VIII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 20/10/2019 |
1 - VIII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 20/10/2019 - 10:35 |
Konkurencja 1 20/10/2019 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Matysik Alicja | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 17.12 | |||
2 | Puźniak Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 17.58 | |||
3 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 17.85 | |||
4 | Nowacka Emilia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 17.97 | |||
5 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 18.00 | |||
6 | Piecuch Klaudia | 11 | MKS Jordan Kraków | 18.00 | |||
7 | Leśniakiewicz Julia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 18.15 | |||
8 | Trochimiuk Tamara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 18.25 | |||
9 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 18.26 | |||
10 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 18.53 | |||
11 | Ruchała Wiktoria | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 18.89 | |||
12 | Baranowska Maria | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 19.19 | |||
13 | Kosek Karolina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 19.57 | |||
14 | Szymańska Wiktoria | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 19.84 | |||
15 | Janik Aleksandra | 11 | Solne Miasto Wieliczka | 19.99 | |||
16 | Siwek Lilianna | 10 | MKS Jordan Kraków | 20.00 | |||
17 | Serafin Matylda | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 20.66 | |||
18 | Sacha Paulina | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 20.78 | |||
19 | Halberda Milena | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 20.83 | |||
20 | Boboń Amelia | 10 | MKS Jordan Kraków | 21.00 | |||
21 | Czarnecka Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 21.00 | |||
22 | Czarnecka Maja | 11 | MKS Jordan Kraków | 21.00 | |||
23 | Witas Lena | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 21.66 | |||
24 | Jeziorek Kaja | 11 | Solne Miasto Wieliczka | 21.78 | |||
25 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.00 | |||
26 | Chmielowska Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 22.00 | |||
27 | Krzysztofowicz Julia | 11 | Solne Miasto Wieliczka | 22.84 | |||
28 | Jeziorska Wiktoria | 10 | MKS Jordan Kraków | 23.00 | |||
29 | Szostak Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 23.00 | |||
30 | Wójcik Joanna | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 23.75 | |||
31 | Zarzycka Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.00 | |||
32 | Adamczuk Agata | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 24.55 | |||
33 | Widła Magdalena | 11 | KS Orka Proszówki | 25.00 | |||
34 | Kurzeja Małgorzata | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 25.89 | |||
35 | Stawinoga Bianka | 11 | MKS Jordan Kraków | 26.00 | |||
36 | Stasiak Emma | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 26.04 | |||
37 | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 26.90 | |||
38 | Łopata Martyna | 12 | MSP Aquarius Myślenice | 26.98 | |||
39 | Zając Julia | 12 | MSP Aquarius Myślenice | 26.99 | |||
40 | Sysło Emilia | 11 | KS Orka Proszówki | 27.00 | |||
41 | Kopciuch Natalia | 13 | KS Delfin Sułkowice | 28.00 | |||
42 | Ryszka Majka | 10 | Swim Test Kraków | 28.30 | |||
43 | Łojek Gabriella | 11 | MKS Jordan Kraków | 29.00 | |||
44 | Rataj Anna | 11 | KS Orka Proszówki | 30.00 | |||
45 | Hapek Martyna | 11 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
46 | Nowak Julia | 12 | Swim Test Kraków | 33.66 | |||
47 | Jakubowska Helena | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 33.89 | |||
48 | Jędrzejczyk Julia | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 39.14 | |||
49 | Stasiak Alicja | 13 | MSP Aquarius Myślenice | 48.42 | |||
50 | Cygan Agata | 13 | MSP Aquarius Myślenice | 53.63 | |||
51 | Reva Nastia | 13 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
52 | Stefańska Agata | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
53 | Migda Maja | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
54 | Herbut Kaja | 11 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
55 | Piecuch Julia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
56 | Kopec Liliana | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
57 | Antonina Spyra | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
58 | Piechnik Nina | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
59 | Pitala Oliwia | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
60 | Bieszczad Łucja | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
61 | Sliwa Jadwiga | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
62 | Sroka Antonina | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
63 | Guzik Mia | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
64 | Makarewicz Jagoda | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
65 | Warunek Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
66 | Augier- Lichowska Zoe | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
67 | Bawół Julia | 11 | KS Orka Proszówki | NT | |||
68 | Zielińska Maria | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
69 | Dobosz Alicja | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
70 | Stępień Karolina | 12 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 20/10/2019 - 10:54 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 16.73 | |||
2 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 17.76 | |||
3 | Kurianowicz Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | 18.00 | |||
4 | Żuk Oskar | 10 | MKS Jordan Kraków | 19.00 | |||
5 | Bigos Patryk | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 19.16 | |||
6 | Szymanski Maksymilian | 11 | Solne Miasto Wieliczka | 19.64 | |||
7 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 19.64 | |||
8 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 19.88 | |||
9 | Toboła Antoni | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 19.89 | |||
10 | Głuch Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 19.99 | |||
11 | Rusek Michał | 11 | MKS Jordan Kraków | 20.00 | |||
12 | Kotynia Juliusz | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 20.22 | |||
13 | Dywan Michał | 10 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
14 | Misztal Olaf | 10 | SSKSiT Glosator Kraków | 21.04 | |||
15 | Navozenko Michal | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 21.53 | |||
16 | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 21.67 | |||
17 | Siwior Filip | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 21.91 | |||
18 | Lupa Szymon | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 22.00 | |||
19 | Ochal Antoni | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.00 | |||
20 | Kapela Krzysztof | 11 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
21 | Lembas Hugo | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 22.33 | |||
22 | Dominek Michał | 11 | Swim Test Kraków | 22.65 | |||
23 | Hohenauer Łukasz | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 22.68 | |||
24 | Kupiec Piotr | 11 | MKS Jordan Kraków | 23.00 | |||
25 | Szałaj Alex | 10 | MKS Jordan Kraków | 23.00 | |||
26 | Trela Sergiusz | 11 | MKS Jordan Kraków | 23.00 | |||
27 | Zapiór Grzegorz | 11 | KS Orka Proszówki | 24.00 | |||
28 | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 24.05 | |||
29 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 24.45 | |||
30 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
31 | Krupa Norbert | 11 | KS Orka Proszówki | 25.00 | |||
32 | Świdrak Marcel | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 25.66 | |||
33 | Kaczmarek Oskar | 11 | MKS Jordan Kraków | 27.00 | |||
34 | Hajto Borys | 11 | MKS Jordan Kraków | 28.00 | |||
35 | Grecki Marcel | 10 | KS Orka Proszówki | 28.00 | |||
36 | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 28.70 | |||
37 | Balawejder Sebastian | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.83 | |||
38 | Rylewicz Jan | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 29.20 | |||
39 | Dyrek Mikołaj | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 29.31 | |||
40 | Grzemba Oskar | 11 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
41 | Tomasik Krzysztof | 11 | KS Orka Proszówki | 31.00 | |||
42 | Mól Jakub | 11 | Swim Test Kraków | 31.49 | |||
43 | Bartys Eryk | 11 | MKS Jordan Kraków | 33.00 | |||
44 | Wojakiewicz Mikołaj | 11 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
45 | Wójtowicz Jakub | 11 | Swim Test Kraków | 34.30 | |||
46 | Żaba Marcel | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 37.00 | |||
47 | Rzepka Filip | 13 | MSP Aquarius Myślenice | 37.00 | |||
48 | Cygan Krzysztof | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 37.94 | |||
49 | Ledwos Maksymilian | 13 | Swim Test Kraków | 46.23 | |||
50 | Rzemek Filip | 10 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
51 | Ordowski Maksymilian | 11 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
52 | Skoczek Jan | 12 | BOSiR Brzesko | NT | |||
53 | Pasek Kamil | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
54 | Kowalski Franciszek | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
55 | Pamuła Bartosz | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
56 | Zajaczkowski Adam | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
57 | Pajdak Bartosz | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
58 | Gorlach Miłosz | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
59 | Kica Aleksander | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
60 | Małajewicz Jakub | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
61 | Harasim Ksawery | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
62 | Dziedzic Karol | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
63 | Grendus Franciszek | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
64 | Chyłek Martin | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
65 | Jania Filip | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
66 | Lichowski Łukasz | 13 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
67 | Drzewosz Marcel | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
68 | Piotrowski Mateusz | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
69 | Mazur Hubert | 10 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
70 | Śmiałkowski Stanisław | 10 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
71 | Swatek Mikołaj | 11 | Swim Test Kraków | NT | |||
72 | Pasierb Adam | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 20/10/2019 - 11:13 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 19.06 | |||
2 | Matysik Alicja | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 19.75 | |||
3 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 21.02 | |||
4 | Siwek Lilianna | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.00 | |||
5 | Czarnecka Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.00 | |||
6 | Czarnecka Maja | 11 | MKS Jordan Kraków | 22.00 | |||
7 | Puźniak Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.08 | |||
8 | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 22.15 | |||
9 | Szymańska Wiktoria | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 22.83 | |||
10 | Janik Aleksandra | 11 | Solne Miasto Wieliczka | 22.95 | |||
11 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 23.00 | |||
12 | Krzysztofowicz Julia | 11 | Solne Miasto Wieliczka | 23.69 | |||
13 | Jeziorek Kaja | 11 | Solne Miasto Wieliczka | 23.93 | |||
14 | Zarzycka Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.00 | |||
15 | Chmielowska Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 24.00 | |||
16 | Boboń Amelia | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
17 | Jeziorska Wiktoria | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
18 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.00 | |||
19 | Łojek Gabriella | 11 | MKS Jordan Kraków | 26.00 | |||
20 | Ryszka Majka | 10 | Swim Test Kraków | 27.50 | |||
21 | Sacha Paulina | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 27.75 | |||
22 | Pyrcioch Nikola | 11 | GSP Fala Gorlice | 28.00 | |||
23 | Sysło Emilia | 11 | KS Orka Proszówki | 28.00 | |||
24 | Stawinoga Bianka | 11 | MKS Jordan Kraków | 29.00 | |||
25 | Rataj Anna | 11 | KS Orka Proszówki | 29.00 | |||
26 | Szostak Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 30.00 | |||
27 | Łopata Martyna | 12 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
28 | Zając Julia | 12 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
29 | Hapek Martyna | 11 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
30 | Kudrenko Katarzyna | 12 | UKS Nika Sport Team Kraków | 31.95 | |||
31 | Jędrzejczyk Julia | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 33.16 | |||
32 | Nowak Julia | 12 | Swim Test Kraków | 35.66 | |||
33 | Stefańska Agata | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
34 | Herbut Kaja | 11 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
35 | Piecuch Julia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
36 | Kopec Liliana | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
37 | Piechnik Nina | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
38 | Pitala Oliwia | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
39 | Sliwa Jadwiga | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
40 | Guzik Mia | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
41 | Ostafin Julia | 12 | KS Delfin Sułkowice | NT | |||
42 | Makarewicz Jagoda | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
43 | Warunek Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
44 | Augier- Lichowska Zoe | 10 | Swim Test Kraków | NT | |||
45 | Bawół Julia | 11 | KS Orka Proszówki | NT | |||
46 | Zielińska Maria | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
47 | Leśniakiewicz Julia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
48 | Ruchała Wiktoria | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
49 | Dobosz Alicja | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
50 | Stępień Karolina | 12 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 20/10/2019 - 11:27 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurianowicz Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.00 | |||
2 | Żuk Oskar | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.00 | |||
3 | Bigos Patryk | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 22.03 | |||
4 | Misztal Olaf | 10 | SSKSiT Glosator Kraków | 22.25 | |||
5 | Paruch Maciej | 11 | KS Orka Proszówki | 23.00 | |||
6 | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 23.06 | |||
7 | Lembas Hugo | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 23.92 | |||
8 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 23.92 | |||
9 | Ochal Antoni | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.00 | |||
10 | Dywan Michał | 10 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
11 | Hohenauer Łukasz | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 24.13 | |||
12 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 24.16 | |||
13 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 24.45 | |||
14 | Navozenko Michal | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 24.99 | |||
15 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
16 | Kupiec Piotr | 11 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
17 | Rusek Michał | 11 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
18 | Dominek Michał | 11 | Swim Test Kraków | 25.06 | |||
19 | Trela Sergiusz | 11 | MKS Jordan Kraków | 26.00 | |||
20 | Włodarczyk Mikołaj | 11 | KS Orka Proszówki | 26.00 | |||
21 | Krupa Norbert | 11 | KS Orka Proszówki | 26.00 | |||
22 | Zapiór Grzegorz | 11 | KS Orka Proszówki | 26.00 | |||
23 | Hajto Borys | 11 | MKS Jordan Kraków | 27.00 | |||
24 | Szałaj Alex | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.00 | |||
25 | Bartys Eryk | 11 | MKS Jordan Kraków | 28.00 | |||
26 | Kaczmarek Oskar | 11 | MKS Jordan Kraków | 28.00 | |||
27 | Mól Jakub | 11 | Swim Test Kraków | 28.12 | |||
28 | Dyrek Mikołaj | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 28.55 | |||
29 | Świdrak Marcel | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 28.72 | |||
30 | Grzemba Oskar | 11 | MKS Jordan Kraków | 29.00 | |||
31 | Balawejder Sebastian | 10 | MKS Jordan Kraków | 30.00 | |||
32 | Tomasik Krzysztof | 11 | KS Orka Proszówki | 30.00 | |||
33 | Rojek Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | 30.00 | |||
34 | Wójtowicz Jakub | 11 | Swim Test Kraków | 30.76 | |||
35 | Wojakiewicz Mikołaj | 11 | MKS Jordan Kraków | 33.00 | |||
36 | Żaba Marcel | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 33.00 | |||
37 | Cygan Krzysztof | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 33.50 | |||
38 | Cybulski Tadeusz | 12 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
39 | Rzemek Filip | 10 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
40 | Ordowski Maksymilian | 11 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
41 | Skoczek Jan | 12 | BOSiR Brzesko | NT | |||
42 | Sobek Michał | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
43 | Pasek Kamil | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
44 | Zajaczkowski Adam | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
45 | Musiał Antoni | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
46 | Pajdak Bartosz | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
47 | Kica Aleksander | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
48 | Małajewicz Jakub | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
49 | Chyłek Martin | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
50 | Jania Filip | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
51 | Drzewosz Marcel | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
52 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
53 | Leśniakiewicz Andrzej | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
54 | Swatek Mikołaj | 11 | Swim Test Kraków | NT | |||
55 | Pasierb Adam | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 20/10/2019 - 11:43 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 19.33 | |||
2 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 20.55 | |||
3 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 21.33 | |||
4 | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 23.56 | |||
5 | Kosek Karolina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.67 | |||
6 | Piecuch Klaudia | 11 | MKS Jordan Kraków | 26.00 | |||
7 | Halberda Milena | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 26.21 | |||
8 | Baranowska Maria | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 26.25 | |||
9 | Serafin Matylda | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 26.58 | |||
10 | Witas Lena | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 27.14 | |||
11 | Adamczuk Agata | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 28.89 | |||
12 | Stasiak Emma | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 31.61 | |||
13 | Pyrcioch Nikola | 11 | GSP Fala Gorlice | 35.00 | |||
14 | Widła Magdalena | 11 | KS Orka Proszówki | 35.00 | |||
15 | Migda Maja | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
16 | Wójcik Joanna | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
17 | Antonina Spyra | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
18 | Bieszczad Łucja | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
19 | Sroka Antonina | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
20 | Nowacka Emilia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
21 | Trochimiuk Tamara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 20/10/2019 - 11:50 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 20.68 | |||
2 | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 22.77 | |||
3 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.10 | |||
4 | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 23.18 | |||
5 | Misztal Olaf | 10 | SSKSiT Glosator Kraków | 24.08 | |||
6 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 24.39 | |||
7 | Szymanski Maksymilian | 11 | Solne Miasto Wieliczka | 24.67 | |||
8 | Głuch Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.86 | |||
9 | Lupa Szymon | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 25.34 | |||
10 | Paruch Maciej | 11 | KS Orka Proszówki | 26.00 | |||
11 | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 26.13 | |||
12 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 26.35 | |||
13 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 27.10 | |||
14 | Włodarczyk Mikołaj | 11 | KS Orka Proszówki | 28.00 | |||
15 | Grecki Marcel | 10 | KS Orka Proszówki | 30.00 | |||
16 | Sobek Michał | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
17 | Kowalski Franciszek | 10 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
18 | Pamuła Bartosz | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
19 | Musiał Antoni | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
20 | Gorlach Miłosz | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
21 | Harasim Ksawery | 11 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
22 | Dziedzic Karol | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
23 | Grendus Franciszek | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
24 | Kotynia Juliusz | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
25 | Siwior Filip | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
26 | Toboła Antoni | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | NT | |||
27 | Kapela Krzysztof | 11 | KS Optima Skawina | NT | |||
28 | Piotrowski Mateusz | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
29 | Rojek Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
30 | Mazur Hubert | 10 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
31 | Śmiałkowski Stanisław | 10 | UKS PS Salwator Kraków | NT |
<< TOP >> |
2 - VIII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin II | 20/10/2019 - 12:45 |
Konkurencja 7 20/10/2019 - 12:45 | Kobiet, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 29.63 | |||
2 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 29.87 | |||
3 | Nowak Laura | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 29.89 | |||
4 | Majoch Zuzanna | 04 | KS Limanowa-Swim | 29.90 | |||
5 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 29.92 | |||
6 | Aksamit Gabriela | 04 | KS Limanowa-Swim | 30.00 | |||
7 | Chryc Aleksandra | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 30.85 | |||
8 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 30.86 | |||
9 | Gil Malwina | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 30.97 | |||
10 | Porębska Maja | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | 31.60 | |||
11 | Dyduch Natalia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 32.27 | |||
12 | Kowalik Aleksandra | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 33.34 | |||
13 | Lichoń Zuzanna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 34.04 | |||
14 | Kaczmarczyk Hanna | 08 | MKS Jordan Kraków | 34.11 | |||
15 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 34.19 | |||
16 | Figiel Emilia | 06 | Stow. Siemacha Kraków | 34.90 | |||
17 | Jeremiejko Wiktoria | 08 | KS Limanowa-Swim | 35.00 | |||
18 | Kozioł Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | 35.05 | |||
19 | Gołaszewska Lena | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 35.35 | |||
20 | Kościarz Wiktoria | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 35.63 | |||
21 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 35.83 | |||
22 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 36.01 | |||
23 | Owca Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 36.66 | |||
24 | Nocoń Milena | 07 | Swim Test Kraków | 36.76 | |||
25 | Grzesiak Oliwia | 08 | SP H2O Bochnia | 37.00 | |||
26 | Łuczyńska Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
27 | Szostak Natasza | 08 | MKS Jordan Kraków | 37.14 | |||
28 | Kubicka Gabriela | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | 37.58 | |||
29 | Stoch Nałgorzata | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 37.63 | |||
30 | Koczwara Iga | 08 | Stow. Siemacha Kraków | 38.00 | |||
31 | Ciernia Jagoda | 09 | KS Optima Skawina | 38.00 | |||
32 | Mamot Maria | 07 | MKS Jordan Kraków | 38.60 | |||
33 | Przybysz Greta | 07 | MKS Jordan Kraków | 38.70 | |||
34 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 39.62 | |||
35 | Kułach Joanna | 08 | KS Optima Skawina | 40.00 | |||
36 | Król Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | 41.60 | |||
37 | Zagórska Katarzyna | 08 | KS Orka Proszówki | 42.00 | |||
38 | Grubarek Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 42.29 | |||
39 | Grzywa Magdalena | 08 | MKS Jordan Kraków | 43.00 | |||
40 | Bobak Oliwia | 08 | MKS Jordan Kraków | 43.05 | |||
41 | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | 43.22 | |||
42 | Gęsicka Małgorzata | 07 | SP 2 Łańcut | 44.21 | |||
43 | Frosztęga Lena | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 44.44 | |||
44 | Lis Monika | 08 | SP H2O Bochnia | 45.00 | |||
45 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 45.00 | |||
46 | Reguła Alicja | 08 | MKS Jordan Kraków | 46.00 | |||
47 | Łapajerska Zofia | 07 | MKS Jordan Kraków | 48.00 | |||
48 | Ruman Kornelia | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 50.00 | |||
49 | Kuniewicz Antonina | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
50 | Jankiewicz Pola | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
51 | Chrząszcz Matylda | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
52 | Palarska Natalia | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
53 | Swatek Amelia | 09 | Swim Test Kraków | NT | |||
54 | Liffredo Alice | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
55 | Śmiałek Laura | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
56 | Pietraszek Julia | 07 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
57 | Tupta Katarzyna | 07 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
58 | Rosół Martyna | 09 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 20/10/2019 - 13:00 | Mężczyzn, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 25.49 | |||
2 | Trostyński Ernest | 01 | TG Sokół Myślenice | 26.12 | |||
3 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 27.11 | |||
4 | Kot Krzysztof | 03 | Swim Test Kraków | 27.35 | |||
5 | Konieczny Mateusz | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 28.00 | |||
6 | Strózik Mikolaj | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 29.29 | |||
7 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 29.29 | |||
8 | Misztal Oliwier | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 29.58 | |||
9 | Kraj Michał | 01 | Swim Test Kraków | 29.60 | |||
10 | Sarnat Szymon | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 29.85 | |||
11 | Aksamit Wiktor | 06 | KS Limanowa-Swim | 29.90 | |||
12 | Mólka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 30.11 | |||
13 | Paluch Igor | 07 | MKS Jordan Kraków | 31.61 | |||
14 | Miska Antoni | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 31.88 | |||
15 | Herbut Oskar | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | 32.46 | |||
16 | Wójcik Hubert | 06 | Stow. Siemacha Kraków | 33.00 | |||
17 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 33.00 | |||
18 | Mazur Mikołaj | 05 | Swim Test Kraków | 33.28 | |||
19 | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 33.45 | |||
20 | Kusy Miłosz | 06 | Swim Test Kraków | 33.75 | |||
21 | Zarzycki Sebastian | 07 | MKS Jordan Kraków | 33.77 | |||
22 | Konieczny Miłosz | 07 | UKS Nika Sport Team Kraków | 33.90 | |||
23 | Imiołek Michał | 06 | KS Orka Proszówki | 34.00 | |||
24 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 34.25 | |||
25 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 34.31 | |||
26 | Proc Wiktor | 05 | Swim Test Kraków | 34.53 | |||
27 | Derwisz Piotr | 06 | Swim Test Kraków | 34.76 | |||
28 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa-Swim | 35.00 | |||
29 | Piecuch Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
30 | Jakubas Michał | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 35.58 | |||
31 | Kościński Kajetan | 06 | Swim Test Kraków | 35.65 | |||
32 | Wójcik Gerard | 08 | Stow. Siemacha Kraków | 37.00 | |||
33 | Matyasik Mikołaj | 09 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
34 | Kurek Marcin | 06 | TS Pływak Bochnia | 37.00 | |||
35 | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 37.49 | |||
36 | Magura- Witkowski Adam | 08 | Swim Test Kraków | 37.70 | |||
37 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 37.74 | |||
38 | Maciuszek Bartłomiej | 07 | SP H2O Bochnia | 38.00 | |||
39 | Kaczmarczyk Jakub | 09 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
40 | Babraj Mikołaj | 08 | TS Pływak Bochnia | 38.00 | |||
41 | Bajda Karol | 06 | TS Pływak Bochnia | 38.00 | |||
42 | Tykhonov Anton | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 38.89 | |||
43 | Stefański Juliusz | 08 | Stow. Siemacha Kraków | 39.00 | |||
44 | Piotrowski Aleksander | 08 | MKS Jordan Kraków | 39.01 | |||
45 | Żak Bartosz | 08 | MKS Jordan Kraków | 39.91 | |||
46 | Kułach Przemysław | 07 | KS Optima Skawina | 40.00 | |||
47 | Idęć Szymon | 08 | MKS Jordan Kraków | 41.00 | |||
48 | Kita Eryk | 09 | MKS Jordan Kraków | 41.00 | |||
49 | Ochałek Oliwier | 06 | TS Pływak Bochnia | 41.00 | |||
50 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 41.01 | |||
51 | Kociołek Leon | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 41.46 | |||
52 | Grigorian Kyle | 08 | MKS Jordan Kraków | 41.73 | |||
53 | Jarosz Jakub | 08 | Stow. Siemacha Kraków | 42.00 | |||
54 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 44.00 | |||
55 | Sławiński Patryk | 07 | Stow. Siemacha Kraków | 45.00 | |||
56 | Multan Piotr | 09 | SP H2O Bochnia | 45.00 | |||
57 | Błąkała Jakub | 07 | SP H2O Bochnia | 45.00 | |||
58 | Adamczyk Maciej | 05 | SP H2O Bochnia | 45.00 | |||
59 | Zając Mateusz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 46.34 | |||
60 | Śledź Oskar | 09 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
61 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 51.00 | |||
62 | Kadula Kacper | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
63 | Mrówka Mikołaj | 08 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
64 | Nyiregyhazki Niko | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
65 | Frączek-Warias Kacper | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
66 | Bocheński Kajetan | 07 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
67 | Rymarczyk Antoni | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
68 | Szałaj Norbert | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
69 | Kalczyński - Kowacki Aleksander | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
70 | Stawicki Paweł | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
71 | Wójs Brunon | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
72 | Górak Łukasz | 06 | Swim Test Kraków | NT | |||
73 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
74 | Rosół Bartosz | 07 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 20/10/2019 - 13:19 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Majoch Zuzanna | 04 | KS Limanowa-Swim | 32.90 | |||
2 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 34.02 | |||
3 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 34.88 | |||
4 | Aksamit Gabriela | 04 | KS Limanowa-Swim | 35.00 | |||
5 | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 35.50 | |||
6 | Nowak Laura | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 36.25 | |||
7 | Gil Malwina | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 36.30 | |||
8 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 36.90 | |||
9 | Pach Patrycja | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 38.94 | |||
10 | Jeremiejko Wiktoria | 08 | KS Limanowa-Swim | 39.00 | |||
11 | Kaczmarczyk Hanna | 08 | MKS Jordan Kraków | 39.23 | |||
12 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 39.59 | |||
13 | Figiel Emilia | 06 | Stow. Siemacha Kraków | 40.00 | |||
14 | Sieprawska Natalia | 09 | KS Optima Skawina | 40.00 | |||
15 | Chryc Aleksandra | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 40.09 | |||
16 | Kościarz Wiktoria | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 40.19 | |||
17 | Nocoń Milena | 07 | Swim Test Kraków | 41.46 | |||
18 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 41.56 | |||
19 | Kozioł Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | 41.65 | |||
20 | Grzesiak Oliwia | 08 | SP H2O Bochnia | 42.00 | |||
21 | Łuczyńska Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 42.00 | |||
22 | Kubicka Gabriela | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | 43.20 | |||
23 | Król Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | 44.02 | |||
24 | Maciuszek Katarzyna | 08 | SP H2O Bochnia | 45.00 | |||
25 | Kowal Patrycja | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 46.13 | |||
26 | Mamot Maria | 07 | MKS Jordan Kraków | 46.38 | |||
27 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 47.31 | |||
28 | Grubarek Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 47.97 | |||
29 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 49.00 | |||
30 | Bobak Oliwia | 08 | MKS Jordan Kraków | 49.40 | |||
31 | Łapajerska Zofia | 07 | MKS Jordan Kraków | 49.85 | |||
32 | Swatek Amelia | 09 | Swim Test Kraków | 50.26 | |||
33 | Ordowska Milena | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | 51.20 | |||
34 | Kuniewicz Antonina | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
35 | Gajdosz Nadia | 08 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
36 | Śmiałek Laura | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
37 | Tupta Katarzyna | 07 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
38 | Rosół Martyna | 09 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 20/10/2019 - 13:30 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Trostyński Ernest | 01 | TG Sokół Myślenice | 27.22 | |||
2 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 28.72 | |||
3 | Kowal Kamil | 04 | SP H2O Bochnia | 32.00 | |||
4 | Aksamit Wiktor | 06 | KS Limanowa-Swim | 34.00 | |||
5 | Misztal Oliwier | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 34.89 | |||
6 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 35.31 | |||
7 | Konieczny Mateusz | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 35.72 | |||
8 | Herbut Oskar | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | 36.45 | |||
9 | Strózik Mikolaj | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 37.68 | |||
10 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa-Swim | 38.00 | |||
11 | Mazur Mikołaj | 05 | Swim Test Kraków | 38.60 | |||
12 | Derwisz Piotr | 06 | Swim Test Kraków | 38.67 | |||
13 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 39.00 | |||
14 | Kościński Kajetan | 06 | Swim Test Kraków | 39.51 | |||
15 | Paluch Igor | 07 | MKS Jordan Kraków | 40.92 | |||
16 | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 40.97 | |||
17 | Zarzycki Sebastian | 07 | MKS Jordan Kraków | 41.07 | |||
18 | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 41.57 | |||
19 | Halberda Mateusz | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 42.00 | |||
20 | Matyasik Mikołaj | 09 | MKS Jordan Kraków | 42.00 | |||
21 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 42.74 | |||
22 | Stefański Juliusz | 08 | Stow. Siemacha Kraków | 43.00 | |||
23 | Kułach Przemysław | 07 | KS Optima Skawina | 44.00 | |||
24 | Maciuszek Bartłomiej | 07 | SP H2O Bochnia | 44.00 | |||
25 | Babraj Mikołaj | 08 | TS Pływak Bochnia | 45.00 | |||
26 | Rudek Bartłomiej | 06 | TS Pływak Bochnia | 46.00 | |||
27 | Pilch Hubert | 07 | TS Pływak Bochnia | 46.00 | |||
28 | Żak Bartosz | 08 | MKS Jordan Kraków | 46.20 | |||
29 | Kociołek Leon | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 46.54 | |||
30 | Górak Łukasz | 06 | Swim Test Kraków | 51.54 | |||
31 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 53.00 | |||
32 | Błąkała Jakub | 07 | SP H2O Bochnia | 55.00 | |||
33 | Śledź Oskar | 09 | SP H2O Bochnia | 55.00 | |||
34 | Idęć Szymon | 08 | MKS Jordan Kraków | 56.00 | |||
35 | Kadula Kacper | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
36 | Frączek-Warias Kacper | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
37 | Szałaj Norbert | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
38 | Kalczyński - Kowacki Aleksander | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
39 | Stawicki Paweł | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
40 | Magura- Witkowski Adam | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
41 | Wójs Brunon | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
42 | Rosół Bartosz | 07 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 20/10/2019 - 13:41 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 37.46 | |||
2 | Porębska Maja | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | 39.05 | |||
3 | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 42.00 | |||
4 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 43.77 | |||
5 | Ciernia Jagoda | 09 | KS Optima Skawina | 44.00 | |||
6 | Pach Patrycja | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 44.29 | |||
7 | Koczwara Iga | 08 | Stow. Siemacha Kraków | 45.00 | |||
8 | Sieprawska Natalia | 09 | KS Optima Skawina | 45.00 | |||
9 | Kułach Joanna | 08 | KS Optima Skawina | 45.00 | |||
10 | Gołaszewska Lena | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 45.31 | |||
11 | Owca Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 45.37 | |||
12 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 45.66 | |||
13 | Stoch Nałgorzata | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 45.85 | |||
14 | Przybysz Greta | 07 | MKS Jordan Kraków | 45.87 | |||
15 | Kowalik Aleksandra | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 46.16 | |||
16 | Dyduch Natalia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 46.23 | |||
17 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 46.57 | |||
18 | Jaromin Maja | 09 | ArtSwim Naprawa | 46.78 | |||
19 | Kubicka Gabriela | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | 47.23 | |||
20 | Szostak Natasza | 08 | MKS Jordan Kraków | 47.46 | |||
21 | Lichoń Zuzanna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 48.98 | |||
22 | Maciuszek Katarzyna | 08 | SP H2O Bochnia | 50.00 | |||
23 | Kowal Patrycja | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 51.51 | |||
24 | Gęsicka Małgorzata | 07 | SP 2 Łańcut | 52.22 | |||
25 | Ordowska Milena | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | 52.34 | |||
26 | Zagórska Katarzyna | 08 | KS Orka Proszówki | 53.00 | |||
27 | Ruman Kornelia | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 55.00 | |||
28 | Lis Monika | 08 | SP H2O Bochnia | 55.00 | |||
29 | Grzywa Magdalena | 08 | MKS Jordan Kraków | 55.00 | |||
30 | Frosztęga Lena | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 55.55 | |||
31 | Reguła Alicja | 08 | MKS Jordan Kraków | 59.00 | |||
32 | Jankiewicz Pola | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
33 | Chrząszcz Matylda | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
34 | Palarska Natalia | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
35 | Gajdosz Nadia | 08 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
36 | Liffredo Alice | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
37 | Pietraszek Julia | 07 | ArtSwim Naprawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 20/10/2019 - 13:52 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Misztal Oliwier | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 35.80 | |||
2 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 36.11 | |||
3 | Strózik Mikolaj | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 36.54 | |||
4 | Kowal Kamil | 04 | SP H2O Bochnia | 37.00 | |||
5 | Mólka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 37.11 | |||
6 | Kot Krzysztof | 03 | Swim Test Kraków | 37.84 | |||
7 | Kraj Michał | 01 | Swim Test Kraków | 38.20 | |||
8 | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 40.13 | |||
9 | Sarnat Szymon | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 40.51 | |||
10 | Herbut Oskar | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | 41.68 | |||
11 | Miska Antoni | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 41.88 | |||
12 | Imiołek Michał | 06 | KS Orka Proszówki | 42.00 | |||
13 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 42.35 | |||
14 | Kusy Miłosz | 06 | Swim Test Kraków | 42.47 | |||
15 | Proc Wiktor | 05 | Swim Test Kraków | 42.85 | |||
16 | Wójcik Gerard | 08 | Stow. Siemacha Kraków | 43.00 | |||
17 | Wójcik Hubert | 06 | Stow. Siemacha Kraków | 43.00 | |||
18 | Konieczny Miłosz | 07 | UKS Nika Sport Team Kraków | 43.24 | |||
19 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 43.93 | |||
20 | Halberda Mateusz | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 46.64 | |||
21 | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 47.24 | |||
22 | Tykhonov Anton | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 47.77 | |||
23 | Piecuch Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 48.00 | |||
24 | Jakubas Michał | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 48.94 | |||
25 | Grigorian Kyle | 08 | MKS Jordan Kraków | 49.89 | |||
26 | Jarosz Jakub | 08 | Stow. Siemacha Kraków | 50.00 | |||
27 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 50.26 | |||
28 | Sławiński Patryk | 07 | Stow. Siemacha Kraków | 52.00 | |||
29 | Adamczyk Maciej | 05 | SP H2O Bochnia | 52.00 | |||
30 | Zając Mateusz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 52.78 | |||
31 | Kaczmarczyk Jakub | 09 | MKS Jordan Kraków | 53.00 | |||
32 | Piotrowski Aleksander | 08 | MKS Jordan Kraków | 53.43 | |||
33 | Multan Piotr | 09 | SP H2O Bochnia | 55.00 | |||
34 | Kita Eryk | 09 | MKS Jordan Kraków | 56.00 | |||
35 | Mrówka Mikołaj | 08 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
36 | Nyiregyhazki Niko | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
37 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
38 | Bocheński Kajetan | 07 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
39 | Rymarczyk Antoni | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
40 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 20/10/2019 - 14:04 | Mieszane, 10 x 25m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
1 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
2 | H2O Bochnia 1 | SP H2O Bochnia | NT | ||||
3 | STP 1 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
4 | Swim Test Kraków 1 | Swim Test Kraków | NT | ||||
5 | Swim Test Kraków 2 | Swim Test Kraków | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |