Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Zabierzów, 14 - 15/12/2019 |
1 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego I | 14/12/2019 - 9:00 |
Konkurencja 1 14/12/2019 - 9:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 9:00 |
2 3 4 | Raputa Gabriela Wieczorek Michalina Gubała Justyna | 08 09 09 | CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Fala Niepołomice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 15, 9:02 |
1 2 3 4 5 6 | Wyrwiak Julia Kuniewicz Antonina Koczwara Natalia Tracz Kaja Turchan Emilia Cebula Monika | 09 09 08 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 15, 9:04 |
1 2 3 4 5 6 | Lutomska Klara Grzebinoga Hanna Grzywa Magdalena Reguła Alicja Litewka Gabriela Preis Zuzanna | 09 09 08 08 09 09 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 55.85 54.62 53.67 54.56 55.84 1:11.11 |
Seria 4 z 15, 9:06 |
1 2 3 4 5 6 | Sobolewska Magdalena Szostak Natasza Pelczar Aleksandra Darowska Zofia Sawińska Antonina Panasiuk Agata | 09 08 07 09 08 09 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Delfin Nowy Targ Salwator Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 52.55 49.21 48.31 48.58 50.26 53.30 |
Seria 5 z 15, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 | Kowaliczek Wiktoria Dudziak Maja Mielech Magdalena Klimowicz Teresa Kiszczak Olga Chmiel Zuzanna | 08 08 08 09 09 08 | Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.29 45.98 45.71 45.97 46.91 47.44 |
Seria 6 z 15, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 | Słomska Wiktoria Uchańska Oliwia Jantas Aleksandra Wioska-Kaganiec Wiktoria Zagórska Katarzyna Długopolska Nikola | 08 08 09 09 08 09 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Orka Proszówki Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.40 44.32 43.09 43.96 44.38 44.47 |
Seria 7 z 15, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 | Rębiasz Aleksandra Wrona Maria Łukasik Blanka Mamot Maria Satora Rita Wąsik Martyna | 08 08 09 07 09 06 | SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 42.50 42.03 41.68 41.77 42.20 42.76 |
Seria 8 z 15, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 | Pęczek Karolina Woźny Liliana Hus Olivia Łuczak Agata Kurzeja Karolina Dakowicz Lena | 09 08 09 09 09 09 | Płetwal Zakopane Wisła Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.31 40.72 40.08 40.55 41.17 41.47 |
Seria 9 z 15, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 | Skrzypek Ada Jankowiak Oliwia Polak Lena Klęczar Natalia Urbaniec Zofia Brońka Anna | 09 06 07 06 07 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 39.50 39.17 39.11 39.16 39.27 40.02 |
Seria 10 z 15, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 | Gościńska Gabriela Kościarz Wiktoria Kozioł Julia Jarosz Zuzanna Parchańska Julia Starzec Karolina | 09 09 08 06 06 08 | SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 39.08 38.68 37.98 38.59 38.76 39.10 |
Seria 11 z 15, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 | Dziekanowska Martyna Grajdura Nina Kalisz Oliwia Wiekiera Julia Orzechowska Blanka Buła Maya | 06 09 08 06 07 07 | SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów Korona Kraków Siemacha Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.79 37.34 36.49 36.85 37.78 37.86 |
Seria 12 z 15, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 | Miodońska Wiktoria Skoczek Małgorzata Sowa Barbara Węgrzyn Hanna Całka Alicja Łakoma Maria | 06 07 07 07 07 08 | Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko Jasień Sucha Besk. Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 35.65 35.57 35.13 35.56 35.63 36.00 |
Seria 13 z 15, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 | Wielkiewicz Anastazja Ponikwia Julia Gil Malwina Baranowska Hanna Marciniak Aleksandra Gorlich Łucja | 06 07 08 07 07 06 | Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.65 33.98 33.17 33.85 34.43 35.06 |
Seria 14 z 15, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 | Kuryłek Nikola Stanek Magdalena Kaszuba Maja Smurzyńska Julia Basta Julia Mucha Julia | 08 07 06 06 06 07 | Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 32.50 32.17 31.58 31.88 32.46 32.80 |
Seria 15 z 15, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 | Janik Julia Gorczyca Gabriela Kamzol Flawia Pancerz Oliwia Gracjasz Wiktoria Trojanowska Julia | 06 06 07 06 08 06 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Fala Niepołomice UKS SP 8 Chrzanów Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 31.02 30.88 29.89 30.05 30.97 31.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14/12/2019 - 9:22 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 | Kadula Kacper Kopta Piotr Seweryn Bartosz Buczek Krystian Gumółka Kuba Falandes Mateusz | 09 06 05 09 09 09 | Nika Sport Team Kraków Siemacha Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 16, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 | Łądka Gabriel Płoskonka Szymon Świeży Szymon Idęć Szymon Frączek Adam Staniszewski Kacper | 08 09 09 08 09 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 59.99 58.98 50.21 50.91 59.67 NT |
Seria 3 z 16, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 | Cygal Marcel Żak Bartosz Chrobak Tomasz Mika Aleksander Kaczmarczyk Jakub Warunek Antoni | 08 08 08 08 09 08 | Korona Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.37 46.87 45.43 46.49 48.13 49.78 |
Seria 4 z 16, 9:27 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalski Mieszko Chabasiewicz Jakub Żuchowski Kacper Olszewski Eryk Romański Tomasz Buczulski Aleksander | 08 07 09 07 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Fala Niepołomice Kmita Zabierzów Sokół-Mościce Tarnów Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 44.96 43.71 43.00 43.23 43.93 45.03 |
Seria 5 z 16, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 | Wołpiuk Michał Kuszewski Antoni Strzyżewski Patryk Pędziwiatr Igor Kasprzycki Adam Tkaczyk Kajetan | 08 09 07 07 07 09 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 42.41 42.18 41.73 42.12 42.28 42.65 |
Seria 6 z 16, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Rozumek Jan Litwora Jakub Skałacki Igor Srebro Natan Dawiec Teodor Sekunda Miłosz | 09 08 08 08 07 09 | Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Kmita Zabierzów Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.39 41.17 40.74 40.92 41.38 41.51 |
Seria 7 z 16, 9:31 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Maciej Piecuch Mateusz Idzik Arkadiusz Żmijewski Borys Klimowicz Jan Pyrcioch Mikołaj | 07 09 07 07 07 07 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.18 39.38 39.04 39.29 40.05 40.48 |
Seria 8 z 16, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 | Dawiec Tymoteusz Płaczek Mateusz Wielgus Kacper Gąsiorek Wiktor Rachwał Patryk Kołodziej Jan | 08 07 07 07 08 07 | Kmita Zabierzów Wisła Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 38.69 38.18 37.97 38.03 38.34 38.98 |
Seria 9 z 16, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 | Stanisz Mikołaj Wójcikowski Patryk Paluch Igor Wrześniak Oskar Spórna Jan Socha Filip | 07 08 07 09 08 06 | Fala Niepołomice Omega Olkusz Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 37.74 37.60 37.46 37.59 37.71 37.85 |
Seria 10 z 16, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Arkadiusz Bogacz Bartosz Rolnicki Maksymilian Wawro Jakub Chrobak Bartłomiej Dakowicz Marcin | 06 07 08 07 06 07 | Siemacha Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.77 36.61 36.27 36.53 36.62 37.22 |
Seria 11 z 16, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 | Imiołek Michał Czarny Radosław Mietełka Karol Wojtal Paweł Urban Mateusz Sotkowski Kacper | 06 08 06 06 07 07 | Orka Proszówki Salwator Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.03 35.86 35.69 35.72 35.89 36.07 |
Seria 12 z 16, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 | Ciapuła Michał Watycha Aleksander Jurkiewicz Mikołaj Jurkowski Igor Kordjak Dawid Roman Jakub | 07 07 06 08 06 07 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.49 34.80 34.52 34.68 35.13 35.53 |
Seria 13 z 16, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 | Konieczny Miłosz Halkiewicz Maciej Kieroński Marcel Sakłak Szymon Masters George Szymański Paweł | 07 08 07 07 07 08 | Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.48 33.87 33.56 33.71 33.88 34.51 |
Seria 14 z 16, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Aksamit Wiktor Caba Stanisław Cholewa Wojciech Woźnicki Dominik Kos Maciej Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 06 06 06 07 06 | Limanowa-swim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 33.14 32.85 32.06 32.73 33.01 33.15 |
Seria 15 z 16, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 | Korman Filip Hańderek Mateusz Czerwik Krzysztof Bednarski Kacper Czyż Adam Giec Kacper | 06 06 06 06 06 07 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 31.50 30.85 30.54 30.56 31.39 31.74 |
Seria 16 z 16, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Nowakowski Oliwier Mędrek Krzysztof Litwa Tomasz Choma Maksym Sarnat Szymon Olszowski Mikołaj | 07 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Salwator Kraków Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 30.49 29.80 28.26 29.53 30.13 30.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14/12/2019 - 9:44 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 9:44 |
2 3 4 | Wioska-Kaganiec Wiktoria Baran Jagoda Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 07 09 | Omega Olkusz Siemacha Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 12, 9:48 |
1 2 3 4 5 | Madej Olga Polak Lena Wawro Zuzanna Litwora Natalia Kościarz Wiktoria | 08 07 09 08 09 | Kmita Zabierzów Korona Kraków Kmita Zabierzów Sokół-Mościce Tarnów Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Satora Rita Adamska Wiktoria Palmi Julia Kowalska Lena Szczerba Oliwia Kołodziej Magdalena | 09 09 09 09 08 08 | Omega Olkusz Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:23.33 3:23.56 NT NT |
Seria 4 z 12, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 | Koczwara Iga Łuczyńska Nikola Łupińska Barbara Jarosz Adrianna Wacławek Matylda Garbacz Martyna | 08 09 09 09 09 09 | Siemacha Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 3:18.07 3:16.10 3:11.55 3:12.58 3:17.95 3:21.17 |
Seria 5 z 12, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 | Śliwa Antonina Łuczak Agata Żak Katarzyna Woźny Liliana Korpak Maja Michalik Wiktoria | 09 09 09 08 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:11.15 3:03.08 3:00.18 3:00.64 3:08.26 3:11.26 |
Seria 6 z 12, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 | Dulak Emila Grzywacz Gabriela Ślęzak Emilia Cicha Zofia Bysiek Oliwia Dąbek Zuzanna | 07 09 08 07 06 09 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:54.71 2:53.35 2:51.17 2:53.04 2:54.36 2:57.55 |
Seria 7 z 12, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Brońka Anna Sądel Oliwia Kubic Agata Orzechowska Blanka Długopolska Nikola Żak Zoya | 08 08 07 07 09 09 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Korona Kraków Siemacha Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:49.61 2:47.80 2:47.17 2:47.58 2:49.09 2:49.71 |
Seria 8 z 12, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Wrona Maria Klęczar Natalia Jałowiecka Gabriela Rumińska Wiktoria Polak Iga Pasternak Klaudia | 08 06 08 07 09 06 | Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:46.54 2:44.64 2:44.03 2:44.55 2:44.87 2:46.86 |
Seria 9 z 12, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Woźny Maja Pęczek Karolina Łakoma Maria Blacha Maja Zawiślan Julia Kaczmarczyk Hanna | 07 09 08 08 07 08 | Sokół-Mościce Tarnów Płetwal Zakopane Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:42.97 2:42.49 2:40.78 2:42.44 2:42.97 2:43.43 |
Seria 10 z 12, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Budnik Małgorzata Grajdura Nina Bartuś Maria Sowa Barbara Król Karolina Starzec Karolina | 07 09 05 07 07 08 | STP Nowy Sącz Sokół-Mościce Tarnów Kmita Zabierzów Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 2:39.09 2:37.73 2:35.99 2:36.79 2:38.94 2:39.67 |
Seria 11 z 12, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Piętka Zuzanna Kusion Judyta Szczerba Patrycja Baranowska Hanna Gracjasz Wiktoria Marciniak Aleksandra | 07 06 07 07 08 07 | STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Delfin Tarnów SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:27.98 2:24.52 2:22.23 2:24.26 2:25.07 2:33.12 |
Seria 12 z 12, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Tomsia Oliwia Gorczyca Gabriela Miłek Alicja Kamzol Flawia Permus Aleksandra Łazarz Milena | 06 06 06 07 06 06 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 2:18.89 2:15.36 2:11.12 2:15.15 2:18.31 2:20.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14/12/2019 - 10:28 | Chłopców, 200m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 10:28 |
1 2 3 4 5 | Cygal Marcel Świdrak Kacper Łopatka Robert Patro Michał Kowalczyk Antoni | 08 09 06 09 09 | Korona Kraków STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 16, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 | Kuszewski Antoni Fąfara Piotr Sławiński Patryk Romański Tomasz Żak Filip Łądka Gabriel | 09 08 07 08 06 08 | Wisła Kraków Sokół-Mościce Tarnów Siemacha Kraków Sokół-Mościce Tarnów Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 16, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Klimkowski Adam Bień Oliwier Dawiec Tymoteusz Falandes Mateusz Seweryn Bartosz Gałoński Tomasz | 09 07 08 09 05 07 | Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Kmita Zabierzów Omega Olkusz Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 16, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Franiak Paweł Słaboń Stanisław Kita Eryk Kuźnicki Michał Sopata Marcel Dziuba Bartosz | 08 09 09 09 09 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 4:37.68 3:37.47 3:28.06 3:30.94 3:41.26 NT |
Seria 5 z 16, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | Matyasik Mikołaj Nowak Oskar Litwora Jakub Mrozowski Wojciech Warunek Antoni Linke Tomasz | 09 09 08 09 08 08 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:24.35 3:19.26 3:18.96 3:19.02 3:19.83 3:25.85 |
Seria 6 z 16, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Kusz Franciszek Świeży Szymon Jaje Mikołaj Bulaga Patryk Bielawa Andrzej Łętocha Norbert | 09 09 08 08 09 09 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Sokół-Mościce Tarnów Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:17.09 3:15.44 3:11.68 3:12.75 3:15.93 3:17.57 |
Seria 7 z 16, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | Sala Piotr Borowski Mikołaj Kapusta Eryk Heiza Ignacy Sekunda Miłosz Szymański Mikołaj | 09 08 08 08 09 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:09.54 3:05.58 3:03.29 3:03.65 3:07.79 3:09.85 |
Seria 8 z 16, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Chrobak Tomasz Ciapuła Michał Całka Piotr Gumółka Kuba Pędziwiatr Igor Kleszcz Eryk | 08 07 08 09 07 08 | Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:00.79 2:54.31 2:53.90 2:54.07 2:59.16 3:03.20 |
Seria 9 z 16, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Rozumek Jan Tucharz Mikołaj Machinko Maciej Wójcikowski Patryk Duc Benjamin Zając Maciej | 09 08 07 08 09 07 | Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 2:52.83 2:52.23 2:51.87 2:51.98 2:52.53 2:53.59 |
Seria 10 z 16, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 | Dawiec Teodor Olszewski Eryk Wielgus Kacper Wesecki Adrian Halberda Mateusz Kołodziej Jan | 07 07 07 09 08 07 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:51.13 2:51.03 2:50.53 2:50.61 2:51.10 2:51.29 |
Seria 11 z 16, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | Pochopień Paweł Wrześniak Oskar Sobiechowski Igor Rachwał Patryk Skałacki Igor Piecuch Mateusz | 07 09 06 08 08 09 | Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:45.47 2:44.94 2:43.25 2:43.96 2:45.02 2:47.02 |
Seria 12 z 16, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Dyda Artur Maniawski Tomasz Urbański Jakub Wójcik Hubert Cebula Karol Chrobak Bartłomiej | 08 06 07 06 07 06 | Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Salwator Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 2:39.70 2:38.62 2:38.22 2:38.29 2:39.52 2:40.79 |
Seria 13 z 16, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | Mleczko Jakub Plutecki Jakub Kot Kacper Madyda Michał Wawro Jakub Sotkowski Kacper | 06 08 08 06 07 07 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:36.70 2:35.58 2:34.04 2:35.26 2:36.68 2:37.56 |
Seria 14 z 16, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 | Socha Filip Sarnat Szymon Kieroński Marcel Stawarz Natanael Łacek Patryk Stawowski Marcin | 06 06 07 06 07 08 | Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków Fala Niepołomice Sokół-Mościce Tarnów Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:33.43 2:32.18 2:30.30 2:30.60 2:33.13 2:33.98 |
Seria 15 z 16, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Urban Mateusz Cholewa Wojciech Mędrek Krzysztof Judka Mateusz Kiełboń Bartosz Nowak Piotr | 07 06 06 06 06 06 | Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 2:26.77 2:23.39 2:22.46 2:23.36 2:23.92 2:26.78 |
Seria 16 z 16, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 | Rydzewski Szczepan Caba Stanisław Litwa Tomasz Machulak Kamil Czerwik Krzysztof Merta Miłosz | 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:20.99 2:14.34 2:11.78 2:12.95 2:16.37 2:21.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14/12/2019 - 11:32 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:32 |
2 3 4 5 | Reguła Alicja Drewniak Weronika Łakoma Maria Wojtyczka Aleksandra | 08 07 08 06 | Jordan Kraków Salwator Kraków Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Pawela Lena Zagórska Katarzyna Kołaczyk Antonina Kamińska Martyna Mielech Magdalena Grzywa Magdalena | 08 08 08 07 08 08 | Ósemka Oświęcim Orka Proszówki CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:49.98 1:47.53 1:44.57 1:45.74 1:48.71 2:03.36 |
Seria 3 z 8, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Malik Emilia Czuba Julia Bysiek Oliwia Szostak Natasza Pelczar Aleksandra Mączka Klaudia | 08 07 06 08 07 08 | Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:44.08 1:41.57 1:41.01 1:41.03 1:43.85 1:44.29 |
Seria 4 z 8, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Fryc Nadia Przybysz Greta Cicha Zofia Jakubiec Anna Owca Julia Koczwara Iga | 08 07 07 08 07 08 | Omega Olkusz Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:39.45 1:37.95 1:36.91 1:37.71 1:39.16 1:39.70 |
Seria 5 z 8, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Aleksandra Wąsik Martyna Sawińska Antonina Kalisz Oliwia Dygulska Weronika Blacha Maja | 08 06 08 08 08 08 | Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim Salwator Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.85 1:33.57 1:32.73 1:33.48 1:34.53 1:35.19 |
Seria 6 z 8, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarska Justyna Siwior Maja Mroczek Joanna Marciniak Aleksandra Wielkiewicz Anastazja Raputa Gabriela | 08 06 06 07 06 08 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Delfin Nowy Targ CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.43 1:28.56 1:27.30 1:27.39 1:30.11 1:31.68 |
Seria 7 z 8, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | Waśko Faustyna Wąsowicz Izabela Gicala Natalia Skrzypek Jagoda Gorlich Łucja Cholewa Hanna | 06 08 07 07 06 07 | Omega Olkusz Salwator Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.71 1:22.60 1:20.90 1:21.02 1:25.68 1:25.87 |
Seria 8 z 8, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | Buła Maya Bętkowska Zuzanna Jarosz Helena Juda Aleksandra Wrona Ewa Borkowska Dominika | 07 06 06 06 06 07 | Salwator Kraków CKiS Skawina Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.41 1:16.22 1:13.69 1:15.77 1:18.23 1:19.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14/12/2019 - 11:51 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:51 |
2 3 4 | Gorzkowski Filip Sawiński Wojciech DeVault Adam | 08 08 08 | Wisła Kraków Salwator Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 11:54 |
1 2 3 4 5 | Mietełka Karol Wieleba Michał Gimbiej Oleg Sławiński Patryk Linke Tomasz | 06 08 08 07 08 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 1:56.01 1:52.48 1:53.71 2:01.14 |
Seria 3 z 9, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 | Staniszewski Kacper Fengler Adam Strzyżewski Patryk Kubas Kacper Franiak Paweł Jarosz Jakub | 07 08 07 07 08 08 | Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:49.64 1:46.76 1:43.58 1:45.76 1:46.99 1:50.79 |
Seria 4 z 9, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 | Grigorian Kyle Maliszewski Szymon Zarzycki Sebastian Konieczny Miłosz Kowalczyk Bartosz Kowalski Mieszko | 08 08 07 07 08 08 | Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:39.23 1:37.51 1:36.93 1:37.22 1:39.18 1:39.24 |
Seria 5 z 9, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 | Tucharz Mikołaj Kasprzycki Adam Niestój Igor Śliwa Leon Konopczyński Szymon Machinko Maciej | 08 07 08 06 07 07 | Korona Kraków Wisła Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.43 1:36.08 1:34.85 1:34.88 1:36.24 1:36.93 |
Seria 6 z 9, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 | Mółka Mateusz Glijer Maksym Szybowski Grzegorz Całka Piotr Wójcik Gerard Szlachcic Jan | 07 07 08 08 08 08 | STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.18 1:32.05 1:29.80 1:29.91 1:33.66 1:34.25 |
Seria 7 z 9, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 | Płoskonka Gracjan Przystał Antonio Żarnowiec Michał Knapczyk Bartosz Imiołek Michał Chabasiewicz Jakub | 06 07 07 07 06 07 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Orka Proszówki Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.94 1:28.63 1:27.15 1:27.87 1:28.75 1:29.01 |
Seria 8 z 9, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 | Sadek Kacper Szyszka Bartłomiej Stanisz Mikołaj Pastwa Amadeusz Grzebinoga Franciszek Balcerzyk Michał | 08 06 07 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Fala Niepołomice Delfin Nowy Targ Omega Olkusz Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.13 1:24.62 1:24.05 1:24.49 1:24.92 1:27.14 |
Seria 9 z 9, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Czyż Adam Nosowicz Mikołaj Machulak Kamil Jurkiewicz Mikołaj Bernacik Dawid Watycha Aleksander | 06 06 06 06 06 07 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.42 1:21.07 1:16.42 1:17.05 1:21.15 1:21.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14/12/2019 - 12:12 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:12 |
2 3 4 | Czuba Julia Ropka Oliwia Konieczna Antonina | 07 08 08 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kowaliczek Wiktoria Malik Emilia Kryza Jagoda Bajorek Hanna Dudziak Maja Bobak Oliwia | 08 08 08 07 08 08 | Jasień Sucha Besk. Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.35 1:34.37 1:33.20 1:34.26 1:35.61 1:47.91 |
Seria 3 z 9, 12:17 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Jagoda Marszałek Emilia Słomska Wiktoria Nieciuńska Julia Miodek Jagoda Kozińska Felicja | 07 07 08 07 08 07 | Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Siemacha Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:32.61 1:31.44 1:29.41 1:30.67 1:31.86 1:32.92 |
Seria 4 z 9, 12:19 |
1 2 3 4 5 6 | Jarmołowska Helena Ruchała Weronika Jarosz Zuzanna Czerwiec Karolina Pasternak Klaudia Rębiasz Aleksandra | 08 08 06 07 06 08 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.27 1:25.41 1:24.46 1:25.16 1:26.65 1:27.43 |
Seria 5 z 9, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 | Kubic Agata Zawiślan Julia Siwior Maja Malecka Inka Kaczmarczyk Hanna Starzec Karolina | 07 07 06 08 08 08 | Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:24.06 1:23.56 1:21.43 1:21.62 1:23.75 1:24.22 |
Seria 6 z 9, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 | Borkowska Dominika Kutermak Zuzanna Cholewa Hanna Bartuś Maria Król Karolina Parchańska Julia | 07 06 07 05 07 06 | Omega Olkusz CKiS Skawina Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.26 1:19.91 1:18.32 1:18.33 1:20.09 1:21.26 |
Seria 7 z 9, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 | Skoczek Małgorzata Wojda Natalia Piętka Zuzanna Litwa Justyna Basista Karolina Jałowiecka Gabriela | 07 06 07 08 07 08 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.99 1:16.96 1:16.06 1:16.09 1:17.05 1:18.09 |
Seria 8 z 9, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 | Basta Julia Kuryłek Nikola Czaja Zuzanna Tomsia Oliwia Węgrzyn Hanna Wiekiera Julia | 06 08 08 06 07 06 | STP Nowy Sącz Fala Niepołomice Korona Kraków Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.36 1:14.11 1:12.36 1:13.35 1:14.27 1:15.66 |
Seria 9 z 9, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Magdalena Kamzol Flawia Miłek Alicja Smurzyńska Julia Janik Julia Permus Aleksandra | 07 07 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:11.13 1:05.35 1:03.80 1:04.00 1:07.15 1:11.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/12/2019 - 12:32 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:32 |
2 3 4 | Wójcik Hubert Kopta Piotr Surmiak Kacper | 06 06 08 | Siemacha Kraków Siemacha Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Bartosz Dziuba Bartosz Stefański Juliusz Buczulski Aleksander Bulaga Patryk Fąfara Piotr | 08 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków Korona Kraków Siemacha Kraków Płetwal Zakopane Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:43.82 1:39.04 1:36.81 1:38.85 1:39.99 1:49.64 |
Seria 3 z 9, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 | Heiza Ignacy Kukułka Aleksander Gałoński Tomasz Kleszcz Eryk Jaje Mikołaj Młodzik Maksymilian | 08 08 07 08 08 08 | Wisła Kraków Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Wisła Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:33.57 1:30.46 1:27.80 1:28.46 1:33.11 1:35.53 |
Seria 4 z 9, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 | Halberda Mateusz Płaczek Mateusz Kieroński Marcel Maniawski Tomasz Ciupek Dominik Wójcikowski Patryk | 08 07 07 06 08 08 | Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków Fala Niepołomice Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.59 1:23.17 1:22.55 1:22.84 1:24.23 1:27.63 |
Seria 5 z 9, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 | Żmijewski Borys Strąk Krystian Dyda Artur Gąsiorek Wiktor Stawarz Natanael Spórna Jan | 07 08 08 07 06 08 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.88 1:20.81 1:20.29 1:20.78 1:21.73 1:22.31 |
Seria 6 z 9, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 | Łacek Patryk Szymański Paweł Czarny Radosław Wilczak Szymon Glijer Maksym Cebula Karol | 07 08 08 06 07 07 | Płetwal Zakopane Korona Kraków Salwator Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.87 1:18.73 1:18.41 1:18.72 1:19.43 1:19.95 |
Seria 7 z 9, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Masters George Kiełboń Bartosz Stawowski Marcin Nowak Piotr Sakłak Szymon Wójcik Maciej | 07 06 08 06 07 06 | Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.51 1:15.48 1:14.94 1:14.95 1:16.99 1:17.71 |
Seria 8 z 9, 12:47 |
1 2 3 4 5 6 | Dakowicz Marcin Mędrek Krzysztof Judka Mateusz Olszewski Maciej Aksamit Wiktor Blacha Igor | 07 06 06 07 06 06 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Korona Kraków Salwator Kraków Limanowa-swim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.80 1:12.74 1:12.22 1:12.55 1:13.77 1:14.35 |
Seria 9 z 9, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 | Nowakowski Oliwier Rydzewski Szczepan Suchan Jakub Oczkowicz Mikołaj Hańderek Mateusz Olszowski Mikołaj | 07 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:10.57 1:07.22 1:05.64 1:06.93 1:09.79 1:11.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14/12/2019 - 12:51 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 20, 12:51 |
2 3 4 5 | Bajorek Hanna Wojtyczka Aleksandra Miodek Jagoda Grzebinoga Hanna | 07 06 08 09 | Salwator Kraków Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 20, 12:54 |
1 2 3 4 5 6 | Łupińska Barbara Preis Zuzanna Kowaliczek Wiktoria Turchan Emilia Wawro Zuzanna Ponikwia Julia | 09 09 08 09 09 07 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:57.68 1:52.46 1:55.47 NT NT |
Seria 3 z 20, 12:57 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalska Lena Pawela Lena Jarzyna Klaudia Grzywa Magdalena Tracz Kaja Litewka Gabriela | 09 08 07 08 09 09 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:49.59 1:48.37 1:47.61 1:48.18 1:49.11 1:50.98 |
Seria 4 z 20, 12:59 |
1 2 3 4 5 6 | Koczwara Natalia Nieciuńska Julia Sokołowska Lena Żmijewska Nina Cebula Monika Wyrwiak Julia | 08 07 08 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:46.17 1:44.69 1:44.49 1:44.56 1:45.88 1:46.55 |
Seria 5 z 20, 13:02 |
1 2 3 4 5 6 | Góra Natalia Adamska Wiktoria Korpak Maja Palmi Julia Panasiuk Agata Garbacz Martyna | 09 09 09 09 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:43.89 1:43.12 1:42.60 1:43.07 1:43.25 1:44.11 |
Seria 6 z 20, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 | Lutomska Klara Sobolewska Magdalena Satora Rita Bobak Oliwia Król Julia Darowska Zofia | 09 09 09 08 08 09 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:41.76 1:41.64 1:40.44 1:40.53 1:41.68 1:41.77 |
Seria 7 z 20, 13:06 |
1 2 3 4 5 6 | Mączka Klaudia Kiszczak Olga Wacławek Matylda Kołodziej Magdalena Żak Katarzyna Jarosz Adrianna | 08 09 09 08 09 09 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:39.83 1:39.12 1:38.05 1:38.67 1:39.58 1:39.98 |
Seria 8 z 20, 13:09 |
1 2 3 4 5 6 | Wieczorek Michalina Szczerba Oliwia Kryza Jagoda Śliwa Antonina Klimowicz Teresa Owca Julia | 09 08 08 09 09 07 | Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.92 1:36.66 1:35.71 1:36.18 1:36.89 1:36.98 |
Seria 9 z 20, 13:11 |
1 2 3 4 5 6 | Litwora Natalia Wioska-Kaganiec Wiktoria Dąbek Zuzanna Michalik Wiktoria Jarmołowska Helena Dudziak Maja | 08 09 09 09 08 08 | Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.20 1:34.21 1:33.97 1:34.12 1:34.68 1:35.23 |
Seria 10 z 20, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 | Mamot Maria Ruchała Weronika Gubała Justyna Łuczak Agata Marszałek Emilia Wąsik Martyna | 07 08 09 09 07 06 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:32.47 1:32.24 1:32.15 1:32.24 1:32.25 1:33.19 |
Seria 11 z 20, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Uchańska Oliwia Przybysz Greta Fryc Nadia Łuczyńska Nikola Dulak Emila Urbaniec Zofia | 08 07 08 09 07 07 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.33 1:31.11 1:30.82 1:31.07 1:31.22 1:31.68 |
Seria 12 z 20, 13:18 |
1 2 3 4 5 6 | Sądel Oliwia Polak Iga Łukasik Blanka Skrzypek Ada Grzywacz Gabriela Dakowicz Lena | 08 09 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.54 1:30.38 1:30.12 1:30.22 1:30.49 1:30.74 |
Seria 13 z 20, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Gil Malwina Żak Zoya Dygulska Weronika Hus Olivia Wrona Maria Malecka Inka | 08 09 08 09 08 08 | Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.14 1:27.67 1:27.31 1:27.54 1:28.34 1:29.75 |
Seria 14 z 20, 13:22 |
1 2 3 4 5 6 | Kurzeja Karolina Pęczek Karolina Rumińska Wiktoria Kozioł Julia Jakubiec Anna Brońka Anna | 09 09 07 08 08 08 | STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:26.79 1:26.73 1:26.02 1:26.57 1:26.74 1:26.87 |
Seria 15 z 20, 13:24 |
1 2 3 4 5 6 | Ślęzak Emilia Tokarska Justyna Gościńska Gabriela Manista Kornelia Jankowiak Oliwia Pach Patrycja | 08 08 09 07 06 09 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.37 1:23.94 1:23.51 1:23.84 1:24.97 1:25.39 |
Seria 16 z 20, 13:26 |
1 2 3 4 5 6 | Kalisz Oliwia Wojda Natalia Całka Alicja Waśko Faustyna Grajdura Nina Woźny Maja | 08 06 07 06 09 07 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.51 1:22.22 1:21.35 1:22.22 1:22.34 1:23.51 |
Seria 17 z 20, 13:28 |
1 2 3 4 5 6 | Mroczek Joanna Gorlich Łucja Wielkiewicz Anastazja Kuryłek Nikola Jarosz Zuzanna Dziekanowska Martyna | 06 06 06 08 06 06 | SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Delfin Nowy Targ Fala Niepołomice Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.06 1:19.81 1:19.43 1:19.74 1:20.02 1:21.19 |
Seria 18 z 20, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 | Litwa Justyna Skrzypek Jagoda Wąsowicz Izabela Gicala Natalia Łazarz Milena Borkowska Dominika | 08 07 08 07 06 07 | Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków BOSiR Brzesko Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.84 1:17.93 1:17.33 1:17.64 1:18.48 1:19.36 |
Seria 19 z 20, 13:32 |
1 2 3 4 5 6 | Marciniak Aleksandra Buła Maya Miodońska Wiktoria Wrona Ewa Basista Karolina Sowa Barbara | 07 07 06 06 07 07 | Salwator Kraków Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:16.96 1:16.26 1:11.41 1:12.69 1:16.52 1:17.09 |
Seria 20 z 20, 13:34 |
1 2 3 4 5 6 | Kaszuba Maja Jarosz Helena Smurzyńska Julia Miłek Alicja Trojanowska Julia Gracjasz Wiktoria | 06 06 06 06 06 08 | Omega Olkusz Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:10.31 1:08.66 1:07.24 1:08.25 1:09.58 1:10.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14/12/2019 - 13:36 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19, 13:36 |
2 3 4 | Łopatka Robert Gorzkowski Filip Jarosz Jakub | 06 08 08 | Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 19, 13:39 |
2 3 4 5 | Kukułka Aleksander Rymarczyk Antoni Płoskonka Gracjan Bień Oliwier | 08 09 06 07 | Siemacha Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT 2:05.71 NT NT |
Seria 3 z 19, 13:42 |
1 2 3 4 5 6 | Lasota Tomasz Płoskonka Szymon Kowalczyk Antoni Nowak Oskar Zięba Maksymilian Patro Michał | 09 09 09 09 09 09 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:56.90 1:51.27 1:50.28 1:50.88 1:51.99 1:58.86 |
Seria 4 z 19, 13:45 |
1 2 3 4 5 6 | Słaboń Stanisław Mrozowski Wojciech Czekaj Franciszek Kuźnicki Michał Idęć Szymon Wieleba Michał | 09 09 09 09 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:49.53 1:46.96 1:44.70 1:44.71 1:48.33 1:50.25 |
Seria 5 z 19, 13:47 |
1 2 3 4 5 6 | Bielawa Andrzej Mika Aleksander Sopata Marcel Łętocha Norbert Gulba Jakub Stefański Juliusz | 09 08 09 09 09 08 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.91 1:41.77 1:41.47 1:41.76 1:42.42 1:44.14 |
Seria 6 z 19, 13:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kita Eryk Matyasik Mikołaj Młodzik Maksymilian Wołpiuk Michał Żak Bartosz Klimkowski Adam | 09 09 08 08 08 09 | Jordan Kraków Jordan Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:40.21 1:39.61 1:39.33 1:39.56 1:39.88 1:40.41 |
Seria 7 z 19, 13:52 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarczyk Jakub Kuszewski Antoni Dudek Antoni Tkaczyk Kajetan Sala Piotr Frączek Adam | 09 09 09 09 09 09 | Jordan Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:38.45 1:37.39 1:35.75 1:35.93 1:38.19 1:39.01 |
Seria 8 z 19, 13:54 |
1 2 3 4 5 6 | Srebro Natan Żuchowski Kacper Kubas Kacper Świdrak Kacper Surmiak Kacper Gimbiej Oleg | 08 09 07 09 08 08 | Sokół-Mościce Tarnów Fala Niepołomice Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.99 1:34.49 1:34.11 1:34.17 1:34.51 1:35.13 |
Seria 9 z 19, 13:56 |
1 2 3 4 5 6 | Rozumek Jan Kowalski Mieszko Klimowicz Jan Pyrcioch Mikołaj Kusz Franciszek Kowalczyk Bartosz | 09 08 07 07 09 08 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:33.19 1:31.59 1:30.44 1:31.58 1:32.59 1:34.00 |
Seria 10 z 19, 13:59 |
1 2 3 4 5 6 | Bogacz Bartosz Zarzycki Sebastian Gumółka Kuba Fengler Adam Duc Benjamin Borowski Mikołaj | 07 07 09 08 09 08 | Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.86 1:28.26 1:28.10 1:28.25 1:29.47 1:30.15 |
Seria 11 z 19, 14:01 |
1 2 3 4 5 6 | Sawiński Wojciech Wesecki Adrian Żmijewski Borys Śliwa Leon Ciupek Dominik Plutecki Jakub | 08 09 07 06 08 08 | Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.72 1:27.21 1:26.49 1:26.89 1:27.48 1:27.89 |
Seria 12 z 19, 14:03 |
1 2 3 4 5 6 | Szlachcic Jan Niestój Igor Piecuch Mateusz Wrześniak Oskar Mółka Mateusz Jurkowski Igor | 08 08 09 09 07 08 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:26.21 1:25.79 1:25.46 1:25.69 1:26.11 1:26.34 |
Seria 13 z 19, 14:05 |
1 2 3 4 5 6 | Pastwa Amadeusz Pochopień Paweł Żarnowiec Michał Idzik Arkadiusz Szybowski Grzegorz Wójcik Gerard | 06 07 07 07 08 08 | Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.09 1:24.28 1:24.17 1:24.20 1:24.85 1:25.24 |
Seria 14 z 19, 14:07 |
1 2 3 4 5 6 | Chabasiewicz Jakub Wojtal Paweł Roman Jakub Wioska-Kaganiec Wiktor Przystał Antonio Kordjak Dawid | 07 06 07 06 07 06 | Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.41 1:21.96 1:21.94 1:21.95 1:22.19 1:23.26 |
Seria 15 z 19, 14:09 |
1 2 3 4 5 6 | Strąk Krystian Madyda Michał Paluch Igor Balcerzyk Michał Sobiechowski Igor Kieroński Marcel | 08 06 07 06 06 07 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Wisła Kraków Sokół-Mościce Tarnów Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.19 1:20.90 1:19.91 1:19.93 1:21.10 1:21.55 |
Seria 16 z 19, 14:11 |
1 2 3 4 5 6 | Stanisz Mikołaj Węgrzyn Arkadiusz Urbański Jakub Kos Maciej Sadek Kacper Grzebinoga Franciszek | 07 06 07 07 08 06 | Fala Niepołomice Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.71 1:19.28 1:18.86 1:18.90 1:19.52 1:19.82 |
Seria 17 z 19, 14:13 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Filip Szyszka Bartłomiej Olszewski Maciej Masters George Rolnicki Maksymilian Nosowicz Mikołaj | 06 06 07 07 08 06 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Salwator Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.20 1:17.43 1:16.10 1:16.22 1:17.80 1:18.47 |
Seria 18 z 19, 14:15 |
1 2 3 4 5 6 | Halkiewicz Maciej Bednarski Kacper Jurkiewicz Mikołaj Giec Kacper Watycha Aleksander Bernacik Dawid | 08 06 06 07 07 06 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.81 1:14.29 1:13.80 1:13.80 1:14.65 1:15.08 |
Seria 19 z 19, 14:17 |
1 2 3 4 5 6 | Korman Filip Choma Maksym Litwa Tomasz Suchan Jakub Woźnicki Dominik Judka Mateusz | 06 06 06 06 06 06 | Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.36 1:07.85 1:04.04 1:07.49 1:11.91 1:13.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/12/2019 - 14:19 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 5, 14:19 |
2 | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
3 | Salwator Kraków 2 | Salwator Kraków | 06 | NT |
4 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 5, 14:23 |
1 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | NT |
2 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | NT |
3 | Siemacha Kraków 1 | Siemacha Kraków | 06 | NT |
4 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
5 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
6 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | NT |
Seria 3 z 5, 14:27 |
1 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:37.55 |
Wieczorek Michalina, Jarosz Adrianna, Kiszczak Olga, Żak Katarzyna |
2 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | 2:30.51 |
Długopolska Nikola, Stankiewicz-Szpilka Maria, Klimowicz Teresa, Hus Olivia |
3 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:25.32 |
Ponikwia Julia, Czuba Julia, Jarzyna Klaudia, Kamińska Martyna |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:28.58 |
Słomska Wiktoria, Pawela Lena, Uchańska Oliwia, Jakubiec Anna |
5 | SMS Galicja Kraków 6 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:37.19 |
Chmiel Zuzanna, Rębiasz Aleksandra, Koczwara Natalia |
6 | SMS Galicja Kraków 7 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:52.36 |
Dąbek Zuzanna, Lutomska Klara, Sobolewska Magdalena, Kowalska Lena |
Seria 4 z 5, 14:30 |
1 | STP Nowy Sącz 2 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:21.96 |
Kurzeja Karolina, Owca Julia, Ruchała Weronika, Budnik Małgorzata |
2 | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:19.81 |
Grzywacz Gabriela, Skrzypek Ada, Dakowicz Lena, Gościńska Gabriela |
3 | Nika Sport Team Kraków 1 | Nika Sport Team Kraków | 06 | 2:13.11 |
Kościarz Wiktoria, Kowalik Aleksandra, Pach Patrycja, Gil Malwina |
4 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:17.62 |
Sądel Oliwia, Dygulska Weronika, Malecka Inka, Blacha Maja |
5 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | 2:20.51 |
Król Julia, Szostak Natasza, Kozioł Julia, Kaczmarczyk Hanna |
6 | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | 2:24.47 |
Litwora Natalia, Szczerba Oliwia, Kołodziej Magdalena, Starzec Karolina |
Seria 5 z 5, 14:33 |
1 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:04.26 |
Smurzyńska Julia, Wojda Natalia, Dziekanowska Martyna, Mroczek Joanna |
2 | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 06 | 2:01.30 |
Gracjasz Wiktoria, Parchańska Julia, Wrona Ewa, Łazarz Milena |
3 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 1:58.58 |
Trojanowska Julia, Mucha Julia, Piętka Zuzanna, Basta Julia |
4 | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:00.23 |
Miodońska Wiktoria, Juda Aleksandra, Jarosz Zuzanna, Kusion Judyta |
5 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:03.04 |
Baranowska Hanna, Całka Alicja, Basista Karolina, Stanek Magdalena |
6 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:12.88 |
Król Karolina, Rumińska Wiktoria, Skrzypek Jagoda, Cicha Zofia |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/12/2019 - 14:36 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 5, 14:36 |
1 | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
2 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
3 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | NT |
4 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
5 | Jordan Kraków 3 | Jordan Kraków | 06 | NT |
6 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 5, 14:40 |
1 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | NT |
2 | Siemacha Kraków 1 | Siemacha Kraków | 06 | NT |
3 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | 2:39.84 |
Kuszewski Antoni, Dudek Antoni, Sekunda Miłosz, Świeży Szymon |
4 | SMS Galicja Kraków 6 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:43.59 |
Kusz Franciszek, Łętocha Norbert, Nowak Oskar, Mrozowski Wojciech |
5 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | NT |
6 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
Seria 3 z 5, 14:43 |
1 | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 06 | 2:29.52 |
Jaje Mikołaj, Heiza Ignacy, Gorzkowski Filip, DeVault Adam |
2 | Sokół-Mościce Tarnów 2 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | 2:26.00 |
Srebro Natan, Bulaga Patryk, Litwora Jakub, Romański Tomasz |
3 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:22.13 |
Szymański Paweł, Kleszcz Eryk, Dziuba Bartosz, Tucharz Mikołaj |
4 | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:22.97 |
Ciupek Dominik, Wołpiuk Michał, Szlachcic Jan |
5 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:27.79 |
Ciupek Dominik, Tkaczyk Kajetan, Wołpiuk Michał, Szlachcic Jan |
6 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:31.75 |
Duc Benjamin, Tkaczyk Kajetan, Sala Piotr, Wesecki Adrian |
Seria 4 z 5, 14:46 |
1 | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 06 | 2:20.42 |
Kubas Kacper, Łopatka Robert, Pochopień Paweł, Surmiak Kacper |
2 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:11.86 |
Jurkowski Igor, Skałacki Igor, Sadek Kacper, Strąk Krystian |
3 | Ósemka Oświęcim 5 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:08.99 |
Kos Maciej, Ciapuła Michał, Konopczyński Szymon, Żarnowiec Michał |
4 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:09.53 |
Stawowski Marcin, Rachwał Patryk, Plutecki Jakub, Rolnicki Maksymilian |
5 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | 2:18.23 |
Bień Oliwier, Zarzycki Sebastian, Strzyżewski Patryk, Paluch Igor |
6 | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:20.77 |
Spórna Jan, Borowski Mikołaj, Mika Aleksander, Fengler Adam |
Seria 5 z 5, 14:49 |
1 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:01.21 |
Czyż Adam, Hańderek Mateusz, Rydzewski Szczepan, Wojtal Paweł |
2 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:00.21 |
Nowakowski Oliwier, Urbański Jakub, Sotkowski Kacper, Sakłak Szymon |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:50.87 |
Olszowski Mikołaj, Bednarski Kacper, Suchan Jakub, Caba Stanisław |
4 | Ósemka Oświęcim 6 | Ósemka Oświęcim | 06 | 1:54.06 |
Machulak Kamil, Czerwik Krzysztof, Woźnicki Dominik, Merta Miłosz |
5 | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | 2:00.90 |
Sobiechowski Igor, Stawarz Natanael, Korman Filip, Jurkiewicz Mikołaj |
6 | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 06 | 2:08.59 |
Oczkowicz Mikołaj, Kasprzycki Adam, Płaczek Mateusz, Balcerzyk Michał |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |