Puchar Burmistrza Nowego Targu 2019 Nowy Targ, 31/3 - 1/12/2019 |
4 - Puchar Burmistrza Nowego Targu IV FINAŁ | 1/12/2019 - 9:40 |
Konkurencja 53 1/12/2019 - 9:40 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 19.46 | ||||
2. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 21.61 | ||||
3. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 22.31 | ||||
4. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 22.89 | ||||
5. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.02 | ||||
6. | Iskrzycka Karolina | 10 | Delfin Nowy Targ | 30.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 53 1/12/2019 - 9:40 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 21.24 | ||||
2. | Drab Oliwia | 11 | Płetwal Zakopane | 25.20 | ||||
3. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 27.00 | ||||
4. | Szewczyk Dominika | 11 | STP Nowy Sącz | 31.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 53 1/12/2019 - 9:40 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 31.89 | ||||
2. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 34.73 | ||||
3. | Bizub Gabriela | 12 | Nur z Gór Nowy Targ | 40.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 54 1/12/2019 - 9:45 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 19.60 | ||||
2. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 23.30 | ||||
3. | Suchecki-Zwijacz Tymoteusz | 10 | Płetwal Zakopane | 23.58 | ||||
4. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.24 | ||||
5. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 24.57 | ||||
6. | Habura Hubert | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.02 | ||||
7. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.44 | ||||
8. | Studentowicz Dawid | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.49 | ||||
9. | Molek Maciej | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.23 | ||||
10. | Molek Mikołaj | 10 | Delfin Nowy Targ | 30.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 54 1/12/2019 - 9:45 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zemelferd Patryk | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 25.20 | ||||
2. | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 27.11 | ||||
3. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 28.64 | ||||
4. | Nowakowski Antoni | 11 | Delfin Nowy Targ | 32.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 54 1/12/2019 - 9:45 | Chłopców, 25m klasyczny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 27.60 | ||||
2. | Świdrak Marcel | 12 | STP Nowy Sącz | 32.14 | ||||
3. | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 43.19 | ||||
4. | Lichowski Łukasz | 13 | STP Nowy Sącz | 46.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 55 1/12/2019 - 9:49 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.32 | ||||
2. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.69 | ||||
3. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 20.86 | ||||
4. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.13 | ||||
5. | Kałwa Karolina | 10 | CKiS Miechów | 21.58 | ||||
6. | Wiertelak Lena | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.34 | ||||
7. | Ruchała Wiktoria | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 55 1/12/2019 - 9:49 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 23.11 | ||||
2. | Włosek Antonina | 11 | CKiS Miechów | 23.22 | ||||
3. | Barnaś Kinga | 11 | Delfin Nowy Targ | 24.13 | ||||
4. | Wida Adrianna | 11 | Delfin Nowy Targ | 25.06 | ||||
5. | Zaręba Magdalena | 11 | Delfin Nowy Targ | 25.12 | ||||
6. | Falat Oliwia | 11 | CKiS Miechów | 25.40 | ||||
7. | Świerczek Oliwia | 11 | Delfin Nowy Targ | 26.90 | ||||
8. | Kozik Amelia | 11 | Delfin Nowy Targ | 28.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 55 1/12/2019 - 9:49 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Burkat Maja | 12 | Delfin Nowy Targ | 26.17 | ||||
2. | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 27.62 | ||||
3. | Dziubińska Natasza | 12 | Delfin Nowy Targ | 30.65 | ||||
4. | Giełczyńska Natalia | 12 | Nur z Gór Nowy Targ | 31.50 | ||||
5. | Jakubowska Helena | 13 | STP Nowy Sącz | 32.12 | ||||
6. | Szczepaniec Martyna | 12 | Delfin Nowy Targ | 33.43 | ||||
7. | Bizub Gabriela | 12 | Nur z Gór Nowy Targ | 36.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 56 1/12/2019 - 9:57 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 18.63 | ||||
2. | Suchecki-Zwijacz Tymoteusz | 10 | Płetwal Zakopane | 21.15 | ||||
3. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 22.41 | ||||
4. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.06 | ||||
5. | Pieprzak Jakub | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.38 | ||||
6. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 23.40 | ||||
7. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.47 | ||||
8. | Pawlikowski Adam | 10 | Nur z Gór Nowy Targ | 27.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 56 1/12/2019 - 9:57 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 22.67 | ||||
2. | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 22.92 | ||||
3. | Magiera Rafał | 11 | Delfin Nowy Targ | 26.79 | ||||
4. | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 29.37 | ||||
5. | Dyrek Mikołaj | 11 | STP Nowy Sącz | 29.89 | ||||
6. | Krzystoń Karol | 11 | Delfin Nowy Targ | 30.22 | ||||
7. | Malelc Maciej | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 36.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 56 1/12/2019 - 9:57 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kapuściak Patryk | 12 | Delfin Nowy Targ | 25.09 | ||||
2. | Garbacz Maksym | 12 | Delfin Nowy Targ | 26.44 | ||||
3. | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 27.20 | ||||
4. | Leśniakiewicz Andrzej | 12 | Delfin Nowy Targ | 27.23 | ||||
5. | Świdrak Marcel | 12 | STP Nowy Sącz | 28.10 | ||||
6. | Rylewicz-Dzięgiel Jan | 13 | STP Nowy Sącz | 29.64 | ||||
7. | Kaczor Hubert | 13 | Nur z Gór Nowy Targ | 31.79 | ||||
8. | Bryniarski Szymon | 13 | Nur z Gór Nowy Targ | 37.84 | ||||
9. | Darowski Antoni | 12 | Delfin Nowy Targ | 39.80 | ||||
10. | Lichowski Łukasz | 13 | STP Nowy Sącz | 41.30 | ||||
11. | Malec Wojciech | 13 | Nur z Gór Nowy Targ | 43.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 57 1/12/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 36.14 | 10,6 | |||
2. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 39.17 | 4,4 | |||
3. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 39.72 | 3,3 | |||
4. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 40.15 | 2,4 | |||
5. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 40.30 | 2,1 | |||
6. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 41.42 | ||||
7. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 41.50 | ||||
8. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 41.70 | ||||
9. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 44.18 | ||||
10. | Ruchała Wiktoria | 10 | Delfin Nowy Targ | 44.64 | ||||
11. | Wiertelak Lena | 10 | Delfin Nowy Targ | 45.47 | ||||
12. | Kałwa Karolina | 10 | CKiS Miechów | 53.63 | ||||
13. | Iskrzycka Karolina | 10 | Delfin Nowy Targ | 53.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 57 1/12/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 50m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 38.13 | 15,0 | |||
2. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 43.27 | 5,6 | |||
3. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 44.09 | 4,1 | |||
4. | Drab Oliwia | 11 | Płetwal Zakopane | 45.00 | 2,4 | |||
5. | Świerczek Oliwia | 11 | Delfin Nowy Targ | 48.96 | ||||
6. | Barnaś Kinga | 11 | Delfin Nowy Targ | 48.97 | ||||
7. | Włosek Antonina | 11 | CKiS Miechów | 50.67 | ||||
8. | Wida Adrianna | 11 | Delfin Nowy Targ | 53.49 | ||||
9. | Szewczyk Dominika | 11 | STP Nowy Sącz | 57.11 | ||||
10. | Kozik Amelia | 11 | Delfin Nowy Targ | 59.23 | ||||
11. | Zaręba Magdalena | 11 | Delfin Nowy Targ | 59.60 | ||||
12. | Falat Oliwia | 11 | CKiS Miechów | 1:04.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 57 1/12/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 50m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 54.00 | ||||
2. | Burkat Maja | 12 | Delfin Nowy Targ | 57.78 | ||||
3. | Jakubowska Helena | 13 | STP Nowy Sącz | 1:07.38 | ||||
4. | Szczepaniec Martyna | 12 | Delfin Nowy Targ | 1:17.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 58 1/12/2019 - 10:15 | Chłopców, 50m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 33.66 | 16,0 | |||
2. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 34.01 | 15,3 | |||
3. | Suchecki-Zwijacz Tymoteusz | 10 | Płetwal Zakopane | 39.32 | 4,4 | |||
4. | Habura Hubert | 10 | Delfin Nowy Targ | 40.53 | 2,0 | |||
5. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 41.43 | ||||
6. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 42.73 | ||||
7. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 43.31 | ||||
8. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 43.37 | ||||
9. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 43.48 | ||||
10. | Pieprzak Jakub | 10 | Delfin Nowy Targ | 44.11 | ||||
11. | Studentowicz Dawid | 10 | Delfin Nowy Targ | 44.40 | ||||
12. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 45.06 | ||||
13. | Molek Mikołaj | 10 | Delfin Nowy Targ | 51.68 | ||||
14. | Molek Maciej | 10 | Delfin Nowy Targ | 59.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 58 1/12/2019 - 10:15 | Chłopców, 50m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zemelferd Patryk | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 39.43 | 9,3 | |||
2. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 42.69 | 3,1 | |||
3. | Magiera Rafał | 11 | Delfin Nowy Targ | 45.54 | ||||
4. | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 47.49 | ||||
5. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 51.60 | ||||
6. | Dyrek Mikołaj | 11 | STP Nowy Sącz | 1:03.81 | ||||
7. | Nowakowski Antoni | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:08.06 | ||||
8. | Krzystoń Karol | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:13.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 58 1/12/2019 - 10:15 | Chłopców, 50m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kapuściak Patryk | 12 | Delfin Nowy Targ | 53.75 | ||||
2. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 54.92 | ||||
3. | Garbacz Maksym | 12 | Delfin Nowy Targ | 1:05.78 | ||||
4. | Leśniakiewicz Andrzej | 12 | Delfin Nowy Targ | 1:06.42 | ||||
5. | Rylewicz-Dzięgiel Jan | 13 | STP Nowy Sącz | 1:08.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 59 1/12/2019 - 10:23 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | 4a | Delfin Nowy Targ | 1:12.97 |
Tokarski Szymon Leśnicki Franciszek | 10 10 | 38.83 | Węgrzyn Aleksandra Gąsior Iga | 10 10 | 34.14 |
2. | STP Avengers | STP Nowy Sącz | 1:14.94 |
Leśnik Milena Piętka Adam | 11 10 | 37.45 | Kuźma Katarzyna Bodziony Filip | 10 10 | 37.49 |
3. | Delfin 1 | Delfin Nowy Targ | 1:15.53 |
Habura Hubert Pieprzak Jakub | 10 10 | 38.68 | Puźniak Maja Leśniakiewicz Julia | 10 10 | 36.85 |
4. | Delfin 2 | Delfin Nowy Targ | 1:18.16 |
Pastwa Jeremi Ruchała Wiktoria | 10 10 | 41.51 | Trochimiuk Tamara Boroń Adam | 10 10 | 36.65 |
5. | 2c | Delfin Nowy Targ | 1:23.76 |
Tolala Lena Świerczek Oliwia | 11 11 | 41.96 | Warzecha Alan Magiera Rafał | 11 11 | 41.80 |
6. | STP Jedi | STP Nowy Sącz | 1:25.17 |
Kamińska Zofia Świdrak Oliwier | 10 12 | 44.47 | Brońska Anna Kronenberger Franciszek | 11 10 | 40.70 |
7. | ArtSwim Naprawa 1 | ArtSwim Naprawa | 1:33.99 |
Wilczak Karolina Wilczak Wojciech | 10 11 | 51.42 | Wilczak Franciszek Jałocha Alina | 10 13 | 42.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 60 1/12/2019 - 10:58 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 33.39 | 9,9 | |||
2. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 34.01 | 8,5 | |||
3. | Gołaszewska Lena | 07 | STP Nowy Sącz | 41.25 | ||||
4. | Konieczna Nadia | 07 | CKiS Miechów | 45.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 60 1/12/2019 - 10:58 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 37.86 | 8,8 | |||
2. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 38.24 | 8,0 | |||
3. | Pikiel Milena | 09 | CKiS Miechów | 43.86 | ||||
4. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 47.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 61 1/12/2019 - 11:02 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 33.43 | 7,6 | |||
2. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 34.90 | 4,2 | |||
3. | Knapczyk Bartek | 07 | Płetwal Zakopane | 36.82 | ||||
4. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 37.97 | ||||
5. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 38.91 | ||||
6. | Bocheński Kajetan | 07 | STP Nowy Sącz | 40.85 | ||||
7. | Mickowski Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 50.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 61 1/12/2019 - 11:02 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 38.30 | 2,0 | |||
2. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myslenice | 40.41 | ||||
3. | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 45.49 | ||||
4. | Kamiński Franciszek | 08 | Delfin Nowy Targ | 48.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 61 1/12/2019 - 11:02 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 41.84 | |||||
2. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 43.68 | |||||
DYSKW. | Sójka Patryk | 09 | Delfin Nowy Targ | ||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:24) |
PK | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 42.01 | 8,7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 62 1/12/2019 - 11:07 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:00.84 | 15,2 | 29.22 | 31.62 | |||
2. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:02.64 | 13,1 | 30.55 | 32.09 | |||
3. | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 1:12.87 | 1,4 | 33.48 | 39.39 | |||
4. | Wojtyczka Aleksandra | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:14.29 | 33.29 | 41.00 | ||||
5. | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:27.25 | 40.76 | 46.49 | ||||
6. | Onieszczuk Brygida | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:34.83 | 42.82 | 52.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 62 1/12/2019 - 11:07 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 1:06.01 | 12,1 | 32.02 | 33.99 | |||
2. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:07.70 | 10,2 | 32.15 | 35.55 | |||
3. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:09.96 | 7,8 | 33.59 | 36.37 | |||
4. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 1:13.67 | 3,7 | 35.03 | 38.64 | |||
5. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:19.23 | 37.75 | 41.48 | ||||
6. | Gołaszewska Lena | 07 | STP Nowy Sącz | 1:19.90 | 37.51 | 42.39 | ||||
7. | Owca Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:20.23 | 38.07 | 42.16 | ||||
8. | Pilch Nadia | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:23.50 | 40.47 | 43.03 | ||||
9. | Konieczna Nadia | 07 | CKiS Miechów | 1:35.26 | 42.81 | 52.45 | ||||
10. | Niemczyk Oliwia | 07 | Miasto Nowy Targ | 1:54.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 62 1/12/2019 - 11:07 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 1:19.22 | 1,4 | 37.03 | 42.19 | |||
2. | Grzesiak Oliwia | 08 | H2O Bochnia | 1:23.91 | 38.83 | 45.08 | ||||
3. | Maciuszek Katarzyna | 08 | H2O Bochnia | 1:26.20 | 39.91 | 46.29 | ||||
4. | Gajdosz Nadia | 08 | STP Nowy Sącz | 1:55.60 | 52.03 | 1:03.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 62 1/12/2019 - 11:07 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 1:15.63 | 10,6 | 36.07 | 39.56 | |||
2. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 1:18.36 | 7,9 | 37.78 | 40.58 | |||
3. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 1:18.44 | 7,8 | 36.94 | 41.50 | |||
4. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 1:29.83 | 42.98 | 46.85 | ||||
5. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:31.52 | 42.98 | 48.54 | ||||
6. | Pikiel Milena | 09 | CKiS Miechów | 1:32.37 | 43.74 | 48.63 | ||||
7. | Bałazińska Nikola | 09 | CKiS Miechów | 1:38.11 | 44.12 | 53.99 | ||||
8. | Para Gabriela | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:02.14 | 58.87 | 1:03.27 | ||||
9. | Bryniarska Amelia | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:21.62 | 1:05.08 | 1:16.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 63 1/12/2019 - 11:23 | Chłopców, 100m dowolny | 16 - 18 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 56.08 | 11,1 | 27.45 | 28.63 | |||
2. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 56.16 | 11,0 | 27.21 | 28.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 63 1/12/2019 - 11:23 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 57.86 | 10,6 | 27.82 | 30.04 | |||
2. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 58.24 | 10,1 | 28.49 | 29.75 | |||
3. | Tworek Wiktor | 05 | Delfin Nowy Targ | 1:05.92 | 2,6 | 30.81 | 35.11 | |||
4. | Kowal Kamil | 04 | H2O Bochnia | 1:07.46 | 31.25 | 36.21 | ||||
5. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 1:17.34 | 37.34 | 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 63 1/12/2019 - 11:23 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:04.22 | 7,5 | 30.81 | 33.41 | |||
2. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:06.80 | 4,4 | 31.18 | 35.62 | |||
3. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:07.02 | 4,1 | 32.42 | 34.60 | |||
4. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 1:08.10 | 2,8 | 32.34 | 35.76 | |||
Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:08.10 | 2,8 | 31.78 | 36.32 | ||||
6. | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:08.24 | 2,6 | 32.50 | 35.74 | |||
7. | Lizoń Paweł | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:16.73 | 36.84 | 39.89 | ||||
8. | Piekarczyk Karol | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:19.85 | 38.67 | 41.18 | ||||
9. | Pyż Radosław | 06 | Miasto Nowy Targ | 1:25.06 | 37.50 | 47.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 63 1/12/2019 - 11:23 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:06.48 | 9,2 | 31.84 | 34.64 | |||
2. | Knapczyk Bartek | 07 | Płetwal Zakopane | 1:09.76 | 5,5 | 33.28 | 36.48 | |||
3. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 1:12.82 | 2,0 | 35.48 | 37.34 | |||
4. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:14.24 | 36.39 | 37.85 | ||||
5. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:20.68 | 37.56 | 43.12 | ||||
6. | Maciuszek Bartosz | 07 | H2O Bochnia | 1:23.06 | 38.97 | 44.09 | ||||
7. | Bocheński Kajetan | 07 | STP Nowy Sącz | 1:24.11 | 40.66 | 43.45 | ||||
8. | Mickowski Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:28.48 | 41.90 | 46.58 | ||||
9. | Komperda Dawid | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:30.26 | 42.20 | 48.06 | ||||
10. | Żaczek Piotr | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:39.17 | 46.00 | 53.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 63 1/12/2019 - 11:23 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 1:23.86 | 39.95 | 43.91 | ||||
2. | Kamiński Franciszek | 08 | Delfin Nowy Targ | 1:31.37 | 42.45 | 48.92 | ||||
3. | Bryniarski Michał | 08 | Płetwal Zakopane | 1:33.24 | 44.69 | 48.55 | ||||
4. | Kwiatkowski Mikołaj | 08 | Delfin Nowy Targ | 1:45.45 | 48.63 | 56.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 63 1/12/2019 - 11:23 | Chłopców, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 1:18.05 | 8,4 | 36.53 | 41.52 | |||
2. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 1:23.18 | 3,4 | 39.85 | 43.33 | |||
3. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 1:31.64 | 43.79 | 47.85 | ||||
4. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:34.14 | 43.46 | 50.68 | ||||
5. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:35.52 | 45.30 | 50.22 | ||||
6. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:38.09 | 47.20 | 50.89 | ||||
7. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:38.34 | 47.96 | 50.38 | ||||
8. | Tkaczyk Dezyderiusz | 09 | H2O Bochnia | 1:38.67 | 45.38 | 53.29 | ||||
9. | Cholewa Jakub | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:39.54 | 45.09 | 54.45 | ||||
10. | Madyda Mateusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:50.00 | 46.74 | 1:03.26 | ||||
11. | Bryniarski Piotr | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:51.56 | 49.51 | 1:02.05 | ||||
12. | Magiera Daniel | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:56.93 | 53.48 | 1:03.45 | ||||
13. | Śledź Oskar | 09 | H2O Bochnia | 1:59.42 | 52.35 | 1:07.07 | ||||
14. | Iskrzycki Paweł | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:01.04 | 56.17 | 1:04.87 | ||||
15. | Pstrąg Paweł | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:01.69 | 56.03 | 1:05.66 | ||||
16. | Kołodziej Igor | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:09.61 | ||||||
17. | Szczepaniec Wiktor | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:23.01 | 1:06.48 | 1:16.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 64 1/12/2019 - 11:43 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:30.04 | 2,7 | 42.83 | 47.21 | |||
2. | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 1:32.25 | 41.94 | 50.31 | ||||
3. | Wojtyczka Aleksandra | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:38.19 | 44.74 | 53.45 | ||||
4. | Gluza Wiktoria | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:50.94 | 53.08 | 57.86 | ||||
5. | Onieszczuk Brygida | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:59.04 | 55.52 | 1:03.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 64 1/12/2019 - 11:43 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 1:31.52 | 4,7 | 43.19 | 48.33 | |||
2. | Owca Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:40.24 | 47.31 | 52.93 | ||||
3. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 1:40.89 | 46.84 | 54.05 | ||||
4. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:42.12 | 46.97 | 55.15 | ||||
5. | Strycharz Julia | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:49.41 | 47.71 | 1:01.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 64 1/12/2019 - 11:43 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 1:30.50 | 8,9 | 42.50 | 48.00 | |||
2. | Grzesiak Oliwia | 08 | H2O Bochnia | 1:51.30 | 50.81 | 1:00.49 | ||||
3. | Maciuszek Katarzyna | 08 | H2O Bochnia | 1:53.98 | 52.89 | 1:01.09 | ||||
4. | Gajdosz Nadia | 08 | STP Nowy Sącz | 2:16.53 | 1:03.99 | 1:12.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 64 1/12/2019 - 11:43 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 1:45.15 | 2,7 | 49.50 | 55.65 | ||||
2. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:48.83 | 51.50 | 57.33 | |||||
3. | Bałazińska Nikola | 09 | CKiS Miechów | 1:53.95 | 53.04 | 1:00.91 | |||||
4. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:56.31 | 56.42 | 59.89 | |||||
5. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 1:58.39 | 56.38 | 1:02.01 | |||||
6. | Żelazko Nadia | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:10.03 | 58.88 | 1:11.15 | |||||
7. | Para Gabriela | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:19.19 | 1:05.76 | 1:13.43 | |||||
8. | Bryniarska Amelia | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:31.88 | 1:10.32 | 1:21.56 | |||||
DYSKW. | Dudłak Barbara | 09 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. (Czas: 12:01) |
<< TOP >> |
Konkurencja 65 1/12/2019 - 11:54 | Chłopców, 100m klasyczny | 16 - 18 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:15.95 | 5,0 | 34.00 | 41.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 65 1/12/2019 - 11:54 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:10.45 | 14,9 | 33.24 | 37.21 | |||
2. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:19.00 | 5,0 | 36.77 | 42.23 | |||
3. | Kowal Kamil | 04 | H2O Bochnia | 1:25.25 | 39.33 | 45.92 | ||||
4. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 1:35.31 | 44.71 | 50.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 65 1/12/2019 - 11:54 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:21.13 | 7,7 | 37.60 | 43.53 | ||||
2. | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 1:24.25 | 4,7 | 38.68 | 45.57 | ||||
3. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:30.41 | 41.40 | 49.01 | |||||
DYSKW. | Pyż Radosław | 06 | Miasto Nowy Targ | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 65 1/12/2019 - 11:54 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:21.64 | 12,0 | 37.88 | 43.76 | |||
2. | Knapczyk Bartek | 07 | Płetwal Zakopane | 1:30.74 | 3,9 | 42.64 | 48.10 | |||
3. | Gal Konrad | 07 | Miasto Nowy Targ | 1:36.39 | 44.71 | 51.68 | ||||
4. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:39.71 | 47.41 | 52.30 | ||||
5. | Maciuszek Bartosz | 07 | H2O Bochnia | 1:47.49 | 48.89 | 58.60 | ||||
6. | Żaczek Piotr | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:59.60 | 56.72 | 1:02.88 | ||||
7. | Komperda Dawid | 07 | Delfin Nowy Targ | 2:07.12 | 1:00.81 | 1:06.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 65 1/12/2019 - 11:54 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myslenice | 1:30.66 | 10,8 | 41.98 | 48.68 | ||||
2. | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 1:38.85 | 4,1 | 46.39 | 52.46 | ||||
DYSKW. | Kwiatkowski Mikołaj | 08 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 65 1/12/2019 - 11:54 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:47.33 | 2,3 | 50.01 | 57.32 | ||||
2. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 1:48.19 | 1,6 | 50.93 | 57.26 | ||||
3. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:56.18 | 56.16 | 1:00.02 | |||||
4. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:58.52 | 55.85 | 1:02.67 | |||||
5. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:09.96 | 1:02.87 | 1:07.09 | |||||
6. | Madyda Mateusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:29.92 | 1:03.61 | 1:26.31 | |||||
7. | Śledź Oskar | 09 | H2O Bochnia | 2:37.78 | 1:14.01 | 1:23.77 | |||||
8. | Iskrzycki Paweł | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:37.96 | 1:12.61 | 1:25.35 | |||||
9. | Kołodziej Igor | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:43.56 | 1:18.68 | 1:24.88 | |||||
DYSKW. | Tkaczyk Dezyderiusz | 09 | H2O Bochnia | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:19) | |||||||||||
DYSKW. | Bryniarski Piotr | 09 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:12) | |||||||||||
DYSKW. | Sójka Patryk | 09 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:15) | |||||||||||
DYSKW. | Pstrąg Paweł | 09 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:15) | |||||||||||
DYSKW. | Szczepaniec Wiktor | 09 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 66 1/12/2019 - 12:11 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:07.43 | 14,0 | 31.09 | 36.34 | ||||
2. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:09.98 | 11,3 | 32.84 | 37.14 | ||||
DYSKW. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:27) |
<< TOP >> |
Konkurencja 67 1/12/2019 - 12:14 | Chłopców, 100m motylkowy | 16 - 18 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 1:01.02 | 10,2 | 28.99 | 32.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 67 1/12/2019 - 12:14 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:03.41 | 9,2 | 29.78 | 33.63 | |||
2. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:13.88 | 33.75 | 40.13 | ||||
3. | Tworek Wiktor | 05 | Delfin Nowy Targ | 1:26.23 | 37.43 | 48.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 67 1/12/2019 - 12:14 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:12.65 | 5,0 | 34.32 | 38.33 | |||
2. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:25.34 | 37.61 | 47.73 | ||||
3. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 1:30.24 | 38.90 | 51.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 68 1/12/2019 - 12:16 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 10 - 18 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP J 1 | STP Nowy Sącz | 1:48.90 |
Trojanowska Julia Dyrek Michał | 06 02 | 28.39 25.90 | Basta Julia Kurzeja Jakub | 06 02 | 29.54 25.07 |
2. | STP J 2 | STP Nowy Sącz | 1:57.54 |
Piętka Zuzanna Tomaniewski Filip | 07 04 | 31.19 27.11 | Mucha Julia Nowak Wojciech | 07 05 | 31.92 27.32 |
3. | Delfin 3 | Delfin Nowy Targ | 2:05.44 |
Tworek Wiktor Wielkiewicz Anastazja | 05 06 | 30.48 31.06 | Watycha Aleksander Węgrzyn Hanna | 07 07 | 34.01 29.89 |
4. | STP J 3 | STP Nowy Sącz | 2:06.38 |
Sadowy Piotr Kurzeja Karolina | 04 09 | 26.52 35.70 | Nowak Piotr Budnik Małgorzata | 06 07 | 30.29 33.87 |
5. | Delfin 4 | Delfin Nowy Targ | 2:10.05 |
Wojtyczka Aleksandra Strycharz Julia | 06 07 | 30.77 33.75 | Pastwa Amadeusz Madyda Mateusz | 06 09 | 35.42 30.11 |
6. | H2O Bochnia 1 | H2O Bochnia | 2:24.10 |
Maciuszek Bartosz Grzesiak Oliwia | 07 08 | 37.16 37.90 | Maciuszek Katarzyna Kowal Kamil | 08 04 | 15.93 53.11 |
7. | STP 4 | STP Nowy Sącz | 2:29.23 |
Świdrak Kacper Gromala Julia | 09 07 | 38.23 37.03 | Owca Julia Bocheński Kajetan | 07 07 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |