Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 21 - 22/6/2019 |
1 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu BLOK I | 21/6/2019 - 16:00 |
Konkurencja 1 21/6/2019 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ossowska Kalina Tchórzewska Sabina Piątek Zofia Świętek Ilona Szczurek Julia Trzeciecka Agnieszka | 05 05 05 05 05 04 | Płetwal Mława SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Korona Kraków | 14 06 06 06 06 06 | NT NT 33.71 33.83 NT NT |
Seria 2 z 5, 16:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hrapkowicz Klaudia Aksamit Gabriela Madej Maja Chowaniec Oliwia Koczur Kornelia Jaworska Wiktoria Gudź Maja Ćwiękała Hanna | 04 04 03 04 04 05 04 05 | Unia Oświęcim Limanowa-swim Pływak Bochnia Unia Oświęcim Victoria Kozy Piętnastka Bydgoszcz Delfin Piotrków Tryb. Unia Oświęcim | 06 06 06 06 11 02 05 06 | 32.15 31.86 31.75 31.47 31.56 31.77 32.07 32.21 |
Seria 3 z 5, 16:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Madej Justyna Janik Anna Dyduch Martyna Kania Kamila Biela Inga Miernik Wiktoria Koczur Nikola Skorupa Weronika | 05 05 04 05 03 04 04 03 | Aquarius Myślenice Płetwal Zakopane Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Unia Oświęcim Victoria Kozy Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 11 06 | 31.31 30.93 30.49 29.54 29.61 30.79 31.23 31.31 |
Seria 4 z 5, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarosz Helena Jeleń Katarzyna Puzoń Paulina Biernat Oliwia Ziober Wiktoria Sobuń Julia Pogorzelska Laura Śmietana Karolina | 06 04 03 03 05 04 01 01 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Aquatica Pawłowice Omega Olkusz Victoria Kozy SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 11 06 11 06 06 | 29.21 28.89 28.65 28.39 28.49 28.82 28.89 29.39 |
Seria 5 z 5, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Widurska Kinga Nita Daria Peciak Katarzyna Sirignano Luigia Lewandowska Natalia Horova Oksana Famulok Zuzanna Miłek Alicja | 02 01 02 96 01 02 03 06 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 06 06 | 27.91 27.35 27.16 26.55 26.90 27.17 27.72 28.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/6/2019 - 16:07 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 16:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dybowski Antoni Łabuz Rafał Wojtacha Karol Tetlak Maciej | 05 95 05 05 | SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świeży Paweł Soborski Igor Pater Adam Szczepanik Kacper Mrózek Maksymilian Swojnóg Igor Dadej Jakub Iheanacho Alexander | 05 05 05 05 02 03 05 05 | Wisła Kraków Omega Olkusz Korona Kraków Siemacha Kraków Fala Niepołomice Unia Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kędra Kamil Tokarz Dawid Bajgrowicz Paweł Staciwa Jakub Boba Arkadiusz Ryszka Jakub Mazur Maksymilian Kochanowicz Karol | 04 04 04 05 04 04 04 05 | Siemacha Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jordan Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 32.51 31.18 30.60 30.00 30.29 31.02 32.28 32.76 |
Seria 4 z 8, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kluczewski Jakub Prósiński Jakub Droński Wojciech Marszałek Stanisław Staciwa Kamil Staszowski Jakub Generowicz Marek Kołodziejczyk Eryk | 05 05 05 04 05 04 04 04 | Omega Olkusz Płetwal Mława Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 14 06 06 11 06 06 06 | 29.30 29.13 28.80 28.43 28.57 29.02 29.29 29.56 |
Seria 5 z 8, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czupryn Jakub Szczerba Igor Hanf Szymon Uryga Marcin Soborski Jakub Leśniak Piotr Sieprawski Roch Zaczyński Filip | 04 05 03 05 02 03 03 04 | Płetwal Mława Sokół-Mościce Tarnów Korona Kraków Aquatica Pawłowice Omega Olkusz Pływak Bochnia Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 14 06 06 11 06 06 06 06 | 28.07 28.03 27.90 27.52 27.78 27.96 28.03 28.18 |
Seria 6 z 8, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Murawski Tomasz Więzik Jan Knapp Jakub Bazyl Kamil Luberda Wiktor Golik Leonard Haspert Bartłomiej Majewski Maksym | 04 03 04 00 04 02 04 04 | Płetwal Mława Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice Unia Oświęcim | 14 06 06 06 06 06 11 06 | 27.18 27.05 26.86 26.80 26.82 26.94 27.11 27.47 |
Seria 7 z 8, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gościński Jakub Krystyński Aleksander Czech Arkadiusz Alencynowicz Maciej Guścin Eryk Danikiewicz Dawid Pazik Wojciech Stanek Kacper | 05 04 03 02 01 03 01 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Shark Rudna Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 01 06 06 06 | 26.71 26.49 25.80 25.59 25.68 26.31 26.57 26.78 |
Seria 8 z 8, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cieśla Oskar Dudkowiak Bartłomiej Ungeheuer Mateusz Suzin Marcin Astashev Bogdan Mamcarz Mateusz Daszkiewicz Michał Synowiec Mikołaj | 01 04 96 93 01 04 03 02 | AZS AWF Katowice Aquatica Pawłowice AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 11 11 06 06 06 06 06 06 | 25.32 24.81 24.63 23.99 24.58 24.68 25.06 25.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/6/2019 - 16:17 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ziober Wiktoria Małysza Julia Ryba Monika Marciniak Justyna Magierowska Julia Rapkiewicz Natalia | 05 05 05 05 02 05 | Omega Olkusz Siemacha Kraków Płetwal Zakopane Siemacha Kraków AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 11 06 | NT NT 40.81 46.48 NT NT |
Seria 2 z 4, 16:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smoręda Weronika Bukowska Aleksandra Larysz Wiktoria Gudź Maja Aksamit Gabriela Ossowska Kalina Schab Zuzanna Skorupa Weronika | 05 05 04 04 04 05 03 03 | Unia Oświęcim Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Delfin Piotrków Tryb. Limanowa-swim Płetwal Mława Wisła Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 05 06 14 06 06 | 40.16 39.40 38.76 37.67 38.60 38.80 39.79 40.41 |
Seria 3 z 4, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Balon Adrianna Król Wiktoria Biela Inga Beruś Marta Budzińska Paulina Panek Nikola Sadlik Martyna Żelazny Kinga | 05 02 03 02 03 04 03 04 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice AZS AWF Katowice MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 11 07 06 06 06 | 37.35 37.05 36.18 35.99 36.08 36.69 37.31 37.57 |
Seria 4 z 4, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarosz Helena Wilczek Renata Bura Julia Uryga Paulina Horova Oksana Pawłowska Julia Kempa Anna Radek Wiktoria | 06 04 02 95 02 02 01 05 | Omega Olkusz Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle Gilus Gilowice | 06 06 06 06 06 06 07 11 | 35.40 35.25 34.74 32.62 34.39 35.19 35.26 35.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/6/2019 - 16:23 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dadej Jakub Zaremba Igor Sikora Olgierd Starzycki Borys Pater Adam Stanek Jakub | 05 05 05 05 05 05 | Jordan Kraków Wisła Kraków Siemacha Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowski Jan Mordarski Szymon Droński Wojciech Gościński Jakub Chmielniak Michał Daszkiewicz Mikołaj Tokarz Dawid Bajgrowicz Paweł | 05 05 05 05 05 04 04 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Victoria Kozy Unia Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 11 06 06 06 | 39.81 37.50 35.44 34.38 34.74 36.37 39.78 41.37 |
Seria 3 z 4, 16:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piela Michał Nosal Miłosz Piechota Edgar Astashev Bogdan Skimina Kacper Smolorz Dawid Zaczyński Filip Skrzyszowski Bruno | 04 04 03 01 04 02 04 03 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 33.84 33.72 33.03 32.37 32.54 33.60 33.73 33.90 |
Seria 4 z 4, 16:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szydłowski Erwin Bazyl Kamil Adamczak Jakub Suzin Marcin Krulikowski Maciej Bryg Bartosz Stańczyk Jarema Kijek Wiktor | 03 00 01 93 99 04 02 02 | Unia Oświęcim Aquarius Myślenice Shark Rudna AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim | 06 06 01 06 11 06 07 06 | 32.14 32.07 30.22 29.37 29.96 32.02 32.13 32.30 |
16:29 | Dekoracja Nr 1. Kobiet, 50m dowolny |
16:32 | Dekoracja Nr 2. Mężczyzn, 50m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21/6/2019 - 16:35 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głogowska Dobromiła Kowalska Julia Trzeciecka Agnieszka Gach Magdalena Cicha Aleksandra Jakubik Julia Larysz Wiktoria Żak Amelia | 05 04 04 05 05 05 04 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:25.73 1:16.32 1:15.38 1:13.88 1:14.73 1:15.53 1:19.28 NT |
Seria 2 z 3, 16:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rapkiewicz Natalia Kania Kamila Sadlik Martyna Tomasiak Agnieszka Mayerberg Anna Sobuń Julia Wąsik Julia Mleko Karolina | 05 05 03 01 05 04 03 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Victoria Kozy Unia Oświęcim Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 11 06 06 | 1:13.20 1:11.79 1:10.82 1:09.50 1:09.94 1:11.73 1:12.97 1:13.87 |
Seria 3 z 3, 16:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rygiel Oliwia Biernat Oliwia Lewandowska Natalia Nowak Zuzanna Magierowska Julia Sirignano Luigia Kusion Weronika Nocoń Dominika | 02 03 01 02 02 96 02 02 | Junior Kluczbork Aquatica Pawłowice AZS AWF Katowice Unia Oświęcim AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 07 11 11 06 11 06 06 06 | 1:07.96 1:06.29 1:04.99 1:03.81 1:04.32 1:05.53 1:06.64 1:08.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21/6/2019 - 16:41 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bajgrowicz Paweł Szczerba Igor Daszkiewicz Michał | 04 05 03 | Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Unia Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staszowski Jakub Wojtacha Karol Kochanowicz Karol Szczepanik Kacper Ptaszyński Stanisław Skrzyszowski Bruno | 04 05 05 05 05 03 | Jordan Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim Siemacha Kraków Unia Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:22.55 NT NT NT |
Seria 3 z 6, 16:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Knapik Michał Dybowski Antoni Bigaj Gabriel Uryga Marcin Soborski Igor Radziszewski Andrzej Ryszka Kacper Kędra Kamil | 05 05 05 05 05 05 04 04 | Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Aquatica Pawłowice Omega Olkusz Wisła Kraków Unia Oświęcim Siemacha Kraków | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 1:17.78 1:14.98 1:14.57 1:05.98 1:08.29 1:14.77 1:15.34 1:18.03 |
Seria 4 z 6, 16:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nosal Miłosz Knapp Jakub Alencynowicz Maciej Woronko Krzysztof Swojnóg Igor Zając Kamil Szydłowski Erwin Kijek Wiktor | 04 04 02 02 03 03 03 02 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 13 06 06 06 06 | 1:05.75 1:04.04 1:03.83 1:02.78 1:03.09 1:03.92 1:04.42 1:05.80 |
Seria 5 z 6, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zalewski Sebastian Kubsik Stanisław Czech Arkadiusz Mamcarz Mateusz Szczygieł David Maciąg Wojciech Mordarski Filip Soborski Jakub | 03 03 03 04 02 02 05 02 | Unia Oświęcim Wisła Kraków Unia Oświęcim Płetwal Zakopane Unia Oświęcim Wisła Kraków STP Nowy Sącz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:01.66 1:01.07 59.99 57.48 58.70 1:01.04 1:01.21 1:02.51 |
Seria 6 z 6, 16:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Major Daniel Kwaśny Jakub Cieśla Oskar Majerski Jakub Naumenko Artem Ungeheuer Mateusz Sieradzki Kamil Major Daniel | 01 01 01 00 96 96 02 01 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 11 06 06 06 06 06 | 57.10 56.00 55.76 52.64 55.63 55.80 56.19 57.10 |
16:54 | Dekoracja Nr 3. Kobiet, 50m klasyczny |
16:57 | Dekoracja Nr 4. Mężczyzn, 50m klasyczny |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21/6/2019 - 17:00 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pogorzelska Laura Szczurek Julia Bura Julia Świętek Ilona Janik Anna | 01 05 02 05 05 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 17:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marciniak Justyna Bukowska Aleksandra Smoręda Weronika Osiecka Emilia Madej Justyna Kryza Maja Panek Nikola Gudź Maja | 05 05 05 05 05 05 04 04 | Siemacha Kraków Płetwal Zakopane Unia Oświęcim Unia Oświęcim Aquarius Myślenice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Piotrków Tryb. | 06 06 06 06 06 06 06 05 | 2:41.94 2:33.57 2:31.65 2:29.50 2:31.20 2:32.33 2:35.28 NT |
Seria 3 z 5, 17:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mayerberg Anna Madej Maja Jaworska Wiktoria Guzik Karolina Hrapkowicz Klaudia Mleko Karolina Tchórzewska Sabina Chowaniec Oliwia | 05 03 05 05 04 04 05 04 | Unia Oświęcim Pływak Bochnia Piętnastka Bydgoszcz SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 02 06 06 06 06 06 | 2:27.88 2:26.06 2:24.71 2:21.53 2:23.97 2:25.22 2:26.73 2:28.24 |
Seria 4 z 5, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miernik Wiktoria Ptaszyńska Weronika Widurska Kinga Fuks Aleksandra Fuks Aleksandra Puzoń Paulina Dadej Julia Jeleń Katarzyna | 04 03 02 03 03 03 05 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:20.35 2:20.09 2:17.81 2:16.60 2:16.60 2:17.88 2:20.30 2:20.49 |
Seria 5 z 5, 17:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Król Wiktoria Miłek Marcelina Horova Oksana Nita Daria Peciak Katarzyna Kusion Weronika Nocoń Dominika Śmietana Karolina | 02 02 02 01 02 02 02 01 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:16.35 2:15.59 2:12.63 2:04.13 2:09.84 2:14.06 2:15.96 2:16.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21/6/2019 - 17:16 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zaremba Igor Krzysztyński Jan Starzycki Borys Golik Leonard Mordarski Szymon | 05 02 05 02 05 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT 2:32.68 NT NT |
Seria 2 z 5, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Prósiński Jakub Chmielniak Michał Pawłowski Jan Kołodziejczyk Eryk Boba Arkadiusz Murawski Tomasz Stanek Jakub Sikora Olgierd | 05 05 05 04 04 04 05 05 | Płetwal Mława Victoria Kozy Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Płetwal Mława SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 14 11 06 06 06 14 06 06 | 2:25.90 2:22.38 2:21.83 2:19.70 2:20.26 2:22.30 2:25.41 2:32.31 |
Seria 3 z 5, 17:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sosna Tomasz Staciwa Kamil Generowicz Marek Zając Kamil Leśniak Piotr Marszałek Stanisław Mrózek Maksymilian Ryszka Kacper | 01 05 04 03 03 04 02 04 | SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Pływak Bochnia Unia Oświęcim Fala Niepołomice Unia Oświęcim | 06 11 06 06 06 06 06 06 | 2:17.64 2:13.67 2:10.62 2:09.37 2:10.00 2:12.84 2:17.40 2:18.25 |
Seria 4 z 5, 17:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krupa Mateusz Para Mikołaj Smolorz Dawid Stanek Kacper Danikiewicz Dawid Majewski Maksym Bartosiewicz Remigiusz Luberda Wiktor | 03 03 02 04 03 04 02 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:05.74 2:05.63 2:04.06 2:03.55 2:03.95 2:04.33 2:05.67 2:09.00 |
Seria 5 z 5, 17:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sieprawski Roch Kwaśny Jakub Więzik Jan Milbrant Kacper Grzegorczyk Wiktor Synowiec Mikołaj Adamczak Jakub Zalewski Sebastian | 03 01 03 01 02 02 01 03 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Shark Rudna Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 01 06 | 2:02.91 2:00.99 1:57.56 1:55.91 1:56.67 1:57.79 2:02.74 2:03.46 |
17:32 | Dekoracja Nr 5. Kobiet, 100m motylkowy |
17:35 | Dekoracja Nr 6. Mężczyzn, 100m motylkowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21/6/2019 - 17:38 | Kobiet, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 17:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalska Julia Ćwiękała Hanna Piątek Zofia Guzik Karolina Koczur Nikola Głogowska Dobromiła Szkurat Martyna Małysza Julia | 04 05 05 05 04 05 03 05 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Victoria Kozy Unia Oświęcim Unia Oświęcim Siemacha Kraków | 06 06 06 06 11 06 06 06 | NT 2:57.66 2:52.49 2:40.05 2:42.67 2:53.35 NT NT |
Seria 2 z 2, 17:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koczur Kornelia Rutka Emilia Nita Daria Poznańska Justyna Miłek Alicja Blachura Julia Radek Wiktoria Skalska Zofia | 04 04 01 05 06 02 05 05 | Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim Gilus Gilowice Wisła Kraków | 11 06 06 06 06 06 11 06 | 2:33.72 2:31.64 2:25.88 2:23.85 2:24.15 2:29.79 2:32.89 2:39.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21/6/2019 - 17:45 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Astashev Bogdan Dadej Jakub Iheanacho Alexander | 01 05 05 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 17:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Majerski Jakub Świeży Paweł Staszowski Jakub Skimina Kacper Szczepanik Kacper Staciwa Jakub Mazur Maksymilian | 00 05 04 04 05 05 04 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 11 06 | NT 2:41.82 2:41.04 2:37.17 2:39.25 2:41.44 2:50.81 |
Seria 3 z 3, 17:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tetlak Maciej Pazik Wojciech Szarpak Marcin Guścin Eryk Brączek Kacper Miodoński Mateusz Hanf Szymon Czupryn Jakub | 05 01 01 01 03 03 03 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice Shark Rudna Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków Płetwal Mława | 06 06 11 01 06 06 06 14 | 2:25.88 2:18.09 2:13.12 2:10.61 2:10.86 2:17.85 2:25.11 2:29.59 |
17:56 | Dekoracja Nr 7. Kobiet, 200m dowolny |
17:59 | Dekoracja Nr 8. Mężczyzn, 200m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/6/2019 - 18:02 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skalska Zofia Kryza Maja Skorupa Weronika | 05 05 03 | Wisła Kraków Unia Oświęcim Siemacha Kraków | 06 06 06 | NT 6:00.83 NT |
Seria 2 z 3, 18:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jakubik Julia Żak Amelia Fuks Aleksandra Lewandowska Natalia Wilczek Renata Drażyk Natalia Dyduch Martyna | 05 04 03 01 04 02 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Płetwal Zakopane Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 06 | 5:43.51 5:30.61 5:23.38 5:22.91 5:23.15 5:24.38 5:38.91 |
Seria 3 z 3, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapcińska Maja Nowak Zuzanna Skarwecka Wiktoria Famulok Zuzanna Kempa Anna Bociek Wiktoria Rygiel Oliwia Lubińska Alicja | 02 02 02 03 01 04 02 05 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle Górnik Sosnowiec Junior Kluczbork Unia Oświęcim | 06 06 06 06 07 11 07 06 | 5:20.05 5:17.09 5:13.62 5:05.20 5:11.80 5:17.07 5:17.57 5:22.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21/6/2019 - 18:22 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Knapik Michał Juda Dominik Krystyński Aleksander Bryg Bartosz Piechota Edgar Drabczyk Krystian Daszkiewicz Mikołaj Radziszewski Andrzej | 05 04 04 04 03 04 04 05 | Siemacha Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:39.75 5:16.26 5:13.05 5:11.73 5:12.74 5:15.15 5:20.29 NT |
Seria 2 z 2, 18:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Płatek Maciej Adamczak Jakub Sieradzki Kamil Blachura Oskar Szczygieł David Woronko Krzysztof Stańczyk Jarema Piela Michał | 02 01 02 02 02 02 02 04 | Unia Oświęcim Shark Rudna Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim | 06 01 06 06 06 13 07 06 | 4:54.90 4:51.64 4:47.97 4:42.39 4:42.69 4:49.38 4:54.03 4:56.26 |
18:34 | Dekoracja Nr 9. Kobiet, 200m grzbietowy |
18:37 | Dekoracja Nr 10. Mężczyzn, 200m grzbietowy |
18:40 | Dekoracja Nr 11. Kobiet, 400m zmienny |
18:43 | Dekoracja Nr 12. Mężczyzn, 400m zmienny |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21/6/2019 - 18:46 | Kobiet, 4 x 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/6/2019 - 18:57 | Mężczyzn, 4 x 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
2 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu BLOK II | 22/6/2019 - 9:54 |
9:54 | Dekoracja Nr 13. Kobiet, 4 x 200m dowolny |
9:57 | Dekoracja Nr 14. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |