Mistrzosta Polski w Pływaniu Sprawni Razem Kraków, 27 - 28/4/2019 |
1 - Mistrzosta Polski w Pływaniu Sprawni Razem E | 27/4/2019 - 16:00 |
Konkurencja 1 27/4/2019 - 16:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 13 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szadkowska Oliwia | 06 | Mazowieckie | 23.29 | 90 | Q | ||
2. | Cepa Kinga | 06 | Zachodnipomorskie | 24.79 | 75 | Q | ||
3. | Jackowska Oliwia | 06 | Pomorskie | 24.84 | 74 | Q | ||
4. | Pacyga Olga | 08 | Małopolskie | 30.43 | 40 | Q | ||
5. | Holc Alicja | 07 | Wielkopolskie | 30.87 | 38 | Q | ||
6. | Oliwa Karolina | 06 | Małopolskie | 34.22 | 28 | Q | ||
7. | Wyrwas Aleksandra | 07 | Lubelskie | 39.73 | 18 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 27/4/2019 - 16:04 | Chłopców, 25m dowolny | 13 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowakowski Michał | 06 | Wielkopolskie | 20.86 | 83 | Q | ||
2. | Perkowski Damian | 06 | Mazowieckie | 21.33 | 78 | Q | ||
3. | Zwierz Andrzej | 06 | Zachodnipomorskie | 23.00 | 62 | Q | ||
4. | Abczyński Damian | 06 | Pomorskie | 23.60 | 57 | Q | ||
5. | Lipke Mateusz | 07 | Dolnośląskie | 24.76 | 50 | Q | ||
6. | Gwiżdż Miłosz | 06 | Małopolskie | 24.87 | 49 | Q | ||
7. | Kaleta Mateusz | 06 | Małopolskie | 28.79 | 31 | Q | ||
8. | Karandys Piotr | 07 | Lubelskie | 36.38 | 15 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 27/4/2019 - 16:08 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZD Dzięcioł Zofia | 92 | Mazowieckie | 1:04.90 | 85 | Q | ||
2. | ZD Radwańska Magdalena | 92 | Małopolskie | 1:14.19 | 57 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 27/4/2019 - 16:08 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 16 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gąszczak Wiktoria | 04 | Wielkopolskie | 50.26 | 185 | Q | ||
2. | Szmargowska Anna | 06 | Dolnośląskie | 50.92 | 177 | Q | ||
3. | Litner Jagoda | 04 | Małopolskie | 56.29 | 131 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 27/4/2019 - 16:12 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilk Krzysztof | 98 | Dolnośląskie | 49.30 | 134 | Q | ||
2. | Janikowski Krzysztof | 93 | Zachodnipomorskie | 50.82 | 122 | Q | ||
3. | Fitowski Mikołaj | 95 | Małopolskie | 53.72 | 103 | Q | ||
4. | ZD Matusiewicz Bartosz | 92 | Mazowieckie | 1:02.70 | 65 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 27/4/2019 - 16:12 | Chłopców, 50m klasyczny | 16 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klein Kacper | 05 | Wielkopolskie | 46.69 | 158 | Q | ||
2. | Nowakowski Michał | 06 | Wielkopolskie | 1:06.64 | 54 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 27/4/2019 - 16:16 | Kobiet, 50m dowolny | Zawodnicy ZD Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZD Radwańska Magdalena | 92 | Małopolskie | 58.78 | 59 | Q | ||
2. | ZD Kociołek Agnieszka | 92 | Małopolskie | 1:01.10 | 52 | Q | ||
3. | ZD Kowalczyk Maja | 92 | Mazowieckie | 1:07.59 | 39 | Q | ||
4. | ZD Sagan Urszula | 92 | Mazowieckie | 1:10.60 | 34 | Q | ||
5. | ZD Kalisz Maria | 92 | Małopolskie | 1:27.26 | 18 | Q | ||
6. | ZD Nieśćiór Aleksandra | 92 | Lubelskie | 2:34.78 | 3 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 27/4/2019 - 16:16 | Kobiet, 50m dowolny | 17 - 26 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koniecko Angelika | 97 | Podlaskie | 32.53 | 350 | Q | ||
2. | Babińska Natalia | 00 | Pomorskie | 43.97 | 141 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 27/4/2019 - 16:16 | Dziewcząt, 50m dowolny | 16 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kułaczkowska Natalia | 03 | Lubelskie | 37.03 | 237 | Q | ||
2. | Szymańska Magdalena | 03 | Pomorskie | 38.98 | 203 | Q | ||
3. | Gąszczak Wiktoria | 04 | Wielkopolskie | 41.62 | 167 | Q | ||
4. | Pacyga Ntalia | 05 | Małopolskie | 45.65 | 126 | Q | ||
5. | Dolczewska Izabela | 04 | Wielkopolskie | 46.19 | 122 | Q | ||
6. | Kosiaty Julia | 05 | Zachodnipomorskie | 47.46 | 112 | Q | ||
7. | Waligórska Justyna | 03 | Małopolskie | 59.45 | 57 | Q | ||
8. | Babińska Patrycja | 03 | Pomorskie | 1:11.56 | 32 | Q | ||
9. | Karandys Małgorzata | 05 | Lubelskie | 1:27.99 | 17 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 27/4/2019 - 16:26 | Mężczyzn, 50m dowolny | Zawodnicy ZD Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZD Kmiecik Jakub | 92 | Wielkopolskie | 42.64 | 107 | Q | ||
2. | ZD Mroziński Michał | 92 | Mazowieckie | 44.07 | 97 | Q | ||
3. | ZD Obszański Paweł | 92 | Lubelskie | 55.15 | 49 | Q | ||
4. | ZD Godawski Jerzy | 92 | Małopolskie | 55.83 | 47 | Q | ||
5. | ZD Karpeta Piotr | 92 | Zachodnipomorskie | 58.98 | 40 | Q | ||
6. | ZD Zawartka Jan | 92 | Małopolskie | 1:01.48 | 35 | Q | ||
7. | ZD Mruszczak Mikołaj | 92 | Małopolskie | 1:14.90 | 19 | Q | ||
8. | ZD Lipka Michał | 92 | Lubelskie | 1:28.63 | 11 | Q | ||
9. | ZD Szaniawski Jan | 92 | Lubelskie | 1:34.97 | 9 | R | ||
10. | ZD Wójcik Michał | 92 | Małopolskie | 1:41.61 | 7 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 27/4/2019 - 16:26 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 - 26 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bujek Mateusz | 00 | Lubelskie | 27.00 | 422 | Q | ||
2. | Bujek Artur | 99 | Lubelskie | 31.89 | 256 | Q | ||
3. | Lefeld Krystian | 01 | Lubelskie | 32.95 | 232 | Q | ||
4. | Nowotarski Patryk | 02 | Małopolskie | 36.93 | 165 | Q | ||
5. | Pietraszko Aleks | 97 | Zachodnipomorskie | 40.12 | 128 | Q | ||
6. | Stefański Wiktor | 02 | Małopolskie | 40.97 | 120 | Q | ||
7. | Tkaczyk Jakub | 02 | Lubelskie | 42.50 | 108 | Q | ||
8. | Janikowski Krzysztof | 93 | Zachodnipomorskie | 44.74 | 92 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 27/4/2019 - 16:26 | Chłopców, 50m dowolny | 16 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kolebski Wojciech | 04 | Wielkopolskie | 30.25 | 300 | Q | ||
2. | Kęsek Stanisłąw | 03 | Małopolskie | 38.81 | 142 | Q | ||
3. | Wandryszewski Kacper | 03 | Zachodnipomorskie | 39.53 | 134 | Q | ||
4. | Janowicz Krystian | 04 | Wielkopolskie | 39.62 | 133 | Q | ||
5. | Dąbrowski Filip | 04 | Małopolskie | 41.23 | 118 | Q | ||
6. | Makówka Dawid | 03 | Małopolskie | 41.59 | 115 | Q | ||
7. | Kochański Aleksander | 05 | Lubelskie | 59.34 | 39 | Q | ||
8. | Kozak Szymon | 05 | Lubelskie | 1:01.09 | 36 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 27/4/2019 - 16:40 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 13 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szmargowska Anna | 06 | Dolnośląskie | 22.02 | 165 | Q | ||
2. | Cepa Kinga | 06 | Zachodnipomorskie | 28.74 | 74 | Q | ||
3. | Szadkowska Oliwia | 06 | Mazowieckie | 29.35 | 69 | Q | ||
4. | Pacyga Olga | 08 | Małopolskie | 29.60 | 67 | Q | ||
5. | Oliwa Karolina | 06 | Małopolskie | 29.81 | 66 | Q | ||
6. | Jackowska Oliwia | 06 | Pomorskie | 30.60 | 61 | Q | ||
7. | Holc Alicja | 07 | Wielkopolskie | 31.12 | 58 | Q | ||
8. | Wyrwas Aleksandra | 07 | Lubelskie | 34.63 | 42 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 27/4/2019 - 16:44 | Chłopców, 25m grzbietowy | 13 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zwierz Andrzej | 06 | Zachodnipomorskie | 23.86 | 81 | Q | ||
2. | Perkowski Damian | 06 | Mazowieckie | 23.99 | 80 | Q | ||
3. | Nowakowski Michał | 06 | Wielkopolskie | 26.39 | 60 | Q | ||
4. | Lipke Mateusz | 07 | Dolnośląskie | 28.12 | 50 | Q | ||
5. | Abczyński Damian | 06 | Pomorskie | 28.94 | 45 | Q | ||
6. | Kaleta Mateusz | 06 | Małopolskie | 30.78 | 38 | Q | ||
7. | Gwiżdż Miłosz | 06 | Małopolskie | 31.81 | 34 | Q | ||
8. | Karandys Piotr | 07 | Lubelskie | 40.56 | 16 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 27/4/2019 - 16:48 | Kobiet, 50m grzbietowy | Zawodnicy ZD Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZD Kowalczyk Maja | 92 | Mazowieckie | 1:04.12 | 64 | Q | ||
2. | ZD Sagan Urszula | 92 | Mazowieckie | 1:12.79 | 43 | Q | ||
3. | ZD Kociołek Agnieszka | 92 | Małopolskie | 1:17.52 | 36 | Q | ||
4. | ZD Nieśćiór Aleksandra | 92 | Lubelskie | 2:53.28 | 3 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 27/4/2019 - 16:48 | Kobiet, 50m grzbietowy | 17 - 26 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koniecko Angelika | 97 | Podlaskie | 34.79 | 401 | Q | ||
2. | Babińska Natalia | 00 | Pomorskie | 56.41 | 94 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 27/4/2019 - 16:48 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 16 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymańska Magdalena | 03 | Pomorskie | 49.33 | 140 | Q | ||
2. | Litner Jagoda | 04 | Małopolskie | 51.84 | 121 | Q | ||
3. | Pacyga Ntalia | 05 | Małopolskie | 51.98 | 120 | Q | ||
4. | Kosiaty Julia | 05 | Zachodnipomorskie | 55.56 | 98 | Q | ||
5. | Dolczewska Izabela | 04 | Wielkopolskie | 57.61 | 88 | Q | ||
6. | Waligórska Justyna | 03 | Małopolskie | 59.85 | 78 | Q | ||
7. | Karandys Małgorzata | 05 | Lubelskie | 1:11.80 | 45 | Q | ||
8. | Holc Alicja | 07 | Wielkopolskie | 1:16.11 | 38 | Q | ||
9. | Babińska Patrycja | 03 | Pomorskie | 1:23.35 | 29 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 27/4/2019 - 17:00 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | Zawodnicy ZD Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZD Matusiewicz Bartosz | 92 | Mazowieckie | 52.68 | 75 | Q | ||
2. | ZD Mroziński Michał | 92 | Mazowieckie | 54.28 | 68 | Q | ||
3. | ZD Lipka Michał | 92 | Lubelskie | 1:10.56 | 31 | Q | ||
4. | ZD Obszański Paweł | 92 | Lubelskie | 1:20.19 | 21 | Q | ||
5. | ZD Godawski Jerzy | 92 | Małopolskie | 1:33.34 | 13 | Q | ||
6. | ZD Szaniawski Jan | 92 | Lubelskie | 1:33.85 | 13 | Q | ||
7. | ZD Zawartka Jan | 92 | Małopolskie | 2:01.42 | 6 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 27/4/2019 - 17:00 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 17 - 26 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bujek Mateusz | 00 | Lubelskie | 31.26 | 359 | Q | ||
2. | Urbański Michał | 02 | Mazowieckie | 43.49 | 133 | Q | ||
3. | Stefański Wiktor | 02 | Małopolskie | 43.74 | 131 | Q | ||
4. | Nowotarski Patryk | 02 | Małopolskie | 47.86 | 100 | Q | ||
5. | Fitowski Mikołaj | 95 | Małopolskie | 50.52 | 85 | Q | ||
6. | Tkaczyk Jakub | 02 | Lubelskie | 55.05 | 65 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 27/4/2019 - 17:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 16 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wandryszewski Kacper | 03 | Zachodnipomorskie | 45.42 | 117 | Q | ||
2. | Kęsek Stanisłąw | 03 | Małopolskie | 47.20 | 104 | Q | ||
3. | Makówka Dawid | 03 | Małopolskie | 48.52 | 96 | Q | ||
4. | Janowicz Krystian | 04 | Wielkopolskie | 49.44 | 90 | Q | ||
5. | Dąbrowski Filip | 04 | Małopolskie | 52.98 | 73 | Q | ||
6. | Kochański Aleksander | 05 | Lubelskie | 1:10.01 | 31 | Q | ||
7. | Kozak Szymon | 05 | Lubelskie | 1:18.59 | 22 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 27/4/2019 - 17:12 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 27/4/2019 - 17:12 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 17 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowalczyk Jakub | 99 | Lubelskie | 32.08 | 313 | Q | ||
2. | Sobota Jakub | 01 | Mazowieckie | 36.05 | 221 | Q | ||
3. | Pietraszko Aleks | 97 | Zachodnipomorskie | 54.72 | 63 | Q | ||
4. | ZD Karpeta Piotr | 92 | Zachodnipomorskie | 58.93 | 50 | Q |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 27/4/2019 - 17:16 | Kobiet, 100m dowolny | Open Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałowska Gabriela | 02 | Kujawsko-Pomorskie | 1:08.10 | 401 | Q | 32.33 | 35.77 | ||
2. | Kułaczkowska Natalia | 03 | Lubelskie | 1:28.29 | 184 | Q | 42.48 | 45.81 | ||
3. | Litner Jagoda | 04 | Małopolskie | 1:42.76 | 116 | Q | 47.06 | 55.70 | ||
4. | ZD Dzięcioł Zofia | 92 | Mazowieckie | 2:03.30 | 67 | Q | 1:00.10 | 1:03.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 27/4/2019 - 17:20 | Mężczyzn, 100m dowolny | Open Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowalczyk Jakub | 99 | Lubelskie | 1:08.31 | 284 | Q | 35.14 | 33.17 | ||
2. | Kolebski Wojciech | 04 | Wielkopolskie | 1:10.54 | 258 | Q | 32.55 | 37.99 | ||
3. | Sobota Jakub | 01 | Mazowieckie | 1:12.99 | 233 | Q | 35.22 | 37.77 | ||
4. | Lefeld Krystian | 01 | Lubelskie | 1:15.01 | 215 | Q | 34.05 | 40.96 | ||
5. | Urbański Michał | 02 | Mazowieckie | 1:21.08 | 170 | Q | 38.36 | 42.72 | ||
6. | Bujek Artur | 99 | Lubelskie | 1:27.67 | 134 | Q | 37.23 | 50.44 | ||
7. | Fitowski Mikołaj | 95 | Małopolskie | 1:33.29 | 111 | Q | 41.21 | 52.08 | ||
8. | Pietraszko Aleks | 97 | Zachodnipomorskie | 1:37.37 | 98 | Q | 44.63 | 52.74 | ||
9. | ZD Kmiecik Jakub | 92 | Wielkopolskie | 1:38.22 | 95 | R | 44.98 | 53.24 | ||
10. | Soboń Daniel | 97 | Pomorskie | 1:42.24 | 84 | R | 43.85 | 58.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 27/4/2019 - 17:30 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gąszczak Wiktoria | 04 | Wielkopolskie | 1:54.17 | 162 | Q | 52.38 | 1:01.79 | ||
2. | Szmargowska Anna | 06 | Dolnośląskie | 1:55.47 | 157 | Q | 51.91 | 1:03.56 | ||
3. | Pacyga Ntalia | 05 | Małopolskie | 2:03.24 | 129 | Q | 58.00 | 1:05.24 | ||
4. | ZD Dzięcioł Zofia | 92 | Mazowieckie | 2:20.50 | 87 | Q | 1:09.40 | 1:11.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 27/4/2019 - 17:34 | Mężczyzn, 100m klasyczny | Open Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wilk Krzysztof | 98 | Dolnośląskie | 1:48.70 | 133 | Q | 52.68 | 56.02 | ||
2. | Klein Kacper | 05 | Wielkopolskie | 1:48.86 | 133 | Q | 49.62 | 59.24 | ||
3. | Soboń Daniel | 97 | Pomorskie | 1:56.45 | 108 | Q | 55.83 | 1:00.62 | ||
4. | Janikowski Krzysztof | 93 | Zachodnipomorskie | 2:02.72 | 93 | Q | 53.10 | 1:09.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 27/4/2019 - 17:40 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Koniecko Angelika | 97 | Podlaskie | 1:17.32 | 360 | Q | 38.22 | 39.10 | ||
2. | Michałowska Gabriela | 02 | Kujawsko-Pomorskie | 1:22.12 | 300 | Q | 40.41 | 41.71 | ||
3. | Dolczewska Izabela | 04 | Wielkopolskie | 2:13.46 | 70 | Q | 59.12 | 1:14.34 | ||
4. | Waligórska Justyna | 03 | Małopolskie | 2:18.87 | 62 | Q | 1:03.23 | 1:15.64 | ||
5. | ZD Kociołek Agnieszka | 92 | Małopolskie | 2:51.56 | 33 | Q | 1:23.46 | 1:28.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 27/4/2019 - 17:44 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | Open Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bujek Mateusz | 00 | Lubelskie | 1:09.89 | 342 | Q | 32.57 | 37.32 | ||
2. | Sobota Jakub | 01 | Mazowieckie | 1:24.10 | 196 | Q | 41.53 | 42.57 | ||
3. | Wandryszewski Kacper | 03 | Zachodnipomorskie | 1:44.68 | 101 | Q | 47.78 | 56.90 | ||
4. | ZD Mroziński Michał | 92 | Mazowieckie | 1:51.97 | 83 | Q | 52.16 | 59.81 | ||
5. | Janowicz Krystian | 04 | Wielkopolskie | 1:54.36 | 78 | Q | 50.65 | 1:03.71 | ||
6. | Tkaczyk Jakub | 02 | Lubelskie | 2:15.48 | 47 | Q | 58.92 | 1:16.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 27/4/2019 - 17:50 | Kobiet, 100m zmienny | Open Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 27/4/2019 - 17:50 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Klein Kacper | 05 | Wielkopolskie | 1:48.15 | 100 | Q | 53.12 | 55.03 | ||
2. | Wilk Krzysztof | 98 | Dolnośląskie | 1:54.10 | 85 | Q | 59.60 | 54.50 | ||
3. | ZD Matusiewicz Bartosz | 92 | Mazowieckie | 1:59.83 | 73 | Q | 55.53 | 1:04.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 27/4/2019 - 17:54 | Kobiet, 200m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Michałowska Gabriela | 02 | Kujawsko-Pomorskie | 2:33.42 | 372 | 34.36 | 39.24 | 41.05 | 38.77 | |||
2. | Kułaczkowska Natalia | 03 | Lubelskie | 3:28.49 | 148 | 44.37 | 51.21 | 55.46 | 57.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 27/4/2019 - 18:00 | Mężczyzn, 200m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kowalczyk Jakub | 99 | Lubelskie | 2:33.36 | 272 | |||||||
2. | Kolebski Wojciech | 04 | Wielkopolskie | 2:45.74 | 215 | 36.00 | 41.66 | 45.30 | 42.78 | |||
3. | Lefeld Krystian | 01 | Lubelskie | 3:04.71 | 155 | 39.21 | 46.32 | 50.21 | 48.97 | |||
4. | Urbański Michał | 02 | Mazowieckie | 3:17.06 | 128 | 39.71 | 47.01 | 55.38 | 54.96 | |||
5. | ZD Kmiecik Jakub | 92 | Wielkopolskie | 3:33.89 | 100 | 47.76 | 53.83 | 56.94 | 55.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/4/2019 - 18:06 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Wielkopolskie 1 | Wielkopolskie | 2:44.63 | 154 |
Dolczewska Izabela Klein Kacper | 04 05 | 49.48 | Gąszczak Wiktoria Kolebski Wojciech | 04 04 | +0.33 | 31.82 |
2. | Małopolskie 1 | Małopolskie | 2:51.61 | 136 |
Makówka Dawid Pacyga Ntalia | 03 05 | +0.88 | 46.16 55.72 | Litner Jagoda Fitowski Mikołaj | 04 95 | 23.72 46.01 |
3. | Lubelskie 1 | Lubelskie | 3:03.97 | 110 |
Kułaczkowska Natalia Kowalczyk Jakub | 03 99 | +0.83 +0.07 | 37.54 29.72 | Karandys Małgorzata Bujek Mateusz | 05 00 |
4. | Mazowieckie | Mazowieckie | 3:06.39 | 106 |
Urbański Michał ZD Dzięcioł Zofia | 02 92 | +0.87 | 34.96 33.12 | Szadkowska Oliwia Sobota Jakub | 06 01 | 25.49 1:32.82 |
5. | Zachodnipomorskie 1 | Zachodnipomorskie | 3:37.68 | 66 |
Cepa Kinga Zwierz Andrzej | 06 06 | 1:53.37 | Kosiaty Julia Wandryszewski Kacper | 05 03 | +1.14 | 42.54 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |