VIII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 20/10/2019 |
1 - VIII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 20/10/2019 - 10:35 |
Konkurencja 1 20/10/2019 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 10:35 |
2 3 4 5 | Zielińska Maria Antonina Spyra Guzik Mia Kopec Liliana | 11 11 11 11 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 12, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Stefańska Agata Herbut Kaja Reva Nastia Dobosz Alicja Makarewicz Jagoda Piecuch Julia | 11 11 13 12 10 10 | Nika Sport Team Kraków Glosator Kraków Nika Sport Team Kraków Swim Test Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Augier- Lichowska Zoe Sliwa Jadwiga Bawół Julia Migda Maja Bieszczad Łucja Pitala Oliwia | 10 11 11 11 11 11 | Swim Test Kraków Solne Miasto Wieliczka Orka Proszówki Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 | Warunek Emilia Stępień Karolina Stasiak Alicja Cygan Agata Sroka Antonina Piechnik Nina | 10 12 13 13 11 11 | Jordan Kraków Swim Test Kraków Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 48.42 53.63 NT NT |
Seria 5 z 12, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Jakubowska Helena Hapek Martyna Łojek Gabriella Rataj Anna Nowak Julia Jędrzejczyk Julia | 13 11 11 11 12 12 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Orka Proszówki Swim Test Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 33.89 31.00 29.00 30.00 33.66 39.14 |
Seria 6 z 12, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Kopciuch Natalia Zając Julia Jałocha Alina Łopata Martyna Sysło Emilia Ryszka Majka | 13 12 13 12 11 10 | Delfin Sułkowice Aquarius Myślenice ArtSwim Naprawa Aquarius Myślenice Orka Proszówki Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.00 26.99 26.90 26.98 27.00 28.30 |
Seria 7 z 12, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 | Stawinoga Bianka Widła Magdalena Zarzycka Julia Adamczuk Agata Kurzeja Małgorzata Stasiak Emma | 11 11 10 10 13 11 | Jordan Kraków Orka Proszówki Jordan Kraków Galicja Kraków STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 26.00 25.00 24.00 24.55 25.89 26.04 |
Seria 8 z 12, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Emilia Krzysztofowicz Julia Kielar Julia Chmielowska Emilia Jeziorska Wiktoria Wójcik Joanna | 11 11 10 11 10 10 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 23.00 22.84 22.00 22.00 23.00 23.75 |
Seria 9 z 12, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | Witas Lena Boboń Amelia Halberda Milena Czarnecka Lena Czarnecka Maja Jeziorek Kaja | 10 10 11 10 11 11 | Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 21.66 21.00 20.83 21.00 21.00 21.78 |
Seria 10 z 12, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Serafin Matylda Janik Aleksandra Kosek Karolina Szymańska Wiktoria Siwek Lilianna Sacha Paulina | 10 11 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 20.66 19.99 19.57 19.84 20.00 20.78 |
Seria 11 z 12, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Ruchała Wiktoria Brońska Anna Leśniakiewicz Julia Trochimiuk Tamara Kamińska Zofia Baranowska Maria | 10 11 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 18.89 18.26 18.15 18.25 18.53 19.19 |
Seria 12 z 12, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Gos Maja Leśnik Milena Matysik Alicja Puźniak Maja Nowacka Emilia Piecuch Klaudia | 10 11 10 10 10 11 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 18.00 17.85 17.12 17.58 17.97 18.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 20/10/2019 - 10:54 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Skoczek Jan Pamuła Bartosz Piotrowski Mateusz Chyłek Martin Ordowski Maksymilian Swatek Mikołaj | 12 11 10 11 11 11 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Jordan Kraków Glosator Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 12, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 | Gorlach Miłosz Kowalski Franciszek Drzewosz Marcel Małajewicz Jakub Kica Aleksander Lichowski Łukasz | 11 10 10 11 10 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Jania Filip Pajdak Bartosz Harasim Ksawery Śmiałkowski Stanisław Rzemek Filip Mazur Hubert | 10 11 11 10 10 10 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Glosator Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Grendus Franciszek Pasierb Adam Ledwos Maksymilian Pasek Kamil Dziedzic Karol Zajaczkowski Adam | 10 10 13 10 10 11 | Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Swim Test Kraków Solne Miasto Wieliczka Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 46.23 NT NT NT |
Seria 5 z 12, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Żaba Marcel Wójtowicz Jakub Bartys Eryk Wojakiewicz Mikołaj Rzepka Filip Cygan Krzysztof | 11 11 11 11 13 11 | Aquarius Myślenice Swim Test Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 37.00 34.30 33.00 34.00 37.00 37.94 |
Seria 6 z 12, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 | Grzemba Oskar Dyrek Mikołaj Balawejder Sebastian Rylewicz Jan Tomasik Krzysztof Mól Jakub | 11 11 10 13 11 11 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków STP Nowy Sącz Orka Proszówki Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.00 29.31 28.83 29.20 31.00 31.49 |
Seria 7 z 12, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Hajto Borys Kaczmarek Oskar Krupa Norbert Świdrak Marcel Grecki Marcel Nogaj Wojciech | 11 11 11 12 10 13 | Jordan Kraków Jordan Kraków Orka Proszówki STP Nowy Sącz Orka Proszówki ArtSwim Naprawa | 06 06 06 06 06 06 | 28.00 27.00 25.00 25.66 28.00 28.70 |
Seria 8 z 12, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 | Świdrak Oliwier Zapiór Grzegorz Trela Sergiusz Kupiec Piotr Wilczak Wojciech Zięba Kamil | 12 11 11 11 11 10 | STP Nowy Sącz Orka Proszówki Jordan Kraków Jordan Kraków ArtSwim Naprawa Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.45 24.00 23.00 23.00 24.05 25.00 |
Seria 9 z 12, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Hohenauer Łukasz Lembas Hugo Lupa Szymon Ochal Antoni Dominek Michał Szałaj Alex | 11 10 10 10 11 10 | Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Swim Test Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.68 22.33 22.00 22.00 22.65 23.00 |
Seria 10 z 12, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Filip Navozenko Michal Dywan Michał Misztal Olaf Smulski Antoni Kapela Krzysztof | 10 10 10 10 10 11 | Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Optima Skawina Glosator Kraków Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | PK | 21.91 21.53 21.00 21.04 21.67 22.00 |
Seria 11 z 12, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Rusek Michał Toboła Antoni Szymanski Maksymilian Kronenberger Franciszek Głuch Jakub Kotynia Juliusz | 11 10 11 10 10 10 | Jordan Kraków Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 20.00 19.89 19.64 19.88 19.99 20.22 |
Seria 12 z 12, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | Bigos Patryk Kurianowicz Wiktor Osak Kacper Łopata Michał Żuk Oskar Bodziony Filip | 11 10 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 19.16 18.00 16.73 17.76 19.00 19.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 20/10/2019 - 11:13 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:13 |
2 3 4 | Warunek Emilia Sliwa Jadwiga Stępień Karolina | 10 11 12 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 11:15 |
1 2 3 4 5 | Piecuch Julia Ruchała Wiktoria Zielińska Maria Pitala Oliwia Dobosz Alicja | 10 10 11 11 12 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Augier- Lichowska Zoe Kopec Liliana Makarewicz Jagoda Piechnik Nina Guzik Mia Ostafin Julia | 10 11 10 11 11 12 | Swim Test Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Delfin Sułkowice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 9, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Bawół Julia Leśniakiewicz Julia Jędrzejczyk Julia Nowak Julia Herbut Kaja Stefańska Agata | 11 10 12 12 11 11 | Orka Proszówki Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Swim Test Kraków Glosator Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 33.16 35.66 NT NT |
Seria 5 z 9, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Hapek Martyna Szostak Emilia Stawinoga Bianka Łopata Martyna Zając Julia Kudrenko Katarzyna | 11 11 11 12 12 12 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.00 30.00 29.00 30.00 30.00 31.95 |
Seria 6 z 9, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 | Sysło Emilia Sacha Paulina Kielar Julia Ryszka Majka Pyrcioch Nikola Rataj Anna | 11 10 10 10 11 11 | Orka Proszówki Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Swim Test Kraków Fala Gorlice Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 28.00 27.75 26.00 27.50 28.00 29.00 |
Seria 7 z 9, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Boboń Amelia Chmielowska Emilia Jeziorek Kaja Zarzycka Julia Jeziorska Wiktoria Łojek Gabriella | 10 11 11 10 10 11 | Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 24.00 23.93 24.00 25.00 26.00 |
Seria 8 z 9, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 | Gos Maja Szymańska Wiktoria Puźniak Maja Wilczak Karolina Janik Aleksandra Krzysztofowicz Julia | 10 10 10 10 11 11 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ ArtSwim Naprawa Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 23.00 22.83 22.08 22.15 22.95 23.69 |
Seria 9 z 9, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 | Siwek Lilianna Brońska Anna Kuźma Katarzyna Matysik Alicja Czarnecka Lena Czarnecka Maja | 10 11 10 10 10 11 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.00 21.02 19.06 19.75 22.00 22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 20/10/2019 - 11:27 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 11:27 |
2 3 4 | Pasierb Adam Ordowski Maksymilian Leśniakiewicz Andrzej | 10 11 12 | Solne Miasto Wieliczka Glosator Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 11:29 |
2 3 4 5 | Swatek Mikołaj Rzemek Filip Kica Aleksander Musiał Antoni | 11 10 10 11 | Swim Test Kraków Glosator Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 10, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 | Cybulski Tadeusz Chyłek Martin Drzewosz Marcel Pastwa Jeremi Jania Filip Pasek Kamil | 12 11 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 10, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 | Pajdak Bartosz Skoczek Jan Cygan Krzysztof Sobek Michał Małajewicz Jakub Zajaczkowski Adam | 11 12 11 10 11 11 | Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 33.50 NT NT NT |
Seria 5 z 10, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Żaba Marcel Balawejder Sebastian Tomasik Krzysztof Rojek Wiktor Wójtowicz Jakub Wojakiewicz Mikołaj | 11 10 11 10 11 11 | Aquarius Myślenice Jordan Kraków Orka Proszówki Jordan Kraków Swim Test Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 33.00 30.00 30.00 30.00 30.76 33.00 |
Seria 6 z 10, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Świdrak Marcel Mól Jakub Bartys Eryk Kaczmarek Oskar Dyrek Mikołaj Grzemba Oskar | 12 11 11 11 11 11 | STP Nowy Sącz Swim Test Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.72 28.12 28.00 28.00 28.55 29.00 |
Seria 7 z 10, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Szałaj Alex Zapiór Grzegorz Krupa Norbert Włodarczyk Mikołaj Trela Sergiusz Hajto Borys | 10 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Orka Proszówki Orka Proszówki Orka Proszówki Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.00 26.00 26.00 26.00 27.00 |
Seria 8 z 10, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Rusek Michał Zięba Kamil Świdrak Oliwier Navozenko Michal Kupiec Piotr Dominek Michał | 11 10 12 10 11 11 | Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 25.00 24.45 24.99 25.00 25.06 |
Seria 9 z 10, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Hohenauer Łukasz Dywan Michał Bodziony Filip Lembas Hugo Ochal Antoni Piętka Adam | 11 10 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków Optima Skawina STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 24.13 24.00 23.92 23.92 24.00 24.16 |
Seria 10 z 10, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 | Paruch Maciej Bigos Patryk Żuk Oskar Kurianowicz Wiktor Misztal Olaf Wilczak Franciszek | 11 11 10 10 10 10 | Orka Proszówki Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Glosator Kraków ArtSwim Naprawa | 06 06 06 06 06 06 | 23.00 22.03 22.00 22.00 22.25 23.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 20/10/2019 - 11:43 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:43 |
2 3 4 | Bieszczad Łucja Trochimiuk Tamara Migda Maja | 11 10 11 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Sroka Antonina Antonina Spyra Widła Magdalena Pyrcioch Nikola Nowacka Emilia Wójcik Joanna | 11 11 11 11 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Orka Proszówki Fala Gorlice Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 35.00 35.00 NT NT |
Seria 3 z 4, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | Adamczuk Agata Serafin Matylda Halberda Milena Baranowska Maria Witas Lena Stasiak Emma | 10 10 11 10 10 11 | Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 28.89 26.58 26.21 26.25 27.14 31.61 |
Seria 4 z 4, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | Kosek Karolina Kamińska Zofia Kuźma Katarzyna Leśnik Milena Wilczak Karolina Piecuch Klaudia | 10 10 10 11 10 11 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz ArtSwim Naprawa Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.67 21.33 19.33 20.55 23.56 26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 20/10/2019 - 11:50 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:50 |
2 3 4 | Sobek Michał Pamuła Bartosz Gorlach Miłosz | 10 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:51 |
2 3 4 5 | Dziedzic Karol Kotynia Juliusz Śmiałkowski Stanisław Kapela Krzysztof | 10 10 10 11 | Galicja Kraków Galicja Kraków Salwator Kraków Optima Skawina | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 | Toboła Antoni Kowalski Franciszek Rojek Wiktor Piotrowski Mateusz Grendus Franciszek Mazur Hubert | 10 10 10 10 10 10 | Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Jordan Kraków Galicja Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Filip Grecki Marcel Kronenberger Franciszek Włodarczyk Mikołaj Harasim Ksawery Musiał Antoni | 10 10 10 11 11 11 | Galicja Kraków Orka Proszówki STP Nowy Sącz Orka Proszówki Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT 30.00 27.10 28.00 NT NT |
Seria 5 z 6, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 | Wilczak Wojciech Lupa Szymon Szymanski Maksymilian Głuch Jakub Paruch Maciej Łopata Michał | 11 10 11 10 11 10 | ArtSwim Naprawa Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Orka Proszówki Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 26.13 25.34 24.67 24.86 26.00 26.35 |
Seria 6 z 6, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 | Misztal Olaf Pastwa Jeremi Osak Kacper Smulski Antoni Wilczak Franciszek Piętka Adam | 10 10 10 10 10 10 | Glosator Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka ArtSwim Naprawa STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 24.08 23.10 20.68 22.77 23.18 24.39 |
<< TOP >> |
2 - VIII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin II | 20/10/2019 - 12:45 |
Konkurencja 7 20/10/2019 - 12:45 | Kobiet, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 12:45 |
2 3 4 5 | Rosół Martyna Śmiałek Laura Jankiewicz Pola Pietraszek Julia | 09 08 07 07 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Glosator Kraków ArtSwim Naprawa | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 10, 12:47 |
1 2 3 4 5 6 | Liffredo Alice Palarska Natalia Swatek Amelia Kuniewicz Antonina Tupta Katarzyna Chrząszcz Matylda | 08 06 09 09 07 09 | Swim Test Kraków Glosator Kraków Swim Test Kraków Nika Sport Team Kraków ArtSwim Naprawa Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 | Łapajerska Zofia Lis Monika Frosztęga Lena Litewka Gabriela Reguła Alicja Ruman Kornelia | 07 08 09 09 08 08 | Jordan Kraków H2O Bochnia Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 48.00 45.00 44.44 45.00 46.00 50.00 |
Seria 4 z 10, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Jaromin Maja Grzywa Magdalena Zagórska Katarzyna Grubarek Julia Bobak Oliwia Gęsicka Małgorzata | 09 08 08 07 08 07 | ArtSwim Naprawa Jordan Kraków Orka Proszówki Jordan Kraków Jordan Kraków SP 2 Łańcut | 06 06 06 06 06 08 | 43.22 43.00 42.00 42.29 43.05 44.21 |
Seria 5 z 10, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 | Kułach Joanna Przybysz Greta Koczwara Iga Mamot Maria Nieciuńska Julia Król Julia | 08 07 08 07 07 08 | Optima Skawina Jordan Kraków Siemacha Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 38.70 38.00 38.60 39.62 41.60 |
Seria 6 z 10, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 | Stoch Nałgorzata Szostak Natasza Łuczyńska Nikola Grzesiak Oliwia Kubicka Gabriela Ciernia Jagoda | 07 08 09 08 09 09 | Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków H2O Bochnia Glosator Kraków Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | PK | 37.63 37.14 37.00 37.00 37.58 38.00 |
Seria 7 z 10, 12:54 |
1 2 3 4 5 6 | Owca Julia Gromala Julia Gołaszewska Lena Kościarz Wiktoria Kurzeja Karolina Nocoń Milena | 07 07 07 09 09 07 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.66 35.83 35.35 35.63 36.01 36.76 |
Seria 8 z 10, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Jeremiejko Wiktoria Budnik Małgorzata Lichoń Zuzanna Kaczmarczyk Hanna Figiel Emilia Kozioł Julia | 08 07 05 08 06 08 | Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice Jordan Kraków Siemacha Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.00 34.19 34.04 34.11 34.90 35.05 |
Seria 9 z 10, 12:57 |
1 2 3 4 5 6 | Dyduch Natalia Gil Malwina Chryc Aleksandra Piętka Zuzanna Porębska Maja Kowalik Aleksandra | 07 08 05 07 06 08 | Karol Wadowice Nika Sport Team Kraków Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz Glosator Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.27 30.97 30.85 30.86 31.60 33.34 |
Seria 10 z 10, 12:58 |
1 2 3 4 5 6 | Trojanowska Julia Nowak Laura Basta Julia Madej Justyna Majoch Zuzanna Aksamit Gabriela | 06 04 06 05 04 04 | STP Nowy Sącz Glosator Kraków STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice Limanowa-Swim Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 29.92 29.89 29.63 29.87 29.90 30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 20/10/2019 - 13:00 | Mężczyzn, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 13:00 |
2 3 4 | Mrówka Mikołaj Nyiregyhazki Niko Frączek-Warias Kacper | 08 09 07 | Glosator Kraków Glosator Kraków Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 13, 13:01 |
1 2 3 4 5 | Kadula Kacper Stawicki Paweł Szałaj Norbert Wójs Brunon Kalczyński - Kowacki Aleksander | 09 08 08 08 09 | Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Swim Test Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 | Rymarczyk Antoni Bocheński Kajetan Lasota Tomasz Rosół Bartosz Górak Łukasz Mastalski Kacper | 09 07 09 07 06 08 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 51.00 NT NT NT |
Seria 4 z 13, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Mateusz Błąkała Jakub Adamczyk Maciej Multan Piotr Sławiński Patryk Śledź Oskar | 08 07 05 09 07 09 | Aquarius Myślenice H2O Bochnia H2O Bochnia H2O Bochnia Siemacha Kraków H2O Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | 46.34 45.00 45.00 45.00 45.00 50.00 |
Seria 5 z 13, 13:06 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Jakub Kociołek Leon Idęć Szymon Sopata Marcel Grigorian Kyle Durek Wiktor | 08 09 08 09 08 09 | Siemacha Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 42.00 41.46 41.00 41.01 41.73 44.00 |
Seria 6 z 13, 13:08 |
1 2 3 4 5 6 | Ochałek Oliwier Żak Bartosz Stefański Juliusz Piotrowski Aleksander Kułach Przemysław Kita Eryk | 06 08 08 08 07 09 | Pływak Bochnia Jordan Kraków Siemacha Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.00 39.91 39.00 39.01 40.00 41.00 |
Seria 7 z 13, 13:09 |
1 2 3 4 5 6 | Babraj Mikołaj Bajda Karol Świdrak Kacper Kaczmarczyk Jakub Maciuszek Bartłomiej Tykhonov Anton | 08 06 09 09 07 09 | Pływak Bochnia Pływak Bochnia STP Nowy Sącz Jordan Kraków H2O Bochnia Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 38.00 38.00 37.74 38.00 38.00 38.89 |
Seria 8 z 13, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Wilczak Piotr Kurek Marcin Kościński Kajetan Wójcik Gerard Matyasik Mikołaj Magura- Witkowski Adam | 05 06 06 08 09 08 | ArtSwim Naprawa Pływak Bochnia Swim Test Kraków Siemacha Kraków Jordan Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.49 37.00 35.65 37.00 37.00 37.70 |
Seria 9 z 13, 13:12 |
1 2 3 4 5 6 | Piecuch Mateusz Derwisz Piotr Mółka Mateusz Proc Wiktor Kulma Leon Jakubas Michał | 09 06 07 05 09 05 | Jordan Kraków Swim Test Kraków STP Nowy Sącz Swim Test Kraków Limanowa-Swim Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.00 34.76 34.31 34.53 35.00 35.58 |
Seria 10 z 13, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 | Imiołek Michał Zarzycki Sebastian Jałocha Kacper Kusy Miłosz Konieczny Miłosz Szybowski Grzegorz | 06 07 06 06 07 08 | Orka Proszówki Jordan Kraków ArtSwim Naprawa Swim Test Kraków Nika Sport Team Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 34.00 33.77 33.45 33.75 33.90 34.25 |
Seria 11 z 13, 13:14 |
1 2 3 4 5 6 | Pyrcioch Mikołaj Herbut Oskar Paluch Igor Miska Antoni Wójcik Hubert Mazur Mikołaj | 07 06 07 05 06 05 | Fala Gorlice Glosator Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice Siemacha Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 33.00 32.46 31.61 31.88 33.00 33.28 |
Seria 12 z 13, 13:16 |
1 2 3 4 5 6 | Aksamit Wiktor Kraj Michał Ogórek Dawid Misztal Oliwier Sarnat Szymon Mólka Bartosz | 06 01 03 05 06 05 | Limanowa-Swim Swim Test Kraków STP Nowy Sącz Glosator Kraków Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | PK | 29.90 29.60 29.29 29.58 29.85 30.11 |
Seria 13 z 13, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 | Konieczny Mateusz Tomaniewski Filip Kurzeja Jakub Trostyński Ernest Kot Krzysztof Strózik Mikolaj | 05 04 02 01 03 04 | Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Sokół Myślenice Swim Test Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.00 27.11 25.49 26.12 27.35 29.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 20/10/2019 - 13:19 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 13:19 |
2 3 4 | Tupta Katarzyna Kuniewicz Antonina Rosół Martyna | 07 09 09 | ArtSwim Naprawa Nika Sport Team Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:20 |
1 2 3 4 5 | Gajdosz Nadia Ordowska Milena Łapajerska Zofia Swatek Amelia Śmiałek Laura | 08 09 07 09 08 | STP Nowy Sącz Glosator Kraków Jordan Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 51.20 49.85 50.26 NT |
Seria 3 z 7, 13:22 |
1 2 3 4 5 6 | Litewka Gabriela Budnik Małgorzata Kowal Patrycja Mamot Maria Grubarek Julia Bobak Oliwia | 09 07 09 07 07 08 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 49.00 47.31 46.13 46.38 47.97 49.40 |
Seria 4 z 7, 13:23 |
1 2 3 4 5 6 | Król Julia Łuczyńska Nikola Kozioł Julia Grzesiak Oliwia Kubicka Gabriela Maciuszek Katarzyna | 08 09 08 08 09 08 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków H2O Bochnia Glosator Kraków H2O Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | 44.02 42.00 41.65 42.00 43.20 45.00 |
Seria 5 z 7, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 | Nocoń Milena Chryc Aleksandra Figiel Emilia Sieprawska Natalia Kościarz Wiktoria Nieciuńska Julia | 07 05 06 09 09 07 | Swim Test Kraków Aquarius Myślenice Siemacha Kraków Optima Skawina Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.46 40.09 40.00 40.00 40.19 41.56 |
Seria 6 z 7, 13:26 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarczyk Hanna Pach Patrycja Gil Malwina Piętka Zuzanna Jeremiejko Wiktoria Ruchała Weronika | 08 09 08 07 08 08 | Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Limanowa-Swim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 39.23 38.94 36.30 36.90 39.00 39.59 |
Seria 7 z 7, 13:28 |
1 2 3 4 5 6 | Skoczek Małgorzata Madej Justyna Majoch Zuzanna Basta Julia Aksamit Gabriela Nowak Laura | 07 05 04 06 04 04 | BOSiR Brzesko Aquarius Myślenice Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.50 34.88 32.90 34.02 35.00 36.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 20/10/2019 - 13:30 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 | Frączek-Warias Kacper Kadula Kacper Szałaj Norbert Wójs Brunon Rosół Bartosz Magura- Witkowski Adam | 07 09 08 08 07 08 | Optima Skawina Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:31 |
1 2 3 4 5 6 | Stawicki Paweł Śledź Oskar Lasota Tomasz Błąkała Jakub Idęć Szymon Kalczyński - Kowacki Aleksander | 08 09 09 07 08 09 | Jordan Kraków H2O Bochnia Jordan Kraków H2O Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 55.00 53.00 55.00 56.00 NT |
Seria 3 z 7, 13:33 |
1 2 3 4 5 6 | Kociołek Leon Rudek Bartłomiej Babraj Mikołaj Pilch Hubert Żak Bartosz Górak Łukasz | 09 06 08 07 08 06 | Nika Sport Team Kraków Pływak Bochnia Pływak Bochnia Pływak Bochnia Jordan Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 46.54 46.00 45.00 46.00 46.20 51.54 |
Seria 4 z 7, 13:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kułach Przemysław Świdrak Kacper Halberda Mateusz Matyasik Mikołaj Stefański Juliusz Maciuszek Bartłomiej | 07 09 08 09 08 07 | Optima Skawina STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Siemacha Kraków H2O Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | 44.00 42.74 42.00 42.00 43.00 44.00 |
Seria 5 z 7, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 | Zarzycki Sebastian Paluch Igor Pyrcioch Mikołaj Kościński Kajetan Wilczak Piotr Jałocha Tomasz | 07 07 07 06 05 08 | Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Gorlice Swim Test Kraków ArtSwim Naprawa ArtSwim Naprawa | 06 06 06 06 06 06 | 41.07 40.92 39.00 39.51 40.97 41.57 |
Seria 6 z 7, 13:37 |
1 2 3 4 5 6 | Mazur Mikołaj Strózik Mikolaj Konieczny Mateusz Herbut Oskar Kulma Leon Derwisz Piotr | 05 04 05 06 09 06 | Swim Test Kraków Glosator Kraków Nika Sport Team Kraków Glosator Kraków Limanowa-Swim Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | PK | 38.60 37.68 35.72 36.45 38.00 38.67 |
Seria 7 z 7, 13:39 |
1 2 3 4 5 6 | Misztal Oliwier Kowal Kamil Trostyński Ernest Kurzeja Jakub Aksamit Wiktor Ogórek Dawid | 05 04 01 02 06 03 | Glosator Kraków H2O Bochnia Sokół Myślenice STP Nowy Sącz Limanowa-Swim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 34.89 32.00 27.22 28.72 34.00 35.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 20/10/2019 - 13:41 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 13:41 |
2 3 4 | Liffredo Alice Pietraszek Julia Gajdosz Nadia | 08 07 08 | Swim Test Kraków ArtSwim Naprawa STP Nowy Sącz | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:42 |
2 3 4 5 | Palarska Natalia Reguła Alicja Chrząszcz Matylda Jankiewicz Pola | 06 08 09 07 | Glosator Kraków Jordan Kraków Glosator Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 | NT 59.00 NT NT |
Seria 3 z 7, 13:44 |
1 2 3 4 5 6 | Lis Monika Grzywa Magdalena Ordowska Milena Zagórska Katarzyna Ruman Kornelia Frosztęga Lena | 08 08 09 08 08 09 | H2O Bochnia Jordan Kraków Glosator Kraków Orka Proszówki Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 55.00 55.00 52.34 53.00 55.00 55.55 |
Seria 4 z 7, 13:46 |
1 2 3 4 5 6 | Kowal Patrycja Lichoń Zuzanna Kubicka Gabriela Szostak Natasza Maciuszek Katarzyna Gęsicka Małgorzata | 09 05 09 08 08 07 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Glosator Kraków Jordan Kraków H2O Bochnia SP 2 Łańcut | 06 06 06 06 06 08 | 51.51 48.98 47.23 47.46 50.00 52.22 |
Seria 5 z 7, 13:47 |
1 2 3 4 5 6 | Kurzeja Karolina Kowalik Aleksandra Stoch Nałgorzata Przybysz Greta Dyduch Natalia Jaromin Maja | 09 08 07 07 07 09 | STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Aquarius Myślenice Jordan Kraków Karol Wadowice ArtSwim Naprawa | 06 06 06 06 06 06 | 46.57 46.16 45.85 45.87 46.23 46.78 |
Seria 6 z 7, 13:49 |
1 2 3 4 5 6 | Owca Julia Sieprawska Natalia Kułach Joanna Koczwara Iga Gołaszewska Lena Gromala Julia | 07 09 08 08 07 07 | STP Nowy Sącz Optima Skawina Optima Skawina Siemacha Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 45.37 45.00 45.00 45.00 45.31 45.66 |
Seria 7 z 7, 13:50 |
1 2 3 4 5 6 | Ciernia Jagoda Skoczek Małgorzata Trojanowska Julia Porębska Maja Ruchała Weronika Pach Patrycja | 09 07 06 06 08 09 | Optima Skawina BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Glosator Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.00 42.00 37.46 39.05 43.77 44.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 20/10/2019 - 13:52 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 13:52 |
2 3 4 5 | Bocheński Kajetan Nyiregyhazki Niko Mastalski Kacper Rymarczyk Antoni | 07 09 08 09 | STP Nowy Sącz Glosator Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 13:54 |
1 2 3 4 5 6 | Durek Wiktor Multan Piotr Kaczmarczyk Jakub Piotrowski Aleksander Kita Eryk Mrówka Mikołaj | 09 09 09 08 09 08 | Optima Skawina H2O Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 55.00 53.00 53.43 56.00 NT |
Seria 3 z 7, 13:56 |
1 2 3 4 5 6 | Sławiński Patryk Sopata Marcel Grigorian Kyle Jarosz Jakub Adamczyk Maciej Zając Mateusz | 07 09 08 08 05 08 | Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Siemacha Kraków H2O Bochnia Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 52.00 50.26 49.89 50.00 52.00 52.78 |
Seria 4 z 7, 13:57 |
1 2 3 4 5 6 | Piecuch Mateusz Jałocha Tomasz Mółka Mateusz Halberda Mateusz Tykhonov Anton Jakubas Michał | 09 08 07 08 09 05 | Jordan Kraków ArtSwim Naprawa STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Aquarius Myślenice Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.00 47.24 43.93 46.64 47.77 48.94 |
Seria 5 z 7, 13:59 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Gerard Proc Wiktor Szybowski Grzegorz Kusy Miłosz Wójcik Hubert Konieczny Miłosz | 08 05 08 06 06 07 | Siemacha Kraków Swim Test Kraków Aquarius Myślenice Swim Test Kraków Siemacha Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.00 42.85 42.35 42.47 43.00 43.24 |
Seria 6 z 7, 14:00 |
1 2 3 4 5 6 | Miska Antoni Sarnat Szymon Kraj Michał Jałocha Kacper Herbut Oskar Imiołek Michał | 05 06 01 06 06 06 | Aquarius Myślenice Nika Sport Team Kraków Swim Test Kraków ArtSwim Naprawa Glosator Kraków Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | PK | 41.88 40.51 38.20 40.13 41.68 42.00 |
Seria 7 z 7, 14:02 |
1 2 3 4 5 6 | Mólka Bartosz Strózik Mikolaj Misztal Oliwier Tomaniewski Filip Kowal Kamil Kot Krzysztof | 05 04 05 04 04 03 | STP Nowy Sącz Glosator Kraków Glosator Kraków STP Nowy Sącz H2O Bochnia Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.11 36.54 35.80 36.11 37.00 37.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 20/10/2019 - 14:04 | Mieszane, 10 x 25m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1, 14:04 |
1 | Swim Test Kraków 2 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Swatek Michał, Swatek Amelia, Nocoń Milena |
Wójs Brunon, Górak Łukasz, Liffredo Alice, Śmiałek Laura |
Augier- Lichowska Zoe, Dominek Michał |
2 | Swim Test Kraków 1 | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kot Krzysztof, Kraj Michał, Mazur Mikołaj, Kusy Miłosz |
Kościński Kajetan, Proc Wiktor, Czaja Barbara, Derwisz Piotr |
Magura- Witkowski Adam |
3 | H2O Bochnia 1 | H2O Bochnia | 06 | NT |
Gawęda Maciej, Maciuszek Katarzyna, Daniec Jakub, Lis Monika |
Kowal Kamil, Grzesiak Oliwia, Błąkała Jakub |
Daniec Karol, Maciuszek Bartłomiej |
4 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
5 | STP 1 | STP Nowy Sącz | 06 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |