Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Runda II Oświęcim, 15 - 16/6/2019 |
1 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat I | 15/6/2019 - 11:00 |
Konkurencja 1 15/6/2019 - 11:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:00 |
2 3 4 5 6 | Urbańska Zofia Juraś Izabela Holeczek Maja Szymacha Magdalena Madej Zofia | 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Piątka Chorzów Piątka Chorzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 11 11 11 06 06 | NT 1:48.78 1:36.32 1:39.49 NT |
Seria 2 z 6, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowakowska-Baranowska Wiktoria Wąsik Martyna Mroczek Julia Wiekiera Julia Jankowiak Oliwia Pasternak Klaudia Zielińska Zuzanna Hoffmann Oliwia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Ósemka Oświęcim MOSM Tychy Korona Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ikar Mielec MOSM Tychy | 11 06 11 06 06 06 08 11 | 1:34.29 1:33.20 1:31.60 1:28.61 1:30.79 1:32.77 1:34.13 1:35.71 |
Seria 3 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Merkel Ewa Chłąd Zuzanna Filipiak Julia Wyrwał Faustyna Dziekanowska Martyna Zygiel Paulina Kalamarz Wiktoria Pawełek Zuzanna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim UKS MOS Opolu SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Motyl MOSiR St. Wola Sokół Rzeszów | 06 07 06 11 06 08 08 08 | 1:27.95 1:26.49 1:25.59 1:24.91 1:24.93 1:26.46 1:27.11 1:28.47 |
Seria 4 z 6, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brachaczek Emilia Kobylska Magdalena Sojka Oliwia Dorosińska Paulina Jonaszek Julia Karwacka Kinga Czogała Dagmara Korolczuk Hanna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Wodnik Siemianowice Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Aqua Team Mikołów Manta Kochłowice Ruda Śl. Motyl MOSiR St. Wola Aquatica Pawłowice Wodnik Siemianowice Śl. Piątka Chorzów | 11 11 11 11 08 11 11 11 | 1:23.09 1:21.62 1:20.81 1:19.34 1:20.60 1:21.45 1:23.07 1:24.61 |
Seria 5 z 6, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kużaj Paulina Biernat Liwia Muster Martyna Purchałka Amelia Jeleniewska Julia Górny Dominika Biedrzycka Natalia Kędziora Vanessa | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MMKS Kędzierzyn Koźle Winner Zdzieszowice MOSM Tychy Piątka Chorzów Sikret Gliwice MOSM Tychy Sokół-Mościce Tarnów MOSM Tychy | 07 07 11 11 11 11 06 11 | 1:17.57 1:16.77 1:15.10 1:14.43 1:14.88 1:15.32 1:16.82 1:19.10 |
Seria 6 z 6, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pilecka Zuzanna Kaszuba Maja Juda Aleksandra Gorczyca Gabriela Smurzyńska Julia Janik Julia Rakowska Marta Ziobro Patrycja | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Chorzów Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Vega Dobrodzień CSTiR Strzyżów | 11 06 06 06 06 06 07 08 | 1:12.63 1:09.51 1:08.69 1:06.95 1:08.45 1:09.17 1:10.71 1:13.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15/6/2019 - 11:14 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pyzik Bartosz Podkowa Oskar Rożalski Oskar Szyra Robert Ura Marceli Rak Jan Woźnica Dawid Dyńka Michał | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Korona Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquatica Pawłowice Sikret Gliwice Aquatica Pawłowice Piątka Chorzów Motyl MOSiR St. Wola | 11 06 11 11 11 11 11 08 | NT 1:37.50 1:32.87 1:31.55 1:31.64 1:33.47 1:40.19 NT |
Seria 2 z 7, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ryszka Marcin Wypiór Wojciech Kalita Jakub Śmietana Klaudiusz Korpacki Michał Siek Wojciech Oleksa Paweł Szczepan Piotr | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MOSM Tychy Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfin Tarnobrzeg MOSM Tychy UKS MOS Opolu Motyl MOSiR St. Wola Motyl MOSiR St. Wola Delfin Tarnobrzeg | 11 11 08 11 07 08 08 08 | 1:28.48 1:27.72 1:24.83 1:23.13 1:23.60 1:27.29 1:27.96 1:29.61 |
Seria 3 z 7, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarek Oskar Głowala Bartłomiej Kordjak Dawid Szostak Michał Capała Michał Pawliczek Błażej Pikor Jakub Blacha Igor | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquatica Pawłowice Solne Miasto Wieliczka Fregata Kolbuszowa Motyl MOSiR St. Wola Aquatica Pawłowice Ikar Mielec SMS Galicja Kraków | 11 11 06 08 08 11 08 06 | 1:22.96 1:22.27 1:19.27 1:18.37 1:18.46 1:19.86 1:22.34 1:23.01 |
Seria 4 z 7, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Basta Jakub Mędrek Krzysztof Olszowski Mikołaj Dziurski Przemysław Stanisz Maciej Wioska-Kaganiec Wiktor Brzozowski Szymon Kurpis Maksymilian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Korona Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Piątka Chorzów Ikar Mielec Omega Olkusz Delfin Tarnobrzeg Aquatica Pawłowice | 06 06 06 11 08 06 08 11 | 1:18.18 1:17.67 1:17.24 1:16.21 1:16.99 1:17.48 1:17.81 1:18.22 |
Seria 5 z 7, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świstak Miłosz Lipus Bartosz Pawlik Adam Czyż Adam Warwas Grzegorz Melkowski Jakub Juraś Mateusz Przybyło Jan | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Gryf Dębica Aquatica Pawłowice Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków Piątka Chorzów Manta Kochłowice Ruda Śl. Piątka Chorzów Aquatica Pawłowice | 08 11 11 06 11 11 11 11 | 1:15.12 1:14.70 1:13.48 1:13.00 1:13.40 1:13.71 1:14.88 1:15.17 |
Seria 6 z 7, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ławniczak Aleksander Pera Marcin Woźnicki Dominik Cholewa Wojciech Bednarski Kacper Korman Filip Cudecki Igor Czerwik Krzysztof | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MOSM Tychy Wodnik Siemianowice Śl. Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Gryf Dębica Ósemka Oświęcim | 11 11 06 06 06 06 08 06 | 1:12.83 1:11.33 1:11.16 1:10.03 1:10.25 1:11.27 1:12.81 1:12.89 |
Seria 7 z 7, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czuba Adrian Choma Maksym Malik Dawid Litwa Tomasz Paczula Wiktor Woźnicka Filip Kałuża Mateusz Łata Łukasz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Manta Kochłowice Ruda Śl. Salwator Kraków Park Wodny Tarn. Góry Wodnik Siemianowice Śl. Aquatica Pawłowice Sikret Gliwice | 06 06 11 06 11 11 11 11 | 1:09.50 1:07.72 1:06.58 1:03.50 1:03.90 1:07.18 1:08.14 1:09.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15/6/2019 - 11:29 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 7 | Cyran Julia Serwotka Lena Szymacha Magdalena Szlezak Patrycja Wiekiera Julia Brzyska Jagoda Jędrzejczyk Paulina | 06 06 06 06 06 06 06 | Sokół Rzeszów Aquatica Pawłowice Solne Miasto Wieliczka Aquatica Pawłowice Korona Kraków Park Wodny Tarn. Góry Manta Kochłowice Ruda Śl. | 08 11 06 11 06 11 11 | NT 1:48.57 1:44.59 1:38.70 1:39.06 1:44.98 1:52.01 |
Seria 2 z 5, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Madej Zofia Pollok Wiktoria Kużaj Paulina Zygiel Paulina Grych Jessica Knap Roksana Litwin Anna Hoffmann Oliwia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Aquatica Pawłowice MMKS Kędzierzyn Koźle Ikar Mielec Gryf Dębica Delfin Tarnobrzeg Ikar Mielec MOSM Tychy | 06 11 07 08 08 08 08 11 | 1:37.60 1:36.69 1:36.04 1:35.74 1:35.85 1:36.22 1:37.19 1:38.16 |
Seria 3 z 5, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wąsik Martyna Gagatek Natalia Kalamarz Wiktoria Gozdek Fabienne Siwior Maja Mroczek Joanna Mroczek Julia Telesiewicz Martyna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Wodnik Siemianowice Śl. Motyl MOSiR St. Wola Sikret Gliwice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków MOSM Tychy Ósemka Oświęcim | 06 11 08 11 06 06 11 06 | 1:34.50 1:32.03 1:31.26 1:30.91 1:31.16 1:31.32 1:34.12 1:34.91 |
Seria 4 z 5, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bezak Dominika Waśko Faustyna Szydło Amelia Biernat Liwia Jarosz Zuzanna Urbańska Zofia Rowińska Patrycja Nowakowska-Baranowska Wiktoria | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Chorzów Omega Olkusz Winner Zdzieszowice Winner Zdzieszowice Ósemka Oświęcim Aquatica Pawłowice Gryf Dębica Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 06 07 07 06 11 08 11 | 1:30.04 1:27.59 1:26.47 1:26.23 1:26.38 1:26.62 1:29.37 1:30.48 |
Seria 5 z 5, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Muster Martyna Szpoton Natalia Polaczek Wiktoria Jarosz Helena Pilecka Zuzanna Kasińska Martyna Stańczyk Zuzanna Czogała Dagmara | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MOSM Tychy Piątka Chorzów Park Wodny Tarn. Góry Omega Olkusz Piątka Chorzów Park Wodny Tarn. Góry Motyl MOSiR St. Wola Wodnik Siemianowice Śl. | 11 11 11 06 11 11 08 11 | 1:25.95 1:23.08 1:20.42 1:15.58 1:17.19 1:20.65 1:24.38 1:25.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15/6/2019 - 11:41 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:41 |
3 4 5 6 | Pauszek Wojciech Siedlecki Paweł Gorgosz Łukasz Śmietana Klaudiusz | 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Ikar Mielec Aquatica Pawłowice MOSM Tychy | 11 08 11 11 | NT 1:57.43 NT NT |
Seria 2 z 7, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojtal Paweł Zbytniewski Mateusz Podkowa Oskar Woźnica Dawid Wójcik Maciej Śliwa Leon Witko Filip Jackowiak Dawid | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Korona Kraków Piątka Chorzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wodnik Siemianowice Śl. Aquatica Pawłowice | 06 11 06 11 06 06 11 11 | 1:44.35 1:37.37 1:36.00 1:34.56 1:35.74 1:37.21 1:38.92 1:45.08 |
Seria 3 z 7, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chmielowski Adam Pyzik Bartosz Nowak Maksym Ura Marceli Imiołek Michał Pietrzyk Dawid Stawarz Natanael Pietrzyk Mateusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Delfin Tarnobrzeg Aquatica Pawłowice Motyl MOSiR St. Wola Sikret Gliwice Orka Proszówki Winner Zdzieszowice Sokół-Mościce Tarnów Winner Zdzieszowice | 08 11 08 11 06 07 06 07 | 1:34.06 1:33.39 1:31.23 1:30.41 1:30.66 1:32.10 1:33.53 1:34.51 |
Seria 4 z 7, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobczak Maciej Kajdewicz Kacper Balcerzyk Michał Wilczak Szymon Warwas Grzegorz Ryszka Marcin Siek Wojciech Rajca Nikodem | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice MOSM Tychy Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Piątka Chorzów MOSM Tychy Motyl MOSiR St. Wola Ikar Mielec | 11 11 06 06 11 11 08 08 | 1:30.16 1:28.35 1:27.91 1:27.19 1:27.54 1:27.95 1:29.48 1:30.17 |
Seria 5 z 7, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rydzewski Szczepan Wąsik Marek Pawlik Adam Hryniszyn Igor Grzebinoga Franciszek Muras Szymon Bednarski Kacper Czyż Adam | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Vega Dobrodzień Manta Kochłowice Ruda Śl. Motyl MOSiR St. Wola Omega Olkusz Ikar Mielec SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 07 11 08 06 08 06 06 | 1:25.59 1:25.49 1:25.05 1:24.64 1:24.92 1:25.32 1:25.56 1:26.78 |
Seria 6 z 7, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brejnak Wiktor Porwik Kacper Bernacik Dawid Blicharz Wiktor Wójcik Szczepan Jurkiewicz Mikołaj Caba Stanisław Nosowicz Mikołaj | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MOSM Tychy Piątka Chorzów Ósemka Oświęcim Fregata Kolbuszowa Fregata Kolbuszowa Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 11 11 06 08 08 06 06 06 | 1:24.14 1:22.51 1:21.15 1:20.13 1:20.83 1:21.72 1:23.35 1:24.49 |
Seria 7 z 7, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ławniczak Aleksander Cudecki Igor Grocholski Michał Zdebel Konrad Sakamoto Louis Lenczowski Jakub Machulak Kamil Topolnicki Maksymilian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MOSM Tychy Gryf Dębica CSiR MOS Dąbrowa Grn. Manta Kochłowice Ruda Śl. Sikret Gliwice Gryf Dębica Ósemka Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle | 11 08 11 11 11 08 06 07 | 1:18.30 1:16.94 1:16.35 1:14.68 1:14.94 1:16.53 1:17.13 1:18.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15/6/2019 - 11:58 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:58 |
2 3 4 5 6 7 | Wyrwał Faustyna Juraś Izabela Jędrzejczyk Paulina Szlezak Patrycja Brzyska Jagoda Serwotka Lena | 06 06 06 06 06 06 | Wodnik Siemianowice Śl. Piątka Chorzów Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquatica Pawłowice Park Wodny Tarn. Góry Aquatica Pawłowice | 11 11 11 11 11 11 | NT 3:21.74 3:15.60 3:19.44 3:22.88 NT |
Seria 2 z 5, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Holeczek Maja Zduńska Maja Korolczuk Hanna Siwior Maja Kobylska Magdalena Pasternak Klaudia Szydło Amelia Machowska Sylwia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Chorzów Ikar Mielec Piątka Chorzów SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Ósemka Oświęcim Winner Zdzieszowice Motyl MOSiR St. Wola | 11 08 11 06 11 06 07 08 | 3:10.93 3:06.29 3:01.30 2:55.30 2:59.46 3:03.88 3:08.56 3:11.14 |
Seria 3 z 5, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jonaszek Julia Zielińska Zuzanna Dziekanowska Martyna Szczembara Kinga Kawa Paulina Klęczar Natalia Zych Łucja Malinowska Zuzanna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Motyl MOSiR St. Wola Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Piątka Chorzów Wodnik Siemianowice Śl. Ósemka Oświęcim Delfin Tarnobrzeg Korona Kraków | 08 08 06 11 11 06 08 06 | 2:54.62 2:51.78 2:50.12 2:48.92 2:49.54 2:50.73 2:53.25 2:54.91 |
Seria 4 z 5, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojda Natalia Łata Weronika Ilnicka Amelia Badura Natalia Kasińska Martyna Tomsia Oliwia Szpoton Natalia Waśko Faustyna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Park Wodny Tarn. Góry Omega Olkusz Piątka Chorzów Omega Olkusz | 06 06 06 11 11 06 11 06 | 2:46.06 2:44.85 2:40.30 2:37.46 2:38.93 2:40.86 2:44.88 2:46.35 |
Seria 5 z 5, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Permus Aleksandra Górny Dominika Janik Julia Miłek Alicja Smurzyńska Julia Miodońska Wiktoria Cyran Julia Nikiel Natalia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka MOSM Tychy Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół Rzeszów Park Wodny Tarn. Góry | 06 11 06 06 06 06 08 11 | 2:35.81 2:34.10 2:31.28 2:16.65 2:22.84 2:33.07 2:34.49 2:36.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15/6/2019 - 12:17 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:17 |
2 3 4 5 6 7 | Jackowiak Dawid Włodarczyk Alex Świstak Miłosz Rak Jan Rożalski Oskar Witko Filip | 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice UKS MOS Opolu Gryf Dębica Aquatica Pawłowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Wodnik Siemianowice Śl. | 11 07 08 11 11 11 | 3:51.27 3:13.64 3:08.75 3:09.92 3:25.02 NT |
Seria 2 z 5, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Judka Mateusz Rajca Nikodem Korpacki Michał Lipus Bartosz Wójcik Maciej Sondej Sebastian Ochalik Filip Pawliczek Błażej | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Korona Kraków Ikar Mielec UKS MOS Opolu Aquatica Pawłowice Solne Miasto Wieliczka MOSM Tychy Ikar Mielec Aquatica Pawłowice | 06 08 07 11 06 11 08 11 | 3:01.95 2:59.47 2:54.51 2:49.98 2:52.64 2:54.94 3:01.45 3:02.36 |
Seria 3 z 5, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hryniszyn Igor Przybyło Jan Merta Miłosz Kurpis Maksymilian Mędrek Krzysztof Nowak Maksym Kajdewicz Kacper Basta Jakub | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Motyl MOSiR St. Wola Aquatica Pawłowice Ósemka Oświęcim Aquatica Pawłowice Omega Olkusz Motyl MOSiR St. Wola MOSM Tychy Korona Kraków | 08 11 06 11 06 08 11 06 | 2:49.51 2:48.16 2:46.53 2:42.29 2:42.57 2:46.94 2:49.42 2:49.53 |
Seria 4 z 5, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czuba Adrian Szostak Michał Juraś Marcin Krząkała Wojciech Choma Maksym Hańderek Mateusz Zdebel Konrad Muras Szymon | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Fregata Kolbuszowa Piątka Chorzów Manta Kochłowice Ruda Śl. Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Ikar Mielec | 06 08 11 11 06 06 11 08 | 2:40.58 2:38.16 2:36.35 2:34.69 2:34.79 2:37.26 2:39.43 2:41.04 |
Seria 5 z 5, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Juszczuk Antoni Oczkowicz Mikołaj Rydzewski Szczepan Dziurski Przemysław Jarząb Tymoteusz Suchan Jakub Kałuża Mateusz Woźnicki Dominik | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Korona Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Piątka Chorzów Gryf Dębica SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice Ósemka Oświęcim | 06 06 06 11 08 06 11 06 | 2:33.47 2:28.87 2:27.99 2:24.81 2:25.95 2:28.32 2:29.20 2:33.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15/6/2019 - 12:36 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:36 |
3 4 5 | Rowińska Patrycja Litwin Anna Pollok Wiktoria | 06 06 06 | Gryf Dębica Ikar Mielec Aquatica Pawłowice | 08 08 11 | NT 6:37.25 NT |
Seria 2 z 6, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 7 | Jankowiak Oliwia Zduńska Maja Machowska Sylwia Łata Weronika Brachaczek Emilia Mroczek Joanna Grych Jessica | 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Motyl MOSiR St. Wola Korona Kraków Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków Gryf Dębica | 06 08 08 06 11 06 08 | 6:34.25 6:16.20 6:11.00 5:51.30 6:03.59 6:12.92 6:30.25 |
Seria 3 z 6, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojda Natalia Karwacka Kinga Bezak Dominika Jeleniewska Julia Filipiak Julia Stańczyk Zuzanna Klęczar Natalia Malinowska Zuzanna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice Piątka Chorzów Sikret Gliwice SMS Galicja Kraków Motyl MOSiR St. Wola Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 11 11 11 06 08 06 06 | 5:37.92 5:37.36 5:29.26 5:23.77 5:24.27 5:30.10 5:37.45 5:49.21 |
Seria 4 z 6, 12:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gagatek Natalia Ilnicka Amelia Kędziora Vanessa Badura Natalia Biedrzycka Natalia Jarosz Zuzanna Dorosińska Paulina Szczembara Kinga | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków MOSM Tychy Manta Kochłowice Ruda Śl. Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Piątka Chorzów | 11 06 11 11 06 06 11 11 | 5:20.04 5:16.32 5:12.36 5:08.63 5:10.18 5:13.72 5:19.03 5:23.00 |
Seria 5 z 6, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nikiel Natalia Kaszuba Maja Sojka Oliwia Miodońska Wiktoria Chłąd Zuzanna Pawełek Zuzanna Polaczek Wiktoria Permus Aleksandra | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Park Wodny Tarn. Góry Omega Olkusz Aqua Team Mikołów Ósemka Oświęcim UKS MOS Opolu Sokół Rzeszów Park Wodny Tarn. Góry Solne Miasto Wieliczka | 11 06 11 06 07 08 11 06 | 5:06.37 5:03.19 5:01.10 5:00.39 5:00.43 5:02.19 5:03.67 5:07.92 |
Seria 6 z 6, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarosz Helena Ziobro Patrycja Gorczyca Gabriela Miłek Alicja Rakowska Marta Juda Aleksandra Tomsia Oliwia Purchałka Amelia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz CSTiR Strzyżów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Vega Dobrodzień Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Piątka Chorzów | 06 08 06 06 07 06 06 11 | 4:58.69 4:49.33 4:38.53 4:35.92 4:37.10 4:48.40 4:55.34 4:59.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15/6/2019 - 13:16 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 13:16 |
2 3 4 5 6 7 | Szyra Robert Pauszek Wojciech Imiołek Michał Oleksa Paweł Włodarczyk Alex Zbytniewski Mateusz | 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Orka Proszówki Motyl MOSiR St. Wola UKS MOS Opolu Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 06 08 07 11 | 6:44.09 6:09.51 6:05.15 6:07.92 6:15.40 6:53.56 |
Seria 2 z 8, 13:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wioska-Kaganiec Wiktor Wojtal Paweł Sondej Sebastian Śliwa Leon Ochalik Filip Pikor Jakub Sobczak Maciej Mika Miłosz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków MOSM Tychy Solne Miasto Wieliczka Ikar Mielec Ikar Mielec Aquatica Pawłowice Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 11 06 08 08 11 06 | 5:56.74 5:46.52 5:40.00 5:39.28 5:39.91 5:43.67 5:54.93 5:56.96 |
Seria 3 z 8, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nosowicz Mikołaj Balcerzyk Michał Judka Mateusz Jarek Oskar Capała Michał Grzebinoga Franciszek Głowala Bartłomiej Kordjak Dawid | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Wisła Kraków Korona Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Motyl MOSiR St. Wola Omega Olkusz Aquatica Pawłowice Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 11 08 06 11 06 | 5:34.35 5:28.16 5:25.53 5:25.18 5:25.21 5:26.71 5:31.90 5:37.11 |
Seria 4 z 8, 13:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brzozowski Szymon Maniawski Tomasz Wypiór Wojciech Blicharz Wiktor Szczepan Piotr Kalita Jakub Brejnak Wiktor Blacha Igor | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Delfin Tarnobrzeg Sokół-Mościce Tarnów Manta Kochłowice Ruda Śl. Fregata Kolbuszowa Delfin Tarnobrzeg Delfin Tarnobrzeg MOSM Tychy SMS Galicja Kraków | 08 06 11 08 08 08 11 06 | 5:23.81 5:18.05 5:16.51 5:11.23 5:15.18 5:17.19 5:19.19 5:24.81 |
Seria 5 z 8, 13:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Juraś Mateusz Suchan Jakub Sakamoto Louis Wilczak Szymon Stanisz Maciej Dyńka Michał Hańderek Mateusz Pera Marcin | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Chorzów SMS Galicja Kraków Sikret Gliwice Ósemka Oświęcim Ikar Mielec Motyl MOSiR St. Wola SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. | 11 06 11 06 08 08 06 11 | 5:10.24 5:07.81 5:07.13 5:06.07 5:06.14 5:07.31 5:09.29 5:11.04 |
Seria 6 z 8, 13:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wąsik Marek Krząkała Wojciech Woźnicka Filip Lenczowski Jakub Merta Miłosz Czerwik Krzysztof Juszczuk Antoni Juraś Marcin | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Vega Dobrodzień Manta Kochłowice Ruda Śl. Wodnik Siemianowice Śl. Gryf Dębica Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Korona Kraków Piątka Chorzów | 07 11 11 08 06 06 06 11 | 5:03.03 5:00.77 4:58.09 4:52.06 4:54.32 4:58.88 5:02.60 5:03.48 |
Seria 7 z 8, 13:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Topolnicki Maksymilian Paczula Wiktor Melkowski Jakub Jurkiewicz Mikołaj Wójcik Szczepan Gorgosz Łukasz Oczkowicz Mikołaj Korman Filip | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MMKS Kędzierzyn Koźle Park Wodny Tarn. Góry Manta Kochłowice Ruda Śl. Sokół-Mościce Tarnów Fregata Kolbuszowa Aquatica Pawłowice Wisła Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 07 11 11 06 08 11 06 06 | 4:51.65 4:50.43 4:49.00 4:48.50 4:48.77 4:49.52 4:50.99 4:52.01 |
Seria 8 z 8, 14:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Machulak Kamil Łata Łukasz Malik Dawid Jarząb Tymoteusz Litwa Tomasz Caba Stanisław Cholewa Wojciech Porwik Kacper | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Sikret Gliwice Manta Kochłowice Ruda Śl. Gryf Dębica Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Piątka Chorzów | 06 11 11 08 06 06 06 11 | 4:46.17 4:44.28 4:39.12 4:30.57 4:38.31 4:42.50 4:45.57 4:48.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15/6/2019 - 14:06 | 4 x 50m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 4, 14:06 |
1 | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 11 | NT |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
3 | Park Wodny Tarn. Góry 1 | Park Wodny Tarn. Góry | 11 | NT |
4 | Wodnik Siemianowice Śl. 2 | Wodnik Siemianowice Śl. | 11 | NT |
5 | Wodnik Siemianowice Śl. 1 | Wodnik Siemianowice Śl. | 11 | NT |
6 | Aquatica Pawłowice 4 | Aquatica Pawłowice | 11 | NT |
7 | Gryf Dębica 1 | Gryf Dębica | 08 | NT |
8 | Aquatica Pawłowice 2 | Aquatica Pawłowice | 11 | NT |
Seria 2 z 4, 14:10 |
1 | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | NT |
2 | Delfin Tarnobrzeg 1 | Delfin Tarnobrzeg | 08 | NT |
3 | Piątka Chorzów 3 | Piątka Chorzów | 11 | NT |
4 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
6 | MOSM Tychy 2 | MOSM Tychy | 11 | NT |
7 | Piątka Chorzów 2 | Piątka Chorzów | 11 | NT |
8 | MOSM Tychy 1 | MOSM Tychy | 11 | NT |
Seria 3 z 4, 14:13 |
1 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | NT |
2 | Ikar Mielec 2 | Ikar Mielec | 08 | NT |
3 | Winner Zdzieszowice 1 | Winner Zdzieszowice | 07 | NT |
4 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | NT |
5 | Aquatica Pawłowice 3 | Aquatica Pawłowice | 11 | NT |
6 | Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 08 | NT |
7 | Motyl MOSiR St. Wola 2 | Motyl MOSiR St. Wola | 08 | NT |
8 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
Seria 4 z 4, 14:16 |
1 | Piątka Chorzów 1 | Piątka Chorzów | 11 | NT |
2 | Motyl MOSiR St. Wola 1 | Motyl MOSiR St. Wola | 08 | NT |
3 | Manta Kochłowice Ruda Śl. 2 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 | 2:21.91 |
Badura Natalia, Nowakowska-Baranowska Wiktoria, Pawlik Adam, Jarek Oskar |
4 | Manta Kochłowice Ruda Śl. 1 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 | 2:08.11 |
Krząkała Wojciech, Zdebel Konrad, Melkowski Jakub, Malik Dawid |
5 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:14.43 |
Łata Weronika, Judka Mateusz, Juszczuk Antoni, Wiekiera Julia |
6 | Manta Kochłowice Ruda Śl. 3 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 | 2:30.79 |
Kobylska Magdalena, Zbytniewski Mateusz, Dorosińska Paulina, Wypiór Wojciech |
7 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
8 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |