Małopolska Liga Młodzików Zakopane, 11/5/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 400m dowolny (18) 50m klasyczny (8) 200m klasyczny (16) | 4:51.35 35.65 2:44.23 | 23/3/2019 22/12/2018 9/3/2019 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
Basta Jakub | 06 | 00306 | 100306700207 | 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (15) 200m zmienny (3) | 35.42 1:18.18 2:55.34 | 15/12/2018 23/3/2019 24/3/2019 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Bocheński Szymon | 07 | 00306 | 100306700224 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 1:18.11 48.11 NT | 24/3/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Judka Mateusz | 06 | 00306 | 100306700221 | 100m dowolny (11) 200m zmienny (3) | 1:05.15 2:57.25 | 24/3/2019 25/11/2018 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Juszczuk Antoni | 06 | 00306 | 100306700222 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | 1:05.16 2:33.47 | 24/3/2019 23/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 2:44.84 41.37 3:09.05 | 23/3/2019 16/12/2018 8/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Leśniak Albert | 06 | 00306 | 100306700208 | 50m grzbietowy (13) 200m klasyczny (17) 50m motylkowy (5) | 44.67 3:23.54 43.42 | 10/3/2018 9/3/2019 14/10/2018 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Malinowska Zuzanna | 06 | 00306 | 100306600219 | 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (4) | 34.63 35.26 | 16/12/2018 15/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Masters George | 07 | 00306 | 100306700223 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (5) | 1:10.72 36.03 34.14 | 24/2/2019 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Pelczar Aleksandra | 07 | 00306 | 100306600217 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) 200m klasyczny (16) | 1:30.55 3:18.88 3:44.37 | 9/3/2019 9/3/2019 27/4/2019 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 100306700196 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 49.61 44.55 3:33.99 | 7/10/2017 16/12/2018 9/3/2019 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Wiekiera Julia | 06 | 00306 | 100306600212 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (4) | 1:09.98 41.34 | 9/3/2019 15/12/2018 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 200m grzbietowy (6) | 1:16.13 37.08 2:49.47 | 24/3/2019 27/4/2019 23/3/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
Korona Kraków 2 | 00306 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 - 13 lat | 2:02.03 |
Juszczuk Antoni Wiekiera Julia | 06 06 | Malinowska Zuzanna Judka Mateusz | 06 06 |
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 103206700052 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (5) | 34.38 44.45 35.10 | 22/12/2018 3/6/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 400m dowolny (18) 50m motylkowy (4) 200m zmienny (2) | NT 34.22 2:54.26 | 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Brzoza Lena | 06 | 04206 | 104206600008 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (4) 200m zmienny (2) | 1:04.82 31.41 2:42.99 | 23/12/2017 5/5/2018 14/10/2018 | Oswiecim (POL) Olkusz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 104206700015 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 200m klasyczny (17) | 1:12.12 40.23 3:30.74 | 16/2/2019 24/2/2019 15/12/2018 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
||
Mleczko Jakub | 06 | 04206 | 104206700003 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (7) | 1:15.28 5:25.41 3:01.95 | 24/2/2019 9/3/2019 22/12/2018 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Socha Filip | 06 | 04206 | 104206700013 | 400m dowolny (19) 100m motylkowy (15) 200m zmienny (3) | 5:27.59 1:37.51 3:15.08 | 12/4/2019 24/2/2019 24/2/2019 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 104206700017 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (5) 200m zmienny (3) | 5:13.92 37.03 2:56.41 | 9/3/2019 24/2/2019 16/2/2019 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łacek Patryk | 07 | 04206 | 104206700004 | 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (7) 200m zmienny (3) | 5:23.58 2:51.23 3:03.29 | 25/11/2018 23/3/2019 25/11/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 400m dowolny (19) 100m motylkowy (15) 200m zmienny (3) | 4:51.57 1:10.03 2:34.00 | 9/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (18) 200m grzbietowy (6) | 1:02.44 4:38.53 2:35.58 | 24/3/2019 9/3/2019 21/4/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 103506700069 | 50m klasyczny (9) 100m motylkowy (15) 200m zmienny (3) | 44.61 1:34.28 3:00.50 | 25/3/2018 27/4/2019 16/2/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kordjak Dawid | 06 | 03506 | 103506700077 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (5) | 1:13.73 6:04.82 38.81 | 16/2/2019 25/11/2018 14/10/2018 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 400m dowolny (18) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (14) | 4:35.92 2:16.65 1:05.25 | 9/3/2019 9/3/2019 13/4/2019 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 200m grzbietowy (6) | 1:05.28 34.67 2:37.22 | 6/4/2019 26/5/2018 23/3/2019 | Skawina (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
Chrobak Bartłomiej | 06 | 00906 | 100906700074 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (5) | NT NT NT | ||||
Chrobak Tomasz | 08 | 00906 | 100906700073 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 1:29.43 45.29 | 14/10/2017 13/4/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Czerwiec Karolina | 07 | 00906 | 100906600081 | 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) | 3:07.73 46.59 | 15/12/2018 16/12/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dawiec Teodor | 07 | 00906 | 100906700079 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (5) | 1:20.77 40.13 41.38 | 16/12/2018 13/4/2019 13/4/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Madej Olga | 08 | 00906 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT 48.97 | 16/12/2018 | Zabierzow (POL) |
|||
Makowski Roch | 07 | 00906 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT NT |
|||||
Olszewski Eryk | 07 | 00906 | 100906700072 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (5) | 1:23.51 49.65 43.88 | 16/12/2018 17/12/2017 13/4/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wawro Jakub | 07 | 00906 | 100906700071 | 100m dowolny (11) 200m zmienny (3) | 1:14.74 NT | 16/12/2018 | Zabierzow (POL) | ||
Zając Maciej | 07 | 00906 | 100906700077 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (5) | 1:24.45 47.36 40.18 | 16/12/2018 14/10/2018 13/4/2019 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
Kmita Zabierzów 1 | 00906 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 - 13 lat | NT |
Gal Konrad | 07 | 04106 | 104106700021 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 1:27.43 46.03 NT | 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Madyda Michał | 06 | 04106 | 104106700023 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (5) | 1:08.88 5:46.28 37.87 | 24/3/2019 23/3/2019 9/12/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 104106700009 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 1:10.22 38.85 3:01.99 | 24/3/2019 16/12/2018 24/3/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 104106700018 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 1:10.57 41.51 3:14.40 | 24/2/2019 16/12/2018 24/3/2019 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 1:10.55 39.17 3:04.05 | 24/2/2019 16/12/2018 27/4/2019 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Wadowice (POL) |
||
Wielgus Kacper | 07 | 04106 | 104106700030 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (15) | 1:20.60 37.97 1:32.30 | 16/2/2019 9/3/2019 23/3/2019 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Wielkiewicz Anastazja | 06 | 04106 | 104106600013 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (4) 100m motylkowy (14) | 1:12.23 38.89 1:22.34 | 16/2/2019 9/12/2018 27/4/2019 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) Wadowice (POL) |
||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 104106600003 | 400m dowolny (18) 50m grzbietowy (12) 200m grzbietowy (6) | 5:24.37 38.39 NT | 23/3/2019 16/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
Parchańska Julia | 06 | 02706 | 102706600040 | 50m grzbietowy (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (4) | 40.08 2:50.69 NT | 21/4/2018 23/3/2019 | Wola (POL) Krakow (POL) |
||
Pochopień Paweł | 07 | 02706 | 102706700059 | 100m dowolny (11) 100m motylkowy (15) | 1:14.53 NT | 9/3/2019 | Bochnia (POL) | ||
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (4) | 1:09.84 37.30 36.63 | 6/4/2019 13/4/2019 9/3/2019 | Skawina (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 102706600077 | 200m klasyczny (16) 200m zmienny (2) | 2:49.38 2:38.88 | 24/3/2019 27/4/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Łazarz Milena | 06 | 02706 | 102706600057 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (18) | 1:05.91 4:51.52 | 16/2/2019 23/3/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
Jasień Sucha Besk. 1 | 02706 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 - 13 lat | NT |
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | 1:01.36 2:34.79 | 24/3/2019 23/3/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (15) | 5:11.03 32.61 1:13.02 | 25/11/2018 9/3/2019 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 40.85 3:05.93 | 26/5/2018 9/3/2019 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (6) | 1:02.91 2:33.92 | 24/3/2019 23/3/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 50m klasyczny (8) 200m klasyczny (16) | 35.45 2:40.92 | 22/12/2018 9/3/2019 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 50m motylkowy (4) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (2) | 32.66 1:10.56 2:35.91 | 15/12/2018 23/3/2019 24/3/2019 | Zabierzow (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 50m klasyczny (9) 200m zmienny (3) | 38.36 2:54.69 | 16/12/2018 16/2/2019 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 50m motylkowy (5) | 34.74 | 15/12/2018 | Zabierzow (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 100m zmienny (21) | Mężczyzn | 12 - 13 lat | 4:59.52 |
Wioska-Kaganiec Wiktor Nosowicz Mikołaj | 06 06 | Choma Maksym Grzebinoga Franciszek | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 - 13 lat | 1:56.71 |
Janik Julia Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 06 | Choma Maksym Jarosz Helena | 06 06 |
Chabasiewicz Jakub | 07 | 03406 | 103406700012 | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 41.35 3:22.51 | 22/12/2018 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Litwa Tomasz | 06 | 03406 | 103406700011 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (5) | 59.77 4:52.56 28.80 | 22/12/2018 2/6/2018 7/10/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Berlin (GER) |
||
Marciniak Aleksandra | 07 | 03406 | 103406600015 | 100m dowolny (10) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (4) | 1:10.45 3:14.61 35.62 | 6/4/2019 7/10/2018 13/4/2019 | Skawina (POL) Berlin (GER) Zabierzow (POL) |
Chałat Wojciech | 04 | 01003 | 101003700203 | 400m dowolny (19) 200m zmienny (3) | 4:43.29 2:40.11 | 15/12/2018 13/10/2018 | Olsztyn (POL) Lublin (POL) |
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 103606600234 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (18) 200m zmienny (2) | 1:05.78 5:11.00 2:48.52 | 24/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Basista Karolina | 07 | 03606 | 103606600235 | 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (2) | NT 2:55.53 | 16/12/2018 | Zabierzow (POL) |
||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (15) | 32.81 1:11.46 | 15/12/2018 7/4/2019 | Zabierzow (POL) Raciborz (POL) |
||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (7) | 5:48.78 2:45.97 | 25/11/2018 23/3/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Bugajska Marcelina | 07 | 03606 | 103606600239 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (4) | 38.17 47.23 41.73 | 13/4/2019 16/12/2018 9/3/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (19) 200m zmienny (3) | 1:01.27 4:42.50 2:33.61 | 9/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Całka Alicja | 07 | 03606 | 103606600323 | 100m dowolny (10) 200m klasyczny (16) | 1:11.26 3:21.43 | 24/3/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | 03606 | 103606600295 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (4) 100m motylkowy (14) | 1:19.48 40.17 1:33.91 | 24/3/2019 9/3/2019 27/4/2019 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Czyż Adam | 06 | 03606 | 103606700286 | 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (15) 200m zmienny (3) | 33.00 1:13.00 2:36.60 | 15/12/2018 27/4/2019 27/4/2019 | Zabierzow (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 103606700241 | 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (7) 200m zmienny (3) | 5:20.98 2:36.54 2:53.31 | 23/3/2019 23/3/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (2) | 1:24.93 2:59.29 | 23/3/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Filipiak Julia | 06 | 03606 | 103606600289 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (4) | 1:11.16 38.01 | 24/3/2019 15/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Glijer Maksym | 07 | 03606 | 103606700297 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) | 1:16.92 2:57.50 | 16/12/2018 9/3/2019 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 50m grzbietowy (13) 200m grzbietowy (7) 200m klasyczny (17) | 33.49 2:37.26 3:10.96 | 27/4/2019 23/3/2019 24/3/2019 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Ilnicka Amelia | 06 | 03606 | 103606600291 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (18) 50m grzbietowy (12) | 1:08.45 5:16.32 36.17 | 7/4/2019 23/3/2019 16/12/2018 | Raciborz (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 103606600270 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (14) | 1:18.68 1:30.79 | 24/2/2019 27/4/2019 | Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 103606600245 | 400m dowolny (18) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (4) | 6:07.89 41.32 41.67 | 10/3/2018 10/3/2018 14/10/2018 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Król Karolina | 07 | 03606 | 103606600299 | 400m dowolny (18) 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) | 5:47.83 2:52.67 45.45 | 23/3/2019 23/3/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Machinko Maciej | 07 | 03606 | 103606700300 | 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (9) | 6:10.00 41.51 45.61 | 25/11/2018 24/2/2019 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
||
Mroczek Joanna | 06 | 03606 | 103606600266 | 50m klasyczny (8) 200m klasyczny (16) | 43.71 3:15.18 | 3/6/2018 9/3/2019 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03606 | 103606700303 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (5) | 1:07.03 33.63 | 24/3/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Olszowski Mikołaj | 06 | 03606 | 103606700292 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | 1:08.13 NT | 24/3/2019 | Krakow (POL) | ||
Pałys Antonina | 07 | 03606 | 103606600304 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (4) | 1:20.72 38.34 39.77 | 9/3/2019 16/12/2018 9/3/2019 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Polowiec Nikola | 07 | 03606 | 103606600324 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (18) 50m klasyczny (8) | 1:17.11 5:37.23 44.11 | 9/3/2019 23/3/2019 24/2/2019 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | 103606700211 | 200m grzbietowy (7) 200m klasyczny (17) | 2:27.99 2:56.03 | 6/4/2019 24/3/2019 | Raciborz (POL) Krakow (POL) |
||
Sakłak Szymon | 07 | 03606 | 103606700309 | 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (5) | 38.68 35.60 | 24/2/2019 9/3/2019 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 50m klasyczny (8) 200m klasyczny (16) | 43.74 3:16.73 | 16/12/2018 24/3/2019 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 103606600253 | 50m klasyczny (8) 200m klasyczny (16) | 39.41 3:01.14 | 24/2/2019 27/4/2019 | Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Smurzyńska Julia | 06 | 03606 | 103606600273 | 50m grzbietowy (12) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (2) | 31.70 2:24.65 2:29.58 | 13/4/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Zabierzow (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 103606600312 | 50m grzbietowy (12) 200m grzbietowy (6) | 33.43 2:38.47 | 27/4/2019 23/3/2019 | Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Suchan Jakub | 06 | 03606 | 103606700269 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (9) 200m zmienny (3) | 32.90 39.80 2:35.65 | 13/4/2019 26/5/2018 24/3/2019 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Urbański Jakub | 07 | 03606 | 103606700340 | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 45.48 3:24.68 | 24/2/2019 27/4/2019 | Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 50m grzbietowy (12) 200m grzbietowy (6) | 38.36 2:46.06 | 15/12/2018 23/3/2019 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 103606700271 | 200m klasyczny (17) | 3:30.06 | 9/3/2019 | Bochnia (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m zmienny (21) | Mężczyzn | 12 - 13 lat | 5:05.63 |
Rydzewski Szczepan Bednarski Kacper | 06 06 | Olszowski Mikołaj Wojtal Paweł | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 100m zmienny (21) | Mężczyzn | 12 - 13 lat | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m zmienny (20) | Kobiet | 12 - 13 lat | 5:36.93 |
Wojda Natalia Siwior Maja | 06 06 | Filipiak Julia Jankowiak Oliwia | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 100m zmienny (20) | Kobiet | 12 - 13 lat | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 - 13 lat | 2:12.81 |
Dziekanowska Martyna Mroczek Joanna | 06 06 | Blacha Igor Wojtal Paweł | 06 06 |
Hajdo Anna | 07 | 03806 | 103806600060 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (4) | 1:20.58 44.41 48.26 | 9/3/2019 8/12/2018 14/10/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700033 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 200m klasyczny (17) | 1:02.47 40.54 2:53.35 | 22/12/2018 14/10/2017 24/3/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (15) | 4:52.01 32.32 1:11.58 | 23/3/2019 22/12/2018 22/12/2018 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 103806700049 | 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (13) 200m grzbietowy (7) | 5:18.05 41.95 2:51.01 | 23/3/2019 17/12/2017 9/3/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Skibka Kacper | 06 | 03806 | 103806700046 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (5) | 1:12.05 48.02 41.90 | 24/3/2019 17/12/2017 14/10/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Woźny Maja | 07 | 03806 | 103806600063 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (4) | 1:15.43 44.67 38.88 | 24/3/2019 24/2/2019 9/3/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Zabawa Klaudia | 07 | 03806 | 103806600064 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) 200m klasyczny (16) | 1:23.10 45.61 3:33.48 | 24/2/2019 24/2/2019 27/4/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
Antos Alicja | 07 | 00806 | 100806600351 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | 1:25.83 53.03 | 24/3/2019 16/12/2018 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700326 | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (3) | 39.71 2:54.02 2:43.42 | 22/12/2018 9/3/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
||
Cała Anastazja | 07 | 00806 | 100806600353 | 400m dowolny (18) 50m motylkowy (4) | 6:04.04 41.47 | 23/3/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Ciapuła Michał | 07 | 00806 | 100806700354 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (5) | 1:15.17 38.32 | 24/3/2019 9/3/2019 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (5) | 1:04.42 34.23 | 7/4/2019 14/10/2018 | Raciborz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Czuba Adrian | 06 | 00806 | 100806700406 | 200m grzbietowy (7) 100m motylkowy (15) | 2:40.89 1:11.91 | 23/3/2019 23/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Czuba Julia | 07 | 00806 | 100806600407 | 50m klasyczny (8) 200m klasyczny (16) | 51.71 3:35.13 | 24/2/2019 24/3/2019 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Filanowski Bartłomiej | 07 | 00806 | 100806700356 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
||||
Gałgan Adrian | 07 | 00806 | 100806700357 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 400m dowolny (18) 100m motylkowy (14) | 5:13.72 1:25.52 | 23/3/2019 7/4/2019 | Krakow (POL) Raciborz (POL) |
||
Jarzyna Klaudia | 07 | 00806 | 100806600358 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 1:28.80 47.18 | 24/2/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 200m klasyczny (16) 100m motylkowy (14) | 2:47.04 1:08.98 | 9/3/2019 27/4/2019 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 50m grzbietowy (12) 200m grzbietowy (6) 200m klasyczny (16) | 38.46 2:50.73 NT | 8/12/2018 2/6/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Konopczyński Szymon | 07 | 00806 | 100806700359 | 50m grzbietowy (13) 200m klasyczny (17) | 43.29 3:25.47 | 14/10/2018 27/4/2019 | Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) |
||
Kos Maciej | 07 | 00806 | 100806700360 | 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (15) 200m zmienny (3) | 34.09 1:14.70 2:51.84 | 9/3/2019 27/4/2019 9/3/2019 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Kołodziej Jan | 07 | 00806 | 100806700369 | 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (13) | 6:35.85 NT | 25/11/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 36.60 2:47.60 | 16/12/2018 7/4/2019 | Zabierzow (POL) Raciborz (POL) |
||
Marszałek Emilia | 07 | 00806 | 100806600363 | 50m grzbietowy (12) 200m grzbietowy (6) | 44.30 3:14.74 | 24/2/2019 9/3/2019 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Merkel Ewa | 06 | 00806 | 100806600330 | 50m motylkowy (4) 200m zmienny (2) | 35.97 2:57.74 | 22/12/2018 27/4/2019 | Oswiecim (POL) Wadowice (POL) |
||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (19) 200m zmienny (3) | 1:06.18 4:58.25 2:43.18 | 24/3/2019 23/3/2019 27/4/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 400m dowolny (18) 200m grzbietowy (6) | 5:00.39 2:33.07 | 23/3/2019 23/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 1:15.13 41.13 | 24/3/2019 22/12/2018 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pędziwiatr Igor | 07 | 00806 | 100806700364 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (5) | 1:24.67 44.08 | 9/3/2019 9/3/2019 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (2) | 1:07.77 2:51.71 | 22/12/2018 9/3/2019 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 400m dowolny (19) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (5) | 5:18.05 44.03 38.35 | 9/3/2019 17/12/2017 14/10/2018 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Woźnicki Dominik | 06 | 00806 | 100806700342 | 200m grzbietowy (7) 100m motylkowy (15) | 2:33.99 1:11.67 | 6/4/2019 23/3/2019 | Raciborz (POL) Krakow (POL) |
||
Wąsik Martyna | 06 | 00806 | 100806600340 | 50m klasyczny (8) 200m klasyczny (16) 100m motylkowy (14) | NT 3:22.65 1:35.83 | 15/12/2018 9/3/2019 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Żarnowiec Michał | 07 | 00806 | 100806700368 | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 41.21 3:11.55 | 22/12/2018 24/3/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m zmienny (21) | Mężczyzn | 12 - 13 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m zmienny (20) | Kobiet | 12 - 13 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 - 13 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 - 13 lat | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |