XXX Krakowski Maraton Pływacki Memoriał Jana Gorzkowskiego i Zbigniewa Jaworskiego Kryspinów, 27/7/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Alzak Grzegorz 20 | 73 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Babula Krystian 21 | 85 | KSKRA | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Bakuniak Hanna 301 | 96 | 00116 | 100116600915 | 3000m dowolny (5) | NT | ||||
Barylak Magdalena 501 | 70 | KAKRA | 1500m dowolny (7) | NT | |||||
Basta Jakub 22 | 06 | 00306 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Borsuk Piotr 307 | 03 | 00103 | 100103700122 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Brońka Anna 101 | 08 | 03506 | 400m dowolny (1) | NT | |||||
Chryczyk Tomasz 23 | 79 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Ciepłowski Robert 24 | 77 | GWBYD | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Dadej Grzegorz (25) 525 | 78 | 00106 | 1000m dowolny (4) 1500m dowolny (8) | NT NT |
|||||
Dadej Julia 302 | 05 | 01506 | 101506600019 | 3000m dowolny (5) | NT | ||||
Daszyński Andrzej 26 | 48 | 00501 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Demachkovych Roman 506 | 85 | IDKRA | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Doniec Tomasz 27 | 74 | 01806 | 1000m dowolny (4) | 18:10.00 | |||||
Dudziak Maja 102 | 08 | 03506 | 400m dowolny (1) | NT | |||||
Dudziak Tomasz 507 | 82 | 00000 | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Dusak Piotr 508 | 74 | 00000 | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Dybek Mateusz (28) 528 | 80 | 00000 | 1000m dowolny (4) 1500m dowolny (8) | NT NT |
|||||
Gogacz Sebastian 308 | 76 | 01203 | 501203700057 | 3000m dowolny (6) | 41:00.00 | ||||
Gorczyca Paweł 29 | 77 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Groń Weronika 303 | 03 | 00802 | 100802600164 | 3000m dowolny (5) | NT | ||||
Grzybczyk Grzegorz 30 | 78 | 01806 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Hudy Joyce 304 | 00 | SSLET | 10033833 | 3000m dowolny (5) | NT | ||||
Irlik Jacek 31 | 85 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Irlik-Stawarczyk Joanna 1 | 83 | 00000 | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Jawor Marcin 509 | 76 | EMMYS | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Jodłowski Arkadiusz 510 | 72 | 00000 | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Kapusta Eryk 103 | 08 | 03506 | 400m dowolny (2) | NT | |||||
Kasperski Patryk 309 | 03 | 00103 | 100103700119 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Kałuża Jakub 32 | 02 | 02308 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Klupa Michał 33 | 90 | 01806 | 1000m dowolny (4) | 15:00.00 | |||||
Kosiniak Lidia 502 | 62 | KAKRA | 1500m dowolny (7) | NT | |||||
Koźlak Kamil 511 | 83 | 00000 | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Kubik Piotr 34 | 71 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Kóska Paweł 35 | 86 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Latko Sebastian 36 | 80 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Legutko Mirosława 2 | 57 | 00306 | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Lewicka-Kisielnicka Marzena 3 | 73 | 00000 | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Macierzewska Agnieszka 4 | 60 | 00306 | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Mazerant Maciej 512 | 78 | BWLOD | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Miazga Oskar 310 | 04 | 00103 | 100103700131 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Morkisz Aleksandra 503 | 78 | CSLED | 1500m dowolny (7) | NT | |||||
Moryl Tomasz 60 | 73 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Moryl Wojciech 318 | 02 | 00207 | 100207700206 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Mrzygłód Michał 37 | 02 | 01311 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Mucha Wojciech 513 | 78 | KAKRA | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Musiał Witold 514 | 76 | ACTKR | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Muszyński Jakub 311 | 01 | 00802 | 100802700177 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Nieczyporuk Maciej 38 | 06 | 03514 | 103514700025 | 1000m dowolny (4) | NT | ||||
Nikiel Natalia 5 | 06 | 01011 | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Okarmus Igor 39 | 76 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Orzechowska Blanka 6 | 07 | TSKRA | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Orzechowska Wiktoria 7 | 05 | TSKRA | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Paszkowski Błażej 40 | 06 | 00103 | 100103700153 | 1000m dowolny (4) | NT | ||||
Pawlikowski Jacek 515 | 68 | KAKRA | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Pięta Karol 41 | 91 | SGKAT | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Plutecki Dawid 42 | 00 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Plutecki Konrad 516 | 95 | 01806 | 1500m dowolny (8) | 23:00.00 | |||||
Proszowski Paeł 43 | 07 | 01011 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Pypeć Marcin 44 | 90 | SGKAT | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Pyrć Szymon 45 | 73 | 00306 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Radczuk Daria 505 | 86 | 00000 | 1500m dowolny (7) | NT | |||||
Rataj Adam 62 | 80 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Rogóż Jan 46 | 06 | 00906 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Romańska Alicja 61 | 00000 | 1000m dowolny (3) | NT | ||||||
Rozumek Jan 104 | 09 | 03506 | 400m dowolny (2) | NT | |||||
Rozumek Rafał 47 | 74 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Rupp Ewa 8 | 56 | 01806 | 1000m dowolny (3) | 37:00.00 | |||||
Ryfka Maja 9 | 06 | 00103 | 100103600159 | 1000m dowolny (3) | NT | ||||
Ryś Szymonn 312 | 00 | 01806 | 101806700017 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Ryś Tymon 313 | 02 | 01806 | 101806700020 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Sikora Olgierd 517 | 05 | 00000 | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Skalski Konrad 48 | 04 | 01011 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Skowrońska Aldona 505 | 85 | 00000 | 1500m dowolny (7) | NT | |||||
Skubiński Krzysztof 49 | 75 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Socha Emilia 10 | 05 | 01011 | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Sosnówka Milena 11 | 07 | 00103 | 100103600167 | 1000m dowolny (3) | NT | ||||
Sosnówka Oliwia 305 | 05 | 00103 | 100103600137 | 3000m dowolny (5) | NT | ||||
Stawarz Krzysztof 50 | 81 | 01806 | 1000m dowolny (4) | 16:00.00 | |||||
Strumińska Sara 12 | 91 | SGKAT | 1000m dowolny (3) | LT NT | |||||
Strumiński Emil 51 | 88 | SGKAT | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Surowiec Gabriela 13 | 07 | 00103 | 100103600169 | 1000m dowolny (3) | NT | ||||
Szczepański Kacper 314 | 99 | 02202 | 102202700051 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Szczurek Bogdan 52 | 52 | 01806 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Szewczyk Zofia 306 | 02 | 00103 | 100103600109 | 3000m dowolny (5) | NT | ||||
Tomaszowski Michał 315 | 03 | 01011 | 101011700068 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Toporski Janusz 53 | 59 | 00306 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Trzęsiec Daniel 316 | 00 | 02711 | 102711700156 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Urbaniak Jan 319 | 95 | 03914 | 103914700144 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Waga Stanisław 54 | 40 | 00306 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Weiss Weronika 14 | 05 | TSKRA | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Wesołowski Dariusz 518 | 71 | 01806 | 1500m dowolny (8) | 25:00.00 | |||||
Wiekiera Julia 15 | 06 | 00306 | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Wilk Anna 16 | 06 | 00103 | 100103600148 | 1000m dowolny (3) | NT | ||||
Wiśniewski Andrzej 55 | 38 | 00000 | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Wolska Marta 17 | 69 | 01806 | 1000m dowolny (3) | 37:00.00 | |||||
Woźniak Hubert 317 | 02 | 00802 | 100802700133 | 3000m dowolny (6) | NT | ||||
Woźniak Mirosław 56 | 69 | CMKRA | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Wysocka Amelia 18 | 07 | 00103 | 100103600154 | 1000m dowolny (3) | NT | ||||
Wójcik Rafał 57 | 06 | 00103 | 100103700159 | 1000m dowolny (4) | NT | ||||
Zagórski Leszek 519 | 78 | 00000 | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Łach Artur 58 | 73 | 01806 | 1000m dowolny (4) | 19:00.00 | |||||
Śpewak Przemysław 520 | 64 | KTZYW | 1500m dowolny (8) | NT | |||||
Śpiewak Michalina 19 | 98 | CMKRA | 1000m dowolny (3) | NT | |||||
Śpiewak Radosław 59 | 68 | CMKRA | 1000m dowolny (4) | NT | |||||
Żydzik Jakub 521 | 84 | 00000 | 1500m dowolny (8) | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |