VIII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin | Krótki basen (25m) |
Myślenice (POL) | 20/10/2019 |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Medaliści wg klubu | Progresja zawodników (podsumowanie) |
Statystyka medalowa | Multimedaliści | Plik wyników (Lenex) |
Medaliści wg konkurencji | Progresja zawodników (szczegóły) | |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 + | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 + | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | 7 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 7 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 + | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 + | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 + | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 + | Lista startowa | Wyniki | ||
Inne konkurencje | |||||||
13. | Mieszane | 10 x 25m dowolny | Serie na czas | 14:04 | Open | Lista startowa | Wyniki |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Medaliści wg klubu | Progresja zawodników (podsumowanie) |
Statystyka medalowa | Multimedaliści | Plik wyników (Lenex) |
Medaliści wg konkurencji | Progresja zawodników (szczegóły) | |
1 - VIII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I - 20/10/2019 - 10:35 | |||||||
1. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 10:35 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
2. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 10:54 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
3. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Serie na czas | 11:13 | 7 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
4. | Chłopców | 25m grzbietowy | Serie na czas | 11:27 | 7 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
5. | Dziewcząt | 25m klasyczny | Serie na czas | 11:43 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
6. | Chłopców | 25m klasyczny | Serie na czas | 11:50 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
2 - VIII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin II - 20/10/2019 - 12:45 | |||||||
7. | Kobiet | 50m dowolny | Serie na czas | 12:45 | 10 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
8. | Mężczyzn | 50m dowolny | Serie na czas | 13:00 | 10 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
9. | Kobiet | 50m grzbietowy | Serie na czas | 13:19 | 10 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
10. | Mężczyzn | 50m grzbietowy | Serie na czas | 13:30 | 10 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
11. | Kobiet | 50m klasyczny | Serie na czas | 13:41 | 10 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
12. | Mężczyzn | 50m klasyczny | Serie na czas | 13:52 | 10 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
13. | Mieszane | 10 x 25m dowolny | Serie na czas | 14:04 | Open | Lista startowa | Wyniki |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | zawody@swimart.pl |