Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Runda II Oświęcim, 15 - 16/6/2019 |
2 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13at II | 16/6/2019 - 11:00 |
Konkurencja 10 16/6/2019 - 11:00 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:00 |
3 4 5 | Juraś Izabela Grych Jessica Serwotka Lena | 06 06 06 | Piątka Chorzów Gryf Dębica Aquatica Pawłowice | 11 08 11 | 1:29.12 1:26.19 1:26.65 |
Seria 2 z 7, 11:02 |
2 3 4 5 6 7 | Litwin Anna Machowska Sylwia Zduńska Maja Hoffmann Oliwia Gozdek Fabienne Pollok Wiktoria | 06 06 06 06 06 06 | Ikar Mielec Motyl MOSiR St. Wola Ikar Mielec MOSM Tychy Sikret Gliwice Aquatica Pawłowice | 08 08 08 11 11 11 | 1:23.65 1:18.52 1:17.91 1:18.25 1:20.07 1:23.85 |
Seria 3 z 7, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Klęczar Natalia Pasternak Klaudia Zych Łucja Wojda Natalia Dorosińska Paulina Kalamarz Wiktoria Holeczek Maja Jankowiak Oliwia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Delfin Tarnobrzeg SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Motyl MOSiR St. Wola Piątka Chorzów SMS Galicja Kraków | 06 06 08 06 11 08 11 06 | 1:16.58 1:15.13 1:12.44 1:12.23 1:12.38 1:14.08 1:16.07 1:16.78 |
Seria 4 z 7, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nikiel Natalia Filipiak Julia Malinowska Zuzanna Badura Natalia Wiekiera Julia Merkel Ewa Czogała Dagmara Dziekanowska Martyna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Park Wodny Tarn. Góry SMS Galicja Kraków Korona Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Korona Kraków Ósemka Oświęcim Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków | 11 06 06 11 06 06 11 06 | 1:11.38 1:10.64 1:10.30 1:09.59 1:09.98 1:10.38 1:10.92 1:11.47 |
Seria 5 z 7, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jeleniewska Julia Kużaj Paulina Ilnicka Amelia Kędziora Vanessa Gagatek Natalia Urbańska Zofia Biedrzycka Natalia Brachaczek Emilia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Sikret Gliwice MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Galicja Kraków MOSM Tychy Wodnik Siemianowice Śl. Aquatica Pawłowice Sokół-Mościce Tarnów Wodnik Siemianowice Śl. | 11 07 06 11 11 11 06 11 | 1:09.10 1:08.87 1:08.45 1:07.96 1:08.08 1:08.65 1:08.87 1:09.12 |
Seria 6 z 7, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ziobro Patrycja Bezak Dominika Biernat Liwia Chłąd Zuzanna Purchałka Amelia Muster Martyna Pawełek Zuzanna Telesiewicz Martyna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | CSTiR Strzyżów Piątka Chorzów Winner Zdzieszowice UKS MOS Opolu Piątka Chorzów MOSM Tychy Sokół Rzeszów Ósemka Oświęcim | 08 11 07 07 11 11 08 06 | 1:06.80 1:06.54 1:05.65 1:05.34 1:05.36 1:05.79 1:06.59 1:07.77 |
Seria 7 z 7, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pilecka Zuzanna Miodońska Wiktoria Janik Julia Gorczyca Gabriela Rakowska Marta Tomsia Oliwia Permus Aleksandra Kaszuba Maja | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Chorzów Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Vega Dobrodzień Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 11 06 06 06 07 06 06 06 | 1:04.58 1:03.95 1:02.91 1:02.14 1:02.26 1:03.44 1:04.24 1:04.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16/6/2019 - 11:15 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 11:15 |
3 4 5 | Karasiński Radosław Jackowiak Dawid Siedlecki Paweł | 06 06 06 | Gryf Dębica Aquatica Pawłowice Ikar Mielec | 08 11 08 | NT 1:26.53 1:34.32 |
Seria 2 z 10, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rak Jan Podkowa Oskar Mika Miłosz Woźnica Dawid Zbytniewski Mateusz Ryszka Marcin Rożalski Oskar Włodarczyk Alex | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Korona Kraków Sokół-Mościce Tarnów Piątka Chorzów Manta Kochłowice Ruda Śl. MOSM Tychy Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS MOS Opolu | 11 06 06 11 11 11 11 07 | 1:20.48 1:19.04 1:18.62 1:16.87 1:18.54 1:19.03 1:19.38 1:22.36 |
Seria 3 z 10, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Siek Wojciech Pietrzyk Dawid Rajca Nikodem Kordjak Dawid Maniawski Tomasz Wypiór Wojciech Oleksa Paweł Pauszek Wojciech | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Motyl MOSiR St. Wola Winner Zdzieszowice Ikar Mielec Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów Manta Kochłowice Ruda Śl. Motyl MOSiR St. Wola Aquatica Pawłowice | 08 07 08 06 06 11 08 11 | 1:16.26 1:14.79 1:14.62 1:12.95 1:13.45 1:14.71 1:15.84 1:16.64 |
Seria 4 z 10, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pyzik Bartosz Śmietana Klaudiusz Blacha Igor Brejnak Wiktor Wójcik Maciej Balcerzyk Michał Szyra Robert Wojtal Paweł | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice MOSM Tychy SMS Galicja Kraków MOSM Tychy Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków | 11 11 06 11 06 06 11 06 | 1:12.76 1:12.45 1:11.57 1:11.14 1:11.31 1:12.13 1:12.68 1:12.85 |
Seria 5 z 10, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pikor Jakub Jarek Oskar Korpacki Michał Krząkała Wojciech Stawarz Natanael Basta Jakub Szczepan Piotr Ochalik Filip | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ikar Mielec Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS MOS Opolu Manta Kochłowice Ruda Śl. Sokół-Mościce Tarnów Korona Kraków Delfin Tarnobrzeg Ikar Mielec | 08 11 07 11 06 06 08 08 | 1:10.19 1:09.88 1:09.70 1:09.20 1:09.48 1:09.86 1:09.93 1:10.88 |
Seria 6 z 10, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ura Marceli Czuba Adrian Olszowski Mikołaj Brzozowski Szymon Merta Miłosz Sakamoto Louis Głowala Bartłomiej Capała Michał | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Sikret Gliwice Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Tarnobrzeg Ósemka Oświęcim Sikret Gliwice Aquatica Pawłowice Motyl MOSiR St. Wola | 11 06 06 08 06 11 11 08 | 1:08.73 1:07.02 1:06.29 1:05.94 1:06.18 1:06.57 1:07.42 1:09.17 |
Seria 7 z 10, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kajdewicz Kacper Oczkowicz Mikołaj Dziurski Przemysław Bednarski Kacper Juraś Mateusz Melkowski Jakub Kalita Jakub Dyńka Michał | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MOSM Tychy Wisła Kraków Piątka Chorzów SMS Galicja Kraków Piątka Chorzów Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfin Tarnobrzeg Motyl MOSiR St. Wola | 11 06 11 06 11 11 08 08 | 1:05.76 1:05.67 1:05.32 1:05.13 1:05.24 1:05.67 1:05.68 1:05.77 |
Seria 8 z 10, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Juraś Marcin Czerwik Krzysztof Czyż Adam Kurpis Maksymilian Przybyło Jan Korman Filip Lipus Bartosz Topolnicki Maksymilian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Chorzów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Sokół-Mościce Tarnów Aquatica Pawłowice MMKS Kędzierzyn Koźle | 11 06 06 11 11 06 11 07 | 1:04.88 1:04.42 1:04.13 1:03.93 1:04.06 1:04.41 1:04.73 1:04.88 |
Seria 9 z 10, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cholewa Wojciech Judka Mateusz Mędrek Krzysztof Kałuża Mateusz Łata Łukasz Jurkiewicz Mikołaj Pera Marcin Wójcik Szczepan | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Omega Olkusz Aquatica Pawłowice Sikret Gliwice Sokół-Mościce Tarnów Wodnik Siemianowice Śl. Fregata Kolbuszowa | 06 06 06 11 11 06 11 08 | 1:03.29 1:02.95 1:02.39 1:01.68 1:01.98 1:02.47 1:03.18 1:03.77 |
Seria 10 z 10, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Choma Maksym Woźnicka Filip Litwa Tomasz Gorgosz Łukasz Malik Dawid Paczula Wiktor Caba Stanisław Lenczowski Jakub | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Wodnik Siemianowice Śl. Salwator Kraków Aquatica Pawłowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Park Wodny Tarn. Góry SMS Galicja Kraków Gryf Dębica | 06 11 06 11 11 11 06 08 | 1:00.46 1:00.09 58.75 57.11 58.30 59.89 1:00.27 1:00.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16/6/2019 - 11:35 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:35 |
3 4 5 | Szymacha Magdalena Szlezak Patrycja Brzyska Jagoda | 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Aquatica Pawłowice Park Wodny Tarn. Góry | 06 11 11 | NT 3:43.16 3:43.72 |
Seria 2 z 5, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grych Jessica Pollok Wiktoria Kobylska Magdalena Litwin Anna Wąsik Martyna Knap Roksana Mroczek Julia Hoffmann Oliwia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Gryf Dębica Aquatica Pawłowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Ikar Mielec Ósemka Oświęcim Delfin Tarnobrzeg MOSM Tychy MOSM Tychy | 08 11 11 08 06 08 11 11 | 3:32.31 3:26.26 3:23.57 3:21.66 3:22.65 3:23.61 3:28.69 3:35.59 |
Seria 3 z 5, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Urbańska Zofia Zygiel Paulina Kalamarz Wiktoria Mroczek Joanna Gozdek Fabienne Siwior Maja Sojka Oliwia Madej Zofia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Ikar Mielec Motyl MOSiR St. Wola SMS Galicja Kraków Sikret Gliwice SMS Galicja Kraków Aqua Team Mikołów Solne Miasto Wieliczka | 11 08 08 06 11 06 11 06 | 3:19.91 3:18.93 3:15.52 3:15.18 3:15.37 3:16.20 3:19.24 3:20.48 |
Seria 4 z 5, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szydło Amelia Czogała Dagmara Stańczyk Zuzanna Kasińska Martyna Waśko Faustyna Rowińska Patrycja Nowakowska-Baranowska Wiktoria Wyrwał Faustyna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Winner Zdzieszowice Wodnik Siemianowice Śl. Motyl MOSiR St. Wola Park Wodny Tarn. Góry Omega Olkusz Gryf Dębica Manta Kochłowice Ruda Śl. Wodnik Siemianowice Śl. | 07 11 08 11 06 08 11 11 | 3:12.28 3:09.22 3:07.40 3:06.09 3:07.27 3:08.77 3:11.89 3:13.26 |
Seria 5 z 5, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczembara Kinga Polaczek Wiktoria Pilecka Zuzanna Jarosz Helena Juda Aleksandra Smurzyńska Julia Szpoton Natalia Jarosz Zuzanna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Chorzów Park Wodny Tarn. Góry Piątka Chorzów Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Piątka Chorzów Ósemka Oświęcim | 11 11 11 06 06 06 11 06 | 3:00.60 2:53.58 2:48.75 2:39.83 2:45.07 2:48.90 2:55.63 3:04.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16/6/2019 - 11:56 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głowala Bartłomiej Nowak Maksym Witko Filip Śliwa Leon Podkowa Oskar Zbytniewski Mateusz Kordjak Dawid Siedlecki Paweł | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Motyl MOSiR St. Wola Wodnik Siemianowice Śl. Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Solne Miasto Wieliczka Ikar Mielec | 11 08 11 06 06 11 06 08 | 3:40.35 3:30.90 3:29.60 3:26.81 3:28.80 3:30.38 3:39.82 NT |
Seria 2 z 5, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pyzik Bartosz Sobczak Maciej Pietrzyk Dawid Balcerzyk Michał Siek Wojciech Woźnica Dawid Chmielowski Adam Pietrzyk Mateusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Winner Zdzieszowice Wisła Kraków Motyl MOSiR St. Wola Piątka Chorzów Delfin Tarnobrzeg Winner Zdzieszowice | 11 11 07 06 08 11 08 07 | 3:20.90 3:19.07 3:18.39 3:13.31 3:15.63 3:18.93 3:20.89 3:21.03 |
Seria 3 z 5, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rajca Nikodem Ryszka Marcin Hryniszyn Igor Grzebinoga Franciszek Wilczak Szymon Pawlik Adam Hańderek Mateusz Ura Marceli | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ikar Mielec MOSM Tychy Motyl MOSiR St. Wola Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków Sikret Gliwice | 08 11 08 06 06 11 06 11 | 3:11.45 3:10.61 3:07.06 3:05.93 3:06.00 3:09.25 3:10.96 3:12.01 |
Seria 4 z 5, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nosowicz Mikołaj Brejnak Wiktor Wąsik Marek Ławniczak Aleksander Rydzewski Szczepan Warwas Grzegorz Muras Szymon Bednarski Kacper | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz MOSM Tychy Vega Dobrodzień MOSM Tychy SMS Galicja Kraków Piątka Chorzów Ikar Mielec SMS Galicja Kraków | 06 11 07 11 06 11 08 06 | 3:03.91 2:59.41 2:57.25 2:53.32 2:56.03 2:59.39 2:59.87 3:05.29 |
Seria 5 z 5, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bernacik Dawid Blicharz Wiktor Zdebel Konrad Lenczowski Jakub Grocholski Michał Machulak Kamil Cudecki Igor Porwik Kacper | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Fregata Kolbuszowa Manta Kochłowice Ruda Śl. Gryf Dębica CSiR MOS Dąbrowa Grn. Ósemka Oświęcim Gryf Dębica Piątka Chorzów | 06 08 11 08 11 06 08 11 | 2:52.96 2:50.19 2:43.60 2:40.53 2:43.34 2:47.60 2:51.06 2:53.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 16/6/2019 - 12:16 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:16 |
3 4 5 | Szymacha Magdalena Kędziora Vanessa Sojka Oliwia | 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka MOSM Tychy Aqua Team Mikołów | 06 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 12:19 |
2 3 4 5 6 7 | Brzyska Jagoda Machowska Sylwia Jankowiak Oliwia Zduńska Maja Serwotka Lena Mroczek Julia | 06 06 06 06 06 06 | Park Wodny Tarn. Góry Motyl MOSiR St. Wola SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Aquatica Pawłowice MOSM Tychy | 11 08 06 08 11 11 | 1:40.82 1:31.29 1:30.22 1:31.25 1:40.82 NT |
Seria 3 z 6, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Holeczek Maja Karwacka Kinga Korolczuk Hanna Jonaszek Julia Klęczar Natalia Zielińska Zuzanna Pasternak Klaudia Juraś Izabela | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Chorzów Aquatica Pawłowice Piątka Chorzów Motyl MOSiR St. Wola Ósemka Oświęcim Ikar Mielec Ósemka Oświęcim Piątka Chorzów | 11 11 11 08 06 08 06 11 | 1:29.25 1:23.85 1:22.95 1:21.48 1:21.86 1:23.65 1:26.65 1:29.75 |
Seria 4 z 6, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Telesiewicz Martyna Kobylska Magdalena Malinowska Zuzanna Łata Weronika Zych Łucja Jeleniewska Julia Wojda Natalia Siwior Maja | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Korona Kraków Korona Kraków Delfin Tarnobrzeg Sikret Gliwice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 11 06 06 08 11 06 06 | 1:20.48 1:19.78 1:18.70 1:18.34 1:18.48 1:19.19 1:20.29 1:21.43 |
Seria 5 z 6, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szpoton Natalia Wyrwał Faustyna Ilnicka Amelia Tomsia Oliwia Badura Natalia Nikiel Natalia Pawełek Zuzanna Kawa Paulina | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Chorzów Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Manta Kochłowice Ruda Śl. Park Wodny Tarn. Góry Sokół Rzeszów Wodnik Siemianowice Śl. | 11 11 06 06 11 11 08 11 | 1:17.72 1:17.02 1:16.29 1:15.11 1:15.91 1:16.54 1:17.48 1:18.27 |
Seria 6 z 6, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kasińska Martyna Cyran Julia Miodońska Wiktoria Miłek Alicja Janik Julia Górny Dominika Permus Aleksandra Bezak Dominika | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Park Wodny Tarn. Góry Sokół Rzeszów Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz MOSM Tychy Solne Miasto Wieliczka Piątka Chorzów | 11 08 06 06 06 11 06 11 | 1:13.23 1:11.74 1:09.73 1:03.80 1:08.26 1:10.43 1:12.88 1:15.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 16/6/2019 - 12:30 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawliczek Błażej Wypiór Wojciech Rożalski Oskar Świstak Miłosz Włodarczyk Alex Jackowiak Dawid Mika Miłosz Sobczak Maciej | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Gryf Dębica UKS MOS Opolu Aquatica Pawłowice Sokół-Mościce Tarnów Aquatica Pawłowice | 11 11 11 08 07 11 06 11 | NT 1:33.57 1:33.00 1:29.97 1:31.55 1:33.45 1:38.11 NT |
Seria 2 z 6, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pauszek Wojciech Rak Jan Ochalik Filip Stanisz Maciej Maniawski Tomasz Grzebinoga Franciszek Pikor Jakub Pietrzyk Mateusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Ikar Mielec Ikar Mielec Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Ikar Mielec Winner Zdzieszowice | 11 11 08 08 06 06 08 07 | 1:29.63 1:27.16 1:23.06 1:22.47 1:22.84 1:24.35 1:27.20 1:29.70 |
Seria 3 z 6, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stawarz Natanael Wójcik Maciej Basta Jakub Merta Miłosz Kajdewicz Kacper Przybyło Jan Korpacki Michał Sondej Sebastian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Sokół-Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Ósemka Oświęcim MOSM Tychy Aquatica Pawłowice UKS MOS Opolu MOSM Tychy | 06 06 06 06 11 11 07 11 | 1:21.73 1:20.22 1:19.27 1:18.32 1:18.74 1:20.13 1:20.23 1:22.44 |
Seria 4 z 6, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hryniszyn Igor Szostak Michał Łata Łukasz Olszowski Mikołaj Hańderek Mateusz Blacha Igor Wioska-Kaganiec Wiktor Nowak Maksym | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Motyl MOSiR St. Wola Fregata Kolbuszowa Sikret Gliwice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Motyl MOSiR St. Wola | 08 08 11 06 06 06 06 08 | 1:17.85 1:15.93 1:15.15 1:14.79 1:15.03 1:15.45 1:16.63 1:18.19 |
Seria 5 z 6, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czuba Adrian Lipus Bartosz Judka Mateusz Woźnicka Filip Krząkała Wojciech Woźnicki Dominik Juraś Marcin Mędrek Krzysztof | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Aquatica Pawłowice Korona Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Ósemka Oświęcim Piątka Chorzów Omega Olkusz | 06 11 06 11 11 06 11 06 | 1:13.45 1:12.86 1:12.28 1:10.80 1:12.09 1:12.65 1:13.27 1:14.74 |
Seria 6 z 6, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Juszczuk Antoni Suchan Jakub Dziurski Przemysław Jarząb Tymoteusz Malik Dawid Kałuża Mateusz Rydzewski Szczepan Oczkowicz Mikołaj | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Piątka Chorzów Gryf Dębica Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 11 08 11 11 06 06 | 1:09.59 1:08.90 1:07.11 1:06.34 1:06.52 1:08.71 1:08.91 1:09.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16/6/2019 - 12:43 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Polaczek Wiktoria Szlezak Patrycja Madej Zofia Chłąd Zuzanna Rowińska Patrycja Muster Martyna Jonaszek Julia Nowakowska-Baranowska Wiktoria | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Park Wodny Tarn. Góry Aquatica Pawłowice Solne Miasto Wieliczka UKS MOS Opolu Gryf Dębica MOSM Tychy Motyl MOSiR St. Wola Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 06 07 08 11 08 11 | NT 3:14.73 3:09.78 3:06.87 3:09.03 3:12.81 NT NT |
Seria 2 z 5, 12:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zygiel Paulina Łata Weronika Korolczuk Hanna Filipiak Julia Karwacka Kinga Dziekanowska Martyna Mroczek Joanna Brachaczek Emilia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ikar Mielec Korona Kraków Piątka Chorzów SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. | 08 06 11 06 11 06 06 11 | 3:05.50 3:05.03 2:59.15 2:58.57 2:58.72 2:59.29 3:05.24 3:06.06 |
Seria 3 z 5, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Merkel Ewa Wiekiera Julia Kawa Paulina Biedrzycka Natalia Jarosz Zuzanna Kużaj Paulina Zielińska Zuzanna Dorosińska Paulina | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle Ikar Mielec Manta Kochłowice Ruda Śl. | 06 06 11 06 06 07 08 11 | 2:57.74 2:56.11 2:54.47 2:50.55 2:52.28 2:54.64 2:56.95 2:58.15 |
Seria 4 z 5, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Waśko Faustyna Stańczyk Zuzanna Górny Dominika Ziobro Patrycja Cyran Julia Biernat Liwia Szczembara Kinga Szydło Amelia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Motyl MOSiR St. Wola MOSM Tychy CSTiR Strzyżów Sokół Rzeszów Winner Zdzieszowice Piątka Chorzów Winner Zdzieszowice | 06 08 11 08 08 07 11 07 | 2:50.15 2:47.80 2:41.90 2:40.30 2:41.44 2:46.76 2:49.35 2:50.41 |
Seria 5 z 5, 12:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaszuba Maja Juda Aleksandra Miłek Alicja Jarosz Helena Rakowska Marta Smurzyńska Julia Gorczyca Gabriela Purchałka Amelia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Vega Dobrodzień SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Piątka Chorzów | 06 06 06 06 07 06 06 11 | 2:35.91 2:31.86 2:27.07 2:26.60 2:26.90 2:29.58 2:33.55 2:39.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16/6/2019 - 13:02 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 13:02 |
3 4 5 | Szyra Robert Melkowski Jakub Witko Filip | 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Wodnik Siemianowice Śl. | 11 11 11 | 3:24.98 3:10.01 3:17.58 |
Seria 2 z 7, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Śmietana Klaudiusz Śliwa Leon Wioska-Kaganiec Wiktor Pawliczek Błażej Kurpis Maksymilian Szczepan Piotr Oleksa Paweł Jarek Oskar | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MOSM Tychy Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Delfin Tarnobrzeg Motyl MOSiR St. Wola Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 06 06 11 11 08 08 11 | 3:08.62 3:03.26 2:57.26 2:56.95 2:57.08 2:57.41 3:05.76 3:08.76 |
Seria 3 z 7, 13:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Olszowski Mikołaj Brzozowski Szymon Capała Michał Kalita Jakub Wąsik Marek Nosowicz Mikołaj Wojtal Paweł Sondej Sebastian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Delfin Tarnobrzeg Motyl MOSiR St. Wola Delfin Tarnobrzeg Vega Dobrodzień Omega Olkusz SMS Galicja Kraków MOSM Tychy | 06 08 08 08 07 06 06 11 | 2:55.86 2:53.33 2:52.60 2:50.92 2:52.02 2:52.99 2:53.91 2:56.07 |
Seria 4 z 7, 13:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Muras Szymon Dyńka Michał Szostak Michał Bernacik Dawid Stanisz Maciej Korman Filip Blicharz Wiktor Pawlik Adam | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ikar Mielec Motyl MOSiR St. Wola Fregata Kolbuszowa Ósemka Oświęcim Ikar Mielec Sokół-Mościce Tarnów Fregata Kolbuszowa Manta Kochłowice Ruda Śl. | 08 08 08 06 08 06 08 11 | 2:48.51 2:45.44 2:44.62 2:43.42 2:43.63 2:45.38 2:46.00 2:48.56 |
Seria 5 z 7, 13:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cudecki Igor Świstak Miłosz Czerwik Krzysztof Wójcik Szczepan Ławniczak Aleksander Porwik Kacper Juszczuk Antoni Juraś Mateusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Gryf Dębica Gryf Dębica Ósemka Oświęcim Fregata Kolbuszowa MOSM Tychy Piątka Chorzów Korona Kraków Piątka Chorzów | 08 08 06 08 11 11 06 11 | 2:42.05 2:41.77 2:40.26 2:38.85 2:39.15 2:40.73 2:41.88 2:42.64 |
Seria 6 z 7, 13:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Warwas Grzegorz Cholewa Wojciech Choma Maksym Czyż Adam Caba Stanisław Suchan Jakub Jurkiewicz Mikołaj Pera Marcin | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Chorzów Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Wodnik Siemianowice Śl. | 11 06 06 06 06 06 06 11 | 2:37.10 2:34.00 2:33.88 2:33.06 2:33.61 2:33.97 2:36.43 2:37.11 |
Seria 7 z 7, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Litwa Tomasz Machulak Kamil Sakamoto Louis Gorgosz Łukasz Jarząb Tymoteusz Paczula Wiktor Zdebel Konrad Topolnicki Maksymilian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Sikret Gliwice Aquatica Pawłowice Gryf Dębica Park Wodny Tarn. Góry Manta Kochłowice Ruda Śl. MMKS Kędzierzyn Koźle | 06 06 11 11 08 11 11 07 | 2:31.35 2:31.03 2:28.08 2:25.23 2:27.39 2:28.88 2:31.35 2:32.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16/6/2019 - 13:28 | 4 x 50m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 4, 13:28 |
1 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
2 | MOSM Tychy 2 | MOSM Tychy | 11 | NT |
3 | Piątka Chorzów 2 | Piątka Chorzów | 11 | NT |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
5 | Piątka Chorzów 1 | Piątka Chorzów | 11 | NT |
6 | Motyl MOSiR St. Wola 2 | Motyl MOSiR St. Wola | 08 | NT |
7 | MOSM Tychy 1 | MOSM Tychy | 11 | NT |
8 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 4, 13:32 |
1 | Winner Zdzieszowice 1 | Winner Zdzieszowice | 07 | NT |
2 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | NT |
3 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | NT |
4 | Aquatica Pawłowice 3 | Aquatica Pawłowice | 11 | NT |
5 | Wodnik Siemianowice Śl. 2 | Wodnik Siemianowice Śl. | 11 | NT |
6 | Park Wodny Tarn. Góry 1 | Park Wodny Tarn. Góry | 11 | NT |
7 | Aquatica Pawłowice 4 | Aquatica Pawłowice | 11 | NT |
8 | Ikar Mielec 2 | Ikar Mielec | 08 | NT |
Seria 3 z 4, 13:35 |
1 | Delfin Tarnobrzeg 1 | Delfin Tarnobrzeg | 08 | NT |
2 | Gryf Dębica 1 | Gryf Dębica | 08 | NT |
3 | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 11 | NT |
4 | Motyl MOSiR St. Wola 1 | Motyl MOSiR St. Wola | 08 | NT |
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
6 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
7 | Wodnik Siemianowice Śl. 1 | Wodnik Siemianowice Śl. | 11 | NT |
8 | Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 08 | NT |
Seria 4 z 4, 13:38 |
1 | Piątka Chorzów 3 | Piątka Chorzów | 11 | NT |
2 | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | NT |
3 | Manta Kochłowice Ruda Śl. 2 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 | 2:10.02 |
Badura Natalia, Krząkała Wojciech, Jarek Oskar, Wypiór Wojciech |
4 | Manta Kochłowice Ruda Śl. 1 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 | 1:58.89 |
Zdebel Konrad, Krząkała Wojciech, Pawlik Adam, Malik Dawid |
5 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 1:59.13 |
Judka Mateusz, Wiekiera Julia, Basta Jakub, Juszczuk Antoni |
6 | Manta Kochłowice Ruda Śl. 3 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 | 2:21.09 |
Dorosińska Paulina, Kobylska Magdalena, Nowakowska-Baranowska Wiktoria, Zbytniewski Mateusz |
7 | Aquatica Pawłowice 2 | Aquatica Pawłowice | 11 | NT |
8 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |