Mistrzostwa Dzieci i Młodzików Woj. Małopolskiego - Olimpiada Małopolska 2019 Kraków, 25 - 26/5/2019 |
2 - Mistrzostwa Dzieci i Młodzików Woj. Małopolskiego - Olimpiada Małopolska 2019 II | 25/5/2019 - 16:00 |
Konkurencja 13 25/5/2019 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pancerz Oliwia | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.15 | 486 | |||
2. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 29.22 | 483 | |||
3. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 29.30 | 479 | |||
4. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 29.55 | 467 | |||
5. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 29.63 | 463 | |||
6. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 29.74 | 458 | |||
7. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 29.75 | 457 | |||
8. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 30.85 | 410 | |||
9. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 31.20 | 396 | |||
10. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 31.30 | 393 | |||
11. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 31.63 | 380 | |||
12. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 31.97 | 368 | |||
13. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | 32.04 | 366 | |||
14. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Alfa Bukowno | 32.29 | 358 | |||
15. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 32.34 | 356 | |||
16. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.71 | 344 | |||
17. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.90 | 338 | |||
18. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 33.22 | 328 | |||
19. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 33.30 | 326 | |||
20. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 33.45 | 322 | |||
21. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 33.94 | 308 | |||
22. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 34.01 | 306 | |||
23. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 34.83 | 285 | |||
24. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 35.55 | 268 | |||
25. | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | 36.73 | 243 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/5/2019 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Fala Niepołomice | 27.78 | 562 | |||
2. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 30.04 | 444 | |||
3. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 31.13 | 399 | |||
4. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 31.55 | 383 | |||
5. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 32.68 | 345 | |||
6. | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 32.90 | 338 | |||
7. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 32.99 | 335 | |||
8. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.15 | 330 | |||
9. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 33.57 | 318 | |||
10. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.63 | 316 | |||
11. | Rumińska Wiktoria | 07 | Siemacha Kraków | 33.91 | 309 | |||
12. | Polowiec Nikola | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.01 | 306 | |||
13. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.56 | 292 | |||
14. | Manista Kornelia | 07 | CKiS Skawina | 34.75 | 287 | |||
15. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 34.89 | 283 | |||
16. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 35.46 | 270 | |||
17. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 37.41 | 230 | |||
18. | Pelczar Aleksandra | 07 | Korona Kraków | 37.56 | 227 | |||
19. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 37.74 | 224 | |||
20. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 37.87 | 221 | |||
21. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 38.87 | 205 | |||
22. | Czuba Julia | 07 | Ósemka Oświęcim | 39.08 | 201 | |||
23. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 39.67 | 193 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/5/2019 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 29.99 | 446 | ||||
2. | Kuryłek Nikola | 08 | Fala Niepołomice | 31.42 | 388 | ||||
3. | Wąsowicz Izabela | 08 | Salwator Kraków | 32.04 | 366 | ||||
4. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 34.11 | 303 | ||||
5. | Nawara Oliwia | 08 | Alfa Bukowno | 35.04 | 280 | ||||
6. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 35.13 | 278 | ||||
7. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 35.66 | 265 | ||||
8. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 36.18 | 254 | ||||
9. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 36.22 | 253 | ||||
10. | Dudziak Maja | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 36.58 | 246 | ||||
11. | Jakubiec Anna | 08 | Ósemka Oświęcim | 36.75 | 242 | ||||
12. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 36.93 | 239 | ||||
13. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 36.94 | 239 | ||||
14. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 37.55 | 227 | ||||
15. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 37.73 | 224 | ||||
16. | Koczwara Iga | 08 | Siemacha Kraków | 38.00 | 219 | ||||
17. | Nylecka Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 38.97 | 203 | ||||
18. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 39.18 | 200 | ||||
19. | Mrozik Paulina | 08 | Korona Kraków | 39.71 | 192 | ||||
20. | Kryza Jagoda | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 40.04 | 187 | ||||
21. | Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 40.12 | 186 | ||||
22. | Kołaczyk Antonina | 08 | CKiS Skawina | 40.23 | 185 | ||||
23. | Miodek Jagoda | 08 | Siemacha Kraków | 42.50 | 157 | ||||
24. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 42.87 | 153 | ||||
25. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 44.42 | 137 | ||||
26. | Frączek Zofia | 08 | Ósemka Oświęcim | 44.58 | 136 | ||||
27. | Sokołowska Lena | 08 | Jordan Kraków | 44.88 | 133 | ||||
DYSKW. | Rębiasz Aleksandra | 08 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:34) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/5/2019 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 34.20 | 301 | ||||
2. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 35.24 | 275 | ||||
3. | Długopolska Nikola | 09 | Wisła Kraków | 35.82 | 262 | ||||
4. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 35.90 | 260 | ||||
5. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 35.98 | 258 | ||||
6. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 36.32 | 251 | ||||
7. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 36.85 | 240 | ||||
8. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 36.88 | 240 | ||||
9. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 37.07 | 236 | ||||
10. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 37.08 | 236 | ||||
11. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 37.78 | 223 | ||||
12. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 38.45 | 212 | ||||
13. | Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | Wisła Kraków | 39.00 | 203 | ||||
14. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 39.55 | 194 | ||||
15. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 39.58 | 194 | ||||
16. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 40.11 | 186 | ||||
17. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 40.24 | 185 | ||||
18. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 41.69 | 166 | ||||
19. | Wacławek Matylda | 09 | Ósemka Oświęcim | 42.18 | 160 | ||||
20. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 42.75 | 154 | ||||
Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 42.75 | 154 | |||||
22. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 42.76 | 154 | ||||
23. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 42.81 | 153 | ||||
24. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 42.84 | 153 | ||||
25. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 43.04 | 151 | ||||
26. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 43.10 | 150 | ||||
27. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 43.30 | 148 | ||||
28. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 43.39 | 147 | ||||
29. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 43.49 | 146 | ||||
30. | Cupiał Milena | 09 | Ósemka Oświęcim | 43.53 | 146 | ||||
31. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 43.57 | 145 | ||||
32. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 43.84 | 143 | ||||
33. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 45.46 | 128 | ||||
34. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 45.93 | 124 | ||||
35. | Kowalska Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 48.34 | 106 | ||||
36. | Szewczyk Maria | 09 | SMS Galicja Kraków | 50.33 | 94 | ||||
37. | Preis Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 52.00 | 85 | ||||
38. | Kulig Lucja | 09 | SMS Galicja Kraków | 52.59 | 82 | ||||
39. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 55.38 | 70 | ||||
DYSKW. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/5/2019 - 16:29 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 26.84 | 430 | |||
2. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 27.58 | 396 | |||
3. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 27.64 | 393 | |||
4. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 27.91 | 382 | |||
5. | Judka Mateusz | 06 | Korona Kraków | 28.40 | 363 | |||
6. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 28.72 | 351 | |||
7. | Juszczuk Antoni | 06 | Korona Kraków | 28.99 | 341 | |||
8. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 29.09 | 337 | |||
9. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 29.47 | 324 | |||
10. | Czuba Adrian | 06 | Ósemka Oświęcim | 29.70 | 317 | |||
11. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 29.82 | 313 | |||
12. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 29.84 | 312 | |||
13. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 29.96 | 309 | |||
14. | Korman Filip | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | 30.16 | 303 | |||
15. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 30.67 | 288 | |||
16. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | 31.22 | 273 | |||
17. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 31.23 | 273 | |||
18. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 31.37 | 269 | |||
19. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 31.94 | 255 | |||
20. | Mietełka Karol | 06 | Siemacha Kraków | 32.45 | 243 | |||
21. | Chrobak Bartłomiej | 06 | Kmita Zabierzów | 32.78 | 236 | |||
22. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.92 | 233 | |||
23. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 33.03 | 230 | |||
24. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 33.49 | 221 | |||
25. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 34.07 | 210 | |||
26. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 34.30 | 206 | |||
27. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 34.91 | 195 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/5/2019 - 16:29 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 30.32 | 298 | ||||
2. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 30.46 | 294 | ||||
3. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 30.52 | 292 | ||||
4. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 31.18 | 274 | ||||
5. | Olszewski Maciej | 07 | Salwator Kraków | 31.24 | 272 | ||||
6. | Kieroński Marcel | 07 | Nika Sport Team Kraków | 31.87 | 256 | ||||
7. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 31.89 | 256 | ||||
8. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 32.01 | 253 | ||||
9. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 32.26 | 247 | ||||
10. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 32.70 | 237 | ||||
11. | Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 33.56 | 220 | ||||
12. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 33.61 | 219 | ||||
13. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 33.98 | 211 | ||||
14. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 34.02 | 211 | ||||
15. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 34.51 | 202 | ||||
16. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 34.53 | 201 | ||||
17. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 34.81 | 197 | ||||
18. | Gałoński Tomasz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 34.86 | 196 | ||||
Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 34.86 | 196 | |||||
20. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.88 | 195 | ||||
21. | Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 35.06 | 192 | ||||
22. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 35.32 | 188 | ||||
23. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 36.01 | 178 | ||||
24. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 36.21 | 175 | ||||
25. | Syguliński Dawid | 07 | Omega Olkusz | 36.75 | 167 | ||||
26. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 36.99 | 164 | ||||
27. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 37.49 | 157 | ||||
28. | Filanowski Bartłomiej | 07 | Ósemka Oświęcim | 42.37 | 109 | ||||
DYSKW. | Kołodziej Jan | 07 | Ósemka Oświęcim | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 17:02) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/5/2019 - 16:29 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 30.59 | 290 | ||||
2. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 32.90 | 233 | ||||
3. | Czarny Radosław | 08 | Salwator Kraków | 32.98 | 231 | ||||
4. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 33.65 | 218 | ||||
5. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 33.80 | 215 | ||||
6. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 33.82 | 214 | ||||
7. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 34.03 | 211 | ||||
8. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 34.72 | 198 | ||||
9. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 35.08 | 192 | ||||
10. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 35.11 | 192 | ||||
11. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 35.38 | 187 | ||||
12. | Lorenc Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 35.47 | 186 | ||||
13. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 35.96 | 178 | ||||
14. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 36.06 | 177 | ||||
15. | Maliszewski Szymon | 08 | CKiS Skawina | 36.25 | 174 | ||||
16. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 37.48 | 157 | ||||
17. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 37.58 | 156 | ||||
Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | 37.58 | 156 | |||||
19. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 37.98 | 151 | ||||
20. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 38.00 | 151 | ||||
21. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 38.10 | 150 | ||||
22. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 38.38 | 147 | ||||
23. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 38.49 | 145 | ||||
24. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 39.00 | 140 | ||||
25. | Piotrowski Aleksander | 08 | Jordan Kraków | 39.01 | 140 | ||||
26. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 39.03 | 139 | ||||
27. | Łaśko Kacper | 08 | BOSiR Brzesko | 39.20 | 138 | ||||
28. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 39.77 | 132 | ||||
29. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 39.90 | 130 | ||||
30. | Kleszcz Eryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 40.92 | 121 | ||||
31. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 41.81 | 113 | ||||
32. | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 42.59 | 107 | ||||
33. | Marcinkowski Szymon | 08 | Ósemka Oświęcim | 43.54 | 100 | ||||
34. | Piwowarczyk Karol | 08 | Ósemka Oświęcim | 44.75 | 92 | ||||
35. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 45.03 | 91 | ||||
36. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 45.54 | 88 | ||||
37. | Grigorian Kyle | 08 | Jordan Kraków | 45.77 | 86 | ||||
38. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 46.98 | 80 | ||||
DYSKW. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 17:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/5/2019 - 16:29 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 35.72 | 182 | ||||
2. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 35.94 | 179 | ||||
3. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 36.02 | 177 | ||||
4. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 36.31 | 173 | ||||
5. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 36.92 | 165 | ||||
6. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 38.02 | 151 | ||||
Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 38.02 | 151 | |||||
8. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 38.08 | 150 | ||||
9. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | 38.09 | 150 | ||||
Gumółka Jakub | 09 | Omega Olkusz | 38.09 | 150 | |||||
11. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 38.26 | 148 | ||||
12. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 38.66 | 143 | ||||
13. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 39.22 | 137 | ||||
14. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 39.34 | 136 | ||||
15. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 39.46 | 135 | ||||
16. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 39.99 | 130 | ||||
17. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 40.00 | 129 | ||||
18. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 40.24 | 127 | ||||
19. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 40.44 | 125 | ||||
20. | Łoziński Igor | 09 | Ósemka Oświęcim | 40.66 | 123 | ||||
21. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 41.81 | 113 | ||||
22. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 43.07 | 104 | ||||
23. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 43.81 | 98 | ||||
24. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 44.61 | 93 | ||||
25. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 44.65 | 93 | ||||
26. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 44.70 | 93 | ||||
27. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 44.76 | 92 | ||||
28. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 45.53 | 88 | ||||
29. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 45.70 | 87 | ||||
30. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 46.62 | 82 | ||||
31. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.21 | 79 | ||||
32. | Płoskonka Szymon | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.73 | 76 | ||||
33. | Mrozowski Wojciech | 09 | SMS Galicja Kraków | 48.06 | 74 | ||||
34. | Kesselman Kyle | 09 | Jordan Kraków | 48.83 | 71 | ||||
DYSKW. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/5/2019 - 17:02 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 2:39.83 | 596 | 36.05 | 40.39 | 41.57 | 41.82 | |||
Rekord Okręgu Małopolskiego 13 lat | ||||||||||||
2. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 2:39.93 | 595 | 37.09 | 40.04 | 41.70 | 41.10 | |||
3. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:45.07 | 541 | 38.16 | 41.65 | 42.62 | 42.64 | |||
4. | Polarz Lena | 06 | Alfa Bukowno | 2:51.45 | 483 | 39.05 | 43.64 | 45.10 | 43.66 | |||
5. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:51.99 | 478 | 39.44 | 43.83 | 44.57 | 44.15 | |||
6. | Gorlich Łucja | 06 | Salwator Kraków | 3:01.71 | 406 | 42.35 | 46.50 | 45.09 | 47.77 | |||
7. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:20.48 | 302 | 46.24 | 50.36 | 51.71 | 52.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/5/2019 - 17:02 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 2:54.24 | 460 | 38.82 | 44.82 | 45.48 | 45.12 | ||
2. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 2:58.31 | 429 | 41.10 | 45.98 | 46.53 | 44.70 | ||
3. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:59.19 | 423 | 39.97 | 45.71 | 46.83 | 46.68 | ||
4. | Polowiec Nikola | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:11.85 | 345 | 43.93 | 49.50 | 50.67 | 47.75 | ||
5. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 3:14.39 | 331 | 44.69 | 49.79 | 50.84 | 49.07 | ||
6. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:15.17 | 327 | 43.16 | 49.43 | 51.22 | 51.36 | ||
7. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 3:18.96 | 309 | 44.23 | 51.03 | 52.11 | 51.59 | ||
8. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 3:34.15 | 248 | 49.44 | 55.50 | 56.68 | 52.53 | ||
9. | Czuba Julia | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:34.25 | 247 | 51.07 | 55.38 | 55.33 | 52.47 | ||
10. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:36.54 | 240 | 48.91 | 56.34 | 56.11 | 55.18 | ||
11. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:37.52 | 236 | 50.88 | 56.31 | 55.32 | 55.01 | ||
12. | Owca Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 3:37.71 | 236 | 49.59 | 57.53 | 56.76 | 53.83 | ||
13. | Gołaszewska Lena | 07 | STP Nowy Sącz | 3:46.68 | 209 | 50.96 | 59.36 | 58.01 | 58.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/5/2019 - 17:02 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wąsowicz Izabela | 08 | Salwator Kraków | 3:06.21 | 377 | 41.85 | 48.48 | 48.84 | 47.04 | |||
2. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 3:19.01 | 309 | 43.81 | 51.27 | 53.03 | 50.90 | |||
3. | Raputa Gabriela | 08 | CKiS Skawina | 3:23.72 | 288 | 45.87 | 52.50 | 53.46 | 51.89 | |||
4. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 3:31.92 | 256 | 48.53 | 54.94 | 56.50 | 51.95 | |||
5. | Jakubiec Anna | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:31.93 | 256 | 49.51 | 54.74 | 54.09 | 53.59 | |||
6. | Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 3:38.78 | 232 | 49.02 | 55.92 | 56.64 | 57.20 | |||
7. | Mrozik Paulina | 08 | Korona Kraków | 3:43.32 | 218 | 49.54 | 57.23 | 59.46 | 57.09 | |||
8. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:50.03 | 200 | 52.37 | 1:00.13 | 1:00.27 | 57.26 | |||
9. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 3:52.50 | 193 | 52.80 | 1:01.28 | 1:02.13 | 56.29 | |||
10. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:54.69 | 188 | 53.52 | 1:00.91 | 1:02.24 | 58.02 | |||
11. | Jakubowska Kaja | 08 | STP Nowy Sącz | 4:05.16 | 165 | 54.28 | 1:04.40 | 1:03.42 | 1:03.06 | |||
12. | Mucha Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:06.20 | 163 | 58.32 | 1:04.35 | 1:03.72 | 59.81 | |||
DYSKW. | Koczwara Iga | 08 | Siemacha Kraków | |||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 17:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/5/2019 - 17:27 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:50.35 | 353 | 40.19 | 44.25 | 42.36 | 43.55 | ||
2. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:52.96 | 337 | 39.53 | 44.00 | 44.52 | 44.91 | ||
3. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:56.67 | 316 | 40.17 | 45.26 | 45.34 | 45.90 | ||
4. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 3:03.54 | 282 | 42.67 | 47.36 | 47.74 | 45.77 | ||
5. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 3:03.91 | 280 | 41.14 | 47.26 | 49.90 | 45.61 | ||
6. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:10.53 | 252 | 42.00 | 49.42 | 50.22 | 48.89 | ||
7. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 3:11.95 | 247 | 42.06 | 50.09 | 51.32 | 48.48 | ||
8. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 3:13.31 | 241 | 45.74 | 51.09 | 49.49 | 46.99 | ||
9. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:14.43 | 237 | 41.67 | 50.74 | 51.78 | 50.24 | ||
10. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 3:17.04 | 228 | 44.36 | 50.81 | 51.68 | 50.19 | ||
11. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 3:19.03 | 221 | 44.71 | 52.41 | 51.84 | 50.07 | ||
12. | Mietełka Karol | 06 | Siemacha Kraków | 3:26.10 | 199 | 46.59 | 53.28 | 53.18 | 53.05 | ||
13. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 3:28.80 | 191 | 47.07 | 55.53 | 55.69 | 50.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/5/2019 - 17:27 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 3:00.21 | 298 | 40.51 | 46.19 | 47.48 | 46.03 | ||
2. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:05.08 | 275 | 42.98 | 47.63 | 48.28 | 46.19 | ||
3. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:07.17 | 266 | 41.24 | 47.55 | 48.91 | 49.47 | ||
4. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 3:16.57 | 230 | 44.69 | 50.96 | 51.73 | 49.19 | ||
5. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 3:17.07 | 228 | 44.67 | 51.59 | 51.44 | 49.37 | ||
6. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:22.83 | 209 | 46.68 | 51.91 | 52.06 | 52.18 | ||
7. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 3:26.35 | 198 | 48.91 | 53.08 | 53.78 | 50.58 | ||
8. | Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 3:27.32 | 196 | 47.81 | 54.39 | 54.66 | 50.46 | ||
9. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:29.36 | 190 | 47.81 | 53.79 | 54.97 | 52.79 | ||
10. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:30.87 | 186 | 48.84 | 54.34 | 54.14 | 53.55 | ||
11. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 3:32.63 | 181 | 49.62 | 54.16 | 55.17 | 53.68 | ||
12. | Klimowicz Jan | 07 | Wisła Kraków | 3:40.61 | 162 | 50.49 | 56.27 | 56.99 | 56.86 | ||
13. | Fedek Dawid | 07 | BOSiR Brzesko | 3:46.38 | 150 | 50.01 | 58.53 | 1:00.05 | 57.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/5/2019 - 17:27 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:18.42 | 223 | 47.17 | 52.35 | 50.45 | 48.45 | ||
2. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:19.03 | 221 | 45.56 | 51.12 | 51.99 | 50.36 | ||
3. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 3:24.56 | 204 | 46.69 | 52.63 | 53.03 | 52.21 | ||
4. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 3:29.19 | 190 | 45.59 | 54.25 | 56.27 | 53.08 | ||
5. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 3:31.28 | 185 | 47.64 | 54.03 | 54.42 | 55.19 | ||
6. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:34.88 | 176 | 51.19 | 54.93 | 54.43 | 54.33 | ||
7. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 3:35.42 | 174 | 51.49 | 55.76 | 55.39 | 52.78 | ||
8. | Tasak Piotr | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:50.05 | 143 | 54.82 | 58.94 | 58.81 | 57.48 | ||
9. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:54.88 | 134 | 54.92 | 1:00.44 | 1:00.90 | 58.62 | ||
10. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 4:01.28 | 124 | 54.14 | 1:01.52 | 1:04.52 | 1:01.10 | ||
11. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 4:10.04 | 111 | 59.07 | 1:04.44 | 1:04.36 | 1:02.17 | ||
12. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 4:16.66 | 103 | 58.31 | 1:05.78 | 1:06.31 | 1:06.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/5/2019 - 17:58 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:17.62 | 650 | 32.99 | 35.38 | 34.68 | 34.57 | ||
2. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:22.84 | 581 | 34.00 | 36.19 | 37.00 | 35.65 | ||
3. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:35.81 | 448 | 35.93 | 39.31 | 40.62 | 39.95 | ||
4. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:44.64 | 379 | 38.41 | 41.61 | 42.70 | 41.92 | ||
5. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 2:44.85 | 378 | 40.40 | 43.20 | 42.68 | 38.57 | ||
6. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 2:46.35 | 368 | 38.81 | 42.41 | 43.24 | 41.89 | ||
7. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:50.12 | 344 | 40.98 | 43.73 | 43.26 | 42.15 | ||
8. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 2:51.97 | 333 | 40.70 | 43.93 | 44.62 | 42.72 | ||
9. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:52.43 | 330 | 40.93 | 43.52 | 44.44 | 43.54 | ||
10. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 2:59.40 | 293 | 43.08 | 46.97 | 47.26 | 42.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/5/2019 - 17:58 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Fala Niepołomice | 2:24.50 | 561 | 34.59 | 37.24 | 37.84 | 34.83 | ||
2. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:36.47 | 442 | 36.26 | 40.09 | 40.53 | 39.59 | ||
3. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:40.90 | 406 | 38.76 | 41.08 | 41.73 | 39.33 | ||
4. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 2:42.08 | 398 | 38.49 | 41.88 | 42.32 | 39.39 | ||
5. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:45.48 | 374 | 40.28 | 42.90 | 43.22 | 39.08 | ||
6. | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 2:47.41 | 361 | 38.89 | 42.69 | 43.04 | 42.79 | ||
7. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 2:51.46 | 336 | 41.40 | 43.98 | 44.61 | 41.47 | ||
8. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:54.30 | 320 | 42.95 | 44.33 | 44.42 | 42.60 | ||
9. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:54.31 | 320 | 40.73 | 43.84 | 45.14 | 44.60 | ||
10. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:54.52 | 318 | 42.60 | 45.12 | 44.37 | 42.43 | ||
11. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:55.56 | 313 | 42.76 | 44.80 | 45.15 | 42.85 | ||
12. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 2:57.34 | 303 | 42.60 | 45.04 | 45.49 | 44.21 | ||
13. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:01.69 | 282 | 44.08 | 46.73 | 47.01 | 43.87 | ||
14. | Dulak Emila | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:07.32 | 257 | 43.89 | 48.02 | 48.04 | 47.37 | ||
15. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 3:07.87 | 255 | 46.04 | 47.50 | 48.16 | 46.17 | ||
16. | Pelczar Aleksandra | 07 | Korona Kraków | 3:09.87 | 247 | 45.19 | 47.57 | 49.00 | 48.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/5/2019 - 17:58 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Czaja Zuzanna | 08 | Korona Kraków | 2:37.89 | 430 | 36.62 | 41.71 | 41.19 | 38.37 | |||
2. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Salwator Kraków | 2:51.91 | 333 | 40.32 | 43.68 | 44.79 | 43.12 | |||
3. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:03.24 | 275 | 43.39 | 47.50 | 47.64 | 44.71 | |||
4. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:05.03 | 267 | 44.43 | 47.53 | 47.26 | 45.81 | |||
5. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:13.77 | 232 | 45.33 | 49.01 | 50.47 | 48.96 | |||
6. | Kaszuba Magdalena | 08 | Omega Olkusz | 3:20.88 | 209 | 45.92 | 50.38 | 53.28 | 51.30 | |||
7. | Kryza Jagoda | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:27.44 | 189 | 49.23 | 53.26 | 53.67 | 51.28 | |||
8. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:27.63 | 189 | 49.21 | 52.64 | 54.60 | 51.18 | |||
9. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:35.81 | 168 | 50.12 | 55.06 | 57.39 | 53.24 | |||
DYSKW. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | |||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 18:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/5/2019 - 18:26 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:28.32 | 361 | 35.55 | 38.54 | 37.73 | 36.50 | ||
2. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:29.26 | 354 | 35.70 | 39.12 | 38.54 | 35.90 | ||
3. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 2:29.52 | 352 | 35.28 | 38.73 | 38.87 | 36.64 | ||
4. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:36.40 | 308 | 37.08 | 40.10 | 40.51 | 38.71 | ||
5. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 2:40.62 | 284 | 38.97 | 40.58 | 41.17 | 39.90 | ||
6. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 2:43.10 | 271 | 38.52 | 41.65 | 42.28 | 40.65 | ||
7. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 2:49.88 | 240 | 38.97 | 42.58 | 44.77 | 43.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/5/2019 - 18:26 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Olszewski Maciej | 07 | Salwator Kraków | 2:35.55 | 313 | 36.09 | 40.02 | 40.89 | 38.55 | ||
2. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:35.89 | 311 | 36.81 | 39.57 | 40.82 | 38.69 | ||
3. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 2:47.23 | 252 | 40.35 | 42.89 | 43.12 | 40.87 | ||
4. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:54.99 | 219 | 42.78 | 43.29 | 45.33 | 43.59 | ||
5. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:55.93 | 216 | 41.67 | 44.92 | 45.59 | 43.75 | ||
6. | Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 3:00.84 | 199 | 43.81 | 46.19 | 46.85 | 43.99 | ||
7. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:06.65 | 181 | 46.06 | 48.11 | 47.08 | 45.40 | ||
8. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:20.07 | 147 | 48.25 | 51.37 | 51.46 | 48.99 | ||
9. | Syguliński Dawid | 07 | Omega Olkusz | 3:23.68 | 139 | 48.25 | |||||
10. | Kołodziej Jan | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:27.09 | 132 | 49.50 | 53.66 | 52.92 | 51.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/5/2019 - 18:26 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:44.97 | 262 | 39.64 | 41.46 | 42.74 | 41.13 | |||
2. | Czarny Radosław | 08 | Salwator Kraków | 2:47.40 | 251 | 38.93 | 42.90 | 44.21 | 41.36 | |||
3. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:54.42 | 222 | 41.28 | 45.33 | 42.10 | 45.71 | |||
4. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 3:04.07 | 188 | 44.22 | 47.00 | 49.41 | 43.44 | |||
5. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:06.05 | 183 | 46.51 | 48.44 | 46.50 | 44.60 | |||
6. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 3:06.83 | 180 | 43.84 | 47.75 | 48.94 | 46.30 | |||
7. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 3:18.28 | 151 | 48.02 | 50.27 | 50.58 | 49.41 | |||
8. | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | 3:18.69 | 150 | 47.13 | 50.17 | 50.71 | 50.68 | |||
9. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:20.89 | 145 | 46.94 | 52.13 | 51.67 | 50.15 | |||
10. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 3:21.02 | 145 | 48.22 | 52.62 | 53.78 | 46.40 | |||
11. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 3:24.53 | 137 | 50.87 | 53.33 | 52.60 | 47.73 | |||
12. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 3:27.14 | 132 | 49.29 | 52.90 | 52.78 | 52.17 | |||
13. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:29.01 | 129 | 48.18 | 53.45 | 54.78 | 52.60 | |||
14. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 3:31.66 | 124 | 49.20 | 53.23 | 55.44 | 53.79 | |||
15. | Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 3:34.79 | 118 | 50.43 | 54.71 | 55.41 | 54.24 | |||
DYSKW. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | |||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 18:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 25/5/2019 - 18:50 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 4:38.84 | 594 |
50m: 100m: | 31.61 1:06.93 | 31.61 35.32 | 150m: 200m: | 1:42.98 2:18.75 | 36.05 35.77 | 250m: 300m: | 2:54.80 3:30.37 | 36.05 35.57 | 350m: 400m: | 4:05.28 4:38.84 | 34.91 33.56 |
2. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 4:48.40 | 537 |
50m: 100m: | 33.47 1:09.22 | 33.47 35.75 | 150m: 200m: | 1:45.72 2:22.67 | 36.50 36.95 | 250m: 300m: | 2:59.10 3:35.98 | 36.43 36.88 | 350m: 400m: | 4:12.65 4:48.40 | 36.67 35.75 |
3. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 4:51.70 | 519 |
50m: 100m: | 32.71 1:08.78 | 32.71 36.07 | 150m: 200m: | 1:45.88 2:23.30 | 37.10 37.42 | 250m: 300m: | 3:00.87 3:38.47 | 37.57 37.60 | 350m: 400m: | 4:15.89 4:51.70 | 37.42 35.81 |
4. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 4:57.16 | 491 |
50m: 100m: | 32.76 1:09.54 | 32.76 36.78 | 150m: 200m: | 1:47.20 2:25.24 | 37.66 38.04 | 250m: 300m: | 3:03.65 3:42.27 | 38.41 38.62 | 350m: 400m: | 4:20.63 4:57.16 | 38.36 36.53 |
5. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 4:57.84 | 488 |
50m: 100m: | 32.31 1:08.50 | 32.31 36.19 | 150m: 200m: | 1:45.89 2:23.90 | 37.39 38.01 | 250m: 300m: | 3:02.26 3:40.79 | 38.36 38.53 | 350m: 400m: | 4:19.56 4:57.84 | 38.77 38.28 |
6. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 4:58.33 | 485 |
50m: 100m: | 31.77 1:07.73 | 31.77 35.96 | 150m: 200m: | 1:46.28 2:24.96 | 38.55 38.68 | 250m: 300m: | 3:04.14 3:43.20 | 39.18 39.06 | 350m: 400m: | 4:21.45 4:58.33 | 38.25 36.88 |
7. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 5:03.19 | 462 |
50m: 100m: | 31.51 1:07.75 | 31.51 36.24 | 150m: 200m: | 1:46.78 2:26.39 | 39.03 39.61 | 250m: 300m: | 3:06.13 3:46.25 | 39.74 40.12 | 350m: 400m: | 4:25.48 5:03.19 | 39.23 37.71 |
8. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:13.92 | 416 |
50m: 100m: | 34.02 1:13.26 | 34.02 39.24 | 150m: 200m: | 1:54.53 2:34.91 | 41.27 40.38 | 250m: 300m: | 3:14.73 3:55.14 | 39.82 40.41 | 350m: 400m: | 4:35.38 5:13.92 | 40.24 38.54 |
9. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:24.27 | 378 |
50m: 100m: | 35.02 1:15.03 | 35.02 40.01 | 150m: 200m: | 1:56.17 2:38.36 | 41.14 42.19 | 250m: 300m: | 3:20.20 4:02.31 | 41.84 42.11 | 350m: 400m: | 4:44.14 5:24.27 | 41.83 40.13 |
10. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 5:35.20 | 342 |
50m: 100m: | 35.03 1:15.84 | 35.03 40.81 | 150m: 200m: | 1:58.11 2:40.85 | 42.27 42.74 | 250m: 300m: | 3:23.80 4:08.43 | 42.95 44.63 | 350m: 400m: | 4:52.63 5:35.20 | 44.20 42.57 |
11. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:37.45 | 335 |
50m: 100m: | 38.94 1:22.34 | 38.94 43.40 | 150m: 200m: | 2:06.01 2:48.74 | 43.67 42.73 | 250m: 300m: | 3:31.80 4:14.33 | 43.06 42.53 | 350m: 400m: | 4:57.00 5:37.45 | 42.67 40.45 |
12. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 6:00.98 | 274 |
50m: 100m: | 39.41 1:23.30 | 39.41 43.89 | 150m: 200m: | 2:09.66 2:56.08 | 46.36 46.42 | 250m: 300m: | 3:42.73 4:29.30 | 46.65 46.57 | 350m: 400m: | 5:15.90 6:00.98 | 46.60 45.08 |
13. | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | 6:13.95 | 246 |
50m: 100m: | 41.66 1:28.46 | 41.66 46.80 | 150m: 200m: | 2:15.92 3:03.63 | 47.46 47.71 | 250m: 300m: | 3:51.65 4:39.54 | 48.02 47.89 | 350m: 400m: | 5:27.61 6:13.95 | 48.07 46.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 25/5/2019 - 18:50 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 4:59.03 | 482 |
50m: 100m: | 33.97 1:10.93 | 33.97 36.96 | 150m: 200m: | 1:49.56 2:28.00 | 38.63 38.44 | 250m: 300m: | 3:06.67 3:44.70 | 38.67 38.03 | 350m: 400m: | 4:22.49 4:59.03 | 37.79 36.54 |
2. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 5:10.23 | 432 |
50m: 100m: | 35.70 1:15.36 | 35.70 39.66 | 150m: 200m: | 1:54.62 2:34.31 | 39.26 39.69 | 250m: 300m: | 3:13.95 3:53.79 | 39.64 39.84 | 350m: 400m: | 4:32.98 5:10.23 | 39.19 37.25 |
3. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 5:35.94 | 340 |
50m: 100m: | 36.28 1:17.81 | 36.28 41.53 | 150m: 200m: | 2:01.07 2:44.83 | 43.26 43.76 | 250m: 300m: | 3:28.75 4:12.63 | 43.92 43.88 | 350m: 400m: | 4:55.74 5:35.94 | 43.11 40.20 |
4. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 5:38.83 | 331 |
50m: 100m: | 38.12 1:21.76 | 38.12 43.64 | 150m: 200m: | 2:05.16 2:48.54 | 43.40 43.38 | 250m: 300m: | 3:32.00 4:16.35 | 43.46 44.35 | 350m: 400m: | 4:59.84 5:38.83 | 43.49 38.99 |
5. | Dulak Emila | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 6:08.88 | 256 |
50m: 100m: | 42.11 1:29.88 | 42.11 47.77 | 150m: 200m: | 2:16.97 3:04.39 | 47.09 47.42 | 250m: 300m: | 3:51.12 4:38.46 | 46.73 47.34 | 350m: 400m: | 5:24.89 6:08.88 | 46.43 43.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 25/5/2019 - 19:10 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 4:38.31 | 443 |
50m: 100m: | 30.50 1:05.12 | 30.50 34.62 | 150m: 200m: | 1:40.02 2:15.47 | 34.90 35.45 | 250m: 300m: | 2:51.45 3:27.45 | 35.98 36.00 | 350m: 400m: | 4:03.51 4:38.31 | 36.06 34.80 |
2. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 4:45.57 | 410 |
50m: 100m: | 32.29 1:07.29 | 32.29 35.00 | 150m: 200m: | 1:43.40 2:20.09 | 36.11 36.69 | 250m: 300m: | 2:56.34 3:33.02 | 36.25 36.68 | 350m: 400m: | 4:09.61 4:45.57 | 36.59 35.96 |
3. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 4:50.99 | 388 |
50m: 100m: | 33.63 1:10.60 | 33.63 36.97 | 150m: 200m: | 1:47.65 2:24.77 | 37.05 37.12 | 250m: 300m: | 3:01.74 3:39.08 | 36.97 37.34 | 350m: 400m: | 4:15.32 4:50.99 | 36.24 35.67 |
4. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 4:54.32 | 375 |
50m: 100m: | 33.56 1:10.11 | 33.56 36.55 | 150m: 200m: | 1:46.60 2:23.58 | 36.49 36.98 | 250m: 300m: | 3:01.04 3:39.05 | 37.46 38.01 | 350m: 400m: | 4:17.34 4:54.32 | 38.29 36.98 |
5. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:07.24 | 329 |
50m: 100m: | 34.78 1:13.29 | 34.78 38.51 | 150m: 200m: | 1:52.39 2:32.15 | 39.10 39.76 | 250m: 300m: | 3:11.25 3:51.07 | 39.10 39.82 | 350m: 400m: | 4:30.15 5:07.24 | 39.08 37.09 |
6. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:09.29 | 323 |
50m: 100m: | 32.73 1:10.00 | 32.73 37.27 | 150m: 200m: | 1:48.82 2:28.70 | 38.82 39.88 | 250m: 300m: | 3:08.46 3:49.47 | 39.76 41.01 | 350m: 400m: | 4:30.01 5:09.29 | 40.54 39.28 |
7. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 5:18.13 | 296 |
50m: 100m: | 36.87 1:16.96 | 36.87 40.09 | 150m: 200m: | 1:57.53 2:38.20 | 40.57 40.67 | 250m: 300m: | 3:18.85 3:59.34 | 40.65 40.49 | 350m: 400m: | 4:39.87 5:18.13 | 40.53 38.26 |
8. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 5:23.77 | 281 |
50m: 100m: | 37.81 1:18.13 | 37.81 40.32 | 150m: 200m: | 1:59.16 2:39.70 | 41.03 40.54 | 250m: 300m: | 3:20.39 4:02.03 | 40.69 41.64 | 350m: 400m: | 4:43.94 5:23.77 | 41.91 39.83 |
9. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:26.69 | 274 |
50m: 100m: | 35.10 1:15.36 | 35.10 40.26 | 150m: 200m: | 1:56.96 2:39.31 | 41.60 42.35 | 250m: 300m: | 3:21.29 4:04.50 | 41.98 43.21 | 350m: 400m: | 4:47.43 5:26.69 | 42.93 39.26 |
10. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 5:37.96 | 247 |
50m: 100m: | 36.89 1:18.31 | 36.89 41.42 | 150m: 200m: | 2:00.76 2:44.30 | 42.45 43.54 | 250m: 300m: | 3:29.85 4:14.75 | 45.55 44.90 | 350m: 400m: | 4:59.73 5:37.96 | 44.98 38.23 |
11. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 5:39.37 | 244 |
50m: 100m: | 34.50 1:14.73 | 34.50 40.23 | 150m: 200m: | 1:58.50 2:42.67 | 43.77 44.17 | 250m: 300m: | 3:27.71 4:12.74 | 45.04 45.03 | 350m: 400m: | 4:57.64 5:39.37 | 44.90 41.73 |
12. | Chrobak Bartłomiej | 06 | Kmita Zabierzów | 5:40.82 | 241 |
50m: 100m: | 37.18 1:20.66 | 37.18 43.48 | 150m: 200m: | 2:05.19 2:49.66 | 44.53 44.47 | 250m: 300m: | 3:34.14 4:18.12 | 44.48 43.98 | 350m: 400m: | 5:01.38 5:40.82 | 43.26 39.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 25/5/2019 - 19:10 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 5:05.64 | 334 |
50m: 100m: | 34.56 1:13.07 | 34.56 38.51 | 150m: 200m: | 1:52.29 2:31.29 | 39.22 39.00 | 250m: 300m: | 3:10.30 3:49.87 | 39.01 39.57 | 350m: 400m: | 4:28.54 5:05.64 | 38.67 37.10 |
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 5:13.80 | 309 |
50m: 100m: | 35.22 1:14.89 | 35.22 39.67 | 150m: 200m: | 1:55.81 2:35.90 | 40.92 40.09 | 250m: 300m: | 3:16.81 3:57.17 | 40.91 40.36 | 350m: 400m: | 4:37.01 5:13.80 | 39.84 36.79 |
3. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 5:16.97 | 300 |
50m: 100m: | 36.80 1:17.40 | 36.80 40.60 | 150m: 200m: | 1:58.09 2:38.29 | 40.69 40.20 | 250m: 300m: | 3:18.98 3:58.95 | 40.69 39.97 | 350m: 400m: | 4:38.76 5:16.97 | 39.81 38.21 |
4. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 5:20.69 | 289 |
50m: 100m: | 34.80 1:14.24 | 34.80 39.44 | 150m: 200m: | 1:54.99 2:35.93 | 40.75 40.94 | 250m: 300m: | 3:16.52 3:57.90 | 40.59 41.38 | 350m: 400m: | 4:40.11 5:20.69 | 42.21 40.58 |
5. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:23.65 | 282 |
50m: 100m: | 37.04 1:17.86 | 37.04 40.82 | 150m: 200m: | 1:59.22 2:40.79 | 41.36 41.57 | 250m: 300m: | 3:22.22 4:03.74 | 41.43 41.52 | 350m: 400m: | 4:44.79 5:23.65 | 41.05 38.86 |
6. | Kieroński Marcel | 07 | Nika Sport Team Kraków | 5:26.20 | 275 |
50m: 100m: | 35.95 1:15.85 | 35.95 39.90 | 150m: 200m: | 1:56.78 2:38.63 | 40.93 41.85 | 250m: 300m: | 3:20.74 4:03.63 | 42.11 42.89 | 350m: 400m: | 4:46.22 5:26.20 | 42.59 39.98 |
7. | Cebula Karol | 07 | Salwator Kraków | 5:30.57 | 264 |
50m: 100m: | 37.74 1:17.65 | 37.74 39.91 | 150m: 200m: | 1:59.49 2:42.14 | 41.84 42.65 | 250m: 300m: | 3:24.91 4:07.97 | 42.77 43.06 | 350m: 400m: | 4:49.26 5:30.57 | 41.29 41.31 |
8. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 5:36.89 | 250 |
50m: 100m: | 38.06 1:22.21 | 38.06 44.15 | 150m: 200m: | 2:06.43 2:50.75 | 44.22 44.32 | 250m: 300m: | 3:34.49 4:17.37 | 43.74 42.88 | 350m: 400m: | 4:58.64 5:36.89 | 41.27 38.25 |
9. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 5:40.28 | 242 |
50m: 100m: | 38.42 1:21.80 | 38.42 43.38 | 150m: 200m: | 2:06.47 2:50.64 | 44.67 44.17 | 250m: 300m: | 3:33.57 4:16.99 | 42.93 43.42 | 350m: 400m: | 5:00.14 5:40.28 | 43.15 40.14 |
10. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 5:45.51 | 231 |
50m: 100m: | 38.56 1:22.94 | 38.56 44.38 | 150m: 200m: | 2:08.52 2:53.13 | 45.58 44.61 | 250m: 300m: | 3:38.36 4:23.63 | 45.23 45.27 | 350m: 400m: | 5:08.36 5:45.51 | 44.73 37.15 |
11. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 5:47.73 | 227 |
50m: 100m: | 38.48 1:23.64 | 38.48 45.16 | 150m: 200m: | 2:08.92 2:54.10 | 45.28 45.18 | 250m: 300m: | 3:40.00 4:23.19 | 45.90 43.19 | 350m: 400m: | 5:06.90 5:47.73 | 43.71 40.83 |
12. | Sanowski Patryk | 07 | Wisła Kraków | 5:48.48 | 225 |
50m: 100m: | 38.62 1:23.45 | 38.62 44.83 | 150m: 200m: | 2:08.96 2:52.55 | 45.51 43.59 | 250m: 300m: | 3:39.09 4:22.96 | 46.54 43.87 | 350m: 400m: | 5:08.26 5:48.48 | 45.30 40.22 |
13. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 6:06.15 | 194 |
50m: 100m: | 40.14 1:27.70 | 40.14 47.56 | 150m: 200m: | 2:16.05 3:03.69 | 48.35 47.64 | 250m: 300m: | 3:52.03 4:40.20 | 48.34 48.17 | 350m: 400m: | 5:25.89 6:06.15 | 45.69 40.26 |
14. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 6:07.06 | 193 |
50m: 100m: | 42.41 1:29.50 | 42.41 47.09 | 150m: 200m: | 2:17.59 3:05.32 | 48.09 47.73 | 250m: 300m: | 3:53.36 4:41.31 | 48.04 47.95 | 350m: 400m: | 5:25.67 6:07.06 | 44.36 41.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 25/5/2019 - 19:44 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 2:09.45 | 507 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | 32.34 35.80 | Kaszuba Maja Tomsia Oliwia | 06 06 | 31.65 29.66 |
2. | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 2:16.01 | 437 |
Sowa Barbara Wrona Ewa | 07 06 | 37.44 36.57 | Gracjasz Wiktoria Łazarz Milena | 08 06 | 31.72 30.28 |
3. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:16.07 | 437 |
Miodońska Wiktoria Jarosz Zuzanna | 06 06 | 33.35 40.89 | Juda Aleksandra Telesiewicz Martyna | 06 06 | 31.42 30.41 |
4. | STP Nowy Sącz 2 | STP Nowy Sącz | 2:16.39 | 434 |
Piętka Zuzanna Trojanowska Julia | 07 06 | 37.13 37.49 | Mucha Julia Basta Julia | 07 06 | 33.14 28.63 |
5. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:23.54 | 372 |
Wojda Natalia Siwior Maja | 06 06 | 38.11 41.65 | Smurzyńska Julia Ilnicka Amelia | 06 06 | 32.79 30.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 25/5/2019 - 19:44 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:18.95 | 410 |
Stanek Magdalena Skrzypek Jagoda | 07 07 | 33.73 38.18 | Baranowska Hanna Całka Alicja | 07 07 | 34.71 32.33 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 2:34.69 | 297 |
Dulak Emila Cholewa Hanna | 07 07 | 41.74 40.80 | Urbaniec Zofia Zawiślan Julia | 07 07 | 38.99 33.16 |
3. | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 2:43.91 | 250 |
Ruchała Weronika Kurzeja Karolina | 08 09 | 40.48 47.32 | Jakubowska Kaja Budnik Małgorzata | 08 07 | 54.78 21.33 |
4. | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 2:45.58 | 242 |
Marszałek Emilia Czuba Julia | 07 07 | 42.50 46.78 | Cała Anastazja Antos Alicja | 07 07 | 40.15 36.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 25/5/2019 - 19:44 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:41.33 | 262 |
Malecka Inka Blacha Maja | 08 08 | 38.68 46.54 | Dygulska Weronika Sądel Oliwia | 08 08 | 40.77 35.34 |
2. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:56.26 | 201 |
Król Julia Szostak Natasza | 08 08 | 46.83 47.72 | Sokołowska Lena Kaczmarczyk Hanna | 08 08 | 48.12 33.59 |
3. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:57.43 | 197 |
Jarmołowska Helena Kolasa Natalia | 08 08 | 42.46 48.29 | Dudziak Maja Kryza Jagoda | 08 08 | 45.57 41.11 |
4. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:57.50 | 196 |
Słomska Wiktoria Frączek Zofia | 08 08 | 42.37 50.40 | Uchańska Oliwia Jakubiec Anna | 08 08 | 48.45 36.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 25/5/2019 - 19:44 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:53.34 | 211 |
Długopolska Nikola Klimowicz Teresa | 09 09 | 42.18 51.05 | Hus Olivia Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 09 | 41.39 38.72 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 2:54.20 | 208 |
Korpak Maja Łukasik Blanka | 09 09 | 44.50 47.50 | Łuczak Agata Żak Zoya | 09 09 | 44.18 38.02 |
3. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 3:05.66 | 172 |
Panasiuk Agata Grzebinoga Hanna | 09 09 | 47.33 54.03 | Satora Rita Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 09 | 48.29 36.01 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 3:08.89 | 163 |
Żak Katarzyna Jarosz Adrianna | 09 09 | Kiszczak Olga Wacławek Matylda | 09 09 |
5. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 3:22.50 | 132 |
Litewka Gabriela Koszykowska Karolina | 09 09 | 50.18 | Łuczyńska Nikola Błażejczyk Nikola | 09 09 | 43.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 25/5/2019 - 19:59 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:08.89 | 345 |
Hańderek Mateusz Suchan Jakub | 06 06 | 33.15 37.55 | Bednarski Kacper Caba Stanisław | 06 06 | 30.88 27.31 |
2. | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 2:09.99 | 336 |
Wioska-Kaganiec Wiktor Nosowicz Mikołaj | 06 06 | 35.33 37.79 | Choma Maksym Mędrek Krzysztof | 06 06 | 29.55 27.32 |
3. | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 2:10.20 | 335 |
Woźnicki Dominik Machulak Kamil | 06 06 | 33.94 35.59 | Czuba Adrian Czerwik Krzysztof | 06 06 | 31.98 28.69 |
4. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:13.81 | 308 |
Juszczuk Antoni Kiełboń Bartosz | 06 06 | 33.09 39.54 | Basta Jakub Judka Mateusz | 06 06 | 33.24 27.94 |
5. | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 2:35.26 | 197 |
Nowak Piotr Mółka Mateusz | 06 07 | 34.17 45.25 | Miczołek Maksymilian Świdrak Kacper | 07 09 | 36.29 39.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 25/5/2019 - 19:59 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:26.24 | 236 |
Dakowicz Marcin Urbański Jakub | 07 07 | 36.28 44.20 | Nowakowski Oliwier Sakłak Szymon | 07 07 | 33.37 32.39 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:29.72 | 220 |
Żmijewski Borys Przystał Antonio | 07 07 | 38.18 40.36 | Idzik Arkadiusz Gąsiorek Wiktor | 07 07 | 38.19 32.99 |
3. | Ósemka Oświęcim 5 | Ósemka Oświęcim | 2:31.19 | 214 |
Ciapuła Michał Żarnowiec Michał | 07 07 | 41.19 41.48 | Kos Maciej Konopczyński Szymon | 07 07 | 34.46 34.06 |
4. | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 2:32.27 | 209 |
Szymański Paweł Bocheński Szymon | 08 07 | 39.18 44.27 | Masters George Tucharz Mikołaj | 07 08 | 34.04 34.78 |
5. | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 2:38.76 | 184 |
Płaczek Mateusz Kasprzycki Adam | 07 07 | 37.82 45.89 | Sanowski Patryk Klimowicz Jan | 07 07 | 38.47 36.58 |
6. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:41.96 | 174 |
Dawiec Teodor Olszewski Eryk | 07 07 | 40.47 48.77 | Wawro Jakub Dawiec Tymoteusz | 07 08 | 38.44 34.28 |
7. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:42.76 | 171 |
Zarzycki Sebastian Grigorian Kyle | 07 08 | 41.21 48.29 | Paluch Igor Stanisz Mikołaj | 07 07 | 39.80 33.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 25/5/2019 - 19:59 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:34.26 | 201 |
Stawowski Marcin Rolnicki Maksymilian | 08 08 | 37.31 41.36 | Rachwał Patryk Plutecki Jakub | 08 08 | 41.79 33.80 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:40.71 | 178 |
Niestój Igor Kowalczyk Bartosz | 08 08 | 41.88 45.17 | Wójcikowski Patryk Halkiewicz Maciej | 08 08 | 40.28 33.38 |
3. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:41.67 | 175 |
Strąk Krystian Sadek Kacper | 08 08 | 42.12 42.68 | Jurkowski Igor Wołpiuk Michał | 08 08 | 38.86 38.01 |
4. | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 2:48.47 | 154 |
Dyda Artur Całka Piotr | 08 08 | 38.04 44.38 | Kowalski Mieszko Słomski Mikołaj | 08 08 | 47.44 38.61 |
5. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:53.16 | 142 |
Ciupek Dominik Szlachcic Jan | 08 08 | 44.55 48.19 | Lorenc Mikołaj Tobiasz Jakub | 08 08 | 41.20 39.22 |
6. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 3:06.82 | 113 |
Jaje Mikołaj Warunek Antoni | 08 08 | 44.04 57.27 | Łożyński Dariusz Heiza Ignacy | 08 08 | 45.31 40.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 25/5/2019 - 19:59 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:52.56 | 143 |
Kuszewski Antoni Popiołek Jan | 09 09 | 43.48 48.88 | Sekunda Miłosz Kwiecień Ignacy | 09 09 | 43.43 36.77 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 2:53.90 | 140 |
Rozumek Jan Ciupka Artur | 09 09 | 44.01 49.16 | Wrześniak Oskar Klimkowski Adam | 09 09 | 40.96 39.77 |
3. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 3:01.25 | 124 |
Matyasik Mikołaj Kuźnicki Michał | 09 09 | 43.50 55.41 | Piecuch Mateusz Kaczmarczyk Jakub | 09 09 | 42.40 39.94 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 3:02.46 | 121 |
Wesecki Adrian Duc Benjamin | 09 09 | 47.35 45.68 | Tkaczyk Kajetan Kryza Filip | 09 09 | 46.28 43.15 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |