XXI Zawody o Puchar Burmistrza Myślenic Myślenice, 17/3/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Gacek Martyna | 06 | ARNAP | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 41.11 44.33 1:45.00 | |||||
Gluza Wiktoria | 06 | ARNAP | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 40.11 44.21 |
|||||
Jaromin Maja | 09 | ARNAP | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | NT NT 1:57.23 |
|||||
Jałocha Alina | 13 | ARNAP | 25m grzbietowy (4) | 28.21 | |||||
Jałocha Kacper | 06 | ARNAP | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 39.30 43.51 1:34.02 |
|||||
Jałocha Tomasz | 08 | ARNAP | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 40.32 48.43 1:39.23 |
|||||
Wilczak Franciszek | 10 | ARNAP | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.80 23.33 |
|||||
Wilczak Karolina | 10 | ARNAP | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.21 23.53 |
|||||
Wilczak Piotr | 05 | ARNAP | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 38.23 44.22 1:34.00 |
|||||
Wilczak Wojciech | 11 | ARNAP | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.29 27.34 |
|||||
Wojdyła Olga | 05 | ARNAP | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 38.11 41.13 1:34.11 |
ArtSwim Naprawa 1 ArtSwim Naprawa 2 | ARNAP ARNAP | 4 x 50m zmienny (16) 4 x 50m zmienny (16) | Mieszane Mieszane | 10 lat i starsi 10 lat i starsi | NT NT |
Skoczek Małgorzata | 07 | 01506 | 101506600033 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 38.37 46.81 | 16/12/2018 14/10/2018 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 33.78 41.40 1:29.41 | 3/12/2017 5/5/2018 | Miechow (POL) Olkusz (POL) |
|||
Bałazińska Nikola | 09 | 04006 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Domański Maciej | 09 | 04006 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Janczyk Mateusz | 08 | 04006 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 38.92 47.23 1:40.83 | 5/5/2018 3/12/2017 | Olkusz (POL) Miechow (POL) |
|||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 38.45 37.98 1:23.77 | 6/10/2018 9/12/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Zakopane (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
|||
Jaśkiewicz Maria | 09 | 04006 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kawecka Kornelia | 11 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Kałwa Karolina | 10 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Krysa Kamila | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 42.90 45.43 1:31.94 | 10/3/2018 5/5/2018 | Wadowice (POL) Olkusz (POL) |
|||
Nowak Alicja | 07 | 04006 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 37.33 42.00 1:36.23 | 3/12/2017 10/3/2018 3/12/2017 | Miechow (POL) Wadowice (POL) Miechow (POL) |
|||
Nowak Kinga | 04 | 04006 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 44.23 45.51 NT | 19/5/2018 19/5/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Oliwkiewicz Natalia | 05 | 04006 | 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 37.23 37.42 1:21.79 | 10/3/2018 9/12/2018 3/12/2017 | Wadowice (POL) Zakopane (POL) Miechow (POL) |
|||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 32.33 37.03 1:23.65 | 6/10/2018 6/10/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
|||
Pikiel Milena | 09 | 04006 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Reroń Antoni | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 46.92 48.97 NT | 17/12/2017 10/3/2018 | Zabierzow (POL) Wadowice (POL) |
|||
Włosek Antonina | 11 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
Płonka Aleksandra | 09 | 00606 | 100606600058 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 41.77 49.87 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Pyrcioch Mikołaj | 07 | FAGOR | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 33.05 40.63 1:20.00 | 18/11/2018 16/12/2018 15/12/2018 | Tarnow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
Bulanda Dawid | H2BOC | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 50.00 50.00 | ||||||
Błąkała Jakub | 07 | H2BOC | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 50.00 50.00 |
|||||
Dzięgiel Olaf | 13 | H2BOC | 25m dowolny (2) | 45.00 | 16/7/2013 | (POL) | |||
Dzięgiel Szymon | 09 | H2BOC | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 1:00.00 1:00.00 |
|||||
Grzesiak Oliwia | 08 | H2BOC | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 39.00 42.00 45.00 1:40.00 |
|||||
Kowal Kamil | 04 | H2BOC | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 28.00 31.00 1:25.00 |
|||||
Lis Monika | 08 | H2BOC | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 40.00 50.00 1:50.00 |
|||||
Maciuszek Bartosz | 07 | H2BOC | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 39.00 45.00 50.00 |
|||||
Maciuszek Katarzyna | 08 | H2BOC | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 50.00 55.00 1:00.00 |
|||||
Multan Bartłomiej | 11 | H2BOC | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 40.00 40.00 | 11/3/2011 11/3/2011 | ||||
Multan Piotr | 09 | H2BOC | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 50.00 50.00 |
|||||
Skoczek Jan | 12 | H2BOC | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Strugała Igor | 08 | H2BOC | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 50.00 50.00 50.00 |
|||||
Tkaczyk Dezyderiusz | 09 | H2BOC | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 50.00 55.00 1:00.00 |
Duda Grzegorz | 06 | 02806 | 102806700055 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT | ||||
Dzierwa Zuzanna | 08 | 02806 | 102806600056 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 45.58 51.22 | 25/11/2018 25/11/2018 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
||
Gubała Justyna | 09 | 02806 | 102806600059 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 41.91 45.26 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jankowska Matytlda | 09 | 02806 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Jankowski Franciszek | 07 | 02806 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Karolczyk Szymon | 10 | 02806 | 102806700079 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
||||
Kot Mateusz | 10 | 02806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kuryłek Nikola | 08 | 02806 | 102806600090 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (6) | 33.55 38.33 PK | 2/2/2019 24/2/2019 9/3/2019 | Katowice (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Kułynycz Dariusz | 06 | 02806 | 102806700082 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
||||
Martemianow Michał | 10 | 02806 | 102806700062 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
||||
Smagór Paweł | 06 | 02806 | 102806700065 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
||||
Tynor Julian | 09 | 02806 | 102806700068 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
||||
Wójtowicz Franciszek | 08 | 02806 | 102806700069 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
||||
Żuchowski Kacper | 09 | 02806 | 102806700070 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 35.90 42.25 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Wiekiera Julia | 06 | 00306 | 100306600212 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 33.35 41.63 1:23.69 | 8/12/2018 22/9/2018 23/2/2019 | Krakow (POL) Gorzyce (POL) Mielec (POL) |
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 103206600048 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 37.00 34.00 1:20.00 | 23/11/2018 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 30.00 33.60 1:20.00 | 22/12/2018 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Duchnik Konrad | 09 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 35.00 48.00 | 9/12/2018 9/12/2018 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
|||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 30.00 32.00 1:18.00 | 23/12/2017 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Król Marek | 10 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 16.50 20.00 |
|||||
Kulma Leon | 09 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 39.00 44.00 | 9/12/2018 9/12/2018 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
|||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 103206600046 | 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 33.50 31.00 1:16.00 | 19/5/2018 22/12/2018 23/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Myszka Roksana | 08 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 37.00 42.00 | 20/10/2018 20/10/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Rosiek Malwina | 04 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 32.00 36.00 1:24.00 | 22/12/2018 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Twaróg Anna | 03 | 03206 | 103206600035 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 40.00 44.00 1:33.79 | 10/11/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Ciernia Jagoda | 09 | OPSKA | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 47.00 48.00 | |||||
Durek Wiktor | 09 | OPSKA | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 53.00 59.00 |
|||||
Dutka-Wołoch Nicola | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.00 22.00 |
|||||
Dywan Michał | 10 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.00 26.00 |
|||||
Jamro Anna | 10 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.00 28.00 |
|||||
Krzyszkowska Amelia | 09 | OPSKA | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 46.00 50.00 |
|||||
Kułach Joanna | 08 | OPSKA | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 46.00 51.00 |
|||||
Laskowska Wanda | 09 | OPSKA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 47.00 48.00 |
|||||
Tabor Kaja | 10 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.00 24.00 |
|||||
Zemła Antoni | 07 | OPSKA | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (7) | 43.00 48.00 |
Grecki Marcel | 10 | 04606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||
Imiołek Michał | 06 | 04606 | 104606700001 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 34.00 44.00 | 14/10/2018 16/12/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Paruch Maciej | 10 | 04606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.50 23.00 |
|||||
Tomasik Krzysztof | 11 | 04606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 42.00 35.00 |
|||||
Włodarczyk Mikołaj | 11 | 04606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.00 27.00 |
|||||
Zapiór Grzegorz | 10 | 04606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.00 NT |
Bielawa Andrzej | 09 | 04206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 44.99 53.48 | 9/12/2018 9/3/2019 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
|||
Drab Oliwia | 11 | 04206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Mleczko Anna | 09 | 04206 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 44.48 51.85 | 16/2/2019 9/12/2018 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) |
|||
Pęczek Karolina | 09 | 04206 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 36.61 44.33 | 16/2/2019 9/12/2018 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) |
|||
Staszel Mikołaj | 09 | 04206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 40.14 57.67 | 16/2/2019 9/3/2019 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
|||
Suchecki Tymoteusz | 10 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Łacek Kamil | 11 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Ślimak Stanisław | 09 | 04206 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 40.75 43.80 | 9/12/2018 9/3/2019 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
Balawejder Sebastian | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||
Boboń Amelia | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.70 26.15 |
|||||
Chmielowska Emilia | 11 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.77 23.89 |
|||||
Cierniak Aleksandra | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.10 23.78 |
|||||
Czarnecka Lena | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.22 22.44 |
|||||
Czarnecka Maja | 11 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.61 24.40 |
|||||
Dalach Natan | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Gorczyca Klaudia | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.26 25.15 |
|||||
Gos Maja | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.88 22.88 |
|||||
Grzemba Oskar | 11 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Hajto Borys | 11 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 31.69 29.51 |
|||||
Jania Filip | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.32 30.55 |
|||||
Jeziorska Wiktoria | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.88 27.24 |
|||||
Jędras Michał | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.59 25.84 |
|||||
Kaczmarek Oskar | 11 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 29.01 30.20 |
|||||
Kielar Julia | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.48 26.01 |
|||||
Kosmal Maja | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.36 23.68 |
|||||
Kupiec Piotr | 11 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.08 25.57 |
|||||
Kurianowicz Wiktor | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.31 24.22 |
|||||
Matyasik Łucja | 11 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.69 23.84 |
|||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (7) | 36.00 36.00 | 19/5/2018 25/11/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Kozy (POL) |
||
Mirek Emilia | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Nieścioruk Jakub | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.67 22.34 |
|||||
Ochal Antoni | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.74 28.19 |
|||||
Piecuch Klaudia | 11 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.24 22.19 |
|||||
Piotrowski Mateusz | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.56 24.00 |
|||||
Rojek Wiktor | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Rusek Michał | 11 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.16 22.60 |
|||||
Siwek Lilianna | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.42 22.87 |
|||||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 28.20 34.00 1:14.00 | 23/11/2018 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szałaj Alex | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 30.00 37.00 | 23/11/2018 23/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Urbańczyk Iga | 03 | 00106 | 100106600402 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) | 33.00 41.00 | 23/11/2018 25/11/2018 | Oswiecim (POL) Kozy (POL) |
||
Wywiał Lena | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.35 26.96 |
|||||
Wójcik Wojciech | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.55 25.73 |
|||||
Zarzycka Julia | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.59 24.50 |
|||||
Zięba Kamil | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.59 24.64 |
|||||
Zych Emilia | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.05 29.84 |
|||||
Łojek Gabriella | 11 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.82 27.07 |
|||||
Łęgowska Pola | 03 | 00106 | 100106600404 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) | 32.00 40.00 |
||||
Żuk Oskar | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.07 23.66 |
Kurianowicz Wiktor, Piecuch Klaudia, Gos Maja, Żuk Oskar Rusek Michał, Kielar Julia, Czarnecka Lena, Psica Bartosz Jordan Kraków 1 | 00106 00106 00106 | 4 x 25m dowolny (5) 4 x 25m dowolny (5) 4 x 50m zmienny (16) | Mieszane Mieszane Mieszane | 9 lat i młodsi 9 lat i młodsi 10 lat i starsi | NT NT NT |
Basta Julia | 06 | 01406 | 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 35.60 32.68 1:30.15 | 16/12/2018 20/10/2018 7/10/2017 | Zabierzow (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 18.48 21.02 |
|||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 36.09 41.24 1:28.95 | 14/10/2018 24/2/2019 15/12/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Hajduk Jacek | 07 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Hanula Mateusz | 08 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kamińska Zofia | 10 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.90 23.98 |
|||||
Kliś Hanna | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.65 23.59 |
|||||
Kliś Szymon | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.68 23.50 |
|||||
Kronenberger Franciszek | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.33 24.22 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 41.61 46.60 1:29.86 | 9/3/2019 8/4/2018 24/2/2019 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Kurzeja Małgorzata | 13 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.36 28.45 |
|||||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 17.72 19.77 |
|||||
Lachor Zuzanna | 09 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 35.48 34.86 1:20.22 | 16/12/2018 9/12/2018 15/12/2018 | Zabierzow (POL) Zakopane (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.09 21.07 |
|||||
Maciak Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 17.97 21.56 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 34.69 35.67 1:27.76 | 20/10/2018 24/2/2019 25/3/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
|||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 26.24 27.20 1:02.99 | 23/12/2017 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 37.99 42.72 1:28.21 | 16/12/2018 24/2/2019 14/10/2018 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Mucha Lena | 06 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 31.25 34.20 1:27.76 | 15/12/2018 9/12/2018 4/2/2018 | Zabierzow (POL) Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 31.32 34.91 1:20.72 | 2/6/2018 3/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 43.76 44.96 1:30.71 | 10/3/2018 20/10/2018 26/5/2018 | Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Owca Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 49.82 48.82 NT | 20/10/2018 24/2/2019 | Nowy Sacz (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Piętka Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.43 25.07 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 33.11 36.61 1:25.51 | 20/10/2018 9/3/2019 14/10/2018 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 41.44 48.36 1:38.77 | 24/2/2019 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Sopata Marcel | 09 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 42.81 55.94 NT | 16/2/2019 9/12/2018 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) |
|||
Słaby Adrian | 05 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 38.00 42.87 1:50.94 |
|||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 36.22 30.30 1:09.88 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Tomecki Sebastian | 07 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 42.32 NT | 20/10/2018 | Nowy Sacz (POL) | |||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 34.57 39.33 1:17.45 | 7/10/2017 16/12/2018 26/5/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 39.70 49.28 1:40.31 | 16/2/2019 9/12/2018 24/2/2019 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Świdrak Marcel | 12 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.31 28.54 |
|||||
Świdrak Oliwier | 12 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.46 29.38 |
STP 1 Młodsi STP 2 Młodsi STP I STP II STP III STP 3 Starsi STP 4 Starsi | 01406 01406 01406 01406 01406 01406 01406 | 4 x 25m dowolny (5) 4 x 25m dowolny (5) 4 x 50m zmienny (16) 4 x 50m zmienny (16) 4 x 50m zmienny (16) 4 x 50m zmienny (16) 4 x 50m zmienny (16) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 9 lat i młodsi 9 lat i młodsi 10 lat i starsi 10 lat i starsi 10 lat i starsi 10 lat i starsi 10 lat i starsi | 1:16.00 1:22.00 2:06.11 2:14.09 2:21.33 2:34.00 2:51.00 |
Baran Aleksandra | 11 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 29.34 33.29 | |||||
Bazyl Kamil | 00 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 27.34 30.76 1:02.24 | 23/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Bazyl Magdalena | 97 | 00506 | |||||||
Biela Inga | 03 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 29.12 34.98 1:11.02 | 23/11/2018 22/12/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Bujas Mikołaj | 07 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 1:00.00 1:00.00 |
|||||
Chryc Aleksandra | 05 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 30.86 37.14 1:24.79 | 23/11/2018 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Frosztęga Lena | 09 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 51.42 1:08.20 | 9/12/2018 9/12/2018 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
|||
Fąfara Mieszko | 09 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 1:00.00 1:00.00 |
|||||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 35.75 32.70 1:13.59 | 9/12/2018 21/4/2018 | Zakopane (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Kowal Patrycja | 09 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 44.99 50.46 | 25/11/2018 25/11/2018 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Lichoń Emilia | 10 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Lichoń Zuzanna | 05 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 34.60 42.30 1:29.61 | 26/5/2018 | Wieliczka (POL) |
|||
Madej Justyna | 05 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 30.31 36.69 1:28.52 | 22/12/2018 22/12/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Niechajewicz Martyna | 08 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 44.00 50.00 |
|||||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 25.69 31.60 1:02.53 | 23/11/2018 14/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Stagraczyńska Martyna | 09 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 50.00 57.76 | 25/11/2018 25/11/2018 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Stasiak Emma | 11 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.30 30.83 |
|||||
Stoch Małgorzata | 07 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 40.00 46.57 | 26/5/2018 | Wieliczka (POL) |
|||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 35.75 45.27 1:31.73 | 20/10/2018 8/4/2018 15/12/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Tupta Lena | 10 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Tykhonov Danylo | 04 | 00506 | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 36.20 35.00 1:15.55 |
|||||
Zawierucha Gabriel | 06 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Zięba Natalia | 09 | 00506 | 50m dowolny (8) | NT | |||||
Łopata Michał | 10 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.99 22.00 |
Aquarius Myślenice 2 Aquarius Myślenice 1 | 00506 00506 | 4 x 50m zmienny (16) 4 x 50m zmienny (16) | Mieszane Mieszane | 10 lat i starsi 10 lat i starsi | 2:02.00 2:18.39 |
Baran Jagoda | 07 | 03706 | 103706600099 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 41.65 45.72 | 14/10/2018 14/10/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | 103706600073 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) | 38.06 45.58 | 8/12/2018 14/10/2018 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Figiel Emilia | 06 | 03706 | 103706600120 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 36.56 45.00 NT | 15/12/2018 | Zabierzow (POL) | ||
Jarosz Jakub | 08 | 03706 | 103706700123 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 44.00 51.00 |
||||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 29.64 32.74 1:15.44 | 2/6/2018 2/6/2018 2/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kniaziewicz Maja | 08 | 03706 | 103706600122 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 40.33 46.00 1:40.55 | 15/12/2018 8/4/2018 15/12/2018 | Zabierzow (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) |
||
Koczwara Anna | 08 | 03706 | 1037066001006 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 39.00 44.00 | 8/12/2018 16/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Koczwara Iga | 08 | 03706 | 103706600121 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 40.95 51.44 | 8/12/2018 16/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 103706600093 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 32.62 37.21 NT | 16/12/2017 3/6/2018 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Krząścik Maciej | 08 | 03706 | 103706700104 | 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 45.00 1:42.02 | 8/12/2018 | Krakow (POL) |
||
Kukułka Aleksander | 08 | 03706 | 103706700119 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 41.26 45.80 NT | 8/4/2018 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Malik Emilia | 08 | 03706 | 103706600116 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 43.32 49.12 | 14/10/2018 14/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Mietełka Karol | 06 | 03706 | 103706700109 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | NT 40.93 1:23.11 | 5/5/2018 8/12/2018 | Olkusz (POL) Krakow (POL) |
||
Miodek Jagoda | 08 | 03706 | 103706600125 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 50.00 50.02 | 16/12/2018 | Zabierzow (POL) |
||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 103706600098 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 33.67 39.63 1:28.79 | 8/12/2018 8/12/2018 8/12/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 41.41 39.38 1:28.68 | 3/6/2018 2/6/2018 3/12/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
||
Pieniążek Sara | 08 | 03706 | 103706600107 | 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 46.00 1:41.00 | 16/12/2018 8/12/2018 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Popiela Jakub | 05 | 03706 | 103706700094 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 33.02 48.12 1:29.82 | 2/6/2018 14/10/2017 16/12/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Roman Jakub | 07 | 03706 | 103706700100 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 35.17 45.84 | 14/10/2018 16/12/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03706 | 103706600110 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 35.08 46.27 | 15/12/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Salamon Julia | 06 | 03706 | 103706600103 | 50m klasyczny (12) | 44.00 | 3/6/2018 | Bochnia (POL) | ||
Sotkowski Kacper | 07 | 03706 | 103706700101 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 35.03 38.50 | 8/12/2018 16/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Staniszewski Kacper | 07 | 03706 | 103706700129 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 51.73 NT NT | 16/12/2018 | Zabierzow (POL) | ||
Stefański Juliusz | 08 | 03706 | 103706700118 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 40.24 45.90 | 15/12/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Surowiecka Julia | 08 | 03706 | 103706600105 | 50m dowolny (8) 100m zmienny (14) | 40.00 1:37.00 | 8/12/2018 8/12/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Wójcik Gerard | 08 | 03706 | 103706700117 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 39.87 46.89 1:37.40 | 24/2/2019 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wójcik Hubert | 06 | 03706 | 103706700112 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 33.27 41.61 1:39.31 | 8/12/2018 16/12/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600047 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 32.08 NT NT | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) | ||
Zamojska Emilia | 07 | 03706 | 103706600108 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 39.00 44.00 | 8/12/2018 | Krakow (POL) | ||
Ślęzak Emilia | 08 | 03706 | 103706600115 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 35.69 47.13 | 14/10/2018 5/5/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Olkusz (POL) |
||
Żak Filip | 06 | 03706 | 103706700111 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 42.09 41.81 1:24.19 | 16/12/2018 14/10/2018 8/12/2018 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
Siemacha Kraków 1 | 03706 | 4 x 50m zmienny (16) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 29.00 32.00 | 22/4/2018 | Zabierzow (POL) |
||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 38.38 49.18 1:41.34 | 16/2/2019 9/12/2018 24/2/2019 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Łuczak Agata | 09 | 03506 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 41.58 41.53 1:42.94 | 26/5/2018 16/2/2019 24/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
Bąk Jakub | 10 | SWKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.37 21.56 | |||||
Stafiński Wiktor | 11 | SWKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.85 26.15 |
|||||
Zaczkiewicz Aleksander | 10 | SWKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.32 24.13 |
Gęsicka Małgorzata | 07 | SP2LA | 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | NT NT |
Tykhonov Anton | 09 | 02106 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 46.00 46.00 |
Baran Krzysztof | 09 | 02706 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 51.61 1:03.51 | 9/12/2018 9/12/2018 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
|||
Burliga Adam | 08 | 02706 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 44.00 49.00 |
|||||
Droński Wojciech | 05 | 02706 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 33.73 32.79 1:13.96 | 22/12/2018 22/12/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Gracjasz Natalia | 11 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Gracjasz Wiktoria | 08 | 02706 | 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 35.95 1:17.44 | 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Habowska Weronika | 03 | 02706 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 30.52 32.02 | 5/5/2018 15/12/2018 | Olkusz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
|||
Kowaliczek Wiktoria | 08 | 02706 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 44.30 46.55 | 22/12/2018 24/2/2019 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Kubas Kacper | 07 | 02706 | 102706700072 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 36.00 51.00 | 22/12/2018 28/10/2017 | Oswiecim (POL) Bielsko Biala (POL) |
||
Miklusiak Lidia | 11 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Panek Nikola | 03 | 02706 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) | 29.00 32.00 | 19/5/2018 19/5/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Pochopień Paweł | 07 | 02706 | 102706700059 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 33.00 39.00 | 14/10/2018 24/2/2019 | Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Sala Jakub | 10 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 32.00 37.00 | 15/12/2018 24/2/2019 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Sowa Karol | 02 | 02706 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (7) | 32.00 30.00 | 21/4/2018 22/4/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 102706600077 | 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 37.84 1:14.00 | 22/12/2018 15/12/2018 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wrona Maria | 08 | 02706 | WronaMaria | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 37.00 52.00 | 20/10/2018 16/12/2018 | Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) |
||
Zajda Dawid | 10 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Łazarz Milena | 06 | 02706 | 102706600057 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) | 30.89 36.01 | 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żyła Michał | 10 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
Kostańczyk Kaja | 09 | 05411 | 105411600029 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 36.43 41.63 1:40.32 | 15/11/2018 30/1/2019 3/2/2019 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) |
||
Kostańczyk Olgierd | 12 | 05411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.43 27.43 |
|||||
Ociepa Norbert | 09 | 05411 | 105411700028 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 35.00 39.13 1:32.45 | 15/11/2018 30/1/2019 3/2/2019 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) |
||
Przybyła Gabriela | 05 | 05411 | 105411600026 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 28.34 30.45 1:13.50 | 2/2/2019 1/2/2019 25/5/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Pucek Wiktoria | 06 | 05411 | 105411600013 | 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (6) | 34.71 32.24 | 3/2/2019 1/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 105411700017 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 30.99 37.07 1:12.95 | 22/12/2018 1/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wdowiak Jakub | 12 | 05411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.89 27.02 |
Bigos Patryk | 11 | 03906 | 103906700030 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.94 22.56 | 9/12/2018 9/12/2018 | Zakopane Zakopane |
||
Drob Dagmara | 05 | 03906 | 103906600029 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 40.16 47.68 | 7/10/2018 6/10/2018 | Berlin (GER) Berlin (GER) |
||
Gil Malwina | 08 | 03906 | 103906600017 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 34.04 50.43 1:29.14 | 25/11/2018 16/12/2018 25/11/2018 | Kozy (POL) Zabierzow (POL) Kozy (POL) |
||
Halberda Mateusz | 08 | 03906 | 103906700022 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m zmienny (15) | 38.62 47.62 NT | 15/12/2018 9/12/2018 | Zabierzow (POL) Zakopane (POL) |
||
Halberda Milena | 11 | 03906 | 103906600023 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.94 24.18 | 16/2/2019 9/12/2018 | Wieliczka Zakopane |
||
Hohenauer Łukasz | 11 | 03906 | 103906700032 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 25.99 | 16/2/2019 | Wieliczka |
||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 36.66 43.73 | 23/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kierońska Maryla | 11 | 03906 | 103906600027 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.24 25.13 | 16/2/2019 9/12/2018 | Wieliczka Zakopane |
||
Kieroński Marcel | 07 | 03906 | 103906700028 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) 100m zmienny (15) | 32.14 39.97 1:27.13 | 22/12/2018 26/5/2018 2/6/2018 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (7) | 30.12 33.54 | 23/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (7) | 45.72 37.47 | 21/4/2018 9/12/2018 | Zabierzow (POL) Zakopane (POL) |
||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 39.94 39.94 1:29.82 | 7/10/2018 6/10/2018 25/11/2018 | Berlin (GER) Berlin (GER) Kozy (POL) |
||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 103906600014 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (14) | 35.89 NT NT | 16/2/2019 | Wieliczka (POL) | ||
Lupa Szymon | 10 | 03906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Matysik Alicja | 10 | 03906 | 103906600033 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 17.34 20.46 | 20/10/2018 16/2/2019 | Nowy Sącz Wieliczka |
||
Navozenko Michal | 10 | 03906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.68 24.99 | 16/2/2019 16/2/2019 | Wieliczka Wieliczka |
|||
Sacha Paulina | 10 | 03906 | 103906600019 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.78 27.22 | 16/2/2019 20/10/2018 | Wieliczka Nowy Sącz |
||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 30.85 35.51 1:19.83 | 15/12/2018 9/12/2018 15/12/2018 | Zabierzow (POL) Zakopane (POL) Zabierzow (POL) |
||
Serafin Matylda | 10 | 03906 | 103906600021 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.76 23.73 | 16/2/2019 9/12/2018 | Wieliczka Zakopane |
||
Witas Lena | 10 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.71 24.30 | 20/10/2018 16/2/2019 | Nowy Sącz Wieliczka |
|||
Łanda Zofia | 06 | 03906 | 103906600018 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 35.26 46.92 | 7/10/2018 21/4/2018 | Berlin (GER) Zabierzow (POL) |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (15) | 28.38 28.70 1:07.57 | 22/12/2018 9/12/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Zakopane (POL) Oswiecim (POL) |
Nika Sport Team Kraków 1 Nika Sport Team Kraków 2 | 03906 03906 | 4 x 25m dowolny (5) 4 x 25m dowolny (5) | Mieszane Mieszane | 9 lat i młodsi 9 lat i młodsi | NT NT |
Cebula Karol | 07 | 03406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 33.90 38.50 | 15/12/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Chabasiewicz Jakub | 07 | 03406 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 38.40 42.60 | (POL) | ||||
Czarny Radosław | 08 | 03406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 35.50 40.50 | 15/12/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Dzierwa Maciej | 04 | 03406 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 30.30 36.80 | 14/12/2018 14/12/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
|||
Gorlich Łucja | 06 | 03406 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (6) | 40.30 36.80 |
|||||
Jałowiecka Gabriela | 08 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 34.30 40.30 | 15/12/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Marciniak Aleksandra | 07 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 33.30 40.10 | 18/11/2018 24/2/2019 | Tarnow (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Olszewski Maciej | 07 | 03406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 33.70 36.70 | 15/12/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Sawińska Antonina | 08 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 39.90 45.01 | 21/4/2018 18/11/2018 | Zabierzow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Sawiński Wojciech | 08 | 03406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 38.40 41.50 | 10/6/2018 22/4/2018 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Waga Monika | 06 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 34.40 40.80 |
|||||
Waszczuk Klara | 06 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 33.90 38.90 |
|||||
Wąsowicz Izabela | 08 | 03406 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 39.80 39.79 | 27/10/2018 22/12/2018 | Bielsko-Biala (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Łącka Natalia | 05 | 03406 | 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (6) | 42.00 40.90 | 28/10/2017 | Bielsko Biala (POL) |
|||
Żurkowska Weronika | 04 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 29.80 35.70 | 14/12/2018 15/12/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
Salwator Kraków 1 Salwator Kraków 2 Salwator Kraków 3 | 03406 03406 03406 | 4 x 50m zmienny (16) 4 x 50m zmienny (16) 4 x 50m zmienny (16) | Mieszane Mieszane Mieszane | 10 lat i starsi 10 lat i starsi 10 lat i starsi | NT NT NT |
Pancerz Oliwia | 06 | 00706 | 100706600052 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (6) | 28.55 30.98 | 2/2/2019 1/2/2019 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (6) | 27.53 29.95 30.33 | 23/11/2018 24/11/2018 1/2/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Katowice (POL) |
||
Szczurek Kacper | 03 | 00706 | 100706700040 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (7) | 24.10 26.57 | 22/12/2018 1/2/2019 | Oswiecim (POL) Katowice (POL) |
Łopata Martyna | 12 | 006 | 25m grzbietowy (3) | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |