Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 21 - 22/6/2019 |
1 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu BLOK I | 21/6/2019 - 16:00 |
Konkurencja 1 21/6/2019 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 27.05 | 670 | |||
2. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 27.14 | 663 | |||
3. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.29 | 652 | |||
4. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 27.36 | 647 | |||
5. | Famulok Zuzanna | 03 | Unia Oświęcim | 27.84 | 614 | |||
6. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.93 | 608 | |||
7. | Peciak Katarzyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.26 | 587 | |||
8. | Biernat Oliwia | 03 | Aquatica Pawłowice | 28.76 | 557 | |||
9. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 29.03 | 542 | |||
10. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.49 | 517 | |||
11. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.59 | 511 | |||
12. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 30.53 | 466 | |||
13. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha Kraków | 30.85 | 451 | |||
14. | Madej Maja | 03 | Pływak Bochnia | 31.07 | 442 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 21/6/2019 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 28.44 | 576 | |||
2. | Jeleń Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.54 | 570 | |||
3. | Ziober Wiktoria | 05 | Omega Olkusz | 28.60 | 566 | |||
4. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 28.93 | 547 | |||
5. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 29.18 | 533 | |||
6. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 29.57 | 512 | |||
7. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 29.94 | 494 | |||
8. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.15 | 483 | |||
9. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 30.19 | 481 | |||
10. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 30.29 | 477 | |||
11. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 30.60 | 462 | |||
12. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 30.98 | 446 | |||
13. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 31.02 | 444 | |||
14. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 31.12 | 440 | |||
15. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 31.29 | 432 | |||
16. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 31.32 | 431 | |||
17. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 31.64 | 418 | |||
18. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-swim | 31.77 | 413 | |||
19. | Ossowska Kalina | 05 | Płetwal Mława | 32.29 | 393 | |||
20. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 32.49 | 386 | |||
21. | Jaworska Wiktoria | 05 | Piętnastka Bydgoszcz | 32.52 | 385 | |||
22. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 32.85 | 374 | |||
23. | Gudź Maja | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 33.10 | 365 | |||
24. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 33.73 | 345 | |||
25. | Ćwiękała Hanna | 05 | Unia Oświęcim | 33.82 | 342 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/6/2019 - 16:07 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 23.82 | 676 | |||
2. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 23.98 | 663 | |||
3. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 24.83 | 597 | |||
4. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 25.05 | 581 | |||
5. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 25.30 | 564 | |||
6. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 25.38 | 559 | |||
7. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 25.52 | 550 | |||
8. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 25.61 | 544 | |||
9. | Guścin Eryk | 01 | Shark Rudna | 25.94 | 523 | |||
10. | Alencynowicz Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 26.20 | 508 | |||
11. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 26.46 | 493 | |||
12. | Pazik Wojciech | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.56 | 487 | |||
13. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 26.63 | 484 | |||
14. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 26.75 | 477 | |||
15. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 26.85 | 472 | |||
16. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 26.96 | 466 | |||
17. | Sieprawski Roch | 03 | Unia Oświęcim | 27.01 | 463 | |||
18. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 27.32 | 448 | |||
Golik Leonard | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.32 | 448 | ||||
20. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 28.11 | 411 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/6/2019 - 16:07 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 24.65 | 610 | |||
2. | Dudkowiak Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 24.77 | 601 | |||
3. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.35 | 499 | |||
4. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 26.56 | 487 | |||
5. | Haspert Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 26.84 | 472 | |||
6. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.93 | 468 | |||
7. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.94 | 467 | |||
8. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.00 | 464 | |||
9. | Szczerba Igor | 05 | Sokół-Mościce Tarnów | 27.03 | 462 | |||
10. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.32 | 448 | |||
11. | Murawski Tomasz | 04 | Płetwal Mława | 27.40 | 444 | |||
12. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 27.43 | 442 | |||
13. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.46 | 441 | |||
14. | Uryga Marcin | 05 | Aquatica Pawłowice | 27.54 | 437 | |||
15. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 28.05 | 414 | |||
16. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 28.30 | 403 | |||
17. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 28.34 | 401 | |||
18. | Czupryn Jakub | 04 | Płetwal Mława | 28.50 | 394 | |||
19. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 28.78 | 383 | |||
20. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 28.87 | 379 | |||
21. | Prósiński Jakub | 05 | Płetwal Mława | 28.96 | 376 | |||
22. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 28.98 | 375 | |||
23. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 29.19 | 367 | |||
24. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 29.32 | 362 | |||
25. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 29.37 | 360 | |||
26. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 29.42 | 359 | |||
27. | Staciwa Kamil | 05 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 29.45 | 357 | |||
Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 29.45 | 357 | ||||
29. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 29.67 | 350 | |||
30. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 29.77 | 346 | |||
31. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 31.05 | 305 | |||
32. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 31.09 | 304 | |||
33. | Ryszka Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 31.31 | 297 | |||
34. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 31.43 | 294 | |||
35. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 31.67 | 287 | |||
36. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 31.96 | 280 | |||
37. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 32.10 | 276 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/6/2019 - 16:17 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 33.67 | 665 | |||
2. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.43 | 622 | |||
3. | Bura Julia | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.97 | 594 | |||
4. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 36.03 | 543 | |||
5. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 36.10 | 540 | |||
6. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 36.47 | 523 | |||
7. | Beruś Marta | 02 | AZS AWF Katowice | 36.57 | 519 | |||
8. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 36.86 | 507 | |||
9. | Sadlik Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 38.22 | 455 | |||
10. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 38.32 | 451 | |||
11. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 38.74 | 437 | |||
12. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha Kraków | 40.60 | 379 | |||
13. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 41.38 | 358 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/6/2019 - 16:17 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 35.35 | 575 | |||
2. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 35.48 | 568 | |||
3. | Radek Wiktoria | 05 | Gilus Gilowice | 36.44 | 525 | |||
4. | Ziober Wiktoria | 05 | Omega Olkusz | 37.14 | 496 | |||
5. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.80 | 470 | |||
6. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 37.89 | 467 | |||
7. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-swim | 38.06 | 460 | |||
8. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 38.09 | 459 | |||
9. | Ossowska Kalina | 05 | Płetwal Mława | 38.36 | 450 | |||
10. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 38.78 | 435 | |||
11. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 39.38 | 416 | |||
12. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.41 | 415 | |||
13. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 39.63 | 408 | |||
14. | Gudź Maja | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 39.78 | 403 | |||
15. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 41.32 | 360 | |||
16. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 44.60 | 286 | |||
17. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 45.41 | 271 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/6/2019 - 16:23 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 29.97 | 649 | |||
2. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 30.57 | 611 | |||
3. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 30.83 | 596 | |||
4. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 31.99 | 533 | |||
5. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 32.11 | 527 | |||
6. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 32.47 | 510 | |||
7. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 33.04 | 484 | |||
8. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 33.07 | 483 | |||
9. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 33.60 | 460 | |||
10. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 34.13 | 439 | |||
11. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 34.32 | 432 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/6/2019 - 16:23 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.22 | 522 | |||
2. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 32.72 | 498 | |||
3. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.26 | 474 | |||
4. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 33.58 | 461 | |||
5. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.86 | 450 | |||
6. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.06 | 442 | |||
7. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 34.89 | 411 | |||
8. | Chmielniak Michał | 05 | Victoria Kozy | 36.11 | 371 | |||
9. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 36.17 | 369 | |||
10. | Mordarski Szymon | 05 | Unia Oświęcim | 36.78 | 351 | |||
11. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 37.43 | 333 | |||
12. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 37.52 | 330 | |||
13. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 39.01 | 294 | |||
14. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 39.54 | 282 | |||
15. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 41.17 | 250 | |||
16. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 41.39 | 246 | |||
17. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 41.57 | 243 | |||
18. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 44.47 | 198 | |||
19. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 45.66 | 183 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21/6/2019 - 16:35 | Kobiet, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 1:04.14 | 647 | 30.28 | 33.86 | |||
2. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 1:05.33 | 612 | 30.89 | 34.44 | |||
3. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 1:05.41 | 610 | 30.79 | 34.62 | |||
4. | Biernat Oliwia | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:06.85 | 571 | 31.58 | 35.27 | |||
5. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.97 | 543 | 31.85 | 36.12 | |||
6. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:08.09 | 540 | 31.62 | 36.47 | |||
7. | Rygiel Oliwia | 02 | Junior Kluczbork | 1:08.74 | 525 | 32.71 | 36.03 | |||
8. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 1:10.01 | 497 | 32.06 | 37.95 | |||
9. | Kusion Weronika | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.34 | 470 | 33.51 | 37.83 | |||
10. | Sadlik Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 1:11.79 | 461 | 33.93 | 37.86 | |||
11. | Wąsik Julia | 03 | Unia Oświęcim | 1:15.37 | 398 | 35.02 | 40.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21/6/2019 - 16:35 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:09.45 | 509 | 31.98 | 37.47 | |||
2. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 1:11.61 | 465 | 33.84 | 37.77 | |||
3. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.81 | 461 | 33.52 | 38.29 | |||
4. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:12.08 | 456 | 33.78 | 38.30 | |||
5. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:12.17 | 454 | 32.63 | 39.54 | |||
6. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 1:12.67 | 444 | 33.61 | 39.06 | |||
7. | Gach Magdalena | 05 | Unia Oświęcim | 1:13.59 | 428 | 33.91 | 39.68 | |||
8. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:13.72 | 426 | 34.77 | 38.95 | |||
9. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:14.01 | 421 | 33.94 | 40.07 | |||
10. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:15.39 | 398 | 35.08 | 40.31 | |||
11. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.20 | 371 | 34.78 | 42.42 | |||
12. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.15 | 331 | 37.16 | 42.99 | |||
13. | Głogowska Dobromiła | 05 | Unia Oświęcim | 1:21.58 | 314 | 37.21 | 44.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21/6/2019 - 16:41 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 54.61 | 759 | 25.59 | 29.02 | |||
2. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 56.11 | 699 | 26.67 | 29.44 | |||
3. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 56.42 | 688 | 26.47 | 29.95 | |||
4. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 56.70 | 678 | 26.28 | 30.42 | |||
5. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 57.37 | 654 | 27.50 | 29.87 | |||
6. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 59.05 | 600 | 27.56 | 31.49 | |||
7. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 59.81 | 577 | 27.97 | 31.84 | |||
8. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 1:00.71 | 552 | 27.67 | 33.04 | |||
9. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 1:00.98 | 545 | 28.86 | 32.12 | |||
10. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 1:01.06 | 543 | 28.37 | 32.69 | |||
11. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.69 | 501 | 29.51 | 33.18 | |||
12. | Kubsik Stanisław | 03 | Wisła Kraków | 1:02.88 | 497 | 28.27 | 34.61 | |||
13. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.29 | 487 | 29.76 | 33.53 | |||
14. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:03.45 | 484 | 28.84 | 34.61 | |||
15. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.63 | 479 | 29.53 | 34.10 | |||
16. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 1:04.05 | 470 | 29.90 | 34.15 | |||
17. | Alencynowicz Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 1:04.22 | 466 | 30.25 | 33.97 | |||
18. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:04.49 | 461 | 30.20 | 34.29 | |||
19. | Woronko Krzysztof | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:04.77 | 455 | 29.99 | 34.78 | |||
20. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 1:05.03 | 449 | 29.43 | 35.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21/6/2019 - 16:41 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 57.71 | 643 | 27.27 | 30.44 | |||
2. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:00.54 | 557 | 28.23 | 32.31 | |||
3. | Uryga Marcin | 05 | Aquatica Pawłowice | 1:03.36 | 486 | 29.29 | 34.07 | |||
4. | Szczerba Igor | 05 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:04.13 | 468 | 30.46 | 33.67 | |||
5. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:04.99 | 450 | 30.00 | 34.99 | |||
6. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:06.24 | 425 | 31.39 | 34.85 | |||
7. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 1:06.62 | 418 | 30.80 | 35.82 | |||
8. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 1:07.69 | 398 | 31.39 | 36.30 | |||
9. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 1:11.43 | 339 | 32.26 | 39.17 | |||
10. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 1:13.96 | 305 | 35.10 | 38.86 | |||
11. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 1:14.09 | 304 | 34.57 | 39.52 | |||
12. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 1:14.28 | 301 | 35.11 | 39.17 | |||
13. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:15.23 | 290 | 34.18 | 41.05 | |||
14. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 1:16.04 | 281 | 34.01 | 42.03 | |||
15. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:16.70 | 274 | 36.78 | 39.92 | |||
16. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 1:18.02 | 260 | 36.11 | 41.91 | |||
17. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 1:18.99 | 250 | 36.72 | 42.27 | |||
18. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:19.58 | 245 | 34.62 | 44.96 | |||
19. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 1:19.77 | 243 | 36.17 | 43.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21/6/2019 - 17:00 | Kobiet, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:06.82 | 707 | 29.81 | 32.37 | 32.72 | 31.92 | |||
2. | Peciak Katarzyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:11.20 | 638 | 30.60 | 33.69 | 33.65 | 33.26 | |||
3. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:11.81 | 629 | 30.68 | 33.88 | 34.45 | 32.80 | |||
4. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:14.89 | 587 | 31.75 | 33.99 | 34.89 | 34.26 | |||
5. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:15.00 | 586 | 32.20 | 33.99 | 34.62 | 34.19 | |||
6. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:15.40 | 580 | 32.08 | 34.60 | 35.58 | 33.14 | |||
7. | Fuks Aleksandra | 03 | Unia Oświęcim | 2:16.18 | 571 | 32.15 | 34.81 | 35.08 | 34.14 | |||
8. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:17.23 | 558 | 31.54 | 35.30 | 35.66 | 34.73 | |||
9. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 2:18.86 | 538 | 31.89 | 35.71 | 35.80 | 35.46 | |||
10. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:19.32 | 533 | 32.40 | 34.77 | 35.89 | 36.26 | |||
11. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:22.27 | 500 | 32.94 | 36.45 | 36.88 | 36.00 | |||
12. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:24.31 | 479 | 33.21 | 36.58 | 37.53 | 36.99 | |||
13. | Kumor Aleksandra | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.68 | 466 | 34.71 | 37.19 | 37.79 | 35.99 | |||
14. | Bura Julia | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:25.83 | 465 | 34.49 | 37.45 | 37.04 | 36.85 | |||
15. | Madej Maja | 03 | Pływak Bochnia | 2:26.51 | 458 | 33.77 | 37.63 | 38.14 | 36.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21/6/2019 - 17:00 | Dziewcząt, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:16.61 | 565 | 32.30 | 34.59 | 35.19 | 34.53 | |||
2. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 2:17.30 | 557 | 31.87 | 35.30 | 35.61 | 34.52 | |||
3. | Jeleń Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:21.46 | 509 | 32.10 | 35.74 | 37.44 | 36.18 | |||
4. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 2:21.52 | 508 | 32.85 | 36.12 | 37.83 | 34.72 | |||
5. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:21.62 | 507 | 33.61 | 36.58 | 36.55 | 34.88 | |||
6. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 2:22.05 | 503 | 33.04 | 35.86 | 37.47 | 35.68 | |||
7. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:25.31 | 470 | 33.45 | 37.04 | 38.40 | 36.42 | |||
8. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 2:25.75 | 465 | 33.65 | 37.45 | 37.99 | 36.66 | |||
9. | Jaworska Wiktoria | 05 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:26.78 | 456 | 33.15 | 37.17 | 38.45 | 38.01 | |||
10. | Osiecka Emilia | 05 | Unia Oświęcim | 2:27.19 | 452 | 32.82 | 37.26 | 38.28 | 38.83 | |||
11. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 2:28.36 | 441 | 34.22 | 37.93 | 38.78 | 37.43 | |||
12. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 2:28.88 | 437 | 34.24 | 37.95 | 39.65 | 37.04 | |||
13. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 2:31.10 | 418 | 34.38 | 38.40 | 39.11 | 39.21 | |||
14. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 2:31.91 | 411 | 34.15 | 37.96 | 40.73 | 39.07 | |||
15. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:32.16 | 409 | 35.08 | 37.60 | 38.85 | 40.63 | |||
16. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:32.58 | 405 | 35.62 | 38.50 | 39.32 | 39.14 | |||
17. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:32.61 | 405 | 35.04 | 38.70 | 40.06 | 38.81 | |||
18. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 2:33.32 | 400 | 34.04 | 38.74 | 40.47 | 40.07 | |||
19. | Gudź Maja | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 2:35.06 | 386 | 35.90 | 38.85 | 40.54 | 39.77 | |||
20. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 2:38.17 | 364 | 36.29 | 40.14 | 41.75 | 39.99 | |||
21. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:46.76 | 310 | 37.15 | 42.50 | 44.59 | 42.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21/6/2019 - 17:16 | Mężczyzn, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 1:57.43 | 655 | 27.80 | 30.81 | 30.90 | 27.92 | |||
2. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | MOS Ełk | 1:57.76 | 649 | 28.39 | 30.44 | 30.86 | 28.07 | |||
3. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 1:59.81 | 617 | 28.41 | 30.90 | 30.94 | 29.56 | |||
4. | Sieprawski Roch | 03 | Unia Oświęcim | 2:01.53 | 591 | 28.39 | 31.15 | 31.15 | 30.84 | |||
5. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:02.47 | 577 | 28.53 | 31.24 | 32.08 | 30.62 | |||
6. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 2:02.63 | 575 | 28.72 | 31.16 | 31.75 | 31.00 | |||
7. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 2:03.76 | 559 | 29.00 | 31.62 | 32.24 | 30.90 | |||
8. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 2:05.34 | 538 | 29.01 | 31.56 | 32.53 | 32.24 | |||
9. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.82 | 532 | 28.45 | 32.51 | 33.44 | 31.42 | |||
10. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:06.34 | 526 | 29.69 | 31.97 | 32.79 | 31.89 | |||
11. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:07.58 | 511 | 30.27 | 32.38 | 32.77 | 32.16 | |||
12. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:08.32 | 502 | 28.75 | 32.31 | 33.82 | 33.44 | |||
13. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 2:08.62 | 498 | 30.18 | 32.06 | 32.98 | 33.40 | |||
14. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:09.15 | 492 | 29.73 | 32.08 | 33.53 | 33.81 | |||
15. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:09.90 | 484 | 30.95 | 33.75 | 33.95 | 31.25 | |||
16. | Golik Leonard | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:10.57 | 476 | 30.49 | 33.34 | 34.47 | 32.27 | |||
17. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 2:12.78 | 453 | 29.87 | 34.49 | 35.31 | 33.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21/6/2019 - 17:16 | Chłopców, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:01.98 | 584 | 27.95 | 31.45 | 31.19 | 31.39 | |||
2. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 2:05.60 | 535 | 28.60 | 32.19 | 33.29 | 31.52 | |||
3. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:06.44 | 524 | 29.13 | 32.01 | 33.16 | 32.14 | |||
4. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.13 | 460 | 29.85 | 34.37 | 36.23 | 31.68 | |||
5. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:12.16 | 459 | 30.22 | 34.05 | 34.65 | 33.24 | |||
6. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:16.94 | 413 | 31.03 | 34.70 | 35.66 | 35.55 | |||
7. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 2:19.15 | 393 | 32.15 | 36.15 | 36.10 | 34.75 | |||
8. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 2:19.16 | 393 | 31.89 | 36.10 | 36.57 | 34.60 | |||
9. | Chmielniak Michał | 05 | Victoria Kozy | 2:20.94 | 379 | 31.03 | 35.90 | 37.21 | 36.80 | |||
10. | Mordarski Szymon | 05 | Unia Oświęcim | 2:21.34 | 375 | 33.22 | 35.97 | 36.29 | 35.86 | |||
11. | Murawski Tomasz | 04 | Płetwal Mława | 2:23.26 | 360 | 28.97 | 38.00 | 39.41 | 36.88 | |||
12. | Staciwa Kamil | 05 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:24.79 | 349 | 30.82 | 36.09 | 38.26 | 39.62 | |||
13. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:28.71 | 322 | 33.58 | 37.58 | 39.26 | 38.29 | |||
14. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:32.53 | 299 | 34.25 | 39.34 | 40.46 | 38.48 | |||
15. | Prósiński Jakub | 05 | Płetwal Mława | 2:36.43 | 277 | 30.68 | 42.87 | 43.24 | 39.64 | |||
16. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 2:37.56 | 271 | 35.41 | 40.07 | 40.85 | 41.23 | |||
17. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 2:37.86 | 269 | 37.60 | 39.67 | 41.35 | 39.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21/6/2019 - 17:38 | Kobiet, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:23.23 | 649 | 34.32 | 36.77 | 37.36 | 34.78 | |||
2. | Blachura Julia | 02 | Unia Oświęcim | 2:37.92 | 484 | 37.10 | 39.83 | 41.03 | 39.96 | |||
3. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:53.26 | 367 | 42.23 | 43.19 | 44.46 | 43.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21/6/2019 - 17:38 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:25.83 | 615 | 33.49 | 36.69 | 38.34 | 37.31 | |||
2. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:26.39 | 608 | 33.45 | 36.32 | 38.79 | 37.83 | |||
3. | Radek Wiktoria | 05 | Gilus Gilowice | 2:33.36 | 529 | 35.54 | 39.00 | 39.98 | 38.84 | |||
4. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:33.81 | 524 | 36.68 | 39.62 | 39.23 | 38.28 | |||
5. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 2:37.21 | 491 | 36.48 | 39.60 | 40.78 | 40.35 | |||
6. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:37.40 | 489 | 36.37 | 39.77 | 40.96 | 40.30 | |||
7. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:39.17 | 473 | 38.61 | 40.38 | 41.05 | 39.13 | |||
8. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:40.21 | 464 | 38.03 | 40.37 | 41.72 | 40.09 | |||
9. | Głogowska Dobromiła | 05 | Unia Oświęcim | 2:44.13 | 431 | 39.18 | 41.37 | 42.62 | 40.96 | |||
10. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:45.10 | 424 | 39.78 | 41.94 | 42.42 | 40.96 | |||
11. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:58.27 | 337 | 40.86 | 46.39 | 47.40 | 43.62 | |||
12. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 3:00.92 | 322 | 43.60 | 46.68 | 46.76 | 43.88 | |||
13. | Ćwiękała Hanna | 05 | Unia Oświęcim | 3:05.80 | 297 | 43.97 | 47.44 | 48.20 | 46.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21/6/2019 - 17:45 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:13.10 | 594 | 31.26 | 34.00 | 34.62 | 33.22 | |||
2. | Guścin Eryk | 01 | Shark Rudna | 2:14.42 | 577 | 31.44 | 34.55 | 34.52 | 33.91 | |||
3. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 2:15.08 | 568 | 32.89 | 34.34 | 35.35 | 32.50 | |||
4. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 2:15.76 | 560 | 31.87 | 34.85 | 35.22 | 33.82 | |||
5. | Miodoński Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:19.94 | 511 | 32.59 | 35.60 | 37.07 | 34.68 | |||
6. | Pazik Wojciech | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:23.32 | 476 | 33.89 | 36.81 | 37.61 | 35.01 | |||
7. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:24.02 | 469 | 33.14 | 37.90 | 38.36 | 34.62 | |||
8. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:27.93 | 433 | 35.77 | 38.56 | 37.67 | 35.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21/6/2019 - 17:45 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:23.66 | 472 | 34.13 | 36.88 | 37.51 | 35.14 | |||
2. | Czupryn Jakub | 04 | Płetwal Mława | 2:30.16 | 414 | 34.95 | 37.74 | 39.45 | 38.02 | |||
3. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:34.09 | 383 | 35.34 | 39.32 | 40.38 | 39.05 | |||
4. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 2:37.23 | 360 | 36.20 | 40.68 | 41.76 | 38.59 | |||
5. | Staciwa Jakub | 05 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:42.85 | 324 | 37.26 | 41.05 | 43.04 | 41.50 | |||
6. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:43.39 | 321 | 38.67 | 42.18 | 42.18 | 40.36 | |||
7. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 2:44.63 | 314 | 38.14 | 44.13 | 43.14 | 39.22 | |||
8. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 2:45.31 | 310 | 37.77 | 42.40 | 43.99 | 41.15 | |||
9. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 2:54.46 | 264 | 40.18 | 44.87 | 47.82 | 41.59 | |||
10. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 2:56.09 | 256 | 41.86 | 46.74 | 45.64 | 41.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/6/2019 - 18:02 | Kobiet, 400m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Famulok Zuzanna | 03 | Unia Oświęcim | 5:07.77 | 648 |
50m: 100m: | 31.32 1:07.88 | 31.32 36.56 | 150m: 200m: | 1:49.21 2:27.68 | 41.33 38.47 | 250m: 300m: | 3:11.59 3:55.59 | 43.91 44.00 | 350m: 400m: | 4:32.66 5:07.77 | 37.07 35.11 |
2. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 5:11.34 | 626 |
50m: 100m: | 31.53 1:09.18 | 31.53 37.65 | 150m: 200m: | 1:50.21 2:29.89 | 41.03 39.68 | 250m: 300m: | 3:15.29 4:00.97 | 45.40 45.68 | 350m: 400m: | 4:36.70 5:11.34 | 35.73 34.64 |
3. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:11.89 | 622 |
50m: 100m: | 33.64 1:12.55 | 33.64 38.91 | 150m: 200m: | 1:55.07 2:34.78 | 42.52 39.71 | 250m: 300m: | 3:16.56 3:59.38 | 41.78 42.82 | 350m: 400m: | 4:36.45 5:11.89 | 37.07 35.44 |
4. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 5:15.20 | 603 |
50m: 100m: | 32.26 1:10.13 | 32.26 37.87 | 150m: 200m: | 1:52.10 2:33.40 | 41.97 41.30 | 250m: 300m: | 3:18.74 4:04.70 | 45.34 45.96 | 350m: 400m: | 4:40.67 5:15.20 | 35.97 34.53 |
5. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 5:16.67 | 595 |
50m: 100m: | 33.00 1:11.38 | 33.00 38.38 | 150m: 200m: | 1:52.10 2:31.83 | 40.72 39.73 | 250m: 300m: | 3:17.44 4:02.83 | 45.61 45.39 | 350m: 400m: | 4:39.68 5:16.67 | 36.85 36.99 |
6. | Skarwecka Wiktoria | 02 | Unia Oświęcim | 5:17.57 | 590 |
50m: 100m: | 33.35 1:11.85 | 33.35 38.50 | 150m: 200m: | 1:54.06 2:35.75 | 42.21 41.69 | 250m: 300m: | 3:20.07 4:04.83 | 44.32 44.76 | 350m: 400m: | 4:41.74 5:17.57 | 36.91 35.83 |
7. | Rygiel Oliwia | 02 | Junior Kluczbork | 5:20.59 | 573 |
50m: 100m: | 33.45 1:10.87 | 33.45 37.42 | 150m: 200m: | 1:53.11 2:32.54 | 42.24 39.43 | 250m: 300m: | 3:20.83 4:08.48 | 48.29 47.65 | 350m: 400m: | 4:45.88 5:20.59 | 37.40 34.71 |
8. | Fuks Aleksandra | 03 | Unia Oświęcim | 5:22.62 | 562 |
50m: 100m: | 34.98 1:13.96 | 34.98 38.98 | 150m: 200m: | 1:56.12 2:36.99 | 42.16 40.87 | 250m: 300m: | 3:22.30 4:08.42 | 45.31 46.12 | 350m: 400m: | 4:47.06 5:22.62 | 38.64 35.56 |
9. | Kapcińska Maja | 02 | Unia Oświęcim | 5:32.77 | 512 |
50m: 100m: | 33.82 1:13.00 | 33.82 39.18 | 150m: 200m: | 1:56.07 2:37.56 | 43.07 41.49 | 250m: 300m: | 3:26.60 4:16.17 | 49.04 49.57 | 350m: 400m: | 4:54.84 5:32.77 | 38.67 37.93 |
10. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha Kraków | 6:00.57 | 403 |
50m: 100m: | 40.82 1:28.68 | 40.82 47.86 | 150m: 200m: | 2:15.44 3:01.42 | 46.76 45.98 | 250m: 300m: | 3:50.79 4:41.53 | 49.37 50.74 | 350m: 400m: | 5:22.31 6:00.57 | 40.78 38.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/6/2019 - 18:02 | Dziewcząt, 400m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 5:10.42 | 631 |
50m: 100m: | 31.92 1:09.21 | 31.92 37.29 | 150m: 200m: | 1:49.51 2:28.78 | 40.30 39.27 | 250m: 300m: | 3:12.04 3:56.08 | 43.26 44.04 | 350m: 400m: | 4:33.88 5:10.42 | 37.80 36.54 |
2. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 5:15.21 | 603 |
50m: 100m: | 32.75 1:10.54 | 32.75 37.79 | 150m: 200m: | 1:52.79 2:32.89 | 42.25 40.10 | 250m: 300m: | 3:18.06 4:04.01 | 45.17 45.95 | 350m: 400m: | 4:40.54 5:15.21 | 36.53 34.67 |
3. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 5:26.28 | 544 |
50m: 100m: | 33.64 1:12.33 | 33.64 38.69 | 150m: 200m: | 1:58.17 2:42.71 | 45.84 44.54 | 250m: 300m: | 3:27.40 4:12.68 | 44.69 45.28 | 350m: 400m: | 4:50.70 5:26.28 | 38.02 35.58 |
4. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 5:29.61 | 527 |
50m: 100m: | 35.16 1:16.18 | 35.16 41.02 | 150m: 200m: | 2:00.25 2:42.79 | 44.07 42.54 | 250m: 300m: | 3:28.92 4:16.50 | 46.13 47.58 | 350m: 400m: | 4:53.79 5:29.61 | 37.29 35.82 |
5. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 5:36.70 | 495 |
50m: 100m: | 36.96 1:18.55 | 36.96 41.59 | 150m: 200m: | 2:03.08 2:46.37 | 44.53 43.29 | 250m: 300m: | 3:34.45 4:22.56 | 48.08 48.11 | 350m: 400m: | 5:00.01 5:36.70 | 37.45 36.69 |
6. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 5:49.76 | 441 |
50m: 100m: | 39.78 1:26.45 | 39.78 46.67 | 150m: 200m: | 2:11.91 2:56.50 | 45.46 44.59 | 250m: 300m: | 3:44.79 4:32.46 | 48.29 47.67 | 350m: 400m: | 5:11.50 5:49.76 | 39.04 38.26 |
7. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 5:54.88 | 422 |
50m: 100m: | 37.81 1:23.33 | 37.81 45.52 | 150m: 200m: | 2:08.87 2:53.40 | 45.54 44.53 | 250m: 300m: | 3:43.60 4:34.39 | 50.20 50.79 | 350m: 400m: | 5:15.79 5:54.88 | 41.40 39.09 |
DYSKW. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | ||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 18:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21/6/2019 - 18:22 | Mężczyzn, 400m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 4:45.57 | 622 |
50m: 100m: | 30.41 1:05.16 | 30.41 34.75 | 150m: 200m: | 1:43.13 2:20.63 | 37.97 37.50 | 250m: 300m: | 3:00.80 3:42.16 | 40.17 41.36 | 350m: 400m: | 4:14.72 4:45.57 | 32.56 30.85 |
2. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 4:46.45 | 616 |
50m: 100m: | 30.28 1:05.13 | 30.28 34.85 | 150m: 200m: | 1:42.84 2:19.49 | 37.71 36.65 | 250m: 300m: | 3:00.67 3:42.67 | 41.18 42.00 | 350m: 400m: | 4:14.98 4:46.45 | 32.31 31.47 |
3. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 4:49.58 | 597 |
50m: 100m: | 28.57 1:01.89 | 28.57 33.32 | 150m: 200m: | 1:43.20 2:20.41 | 41.31 37.21 | 250m: 300m: | 3:04.95 3:48.11 | 44.54 43.16 | 350m: 400m: | 4:20.69 4:49.58 | 32.58 28.89 |
4. | Woronko Krzysztof | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:53.30 | 574 |
50m: 100m: | 30.33 1:05.61 | 30.33 35.28 | 150m: 200m: | 1:43.41 2:19.24 | 37.80 35.83 | 250m: 300m: | 3:03.45 3:47.36 | 44.21 43.91 | 350m: 400m: | 4:20.95 4:53.30 | 33.59 32.35 |
5. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 4:54.28 | 568 |
50m: 100m: | 30.75 1:06.78 | 30.75 36.03 | 150m: 200m: | 1:45.51 2:23.22 | 38.73 37.71 | 250m: 300m: | 3:06.01 3:48.84 | 42.79 42.83 | 350m: 400m: | 4:22.41 4:54.28 | 33.57 31.87 |
6. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 4:57.04 | 553 |
50m: 100m: | 30.79 1:07.66 | 30.79 36.87 | 150m: 200m: | 1:48.33 2:27.16 | 40.67 38.83 | 250m: 300m: | 3:07.64 3:48.88 | 40.48 41.24 | 350m: 400m: | 4:23.89 4:57.04 | 35.01 33.15 |
7. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:07.11 | 500 |
50m: 100m: | 33.07 1:13.10 | 33.07 40.03 | 150m: 200m: | 1:53.93 2:33.26 | 40.83 39.33 | 250m: 300m: | 3:14.83 3:55.82 | 41.57 40.99 | 350m: 400m: | 4:32.01 5:07.11 | 36.19 35.10 |
8. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 5:07.67 | 497 |
50m: 100m: | 30.35 1:07.31 | 30.35 36.96 | 150m: 200m: | 1:47.96 2:26.88 | 40.65 38.92 | 250m: 300m: | 3:11.17 3:56.90 | 44.29 45.73 | 350m: 400m: | 4:33.94 5:07.67 | 37.04 33.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21/6/2019 - 18:22 | Chłopców, 400m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 4:50.32 | 592 |
50m: 100m: | 31.05 1:07.40 | 31.05 36.35 | 150m: 200m: | 1:47.58 2:25.25 | 40.18 37.67 | 250m: 300m: | 3:06.12 3:45.47 | 40.87 39.35 | 350m: 400m: | 4:18.66 4:50.32 | 33.19 31.66 |
2. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 5:03.73 | 517 |
50m: 100m: | 31.02 1:08.74 | 31.02 37.72 | 150m: 200m: | 1:49.72 2:29.19 | 40.98 39.47 | 250m: 300m: | 3:13.52 3:58.82 | 44.33 45.30 | 350m: 400m: | 4:32.14 5:03.73 | 33.32 31.59 |
3. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:03.79 | 517 |
50m: 100m: | 32.11 1:11.28 | 32.11 39.17 | 150m: 200m: | 1:51.93 2:31.81 | 40.65 39.88 | 250m: 300m: | 3:13.24 3:55.40 | 41.43 42.16 | 350m: 400m: | 4:30.12 5:03.79 | 34.72 33.67 |
4. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 5:10.91 | 482 |
50m: 100m: | 32.60 1:09.57 | 32.60 36.97 | 150m: 200m: | 1:52.18 2:33.04 | 42.61 40.86 | 250m: 300m: | 3:18.25 4:02.68 | 45.21 44.43 | 350m: 400m: | 4:37.73 5:10.91 | 35.05 33.18 |
5. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:11.85 | 478 |
50m: 100m: | 32.73 1:13.16 | 32.73 40.43 | 150m: 200m: | 1:57.07 2:39.46 | 43.91 42.39 | 250m: 300m: | 3:18.99 3:59.42 | 39.53 40.43 | 350m: 400m: | 4:36.39 5:11.85 | 36.97 35.46 |
6. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 5:30.39 | 402 |
50m: 100m: | 33.92 1:15.71 | 33.92 41.79 | 150m: 200m: | 1:59.51 2:41.51 | 43.80 42.00 | 250m: 300m: | 3:26.66 4:12.90 | 45.15 46.24 | 350m: 400m: | 4:53.17 5:30.39 | 40.27 37.22 |
7. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 5:38.76 | 372 |
50m: 100m: | 33.81 1:17.74 | 33.81 43.93 | 150m: 200m: | 2:04.26 2:49.09 | 46.52 44.83 | 250m: 300m: | 3:35.67 4:23.99 | 46.58 48.32 | 350m: 400m: | 5:02.86 5:38.76 | 38.87 35.90 |
DYSKW. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | ||||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. (Czas: 18:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21/6/2019 - 18:46 | Dziewcząt, 4 x 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Oświęcim 2 | SMS Oświęcim | 9:18.59 | 566 |
Miernik Wiktoria Wilczek Renata Żak Amelia Bociek Wiktoria | 04 04 04 04 | +0,73 +0,10 +0,32 | 31.63 33.59 33.65 30.91 | 34.90 35.58 37.25 34.08 | 36.35 36.01 37.56 34.59 | 35.34 35.68 37.95 33.52 | 2:18.22 2:20.86 2:26.41 2:13.10 |
2. | Unia Oświęcim 3 | Unia Oświęcim | 9:36.62 | 514 |
Lubińska Alicja Balon Adrianna Mayerberg Anna Jakubik Julia | 05 05 05 05 | 31.84 33.25 33.19 32.57 | 36.15 36.80 36.85 37.05 | 37.26 37.86 38.19 38.16 | 37.23 36.30 36.57 37.35 | 2:22.48 2:24.21 2:24.80 2:25.13 |
3. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 9:46.87 | 488 |
Hrapkowicz Klaudia Dyduch Martyna Chowaniec Oliwia Kowalska Julia | 04 04 04 04 | +0,85 +0,13 | 33.05 32.82 34.46 33.03 | 36.10 36.46 37.14 39.42 | 37.96 37.67 38.24 40.45 | 35.29 36.45 37.79 40.54 | 2:22.40 2:23.40 2:27.63 2:33.44 |
4. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 10:12.46 | 429 |
Osiecka Emilia Gach Magdalena Głogowska Dobromiła Kryza Maja | 05 05 05 05 | +0,61 +0,62 +0,63 | 34.29 34.69 36.15 34.94 | 38.30 38.11 39.31 40.22 | 39.74 39.36 39.96 41.59 | 38.54 37.86 38.12 41.28 | 2:30.87 2:30.02 2:33.54 2:38.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/6/2019 - 18:57 | Mężczyzn, 4 x 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 9:00.95 | 463 |
Kubsik Stanisław Maciąg Wojciech Skrzyszowski Bruno Radziszewski Andrzej | 03 02 03 05 | +0,74 +0,42 +0,56 +0,50 | 29.76 29.34 30.10 34.02 | 34.66 33.61 35.62 37.09 | 35.23 33.58 35.34 37.78 | 32.21 32.52 33.66 36.43 | 2:11.86 2:09.05 2:14.72 2:25.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/6/2019 - 18:57 | Chłopców, 4 x 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Oświęcim 2 | SMS Oświęcim | 8:39.72 | 522 |
Mamcarz Mateusz Piela Michał Juda Dominik Majewski Maksym | 04 04 04 04 | +0,63 +0,53 | 27.15 30.36 31.19 30.06 | 31.27 33.58 33.60 34.11 | 33.23 33.09 34.65 35.80 | 32.54 31.20 33.71 34.18 | 2:04.19 2:08.23 2:13.15 2:14.15 |
2. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 9:17.22 | 423 |
Nosal Miłosz Drabczyk Krystian Daszkiewicz Mikołaj Marszałek Stanisław | 04 04 04 04 | 31.29 33.08 33.28 30.87 | 34.19 35.84 36.43 36.33 | 34.79 36.41 37.28 38.18 | 33.83 35.07 34.88 35.47 | 2:14.10 2:20.40 2:21.87 2:20.85 |
3. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 9:46.94 | 362 |
Ptaszyński Stanisław Bigaj Gabriel Mordarski Szymon Pawłowski Jan | 05 05 05 05 | +0,63 | 34.66 34.76 33.89 33.46 | 37.24 38.71 36.99 36.35 | 37.60 39.83 38.27 37.55 | 36.10 37.82 36.84 36.87 | 2:25.60 2:31.12 2:25.99 2:24.23 |
4. | OSSM Oświęcim 1 | OSSM Oświęcim | 10:10.11 | 322 |
Staciwa Kamil Starzycki Borys Kochanowicz Karol Staciwa Jakub | 05 05 05 05 | +0,83 +0,60 +0,64 +0,52 | 32.13 35.88 35.33 32.46 | 37.36 40.35 40.63 37.22 | 39.54 41.85 40.54 39.11 | 40.05 39.82 40.20 37.64 | 2:29.08 2:37.90 2:36.70 2:26.43 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |