.00 | |||
13 | Śmiałek Laura | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
14 | Słowakiewicz Oliwia | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
15 | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
16 | Radym Lidia | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
17 | Pawłowska Hanna | 04 | Swim Test Kraków | NT | |||
18 | Mituś Weronika | 07 | Swim Test Kraków | NT | |||
19 | Stelmach Kornelia | 07 | Swim Test Kraków | NT | |||
20 | Gniewek Oliwia | 05 | Swim Test Kraków | NT | |||
21 | Lifredo Alice | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
22 | Mężyk Anastazja | 07 | Iskry Chełmiec | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 24/11/2019 - 11:51 | Mężczyzn, 50m dowolny | 11 - 19 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kot Krzysztof | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 27.27 | |||
2 | Kraj Michał | 01 | Sekcja SwimTest Kraków | 30.70 | |||
3 | Kafara Łukasz | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 31.34 | |||
4 | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 31.40 | |||
5 | Wielgus Michał | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 32.33 | |||
6 | Proc Wiktor | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 33.62 | |||
7 | Kafara Konrad | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 33.68 | |||
8 | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 34.87 | |||
9 | Mazur Mikołaj | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 35.94 | |||
10 | Li-wozniak Dawid | 08 | Swim Academy Krakow | 36.00 | |||
11 | Zapala Maksymilian | 06 | Swim Academy Krakow | 36.00 | |||
12 | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 36.81 | |||
13 | Kościński Kajetan | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 37.22 | |||
14 | Targosz Jakub | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 37.91 | |||
15 | Wielgus Wojciech | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 37.97 | |||
16 | Magura-Witkowski Adam | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 38.06 | |||
17 | Kusy Miłosz | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 42.41 | |||
18 | Górak Łukasz | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 47.00 | |||
19 | Wójs Brunon | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 48.00 | |||
20 | Raashid Khatri Ammaar | 08 | Swim Academy Krakow | 50.00 | |||
21 | Matusiak Wojciech | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:07.10 | |||
22 | Goc Jan | 07 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
23 | Halski Szymon | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
24 | Machnik Jan | 08 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
25 | Bławiński Michał | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
26 | Sieja Michał | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
27 | Mróz Kacper | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
28 | Rościszewski Jakub | 07 | Swim Test Kraków | NT | |||
29 | Małecki Kacper | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
30 | Basta Jakub | 06 | Swim Test Kraków | NT | |||
31 | Stelmach Arkadiusz | 06 | Swim Test Kraków | NT | |||
32 | Stós Maksymilian | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
33 | Mrzygłód Kacper | 06 | Swim Test Kraków | NT | |||
34 | Mrzygłód Tymon | 06 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 24/11/2019 - 11:58 | Kobiet, 50m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Duda Joanna | 82 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 24/11/2019 - 11:59 | Mężczyzn, 50m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Pilch Mateusz | 81 | Swim Academy Krakow | 29.50 | |||
2 | Uszko Janusz | 71 | Swim Academy Krakow | 30.00 | |||
3 | Dalmata Konrad | 77 | Swim Test Kraków | NT | |||
4 | Swatek Michał | 79 | Swim Test Kraków | NT | |||
5 | Duda Grzegorz | 79 | Swim Test Kraków | NT | |||
6 | Midera Andrzej | 54 | Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Mróz Wojciech | 76 | Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Seweryn Zbigniew | 59 | Swim Test Kraków | NT | |||
9 | Kowalski Mateusz | 88 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 24/11/2019 - 12:00 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 - 19 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kwasniewska Aleksandra | 05 | Swim Academy Krakow | 44.50 | |||
2 | Grzegorzewska Olga | 06 | Swim Academy Krakow | 45.50 | |||
3 | Gawel Ewa | 05 | Swim Academy Krakow | 46.00 | |||
4 | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 46.40 | |||
5 | Gacek Martyna | 06 | ArtSwim Naprawa | 48.11 | |||
6 | Pawłowska Hanna | 04 | Swim Test Kraków | NT | |||
7 | Gniewek Oliwia | 05 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 24/11/2019 - 12:01 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 13 - 19 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wielgus Krzysztof | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 36.22 | |||
2 | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 36.97 | |||
3 | Zapala Maksymilian | 06 | Swim Academy Krakow | 43.00 | |||
4 | Bielecki Dymitr | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 43.50 | |||
5 | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 44.56 | |||
6 | Górak Łukasz | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
7 | Basta Jakub | 06 | Swim Test Kraków | NT | |||
8 | Stelmach Arkadiusz | 06 | Swim Test Kraków | NT | |||
9 | Stós Maksymilian | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | |||
10 | Mrzygłód Kacper | 06 | Swim Test Kraków | NT | |||
11 | Mrzygłód Tymon | 06 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 24/11/2019 - 12:08 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
2 | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
3 | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
4 | Gacek Martyna | 06 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
5 | Bielecka Otylia | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 24/11/2019 - 12:09 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:12.11 | |||
2 | Kot Krzysztof | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:21.01 | |||
3 | Kraj Michał | 01 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:21.93 | |||
4 | Kafara Konrad | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:21.93 | |||
5 | Bielecki Dymitr | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:26.00 | |||
6 | Kafara Łukasz | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:26.58 | |||
7 | Wielgus Michał | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:28.04 | |||
8 | Wielgus Krzysztof | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:29.70 | |||
9 | Proc Wiktor | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:31.43 | |||
10 | Mazur Mikołaj | 05 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:34.18 | |||
11 | Kusy Miłosz | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:36.53 | |||
12 | Kościński Kajetan | 06 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:39.54 | |||
13 | Targosz Jakub | 03 | Sekcja SwimTest Kraków | 1:41.58 | |||
14 | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
15 | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
16 | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
17 | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
18 | Dalmata Konrad | 77 | Swim Test Kraków | NT | |||
19 | Swatek Michał | 79 | Swim Test Kraków | NT | |||
20 | Duda Grzegorz | 79 | Swim Test Kraków | NT | |||
21 | Basta Jakub | 06 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 24/11/2019 | 4 x 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Swim Academy Krakow 1 | Swim Academy Krakow | 2:24.50 | ||||
2 | ArtSwim Naprawa 2 | ArtSwim Naprawa | NT | ||||
3 | Sekcja SwimTest Kraków 1 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | ||||
4 | Sekcja SwimTest Kraków 1 | Sekcja SwimTest Kraków | NT | ||||
5 | Sekcja SwimTest Kraków 1 | Sekcja SwimTest Kraków | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |