Grand Prix Małopolski Runda III Oświęcim, 16/3/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Beruś Marta | 02 | 00611 | 100611600327 | 100m klasyczny (8) | 1:20.66 | 15/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Blachura Patryk | 99 | 00611 | 100611700333 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT 55.56 | 26/5/2018 | Lodz (POL) |
||
Ciastoń Sebastian | 99 | 00611 | 100611700331 | 400m dowolny (3) 400m zmienny (13) | 4:11.46 4:28.53 | 14/4/2018 25/5/2018 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Cieśla Oskar | 01 | 00611 | 100611700299 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) | 4:08.12 56.04 | 21/7/2018 1/6/2018 | Gliwice (POL) Lublin (POL) |
||
Dubas Mateusz | 01 | 00611 | 100611700300 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT 59.34 | 12/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Kosińska Dominika | 01 | 00611 | 100611600309 | 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 1:07.48 NT | 24/3/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Kossakowska Dominika | 01 | 00611 | 100611600325 | 400m dowolny (2) 100m motylkowy (4) | 4:21.82 1:02.60 | 21/7/2018 25/3/2018 | Gliwice (POL) Graz (AUT) |
||
Kramarczyk Jakub | 01 | 00611 | 101006700276 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:04.11 4:18.94 | 15/6/2018 2/7/2018 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Krulikowski Maciej | 99 | 00611 | 100611700330 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:56.94 1:04.94 | 24/5/2018 2/6/2018 | Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Kwaśny Jakub | 01 | 00611 | 100611700304 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:00.99 56.73 | 25/5/2018 20/7/2018 | Lodz (POL) Gliwice (POL) |
||
Lewandowska Natalia | 01 | 00611 | 100611600340 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:07.26 1:05.15 | 20/7/2018 26/5/2018 | Gliwice (POL) Lodz (POL) |
||
Milbrant Kacper | 01 | 00611 | 100611700303 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (7) | 4:28.53 NT | 28/4/2018 | Opole (POL) | ||
Sordyl Mateusz | 99 | 00611 | 100611700329 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:00.02 57.80 | 25/5/2018 26/5/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Szarpak Marcin | 01 | 00611 | 100611700302 | 200m grzbietowy (7) 400m zmienny (13) | 2:13.12 NT | 20/7/2018 | Gliwice (POL) |
AZS AWF Katowice 6 | 00611 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 17 lat i starsi | 1:42.51 |
Dubas Mateusz Cieśla Oskar | 01 01 | Lewandowska Natalia Kossakowska Dominika | 01 01 |
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 400m dowolny (2) 400m zmienny (12) | 4:55.62 NT | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 400m dowolny (3) 400m zmienny (13) | NT NT |
||||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 400m dowolny (2) 400m zmienny (12) | NT NT |
||||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 400m dowolny (2) 400m zmienny (12) | NT NT |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Gabryś Maciej | 04 | 06911 | 106911700020 | 100m motylkowy (5) | 57.87 | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) |
Mleko Karolina | 04 | 02806 | 102806600028 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:26.40 1:15.90 | 29/6/2018 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Mrózek Maksymilian | 02 | 02806 | 102806700089 | 200m dowolny (11) | NT |
Bociek Wiktoria | 04 | 02111 | 102111600082 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:10.41 1:09.04 | 29/6/2018 11/11/2017 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Goj Aleksandra | 05 | 02111 | 102111600094 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:24.21 NT | 16/6/2018 | Andrychow (POL) | ||
Grzegorzyca Paweł | 03 | 02111 | 102111700105 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:19.43 NT | 7/6/2018 | Gliwice (POL) | ||
Smok Jakub | 05 | 02111 | 102111700107 | 200m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Smok Mateusz | 05 | 02111 | 102111700106 | 100m motylkowy (5) | NT |
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) 100m motylkowy (5) | NT 2:27.29 1:08.65 | 13/7/2018 24/3/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nita Daria | 01 | 00306 | 100306600104 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:07.34 4:28.84 | 12/5/2018 21/7/2018 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | NT NT |
||||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 400m dowolny (2) 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) | 5:39.28 NT 1:21.49 | 14/4/2018 12/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Ellgoth Szymon | 04 | 03611 | 103611700202 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | 2:12.37 2:24.15 | 29/6/2018 7/6/2018 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Gottschling Krzysztof | 04 | 03611 | 103611700361 | 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 1:10.05 NT | 3/11/2018 | Gliwice (POL) | ||
Kapitan Kacper | 04 | 03611 | 103611700362 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | NT NT |
||||
Knopik Kinga | 04 | 03611 | 103611600212 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | NT 1:14.20 | 7/6/2018 | Gliwice (POL) |
||
Kucharska Magdalena | 04 | 03611 | 103611600203 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | 2:52.83 1:26.81 | 29/6/2018 1/7/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kwiecień Paweł | 04 | 03611 | 103611700213 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 1:09.57 1:07.56 5:10.83 | 3/11/2018 29/6/2018 19/5/2018 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Marczak Marta | 04 | 03611 | 103611600214 | 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (4) | NT NT |
||||
Zięba Emilia | 04 | 03611 | 103611600206 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:27.94 5:23.06 | 29/6/2018 7/6/2018 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
Piątka Chorzów 1 | 03611 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Piątka Chorzów 2 | 03611 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Bukowska Aleksandra | 05 | 04206 | 104206600012 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | NT 1:27.70 | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Mamcarz Mateusz | 04 | 04206 | 104206700011 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:05.99 59.22 | 24/3/2018 29/6/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wilczek Renata | 04 | 04206 | 104206600010 | 100m klasyczny (8) 400m zmienny (12) | 1:17.97 5:23.81 | 1/7/2018 15/6/2018 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
Bocian Roksana | 04 | 04911 | 104911600060 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:11.66 1:09.40 | 29/6/2018 9/5/2018 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Kalkan Jakub | 04 | 04911 | 104911700028 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) | 2:01.26 4:10.02 1:02.58 | 29/6/2018 30/6/2018 2/3/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Alytus (LTU) |
||
Mleczek Natalia | 05 | 04911 | 104911600058 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:17.18 4:45.00 | 16/6/2018 17/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Pierchała Maksymilian | 04 | 04911 | 104911700030 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:02.72 4:17.31 | 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Rębilas Julia | 05 | 04911 | 104911600070 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | NT NT |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 2:35.34 1:31.87 | 15/6/2018 16/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | 2:44.68 2:54.92 | 15/6/2018 24/3/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | NT 2:46.38 | 15/6/2018 | Oswiecim (POL) |
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | NT NT | ||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 101406700070 | 100m klasyczny (9) 400m zmienny (13) | 1:27.41 NT | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) |
Budzińska Paulina | 03 | 00207 | 100207600213 | 100m klasyczny (8) 400m zmienny (12) | 1:19.01 5:33.02 | 15/7/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gohla Kamil | 05 | 00207 | 100207700315 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 1:21.60 NT NT | 17/6/2018 | Gliwice (POL) | ||
Kempa Anna | 01 | 00207 | 100207600205 | 100m klasyczny (8) 400m zmienny (12) | 1:14.96 5:14.87 | 22/7/2018 1/6/2018 | Gliwice (POL) Lublin (POL) |
||
Leszczyński Maciej | 05 | 00207 | 100207700233 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | NT NT NT |
||||
Osowski Wojciech | 04 | 00207 | 100207700229 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) | NT NT 1:10.08 | 24/3/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Stańczyk Jarema | 02 | 00207 | 100207700207 | 100m klasyczny (9) 400m zmienny (13) | 1:09.59 4:54.03 | 15/7/2018 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wręczycki Marcin | 04 | 00207 | 100207700231 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | NT NT 1:26.23 | 24/3/2018 | Oswiecim (POL) |
MMKS Kędzierzyn-Koźle 1 | 00207 | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
Banaś Emilia | 04 | 00411 | 100411600292 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 2:36.51 1:30.80 | 7/6/2018 1/7/2018 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Cieślińska Amelia | 04 | 00411 | 100411600295 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 2:40.06 NT | 7/6/2018 | Gliwice (POL) | ||
Duszyński Piotr | 04 | 00411 | 100411700485 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Jaworski Kamil | 04 | 00411 | 100411700477 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | 1:22.57 1:14.33 | 8/6/2018 29/6/2018 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Komorowski Kacper | 03 | 00411 | 100411700276 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | 1:11.24 1:05.58 | 9/5/2018 11/11/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Konecka Paulina | 05 | 00411 | 100411600327 | 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) | 1:24.46 NT | 3/11/2018 | Gliwice (POL) | ||
Lupa Krzysztof | 05 | 00411 | 100411700329 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | NT NT |
||||
Pakosiewicz Jakub | 05 | 00411 | 100411700332 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | NT NT |
||||
Pinkowicz Alicja | 04 | 00411 | 100411600291 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | 2:25.65 2:28.95 | 7/6/2018 29/6/2018 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Sikora Bartłomiej | 05 | 00411 | 100411700336 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT NT |
||||
Słabosz Emilia | 05 | 00411 | 100411600305 | 400m dowolny (2) 400m zmienny (12) | 4:48.13 NT | 17/6/2018 | Gliwice (POL) | ||
Termin Liwia | 05 | 00411 | 100411600306 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | NT NT |
||||
Volkert Julia | 05 | 00411 | 100411600339 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:20.51 NT | 16/6/2018 | Gliwice (POL) | ||
Walter Jakub | 04 | 00411 | 100411700308 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | 2:07.93 2:19.04 | 16/6/2018 29/6/2018 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Zięba Ksawery | 05 | 00411 | 100411700483 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | NT NT |
||||
Łakota Wojciech | 04 | 00411 | 100411700301 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT 1:15.18 | 1/7/2018 | Olsztyn (POL) |
MOSM Tychy 1 | 00411 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
MOSM Tychy 2 | 00411 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
MOSM Tychy 3 | 00411 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
MOSM Tychy 4 | 00411 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) | 1:22.82 NT | 17/12/2017 | Debica (POL) | ||
Madej Justyna | 05 | 00506 | 100506600055 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | NT NT |
||||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506700048 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | 1:15.25 NT | 16/6/2018 | Oswiecim (POL) |
OSSM Oświęcim 1 | OSMOS | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
OSSM Oświęcim 2 | OSMOS | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
OSSM Oświęcim 3 | OSMOS | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
OSSM Oświęcim 4 | OSMOS | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
OSSM Oświęcim 1 | OSMOS | 4 x 100m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
OSSM Oświęcim 2 | OSMOS | 4 x 100m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
OSSM Oświęcim 3 | OSMOS | 4 x 100m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
OSSM Oświęcim 1 | OSMOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
OSSM Oświęcim 2 | OSMOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
OSSM Oświęcim 3 | OSMOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
OSSM Oświęcim 4 | OSMOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
OSSM Oświęcim 5 | OSMOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
OSSM Oświęcim 6 | OSMOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
OSSM Oświęcim 7 | OSMOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
OSSM Oświęcim 8 | OSMOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Team Ptaku | SNSOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 17 lat i starsi | 1:43.79 |
Milbrant Kacper Sieradzki Kamil | 01 02 | Nita Daria Kusion Weronika | 01 02 |
Team Dory | SNSOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Team Dory | SNSOS | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT 1:23.22 | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT NT |
||||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706700039 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:42.76 1:25.68 | 15/6/2018 12/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | NT NT |
||||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | NT NT |
||||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT NT |
||||
Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 103706600102 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:32.33 NT | 15/6/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 103706700091 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | NT NT |
Leśniak Piotr | 03 | 01906 | 101906700022 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:12.70 NT | 16/12/2017 | Debica (POL) |
Kubsik Stanisław | 03 | 01806 | 101806700024 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT 1:01.07 | 3/3/2019 | Dortmund (GER) |
||
Mirowska Zuzanna | 02 | 01806 | 101806600027 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:29.66 1:13.58 | 24/3/2018 15/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 101806700043 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | NT NT |
||||
Schab Zuzanna | 03 | 01806 | 101806600013 | 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) | 1:28.91 1:16.81 | 11/11/2017 11/11/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 101806600042 | 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (4) | NT NT |
||||
Skrzyszowski Bruno | 03 | 01806 | 101806700022 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 2:18.27 NT | 13/7/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Świeży Paweł | 05 | 01806 | 101806700048 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | NT NT |
Wisła Kraków 1 | 01806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Pyka Gabriel | 06 | 4484 | 389229 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) | 5:26.81 1:22.29 | 14/10/2018 20/10/2018 | Immenstadt (GER) Leipheim (GER) |
Czerczak Dawid | 04 | 01411 | 101411700046 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT 1:04.80 | 3/11/2018 | Gliwice (POL) |
||
Kłoska Tymoteusz | 04 | 01411 | 101411700057 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT 1:11.24 | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) |
||
Magner Szymon | 05 | 01411 | 101411700078 | 400m dowolny (3) 100m klasyczny (9) | NT 1:30.37 | 3/11/2018 | Gliwice (POL) |
||
Staniszewski Bartosz | 05 | 01411 | 101411700075 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | NT NT |
||||
Surmiak Klara | 04 | 01411 | 101411600059 | 100m klasyczny (8) 400m zmienny (12) | 1:17.80 5:33.07 | 3/11/2018 7/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Til Adam | 04 | 01411 | 101411700096 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | 1:26.10 NT | 8/6/2018 | Gliwice (POL) |
UKP Ruda Śląska 1 | 01411 | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
UKP Ruda Śląska 1 | 01411 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Alencynowicz Maciej | 02 | 01006 | 01006700277 | 200m grzbietowy (7) | 2:17.14 | 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Balon Adrianna | 05 | 01006 | 101006600396 | 400m dowolny (2) 100m klasyczny (8) | NT 1:30.57 | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Bartosiewicz Remigiusz | 02 | 01006 | 101006700390 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (7) | 4:27.48 2:14.47 | 7/6/2018 13/7/2018 | Gliwice (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Bigaj Gabriel | 05 | 01006 | 101006700408 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:45.90 1:16.26 | 12/5/2018 15/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Julia | 02 | 01006 | 101006600265 | 200m grzbietowy (6) 400m zmienny (12) | 2:29.79 5:34.57 | 13/7/2018 28/4/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Opole (POL) |
||
Boba Arkadiusz | 04 | 01006 | 101006700354 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:20.75 NT | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) | ||
Brączek Kacper | 03 | 01006 | 101006700316 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | 2:15.87 2:17.57 | 12/5/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chowaniec Oliwia | 04 | 01006 | 101006600327 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:30.60 5:20.72 | 12/5/2018 16/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czech Arkadiusz | 03 | 01006 | 101006700392 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:12.73 1:00.83 | 7/6/2018 9/5/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Danikiewicz Dawid | 03 | 01006 | 101006700322 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:04.69 4:19.97 | 13/7/2018 14/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Michał | 03 | 01006 | 101006700313 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 1:53.89 4:00.04 | 13/7/2018 14/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 01006 | 101006700359 | 100m klasyczny (9) 400m zmienny (13) | NT 5:30.86 | 15/6/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 01006 | 101006700348 | 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 1:12.80 5:55.35 | 15/6/2018 24/3/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Drażyk Natalia | 02 | 01006 | 101006600387 | 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 1:10.05 5:35.24 | 28/4/2018 13/7/2018 | Opole (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Dyduch Martyna | 04 | 01006 | 101006600331 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:22.51 5:01.21 | 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Fuks Aleksandra | 03 | 01006 | 101006600393 | 400m dowolny (2) 100m motylkowy (4) | 4:41.83 1:12.03 | 14/7/2018 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Gach Magdalena | 05 | 01006 | 101006600389 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | NT NT |
||||
Gałuszka Bruno | 02 | 01006 | 01006700281 | 100m klasyczny (9) 400m zmienny (13) | 1:07.85 4:54.31 | 15/7/2018 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Hrapkowicz Klaudia | 04 | 01006 | 101006600384 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:30.18 NT | 7/6/2018 | Gliwice (POL) | ||
Jakubik Julia | 05 | 01006 | 101006600410 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:31.61 1:22.69 | 12/5/2018 12/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Juda Dominik | 04 | 01006 | 101006700352 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:18.46 1:08.73 | 24/3/2018 29/6/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kapcińska Maja | 02 | 01006 | 101006600280 | 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 1:09.98 5:20.05 | 13/7/2018 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kijek Wiktor | 02 | 01006 | 101006700385 | 100m klasyczny (9) | 1:15.38 | 29/4/2018 | Opole (POL) | ||
Klimek Marta | 03 | 01006 | 101006600311 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:04.54 4:28.73 | 13/7/2018 14/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kochanowicz Karol | 05 | 01006 | 101006700398 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT NT |
||||
Kowalska Julia | 04 | 01006 | 101006600374 | 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 1:16.32 NT | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) | ||
Kołodziejczyk Eryk | 04 | 01006 | 101006700350 | 400m dowolny (3) 100m klasyczny (9) | 5:02.99 1:27.99 | 30/6/2018 24/3/2018 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kryza Maja | 05 | 01006 | 101006600399 | 200m grzbietowy (6) 400m zmienny (12) | 2:55.84 NT | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Kumor Aleksandra | 03 | 01006 | 101006600317 | 100m motylkowy (4) | 1:17.20 | 12/5/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Kusion Weronika | 02 | 01006 | 101006600326 | 400m dowolny (2) 100m motylkowy (4) | 4:41.82 NT | 14/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Lubińska Alicja | 05 | 01006 | 101006600400 | 100m klasyczny (8) 400m zmienny (12) | NT NT |
||||
Majewski Maksym | 04 | 01006 | 101006700334 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:06.53 4:24.70 | 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Major Daniel | 01 | 01006 | 101006700254 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:04.64 57.10 | 29/4/2018 20/7/2018 | Opole (POL) Gliwice (POL) |
||
Marszałek Stanisław | 04 | 01006 | 101006700357 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:20.57 NT | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) | ||
Mayerberg Anna | 05 | 01006 | 101006600401 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | NT 1:13.13 | 15/6/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Mayerberg Kacper | 00 | 01006 | 101006700216 | 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 59.05 4:42.10 | 20/7/2018 20/7/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Michalczyk Andrzej | 00 | 01006 | 101006700215 | 100m motylkowy (5) | 59.82 | 24/3/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Miernik Wiktoria | 04 | 01006 | 101006600353 | 400m dowolny (2) 400m zmienny (12) | 4:50.14 5:51.37 | 16/6/2018 28/4/2018 | Oswiecim (POL) Opole (POL) |
||
Miodoński Mateusz | 03 | 01006 | 101006700318 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (7) | 4:36.47 2:23.36 | 16/6/2018 15/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mordarski Szymon | 05 | 01006 | 101006700413 | 400m dowolny (3) 100m klasyczny (9) | NT 1:24.66 | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Nocoń Dominika | 02 | 01006 | 101006600386 | 400m dowolny (2) 100m motylkowy (4) | 4:49.14 1:08.29 | 14/7/2018 7/6/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Gliwice (POL) |
||
Nosal Miłosz | 04 | 01006 | 101006700355 | 400m dowolny (3) 100m klasyczny (9) | NT 1:13.91 | 12/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Nowak Kacper | 00 | 01006 | 101006700319 | 400m dowolny (3) 100m klasyczny (9) | 4:25.20 1:06.66 | 16/6/2018 2/6/2018 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Nowak Zuzanna | 02 | 01006 | 101006600289 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | 2:18.85 NT | 15/6/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Opolka Kacper | 00 | 01006 | 101006700218 | 200m grzbietowy (7) | 2:13.24 | 20/7/2018 | Gliwice (POL) | ||
Osiecka Emilia | 05 | 01006 | 101006600402 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | NT NT |
||||
Para Mikołaj | 03 | 01006 | 101006700373 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:05.63 4:29.36 | 13/7/2018 14/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pawłowska Julia | 02 | 01006 | 101006600275 | 100m klasyczny (8) | 1:16.29 | 15/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Pawłowski Jan | 05 | 01006 | 101006700414 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 2:28.03 1:29.08 | 15/6/2018 12/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piela Michał | 04 | 01006 | 101006700351 | 400m dowolny (3) 100m klasyczny (9) | 4:35.08 1:15.10 | 16/6/2018 12/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Płatek Maciej | 02 | 01006 | 01006700278 | 400m dowolny (3) 400m zmienny (13) | 4:25.01 4:57.71 | 14/7/2018 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Ryszka Kacper | 04 | 01006 | 101006700358 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:26.94 1:24.22 | 15/6/2018 15/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sadlik Martyna | 03 | 01006 | 101006600314 | 100m klasyczny (8) 400m zmienny (12) | 1:21.17 5:22.26 | 24/3/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sieprawski Roch | 03 | 01006 | 101006700315 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:06.10 4:21.66 | 13/7/2018 14/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sieradzki Kamil | 02 | 01006 | 101006700391 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:09.24 57.10 | 7/6/2018 13/7/2018 | Gliwice (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Skarwecka Wiktoria | 02 | 01006 | 101006600272 | 400m dowolny (2) 400m zmienny (12) | 4:37.35 5:17.34 | 14/7/2018 15/6/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smolorz Dawid | 02 | 01006 | 101006700394 | 100m klasyczny (9) | 1:13.18 | 8/6/2018 | Gliwice (POL) | ||
Smoręda Weronika | 05 | 01006 | 101006600404 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | NT NT |
||||
Starzycki Borys | 05 | 01006 | 101006700405 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT 1:32.46 | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Suchański Przemysław | 01 | 01006 | 101006700342 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (7) | 4:21.97 2:07.81 | 27/5/2018 24/5/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Swojnóg Igor | 03 | 01006 | 101006700328 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:05.75 4:23.25 | 13/7/2018 14/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczygieł David | 02 | 01006 | 101006700283 | 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 59.78 4:47.11 | 13/7/2018 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szkurat Martyna | 03 | 01006 | 101006600372 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:12.36 4:48.02 | 13/7/2018 14/4/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szydłowski Erwin | 03 | 01006 | 101006700308 | 100m klasyczny (9) 400m zmienny (13) | 1:11.64 4:58.64 | 15/7/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szynawa Oskar | 00 | 01006 | 101006700305 | 100m klasyczny (9) | 1:08.31 | 22/7/2018 | Gliwice (POL) | ||
Tomasiak Agnieszka | 01 | 01006 | 101006600361 | 100m motylkowy (4) | 1:09.50 | 12/5/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Więzik Jan | 03 | 01006 | 101006700304 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 1:59.15 4:08.48 | 13/7/2018 14/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wróbel Igor | 03 | 01006 | 101006700325 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | 1:12.06 1:07.74 | 24/3/2018 12/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wąsik Julia | 03 | 01006 | 101006600309 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:24.42 1:13.60 | 13/7/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 01006 | 101006700376 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) | 4:48.23 1:05.61 | 28/4/2018 24/3/2018 | Opole (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zalewski Sebastian | 03 | 01006 | 101006700329 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:13.46 1:01.66 | 13/7/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ćwiękała Hanna | 05 | 01006 | 101006600397 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | NT 3:07.40 | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Żak Amelia | 04 | 01006 | 101006600335 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:27.58 5:03.68 | 12/5/2018 16/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 4 | 01006 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 17 lat i starsi | 1:50.12 |
Alencynowicz Maciej Skarwecka Wiktoria | 02 02 | Nowak Zuzanna Szczygieł David | 02 02 |
Unia Oświęcim 5 | 01006 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 17 lat i starsi | 1:54.23 |
Gałuszka Bruno Blachura Julia | 02 02 | Drażyk Natalia Płatek Maciej | 02 02 |
Biernat Oliwia | 03 | 01211 | 101211600097 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) | 2:31.03 1:19.51 1:08.79 | 15/6/2018 24/3/2018 28/4/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) |
||
Dudkowiak Bartłomiej | 04 | 01211 | 101211700082 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | NT NT 1:04.41 | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) |
||
Famulok Zuzanna | 03 | 01211 | 101211600085 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:18.47 1:07.16 | 15/6/2018 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Pisarek Kacper | 05 | 01211 | 101211700116 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | NT NT NT |
||||
Puzoń Paulina | 03 | 01211 | 101211600091 | 200m dowolny (10) | 2:17.88 | 13/7/2018 | Oswiecim (POL) |
Knap Oliwia | 04 | 03211 | 103211600028 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 2:26.50 1:27.30 | 29/6/2018 9/5/2018 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Pietraszczyk Jakub | 04 | 03211 | 103211700029 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT 1:14.78 | 1/7/2018 | Olsztyn (POL) |
Rygiel Oliwia | 02 | 00307 | 100307600089 | 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 1:07.96 5:17.57 | 13/7/2018 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | 04711 | 104711600138 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 2:11.39 4:40.02 1:09.38 5:16.09 | 13/7/2018 7/6/2018 28/4/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) |
||
Fic Bożena | 04 | 04711 | 104711600068 | 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 1:25.35 1:18.24 6:04.02 | 1/7/2018 3/11/2018 7/6/2018 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Grychtoł Arkadiusz | 03 | 04711 | 104711700050 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT 59.34 | 13/7/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Kozubowska Natalia | 05 | 04711 | 104711600092 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) 100m klasyczny (8) | NT 5:29.54 1:22.43 | 17/6/2018 17/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Poppe Anna | 03 | 04711 | 104711600049 | 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) | 1:25.35 NT | 24/3/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Skowronek Patryk | 04 | 04711 | 104711700067 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | 1:21.78 NT | 1/7/2018 | Olsztyn (POL) | ||
Sobolewska Magdalena | 04 | 04711 | 104711600141 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 2:23.02 4:56.27 1:10.75 5:23.72 | 14/4/2018 28/4/2018 29/6/2018 29/6/2018 | Poznan (POL) Opole (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Staciwa Jakub | 05 | 04711 | 104711700081 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (7) | 5:33.16 2:58.17 | 17/6/2018 16/12/2017 | Gliwice (POL) Debica (POL) |
||
Staciwa Kamil | 05 | 04711 | 104711700080 | 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 1:13.24 NT | 17/6/2018 | Gliwice (POL) | ||
Szafranek Szymon | 05 | 04711 | 104711700131 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | NT 3:02.91 NT | 16/6/2018 | Gliwice (POL) |
Grzegorczyk Wiktor | 02 | 00913 | 100913700039 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 1:56.95 4:06.71 | 13/7/2018 14/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Kucharski Paweł | 05 | 04811 | 104811700092 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (7) | NT NT NT | ||||
Lubińska Oliwia | 04 | 04811 | 104811600099 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (4) | NT 2:39.46 NT | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) |
||
Mikrut Nina | 04 | 04811 | 104811600083 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) 100m klasyczny (8) | 2:28.83 5:14.21 1:26.55 | 29/6/2018 30/6/2018 11/11/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Pytka Katarzyna | 04 | 04811 | 104811600053 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | NT 1:28.41 6:17.90 | 28/4/2018 7/6/2018 | Opole (POL) Gliwice (POL) |
||
Wykręt Marcin | 04 | 04811 | 104811700055 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) 100m klasyczny (9) | NT 5:00.77 1:11.53 | 27/5/2018 8/6/2018 | Lodz (POL) Gliwice (POL) |
Błyskuń Amelia | 04 | 03306 | 103306600021 | 100m klasyczny (8) | 1:21.54 | 24/3/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 200m grzbietowy (7) 400m zmienny (13) | 2:48.37 NT | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Soborski Igor | 05 | 03306 | 103306700016 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT NT |
Filapek Wiktoria | 05 | 04411 | 104411600092 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | NT NT |
Fira Weronika | 04 | 02811 | 102811600062 | 400m dowolny (2) 200m grzbietowy (6) 400m zmienny (12) | 4:51.89 2:35.54 NT | 30/6/2018 7/6/2018 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Grzymała Zuzanna | 04 | 02811 | 102811600064 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) 100m klasyczny (8) 400m zmienny (12) | 2:21.39 5:00.97 NT NT | 7/6/2018 30/6/2018 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kapusta Kacper | 05 | 02811 | 102811700055 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (7) | 2:33.03 NT 2:48.12 | 16/6/2018 16/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kostrzewska Julia | 04 | 02811 | 102811600066 | 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 3:01.52 1:19.40 NT | 24/3/2018 29/6/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kusak Izabela | 02 | 02811 | 102811600082 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) 400m zmienny (12) | 2:30.82 NT NT | 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Lala Nadia | 04 | 02811 | 102811600061 | 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 1:11.79 NT | 17/6/2018 | Gliwice (POL) | ||
Oleksy Jakub | 04 | 02811 | 102811700056 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | NT NT NT |
||||
Olma Julia | 04 | 02811 | 102811600052 | 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) 400m zmienny (12) | 1:21.36 NT 5:33.56 | 1/7/2018 7/6/2018 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Stępiński Daniel | 04 | 02811 | 102811700057 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 2:28.91 5:25.89 1:22.81 NT | 29/6/2018 28/4/2018 28/4/2018 | Olsztyn (POL) Opole (POL) Opole (POL) |
||
Zacharska Maja | 04 | 02811 | 102811600151 | 400m dowolny (2) 100m motylkowy (4) | NT NT |
||||
Śliwka Jakub | 04 | 02811 | 102811700084 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 400m zmienny (13) | 2:11.39 1:09.49 NT | 25/5/2018 1/7/2018 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Żak Wiktor | 05 | 02811 | 102811700054 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) 100m klasyczny (9) | 2:36.29 NT 1:29.97 | 16/6/2018 17/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Astashev Bogdan | 01 | 03606 | 103606700218 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:01.43 1:00.63 | 25/5/2018 15/6/2018 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bartłomowicz Tomasz | 03 | 03606 | 103606700091 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | 1:17.20 1:17.86 | 15/7/2018 12/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Basa Szymon | 03 | 03606 | 103606700093 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | 2:12.08 2:30.26 | 13/7/2018 12/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606700131 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | 1:13.59 1:18.05 | 1/7/2018 17/12/2017 | Olsztyn (POL) Debica (POL) |
||
Bura Julia | 02 | 03606 | 103606600325 | 100m klasyczny (8) 400m zmienny (12) | 1:14.87 5:34.44 | 15/7/2018 7/6/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Gliwice (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | NT 1:17.57 | 15/6/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Dach Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600263 | 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) | 1:20.04 1:12.35 | 15/7/2018 12/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | NT NT NT |
||||
Dybowski Jan | 03 | 03606 | 103606700097 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | 1:13.05 1:06.88 | 15/7/2018 24/3/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 103606700262 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:21.47 4:58.68 | 15/6/2018 16/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gilżyński Szymon | 02 | 03606 | 103606700321 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT 58.71 | 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) |
||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 100m klasyczny (9) 100m motylkowy (5) | 1:18.52 NT | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 400m dowolny (2) 200m grzbietowy (6) | 5:01.39 NT | 16/6/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600227 | 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (4) | 2:40.68 NT | 13/7/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Horova Oksana | 02 | 03606 | 103606600260 | 400m dowolny (2) 100m klasyczny (8) | NT 1:17.58 | 24/3/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Jeleń Katarzyna | 04 | 03606 | 103606600367 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:26.77 NT | 15/6/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 03606 | 103606600112 | 400m dowolny (2) 200m grzbietowy (6) | 5:41.74 2:34.84 | 16/6/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03606 | 103606600276 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | NT NT |
||||
Knapp Jakub | 04 | 03606 | 103606700319 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:15.37 1:05.29 | 15/6/2018 29/6/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kowal Emilia | 02 | 03606 | 103606600285 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:09.93 NT | 1/6/2018 | Lublin (POL) | ||
Kozdęba Karolina | 03 | 03606 | 103606600114 | 400m dowolny (2) 200m grzbietowy (6) | 4:46.22 2:30.50 | 14/7/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03606 | 103606700280 | 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 1:11.67 5:17.50 | 12/5/2018 15/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krzysztyński Jan | 02 | 03606 | 103606700071 | 100m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 1:08.01 4:58.22 | 21/4/2018 13/7/2018 | Charleroi (BEL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Król Wiktoria | 02 | 03606 | 103606600070 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | NT NT |
||||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606700113 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:18.68 4:57.66 | 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606600139 | 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) | 1:26.82 NT | 1/7/2018 | Olsztyn (POL) | ||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606700140 | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | 2:23.17 2:24.84 | 16/12/2017 15/6/2018 | Debica (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mazur Bartosz | 02 | 03606 | 103606700221 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT 1:05.18 | 15/6/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03606 | 103606600229 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | 2:19.93 2:32.22 | 12/5/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Panek Nikola | 04 | 03606 | 103606600276 | 400m dowolny (2) 100m klasyczny (8) | NT 1:20.83 | 12/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Pazik Wojciech | 01 | 03606 | 103606700369 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT 1:03.35 | 20/7/2018 | Gliwice (POL) |
||
Płoskonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700119 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 2:13.68 1:26.41 | 13/7/2018 12/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03606 | 103606600277 | 100m klasyczny (8) 100m motylkowy (4) | NT NT |
||||
Roman Dawid | 04 | 03606 | 103606700281 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:14.24 4:48.43 | 15/6/2018 30/6/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Rutka Emilia | 04 | 03606 | 103606600287 | 200m grzbietowy (6) 400m zmienny (12) | 2:33.01 NT | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) | ||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Sikora Kacper | 03 | 03606 | 103606700121 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT 1:22.56 | 12/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606700143 | 200m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | NT 1:20.05 | 1/7/2018 | Olsztyn (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT 1:31.95 | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606700145 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:04.46 4:21.21 | 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03606 | 103606600278 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | NT NT |
||||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (7) | NT NT 2:40.83 | 13/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Twardowski Piotr | 01 | 03606 | 103606700104 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:04.48 4:20.45 | 15/6/2018 21/7/2018 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Widurska Kinga | 02 | 03606 | 103606600214 | 200m dowolny (10) 100m motylkowy (4) | 2:19.30 1:07.72 | 12/5/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606700150 | 200m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | NT 1:16.49 | 1/7/2018 | Olsztyn (POL) |
||
Śmietana Karolina | 01 | 03606 | 103606600103 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (2) | 2:16.55 4:48.23 | 1/6/2018 16/6/2018 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | 03606 | 103606700129 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 4 | 03606 | 4 x 100m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 100m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 100m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 4 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 5 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 6 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 7 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 8 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 9 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 10 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Jurkiewicz Dawid | 02 | 03806 | 103806700017 | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | NT 1:00.85 | 12/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Litwora Filip | 03 | 03806 | 103806700031 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:19.24 4:56.80 | 24/3/2018 16/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (3) | 2:11.60 4:39.55 | 16/6/2018 17/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Chmielniak Michał | 05 | 03411 | 103411700090 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT NT | ||||
Koczur Kornelia | 04 | 03411 | 103411600068 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | NT 2:33.72 | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) |
||
Koczur Nikola | 04 | 03411 | 103411600067 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | NT 2:42.67 | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) |
||
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 400m dowolny (2) 400m zmienny (12) | NT 5:25.77 | 12/5/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Sobuń Julia | 04 | 03411 | 103411600105 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | NT NT |
||||
Więcek Weronika | 05 | 03411 | 103411600075 | 200m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | NT 2:49.66 | 12/5/2018 | Oswiecim (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |