Grand Prix Małopolski Runda II Kraków, 23/2/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Kwaśny Jakub | 01 | 00611 | 100611700304 | 400m dowolny (2) 200m motylkowy (4) | 4:12.22 2:01.77 | 11/11/2017 21/12/2018 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Lewandowska Natalia | 01 | 00611 | 100611600340 | 400m dowolny (1) 200m klasyczny (7) | 4:28.76 2:48.81 | 24/11/2018 26/11/2017 | Oswiecim (POL) Tychy (POL) |
||
Milbrant Kacper | 01 | 00611 | 100611700303 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 51.49 56.49 | 21/12/2018 22/12/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Szarpak Marcin | 01 | 00611 | 100611700302 | 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (12) | 59.89 2:19.54 | 1/2/2019 21/10/2018 | Katowice (POL) Tychy (POL) |
Mrózek Maksymilian | 02 | 02806 | 102806700089 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 1:02.93 NT | 3/2/2019 | Katowice (POL) | ||
Tynor Jan | 04 | 02806 | 102806700027 | 400m dowolny (2) 200m motylkowy (4) | 4:39.94 2:23.72 | 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zawiła Maja | 05 | 02806 | 102806600088 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) | NT NT |
||||
Żak Michał | 05 | 02806 | 102806700092 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 1:10.57 1:19.86 | 13/10/2018 25/3/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 400m dowolny (2) 100m grzbietowy (6) | 4:19.81 1:05.62 | 15/12/2018 13/10/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nita Daria | 01 | 00306 | 100306600104 | 400m dowolny (1) 100m grzbietowy (5) | 4:16.53 1:04.18 | 20/12/2018 24/11/2018 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nita Wiktoria | 04 | 00306 | 100306600118 | 400m dowolny (1) 100m grzbietowy (5) | 5:22.32 1:24.80 | 22/12/2018 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 400m dowolny (2) 100m grzbietowy (6) | 5:30.51 1:21.45 | 24/11/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 100m dowolny (9) 200m motylkowy (3) | 1:06.65 2:50.98 | 11/11/2018 22/12/2018 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 100m dowolny (10) 200m motylkowy (4) | 1:00.51 2:28.68 | 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 400m dowolny (1) 200m klasyczny (7) | 5:02.49 2:46.77 | 11/11/2017 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
Mamcarz Mateusz | 04 | 04206 | 104206700011 | 400m dowolny (2) 100m grzbietowy (6) | 4:14.32 1:00.26 | 22/12/2018 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wilczek Renata | 04 | 04206 | 104206600010 | 200m motylkowy (3) 200m zmienny (11) | 2:32.84 2:29.48 | 10/11/2018 15/12/2018 | Krakow (POL) Olsztyn (POL) |
Jachym Maciej | 03 | 02001 | 102001700089 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 58.77 NT | 29/9/2018 | Opole (POL) | ||
Maziar Alicja | 02 | 02001 | 102001600085 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) 100m grzbietowy (5) | 1:03.36 4:44.74 1:10.19 | 18/11/2018 20/10/2018 14/4/2018 | Jelenia Gora (POL) Wroclaw (POL) Olawa (POL) |
Buczkowski Kamil | 96 | 01606 | 101606700029 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 50.46 4:18.28 NT | 20/12/2017 3/2/2018 | Lodz (POL) Bochnia (POL) |
||
Iżycka Marta | 00 | 01606 | 101606600057 | 400m dowolny (1) 200m motylkowy (3) 200m zmienny (11) | 4:32.83 2:20.46 NT | 8/12/2017 19/12/2017 | Gliwice (POL) Lodz (POL) |
||
Lechowicz Filip | 97 | 01606 | 101606700047 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 52.20 NT 2:07.97 | 27/10/2018 27/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Litwa Krzysztof | 96 | 01606 | 101606700028 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 51.92 4:20.56 2:02.04 | 25/11/2018 3/2/2018 19/12/2017 | Poznan (POL) Bochnia (POL) Lodz (POL) |
||
Naumenko Artem | 96 | 01606 | 101606700056 | 400m dowolny (2) 200m motylkowy (4) 200m zmienny (12) | 4:27.26 2:06.22 NT | 3/2/2018 21/12/2018 | Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Pisarczyk Amelia | 98 | 01606 | 101606600058 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 58.09 NT NT | 19/12/2017 | Lodz (POL) | ||
Sirignano Luigia | 96 | 01606 | 101606600032 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 56.09 4:41.05 2:23.61 | 21/12/2018 3/2/2018 22/12/2018 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Solak Łukasz | 99 | 01606 | 101606700060 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 50.36 4:08.16 2:07.49 | 20/12/2017 22/10/2017 25/2/2018 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Kozienice (POL) |
||
Suzin Marcin | 93 | 01606 | 101606700038 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 51.36 4:18.78 2:05.54 | 27/10/2018 3/2/2018 25/11/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Poznan (POL) |
||
Tombarkiewicz Józef | 97 | 01606 | 101606700051 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 50.32 NT NT | 19/12/2018 | Lublin (POL) | ||
Ungeheuer Mateusz | 96 | 01606 | 101606700041 | 400m dowolny (2) 200m motylkowy (4) 200m zmienny (12) | NT NT NT |
||||
Uryga Paulina | 95 | 01606 | 101606600033 | 400m dowolny (1) 200m klasyczny (7) 200m zmienny (11) | 4:34.68 2:32.94 2:20.28 | 3/2/2018 20/12/2017 22/10/2017 | Bochnia (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 1:12.86 1:19.38 | 10/2/2018 10/2/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 1:09.68 1:17.63 | 19/5/2018 25/11/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Kozy (POL) |
||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 1:02.12 1:11.04 | 25/11/2018 3/2/2018 | Kozy (POL) Bochnia (POL) |
||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 1:13.16 1:29.07 | 26/11/2017 8/10/2017 | Kozy (POL) Oswiecim (POL) |
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 101406700056 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 56.22 1:02.73 | 22/12/2018 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 200m motylkowy (4) 200m zmienny (12) | 2:13.64 2:17.48 | 22/12/2018 10/6/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
Budzińska Paulina | 03 | 00207 | 100207600213 | 200m klasyczny (7) 200m zmienny (11) | 2:42.95 2:35.63 | 28/10/2018 22/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gohla Kamil | 05 | 00207 | 100207700315 | 200m motylkowy (4) 200m zmienny (12) | 2:28.76 2:32.91 | 8/12/2018 22/12/2018 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kania Kamil | 05 | 00207 | 100207700314 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 1:01.90 4:41.90 | 8/12/2018 8/12/2018 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Moryl Wojciech | 02 | 00207 | 100207700206 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:21.01 2:21.44 | 9/12/2017 11/11/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stańczyk Jarema | 02 | 00207 | 100207700207 | 200m klasyczny (8) 200m zmienny (12) | 2:21.97 2:18.84 | 16/12/2018 8/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) | 1:03.51 1:17.51 | 22/4/2018 13/10/2018 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Madej Justyna | 05 | 00506 | 100506600055 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) | 1:08.81 1:31.26 | 22/12/2018 5/5/2018 | Oswiecim (POL) Olkusz (POL) |
||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506700048 | 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (12) | 1:02.51 2:15.30 | 16/12/2018 15/12/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 100m dowolny (10) 200m motylkowy (4) | 1:02.19 NT | 13/10/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 200m klasyczny (8) 200m motylkowy (4) 200m zmienny (12) | 3:05.69 NT 2:46.75 | 10/6/2018 3/6/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 103706600093 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) | 1:09.90 1:19.81 | 24/11/2018 2/6/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706700039 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 1:10.70 5:31.47 | 13/10/2018 3/2/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 1:17.15 5:38.64 3:00.40 | 10/6/2018 10/11/2018 24/11/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Popiela Jakub | 05 | 03706 | 103706700094 | 400m dowolny (2) 200m klasyczny (8) | 6:16.62 3:20.31 | 18/11/2017 2/6/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 1:15.19 1:26.05 | 24/11/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 103706600102 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) 100m grzbietowy (5) | 1:05.31 5:09.06 1:21.12 | 24/11/2018 24/11/2018 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 103706700091 | 400m dowolny (2) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (12) | 4:42.05 1:09.67 2:37.33 | 24/11/2018 24/11/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600047 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) | 1:07.54 1:16.50 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Leśniak Piotr | 03 | 01906 | 101906700022 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 55.89 4:33.13 | 16/12/2018 11/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Madej Maja | 03 | 01906 | 101906600030 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (11) | 1:06.65 1:15.09 2:49.49 | 24/11/2018 11/11/2017 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Kubsik Stanisław | 03 | 01806 | 101806700024 | 100m dowolny (10) 200m motylkowy (4) | 58.57 2:23.21 | 24/11/2018 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Maciąg Wojciech | 02 | 01806 | 101806700016 | 100m grzbietowy (6) 200m motylkowy (4) | 1:03.50 2:16.42 | 6/10/2018 24/11/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mirowska Zuzanna | 02 | 01806 | 101806600027 | 100m grzbietowy (5) 200m motylkowy (3) | 1:12.33 2:35.10 | 6/10/2018 24/11/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Oswiecim (POL) |
||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 101806700043 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 5:19.08 2:38.98 | 20/10/2018 24/11/2018 | Nowy Sacz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ryś Tymon | 02 | 01806 | 101806700020 | 400m dowolny (2) 100m grzbietowy (6) | 4:37.30 1:04.53 | 15/12/2018 16/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Schab Zuzanna | 03 | 01806 | 101806600013 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (11) | 1:07.01 2:47.11 | 7/10/2017 22/10/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Tychy (POL) |
||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 101806600042 | 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (11) | 1:16.65 2:52.09 | 24/11/2018 3/6/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Skrzyszowski Bruno | 03 | 01806 | 101806700022 | 400m dowolny (2) 200m klasyczny (8) | 4:44.57 2:55.91 | 20/10/2018 22/4/2018 | Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) |
||
Świeży Paweł | 05 | 01806 | 101806700048 | 400m dowolny (2) 100m grzbietowy (6) | 5:23.91 1:14.83 | 20/10/2018 24/11/2018 | Nowy Sacz (POL) Oswiecim (POL) |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 100906600070 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) | 1:10.35 5:21.21 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Balon Adrianna | 05 | 01006 | 101006600396 | 100m grzbietowy (5) 200m klasyczny (7) | 1:19.81 2:57.02 | 13/10/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bigaj Gabriel | 05 | 01006 | 101006700408 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 6:21.43 2:49.42 | 18/11/2017 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Julia | 02 | 01006 | 101006600265 | 100m grzbietowy (5) 200m motylkowy (3) | 1:07.12 2:29.32 | 16/12/2018 2/12/2017 | Gorzow Wielkopolski (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Oskar | 02 | 01006 | 101006700266 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:08.06 2:08.99 | 24/11/2018 15/12/2018 | Oswiecim (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Chowaniec Oliwia | 04 | 01006 | 101006600327 | 200m motylkowy (3) 200m zmienny (11) | 2:45.03 2:40.18 | 27/10/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Cierpiał Wiktor | 04 | 01006 | 101006700356 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:27.56 2:24.44 | 16/12/2018 22/12/2018 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czech Arkadiusz | 03 | 01006 | 101006700392 | 100m dowolny (10) 200m motylkowy (4) | 54.91 2:05.02 | 13/10/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Danikiewicz Dawid | 03 | 01006 | 101006700322 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 56.28 4:08.44 | 24/11/2018 27/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 01006 | 101006700359 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:39.37 2:33.61 | 22/12/2018 27/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 01006 | 101006700348 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:34.54 2:48.86 | 15/12/2018 23/12/2017 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Drażyk Natalia | 02 | 01006 | 101006600387 | 200m motylkowy (3) 200m zmienny (11) | 2:25.41 2:30.64 | 27/10/2018 15/12/2018 | Oswiecim (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Dyduch Martyna | 04 | 01006 | 101006600331 | 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 4:54.58 2:35.18 | 27/10/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Fuks Aleksandra | 03 | 01006 | 101006600393 | 400m dowolny (1) 200m klasyczny (7) | 4:33.76 2:44.09 | 24/11/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gach Magdalena | 05 | 01006 | 101006600389 | 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 5:08.72 2:45.87 | 24/3/2018 24/11/2018 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hrapkowicz Klaudia | 04 | 01006 | 101006600384 | 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 4:55.48 2:44.07 | 27/10/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jakubik Julia | 05 | 01006 | 101006600410 | 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 4:50.85 2:43.63 | 24/11/2018 10/6/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Juda Dominik | 04 | 01006 | 101006700352 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:22.82 2:24.95 | 24/11/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kapcińska Maja | 02 | 01006 | 101006600280 | 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (11) | 1:09.46 2:30.04 | 20/10/2018 24/11/2018 | Nowy Sacz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kijek Wiktor | 02 | 01006 | 101006700385 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (12) | 55.55 2:13.52 | 18/2/2018 15/12/2018 | Katowice (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Kochanowicz Karol | 05 | 01006 | 101006700398 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 1:12.59 5:30.68 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalska Julia | 04 | 01006 | 101006600374 | 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 5:21.43 2:45.24 | 16/2/2018 24/11/2018 | Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kołodziejczyk Eryk | 04 | 01006 | 101006700350 | 200m klasyczny (8) 200m zmienny (12) | 2:54.27 2:55.72 | 24/11/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kryza Maja | 05 | 01006 | 101006600399 | 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 5:17.66 2:52.66 | 22/12/2018 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kumor Aleksandra | 03 | 01006 | 101006600317 | 200m motylkowy (3) 200m zmienny (11) | 2:39.27 2:42.17 | 22/12/2018 2/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kusion Weronika | 02 | 01006 | 101006600326 | 400m dowolny (1) 200m motylkowy (3) | 4:30.76 2:20.09 | 1/12/2018 16/12/2018 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Kuziów Martyna | 03 | 01006 | 101006600321 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) | 1:01.89 1:14.97 | 27/10/2018 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lubińska Alicja | 05 | 01006 | 101006600400 | 100m grzbietowy (5) 200m klasyczny (7) 200m zmienny (11) | 1:09.89 2:40.03 2:32.47 | 1/2/2019 24/11/2018 13/10/2018 | Katowice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Majewski Maksym | 04 | 01006 | 101006700334 | 200m klasyczny (8) 200m zmienny (12) | NT 2:36.82 | 8/10/2017 | Oswiecim (POL) |
||
Major Daniel | 01 | 01006 | 101006700254 | 200m motylkowy (4) 200m zmienny (12) | 2:04.05 2:12.84 | 21/12/2018 22/12/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Malarz Marcin | 03 | 01006 | 101006700323 | 100m dowolny (10) 200m motylkowy (4) | 56.21 2:13.87 | 9/12/2017 16/12/2018 | Gliwice (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Marszałek Stanisław | 04 | 01006 | 101006700357 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:58.72 2:54.93 | 3/2/2018 8/10/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mayerberg Anna | 05 | 01006 | 101006600401 | 200m motylkowy (3) 200m zmienny (11) | 2:34.30 2:36.52 | 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mayerberg Kacper | 00 | 01006 | 101006700216 | 200m motylkowy (4) 200m zmienny (12) | 2:04.39 2:11.74 | 23/12/2017 1/12/2018 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Michalczyk Andrzej | 00 | 01006 | 101006700215 | 400m dowolny (2) | 4:17.63 | 3/2/2018 | Bochnia (POL) | ||
Miernik Wiktoria | 04 | 01006 | 101006600353 | 200m motylkowy (3) 200m zmienny (11) | NT 2:56.13 | 8/10/2017 | Oswiecim (POL) |
||
Nocoń Dominika | 02 | 01006 | 101006600386 | 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 4:40.34 2:27.64 | 16/2/2018 15/12/2018 | Katowice (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Opolka Kacper | 00 | 01006 | 101006700218 | 200m motylkowy (4) | 2:14.05 | 11/11/2017 | Oswiecim (POL) | ||
Osiecka Emilia | 05 | 01006 | 101006600402 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) | 1:08.19 5:17.20 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Para Mikołaj | 03 | 01006 | 101006700373 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 57.46 1:06.00 | 13/10/2018 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pawłowska Julia | 02 | 01006 | 101006600275 | 200m klasyczny (7) | 2:35.09 | 16/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) | ||
Pawłowski Jan | 05 | 01006 | 101006700414 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:50.58 2:38.31 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piela Michał | 04 | 01006 | 101006700351 | 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (12) | 1:02.76 2:15.65 | 24/11/2018 15/12/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Ptaszyński Stanisław | 05 | 01006 | 101006700407 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:54.47 2:45.76 | 9/6/2018 10/6/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Płatek Maciej | 02 | 01006 | 01006700278 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:12.00 2:16.08 | 15/12/2018 22/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ryszka Kacper | 04 | 01006 | 101006700358 | 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 4:52.42 2:57.32 | 24/11/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sadlik Martyna | 03 | 01006 | 101006600314 | 200m motylkowy (3) 200m zmienny (11) | 2:27.36 2:39.30 | 27/10/2018 22/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sieradzki Kamil | 02 | 01006 | 101006700391 | 100m dowolny (10) 200m motylkowy (4) | 51.07 2:02.06 | 15/12/2018 16/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Skarwecka Wiktoria | 02 | 01006 | 101006600272 | 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 4:34.48 2:27.50 | 27/10/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smoręda Weronika | 05 | 01006 | 101006600404 | 100m dowolny (9) 200m klasyczny (7) | 1:19.47 3:17.22 | 13/10/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Starzycki Borys | 05 | 01006 | 101006700405 | 200m klasyczny (8) 200m zmienny (12) | 2:56.48 2:51.01 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Swojnóg Igor | 03 | 01006 | 101006700328 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 58.32 1:12.42 | 13/10/2018 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczurek Julia | 05 | 01006 | 101006600406 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) | 1:11.27 1:17.93 | 13/10/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczygieł David | 02 | 01006 | 101006700283 | 200m motylkowy (4) 200m zmienny (12) | 2:05.04 2:07.34 | 16/12/2018 15/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Tomasiak Agnieszka | 01 | 01006 | 101006600361 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) | 1:02.94 1:06.49 | 13/10/2018 19/12/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Więzik Jan | 03 | 01006 | 101006700304 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 55.74 4:05.36 | 13/10/2018 27/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wąsik Julia | 03 | 01006 | 101006600309 | 100m dowolny (9) 200m motylkowy (3) | 1:06.31 2:38.05 | 2/12/2017 27/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 01006 | 101006700376 | 100m dowolny (10) 200m motylkowy (4) | 57.08 2:20.49 | 22/12/2018 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Zalewski Sebastian | 03 | 01006 | 101006700329 | 400m dowolny (2) 200m motylkowy (4) | 4:18.46 2:09.01 | 24/11/2018 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Ćwiękała Hanna | 05 | 01006 | 101006600397 | 400m dowolny (1) 100m grzbietowy (5) | 5:42.84 1:24.47 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Droński Wojciech | 05 | 02706 | 102706700067 | 200m klasyczny (8) 200m zmienny (12) | 2:50.35 2:49.60 | 22/12/2018 14/10/2018 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Pająk Mikołaj | 01 | 02706 | 102706700048 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (12) | 53.63 2:26.19 | 22/12/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Panek Nikola | 03 | 02706 | 102706600054 | 200m klasyczny (7) 200m zmienny (11) | 2:51.59 NT | 22/12/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Piątek Zofia | 05 | 02706 | 102706600081 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) | 1:18.69 1:22.39 | 27/10/2018 22/12/2018 | Bielsko-Biala (POL) Oswiecim (POL) |
||
Talaga Maciej | 02 | 02706 | 102706700037 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (12) | 58.36 NT | 24/11/2018 | Oswiecim (POL) |
Rygiel Oliwia | 02 | 00307 | 100307600089 | 200m motylkowy (3) 200m zmienny (11) | 2:25.63 2:28.18 | 16/12/2018 15/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
Grzegorczyk Wiktor | 02 | 00913 | 100913700039 | 400m dowolny (2) 200m motylkowy (4) | 3:54.55 2:14.99 | 15/12/2018 1/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
Drob Dagmara | 05 | 03906 | 103906600029 | 100m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) | 1:21.03 NT | 25/11/2018 | Kozy (POL) | ||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | NT 1:33.87 | 7/10/2018 | Berlin (GER) |
||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (12) | 1:08.20 1:18.31 NT | 25/11/2018 20/10/2018 | Kozy (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (12) | 1:01.85 1:03.07 2:36.79 | 3/6/2018 24/11/2018 25/11/2018 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Kozy (POL) |
Filapek Wiktoria | 05 | 04411 | 104411600092 | 400m dowolny (1) 200m klasyczny (7) 200m zmienny (11) | 5:34.98 3:06.18 3:11.93 | 28/1/2019 5/12/2018 25/11/2018 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Kozy (POL) |
Basa Szymon | 03 | 03606 | 103606700093 | 400m dowolny (2) 100m grzbietowy (6) | 4:25.23 1:11.02 | 15/12/2018 13/10/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606700131 | 400m dowolny (2) 200m klasyczny (8) | NT 2:27.08 | 16/12/2018 | Olsztyn (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 100m grzbietowy (5) 200m motylkowy (3) | 1:12.57 NT | 10/11/2018 | Krakow (POL) | ||
Dach Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600263 | 200m klasyczny (7) 200m motylkowy (3) | 2:40.18 2:30.47 | 16/12/2018 22/4/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (12) | 1:00.93 2:50.19 | 24/11/2018 10/6/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Dybowski Jan | 03 | 03606 | 103606700097 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 59.55 1:11.90 | 15/12/2018 13/10/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 103606700262 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 57.65 4:32.51 | 15/12/2018 15/12/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Gilżyński Szymon | 02 | 03606 | 103606700321 | 100m dowolny (10) 200m motylkowy (4) | 53.32 2:22.92 | 15/12/2018 14/10/2017 | Gorzow Wielkopolski (POL) Opole (POL) |
||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 100m dowolny (10) 200m motylkowy (4) | 57.88 NT | 24/11/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 400m dowolny (1) 100m grzbietowy (5) | 4:50.77 1:14.00 | 24/11/2018 10/11/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600227 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (11) | 1:03.74 NT | 16/12/2018 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Gwóźdź Kacper | 03 | 03606 | 103606700111 | 100m grzbietowy (6) 200m klasyczny (8) | 1:13.05 2:32.64 | 13/10/2018 15/4/2018 | Oswiecim (POL) Raciborz (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 1:07.10 1:17.08 | 24/11/2018 10/11/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Jeleń Katarzyna | 04 | 03606 | 103606600367 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (11) | 1:01.87 2:38.15 | 22/12/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 03606 | 103606600112 | 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (11) | 1:10.66 2:33.15 | 2/12/2017 2/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kalko Anastasiia | 03 | 03606 | 103606600368 | 100m dowolny (9) 200m zmienny (11) | 1:01.28 2:39.45 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03606 | 103606600276 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) 200m zmienny (11) | 1:03.33 4:57.86 2:38.56 | 13/10/2018 9/6/2018 10/6/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Knapp Jakub | 04 | 03606 | 103606700319 | 200m klasyczny (8) 200m motylkowy (4) | NT 2:25.84 | 24/11/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Koryciński Kamil | 03 | 03606 | 103606700228 | 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (12) | 1:01.60 2:22.58 | 16/12/2018 11/11/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Krakow (POL) |
||
Kozdęba Karolina | 03 | 03606 | 103606600114 | 400m dowolny (1) 100m grzbietowy (5) | 4:41.75 1:08.39 | 20/4/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03606 | 103606700280 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) 200m zmienny (12) | 55.99 4:26.66 2:18.37 | 15/12/2018 24/11/2018 15/12/2018 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Krzysztyński Jan | 02 | 03606 | 103606700071 | 400m dowolny (2) 200m klasyczny (8) | 4:16.70 NT | 1/12/2018 | Gorzow Wlkp (POL) | ||
Lewicki Filip | 03 | 03606 | 103606700116 | 400m dowolny (2) 200m klasyczny (8) | 4:08.43 2:37.07 | 15/12/2018 24/11/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606700140 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 58.48 1:02.50 | 13/10/2018 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Mazur Bartosz | 02 | 03606 | 103606700221 | 100m grzbietowy (6) 200m motylkowy (4) | 1:00.26 NT | 2/12/2017 | Oswiecim (POL) | ||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03606 | 103606600229 | 400m dowolny (1) 100m grzbietowy (5) | 4:49.92 1:07.06 | 11/11/2017 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Oczkowska Daria | 03 | 03606 | 103606600117 | 200m klasyczny (7) 200m zmienny (11) | 2:43.12 2:41.93 | 16/12/2018 11/11/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Krakow (POL) |
||
Panek Nikola | 04 | 03606 | 103606600276 | 200m klasyczny (7) 200m zmienny (11) | 2:48.92 2:46.31 | 15/4/2018 24/11/2018 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03606 | 103606600277 | 200m klasyczny (7) 200m zmienny (11) | 2:53.87 2:38.98 | 24/11/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03606 | 103606700281 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 58.68 4:31.87 | 16/12/2018 15/12/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Rutka Emilia | 04 | 03606 | 103606600287 | 100m dowolny (9) 200m motylkowy (3) | 1:05.36 NT | 13/10/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 1:06.93 5:13.51 | 11/11/2018 24/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Sikora Kacper | 03 | 03606 | 103606700121 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 59.96 1:05.14 | 13/10/2018 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606700143 | 200m klasyczny (8) 200m zmienny (12) | 2:40.29 2:49.61 | 16/12/2018 8/10/2017 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | 03606 | 103606700122 | 200m zmienny (12) | 2:17.92 | 15/12/2018 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700201 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 1:06.04 1:12.23 | 13/10/2018 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 100m grzbietowy (6) 200m klasyczny (8) | 1:21.14 3:00.45 | 13/10/2018 10/11/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606700145 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) 100m grzbietowy (6) | 55.35 4:13.66 1:06.38 | 16/12/2018 15/12/2018 11/11/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tasak Aleksandra | 03 | 03606 | 103606600125 | 200m motylkowy (3) 200m zmienny (11) | 2:21.30 2:25.40 | 16/12/2018 15/12/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03606 | 103606600278 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) 100m grzbietowy (5) | 1:07.47 5:03.38 1:15.75 | 11/11/2018 9/6/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 400m dowolny (2) 100m grzbietowy (6) 200m klasyczny (8) | 4:46.44 1:11.24 3:01.31 | 10/11/2018 10/6/2018 16/12/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Twardowski Piotr | 01 | 03606 | 103606700104 | 400m dowolny (2) 200m klasyczny (8) | 4:13.19 NT | 2/12/2017 | Oswiecim (POL) | ||
Wanat Grzegorz | 03 | 03606 | 103606700126 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 54.07 58.26 | 15/12/2018 16/12/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Widurska Kinga | 02 | 03606 | 103606600214 | 400m dowolny (1) 100m grzbietowy (5) | 4:46.07 1:07.30 | 24/11/2018 1/12/2018 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Śmietana Karolina | 01 | 03606 | 103606600103 | 100m dowolny (9) 400m dowolny (1) | 1:01.32 4:36.90 | 11/11/2018 2/12/2017 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | 03606 | 103606700129 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) | 56.90 59.90 | 22/4/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Litwora Filip | 03 | 03806 | 103806700031 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 1:02.28 4:45.94 | 22/12/2018 3/2/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (12) | 58.74 1:03.45 2:21.62 | 13/10/2018 22/12/2018 11/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |