Dryżynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat Wielobój Dzieci 10-11 lat Nowy Targ, 15/6/2019 |
2 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat Runda II I | 15/6/2019 - 12:05 |
Konkurencja 13 15/6/2019 - 12:05 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:16.72 | 360 | 36.34 | 40.38 | |||
2. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:17.35 | 351 | 36.11 | 41.24 | |||
3. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:23.67 | 278 | 39.22 | 44.45 | |||
4. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:24.96 | 265 | 38.30 | 46.66 | |||
5. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:27.64 | 241 | 40.58 | 47.06 | |||
6. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 1:30.02 | 223 | 40.60 | 49.42 | |||
7. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:32.06 | 208 | 42.38 | 49.68 | |||
8. | Mamot Maria | 07 | Jordan Kraków | 1:34.77 | 191 | 43.37 | 51.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 15/6/2019 - 12:10 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:13.71 | 277 | 34.99 | 38.72 | ||||
2. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:14.70 | 266 | 33.27 | 41.43 | ||||
3. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:18.01 | 234 | 35.18 | 42.83 | ||||
4. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:20.51 | 212 | 36.44 | 44.07 | ||||
5. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:23.72 | 189 | 39.13 | 44.59 | ||||
6. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:25.48 | 177 | 40.02 | 45.46 | ||||
7. | Sanowski Patryk | 07 | Wisła Kraków | 1:25.77 | 176 | 40.47 | 45.30 | ||||
8. | Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 1:31.12 | 146 | 42.06 | 49.06 | ||||
9. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 1:33.11 | 137 | 41.15 | 51.96 | ||||
DYSKW. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 15/6/2019 - 12:15 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:24.21 | 406 | 39.74 | 44.47 | |||
2. | Polowiec Nikola | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:27.37 | 363 | 41.00 | 46.37 | |||
3. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:33.45 | 297 | 45.46 | 47.99 | |||
4. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:34.57 | 286 | 44.89 | 49.68 | |||
5. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 1:37.95 | 258 | 46.60 | 51.35 | |||
6. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:39.99 | 242 | 47.48 | 52.51 | |||
7. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 1:41.25 | 233 | 47.94 | 53.31 | |||
8. | Czuba Julia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:41.57 | 231 | 49.19 | 52.38 | |||
9. | Pelczar Aleksandra | 07 | Korona Kraków | 1:43.85 | 216 | 49.35 | 54.50 | |||
10. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:44.46 | 212 | 51.12 | 53.34 | |||
11. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:47.22 | 196 | 52.67 | 54.55 | |||
12. | Jarzyna Klaudia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:47.77 | 193 | 50.90 | 56.87 | |||
13. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 1:54.34 | 162 | 54.29 | 1:00.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 15/6/2019 - 12:22 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:25.50 | 275 | 39.96 | 45.54 | ||||
2. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:29.48 | 240 | 42.75 | 46.73 | ||||
3. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:32.35 | 218 | 44.52 | 47.83 | ||||
4. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:33.58 | 209 | 44.45 | 49.13 | ||||
5. | Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 1:36.08 | 193 | 46.38 | 49.70 | ||||
6. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:36.93 | 188 | 46.57 | 50.36 | ||||
Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:36.93 | 188 | 46.47 | 50.46 | |||||
8. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:38.39 | 180 | 47.30 | 51.09 | ||||
9. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 1:38.42 | 180 | 47.30 | 51.12 | ||||
10. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:39.74 | 173 | 47.00 | 52.74 | ||||
11. | Kołodziej Jan | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:49.41 | 131 | 51.46 | 57.95 | ||||
DYSKW. | Strzyżewski Patryk | 07 | Jordan Kraków | ||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:25) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 15/6/2019 - 12:30 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:36.20 | 444 | 36.78 | 39.74 | 40.65 | 39.03 | ||||
2. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 2:37.68 | 432 | 37.11 | 39.49 | 41.37 | 39.71 | ||||
3. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:40.16 | 412 | 38.07 | 40.88 | 41.32 | 39.89 | ||||
4. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:45.95 | 370 | 40.38 | 43.45 | 43.28 | 38.84 | ||||
5. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 2:56.38 | 308 | 43.54 | 46.66 | 44.34 | 41.84 | ||||
6. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:56.57 | 307 | 42.80 | 45.04 | 45.60 | 43.13 | ||||
7. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:02.68 | 278 | 43.29 | 47.86 | 47.79 | 43.74 | ||||
8. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 3:08.06 | 254 | 46.19 | 48.04 | 47.66 | 46.17 | ||||
9. | Pelczar Aleksandra | 07 | Korona Kraków | 3:08.09 | 254 | 44.08 | 48.56 | 49.34 | 46.11 | ||||
10. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 3:13.68 | 233 | 48.25 | 49.36 | 49.95 | 46.12 | ||||
11. | Hajdo Anna | 07 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:19.52 | 213 | 46.95 | 50.43 | 51.46 | 50.68 | ||||
12. | Czuba Julia | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:20.42 | 210 | 46.99 | 51.07 | 52.37 | 49.99 | ||||
13. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:23.65 | 200 | 49.14 | 53.48 | 52.55 | 48.48 | ||||
DYSKW. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | ||||||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 12:33) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 15/6/2019 - 12:42 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:37.01 | 304 | 36.59 | 39.80 | 40.49 | 40.13 | |||
2. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:40.13 | 287 | 38.83 | 41.77 | 40.98 | 38.55 | |||
3. | Masters George | 07 | Korona Kraków | 2:44.20 | 266 | 36.86 | 41.78 | 42.77 | 42.79 | |||
4. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 2:57.69 | 210 | 42.23 | 46.42 | 46.87 | 42.17 | |||
5. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:59.81 | 202 | 42.05 | 42.68 | 48.76 | 46.32 | |||
6. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:04.01 | 189 | 45.64 | 47.07 | 46.86 | 44.44 | |||
7. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 3:04.85 | 186 | 45.51 | 47.17 | 49.29 | 42.88 | |||
8. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:05.55 | 184 | 45.37 | 46.67 | 47.41 | 46.10 | |||
9. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 3:09.20 | 174 | 46.82 | 49.37 | 49.90 | 43.11 | |||
10. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:21.05 | 145 | 47.26 | 51.13 | 51.98 | 50.68 | |||
11. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:27.08 | 132 | 52.42 | 53.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 15/6/2019 - 12:50 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:07.87 | 442 |
50m: 100m: | 34.43 1:12.55 | 34.43 38.12 | 150m: 200m: | 1:51.89 2:31.67 | 39.34 39.78 | 250m: 300m: | 3:11.46 3:51.08 | 39.79 39.62 | 350m: 400m: | 4:31.12 5:07.87 | 40.04 36.75 |
2. | Polowiec Nikola | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:34.00 | 346 |
50m: 100m: | 38.22 1:21.74 | 38.22 43.52 | 150m: 200m: | 2:06.48 2:49.70 | 44.74 43.22 | 250m: 300m: | 3:31.63 4:14.01 | 41.93 42.38 | 350m: 400m: | 4:55.59 5:34.00 | 41.58 38.41 |
3. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:52.30 | 294 |
50m: 100m: | 40.46 1:25.05 | 40.46 44.59 | 150m: 200m: | 2:10.00 2:55.34 | 44.95 45.34 | 250m: 300m: | 3:40.19 4:25.65 | 44.85 45.46 | 350m: 400m: | 5:10.45 5:52.30 | 44.80 41.85 |
4. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 6:09.49 | 255 |
50m: 100m: | 42.83 1:30.09 | 42.83 47.26 | 150m: 200m: | 2:16.35 3:02.75 | 46.26 46.40 | 250m: 300m: | 3:50.47 4:37.92 | 47.72 47.45 | 350m: 400m: | 5:23.56 6:09.49 | 45.64 45.93 |
5. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 6:25.90 | 224 |
50m: 100m: | 44.15 1:32.64 | 44.15 48.49 | 150m: 200m: | 2:22.56 3:12.90 | 49.92 50.34 | 250m: 300m: | 4:03.21 4:52.85 | 50.31 49.64 | 350m: 400m: | 5:42.90 6:25.90 | 50.05 43.00 |
6. | Mamot Maria | 07 | Jordan Kraków | 6:28.65 | 219 |
50m: 100m: | 42.60 1:31.33 | 42.60 48.73 | 150m: 200m: | 2:21.76 3:12.54 | 50.43 50.78 | 250m: 300m: | 4:02.43 4:52.42 | 49.89 49.99 | 350m: 400m: | 5:43.01 6:28.65 | 50.59 45.64 |
7. | Jarzyna Klaudia | 07 | Ósemka Oświęcim | 6:31.27 | 215 |
50m: 100m: | 43.59 1:33.02 | 43.59 49.43 | 150m: 200m: | 2:22.53 3:12.67 | 49.51 50.14 | 250m: 300m: | 4:02.78 4:53.57 | 50.11 50.79 | 350m: 400m: | 5:44.13 6:31.27 | 50.56 47.14 |
DYSKW. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 13:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 15/6/2019 - 13:06 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 5:05.34 | 335 |
50m: 100m: | 33.99 1:12.92 | 33.99 38.93 | 150m: 200m: | 1:52.50 2:31.96 | 39.58 39.46 | 250m: 300m: | 3:10.92 3:49.73 | 38.96 38.81 | 350m: 400m: | 4:28.95 5:05.34 | 39.22 36.39 |
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 5:19.25 | 293 |
50m: 100m: | 35.65 1:15.80 | 35.65 40.15 | 150m: 200m: | 1:56.68 2:37.55 | 40.88 40.87 | 250m: 300m: | 3:18.75 4:00.71 | 41.20 41.96 | 350m: 400m: | 4:41.39 5:19.25 | 40.68 37.86 |
3. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:26.50 | 274 |
50m: 100m: | 36.11 1:16.04 | 36.11 39.93 | 150m: 200m: | 1:57.39 2:39.49 | 41.35 42.10 | 250m: 300m: | 3:22.03 4:05.20 | 42.54 43.17 | 350m: 400m: | 4:47.47 5:26.50 | 42.27 39.03 |
4. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:27.00 | 273 |
50m: 100m: | 38.36 1:20.79 | 38.36 42.43 | 150m: 200m: | 2:03.27 2:45.27 | 42.48 42.00 | 250m: 300m: | 3:27.48 4:08.89 | 42.21 41.41 | 350m: 400m: | 4:50.18 5:27.00 | 41.29 36.82 |
5. | Masters George | 07 | Korona Kraków | 5:27.09 | 273 |
50m: 100m: | 37.69 1:18.31 | 37.69 40.62 | 150m: 200m: | 1:59.29 2:41.18 | 40.98 41.89 | 250m: 300m: | 3:23.94 4:07.04 | 42.76 43.10 | 350m: 400m: | 4:48.41 5:27.09 | 41.37 38.68 |
6. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:27.13 | 273 |
50m: 100m: | 37.68 1:19.96 | 37.68 42.28 | 150m: 200m: | 2:02.41 2:44.70 | 42.45 42.29 | 250m: 300m: | 3:26.24 4:08.56 | 41.54 42.32 | 350m: 400m: | 4:48.95 5:27.13 | 40.39 38.18 |
7. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 5:40.05 | 243 |
50m: 100m: | 39.17 1:22.32 | 39.17 43.15 | 150m: 200m: | 2:05.97 2:49.55 | 43.65 43.58 | 250m: 300m: | 3:33.06 4:16.80 | 43.51 43.74 | 350m: 400m: | 4:59.35 5:40.05 | 42.55 40.70 |
8. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:48.25 | 226 |
50m: 100m: | 41.51 1:26.23 | 41.51 44.72 | 150m: 200m: | 2:10.73 2:54.09 | 44.50 43.36 | 250m: 300m: | 3:37.62 4:21.85 | 43.53 44.23 | 350m: 400m: | 5:05.95 5:48.25 | 44.10 42.30 |
9. | Sanowski Patryk | 07 | Wisła Kraków | 5:49.94 | 223 |
50m: 100m: | 40.26 1:26.79 | 40.26 46.53 | 150m: 200m: | 2:12.10 2:57.46 | 45.31 45.36 | 250m: 300m: | 3:42.93 4:27.37 | 45.47 44.44 | 350m: 400m: | 5:10.05 5:49.94 | 42.68 39.89 |
10. | Kołodziej Jan | 07 | Ósemka Oświęcim | 5:54.39 | 214 |
50m: 100m: | 41.40 1:26.88 | 41.40 45.48 | 150m: 200m: | 2:12.87 2:58.49 | 45.99 45.62 | 250m: 300m: | 3:43.50 4:28.57 | 45.01 45.07 | 350m: 400m: | 5:13.60 5:54.39 | 45.03 40.79 |
11. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 5:55.38 | 213 |
50m: 100m: | 40.66 1:27.15 | 40.66 46.49 | 150m: 200m: | 2:13.46 2:58.97 | 46.31 45.51 | 250m: 300m: | 3:44.25 4:28.94 | 45.28 44.69 | 350m: 400m: | 5:11.96 5:55.38 | 43.02 43.42 |
12. | Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 5:59.32 | 206 |
50m: 100m: | 41.74 1:28.24 | 41.74 46.50 | 150m: 200m: | 2:15.01 3:01.76 | 46.77 46.75 | 250m: 300m: | 3:46.94 4:33.00 | 45.18 46.06 | 350m: 400m: | 5:19.31 5:59.32 | 46.31 40.01 |
13. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 6:00.27 | 204 |
50m: 100m: | 40.70 1:25.54 | 40.70 44.84 | 150m: 200m: | 2:11.85 2:58.30 | 46.31 46.45 | 250m: 300m: | 3:45.12 4:31.51 | 46.82 46.39 | 350m: 400m: | 5:17.32 6:00.27 | 45.81 42.95 |
14. | Strzyżewski Patryk | 07 | Jordan Kraków | 6:22.13 | 171 |
50m: 100m: | 41.71 1:29.53 | 41.71 47.82 | 150m: 200m: | 2:18.71 3:08.01 | 49.18 49.30 | 250m: 300m: | 3:57.13 4:47.15 | 49.12 50.02 | 350m: 400m: | 5:35.59 6:22.13 | 48.44 46.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 15/6/2019 - 13:26 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:18.43 | 345 |
Stanek Magdalena Skrzypek Jagoda | 07 07 | +0,76 +0,52 | 32.98 38.47 | Nowakowski Oliwier Sakłak Szymon | 07 07 | +0,63 +0,35 | 34.57 32.41 |
2. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:25.70 | 296 |
Dakowicz Marcin Polowiec Nikola | 07 07 | +0,87 +0,36 | 36.13 41.26 | Baranowska Hanna Urbański Jakub | 07 07 | +0,51 +0,43 | 36.32 31.99 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:30.59 | 268 |
Ciapuła Michał Żarnowiec Michał | 07 07 | +0,70 +0,73 | 38.87 42.31 | Kos Maciej Cała Anastazja | 07 07 | +0,50 +0,35 | 33.90 35.51 |
4. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:37.30 | 235 |
Kubic Agata Bocheński Szymon | 07 07 | +0,74 +0,72 | 38.67 45.10 | Masters George Pelczar Aleksandra | 07 07 | +0,32 +0,72 | 36.67 36.86 |
5. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:38.79 | 229 |
Nieciuńska Julia Strzyżewski Patryk | 07 07 | +0,75 +0,70 | 40.57 45.12 | Paluch Igor Zarzycki Sebastian | 07 07 | +0,26 +0,32 | 39.99 33.11 |
6. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:52.26 | 179 |
Jarzyna Klaudia Konopczyński Szymon | 07 07 | +0,86 +0,47 | 45.56 45.87 | Pędziwiatr Igor Antos Alicja | 07 07 | +0,74 +0,57 | 43.48 37.35 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |