Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat Oświęcim, 6/7/2018 - 7/7/2019 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Adamczewska Zuzanna | 04 | 01201 | 101201600190 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 50m motylkowy (15) | 29.68 1:07.02 35.88 1:22.06 32.15 | 8/6/2018 30/3/2019 9/6/2018 9/6/2018 31/5/2019 | Wroclaw (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) |
||
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 103206600048 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 50m motylkowy (15) | 31.77 37.36 38.06 1:25.31 34.12 | 21/6/2019 22/6/2019 21/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bajorek Maria | 04 | 03406 | 103406600009 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 33.61 1:13.58 2:42.99 | 3/11/2018 16/6/2018 15/6/2018 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Banaszkiewicz Oliwia | 04 | 04406 | 104406600002 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) | 30.85 1:07.42 32.72 | 29/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Baranek Jakub | 04 | 01507 | 101507700001 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 26.54 57.96 2:09.63 4:41.36 | 30/3/2019 30/3/2019 27/4/2019 30/6/2018 | Opole (POL) Opole (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Barański Jakub | 04 | 01412 | 101412700016 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) | 57.53 2:07.07 30.08 | 11/5/2019 29/6/2018 6/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Bartosik Stanisław | 04 | 00115 | 100115700245 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (4) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 32.31 1:08.36 34.62 2:27.56 5:14.04 | 30/6/2018 15/6/2019 31/5/2019 14/6/2019 14/6/2019 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Basista Barbara | 04 | 03606 | 103606600094 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 32.70 1:11.27 2:32.67 30.52 1:08.50 | 30/6/2018 1/7/2018 29/6/2018 30/6/2018 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Bawolski Kornel | 04 | 00304 | 100304700278 | 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 58.61 27.57 1:02.64 | 1/7/2018 30/6/2018 24/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Bednarek Przemysław | 04 | 05614 | 105614700063 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 2:04.59 4:18.02 16:51.97 2:23.95 4:59.06 | 9/3/2019 17/5/2019 23/3/2019 23/3/2019 15/5/2019 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) |
||
Bednarz Julia | 04 | 00203 | 100203600115 | 800m dowolny (35) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 9:34.65 1:16.75 2:40.81 2:27.47 5:09.06 | 23/6/2019 22/6/2019 23/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Berner Szymon | 04 | 00414 | 100414700261 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 26.61 58.33 31.91 34.58 29.85 | 23/3/2019 1/7/2018 23/3/2019 7/4/2019 6/4/2019 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Białek Paweł | 04 | 05114 | 105114700195 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) | 26.60 55.45 2:03.81 29.54 1:03.15 | 15/5/2019 18/5/2019 16/5/2019 30/6/2018 19/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Bidnik Wiktoria | 04 | 05214 | 105214600308 | 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) | 1:11.35 2:32.49 39.16 2:57.54 2:37.99 | 7/4/2019 6/4/2019 22/6/2018 18/5/2019 19/5/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Bienia Maciej | 04 | 00108 | 100108700131 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 31.44 1:06.48 2:26.80 5:02.39 19:51.49 | 8/6/2019 9/6/2019 8/6/2019 8/6/2019 9/6/2019 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Biernacka Maja | 04 | 01105 | 101105600126 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 29.73 1:03.44 2:16.68 4:50.77 | 28/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Blanik Zofia | 04 | 04311 | 104311600064 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 31.67 1:15.40 38.57 1:24.23 3:02.19 | 1/4/2019 16/6/2018 13/6/2019 13/6/2019 14/6/2019 | Gliwice (POL) Andrychow (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Bociek Wiktoria | 04 | 02111 | 102111600082 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) | 2:10.41 4:29.35 9:12.63 | 29/6/2018 13/6/2019 14/6/2019 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Borowiak Justyna | 04 | 00101 | 100101601030 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 200m zmienny (23) | 28.91 1:03.66 35.31 2:39.13 | 8/6/2018 27/4/2019 29/6/2018 28/4/2018 | Wroclaw (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Opole (POL) |
||
Borowiecki Jakub | 04 | 02101 | 102101700046 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 26.57 57.88 34.67 28.21 | 29/6/2018 8/6/2019 30/3/2019 27/4/2019 | Olsztyn (POL) Wroclaw (POL) Opole (POL) Poznan (POL) |
||
Boryczka Dominik | 04 | 01315 | 101315700226 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 27.58 1:00.73 34.23 36.48 29.43 | 14/6/2019 15/6/2019 30/6/2018 14/6/2019 14/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Borys Zofia | 04 | 05114 | 105114600388 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 29.44 1:03.04 2:18.12 4:53.21 | 30/11/2018 30/11/2018 29/6/2018 1/6/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Brach Oliwia | 04 | 01506 | 101506600016 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) | 29.88 1:05.58 2:23.30 5:00.62 10:21.13 | 6/4/2019 7/4/2019 29/6/2018 30/6/2018 12/5/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Brodewicz Zofia | 04 | 01910 | 101910600142 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 36.53 1:20.80 2:55.23 | 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Brończyk Hubert | 04 | 00902 | 100902700350 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 200m zmienny (24) | 28.14 1:00.81 2:13.14 2:26.42 | 23/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 23/3/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Brożyna Alicja | 04 | 03714 | 103714600035 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 200m zmienny (23) | 1:14.64 2:37.71 5:34.61 3:02.00 | 2/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606700131 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) | 32.02 1:09.82 2:28.54 2:25.53 | 1/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Buczkowski Tomasz | 04 | 00304 | 100304700280 | 100m klasyczny (34) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 1:13.16 2:16.26 4:49.94 | 25/5/2019 30/6/2018 29/6/2018 | Zielona Gora - Drzonkow (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Bywalec Karolina | 04 | 03311 | 103311600049 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) | 29.83 1:05.76 2:22.55 NT | 13/6/2019 8/6/2018 29/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Caliński Marcin | 04 | 00101 | 100101701031 | 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | NT 28.98 1:04.15 2:22.58 5:05.73 | 30/6/2018 8/6/2018 9/6/2018 7/6/2019 | Olsztyn (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Chałat Wojciech | 04 | 01003 | 101003700203 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 29.22 1:07.25 2:14.52 4:43.06 19:00.61 | 22/6/2019 17/6/2018 22/6/2019 22/6/2019 1/7/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) |
||
Chmielewski Krzysztof | 04 | 05614 | 105614700061 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | 4:09.59 16:13.54 58.33 2:04.36 4:41.87 | 23/3/2019 23/3/2019 9/3/2019 18/5/2019 15/5/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Chmielewski Michał | 04 | 05614 | 105614700062 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | 4:15.92 16:36.76 59.74 2:05.77 4:46.73 | 30/6/2018 1/7/2018 9/3/2019 18/5/2019 15/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Chojnacki Bartosz | 04 | 03214 | 103214700111 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 28.25 1:01.97 2:25.00 NT 30.43 | 6/4/2019 7/4/2019 24/3/2019 2/6/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) |
||
Chowaniec Oliwia | 04 | 01006 | 101006600327 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 31.02 NT 1:19.93 34.32 1:15.63 | 21/6/2019 12/5/2018 30/6/2018 29/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Chrobak Martyna | 04 | 03411 | 103411600097 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 31.25 39.50 37.10 1:23.73 3:01.44 | 13/6/2019 30/6/2018 1/4/2019 27/5/2019 14/6/2019 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Cichocki Oliwier | 04 | 00115 | 100115700247 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 31.86 1:10.18 2:30.98 30.33 | 14/6/2019 15/6/2019 30/6/2018 27/4/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) |
||
Cierpiał Wiktor | 04 | 01605 | 101605700247 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 50m klasyczny (4) 200m zmienny (24) | 2:11.63 4:36.37 18:59.88 36.03 2:29.87 | 8/6/2019 8/6/2019 1/7/2018 8/6/2019 8/6/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Ciesielski Artur | 04 | 03805 | 103805700044 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 26.67 57.21 2:06.12 4:25.06 | 9/3/2019 10/3/2019 9/3/2019 10/3/2019 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Cygan Julia | 04 | 00802 | 100802600139 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 35.70 1:15.67 2:42.56 2:30.53 5:07.82 | 29/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 14/6/2019 15/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Cygan-Duszyński Michał | 04 | 00101 | 100101701032 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) | 31.91 1:09.49 33.97 1:15.96 | 8/6/2019 8/6/2019 7/6/2019 9/6/2018 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Czapla Kacper | 04 | 00316 | 100316700103 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) | 25.47 28.31 1:04.16 25.59 | 31/5/2019 16/5/2019 1/7/2018 1/6/2019 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Olsztyn (POL) Szczecin (POL) |
||
Czech Edyta | 04 | 00811 | 100811600182 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 29.85 29.99 1:09.25 2:37.26 | 1/4/2019 30/6/2018 9/5/2018 16/6/2018 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Czerczak Dawid | 04 | 01411 | 101411700046 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | 28.69 1:01.90 2:24.32 2:29.67 | 13/6/2019 13/6/2019 14/6/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Czerwińska Martyna | 04 | 03810 | 103810600023 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 32.31 1:12.40 2:39.56 | 24/3/2019 29/6/2018 1/7/2018 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Czupryn Jakub | 04 | 04314 | 104314700047 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m klasyczny (4) | 30.78 1:06.87 2:29.59 37.13 | 1/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Darul Bartosz | 04 | 00104 | 100104700520 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 27.21 58.14 2:08.28 4:37.23 30.03 | 30/3/2019 25/5/2019 24/5/2019 12/6/2019 12/6/2019 | Poznan (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 01006 | 101006700359 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | 36.17 1:15.43 2:40.42 5:20.29 | 21/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Depa Mateusz | 04 | 00515 | 100515700197 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) | 27.28 59.25 2:11.80 4:48.24 1:08.32 | 28/4/2019 27/4/2019 30/3/2019 27/4/2019 31/5/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Derek Szymon | 04 | 02315 | 102315700041 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 200m zmienny (24) | 28.53 1:04.29 2:24.56 2:41.78 | 31/5/2019 1/7/2018 29/6/2018 30/6/2018 | Poznan (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Domagała Tymoteusz | 04 | 00802 | 100802700201 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 29.39 1:04.49 2:20.47 27.81 1:02.46 | 30/3/2019 30/3/2019 30/3/2019 14/6/2019 14/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Dominowski Mikołaj | 04 | 07114 | 107114700031 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 26.93 57.76 4:45.35 29.48 1:06.52 | 6/4/2019 23/3/2019 7/4/2019 2/6/2019 1/6/2019 | Warsaw (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 01006 | 101006700348 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | 4:34.21 17:56.67 1:08.73 2:26.29 5:10.91 | 27/4/2019 22/6/2019 6/4/2019 1/6/2019 21/6/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Drabik Aneta | 04 | 05111 | 105111600084 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 30.35 32.55 1:13.08 2:47.84 | 1/4/2019 13/6/2019 27/5/2019 14/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Dragan Julia | 04 | 01403 | 101403600131 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 36.62 1:17.84 2:41.82 2:33.76 5:15.21 | 16/6/2018 16/5/2019 7/7/2018 5/7/2018 29/6/2018 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) |
||
Dudkowiak Bartłomiej | 04 | 01211 | 101211700082 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 24.77 54.84 30.42 27.91 | 21/6/2019 14/6/2019 30/6/2018 3/11/2018 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Dwojak Natalia | 04 | 01403 | 101403600072 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m zmienny (23) | 29.25 1:04.01 35.85 1:19.70 2:31.29 | 24/6/2018 1/7/2018 22/6/2019 1/7/2018 30/6/2018 | Pulawy (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Dwojak Wiktoria | 04 | 01403 | 101403600073 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 29.26 32.61 1:09.97 2:29.64 | 22/6/2019 23/3/2019 23/3/2019 22/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Dyduch Martyna | 04 | 01006 | 101006600331 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 800m dowolny (35) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 29.94 1:04.84 10:08.56 2:38.70 5:36.70 | 21/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 21/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dzierwa Maciej | 04 | 03406 | 103406700020 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 38.70 1:26.44 NT | 3/11/2018 3/11/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Dzierżanowska Nadia | 04 | 02810 | 102810600130 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) | NT NT 41.03 NT NT | 1/6/2019 | Olsztyn (POL) |
||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | NT 32.79 NT | 22/6/2019 | Oswiecim (POL) |
||
Dziwosz Julia | 04 | 01412 | 101412600017 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (15) | 37.08 1:20.43 40.36 35.67 | 23/6/2018 1/6/2018 29/6/2018 30/6/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Dąbrowska Pola | 04 | 04514 | 104514600053 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 1:09.41 2:32.94 5:29.99 33.98 1:18.08 | 13/5/2018 12/5/2018 23/3/2019 14/4/2018 1/6/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Dębicki Maciej | 04 | 00601 | 100601700389 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 2:29.65 35.73 1:18.35 2:45.45 | 29/6/2018 7/6/2019 23/6/2019 23/6/2019 | Olsztyn (POL) Wroclaw (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Dębkowska Wiktoria | 04 | 01905 | 101905600068 | 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 1:20.38 2:52.83 31.06 1:08.98 2:36.04 | 9/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 9/3/2019 27/4/2019 | Lodz (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Dębska Julia | 04 | 05114 | 105114600313 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 28.08 1:03.71 32.42 31.29 | 15/5/2019 30/11/2018 30/6/2018 1/12/2018 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Eckardt Jakub | 04 | 00101 | 100101701209 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 25.69 56.56 27.43 1:03.90 | 31/5/2019 8/6/2019 8/6/2019 7/6/2019 | Poznan (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Fic Bożena | 04 | 04711 | 104711600068 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) | 31.23 31.91 1:12.93 2:51.46 2:42.35 | 13/6/2019 13/6/2019 23/3/2019 23/3/2019 23/3/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Figas Alicja | 04 | 00116 | 100116600847 | 50m dowolny (1) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 30.59 4:53.27 10:00.11 2:38.72 5:33.14 | 29/6/2018 12/6/2019 1/6/2019 12/6/2019 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Olsztyn (POL) |
||
Fira Weronika | 04 | 02811 | 102811600062 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 4:42.93 9:37.71 2:34.75 5:23.27 | 13/6/2019 14/6/2019 19/5/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Gabryś Maciej | 04 | 06911 | 106911700020 | 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | 1:58.46 26.28 57.47 2:10.10 2:15.97 | 16/5/2019 13/6/2019 15/5/2019 14/6/2019 13/6/2019 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Gachewicz Miłosz | 04 | 00510 | 100510700340 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 28.10 1:02.70 2:22.53 | 30/6/2018 29/6/2018 1/7/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Gawron Paula | 04 | 01808 | 101808600029 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m zmienny (23) | 27.62 1:00.45 30.53 1:08.63 2:28.75 | 23/3/2019 18/5/2019 16/5/2019 27/4/2019 23/3/2019 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) |
||
Gazda Małgorzata | 04 | 02503 | 102503600098 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 400m zmienny (11) | 4:49.15 10:07.33 5:23.97 | 22/6/2019 2/6/2018 22/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 103606700262 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 50m grzbietowy (18) | 27.00 59.35 4:34.32 18:12.56 31.84 | 21/6/2019 6/4/2019 22/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Germanek Alexander | 04 | 00116 | 100116700848 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (16) | 26.86 59.32 35.13 1:17.70 30.17 | 29/6/2018 1/7/2018 29/6/2018 20/6/2018 16/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Gierjatowicz Daniel | 04 | 00115 | 100115700251 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) | 29.66 1:04.51 34.72 | 14/6/2019 15/6/2019 30/3/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Ginalski Michał | 04 | 02708 | 102708700041 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 33.17 1:12.08 2:35.11 | 8/6/2019 9/6/2019 28/4/2019 | Debica (POL) Debica (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Giza Olga | 04 | 00510 | 100510600335 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 400m zmienny (11) | 33.65 1:14.49 2:39.40 NT | 30/6/2018 29/6/2018 1/7/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Godlewska Zofia | 04 | 03406 | 103406600010 | 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 1:03.82 30.01 1:09.91 | 7/4/2018 30/3/2019 31/3/2019 | Warsaw (POL) Dresden (GER) Dresden (GER) |
||
Goik Bartłomiej | 04 | 00811 | 100811700146 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | NT 1:01.12 2:14.79 4:47.80 19:07.06 | 14/6/2019 13/6/2019 13/6/2019 14/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Golec Ewa | 04 | 00315 | 100315600303 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) | 30.70 33.66 1:11.80 32.37 | 29/6/2018 27/4/2019 30/3/2019 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Gomułka Natalia | 04 | 01605 | 101605600143 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 37.74 1:22.30 2:49.41 | 25/5/2018 27/5/2018 8/6/2019 | Lodz (POL) Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Gottschling Krzysztof | 04 | 03611 | 103611700361 | 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 34.79 30.03 2:26.78 2:27.14 5:11.49 | 13/6/2019 13/6/2019 14/6/2019 1/4/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Gołacki Sergiusz | 04 | 01605 | 101605700173 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | 4:15.72 16:39.54 2:12.79 4:53.11 | 30/6/2018 1/7/2018 10/3/2019 9/3/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Grabowska Gabriela | 04 | 04514 | 104514600062 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 29.80 1:05.34 31.65 1:13.46 | 29/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Grabowski Jakub | 04 | 04014 | 104014700192 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 26.27 1:00.30 4:37.13 28.95 1:04.53 | 1/6/2019 1/7/2018 28/4/2018 6/4/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Opole (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Grabowski Mikołaj | 04 | 00213 | 100213700379 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 400m zmienny (12) | 4:49.16 18:32.72 1:09.48 2:26.55 5:23.72 | 15/5/2019 15/5/2019 19/5/2019 17/5/2019 6/4/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Grul Jakub | 04 | 01516 | 101516700009 | 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | NT 28.83 1:05.59 2:29.15 2:37.96 | 1/6/2019 25/4/2019 31/5/2019 23/6/2018 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Grygiencza Iga | 04 | 00713 | 100713600084 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | 28.06 1:02.14 29.03 1:04.65 2:28.46 | 29/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Grzecza Michał | 04 | 00710 | 100710700243 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 27.58 1:01.27 2:18.09 | 30/6/2018 6/4/2019 1/7/2018 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Grzegorzewski Bartosz | 04 | 01905 | 101905700101 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 27.17 32.43 2:50.45 30.01 | 28/4/2019 27/4/2019 23/3/2019 27/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Grzymała Zuzanna | 04 | 02811 | 102811600064 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m klasyczny (3) | 1:05.94 2:21.39 5:00.97 39.37 | 9/5/2018 7/6/2018 30/6/2018 1/4/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Gudź Maja | 04 | 01705 | 101705600092 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 37.67 1:21.13 2:54.13 | 28/4/2018 12/5/2018 30/6/2018 | Opole (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Guliński Maciej | 04 | 00802 | 100802700222 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 26.36 57.34 27.42 1:03.90 NT | 14/6/2019 31/5/2019 31/5/2019 31/5/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Gutowska Maria | 04 | 00413 | 100413600113 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 32.83 1:09.01 2:31.25 | 1/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Guść Wiktoria | 04 | 01705 | 101705600093 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 2:01.62 4:16.50 8:58.08 2:18.34 5:00.32 | 16/5/2019 17/5/2019 27/4/2019 4/5/2019 28/4/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Gwaj Julia | 04 | 00109 | 100109600214 | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 1:02.54 36.26 1:19.18 2:32.77 5:26.04 | 2/6/2019 27/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Górecki Kamil | 04 | 04014 | 104014700183 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | NT 33.95 1:14.48 2:39.01 | 1/6/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Gąsior Tomasz | 04 | 01315 | 101315700235 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 28.84 1:03.19 2:20.16 4:56.88 | 31/5/2019 27/4/2019 31/5/2019 14/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Gładysz Agata | 04 | 00408 | 100408600081 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (15) | 30.57 1:07.17 NT 32.88 | 8/6/2019 23/3/2019 8/6/2019 | Debica (POL) Lublin (POL) Debica (POL) |
||
Głąbiński Kamil | 04 | 03914 | 103914700146 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 4:51.77 28.58 1:03.40 2:23.62 | 13/5/2018 1/6/2019 29/6/2018 1/7/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Har Zofia | 04 | 06414 | 106414600132 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 36.07 1:20.07 2:52.30 32.73 | 29/6/2018 1/7/2018 23/3/2019 27/4/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Haspert Bartłomiej | 04 | 01211 | 101211700084 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) | 26.84 1:00.63 2:17.37 32.43 | 21/6/2019 14/6/2019 13/6/2019 30/6/2018 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Hatłas Michał | 04 | 00101 | 100101701259 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 200m zmienny (24) | 25.81 57.25 2:05.41 2:21.43 | 7/6/2019 8/6/2019 7/6/2019 8/6/2019 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Haładyn Kamila | 04 | 00605 | 100605600389 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 30.55 33.04 1:12.01 2:35.25 | 23/3/2019 24/3/2019 8/6/2019 23/3/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) |
||
Hermanowska Natalia | 04 | 00802 | 100802600202 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m zmienny (23) | 27.94 1:00.47 35.19 1:17.57 2:29.68 | 14/6/2019 31/5/2019 14/6/2019 16/5/2019 25/5/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Hodur Paulina | 04 | 09814 | 109814600019 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 33.85 41.26 1:27.99 3:01.62 | 12/5/2018 12/5/2018 13/5/2018 12/5/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Horodyński Antoni | 04 | 02308 | 102308700038 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 25.77 56.20 2:05.61 4:28.84 | 8/6/2019 8/6/2019 29/6/2018 30/6/2018 | Debica (POL) Debica (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Hrapkowicz Klaudia | 04 | 01006 | 101006600384 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) | 30.29 1:06.40 2:21.52 4:56.88 10:15.41 | 21/6/2019 2/6/2019 21/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hryniewicki Krzysztof | 04 | 00409 | 100409700085 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 25.99 55.39 2:06.59 28.43 | 1/6/2019 2/6/2019 16/5/2019 2/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Iskra Szymon | 04 | 01305 | 101305700161 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 28.29 32.28 1:11.23 2:34.40 | 24/5/2018 10/3/2019 9/3/2019 23/3/2019 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Jagodzińska Zuzanna | 04 | 00816 | 100816600111 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 29.73 1:06.69 31.81 1:14.96 | 31/5/2019 1/6/2019 12/6/2018 25/4/2019 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Jakubowski Kacper | 04 | 00309 | 100309700162 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 26.36 57.62 28.20 1:05.12 | 1/6/2019 2/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Janecka Weronika | 04 | 02510 | 102510600281 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 31.67 36.88 1:18.58 2:45.98 | 28/4/2018 7/6/2018 8/6/2018 30/6/2018 | Opole (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Janeczek Stanisław | 04 | 00802 | 100802700212 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 26.24 55.86 NT 32.68 27.85 | 31/5/2019 15/6/2019 14/6/2019 14/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Janicka Paula | 04 | 00115 | 100115600539 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 28.41 1:03.33 32.85 31.36 1:10.61 | 18/5/2018 30/3/2019 14/6/2019 30/3/2019 30/3/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Januszko Patrycja | 04 | 03714 | 103714600049 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) | 28.15 1:01.28 2:14.49 4:55.80 30.66 | 12/5/2018 1/7/2018 29/6/2018 27/4/2019 12/5/2018 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) |
||
Jarosz Kacper | 04 | 04014 | 104014700151 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 28.00 1:01.30 2:10.15 NT 30.81 | 6/4/2019 1/7/2018 1/6/2019 6/4/2019 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Jaworski Kamil | 04 | 00411 | 100411700477 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 28.10 33.83 1:14.66 2:44.33 29.55 | 13/6/2019 19/5/2019 16/5/2019 18/5/2019 17/5/2019 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Jaworski Marcel | 04 | 01101 | 101101700062 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 25.48 55.73 2:03.50 27.28 | 23/6/2019 8/6/2019 7/6/2019 8/6/2019 | Zielona Gora - Drzonkow (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Jeleń Katarzyna | 04 | 03606 | 103606600367 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 28.54 1:03.61 2:20.49 30.91 | 21/6/2019 2/6/2019 16/3/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jendrzejczyk Maxim | 04 | 05114 | 105114700428 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m klasyczny (34) | 26.23 57.04 2:05.22 4:29.33 NT | 23/3/2019 18/5/2019 16/5/2019 30/6/2018 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Jonowski Michał | 04 | 01513 | 101513700016 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (24) | 32.86 1:13.39 2:35.15 | 1/6/2019 2/6/2019 27/4/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Juda Dominik | 04 | 01006 | 101006700352 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | 4:26.15 17:04.20 1:05.35 2:22.10 5:03.73 | 22/6/2019 22/6/2019 16/3/2019 1/6/2019 21/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jędrych Krzysztof | 04 | 00515 | 100515700183 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 200m zmienny (24) | 26.27 57.18 2:05.52 4:28.01 2:23.88 | 28/4/2019 31/5/2019 14/6/2019 14/6/2019 14/6/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Jędryka Nikodem | 04 | 01105 | 101105700113 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | 4:26.08 17:31.73 2:21.54 5:09.59 | 22/6/2019 28/4/2019 22/6/2019 29/6/2018 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Jędrzejkiewicz Ignacy | 04 | 05214 | 105214700248 | 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 1:04.88 2:21.70 28.66 1:04.63 2:31.09 | 7/4/2019 27/4/2019 6/4/2019 28/4/2019 27/4/2019 | Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kacperski Maciej | 04 | 00913 | 100913700051 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 26.42 59.00 30.94 34.82 28.36 | 29/6/2018 19/5/2018 16/5/2019 1/6/2019 20/5/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kaczorowska Alicja | 04 | 05114 | 105114600389 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 800m dowolny (35) 50m klasyczny (3) 200m zmienny (23) | 27.61 1:01.18 9:41.28 34.95 2:29.25 | 23/3/2019 1/7/2018 1/7/2018 19/5/2019 19/5/2018 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Kaliszewski Adrian | 04 | 04314 | 104314700051 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) | 33.42 1:14.32 2:39.18 2:26.18 | 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kamiński Fabian | 04 | 00116 | 100116700853 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 27.59 NT 28.03 1:03.27 2:26.83 | 31/5/2019 12/6/2019 16/5/2019 15/5/2019 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Kapitan Kacper | 04 | 03611 | 103611700362 | 400m dowolny (20) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 400m zmienny (12) | 5:06.23 1:25.09 33.25 1:13.98 NT | 13/6/2019 16/3/2019 13/6/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Karwowska Wiktoria | 04 | 03903 | 103903600021 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) | 28.63 1:02.54 2:17.50 32.45 1:10.45 | 28/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 23/3/2019 27/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kaszycki Jakub | 04 | 06911 | 106911700005 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) | 32.80 1:13.48 2:52.79 NT | 3/11/2018 3/11/2018 14/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kałaska Patryk | 04 | 09514 | 109514700213 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 29.21 59.29 2:11.00 4:34.92 29.88 | 22/6/2018 31/5/2019 1/6/2019 31/5/2019 1/6/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Kałusowski Gracjan | 04 | 00905 | 100905700240 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 34.35 1:17.76 2:56.75 2:30.01 5:24.25 | 10/3/2019 24/3/2019 23/3/2019 30/6/2018 9/3/2019 | Lodz (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) |
||
Kaźmierowska Nina | 04 | 02314 | 102314600292 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) | 1:10.66 2:31.18 5:10.61 NT | 1/7/2018 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kicińska Anna | 04 | 01101 | 101101600042 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 29.12 32.28 1:08.95 2:30.86 | 23/6/2019 8/6/2019 30/3/2019 7/6/2019 | Zielona Gora - Drzonkow (POL) Wroclaw (POL) Opole (POL) Wroclaw (POL) |
||
Kieraga Patrycja | 04 | 01403 | 101403600171 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) | 28.99 1:03.90 2:22.70 5:00.72 31.75 | 28/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 24/3/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) |
||
Kilar Patryk | 04 | 03805 | 103805700043 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 27.89 58.92 2:07.50 4:39.52 | 29/6/2018 10/3/2019 9/3/2019 7/4/2019 | Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Warsaw (POL) |
||
Klekowski Wiktor | 04 | 00601 | 100601700396 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 26.02 58.11 33.42 28.82 | 8/6/2018 8/6/2019 7/6/2019 14/4/2018 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Klimczak Julia | 04 | 01305 | 101305600216 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 36.02 1:20.31 2:52.33 | 23/3/2019 9/3/2019 23/3/2019 | Lublin (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Klimczak Kacper | 04 | 01105 | 101105700122 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 28.22 2:07.74 4:17.52 17:22.77 | 16/6/2018 27/4/2019 22/6/2019 28/4/2019 | Gliwice (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Klimczyk Katarzyna | 04 | 01507 | 101507600025 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 32.92 1:12.16 2:34.28 | 4/5/2019 4/5/2019 18/5/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Knapp Jakub | 04 | 00106 | 100106700483 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 26.86 27.92 1:04.04 | 1/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Knop Amadeusz | 04 | 05214 | 105214700339 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | NT NT 1:02.22 2:12.93 2:19.35 | 1/7/2018 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Knopp Jarosław | 04 | 00802 | 100802700200 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 27.56 1:01.58 2:16.69 2:24.16 5:14.27 | 14/6/2019 14/6/2019 15/6/2019 25/5/2019 24/5/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Koczur Kornelia | 04 | 03411 | 103411600068 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 31.56 34.35 1:12.00 2:33.72 | 29/6/2018 30/6/2018 1/6/2019 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Koczur Nikola | 04 | 03411 | 103411600067 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 31.23 36.21 1:15.47 2:40.21 | 13/6/2019 13/6/2019 22/6/2019 21/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Konarski Maciej | 04 | 05214 | 105214700385 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (24) | 24.67 52.91 1:55.65 1:07.88 2:09.02 | 22/6/2018 18/5/2019 27/4/2019 6/4/2019 19/5/2019 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kondrot Wiktoria | 04 | 00811 | 100811600143 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) | 28.95 31.74 1:10.97 | 29/6/2018 30/6/2018 14/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Konefke Martyna | 04 | 02510 | 102510600071 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) | NT 38.26 NT 45.02 1:35.00 | 30/6/2018 29/6/2018 1/7/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Konopka Weronika | 04 | 06911 | 106911600006 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 29.11 1:03.71 2:17.68 4:50.28 | 13/6/2019 30/3/2019 13/6/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Opole (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Koprowski Marcin | 04 | 02202 | 102202700041 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) | 26.59 58.95 28.65 | 29/6/2018 1/7/2018 14/4/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) |
||
Koralewicz Jakub | 04 | 03211 | 103211700024 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | 27.36 31.64 1:09.28 2:31.04 | 13/6/2019 23/3/2019 23/3/2019 1/6/2019 | Gliwice (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kordowski Tymoteusz | 04 | 00414 | 100414700266 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 27.25 59.86 29.00 1:04.18 2:29.30 | 23/3/2019 23/3/2019 6/4/2019 23/3/2019 7/4/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) |
||
Koronkiewicz Antoni | 04 | 09814 | 109814700012 | 400m dowolny (20) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | 4:25.12 2:31.06 1:03.08 2:18.53 5:02.40 | 30/6/2018 30/6/2018 6/4/2019 23/3/2019 6/4/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) |
||
Kosiński Filip | 04 | 00109 | 100109700251 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 26.85 57.62 2:06.32 56.59 2:13.57 | 16/5/2019 19/5/2019 17/5/2019 15/5/2019 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kosmalski Krzysztof | 04 | 05114 | 105114700170 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) | 1:03.47 2:17.27 4:55.99 35.15 1:14.43 | 7/4/2019 24/3/2019 6/4/2019 6/10/2018 7/4/2019 | Warsaw (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Kostrzewska Julia | 04 | 02811 | 102811600066 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) | 35.92 1:17.11 2:45.21 34.75 | 30/6/2018 14/6/2019 1/4/2019 7/6/2018 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kowacka Aleksandra | 04 | 00605 | 100605600247 | 50m dowolny (1) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 31.52 5:06.02 33.76 1:15.52 2:51.56 | 30/11/2018 30/6/2018 24/3/2019 23/3/2019 23/3/2019 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Kowalczyk Gabriela | 04 | 00905 | 100905600241 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) | 35.77 1:16.59 2:42.87 2:34.67 | 29/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kowalczyk Jakub | 04 | 00605 | 100605700197 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (4) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 32.26 1:09.81 36.12 2:27.49 5:11.47 | 9/3/2019 10/3/2019 10/3/2019 10/3/2019 9/3/2019 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kowalska Jessica | 04 | 05201 | 105201600053 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 30.87 1:07.28 32.52 1:13.55 | 15/5/2019 18/5/2019 30/3/2019 30/3/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Kowalska Julia | 04 | 01006 | 101006600374 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 5:06.47 34.35 1:16.32 2:43.63 | 2/6/2019 14/4/2018 29/6/2018 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalska Magda | 04 | 02414 | 102414600024 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 29.67 31.97 1:09.27 2:30.49 | 15/5/2019 30/6/2018 1/6/2019 1/7/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kowalska Zofia | 04 | 00202 | 100202600158 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) | 30.52 33.82 1:13.06 | 29/6/2018 30/6/2018 19/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kowalski Maciej | 04 | 01513 | 101513700025 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 29.35 1:04.79 2:21.78 5:10.43 | 28/4/2019 2/6/2019 16/5/2019 20/5/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Nordhorn (GER) |
||
Kowolik Alex | 04 | 01011 | 101011700084 | 400m dowolny (20) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 4:25.84 2:14.60 2:20.99 4:49.03 | 30/6/2018 1/4/2019 1/4/2019 27/5/2019 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kozak Katarzyna | 04 | 02503 | 102503600082 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 30.33 1:08.57 2:30.36 | 22/6/2019 22/6/2019 23/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Kozieński Oliwier | 04 | 00603 | 100603700096 | 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 31.72 2:33.32 26.94 1:00.36 2:19.86 | 19/5/2019 18/5/2019 24/3/2019 15/5/2019 23/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) |
||
Koziołek Kewin | 04 | 06911 | 106911700007 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 29.43 1:05.16 32.45 1:08.10 | 1/4/2019 3/11/2018 3/11/2018 27/5/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kozłowska Maja | 04 | 00115 | 100115600365 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 33.84 1:09.95 2:30.68 | 31/5/2019 1/7/2018 29/6/2018 | Poznan (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kozłowski Konrad | 04 | 00213 | 100213700392 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 2:10.04 4:31.90 17:35.06 1:08.95 2:26.64 | 16/5/2019 17/5/2019 15/5/2019 24/5/2019 18/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kołbuś Jakub | 04 | 03114 | 103114700156 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (24) | 29.79 1:05.95 2:25.23 NT 2:29.97 | 1/6/2019 31/5/2019 31/5/2019 31/5/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Kołodyński Dawid | 04 | 00101 | 100101701056 | 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | 2:25.97 31.89 1:08.20 2:27.58 2:29.76 | 29/6/2018 27/4/2019 8/6/2019 27/4/2019 8/6/2019 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) |
||
Kołodziejczyk Eryk | 04 | 01006 | 101006700350 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) | 1:02.76 2:19.16 4:50.04 40.90 1:22.82 | 2/6/2019 21/6/2019 16/3/2019 15/6/2018 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kraczkowski Tomasz | 04 | 01412 | 101412700078 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 31.90 1:09.74 2:30.76 | 8/6/2019 9/6/2019 8/6/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Krajewski Paweł | 04 | 03211 | 103211700063 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | 30.75 4:53.34 33.67 1:12.98 2:36.22 | 1/4/2019 13/6/2019 13/6/2019 27/5/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kramkowska Dominika | 04 | 00101 | 100101601287 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 28.73 1:03.60 2:17.05 32.63 | 7/6/2019 8/6/2019 7/6/2019 30/3/2019 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Opole (POL) |
||
Krasowski Krzysztof | 04 | 02810 | 102810700020 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 26.86 58.77 2:09.49 4:42.58 | 1/6/2019 2/6/2019 6/4/2019 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Krawczak Gabriela | 04 | 02203 | 102203600103 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) | 35.21 1:17.78 NT 41.86 1:34.32 | 16/6/2018 23/6/2019 22/6/2019 23/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Krawczyk Jakub | 04 | 03211 | 103211700026 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 29.06 30.34 1:07.87 | 16/6/2018 13/6/2019 9/5/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Krupińska Lila | 04 | 00213 | 100213600303 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 50m motylkowy (15) | 2:15.81 4:41.99 9:43.26 35.76 | 29/6/2018 30/6/2018 1/7/2018 6/4/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Kruszewski Adrian | 04 | 00902 | 100902700168 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 27.35 58.80 2:08.50 4:29.24 | 23/3/2019 23/3/2019 16/5/2019 2/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kruzerowska Zofia | 04 | 01105 | 101105600107 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 32.76 1:09.15 2:29.62 | 6/4/2019 30/3/2019 30/3/2019 | Warsaw (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Krysiak Kacper | 04 | 00905 | 100905700242 | 100m dowolny (30) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) | 1:04.73 4:39.38 18:07.87 2:28.97 32.24 | 23/3/2019 22/6/2019 1/6/2019 6/4/2019 22/6/2019 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03606 | 103606700280 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 26.35 56.90 2:23.14 5:03.79 | 21/6/2019 2/6/2019 22/6/2019 21/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Król Julia | 04 | 03311 | 103311600043 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (15) | 28.46 1:03.93 36.99 31.34 | 29/6/2018 9/5/2018 29/6/2018 7/6/2018 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Królik Adrianna | 04 | 00416 | 100416600340 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 28.41 1:01.70 29.45 NT | 18/5/2018 1/7/2018 12/6/2019 | Poznan (POL) Olsztyn (POL) Szczecin (POL) |
||
Kubczyk Gabriela | 04 | 05415 | 105415600107 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) | 30.17 1:06.01 2:26.01 5:11.49 33.27 | 14/6/2019 10/3/2019 14/6/2019 30/3/2019 9/3/2019 | Poznan (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Kubiniec Mikołaj | 04 | 01003 | 101003700201 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 200m zmienny (24) | 2:10.04 4:30.91 17:42.28 2:26.82 | 22/6/2019 22/6/2019 23/6/2019 22/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Kucharska Marta | 04 | 04514 | 104514600063 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 50m motylkowy (15) | 30.40 1:07.63 36.95 1:23.61 32.29 | 30/11/2018 1/7/2018 29/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kuciński Jakub | 04 | 04201 | 104201700031 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | NT NT NT NT NT |
||||
Kurdelski Filip | 04 | 03914 | 103914700139 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 29.14 4:54.91 30.42 1:11.30 2:36.44 | 29/6/2018 31/5/2019 1/12/2018 12/5/2018 31/5/2019 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Kurek Alan | 04 | 00116 | 100116701122 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 4:38.26 28.98 1:04.97 2:26.55 | 15/5/2019 16/5/2019 16/5/2019 15/5/2019 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Kurowski Tymon | 04 | 00104 | 100104700432 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | 4:27.22 17:56.41 32.14 1:05.19 2:21.78 | 30/6/2018 25/4/2019 24/6/2018 25/5/2019 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Szczecin (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kuś Aleksander | 04 | 04406 | 104406700009 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) | 24.99 57.00 28.37 1:03.48 27.04 | 15/5/2019 1/7/2018 7/4/2019 19/5/2019 17/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Poprad (SVK) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kwiatkowski Tymoteusz | 04 | 02910 | 102910700024 | 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | 57.86 29.99 1:05.43 2:21.18 2:24.99 | 27/4/2019 28/4/2019 7/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kwiecień Paweł | 04 | 03611 | 103611700213 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) | 31.33 1:08.25 2:28.75 2:14.90 | 1/4/2019 4/5/2019 23/3/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Gliwice (POL) |
||
Kwiecińska Krystyna | 04 | 01015 | 101015600048 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | NT 37.98 1:22.93 2:59.27 | 27/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606700113 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 29.44 1:04.93 2:12.26 4:44.39 | 29/6/2018 1/7/2018 16/3/2019 16/3/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kłoska Tymoteusz | 04 | 01411 | 101411700057 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 4:58.49 30.58 1:08.54 2:38.24 | 30/6/2018 30/3/2019 30/3/2019 1/4/2019 | Olsztyn (POL) Opole (POL) Opole (POL) Gliwice (POL) |
||
Lala Nadia | 04 | 02811 | 102811600061 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 100m klasyczny (33) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 1:03.09 2:16.21 1:20.16 2:33.86 5:27.33 | 18/5/2019 29/6/2018 16/5/2019 30/6/2018 16/3/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lamecki Nikodem | 04 | 00905 | 100905700243 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 27.10 58.55 28.43 1:01.76 2:27.16 | 1/6/2019 27/4/2019 2/6/2019 1/6/2019 23/3/2019 | Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606600139 | 100m klasyczny (33) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | 1:26.78 34.02 1:19.28 2:46.00 | 22/6/2019 22/6/2019 28/4/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Latała Weronika | 04 | 01412 | 101412600034 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 27.75 1:00.17 30.67 29.64 1:07.76 | 23/6/2018 24/6/2018 30/6/2018 30/6/2018 15/5/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Lesiewicz Marika | 04 | 01005 | 101005600038 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) | 28.72 1:04.11 2:24.64 NT 31.26 | 31/5/2019 31/5/2019 9/3/2019 31/5/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) |
||
Lewicki Jakub | 04 | 06911 | 106911700215 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 26.79 57.86 2:06.91 4:28.70 | 27/5/2019 13/6/2019 27/5/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Lewtak Szymon | 04 | 01403 | 101403700071 | 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 4:31.01 1:04.56 2:18.30 | 22/6/2019 22/6/2019 23/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Leśniak Maksymilian | 04 | 01605 | 101605700176 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 50m motylkowy (16) | 2:02.43 4:19.65 17:05.43 28.81 | 16/5/2019 17/5/2019 9/3/2019 17/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Linard Bartosz | 04 | 03714 | 103714700033 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 32.02 1:08.43 2:28.80 2:15.81 4:56.48 | 23/3/2019 24/3/2019 23/3/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Lis Jan | 04 | 00612 | 100612700350 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 32.49 1:10.91 2:38.75 | 8/6/2019 9/6/2019 8/6/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Litewski Mikołaj | 04 | 04514 | 104514700051 | 400m dowolny (20) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 4:41.45 1:17.84 2:51.04 1:09.15 2:42.22 | 2/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 1/6/2019 23/3/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606700140 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) | 26.82 2:06.44 30.64 1:05.52 | 1/6/2019 21/6/2019 23/3/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lubińska Oliwia | 04 | 04811 | 104811600099 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | 34.29 1:14.85 2:39.46 1:13.03 2:42.96 | 3/11/2018 1/7/2018 29/6/2018 13/6/2019 1/4/2019 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Lyszczyna Amelia | 04 | 01111 | 101111600198 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) | 30.32 1:06.22 2:26.49 34.80 1:17.14 | 1/4/2019 14/6/2019 13/6/2019 13/6/2019 14/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Maciaszczyk Weronika | 04 | 00605 | 100605600201 | 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 32.33 2:27.59 2:35.01 5:19.16 | 29/4/2018 1/7/2018 30/6/2018 29/6/2018 | Opole (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Maciaszczyk Wiktoria | 04 | 00605 | 100605600202 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) | 33.98 1:10.23 2:30.11 NT | 30/6/2018 1/7/2018 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Maciuszek Wiktoria | 04 | 00101 | 100101601216 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 27.19 30.83 1:05.72 28.66 1:06.73 | 30/3/2019 16/5/2019 19/5/2019 30/6/2018 2/6/2019 | Poznan (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Majewski Maksym | 04 | 01006 | 101006700334 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 27.43 2:04.33 4:17.81 17:13.56 | 21/6/2019 1/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Majkowski Aleksander | 04 | 10114 | 110114700042 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 35.07 1:16.20 2:48.18 29.84 1:09.37 | 31/5/2019 27/4/2019 1/6/2019 27/4/2019 31/5/2019 | Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) |
||
Makiła Marianna | 04 | 04210 | 104210600009 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) | 30.09 34.40 1:12.19 | 29/6/2018 30/6/2018 1/7/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | 28.29 1:00.99 2:12.72 30.75 2:28.02 | 1/4/2019 1/7/2018 13/6/2019 13/6/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Malec Klaudia | 04 | 00203 | 100203600136 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 31.93 34.63 1:15.00 2:36.97 5:19.08 | 22/6/2019 19/5/2019 16/5/2019 30/6/2018 29/6/2018 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Malinoś Julia | 04 | 00203 | 100203600118 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) | 27.27 59.62 2:13.30 4:42.36 9:35.67 | 15/5/2019 23/6/2019 16/5/2019 22/6/2019 24/3/2019 | Olsztyn (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Mamcarz Mateusz | 04 | 04206 | 104206700011 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 24.65 54.28 25.70 57.48 2:15.79 | 21/6/2019 2/6/2019 4/5/2019 16/3/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Marcinek Liberto | 04 | 00508 | 100508700265 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | 32.62 1:10.95 2:32.08 2:39.02 | 30/6/2018 1/7/2018 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Marczak Marta | 04 | 03611 | 103611600214 | 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) | 1:07.49 2:31.71 2:32.63 | 6/4/2019 6/4/2019 1/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Marszałek Stanisław | 04 | 01006 | 101006700357 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 28.30 1:01.32 2:12.13 4:39.89 | 21/6/2019 2/6/2019 21/6/2019 22/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Martynów Mateusz | 04 | 00315 | 100315700310 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 31.58 1:09.84 30.90 1:07.55 2:30.38 | 14/6/2019 15/6/2019 30/3/2019 14/6/2019 15/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Masiuk Ksawery | 04 | 05114 | 105114700385 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | 25.55 27.79 59.76 2:07.75 2:23.32 | 28/4/2019 16/5/2019 27/4/2019 17/5/2019 30/6/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Matecka Sandra | 04 | 05415 | 105415600147 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) | 30.62 1:07.61 38.01 1:23.81 34.48 | 27/4/2019 27/4/2019 14/6/2019 10/3/2019 27/4/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) |
||
Matuszewski Krzysztof | 04 | 00802 | 100802700187 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 24.78 53.47 1:56.07 4:16.77 26.18 | 15/5/2019 18/5/2019 16/5/2019 2/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) |
||
Mazurek Błażej | 04 | 00416 | 100416700367 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (12) | NT 1:04.60 2:22.82 5:23.81 | 1/6/2019 15/5/2019 29/6/2018 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Olsztyn (POL) |
||
Mielcarek Małgorzata | 04 | 01016 | 101016600064 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 30.11 1:06.00 31.46 1:11.79 2:42.96 | 15/5/2019 20/6/2018 12/6/2019 29/6/2018 19/6/2018 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Olsztyn (POL) Szczecin (POL) |
||
Miernik Wiktoria | 04 | 01006 | 101006600353 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 50m motylkowy (15) | 29.57 2:17.30 4:46.30 9:49.20 31.81 | 21/6/2019 21/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mikołajczyk Maja | 04 | 00605 | 100605600245 | 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 32.10 2:21.35 2:26.36 5:07.44 | 30/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 15/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Mikrut Nina | 04 | 04811 | 104811600083 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) | 1:08.80 2:28.83 5:14.21 39.58 1:26.55 | 1/7/2018 29/6/2018 30/6/2018 16/6/2018 16/3/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Andrychow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Milczarczyk Oliwier | 04 | 00905 | 100905700246 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 27.65 58.72 2:10.53 1:18.34 2:50.01 | 1/6/2019 2/6/2019 27/4/2019 2/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Miliszkiewicz Jakub | 04 | 05201 | 105201700001 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 26.90 58.78 28.71 1:04.85 | 24/5/2018 27/4/2019 30/3/2019 15/5/2019 | Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Minichowski Maksymilian | 04 | 07714 | 107714700005 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 4:25.42 17:27.12 32.62 1:10.98 2:35.50 | 27/4/2019 15/5/2019 27/4/2019 16/5/2019 6/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Miniszewski Sebastian | 04 | 00802 | 100802700199 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m grzbietowy (32) | 26.23 55.60 2:01.29 4:26.69 1:07.97 | 31/5/2019 31/5/2019 31/5/2019 25/5/2019 30/3/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Poznan (POL) |
||
Mituła Magdalena | 04 | 01403 | 101403600105 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 31.04 1:08.85 2:30.40 5:23.64 | 22/6/2019 23/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Mleko Karolina | 04 | 02806 | 102806600028 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 5:05.44 10:41.12 1:11.61 2:52.75 2:46.95 NT | 6/4/2019 1/7/2018 21/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Modzelewski Aleksander | 04 | 02510 | 102510700121 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) | 28.72 1:03.31 NT 1:13.13 33.31 | 29/6/2018 1/7/2018 1/7/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Morciszek Weronika | 04 | 06911 | 106911600008 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 31.61 1:08.23 2:27.75 | 2/6/2019 1/6/2019 13/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Moździoch Bartłomiej | 04 | 00101 | 100101701041 | 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | 4:48.13 36.64 1:13.76 2:33.25 | 8/6/2019 19/5/2018 8/6/2019 7/6/2019 | Wroclaw (POL) Wels (AUT) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Mrożek Weronika | 04 | 01016 | 101016600053 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) | 27.72 1:01.19 4:40.43 9:38.86 | 15/5/2019 30/3/2019 12/6/2019 1/6/2019 | Szczecin (POL) Poznan (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Murawski Tomasz | 04 | 04314 | 104314700075 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) | 27.18 1:00.00 31.04 | 1/6/2019 2/6/2019 22/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Musiał Filip | 04 | 02101 | 102101700044 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 27.01 59.42 32.36 29.17 | 15/5/2019 8/6/2019 16/5/2019 17/5/2019 | Olsztyn (POL) Wroclaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Myśliwiec Bartosz | 04 | 00116 | 100116700858 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 25.84 55.54 2:03.68 4:24.51 | 6/4/2019 7/4/2019 6/4/2019 7/4/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Młynarczyk Mateusz | 04 | 01605 | 101605700178 | 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 1:00.84 28.79 1:05.68 2:26.90 | 10/3/2019 17/5/2019 9/3/2019 18/5/2019 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Neuman Marta | 04 | 00202 | 100202600161 | 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | NT 33.20 1:13.43 | 17/5/2019 15/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Niedziołka Julia | 04 | 01511 | 101511600048 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 36.08 1:18.51 2:56.58 5:51.81 | 13/6/2019 13/6/2019 14/6/2019 7/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Nosal Miłosz | 04 | 01006 | 101006700355 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 33.58 1:12.11 2:34.84 31.88 | 21/6/2019 22/6/2019 30/6/2018 16/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Antoni | 04 | 00101 | 100101701042 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) | 27.44 59.91 2:11.66 33.55 1:12.23 | 8/6/2018 8/6/2019 8/6/2018 19/5/2018 20/5/2018 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wels (AUT) Wels (AUT) |
||
Nowak Kacper | 04 | 01412 | 101412700022 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) | 27.89 1:02.74 32.35 1:12.45 | 8/6/2019 11/5/2019 8/6/2019 27/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Nowak Oliwia | 04 | 05214 | 105214600287 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | NT NT 3:04.87 2:45.74 5:45.72 | 6/4/2019 7/4/2019 28/4/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Nowotarski Mateusz | 04 | 06911 | 106911700009 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (24) | 34.12 1:17.75 NT | 13/6/2019 1/7/2018 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Ochman Mateusz | 04 | 01011 | 101011700086 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 25.96 56.55 32.28 29.09 | 13/6/2019 14/6/2019 13/6/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Ofman Julia | 04 | 01412 | 101412600077 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 29.62 34.48 1:15.72 2:48.19 | 8/6/2019 7/4/2019 6/4/2019 23/6/2018 | Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Olczak Kacper | 04 | 00905 | 100905700250 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 25.47 54.06 2:01.03 4:18.70 27.85 | 4/5/2019 5/5/2019 4/5/2019 22/6/2019 6/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Warsaw (POL) |
||
Orum Melissa | 04 | 00802 | 100802600197 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 29.12 1:03.56 33.55 32.54 1:12.28 | 14/6/2019 31/5/2019 31/5/2019 30/3/2019 31/5/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Oszczak Norbert | 04 | 09814 | 109814700022 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 26.77 57.52 2:07.05 4:32.61 28.21 | 23/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 7/4/2019 24/3/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) |
||
Oszmiańska Julia | 04 | 00104 | 100104600423 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 35.31 1:20.14 2:53.65 | 31/5/2019 9/12/2018 12/6/2019 | Poznan (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Ołdytowska Jagoda | 04 | 00409 | 100409600070 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) | 28.87 1:02.77 30.79 | 1/6/2019 27/5/2018 2/6/2019 | Olsztyn (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Padarz Dawid | 04 | 00601 | 100601700404 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 27.40 1:10.56 2:22.75 28.11 2:23.90 | 7/6/2019 1/7/2018 7/6/2019 8/6/2019 31/5/2019 | Wroclaw (POL) Olsztyn (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) |
||
Panek Nikola | 04 | 03606 | 103606600276 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 36.69 1:19.98 2:52.60 | 1/6/2019 22/6/2019 30/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Pasieczny Bartłomiej | 04 | 00413 | 100413700114 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 28.77 1:02.35 2:17.37 4:53.24 | 1/6/2019 2/6/2019 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Paszek Jakub | 04 | 06911 | 106911700010 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) | 25.79 29.55 1:03.47 26.97 | 1/4/2019 3/11/2018 14/6/2019 3/11/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Paulíny Zuzana | 04 | 01511 | 101511600069 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) | 29.07 1:04.40 2:21.36 | 1/4/2019 5/5/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Ostrava (CZE) Gliwice (POL) |
||
Paćko Maja | 04 | 09814 | 109814600017 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 35.14 1:19.58 2:47.54 | 19/5/2019 6/4/2019 18/5/2019 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Petera Patrycja | 04 | 01305 | 101305600123 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) | 31.26 1:08.20 2:29.81 | 23/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Piasecka Alicja | 04 | 02510 | 102510600115 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 28.99 30.87 1:07.31 2:31.99 | 15/5/2019 17/5/2019 15/5/2019 1/7/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Piechota Bartłomiej | 04 | 01305 | 101305700203 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 29.04 1:03.34 2:21.79 5:01.76 | 24/5/2018 1/7/2018 25/5/2018 30/6/2018 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Piekarz Adrian | 04 | 01905 | 101905700103 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 30.44 1:05.73 2:23.93 28.30 1:04.22 | 30/6/2018 13/5/2018 29/6/2018 29/4/2018 28/4/2018 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Opole (POL) Opole (POL) |
||
Piekuś Michał | 04 | 04114 | 104114700081 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 28.32 1:02.95 34.99 30.89 | 29/6/2018 1/7/2018 20/12/2018 21/12/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gyor (HUN) Gyor (HUN) |
||
Piela Michał | 04 | 01006 | 101006700351 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 32.72 1:10.56 2:31.70 2:18.17 4:50.32 | 21/6/2019 16/3/2019 2/6/2019 27/4/2019 21/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pielak Julia | 04 | 02810 | 102810600089 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 2:27.76 38.47 1:23.96 3:07.99 | 1/6/2019 1/6/2019 2/6/2019 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Pietraszczyk Jakub | 04 | 03211 | 103211700029 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 33.07 1:14.04 2:44.81 29.93 | 29/6/2018 13/6/2019 30/6/2018 13/6/2019 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Pinkowicz Alicja | 04 | 00411 | 100411600291 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) | 29.77 33.23 1:08.30 2:28.95 31.26 | 1/4/2019 13/6/2019 8/6/2018 29/6/2018 7/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 05114 | 105114600473 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 29.07 31.31 1:07.42 2:33.10 | 15/5/2019 16/6/2018 1/7/2018 15/6/2018 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piotrowski Kamil | 04 | 04310 | 104310700005 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 30.31 37.22 34.01 2:51.04 | 1/6/2019 23/6/2019 23/6/2019 23/6/2019 | Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Piskor Mateusz | 04 | 09814 | 109814700014 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 26.42 58.77 2:12.98 29.18 2:33.08 | 6/4/2019 7/4/2019 24/3/2019 6/4/2019 23/3/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) |
||
Piętka Hubert | 04 | 00116 | 100116700767 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 59.60 2:07.68 4:26.53 2:27.80 5:08.56 | 1/6/2019 30/3/2019 30/3/2019 14/4/2018 1/6/2019 | Szczecin (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Szczecin (POL) |
||
Piłat Maciej | 04 | 04210 | 104210700010 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 30.08 1:05.70 NT 35.99 | 29/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Plewka Przemysław | 04 | 01011 | 101011700100 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) | 33.61 1:12.15 2:32.66 29.62 2:20.74 | 1/4/2019 27/5/2019 28/4/2019 30/3/2019 27/4/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Ostrowiec Sw (POL) Dresden (GER) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Potemka Justyna | 04 | 01105 | 101105600243 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 30.23 1:07.30 2:20.61 5:00.15 | 24/5/2018 10/3/2019 6/4/2019 10/3/2019 | Lodz (POL) Lodz (POL) Warsaw (POL) Lodz (POL) |
||
Potiopa Karolina | 04 | 06214 | 106214600037 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 34.58 1:15.57 2:42.87 30.84 1:08.41 | 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 24/6/2018 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Pulawy (POL) Olsztyn (POL) |
||
Potrykus Julia | 04 | 00309 | 100309600172 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 29.76 32.24 1:09.39 2:35.53 | 1/6/2019 30/6/2018 1/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Poznachowska Nadia | 04 | 09514 | 109514600156 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 28.01 1:01.91 29.78 1:06.84 | 5/5/2018 30/11/2018 30/6/2018 12/5/2018 | Plzen (CZE) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Procnal Adam | 04 | 00908 | 100908700172 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 28.12 1:03.70 2:29.63 2:25.16 5:17.80 | 22/6/2019 8/6/2019 23/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Lublin (POL) Debica (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Pruszyński Michał | 04 | 00304 | 100304700307 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 25.47 55.39 2:01.99 29.29 26.94 | 24/5/2019 25/5/2019 24/5/2019 30/6/2018 25/5/2019 | Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Przybylińska Julia | 04 | 04514 | 104514600061 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 33.19 1:11.22 2:33.49 2:39.06 | 23/3/2019 30/11/2018 30/11/2018 23/3/2019 | Lublin (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) |
||
Przybysz Kinga | 04 | 00315 | 100315600318 | 200m dowolny (7) 800m dowolny (35) 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (21) | 2:27.42 10:28.58 38.47 3:01.02 | 7/6/2019 7/6/2019 27/4/2019 14/6/2019 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Przygocki Dawid | 04 | 00902 | 100902700179 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 27.34 1:01.45 NT 33.12 30.79 | 27/4/2019 27/4/2019 23/3/2019 27/4/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) Poznan (POL) |
||
Puciato Weronika | 04 | 00816 | 100816600126 | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 50m motylkowy (15) | 1:11.98 37.92 1:22.92 32.50 | 1/7/2018 31/5/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Pupka Filip | 04 | 03415 | 103415700057 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 37.01 1:20.87 2:54.32 33.01 | 23/3/2019 24/3/2019 23/3/2019 14/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Poznan (POL) |
||
Pyrzyński Daniel | 04 | 02602 | 102602700031 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 27.88 58.60 2:07.12 4:24.15 17:23.63 | 15/5/2019 18/5/2019 16/5/2019 17/5/2019 15/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Pytel Julian | 04 | 00309 | 100309700173 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 26.47 27.64 1:01.12 2:24.64 | 1/6/2019 2/6/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Płoskonka Natalia | 04 | 01511 | 101511600079 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 31.25 34.92 1:15.81 2:46.12 | 13/6/2019 13/6/2019 14/6/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Raczyńska Wiktoria | 04 | 02305 | 102305600064 | 50m dowolny (1) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 29.88 4:56.06 10:06.59 30.98 1:09.77 | 24/5/2018 17/5/2019 15/5/2019 27/5/2018 23/3/2019 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Rafał Kacper | 04 | 07714 | 107714700010 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) | 25.85 55.85 2:01.21 4:26.15 27.98 | 6/4/2019 7/4/2019 16/5/2019 17/5/2019 17/5/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Regulski Maciej | 04 | 04011 | 104011700030 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 27.04 28.25 1:05.14 | 1/4/2019 1/6/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Rogowicz Zuzanna | 04 | 00809 | 100809600028 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 29.24 1:02.90 2:14.75 4:54.20 | 5/4/2019 23/3/2019 5/4/2019 23/3/2019 | Alytus (LTU) Lublin (POL) Alytus (LTU) Lublin (POL) |
||
Rokita Martyna | 04 | 00108 | 100108600127 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) | 31.71 1:09.45 34.66 1:16.10 | 8/6/2019 9/6/2019 23/6/2018 24/6/2018 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Romaniuk Matylda | 04 | 08414 | 108414600007 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) | 29.86 2:26.46 34.46 1:15.33 | 6/4/2019 2/6/2018 6/10/2018 7/4/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Rozmysłowski Filip | 04 | 07614 | 107614700033 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | 58.36 2:08.23 30.50 1:06.34 2:22.46 | 27/4/2019 27/4/2019 28/4/2019 27/4/2019 27/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Rutka Emilia | 04 | 03606 | 103606600287 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 29.81 33.54 1:12.12 2:31.64 | 15/6/2018 30/6/2018 22/6/2019 16/3/2019 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rydyńska Marianna | 04 | 00802 | 100802600193 | 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) | 1:05.60 2:20.57 1:03.99 2:24.40 2:23.99 | 14/4/2019 13/4/2019 24/5/2019 1/7/2018 31/5/2019 | Graz (AUT) Graz (AUT) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) |
||
Ryszka Kacper | 04 | 01006 | 101006700358 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | NT 2:18.25 4:38.45 18:11.94 | 1/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rząp Sylwia | 04 | 04314 | 104314600060 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 31.23 1:08.80 2:29.94 35.79 36.33 | 23/3/2019 2/6/2019 24/3/2019 23/3/2019 20/5/2018 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) |
||
Różalski Marcin | 04 | 01112 | 101112700045 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 2:13.30 4:42.74 1:10.31 2:49.76 | 6/4/2019 22/6/2019 23/6/2018 1/7/2018 | Warsaw (POL) Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Sadowska Dominika | 04 | 01202 | 101202600076 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | NT NT 33.74 1:15.51 2:46.89 | 30/6/2018 29/6/2018 14/4/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) |
||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 101406700073 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | 30.37 1:05.85 2:25.15 | 2/6/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sarnowicz Wiktor | 04 | 00101 | 100101701073 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 27.40 33.28 1:15.68 29.47 2:31.59 | 7/6/2019 7/6/2019 8/6/2019 27/4/2019 8/6/2019 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) |
||
Serewiś Bartosz | 04 | 02514 | 102514700042 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 33.75 1:15.65 28.96 NT NT | 29/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Sieczek Oliwier | 04 | 05114 | 105114700426 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | 24.96 27.54 59.21 2:08.85 | 4/5/2019 5/5/2019 30/11/2018 24/3/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) |
||
Siembida Adam | 04 | 00908 | 100908700174 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 29.84 35.79 1:13.85 2:48.38 | 16/6/2018 8/6/2019 9/6/2019 8/6/2019 | Lublin (POL) Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Sienkiewicz Martyna | 04 | 00304 | 100304600294 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 27.94 31.03 1:08.26 28.87 1:05.17 | 23/6/2019 16/5/2019 19/5/2019 17/5/2019 15/5/2019 | Zielona Gora - Drzonkow (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Sierpień Aleksandra | 04 | 01412 | 101412600026 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m zmienny (23) | 33.06 35.58 1:17.68 2:35.56 | 8/6/2019 29/6/2018 24/6/2018 8/6/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Sikora Balbina | 04 | 06911 | 106911600214 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 29.41 1:04.05 2:16.69 4:53.62 | 13/6/2019 9/5/2018 13/6/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Sikorska Oliwia | 04 | 00101 | 100101601115 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 50m motylkowy (15) | 36.41 1:21.33 31.36 | 30/3/2019 8/6/2019 8/6/2019 | Opole (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Sioma Zuzanna | 04 | 00203 | 100203600144 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 400m zmienny (11) | 32.06 1:09.44 30.41 1:07.91 5:19.17 | 16/5/2019 7/4/2019 6/4/2019 15/5/2019 15/5/2019 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Siwko Natalia | 04 | 01403 | 101403600106 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) | 2:18.23 4:43.37 9:48.31 | 22/6/2019 23/3/2019 23/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Skalski Konrad | 04 | 01011 | 101011700088 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 27.91 1:00.53 2:07.85 4:34.04 17:48.67 | 31/3/2019 1/7/2018 27/4/2019 13/6/2019 14/6/2019 | Dresden (GER) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Skierniewski Filip | 04 | 01412 | 101412700025 | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (16) | 26.37 1:11.67 27.73 | 8/6/2019 6/4/2019 8/6/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606700143 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 32.54 1:15.25 2:47.11 | 1/6/2019 1/6/2019 22/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skliński Wiktor | 04 | 00601 | 100601700411 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) | 27.05 30.37 1:06.91 29.13 | 30/3/2019 23/6/2019 23/6/2019 30/3/2019 | Opole (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Opole (POL) |
||
Skrzypiec Michał | 04 | 02203 | 102203700078 | 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | NT 35.53 32.96 2:38.80 5:33.75 | 22/6/2019 16/6/2018 22/6/2019 22/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Skrętkowska Martyna | 04 | 01507 | 101507600011 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 30.85 35.86 1:17.63 2:47.32 | 30/3/2019 30/6/2018 8/6/2019 30/3/2019 | Opole (POL) Olsztyn (POL) Opole (POL) Opole (POL) |
||
Skwara Kamila | 04 | 00408 | 100408600106 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 30.32 1:06.27 37.41 34.90 | 29/6/2018 23/3/2019 23/3/2019 8/6/2019 | Olsztyn (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Debica (POL) |
||
Smektała Oliwia | 04 | 00315 | 100315600344 | 50m dowolny (1) 100m motylkowy (5) | NT 1:07.17 | 29/6/2018 | Olsztyn (POL) |
||
Sobczak Mateusz | 04 | 00213 | 100213700312 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 200m zmienny (24) | 31.70 1:06.06 2:28.97 2:42.84 | 6/4/2019 18/5/2019 6/4/2019 19/5/2019 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Sobiechowski Filip | 04 | 02201 | 102201700074 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 2:03.40 4:17.31 17:20.59 | 30/3/2019 31/5/2019 23/6/2019 | Poznan (POL) Szczecin (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Sobolewska Magdalena | 04 | 04711 | 104711600141 | 800m dowolny (35) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 9:48.29 1:09.09 2:33.86 2:32.64 5:21.38 | 22/6/2019 27/5/2019 1/7/2018 23/3/2019 13/6/2019 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Gliwice (POL) |
||
Sobuń Julia | 04 | 03411 | 103411600105 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 28.82 1:03.46 32.75 30.43 1:11.73 | 7/6/2018 22/6/2019 22/6/2019 14/4/2018 15/6/2018 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sojka Aleksandra | 04 | 05111 | 105111600062 | 50m klasyczny (3) | NT | ||||
Sokołowska Dominika | 04 | 04901 | 104901600006 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (23) | 31.51 1:09.20 2:41.67 2:41.04 | 30/6/2018 29/6/2018 1/7/2018 13/5/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Stachurski Jerzy | 04 | 04014 | 104014700185 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) | 25.61 56.53 2:03.48 NT 30.71 | 1/6/2019 23/3/2019 1/6/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Stanecka Hanna | 04 | 01412 | 101412600041 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 32.80 1:10.63 2:32.73 | 6/4/2019 1/7/2018 29/6/2018 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606700145 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) | 26.78 56.83 2:01.98 4:20.56 17:27.41 | 1/6/2019 22/6/2019 21/6/2019 22/6/2019 1/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Stanisławski Bartosz | 04 | 00605 | 100605700207 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) | 4:28.22 28.70 2:19.42 | 10/3/2019 9/3/2019 1/7/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Staroń Tymoteusz | 04 | 01311 | 101311700478 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) | 26.28 58.21 33.19 1:13.68 | 1/4/2019 14/6/2019 1/4/2019 27/5/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Staszak Wiktor | 04 | 00601 | 100601700551 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 26.17 28.81 1:03.34 31.64 27.67 | 7/6/2019 31/5/2019 31/5/2019 27/4/2019 8/6/2019 | Wroclaw (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) |
||
Stempurski Igor | 04 | 01403 | 101403700153 | 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 1:11.76 2:35.12 30.18 1:09.32 | 23/6/2019 24/3/2019 2/3/2019 2/3/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Steć Oliwia | 04 | 00612 | 100612600308 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 31.95 1:07.95 2:25.91 | 30/6/2018 1/7/2018 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Strużyk Karolina | 04 | 00101 | 100101601049 | 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 1:03.92 32.91 1:10.42 2:32.60 2:39.43 | 27/4/2019 27/4/2019 7/6/2019 7/6/2019 9/6/2018 | Poznan (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Strzelecki Wiktor | 04 | 02202 | 102202700032 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | NT 1:11.38 NT 30.12 1:06.16 | 14/4/2018 30/6/2018 29/6/2018 | Poznan (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Strządała Jakub | 04 | 02211 | 102211700078 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 27.58 1:01.35 29.11 1:08.33 | 13/6/2019 14/6/2019 13/6/2019 27/5/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Strządała Karolina | 04 | 09514 | 109514600206 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 35.18 1:19.37 2:49.49 31.42 | 29/6/2018 31/5/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Studzińska Nadia | 04 | 00802 | 100802600195 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 30.76 34.75 1:18.89 2:59.80 | 14/6/2019 30/3/2019 30/3/2019 14/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Suchodolski Hubert | 04 | 01202 | 101202700098 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 28.16 1:06.35 38.57 1:19.08 2:50.20 | 6/4/2019 1/7/2018 29/6/2018 6/4/2019 6/4/2019 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Surmiak Klara | 04 | 01411 | 101411600059 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 35.84 1:15.81 2:45.30 | 13/6/2019 16/3/2019 14/6/2019 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Surówka Martyna | 04 | 06911 | 106911600012 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) | 35.13 1:17.92 | 3/11/2018 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Sysio Zuzanna | 04 | 01905 | 101905600079 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 31.23 1:08.20 2:27.54 5:12.83 | 29/6/2018 23/3/2019 29/4/2018 28/4/2018 | Olsztyn (POL) Lublin (POL) Opole (POL) Opole (POL) |
||
Szaraniec Patrycja | 04 | 02308 | 102308600016 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 34.35 1:14.19 2:38.31 | 8/6/2019 9/6/2019 23/6/2018 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Szczepaniak Justyna | 04 | 00116 | 100116600861 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 50m klasyczny (3) | 34.71 1:15.12 2:41.94 42.58 | 30/3/2019 16/5/2019 15/5/2019 25/4/2019 | Poznan (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Szczepaniak Kacper | 04 | 00116 | 100116700901 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | 35.34 36.24 1:16.34 2:42.53 5:15.17 | 16/5/2019 15/5/2019 16/5/2019 15/5/2019 1/6/2019 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Szczepanik Oskar | 04 | 01711 | 101711700324 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 27.24 1:00.62 31.03 1:11.10 | 1/4/2019 14/6/2019 13/6/2019 27/5/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 | 02810 | 102810700126 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 26.92 57.93 2:06.68 4:31.74 | 1/6/2019 7/4/2019 1/6/2019 2/6/2019 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Szewczyk Maciej | 04 | 01105 | 101105700110 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) | 26.34 30.00 1:03.66 2:19.47 27.87 | 29/6/2018 30/6/2018 1/7/2018 29/6/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Szklarz Mateusz | 04 | 00408 | 100408700084 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 27.12 59.75 2:14.92 29.85 | 23/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 24/3/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Szmit Maciej | 04 | 00816 | 100816700127 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 25.47 55.78 30.56 27.47 | 31/5/2019 1/6/2019 30/6/2018 12/6/2019 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Olsztyn (POL) Szczecin (POL) |
||
Szredzińska Gabriela | 04 | 09514 | 109514600105 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 28.62 1:01.53 34.02 31.52 1:09.99 | 29/6/2018 13/5/2018 30/6/2018 30/6/2018 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Sztendel Kacper | 04 | 01105 | 101105700142 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 32.09 1:10.42 2:31.20 | 10/3/2019 1/7/2018 30/6/2018 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Szubzda Zuzanna | 04 | 01003 | 101003600181 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 31.78 1:09.86 30.29 1:08.95 | 30/6/2018 17/6/2018 24/3/2019 23/3/2019 | Olsztyn (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Szuper Katarzyna | 04 | 00203 | 100203600150 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 27.77 1:00.53 2:14.56 31.76 29.60 | 22/6/2019 23/6/2019 27/4/2019 22/6/2019 22/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Szychiewicz Ernest | 04 | 01103 | 101103700179 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 31.22 1:08.29 2:26.97 28.54 1:03.47 | 2/3/2019 17/6/2018 2/3/2019 24/3/2019 23/3/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Tarasewicz Marcel | 04 | 05114 | 105114700386 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 31.02 1:07.17 2:29.16 27.71 1:00.15 | 27/4/2019 16/5/2019 18/5/2019 17/5/2019 15/5/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Tarasiewicz Klaudia | 04 | 09514 | 109514600010 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 200m motylkowy (27) 400m zmienny (11) | 2:04.94 4:19.46 9:00.60 2:19.49 5:02.26 | 18/5/2019 17/5/2019 14/4/2019 14/4/2019 4/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Graz (AUT) Graz (AUT) Oswiecim (POL) |
||
Tarkowski Sebastian | 04 | 03114 | 103114700135 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | NT NT NT NT NT |
||||
Til Adam | 04 | 01411 | 101411700096 | 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 30.63 2:33.02 2:39.50 5:24.10 | 30/3/2019 14/6/2019 1/4/2019 27/5/2019 | Opole (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Tomasik Otylia | 04 | 00802 | 100802600194 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 33.79 1:11.11 2:34.00 2:36.42 NT | 31/5/2019 31/5/2019 29/6/2018 14/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) |
||
Tomaszewski Aleks | 04 | 02810 | 102810700031 | 100m dowolny (30) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 55.45 NT 26.13 58.96 | 16/5/2019 2/6/2019 15/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Trafas Tytus | 04 | 00115 | 100115700263 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) | 25.72 57.11 30.72 | 31/5/2019 15/6/2019 14/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Trefler Maja | 04 | 02101 | 102101600045 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 36.16 1:18.48 2:46.57 29.96 1:07.37 | 29/6/2018 18/5/2018 7/6/2019 30/6/2018 7/6/2019 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) Olsztyn (POL) Wroclaw (POL) |
||
Trenogow Martyna | 04 | 05415 | 105415600148 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | 32.41 1:10.72 33.97 1:22.35 2:52.84 | 27/4/2019 16/6/2018 14/6/2019 14/6/2019 14/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Trentkiewicz Dominika | 04 | 01507 | 101507600009 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 29.95 1:04.28 2:20.71 | 16/5/2019 19/5/2019 17/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 50m motylkowy (15) | 32.45 | 22/6/2019 | Oswiecim (POL) | ||
Tymińska Zofia | 04 | 09514 | 109514600006 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) | 33.16 35.34 1:16.59 2:45.45 | 6/10/2018 19/5/2019 31/5/2019 23/3/2019 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) |
||
Tynor Jan | 04 | 02806 | 102806700027 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 100m motylkowy (6) | NT 2:20.80 4:50.64 19:29.21 1:08.53 | 29/6/2018 30/6/2018 1/7/2018 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Ujec Maksymilian | 04 | 00201 | 100201700108 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 25.85 59.04 28.65 1:04.87 | 7/6/2019 30/3/2019 30/3/2019 7/6/2019 | Wroclaw (POL) Opole (POL) Opole (POL) Wroclaw (POL) |
||
Urbański Filip | 04 | 05114 | 105114700339 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 31.33 1:09.45 2:32.92 | 19/5/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Walas Jan | 04 | 00905 | 100905700373 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 1:05.15 2:21.33 35.82 1:18.01 2:51.18 | 2/6/2019 1/6/2019 27/4/2019 1/7/2018 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Walerczak Patryk | 04 | 04014 | 104014700198 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 27.79 1:00.73 30.28 1:07.51 | 29/6/2018 30/6/2018 30/6/2018 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Walijewski Radosław | 04 | 02510 | 102510700078 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 27.74 32.88 1:10.66 2:31.36 | 24/5/2019 24/5/2019 1/7/2018 25/5/2019 | Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Walter Jakub | 04 | 00411 | 100411700308 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | 26.06 4:20.94 28.82 1:01.15 2:11.11 | 27/5/2019 13/6/2019 16/5/2019 19/5/2019 17/5/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Warzocha Gustaw | 04 | 03415 | 103415700066 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 31.95 1:09.85 2:28.51 28.82 1:03.84 | 31/5/2019 15/6/2019 14/6/2019 15/6/2018 29/6/2018 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wałcerz Maksymilian | 04 | 00704 | 100704700020 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | 25.99 29.37 1:04.72 2:21.54 | 24/5/2019 25/5/2019 23/6/2019 23/6/2019 | Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Waśniewska Martyna | 04 | 00413 | 100413600112 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 32.33 1:10.37 2:29.24 | 16/5/2019 1/7/2018 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Weckwert Iga | 04 | 02510 | 102510600113 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 29.26 31.48 1:08.80 2:29.53 2:26.47 | 15/5/2019 16/5/2019 25/5/2019 17/5/2019 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wermiński Jan | 04 | 03015 | 103015700016 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 32.64 1:13.92 2:42.06 30.28 | 31/5/2019 27/4/2019 30/3/2019 14/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Wiciak Radosław | 04 | 05214 | 105214700397 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 26.80 58.72 2:11.53 NT | 6/4/2019 7/4/2019 6/4/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Widerak Sonia | 04 | 00115 | 100115600268 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 30.82 1:08.01 2:28.15 33.93 | 14/6/2019 31/5/2019 14/6/2019 31/5/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Wieczorkowski Nikodem | 04 | 03810 | 103810700022 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 400m zmienny (12) | 2:06.45 4:18.06 16:55.46 5:14.07 | 1/6/2019 17/5/2019 1/6/2019 25/5/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) |
||
Wierciński Kacper | 04 | 03810 | 103810700025 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 33.63 1:12.11 2:38.37 | 23/3/2019 24/3/2019 1/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wiktorowicz Patrycja | 04 | 01311 | 101311600467 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) | 1:04.05 2:19.24 5:04.67 36.59 1:20.54 | 14/6/2019 27/5/2019 14/6/2019 13/6/2019 27/5/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Wilczek Renata | 04 | 04206 | 104206600010 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 35.25 1:17.97 2:48.29 5:23.15 | 29/6/2018 1/7/2018 30/6/2018 16/3/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wilgocka Wiktoria | 04 | 03103 | 103103600063 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 28.32 32.80 1:10.33 2:29.32 | 22/6/2019 28/4/2019 25/5/2019 24/5/2019 | Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Witek Oliwia | 04 | 01105 | 101105600262 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) | 2:26.22 4:53.52 10:08.69 | 27/4/2019 30/6/2018 9/3/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) |
||
Wiśniewska Aleksandra | 04 | 01403 | 101403600118 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 31.23 1:07.44 2:25.38 | 22/6/2019 23/6/2019 22/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Wiśniewska Antonina | 04 | 01412 | 101412600028 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) | 30.14 1:07.54 34.89 | 28/4/2019 11/5/2019 28/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Woga Hubert | 04 | 00304 | 100304700455 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) | 25.78 56.52 29.20 | 23/6/2019 23/6/2019 30/3/2019 | Zielona Gora - Drzonkow (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) Poznan (POL) |
||
Wojewski Igor | 04 | 02810 | 102810700032 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 29.03 33.70 29.61 | 12/5/2018 14/4/2018 12/5/2018 | Warsaw (POL) Poznan (POL) Warsaw (POL) |
||
Wojtasik Wiktoria | 04 | 05101 | 105101600001 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (15) | 31.10 1:09.80 36.46 1:21.64 35.07 | 30/3/2019 30/3/2019 30/3/2019 1/7/2018 31/5/2019 | Opole (POL) Opole (POL) Opole (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) |
||
Wolaniecki Patryk | 04 | 00416 | 100416700355 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 26.69 58.24 2:11.14 28.76 | 27/4/2019 27/4/2019 31/5/2019 12/6/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Wolski Kuba | 04 | 00612 | 100612700346 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (16) | 27.04 59.73 33.49 1:15.60 29.06 | 8/6/2019 11/5/2019 27/4/2019 27/4/2019 8/6/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wołowicz Filip | 04 | 01107 | 101107700093 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) | NT NT NT |
||||
Woś Weronika | 04 | 05214 | 105214600247 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m zmienny (23) | 28.82 1:02.26 36.24 1:19.29 2:32.52 | 29/6/2018 1/7/2018 29/6/2018 16/5/2019 30/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Woźniak Antoni | 04 | 04514 | 104514700066 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 27.01 58.19 2:11.75 29.21 | 1/6/2019 2/6/2019 24/3/2019 2/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wrabec Szymon | 04 | 01101 | 101101700045 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 25.79 56.75 27.04 59.87 | 3/11/2018 1/7/2018 3/11/2018 7/6/2019 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Wroclaw (POL) |
||
Wroblewski Konrad | 04 | 03114 | 103114700102 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (16) | 32.14 1:10.88 NT 1:29.28 31.11 | 6/4/2019 1/7/2018 19/5/2018 1/6/2019 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Wrona Magdalena | 04 | 01105 | 101105600118 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 200m klasyczny (21) | 33.49 1:11.69 2:35.15 2:57.71 | 9/3/2019 27/4/2019 27/4/2019 30/3/2019 | Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Wrzesińska Wiktoria | 04 | 01605 | 101605600144 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) 100m klasyczny (33) 400m zmienny (11) | 4:39.07 9:26.23 1:34.39 5:18.76 | 10/3/2019 9/3/2019 1/7/2018 29/6/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wrzosek Bartosz | 04 | 05114 | 105114700387 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) | 57.94 2:06.77 4:34.24 34.30 28.77 | 23/3/2019 24/3/2019 30/6/2018 19/5/2019 17/5/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wróblewska Klaudia | 04 | 00203 | 100203600154 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 5:03.05 31.70 1:11.40 2:37.14 | 22/6/2019 22/6/2019 22/6/2019 23/6/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Wuszter Iga | 04 | 04014 | 104014600175 | 100m dowolny (29) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (27) | 1:04.45 4:55.62 32.02 1:10.66 NT | 1/7/2018 23/3/2019 6/4/2019 6/4/2019 | Olsztyn (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Wykręt Marcin | 04 | 04811 | 104811700055 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) 400m zmienny (12) | 32.74 1:11.53 2:33.35 28.29 5:09.50 | 7/6/2018 8/6/2018 30/6/2018 3/11/2018 29/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wypchło Jakub | 04 | 01412 | 101412700033 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 27.51 34.41 1:16.40 29.37 2:33.61 | 8/6/2019 23/6/2018 1/7/2018 27/4/2019 27/4/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wysocki Piotr | 04 | 00115 | 100115700546 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) | 58.75 2:06.85 4:29.94 29.30 2:23.83 | 31/5/2019 31/5/2019 30/3/2019 30/6/2018 1/7/2018 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wytwer Daniel | 04 | 05415 | 105415700070 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 400m zmienny (12) | 27.02 58.77 29.07 1:03.76 5:13.12 | 29/6/2018 16/6/2018 30/6/2018 29/6/2018 9/3/2019 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) |
||
Węgrzyn Apolonia | 04 | 02708 | 102708600009 | 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 2:23.79 1:16.41 2:43.94 | 23/6/2018 1/7/2018 23/6/2018 | Debica (POL) Olsztyn (POL) Debica (POL) |
||
Zacharjasiewicz Antoni | 04 | 05214 | 105214700311 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 30.55 1:09.47 31.36 1:10.28 2:45.14 | 6/4/2019 7/4/2019 27/4/2019 28/4/2019 27/4/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606700150 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 33.73 1:15.81 2:50.65 | 1/6/2019 22/6/2019 30/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Zajączkowska Ewa | 04 | 00905 | 100905600372 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) | 29.61 32.88 1:11.08 2:31.81 31.22 | 24/5/2018 6/4/2019 1/7/2018 29/6/2018 22/6/2019 | Lodz (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zakrzewska Oliwia | 04 | 04614 | 104614600078 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (9) | 33.27 1:13.35 36.90 1:20.49 2:54.97 | 6/4/2019 30/11/2018 6/4/2019 30/11/2018 6/4/2019 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Zawalich Oskar | 04 | 01516 | 101516700018 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (36) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 28.33 4:40.30 18:39.54 NT 5:14.95 | 29/6/2018 31/5/2019 16/5/2019 1/6/2019 | Olsztyn (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Zgoda Jędrzej | 04 | 03614 | 103614700069 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 27.51 1:00.17 29.80 1:09.02 2:36.39 | 23/3/2019 30/11/2018 24/3/2019 30/11/2018 30/11/2018 | Lublin (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Zielinska Oliwia | 04 | 00315 | 100315600321 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) | 32.12 1:08.10 2:26.95 | 27/4/2019 30/3/2019 30/3/2019 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Zielińska Maria | 04 | 01514 | 101514600083 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 35.72 1:18.85 2:52.34 33.52 | 19/5/2019 6/4/2019 5/4/2019 20/5/2018 | Olsztyn (POL) Alytus (LTU) Alytus (LTU) Olsztyn (POL) |
||
Ziembowicz Franciszek | 04 | 05214 | 105214700398 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 26.47 57.06 32.76 28.94 2:21.72 | 23/3/2019 27/4/2019 23/3/2019 17/5/2019 19/5/2018 | Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Zięba Emilia | 04 | 03611 | 103611600206 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) | 30.34 1:06.06 2:24.66 5:19.73 35.69 | 1/4/2019 14/6/2019 6/4/2019 16/3/2019 30/3/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) |
||
Łabik Marcin | 04 | 00710 | 100710700230 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 28.43 1:01.80 2:19.15 NT | 29/6/2018 1/7/2018 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Łagoźny Filip | 04 | 00203 | 100203700158 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 32.65 1:11.70 2:34.75 | 22/6/2019 1/7/2018 30/6/2018 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Łakota Wojciech | 04 | 00411 | 100411700301 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 28.47 34.22 1:13.46 2:39.10 30.74 | 15/5/2019 1/4/2019 27/5/2019 18/5/2019 17/5/2019 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Łokaj Michał | 04 | 02201 | 102201700054 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | 31.11 1:07.55 2:20.76 2:28.60 | 16/5/2019 19/5/2019 14/6/2019 14/6/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Łotowska Maja | 04 | 05114 | 105114600198 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 29.88 1:03.99 30.42 1:08.72 | 12/5/2018 7/4/2018 30/6/2018 29/6/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Łysio Julia | 04 | 00905 | 100905600312 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (29) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 29.41 1:03.02 2:18.01 33.86 | 23/3/2019 27/4/2019 27/4/2019 2/6/2019 | Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Łysoniewski Oskar | 04 | 00905 | 100905700244 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) | 28.51 1:02.01 31.52 1:09.08 2:22.89 | 23/3/2019 27/4/2019 28/4/2019 1/7/2018 2/6/2019 | Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Ślaski Filip | 04 | 09814 | 109814700013 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) | 29.33 1:03.59 2:20.28 2:27.14 | 24/3/2019 6/4/2019 1/7/2018 30/6/2018 | Lublin (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Śliwka Jakub | 04 | 02811 | 102811700084 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (22) | 30.99 1:07.69 2:26.79 | 19/5/2019 16/5/2019 18/5/2019 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Świderski Filip | 04 | 06911 | 106911700017 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 200m zmienny (24) | 26.00 55.89 2:05.13 2:19.90 | 1/4/2019 14/6/2019 16/6/2018 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Świątkowski Bartosz | 04 | 07714 | 107714700028 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 28.81 1:04.48 35.43 33.35 | 23/3/2019 23/3/2019 23/3/2019 24/3/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Żak Amelia | 04 | 01006 | 101006600335 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (35) | 2:20.18 4:49.76 9:59.22 | 1/6/2019 2/6/2019 27/4/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Żegleń Miłosz | 04 | 01011 | 101011700091 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | 31.10 1:04.53 2:19.49 2:23.99 | 13/6/2019 27/5/2019 13/6/2019 13/6/2019 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Żurowicz Antoni | 04 | 01016 | 101016700063 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (28) | 27.65 59.39 27.82 1:04.18 2:28.50 | 31/5/2019 16/5/2019 12/6/2019 1/6/2019 30/3/2019 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Poznan (POL) |
||
Żyro Ignacy | 04 | 04514 | 104514600082 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 27.35 29.05 2:27.61 2:23.53 5:06.00 | 30/11/2018 2/6/2019 1/7/2018 1/6/2019 23/3/2019 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) |
||
Żyła Robert | 04 | 02308 | 102308700040 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 1:02.84 2:17.74 29.35 1:08.40 | 9/6/2019 8/6/2019 8/6/2019 8/6/2019 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
Piętnastka Bydgoszcz 1 G-8 Bielany Warszawa 1 Sikret Gliwice 1 GIM 92 Ursynów Warszawa 1 Śląsk Wrocław 1 Juvenia Wrocław 1 Barakuda Starachowice 1 SMS Galicja Kraków 1 Trójka Łódź 1 Unia Oświęcim 1 Park Wodny Tarn. Góry 1 Fenix Ożarów Maz. 1 MZOS Płock 1 Warta Poznań 1 G-8 Bielany Warszawa 2 Unia Oświęcim 2 TP Zielona Góra 1 Huragan Sosnowiec 1 Piętnastka Bydgoszcz 1 Sikret Gliwice 1 G-8 Bielany Warszawa 1 UKS 190 Łódź 1 Park Wodny Tarn. Góry 1 Unia Oświęcim 1 MZOS Płock 1 SMS Galicja Kraków 1 G-8 Bielany Warszawa 2 Fenix Ożarów Maz. 1 Juvenia Wrocław 1 Trójka Łódź 1 Unia Oświęcim 2 TP Zielona Góra 1 GIM 92 Ursynów Warszawa 1 G-8 Bielany Warszawa 1 Piętnastka Bydgoszcz 1 GIM 92 Ursynów Warszawa 1 G-8 Bielany Warszawa 2 Jedynka Łódź 1 Sikret Gliwice 1 Juvenia Wrocław 1 SMS Galicja Kraków 1 Warta Poznań 1 Śląsk Wrocław 1 Barakuda Starachowice 1 Park Wodny Tarn. Góry 1 Trójka Łódź 1 Unia Oświęcim 1 MZOS Płock 1 Unia Oświęcim 2 Fenix Ożarów Maz. 1 TP Zielona Góra 1 Piętnastka Bydgoszcz 1 Orka Zamość 1 Polonia Warszawa 1 Juvenia Wrocław 1 G-8 Bielany Warszawa 1 Barakuda Starachowice 1 Salmo Żory 1 Unia Oświęcim 1 Sikret Gliwice 1 Victoria Kozy 1 Olimpia Lublin 1 SMS Galicja Kraków 1 Piętnastka Bydgoszcz 1 Polonia Warszawa 1 Orka Zamość 1 Juvenia Wrocław 1 G-8 Bielany Warszawa 1 Salmo Żory 1 Unia Oświęcim 1 Olimpia Lublin 1 Jedynka Łódź 1 Piętnastka Bydgoszcz 1 Polonia Warszawa 1 Juvenia Wrocław 1 Orka Zamość 1 Barakuda Starachowice 1 G-8 Bielany Warszawa 1 Sikret Gliwice 1 Olimpia Lublin 1 Jedynka Łódź 1 Salmo Żory 1 Victoria Kozy 1 SMS Galicja Kraków 1 Unia Oświęcim 1 UKS SP-149 Łódź 1 | 00802 05114 06911 05214 00601 00101 01412 03606 00905 01006 01011 09814 04014 00115 05114 01006 00304 03211 00802 06911 05114 01605 01011 01006 04014 03606 05114 09814 00101 00905 01006 00304 05214 05114 00802 05214 05114 01105 06911 00101 03606 00115 00601 01412 01011 00905 01006 04014 01006 09814 00304 00802 00203 09514 00101 05114 01412 02811 01006 06911 03411 01403 03606 00802 09514 00203 00101 05114 02811 01006 01403 01105 00802 09514 00101 00203 01412 05114 06911 01403 01105 02811 03411 03606 01006 00605 | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m zmienny (38) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) 4 x 100m zmienny (37) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat 15 lat | 3:34.79 3:37.75 3:39.98 3:41.71 3:43.19 3:44.91 3:46.44 3:46.93 3:48.64 3:49.58 3:51.32 3:51.34 3:51.43 3:51.51 3:53.99 4:10.28 NT NT 7:59.44 8:09.70 8:09.79 8:13.11 8:18.28 8:18.28 8:26.60 8:27.21 8:28.07 8:28.29 8:32.00 8:36.41 8:51.46 NT NT 3:56.85 4:01.43 4:05.81 4:07.02 4:08.18 4:10.25 4:10.99 4:11.88 4:12.06 4:12.51 4:12.68 4:13.96 4:16.95 4:18.09 4:23.90 4:36.10 NT NT 3:58.52 3:59.61 4:01.62 4:02.59 4:03.38 4:08.85 4:11.62 4:12.98 4:13.82 4:15.31 4:17.69 NT 8:40.08 8:42.11 8:46.41 8:54.39 8:56.08 9:06.66 9:18.68 9:19.90 NT 4:22.83 4:23.81 4:27.44 4:27.76 4:28.12 4:33.08 4:35.36 4:35.58 4:40.14 4:41.44 4:41.70 4:43.25 4:47.43 NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |