Mistrzostwa Dzieci i Młodzików Woj. Małopolskiego - Olimpiada Małopolska 2019 Kraków, 25 - 26/5/2019 |
1 - Mistrzostwa Dzieci i Młodzików Woj. Małopolskiego - Olimpiada Małopolska 2019 I | 25/5/2019 - 9:30 |
Konkurencja 1 25/5/2019 - 9:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pancerz Oliwia | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.05 | 534 | ||||
2. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 31.02 | 485 | ||||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 31.15 | 479 | ||||
4. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 31.58 | 460 | ||||
5. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 32.38 | 426 | ||||
6. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 32.67 | 415 | ||||
7. | Gorlich Łucja | 06 | Salwator Kraków | 35.06 | 336 | ||||
8. | Malinowska Zuzanna | 06 | Korona Kraków | 35.23 | 331 | ||||
9. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 35.46 | 325 | ||||
10. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 35.88 | 313 | ||||
11. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 36.19 | 305 | ||||
12. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Alfa Bukowno | 36.20 | 305 | ||||
13. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 36.54 | 297 | ||||
14. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 36.55 | 296 | ||||
15. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 37.51 | 274 | ||||
16. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 37.79 | 268 | ||||
17. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 40.06 | 225 | ||||
18. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 40.25 | 222 | ||||
19. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 40.73 | 214 | ||||
20. | Wąsik Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 42.76 | 185 | ||||
DYSKW. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 25/5/2019 - 9:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Fala Niepołomice | 29.89 | 542 | |||
2. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 32.72 | 413 | |||
3. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 33.67 | 379 | |||
4. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 33.99 | 369 | |||
5. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.44 | 354 | |||
6. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.57 | 350 | |||
7. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.81 | 343 | |||
8. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 35.63 | 320 | |||
9. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 35.76 | 316 | |||
10. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 36.20 | 305 | |||
11. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 37.26 | 280 | |||
12. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 37.78 | 268 | |||
13. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 38.62 | 251 | |||
14. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 38.75 | 249 | |||
15. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 40.51 | 217 | |||
16. | Pelczar Aleksandra | 07 | Korona Kraków | 48.31 | 128 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 25/5/2019 - 9:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 31.71 | 454 | |||
2. | Czaja Zuzanna | 08 | Korona Kraków | 32.52 | 421 | |||
3. | Kuryłek Nikola | 08 | Fala Niepołomice | 34.91 | 340 | |||
4. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Salwator Kraków | 38.26 | 258 | |||
5. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 38.58 | 252 | |||
6. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 40.75 | 214 | |||
7. | Jakubowska Kaja | 08 | STP Nowy Sącz | 42.52 | 188 | |||
8. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 42.72 | 185 | |||
9. | Nawara Oliwia | 08 | Alfa Bukowno | 43.84 | 171 | |||
10. | Rębiasz Aleksandra | 08 | SMS Galicja Kraków | 43.87 | 171 | |||
11. | Mrozik Paulina | 08 | Korona Kraków | 46.61 | 143 | |||
12. | Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 46.97 | 139 | |||
13. | Dudziak Maja | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 47.40 | 136 | |||
14. | Sokołowska Lena | 08 | Jordan Kraków | 49.17 | 121 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 25/5/2019 - 9:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 39.38 | 237 | ||||
2. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 39.50 | 235 | ||||
3. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 40.82 | 213 | ||||
Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 40.82 | 213 | |||||
5. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 41.47 | 203 | ||||
6. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 41.73 | 199 | ||||
7. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 42.64 | 186 | ||||
8. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 43.71 | 173 | ||||
9. | Długopolska Nikola | 09 | Wisła Kraków | 44.47 | 164 | ||||
10. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 45.06 | 158 | ||||
11. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 45.70 | 151 | ||||
12. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 45.88 | 150 | ||||
13. | Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | Wisła Kraków | 46.60 | 143 | ||||
14. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 46.70 | 142 | ||||
15. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 47.34 | 136 | ||||
16. | Klimowicz Teresa | 09 | Wisła Kraków | 47.73 | 133 | ||||
17. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.10 | 122 | ||||
18. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 49.24 | 121 | ||||
19. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 51.58 | 105 | ||||
20. | Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 51.70 | 104 | ||||
21. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 52.00 | 103 | ||||
22. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 53.36 | 95 | ||||
23. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 53.41 | 95 | ||||
24. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 53.92 | 92 | ||||
25. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 54.62 | 88 | ||||
26. | Kulig Lucja | 09 | SMS Galicja Kraków | 56.26 | 81 | ||||
27. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 56.42 | 80 | ||||
28. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 58.51 | 72 | ||||
29. | Kowalska Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:00.96 | 63 | ||||
30. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 1:01.02 | 63 | ||||
31. | Szewczyk Maria | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:03.95 | 55 | ||||
32. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 1:04.02 | 55 | ||||
33. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 1:07.79 | 46 | ||||
34. | Preis Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:11.11 | 40 | ||||
DYSKW. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | ||||||
M5 - Pływak nie przeniósł ramion do przodu nad lustrem wody. (Czas: 9:45) | |||||||||
DYSKW. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | ||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 9:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/5/2019 - 9:54 | Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 29.53 | 402 | ||||
2. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 29.80 | 391 | ||||
3. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 31.39 | 334 | ||||
4. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 31.78 | 322 | ||||
5. | Czuba Adrian | 06 | Ósemka Oświęcim | 31.90 | 319 | ||||
6. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 31.97 | 317 | ||||
7. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.04 | 314 | ||||
8. | Korman Filip | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | 32.30 | 307 | ||||
9. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 32.40 | 304 | ||||
10. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.84 | 292 | ||||
11. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.85 | 292 | ||||
12. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 33.15 | 284 | ||||
13. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 35.07 | 240 | ||||
14. | Mietełka Karol | 06 | Siemacha Kraków | 35.69 | 227 | ||||
15. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 35.73 | 227 | ||||
16. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 35.78 | 226 | ||||
17. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 36.52 | 212 | ||||
18. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 36.54 | 212 | ||||
19. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 36.87 | 206 | ||||
20. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 36.93 | 205 | ||||
21. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 37.85 | 191 | ||||
22. | Chrobak Bartłomiej | 06 | Kmita Zabierzów | 38.27 | 184 | ||||
DYSKW. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/5/2019 - 9:54 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 32.12 | 312 | |||
2. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.17 | 283 | |||
3. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 33.67 | 271 | |||
4. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.92 | 265 | |||
5. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 36.72 | 209 | |||
6. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół-Mościce Tarnów | 37.04 | 203 | |||
7. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 37.06 | 203 | |||
8. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 37.36 | 198 | |||
9. | Sanowski Patryk | 07 | Wisła Kraków | 37.50 | 196 | |||
10. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 37.75 | 192 | |||
11. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 37.96 | 189 | |||
12. | Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 38.18 | 186 | |||
13. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 38.33 | 183 | |||
14. | Cebula Karol | 07 | Salwator Kraków | 38.56 | 180 | |||
15. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 39.89 | 163 | |||
16. | Klimowicz Jan | 07 | Wisła Kraków | 40.05 | 161 | |||
17. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 40.73 | 153 | |||
18. | Syguliński Dawid | 07 | Omega Olkusz | 41.29 | 147 | |||
19. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 42.12 | 138 | |||
20. | Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 42.28 | 137 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/5/2019 - 9:54 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 36.85 | 207 | ||||
2. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 37.16 | 201 | ||||
3. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 38.76 | 177 | ||||
4. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 39.68 | 165 | ||||
5. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 39.84 | 163 | ||||
6. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 39.85 | 163 | ||||
7. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 42.63 | 133 | ||||
8. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 43.42 | 126 | ||||
9. | Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 44.35 | 118 | ||||
10. | Tasak Piotr | 08 | SMS Galicja Kraków | 45.66 | 108 | ||||
11. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 45.80 | 107 | ||||
12. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 46.71 | 101 | ||||
13. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 47.21 | 98 | ||||
DYSKW. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:08) | |||||||||
DYSKW. | Lorenc Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:05) | |||||||||
DYSKW. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:05) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/5/2019 - 9:54 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 39.01 | 174 | ||||
2. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 40.81 | 152 | ||||
3. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 41.13 | 148 | ||||
4. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 41.42 | 145 | ||||
5. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 41.51 | 144 | ||||
6. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 41.97 | 140 | ||||
7. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | 42.18 | 138 | ||||
8. | Gumółka Jakub | 09 | Omega Olkusz | 42.49 | 135 | ||||
9. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 44.81 | 115 | ||||
10. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 44.86 | 114 | ||||
11. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 46.12 | 105 | ||||
12. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 46.30 | 104 | ||||
13. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 47.41 | 97 | ||||
14. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 48.19 | 92 | ||||
15. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 50.38 | 81 | ||||
16. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 50.61 | 79 | ||||
17. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 52.27 | 72 | ||||
18. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 53.19 | 68 | ||||
19. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 54.69 | 63 | ||||
20. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 57.74 | 53 | ||||
21. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 59.08 | 50 | ||||
22. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 59.13 | 50 | ||||
23. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 59.66 | 48 | ||||
24. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 59.67 | 48 | ||||
25. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:01.17 | 45 | ||||
26. | Płoskonka Szymon | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:02.73 | 41 | ||||
DYSKW. | Mrozowski Wojciech | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||
M5 - Pływak nie przeniósł ramion do przodu nad lustrem wody. (Czas: 9:58) | |||||||||
DYSKW. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 10:01) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/5/2019 - 10:18 | Dziewcząt, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:11.12 | 597 | 29.61 | 33.04 | 34.26 | 34.21 | |||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:15.36 | 542 | 31.44 | 34.51 | 34.98 | 34.43 | |||
3. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 2:18.54 | 506 | 31.34 | 35.59 | 36.62 | 34.99 | |||
4. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:21.49 | 475 | 32.28 | 36.23 | 37.03 | 35.95 | |||
5. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 2:21.90 | 471 | 33.03 | 36.14 | 36.83 | 35.90 | |||
6. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 2:22.40 | 466 | 31.59 | 35.87 | 37.67 | 37.27 | |||
7. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 2:30.83 | 392 | 33.42 | 38.02 | 39.79 | 39.60 | |||
8. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:35.29 | 359 | 34.44 | 39.08 | 41.12 | 40.65 | |||
9. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:44.92 | 300 | 36.19 | 42.67 | 43.62 | 42.44 | |||
10. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:50.40 | 272 | 39.30 | 43.48 | 44.66 | 42.96 | |||
11. | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | 2:52.12 | 264 | 40.49 | 44.98 | 46.23 | 40.42 | |||
12. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 2:54.36 | 254 | 40.15 | 44.90 | 45.76 | 43.55 | |||
DYSKW. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | |||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/5/2019 - 10:18 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 2:22.61 | 464 | 32.90 | 36.18 | 37.32 | 36.21 | ||
2. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 2:27.98 | 415 | 34.42 | 38.07 | 38.57 | 36.92 | ||
3. | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 2:35.90 | 355 | 34.79 | 39.53 | 41.48 | 40.10 | ||
4. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:38.94 | 335 | 36.98 | 41.28 | 42.16 | 38.52 | ||
5. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 2:39.09 | 334 | 36.11 | 41.68 | 42.10 | 39.20 | ||
6. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:42.97 | 311 | 37.72 | 42.07 | 41.91 | 41.27 | ||
7. | Rumińska Wiktoria | 07 | Siemacha Kraków | 2:44.55 | 302 | 37.63 | 43.14 | 43.21 | 40.57 | ||
8. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 2:47.58 | 286 | 38.15 | 43.70 | 44.66 | 41.07 | ||
9. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:56.47 | 245 | 39.85 | 45.85 | 45.92 | 44.85 | ||
10. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 3:08.01 | 202 | 44.07 | 49.33 | 49.58 | 45.03 | ||
11. | Gołaszewska Lena | 07 | STP Nowy Sącz | 3:08.22 | 201 | 41.46 | 47.25 | 50.85 | 48.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/5/2019 - 10:18 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 2:43.43 | 308 | 36.64 | 42.55 | 43.82 | 40.42 | ||
2. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Salwator Kraków | 2:44.03 | 305 | 37.09 | 42.78 | 43.93 | 40.23 | ||
3. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 2:46.54 | 291 | 39.20 | 43.18 | 43.42 | 40.74 | ||
4. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:49.28 | 277 | 39.28 | 43.31 | 44.65 | 42.04 | ||
5. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 2:51.17 | 268 | 38.89 | 46.31 | 45.24 | 40.73 | ||
6. | Nawara Oliwia | 08 | Alfa Bukowno | 2:52.35 | 263 | 40.34 | 44.53 | 45.29 | 42.19 | ||
7. | Jakubiec Anna | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:54.13 | 255 | 38.83 | 44.41 | 46.51 | 44.38 | ||
8. | Kniaziewicz Maja | 08 | Siemacha Kraków | 3:12.95 | 187 | 41.62 | 50.01 | 52.75 | 48.57 | ||
9. | Nylecka Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 3:15.82 | 179 | 41.37 | 49.89 | 52.30 | 52.26 | ||
10. | Koczwara Iga | 08 | Siemacha Kraków | 3:18.07 | 173 | 45.28 | 50.48 | 52.27 | 50.04 | ||
11. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:24.94 | 156 | 45.06 | 53.94 | 54.37 | 51.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/5/2019 - 10:40 | Chłopców, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 2:11.78 | 428 | 28.80 | 33.37 | 35.02 | 34.59 | ||
2. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:12.95 | 417 | 30.26 | 33.43 | 34.47 | 34.79 | ||
3. | Juszczuk Antoni | 06 | Korona Kraków | 2:17.82 | 374 | 30.70 | 34.81 | 36.58 | 35.73 | ||
4. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:21.56 | 345 | 32.12 | 35.56 | 37.43 | 36.45 | ||
5. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 2:22.46 | 339 | 30.59 | 35.65 | 38.14 | 38.08 | ||
6. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 2:23.92 | 329 | 32.82 | 35.70 | 37.74 | 37.66 | ||
7. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 2:26.78 | 310 | 33.40 | 37.40 | 38.44 | 37.54 | ||
8. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 2:35.26 | 262 | 33.76 | 38.05 | 41.44 | 42.01 | ||
9. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 2:37.35 | 251 | 36.51 | 39.88 | 41.00 | 39.96 | ||
10. | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 2:38.29 | 247 | 36.60 | 40.73 | 40.99 | 39.97 | ||
11. | Chrobak Bartłomiej | 06 | Kmita Zabierzów | 2:41.68 | 232 | 36.04 | 42.23 | 43.37 | 40.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/5/2019 - 10:40 | Chłopców, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 2:26.77 | 310 | 33.83 | 37.52 | 38.77 | 36.65 | |||
2. | Masters George | 07 | Korona Kraków | 2:28.91 | 297 | 33.39 | 36.86 | 40.38 | 38.28 | |||
3. | Kieroński Marcel | 07 | Nika Sport Team Kraków | 2:30.30 | 288 | 33.41 | 38.32 | 40.18 | 38.39 | |||
4. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 2:33.13 | 273 | 36.05 | 39.44 | 40.03 | 37.61 | |||
5. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:34.94 | 263 | 35.22 | 39.80 | 41.14 | 38.78 | |||
6. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 2:36.68 | 255 | 35.99 | 41.45 | 41.90 | 37.34 | |||
7. | Sotkowski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 2:37.56 | 250 | 37.71 | 40.79 | 41.04 | 38.02 | |||
8. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:38.22 | 247 | 35.14 | 39.82 | 41.90 | 41.36 | |||
9. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 2:44.30 | 221 | 36.80 | 42.13 | 43.79 | 41.58 | |||
10. | Sanowski Patryk | 07 | Wisła Kraków | 2:47.09 | 210 | 39.76 | 44.89 | 43.40 | 39.04 | |||
11. | Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 2:48.36 | 205 | 39.21 | 45.08 | 43.61 | 40.46 | |||
12. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 2:50.53 | 197 | 40.78 | 45.46 | 44.05 | 40.24 | |||
13. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 2:51.13 | 195 | 37.28 | 44.02 | 46.24 | 43.59 | |||
14. | Kołodziej Jan | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:51.29 | 195 | 40.17 | 44.86 | 44.52 | 41.74 | |||
15. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:51.88 | 193 | 39.40 | 44.29 | 44.37 | 43.82 | |||
16. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 2:53.59 | 187 | 38.50 | 45.53 | 47.05 | 42.51 | |||
17. | Klimowicz Jan | 07 | Wisła Kraków | 2:55.18 | 182 | 40.67 | 46.08 | 44.39 | 44.04 | |||
18. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:59.41 | 169 | 41.16 | 46.48 | 47.28 | 44.49 | |||
19. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 3:04.69 | 155 | 40.80 | 46.94 | 49.84 | 47.11 | |||
20. | Filanowski Bartłomiej | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:05.29 | 154 | 41.22 | 46.89 | 48.89 | 48.29 | |||
DYSKW. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | |||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 11:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/5/2019 - 10:40 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 2:29.77 | 292 | 34.87 | 38.99 | 39.99 | 35.92 | |||
2. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:36.65 | 255 | 36.49 | 38.83 | 39.94 | 41.39 | |||
3. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:39.32 | 242 | 36.80 | 41.45 | 41.83 | 39.24 | |||
4. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:44.84 | 219 | 37.68 | 42.62 | 43.36 | 41.18 | |||
5. | Łaśko Kacper | 08 | BOSiR Brzesko | 2:48.23 | 206 | 38.27 | 43.67 | 44.56 | 41.73 | |||
6. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 2:49.84 | 200 | 37.53 | 42.45 | 44.65 | 45.21 | |||
7. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 2:55.73 | 180 | 39.17 | 45.83 | 46.60 | 44.13 | |||
8. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 3:00.79 | 166 | 42.48 | 47.35 | 47.18 | 43.78 | |||
9. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.29 | 159 | 41.66 | 48.75 | 47.97 | 44.91 | |||
10. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.62 | 158 | 43.88 | 48.10 | 48.78 | 42.86 | |||
11. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 3:03.65 | 158 | 41.19 | 47.01 | 51.31 | 44.14 | |||
12. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 3:03.66 | 158 | 41.93 | 47.38 | 48.53 | 45.82 | |||
13. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:03.79 | 158 | 41.40 | 49.62 | 49.73 | 43.04 | |||
14. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:06.75 | 150 | 41.27 | 48.45 | 49.55 | 47.48 | |||
15. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:19.56 | 123 | 44.11 | 51.14 | 54.47 | 49.84 | |||
16. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 3:19.83 | 122 | 47.09 | 52.90 | 52.92 | 46.92 | |||
17. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:26.06 | 112 | 47.84 | 54.11 | 55.22 | 48.89 | |||
18. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 3:26.66 | 111 | 48.71 | 53.85 | 53.95 | 50.15 | |||
19. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:26.89 | 110 | 44.93 | 51.96 | 50.54 | 59.46 | |||
DYSKW. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | |||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:36) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 25/5/2019 - 11:15 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:15.99 | 552 | 36.15 | 39.84 | |||
2. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:16.22 | 547 | 36.62 | 39.60 | |||
3. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:16.63 | 538 | 37.02 | 39.61 | |||
4. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:21.05 | 455 | 38.55 | 42.50 | |||
5. | Polarz Lena | 06 | Alfa Bukowno | 1:21.10 | 454 | 38.66 | 42.44 | |||
6. | Gorlich Łucja | 06 | Salwator Kraków | 1:25.68 | 385 | 40.89 | 44.79 | |||
7. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 1:29.89 | 333 | 42.31 | 47.58 | |||
8. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:31.16 | 320 | 43.00 | 48.16 | |||
9. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:31.34 | 318 | 43.60 | 47.74 | |||
10. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:34.31 | 289 | 43.90 | 50.41 | |||
11. | Wąsik Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:34.99 | 282 | 45.58 | 49.41 | |||
12. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.60 | 260 | 46.33 | 51.27 | |||
13. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 1:41.01 | 235 | 47.41 | 53.60 | |||
14. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:44.59 | 211 | 50.18 | 54.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 25/5/2019 - 11:15 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 1:19.62 | 480 | 37.27 | 42.35 | ||||
2. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:21.02 | 455 | 37.74 | 43.28 | ||||
3. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 1:23.97 | 409 | 39.60 | 44.37 | ||||
4. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.92 | 356 | 40.76 | 47.16 | ||||
5. | Polowiec Nikola | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:29.93 | 333 | 42.39 | 47.54 | ||||
6. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:31.61 | 315 | 42.94 | 48.67 | ||||
7. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 1:38.45 | 254 | 47.39 | 51.06 | ||||
8. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:41.70 | 230 | 48.15 | 53.55 | ||||
9. | Czuba Julia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:42.05 | 228 | 48.57 | 53.48 | ||||
10. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:42.66 | 224 | 49.39 | 53.27 | ||||
11. | Gołaszewska Lena | 07 | STP Nowy Sącz | 1:43.80 | 216 | 48.73 | 55.07 | ||||
DYSKW. | Owca Julia | 07 | STP Nowy Sącz | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 25/5/2019 - 11:15 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wąsowicz Izabela | 08 | Salwator Kraków | 1:26.44 | 375 | 40.57 | 45.87 | ||||
2. | Czaja Zuzanna | 08 | Korona Kraków | 1:28.49 | 349 | 41.71 | 46.78 | ||||
3. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 1:31.92 | 312 | 42.25 | 49.67 | ||||
4. | Raputa Gabriela | 08 | CKiS Skawina | 1:34.73 | 285 | 44.85 | 49.88 | ||||
5. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 1:35.80 | 275 | 43.81 | 51.99 | ||||
6. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:37.05 | 265 | 45.67 | 51.38 | ||||
7. | Jakubiec Anna | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:40.39 | 239 | 48.04 | 52.35 | ||||
8. | Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 1:40.77 | 236 | 46.51 | 54.26 | ||||
9. | Koczwara Iga | 08 | Siemacha Kraków | 1:41.69 | 230 | 48.52 | 53.17 | ||||
10. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 1:42.97 | 222 | 48.98 | 53.99 | ||||
11. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 1:44.08 | 215 | 49.24 | 54.84 | ||||
12. | Kołaczyk Antonina | 08 | CKiS Skawina | 1:44.57 | 212 | 47.26 | 57.31 | ||||
13. | Mrozik Paulina | 08 | Korona Kraków | 1:45.95 | 203 | 48.76 | 57.19 | ||||
14. | Frączek Zofia | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:49.15 | 186 | 52.30 | 56.85 | ||||
15. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:49.36 | 185 | 52.31 | 57.05 | ||||
16. | Mucha Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:58.06 | 147 | 54.74 | 1:03.32 | ||||
DYSKW. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25/5/2019 - 11:35 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:19.61 | 340 | 37.63 | 41.98 | ||||
2. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:22.13 | 310 | 38.40 | 43.73 | ||||
3. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:22.79 | 303 | 39.40 | 43.39 | ||||
4. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:24.49 | 285 | 39.95 | 44.54 | ||||
5. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:24.62 | 283 | 39.21 | 45.41 | ||||
6. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:25.11 | 278 | 39.56 | 45.55 | ||||
7. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 1:26.82 | 262 | 41.23 | 45.59 | ||||
8. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:27.19 | 259 | 41.27 | 45.92 | ||||
9. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 1:27.91 | 253 | 40.87 | 47.04 | ||||
10. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 1:28.04 | 252 | 42.09 | 45.95 | ||||
11. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 1:33.97 | 207 | 43.21 | 50.76 | ||||
12. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 1:36.00 | 194 | 45.13 | 50.87 | ||||
DYSKW. | Mietełka Karol | 06 | Siemacha Kraków | ||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:36) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25/5/2019 - 11:35 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:24.09 | 289 | 39.21 | 44.88 | ||||
2. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:27.87 | 253 | 41.40 | 46.47 | ||||
3. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:28.86 | 245 | 42.20 | 46.66 | ||||
4. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 1:29.01 | 243 | 41.76 | 47.25 | ||||
5. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.05 | 243 | 41.18 | 47.87 | ||||
6. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:30.76 | 230 | 43.54 | 47.22 | ||||
7. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 1:31.54 | 224 | 44.25 | 47.29 | ||||
8. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 1:34.18 | 205 | 45.58 | 48.60 | ||||
9. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:37.06 | 188 | 46.61 | 50.45 | ||||
10. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 1:37.38 | 186 | 47.37 | 50.01 | ||||
11. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:39.61 | 174 | 46.55 | 53.06 | ||||
12. | Makowski Roch | 07 | Kmita Zabierzów | 1:40.48 | 169 | 46.82 | 53.66 | ||||
13. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:45.76 | 145 | 51.05 | 54.71 | ||||
DYSKW. | Fedek Dawid | 07 | BOSiR Brzesko | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:36) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25/5/2019 - 11:35 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:31.29 | 226 | 43.05 | 48.24 | ||||
2. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:31.40 | 225 | 42.86 | 48.54 | ||||
3. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:34.86 | 201 | 45.12 | 49.74 | ||||
4. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 1:35.56 | 197 | 44.34 | 51.22 | ||||
5. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 1:36.23 | 192 | 43.94 | 52.29 | ||||
6. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 1:39.10 | 176 | 46.65 | 52.45 | ||||
7. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 1:40.26 | 170 | 46.35 | 53.91 | ||||
8. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 1:40.49 | 169 | 47.23 | 53.26 | ||||
9. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:41.97 | 162 | 48.05 | 53.92 | ||||
10. | Maliszewski Szymon | 08 | CKiS Skawina | 1:42.29 | 160 | 46.76 | 55.53 | ||||
11. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:46.38 | 142 | 51.29 | 55.09 | ||||
12. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:46.99 | 140 | 49.16 | 57.83 | ||||
13. | Kleszcz Eryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:48.01 | 136 | 51.07 | 56.94 | ||||
14. | Grigorian Kyle | 08 | Jordan Kraków | 1:49.92 | 129 | 51.06 | 58.86 | ||||
15. | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 1:50.79 | 126 | 51.97 | 58.82 | ||||
16. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:51.06 | 125 | 54.12 | 56.94 | ||||
17. | Pluciński Igor | 08 | Jordan Kraków | 1:54.51 | 114 | 52.31 | 1:02.20 | ||||
18. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:56.01 | 110 | 54.88 | 1:01.13 | ||||
19. | Piotrowski Aleksander | 08 | Jordan Kraków | 1:56.38 | 109 | 54.19 | 1:02.19 | ||||
20. | Piwowarczyk Karol | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:02.46 | 93 | 1:00.26 | 1:02.20 | ||||
DYSKW. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:32) | |||||||||||
DYSKW. | Marcinkowski Szymon | 08 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:26) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 25/5/2019 - 11:57 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:04.12 | 632 | 31.07 | 33.05 | ||||
2. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:06.55 | 565 | 32.47 | 34.08 | ||||
3. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 1:08.26 | 523 | 33.80 | 34.46 | ||||
4. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:09.73 | 491 | 33.60 | 36.13 | ||||
5. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.15 | 392 | 36.31 | 38.84 | ||||
6. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:15.87 | 381 | 37.22 | 38.65 | ||||
7. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 1:18.34 | 346 | 39.22 | 39.12 | ||||
8. | Malinowska Zuzanna | 06 | Korona Kraków | 1:19.05 | 337 | 38.29 | 40.76 | ||||
9. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:20.43 | 320 | 39.15 | 41.28 | ||||
10. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:21.52 | 307 | 39.81 | 41.71 | ||||
11. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:21.74 | 305 | 40.05 | 41.69 | ||||
12. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:23.13 | 290 | 40.77 | 42.36 | ||||
13. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:29.51 | 232 | 43.84 | 45.67 | ||||
DYSKW. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 12:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 25/5/2019 - 11:57 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Fala Niepołomice | 1:05.35 | 597 | 31.75 | 33.60 | |||
2. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:11.13 | 463 | 34.54 | 36.59 | |||
3. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:16.11 | 377 | 37.61 | 38.50 | |||
4. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:19.29 | 334 | 39.11 | 40.18 | |||
5. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.07 | 324 | 39.04 | 41.03 | |||
6. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 1:20.26 | 322 | 39.24 | 41.02 | |||
7. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:20.27 | 322 | 40.04 | 40.23 | |||
8. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:23.26 | 288 | 41.20 | 42.06 | |||
9. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:24.74 | 273 | 41.59 | 43.15 | |||
10. | Manista Kornelia | 07 | CKiS Skawina | 1:25.88 | 263 | 40.58 | 45.30 | |||
11. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.34 | 250 | 43.16 | 44.18 | |||
12. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:30.07 | 228 | 42.33 | 47.74 | |||
13. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:31.59 | 216 | 44.21 | 47.38 | |||
14. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 1:35.55 | 191 | 48.00 | 47.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 25/5/2019 - 11:57 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:23.19 | 289 | 40.29 | 42.90 | ||||
2. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 1:25.41 | 267 | 41.63 | 43.78 | ||||
3. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 1:25.71 | 264 | 42.86 | 42.85 | ||||
4. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.43 | 232 | 44.47 | 44.96 | ||||
5. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:30.23 | 226 | 44.12 | 46.11 | ||||
6. | Kaszuba Magdalena | 08 | Omega Olkusz | 1:33.90 | 201 | 44.21 | 49.69 | ||||
7. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:34.18 | 199 | 45.84 | 48.34 | ||||
8. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:39.47 | 169 | 48.23 | 51.24 | ||||
9. | Kryza Jagoda | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:39.58 | 168 | 48.60 | 50.98 | ||||
10. | Miodek Jagoda | 08 | Siemacha Kraków | 1:41.80 | 157 | 48.58 | 53.22 | ||||
11. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 1:42.88 | 153 | 51.71 | 51.17 | ||||
12. | Mucha Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:45.41 | 142 | 50.75 | 54.66 | ||||
13. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 1:50.33 | 124 | 52.96 | 57.37 | ||||
DYSKW. | Nylecka Emilia | 08 | Siemacha Kraków | ||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 11:57) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25/5/2019 - 12:16 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:08.90 | 357 | 32.94 | 35.96 | ||||
2. | Juszczuk Antoni | 06 | Korona Kraków | 1:09.59 | 346 | 35.01 | 34.58 | ||||
3. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 1:09.72 | 345 | 34.33 | 35.39 | ||||
4. | Judka Mateusz | 06 | Korona Kraków | 1:12.28 | 309 | 35.35 | 36.93 | ||||
5. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:12.65 | 304 | 35.74 | 36.91 | ||||
6. | Czuba Adrian | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:13.45 | 295 | 35.65 | 37.80 | ||||
7. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:14.68 | 280 | 36.82 | 37.86 | ||||
8. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:14.79 | 279 | 36.53 | 38.26 | ||||
9. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:14.95 | 277 | 36.23 | 38.72 | ||||
10. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:15.45 | 272 | 37.03 | 38.42 | ||||
11. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:16.63 | 259 | 37.17 | 39.46 | ||||
12. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 1:27.29 | 175 | 42.90 | 44.39 | ||||
DYSKW. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 12:37) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25/5/2019 - 12:16 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Olszewski Maciej | 07 | Salwator Kraków | 1:12.55 | 306 | 34.98 | 37.57 | |||
2. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:14.22 | 285 | 36.81 | 37.41 | |||
3. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:14.81 | 279 | 36.04 | 38.77 | |||
4. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:17.35 | 252 | 37.57 | 39.78 | |||
5. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 1:20.07 | 227 | 39.23 | 40.84 | |||
6. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.78 | 221 | 39.33 | 41.45 | |||
7. | Cebula Karol | 07 | Salwator Kraków | 1:20.84 | 221 | 38.99 | 41.85 | |||
8. | Sotkowski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 1:21.02 | 219 | 39.79 | 41.23 | |||
9. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.88 | 213 | 39.57 | 42.31 | |||
10. | Gałoński Tomasz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.80 | 172 | 42.59 | 45.21 | |||
11. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 1:28.66 | 167 | 43.18 | 45.48 | |||
12. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:30.06 | 160 | 44.73 | 45.33 | |||
13. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.06 | 149 | 45.07 | 46.99 | |||
14. | Syguliński Dawid | 07 | Omega Olkusz | 1:35.14 | 135 | 46.20 | 48.94 | |||
15. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:35.50 | 134 | 45.47 | 50.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25/5/2019 - 12:16 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:17.02 | 255 | 37.52 | 39.50 | ||||
2. | Czarny Radosław | 08 | Salwator Kraków | 1:18.97 | 237 | 38.21 | 40.76 | ||||
3. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.00 | 220 | 40.04 | 40.96 | ||||
4. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:24.86 | 191 | 41.28 | 43.58 | ||||
5. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 1:26.01 | 183 | 42.14 | 43.87 | ||||
6. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:27.18 | 176 | 42.47 | 44.71 | ||||
7. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 1:28.65 | 167 | 42.77 | 45.88 | ||||
8. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 1:29.19 | 164 | 42.68 | 46.51 | ||||
9. | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | 1:30.46 | 157 | 44.23 | 46.23 | ||||
10. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:31.36 | 153 | 44.30 | 47.06 | ||||
11. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.53 | 147 | 45.63 | 46.90 | ||||
12. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 1:33.11 | 144 | 45.16 | 47.95 | ||||
13. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 1:33.57 | 142 | 45.93 | 47.64 | ||||
14. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:35.28 | 135 | 45.47 | 49.81 | ||||
15. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 1:36.81 | 128 | 46.56 | 50.25 | ||||
16. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:37.56 | 125 | 46.51 | 51.05 | ||||
17. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 1:37.65 | 125 | 47.67 | 49.98 | ||||
18. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 1:38.85 | 121 | 48.65 | 50.20 | ||||
19. | Piotrowski Aleksander | 08 | Jordan Kraków | 1:47.81 | 93 | 51.71 | 56.10 | ||||
20. | Grigorian Kyle | 08 | Jordan Kraków | 1:55.04 | 76 | 55.58 | 59.46 | ||||
DYSKW. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/5/2019 - 12:37 | Dziewcząt, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:08.70 | 556 | 31.77 | 36.93 | |||
2. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:09.63 | 534 | 32.79 | 36.84 | |||
3. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:10.31 | 519 | 32.43 | 37.88 | |||
4. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:10.94 | 505 | 33.66 | 37.28 | |||
5. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:13.17 | 460 | 34.30 | 38.87 | |||
6. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:14.25 | 440 | 33.44 | 40.81 | |||
7. | Polarz Lena | 06 | Alfa Bukowno | 1:15.03 | 427 | 35.63 | 39.40 | |||
8. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:19.03 | 365 | 35.13 | 43.90 | |||
9. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:20.88 | 341 | 37.39 | 43.49 | |||
10. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:20.90 | 340 | 36.94 | 43.96 | |||
11. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:21.19 | 337 | 37.70 | 43.49 | |||
12. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Alfa Bukowno | 1:22.54 | 320 | 38.86 | 43.68 | |||
13. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:23.14 | 314 | 38.77 | 44.37 | |||
14. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:26.31 | 280 | 39.11 | 47.20 | |||
15. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:28.32 | 261 | 42.58 | 45.74 | |||
16. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:28.79 | 257 | 41.61 | 47.18 | |||
17. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.23 | 237 | 43.61 | 47.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/5/2019 - 12:37 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:15.91 | 412 | 35.80 | 40.11 | |||
2. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 1:16.97 | 395 | 36.44 | 40.53 | |||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 1:19.11 | 364 | 37.10 | 42.01 | |||
4. | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 1:20.56 | 345 | 37.29 | 43.27 | |||
5. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:21.84 | 329 | 38.10 | 43.74 | |||
6. | Polowiec Nikola | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:22.76 | 318 | 38.65 | 44.11 | |||
7. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:25.90 | 284 | 40.70 | 45.20 | |||
8. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:25.98 | 283 | 39.77 | 46.21 | |||
9. | Rumińska Wiktoria | 07 | Siemacha Kraków | 1:26.47 | 279 | 40.93 | 45.54 | |||
10. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:27.90 | 265 | 41.21 | 46.69 | |||
11. | Dulak Emila | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.93 | 232 | 42.94 | 48.99 | |||
12. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:32.34 | 229 | 43.04 | 49.30 | |||
13. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:32.56 | 227 | 40.70 | 51.86 | |||
14. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:34.12 | 216 | 43.69 | 50.43 | |||
15. | Pelczar Aleksandra | 07 | Korona Kraków | 1:34.51 | 213 | 44.25 | 50.26 | |||
16. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:34.88 | 211 | 45.09 | 49.79 | |||
17. | Owca Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:36.98 | 197 | 47.85 | 49.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/5/2019 - 12:37 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:14.79 | 431 | 34.66 | 40.13 | ||||
2. | Kuryłek Nikola | 08 | Fala Niepołomice | 1:21.68 | 331 | 36.05 | 45.63 | ||||
3. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:28.02 | 264 | 42.22 | 45.80 | ||||
4. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:30.93 | 240 | 43.53 | 47.40 | ||||
5. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 1:31.65 | 234 | 43.28 | 48.37 | ||||
6. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 1:32.52 | 227 | 43.58 | 48.94 | ||||
7. | Raputa Gabriela | 08 | CKiS Skawina | 1:32.85 | 225 | 45.26 | 47.59 | ||||
8. | Rębiasz Aleksandra | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:33.03 | 224 | 42.99 | 50.04 | ||||
9. | Kaszuba Magdalena | 08 | Omega Olkusz | 1:34.10 | 216 | 44.21 | 49.89 | ||||
10. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:34.89 | 211 | 46.55 | 48.34 | ||||
11. | Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:35.00 | 210 | 45.93 | 49.07 | ||||
12. | Jakubowska Kaja | 08 | STP Nowy Sącz | 1:35.78 | 205 | 44.01 | 51.77 | ||||
13. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 1:37.28 | 196 | 46.55 | 50.73 | ||||
14. | Dudziak Maja | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.87 | 186 | 47.78 | 51.09 | ||||
15. | Frączek Zofia | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:43.68 | 161 | 49.96 | 53.72 | ||||
16. | Sokołowska Lena | 08 | Jordan Kraków | 1:44.49 | 158 | 49.30 | 55.19 | ||||
17. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:44.62 | 157 | 49.65 | 54.97 | ||||
18. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:46.58 | 149 | 51.60 | 54.98 | ||||
19. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 1:49.56 | 137 | 53.24 | 56.32 | ||||
DYSKW. | Kniaziewicz Maja | 08 | Siemacha Kraków | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:55) | |||||||||||
DYSKW. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:51) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/5/2019 - 12:37 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:26.29 | 280 | 41.02 | 45.27 | ||||
2. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 1:26.79 | 276 | 39.68 | 47.11 | ||||
3. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 1:30.25 | 245 | 43.19 | 47.06 | ||||
4. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 1:33.27 | 222 | 44.11 | 49.16 | ||||
5. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:34.65 | 212 | 44.72 | 49.93 | ||||
6. | Długopolska Nikola | 09 | Wisła Kraków | 1:35.40 | 207 | 45.25 | 50.15 | ||||
7. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 1:35.57 | 206 | 43.82 | 51.75 | ||||
8. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.20 | 202 | 42.30 | 53.90 | ||||
9. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.23 | 202 | 46.02 | 50.21 | ||||
10. | Klimowicz Teresa | 09 | Wisła Kraków | 1:36.89 | 198 | 46.36 | 50.53 | ||||
11. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:41.77 | 171 | 48.08 | 53.69 | ||||
12. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:41.94 | 170 | 45.88 | 56.06 | ||||
13. | Wacławek Matylda | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:42.78 | 166 | 48.98 | 53.80 | ||||
14. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:43.06 | 164 | 47.54 | 55.52 | ||||
15. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:44.11 | 159 | 49.18 | 54.93 | ||||
16. | Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:45.84 | 152 | 49.74 | 56.10 | ||||
17. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:45.93 | 151 | 53.71 | 52.22 | ||||
18. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:46.46 | 149 | 49.44 | 57.02 | ||||
19. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:46.59 | 149 | 52.45 | 54.14 | ||||
20. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:48.96 | 139 | 49.87 | 59.09 | ||||
21. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 1:49.02 | 139 | 50.21 | 58.81 | ||||
22. | Cupiał Milena | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:49.57 | 137 | 54.99 | 54.58 | ||||
23. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 1:53.02 | 125 | 56.29 | 56.73 | ||||
24. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 1:53.19 | 124 | 51.65 | 1:01.54 | ||||
25. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 1:55.09 | 118 | 52.65 | 1:02.44 | ||||
26. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 1:56.09 | 115 | 51.73 | 1:04.36 | ||||
DYSKW. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:45) | |||||||||||
DYSKW. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:43) | |||||||||||
DYSKW. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | ||||||||
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu. (Czas: 12:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/5/2019 - 13:11 | Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 1:07.23 | 418 | 29.95 | 37.28 | ||||
2. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 1:07.85 | 407 | 30.83 | 37.02 | ||||
3. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:12.03 | 340 | 33.82 | 38.21 | ||||
4. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:12.13 | 339 | 33.19 | 38.94 | ||||
5. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:12.24 | 337 | 33.07 | 39.17 | ||||
6. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.89 | 328 | 33.62 | 39.27 | ||||
7. | Korman Filip | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:13.44 | 321 | 34.06 | 39.38 | ||||
8. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:13.53 | 320 | 34.61 | 38.92 | ||||
9. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:14.29 | 310 | 34.87 | 39.42 | ||||
10. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:15.41 | 296 | 36.55 | 38.86 | ||||
11. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:16.16 | 288 | 34.67 | 41.49 | ||||
12. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:16.21 | 287 | 36.83 | 39.38 | ||||
13. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:16.27 | 286 | 33.85 | 42.42 | ||||
14. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:17.78 | 270 | 36.27 | 41.51 | ||||
15. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:17.83 | 269 | 36.64 | 41.19 | ||||
16. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 1:19.93 | 249 | 37.68 | 42.25 | ||||
17. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 1:20.33 | 245 | 36.60 | 43.73 | ||||
18. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 1:20.39 | 244 | 37.56 | 42.83 | ||||
19. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:20.90 | 240 | 36.82 | 44.08 | ||||
20. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:21.04 | 239 | 38.91 | 42.13 | ||||
21. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:21.96 | 231 | 37.40 | 44.56 | ||||
22. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.26 | 220 | 38.42 | 44.84 | ||||
23. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 1:24.14 | 213 | 39.19 | 44.95 | ||||
24. | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 1:24.43 | 211 | 40.17 | 44.26 | ||||
DYSKW. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 13:39) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/5/2019 - 13:11 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:14.61 | 306 | 33.89 | 40.72 | |||
2. | Masters George | 07 | Korona Kraków | 1:16.22 | 287 | 36.31 | 39.91 | |||
3. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:18.90 | 259 | 36.49 | 42.41 | |||
4. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:19.41 | 254 | 36.12 | 43.29 | |||
5. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 1:21.94 | 231 | 37.79 | 44.15 | |||
6. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:24.17 | 213 | 43.58 | 40.59 | |||
7. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 1:24.46 | 211 | 40.99 | 43.47 | |||
8. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:24.83 | 208 | 40.34 | 44.49 | |||
9. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.94 | 200 | 40.85 | 45.09 | |||
10. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 1:26.11 | 199 | 40.91 | 45.20 | |||
11. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.71 | 195 | 40.27 | 46.44 | |||
12. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.79 | 194 | 39.47 | 47.32 | |||
13. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:28.58 | 183 | 41.94 | 46.64 | |||
14. | Fedek Dawid | 07 | BOSiR Brzesko | 1:29.60 | 176 | 42.86 | 46.74 | |||
15. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:29.92 | 175 | 43.26 | 46.66 | |||
16. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:29.93 | 174 | 42.58 | 47.35 | |||
17. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:34.11 | 152 | 45.01 | 49.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/5/2019 - 13:11 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 1:18.48 | 263 | 35.51 | 42.97 | ||||
2. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:21.80 | 232 | 38.85 | 42.95 | ||||
3. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:24.49 | 211 | 41.68 | 42.81 | ||||
4. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:25.20 | 205 | 39.23 | 45.97 | ||||
5. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.40 | 190 | 42.19 | 45.21 | ||||
6. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 1:27.72 | 188 | 41.94 | 45.78 | ||||
7. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:27.89 | 187 | 41.52 | 46.37 | ||||
8. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:29.03 | 180 | 42.92 | 46.11 | ||||
9. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 1:30.92 | 169 | 41.41 | 49.51 | ||||
10. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:31.25 | 167 | 43.23 | 48.02 | ||||
11. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 1:32.24 | 162 | 44.70 | 47.54 | ||||
12. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.81 | 159 | 45.57 | 47.24 | ||||
13. | Kleszcz Eryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:35.61 | 145 | 43.55 | 52.06 | ||||
14. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 1:35.89 | 144 | 48.11 | 47.78 | ||||
15. | Lorenc Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:36.95 | 139 | 44.20 | 52.75 | ||||
16. | Tasak Piotr | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:37.95 | 135 | 45.14 | 52.81 | ||||
17. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:38.25 | 134 | 47.73 | 50.52 | ||||
18. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.98 | 131 | 46.32 | 52.66 | ||||
19. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 1:48.90 | 98 | 52.36 | 56.54 | ||||
20. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 2:04.19 | 66 | 59.09 | 1:05.10 | ||||
DYSKW. | Łaśko Kacper | 08 | BOSiR Brzesko | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. | |||||||||||
DYSKW. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:29) | |||||||||||
DYSKW. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:28) | |||||||||||
DYSKW. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:21) | |||||||||||
DYSKW. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 13:16) | |||||||||||
DYSKW. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 13:19) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/5/2019 - 13:11 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gumółka Jakub | 09 | Omega Olkusz | 1:29.56 | 177 | 40.44 | 49.12 | ||||
2. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 1:30.18 | 173 | 42.10 | 48.08 | ||||
3. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 1:31.59 | 165 | 40.33 | 51.26 | ||||
4. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.58 | 155 | 44.41 | 49.17 | ||||
5. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:33.71 | 154 | 46.37 | 47.34 | ||||
6. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 1:34.50 | 150 | 43.60 | 50.90 | ||||
7. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 1:36.31 | 142 | 44.17 | 52.14 | ||||
8. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 1:36.46 | 141 | 46.41 | 50.05 | ||||
9. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | 1:37.39 | 137 | 43.36 | 54.03 | ||||
10. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.85 | 135 | 44.96 | 52.89 | ||||
11. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 1:38.08 | 134 | 45.42 | 52.66 | ||||
12. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:38.63 | 132 | 46.24 | 52.39 | ||||
13. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 1:38.72 | 132 | 44.71 | 54.01 | ||||
14. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 1:39.61 | 128 | 46.81 | 52.80 | ||||
15. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 1:42.42 | 118 | 48.41 | 54.01 | ||||
16. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:42.88 | 116 | 49.75 | 53.13 | ||||
17. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 1:44.89 | 110 | 48.92 | 55.97 | ||||
18. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:45.99 | 106 | 49.46 | 56.53 | ||||
19. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 1:46.77 | 104 | 51.05 | 55.72 | ||||
20. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 1:47.66 | 101 | 51.79 | 55.87 | ||||
21. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:47.73 | 101 | 53.21 | 54.52 | ||||
22. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:48.20 | 100 | 54.74 | 53.46 | ||||
23. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 1:49.71 | 96 | 49.98 | 59.73 | ||||
24. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 1:49.85 | 96 | 51.05 | 58.80 | ||||
25. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 1:50.65 | 93 | 52.72 | 57.93 | ||||
26. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:51.17 | 92 | 53.01 | 58.16 | ||||
27. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 1:54.11 | 85 | 53.18 | 1:00.93 | ||||
28. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 2:04.79 | 65 | 56.80 | 1:07.99 | ||||
DYSKW. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:21) | |||||||||||
DYSKW. | Łoziński Igor | 09 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg. (Czas: 13:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/5/2019 - 13:56 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 1:56.19 | 527 | |||||
Rekord Okręgu Małopolskiego 13 lat |
Janik Julia Tomsia Oliwia | 06 06 | 29.29 29.28 | Kaszuba Maja Jarosz Helena | 06 06 | 28.75 28.87 |
2. | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 2:00.86 | 469 |
Sowa Barbara Wrona Ewa | 07 06 | 31.45 30.98 | Gracjasz Wiktoria Łazarz Milena | 08 06 | 28.93 29.50 |
3. | STP Nowy Sącz 2 | STP Nowy Sącz | 2:01.66 | 459 |
Trojanowska Julia Mucha Julia | 06 07 | 29.92 32.04 | Basta Julia Piętka Zuzanna | 06 07 | 28.97 30.73 |
4. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:02.59 | 449 |
Miodońska Wiktoria Telesiewicz Martyna | 06 06 | 30.15 31.45 | Jarosz Zuzanna Juda Aleksandra | 06 06 | 31.06 29.93 |
5. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:06.87 | 405 |
Ilnicka Amelia Filipiak Julia | 06 06 | 31.76 32.82 | Wojda Natalia Smurzyńska Julia | 06 06 | 32.97 29.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/5/2019 - 13:56 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:06.89 | 405 |
Baranowska Hanna Stanek Magdalena | 07 07 | 31.12 29.63 | Skrzypek Jagoda Całka Alicja | 07 07 | 33.00 33.14 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:16.35 | 326 |
Cholewa Hanna Urbaniec Zofia | 07 07 | 31.86 36.80 | Dulak Emila Zawiślan Julia | 07 07 | 34.39 33.30 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:18.76 | 309 |
Polowiec Nikola Basista Karolina | 07 07 | 35.70 32.31 | Król Karolina Pałys Antonina | 07 07 | 35.07 35.68 |
4. | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 2:27.14 | 259 |
Kurzeja Karolina Jakubowska Kaja | 09 08 | 36.79 38.27 | Owca Julia Budnik Małgorzata | 07 07 | 38.77 33.31 |
5. | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 2:28.20 | 254 |
Cała Anastazja Antos Alicja | 07 07 | 36.22 36.89 | Marszałek Emilia Czuba Julia | 07 07 | 36.81 38.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/5/2019 - 13:56 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 2:27.45 | 258 |
Dygulska Weronika Blacha Maja | 08 08 | 37.39 36.95 | Sądel Oliwia Malecka Inka | 08 08 | 35.95 37.16 |
2. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:36.67 | 215 |
Słomska Wiktoria Frączek Zofia | 08 08 | 37.40 45.41 | Uchańska Oliwia Jakubiec Anna | 08 08 | 39.03 34.83 |
3. | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 2:38.25 | 208 |
Jarmołowska Helena Kolasa Natalia | 08 08 | 39.09 41.04 | Kryza Jagoda Dudziak Maja | 08 08 | 40.25 37.87 |
4. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:39.70 | 203 |
Sokołowska Lena Król Julia | 08 08 | 45.26 41.12 | Szostak Natasza Kaczmarczyk Hanna | 08 08 | 38.74 34.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/5/2019 - 13:56 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:35.05 | 222 |
Długopolska Nikola Hus Olivia | 09 09 | 37.41 37.29 | Klimowicz Teresa Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 09 | 41.70 38.65 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 2:36.40 | 216 |
Żak Zoya Łupińska Barbara | 09 09 | 37.26 | Łukasik Blanka Łuczak Agata | 09 09 | 38.41 |
3. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:42.45 | 193 |
Satora Rita Panasiuk Agata | 09 09 | 39.86 42.38 | Grzebinoga Hanna Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 09 | 43.48 36.73 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:49.99 | 168 |
Żak Katarzyna Jarosz Adrianna | 09 09 | 42.46 42.93 | Wacławek Matylda Kiszczak Olga | 09 09 | 43.74 40.86 |
5. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 3:09.54 | 121 |
Błażejczyk Nikola Koszykowska Karolina | 09 09 | 44.12 54.63 | Litewka Gabriela Łuczyńska Nikola | 09 09 | 45.18 45.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/5/2019 - 14:10 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 1:55.28 | 367 |
Mędrek Krzysztof Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 06 | 27.75 30.09 | Giec Kacper Choma Maksym | 07 06 | 30.24 27.20 |
2. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 1:55.29 | 367 |
Olszowski Mikołaj Bednarski Kacper | 06 06 | 29.06 30.12 | Czyż Adam Caba Stanisław | 06 06 | 28.71 27.40 |
3. | Ósemka Oświęcim 5 | Ósemka Oświęcim | 1:58.92 | 335 |
Machulak Kamil Woźnicki Dominik | 06 06 | 28.62 30.19 | Czerwik Krzysztof Merta Miłosz | 06 06 | 29.57 30.54 |
4. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 1:59.75 | 328 |
Juszczuk Antoni Kiełboń Bartosz | 06 06 | 29.68 30.22 | Basta Jakub Judka Mateusz | 06 06 | 31.56 28.29 |
5. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 2:03.18 | 301 |
Suchan Jakub Rydzewski Szczepan | 06 06 | 29.99 30.36 | Blacha Igor Hańderek Mateusz | 06 06 | 32.14 30.69 |
6. | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 2:20.66 | 202 |
Miczołek Maksymilian Nowak Piotr | 07 06 | 35.75 30.58 | Mółka Mateusz Świdrak Kacper | 07 09 | 34.93 39.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/5/2019 - 14:10 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:09.36 | 260 |
Nowakowski Oliwier Sakłak Szymon | 07 07 | 31.10 32.79 | Dakowicz Marcin Urbański Jakub | 07 07 | 33.50 31.97 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:11.30 | 248 |
Idzik Arkadiusz Gąsiorek Wiktor | 07 07 | 34.12 32.54 | Przystał Antonio Kot Kacper | 07 08 | 32.30 32.34 |
3. | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 2:15.28 | 227 |
Masters George Tucharz Mikołaj | 07 08 | 31.04 36.08 | Bocheński Szymon Szymański Paweł | 07 08 | 34.68 33.48 |
4. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:15.41 | 226 |
Wawro Jakub Olszewski Eryk | 07 07 | 31.93 35.29 | Zając Maciej Dawiec Teodor | 07 07 | 34.30 33.89 |
5. | Ósemka Oświęcim 6 | Ósemka Oświęcim | 2:17.49 | 216 |
Żarnowiec Michał Ciapuła Michał | 07 07 | 34.56 34.71 | Konopczyński Szymon Kos Maciej | 07 07 | 35.83 32.39 |
6. | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 2:19.45 | 207 |
Płaczek Mateusz Klimowicz Jan | 07 07 | 33.86 36.94 | Kasprzycki Adam Sanowski Patryk | 07 07 | 34.90 33.75 |
7. | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 2:26.60 | 178 |
Gałoński Tomasz Żmijewski Borys | 07 07 | 35.63 35.18 | Myszkowski Igor Kapusta Eryk | 07 08 | 37.84 37.95 |
8. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:27.59 | 175 |
Piotrowski Aleksander Zarzycki Sebastian | 08 07 | 46.48 34.63 | Stanisz Mikołaj Paluch Igor | 07 07 | 33.78 32.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/5/2019 - 14:10 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:16.49 | 221 |
Stawowski Marcin Rolnicki Maksymilian | 08 08 | 33.04 34.24 | Rachwał Patryk Plutecki Jakub | 08 08 | 34.72 34.49 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:19.71 | 206 |
Niestój Igor Kowalczyk Bartosz | 08 08 | 36.79 36.78 | Wójcikowski Patryk Halkiewicz Maciej | 08 08 | 35.05 31.09 |
3. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:23.75 | 189 |
Strąk Krystian Sadek Kacper | 08 08 | 35.43 35.18 | Wołpiuk Michał Jurkowski Igor | 08 08 | 38.63 34.51 |
4. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:30.45 | 165 |
Szymański Mikołaj Szlachcic Jan | 08 08 | 39.55 36.68 | Lorenc Mikołaj Ciupek Dominik | 08 08 | 38.18 36.04 |
5. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 2:39.97 | 137 |
Łożyński Dariusz Heiza Ignacy | 08 08 | 38.44 38.97 | Jaje Mikołaj Warunek Antoni | 08 08 | 39.07 43.49 |
6. | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 2:47.17 | 120 |
Piwowarczyk Karol Treszczyński Dominik | 08 08 | 43.66 40.36 | Marcinkowski Szymon Tobiasz Jakub | 08 08 | 41.76 41.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/5/2019 - 14:10 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:36.87 | 145 |
Kwiecień Ignacy Sekunda Miłosz | 09 09 | 39.17 39.75 | Kuszewski Antoni Popiołek Jan | 09 09 | 38.42 39.53 |
2. | Jordan Kraków 3 | Jordan Kraków | 2:41.33 | 134 |
Matyasik Mikołaj Kaczmarczyk Jakub | 09 09 | 38.13 40.52 | Kuźnicki Michał Piecuch Mateusz | 09 09 | 47.52 35.16 |
3. | Solne Miasto Wieliczka 4 | Solne Miasto Wieliczka | 2:41.92 | 132 |
Rozumek Jan Klimkowski Adam | 09 09 | 41.26 41.29 | Ciupka Artur Wrześniak Oskar | 09 09 | 43.50 35.87 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:42.54 | 131 |
Duc Benjamin Tkaczyk Kajetan | 09 09 | 37.67 52.74 | Kryza Filip Wesecki Adrian | 09 09 | 34.25 37.88 |
5. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 3:07.12 | 86 |
Kesselman Kyle Kita Eryk | 09 09 | 47.56 43.92 | Frączek Adam Janiga Filip | 09 09 | 43.19 52.45 |
DYSKW. | Wisła Kraków 4 | Wisła Kraków | |||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 14:33) |
Dudek Antoni, Świeży Szymon, Gulba Jakub, Czekaj Franciszek |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |