Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 21 - 22/6/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Beruś Marta | 02 | 00611 | 100611600327 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 50m motylkowy (15) | 35.99 1:18.45 33.94 | 1/6/2019 1/6/2019 14/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Butkiewicz Władysław | 00 | 00611 | 100611700336 | 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 52.55 NT 26.11 | 16/5/2019 17/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Cieśla Oskar | 01 | 00611 | 100611700299 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 25.32 54.74 25.82 55.76 2:14.18 | 1/6/2019 7/6/2018 17/5/2019 15/5/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krulikowski Maciej | 99 | 00611 | 100611700330 | 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (22) | 29.96 2:16.64 | 19/5/2019 18/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Lewandowska Natalia | 01 | 00611 | 100611600340 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 400m zmienny (11) | 26.90 57.64 29.07 1:04.99 5:22.91 | 15/5/2019 18/5/2019 13/6/2019 15/5/2019 11/3/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) |
||
Magierowska Julia | 02 | 00611 | 100611600324 | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 1:00.35 NT 1:04.32 2:30.62 | 15/7/2018 15/5/2019 25/5/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Milbrant Kacper | 01 | 00611 | 100611700303 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 53.24 1:55.91 27.76 27.18 | 2/6/2018 1/6/2018 2/6/2019 16/6/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Polewka Tomasz | 94 | 00611 | 100611700224 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) | 25.01 54.62 | 12/12/2017 14/12/2017 | Rio De Janeiro (BRA) Rio De Janeiro (BRA) |
||
Szarpak Marcin | 01 | 00611 | 100611700302 | 400m dowolny (20) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) | 4:06.45 1:02.21 2:13.12 28.11 | 21/7/2018 27/4/2019 20/7/2018 16/6/2018 | Gliwice (POL) Ostrowiec Sw (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
Raczyńska Wiktoria | 04 | 02305 | 102305600064 | 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | 1:05.80 30.98 NT | 10/3/2018 27/5/2018 | Lublin (POL) Lodz (POL) |
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) | 2:20.30 4:52.53 9:56.81 | 6/4/2019 23/3/2019 6/4/2019 | Warsaw (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) |
||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m zmienny (23) | 34.38 1:14.85 2:47.32 | 6/4/2019 23/3/2019 13/5/2018 | Warsaw (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
Czupryn Jakub | 04 | 04314 | 104314700047 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) | 28.07 30.78 1:06.87 2:29.59 31.22 | 1/6/2019 1/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 24/3/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) |
||
Murawski Tomasz | 04 | 04314 | 104314700075 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 27.18 1:00.00 2:22.30 31.53 | 1/6/2019 2/6/2019 29/6/2018 24/3/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) |
||
Ossowska Kalina | 05 | 04314 | 104314600052 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | NT 37.59 38.80 1:28.60 NT NT | 23/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Prósiński Jakub | 05 | 04314 | 104314700064 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 29.13 1:04.75 2:25.90 36.91 32.16 | 1/6/2019 2/6/2019 24/3/2019 1/6/2019 2/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
Mleko Karolina | 04 | 02806 | 102806600028 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) | 1:13.80 2:25.22 5:05.44 1:13.87 3:03.78 2:50.45 | 17/12/2017 16/3/2019 6/4/2019 16/3/2019 16/6/2018 6/4/2019 | Debica (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mrózek Maksymilian | 02 | 02806 | 102806700089 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) | NT 1:01.24 2:17.40 NT 1:15.31 NT | 6/4/2019 16/3/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Bociek Wiktoria | 04 | 02111 | 102111600082 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 200m motylkowy (27) 400m zmienny (11) | 4:29.35 9:12.63 2:38.61 5:17.07 | 13/6/2019 14/6/2019 1/4/2019 12/5/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 1500m dowolny (36) 50m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | 27.90 1:00.64 17:42.60 31.69 2:25.11 NT | 24/3/2018 12/5/2018 15/7/2018 24/3/2018 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nita Daria | 01 | 00306 | 100306600104 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 50m grzbietowy (17) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) | 27.35 58.60 2:04.13 4:24.01 9:02.58 32.43 2:25.88 30.24 | 6/4/2019 18/5/2019 6/4/2019 17/5/2019 25/5/2019 28/4/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (4) 200m zmienny (24) | NT NT NT NT NT NT |
||||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | NT 1:12.86 1:20.58 33.65 1:15.38 NT | 12/5/2018 12/5/2018 14/4/2018 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | NT NT NT NT NT |
||||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 37.57 1:19.46 NT | 29/6/2018 1/7/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 103206600048 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 50m motylkowy (15) | 31.86 39.95 38.60 1:37.18 35.77 | 3/11/2018 11/11/2017 3/11/2018 16/6/2018 3/11/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) | NT NT 1:24.20 37.21 | 11/11/2017 11/11/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 103206600046 | 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) | 1:17.21 38.67 1:24.95 NT | 11/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Rosiek Malwina | 04 | 03206 | 103206600053 | 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 1:28.55 43.13 NT | 11/11/2017 11/11/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Limanowa-swim 1 | 03206 | 4 x 100m zmienny (37) | Kobiet | Open | NT |
Bukowska Aleksandra | 05 | 04206 | 104206600012 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) | 1:10.19 2:33.57 39.40 1:26.09 3:03.00 2:51.67 | 13/5/2018 16/3/2019 1/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Janik Anna | 05 | 04206 | 104206600007 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) | 30.93 1:11.42 NT 35.83 1:16.66 | 1/6/2019 13/5/2018 2/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mamcarz Mateusz | 04 | 04206 | 104206700011 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | 24.68 25.70 57.48 2:16.36 2:15.79 | 4/5/2019 4/5/2019 16/3/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 104206600006 | 100m dowolny (29) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 50m klasyczny (3) | 1:11.99 5:30.29 NT 40.81 | 2/6/2019 13/5/2018 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wilczek Renata | 04 | 04206 | 104206600010 | 800m dowolny (35) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 9:47.96 35.25 1:17.97 2:48.29 5:23.15 | 16/6/2018 29/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
Lechowicz Filip | 97 | 01606 | 101606700047 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | NT NT 1:05.75 2:28.68 | 16/5/2019 2/6/2019 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Naumenko Artem | 96 | 01606 | 101606700056 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 25.66 55.63 | 27/5/2018 26/5/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Sirignano Luigia | 96 | 01606 | 101606600032 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 26.55 57.99 29.11 1:05.53 | 24/5/2018 18/5/2019 27/5/2018 23/3/2019 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Suzin Marcin | 93 | 01606 | 101606700038 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 23.99 NT 29.37 25.51 | 11/3/2018 19/5/2019 14/4/2018 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ungeheuer Mateusz | 96 | 01606 | 101606700041 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 100m motylkowy (6) | 24.63 NT 25.60 55.34 55.80 | 24/3/2018 16/5/2019 19/5/2019 15/6/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Uryga Paulina | 95 | 01606 | 101606600033 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 50m motylkowy (15) | 32.62 1:11.05 29.55 | 25/5/2018 27/5/2018 16/6/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łabuz Rafał | 95 | 01606 | 101606700063 | 50m dowolny (2) | NT |
AZS AGH Kraków 1 | 01606 | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
AZS AGH Kraków 1 | 01606 | 4 x 100m zmienny (38) | Mężczyzn | Open | NT |
Jędryka Nikodem | 04 | 01105 | 101105700113 | 400m dowolny (20) 200m motylkowy (28) | 4:28.88 2:23.64 | 27/4/2019 27/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Klimczak Kacper | 04 | 01105 | 101105700122 | 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) | 59.40 4:27.99 29.91 2:26.01 | 27/4/2019 30/6/2018 9/3/2019 1/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Mochnal Kacper | 05 | 01105 | 101105700240 | 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | 31.01 2:23.54 2:32.37 | 6/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 | Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Sztendel Kacper | 04 | 01105 | 101105700142 | 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 1:10.42 2:31.20 | 1/7/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m motylkowy (6) | 30.60 41.37 NT | 24/3/2018 15/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 50m dowolny (2) 200m grzbietowy (10) 50m klasyczny (4) | NT NT NT |
||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 50m dowolny (2) 200m grzbietowy (10) | 32.28 2:50.81 | 15/6/2018 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 50m dowolny (2) 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) | 29.02 2:41.04 NT | 15/6/2018 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 31.18 39.78 | 15/6/2018 15/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Michałowski Tomasz | 02 | 01406 | 101406700156 | 50m grzbietowy (18) | 28.73 | 14/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | 27.67 1:01.21 2:20.95 2:22.70 | 1/6/2019 16/3/2019 6/4/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Komorowski Jan | 01 | 00905 | 100905700217 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 4:07.31 NT | 17/5/2019 | Olsztyn (POL) | ||
Krysiak Kacper | 04 | 00905 | 100905700242 | 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) | 1:04.73 4:41.39 1:12.72 32.76 | 23/3/2019 2/6/2019 13/5/2018 2/6/2019 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Labich Wiktor | 03 | 00905 | 100905700262 | 1500m dowolny (36) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 16:59.57 2:30.03 28.00 | 9/3/2019 18/5/2019 17/5/2019 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Olczak Kacper | 04 | 00905 | 100905700250 | 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 54.06 4:25.07 27.85 | 5/5/2019 2/6/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Szwedzki Jakub | 00 | 00905 | 100905700366 | 100m dowolny (30) 200m klasyczny (22) | 57.33 2:39.63 | 18/5/2019 7/10/2018 | Olsztyn (POL) Lodz (POL) |
||
Wojciechowski Kajetan | 03 | 00905 | 100905700272 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 4:09.93 16:26.33 | 14/7/2018 15/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zajączkowska Ewa | 04 | 00905 | 100905600372 | 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) | 1:05.75 32.88 1:11.08 32.00 | 23/3/2019 30/6/2018 1/7/2018 6/4/2019 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
Budzińska Paulina | 03 | 00207 | 100207600213 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) | SKREŚL. 36.08 | 30/3/2019 | Opole (POL) |
||
Kempa Anna | 01 | 00207 | 100207600205 | 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 35.26 2:39.40 2:29.03 5:11.80 | 20/7/2018 21/7/2018 19/5/2019 15/5/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Stańczyk Jarema | 02 | 00207 | 100207700207 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 32.13 1:09.33 2:30.51 2:22.14 4:54.03 | 27/4/2019 16/3/2019 14/7/2018 6/4/2019 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Bazyl Kamil | 00 | 00506 | 100506700042 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 26.80 58.81 32.07 1:09.84 2:33.65 | 24/3/2018 14/4/2018 14/4/2018 16/6/2018 24/3/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (21) | 29.61 36.18 3:00.51 | 16/12/2017 1/6/2019 6/4/2019 | Debica (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Madej Justyna | 05 | 00506 | 100506600055 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m zmienny (23) | 31.31 1:08.45 2:31.20 NT 1:20.90 NT | 1/6/2019 6/4/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506700048 | 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | NT 30.94 33.03 1:13.17 2:22.00 5:12.74 | 24/3/2018 1/6/2019 16/3/2019 6/4/2019 24/3/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Woronko Krzysztof | 02 | 00213 | 100213700516 | 1500m dowolny (36) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 16:51.41 1:02.78 2:19.28 4:49.38 | 19/5/2018 13/7/2018 1/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
Radek Wiktoria | 05 | 02211 | 102211600110 | 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | 1:13.24 2:32.89 35.40 1:18.37 2:47.86 31.05 2:30.81 | 27/4/2019 13/6/2019 13/6/2019 13/6/2019 14/6/2019 13/6/2019 13/6/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Jaworska Wiktoria | 05 | 00802 | 100802600243 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) | 31.77 2:24.71 | 1/6/2019 14/6/2019 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) |
OSSM Oświęcim 1 | OSOSW | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
OSSM Oświęcim 2 | OSOSW | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
OSSM Oświęcim 1 | OSOSW | 4 x 200m dowolny (14) | Mężczyzn | 14 - 15 lat | 9:46.41 |
Staciwa Kamil Starzycki Borys | 05 05 | Kochanowicz Karol Staciwa Jakub | 05 05 |
OSSM Oświęcim 2 | OSOSW | 4 x 200m dowolny (14) | Mężczyzn | Open | NT |
OSSM Oświęcim 1 | OSOSW | 4 x 100m zmienny (38) | Mężczyzn | Open | NT |
OSSM Oświęcim 1 | OSOSW | 4 x 100m dowolny (25) | Kobiet | Open | NT |
OSSM Oświęcim 2 | OSOSW | 4 x 100m dowolny (25) | Kobiet | Open | NT |
OSSM Oświęcim 2 | OSOSW | 4 x 200m dowolny (13) | Kobiet | Open | NT |
OSSM Oświęcim 1 | OSOSW | 4 x 100m zmienny (37) | Kobiet | Open | NT |
OSSM Oświęcim 2 | OSOSW | 4 x 100m zmienny (37) | Kobiet | Open | NT |
SMS Kraków 1 | SMSKR | 4 x 100m dowolny (25) | Kobiet | Open | NT |
SMS Kraków 1 | SMSKR | 4 x 100m zmienny (37) | Kobiet | Open | NT |
SMS Oświęcim 1 | SMSOS | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Oświęcim 2 | SMSOS | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Oświęcim 3 | SMSOS | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Oświęcim 1 | SMSOS | 4 x 100m dowolny (25) | Kobiet | Open | NT |
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 50m dowolny (1) 800m dowolny (35) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 28.20 NT 31.35 1:06.92 2:24.15 2:32.24 | 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 30/11/2018 30/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Warsaw (POL) Lodz (POL) |
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | NT NT 1:17.78 2:39.27 5:39.75 | 2/6/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706700039 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 32.51 1:10.70 NT NT 1:18.03 | 1/6/2019 2/6/2019 2/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 2:41.94 NT NT 46.48 1:38.08 3:28.99 | 16/3/2019 1/6/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 100m dowolny (29) 200m grzbietowy (9) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 1:21.72 NT NT 1:39.89 NT 35.30 | 13/5/2018 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 2:32.31 NT NT NT 37.23 | 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 103706600102 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 400m dowolny (19) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 400m zmienny (11) | 31.31 1:04.44 5:00.48 40.41 1:25.42 NT | 15/6/2018 2/6/2019 16/3/2019 15/6/2018 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 103706700091 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | NT NT NT NT 2:39.25 35.07 NT | 16/3/2019 13/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Leśniak Piotr | 03 | 01906 | 101906700022 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) | 27.96 1:00.49 2:10.00 | 24/3/2018 24/3/2018 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Madej Maja | 03 | 01906 | 101906600030 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 31.75 2:26.06 5:15.84 | 24/3/2018 6/4/2019 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Debica (POL) |
Kubsik Stanisław | 03 | 01806 | 101806700024 | 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | NT 27.33 1:01.07 2:23.52 | 2/3/2019 3/3/2019 1/6/2019 | Dortmund (GER) Dortmund (GER) Oswiecim (POL) |
||
Maciąg Wojciech | 02 | 01806 | 101806700016 | 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | 1:01.04 2:22.99 2:25.45 | 3/3/2019 2/3/2019 24/3/2018 | Dortmund (GER) Dortmund (GER) Oswiecim (POL) |
||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 101806700043 | 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | 1:22.33 NT 1:14.77 2:42.26 NT | 1/6/2019 16/3/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Schab Zuzanna | 03 | 01806 | 101806600013 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 39.79 1:28.30 3:07.01 | 11/11/2017 1/6/2019 14/7/2018 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 101806600042 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | NT 1:14.71 2:39.94 NT NT | 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skrzyszowski Bruno | 03 | 01806 | 101806700022 | 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 1:06.13 4:58.34 33.90 NT NT | 11/11/2017 14/7/2018 1/6/2019 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 101806700040 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | NT NT NT NT NT |
||||
Świeży Paweł | 05 | 01806 | 101806700048 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | NT NT NT NT 2:41.82 | 16/3/2019 | Oswiecim (POL) |
Wisła Kraków 1 | 01806 | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | 16 lat i starsi | 4:05.98 |
Maciąg Wojciech Skrzyszowski Bruno | 02 03 | Radziszewski Andrzej Kubsik Stanisław | 05 03 |
Wisła Kraków 1 | 01806 | 4 x 200m dowolny (14) | Mężczyzn | 16 lat i starsi | 8:52.76 |
Kubsik Stanisław Maciąg Wojciech | 03 02 | Skrzyszowski Bruno Radziszewski Andrzej | 03 05 |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 100906600070 | 100m dowolny (29) 400m dowolny (19) 100m grzbietowy (31) | 1:10.59 NT 1:22.77 | 30/3/2019 18/5/2018 | Opole (POL) Poznan (POL) |
Alencynowicz Maciej | 02 | 01006 | 01006700277 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 100m motylkowy (6) | 25.59 28.85 1:03.01 1:03.83 | 13/7/2018 14/7/2018 15/7/2018 6/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Balon Adrianna | 05 | 01006 | 101006600396 | 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m zmienny (23) | 1:14.92 36.67 37.35 1:22.94 2:43.37 | 13/5/2018 2/6/2019 1/6/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bartosiewicz Remigiusz | 02 | 01006 | 101006700390 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) | 2:05.67 4:18.04 28.20 59.96 | 6/4/2019 23/3/2019 23/3/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bigaj Gabriel | 05 | 01006 | 101006700408 | 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | 1:16.60 32.53 1:14.57 2:51.79 NT | 1/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Julia | 02 | 01006 | 101006600265 | 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) | 1:09.32 2:29.79 2:29.90 2:35.65 | 15/7/2018 13/7/2018 16/6/2018 14/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Blachura Oskar | 02 | 01006 | 101006700266 | 1500m dowolny (36) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | NT 2:14.67 2:13.63 4:42.39 | 15/7/2018 14/7/2018 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Boba Arkadiusz | 04 | 01006 | 101006700354 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 30.29 1:06.48 2:20.26 34.81 | 29/6/2018 1/7/2018 16/3/2019 16/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Brączek Kacper | 03 | 01006 | 101006700316 | 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 200m grzbietowy (10) | 58.16 4:35.70 2:10.86 | 18/5/2019 6/4/2019 17/5/2019 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Chowaniec Oliwia | 04 | 01006 | 101006600327 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | 31.47 1:09.53 2:28.24 34.32 2:46.08 | 15/6/2018 16/6/2018 27/4/2019 30/6/2018 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czech Arkadiusz | 03 | 01006 | 101006700392 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 25.80 4:15.63 59.99 2:09.61 | 24/5/2018 14/7/2018 23/3/2019 27/4/2019 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Danikiewicz Dawid | 03 | 01006 | 101006700322 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 26.31 56.74 2:03.95 4:19.97 | 1/6/2019 2/6/2019 27/4/2019 14/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Michał | 03 | 01006 | 101006700313 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 25.06 3:58.95 NT NT | 1/6/2019 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 01006 | 101006700359 | 1500m dowolny (36) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | 18:59.97 36.37 1:15.43 2:40.42 5:20.29 | 16/6/2018 27/4/2019 1/6/2019 2/6/2019 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 01006 | 101006700348 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 4:34.21 18:42.47 2:26.29 2:30.34 5:15.15 | 27/4/2019 16/6/2018 1/6/2019 1/6/2019 16/3/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Drażyk Natalia | 02 | 01006 | 101006600387 | 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 31.57 2:30.60 2:34.25 5:24.38 | 7/6/2018 8/6/2018 6/4/2019 28/4/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Dyduch Martyna | 04 | 01006 | 101006600331 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 800m dowolny (35) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 30.49 1:05.53 10:27.99 2:41.98 5:38.91 | 29/6/2018 2/6/2019 12/5/2018 12/5/2018 28/4/2019 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Famulok Zuzanna | 03 | 01006 | 101006600415 | 50m dowolny (1) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 27.72 2:29.22 2:24.65 5:05.20 | 13/7/2018 24/3/2018 14/7/2018 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Fuks Aleksandra | 03 | 01006 | 101006600393 | 200m dowolny (7) 800m dowolny (35) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 2:16.60 9:36.85 2:59.44 2:30.96 5:23.38 | 1/6/2019 6/4/2019 6/10/2017 1/6/2019 28/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Fuks Aleksandra | 03 | 01006 | 101006600317 | 200m dowolny (7) 200m motylkowy (27) | 2:16.60 2:38.97 | 1/6/2019 15/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gach Magdalena | 05 | 01006 | 101006600389 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 36.75 1:17.69 33.08 1:13.88 2:41.56 | 2/6/2019 6/4/2019 1/6/2019 6/4/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gałuszka Bruno | 02 | 01006 | 01006700281 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) | SKREŚL. SKREŚL. SKREŚL. SKREŚL. | 13/7/2018 15/7/2018 14/7/2018 27/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Grzegorczyk Wiktor | 02 | 01006 | 100913700039 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 1:56.67 4:04.38 16:00.04 | 16/5/2019 17/5/2019 25/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Głogowska Dobromiła | 05 | 01006 | 101006600409 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | 36.11 1:17.58 2:53.35 1:25.73 2:58.76 | 2/6/2019 1/6/2019 14/4/2018 15/6/2018 16/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hrapkowicz Klaudia | 04 | 01006 | 101006600384 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 50m motylkowy (15) | 32.15 2:23.97 5:03.74 10:33.88 36.61 | 29/6/2018 16/3/2019 2/6/2019 6/4/2019 16/6/2018 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jakubik Julia | 05 | 01006 | 101006600410 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 100m motylkowy (5) 400m zmienny (11) | 4:54.79 10:18.83 1:15.53 5:43.51 | 2/6/2019 6/4/2019 16/3/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Juda Dominik | 04 | 01006 | 101006700352 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | 4:26.94 18:31.04 30.69 2:22.10 5:16.26 | 2/6/2019 16/6/2018 30/6/2018 1/6/2019 29/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kapcińska Maja | 02 | 01006 | 101006600280 | 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 2:30.45 2:34.23 5:20.05 | 16/6/2018 6/4/2019 13/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kijek Wiktor | 02 | 01006 | 101006700385 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 32.30 1:11.21 NT 1:05.80 2:21.42 | 1/6/2019 1/6/2019 28/4/2018 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kochanowicz Karol | 05 | 01006 | 101006700398 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 32.76 1:11.67 NT 38.29 1:22.55 | 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalska Julia | 04 | 01006 | 101006600374 | 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 5:06.47 NT 34.35 1:16.32 2:43.63 | 2/6/2019 14/4/2018 29/6/2018 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kołodziejczyk Eryk | 04 | 01006 | 101006700350 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (24) | 29.56 1:02.76 2:19.70 1:22.82 2:41.30 | 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krupa Mateusz | 03 | 01006 | 101006700310 | 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) | 2:05.74 NT 1:04.15 NT | 12/5/2018 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kryza Maja | 05 | 01006 | 101006600399 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 2:32.33 5:18.35 10:53.43 2:50.51 6:00.83 | 1/6/2019 2/6/2019 6/4/2019 1/6/2019 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kusion Weronika | 02 | 01006 | 101006600326 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 2:14.06 4:37.95 9:49.72 1:06.64 2:27.75 | 1/6/2019 16/3/2019 15/7/2018 24/5/2019 25/5/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Kwaśny Jakub | 01 | 01006 | 100611700304 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 2:00.99 NT 25.73 56.00 | 25/5/2018 1/6/2019 24/5/2019 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Lubińska Alicja | 05 | 01006 | 101006600400 | 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 1:18.34 2:47.36 2:30.94 2:30.58 5:22.36 | 1/6/2019 28/4/2019 1/6/2019 27/4/2019 28/4/2019 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Majewski Maksym | 04 | 01006 | 101006700334 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 50m motylkowy (16) | 27.47 2:04.33 4:22.47 17:38.12 29.29 | 29/6/2018 1/6/2019 27/4/2019 1/7/2018 27/4/2019 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Major Daniel | 01 | 01006 | 101006700254 | 400m dowolny (20) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m motylkowy (28) | 4:25.69 4:25.69 26.32 26.32 57.10 57.10 2:05.77 2:05.77 | 28/4/2018 28/4/2018 21/7/2018 21/7/2018 20/7/2018 20/7/2018 22/7/2018 22/7/2018 | Opole (POL) Opole (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Marszałek Stanisław | 04 | 01006 | 101006700357 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 28.43 1:01.32 2:12.84 4:45.86 34.18 | 6/4/2019 2/6/2019 1/6/2019 6/4/2019 14/4/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mayerberg Anna | 05 | 01006 | 101006600401 | 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) | 2:27.88 31.22 1:09.94 2:34.88 2:39.27 | 16/3/2019 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miernik Wiktoria | 04 | 01006 | 101006600353 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 50m motylkowy (15) | 30.79 2:20.35 4:48.02 9:49.49 32.72 | 29/6/2018 1/6/2019 27/4/2019 27/4/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miodoński Mateusz | 03 | 01006 | 101006700318 | 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) | 55.71 32.97 2:17.85 NT | 2/6/2019 16/6/2018 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mordarski Szymon | 05 | 01006 | 101006700413 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 1:06.05 NT 37.50 1:20.87 2:55.57 | 6/4/2019 1/6/2019 1/6/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nocoń Dominika | 02 | 01006 | 101006600386 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 1:03.18 2:15.96 4:44.00 31.18 1:08.29 | 6/4/2019 6/4/2019 16/3/2019 29/4/2018 7/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) Gliwice (POL) |
||
Nosal Miłosz | 04 | 01006 | 101006700355 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) | 33.72 1:12.97 2:34.84 1:05.75 | 1/6/2019 1/6/2019 30/6/2018 2/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Zuzanna | 02 | 01006 | 101006600289 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 29.34 1:03.81 2:23.76 2:26.68 5:17.09 | 14/7/2018 13/7/2018 25/5/2019 1/6/2019 13/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Osiecka Emilia | 05 | 01006 | 101006600402 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) | 1:07.71 2:29.50 5:21.63 NT 1:19.88 | 2/6/2019 16/3/2019 2/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Para Mikołaj | 03 | 01006 | 101006700373 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) | 1:00.16 2:05.63 1:13.17 NT | 28/4/2018 13/7/2018 6/4/2019 | Opole (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pawłowska Julia | 02 | 01006 | 101006600275 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 35.19 1:16.29 2:44.27 | 13/7/2018 15/7/2018 14/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Pawłowski Jan | 05 | 01006 | 101006700414 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) | 2:21.83 4:51.42 NT 39.81 1:24.21 | 16/3/2019 6/4/2019 14/4/2018 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piela Michał | 04 | 01006 | 101006700351 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 33.84 1:10.56 2:31.70 2:18.17 4:56.26 | 27/4/2019 16/3/2019 2/6/2019 27/4/2019 28/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Ptaszyńska Weronika | 03 | 01006 | 101006600306 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 50m motylkowy (15) | 2:20.09 4:55.26 10:00.50 31.82 | 15/6/2018 27/4/2019 16/6/2018 14/7/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ptaszyński Stanisław | 05 | 01006 | 101006700407 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 4:49.87 NT NT NT | 2/6/2019 | Oswiecim (POL) | ||
Puzoń Paulina | 03 | 01006 | 101006600417 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 28.65 1:02.25 2:17.88 5:03.95 | 13/7/2018 15/7/2018 13/7/2018 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Płatek Maciej | 02 | 01006 | 01006700278 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | 4:18.48 17:03.86 2:16.86 4:54.90 | 27/4/2019 15/7/2018 6/4/2019 16/3/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ryszka Jakub | 04 | 01006 | 101006700346 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) | 31.02 NT 1:22.45 | 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ryszka Kacper | 04 | 01006 | 101006700358 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m motylkowy (6) | 2:18.25 4:41.84 20:10.45 1:15.34 | 1/6/2019 2/6/2019 16/6/2018 2/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sadlik Martyna | 03 | 01006 | 101006600314 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (5) | 37.31 1:18.03 2:45.15 1:10.82 | 14/4/2018 16/3/2019 14/7/2018 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sieprawski Roch | 03 | 01006 | 101006700315 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 28.03 57.26 2:02.91 NT NT | 28/4/2018 2/6/2019 1/6/2019 | Opole (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sieradzki Kamil | 02 | 01006 | 101006700391 | 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | NT 25.28 56.19 2:04.05 4:47.97 | 1/6/2019 2/6/2019 18/5/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skarwecka Wiktoria | 02 | 01006 | 101006600272 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 4:37.35 9:30.85 2:33.43 5:13.62 | 14/7/2018 27/4/2019 14/7/2018 16/3/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smolorz Dawid | 02 | 01006 | 101006700394 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 57.63 2:04.06 33.60 29.84 | 2/6/2019 1/6/2019 7/6/2018 7/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Smoręda Weronika | 05 | 01006 | 101006600404 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 1:12.12 2:31.65 40.16 1:27.24 NT | 6/4/2019 1/6/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Starzycki Borys | 05 | 01006 | 101006700405 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 1:11.31 2:32.68 NT 1:22.61 2:52.93 | 2/6/2019 16/3/2019 1/6/2019 2/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Swojnóg Igor | 03 | 01006 | 101006700328 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | NT 4:23.25 1:03.09 2:13.08 | 14/7/2018 6/4/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczurek Julia | 05 | 01006 | 101006600406 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) | NT NT 37.47 1:21.85 38.41 | 6/4/2019 6/4/2019 13/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczygieł David | 02 | 01006 | 101006700283 | 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 58.70 2:07.84 2:12.51 4:42.69 | 24/5/2019 23/3/2019 25/5/2019 23/3/2019 | Zielona Gora - Drzonkow (POL) Lublin (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Lublin (POL) |
||
Szkurat Martyna | 03 | 01006 | 101006600372 | 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) | NT 29.36 2:24.58 NT | 14/7/2018 28/4/2018 | Oswiecim (POL) Opole (POL) |
||
Szydłowski Erwin | 03 | 01006 | 101006700308 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 32.14 1:09.84 1:04.42 2:19.45 | 1/6/2019 16/3/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tomasiak Agnieszka | 01 | 01006 | 101006600361 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | 32.10 1:09.15 30.71 1:09.50 2:35.66 | 21/7/2018 22/7/2018 14/4/2018 12/5/2018 16/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Więzik Jan | 03 | 01006 | 101006700304 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) | 27.05 1:57.56 NT 2:18.74 | 15/6/2018 16/5/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wąsik Julia | 03 | 01006 | 101006600309 | 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | 1:07.70 34.98 1:12.97 2:49.66 | 6/4/2019 16/6/2018 6/4/2019 24/3/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 01006 | 101006700376 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 2:09.37 4:36.56 1:03.92 2:23.97 | 1/6/2019 6/4/2019 28/4/2019 27/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Zalewski Sebastian | 03 | 01006 | 101006700329 | 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 2:03.46 29.16 1:01.66 2:12.91 | 13/7/2018 14/7/2018 13/7/2018 15/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ćwiękała Hanna | 05 | 01006 | 101006600397 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 32.21 1:11.66 39.81 1:23.87 2:57.66 | 1/6/2019 2/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żak Amelia | 04 | 01006 | 101006600335 | 100m klasyczny (33) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | NT NT 2:40.85 5:30.61 | 30/6/2018 28/4/2019 | Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | 14 - 15 lat | 4:30.15 |
Ptaszyński Stanisław Bigaj Gabriel | 05 05 | Mordarski Szymon Pawłowski Jan | 05 05 |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 200m dowolny (14) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 200m dowolny (14) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m dowolny (25) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 100m dowolny (25) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 200m dowolny (13) | Kobiet | 14 - 15 lat | 9:40.55 |
Lubińska Alicja Balon Adrianna | 05 05 | Mayerberg Anna Jakubik Julia | 05 05 |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 200m dowolny (13) | Kobiet | 14 - 15 lat | 10:00.73 |
Osiecka Emilia Gach Magdalena | 05 05 | Głogowska Dobromiła Kryza Maja | 05 05 |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 200m dowolny (13) | Kobiet | Open | NT |
Biernat Oliwia | 03 | 01211 | 101211600097 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 28.39 32.00 29.95 1:06.29 2:38.52 | 24/3/2018 14/7/2018 11/11/2017 16/3/2019 14/4/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dudkowiak Bartłomiej | 04 | 01211 | 101211700082 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) | 24.81 54.84 | 13/6/2019 14/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Haspert Bartłomiej | 04 | 01211 | 101211700084 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (34) | 27.11 1:00.63 32.43 NT | 1/4/2019 14/6/2019 30/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Król Paweł | 05 | 01211 | 101211700077 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) | 34.91 1:16.72 | 13/6/2019 14/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Pisarek Kacper | 05 | 01211 | 101211700116 | 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) | 29.14 2:22.94 | 13/6/2019 14/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Uryga Marcin | 05 | 01211 | 101211700076 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 27.52 28.37 1:05.98 2:24.89 | 13/6/2019 13/6/2019 13/6/2019 14/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Gudź Maja | 04 | 01705 | 101705600092 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 32.07 1:10.22 NT 37.67 1:21.13 2:54.13 35.10 | 24/3/2018 24/3/2018 28/4/2018 12/5/2018 30/6/2018 14/4/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
Droński Wojciech | 05 | 02706 | 102706700067 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 28.80 36.66 35.44 1:16.21 2:52.42 | 1/6/2019 3/3/2018 3/11/2018 1/6/2019 2/6/2019 | Oswiecim (POL) Dortmund (GER) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piątek Zofia | 05 | 02706 | 102706600081 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 33.71 1:18.52 37.85 NT 2:52.49 NT | 1/6/2019 2/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Świętek Ilona | 05 | 02706 | 102706600075 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) | 33.83 1:11.75 NT 40.68 NT NT | 1/6/2019 2/6/2019 2/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Rygiel Oliwia | 02 | 00307 | 100307600089 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 32.50 1:07.96 2:28.59 2:30.74 5:17.57 | 8/6/2019 13/7/2018 15/7/2018 14/7/2018 13/7/2018 | Opole (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Sobolewska Magdalena | 04 | 04711 | 104711600141 | 800m dowolny (35) | 9:49.05 | 14/6/2019 | Gliwice (POL) | ||
Staciwa Jakub | 05 | 04711 | 104711700081 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 30.00 1:14.24 2:41.44 35.29 2:42.23 | 6/4/2019 6/4/2019 1/6/2019 19/5/2018 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wels (AUT) Oswiecim (POL) |
||
Staciwa Kamil | 05 | 04711 | 104711700080 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 1500m dowolny (36) 50m motylkowy (16) | 28.57 1:01.01 2:13.67 NT 31.97 | 23/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 16/6/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Gliwice (POL) |
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 29.21 35.40 1:15.62 2:45.10 | 1/6/2019 1/6/2019 8/6/2019 2/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Warsaw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m zmienny (24) | 29.30 1:08.63 NT 1:10.79 2:36.51 | 1/6/2019 13/5/2018 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Soborski Igor | 05 | 03306 | 103306700016 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | NT NT 30.54 1:08.29 2:55.00 | 1/6/2019 2/6/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Soborski Jakub | 02 | 03306 | 103306700031 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | 27.78 28.50 1:02.51 2:26.32 2:25.23 | 15/6/2018 1/6/2019 6/4/2019 16/6/2018 16/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ziober Wiktoria | 05 | 03306 | 103306600087 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (15) | 28.49 1:01.20 NT NT 29.84 | 16/12/2017 13/5/2018 17/12/2017 | Dresden (GER) Oswiecim (POL) Dresden (GER) |
Adamczak Jakub | 01 | 02201 | 102201700049 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 55.63 2:02.74 30.22 1:05.46 2:27.38 26.70 2:15.07 4:51.64 | 24/6/2018 14/4/2018 14/4/2018 22/7/2018 21/7/2018 21/7/2018 28/4/2018 28/4/2018 | Debica (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Opole (POL) Opole (POL) |
||
Guścin Eryk | 01 | 02201 | 102201700052 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) | 25.68 58.15 4:47.61 29.64 1:01.41 2:10.61 27.96 | 20/7/2018 6/4/2019 23/6/2018 28/4/2018 22/7/2018 20/7/2018 27/4/2019 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Debica (POL) Opole (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Poznan (POL) |
Astashev Bogdan | 01 | 03606 | 103606700218 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m grzbietowy (10) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 24.58 53.07 NT 32.37 NT 26.26 2:16.37 | 24/5/2018 18/5/2019 25/5/2018 17/5/2019 21/7/2018 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606700131 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 32.02 1:09.90 2:31.31 2:26.12 5:11.73 | 1/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 27/4/2019 24/5/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Bura Julia | 02 | 03606 | 103606600325 | 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (31) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | NT NT 34.74 32.06 2:36.34 | 13/7/2018 29/4/2018 9/5/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Opole (POL) Gliwice (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 5:06.92 NT 38.27 1:14.73 2:41.50 | 2/6/2019 16/12/2017 2/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Debica (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 50m dowolny (2) 100m motylkowy (6) | NT 1:14.98 | 16/3/2019 | Oswiecim (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 103606700262 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 50m grzbietowy (18) | 29.29 59.35 2:10.62 4:34.70 19:49.94 36.56 | 15/6/2018 6/4/2019 16/3/2019 16/3/2019 16/6/2018 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Debica (POL) |
||
Golik Leonard | 02 | 03606 | 103606700264 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) | 26.94 NT 30.26 1:05.73 NT | 13/7/2018 14/7/2018 15/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 26.71 34.38 28.59 | 28/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 200m grzbietowy (9) | 1:06.30 2:21.53 4:59.17 NT 2:40.05 | 2/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Horova Oksana | 02 | 03606 | 103606600260 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (31) 50m klasyczny (3) 200m zmienny (23) | 27.17 59.08 2:12.63 NT 34.39 2:29.76 | 24/5/2018 2/6/2018 16/5/2019 15/6/2018 26/5/2018 | Lodz (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 50m dowolny (2) 200m grzbietowy (10) | NT NT |
||||
Jeleń Katarzyna | 04 | 03606 | 103606600367 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | 28.89 1:03.61 2:20.49 30.91 2:49.12 | 1/6/2019 2/6/2019 16/3/2019 1/6/2019 15/4/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Poprad (SVK) |
||
Kania Kamila | 05 | 03606 | 103606600276 | 50m dowolny (1) 100m motylkowy (5) | 29.54 1:11.79 | 28/4/2019 28/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Knapp Jakub | 04 | 03606 | 103606700319 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 26.86 1:00.49 27.92 1:04.04 | 1/6/2019 1/7/2018 1/6/2019 2/6/2019 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03606 | 103606700280 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 26.49 56.90 2:23.27 5:13.05 | 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krzysztyński Jan | 02 | 03606 | 103606700071 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (16) | NT NT 4:24.32 NT 30.55 | 6/4/2019 21/4/2018 | Oswiecim (POL) Charleroi (BEL) |
||
Król Wiktoria | 02 | 03606 | 103606600070 | 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) | 2:16.35 30.70 37.05 | 16/3/2019 16/5/2019 15/6/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606600139 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | 38.76 1:26.82 34.33 1:19.28 2:46.00 | 29/6/2018 1/7/2018 1/6/2019 28/4/2019 6/4/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606700140 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) | 26.82 57.75 2:09.00 30.64 1:05.52 | 1/6/2019 23/3/2019 24/3/2019 23/3/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Majerski Jakub | 00 | 03606 | 103606700160 | 100m dowolny (30) 1500m dowolny (36) 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 51.55 NT NT 52.64 NT | 21/7/2018 7/7/2018 | Gliwice (POL) Helsinki (FIN) |
||
Miłek Marcelina | 02 | 03606 | 103606600075 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 100m klasyczny (33) 200m zmienny (23) | 2:15.59 5:02.36 NT 2:27.87 | 27/4/2019 6/4/2019 25/5/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Panek Nikola | 04 | 03606 | 103606600276 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 2:35.28 36.69 1:20.83 2:52.60 | 15/6/2018 1/6/2019 12/5/2018 30/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Pazik Wojciech | 01 | 03606 | 103606700369 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) | 26.57 1:04.02 2:18.09 28.08 | 24/3/2018 25/5/2019 24/5/2019 14/4/2018 | Oswiecim (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Peciak Katarzyna | 02 | 03606 | 103606600265 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) | 27.16 2:09.84 4:48.69 28.71 | 13/7/2018 16/5/2019 6/4/2019 14/7/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Pogorzelska Laura | 01 | 03606 | 103606600099 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 28.89 NT 29.82 30.29 | 15/5/2019 26/5/2018 14/4/2018 | Olsztyn (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03606 | 103606600277 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) | NT 1:22.79 NT 1:13.20 NT 2:39.07 | 16/3/2019 16/3/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rutka Emilia | 04 | 03606 | 103606600287 | 800m dowolny (35) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | NT 33.54 1:12.22 2:31.64 | 30/6/2018 16/6/2018 16/3/2019 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606700143 | 50m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (10) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 34.93 2:37.17 32.54 1:15.25 2:47.93 | 16/12/2017 16/3/2019 1/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 | Debica (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sosna Tomasz | 01 | 03606 | 103606700223 | 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) | 2:17.64 28.06 2:12.88 | 12/5/2018 21/7/2018 22/7/2018 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 2:25.41 NT 1:25.52 NT 35.74 | 16/3/2019 16/3/2019 13/5/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606700145 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 50m motylkowy (16) | 26.78 56.89 2:03.55 4:21.21 17:27.41 28.55 | 1/6/2019 27/4/2019 1/6/2019 30/6/2018 1/7/2018 27/4/2019 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Synowiec Mikołaj | 02 | 03606 | 103606700282 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 25.34 54.50 1:57.79 4:11.05 | 24/5/2018 18/5/2019 16/5/2019 25/5/2019 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03606 | 103606600278 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 100m grzbietowy (31) 200m zmienny (23) | NT 2:26.73 5:15.55 10:34.88 NT NT | 16/3/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 50m dowolny (2) 1500m dowolny (36) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | NT 18:48.16 1:08.16 2:25.88 | 28/4/2019 27/4/2019 6/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Widurska Kinga | 02 | 03606 | 103606600214 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | 27.91 1:01.39 2:17.81 29.60 2:39.44 | 13/7/2018 14/7/2018 27/4/2019 25/5/2019 14/4/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606700150 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 28.18 33.73 1:16.32 2:50.65 NT | 15/6/2018 1/6/2019 1/6/2019 30/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Śmietana Karolina | 01 | 03606 | 103606600103 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) | 29.39 2:16.55 4:48.23 31.14 | 15/6/2018 1/6/2018 16/6/2018 14/4/2018 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 100m dowolny (26) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m zmienny (38) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m dowolny (25) | Kobiet | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 100m dowolny (25) | Kobiet | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m zmienny (37) | Kobiet | Open | NT |
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 28.03 1:01.41 4:36.56 NT NT | 16/6/2018 13/5/2018 16/3/2019 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 30.98 1:06.44 2:23.85 2:30.27 | 16/5/2019 14/6/2019 13/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
Chmielniak Michał | 05 | 03411 | 103411700090 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 1:03.67 2:22.38 NT 34.74 1:17.00 2:52.45 | 14/6/2019 13/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Koczur Kornelia | 04 | 03411 | 103411600068 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 31.56 1:08.28 1:12.00 2:33.72 | 29/6/2018 2/6/2019 1/6/2019 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Koczur Nikola | 04 | 03411 | 103411600067 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 31.23 1:07.33 1:16.39 2:42.67 | 13/6/2019 2/6/2019 14/6/2019 29/6/2018 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Sobuń Julia | 04 | 03411 | 103411600105 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 28.82 1:03.60 32.97 30.43 1:11.73 | 7/6/2018 16/6/2018 13/6/2019 14/4/2018 15/6/2018 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |