Mistrzosta Polski w Pływaniu Sprawni Razem Kraków, 27 - 28/4/2019 |
2 - Mistrzosta Polski w Pływaniu Sprawni Razem F | 28/4/2019 - 9:40 |
Konkurencja 1 28/4/2019 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 13 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szadkowska Oliwia | 06 | Mazowieckie | 23.95 | 83 | |||
2. | Jackowska Oliwia | 06 | Pomorskie | 25.08 | 72 | |||
3. | Cepa Kinga | 06 | Zachodnipomorskie | 26.21 | 63 | |||
4. | Pacyga Olga | 08 | Małopolskie | 30.65 | 39 | |||
5. | Holc Alicja | 07 | Wielkopolskie | 31.06 | 38 | |||
6. | Oliwa Karolina | 06 | Małopolskie | 35.83 | 24 | |||
7. | Wyrwas Aleksandra | 07 | Lubelskie | 35.90 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 28/4/2019 - 9:44 | Chłopców, 25m dowolny | 13 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Perkowski Damian | 06 | Mazowieckie | 20.97 | 82 | |||
2. | Nowakowski Michał | 06 | Wielkopolskie | 21.04 | 81 | |||
3. | Zwierz Andrzej | 06 | Zachodnipomorskie | 22.18 | 69 | |||
4. | Abczyński Damian | 06 | Pomorskie | 22.80 | 64 | |||
5. | Lipke Mateusz | 07 | Dolnośląskie | 25.68 | 44 | |||
6. | Gwiżdż Miłosz | 06 | Małopolskie | 28.95 | 31 | |||
7. | Karandys Piotr | 07 | Lubelskie | 37.23 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 28/4/2019 - 9:48 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZD Dzięcioł Zofia | 92 | Mazowieckie | 1:04.32 | 88 | |||
2. | ZD Radwańska Magdalena | 92 | Małopolskie | 1:17.53 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 28/4/2019 - 9:48 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 16 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gąszczak Wiktoria | 04 | Wielkopolskie | 49.69 | 191 | |||
2. | Szmargowska Anna | 06 | Dolnośląskie | 50.00 | 187 | |||
3. | Litner Jagoda | 04 | Małopolskie | 59.75 | 110 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 28/4/2019 - 9:54 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilk Krzysztof | 98 | Dolnośląskie | 48.01 | 145 | |||
2. | Janikowski Krzysztof | 93 | Zachodnipomorskie | 52.24 | 112 | |||
3. | Fitowski Mikołaj | 95 | Małopolskie | 55.10 | 96 | |||
4. | ZD Matusiewicz Bartosz | 92 | Mazowieckie | 1:02.70 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 28/4/2019 - 9:54 | Chłopców, 50m klasyczny | 16 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klein Kacper | 05 | Wielkopolskie | 52.65 | 110 | |||
2. | Nowakowski Michał | 06 | Wielkopolskie | 1:07.72 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 28/4/2019 - 10:02 | Kobiet, 50m dowolny | Zawodnicy ZD Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZD Radwańska Magdalena | 92 | Małopolskie | 59.49 | 57 | |||
2. | ZD Kociołek Agnieszka | 92 | Małopolskie | 1:00.57 | 54 | |||
3. | ZD Sagan Urszula | 92 | Mazowieckie | 1:09.22 | 36 | |||
4. | ZD Kalisz Maria | 92 | Małopolskie | 1:25.43 | 19 | |||
5. | ZD Kowalczyk Maja | 92 | Mazowieckie | 1:26.49 | 18 | |||
6. | ZD Nieśćiór Aleksandra | 92 | Lubelskie | 2:41.24 | 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 28/4/2019 - 10:02 | Kobiet, 50m dowolny | 17 - 26 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koniecko Angelika | 97 | Podlaskie | 31.09 | 401 | |||
2. | Babińska Natalia | 00 | Pomorskie | 44.22 | 139 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 28/4/2019 - 10:02 | Dziewcząt, 50m dowolny | 16 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kułaczkowska Natalia | 03 | Lubelskie | 36.07 | 256 | |||
2. | Szymańska Magdalena | 03 | Pomorskie | 37.86 | 222 | |||
3. | Gąszczak Wiktoria | 04 | Wielkopolskie | 41.20 | 172 | |||
4. | Pacyga Ntalia | 05 | Małopolskie | 44.73 | 134 | |||
5. | Kosiaty Julia | 05 | Zachodnipomorskie | 47.05 | 115 | |||
6. | Dolczewska Izabela | 04 | Wielkopolskie | 50.16 | 95 | |||
7. | Waligórska Justyna | 03 | Małopolskie | 55.87 | 69 | |||
8. | Babińska Patrycja | 03 | Pomorskie | 1:10.64 | 34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 28/4/2019 - 10:14 | Mężczyzn, 50m dowolny | Zawodnicy ZD Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZD Kmiecik Jakub | 92 | Wielkopolskie | 41.31 | 117 | |||
2. | ZD Mroziński Michał | 92 | Mazowieckie | 45.71 | 87 | |||
3. | ZD Godawski Jerzy | 92 | Małopolskie | 56.83 | 45 | |||
4. | ZD Karpeta Piotr | 92 | Zachodnipomorskie | 57.05 | 44 | |||
5. | ZD Obszański Paweł | 92 | Lubelskie | 58.15 | 42 | |||
6. | ZD Zawartka Jan | 92 | Małopolskie | 1:03.84 | 31 | |||
7. | ZD Mruszczak Mikołaj | 92 | Małopolskie | 1:10.64 | 23 | |||
8. | ZD Lipka Michał | 92 | Lubelskie | 1:36.96 | 9 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 28/4/2019 - 10:14 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 - 26 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bujek Mateusz | 00 | Lubelskie | 27.44 | 402 | |||
2. | Lefeld Krystian | 01 | Lubelskie | 32.07 | 252 | |||
3. | Bujek Artur | 99 | Lubelskie | 32.32 | 246 | |||
4. | Pietraszko Aleks | 97 | Zachodnipomorskie | 37.95 | 152 | |||
5. | Stefański Wiktor | 02 | Małopolskie | 39.65 | 133 | |||
6. | Tkaczyk Jakub | 02 | Lubelskie | 44.55 | 94 | |||
7. | Janikowski Krzysztof | 93 | Zachodnipomorskie | 45.50 | 88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 28/4/2019 - 10:14 | Chłopców, 50m dowolny | 16 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kolebski Wojciech | 04 | Wielkopolskie | 31.62 | 263 | |||
2. | Kęsek Stanisłąw | 03 | Małopolskie | 37.44 | 158 | |||
3. | Wandryszewski Kacper | 03 | Zachodnipomorskie | 37.98 | 151 | |||
4. | Janowicz Krystian | 04 | Wielkopolskie | 39.76 | 132 | |||
5. | Makówka Dawid | 03 | Małopolskie | 41.14 | 119 | |||
6. | Dąbrowski Filip | 04 | Małopolskie | 41.92 | 112 | |||
7. | Kochański Aleksander | 05 | Lubelskie | 54.43 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 28/4/2019 - 10:24 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 13 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szmargowska Anna | 06 | Dolnośląskie | 21.92 | 167 | |||
2. | Cepa Kinga | 06 | Zachodnipomorskie | 28.18 | 78 | |||
3. | Pacyga Olga | 08 | Małopolskie | 28.80 | 73 | |||
4. | Oliwa Karolina | 06 | Małopolskie | 29.36 | 69 | |||
5. | Szadkowska Oliwia | 06 | Mazowieckie | 31.22 | 57 | |||
6. | Jackowska Oliwia | 06 | Pomorskie | 31.67 | 55 | |||
7. | Holc Alicja | 07 | Wielkopolskie | 32.44 | 51 | |||
8. | Wyrwas Aleksandra | 07 | Lubelskie | 38.57 | 30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 28/4/2019 - 10:26 | Chłopców, 25m grzbietowy | 13 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zwierz Andrzej | 06 | Zachodnipomorskie | 24.16 | 78 | |||
2. | Perkowski Damian | 06 | Mazowieckie | 24.54 | 75 | |||
3. | Nowakowski Michał | 06 | Wielkopolskie | 26.52 | 59 | |||
4. | Lipke Mateusz | 07 | Dolnośląskie | 27.41 | 53 | |||
5. | Abczyński Damian | 06 | Pomorskie | 29.25 | 44 | |||
6. | Gwiżdż Miłosz | 06 | Małopolskie | 30.85 | 37 | |||
7. | Karandys Piotr | 07 | Lubelskie | 42.69 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 28/4/2019 - 10:30 | Kobiet, 50m grzbietowy | Zawodnicy ZD Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZD Kowalczyk Maja | 92 | Mazowieckie | 1:05.44 | 60 | |||
2. | ZD Sagan Urszula | 92 | Mazowieckie | 1:11.76 | 45 | |||
3. | ZD Kociołek Agnieszka | 92 | Małopolskie | 1:19.55 | 33 | |||
4. | ZD Nieśćiór Aleksandra | 92 | Lubelskie | 2:41.98 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 28/4/2019 - 10:30 | Kobiet, 50m grzbietowy | 17 - 26 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koniecko Angelika | 97 | Podlaskie | 34.98 | 395 | |||
2. | Babińska Natalia | 00 | Pomorskie | 55.91 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 28/4/2019 - 10:30 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 16 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litner Jagoda | 04 | Małopolskie | 48.51 | 148 | |||
2. | Szymańska Magdalena | 03 | Pomorskie | 48.78 | 145 | |||
3. | Pacyga Ntalia | 05 | Małopolskie | 53.31 | 111 | |||
4. | Kosiaty Julia | 05 | Zachodnipomorskie | 56.21 | 95 | |||
5. | Dolczewska Izabela | 04 | Wielkopolskie | 1:01.46 | 72 | |||
6. | Waligórska Justyna | 03 | Małopolskie | 1:01.67 | 72 | |||
7. | Karandys Małgorzata | 05 | Lubelskie | 1:14.05 | 41 | |||
8. | Holc Alicja | 07 | Wielkopolskie | 1:20.12 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 28/4/2019 - 10:42 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | Zawodnicy ZD Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZD Mroziński Michał | 92 | Mazowieckie | 47.80 | 100 | |||
2. | ZD Matusiewicz Bartosz | 92 | Mazowieckie | 54.32 | 68 | |||
3. | ZD Lipka Michał | 92 | Lubelskie | 1:08.74 | 33 | |||
4. | ZD Obszański Paweł | 92 | Lubelskie | 1:22.47 | 19 | |||
5. | ZD Godawski Jerzy | 92 | Małopolskie | 1:25.76 | 17 | |||
6. | ZD Zawartka Jan | 92 | Małopolskie | 1:33.02 | 13 | |||
7. | ZD Szaniawski Jan | 92 | Lubelskie | 1:34.15 | 13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 28/4/2019 - 10:42 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 17 - 26 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bujek Mateusz | 00 | Lubelskie | 30.87 | 372 | |||
2. | Urbański Michał | 02 | Mazowieckie | 42.49 | 143 | |||
3. | Stefański Wiktor | 02 | Małopolskie | 43.05 | 137 | |||
4. | Fitowski Mikołaj | 95 | Małopolskie | 52.56 | 75 | |||
5. | Tkaczyk Jakub | 02 | Lubelskie | 55.42 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 28/4/2019 - 10:42 | Chłopców, 50m grzbietowy | 16 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wandryszewski Kacper | 03 | Zachodnipomorskie | 42.26 | 145 | |||
2. | Janowicz Krystian | 04 | Wielkopolskie | 46.62 | 108 | |||
3. | Kęsek Stanisłąw | 03 | Małopolskie | 46.68 | 107 | |||
4. | Dąbrowski Filip | 04 | Małopolskie | 51.51 | 80 | |||
5. | Makówka Dawid | 03 | Małopolskie | 55.53 | 64 | |||
6. | Kochański Aleksander | 05 | Lubelskie | 1:06.51 | 37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 28/4/2019 - 10:54 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 28/4/2019 - 11:00 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 17 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowalczyk Jakub | 99 | Lubelskie | 33.58 | 273 | |||
2. | Sobota Jakub | 01 | Mazowieckie | 37.68 | 193 | |||
3. | Pietraszko Aleks | 97 | Zachodnipomorskie | 51.07 | 77 | |||
4. | ZD Karpeta Piotr | 92 | Zachodnipomorskie | 1:02.38 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 28/4/2019 - 11:04 | Kobiet, 100m dowolny | Open Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałowska Gabriela | 02 | Kujawsko-Pomorskie | 1:08.19 | 400 | 32.74 | 35.45 | |||
2. | Kułaczkowska Natalia | 03 | Lubelskie | 1:27.45 | 189 | 41.10 | 46.35 | |||
3. | Litner Jagoda | 04 | Małopolskie | 1:41.54 | 121 | 47.10 | 54.44 | |||
4. | ZD Dzięcioł Zofia | 92 | Mazowieckie | 2:01.17 | 71 | 58.17 | 1:03.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 28/4/2019 - 11:08 | Mężczyzn, 100m dowolny | Open Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowalczyk Jakub | 99 | Lubelskie | 1:06.67 | 306 | 31.37 | 35.30 | |||
2. | Sobota Jakub | 01 | Mazowieckie | 1:08.18 | 286 | 32.37 | 35.81 | |||
3. | Kolebski Wojciech | 04 | Wielkopolskie | 1:11.86 | 244 | 32.91 | 38.95 | |||
4. | Lefeld Krystian | 01 | Lubelskie | 1:15.13 | 214 | 33.30 | 41.83 | |||
5. | Urbański Michał | 02 | Mazowieckie | 1:19.67 | 179 | |||||
6. | Fitowski Mikołaj | 95 | Małopolskie | 1:32.63 | 114 | 41.55 | 51.08 | |||
7. | Pietraszko Aleks | 97 | Zachodnipomorskie | 1:35.88 | 102 | 43.17 | 52.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 28/4/2019 - 11:14 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szmargowska Anna | 06 | Dolnośląskie | 1:52.15 | 171 | 52.61 | 59.54 | |||
2. | Gąszczak Wiktoria | 04 | Wielkopolskie | 1:52.44 | 170 | 52.54 | 59.90 | |||
3. | Pacyga Ntalia | 05 | Małopolskie | 2:03.46 | 128 | 57.06 | 1:06.40 | |||
4. | ZD Dzięcioł Zofia | 92 | Mazowieckie | 2:19.01 | 90 | 1:06.83 | 1:12.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 28/4/2019 - 11:18 | Mężczyzn, 100m klasyczny | Open Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Soboń Daniel | 97 | Pomorskie | 1:41.49 | 164 | 48.31 | 53.18 | |||
2. | Klein Kacper | 05 | Wielkopolskie | 1:45.20 | 147 | 47.79 | 57.41 | |||
3. | Wilk Krzysztof | 98 | Dolnośląskie | 1:45.29 | 147 | 50.43 | 54.86 | |||
4. | Janikowski Krzysztof | 93 | Zachodnipomorskie | 2:02.16 | 94 | 52.50 | 1:09.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 28/4/2019 - 11:24 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Koniecko Angelika | 97 | Podlaskie | 1:18.54 | 343 | 38.35 | 40.19 | |||
2. | Michałowska Gabriela | 02 | Kujawsko-Pomorskie | 1:21.55 | 307 | 39.63 | 41.92 | |||
3. | Waligórska Justyna | 03 | Małopolskie | 2:17.63 | 63 | 1:00.90 | 1:16.73 | |||
4. | Dolczewska Izabela | 04 | Wielkopolskie | 2:21.61 | 58 | 1:01.99 | 1:19.62 | |||
5. | ZD Kociołek Agnieszka | 92 | Małopolskie | 2:55.08 | 31 | 1:22.68 | 1:32.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 28/4/2019 - 11:30 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | Open Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bujek Mateusz | 00 | Lubelskie | 1:10.31 | 336 | 32.36 | 37.95 | |||
2. | Sobota Jakub | 01 | Mazowieckie | 1:25.21 | 188 | 40.68 | 44.53 | |||
3. | Wandryszewski Kacper | 03 | Zachodnipomorskie | 1:41.06 | 113 | 47.63 | 53.43 | |||
4. | ZD Mroziński Michał | 92 | Mazowieckie | 2:00.10 | 67 | 54.83 | 1:05.27 | |||
5. | Tkaczyk Jakub | 02 | Lubelskie | 2:06.26 | 58 | 56.62 | 1:09.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 28/4/2019 - 11:36 | Kobiet, 100m zmienny | Open Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 28/4/2019 - 11:40 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 28/4/2019 - 11:44 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Małopolskie 1 | Małopolskie | 3:27.69 | 92 |
Pacyga Ntalia ZD Radwańska Magdalena | 05 92 | Waligórska Justyna Litner Jagoda | 03 04 |
2. | Pomorskie 1 | Pomorskie | 3:28.22 | 91 |
Jackowska Oliwia Szymańska Magdalena | 06 03 | 1:00.17 | Babińska Patrycja Babińska Natalia | 03 00 | 45.30 |
3. | Mazowieckie 1 | Mazowieckie | 4:16.82 | 48 |
ZD Dzięcioł Zofia ZD Sagan Urszula | 92 92 | 56.86 49.27 | ZD Kowalczyk Maja Szadkowska Oliwia | 92 06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 28/4/2019 - 11:50 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Lubelskie 1 | Lubelskie | 2:07.56 | 271 |
Bujek Artur Lefeld Krystian | 99 01 | 33.27 33.02 | Kowalczyk Jakub Bujek Mateusz | 99 00 | 31.60 29.67 |
2. | Wielkopolskie 1 | Wielkopolskie | 2:34.37 | 153 |
ZD Kmiecik Jakub Klein Kacper | 92 05 | 43.26 | Janowicz Krystian Kolebski Wojciech | 04 04 | 31.73 |
3. | Małopolskie 1 | Małopolskie | 2:43.39 | 129 |
Dąbrowski Filip Stefański Wiktor | 04 02 | 42.04 21.15 | Kęsek Stanisłąw Fitowski Mikołaj | 03 95 | 27.19 1:13.01 |
4. | Mazowieckie 1 | Mazowieckie | 2:48.95 | 116 |
ZD Mroziński Michał Urbański Michał | 92 02 | 51.02 36.11 | ZD Matusiewicz Bartosz Sobota Jakub | 92 01 | 50.48 31.34 |
5. | Zachodnipomorskie 1 | Zachodnipomorskie | 3:07.12 | 86 |
Janikowski Krzysztof ZD Karpeta Piotr | 93 92 | 26.86 20.77 | Pietraszko Aleks Wandryszewski Kacper | 97 03 | 22.21 1:57.28 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |