Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja | Krótki basen (25m) |
Zabierzów (POL) | 13/12/2019 |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Medaliści wg klubu | Progresja zawodników (podsumowanie) |
Statystyka medalowa | Multimedaliści | Plik wyników (Lenex) |
Medaliści wg konkurencji | Progresja zawodników (szczegóły) | |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 7 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 7 | Lista startowa | Wyniki | ||
25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 13 + | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 13 + | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
motylkowy | motylkowy | ||||||||||
50m | Serie na czas | 13 + | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 13 + | Lista startowa | Wyniki | ||
Inne konkurencje | |||||||
19. | Wszystkie | 2 x 25m dowolny | Serie na czas | 17:58 | Sztafeta Rodzinna | Lista startowa | Wyniki |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Medaliści wg klubu | Progresja zawodników (podsumowanie) |
Statystyka medalowa | Multimedaliści | Plik wyników (Lenex) |
Medaliści wg konkurencji | Progresja zawodników (szczegóły) | |
1 - Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja - 13/12/2019 - 16:15 | |||||||
1. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 16:15 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
2. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 16:23 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
3. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 16:32 | 7 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
4. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 16:35 | 7 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
5. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Serie na czas | 16:40 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
6. | Chłopców | 25m grzbietowy | Serie na czas | 16:45 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
7. | Dziewcząt | 25m klasyczny | Serie na czas | 16:54 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
8. | Chłopców | 25m klasyczny | Serie na czas | 16:57 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
9. | Dziewcząt | 50m dowolny | Serie na czas | 17:02 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
10. | Chłopców | 50m dowolny | Serie na czas | 17:11 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
11. | Kobiet | 100m dowolny | Serie na czas | 17:22 | 13 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
12. | Mężczyzn | 100m dowolny | Serie na czas | 17:25 | 13 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
13. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Serie na czas | 17:30 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
14. | Chłopców | 50m grzbietowy | Serie na czas | 17:35 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
15. | Dziewcząt | 50m klasyczny | Serie na czas | 17:43 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
16. | Chłopców | 50m klasyczny | Serie na czas | 17:48 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
17. | Kobiet | 50m motylkowy | Serie na czas | 17:53 | 13 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
18. | Mężczyzn | 50m motylkowy | Serie na czas | 17:55 | 13 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
19. | Wszystkie | 2 x 25m dowolny | Serie na czas | 17:58 | Sztafeta Rodzinna | Lista startowa | Wyniki |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | zawody@swimart.pl |