Dzień Dziecka Już Pływam | Krótki basen (25m) |
Kraków (POL) | 8/6/2019 |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Medaliści wg klubu | Progresja zawodników (podsumowanie) |
Statystyka medalowa | Multimedaliści | Plik wyników (Lenex) |
Medaliści wg konkurencji | Progresja zawodników (szczegóły) | |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
motylkowy | motylkowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
Inne konkurencje | |||||||
9. | Wszystkie | 4 x 25m dowolny | Serie na czas | 12:23 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Medaliści wg klubu | Progresja zawodników (podsumowanie) |
Statystyka medalowa | Multimedaliści | Plik wyników (Lenex) |
Medaliści wg konkurencji | Progresja zawodników (szczegóły) | |
1 - Dzień Dziecka Już Pływam - 8/6/2019 - 10:35 | |||||||
1. | Dziewcząt | 25m motylkowy | Serie na czas | 10:35 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
2. | Chłopców | 25m motylkowy | Serie na czas | 10:37 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
3. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Serie na czas | 10:41 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
4. | Chłopców | 25m grzbietowy | Serie na czas | 10:52 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
1. | Dziewcząt | 25m motylkowy | Ceremonia medalowa | 11:08 | 9 lat i młodsi | ||
2. | Chłopców | 25m motylkowy | Ceremonia medalowa | 11:12 | 9 lat i młodsi | ||
5. | Dziewcząt | 25m klasyczny | Serie na czas | 11:16 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
6. | Chłopców | 25m klasyczny | Serie na czas | 11:22 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
3. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Ceremonia medalowa | 11:29 | 9 lat i młodsi | ||
4. | Chłopców | 25m grzbietowy | Ceremonia medalowa | 11:33 | 9 lat i młodsi | ||
7. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 11:37 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
8. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 11:50 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
5. | Dziewcząt | 25m klasyczny | Ceremonia medalowa | 12:07 | 9 lat i młodsi | ||
6. | Chłopców | 25m klasyczny | Ceremonia medalowa | 12:11 | 9 lat i młodsi | ||
7. | Dziewcząt | 25m dowolny | Ceremonia medalowa | 12:15 | 9 lat i młodsi | ||
8. | Chłopców | 25m dowolny | Ceremonia medalowa | 12:19 | 9 lat i młodsi | ||
9. | Wszystkie | 4 x 25m dowolny | Serie na czas | 12:23 | 9 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
9. | Wszystkie | 4 x 25m dowolny | Ceremonia medalowa | 12:31 | 9 lat i młodsi |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | zawody@swimart.pl |