Puchar Wczechstronności Stylowej Sucha Beskidzka, 13/10/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 101506600030 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 32.52 1:20.71 1:23.75 33.99 2:44.76 | 8/12/2018 8/12/2018 23/3/2019 25/5/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Skoczek Małgorzata | 07 | 01506 | 101506600033 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 32.90 1:19.16 NT 36.72 2:45.07 | 25/5/2019 27/4/2019 9/3/2019 26/5/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Łaśko Kacper | 08 | 01506 | 101506700034 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 34.62 46.44 45.96 41.86 1:30.65 | 9/6/2019 24/2/2019 26/5/2019 9/6/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Kamzol Flawia | 07 | 02806 | 102806600091 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 27.78 1:05.35 1:24.17 29.89 2:35.19 | 25/5/2019 25/5/2019 2/2/2019 25/5/2019 11/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Katowice (POL) Krakow (POL) Kedzierzyn (POL) |
||
Kieroński Marcel | 07 | 02806 | 102806700103 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 31.87 1:23.06 NT 36.04 3:05.11 | 25/5/2019 6/4/2019 9/6/2019 16/2/2019 | Krakow (POL) Skawina (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kuryłek Nikola | 08 | 02806 | 102806600090 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 31.42 36.22 48.65 34.76 1:21.68 | 25/5/2019 26/5/2019 24/2/2019 9/6/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Żuchowski Kacper | 09 | 02806 | 102806700070 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 35.90 40.94 56.34 43.00 NT | 16/2/2019 26/5/2019 26/5/2019 13/4/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
Bocheński Szymon | 07 | 00306 | 100306700224 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 35.52 1:25.98 1:37.38 40.73 NT | 9/3/2019 15/6/2019 23/3/2019 25/5/2019 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Burek Oskar | 07 | 00306 | 100306700238 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT NT NT NT NT |
||||
Cygal Marcel | 08 | 00306 | 100306700239 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT NT NT NT NT |
||||
Czaja Zuzanna | 08 | 00306 | 100306600189 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 30.58 34.45 39.89 32.52 1:14.56 | 24/2/2019 24/2/2019 24/2/2019 25/5/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kleszcz Eryk | 08 | 00306 | 100306700233 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 40.92 44.99 49.70 45.42 1:35.61 | 25/5/2019 24/2/2019 24/2/2019 9/3/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Kubic Agata | 07 | 00306 | 100306600197 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 36.07 1:24.14 1:35.41 38.62 3:11.99 | 15/12/2018 24/3/2019 23/3/2019 25/5/2019 25/11/2018 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Michałek Michał | 09 | 00306 | 100306700230 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 35.31 43.02 47.45 39.01 1:28.32 | 15/6/2019 15/6/2019 26/5/2019 25/5/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Polak Lena | 07 | 00306 | 100306600237 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT NT NT NT NT |
||||
Szymański Paweł | 08 | 00306 | 100306700216 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 33.82 38.32 49.42 35.98 1:33.75 | 25/5/2019 9/6/2019 24/2/2019 15/6/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Tucharz Mikołaj | 08 | 00306 | 100306700215 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 35.96 42.40 46.77 47.64 1:32.24 | 25/5/2019 26/5/2019 26/5/2019 24/2/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
Bielawa Andrzej | 09 | 04206 | 104206700025 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 44.99 47.60 53.48 NT 1:59.70 | 9/12/2018 9/3/2019 9/3/2019 24/2/2019 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Buczulski Aleksander | 08 | 04206 | 104206700029 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 46.69 NT 46.37 NT | 26/5/2019 13/4/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 104206700015 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 31.18 NT 1:27.87 39.20 3:03.06 | 25/5/2019 25/5/2019 9/12/2018 24/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Mleczko Anna | 09 | 04206 | 104206600021 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 43.84 50.43 57.17 1:04.02 1:53.02 | 25/5/2019 26/5/2019 26/5/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Polak Iga | 09 | 04206 | 104206600024 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 39.23 47.15 51.69 47.92 1:41.33 | 9/12/2018 9/12/2018 9/3/2019 16/2/2019 24/2/2019 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Pęczek Karolina | 09 | 04206 | 104206600028 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 35.98 41.73 50.85 45.06 1:33.27 | 25/5/2019 26/5/2019 26/5/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Staszel Mikołaj | 09 | 04206 | 104206700027 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 40.14 47.88 57.67 NT 1:53.11 | 16/2/2019 13/4/2019 9/3/2019 24/2/2019 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 104206700017 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 32.89 1:17.35 NT 37.03 2:52.56 | 22/12/2018 25/5/2019 24/2/2019 11/5/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Zakopane (POL) |
||
Łacek Patryk | 07 | 04206 | 104206700004 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 34.41 1:20.07 NT 40.46 2:58.07 | 8/12/2018 25/5/2019 24/2/2019 11/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Zakopane (POL) |
Bień Oliwier | 07 | 00106 | 100106700458 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) | 49.98 NT NT NT | 14/10/2018 | Sucha Beskidzka (POL) | ||
Bobak Oliwia | 08 | 00106 | 100106600436 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 43.13 50.19 56.08 NT 1:49.56 | 6/4/2019 26/5/2019 6/4/2019 25/5/2019 | Skawina (POL) Krakow (POL) Skawina (POL) Krakow (POL) |
||
Grzywa Magdalena | 08 | 00106 | 100106600462 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 46.20 53.37 56.81 NT 1:55.83 | 9/6/2019 9/6/2019 9/6/2019 9/3/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Idęć Szymon | 08 | 00106 | 100106700463 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 45.47 52.24 NT NT 1:59.32 | 6/4/2019 9/6/2019 9/6/2019 | Skawina (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Janiga Filip | 09 | 00106 | 100106700440 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 52.17 56.26 57.05 2:03.84 | 15/6/2019 9/3/2019 9/6/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kaczmarczyk Hanna | 08 | 00106 | 100106600432 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 34.11 39.23 52.51 46.89 1:32.45 | 25/5/2019 26/5/2019 24/2/2019 24/2/2019 9/6/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kaczmarczyk Jakub | 09 | 00106 | 100106700449 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.37 58.32 48.13 1:43.44 | 6/4/2019 15/6/2019 27/4/2019 15/6/2019 | Skawina (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kita Eryk | 09 | 00106 | 100106700465 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 43.59 49.53 56.86 NT 1:49.71 | 9/6/2019 15/6/2019 15/6/2019 25/5/2019 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Kozioł Julia | 08 | 00106 | 100106600430 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 35.05 42.76 47.69 39.10 1:27.21 | 23/3/2019 24/2/2019 24/2/2019 15/6/2019 23/3/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Piekary (POL) |
||
Król Julia | 08 | 00106 | 100106600428 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 42.87 44.70 1:08.37 NT 1:47.17 | 25/5/2019 26/5/2019 3/6/2018 15/12/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kuźnicki Michał | 09 | 00106 | 100106700441 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 41.66 46.96 51.33 50.38 1:46.00 | 16/2/2019 26/5/2019 26/5/2019 25/5/2019 24/2/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Lasota Tomasz | 09 | 00106 | 100106700439 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 54.07 52.71 1:03.52 2:04.79 | 9/3/2019 16/2/2019 15/6/2019 25/5/2019 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Matyasik Mikołaj | 09 | 00106 | 100106700466 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 37.55 42.11 52.99 54.69 1:39.61 | 23/3/2019 26/5/2019 26/5/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Piekary (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Paluch Igor | 07 | 00106 | 100106700421 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 32.70 1:26.16 1:51.93 39.25 3:02.04 | 25/5/2019 16/2/2019 10/6/2018 24/2/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Piecuch Mateusz | 09 | 00106 | 100106700480 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 35.32 41.97 48.67 41.10 1:29.56 | 15/6/2019 26/5/2019 9/6/2019 9/6/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Piwowarczyk Antonina | 08 | 00106 | 100106600467 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 48.93 55.97 NT NT 2:12.41 | 9/6/2019 9/6/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Przybysz Greta | 07 | 00106 | 100106600418 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 39.93 1:35.55 1:37.95 | 15/12/2018 25/5/2019 15/6/2019 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Reguła Alicja | 08 | 00106 | 100106600470 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 46.35 54.77 1:00.61 NT 2:02.71 | 6/4/2019 24/2/2019 6/4/2019 23/3/2019 | Skawina (POL) Nowy Targ (POL) Skawina (POL) Piekary (POL) |
||
Ropka Oliwia | 08 | 00106 | 100106600416 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 46.59 NT 57.60 NT NT | 25/11/2018 25/11/2018 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
||
Sadowski Oskar | 09 | 00106 | 100106700451 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 46.84 52.61 59.61 NT | 16/2/2019 9/3/2019 9/3/2019 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Szostak Natasza | 08 | 00106 | 100106600412 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (13) | 37.14 46.46 47.58 1:41.82 | 23/3/2019 9/6/2019 9/6/2019 15/12/2018 | Piekary (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Zarzycki Sebastian | 07 | 00106 | 100106700410 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 34.53 1:27.18 1:36.93 58.91 NT | 25/5/2019 15/6/2019 15/6/2019 10/6/2018 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Łuczyńska Nikola | 09 | 00106 | 100106600457 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 41.35 42.90 56.25 49.24 1:45.07 | 15/6/2019 26/5/2019 15/6/2019 25/5/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Żak Bartosz | 08 | 00106 | 100106700409 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 39.91 46.20 56.64 NT 1:42.96 | 6/4/2019 26/5/2019 16/12/2018 15/12/2018 | Skawina (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 101406600107 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 34.89 1:25.47 NT 41.83 3:10.39 | 25/5/2019 27/4/2019 24/2/2019 25/11/2018 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gołaszewska Lena | 07 | 01406 | 101406600158 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 41.73 1:35.62 1:41.18 43.93 3:22.57 | 20/10/2018 27/4/2019 9/3/2019 9/3/2019 27/4/2019 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 101406600116 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 36.32 40.70 46.82 41.45 1:26.79 | 25/5/2019 26/5/2019 9/6/2019 9/6/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 101406600142 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 32.59 1:21.67 1:31.27 33.67 2:54.26 | 9/3/2019 27/4/2019 9/3/2019 25/5/2019 27/4/2019 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Owca Julia | 07 | 01406 | 101406600160 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 49.82 NT 1:45.45 53.10 3:34.51 | 20/10/2018 16/2/2019 24/2/2019 27/4/2019 | Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 101406600093 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 33.11 1:19.22 NT 36.33 2:54.53 | 20/10/2018 27/4/2019 9/6/2019 24/2/2019 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 101406600104 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 41.15 40.78 46.64 52.66 1:32.27 | 15/12/2018 9/6/2019 9/6/2019 14/10/2018 9/6/2019 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sopata Marcel | 09 | 01406 | 101406700144 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 42.81 50.39 53.15 NT 1:42.82 | 16/2/2019 16/2/2019 27/4/2019 27/4/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 101406700152 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.54 44.09 55.55 44.81 1:38.72 | 9/6/2019 26/5/2019 26/5/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
Moszyk Oskar | 08 | 00207 | 100207700400 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 40.18 NT 52.31 45.82 1:36.98 | 18/5/2019 13/4/2019 18/5/2019 25/5/2019 | Strzecle Opolskie (POL) Kedzierzyn (POL) Strzecle Opolskie (POL) Opole (POL) |
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 100506700058 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 34.72 40.72 43.15 NT 1:31.73 | 25/5/2019 26/5/2019 9/6/2019 15/12/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
Szczerba Patrycja | 07 | 04706 | 104706600001 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 32.29 1:20.33 1:27.22 34.78 2:41.75 | 15/12/2018 27/4/2019 8/12/2018 24/2/2019 24/3/2019 | Zabierzow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
Brońka Anna | 08 | 03506 | 103506600085 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 34.84 44.61 49.97 41.43 1:32.89 | 23/3/2019 24/2/2019 24/2/2019 24/2/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Całka Piotr | 08 | 03506 | 103506700083 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 35.62 45.30 43.25 44.35 1:27.51 | 6/4/2019 24/2/2019 9/6/2019 24/2/2019 9/6/2019 | Skawina (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 103506600073 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 31.86 1:20.02 1:27.92 41.16 2:54.87 | 25/5/2019 27/4/2019 25/5/2019 24/2/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Ciupka Artur | 09 | 03506 | 103506700103 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 44.32 47.09 49.60 59.13 1:49.27 | 15/6/2019 9/6/2019 26/5/2019 25/5/2019 9/6/2019 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dudziak Maja | 08 | 03506 | 103506600092 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 35.63 43.83 54.38 47.40 1:35.56 | 9/6/2019 6/4/2019 24/2/2019 25/5/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Skawina (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dulak Emila | 07 | 03506 | 103506600061 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 36.82 1:29.36 1:55.67 46.32 3:16.85 | 8/12/2018 24/3/2019 2/6/2018 24/2/2019 26/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 103506700084 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 32.82 37.34 45.70 41.86 1:25.08 | 9/6/2019 15/6/2019 24/2/2019 24/2/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Góra Natalia | 09 | 03506 | 103506600105 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 42.84 45.69 52.49 53.92 1:48.96 | 9/6/2019 9/6/2019 26/5/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Gąsiorek Alicja | 09 | 03506 | 103506600104 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 46.70 52.95 58.49 NT 1:57.95 | 16/2/2019 26/5/2019 26/5/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 103506700074 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 32.65 1:20.78 NT 40.09 3:00.55 | 13/4/2019 25/5/2019 24/2/2019 11/5/2019 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Kedzierzyn (POL) |
||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 103506700069 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 34.12 NT 1:36.34 39.04 3:00.50 | 25/5/2019 18/11/2018 24/2/2019 16/2/2019 | Krakow (POL) Tarnow (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jantas Aleksandra | 09 | 03506 | 103506600095 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 41.68 50.47 53.39 47.94 1:44.04 | 15/6/2019 15/6/2019 16/2/2019 9/6/2019 23/3/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Piekary (POL) |
||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 103506600082 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 36.23 41.54 53.07 47.06 1:34.68 | 9/6/2019 26/5/2019 24/2/2019 24/2/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 103506700080 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 37.58 42.94 51.36 49.99 1:39.47 | 25/5/2019 26/5/2019 24/2/2019 24/2/2019 9/6/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Klimkowski Adam | 09 | 03506 | 103506700110 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 41.46 47.81 54.73 59.66 1:48.20 | 9/6/2019 9/6/2019 9/6/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Knapik Julia | 09 | 03506 | 103506600107 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 41.31 46.45 55.53 NT 1:45.14 | 9/6/2019 6/4/2019 9/6/2019 15/6/2019 | Wieliczka (POL) Skawina (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 103506700078 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 31.90 41.28 48.33 39.16 1:26.45 | 9/6/2019 14/10/2018 24/2/2019 9/6/2019 11/5/2019 | Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Kedzierzyn (POL) |
||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | 103506700086 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 39.34 46.98 47.15 47.22 1:33.16 | 24/2/2019 24/2/2019 9/6/2019 15/6/2019 9/3/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Kryza Jagoda | 08 | 03506 | 103506600091 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 40.04 45.72 53.75 51.83 1:42.46 | 25/5/2019 26/5/2019 24/2/2019 15/6/2019 9/3/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Palmi Julia | 09 | 03506 | 103506600106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 42.75 48.21 50.51 51.27 1:45.35 | 25/5/2019 26/5/2019 26/5/2019 9/6/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 103506700067 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 33.54 1:25.11 1:28.85 38.01 2:52.77 | 15/12/2018 27/4/2019 13/4/2019 9/3/2019 27/4/2019 | Zabierzow (POL) Wadowice (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 103506700094 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.33 43.21 52.84 42.87 1:35.27 | 15/6/2019 26/5/2019 26/5/2019 9/6/2019 9/6/2019 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wieleba Michał | 08 | 03506 | 103506700088 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 44.05 56.63 53.89 58.15 1:50.75 | 9/6/2019 24/2/2019 9/6/2019 24/2/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wrześniak Oskar | 09 | 03506 | 103506700096 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 36.11 44.87 47.01 41.42 1:33.58 | 9/3/2019 15/6/2019 15/6/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 103506600070 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 33.51 1:27.34 NT 44.43 NT | 15/12/2018 25/5/2019 14/10/2018 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Łuczak Agata | 09 | 03506 | 103506600093 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 37.78 41.53 NT 41.85 1:35.89 | 25/5/2019 16/2/2019 16/2/2019 9/6/2019 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łukasik Blanka | 09 | 03506 | 103506600102 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 38.23 41.58 46.50 43.71 1:33.54 | 15/6/2019 9/6/2019 9/6/2019 25/5/2019 9/6/2019 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Śliwa Antonina | 09 | 03506 | 103506600097 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 40.72 46.49 50.62 NT 1:39.15 | 9/6/2019 26/5/2019 26/5/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Żak Zoya | 09 | 03506 | 103506600101 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 37.07 43.72 49.68 47.34 1:33.47 | 25/5/2019 26/5/2019 26/5/2019 25/5/2019 15/6/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Żmijewska Nina | 09 | 03506 | 103506600098 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 44.70 51.90 1:02.00 53.36 1:46.46 | 9/6/2019 9/6/2019 6/4/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Skawina (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 103506700068 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 34.81 1:21.88 NT 42.65 3:13.58 | 25/5/2019 25/5/2019 24/2/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
Babraj Mikołaj | 08 | 01906 | 101906700032 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.01 40.51 NT 44.83 1:36.66 | 15/12/2018 26/5/2019 9/3/2019 9/3/2019 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Darowska Zofia | 09 | 04106 | 104106600032 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 40.84 51.54 51.90 NT 1:41.77 | 9/3/2019 15/6/2019 9/3/2019 25/5/2019 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Smoleń Arkadiusz | 09 | 04106 | 104106700033 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 40.44 NT 52.74 NT 1:49.72 | 25/5/2019 26/5/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Tokarska Justyna | 08 | 04106 | 104106600028 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 35.13 38.93 40.76 42.22 1:25.79 | 25/5/2019 26/5/2019 9/12/2018 24/2/2019 8/12/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 30.52 1:22.20 1:24.09 36.82 2:49.56 | 25/5/2019 27/4/2019 25/5/2019 24/2/2019 26/5/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Wielgus Kacper | 07 | 04106 | 104106700030 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 33.98 NT 1:55.46 37.97 3:08.72 | 25/5/2019 10/6/2018 9/3/2019 15/6/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 104106600003 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 33.93 1:14.27 NT 37.02 2:53.78 | 15/12/2018 15/6/2019 9/3/2019 27/4/2019 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
Baran Krzysztof | 09 | 02706 | 102706700103 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 51.61 56.52 1:03.51 NT | 9/12/2018 9/12/2018 9/12/2018 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Fortuna Natalia | 09 | 02706 | 102706600095 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT NT NT NT NT |
||||
Gracjasz Wiktoria | 08 | 02706 | 102706600087 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 29.33 35.67 40.95 31.71 1:13.87 | 9/6/2019 13/4/2019 24/2/2019 25/5/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kowaliczek Wiktoria | 08 | 02706 | 102706600089 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 44.30 46.55 58.97 51.66 1:52.46 | 22/12/2018 24/2/2019 9/12/2018 24/2/2019 15/12/2018 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kozioł Krystian | 09 | 02706 | 102706700096 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | NT NT NT NT |
||||
Kubas Kacper | 07 | 02706 | 102706700072 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 36.99 1:48.18 1:45.76 44.14 3:27.18 | 25/5/2019 16/6/2018 25/5/2019 24/2/2019 27/4/2019 | Krakow (POL) Piekary (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Pochopień Paweł | 07 | 02706 | 102706700059 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 35.47 1:28.84 NT 39.49 3:11.72 | 14/10/2018 27/4/2019 9/3/2019 24/2/2019 | Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Sarna Mateusz | 08 | 02706 | 102706700091 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | NT NT 57.77 NT | 9/12/2018 | Zakopane (POL) |
||
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 31.45 1:19.21 1:32.06 35.13 2:51.94 | 25/5/2019 6/4/2019 9/3/2019 11/5/2019 27/4/2019 | Krakow (POL) Skawina (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Wadowice (POL) |
||
Strzelecka Patrycja | 08 | 02706 | 102706600088 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 40.06 46.67 53.55 52.65 NT | 13/4/2019 13/4/2019 13/4/2019 13/4/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Surmiak Kacper | 08 | 02706 | 102706700105 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT NT NT NT NT |
||||
Wrona Maria | 08 | 02706 | 102706600078 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 36.93 45.57 50.14 46.31 1:34.89 | 25/5/2019 26/5/2019 9/6/2019 13/4/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 34.29 1:20.26 1:19.62 39.72 2:49.68 | 8/12/2018 25/5/2019 25/5/2019 14/10/2018 26/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 30.32 1:19.41 1:32.05 32.12 2:38.49 | 25/5/2019 8/12/2018 8/12/2018 25/5/2019 15/6/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Grzebinoga Hanna | 09 | 03306 | 103306600083 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 41.40 48.06 55.90 54.62 NT | 9/6/2019 26/5/2019 26/5/2019 25/5/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Gumółka Jakub | 09 | 03306 | 103306700079 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.09 40.22 47.29 41.08 1:29.56 | 25/5/2019 26/5/2019 26/5/2019 9/6/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Halkiewicz Maciej | 08 | 03306 | 103306700070 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 30.59 39.47 44.63 33.87 1:17.91 | 25/5/2019 16/12/2018 27/10/2018 9/6/2019 9/6/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Rybnik (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kowalczyk Bartosz | 08 | 03306 | 103306700072 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 36.94 NT 46.00 NT 1:35.11 | 9/6/2019 26/5/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mączka Klaudia | 08 | 03306 | 103306600068 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 37.78 51.40 48.32 58.68 1:40.72 | 9/6/2019 16/12/2018 9/6/2019 15/12/2018 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Młodzik Maksymilian | 08 | 03306 | 103306700071 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.24 43.45 53.13 45.80 1:42.05 | 9/6/2019 26/5/2019 16/12/2018 25/5/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Niestój Igor | 08 | 03306 | 103306700064 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 35.24 41.88 45.93 43.97 1:30.92 | 9/6/2019 25/5/2019 27/10/2018 2/6/2018 25/5/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Rybnik (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Panasiuk Agata | 09 | 03306 | 103306600084 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 41.03 46.63 59.13 55.94 1:56.09 | 9/6/2019 26/5/2019 26/5/2019 9/6/2019 25/5/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Satora Rita | 09 | 03306 | 103306600075 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 38.17 48.88 NT 44.82 NT | 9/6/2019 9/6/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | 03306 | 103306600074 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 35.63 43.99 52.30 45.52 1:35.57 | 9/6/2019 26/5/2019 9/6/2019 9/6/2019 25/5/2019 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 103306700066 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 34.87 39.91 51.35 38.12 1:31.39 | 15/12/2018 16/12/2018 16/12/2018 9/3/2019 25/11/2018 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
Nowak Jakub | 09 | 04411 | 104411700100 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 37.34 47.10 54.50 58.01 1:37.14 | 5/6/2019 25/11/2018 25/11/2018 1/6/2019 5/6/2019 | Radlin (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) Gdansk (POL) Radlin (POL) |
Baklarz Bartłomiej | 09 | 03606 | 103606700328 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 44.51 50.64 1:00.59 NT | 9/6/2019 16/2/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 103606600234 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 31.12 1:15.31 1:29.44 34.44 2:43.86 | 25/5/2019 15/12/2018 9/3/2019 25/5/2019 11/5/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Basista Karolina | 07 | 03606 | 103606600235 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 32.68 1:17.43 1:34.47 35.09 2:52.33 | 25/5/2019 15/6/2019 8/12/2018 8/12/2018 15/6/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Blacha Maja | 08 | 03606 | 103606600294 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 35.66 42.48 47.35 41.42 1:28.02 | 25/5/2019 24/2/2019 24/2/2019 15/6/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Borowski Mikołaj | 08 | 03606 | 103606700341 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 37.48 43.06 55.71 44.40 1:35.98 | 25/5/2019 9/6/2019 24/2/2019 13/4/2019 9/6/2019 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Całka Alicja | 07 | 03606 | 103606600323 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 33.63 1:24.02 1:33.26 35.63 3:00.31 | 25/5/2019 27/4/2019 9/3/2019 25/5/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Cebula Monika | 09 | 03606 | 103606600329 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (13) | 46.32 51.38 57.39 NT | 9/6/2019 9/6/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Chmiel Zuzanna | 08 | 03606 | 103606600362 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 39.18 47.69 54.35 47.44 1:48.48 | 25/5/2019 9/6/2019 9/6/2019 27/4/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | 03606 | 103606600295 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 34.56 1:27.73 1:42.35 40.17 3:11.33 | 25/5/2019 15/6/2019 9/3/2019 9/3/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Dakowicz Lena | 09 | 03606 | 103606600342 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 35.90 40.09 48.96 41.47 1:30.74 | 25/5/2019 26/5/2019 13/4/2019 25/5/2019 15/6/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 103606700241 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 34.63 1:13.81 1:44.55 38.23 2:53.31 | 15/12/2018 15/6/2019 8/12/2018 13/4/2019 24/2/2019 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Dygulska Weronika | 08 | 03606 | 103606600296 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 36.08 40.39 44.97 39.33 1:31.34 | 23/3/2019 27/4/2019 26/5/2019 15/6/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Dąbek Zuzanna | 09 | 03606 | 103606600343 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 39.58 46.28 51.98 44.98 1:42.01 | 25/5/2019 26/5/2019 26/5/2019 13/4/2019 9/6/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Fengler Adam | 08 | 03606 | 103606700344 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 36.64 42.87 51.12 52.49 1:38.05 | 13/4/2019 9/6/2019 13/4/2019 24/2/2019 9/6/2019 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Franiak Paweł | 08 | 03606 | 103606700345 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 46.98 48.49 50.21 58.77 1:57.09 | 25/5/2019 9/6/2019 26/5/2019 24/2/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Glijer Maksym | 07 | 03606 | 103606700297 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 36.79 1:23.62 1:35.88 42.33 3:00.53 | 14/10/2018 11/5/2019 18/11/2018 14/10/2018 25/11/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gościńska Gabriela | 09 | 03606 | 103606600346 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 34.75 39.65 43.08 40.82 1:28.96 | 15/6/2019 26/5/2019 26/5/2019 25/5/2019 9/6/2019 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Grzywacz Gabriela | 09 | 03606 | 103606600347 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 37.88 46.64 50.63 49.10 1:39.29 | 9/6/2019 15/6/2019 15/6/2019 25/5/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gubała Eryk | 09 | 03606 | 103606700327 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 45.80 50.59 1:00.68 NT | 16/2/2019 23/3/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Piekary (POL) Wieliczka (POL) |
||
Koczwara Natalia | 08 | 03606 | 103606600330 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (13) | 41.21 46.55 59.38 NT | 9/6/2019 9/6/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Korycińska Kaja | 09 | 03606 | 103606600338 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (13) | 43.46 49.86 1:13.14 NT | 16/2/2019 9/6/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kowalska Lena | 09 | 03606 | 103606600349 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 47.62 51.58 1:00.96 59.93 1:52.71 | 16/2/2019 9/6/2019 27/4/2019 27/4/2019 15/6/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Król Karolina | 07 | 03606 | 103606600299 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 36.32 1:23.26 1:33.45 40.78 3:05.73 | 8/12/2018 25/5/2019 15/6/2019 24/2/2019 15/6/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kusz Franciszek | 09 | 03606 | 103606700351 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 36.98 42.99 48.18 46.12 1:34.07 | 15/6/2019 9/6/2019 9/3/2019 25/5/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kłyś Lena | 09 | 03606 | 103606600348 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 41.97 45.14 56.20 51.91 1:48.95 | 15/6/2019 16/2/2019 15/6/2019 16/2/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Linke Tomasz | 08 | 03606 | 103606700363 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 41.81 46.09 1:00.67 1:03.36 1:55.14 | 25/5/2019 26/5/2019 16/12/2018 24/2/2019 15/12/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
||
Lutomska Klara | 09 | 03606 | 103606600387 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT NT NT NT NT |
||||
Machinko Maciej | 07 | 03606 | 103606700300 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 34.88 1:28.67 1:36.93 48.03 3:19.32 | 25/5/2019 27/4/2019 15/6/2019 14/10/2018 24/3/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Malecka Inka | 08 | 03606 | 103606600301 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 37.91 38.56 50.64 42.72 1:34.80 | 23/3/2019 26/5/2019 24/2/2019 25/5/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Mika Aleksander | 08 | 03606 | 103606700352 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 39.56 46.15 1:00.80 NT NT | 9/6/2019 9/6/2019 16/12/2018 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Mrozowski Wojciech | 09 | 03606 | 103606700365 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 47.56 52.79 57.55 NT 2:02.04 | 15/6/2019 9/3/2019 26/5/2019 24/2/2019 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Mucha Weronika | 08 | 03606 | 103606600353 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 45.97 49.83 50.30 1:02.99 1:49.87 | 9/6/2019 24/2/2019 26/5/2019 24/2/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Nowak Oskar | 09 | 03606 | 103606700356 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 47.57 53.02 57.83 54.69 1:56.50 | 15/6/2019 16/2/2019 26/5/2019 27/4/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03606 | 103606700303 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 30.46 1:14.16 NT 33.17 2:56.51 | 25/5/2019 15/6/2019 25/5/2019 25/11/2018 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Patro Michał | 09 | 03606 | 103606700332 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 46.69 NT 58.21 NT | 16/2/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Plutecki Jakub | 08 | 03606 | 103606700306 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 34.91 42.25 48.62 40.00 1:27.89 | 23/3/2019 24/2/2019 24/2/2019 15/6/2019 25/5/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Polowiec Nikola | 07 | 03606 | 103606600324 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 34.01 NT 1:27.37 40.05 2:59.41 | 25/5/2019 15/6/2019 24/2/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Płoskonka Szymon | 09 | 03606 | 103606700357 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 47.42 51.40 1:04.58 1:01.31 1:58.40 | 15/6/2019 26/5/2019 26/5/2019 27/4/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Rachwał Patryk | 08 | 03606 | 103606700359 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 33.97 40.06 51.68 40.26 1:28.43 | 9/6/2019 9/6/2019 24/2/2019 15/6/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Rolnicki Maksymilian | 08 | 03606 | 103606700308 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 32.90 38.53 42.10 37.63 1:21.70 | 25/5/2019 24/2/2019 26/5/2019 24/2/2019 23/3/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Piekary (POL) |
||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03606 | 103606600382 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 33.91 1:27.22 1:40.48 41.38 3:10.11 | 25/5/2019 27/4/2019 9/3/2019 9/3/2019 9/3/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Rębiasz Aleksandra | 08 | 03606 | 103606600307 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 41.14 41.98 53.40 42.94 1:33.03 | 15/12/2018 26/5/2019 16/12/2018 15/6/2019 25/5/2019 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Sakłak Szymon | 07 | 03606 | 103606700309 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 31.89 1:21.82 NT 33.80 2:48.56 | 25/5/2019 27/4/2019 11/5/2019 15/6/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Skrzypek Ada | 09 | 03606 | 103606600360 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 36.88 37.53 46.42 39.50 1:30.34 | 25/5/2019 26/5/2019 27/4/2019 25/5/2019 15/6/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 103606600253 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 34.09 1:41.71 1:21.02 34.57 2:47.63 | 8/12/2018 10/6/2018 25/5/2019 25/5/2019 15/6/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Sobolewska Magdalena | 09 | 03606 | 103606600384 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (13) | NT NT NT NT |
||||
Sotkowski Kacper | 07 | 03606 | 103606700383 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 35.03 1:21.02 NT 36.74 3:05.61 | 8/12/2018 25/5/2019 9/3/2019 25/11/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Spórna Jan | 08 | 03606 | 103606700311 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 36.06 40.37 50.87 39.68 1:31.67 | 25/5/2019 26/5/2019 16/12/2018 25/5/2019 25/11/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 103606600312 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 29.97 1:11.13 1:36.20 32.72 2:47.32 | 6/4/2019 25/5/2019 9/3/2019 25/5/2019 27/4/2019 | Raciborz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Stawowski Marcin | 08 | 03606 | 103606700313 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 33.04 36.33 45.91 36.85 1:25.10 | 25/5/2019 26/5/2019 24/2/2019 25/5/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Sądel Oliwia | 08 | 03606 | 103606600310 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 36.18 43.60 47.81 42.58 1:30.93 | 25/5/2019 16/12/2018 26/5/2019 15/6/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Słaboń Stanisław | 09 | 03606 | 103606700333 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 45.41 47.94 55.60 NT | 9/6/2019 9/6/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Tracz Kaja | 09 | 03606 | 103606600335 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (13) | 48.39 50.35 55.49 NT | 9/6/2019 9/6/2019 9/6/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Turchan Emilia | 09 | 03606 | 103606600336 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (13) | 46.73 50.80 58.38 NT | 9/6/2019 9/6/2019 16/2/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Urbański Jakub | 07 | 03606 | 103606700340 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 32.01 1:25.72 1:33.58 39.19 3:10.04 | 25/5/2019 27/4/2019 15/6/2019 9/3/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wyrwiak Julia | 09 | 03606 | 103606600381 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (13) | 46.67 48.56 53.96 1:57.74 | 15/6/2019 6/4/2019 16/2/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Skawina (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Łętocha Norbert | 09 | 03606 | 103606700331 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 42.65 48.24 54.06 NT | 23/3/2019 9/6/2019 9/6/2019 | Piekary (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Bogacz Bartosz | 07 | 03806 | 103806700058 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 33.29 NT 1:30.76 36.61 2:56.60 | 15/12/2018 25/5/2019 9/3/2019 27/4/2019 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Grajdura Nina | 09 | 03806 | 103806600075 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 34.20 40.80 44.29 39.38 1:26.29 | 25/5/2019 15/6/2019 15/6/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kalisz Oliwia | 08 | 03806 | 103806600073 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 35.90 48.15 51.16 40.55 1:33.29 | 15/6/2019 16/12/2018 24/2/2019 27/4/2019 23/3/2019 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) Piekary (POL) |
||
Kołodziej Magdalena | 08 | 03806 | 103806600074 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 40.17 49.30 53.66 49.81 1:48.31 | 23/3/2019 24/2/2019 24/2/2019 15/6/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Litwora Jakub | 08 | 03806 | 103806700070 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 40.65 54.65 57.60 44.96 1:50.01 | 23/3/2019 24/2/2019 24/2/2019 27/4/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Litwora Natalia | 08 | 03806 | 103806600069 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 41.68 48.04 55.36 44.90 1:44.47 | 23/3/2019 24/2/2019 24/2/2019 27/4/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Romański Tomasz | 08 | 03806 | 103806700078 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 40.18 NT NT 49.55 1:48.03 | 23/3/2019 15/6/2019 9/3/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Starzec Karolina | 08 | 03806 | 103806600071 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 36.78 42.51 54.19 41.53 1:31.56 | 24/2/2019 15/6/2019 24/2/2019 23/3/2019 9/3/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Piekary (POL) Bochnia (POL) |
||
Szczerba Oliwia | 08 | 03806 | 103806600072 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 39.81 49.05 57.09 46.27 1:42.22 | 23/3/2019 24/2/2019 24/2/2019 27/4/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Woźny Maja | 07 | 03806 | 103806600063 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 34.69 1:45.35 1:51.11 38.88 3:02.50 | 8/12/2018 16/6/2018 2/6/2018 9/3/2019 24/3/2019 | Krakow (POL) Piekary (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Łakoma Maria | 08 | 03806 | 103806600068 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 36.38 44.53 49.89 37.91 1:28.92 | 24/2/2019 24/2/2019 24/2/2019 15/6/2019 9/3/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
Kawala Szymon | 08 | 00706 | 100706700051 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 36.98 38.62 45.59 37.57 1:25.85 | 10/6/2018 10/6/2018 16/12/2018 15/12/2018 25/11/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Kozy (POL) |
||
Zabawa Emilia | 07 | 00706 | 100706600050 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 32.37 1:27.25 NT 34.09 2:53.11 | 10/5/2019 2/6/2018 9/6/2019 11/5/2019 | Kedzierzyn (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Kedzierzyn (POL) |
Matuszek Filip | 07 | 03411 | 103411700116 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 39.07 1:35.33 1:52.21 51.49 NT | 25/11/2018 27/10/2018 27/10/2018 15/12/2018 | Kozy (POL) Bielsko-Biala (POL) Bielsko-Biala (POL) Wola (POL) |
||
Papuga Michał | 08 | 03411 | 103411700108 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 35.41 47.90 48.56 NT 1:30.46 | 12/6/2019 20/10/2018 9/11/2018 12/6/2019 | Radlin (POL) Miedzna (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Strojek Mikołaj | 08 | 03411 | 103411700123 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 39.49 45.32 46.67 NT 1:30.74 | 25/11/2018 9/11/2018 12/6/2019 12/6/2019 | Kozy (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
Antos Alicja | 07 | 00806 | 100806600351 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 38.87 1:39.15 1:42.66 52.66 NT | 25/5/2019 15/6/2019 25/5/2019 14/10/2018 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Bąk Antoni | 08 | 00806 | 100806700396 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT NT 54.61 NT NT | 26/5/2019 | Krakow (POL) |
||
Cała Anastazja | 07 | 00806 | 100806600353 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 36.22 NT 1:53.63 41.47 3:11.06 | 25/5/2019 10/6/2018 24/2/2019 9/3/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Ciapuła Michał | 07 | 00806 | 100806700354 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 34.51 1:29.62 NT 37.36 2:59.81 | 25/5/2019 15/6/2019 25/5/2019 27/4/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Ciupek Dominik | 08 | 00806 | 100806700373 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 37.56 44.55 1:01.29 43.42 1:40.85 | 23/3/2019 25/5/2019 10/6/2018 25/5/2019 25/11/2018 | Piekary (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Duc Benjamin | 09 | 00806 | 100806700419 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 36.30 44.65 44.04 48.19 1:31.71 | 15/6/2019 15/6/2019 15/6/2019 25/5/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Gabryś Mateusz | 08 | 00806 | 100806700397 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 52.62 NT NT NT NT | 23/3/2019 | Piekary (POL) | ||
Gimbiej Oleg | 08 | 00806 | 100806700394 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.86 48.86 55.93 1:06.71 1:49.21 | 23/3/2019 8/12/2018 24/2/2019 24/2/2019 24/2/2019 | Piekary (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Jarosz Adrianna | 09 | 00806 | 100806600416 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 41.70 49.73 50.12 56.42 1:46.26 | 15/6/2019 26/5/2019 9/3/2019 25/5/2019 23/3/2019 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Piekary (POL) |
||
Jarzyna Klaudia | 07 | 00806 | 100806600358 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 39.23 1:38.17 1:47.77 47.23 3:32.17 | 9/3/2019 15/6/2019 15/6/2019 24/2/2019 24/2/2019 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Jurkowski Igor | 08 | 00806 | 100806700393 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 33.65 41.94 55.25 36.10 1:36.22 | 25/5/2019 24/2/2019 24/2/2019 15/6/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kamińska Martyna | 07 | 00806 | 100806600429 | 50m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) | NT 2:01.89 NT | 19/1/2019 | Cieszyn (POL) |
||
Kiszczak Olga | 09 | 00806 | 100806600426 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 39.26 45.42 56.75 48.21 1:40.41 | 15/6/2019 26/5/2019 15/6/2019 27/4/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Konopczyński Szymon | 07 | 00806 | 100806700359 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 35.64 1:31.83 1:39.24 44.01 3:17.38 | 8/12/2018 24/3/2019 9/3/2019 24/2/2019 25/11/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kos Maciej | 07 | 00806 | 100806700360 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 34.30 1:19.22 NT 33.67 2:47.90 | 2/6/2018 24/3/2019 25/5/2019 11/5/2019 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Kołodziej Jan | 07 | 00806 | 100806700369 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 37.81 1:37.37 1:49.41 NT 3:15.98 | 15/12/2018 24/3/2019 15/6/2019 15/6/2019 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kryza Filip | 09 | 00806 | 100806700417 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 44.30 51.34 51.80 53.19 1:42.88 | 25/11/2018 15/6/2019 9/3/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Kozy (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Lorenc Mikołaj | 08 | 00806 | 100806700381 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 35.47 57.96 NT 41.67 1:36.95 | 25/5/2019 10/6/2018 15/6/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Marcinkowski Szymon | 08 | 00806 | 100806700375 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 43.54 NT 1:15.52 NT 2:00.48 | 25/5/2019 10/6/2018 25/11/2018 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Marszałek Emilia | 07 | 00806 | 100806600363 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 39.86 1:32.23 1:41.36 50.58 3:26.81 | 14/10/2018 27/4/2019 23/3/2019 14/10/2018 24/2/2019 | Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Michalik Wiktoria | 09 | 00806 | 100806600411 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 42.51 49.91 49.10 NT 1:44.15 | 15/6/2019 26/5/2019 23/3/2019 23/3/2019 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Piekary (POL) Piekary (POL) |
||
Moskała Apolonia | 08 | 00806 | 100806600388 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 44.03 58.02 NT 51.46 NT | 23/3/2019 20/10/2018 23/3/2019 | Piekary (POL) Miedzna (POL) Piekary (POL) |
||
Osiecki Tymoteusz | 08 | 00806 | 100806700392 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT NT NT 1:00.66 NT | 27/4/2019 | Wadowice (POL) |
||
Pawela Lena | 08 | 00806 | 100806600390 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 49.14 55.99 57.14 56.53 1:57.35 | 24/2/2019 18/11/2018 18/11/2018 15/6/2019 23/3/2019 | Nowy Targ (POL) Tarnow (POL) Tarnow (POL) Nowy Targ (POL) Piekary (POL) |
||
Piwowarczyk Karol | 08 | 00806 | 100806700383 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 43.66 NT NT NT 1:59.01 | 25/5/2019 25/11/2018 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ponikwia Julia | 07 | 00806 | 100806600428 | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 34.31 1:30.99 NT 34.63 NT | 22/12/2018 18/6/2019 17/6/2019 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Sadek Kacper | 08 | 00806 | 100806700384 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 36.55 43.83 43.54 39.77 1:24.49 | 24/2/2019 16/12/2018 26/5/2019 15/6/2019 25/5/2019 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Sala Piotr | 09 | 00806 | 100806700418 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 40.88 53.14 56.04 55.65 1:45.79 | 15/6/2019 15/6/2019 26/5/2019 27/4/2019 15/6/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Saternus Adrian | 09 | 00806 | 100806700408 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 40.24 53.48 56.23 59.08 1:47.73 | 25/5/2019 15/6/2019 26/5/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Skałacki Igor | 08 | 00806 | 100806700400 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 36.91 45.05 54.26 47.96 1:34.18 | 15/12/2018 16/12/2018 16/12/2018 24/2/2019 9/3/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Skiba Wiktor | 09 | 00806 | 100806700413 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 45.28 54.41 NT 51.23 NT | 15/6/2019 15/6/2019 27/4/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Smolin Oliver | 09 | 00806 | 100806700421 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 50.09 56.46 1:01.48 NT NT | 15/6/2019 15/6/2019 23/3/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Piekary (POL) |
||
Strąk Krystian | 08 | 00806 | 100806700385 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 34.65 40.84 43.83 39.32 1:24.13 | 15/6/2019 18/11/2018 26/5/2019 15/6/2019 23/3/2019 | Nowy Targ (POL) Tarnow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Piekary (POL) |
||
Szlachcic Jan | 08 | 00806 | 100806700391 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.86 45.95 47.53 50.12 1:29.03 | 24/2/2019 24/2/2019 26/5/2019 24/2/2019 25/5/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Szymański Mikołaj | 08 | 00806 | 100806700398 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 39.55 NT 57.35 NT 1:43.44 | 25/5/2019 18/11/2018 23/3/2019 | Krakow (POL) Tarnow (POL) Piekary (POL) |
||
Słomska Wiktoria | 08 | 00806 | 100806600395 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 37.40 42.37 55.42 50.60 1:46.45 | 25/5/2019 25/5/2019 24/2/2019 15/6/2019 24/2/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Tkaczyk Kajetan | 09 | 00806 | 100806700410 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 42.20 55.40 58.04 45.91 1:45.99 | 15/6/2019 15/6/2019 15/6/2019 27/4/2019 25/5/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Tobiasz Jakub | 08 | 00806 | 100806700386 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 39.90 NT 51.68 45.23 1:38.25 | 25/5/2019 26/5/2019 15/6/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Treszczyński Dominik | 08 | 00806 | 100806700387 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 39.00 50.67 NT 50.21 1:55.15 | 25/5/2019 27/4/2019 27/4/2019 25/11/2018 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Uchańska Oliwia | 08 | 00806 | 100806600379 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 40.12 48.33 51.08 44.94 1:35.00 | 25/5/2019 16/12/2018 24/2/2019 15/6/2019 25/5/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Wacławek Matylda | 09 | 00806 | 100806600414 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 42.18 46.71 52.23 NT 1:40.61 | 25/5/2019 15/6/2019 15/6/2019 27/4/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Wesecki Adrian | 09 | 00806 | 100806700420 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 36.55 44.70 47.40 41.97 1:35.48 | 15/6/2019 15/6/2019 15/6/2019 25/5/2019 9/3/2019 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Wołpiuk Michał | 08 | 00806 | 100806700389 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.49 50.89 52.32 42.63 1:42.19 | 25/5/2019 24/2/2019 18/11/2018 25/5/2019 9/3/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Tarnow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Łoziński Igor | 09 | 00806 | 100806700415 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 40.66 49.63 57.57 NT NT | 25/5/2019 15/6/2019 27/4/2019 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Żak Katarzyna | 09 | 00806 | 100806600412 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 40.76 49.64 57.75 51.70 1:45.84 | 15/6/2019 27/4/2019 26/5/2019 25/5/2019 25/5/2019 | Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Żarnowiec Michał | 07 | 00806 | 100806700368 | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 34.56 NT 1:28.63 42.26 3:00.45 | 25/5/2019 23/3/2019 24/2/2019 26/5/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |