Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 22 - 23/11/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Butkiewicz Władysław | 00 | 00611 | 100611700336 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) | 23.57 51.02 1:51.12 4:02.88 | 23/11/2018 21/12/2018 23/11/2018 16/11/2018 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Cerlich Maksymilian | 00 | 00611 | 100611700355 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) 400m zmienny (12) | 29.21 1:01.97 56.59 2:01.59 4:30.89 | 27/10/2018 19/12/2018 20/12/2018 22/12/2018 1/12/2018 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Sanok (POL) |
||
Cieśla Oskar | 01 | 00611 | 100611700299 | 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (19) 50m motylkowy (17) 200m motylkowy (30) 200m zmienny (25) | 1:52.53 NT 25.88 1:59.71 2:09.67 | 26/10/2019 20/12/2018 2/11/2019 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Gyor (HUN) Oswiecim (POL) |
||
Dubas Mateusz | 01 | 00611 | 100611700300 | 400m dowolny (21) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 100m zmienny (38) 400m zmienny (12) | 4:03.09 29.36 1:01.22 55.85 4:12.85 | 20/10/2018 1/2/2019 19/12/2018 20/12/2018 18/12/2018 | Tychy (POL) Katowice (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Dziedzic Dawid | 99 | 00611 | 100611700335 | 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (25) | 29.41 25.23 55.62 2:07.39 | 1/2/2019 2/2/2019 18/12/2018 16/11/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Lublin (POL) Gliwice (POL) |
||
Goleniec Kamil | 99 | 00611 | 100611700332 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (17) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) | 23.57 25.43 56.46 2:03.33 | 18/12/2018 16/11/2018 20/12/2018 22/12/2018 | Lublin (POL) Gliwice (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Kapias Michał | 00 | 00611 | 100611700351 | 100m dowolny (32) 50m grzbietowy (19) 50m motylkowy (17) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) | 52.74 25.97 25.31 57.40 2:10.40 | 27/10/2019 26/10/2019 26/10/2019 26/10/2019 16/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Kosińska Dominika | 01 | 00611 | 100611600309 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 800m dowolny (39) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m zmienny (24) | 27.79 2:07.28 9:07.28 31.24 1:04.70 2:25.76 | 26/10/2019 19/12/2018 1/12/2018 16/11/2018 1/12/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kossakowska Dominika | 01 | 00611 | 100611600325 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (18) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 25.87 1:57.65 NT 2:13.38 2:17.83 | 2/11/2019 19/12/2018 2/11/2019 22/12/2018 | Gyor (HUN) Lublin (POL) Gyor (HUN) Lublin (POL) |
||
Krulikowski Maciej | 99 | 00611 | 100611700330 | 100m dowolny (32) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) | 52.10 1:00.95 2:11.22 | 9/11/2019 19/12/2018 21/12/2018 | Lodz (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Krystyniak Mateusz | 00 | 00611 | 100611700348 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) | 28.31 1:02.70 2:21.30 | 22/12/2018 19/12/2018 21/12/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Kuczak Adam | 00 | 00611 | 100611700357 | 400m dowolny (21) 100m grzbietowy (34) 200m zmienny (25) 400m zmienny (12) | 4:05.34 56.45 2:10.25 4:21.50 | 20/10/2018 22/12/2018 20/10/2018 18/12/2018 | Wroclaw (POL) Lublin (POL) Wroclaw (POL) Lublin (POL) |
||
Kwaśny Jakub | 01 | 00611 | 100611700304 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) | 26.77 25.42 54.99 2:01.77 | 20/10/2018 20/12/2018 18/12/2018 21/12/2018 | Tychy (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Lewandowska Natalia | 01 | 00611 | 100611600340 | 50m dowolny (1) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) 100m motylkowy (5) | 26.29 4:25.88 32.66 1:11.66 1:03.81 | 18/12/2018 27/10/2019 30/11/2018 19/12/2018 12/10/2019 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Magierowska Julia | 02 | 00611 | 100611600324 | 200m dowolny (7) | 2:07.81 | 30/11/2018 | Gorzow Wlkp (POL) | ||
Marczak Marta | 04 | 00611 | 100611600345 | 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (29) 100m zmienny (37) 200m zmienny (24) | 2:23.18 31.31 1:05.59 2:30.12 1:08.37 2:27.44 | 14/12/2018 6/10/2018 9/11/2019 9/11/2019 16/12/2018 9/11/2019 | Olsztyn (POL) Tarnowskie Gory (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Olsztyn (POL) Krakow (POL) |
||
Milbrant Kacper | 01 | 00611 | 100611700303 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (19) | 23.56 51.49 1:59.12 25.68 | 30/11/2018 21/12/2018 27/10/2018 19/12/2018 | Gorzow Wlkp (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Nowak Kacper | 00 | 00611 | 100611700356 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) | 28.28 1:02.02 2:17.77 | 22/12/2018 19/12/2018 21/12/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Poprawa Michał | 94 | 00611 | 100611700258 | 200m motylkowy (30) | 1:54.39 | 21/12/2018 | Lublin (POL) | ||
Przybyła Kacper | 98 | 00611 | 100611700323 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) | 23.59 51.37 25.06 54.51 | 18/12/2018 21/12/2018 2/2/2019 18/12/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Katowice (POL) Lublin (POL) |
||
Romanowski Kamil | 97 | 00611 | 100611700291 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) 100m zmienny (38) | 28.13 1:02.51 2:16.86 57.77 | 22/12/2018 19/12/2018 10/11/2018 20/12/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Szarpak Marcin | 01 | 00611 | 100611700302 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (21) 1500m dowolny (40) 50m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (10) | 25.12 3:59.92 15:50.53 28.61 2:07.97 | 26/10/2019 16/11/2018 18/12/2018 24/11/2018 30/11/2018 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Szopa Marta | 00 | 00611 | 100611600350 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 32.72 1:11.61 2:38.54 | 22/12/2018 19/12/2018 10/11/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) |
||
Zięba Emilia | 04 | 00611 | 100611600349 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 400m dowolny (20) 100m zmienny (37) | 29.28 1:02.47 2:14.82 4:43.87 1:13.67 | 9/11/2019 9/11/2019 9/11/2019 9/11/2019 26/10/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 400m dowolny (20) 800m dowolny (39) | 1:03.50 2:14.70 4:37.65 9:38.94 | 27/10/2019 9/11/2019 27/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) 100m zmienny (38) | 27.86 1:00.87 2:18.54 1:06.53 | 26/10/2019 9/11/2019 9/11/2019 23/2/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Kozienice (POL) |
||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (9) | 32.59 1:09.83 2:30.42 | 26/10/2019 27/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Pawłowski Eryk | 02 | 02711 | 102711700321 | 100m dowolny (32) 100m zmienny (38) | NT 1:05.65 | 28/1/2019 | Gliwice (POL) |
Fortuna Filip | 03 | 00306 | 100306700235 | 100m dowolny (32) 400m dowolny (21) 1500m dowolny (40) 50m grzbietowy (19) | 58.97 4:25.45 17:47.50 NT | 9/11/2019 15/12/2018 16/12/2018 | Krakow (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 00306 | 100306700231 | 100m dowolny (32) 400m dowolny (21) 50m motylkowy (17) | 55.70 4:19.05 28.67 | 12/10/2019 9/11/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Golik Leonard | 02 | 00306 | 100306700232 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 50m grzbietowy (19) | 26.37 57.46 29.71 | 14/12/2018 16/12/2018 15/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 00306 | 100306600234 | 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 100m zmienny (37) 200m zmienny (24) | 1:03.74 32.95 1:12.71 2:36.18 | 16/12/2018 13/4/2019 9/11/2019 23/2/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 100m dowolny (32) 400m dowolny (21) 50m grzbietowy (19) 100m grzbietowy (34) 50m motylkowy (17) | 55.61 4:19.81 28.83 1:02.98 27.81 | 9/11/2019 15/12/2018 26/10/2019 12/10/2019 9/11/2019 | Krakow (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 00306 | 100306600236 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 50m motylkowy (16) 100m zmienny (37) | 31.51 1:07.06 31.71 1:10.64 | 15/12/2018 16/12/2018 9/11/2019 16/12/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Krakow (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Nita Daria | 01 | 00306 | 100306600104 | 400m dowolny (20) 800m dowolny (39) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 4:16.53 8:47.40 30.10 1:04.18 1:19.44 NT | 20/12/2018 18/12/2018 24/11/2018 24/11/2018 13/10/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 50m motylkowy (16) 100m zmienny (37) | 35.20 1:14.63 31.52 1:18.01 | 28/10/2018 9/11/2019 27/10/2018 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 100m klasyczny (36) 50m motylkowy (17) 200m motylkowy (30) 200m zmienny (25) | 1:18.63 28.25 2:17.97 2:35.42 | 12/10/2019 9/11/2019 9/11/2019 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 100m zmienny (37) | 1:17.93 2:46.66 1:11.74 | 15/12/2018 9/11/2019 9/11/2019 | Olsztyn (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
Korona Kraków 2 | 00306 | 4 x 50m dowolny (28) | Mieszane | 14 lat | NT |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m dowolny (28) | Mieszane | Open | NT |
Janik Anna | 05 | 04206 | 104206600007 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (9) | 29.55 1:05.70 33.62 1:11.79 2:36.54 | 26/10/2019 27/10/2019 26/10/2019 9/11/2019 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
Bator Kacper | 00 | 01606 | 101606700053 | 50m dowolny (2) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) | 26.53 1:00.91 2:18.95 | 18/12/2018 18/12/2018 27/10/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Buczkowski Kamil | 96 | 01606 | 101606700029 | 100m dowolny (32) 50m motylkowy (17) | 51.02 24.88 | 21/12/2018 26/10/2019 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Litwa Krzysztof | 96 | 01606 | 101606700028 | 50m dowolny (2) 100m motylkowy (6) | 23.66 57.68 | 18/12/2018 26/10/2019 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Naumenko Artem | 96 | 01606 | 101606700056 | 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) | 24.85 54.99 | 20/12/2018 18/12/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Skierski Radosław | 00 | 01606 | 101606700064 | 100m dowolny (32) 50m motylkowy (17) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) | 52.54 NT 56.64 2:07.78 | 21/12/2018 20/12/2018 22/12/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Tombarkiewicz Józef | 97 | 01606 | 101606700051 | 50m grzbietowy (19) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) | 25.88 24.86 55.20 | 18/12/2018 20/12/2018 18/12/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
Sirignano Luigia | 96 | 03103 | 103103600113 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) 100m zmienny (37) 200m zmienny (24) | 25.77 56.09 28.91 1:02.78 1:04.34 2:23.61 | 18/12/2018 21/12/2018 24/11/2018 18/12/2018 20/12/2018 22/12/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
Budzińska Paulina | 03 | 00207 | 100207600213 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) 200m zmienny (24) | 2:18.90 34.61 1:14.72 2:30.22 | 23/11/2018 10/5/2019 11/5/2019 23/2/2019 | Oswiecim (POL) Kedzierzyn (POL) Kedzierzyn (POL) Krakow (POL) |
||
Gohla Kamil | 05 | 00207 | 100207700315 | 100m dowolny (32) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) 200m zmienny (25) | 1:01.59 1:13.96 2:41.60 2:30.34 | 12/10/2019 12/10/2019 7/4/2019 11/5/2019 | Opole (POL) Opole (POL) Raciborz (POL) Kedzierzyn (POL) |
||
Kania Kamil | 05 | 00207 | 100207700314 | 100m dowolny (32) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) 50m motylkowy (17) | 1:00.04 1:15.36 2:41.73 32.72 | 12/10/2019 6/4/2019 22/12/2018 26/3/2019 | Opole (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Zdzieszowice (POL) |
||
Moryl Wojciech | 02 | 00207 | 100207700206 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 100m motylkowy (6) 100m zmienny (38) | 25.49 57.27 1:02.77 1:06.88 | 26/10/2019 8/12/2018 28/10/2018 11/5/2019 | Oswiecim (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Oswiecim (POL) Kedzierzyn (POL) |
||
Stańczyk Jarema | 02 | 00207 | 100207700207 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) | 2:10.41 30.84 1:05.51 2:21.97 | 10/11/2018 22/12/2018 9/11/2019 16/12/2018 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 29.12 1:03.24 34.98 1:17.03 2:50.16 | 23/11/2018 23/2/2019 22/12/2018 15/12/2018 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Chryc Aleksandra | 05 | 00506 | 100506600057 | 50m dowolny (1) 100m motylkowy (5) | 30.86 NT | 23/11/2018 | Oswiecim (POL) | ||
Lichoń Zuzanna | 05 | 00506 | 100506600056 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (3) 100m zmienny (37) | NT NT NT NT NT |
||||
Madej Justyna | 05 | 00506 | 100506600055 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 100m zmienny (37) | 30.02 NT 35.88 1:18.28 1:22.60 | 9/11/2019 13/4/2019 23/2/2019 13/4/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
Paulíny Zuzana | 04 | 01511 | 101511600069 | 50m dowolny (1) 100m motylkowy (5) | 28.24 NT | 16/11/2018 | Gliwice (POL) |
Marek Amelia | 05 | 04706 | 104706600002 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (22) 100m zmienny (37) | 26.88 33.83 2:40.24 1:06.26 | 26/10/2019 23/2/2019 2/6/2018 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Kozienice (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
Kania Kamila | 05 | 03506 | 103506600112 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (29) | 29.34 1:02.55 32.08 1:10.14 2:42.34 | 23/11/2018 23/2/2019 24/11/2018 7/4/2019 13/4/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) Zabierzow (POL) |
Misztal Oliwer | 05 | 02906 | 102906700027 | 50m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (10) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (23) | NT NT 38.41 2:55.66 | 3/6/2018 11/11/2018 | Bochnia (POL) Kielce (POL) |
||
Mędrysa Martyna | 05 | 02906 | 102906600018 | 100m dowolny (31) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 1:05.16 1:22.41 3:05.42 NT | 13/10/2018 13/10/2018 11/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Kielce (POL) |
||
Nowak Laura | 04 | 02906 | 102906600025 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 5:26.02 36.00 | 11/11/2018 11/11/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
Kubsik Stanisław | 03 | 01806 | 101806700024 | 200m dowolny (8) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) | 2:04.85 27.01 59.80 2:21.33 1:04.91 2:21.78 | 9/11/2019 9/11/2019 14/12/2018 23/2/2019 9/11/2019 24/11/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Ostrowiec Sw (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Maciąg Wojciech | 02 | 01806 | 101806700016 | 50m grzbietowy (19) 100m grzbietowy (34) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 100m zmienny (38) | 27.89 1:01.11 2:18.06 26.79 1:03.06 1:02.07 | 9/11/2019 23/2/2019 9/11/2019 9/11/2019 10/11/2018 13/4/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 101806700043 | 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (17) 200m motylkowy (30) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) 400m zmienny (12) | 37.72 32.10 2:37.00 1:11.19 2:29.47 5:27.47 | 23/11/2018 13/4/2019 9/11/2019 13/4/2019 9/11/2019 12/4/2019 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Ryś Tymon | 02 | 01806 | 101806700020 | 50m grzbietowy (19) 100m grzbietowy (34) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (17) | 30.29 1:04.53 2:17.13 29.26 | 15/12/2018 16/12/2018 14/12/2018 20/10/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Schab Zuzanna | 03 | 01806 | 101806600013 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (5) 100m zmienny (37) | 38.72 1:25.66 NT NT 1:17.27 | 6/10/2018 6/10/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 101806600042 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) | 33.57 1:14.40 2:34.78 32.55 1:21.82 | 13/4/2019 23/2/2019 13/4/2019 13/4/2019 10/11/2018 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Skrzyszowski Bruno | 03 | 01806 | 101806700022 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) 100m klasyczny (36) | 27.52 58.40 2:07.66 4:38.44 1:18.03 | 9/11/2019 9/11/2019 9/11/2019 9/11/2019 6/10/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Szczepanik Kacper | 05 | 01806 | 101806700106 | 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) 100m grzbietowy (34) 200m grzbietowy (10) | 1:04.13 2:10.51 4:36.38 1:05.57 2:27.53 | 13/10/2018 9/11/2019 23/2/2019 9/11/2019 23/11/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 101806700040 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) | 33.88 1:17.69 2:37.98 43.62 1:36.88 NT | 13/4/2019 6/10/2018 13/4/2019 6/10/2018 6/10/2018 | Zabierzow (POL) Tarnowskie Gory (POL) Zabierzow (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
Wisła Kraków 1 | 01806 | 4 x 200m dowolny (15) | Mężczyzn | 17 lat i starsi | 8:29.62 |
Maciąg Wojciech Kubsik Stanisław | 02 03 | Skrzyszowski Bruno Ryś Tymon | 03 02 |
Balon Adrianna | 05 | 01006 | 101006600396 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 50m klasyczny (3) 100m zmienny (37) 200m zmienny (24) | 29.13 1:04.23 36.89 1:18.03 2:50.88 | 26/10/2019 27/10/2019 23/11/2018 24/11/2018 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bartosiewicz Remigiusz | 02 | 01006 | 101006700390 | 50m grzbietowy (19) 100m grzbietowy (34) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (25) | 27.21 57.10 2:03.24 2:09.93 | 15/12/2018 16/12/2018 14/12/2018 15/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Bigaj Gabriel | 05 | 01006 | 101006700408 | 400m dowolny (21) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) 100m zmienny (38) | 5:24.27 32.19 1:12.61 2:42.11 1:19.74 | 23/2/2019 9/11/2019 12/10/2019 27/10/2019 22/12/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Julia | 02 | 01006 | 101006600265 | 200m grzbietowy (9) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 2:26.58 2:30.30 2:32.04 | 14/12/2018 16/12/2018 15/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Blachura Oskar | 02 | 01006 | 101006700266 | 200m motylkowy (30) 200m zmienny (25) 400m zmienny (12) | 2:09.01 2:08.99 4:32.03 | 16/12/2018 15/12/2018 14/12/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Brączek Kacper | 03 | 01006 | 101006700316 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 400m dowolny (21) | 25.54 55.85 4:26.92 | 28/10/2018 12/10/2019 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chowaniec Oliwia | 04 | 01006 | 101006600327 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (11) | 33.18 1:12.84 2:38.71 2:40.18 5:35.56 | 15/12/2018 12/10/2019 27/10/2019 24/11/2018 12/10/2019 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czech Arkadiusz | 03 | 01006 | 101006700392 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) | 25.22 54.70 1:57.66 4:01.54 | 22/12/2018 9/11/2019 14/12/2018 15/12/2018 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Danikiewicz Dawid | 03 | 01006 | 101006700322 | 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) | 54.12 1:57.94 4:08.44 | 27/10/2019 27/10/2018 27/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Michał | 03 | 01006 | 101006700313 | 50m dowolny (2) 200m grzbietowy (10) 200m klasyczny (23) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) | 24.39 2:11.31 NT 57.39 2:06.98 | 26/10/2019 9/11/2019 9/11/2019 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 01006 | 101006700359 | 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) 200m motylkowy (30) 400m zmienny (12) | 1:13.36 2:32.37 2:32.77 5:01.57 | 12/10/2019 26/10/2019 9/11/2019 12/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dembowska Weronika | 03 | 01006 | 101006600433 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 100m motylkowy (5) | 31.23 1:07.55 1:07.92 | 26/10/2019 16/12/2018 16/11/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Gliwice (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 01006 | 101006700348 | 400m dowolny (21) 1500m dowolny (40) 400m zmienny (12) | 4:23.66 17:28.49 5:02.20 | 9/11/2019 26/10/2019 14/12/2018 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Drażyk Natalia | 02 | 01006 | 101006600387 | 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 1:07.81 2:25.41 2:30.14 | 23/11/2018 27/10/2018 23/2/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Dyduch Martyna | 04 | 01006 | 101006600331 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (20) 800m dowolny (39) 400m zmienny (11) | 1:03.28 4:48.52 9:47.23 5:24.62 | 22/12/2018 9/11/2019 26/10/2019 14/12/2018 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Famulok Zuzanna | 03 | 01006 | 101006600415 | 50m dowolny (1) 100m klasyczny (35) 100m motylkowy (5) 100m zmienny (37) 200m zmienny (24) | 26.58 NT 1:03.65 1:05.16 2:19.53 | 3/2/2019 2/2/2019 24/11/2018 15/12/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Fic Bożena | 04 | 01006 | 101006600430 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 31.41 1:08.93 2:33.22 2:35.73 | 15/12/2018 9/11/2019 9/11/2019 9/11/2019 | Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Gałuszka Bruno | 02 | 01006 | 01006700281 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) | 2:04.62 30.09 1:03.81 2:22.21 | 10/11/2018 14/12/2018 15/12/2018 22/12/2018 | Krakow (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hrapkowicz Klaudia | 04 | 01006 | 101006600384 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (20) 800m dowolny (39) | 2:16.46 4:41.80 9:46.33 | 26/10/2019 9/11/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jakubik Julia | 05 | 01006 | 101006600410 | 400m dowolny (20) 800m dowolny (39) 400m zmienny (11) | 4:44.81 9:44.42 5:21.17 | 9/11/2019 26/10/2019 9/11/2019 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Juda Dominik | 04 | 01006 | 101006700352 | 400m dowolny (21) 1500m dowolny (40) 200m motylkowy (30) 400m zmienny (12) | 4:13.31 16:31.30 2:17.47 4:52.95 | 27/10/2019 26/10/2019 16/12/2018 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) |
||
Kijek Wiktor | 02 | 01006 | 101006700385 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m zmienny (25) | 2:04.11 30.68 1:06.63 2:13.12 | 9/11/2019 23/11/2018 9/11/2019 27/10/2019 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Klimek Marta | 03 | 01006 | 101006600311 | 50m dowolny (1) 200m zmienny (24) 400m zmienny (11) | 26.55 NT 4:59.03 | 14/12/2018 23/11/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalska Julia | 04 | 01006 | 101006600374 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 33.64 1:13.35 2:41.60 2:41.26 | 15/12/2018 14/12/2018 16/12/2018 23/2/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Krakow (POL) |
||
Kowolik Alex | 04 | 01006 | 101006700426 | 400m dowolny (21) 100m motylkowy (6) 400m zmienny (12) | 4:12.29 1:00.97 4:40.44 | 15/12/2018 12/10/2019 14/12/2018 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kramarczyk Jakub | 01 | 01006 | 101006700276 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) 1500m dowolny (40) | 2:02.00 4:11.93 16:26.42 | 19/12/2018 20/12/2018 24/11/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krupa Mateusz | 03 | 01006 | 101006700310 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (25) | NT 1:05.86 1:01.37 2:14.00 | 26/10/2019 12/10/2019 22/9/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gorzyce (POL) |
||
Kryza Maja | 05 | 01006 | 101006600399 | 400m dowolny (20) 800m dowolny (39) 200m zmienny (24) 400m zmienny (11) | 5:07.40 10:40.64 2:44.80 5:44.96 | 27/10/2019 26/10/2019 9/11/2019 12/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kusion Weronika | 02 | 01006 | 101006600326 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (5) | 1:00.98 2:10.38 4:30.76 1:04.47 | 22/12/2018 23/11/2018 1/12/2018 14/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Lala Nadia | 04 | 01006 | 101006600423 | 800m dowolny (39) 100m zmienny (37) 200m zmienny (24) 400m zmienny (11) | NT 1:08.18 2:26.11 5:04.93 | 26/10/2019 27/10/2019 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Lubińska Alicja | 05 | 01006 | 101006600400 | 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (11) | 2:24.23 2:23.95 5:03.42 | 27/10/2019 27/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Major Daniel | 01 | 01006 | 101006700254 | 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) 200m zmienny (25) | 26.42 56.79 2:02.90 2:12.84 | 20/12/2018 26/10/2019 27/10/2019 22/12/2018 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Mamcarz Mateusz | 04 | 01006 | 101006700437 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (25) | 23.83 53.01 25.64 56.00 2:08.05 | 14/12/2018 16/12/2018 15/12/2018 14/12/2018 15/12/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Marszałek Stanisław | 04 | 01006 | 101006700357 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) | 27.35 58.72 2:09.69 | 26/10/2019 27/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Matwin Julia | 05 | 01006 | 101006600432 | 400m dowolny (20) 800m dowolny (39) 400m zmienny (11) | 5:00.80 NT 5:40.13 | 27/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mayerberg Anna | 05 | 01006 | 101006600401 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 30.84 1:07.55 2:30.17 2:35.63 | 26/10/2019 26/10/2019 27/10/2019 27/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miernik Wiktoria | 04 | 01006 | 101006600353 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (20) 800m dowolny (39) 50m motylkowy (16) | 28.71 2:14.61 4:37.20 9:34.76 32.23 | 26/10/2019 14/12/2018 9/11/2019 26/10/2019 15/12/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Miodoński Mateusz | 03 | 01006 | 101006700318 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 400m dowolny (21) 100m grzbietowy (34) | 25.31 54.70 NT 1:02.22 | 9/11/2019 9/11/2019 12/10/2019 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nocoń Dominika | 02 | 01006 | 101006600386 | 200m dowolny (7) 100m motylkowy (5) | 2:12.33 1:06.57 | 23/11/2018 14/12/2018 | Oswiecim (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Nosal Miłosz | 04 | 01006 | 101006700355 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) 100m zmienny (38) | 2:08.44 32.11 1:09.19 2:29.92 1:04.79 | 26/10/2019 27/10/2019 22/12/2018 26/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Zuzanna | 02 | 01006 | 101006600289 | 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (11) | 1:02.08 2:18.63 2:22.82 4:54.92 | 9/11/2019 1/12/2018 1/12/2018 26/10/2019 | Krakow (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ogrodnik Wojciech | 03 | 01006 | 101006700419 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) | 24.20 2:04.63 | 14/12/2018 27/10/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Osiecka Emilia | 05 | 01006 | 101006600402 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) | 1:08.19 2:26.97 5:12.89 36.24 1:16.72 | 24/11/2018 9/11/2019 23/2/2019 11/5/2019 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Kedzierzyn (POL) Krakow (POL) |
||
Para Mikołaj | 03 | 01006 | 101006700373 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m zmienny (25) | 26.63 57.46 NT | 9/11/2019 13/10/2018 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pawłowska Julia | 02 | 01006 | 101006600275 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (11) | 34.10 1:13.00 2:35.09 5:13.81 | 14/12/2018 24/11/2018 16/12/2018 12/10/2019 | Gorzow Wielkopolski (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pawłowski Jan | 05 | 01006 | 101006700414 | 400m dowolny (21) 1500m dowolny (40) 400m zmienny (12) | 4:38.11 NT 5:17.97 | 9/11/2019 26/10/2019 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piela Michał | 04 | 01006 | 101006700351 | 1500m dowolny (40) 200m klasyczny (23) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) 400m zmienny (12) | NT 2:24.07 1:02.02 2:12.29 4:34.79 | 7/4/2019 16/12/2018 27/10/2019 12/10/2019 | Raciborz (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pinkowicz Alicja | 04 | 01006 | 101006600428 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (16) 100m zmienny (37) | 31.14 1:05.87 2:22.33 31.92 1:15.93 | 26/10/2019 12/10/2019 26/10/2019 15/12/2018 17/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Pogoń Milena | 03 | 01006 | 101006600434 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 400m dowolny (20) | 1:01.76 2:07.01 4:24.90 | 16/12/2018 14/12/2018 15/12/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Ptaszyńska Weronika | 03 | 01006 | 101006600306 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (29) | 2:17.28 4:43.72 31.40 2:37.36 | 27/10/2018 24/11/2018 15/12/2018 27/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ptaszyński Stanisław | 05 | 01006 | 101006700407 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) 1500m dowolny (40) | 2:12.87 4:37.68 17:49.61 | 26/10/2019 9/11/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Puzoń Paulina | 03 | 01006 | 101006600417 | 50m dowolny (1) 100m motylkowy (5) | 28.28 1:07.74 | 16/11/2018 26/10/2019 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Płatek Maciej | 02 | 01006 | 01006700278 | 1500m dowolny (40) 200m zmienny (25) 400m zmienny (12) | 16:22.71 2:16.08 4:39.79 | 26/10/2019 22/12/2018 14/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Regulski Maciej | 04 | 01006 | 101006700422 | 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) 100m zmienny (38) | NT 27.87 1:01.21 2:22.47 1:05.73 | 15/12/2018 12/10/2019 27/10/2019 16/12/2018 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Sieradzki Kamil | 02 | 01006 | 101006700391 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) | 23.24 25.27 54.70 1:58.83 | 2/11/2019 15/12/2018 26/10/2019 2/11/2019 | Gyor (HUN) Gorzow Wielkopolski (POL) Oswiecim (POL) Gyor (HUN) |
||
Skalski Konrad | 04 | 01006 | 101006700431 | 400m dowolny (21) 1500m dowolny (40) 400m zmienny (12) | 4:20.63 17:13.35 4:55.89 | 27/10/2019 26/10/2019 12/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skarwecka Wiktoria | 02 | 01006 | 101006600272 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 800m dowolny (39) 200m klasyczny (22) | 1:01.63 2:11.09 NT 2:44.87 | 9/11/2019 9/11/2019 28/10/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smolorz Dawid | 02 | 01006 | 101006700394 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) | 2:00.20 31.09 1:07.30 2:25.13 | 26/10/2019 9/11/2019 24/11/2018 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Smoręda Weronika | 05 | 01006 | 101006600404 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 31.17 1:08.25 39.50 1:24.05 2:57.32 | 26/10/2019 27/10/2019 27/10/2019 26/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sobolewska Magdalena | 04 | 01006 | 101006600425 | 400m dowolny (20) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (11) | 4:43.17 1:06.87 2:27.90 2:28.33 5:09.34 | 28/1/2019 14/12/2018 16/12/2018 15/12/2018 14/12/2018 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Sobuń Julia | 04 | 01006 | 101006600424 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) 100m zmienny (37) | 28.18 1:01.17 29.59 1:08.96 1:10.26 | 26/10/2019 27/10/2019 26/10/2019 12/10/2019 28/1/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Sosna Dominik | 03 | 01006 | 101006700420 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (21) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) | 27.71 NT 1:02.64 NT | 16/11/2018 26/10/2019 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Staciwa Jakub | 05 | 01006 | 101006700436 | 400m dowolny (21) 50m grzbietowy (19) 100m grzbietowy (34) 200m grzbietowy (10) | 5:05.24 33.74 1:10.86 2:34.63 | 5/12/2018 11/5/2019 11/5/2019 22/12/2018 | Raciborz (POL) Kedzierzyn (POL) Kedzierzyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Staciwa Kamil | 05 | 01006 | 101006700435 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) | 27.98 1:00.09 2:12.58 4:50.62 | 9/11/2019 22/12/2018 2/2/2019 28/1/2019 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Starzycki Borys | 05 | 01006 | 101006700405 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) | 35.75 1:18.25 2:44.72 | 27/10/2019 26/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Strządała Jakub | 04 | 01006 | 101006700438 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 400m dowolny (21) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) | 26.40 57.81 4:50.21 29.15 1:06.49 | 26/10/2019 27/10/2019 16/11/2018 15/12/2018 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Wola (POL) Oswiecim (POL) |
||
Suchański Przemysław | 01 | 01006 | 101006700342 | 200m dowolny (8) 400m zmienny (12) | 1:58.75 4:18.87 | 11/11/2018 18/12/2018 | Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Swojnóg Igor | 03 | 01006 | 101006700328 | 100m dowolny (32) 400m dowolny (21) 100m motylkowy (6) | 57.86 4:16.48 1:00.85 | 12/10/2019 15/12/2018 12/10/2019 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczurek Julia | 05 | 01006 | 101006600406 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 50m motylkowy (16) | 30.04 1:05.61 2:30.16 35.37 1:14.22 34.01 | 26/10/2019 27/10/2019 9/11/2019 26/10/2019 27/10/2019 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczygieł David | 02 | 01006 | 101006700283 | 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) 200m zmienny (25) | NT 26.43 57.23 2:04.53 2:07.34 | 26/10/2019 12/10/2019 27/10/2019 15/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Szkurat Martyna | 03 | 01006 | 101006600372 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (5) | 28.22 1:00.46 4:36.18 1:04.55 | 23/11/2018 22/12/2018 24/11/2018 14/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szydłowski Erwin | 03 | 01006 | 101006700308 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) | 30.11 NT 2:22.40 | 27/10/2019 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Tomasiak Agnieszka | 01 | 01006 | 101006600361 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 31.88 1:06.62 2:23.01 30.60 2:32.36 | 19/12/2018 22/12/2018 20/12/2018 27/10/2018 16/11/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Walter Jakub | 04 | 01006 | 101006700427 | 50m grzbietowy (19) 100m grzbietowy (34) 200m grzbietowy (10) 100m zmienny (38) | 26.80 57.64 2:07.25 NT | 9/11/2019 9/11/2019 14/12/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wilczek Renata | 04 | 01006 | 101006600440 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 100m zmienny (37) | 2:11.29 33.96 1:13.97 2:40.65 1:09.67 | 26/10/2019 14/12/2018 6/4/2019 26/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Więzik Jan | 03 | 01006 | 101006700304 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 100m grzbietowy (34) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) | NT 52.70 1:06.68 NT 1:02.07 | 27/10/2019 12/10/2019 12/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 01006 | 101006700376 | 100m dowolny (32) 400m dowolny (21) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) | 57.08 NT 28.48 1:02.32 | 22/12/2018 15/12/2018 12/10/2019 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ćwiękała Hanna | 05 | 01006 | 101006600397 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (9) | 32.34 1:11.09 38.69 1:23.39 2:57.90 | 9/11/2019 12/10/2019 9/11/2019 12/10/2019 23/11/2018 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żak Amelia | 04 | 01006 | 101006600335 | 200m dowolny (7) 800m dowolny (39) 200m zmienny (24) | 2:09.72 9:45.75 NT | 26/10/2019 16/12/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m dowolny (27) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 100m dowolny (27) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 100m dowolny (27) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 4 | 01006 | 4 x 100m dowolny (27) | Mężczyzn | 14 lat | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 200m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 200m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 200m dowolny (15) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 4 | 01006 | 4 x 200m dowolny (15) | Mężczyzn | 14 lat | NT |
Unia Oświęcim | 01006 | 4 x 100m zmienny (42) | Mężczyzn | 14 lat | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m dowolny (26) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 100m dowolny (26) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m dowolny (26) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 100m dowolny (26) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 100m dowolny (26) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 200m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 200m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 200m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 200m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 200m dowolny (14) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m zmienny (41) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 100m zmienny (41) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 50m dowolny (28) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 50m dowolny (28) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 50m dowolny (28) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 50m dowolny (28) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 4 | 01006 | 4 x 50m dowolny (28) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 5 | 01006 | 4 x 50m dowolny (28) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 6 | 01006 | 4 x 50m dowolny (28) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | Open | NT |
Banaszkiewicz Oliwia | 04 | 04406 | 104406600002 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 30.30 1:06.50 NT 31.99 | 23/11/2018 16/12/2018 24/11/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czaja Przemysław | 01 | 04406 | 104406700001 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) | 23.46 51.27 25.24 57.61 | 22/12/2018 22/12/2018 20/12/2018 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Krakow (POL) |
Krupa Jakub | 07 | 04311 | 104311700076 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (10) 200m klasyczny (23) 100m zmienny (38) | 29.79 1:05.67 2:26.40 34.25 NT NT 1:12.22 | 1/12/2018 18/6/2019 17/6/2019 1/12/2018 15/10/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Droński Wojciech | 05 | 02706 | 102706700067 | 50m grzbietowy (19) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) | 33.69 33.73 1:14.61 2:46.43 | 13/4/2019 22/12/2018 26/10/2019 26/10/2019 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piątek Zofia | 05 | 02706 | 102706600081 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (9) 100m zmienny (37) 200m zmienny (24) | 35.56 36.16 1:18.08 2:48.57 NT 3:07.53 | 2/6/2018 19/10/2019 27/10/2019 13/4/2019 14/10/2018 | Bochnia (POL) Olkusz (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Grzegorczyk Wiktor | 02 | 00913 | 100913700039 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) 1500m dowolny (40) | 25.65 1:51.72 3:54.55 15:32.21 | 24/11/2018 14/12/2018 15/12/2018 1/11/2019 | Olsztyn (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gyor (HUN) |
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (19) 100m grzbietowy (34) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (17) 100m zmienny (38) | 25.61 27.75 1:00.92 2:17.77 27.49 1:04.25 | 26/10/2019 26/10/2019 27/10/2019 13/4/2019 26/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 100m dowolny (32) 50m grzbietowy (19) 100m grzbietowy (34) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) | 1:02.26 33.72 1:11.12 33.31 1:06.43 | 12/10/2019 19/10/2019 12/10/2019 2/6/2018 12/10/2019 | Oswiecim (POL) Olkusz (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Soborski Igor | 05 | 03306 | 103306700016 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (30) 200m zmienny (25) | 29.37 31.08 1:06.73 2:44.53 2:43.03 | 23/11/2018 27/10/2018 12/10/2019 24/11/2018 11/11/2018 | Oswiecim (POL) Rybnik (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Kielce (POL) |
Kańtoch Bartosz | 05 | 02811 | 102811700137 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) | 30.13 1:02.69 31.27 NT 1:17.30 NT | 5/12/2018 9/11/2019 9/11/2019 6/12/2018 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Żak Wiktor | 05 | 02811 | 102811700054 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) 50m motylkowy (17) | 32.23 1:06.58 35.65 1:16.31 2:46.25 33.42 | 27/10/2018 26/10/2019 26/10/2019 9/11/2019 8/10/2019 9/11/2019 | Rybnik (POL) Rybnik (POL) Rybnik (POL) Radlin (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
Białas Bartosz | 05 | 03606 | 103606700385 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 50m grzbietowy (19) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 100m zmienny (38) | 26.48 59.79 NT 28.97 1:08.30 1:10.00 | 9/11/2019 12/10/2019 26/10/2019 12/10/2019 26/10/2019 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Biernat Oliwia | 03 | 03606 | 103606600373 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) 100m zmienny (37) | 29.99 1:05.02 28.50 1:04.38 1:06.10 | 15/12/2018 1/2/2019 15/12/2018 12/10/2019 3/2/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Katowice (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Katowice (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606700131 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) 50m motylkowy (17) 100m zmienny (38) | 2:11.29 31.37 1:06.77 2:22.67 29.94 1:03.12 | 22/12/2018 9/11/2019 26/10/2019 26/10/2019 22/12/2018 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Bura Julia | 02 | 03606 | 103606600325 | 50m dowolny (1) 100m motylkowy (5) | NT 1:13.20 | 12/10/2019 | Oswiecim (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (11) | 32.29 2:30.75 2:42.31 5:15.12 | 9/11/2019 9/11/2019 13/10/2018 26/10/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gawron Paula | 04 | 03606 | 103606600371 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (9) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 27.10 29.81 2:26.35 35.35 28.61 2:22.85 | 14/12/2018 28/9/2019 1/12/2018 1/12/2018 15/12/2018 28/9/2019 | Olsztyn (POL) Stockholm (SWE) Sanok (POL) Sanok (POL) Olsztyn (POL) Stockholm (SWE) |
||
Gwóźdź Kacper | 03 | 03606 | 103606700111 | 100m grzbietowy (34) 50m motylkowy (17) | 1:13.05 28.46 | 13/10/2018 15/12/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kowal Emilia | 02 | 03606 | 103606600285 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 26.59 2:09.58 NT 28.68 | 14/12/2018 24/11/2018 20/10/2018 | Gorzow Wielkopolski (POL) Upplands Vaesby (SWE) Wroclaw (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03606 | 103606700280 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 50m motylkowy (17) 100m motylkowy (6) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) | 25.61 54.92 NT 1:00.63 1:02.64 2:15.37 | 6/4/2019 12/10/2019 9/11/2019 26/10/2019 9/11/2019 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Kuś Aleksander | 04 | 03606 | 103606700386 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (19) 100m grzbietowy (34) 50m motylkowy (17) | 23.90 54.15 2:02.19 25.34 59.09 26.17 | 26/10/2019 28/9/2019 9/11/2019 9/11/2019 16/12/2018 28/9/2019 | Oswiecim (POL) Stockholm (SWE) Krakow (POL) Krakow (POL) Olsztyn (POL) Stockholm (SWE) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606700113 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) | 26.11 55.81 2:02.97 4:19.57 | 9/11/2019 9/11/2019 9/11/2019 9/11/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606700140 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (19) 50m motylkowy (17) | 25.60 54.88 2:00.88 29.38 27.84 | 26/10/2019 12/10/2019 26/10/2019 15/12/2018 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Krakow (POL) |
||
Miłek Marcelina | 02 | 03606 | 103606600075 | 200m dowolny (7) | 2:11.29 | 9/11/2019 | Krakow (POL) | ||
Oszczak Norbert | 04 | 03606 | 103606700380 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) 50m motylkowy (17) | 25.73 56.18 1:59.96 4:18.98 27.07 | 26/10/2019 12/10/2019 26/10/2019 9/11/2019 15/12/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Olsztyn (POL) |
||
Panek Nikola | 04 | 03606 | 103606600276 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 30.41 36.38 1:18.47 2:47.33 35.20 | 22/12/2018 9/11/2019 24/11/2018 23/2/2019 22/12/2018 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rokita Hanna | 03 | 03606 | 103606600376 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 28.81 33.78 | 6/10/2018 9/11/2019 | Tarnowskie Gory (POL) Krakow (POL) |
||
Sczogiel Alicja | 03 | 03606 | 103606600378 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (18) | 28.12 1:02.55 2:14.72 29.68 | 14/12/2018 15/10/2018 27/10/2018 15/12/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Sikora Balbina | 04 | 03606 | 103606600379 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 800m dowolny (39) 200m grzbietowy (9) 200m klasyczny (22) 100m zmienny (37) | 28.32 1:01.42 2:11.25 NT NT NT 1:13.07 | 14/12/2018 15/12/2018 14/12/2018 15/10/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606700143 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (19) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) | 28.87 NT 31.65 1:09.72 2:36.73 | 10/11/2018 9/11/2019 26/10/2019 26/10/2019 | Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606700145 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 400m dowolny (21) 100m zmienny (38) | 25.63 54.88 1:58.19 4:13.66 1:05.83 | 6/4/2019 7/4/2019 29/9/2019 15/12/2018 13/4/2019 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Stockholm (SWE) Olsztyn (POL) Zabierzow (POL) |
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (9) 100m zmienny (37) | 29.91 1:03.47 2:19.83 1:07.46 | 9/11/2019 9/11/2019 2/6/2018 6/10/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Bochnia (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
Minichowski Maksymilian | 04 | 07714 | 107714700005 | 100m dowolny (32) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (36) 200m klasyczny (23) 100m motylkowy (6) | NT 30.79 1:10.85 2:25.79 NT | 9/11/2019 24/11/2018 9/11/2019 | Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Rafał Kacper | 04 | 07714 | 107714700010 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (32) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (17) 100m zmienny (38) 200m zmienny (25) | 24.88 54.33 1:58.33 27.94 1:03.51 NT | 14/12/2018 16/12/2018 10/3/2019 23/2/2019 23/2/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Konstancin (POL) Kozienice (POL) Kozienice (POL) |
||
Łotowska Maja | 04 | 07714 | 107714600062 | 100m dowolny (31) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (5) | 1:02.62 36.45 NT 30.10 1:09.02 | 8/6/2018 27/10/2018 27/10/2018 7/6/2018 | Warsaw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Warsaw (POL) |
Chrobak Martyna | 04 | 03411 | 103411600097 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (35) | 30.35 1:08.32 35.87 1:20.34 | 26/10/2019 27/10/2019 14/12/2018 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Koczur Kornelia | 04 | 03411 | 103411600068 | 50m dowolny (1) 200m grzbietowy (9) | 30.98 2:27.91 | 14/12/2018 14/12/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Koczur Nikola | 04 | 03411 | 103411600067 | 50m dowolny (1) 200m grzbietowy (9) | 30.41 2:33.96 | 26/10/2019 14/12/2018 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (16) 100m zmienny (37) 200m zmienny (24) | 27.25 58.59 2:08.36 29.72 1:07.80 2:23.92 | 9/11/2019 9/11/2019 26/10/2019 26/10/2019 16/12/2018 9/11/2019 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) |
||
Więcek Weronika | 05 | 03411 | 103411600075 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (31) 200m grzbietowy (9) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (16) 100m zmienny (37) 200m zmienny (24) | 28.51 1:04.18 2:35.41 35.64 31.60 1:09.84 2:35.93 | 19/1/2019 15/12/2018 22/12/2018 1/2/2019 8/10/2019 6/12/2018 27/10/2019 | Cieszyn (POL) Wola (POL) Oswiecim (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |